Obstawienie zakładów bukmacherskich na skoki narciarskie

Autor Radosław Mars Zaktualizowano 13/01/2023

Od sukcesów Adama Małysza, a później Kamila Stocha, zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie są dla Polaków ważne.

Skoki to najważniejsza zimowa dyscyplina sportowa do obstawiania online. Co tydzień miliony widzów kibicuje zawodnikom w walce o Puchar Świata. Dlatego, że polska drużyna prezentuje dziś dużo wyższy poziom niż za czasów Małysza. Sprawdź jak obstawiać online.

Kursy na Puchar Świata 2022/2023

W STS oferta kursowa na skoki narciarskie jest przyzwoita. Jednak na niektóre zakłady na skoki narciarskie kursy są niższe niż u konkurencji. Również LVBet wypada pod tym względem nieźle. Niemniej najczęściej rywalizację w zakresie wysokości kursów na skoki narciarskie wygrywa etoto. Ostatecznie wiele zależy od danego zdarzenia. Dlatego polecamy każdorazowo porównywać oferty bukmacherów.

Wygrany PŚ 2022/2023

Prognoza

sts

Halvor Egner Granerud

1.07

1.05

1.08

Dawid Kubacki

8.00

7.75

10.00

Anže Lanišek

75

60.00

80.00

Piotr Żyła

250.00

300.00

Stefan Kraft

350.00

Kamil Stoch

350.00

500.00

Typuj skoki narciarskie 2022/2023

Zanim zaczniesz stawiać typy na skoki narciarskie w sezonie 2022/23, sprawdź przebieg poprzedniego sezonu. Niestety Polacy nie wypadli w nim dobrze. Żaden reprezentant naszego kraju nie wygrał konkursu Pucharu Świata. Tylko 3 razy udało się stanąć na podium. Nawet tego nie osiągnęliśmy w rywalizacji drużynowej, zajmując odległą pozycję w Pucharze Narodów.

Obstawianie skoków narciarskich 2022/23
skoki 2/4 column
Ocena sezonu 2021/2022
Nieudany
Zwycięstwo solowe 2021/2022
Brak
Klasyfikacja drużyny w Pucharze Narodów 2022/23
6. miejsce
Inny sukces 2021/2022
Dawid Kubacki – 3. miejsce na Igrzyskach Olimpijskich
Zwycięstwo drużynowe 2021/22
Brak
Podsumowanie skoków solowych 2021/2022
Dawid Kubacki – brązowy medal IO, Piotr Żyła 2x podium, Kamil Stoch 1x podium
skoki zakłady

Największym zaskoczeniem i miłą niespodzianką było 3. miejsce Dawida Kubackiego w konkursie olimpijskim na skoczni normalnej. Z pewnością to nie wróży optymistycznie na najbliższy sezon. Jednak nadzieję dają dobry sezon letni i rewolucja w polskiej kadrze. Nowy trener i prezes związku to szansa na nowy start.

Kto wygra sezon Pucharu Świata?

Jest co najmniej kilku zawodników, którzy powinni rywalizować w tym sezonie o Kryształową Kulę. Trzeba tu wymienić również Polaków, zwłaszcza Dawida Kubackiego i Kamila Stocha. Warto przy tym pamiętać, że w tym roku uwaga skoczków będzie się skupiać nie tylko na Pucharze Świata, ale również na Mistrzostwach Świata w Planicy. W tym sezonie wśród faworytów do zwycięstw najczęściej wymienia się:

 1. Ryoyu Kobayashi – zwycięzca Pucharu Świata z poprzedniego sezonu i posiadacz już 2 Kryształowych Kul. Kiedy jest w formie, w zasadzie nie sposób z nim wygrać. Dominator, słynący ze stalowych nerwów.
 2. Dawid Kubacki – poprzedni sezon Dawida w Pucharze Świata był średnio udany, jednak zaliczył on świetny występ na Igrzyskach Olimpijskich. Zwycięzca Letniego Grand Prix jest według bukmacherów jednym z głównych faworytów do zdobycia Kryształowej Kuli.
 3. Marius Lindvik – zwycięzca Mistrzostw Świata w Lotach w 2022 roku i trzeci zawodnik klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w sezonie 2021/22 ma apetyt na więcej. W najbliższym sezonie z pewnością będzie jednym z faworytów we wszystkich konkursach.

