Czy na zakładach bukmacherskich MMA można zarobić?

Autor Anna Gwiazda Zaktualizowano 17/01/2023

Zakłady bukmacherskie MMA, czyli mieszane sztuki walki są dyscypliną sportową, która w Polsce jest bardzo popularna. Choć nasi kibice są niezwykle wymagający, to sportowcy stają na wysokości zadania i oferują spektakularne walki.

Czołówki rankingu bukmacherów zajmują te firmy, które oferują zakłady na MMA. Znane nazwiska, gorące widowiska i duże pieniądze – tak można w skrócie podsumować MMA w Polsce mimo, że nie ma długiej historii.

Ranking bukmacherów z zakładami MMA

Ad disclosure
Jak oceniamy?
#
STS
5/5

1660 zł Bonus

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
paysafecard.png
dotpay.png
App availability
#
4/5

50 zł Bonus

Zakład bez ryzyka 100% do 50 złotych

Brak wymaganego obrotu
Min. kurs dla AKO 1.6 na zdarzenie
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
przelewy24.png
payu.png
App availability
#
4/5

1000 zł Bonus

Cashback
+ 50 zł darmowy zakład
z kodem bonusowym: ZB100

Wpłata min. 50 zł
kurs min. 1.4
CASHBACK
w ciągu 30 dni
Metody płatności (4 in total):
visa.png
mastercard.png
dotpay.png
blik.png
App availability
#
4.5/5

100 zł Bonus

200% od 1. depozytu

obrót 1x depozytem
kurs min. 2.50
w ciągu 30 dni
Metody płatności (4 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
przelewy24.png
App availability
#
4/5

300 zł Bonus

200% do 300 złotych

obrót 1x
kurs min. 3.00
kupony AKO
w ciągu 14 dni
TYLKO U NAS: kod promocyjny ZB300
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
przelewy24.png
blik.png
paysafecard.png
App availability
#
3.5/5

3754 zł Bonus

cashback, premia 100% i freebet

Bonus 100% do 200 zł
Cashback do 3500 zł
Freebet do 34 zł
obrót x2 w 10 dni; kurs min. 1,91
Metody płatności (5 in total):
visa.png
tpay.png
skrill-direct.png
przelewy24.png
paypal.png
App availability
#
4/5

2000 zł Bonus

+ 33 dni gry bez podatku

Bonus od 1. depozytu do 500 zł
obrót x4, kurs min. 1.75
Bonus od 2. depozytu do 600 zł
obrót x3, kurs min. 1.75
Bonus od 3. depozytu do 900 zł
w ciągu 30 dni
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
przelewy24.png
paysafecard.png
App availability
#
4/5

1400 zł Bonus

Dla 3 wpłat

Kod bonusowy: BC1400
1x, zakład AKO, minimum 3 zdarzenia
min. kurs zdarzenia 1.30
Metody płatności (3 in total):
przelewy24.png
blik.png
skycash.png
App availability
#
5/5

3000 zł Bonus

+ 30 dni gry bez podatku

Bonus cashback 100% od 1 dep. do 1000 zł
Obrót 1x, kurs min. 1.30
Bonus od 2 dep. do 2000 zł
Obrót 2x, kurs min. 1.30
Kurs łączny kuponu 2.50
30 dni gry bez podatku
Metody płatności (4 in total):
skycash.png
dotpay.png
payu.png
paysafecard.png
App availability
#
4.5/5

200 zł Bonus

kod: BETCLICPLVIP
TYLKO U NAS!

Cashback
obrót 1x
kurs min. 2.14
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
skrill-direct.png
paysafecard.png
przelewy24.png
Licences:
Malta
App availability

Mieszane sztuki walki gwarantują mocne doznania i niekiedy nieoczywiste wyniki

W Polsce najpopularniejszą i największą federacją MMA jest KSW. Jeszcze trzy lata temu wyceniano jej wartość na 25 mln euro, obecnie kwota jest znacznie większa, a każda gala na żywo przyciąga setki tysięcy oglądających. Nawet, jeżeli to zakłady bukmacherskie MMA na żywo relacjonowane jest tylko w Internecie za dodatkową opłatą.

MMA i zakłady bukmacherskie – strategie i cenne wskazówki

W tym artykule bierzemy pod lupę ofertę polskich bukmacherów dla MMA oraz doradzimy, jak obstawiać, żeby nie stracić.

Przed nami:

 • Kryteria zakładów sportowych u legalnych bukmacherów,
 • Wskazówki jak obstawiać i na co zwracać uwagę, gdy kupujemy pierwszy zakład,
 • Sztuczki, które stosują doświadczeni gracze zakładów online,
 • Jak bezpiecznie obstawiać w Internecie.

