Olimpiada zimowa – zakłady na zimowe igrzyska olimpijskie 2022

Zakłady na zimowe igrzyska olimpijskie 2022 w Pekinie (Beijing 2022) mogą być bardzo dochodowe. Oczywiście pod warunkiem, że wcześniej dobrze przeanalizujesz zakłady na Pekin 2022. Najlepsze typy bukmacherskie i wskazówki, jak grać najpopularniejsze dyscypliny sportowe zimowych IO znajdziesz w naszym artykule.

Zapoznaj się z naszymi poradami, sprawdź typy ekspertów na hokej, skoki narciarskie, biathlon czy curling i wygrywaj. Dzięki nim na najbliższej Olimpiadzie zimowej, skoki narciarskie i inne zimowe dyscypliny będziesz pamiętać na długo, nie tylko z uwagi na wyniki sportowe Polaków, ale przede wszystkim swój profit finansowy.

Najlepsi bukmacherzy z zakładami na Olimpiadę zimową

Jeżeli grasz zimowe IO, typy możesz obstawiać z wielu różnych dyscyplin. Każdy bukmacher przygotuje bardzo szeroką ofertę na Olimpiadę zimową 2022. Typy, jakie zagrasz, będą mogły być zakładami krótkoterminowymi, długoterminowymi i specjalnymi. Wachlarz rynków dostępnych na takich imprezach jest przeogromny.

Buki Bonus
STS
5/5

1.469 zł BONUS

100% od 1 dep. do 1200 zł
200 zł bez ryzyka
29 zł freebet bez depozytu
kod: KODSTSVIP

20 zł na sporty wirtualne
20 zł na Betgames

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych
Betclic
4.5/5

550 zł BONUS

kod: BETCLICPLVIP
TYLKO U NAS!

Regulamin
Zakład Bez Ryzyka
obrót 8x
kurs min. 2.0
w ciągu 30 dni
Fuksiarz
4/5

500 zł BONUS

Cashback 50% do 500 złotych bez obrotu

Regulamin
Bonus 50% od 1 depozytu
brak wymaganego obrotu
min. 2 zdarzenia z kursem 1.20 każde
PZBuk
4/5

1.000 zł BONUS

Cashback
+ 50 zł darmowy zakład
z kodem bonusowym: ZB100

Regulamin
Wpłata min. 20 zł
kurs min. 1.4
CASHBACK
w ciągu 30 dni
LVBET
4/5

3.333 zł BONUS

+ 20 zł bez depozytu

Regulamin
Bonus od 1. depozytu do 1500 zł
obrót x4, kurs min. 1.75
Bonus od 2. depozytu do 1500 zł
obrót x3, kurs min. 1.75
zakład bez ryzyka 333 zł
ETOTO
4.5/5

200 zł BONUS

200% do 200 PLN

Regulamin
200% do 200 PLN
kurs min. 2,20
obrót 6x
w ciągu 30 dni
forBET
5/5

2.200 zł BONUS

+ 14 dni gry bez podatku

Regulamin

Bonus 100% od 1 dep. do 2000 zł
obrót 2x, kurs min. 2.5
Bonus od 2 dep. do 200 zł
obrót 3x, kurs min. 1.4
14 dni gry bez podatku
obrót x3, kurs min. 1.3
Totolotek
4/5

500 zł BONUS

100% od depozytu

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3
kurs min. 1,35
w ciągu 30 dni
BETFAN
4/5

600 zł BONUS

Cashback z kodem bonusowym: ZB600

Regulamin
obrót 1x
kurs min. 3,8
w ciągu 7 dni
TYLKO U NAS: kod promocyjny: ZB600

Oczywiście grając IO Pekin 2022, typy powinieneś obstawiać wyłącznie u sprawdzonych, legalnych i bezpiecznych bukmacherów. Wybieraj operatorów z licencją Ministerstwa Finansów RP. To gwarancja, że Twoje dane osobowe i transakcje finansowe są odpowiednio zabezpieczone. Co więcej, jeżeli Twoje typy na IO okażą się trafione, taki bukmacher na pewno wypłaci Ci należne środki.

