Skip to main content

Zakłady bukmacherskie: piłka nożna w Polsce. Co trzeba wiedzieć?

Piłka nożna jest dyscypliną, którą Polacy uwielbiają. Gdy w telewizji leci mecz na żywo, na ulicach życie cichnie. Gdy w kraju organizowane są spotkania z międzynarodowymi drużynami, bilety sprzedają się na pniu, a przed spotkaniem sprzedawane są za horrendalnie wysokie stawki.

Jednak nie oddajemy się przyjemności oglądania i komentowania wyłącznie grze naszej reprezentacji, lecz kibicujemy również lokalnym drużynom  oraz tym, które grają w Ekstraklasie. Często też, korzystamy ze swojej wiedzy, rankingu bukmacherów i dobrej formy ulubionej drużyny, stawiając zakłady bukmacherskie piłka nożna, licząc na łut szczęścia. Jednak, czy jest to dobre rozwiązanie? Zostań z nami i zobacz jak grać, żeby nie przegrać.

Piłka nożna i zakłady bukmacherskie – strategie i cenne wskazówki

zakłady bukmacherskie piłka nożna
 • Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce (także dostępne online)
 • W jaki sposób obstawiać zakłady w piłce nożnej
 • Wskazówki dotyczące strategii i metod płatności
 • Jak bezpiecznie grać, aby nie przegrać oszczędności

…to zaczynamy!

Firma Bonus Link
STS Bonus i Opinie STS Bonus i Opinie 1200 zł + 29 zł freebet bez depozytu
Tylko u nas!
kod: KODSTSVIP
Sprawdź
forBET Bonus i Opinie forBET Bonus i Opinie do 2000 zł Sprawdź
Betclic Bonus i Opinie Betclic Bonus i Opinie do 500 zł Cashback
Tylko u nas!
kod: VIPBETCLICPL
Sprawdź
LV BET Bonus i Opinie LV BET Bonus i Opinie 20 zł bez depozytu
+ do 1500 zł
Sprawdź
ETOTO Bonus i Opinie ETOTO Bonus i Opinie bonus 200% do 200 zł Sprawdź
PZBuk Bonus i Opinie PZBuk Bonus i Opinie 500 zł Sprawdź

Zakłady bukmacherskie piłka nożna: insidery i mecze ustawione

Obstawiacie zakłady bukmacherskie? Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie, a więc okazji do grania tej dyscypliny nie brakuje. Nie tylko są to rozgrywki ligowe, ale również puchary, turnieje, mecze międzynarodowe i spotkania towarzyskie. To, że grającym zakłady bukmacherskie, piłka nożna nie zawsze daje szansę zarobku, nie ulega żadnym wątpliwościom. Co ważniejsze, wiele meczów nie jest czystych. Są to tak zwane fixy, a więc spotkania ustawione, choć przez ustawki wielu graczy rozumie także insidery, a to zupełnie inna para kaloszy.

Na czym polega ustawienie meczu piłki nożnej?

Obecnie mecze ustawia się w znacznie mniejszym stopniu niż parę la temu, ale w dalszy ciągu jest to proceder dość powszechny. Drużyny zaangażowane w ustawki osiągają swoje cele (najczęściej finansowe). Z kolei grającym w zakłady, piłka nożna w formie takiej ustawki pozwala zarobić naprawdę duże pieniądze, choć zdarza się to rzadko, ale o tym za chwilę.

Jak rozpoznać ustawiony mecz piłki nożnej?

Gdzie szukać takich ustawek i jak rozpoznać ustawiony mecz? Nie jest to łatwe. Najczęściej takie mecze mają miejsce w niższych i mniej popularnych ligach, choć w dobie XXI wieku niemal każdy mecz jest nagrywany, a więc łatwiej o wyegzekwowanie konsekwencji od drużyn czy zawodników. Trzeba mieć bowiem na uwadze, że ustawiony mecz to nie tylko końcowy rezultat spotkania. Równie dobrze może to być podyktowanie przez sędziego rzutu karnego, umówienie się na określoną liczbę rzutów rożnych czy kartek, jak i bezpośrednia czerwona kartka dla danego zawodnika.