Skoki narciarskie to sport nieprzewidywalny. Typy na skoki narciarskie są trudne do trafienia, między innymi ze względu na wyrównany poziom w światowej czołówce. Poza wymienioną trójką, pretendentów do zdobycia Kryształowej Kuli i tytułu mistrza świata w nadchodzącym sezonie jest więcej. Wśród nich znajdują się między innymi: Stefan Kraft, Kamil Stoch, Halvor, Egner Granerud, Anze Lanisek, Karl Geiger czy Markus Eisenbichler

Najlepsi bukmacherzy z zakładami na skoki narciarskie

Zakłady na skoki narciarskie możesz obstawiać u wszystkich dobrych bukmacherów. Przeważnie do wyboru masz kilka rodzajów zakładów. Możesz typować ogólną klasyfikację, a także stawiać na poszczególnych zawodników. Wszyscy bukmacherzy, których zamieściliśmy w rankingu, wyróżniają się interesującą ofertą zakładów.

Dostępne na skoki skoki narciarskie typy bukmacherskie to między innymi zakłady na zwycięzców sezonu i pojedynczych zawodów. Zwykle do wyboru masz ok. 20 zawodników. W przypadku większości bukmacherów z naszego rankingu możesz też liczyć na atrakcyjne kursy bukmacherskie na skoki narciarskie. Polskie firmy przygotowują również szeroką ofertę zakładów na wyniki skoczków z naszego kraju.

sts comparison
 • Bardzo bogata oferta
 • Atrakcyjna oferta zakładów live
 • Kursy czasami mogłyby być wyższe
STS
lvbet comparison
 • Atrakcyjny bonus powitalny
 • Interesujące zakłady specjalne
 • Uboga oferta zakładów live
lvbet
etoto comparison
 • Wysokie kursy
 • Dużo zakładów na Polaków
 • Słaby bonus powitalny
etoto

Zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie u najlepszych bukmacherów

W STS zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie możesz zawierać przed wydarzeniem, jak i live. W obu przypadkach możesz liczyć na bogatą ofertę. Poza standardowymi typami na skoki narciarskie, jak zakłady na zwycięzcę, konkretne miejsca i H2H, w STS dostępnych jest też wiele ciekawych zakładów specjalnych.

Bukmacher wyróżnia się interesującymi zakładami na Polaków, podobnie zresztą jak etoto. W etoto są również najwyższe kursy bukmacherskie na skoki narciarskie i w zasadzie na wszystkie inne dyscypliny. Pod względem kursów dobrze wypada również LVBet. Ten ostatni bukmacher przygotowuje też wyjątkowo ciekawą ofertę zakładów specjalnych. Niestety gorzej prezentuje pod względem oferty live, gdzie do wyboru jest zwykle niewiele zdarzeń.

Naszym zdaniem każdy typer skoków narciarskich będzie zadowolony z oferty wymienionych bukmacherów. Mankamenty tej trójki są niewielkie, a pozytywów zaprezentowanych ofert zakładów bukmacherskich na skoki narciarskie jest wiele.

Bukmacher dostosowany do potrzeb

Ostateczna ocena najlepszych legalnych bukmacherów ze skokami narciarskimi jest trudna. Część bukmacherów posiada w tym obszarze bogatą ofertę przedkonkursową, ale np. kursy są niskie lub nie ma możliwości obstawiania skoków narciarskich live. Zatem ocena w dużej mierze jest kwestią indywidualną i każdy sam powinien wybrać bukmachera, który najbardziej odpowiada jego potrzebom.

 1. Obstawiasz tylko live? Zagraj u buka, który ma najciekawszą ofertę zakładów bukmacherskich na skoki narciarskie na żywo.
 2. Zależy Ci głównie na atrakcyjnych kursach? W takim razie bogactwo oferty nie będzie dla Ciebie kwestią kluczową. Poniżej dokonaliśmy krótkiego przeglądu, naszym zdaniem, najlepszych bukmacherów pod kątem oferty zakładów na skoki narciarskie.

Na którego buka warto postawić przy zakładach na skoki narciarskie?

Bukmacher, który jest liderem na rynku legalnych operatorów pod kątem oferty na skoki narciarskie, jest STS. U tego brokera masz wiele możliwych opcji do obstawiania, co dotyczy zarówno oferty standardowej, jak i zakładów na skoki narciarskie live.