W Polsce możemy legalnie obstawiać u kilkunastu bukmacherów w Internecie! Zobacz, jakie oferty przygotowały serwisy z zakładami sportowymi, czy dostępne są bonusy i oferty specjalne oraz… u kogo tak naprawę można znaleźć zakłady bukmacherskie MMA.

Obstawianie MMA

Przez te kilkanaście minut rywalizacji może wiele się wydarzyć dlatego zakłady na żywo cieszą się dużą popularnością. Ostateczny rezultat zależy jednak od wielu czynników. Dlatego Polacy tak chętnie obstawiają MMA u legalnych bukmacherów i przez aplikacje mobilne zakładów bukmacherskich – nawet nowy, nikomu nieznany zawodnik jest szansą na spory zarobek.

zakłady na mma

Niekiedy możemy też oglądać walki gwiazd innych formatów, które zapragnęły spróbować swoich sił w tej dyscyplinie (przykładem był Popek czy Mariusz Pudzianowski).

Legalni bukmacherzy w Polsce i zakłady sportowe związane z MMA

Jak już zostało wspomniane, od zeszłego roku możemy zawierać zakłady online u kilkunastu bukmacherów. Jednak, czy wszyscy oni proponują typy MMA? Jak tak, to co właściwie można obstawiać? Sprawdzamy!

Zwycięzca – prawdę mówiąc, jeżeli szukamy wielu zakładów związanych z MMA, te które nie obstawiamy na żywo ograniczają się wyłącznie do określenia zwycięzcy w danym spotkaniu. MMA u legalnych bukmacherów jest dostępna praktycznie u każdego – m.in. w STS, LVBET czy PZBuk.

Jednakże nie każdy z nich oferuje wszystkie dostępne spotkania. Dla przykładu – polska liga jest dostępna u STS i z powodzeniem możemy tam zawierać zakłady. LVBET np. ma bardzo rozbudowaną ofertę zakładów sportowych online dla amerykańskiej ligi. Podobnie jak u STS, będą możliwe typy wskazujące kto przegra i kto wygra.

Niektórzy z bukmacherów mają w swojej ofercie dosyć nietypową możliwość – remis. Są to zawsze bardzo wysokie typy – 45-50! Jednakże szansa, że walka nie zostanie rozstrzygnięta na korzyść określonego zawodnika jest wręcz.. niemożliwa, chociaż wiemy, że nie brakuje śmiałków, którzy tak obstawiają z nadzieją na szybki i jakże spektakularny zarobek. Wystarczy tylko przeliczyć ostatnią sumę, jaką samodzielnie obstawialiśmy przy okazji innych zakładów bukmacherskich w Internecie.

Zaczynamy obstawiać? Zobacz na co zwrócić szczególną uwagę!

Skoro już wiemy, że można obstawiać zakłady bukmacherskie MMA u legalnych bukmacherów, czas na konkretne informacje.

Jak widać, oferta zakładów na sport jest bardzo podobna u różnych bukmacherów. Jak zatem podejść strategicznie do obstawiania? Jest na to wiele strategii. Możesz między innymi:

 1. Kierować się najwyższym kursem – jeżeli planujemy obstawiać tylko jeden zakład MMA, wystarczy przeanalizować ofertę każdego z bukmacherów i wybrać tego, który oferuje najwyższy możliwy zakład na sportowca, w którego formę wierzymy. Jednak takie myślenie może też doprowadzić do paru komplikacji..
 2. Sprawdzić, jakie dostępne są bonusy i oferty specjalne – jak zarobić podwójnie? Albo postawić zakład bez dodatkowych kosztów? Każdy legalny bukmacher w Polsce ma możliwość przyciągania graczy różnego typu dodatkami, a robią one naprawdę wrażenie. Dlatego zanim zarejestrujemy się u określonego operatora, warto sprawdzić, gdzie otrzymamy największy zwrot.
 3. Zapoznać się z regulaminem wypłat oraz metod płatności – to będzie najbardziej czasochłonna część zadania. Każdy bonus, każdy zwrot, każda oferta specjalna u bukmachera jest opatrzona długimi i skomplikowanymi regulaminami. Aby wypłacić pieniądze, trzeba wykonać określony obrót pieniężny między zakładami o danej wartości. Tym samym może się okazać, że nigdy nie uda nam się wypłacić pieniędzy lub wykorzystać dodatków, jakie oferują zakłady bukmacherskie w Interneci

Zakłady Fame MMA

Jak wszystkie sporty walki, także Fame MMA cieszy się dużym zainteresowaniem wśród obstawiających. Wszystko dlatego, że jest to federacja, która skupia bardzo różnych i sławnych ludzi, którzy nie są profesjonalnymi zawodnikami sportów walki.