Zakłady u polskich buków na Pekin 2022

Grając tutaj zakłady na Olimpiadę zimową, będziesz mógł też korzystać z szeregu najróżniejszych bonusów i promocji. Tak więc igrzyska Beijing 2022 to najlepszy tej zimy okres dla graczy zakładów bukmacherskich. Od Ciebie zależy, czy to wykorzystasz i czy Twoje typy na Olimpiadę zimową 2022 będą wystarczająco dobre.

zimowa olimpiada 2022 zaklady

Pośród bukmacherów, którzy na pewno przygotują doskonałą ofertę na zimowe IO, są m.in. STS czy forBET. Z pewnością ogromny wybór dadzą też Betclic, LV BET, Etoto, BETFAN, PZBuk czy TOTALbet. W końcu czymś zaskoczyć mogą również Totolotek i Fuksiarz.

Olimpiada zimowa zakłady 2022 – jak obstawiać, by wygrać?

Nie mamy wątpliwości, że zakłady na zimową Olimpiadę 2022 mogą być rentowne. Dla sportowców to impreza najwyższej rangi, a więc faworyci powinni przygotować szczyt formy właśnie na Pekin. Oczywiście nie możesz sugerować się tylko i wyłącznie kursami.

Wręcz przeciwnie – bazuj na własnej analizie i intuicji, sprawdź więc formę zawodników i najświeższe informacje. Wysłuchaj też, co o danych zawodach mówią eksperci.

Pamiętaj, że na Olimpiadzie zimowej 2022 typy nie muszą być krótkoterminowe. Zainwestuj część swojego kapitału w zakłady długoterminowe na kilka dni lub nawet tygodni przed startem danych zawodów. Masz wówczas gwarancję, że gracze nie zbiją jeszcze kursów, a więc łatwiej znaleźć value.

Porada eksperta

Nie bój się grać wysokich kursów. Im są one wyższe, tym możesz je obstawiać za niższą stawkę. Najważniejsze jednak, aby były to zakłady przemyślane i przeanalizowane.

Nie próbuj ogrywać się też po porażce i graj wyłącznie te dyscypliny, które rozumiesz. Próbuj też swoich sił w zakładach live, ale tylko jeżeli masz możliwość oglądać dane wydarzenie (np. widzisz, że zawodnik słabnie w biegu).

Polacy na olimpiadzie 2022

Dotychczas na zimowych Olimpiadach Polacy wywalczyli tylko 22 medale. Optymizmem nastraja fakt, że z medalem wracaliśmy z każdych IO rozgrywanych w XXI wieku. Oby teraz było podobnie, choć szans na medal nie ma zbyt wiele. Polska reprezentacja liczyć będzie kilkudziesięciu sportowców. Największe szanse medalowe mają skoczkowie, dlatego warto śledzić typy na Puchar Świata.

W 2018 roku złoto na dużej skoczni zdobył Kamil Stoch, a brąz na tym samym obiekcie polska drużyna skoczków. Znacznie lepiej było w 2014 roku w Soczi.

Tam 2x złoto zdobył Stoch, złote krążki dołożyli też Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie) i Zbigniew Bródka (łyżwiarstwo szybkie). Dodatkowo panczeniści zdobyli medale w drużynie (kobiety srebro, mężczyźni brąz).

Szanse medalowe Polaków w Pekinie 2022

Wydaje się, że poza skoczkami realnej szansy na medale należy upatrywać tylko w short tracku. Tam rywalizować będzie m.in. Natalia Maliszewska. To wicemistrzyni świata na dystansie 500 m z 2018 roku. Co cieszy, zawodniczka z Białegostoku zajęła 3. miejsce na tym dystansie w tegorocznym Pucharze Świata. Nadzieję na medal daje także to, że wygrała zawody właśnie w Pekinie (październik 2021).

Olimpiada zimowa 2022 – typy na sporty indywidualne i drużynowe

Jeżeli podobnie jak my czekasz na Pekin 2022, typy sportowe będziesz mógł składać z wielu różnych dyscyplin. Do wyboru masz następujące dyscypliny sportu:

 • Biathlon (11 konkurencji na IO 2022),
 • Biegi narciarskie (12),
 • Bobsleje (4),
 • Curling (3),
 • Hokej na lodzie (2),
 • Kombinacja norweska (3),
 • Łyżwiarstwo figurowe (5),
 • Łyżwiarstwo szybkie (14),
 • Narciarstwo alpejskie (11),
 • Narciarstwo freestyle (13),
 • Saneczkarstwo (4),
 • Skeleton (2),
 • Short track (9),
 • Skoki narciarskie (5),
 • Snowboard (11).

