Zakłady bukmacherskie na Super Bowl 2024

Autor Radosław Mars Zaktualizowano 23/02/2023

Kolejna 58. edycja Super Bowl odbędzie się w poniedziałek, 12. lutego 2024 roku.

Jeżeli nawet nie interesujesz futbolem amerykańskim i NFL, na pewno wiesz, czym jest Super Bowl… To impreza, która przyciąga miliony widzów na całym świecie, a zakłady bukmacherskie na Super Bowl pojawiają się u każdego bukmachera. Łączne stawki zakładów bukmacherskich na Super Bowl idą w miliony. Tak też będzie i tym razem podczas 58. edycji Super Bowl!

Sprawdź kursy na Super Bowl 2024, dowiedz się więcej o drużynach, które zagrają o Vince Lombardi Trophy oraz poznaj propozycje typów i zakładów bukmacherskich na Super Bowl 2024.

57. Super Bowl dla Kansas City Chiefs

Jeżeli ktoś w Polsce zarwał noc, aby obejrzeć 57. Super Bowl, nie powinien mieć powodów do narzekania. Emocji nie brakowało, a o mistrzostwie dla zespołu ze stanu Missouri zadecydowało kopnięcie na 8 sekund przed końcem. Jednak po kolei…

Przez większość część meczu prowadził zespół Philadelphia Eagles, który był minimalnym faworytem bukmacherów. Po pierwszej połowie (po 2. kwartach) “Orły” prowadziły 24:14. Drugą część meczu lepiej rozpoczęli “Szefowie”, ale po 45 minutach to Philadelphia prowadziła 27:21. Czwarta odsłona to jednak popis rozgrywającego zdobywców Super Bowl 2023.

Patrick Mahomes 2-krotnie obsłużył swoich kolegów, którzy popisali się przyłożeniami. W połączeniu z kopnięciem podwyższającym dało to zespołowi z Kansas City aż 8 punktów przewagi. Wprawdzie Philadelphia wyrównała, ale ostatnie słowo należało do Chiefs. Decydujące punkty zdobył Harrisson Butker, który na 8 sekund przed końcem, kopnięciem z 27 jardów, zapewnił dla Kansas City Super Bowl 2023.

Dla Kansas City Chiefs był to drugi triumf w Super Bowl (wcześniej w 2020 roku). Philadelphia Eagles ma na swoim koncie jeden tytuł (2018). MVP spotkania został Mahomes, który przez większość meczu musiał walczyć nie tylko z rywalami, ale również z kontuzją kostki. Mimo iż uraz odnowił mu się już w pierwszej części meczu, zawodnik nie tylko dotrwał do końca, ale poprowadził zespół do triumfu.

57. Super Bowl od strony marketingowej i bukmacherskiej

Na boisku działo się sporo, również za sprawą niezbyt dobrze przygotowanej murawy. Jednak Super Bowl to nie tylko wydarzenie sportowe, dlatego warto przytoczyć inne ciekawe statystyki i informacje związane z tym meczem, np.:

 1. Super Bowl za nami. Na pewno warto było obejrzeć ten mecz, nawet jeżeli ktoś nie interesuje się na co dzień NFL. Czas pokaże, kto zagra w finale 58. Super Bowl w 2024 roku.

57. Super Bowl – wynik

Jak się okazało faworyci bukmacherów wyszli zwycięsko z tego pojedynku. Ostateczny wynik meczu 57. Super Bowl 2023 to: Kansas City Chiefs – Philadelphia Eagles 38:35 (7:7, 7:17, 7:3, 17:8).

Kursy na Super Bowl

Sprawdź, jak układały się kursy w Super Bowl 2023. Gdy tylko pojawią się kursy na Super Bowl 2024 zaktualizujemy tę sekcję.