W Fame MMA można zobaczyć m.in. celebrytów, youtuberów, raperów, influencerów czy inne znane osoby ze świata mediów. Poniżej znajdziesz informacje o tym, jak obstawiać zakłady Fame MMA, kursy na sporty walki tej federacji oraz podpowiedzi, jak je obstawiać.

Najlepsi bukmacherzy Fame MMA

Mimo iż nie walczą tutaj profesjonalni zawodnicy, zakłady Fame MMA cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród polskich graczy zakładów bukmacherskich.

Same gale także przyciągają kibiców, inni kupują płatny dostęp PPV (ang. pay-per-view). Bukmacherzy na Fame MMA robią więc dobry biznes.

Betclic Fame MMA

Betlic na Fame MMA ma szeroką ofertę i niezłe kursy. Przygotowuje również dodatkowe, okolicznościowe promocje, co uatrakcyjnia jego ofertę w tym zakresie. Jeśli chcesz obstawiać Fame MMA, na pewno powinien wziąć pod uwagę bukmachera Betclic.

Co ważne, jest to bukmacher, który ma wyłączność na zakłady Fame MMA. Samo obstawianie Fame MMA to rynki główne na zwycięzcę, ale też zakłady dodatkowe (np. sposób rozstrzygnięcia walki, zakłady na rundę, wygrana na punkty, koniec walki w 1. rundzie, liczba rund itp.).

Zostając oficjalnym sponsorem Fame MMA, bukmacher potwierdził, że wspiera polski sport. Przypominamy, że Betclic wspiera nie tylko Fame MMA, ale także Lechię Gdańsk, Piasta Gliwice oraz reprezentację Polski w siatkówce mężczyzn.

LV BET Fame MMA

Przed bukmacherem Betclic obstawianie Fame MMA było możliwe w LV BET. Fame MMA, podobnie jak dziś u Betclic, w LV BET również było na wyłączność. Jednak kontrakt wygasł i choć bukmacher LV BET wyszedł z tej współpracy na dużym plusie, zastąpił go Betclic.

Pamiętaj, że mimo iż Betclic ma wyłączność na zakłady Fame MMA, firma może pozwolić włączać je do oferty innym operatorom, oczywiście za opłatą. Wówczas obstawianie Fame MMA jest możliwe u innych podmiotów.

W jaki sposób wybieramy bukmacherów Fame MMA?

Jako że zakłady na Fame MMA na wyłączność ma tylko Betclic, nie mieliśmy szerokiego wyboru przy szukaniu bukmachera. Oczywiście francuski operator jest jednym z najlepszych wyborów pośród legalnych podmiotów działających w naszym kraju.

Na pewno Betclic jest więc bukmacherem godnym zaufania, z licencją od Ministerstwa Finansów. To gwarancja ochrony danych swoich klientów i pewności wypłaty środków. Oferuje też kilka różnych metod wpłat, choć opcji składania depozytu mogłoby być więcej.

Plus należy się też za bonus powitalny, który jest tutaj cashbackiem do 550 złotych na pierwszy zakład. Jeśli możemy się do czegoś przyczepić, na pewno brakuje bonusu gotówkowego od pierwszej wpłaty.

Poza tym możesz liczyć na promocje specjalne i okolicznościowe związane z zakładami Fame MMA. Rynki walk tej organizacji znajdziesz w sekcji Sztuki Walki, następnie musisz wybrać Fame MMA. Jak wspomnieliśmy wyżej, zakłady Fame MMA są rozbudowane o rynki dodatkowe, podobnie jak UFC czy KSW.

Kursy Fame MMA – gdzie najlepsze?

Jeśli weźmiemy pod uwagę kursy na Fame MMA w Betclic, są one średnie. Marża oscyluje tutaj między 7 a 9 proc., co oznacza payout na poziomie 91-93 proc. Nie są one wysokie, ale i tak wyższe niż w LV BET.

Walka/ RezultatSTS Bonus
Zakłady
Paweł „Popek” Mikołajuw – Damian „Stifler” Zduńczyk / 11.18
Paweł „Popek” Mikołajuw – Damian „Stifler” Zduńczyk / 24.25

Oczywiście warto przed każdą galą sprawdzać, czy inni bukmacherzy nie mają dostępnych kursów na Fame MMA. Jeśli tak się stanie, powinny one być zbliżone do tego, co oferuje Betclic. Kursy na Fame MMA wymagają więc weryfikacji przed każdą galą. Należy jednak spodziewać się dość wysokiej marży, wyższej niż na najpopularniejsze rozgrywki piłkarskie.