Już teraz wiemy, że będzie to wyjątkowa Olimpiada zimowa. Zakłady będziesz mógł bowiem stawiać aż na 7 nowych konkurencji. Przede wszystkim do konkurencji zimowych IO włączono zawody drużyn mieszanych w skokach narciarskich.

Mieszane zespoły złożone z kobiet i mężczyzn wystąpią też w short tracku, narciarstwie dowolnym (aerials) i snowboarcrossie. Ponadto w programie pojawiły się zawody jedynek wśród bobsleistek i konkurencja big air w narciarstwie dowolnym (kobiety i mężczyźni).

Miej to na uwadze i spróbuj to wykorzystać. To nowe dyscypliny, a więc wiedza bukmacherów może być w pewnym stopniu ograniczona. Tym bardziej typy na zimową olimpiadę 2022 z tych dyscyplin mogą być dochodowe.

Kursy na Pekin 2022 – typy z najniższą marżą w …?

Niezależnie od tego, jakie zakłady na olimpiadę zimową będziesz stawiać, wybieraj bukmacherów, którzy mają najwyższy kurs na interesujące Cię zdarzenie.

Porada eksperta

Stawiaj u operatorów z najniższą marżą, do tego korzystaj z oferowanych promocji i bonusów. Oczywiście nawet kierując się tą zasadą, na pewno przez cały czas trwania IO typy będziesz grać u kilku bukmacherów.

Jesteśmy przekonani, że wielu z nich przygotuje mega szeroką ofertę i stworzy niezwykle atrakcyjne, zachęcające do gry igrzysk promocje i bonusy (np. bonus od wpłaty, gra bez podatku, darmowy zakład itp.). Jeżeli jednocześnie ma to być bukmacher z niską marżą, ze swojej strony polecamy Ci kilku sprawdzonych operatorów, którzy przy każdej tego typu imprezie są najchętniej wybierani przez graczy.

Kto oprócz STS na olimpiadzie zimowej?

Oprócz największego w Polsce bukmachera: STS, na pewno Twoje oczekiwania spełnią też Betclic, forBET, LV BET czy Etoto. Jesteśmy spokojni też o resztę – TOTALbet, BETFAN i PZBuk.

Swoją szansę wykorzystać powinni także Totolotek i Fuksiarz. Jak widzisz, wybór masz ogromny i typy na Pekin 2022 możesz stawiać u wielu operatorów.

Na co stawiać zakłady na Olimpiadzie 2022?

Podobnie jak na letnich IO, również na Olimpiadzie zimowej zakłady mogą być mniej i bardziej popularne. Największe zainteresowanie wśród graczy budzą najpopularniejsze sporty szeroko transmitowane w światowych telewizjach.

Bezsprzecznie najpopularniejsze na zimowych IO są skoki narciarskie oraz hokej na lodzie z polską drużyną. Kibiców i graczy zakładów bukmacherskich bardzo interesują też biathlon oraz curling.

 1. Skoki narciarskie – najpopularniejsza zimowa dyscyplina sportowa, która pojawiła się już na pierwszych IO w 1924 roku. Skoki to sport zaliczany do narciarstwa klasycznego.
 2. Hokej – gra zespołowa rozgrywana na lodowisku. Jednocześnie na lodzie przebywać może 6 zawodników. Hokej jest dyscypliną olimpijską od 1920 roku (wprowadzony do programu letnich IO w Antwerpii).
 3. Biathlon – zimowy dwubój będący połączeniem biegów narciarskich oraz strzelectwa. Polega na pokonaniu określonego dystansu i 2- lub 4-krotnego strzelania do tarczy w zależności od długości biegu. Na IO biathlon zadebiutował w 1960 roku.
 4. Curling – precyzyjna gra zespołowa, w której uczestniczą drużyny złożone z 2 (mikst) lub 4 zawodników (kobiety i mężczyźni). W grze używa się kamieni wypuszczanych na lodowisku w kierunku celu (tzw. dom). Do grona dyscyplin olimpijskich powrócił podczas IO 1998 w japońskim Nagano.