Sprawdź ofertę STS na skoki narciarskie

STS słynie z konkurencyjnych kursów, i to nie tylko w kategorii skoków narciarskich. Jest to legalny bukmacher od wielu lat działający na licencji udzielonej przez Ministra Finansów RP. Oferta na skoki jest bardzo szeroka, możesz typować zwycięzcę turnieju, wiele pojedynków wśród skoczków, TOP 3 zawodów, kwalifikacje do konkursów itp. Zadowala także bonus bukmachera STS.

Ad disclosure
#
STS
5/5

1660 zł Bonus

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
paysafecard.png
dotpay.png
App availability

Rodzaje zakładów na skoki narciarskie

Sukcesy polskich skoczków wywierają ogromny wpływ na zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie u wiarygodnych bukmacherów, które z roku na rok budzą coraz większe zainteresowanie graczy.

 1. Zakłady długoterminowe na skoki narciarskie

 1. Kto wygra? – możesz typować u bukmachera Turniej Czterech Skoczni, Puchar Świata, Raw Air i inne rozgrywki, które są zaplanowane w kalendarzu skoków narciarskich na dany sezon.
 2. Kto będzie lepszy? – wirtualne pojedynki poszczególnych zawodników to dla wielu graczy najbardziej ekscytujące zakłady bukmacherskie w skokach narciarskich. Broker zestawia ze sobą wybranych skoczków, a gracze obstawiają, który z nich zajmie wyższą pozycję w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.
 3. Kto najwięcej razy stanie na podium?– z jakiego kraju będzie zwycięzca PŚ? Czy zwycięzca PŚ zdobędzie 2000 pkt czy mniej? – to tylko niektóre z zakładów specjalnych, które dla swoich klientów przygotowują bukmacherzy.
 1. Oferta na skoki narciarskie zawsze pojawia się na długo przed rozpoczęciem sezonu zimowego.
 2. Znawcy skoków narciarskich preferują zakłady długoterminowe na tę dyscyplinę.
 3. Zakłady bukmacherskie długoterminowe to forma gry, która wymaga cierpliwości. Dlatego, że większość zakładów rozliczana jest dopiero po zakończeniu sezonu lub jego części.

2. Zakłady przedkonkursowe

Przed każdym konkursem skoków narciarskich, czy to w ramach PŚ czy innych zawodów, bukmacherzy przygotowują nową ofertą zakładów:

 1. W zasadzie są one podobne do zakładów długoterminowych, jednak nie dotyczą całego sezonu, a jedynie pojedynczego konkursu.
 2. Możesz stawiać kupony również przed konkursem. Typuj zwycięzcę konkursu lub pierwszej serii zawodów
 3. Oczywiście istnieją również specyficzne zakłady przedkonkursowe na skoki narciarskie, które nie mają swojej wersji długoterminowej.

3. Zakłady przed konkursem

Pamiętaj, że możesz stawiać kupony również przed konkursem. Typuj zwycięzcę konkursu lub pierwszej serii zawodów, albo:

 1. Miejsca, które zajmą poszczególni zawodnicy – trudno wytypować zwycięzcę rozgrywek, zdecydowanie łatwiej odgadnąć, czy dany zawodnik uplasuje się na miejscach 1-3, 1-6, 1-10 lub 1-25. Takie zakłady również przyjmuje wielu brokerów.
 2. Pojedynki – podobnie jak w przypadku zakładów długoterminowych, możesz obstawić, kto z danej pary zajmie wyższą lokatę. Zakłady dotyczą całego konkursu lub jednej serii
 3. Zakłady na kwalifikacje skoków narciarskich – czy dany zawodnik awansuje do konkursu lub które zajmie miejsce
 4. Specjalne zakłady – do najpopularniejszych należą: czy zwycięzca pierwszej serii wygra konkurs? Jakiej narodowości zawodnik wygra konkurs? Czy zostanie pobity rekord skoczni?

4. Zakłady na skoki narciarskie live

Oferta zakładów bukmacherskich na żywo na skoki narciarskie jest podobna do tej sprzed konkursu, jednak nieco uboższa.

W przypadku zakładów bukmacherskich na skoki narciarskie wyniki na żywo nie dostarczają zbyt wielu informacji. Obserwując przebieg np. meczu piłkarskiego, możesz obstawiać trafniej dzięki obserwacji gry obu drużyn. Natomiast konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich to tylko po 2 skoki każdego zawodnika. Niewiele można wywnioskować po pojedynczej próbie.