Co to jest Fame MMA?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, zakłady Fame MMA dotyczą walk pomiędzy celebrytami, którzy są znani z telewizji czy kanałów social media. Dzięki temu gale Fame MMA cieszą się ogromną popularnością, szczególnie że bardzo często w klatce stają naprzeciw siebie ludzie, którzy są ze sobą z jakiegoś powodu skonfliktowani, choć wydaje się, że często są to konflikty wyreżyserowane na potrzeby walki, a co za tym idzie dużego zarobku.

Same Fame MMA to największa w Polsce i Europie organizacja skupiająca walczących celebrytów. Wystarczy zauważyć, że gala Fame MMA 10 to sprzedaż przeszło pół miliona subskrypcji PPV. Możemy więc powiedzieć, że organizacja Fame MMA wprowadziła powiew świeżości do walk w klatce.

Obstawianie Fame MMA – tipy i triki

Oczywiście obstawianie Fame MMA jest bardzo popularne wśród typerów. Jeśli Ty również chcesz grać zakłady Fame MMA, najpierw musisz się do tego właściwie przygotować, chociaż wytypowanie wyników i tak jest trudne.

Musisz pamiętać, że w tej organizacji walczą osoby, które na co dzień nie mają do czynienia ze sportami walki. Co więcej, nie wszyscy trenują przed walką w sposób w pełni profesjonalny.

Dlatego przy obstawianiu Fame MME pamiętaj o kilku zasadach:

Jak obstawiać Fame MMA?
 • nie traktuj żadnego typu jako pewniaka,
 • nie sugeruj się kursami Fame MMA wystawionymi przez bukmachera,
 • sprawdzaj media społecznościowe zawodników (Facebook, Twitter, Instagram),
 • nie graj zakładów Fame MMA za wysokie stawki,
 • sprawdź, czy zawodnicy są doświadczeni w sportach walki,
 • korzystaj z bonusów na Fame MMA.

Typy zakładów Fame MMA

Jeśli obstawiasz zakłady Fame MMA, możesz zagrać na zwycięzcę pojedynku, ale do wyboru masz też kilka rynków dodatkowych.

Plusy Fame MMA
 • zakłady na zwycięzcę i rynki dodatkowe,
 • łatwy dostęp do informacji o zawodnikach,
 • możliwość trafienia wysokiego kursu,
 • specjalne bonusy na zakłady Fame MMA,
 • pojedynki budzące duże emocje.
Minusy Fame MMA
 • duża nieprzewidywalność,
 • wąska oferta wśród bukmacherów,
 • wysoka marża na zakłady Fame MMA.

Fame MMA live

Zakłady Fame MMA niekiedy możesz też obstawiać live, choć bukmacherzy są ostrożni z wystawianiem kursów na żywo na takie walki. Jeśli już znajdziesz je w ofercie, na pewno nie w trakcie trwania rundy, a ewentualnie między nimi, choć też nie jest to żadna reguła.

Niestety, jeśli obstawiasz zakłady Fame MMA, z reguły nie obejrzysz ich poprzez streaming u bukmachera. Dlatego musisz szukać streamingu wideo w Internecie, ewentualnie wykupić płatną transmisję PPV.

Zakłady UFC

Jeśli chcesz obstawiać zakłady UFC, ofertę na walki tej federacji znajdziesz u każdego bukmachera. Ze swojej strony polecamy m.in. Betclic, STS czy LV BET. Oczywiście zawsze możesz skorzystać z innych bukmacherów (np. Etoto, PZBuk, forBET czy BETFAN).

Pośród polskich graczy zakładów sportowych obstawanie UFC cieszy się dużą popularnością. Wszystko dlatego, że to federacja, gdzie liczy się przede wszystkim poziom sportowy. Walki stoją na naprawdę wysokim poziomie, stąd dobrze się je ogląda. Jednak obstawianie UFC jest trudne. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, składając kupony na walki UFC i gdzie grać takie zakłady.

Najlepsi bukmacherzy oferujący zakłady UFC

Jak wspomnieliśmy wyżej, ofertę i kursy na UFC ma niemal każdy operator na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Oczywiście powinno Ci zależeć, aby wybrać najlepszego lub jednego z czołowych podmiotów na rynku.

Ze swojej strony polecamy trzy firmy, które sprostają oczekiwaniom typerów względem oferty, wysokości kursów czy bonusów. Są to STS, Betclic oraz LV BET.