[table_odds id=”1″ /]

Typy bukmacherskie na Super Bowl od redakcji ZB.net

Philadelphia Eagles – Kansas City Chiefs. Typ: Philadelphia Eagles (1.82, Betcris)

Ad disclosure
#
4/5

1400 zł Bonus

Dla 3 wpłat

Kod bonusowy: BC1400
1x, zakład AKO, minimum 3 zdarzenia
min. kurs zdarzenia 1.30
Metody płatności (3 in total):
przelewy24.png
blik.png
skycash.png
App availability

Niestety tym razem się nie udało. Poszliśmy w zespół, który w fazie play-off wyglądał pewniej. Mamy nadzieję, że typy na Super Bowl 2024 wpadną idealnie.

Plusy Super Bowl
 • wiele opcji do wyboru i bogata oferta u legalnych bukmacherów
 • największe wydarzenie sportowe w USA
 • nietrudne do analizy typy
 • transmisje w telewizji i internecie
 • gratka dla wszystkich fanów futbolu amerykańskiego
Minusy Super Bowl
 • brak wiedzy o zasadach u wielu graczy
 • wydarzenie nie jest tak popularne w Polsce jak na Zachodzie

Gdzie obstawiać zakłady na Super Bowl?

Typy bukmacherskie na Super Bowl możesz zagrać u każdego bukmachera. Jeżeli chcesz zagrać w Polsce takie zakłady bukmacherskie, Super Bowl daje Ci ogromne możliwości. Ofertę i kursy na Super Bowl 2023 znajdziesz u wszystkich legalnych bukmacherów. Jako że jest to tak ogromne i popularne wydarzenie, zakłady na Super Bowl 2023 możesz grać za wysokie stawki. Na to wydarzenie bukmacherzy mają bowiem bardzo wysokie limity stawek.

Jednak decyzja o wyborze bukmachera na NFL jest trudna. Dlatego poniżej wyselekcjonowaliśmy najlepszych bukmacherów, którzy wystawili kursy na Super Bowl 2023. Jak się przekonasz, oferta zakładów bukmacherskich na Super Bowl jest w tym roku bardzo szeroka. Są dwa powody takiej bogatej oferty zakładów bukmacherskich na Super Bowl 2023, tj.:

Rodzaje zakładów na Super Bowl 2023, jakie można obstawiać u bukmachera, są podobne do typów podczas sezonu zasadniczego NFL. Natomiast znacząco zwiększa się szerokość oferty i zakres dla poszczególnych zakładów. Na Super Bowl pojawiają się także zakłady specjalne.

 • Rodzaje zakładów, jakie można obstawiać, są podobne do typów podczas sezonu zasadniczego NFL.
 • Znacząco zwiększa się jednak szerokość oferty i jej zakres dla poszczególnych zakładów, dochodzi duża grupa typów specjalnych.
 • Główne rodzaje typów na Super Bowl 2021: zwycięzca meczu (dwu- i trzydrogowo), wygrana z handicapem, liczba punktów w całym meczu, drużyna, która wygra I/II połowę, drużyna, która wygra I, II, III lub IV kwartę. Sprawdź wszystkie najlepsze oferty poniżej

Główne rodzaje zakładów na Super Bowl:

kursy super bowl

Gramy Super Bowl – bukmacherzy z TOP ofertą

Bukmacherzy w Polsce oferują coraz ciekawsze i szersze zakłady na NFL. Dlatego jest w pełni normalne, że również oferta zakładów na Super Bowl jest bardzo szeroka. Poniżej subiektywny ranking najlepszych operatorów z ofertą na finał NFL.

Zakłady na Super Bowl w STS

W ofercie STS zakłady na najważniejszy mecz w Super Bowl to przede wszystkim wiele linii punktowych i handicapów. Jeżeli wiesz, jak typować Super Bowl i chcesz zagrać zakłady specjalne, musisz poczekać. O ile bukmacher je zaoferuje, pojawią się one na kilkadziesiąt godzin przed finałem. Na pewno będziesz zadowolony, jeżeli grasz na Super Bowl 2023 typy z następujących rynków:

Niezaprzeczalnie w STS znajdziesz też dobry bonus na start i mnóstwo metod płatności.

