Piłka ręczna w zakładach bukmacherskich – zyski w zasięgu ręki?

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej to światowej klasy zawodnicy, którzy na arenie międzynarodowej są groźnymi rywalami.

Można śmiało powiedzieć, że wynikami ta dyscyplina przewyższa inne, w których przedmiotem gry jest piłka. Natomiast zakłady bukmacherskie piłka ręczna, cieszą się coraz większą popularnością.

Ranking najlepszych bukmacherów na piłkę ręczną

Kasyno Bonus
STS
5/5

1.469 zł BONUS

w tym:
100% od 1 dep. do 1200 zł
29 zł freebet bez depozytu
kod: KODSTSVIP

200 zł zakład bez ryzyka
20 zł na sporty wirtualne
20 zł na Betgames

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych
Betclic
4.5/5

550 zł BONUS

kod: BETCLICPLVIP
TYLKO U NAS!

Regulamin
Zakład Bez Ryzyka
obrót 8x
kurs min. 2.0
w ciągu 30 dni
LVBET
4/5

3.333 zł BONUS

+ 20 zł bez depozytu

Regulamin
Bonus od 1. depozytu do 1500 zł
obrót x4, kurs min. 1.75
Bonus od 2. depozytu do 1500 zł
obrót x3, kurs min. 2.50
zakład bez ryzyka 333 zł
PZBuk
4/5

500 zł BONUS

Cashback
+ 20 zł darmowy bonus
z kodem bonusowym: ZB100

Regulamin
Bez wpłaty minimalnej
kurs min. 1.4
CASHBACK
w ciągu 60 dni
ETOTO
4.5/5

200 zł BONUS

200% do 200 PLN

Regulamin
200% do 200 PLN
kurs min. 2,20
obrót 6x
w ciągu 30 dni
Fuksiarz
4/5

500 zł BONUS

Cashback 50% do 500 złotych bez obrotu

Regulamin
Bonus 50% od 1 depozytu
brak wymaganego obrotu
min. 2 zdarzenia z kursem 1.20 każde
forBET
5/5

2.200 zł BONUS

+ 14 dni gry bez podatku

Regulamin

Bonus 100% od 1 dep. do 2000 zł
obrót 2x, kurs min. 2.5
Bonus od 2 dep. do 200 zł
obrót 3x, kurs min. 1.4
14 dni gry bez podatku
obrót x3, kurs min. 1.3
Totolotek
4/5

500 zł BONUS

100% od depozytu

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3
kurs min. 1,35
w ciągu 30 dni
BETFAN
4/5

600 zł BONUS

Cashback z kodem bonusowym: ZB600

Regulamin
obrót 1x
kurs min. 3,8
w ciągu 7 dni
TYLKO U NAS: kod promocyjny: ZB600
TOTALbet
4.5/5

5.040 zł BONUS

w tym: 40 zł freebet

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,25
w ciągu 90 dni

Z naszego artykułu dowiesz się, czy obstawiając mecze lub grę można wygrać duże pieniądze? Znajdziesz tu również informacje o najlepszych bukmacherach online, bonusach, kursach i promocjach bukmacherskich oraz wiele ciekawostek: Kiedy rozegrany był pierwszy mecz? Dlaczego graczy nazywa się szczypiornistami.  Sportowe fakty w kontekście zakładów bukmacherskich – wszystko na ten temat w naszym artkule. Zapraszamy do uważnej lektury!

Zakłady bukmacherskie: piłka ręczna. Jak wybrać najlepszego bukmachera?

Jak już wspomnieliśmy, wielu Polaków rejestrując się u jednego bukmachera, pozostaje z nim na dłużej. Choć polskie prawo nie zabrania tworzenia osobnych kont na wszystkich legalnych serwisach bukmacherskich to z wygody najlepiej ograniczyć się do jednego, ewentualnie dwóch – trzech.

zaklady-pilka-reczna

Przy poszukiwaniu udanej współpracy, warto zwrócić szczególną uwagę na ofertę bukmacherską oraz bezpieczne metody płatności. Trzeba pamiętać, że zakłady bukmacherskie piłka ręczna to wręcz podstawowa oferta, bo sport jest niezwykle znany i lubiany, to.. nie zawsze połączysz go na kuponie z innymi sportami – mniej popularnymi. Wielu typerów nie ogranicza się bowiem do jednego sportu, a dobierają spotkania z różnych dyscyplin na jednym kuponie, aby zwiększyć kwotę wygranej.