Zakłady UFC w STS

sts 2 columns
Bonus
Warunki
3x (kurs min. 1.91)
Metody płatności
BLIK, VISA, MasterCard, Skril, Neteller, PayPal, PayU, Paysafecard
Licencje
Ministerstwa Finansów RP (PS4.6831.20.2017.KLE)
Sporty
ok. 35
Kursy
4/5

STS ma szeroką ofertę na UFC. Możesz mieć pewność, że pojedynki danej gali znajdziesz przynajmniej na kilka tygodni przed wydarzeniem. Dzięki temu możesz obstawiać UFC po wyższych kursach bowiem im bliżej walki, tym kursy na faworytów są zazwyczaj coraz niższe.

Oczywiście wiąże się to z większym ryzykiem i koniecznością zamrożenia kapitału. Poza zwykłymi zakładami na zwycięzcę w STS zakłady na UFC to rynki dodatkowe (np. zwycięstwo przed czasem, zwycięstwo na punkty, walka zakończy się przed czasem, zawodnik wygra w danej rundzie).

Zakłady UFC w Betclic

betclic logo jump navi
Bonus
Warunki
8x w 30 dni (kurs min. 2.00)
Metody płatności
Przelewy24, VISA, MasterCard, Skril, Paysafecard
Licencje
Ministerstwa Finansów RP (PS4.6831.11.2017)
Sporty
30+
Kursy
4/5

Betclic ma jedną z szerszych i lepszych ofert na sporty walki pośród bukmacherów legalnych w Polsce. W przypadku UFC Betclic również nie zawodzi. Oferta jest tutaj bardzo szeroka i dotyczy każdej kolejnej gali UFC. Również w tym przypadku możesz grać zakłady na zwycięzcę i rynki dodatkowe.

Zakłady UFC w LVBET

LVBET
lv-bet 2 columns
Bonus
Warunki
3x (kurs min. 2.00)
Metody płatności
BLIK, Dotpay, Przelewy24, VISA, MasterCard, Skril, Tpay, Paysafecard, Paymenticon
Licencje
Ministerstwa Finansów RP (PS4.6831.9.2016.EQK)
Sporty
ok. 40
Kursy
3/5

Kolejnym bukmacherem przez nas polecanym do gry zakładów UFC jest LV BET. To wciąż dość młody bukmacher, ale z ciekawą ofertą na sporty walki, w tym również UFC. Zwróć tylko uwagę na kursy, ponieważ często LV BET ma wyższą marżę, a co za tym idzie niższe współczynniki kursów.

Sama oferta jest bardzo szeroka. Pośród rynków dodatkowych na poszczególne walki znajdziesz tutaj m.in. zakłady na wygranie przed czasem, pełen dystans walki, zwycięstwo przed decyzję itp.

Kursy UFC – gdzie są najlepsze?

Jeśli interesują Cię najwyższe kursy na UFC, możesz wybrać bukmachera Betclic, ewentualnie STS. Kursy na UFC w Betclic to marża na poziomie ok. 4-5 proc., co oznacza payout w wysokości 95-96 proc. Podobnie jest w przypadku STS, gdzie kursy UFC to marża ok. 5,50 proc.

Zdecydowanie najgorzej w zestawieniu trzech bukmacherów wypada tutaj LV BET, gdzie kursy na UFC są niższe. U tego bukmachera marża to nawet 9 proc. (payout ok. 91 proc.).

Co to jest UFC?

UFC (ang. Ultimate Fighting Championship) jest zdecydowanie największą federacją mieszanych sztuk walki na świecie. Wystarczy dodać, że pas mistrzowski właśnie federacji UFC jest największym sukcesem każdego zawodnika MMA. Jest on bowiem traktowany jak mistrzostwo świata.

Oczywiście UFC ogromną popularnością cieszy się również w Polsce. Nie bierze się to jednak z niczego. Aktualnym mistrzem świata jest tzw. cieszyński Książę, czyli Jan Błachowicz. Jednak w UFC walczą czy walczyli w niedalekiej przeszłości Mateusz Gamrot, Marcin Tybura czy Joanna Jędrzejczyk.

Dlatego, mimo iż większość gal jest organizowanych w Stanach Zjednoczonych, a najlepsze walki odbywają się nad ranem czasu polskiego, ich oglądalność w Polsce jest ogromna. Szczególnie że transmisje z gal UFC przeprowadza Polsat Sport. Nie ulega więc wątpliwości, że UFC to wzór w świecie MMA dla innych federacji mieszanych sztuk walki.