Ad disclosure
#
STS
5/5

1660 zł Bonus

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
paysafecard.png
dotpay.png
App availability

Zakłady na Super Bowl – Betcris

W Betcris możesz grać bardzo różne zakłady bukmacherskie na Super Bowl. Dostępne w Betcris zakłady bukmacherskie na Super Bowl są porównywalne z tym, co oferują zagraniczni operatorzy specjalizujący się w sportach amerykańskich. Obstawisz, jeżeli szukasz klasycznego zakładu na zwycięzcę, liczbę punktów czy handicap, ale także w przypadku typu na konkretnego gracza. Oferta jest bardzo bogata i kompletna. Zagrasz m.in.:

Ad disclosure
#
4/5

1400 zł Bonus

Dla 3 wpłat

Kod bonusowy: BC1400
1x, zakład AKO, minimum 3 zdarzenia
min. kurs zdarzenia 1.30
Metody płatności (3 in total):
przelewy24.png
blik.png
skycash.png
App availability

Zakłady na Super Bowl – BETFAN

Zakłady na Super Bowl w BETFAN są bardzo oryginalne. Przede wszystkim BETFAN popisał się w zakładach na zawodników. Dlatego możesz obstawiać nie tylko zakłady, jakie znajdziesz u innych operatorów na zwycięzcę, lepszego w połowie lub kwarcie, handicapy czy liczbę punktów. Plus dla bukmachera BETFAN należy się właśnie za przebogatą ofertę na zawodników. Możesz obstawić następujące zakłady na graczy:

Jeżeli szukasz zakładów na Super Bowl 2023 na konkretnych graczy, w BETFAN znajdziesz taką ofertę.

Ad disclosure
#
4/5

300 zł Bonus

200% do 300 złotych

obrót 1x
kurs min. 3.00
kupony AKO
w ciągu 14 dni
TYLKO U NAS: kod promocyjny ZB300
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
przelewy24.png
blik.png
paysafecard.png
App availability

Zakłady na Super Bowl LVBet

W LV BET zakłady bukmacherskie na Super Bowl to przede wszystkim podstawowe rynki z wieloma liniami alternatywnymi, ale także zakłady specjalne na wydarzenia i poszczególnych zawodników.  Oferta LV BET na Super Bowl 2023 to m.in.:

Ad disclosure
#
4/5

2000 zł Bonus

+ 33 dni gry bez podatku

Bonus od 1. depozytu do 500 zł
obrót x4, kurs min. 1.75
Bonus od 2. depozytu do 600 zł
obrót x3, kurs min. 1.75
Bonus od 3. depozytu do 900 zł
w ciągu 30 dni
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
przelewy24.png
paysafecard.png
App availability

Zakłady na Super Bowl w Etoto

Ciekawą ofertę na Super Bowl przygotował także Etoto. Ten bukmacher to jeden z lepszych wyborów na najważniejszy mecz NFL tego sezonu. W ofercie zakładów Etoto na Super Bowl znajdziesz między innymi:

Ad disclosure
#
4.5/5

100 zł Bonus

200% od 1. depozytu

obrót 1x depozytem
kurs min. 2.50
w ciągu 30 dni
Metody płatności (4 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
przelewy24.png
App availability

Zakłady na Super Bowl w PZBuk

PZBuk bardzo miło zaskoczył ofertą zakładów na tegoroczne Super Bowl. Na wielu płaszczyznach ten bukmacher ustępuje najlepszym na polskim rynku. Jednak pod względem oferty na finał NFL wypada bardzo ciekawie i jest konkurencyjny. Oferta zakładów PZBuk na Super Bowl 2023 to między innymi:

Ad disclosure
#
4/5

1000 zł Bonus

Cashback
+ 50 zł darmowy zakład
z kodem bonusowym: ZB100

Wpłata min. 50 zł
kurs min. 1.4
CASHBACK
w ciągu 30 dni
Metody płatności (4 in total):
visa.png
mastercard.png
dotpay.png
blik.png
App availability