Grając w zakłady bukmacherskie, piłka nożna (podobnie jak inne dyscypliny) szanse danej drużyny określa przez wystawione kursy. O ustawionym spotkaniu może sugerować mocny ich spadek. Nie zawsze jest to jednak związane z ustawką, bo na kurs wpływ mają też inne czynniki. Podejrzanego rezultatu można jednak oczekiwać kiedy:

 • niski kurs jest na remis, który zadowala obydwie drużyny (np. w ostatnich kolejkach lig włoskich)
 • niski kurs jest na outsidera podczas meczu ze znacznie wyżej notowanym rywalem
 • jest to mecz pomiędzy zaprzyjaźnionymi drużynami
 • mecz jest o przysłowiową „pietruszkę”
 • jest to mecz tzw. 3 za 3 (drużyny naprzemiennie wygrywają lub remisują)

Ustawione mecze z Internetu

Ustawionych meczów jest mnóstwo, co nie oznacza, że są one podawane do publicznej wiadomości, a gracze mogą z nich skorzystać bez żadnych obaw o utratę środków. W sieci można natrafić na osoby, które odsprzedają informacje o ustawionych spotkaniach. Ustawione mecze z Internetu to z reguły łańcuszek, na którym każdy, kto zakupi taki mecz, chce na nim dodatkowo zarobić i odprzedaje go innym. To błąd, ponieważ im więcej osób gra takie spotkanie, tym rosną co do niego podejrzenia, spadają też kursy. Co gorsza, taki fix może zostać odwołany.

O wiele częściej w sieci znaleźć można jednak naciągaczy, którzy nie mają żadnych informacji o ustawkach, a tylko chcą naciągnąć naiwnych graczy marzących o szybkim i łatwym zysku. W konsekwencji tracą oni dziesiątki, setki czy tysiące złotych. Żadną gwarancją nie jest też to, że firma oferująca fixy jest zarejestrowana, czego przykładem jest strona betypirata.pl. Wysyła ona klientom zupełnie inne spotkania od tych, jakie następnie przedstawia w archiwum. Tym bardziej uważnym trzeba być przy naciągaczach na forach i stronach na Facebooku.

Quasi-fixy i insidery

Fixami nie są tzw. quasi-fixy. To na przykład spotkania pucharowe, w których faworyt nie musi wygrać, bo jest to dwumecz lub drużyna nie chce grać w danych rozgrywkach. Jeszcze innym terminem jest tzw. insider. To z kolei określenie meczu, o którym dana osoba ma pewne informacje, dostępne tylko dla wąskiej grupy osób. Nie brak też oszustów szukających naiwnych na takie spotkania. Ich cena jest niższa i sprowadza się do kilkudziesięciu złotych za mecz.

Wiedz więc, że jeżeli grasz w zakłady bukmacherskie, piłka nożna da Ci zarobić tylko pod pewnymi warunkami. Na pewno nie możesz polegać na osobach, które chwalą się, iż mają informacje o ustawionych meczach. Stracisz nie tylko gotówkę wydaną na zakup „ustawionego” meczu, ale i kilkaset złotych zainwestowanych w sam bet, nie mówiąc już o kolejnych porażkach wynikających z chęci odegrania się za przegraną.

Zakłady bukmacherskie piłka nożna: wyniki na żywo

Każdy, kto obstawia u bukmachera, chce mieć również możliwość śledzenia wyniku danego pojedynku. Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie piłka nożna, wyniki na żywo sprawdzać można na wiele różnych sposobów. Nie tylko na komputerach, ale również urządzeniach mobilnych. W Internecie jest bowiem mnóstwo stron oferujących wyniki LIVE z piłki nożnej. Co najważniejsze, wiele z nich oferuje śledzenie nie tylko samego wyniku, ale daje również dostęp do składów i statystyk, a nawet umieszcza skróty ze spotkań po ich zakończeniu czy wideo ze zdobytych bramek. Najpopularniejszą stroną z wynikami na żywo z piłki nożnej jest flashscore.pl. Każdy, kto obstawia piłkę nożną w zakładach bukmacherskich, bezsprzecznie powinien dodać ją do zakładek. Strona ma również swoją aplikację mobilną do odtwarzania na smartfonach i tabletach.

Nie jest to oczywiście jedyna możliwość. Piłka nożna wyniki online to też inne strony internetowe np. wynikinazywo.pl, soccerstand.com, sofascore.com. Dodatkowo na śledzenie wyników na żywo pozwala wiele stron poszczególnych lig. Oczywiście, taką możliwość dają też bukmacherzy. Każdy legalny bukmacher to wyniki na żywo, ale nawet i relacje wideo z wybranych pojedynków, co nie zmusza gracza obstawiającego piłkę nożną w zakładach bukmacherskich do poszukiwania streamu online. Wiele z nich można też przy okazji obstawiać w formule LIVE.