Plusy zakładów UFC
 • kilka rynków zakładów,
 • atrakcyjna i popularna dyscyplina sportu,
 • streamy telewizyjne i internetowe,
 • szeroka oferta na zakłady UFC,
 • wysoka szansa trafienia wysokiego kursu,
 • specjalne bonusy (zwłaszcza na gale z udziałem Polaków).
Minusy zakładów UFC
 • częste niespodzianki,
 • najlepsze walki nad ranem czasu polskiego,
 • obowiązek dotarcia do informacji o zawodnikach (m.in. styl, forma).

Obstawianie UFC – tipy i triki

Jeśli chcesz obstawiać zakłady z UFC, na pewno musisz się do tego w odpowiedni sposób przygotować.

Możesz skorzystać z naszych porad, które zwiększą Twoje szanse na wygrane, tj.:

Jak obstawiać UFC?
 • poznaj zasady walk UFC,
 • oglądaj jak najwięcej walk zawodników UFC,
 • słuchaj ekspertów specjalizujących się w UFC,
 • nie kieruj się kursami bukmacherów,
 • poznaj styl zawodników UFC,
 • zapoznaj się z rekordami i formą zawodników UFC,
 • nie skupiaj się tylko na zwycięzcy, ale też innych rynkach (np. liczba rund).

Zakłady KSW

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki) to największa i najpopularniejsza organizacja mieszanych sztuk walki w Polsce. Obecnie każdego roku odbywa się w naszym kraju kilka gal KSW, które cieszą się ogromną popularnością. Wszystko dzięki zawodnikom, którzy występują w KSW.

Na przestrzeni kilkunastu lat warto wymienić na pewno Mahmeda Khalidova, Mariusza Pudzianowskiego, Karolinę Kowalkiewicz, Tomasza Narkuna czy Borysa Mańkowskiego, choć gdyby wymieniać nazwiska sportowców, którzy byli lub dalej są związani z KSW, zeszłoby nam bardzo długo.

Jeśli masz zamiar grać lub już grasz zakłady KSW, ale bez większych sukcesów, sprawdź, jak obstawiać walki i u jakich bukmacherów typować KSW. Po naszej lekturze zakłady bukmacherskie z KSW nie będą mieć przed Tobą tajemnic, a na pewno spojrzysz na nie z zupełnie innej strony. Dzięki temu Twoje zakłady z KSW będą zdecydowanie skuteczniejsze.

Najlepsi bukmacherzy oferujący kursy na KSW

W związku z tym, że gale KSW są bardzo popularne, znajdziesz je w ofercie wszystkich ceniących się bukmacherów na polskim rynku. Co więcej, niektóre są związane z organizacją KSW. W przeszłości oficjalnym partnerem KSW był na przykład STS.

Jednak nie tylko w STS znajdziesz kursy na KSW. Poza największym i najpopularniejszym operatorem zakładów wzajemnych w Polsce kursy KSW wystawiają także inne firmy. My ze swojej strony polecamy też m.in. Betclic, forBET, LV BET czy BETFAN. Oczywiście obstawianie KSW jest też możliwe z poziomu strony lub aplikacji bukmacherów Etoto czy PZBuk.

KSW w STS

Jak wspomnieliśmy wyżej, STS był przez jakiś czas oficjalnym partnerem KSW. Jako typer w STS znajdziesz kursy na zwycięzców pojedynków KSW, ale również rynki dodatkowe (np. sposób rozstrzygnięcia pojedynku, liczba rund itp.).

KSW w Betclic

Betclic na bardzo dobrą ofertę na KSW. Francuski bukmacher bardzo mocno inwestuje w sporty walki, czego najlepszym przykładem jest wyłączność na Fame MMA. Jednak i ofertę na najlepszą organizację sportów walki w Polsce przygotowano bardzo starannie. Znajdziesz tutaj zakłady KSW na wszystkie gale tej organizacji. Co ważniejsze, całkiem niezłe są też kursy z marżą ok. 5-7 proc.

KSW w forBET

Bukmacher forBET to kolejny bukmacher z kursami na KSW. Podobnie jak u innych operatorów znajdziesz tutaj zakłady na każdą z gal KSW. Cechą charakterystyczną bukmachera forBET są także niezłe kursy. Jeśli więc grasz typy z KSW, weź pod uwagę ofertę forBET.

KSW w LV BET

LV BET ma szeroką ofertę na sporty walki, w tym również kursy na KSW. Największym mankamentem LV BET są wysokie marże, co przekłada się na niższe kursy.

KSW w BETFAN

O tym, że bukmacher BETFAN poważnie myśli o rynkach sportów walki najlepiej świadczy to, że twarzą marki jest Mariusz Pudzianowski. Były strongman jest obecnie jednym z najbardziej doświadczonych, a także najlepszych zawodników w KSW. Oferta na walki tej organizacji w BETFAN jest szeroka, a kursy na KSW całkiem niezłe.