Najlepsi bukmacherzy Super Bowl – ranking

Jak widzisz, każdy bukmacher ma w swojej ofercie zakłady na Super Bowl. Oprócz powyższych znajdziesz je także u bukmacherów STS, forBET, Fuksiarz, Superbet czy Betclic. Oczywiście oferta jest bardzo różna. Każdy operator ma swoje plusy i minusy. O kolejności w rankingu zadecydowały punkty zdobyte w kilku kategoriach, m.in.:

Super Bowl 2023 – kiedy wielki finał NFL?

Super Bowl 2023 będzie już 57. edycją finału NFL. W tym roku jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 12 na 13 lutego czasu polskiego. Początek spotkania zaplanowano na ok. 00:30 czasu polskiego.

Areną Super Bowl LVII będzie State Farm Stadium w Glendale w stanie Arizona. To nowy obiekt, ponieważ otwarty latem 2006 roku. Architektem odpowiedzialnym za projekt jest Peter Eisenman. Stadion, który mieści 63 400 widzów, jest wybudowany w stylu określanym jako dekonstruktywizm. Arena na pewno doskonale wywiąże się z zadania. Nie jest to bowiem stadion, który wybrano przypadkowo. Otóż obiekt ten już po raz trzeci będzie gospodarzem Super Bowl. Poprzednie dwa mecze o Vince Lombardi Trophy odbyły się tutaj w 2008 i 2015 roku.

Super Bowl 2023 – kursy na faworyta i underdoga

Wiemy już, kto zagra w Super Bowl 2023. Będą to zespoły:

Obie drużyny w ostatnich latach miały już okazję cieszyć się z cennego trofeum i wygrały Super Bowl:

Lekkim faworytem według bukmacherów jest Philadelphia Eagles. Kursy na zwycięstwo tego zespołu włącznie z dogrywką wynoszą ok. 1.80, na Kansas City Chiefs – ok. 2.00. Warto dodać, że w tym sezonie drużyny nie miały okazji się ze sobą zmierzyć. Jednak ostatnie trzy mecze wygrała drużyna Kansas City Chiefs (w 2021, 2017 i 2013 roku).

Jak obstawiać futbol amerykański?

Jak każdy sport, tak i futbol amerykański, ma swoją specyfikę, którą należy wziąć pod uwagę przy stawianiu zakładów sportów. W zakładach na NFL, pomocne jest to, że zespoły grają średnio raz w tygodniu, przez co jest sporo czasu na dobrą analizę każdego meczu.

 • Oferty kursowe dostępne są na kilka dni przed danym spotkaniem. Dzięki temu masz szansę wyłapać naprawdę dobrą okazję i znaleźć value.
 • Skuteczne zakłady na NFL i Super Bowl poprzedź analizą różnych statystyk. Popularność tej dyscypliny sprawia, że w sieci bez trudu znajdziesz mnóstwo serwisów z praktycznymi zestawieniami danych.
 • Zanim skupisz uwagę na zakładach bukmacherskich, warto jeszcze prześledzić to, co działo się w NFL w trakcie ostatnich miesięcy.↓
 • Sprawdź, kto gra na pozycji quarterback (rozgrywający).

Super Bowl 2023 – typy na MVP

Bukmacherzy, którzy wystawiają kursy na Super Bowl 2023, na pewno zaoferują zakłady na MVP finału. Bardzo duże szanse na tytuł najbardziej wartościowego zawodnika Super Bowl mają rozgrywający (quarterback), tj.:

Wydaje się, że to w dużej mierze od postawy tych rozgrywających zależy, czy ich zespoły będą miały szansę wznieść do góry puchar za wygranie Super Bowl 2023. Nie ulega wątpliwości, że jeden i drugi quarterback to gracze o bardzo wysokich umiejętnościach. Obaj rozgrywający zostali nominowani do tytułu MVP tego sezonu NFL. Co ciekawe, po raz pierwszy w historii w finale Super Bowl zmierzy się dwóch czarnoskórych rozgrywających.