Piłka nożna: zakłady bukmacherskie. Skąd czerpać wiedzę?

Tak jak i w innych dyscyplinach, również i w piłce nożnej każde obstawiane zdarzenie, musi być dobrze przeanalizowane. Zwiększa to szanse na ogranie bukmachera i osiągnięcie zysku. W innym wypadku to proszenie się o straty finansowe. Dlatego do obstawiania piłki nożnej w zakładach bukmacherskich potrzeba odpowiednich i sprawdzonych źródeł wiedzy. Na szczęście jest to najpopularniejszy sport na świecie, a więc w dobie XXI wieku i ogólnego dostępu do Internetu nie ma z tym większego problemu.

Piłka nożna zakłady bukmacherskie – skąd czerpać wiedzę o drużynach?

 • strony lig i federacji
 • fora bukmacherskie
 • strony o tematyce bukmacherskiej
 • profile społecznościowe klubów i lig piłkarskich
 • profile społecznościowe zawodników, trenerów i włodarzy
 • betexplorer.com
 • livesports.pl

Piłka nożna: legalny bukmacher do obstawiania footballu

Gdzie obstawiać sport, jakim jest piłka nożna? Legalny bukmacher to bez wątpienia najlepsza opcja. Obstawianie w takich firmach jest bezpieczne, żadnym problemem nie są też metody płatności. Co najważniejsze, na graczach nie ciążą sankcje prawne, gdyż grając u legalnych bukmacherów, odprowadzają oni – niestety dość wysoki – podatek. Samych firm oferujących zakłady wzajemne, a których ze względu na popularność najszerszą ofertę stanowi piłka nożna, w Polsce nie brakuje. Najpopularniejsze z nich to: Fortuna, STS, Totolotek, forBET, Milenium, LVBET, Etoto, PZBuk oraz Totalbet.

Kryteria zakładów bukmacherskich – na czym one polegają?

Polską licencję bukmacherską posiada aż 13 podmiotów, jednak tylko 9 ma ofertę dostępną online. Nie musimy zatem wychodzić z domu, aby obstawiać zakłady bukmacherskie piłka nożna. Pytanie jednak – z którego z nich skorzystać? Oferty nieznacznie różnią się od siebie, kursy również są podobne, dlatego decyzję możemy podejmować w oparciu o intuicyjny interfejs strony, ułatwienia i dodatkowe możliwości obstawiania gry np. przez aplikacje bukmacherskie. W końcu to one pomagają w osiągnięciu celu, którym jest skuteczne obstawienie, by zarobić duże pieniądze.

Zakłady bukmacherskie piłka nożna – oferta

Zobacz, co oferują zakłady bukmacherskie online oraz na co zwrócić szczególną uwagę:

Oferta bukmachera

Analiza danych

Kursy i ich wpływ na wysokość wygranej

 Kursy między bukmacherami nieznacznie się różnią, to przy kombinowanych zakładach czy wysokim budżecie, nawet dziesiąte części po przecinku robią różnicę. Dlatego porównuj zakłady online, zanim je obstawisz. Zwróć uwagę, że często przed meczem zmieniają się kursy – dzieje się tak, gdy trener przedstawia oficjalny skład lub wychodzi na jaw sekret związany z formą czołowych graczy

Bogata ofarta zakładów

 Porównuj nie tylko kursy, ale i typy zakładów bukmacherskich. Nie ograniczaj się wyłącznie do obstawiania zwycięzcy, ale i sumy strzelonych bramek czy nawet liczby żółtych kartek. Takie zakłady nie tylko dodają charakteru, ale i pozwalają na wyższą wygraną.

Zakłady na żywo

Obstawianie w czasie rzeczywistym to istna ruletka. Sytuacja wciąż się zmienia, a kursy raz szybują w górę, aby zaraz spaść do poziomu 1,02. Tego typu zakłady oferuje między innymi PZBUK i FORTUNA

Bonusy i promocje

Wielu bukmacherów, aby zachęcić do rejestracji oferuje bardzo atrakcyjne bonusy. Fortuna kusi aż 400 złotymi od depozytu, LVBET 1000 zł + 500 zł i 30 złotymi na pierwszy zakład, a forBET nawet 1300 zł depozytu (w systemie 100%, czyli musisz dokładnie tyle samo wpłacić do wirtualnego portfela). Ponadto, STS co chwilę wysyła informacje o różnych promocjach na maila oraz aplikację mobilną – np. dodatkowe 10 zł od wpłaty