Kursy KSW – gdzie najlepsze?

Jeśli wyszukujesz najlepszych kursów KSW, postaw na STS, ewentualnie Betclic. Wydaje się, że to dwie najlepsze firmy w tej kategorii zakładów sportowych. Przykładowo marża w STS wynosi ok. 5,50 proc., co przekłada się na payout w wysokości 94-95 proc.

Pamiętaj jednak, aby przed galą sprawdzić kursy na KSW u kilku różnych bukmacherów. Dzięki temu obstawisz KSW u operatora z najwyższym współczynnikiem na interesujące Cię zakłady bukmacherskie.

Co to jest KSW?

Wiesz już, gdzie grać zakłady bukmacherskie na KSW. Teraz napiszemy nieco o samej organizacji. Pierwsza gala KSW odbyła się z 2004 roku w Warszawie. Początkowo walki odbywały się w ringu, od 2014 r. miejscem rywalizacji są klatki o przekątnej 9 metrów. Walki trwają w formule 3 rund po 5 minut każda.

Zwycięstwo w walce można uzyskać na kilka sposobów (nokaut, poddanie, techniczny nokaut, decyzja sędziów, dyskwalifikacja). Oczywiście walki odbywają się w swoich kategoriach wagowych (piórkowa, lekka, półśrednia, średnia, półciężka, ciężka).

Dziś gale KSW cieszą się ogromną popularnością, gromadząc tłumy kibiców na miejscu organizacji wydarzenia i przed telewizorami czy komputerami. Nawet pomimo tego, że gale są płatne, dostępne w systemie PPV, najczęściej w cenie kilkudziesięciu złotych za galę.

Plusy obstawiania KSW
 • oferta na KSW u każdego bukmachera,
 • różne rynki zakładów,
 • transmisje wideo,
 • łatwy dostęp do informacji o zawodnikach,
 • wiele materiałów wideo z walk zawodników,
 • szansa na trafienie wysokiego kursu,
 • bonusy okolicznościowe.
Minusy obstawiania KSW
 • duża nieprzewidywalność,
 • płatne transmisje wideo.

Obstawianie KSW – tipy i triki

Wiesz już, gdzie obstawiać KSW i u jakiego bukmachera kursy z reguły są najwyższe. Jednak zanim zainwestujesz swoje własne pieniądze w zakłady bukmacherskie z KSW, dobrze się do tego przygotuj.

Oto kilka naszych wskazówek, którymi możesz kierować się podczas obstawiania KSW:

Jak obstawiać KSW?
 • zgłąb tajniki i zasady KSW,
 • słuchaj głosu ekspertów od KSW,
 • nie kieruj się kursami bukmacherów,
 • nie bój się grać wysokich kursów,
 • poznaj najlepszy styl walki zawodników KSW (np. stójka, parter),
 • sprawdź formę i bilans zawodników,
 • sprawdź, czy obaj zawodnicy spotkali się ze sobą w przeszłości (H2H).

Sztuczki doświadczonych graczy – jak zawierać zakłady MMA w sieci

Jesteśmy już po etapie wyboru bukmachera i chcemy postawić pierwszy kupon. Warto pamiętać, że aktualnie na rynku zakłady na telefon oferuje każdy bukmacher. Wybieramy spotkanie, analizujemy szanse, określamy kwotę i.. gotowe?

Skoro chcesz w ten sposób podchodzić do sprawy, to równie dobrze, możesz na ślepo typować. Zaprawieni w bojach typiarze podchodzą analitycznie do sprawy i najczęściej stosują różne strategie, aby najlepiej wytypować spotkanie. Między innymi:

Naturalnie można na wiele sposobów analizować zawodników, ich formę i szansę na zwycięstwo. Mimo, ze zakłady sportowe to nie kasyno online, tutaj również można opierać się na własnych przeczuciach. W końcu Fortuna sprzyja zuchwałym!

Jak bezpiecznie obstawiać zakłady sportowe w Internecie?

W Polsce dużo uwagi poświęcanej jest bezpiecznym grom w zakładach bukmacherskich. Przed postawieniem pierwszego kuponu, warto sprawdzić jakie metody płatności oferuje firma. Bukmacherzy internetowi przywiązują dużą wagę do bezpieczeństwa w sieci, szczególnie formy płatności są chronione.

Partnerzy, z którymi współpracują firmy są zawsze godni zaufania. Jednym z nich jest bukmacher z płatnością Tapy. Wszystkie operacje odbywają się pod czujnym okiem organów kontrolnych.