Poza tym na placu gry ujrzymy rywalizację dwóch braci. Jason Kelce jest to zawodnik, który od początku kariery gra w zespole Philadelphia Eagles i ma pierścień za wygranie Super Bowl w 2018 roku. Takim samym dorobkiem może pochwalić się jego młodszy brat – Travis Kelce (Kansas City Chiefs), który był zawodnikiem mistrzowskiej drużyny z Missouri z 2020 roku.

Sezon zasadniczy i droga do finału

Spotkanie powinno być emocjonujące, ponieważ obie drużyny były najlepsze w swoich konferencjach w sezonie zasadniczym NFL. W meczach fazy pucharowej lepsze wrażenie zrobiła Philadelphia Eagles, która bardzo pewnie pokonała swoich rywali w 1/4 i 1/2 finału. Droga obu drużyn do finału przedstawia się następująco:

Zasady rozgrywania Super Bowl

Panuje przekonanie, że reguły gry w futbol amerykański są bardzo skomplikowane. Nic z tych rzeczy, podstawowe zasady są bowiem łatwe do przyswojenia. Każda drużyna wystawia do gry 11 zawodników (bez limitu zmian), gra się skórzaną, elipsoidalną piłką, a wygrywa ta, która zdobędzie więcej punktów. Punkty zdobywa się po kilku sytuacjach:

*Dodatkowe punktowanie możliwe bezpośrednio po przyłożeniu. Akcja toczy się zawsze do momentu, kiedy piłka znajdująca się w posiadaniu obalonego futbolisty – nie dotknie murawy boiska.

Drużyny naprzemiennie wcielają się w rolę ofensywną i defensywną. Jedną z głównych zasad, przez którą atakujący team traci posiadanie piłki (turnover), jest nieudana próba przebiegnięcia 10 jardów w czterech kolejnych próbach. Nie jest to wcale dużo bardziej skomplikowane niż oglądanie i stawianie na piłkę nożną.

Jak długo trwa mecz w footballu amerykańskim?

Mecz toczy się na boisku o długości 120 jardów (blisko 110 m) i składa się z czterech kwart po 15 minut każda. Specyfika footballu amerykańskiego wiąże się jednak z częstym przerywaniem gry, co może wydłużyć mecz nawet do 3 godzin.

W przypadku remisu, dochodzi do dogrywki (15 minut), w której wygrywa drużyna zdobywająca jakikolwiek punkt (metoda sudden death). W fazie Play Offs oraz w samym Super Bowl, drużyny rywalizują do skutku, ponieważ nie ma remisów.

Zakłady na NFL i Super Bowl dla doświadczonych typerów

Oprócz zakładów podstawowych, w zależności od firmy bukmacherskiej, możesz trafić na inne, ciekawe typy, np.:

Tipy i triki skutecznych zakładów na Super Bowl

W NFL każdy mecz to osobna historia, dlatego zawsze powinno się przeanalizować takie kwestie jak:

Smart numbers

O czym jeszcze warto pamiętać? Jeśli chcesz się zaasekurować handicapem i dać sobie jakiś margines błędu na rozstrzygnięcie meczu w NFL, pamiętaj o tzw. smart numbers.

Liczby 3, 4, 6, 7 oraz 10 – to wartości strategiczne w FA, ponieważ odpowiadają najczęstszym zdobyczom punktowym i różnicom w wynikach (kwart, połówek czy meczu).

Wiedząc o tym, zastanów się, czy opłaca się skorzystać z handicapu +1,5 albo +2,5. Być może lepszą opcją będzie +4.0, które pokryje np. punkty za field goal (3 punkty). Miej to na uwadze, obstawiając typy bukmacherskie na Super Bowl i każdy inny mecz NFL.