1. Skoki narciarskie – Olimpiada zimowa zakłady

Możemy powiedzieć, że Polska skokami stoi. Już w 1972 roku mistrzem olimpijskim w Sapporo został Wojciech Fortuna. Prawdziwe sukcesy to jednak XXI wiek – najpierw za sprawą Adama Małysza, a potem Kamila Stocha. Dobrze w ostatnich latach wypadają też Dawid Kubacki i inni polscy skoczkowie. Jak będzie na IO w 2022 roku?

Jeżeli chodzi o Pekin 2022, Kamil Stoch to główny faworyt wśród polskich kibiców. Zwłaszcza że broni on złota z IO 2018. Oprócz niego miłą niespodziankę może sprawić wspomniany Kubacki. Polscy fani liczą też Żyłę, Wolnego czy Stękałę, stąd jest też szansa na medal drużynowy.

W Pekinie odbędzie się 5 konkursów skoków: 3x mężczyzn (normalna skocznia, duża skocznia, zawody drużynowe – duża skocznia), 1x kobiety (normalna skocznia) i 1x mieszany (normalna skocznia). Podczas konkursów indywidualnych najpierw odbędą się kwalifikacje. W pierwszej serii zawodów będzie uczestniczyć 50 skoczków, do drugiej serii awansuje najlepsza trzydziestka.

Skoki narciarskie na IO – typy, kursy, analizy

Jeżeli na olimpiadzie zimowej będziesz składać zakłady ze skoków narciarskich, możesz grać typy krótkoterminowe i długoterminowe. Oprócz tego u wybranych bukmacherów znajdziesz zakłady specjalne (np. liczba reprezentantów Polski w konkursie). Grać możesz również zakłady live.

Pamiętaj, że oprócz długości skoku liczy się też styl i lądowanie. Ważne są też warunki, w tym wiatr, za który zawodnikowi dodaje się lub odejmuje punkty. Im gorsze warunki, tym dodanych punktów jest więcej i odwrotnie.

Faworyci w skokach

Wśród faworytów do złota są m.in. Halvor Egner Granerud oraz Ryōyū Kobayashi. Szanse na medal ma też kilku innych zawodników (np. Kamil Stoch, Markus Eisenbichler, Karl Geiger, Anže Lanišek, Stefan Kraft czy Timi Zajc), a nie można wykluczyć, że będzie jakaś niespodzianka.

Porada eksperta

Mimo wszystko możesz zwiększyć swoje szanse na skuteczne typy na IO ze skoków narciarskich. Obserwuj formę zawodników, weź też pod uwagę, jak spisywali się podczas treningów i kwalifikacji. Pamiętaj, że skoki narciarskie to sport indywidualny i nawet drużynie to zawodnicy wpływają na wynik całego zespołu, chociaż zawody drużynowe są łatwiejsze w typowaniu.

Szkoda, że przed rokiem nie odbyły się w Zhangjiakou dwa zaplanowane konkursy, które miały być próbą przedolimpijską. Przed typowaniem sprawdź rozmiar skoczni i prognozy pogody. Jeżeli warunki mogą być loteryjne, możesz grać za niższe stawki na niespodzianki. W ogóle nie sugeruj się kursami, ale przeprowadź chłodną i trzeźwą analizę, odkładając na bok emocje czy patriotyzm.

Sprawdź najlepszego bukmachera do stawiania skoków narciarskich na Olimpiadzie zimowej 2022. Lider naszego rankingu – STS.

Sprawdź

2. Hokej na lodzie – Pekin 2022

Jeżeli grasz hokej, zakłady bukmacherskie mają Ci wiele do zaoferowania. Dla wielu to najbardziej widowiskowa i dynamiczna zimowa dyscyplina sportu i z pewnością jest w tym sporo racji. Zwłaszcza jeżeli mowa o Olimpiadzie, kiedy gra toczy się o ogromny prestiż i zapisanie się w historii.

W Pekinie w 2022 roku wystąpi 12 reprezentacji mężczyzn (3 grupy po 4 zespoły) i 10 kobiet (2 grupy po 5 zespołów). Oczywiście zainteresowanie budzi głównie turniej mężczyzn. Zwłaszcza że na Olimpiadzie w 2022 roku zagrają gwiazdy NHL. Zawodowa liga ogłosiła bowiem przerwę na czas IO.