 

Jak widać, oferty na zakłady bukmacherskie piłka nożna są naprawdę imponujące. Każdy z dziewięciu dostępnych pośredników ma bardzo dużą ofertę, również zakładów na telefon dla piłki nożnej. Nie ograniczają się wyłącznie do światowej klasy drużyn piłkarskich, ale także tych dostępnych w naszej Ekstraklasie czy I/II lidze. Mało tego! Bez problemu znajdziemy i takich, który oferują zakłady online dla Bundesligi, Ligue 1 czy hiszpańskiej La Liga.

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie piłka nożna? Wskazówki i porady, na co zwrócić szczególną uwagę

Każdy, kto ogląda mecze piłki nożnej, powie że jest to nieprzewidywalny sport. Wynik może się zmienić dosłownie w jednej chwili, mały błąd graczy może przeważyć na końcowowym wyniku zakładów sportowych. Drobne wykroczenie wyeliminować króla strzelców z dalszej gry i osłabić nawet najlepszą drużynę. Dlatego, 

zanim zaczniesz obstawiać – naucz się obserwować całe otoczenie przedmeczowe. Jak tylko zdobędziesz większe doświadczenie, bez większych problemów będziesz wiedzieć, co może wpłynąć na finalny wynik spotkania.

 • Kadra i gwiazdy drużyny – każda kadra, każda drużyna ma swoje gwiazdy. Ronaldo, Messi, Lewandowski – to gwarancja sukcesu. Jednak, jeżeli nie są obecni podczas gry, istnieje ryzyko, że wynik nie będzie korzystny dla drużyny. Zanim obstawisz zakład bukmacherski w piłce nożnej, upewnij się, kogo zobaczysz na murawie
 • Moc i forma drużyny – sprawdź ostatnie wyniki drużyny, na którą chcesz postawić. Serwisy online udostępniają statystyki zaraz przy zakładach, jakie możesz zawrzeć. Niektóre z nich – np. STS pokazuje także archiwalne statystyki między tymi samymi drużynami. Zobacz też, ile meczy rozegrali na wyjazdach. Długie podróże zawsze mają wpływ na formę i zmęczenie, a własna publika działa motywująco
 • Motywacja to mocny argument – czy drużyna ma silną motywację do wygranej? Chce utrzymać tytuł mistrza, a może od kilku spotkań ma passę samych zwycięstw? Wielokrotnie widzieliśmy, jak motywacja i cel działają pozytywnie na drużyny piłki nożnej w drodze po puchar
 • Zmiany w składzie lub rozmieszczeniu na ostatnią chwilę – w momencie, w którym stawiasz na zakłady online, obserwuj bacznie, co dzieje się na boisku. Czy piłkarze nie zmieniają swojego standardowego rozmieszczenia w odpowiedzi na skład przeciwników? To może oznaczać strach, albo świetne przygotowanie na różne scenariusze. Takie mecz mogą przynieść nieoczekiwane wyniki. Piłka nożna jest niezwykle ekscytująca i dająca tak duże możliwości w obstawianiu, dlatego nie musisz się bać wyników na żywo i dobierania strategii zakładów w chwili rzeczywistej. Wielu bukmacherów oferuje specjalne bonusy dla zakładów piłki nożnej na żywo – FORTUNA, totolotek czy Milenium

Garść porad i sztuczek: zakłady bukmacherskie piłka nożna

Piłka nożna to nieprzewidywalny sport, ale i szansa na wysokie wygrane. Jeżeli chcesz pomóc swojemu szczęściu, poznaj porady, które mogą uchronić Cię przed błędnymi decyzjami. Przede wszystkim znajdź bukmachera, który udostępnia szybkie i bezpieczne metody płatnosci, jak bukmacherzy z Tpay. Zamiast uczyć się na swoich błędach, ucz się na cudzych.

Robert_Lewandowski_Zakłady_Bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie piłka nożna – jak obstawiać online?