Dlatego przeanalizowanie dostępnych typów to wręcz priorytet. Kolejną sprawą są już te techniczne – czy dostępna jest aplikacja na telefon. W jaki sposób można wpłacić pieniądze? Czy są dostępne proste i sprawdzone metody płatności, jak bukmacher Tpay? Jak długo należy oczekiwać na wypłatę i czy jest ona obwarowana jakimiś dodatkami (typu od ilu złotych jest możliwa). Niby drobiazgi, ale one najbardziej denerwują przy regularnym korzystaniu z konta gracza Jeżeli chcesz sobie ułatwić pracę, stwórz listę elementów, na które zwracasz szczególną uwagę, a następnie przeanalizuj każdego dostępnego bukmachera. Im więcej plusów – tym lepiej. Pamiętaj też, że wielu z nich oferuje.

Polscy Szczypiorniści z ciekawą historią – piłka ręczna oczami Polaków

Trzeba przyznać, że piłka ręczna na żywo to ogromne emocje. Miliony Polaków siadają przed telewizorami, aby oglądać takie spotkania jak Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn czy kobiet czy ligę mistrzów. Długie i wyczerpujące spotkania szczypiornistów w większości kończą się pozytywnie dla naszych reprezentantów, dlatego tak chętnie oddajemy się przyjemności obserwowania ich walki na boisku, ale też wielu z nas – być może i Ty, udajemy się do zakładów bukmacherskich celem obstawienia pewnych spotkań. W tym artykule będziesz mógł zapoznać się z ofertą bukmacherską, strategiami i kilkoma wskazówkami, przed Tobą:

 • Jak szukać legalnych bukmacherów w Polsce?
 • ABC zakładów bukmacherskich – w jaki sposób dobrać właściwego bukmachera do współpracy?
 • Bonusy, oferty specjalne – czy są one opłacalne w obstawianiu piłki ręcznej?
 • Jak można obstawiać piłkę ręczną live
 • Wskazówki dotyczące gry
 • Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy – jak grać odpowiedzialnie
 • Sportowe fakty – kilka ciekawostek o grze

Jesteś gotowy? Usiądź wygodnie, bo przed Tobą jeden z najdłuższych naszych poradników związanych z zakładami bukmacherskimi i piłką ręczną. Drugiego takiego nie znajdziesz w sieci. Zaczynamy!

Legalni bukmacherzy w Polsce – gdzie ich szukać?

Nowe przepisy hazardowe w kraju nałożyły na wielu bukmacherów obowiązki, którym niestety nie podołali wszyscy. Stąd z listy kilkudziesięciu, wyklarowało się tylko kilku, którzy mogą działać legalnie w Polsce. Ogółem mamy do dyspozycji aż 13, jednakże szukając takiego, który pozwala na zawieranie zakładów bukmacherskich online, lista zawęża się do.. 9. Z jednej strony to dużo, ale z drugiej – oferty są do siebie tak podobne, że ciężko z dostępnych spotkań wycisnąć więcej pieniędzy, zawierając kupony raz u jednego, a raz u drugiego. Prawdę mówiąc powstają sytuacje, że Polacy rejestrują konto na jednym serwisie, któremu są wierni do samego końca swojej przygody z zakładami sportowymi.

Lista legalnych bukmacherów w internecie

Każdy serwis, który otrzymał od Ministerstwa Finansów RP ma status legalnego bukmachera i umieszcza taką adnotację na stronie online.

Jeżeli zastanawiasz się, który bukmacher jest legalny – wystarczy przeczytać ich regulaminy czy też zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie. Zgodnie z art. 29a ustawy o grach hazardowych z 19.11.2009 zabronionym jest urządzanie takich gier w internecie czy nawet uczestniczenia w nich!

Łamanie prawa prowadzi do otrzymania grzywny, dlatego tak ważnym jest, aby zawsze rejestrować się u takich bukmacherów, którzy działają w zgodzie z prawem i posiadają odpowiednie pozwolenia na przeprowadzanie działalności. Jak się okazuje, legalne serwisy stanowią wciąż 10% rynku, a nieznajomość prawa nie zwalnia z egzekwowania dalszych kroków. Dlatego uważnie czytaj informacje, bądź skorzystaj z naszej tabeli.