Faworyci w hokeju

Wśród faworytów jest kilka zespołów, a wśród nich Kanada, Stany Zjednoczone, Rosja, Finlandia i Szwecja. Zawsze groźni są Czesi, a na wiele w meczach z najlepszymi stać też Szwajcarów czy Słowaków.

Weź to pod uwagę, jeżeli będziesz stawiać typy bukmacherskie na hokej. Oczywiście twórz też własny ranking i analizy. Podobnie jak w przypadku skoków możesz grać tutaj zakłady krótkoterminowe (na mecz) i długoterminowe (np. zwycięstwo, TOP 3, H2H).

Hokej na olimpiadzie zimowej możesz obstawiać w Betclic – ten bukmachera posiada dobry cashback na start i pozytywne opinie.

Sprawdź

3. Biathlon – 2022 Olimpiada zimowa

Jeżeli lubisz biathlon, typy bukmacherskie na IO 2022 będziesz mógł stawiać niemal każdego dnia. Na Olimpiadzie w Chinach zostanie rozdanych aż 11 kompletów medali: mężczyźni (4x indywidualne, 1x sztafeta), kobiety (4x indywidualne, 1x sztafeta), drużyna mieszana (sztafeta).

Niestety, trudno oczekiwać, aby na IO 2022 w czołówce namieszali zawodnicy i zawodniczki z Polski. Faworytów należy szukać m.in. wśród sportowców z Norwegii, Francji, Szwecji czy Niemiec.

Faworyci w biathlonie

Możemy być jednak świadkami niespodzianek. Zwłaszcza wśród kobiet namieszać mogą biathlonistki z Austrii, Białorusi i Czech. Co ważne, większość nie zna trasy w Chinach. Dlatego być może dobrym pomysłem jest inwestowanie środków w zawodników gospodarzy. Szczególnie że trenerami Chińczyków są Ole Einar Bjoerndalen (mężczyźni) i Daria Domraczewa (kobiety). Mają oni zagwarantować ich dobre wyniki na IO w Pekinie.

Same typy również tutaj mogą być krótkoterminowe i długoterminowe. Większość bukmacherów przygotowuje też ofertę na zakłady specjalne z biathlonu, a więc jest co obstawiać.

Obstawiaj biathlon w PZBuk z darmowym zakładem 20 zł na start.

Sprawdź

4. Curling na olimpiadzie zimowej

Obstawiając curling, w Pekinie 2022 typy będziesz mógł dobierać z turnieju mężczyzn (10 drużyn), kobiet (10 drużyn) i par mieszanych (8 drużyn). Przed obstawianiem obowiązkowo musisz sprawdzić, kto jest tzw. skipem zespołu. Musisz pamiętać, że w poszczególnych krajach najpierw odbywają się eliminacje. Drużyna, która je wygra, ma prawo do rywalizacji na IO.

Same zakłady na curling możesz składać na dany mecz albo też cały turniej. Niezależnie od tego, na kogo postawisz, pamiętaj, że najpierw odbywają się mecze fazy grupowej. Przy tak wielu meczach w grupie łatwo o jakąś wpadkę. Najważniejsza jest faza play-off, która decyduje o medalach. Awans do niej uzyskują po 4 najlepsze drużyny po fazie grupowej rozgrywanej systemem każdy z każdym.

Faworyci w curlingu

Na pewno faworytów trzeba szukać wśród czołowych drużyn curlerów na świecie, gdzie jest to bardzo popularna dyscyplina. Są to m.in. Szwecja, Kanada, Szkocja (Wielka Brytania), Szwajcaria czy Norwegia. Zwłaszcza wśród kobiet na poprzednich IO doskonale spisały się zespoły z Azji (Japonia i Korea Południowa).

Zakłady na curling znajdziesz w LVBET – to lider naszego nowego rankingu kursów, czyli buk z najniższymi marżami.

Sprawdź

Olimpiada zimowa – co to za wydarzenie?

Zimowe igrzyska olimpijskie to największa i najpopularniejsza impreza dla sportowców uprawiających sporty zimowe. Organizowana jest co 4 lata przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski (MKOl). Udział w IO to dla sportowca wielkie wyróżnienie i niezapomniana historia.

Zwycięzcy i medaliści zapisują się w annałach historii. Dotychczas rozegrano 23 zimowe igrzyska Olimpijskie. Zimowa olimpiada w Pekinie będzie 24. taką imprezą.