Jedyne co może Ci dostarczyć jakiś informacji to wiatr, przy jakim skakał zawodnik. Jeśli skoczek będący ostatnio w dobrej formie zepsuł skok ze względu na podmuch wiatru, dobrym pomysłem może się okazać obstawienie jego awansu w klasyfikacji w drugiej serii.

 1. Poszczególne możliwości obstawiania znikają wraz ze skokami kolejnych zawodników. Przykładowo, nie będzie możliwe obstawienie zwycięzcy pojedynku po skoku jednego z zawodników biorących w nim udział.
 2. Po zakończeniu pierwszej serii konkursu, bukmacherzy posiadający ofertę zakładów bukmacherskich na skoki narciarskie live, sporządzają nowe pary.
 3. Zmianie ulegają kursy na poszczególne miejsca zawodników.

5. Zakłady na Igrzyska Olimpijskie i Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich

Podobnie jak letnie, również Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbywają się co 4 lata. Przypadają one na sezon sportów zimowych 2021/2022, w tym skoków narciarskich. Oprócz tego skoczkowie rywalizowali w Mistrzostwach Świata w lotach narciarskich.

Igrzyska Olimpijskie odbyły się w Pekinie. Trwały od 4 do 20 lutego 2022 roku (skoki narciarskie od 5 do 14 lutego). Olimpijskie zawody skoków narciarskich odbyły się na kompleksie narciarskim Snow Ruyi National Ski Jumping Centre w Zhangjiakou. Rozegrane zostały zawody w pięciu konkurencjach: mężczyźni (normalna skocznia, duża skocznia, zawody drużynowe), kobiety (normalna skocznia), drużyny mieszane (normalna skocznia, po raz pierwszy na IO). Na dużej skoczni złota z Pjongczangu bronił Kamil Stoch. Obrona się nie udała, polski skoczek zajął 6. miejsce na normalnej i 4. na dużej skoczni. Natomiast miło zaskoczył Dawid Kubacki, zdobywając brązowy medal na skoczni normalnej. W drużynowej rywalizacji zajęliśmy 6. lokatę.

Mistrzostwa Świata w Lotach Narciarskich 2022 odbyły się w dniach 11-13 marca 2022 roku na mamuciej skoczni Vikersundbakken (HS-240) w norweskim Vikersund. Była to 27. edycja mistrzostw świata w lotach narciarskich. Zwyciężył Marius Lindvik, przed Timi Zajcem i Stefanem Kraftem. Najlepszy z Polaków – Jakub Wolny – zajął 11. lokatę. Drużynowo uplasowaliśmy się na 5. pozycji.

Jak obstawiać skoki narciarskie, aby wygrywać?

Zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie cieszą się zróżnicowanymi opiniami wśród graczy. Niektórzy wstrzymują się przed regularnym obstawianiem, argumentując to zbyt dużą nieprzewidywalnością tego sportu. Wielu jest jednak regularnych graczy, którzy wygrywają obstawiając wyniki w tej dyscyplinie.

Typują oni w skokach narciarskich klasyfikację generalną PŚ, wyniki MŚ, zwycięzców poszczególnych konkursów oraz wygranych wirtualnych pojedynków pomiędzy zawodnikami. Jak grać, aby wygrywać zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie?

Uwzględniaj formę, nie pojedyncze wyniki

Początkujący gracze obstawiający zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie często popełniają błąd, polegający na tym, że kierują się wynikami pojedynczych serii czy treningów. Pamiętaj o tym, że:

 • Zwycięstwo danego zawodnika w kwalifikacjach skoków narciarskich może być dziełem przypadku.
 • Pozycje w czołówce również we wszystkich treningach oznaczają wysoką formę.
 • Uwzględnij też wyniki ostatnich 2-3 konkursów, aby oszacować, kto w równych warunkach atmosferycznych ma największe szanse na wysokie miejsce w zawodach.

Wpływ pogody na skoki

W teorii skoki narciarskie dzisiaj są już niezależne od warunków atmosferycznych. Istnieją przeliczniki punktowe, które rekompensują skoczkom trudne warunki, natomiast karzą tych, którzy startowali przy sprzyjającym wietrze.