100% możliwości

O ile na przestrzeni całego sezonu drużyny różnie rozkładają swoje walory oraz siły, to podczas Super Bowl każdy daje z siebie 100% możliwości i rzuca na szalę wszystkie atuty. Wydarzenie to ma kolosalne znaczenie dla całego kraju, nie ma więc mowy o odpuszczaniu, zespoły walczą do samego końca.

Długoterminowe statystyki

Wszystko to sprawia, że cennym narzędziem do analizy stają się długoterminowe statystyki. Kluby rywalizują o Vince Lombardi Trophy całym swoim potencjałem, który zazwyczaj dobrze obrazują sezonowe statystyki. Należy jednak mieć na uwadze, że to mecz o wszystko – ogromne pieniądze, sławę i przejście do historii. Wiele zależy więc także od tego, jak zawodnicy radzą sobie z presją.

Przy okazji Super Bowl bukmacherzy często poszerzają też dotychczasowe oferty o nowe, ciekawe propozycje. To dobry moment, żeby wyłapać wysokie kursy albo specjalnie przygotowane promocje na Super Sunday!

Sezonowe statystyki

Wszystko to sprawia, że cennym narzędziem do analizy stają się długoterminowe statystyki. Kluby rywalizują o Vince Lombardi Trophy całym swoim potencjałem, który zazwyczaj dobrze obrazują sezonowe statystyki.

Przy okazji Super Bowl – bukmacherzy często poszerzają też dotychczasowe oferty o nowe, ciekawe propozycje. To dobry moment, żeby wyłapać wysokie kursy albo specjalnie przygotowane promocje na Super Sunday!

Fakty o Super Bowl

Super Bowl w pigułce
fakty super bowl zakłady
Prestiż imprezy
Wysoki
Miejsce
State Farm Stadium, Glendale, Arizona
Organizowany od
1967 roku
Cecha turnieju
Liczba edycji
57
Najwięcej triumfów
Pittsburgh Steelers i New England Patriots

Najwięcej tryumfów mają drużyny Pittsburgh Steelers i New England Patriots, które wygrywały 6-krotnie. Finał ligi NFL rozegrany zostanie niebawem, ale zakłady bukmacherskie na Super Bowl, można wnosić już teraz. To najważniejsze wydarzenie sportowe za oceanem.

Przed telewizorami zmagania najlepszych zespołów sezonu, śledzić będzie na pewno ponad 100 milionów Amerykanów (co trzeci mieszkaniec USA!). Super Bowl to nie tylko mecz, ale także jego otoczka. To specjalny dzień reklam, które kosztują krocie. Za krótki półminutowy klip trzeba w tym roku było zapłacić telewizji aż 7 milionów dolarów! To również muzyka – przed meczem i w przerwie (tzw. halftime show), kiedy występują największe gwiazdy muzyki. Nic dziwnego, że przewidywane jest również rekordowe zainteresowanie zakładami na Super Bowl. Jak już wiesz, kursy na to wydarzenie dostępne są też u polskich bukmacherów.

Geneza NFL i Super Bowl

Dokładnie 101 lat temu (rok 1920) założona została liga zawodowa amerykańskiego futbolu – American Professional Football Association. Od 1922 r. nastąpiła zmiana nazwy federacji na National Football League (NFL). W roku 1960 powstała konkurencyjna liga AFC, ale kilka lat później obie organizacje połączyły siły, a najlepszą drużynę wskazuje finał dwóch konferencji.

Amerykanie zaczerpnęli podstawową koncepcję futbolu z rugby, jednak stworzyli własne zasady rywalizacji. W różnych rejonach świata football amerykański ma jednak swoich zwolenników, naśladowców i wiernych kibiców. Nawet w Polsce od kilkunastu lat funkcjonuje profesjonalna liga, która zrzesza kilka tysięcy zawodników. Poza USA w dalszym ciągu trwa jednak etap popularyzacji tej męskiej i widowiskowej dyscypliny.