W Chinach odbędzie się najwięcej konkurencji w historii (109), a liczba sportowców przekroczy 3000 (w Pjongczang w 2018 było 2930 sportowców przy 102 konkurencjach). Do Chin uda się kilkudziesięciu Polaków (w 2018 było 63 sportowców z Polski).

Gzie odbyła się pierwsza zimowa olimpiada?

Pierwsza Olimpiada zimowa odbyła się w Chamonix we Francji w 1924 roku (25 stycznia – 5 lutego). W 16 konkurencjach rywalizowało 16 reprezentacji, w tym 7-osobowa kadra Polski. Niestety, na pierwszych zimowych IO Polacy nie zdobyli medalu. Najwięcej medalowych krążków uzbierała Norwegia (17 medali).

Kalendarz Olimpiady w 2022 roku – najważniejsze wydarzenia

01-olimpiada-zimowa-steps-zaklady

4 lutego 2022

Otwarcie Olimpiady w Pekinie

02-olimpiada-zimowa-steps-zaklady

6 lutego 2022

Zawody indywidualne w skokach narciarskich mężczyzn na skoczni normalnej

03-olimpiada-zimowa-steps-zaklady

7 lutego 2022

Wyścig kobiet na 500 metrów w short tracku

04-olimpiada-zimowa-steps-zaklady

12 lutego 2022

Zawody indywidualne w skokach narciarskich mężczyzn na skoczni dużej

05-olimpiada-zimowa-steps-zaklady

14 lutego 2022

Zawody drużynowe w skokach narciarskich mężczyzn na skoczni dużej

06-olimpiada-zimowa-steps-zaklady

20 lutego 2022

Zakończenie Olimpiady w Pekinie

Zakłady na zimową Olimpiadę – grać czy nie grać?

Podsumowując, IO 2022 na pewno będą nie lada gratką dla kibiców z całego świata. Nie bez powodu Olimpiada przed telewizory przyciąga również tych kibiców, którzy na co dzień nie interesują się sportem. Pewnie podobnie jak my, również Ty liczysz na wysoki poziom rywalizacji, ale też zysk finansowy, jaki przyniesie Olimpiada zimowa. Zakłady i typy na IO 2022 na pewno mogą dać zarobić.

Najważniejsze, aby zachować chłodną głowę, ponieważ rynków do obstawiania będzie aż nadto. Tak więc sprawdzaj, analizuj, czytaj i rozsądnie zarządzaj kapitałem w zakładach na zimową Olimpiadę na typy krótkoterminowe, długoterminowe, zakłady specjalne i live. Mimo iż to zima, niech typy na Olimpiadę zimową 2022 będą na tyle udane, że będzie ona zielona, a nie biała.

FAQ: Olimpiada zimowa 2022

Olimpiada zimowa 2022 to bardzo różne typy z kilkunastu dyscyplin, sprawdź na co najlepiej stawiać. Na Olimpiadzie możesz typować i zakładać się z bukmacherem w zakładach krótkoterminowych, długoterminowych i specjalnych.

Łącznie w Pekinie na zimowej Olimpiadzie skoki narciarskie będą liczyć 5 konkurencji: 3x mężczyźni (normalna skocznia, duża skocznia, zawody drużynowe – duża skocznia), 1x kobiety (normalna skocznia) i 1x konkurs mieszany (normalna skocznia).

Największy wolumen obrotów na IO mają typy na najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Są to m.in. skoki narciarskie i zyskujący na popularności hokej na lodzie. Popularne wśród graczy są też biathlon czy curling. Jednak typy na IO z innych dyscyplin również są dochodowe.

Wiemy już, kiedy Olimpiada zimowa Beijing 2022 się rozpocznie (piątek, 4 lutego 2022 r.) i zakończy (niedziela, 20 lutego 2022 r.). Zaplanowano na niej 109 konkurencji w 15 dyscyplinach.

Najwyższe kursy na Pekin 2022 na pewno będą mieć najlepsi polscy bukmacherzy. Zwróć uwagę zwłaszcza na 10 operatorów: STS, Betclic, forBET, LV BET, Etoto, TOTALbet, BETFAN, PZBuk, Totolotek i Fuksiarz.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~