Piłka ręczna – ciekawoski

Czas na sportowe fakty o zakładach sportowych i kilka ciekawostek o grze.

Skoro już tak dużo powiedzieliśmy o piłce ręcznej i obstawianiu typów bukmacherskich, czas na kilka ciekawostek. Już wcześniej zadaliśmy pytania, a tutaj znajdziesz na nie odpowiedzi.

Piłka ręczna pojawiła się w Polsce zupełnie przypadkiem. Nie przyjechali do nas profesjonalni gracze, aby rozegrać pierwsze spotkanie. To internowani legioniści Piłsudskiego w roku 1917 z nudów postanowili wciąć piłkę w ręce i coś z nią zrobić. Prawdopodobnie nie szanowali oni wszystkich zasad gry, ale był to ciekawy początek.
Jest to związane z miejscem internowania legionistów Piłsudskiego. Miało to miejsce w miejscowości Szczypiorna (obecnie to jedna z dzielnic Kalisza).
Rekord ustanowił Tomasz Tłuczyński – z wynikiem 135 bramek strzelonych w MŚ.

Bonusy na zakłady i oferty specjalne – czy są opłacalne w obstawianiu piłki ręcznej?

Bonusy, zwroty i oferty specjalne zawsze są gorącym tematem i ściągają wzrok na serwis. Wielu bukmacherów wciąż stosuje tego typu tricki, żeby z jednej strony przyciągnąć nowych użytkowników, ale i zachęcić tych, którzy od dawna nie obstawiali żadnych meczy – w tym i piłki ręcznej. Jednak każdy gratis, każdy bonus i każda oferta specjalna ma swój regulamin, a dopiero spełnienie wszystkich wymagań pozwoli na odblokowanie tych pieniędzy. Jak to działa?

Oferta bukmachera

Obstawienie piłki ręcznej

Bonus bez depozytu

Jak sama nazwa wskazuje, działa on bez depozytu – nie ma kwot minimalnych, jakie należy wpłacić. Zaraz przy rejestracji, możesz przeznaczyć te pieniądze na pierwszy kupon np. Mistrzostw Świata w piłce ręcznej kobiet 2019. Nie są to jednak wysokie stawki – np. 10 zł w Fortunie, 25 zł w totolotku czy 30 zł w LVBET.

Darmowy zakład

Czy to oznacza, że można zawierać zakłady na koszt określonego bukmachera? Nie do końca. Niektórzy z nich, np. Milenium oferuje zwrot do określonej kwoty dla nowych użytkowników, jeżeli kupon nie wszedł (był przegrany). By skorzystać z tej możliwości, trzeba zarejestrować się na ich stronie i zaznaczyć chęć skorzystania z tej oferty.

Wysokie bonusy

Jest to popularny chwyt marketingowy. Niektóre zakłady bukmacherskie online proponują bonusy o wartości nawet 1500 złotych! Aby je zdobyć, należy odpowiednią sumę wpłacić na wirtualne konto. Jednak jest haczyk – najczęściej informacja znajduje się tylko w regulaminie. Należy postawić kilka zdarzeń o określonej wysokości kursu. Wysokość kursów to: 1.5 i wyżej. Dostępne są również zakłady kombinacyjne na jednym kuponie z kilkoma typami. Warto wcześniej wczytać się w warunki takiej promocji.

Oferty specjalne

W ciągu roku zakłady bukmacherskie proponują dodatkowe oferty – podwajanie kuponów, dodatkowe zasilania konta za korzystanie z aplikacji mobilnej, czy z okazji MŚ w piłce ręcznej – tylko na zakłady z Polakami w roli głównej. Najczęściej takie informacje przychodzą wraz z newsletterami lub SMSami od serwisów, dlatego warto zaznaczyć opcję wysyłki wiadomości na nasze adresy.

Jak obstawiać piłkę ręczną live?

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej 2019 to duża okazja na zawieranie wielu zakładów, jednak zanim do nich przejdziemy, opowiemy o tych najbardziej popularnych. Warto pamiętać, że wszyscy bukmacherzy w Polsce oferują zakłady na telefon, dzięki którym obstawianie jest jeszcze łatwiejsze. Wiele nie będzie się różnić od oferty piłki nożnej, bo i tutaj znajdziemy wiele możliwości na typy bukmacherskie.