Vince Lombardi Trophy

Srebrna statuetka w postaci postumentu z umieszczoną na szczycie piłką futbolu amerykańskiego, nosi nazwę Vince Lombardi Trophy. Pochodzi ona od nazwiska trenera Green Bay Packers – drużyny, która jako pierwsza w historii wywalczyła mistrzostwo ligi NFL.

Trofeum wyprodukowane zostało przez luksusową markę jubilerską Tiffany. Pierwotna nazwa tego obiektu pożądania zawodników, trenerów i fanów FA, to World Professional Football Championship (do roku 1970). Vince Lombardi Trophy mierzy 56 cm i waży 3,2 kg.

Gdzie oglądać Super Bowl?

Wiesz już, kiedy odbędzie się Super Bowl 2023 i jak obstawiać futbol amerykański. Bezsprzecznie jest to jedno z najpopularniejszych wydarzeń na całym świecie, które w swojej ofercie mają także polscy bukmacherzy. Zakłady bukmacherskie na Super Bowl zagrasz u każdego bukmachera.

Pamiętaj, aby dobrze przeanalizować wszystkie “za” i “przeciw” typów bukmacherskich na Super Bowl 2023. Przeanalizuj rynki zakładów na Super Bowl i graj finał NFL u legalnych polskich bukmacherów. Później nie zapomnij obejrzeć tego wspaniałego widowiska. Samego spotkania, ale także całej jego otoczki.

Czy warto grać zakłady na Super Bowl?

Wiesz już, kiedy odbędzie się Super Bowl i jak obstawiać futbol amerykański. Bezsprzecznie jest to jedno z najpopularniejszych wydarzeń na całym świecie, które w swojej ofercie mają także polscy bukmacherzy. Typy bukmacherskie na Super Bowl zagrasz u każdego operatora.

Pamiętaj, aby dobrze przeanalizować wszystkie “za” i “przeciw”. Analizuj rynki zakładów na Super Bowl i graj finał NFL u legalnych polskich bukmacherów.

FAQ: Super Bowl

Gdzie można obstawiać Super Bowl 2023?

Najlepsze kursy na tę imprezę znajdziesz tutaj. Futbol amerykański najbardziej popularny jest w USA, jednak mecz Super Bowl elektryzuje też kibiców z innych rejonów świata, dlatego wszyscy bukmacherzy mają ofertę na finał NFL.

Czy bukmacherzy stosują limit stawek zakładów na futbol amerykański w Super Bowl?

Super Bowl to jedno z największych wydarzeń sportowych w roku. Z uwagi na ogromną popularność, większość bukmacherów przyjmuje zakłady na futbol amerykański w dniu Super Bowl z bardzo wysokimi limitami.

Kto jest faworytem Super Bowl 2023?

Według bukmacherów lekkim faworytem Super Bowl 2023 jest zespół Philadelphia Eagles. Jednak kursy na Super Bowl 2023 są bardzo wyrównane, a więc czeka nas zacięta walka o Vince Lombardi Trophy.

Zakłady na sporty amerykańskie. Co grać po Super Bowl?

Specjalne zakłady na sporty amerykańskie często mają bardzo wysokie kursy, stąd warto angażować w nie niewielki kapitał. Po Super Bowl możesz grać zakłady na inne sporty amerykańskie: koszykówkę (NBA), hokej na lodzie (NHL) czy baseball (MLB).

Kiedy odbędzie się finał NFL?

Tegoroczny Super Bowl wystartuje w nocy z 12 na 13 lutego 2023 w Polsce. W Polsce transmisję z Super Bowl na żywo przeprowadzi TVP Sport.

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję

Wszyscy operatorzy są osobiście testowani i porównywani przez recenzentów, którzy dokładnie analizują różne aspekty, w tym bonusy powitalne i metody płatności. Aby ocenić każdy indywidualny obszar zainteresowania, używamy systemu ocen w zakresie od 0 do 5 gwiazdek.