Rzeczywiście system zdaje się wyrównywać szanse, jednak każdy kto choć odrobinę interesuje się skokami narciarskimi wie, że przelicznikowi bardzo daleko do ideału. Silny wiatr rzadko całkowicie wypacza wyniki zawodów, jak to miało miejsce dawniej. Wciąż jednak ma duży wpływ na pozycje zawodników.

Uwzględnij warunki atmosferyczne w zakładach na skoki narciarskie

Decydując się na obstawienie zakładów bukmacherskich na skoki narciarskie, przed zawodami powinieneś sprawdzić prognozy pogody. Następnie zastanów się, którzy skoczkowie mają największe szanse na dobry wynik w danych warunkach.

Rzecz w tym, że niektórzy są prawie bezkonkurencyjni przy wietrze pod narty, ale nie radzą sobie zupełnie, gdy wieje w plecy. Natomiast tylny wiatr, śnieżyca i ogólnie niesprzyjające warunki powinny sprzyjać najbardziej doświadczonym i najlepszym technicznie skoczkom. Jakie czynniki atmosferyczne odgrywają rolę w zawodach w skokach narciarskich? Poznasz je, zapoznając się z przygotowaną przez nas tabelą.

Konsekwencja w zakładach bukmacherskich na skoki narciarskie

Bardzo ważne jest, abyś nie rezygnował ze swojej strategii po jednej lub dwóch porażkach. Element losowy ma w skokach narciarskich duże znaczenie. Dlatego zawodnik będący nawet w najwyższej formie może zupełnie przez przypadek przegrywać pojedyncze konkursy.

Jeżeli Twoje analizy wskazują, że dany skoczek jest w doskonałej dyspozycji, unikaj zbyt pochopnych zmian swoich zakładów na kolejne konkursy.

Wykorzystuj kursy

Bukmacherzy często konsekwentnie oferują niskie kursy na zwycięstwa najwyżej sklasyfikowanych skoczków w zawodach lub pojedynkach, mimo ich wyraźnie niskiej formy. Warto to wykorzystać.

Jeżeli zatem dostrzeżesz, że operator oferuje zakłady na pojedynek utytułowanego zawodnika w niskiej formie i skoczka ze środka stawki, którego dyspozycja zwyżkuje, często warto zaryzykować złożenie zakładu na tego drugiego. Potencjalna wygrana przewyższa bowiem ryzyko, które musisz podjąć.

Jak stawiać na skoki narciarskie IO i MŚ?

 1. Warto analizować pozycje zawodników na treningach, a zwłaszcza w kwalifikacjach zawodów w skokach narciarskich na na igrzyskach olimpijskich oraz mistrzostwach świata.
 2. W czasie trwania imprez IO czy MŚ odbywają się liczne treningi, przez co gracze otrzymują dużo wiarygodnych informacji odnośnie formy skoczków.
 3. Szanse na wygrane są w tych zawodach są wyższe również dlatego, że są to najważniejsze turnieje dla skoczków w sezonie. Olimpiada to najważniejsza impreza dla zawodników, następne w kolejności są Mistrzostwa Świata. Dlatego większość skoczków buduje szczyt formy właśnie na imprezy rangi mistrzowskiej.

Puchar Świata: zasady rozgrywania konkursów skoków narciarskich

Każdego roku skoczkowie narciarscy rywalizują przez całą zimę w zawodach z cyklu Pucharu Świata. Za zwycięstwa oraz poszczególne miejsca w danym konkursie zawodnicy otrzymują określoną ilość punktów. Punkty te sumowane są przez cały sezon i po każdym konkursie skoków narciarskich klasyfikacja generalna jest uaktualniania.

Zawodnik, który na koniec sezonu zdobędzie największą ilość punktów otrzymuje Kryształową Kulę. O ile pozwalają na to warunki atmosferyczne, każdy konkurs rozgrywany w ramach Pucharu Świata składa się z 2 serii. W pierwszej serii startuje 50 zawodników, z których 30 najlepszych zostaje dopuszczonych do oddania drugiego skoku.

Suma punktów uzyskanych za oba skoki jest ostateczną notą zawodnika, decydującą o jego miejscu w klasyfikacji danego konkursu.

Skoki narciarskie dzisiaj: odległość to nie wszystko

Kiedy w XIX wieku pionierzy skoków narciarskich stawali na progu, zasady były jasne – kto skoczy dalej, ten wygrywa. Dosyć szybko zaczęli się pojawiać również sędziowie oceniający styl skoku, jednak ich znaczenie było początkowo marginalne.