Stawiaj (fame) MMA z głową

Walka z uzależnieniem i utratą pieniędzy to także priorytet wszystkich serwisów, które oferują typy. Dlatego trzeba pamiętać o umiarze i rozsądku. Na szczęście, można to zrobić z małą pomocą legalnych bukmacherów.

Z jednej strony ustawienia limitów wydatków czy czasu spędzonego na stronie może doprowadzić do poznania granicy i jej nie przekroczenia, ale warto też pamiętać o tym, żeby..

MMA – zakłady
Jak obstawiać bezpiecznie?Zasady Odpowiedzialnej Gry
Nietrafiony kuponnigdy, przenigdy nie starać się odrobić przegranej – podwójny zakład? A może obstawienie wyższej kwoty niż zazwyczaj, bo.. wczoraj kupon nie wszedł? To zła droga, która wielokrotnie prowadzi do strat
Multiobstawianienie obstawiać wielu spotkań na jednym kuponie – choć jest to bardzo kuszące, typy się sumują, przez co można wygrać znacznie wyższe sumy, ale.. co jeżeli jakieś spotkanie potoczy się inaczej, niż zakładaliśmy?
Pewniakinigdy nie wierzyć w pewniaki, które typują internauci – w sieci nie brakuje poradników, jak i miejsc, w których ludzie sugerują, kto może wygrać. Nigdy im nie wierz, a zawsze zakłady online opieraj o własną wiedzę i analizę spotkania
Ulubiony sportowiecnie stawiaj na ulubionego sportowca – bo tego dnia jego forma nie pozwoli Ci na wygraną. Zawsze analizuj szansy i zagrożenia. Kibicowanie pozostaw dla serca, ale obstawianie pozostaw umysłowi

Zakłady bukmacherskie MMA. Podsumowanie

U legalnych bukmacherów nie brakuje sparingów zakłady bukmacherskie MMA – polskie KSW, amerykańskie UFC czy Bellator to skarbnica wielu możliwości na postawienie zakładów. Dlatego analizuj, bezpiecznie stawiaj kupony i ciesz się emocjonującymi walkami zawodników, poznając lepiej ich możliwości i siłę.

Podsumowując, obstawianie MMA, w tym walk organizacji KSW, Fame MMA czy UFC jest dość trudne. Przede wszystkim pamiętaj, że nie wszystkie organizacje skupiają profesjonalnych zawodników, co musisz uwzględnić w swoich typach na MMA.

Jeśli nie jesteś ekspertem od MMA, obstawianie sportów walki powinno być bardzo ostrożne. Z czasem, kiedy zwiększysz swoją wiedzę i zdobędziesz doświadczenie w obstawianiu MMA, możesz inwestować większe środki. Oczywiście zwracaj uwagę na kursy i bonusy, jakie oferują bukmacherzy na MMA.

FAQ: Zakłady Bukmacherskie MMA

Czy warto obstawiać w Fame MMA typy z wysokimi kursami?

Zdecydowanie tak. W Fame MMA typy z wysokimi kursami udaje się trafić bardzo często. Dlatego gracze, którzy interesują się walkami, mogą i powinni stawiać na zawodników uznawanych za NIE faworytów (dogów).

Jak analizować typy bukmacherskie na MMA?

Jeżeli analizujesz typy bukmacherskie MMA, zwróć uwagę na kilka ważnych aspektów. Poza umiejętnościami technicznymi, duże znaczenie dla przebiegu walki i powodzenia typu mają kondycja, szybkość, siła i ogólna sprawność. Każdy typ musisz rozpatrywać pod kątem danego przeciwnika.

Czy bukmacherzy oferują promocje na Fame MMA?

Tak i to bardzo często. Wielu bukmacherów oferuje promocje Fame MMA, między innymi w formie darmowych zakładów czy zakładów bez ryzyka.

Jakie rodzaje zakładów bukmacherskich znajdę w MMA?

Podobnie jak w walkach KSW czy UFC, w Fame MMA zakłady bukmacherskie są bardzo różne. Można obstawiać pojedyncze walki czy umieszczać na kuponie kilka różnych pojedynków. Obstawisz też, w jaki sposób skończy się walka, ilość rund czy wskażesz zawodnika, który będzie liczony.

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję

Wszyscy operatorzy są osobiście testowani i porównywani przez recenzentów, którzy dokładnie analizują różne aspekty, w tym bonusy powitalne i metody płatności. Aby ocenić każdy indywidualny obszar zainteresowania, używamy systemu ocen w zakresie od 0 do 5 gwiazdek.