Kupony na piłkę ręczną live

Wśród najpopularniejszych, które można zawierać są, między innymi:

 • Zwycięzca w meczu – podstawowy zakład, który jest dostępny w każdym sporcie. Wśród oferty serwisów, każdy będzie taki właśnie proponować na start. Czy to MŚ, liga mistrzów piłki ręcznej czy dotyczy to spotkania np. Zagłębie Lublin vs Wisła Płock,
 • Remis – choć mało popularny wynik to wysoko notowany. Jeżeli masz nosa do takiego zakończenia spotkania i obstawisz nawet minimalną wartość zakładu, spokojnie zaprosisz partnerkę/partnera na kolację za zwrot z kuponu,
 • Handicap – który może dotyczyć całego wyniku bądź poszczególnych w rozróżnieniu na połowy meczu. Wielu nowych graczy korzysta z tej dźwigni przy obstawianiu,
 • Dominacja punktowa w I lub II połowie – zwycięstwo to jedno, ale dominacja punktowa w określonych połowach to drugie. I tutaj można zawierać zakłady, a nawet tworzyć większe zdarzenia na jednym kuponie. Jeżeli tylko dobrze znasz się na piłce ręcznej, masz ogromną wiedzę o formie drużyn – jest to dobry krok do wygrania większych pieniędzy,
 • Wynik: parzysty / nieparzysty – a tutaj takie ciekawostki, dla osób, które szukają dodatkowych zdarzeń na większy kupon. Wartość typu będzie taka sama, bo szansa jest 50/50. Taki zakład możliwy jest np. w Milenium,
 • W której połowie padnie więcej bramek – kolejne statystyki się kłaniają i nos do szacowania wyników. Jak widać, oferta typów jest naprawdę wielka!
 • Liczba bramek dla gospodarza spotkania oraz gości – są to już dwa osobne zakłady, ale można także typować ile padnie bramek ze strony jednej z drużyn. Jeżeli nie jesteśmy pewni końcowego wyniku, a statystyki pokazują, że najczęściej ta jedna, wybrana drużyna strzela X bramek – może to być trop do zarobienia pieniędzy,
 • Kto strzeli pierwszego gola w meczu? Jeżeli wiesz, kto lubi dobrze zaczynać mecz i jego gra jest ofensywna, może taki typ przyniesie Ci szczęście? Szukaj go chociażby w STS,
 • Wyścig do X goli w meczu – 3? 5? Sprawdź jakie możliwości daje Ci obstawienie danej drużyny

Specjalne zakłady na piłkę ręczną

Trzeba przyznać, że najciekawsze zakłady będą zawsze dostępne np. przy okazji Mistrzostw Świata w piłce ręcznej kobiet lub mężczyzn.

Poza typowymi możliwościami, które są opisane powyżej, dochodzi do listy jeszcze wiele innych, które mają na wysokie kursy. Nierzadko kursy bukmacherskie są objęte specjalną promocją np. gdy stawiamy kupony za pośrednictwem aplikacji bukmacherskich. Warto więc na bieżąco śledzić oferty bukmacherów, czytając nasze recenzje.

Typy bukmacherskie na piłkę ręczną

Zazwyczaj można spotkac również podwyższone kursy w piłkę ręczną na typy takie, jak:

 • Liczba goli zawodnika – dosyć ryzykowne, bo piłka ręczna to przede wszystkim gra zespołowa. Jednak zawsze jest jakiś lider i król strzelców, a Ty możesz typować ile bramek zdobędzie przy okazji wybranego meczu,
 • Zwycięzca w grupie (A/B/C/D) – w przypadku MŚ w piłce ręcznej, tworzone są grupy, które rywalizują między sobą. W każdej o wyjście walczy aż 6 państw, a Ty możesz wytypować zwycięzców – tego typu zakłady bukmacherskie online są dostępne np. w LVbet,
 • Najlepsza reprezentacja kontynentu – w przypadku Europy sprawa będzie prosta, bo wystarczy wytypować Polskę, a jakie kraje obstawisz dla Azji czy Afryki?
 • Drużyna fair play – jest to duże wyróżnienie dla samej drużyny, jak i możliwość wysokiego typowania dla Ciebie,
 • MVP zawodów – takie typy są też dostępne przy zawieraniu zakładów w lidze NBA czy MŚ w piłce nożnej. W piłce ręcznej również możesz wytypować dowolnego zawodnika, który pod koniec Mistrzostw Świata w piłce ręcznej mężczyzn 2019 zakończy grę z takim wyróżnieniem,
 • All star team bramkarz – bramkarz w piłce ręcznej jest drugim po kapitanie i królu strzelców, najważniejszym graczem. Dlatego dla nich przygotowane są inne tytuły, a Ty możesz obstawić, który spośród wszystkich grających go otrzyma,
 • król strzelców – najgorętszy tytuł przy MŚ piłki ręcznej,
 • zwycięzca Mistrzostw Świata w piłce ręcznej – wysokość kursów wciąż się zmienia. Aktualizacja następuje po każdym meczu (niezależnie od drużyny), ale również w momencie pojawiania się plotek, informacjach o spadku formy czy kontuzjach. Jeżeli chcesz obstawić wybraną reprezentację, obserwuj zmieniające się cyfry i typuj wtedy, gdy będą u szczytu swoich możliwości.