 • Obstawiasz zakład z wysokim kursem? Nie dodawaj kolejnych zdarzeń o niskiej wartości. Nawet, jeżeli widzisz pewniaka z kursem 1,10 / 1,30 – nie ryzykuj. Najczęściej te proste mecze kończą się z nieoczekiwanym wynikiem, gdy ten wysoki wejdzie bez problemu
 • Nie stawiaj wielokrotnych zakładów. Piłka nożna jest o tyle przyjemna, że codziennie znajdziemy dziesiątki różnych możliwości do postawienia kuponu. Widzisz 20-stu pewniaków z niskimi stawkami? Gdyby tak pododawać te 1,1 / 1,2 do siebie, wpłacając minimalny depozyt, można wygrać przyjemne pieniądze. Wrócimy tutaj do pierwszej porady – pewniaki nigdy nie są gwarancją
 • Poznaj liderów ligi – jak wiemy, nie brakuje lig w Europie – dlatego poznaj najmocniejsze drużyny piłki nożnej zakłady z ich udziałem mogą dać wysokie wygrane. Nie musisz przecież tworzyć nawet kombinowanych kuponów w oparciu o jeden kraj, łącz ligi z różnych spotkań, ale bądź ostrożny
 • Nie próbuj odrobić przegranej – odnotowałeś właśnie serię przegranych? Każdy jeden mecz, nawet pewniaki i mocne drużyny przegrywały? Wspominaliśmy już, że piłka nożna na żywo jest nieprzewidywalna? O tak! Dlatego nie staraj się na siłę odrobić strat, stawiając zakłady bukmacherskie z wyższą wpłatą. Obstawiaj standardowe kwoty, bo zachłanność i pośpiech to Twój wróg
 • Nie stawiaj na swoje ulubione drużyny – kieruj się rozumem, a serce zostaw dla rodziny. Wtedy przegrana meczu nie będzie bolała podwójnie
 • Analizuj i ucz się zależności – nie bez powodu mówi się, że doświadczenie zawsze wygrywa. Nawet, jeżeli robisz sobie przerwę w obstawianiu zakładów piłki nożnej, to wciąż bądź bacznym obserwatorem. Niedługo ta wiedza będzie Twoim asem w rękawie.

Ranking bukmacherów online – piłka nożna

1. forBET – piłka nożna w ofercie forBET

forBET Bonus i Opinie

2000 zł BONUS

bonus 100% do 1000 zł
bonus 75% do 500 zł
bonus 50% do 500 zł
Bonus Sprawdź

Jedną z ulubionych firm bukmacherskich na polskim rynku jest ForBET. Dawniej ceniono go za to, że nie łamiąc prawa, grać można tu było bez podatku, gdyż pokrywał go sam bukmacher. Te czasy minęły, choć firma oferuje promocje, na których mocy gracz płaci np. tylko 6% podatku (zamiast 12%). Wśród zalet, do szerokiej oferty, niezłych kursów i częstych bonusów, trzeba dodać, że dla grających w ForBET, piłka nożna ma dobrze rozbudowane zakłady na niższe ligi polskie. Na tej płaszczyźnie to najlepszy bukmacher, u którego obstawiać można nawet zakłady na ligi okręgowe czy jeszcze niższe rozrywki. Wprawdzie wybranych okręgów, ale zawsze coś.

2. LvBet – piłka nożna w ofercie LvBet

Super Bukmacherskie! LV BET Bonus i Opinie

1520 zł BONUS

bonus bez depozytu 20 zł
bonus x100 do 1000 zł
bonus x50 do 500 zł
Bonus Sprawdź

Nie mniejszą ofertę ma LVBET. Piłka nożna jest tu na tyle popularna, że grający nie poczują się rozczarowani. Zwłaszcza że czeka na nich wysoki bonus powitalny. Dla wielu problematyczna jest szata graniczna, ale nie jest tak źle, aby rezygnować z LVBET. Warto mieć tu konto i przy wyższych niż u konkurencji kursach zakładać się z bukmacherem. Nie ma nawet potrzeby mrożenia środków, ponieważ przez szybkie metody płatności konto zasilić można w kilkadziesiąt sekund. Dłużej trwa wypłata środków, ale każdy gracz chciałby mieć taki problem, prawda?

3. Etoto – piłka nożna w ofercie Etoto

ETOTO Bonus i Opinie

200 zł BONUS

Bonus obrót x4, kurs min. 2,20
ważność 30 dni
Bonus Sprawdź

Czy warto mieć konto w Etoto? Piłka nożna pod względem oferty nie zawodzi. Problemem może być jednak sama firma. Wprawdzie nie robi ona żadnych problemów z wpłatami czy wypłatami, ale narzuca na graczy limity, co niemal natychmiast dyskwalifikuje ją w oczach profesjonalnych graczy. Najgorzej mają ci, którzy grają akumulatory (AKO) składające się z kilku zdarzeń, łączący na kuponie zdarzenia z paru dyscyplin. Im bardziej niszowa liga czy sam sport, tym niższa akceptowalna stawka, choć puszczenie zakładu z piłki nożnej za kilkaset złotych, zwłaszcza z popularnych lig, powinno się udać.