Skoki narciarskie dzisiaj wyglądają zupełnie inaczej. Często, aby wygrać, nie tylko nie wystarczy skoczyć dalej niż przeciwnicy, ale nawet wysokie oceny sędziowskie mogą nie zagwarantować wysokiej lokaty. Zatem od czego zależy ostateczna ilość punktów przyznawana zawodnikowi po oddaniu skoku? Wszystkie te zmienne mogą mieć wpływ podczas obstawiania zakładów sportowych u bukmachera na skoki.

Typy bukmacherskie na skoki narciarskie – kalendarz sezonu 2022/23

W sezonie 2022/23, jak co roku, odbędzie się Puchar Świata. Rozpocznie się, już tradycyjnie, zawodami w Wiśle, zaplanowanymi na 5.11. Sezon potrwa do 2.04.2023, kiedy to będzie miała miejsce ceremonia dekoracyjna w Planicy. Typy bukmacherskie na skoki narciarskie w tym sezonie to również zakłady na zwycięzców turniejów cyklicznych:

Poza corocznymi cyklami, w sezonie 2022/23 odbędą się również Mistrzostwa Świata na skoczni normalnej i dużej. Imprezę zaplanowano na 25.02 – 4.03.2023. W tym okresie każde forum bukmacherskie o skokach narciarskich będzie pełne typów. Skoki narciarskie zdominują też oferty bukmacherów. W przypadku takich imprez jak MŚ można zwykle liczyć na wyższe kursy bukmacherskie na skoki narciarskie oraz wiele zakładów specjalnych.

Transmisje skoków narciarskich

Aby trafnie obstawiać typy na skoki narciarskie na żywo, warto obserwować konkurs. Całe szczęście nie ma z tym problemu, ponieważ transmisje są dostępne w telewizji i w internecie. Zawody Pucharu Świata w sezonie 2022/2023 będziesz mógł śledzić w następujących źródłach:

Zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie – podsumowanie

Typer skoków narciarskich może narzekać na dużą losowość w tym sporcie. Podmuch wiatru czy niewielki błąd może pogrzebać szanse faworyta na zwycięstwo. Dlatego obstawianie zakładów bukmacherskich na skoki narciarskie nie jest proste. Zwłaszcza jeśli typy dotyczą zwycięstwa. Nieco prościej trafić zakład head to head.

Jednak najbardziej opłacalne typy bukmacherskie na skoki narciarskie to zakłady długoterminowe. W dłuższej perspektywie losowość przestaje mieć znaczenie, a wygrywają umiejętności. Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie warto stawiać jedynie po przeprowadzeniu głębokiej analizy.

skoki jump
Skoki narciarskie to świetny sport do stawiania zakładów bukmacherskich
Wróć do najlepszych buków

FAQ: Skoki narciarskie

Gdzie można obstawiać skoki narciarskie?

Większość bukmacherów oferuje zakłady na skoki narciarskie, jednak nie u każdego oferta jest tak samo bogata, sprawdź najlepszych.

Jakie zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie obstawię u bukmacherów?

U bukmacherów dostępne są zakłady długoterminowe, na wyniki konkursu lub jego części, wirtualne pojedynki pomiędzy zawodnikami oraz zakłady specjalne, sprawdź najlepsze kursy na Puchar Świata.

Jakie turnieje skoków narciarskich odbędą się w sezonie 2022/23?

Jak co roku, sezon zdominuje rywalizacja w zawodach Pucharu Świata. Emocje wzbudzą też cykliczne turnieje, jak prestiżowy Turniej Czerech Skoczni czy Raw Air. Docelową imprezą sezonu są Mistrzostwa Świata w Planicy, zaplanowane na przełom lutego i marca 2023 roku.

Jakie są dobre typy na skoki narciarskie?

Sprawdź koniecznie nasze typy na skoki narciarskie, które aktualizujemy przed każdym sezonem. W zakladybukmacherskie.net pracują eksperci, którzy znają się na rzeczy.

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję

Wszyscy operatorzy są osobiście testowani i porównywani przez recenzentów, którzy dokładnie analizują różne aspekty, w tym bonusy powitalne i metody płatności. Aby ocenić każdy indywidualny obszar zainteresowania, używamy systemu ocen w zakresie od 0 do 5 gwiazdek.