Typy bukmacherskie i obstawianie

Naturalnie znajdziemy jeszcze wiele więcej typów bukmacherskich do poszczególnych spotkań. Tutaj opisaliśmy te najpopularniejsze oraz najbardziej opłacalne.

Należy też pamiętać, że każdy serwis z typami będzie mieć inną ofertę niż konkurencja. Dlatego kolejny raz przypominamy o dokładnym sprawdzaniu oferty bukmachera, zanim założy się konto i wykorzysta bonusy powitalne. Pamiętajcie też, że zakłady bukmacherskie piłka ręczna to doskonała rozrywka, a nie źródło dochodów.

Wskazówki dotyczące obstawiania zakładów bukmacherskich

Nie ma złotej metody, która pozwoliłaby na właściwe typowanie. Wtedy zakłady bukmacherskie online nie miałyby racji bytu. Raz się wygrywa, innym razem przegrywa.  W typowaniu przewidzieć wynik wielu zdarzeń jeśli odpowiednio przeanalizuje się dane.

Jak obstawiać piłkę ręczną?

By minimalizować straty, można zastosować się do kilku wskazówek lub bacznie obserwować swoje statystyki i stworzyć osobisty poradnik, który będziesz stosować przy typowaniu.

 • Forma danej kadry – każda dyscyplina, tak i piłka ręczna ma drużyny, które są mocnym zagrożeniem i niemal zawsze wygrywają mecze. Mają oni też swoje gwiazdy – król strzelców, bramkarz, który nie przepuszcza żadnej piłki. Jeżeli wahasz się przy obstawaniu, może lepiej postawić na pewniaki? Wiążę się z tym niestety pewien problem – typy są nisko wyceniane.
 • Skład na boisku – dużą rolę odgrywa skład – nie tyle gwiazdy, co partnerzy. Nie wolno zapominać, że piłka ręczna jest grą zespołową i nawet najlepszy zawodnik samodzielnie nie doprowadzi drużyny do zwycięstwa. Obserwuj zatem, kogo trener wystawia i jak ogólnie wygląda drużyna – czy są zgrani czy może są indywidualiści, którzy mogą coś zepsuć dla poprawy osobistych statystyk..
 • Motywacja – jak wiadomo, motywacja jest świetnym argumentem do zwiększonej pracy. Drużyna stara się utrzymać tytuł? Walczy o przetrwanie? A może o ustanowienie rekordu? W piłce ręcznej też odgrywa to dużą rolę, dlatego nie bój się obstawiać w nawiązaniu do motywacji drużyny,
 • Plotki – mówi się o przejściu zawodnika do innej drużyny? A może problemy z kadrą trenującą? Problemy w życiu osobistym? Skoczków narciarskich nie ominęły takie komplikacje, które negatywnie wpłynęły na wyniki drużynowe, w piłce ręcznej jest dokładnie tak samo. Szczypiorniści to jedna wielka rodzina, razem się cieszą, razem cierpią i buntują. Słuchaj sportowe fakty i analizuj informacje w nawiązaniu do formy zawodników na boisku,
 • Powiew świeżości w drużynie – dobrze rokują także zmiany w drużynach. Coś nowego i świeżego daje dużą motywację i energię przy pierwszych spotkaniach, użyj tej wiedzy przy kolejnych typach.

Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy – jak odpowiedzialnie typować piłkę ręczną?