4. PZBuk – piłka nożna w ofercie PZbuk

PZBuk Bonus i Opinie

500 zł BONUS

Bonus 100% od 1 depozytu:
kurs min. 2.0, obrót x4
w ciągu 60 dni
Bonus Sprawdź

Nowym podmiotem na rynku legalnych bukmacherów w Polsce są Polskie Zakłady Bukmacherskie, w skrócie PZBUK. Na razie nie mona powiedzieć o firmie zbyt wiele, ale w niedalekiej przyszłości może być to poważny gracz na rynku zakładów wzajemnych. Co oferuje PZBUK? Piłka nożna to najpopularniejszy sport w ofercie tej firmy. Zakłady są dość dobrze rozbudowane, a grający mogą korzystać z funkcji cash-out, która pozwala na wcześniejsze „zamknięcie” kuponu, przed rozstrzygnięciem wszystkich znajdujących się na nim zakładów. To również sklep gracza, a więc program lojalnościowy, w którym gracz dostaje punkty za rejestrację, wpłaty, logowanie czy weryfikację dokumentów. Następnie może je wymienić na bonusy, darmowe zakłady i wiele innych niespodzianek!

5. STS – piłka nożna w ofercie STS

Szerokością oferty i wysokością kursów zachęca również STS. Piłka nożna w firmie zakładów wzajemnych Star-Typ Sport to mnóstwo meczów z najpopularniejszych, ale i tych o wiele mniej znanych rozgrywek czy lig zagranicznych. Każde dostępne spotkanie jest też dobrze rozbudowane o zakłady dodatkowe, dzięki czemu obstawiający piłkę nożną mogą zakładać się o liczbę bramek, rzuty rożne, ilość kartek, strzelców bramek i nie tylko. Również w tym przypadku zakłady bukmacherskie piłka nożna to niższe ligi polskie.

STS Bonus i Opinie

1229 zł BONUS

29 zł freebet bez depozytu
bonus 100% do 1200 zł
Bonus Sprawdź

Bezpieczne zakłady piłki nożnej – wygrywaj długoterminowo

Co prawda, nikt nie da nam gwarancji, że dany zakład bukmacherski wygeneruje wygraną. Jednak możemy sobie nieco pomóc, korzystając z poniższych porad.

 • nie bój się stawiać na mecze piłki nożnej z międzynarodowymi drużynami. Często forma i umiejętności graczy diametralnie się różnią. Mniejsze kraje – np. San Marino nie posiadają profesjonalnej kadry, trenerów wysokiej klasy i zawodników, którzy mogą pochwalić się świetną formą.
 • Mistrzostwa Świata, ligi, Europy – to szansa na świetne zakłady piłki nożnej! Bardzo często na boisku spotykają się drużyny o różnej formie, klasie i umiejętnościach. Korzystaj z nich, bo powtórzą się dopiero za rok. Pamiętaj też, że często spotkania starego kontynentu z Azją czy Australią prawie zawsze kończą się na korzyść europejskich drużyn.
 • obstawiaj najlepsze drużyny w Europie. Czy wiesz, że w zeszłym roku Bayern Monachium, Juventus, Barcelona, Real Madryt i PSG miały 70% zwycięskich meczy? Co prawda, nie jest to 100%, ale szansa dla Ciebie na zakłady bukmacherskie, które pozwolą na wygraną.

Piłka nożna to nasz narodowy sport. Każdy zna zasady, kibicuje jednej z wielu drużyn. Potrafimy godzinami rozmawiać o piłkarzach, ich formie, umiejętnościach i tym, jak się sprawdzają na boisku. Stąd też, tak chętnie obstawiamy zakłady bukmacherskie. Jednak bądź tutaj ostrożny. Piłka nożna na żywo jest dynamiczna i nieprzewidywalna jak gra w kasynie, a na murawie wiele może się stać. Dlatego zanim zaczniesz grać w zakłady online, obserwuj, ucz się, analizuj, a dopiero wtedy obstawiaj i zacznij od niskich nominałów.