Hazard to łakomy kąsek. Szczególnie gdy na początku masz złotą passę i każdy kupon kończy się zielonym ptaszkiem, a na koncie rosną tylko pieniądze. Apetyt zaczyna rosnąć w miarę jedzenia, a wystarczy jeden zły ruch, zbyt zuchwałe podejście do zakładów bukmacherskich online i możesz stracić wszystko to, na co ciężko pracowałeś. Dlatego skorzystaj z zabezpieczeń serwisów oraz porad praktyków.

Zabezpieczenia ze strony serwisów bukmacherskich

Serwisy bukmacherskie wbrew pozorom nie czekają, aż poślizgnie Ci się noga i stracisz oszczędności. Działają oni zgodnie z prawem hazardowym i nakładają szereg zabezpieczeń dla swoich użytkowników. W jednych można ustawić czas gry w przedziale na dzień / tydzień / miesiąc. Po jego przekroczeniu, zostaną zablokowane funkcje i zawieranie nowych zakładów nie będzie możliwe. Nie pozwalają oni także tworzyć kupony za stawki, które nie są dostępne w portfelu – nie udzielają kredytów, ani zapisów na zeszyt. Konto nigdy nie będzie przybierać stanu ujemnego.

Wielu bukmacherów wzięło sobie mocno do serca problemy hazardowe Polaków. U niektórych można spotkać ankietę, która ma pozwolić na oszacowanie, czy już pojawił się problem, czy wciąż bezpiecznie i rozważnie gramy. Warto co jakiś czas skorzystać z takiej ankiety i mieć wszystko pod kontrolą.

Bezpieczna gra. Co powinieneś wiedzieć?

Poza pomocą ze strony serwisów, ważne jest też samodzielne i odpowiedzialne korzystanie z zakładów bukmacherskich online. Dlatego też przedstawiamy garść porad, o których nie wolno zapominać, żeby nie stracić swoich pieniędzy.

 1. Nie dodawaj za dużo zdarzeń na jeden kupon – często kusi, żeby dodać jeszcze jedno zdarzenie, które jest niemal pewniakiem z nie za wysokim kursem (1,3 – 1,7) a tak mocno podnosi wygraną. Obstawiaj mniej, bo w takich sytuacjach najczęściej ten gwarantowany wynik kończy się nie tak, jak tego oczekujesz.
 2. Nie odrabiaj przegranej za wszelką cenę – seria straconych kuponów i przegranych pieniędzy? Nie szukaj na siłę spotkania, które pozwoli Ci się odbić z dołku. W takich sytuacjach nie kierujesz się rozwagą i możesz wykonać szereg błędów.
 3. Nie stawaj na ulubionych graczy – ich przegrana boli. A stracone pieniądze – mocniej. Najlepiej nie obstawiaj w ogóle spotkań ze swoimi liderami, których darzysz wyjątkową sympatią.
 4. Czytaj statystyki i mocno analizuj szanse na wygrane – po to serwisy bukmacherskie udostępniają szereg statystyk, abyś Ty z nich korzystał. Naucz się je odczytywać i interpretować, cała wiedza jest zawarta w tych cyfrach!
 5. Nie przekraczaj swojego budżetu, szczególnie przy pewniakach – brzmi logicznie, prawda? Zawsze trzymaj się swoich założeń, nawet jak typerzy mówią między sobą o meczach, które na 100% zakończą się wygraną określonej drużyny. Najczęściej los odwraca sytuację.

FAQ: Zakłady Bukmacherskie Piłka Ręczna

Trudno wybrać jednego, każdy ma swoje plusy i minusy. Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów i wybierz najlepszego.

Jeśli jesteś początkującym typerem, zawieraj pierwsze zakłady na kartce papieru i sprawdź jakie są typy bukmacherskie, ucząc się zależności – gdy zaczniesz rozumieć te reguły, wtedy wejdź do gry.

Są gracze, którzy widzą w tym sens i potrafią zarobić duże pieniądze. Jednak rośnie tutaj ryzyko, że nawet ta pewna wygranej drużyna, tego dnia będzie mieć gorszą formę i wtedy cały kupon będzie przegrany.

Zakład, który mówi o wygranej jednej drużyny w meczu (lub połowie) z zabezpieczeniem w formie remisu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, sprawdź nasze wskazówki dotyczące obstawiania piłki ręcznej.

Jeżeli nie masz pewności o wyniku końcowym (1X2) wtedy możesz obstawiać wyniki statystyczne, w której nie jest potrzebna rozległa wiedza o piłce ręcznej, a raczej działa szczęście.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~