Skip to main content

Zakłady bukmacherskie MMA – czy to sport, na którym można zarobić?

Zakłady bukmacherskie MMA, czyli mieszane sztuki walki są dyscypliną sportową, która w Polsce jest bardzo popularna. Choć nasi kibice są niezwykle wymagający, to sportowcy stają na wysokości zadania i oferują spektakularne walki. Czołówki rankingu bukmacherów zajmują te firmy, które oferują zakłady na MMA. Znane nazwiska, gorące widowiska i duże pieniądze – tak można w skrócie podsumować MMA w Polsce mimo, że nie ma długiej historii.

Ranking bukmacherów z zakładami MMA

Firma Bonus
STS
5/5

1.469 zł BONUS

w tym:
100% od 1 dep. do 1200 zł
29 zł freebet bez depozytu
kod: KODSTSVIP
200 zł zakład bez ryzyka
kod: zbr200 lub 200zbr
20 zł na sporty wirtualne
20 zł na Betgames

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych
Betclic
4.5/5

550 zł BONUS

kod: BETCLICPLVIP
TYLKO U NAS!

Regulamin
Zakład Bez Ryzyka
obrót 8x
kurs min. 2.0
w ciągu 30 dni
LVBET
4/5

3.333 zł BONUS

+ 20 zł bez depozytu

Regulamin
Bonus od 1 depozytu do 2000 zł
obrót x4, kurs min. 2.0
Bonus od 2 depozytu do 1000 zł
obrót x3, kurs min. 2.0
zakład bez ryzyka 333 zł
ETOTO
4.5/5

1.500 zł BONUS

100% od 1 depozytu

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x6
kurs min. 2,20
w ciągu 30 dni
TOTALbet
4.5/5

5.040 zł BONUS

w tym: 40 zł freebet

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,25
w ciągu 90 dni
forBET
5/5

2.200 zł BONUS

+ 14 dni gry bez podatku

Regulamin

Bonus 100% od 1 dep. do 2000 zł
obrót 2x, kurs min. 2.5
Bonus od 2 dep. do 200 zł
obrót 3x, kurs min. 1.4
14 dni gry bez podatku
obrót x3, kurs min. 1.3
PZBuk
4/5

500 zł BONUS

Cashback

Regulamin
Bez wpłaty minimalnej
kurs min. 1.4
CASHBACK
w ciągu 60 dni
Totolotek
4/5

500 zł BONUS

100% od depozytu

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3
kurs min. 1,35
w ciągu 30 dni

Mieszane sztuki walki gwarantują mocne doznania i niekiedy nieoczywiste wyniki

W Polsce najpopularniejszą i największą federacją MMA jest KSW. Jeszcze trzy lata temu wyceniano jej wartość na 25 mln euro, obecnie kwota jest znacznie większa, a każda gala na żywo przyciąga setki tysięcy oglądających. Nawet, jeżeli to zakłady bukmacherskie MMA na żywo relacjonowane jest tylko w Internecie za dodatkową opłatą.

Zakłady bukmacherskie w MMA

MMA i zakłady bukmacherskie – strategie i cenne wskazówki

W tym artykule bierzemy pod lupę ofertę polskich bukmacherów dla MMA oraz doradzimy, jak obstawiać, żeby nie stracić.

Przed nami:

 • Kryteria zakładów sportowych u legalnych bukmacherów
 • Wskazówki jak obstawiać i na co zwracać uwagę, gdy kupujemy pierwszy zakład
 • Sztuczki, które stosują doświadczeni gracze zakładów online
 • Jak bezpiecznie obstawiać w Internecie

W Polsce możemy legalnie obstawiać u 9. bukmacherów w Internecie, chociaż ogólnie jest ich aż 13! Zobacz, jakie oferty przygotowały serwisy z zakładami sportowymi, czy dostępne są bonusy i oferty specjalne oraz… u kogo tak naprawę można znaleźć zakłady bukmacherskie MMA.

Obstawianie MMA

Przez te kilkanaście minut rywalizacji może wiele się wydarzyć dlatego zakłady na żywo cieszą się dużą popularnością. Ostateczny rezultat zależy jednak od wielu czynników. Dlatego Polacy tak chętnie obstawiają MMA u legalnych bukmacherów i przez aplikacje bukmacherskie – nawet nowy, nikomu nieznany zawodnik jest szansą na spory zarobek. Niekiedy możemy też oglądać walki gwiazd innych formatów, które zapragnęły spróbować swoich sił w tej dyscyplinie (przykładem był Popek czy Mariusz Pudzianowski).

Legalni bukmacherzy w Polsce i zakłady sportowe związane z MMA

Jak już zostało wspomniane, od zeszłego roku możemy zawierać zakłady online u 9 bukmacherów, do listy dołączył bowiem PZBuk. Jednak, czy wszyscy oni proponują typy MMA? Jak tak, to co właściwie można obstawiać? Sprawdzamy!

 • Zwycięzca – prawdę mówiąc, jeżeli szukamy wielu zakładów związanych z MMA, te które nie obstawiamy na żywo ograniczają się wyłącznie do określenia zwycięzcy w danym spotkaniu. MMA u legalnych bukmacherów jest dostępna praktycznie w każdym z 9 miejsc – m.in. w STS, Fortunie, totolotku, LVbet czy PZBuk. Jednakże nie każdy z nich oferuje wszystkie dostępne spotkania. Dla przykładu – polska liga jest dostępna u STS i z powodzeniem możemy tam zawierać zakłady. LVbet czy totalbet mają bardzo rozbudowaną ofertę zakładów sportowych online dla amerykańskiej ligi – UFC i Bellator. Podobnie jak u STS, będą możliwe typy wskazujące kto przegra i kto wygra.

Niektórzy z bukmacherów mają w swojej ofercie dosyć nietypową możliwość – remis. Są to zawsze bardzo wysokie typy – 45-50! Jednakże szansa, że walka nie zostanie rozstrzygnięta na korzyść określonego zawodnika jest wręcz.. niemożliwa, chociaż wiemy, że nie brakuje śmiałków, którzy tak obstawiają z nadzieją na szybki i jakże spektakularny zarobek. Wystarczy tylko przeliczyć ostatnią sumę, jaką samodzielnie obstawialiśmy przy okazji innych zakładów bukmacherskich w Internecie.

Zaczynamy obstawiać? Zobacz na co zwrócić szczególną uwagę!

Skoro już wiemy, że można obstawiać zakłady bukmacherskie MMA u legalnych bukmacherów, czas na konkretne informacje.

Jak widać, oferta zakładów sportowych jest bardzo zbliżona u wszystkich bukmacherów internetowych, jak zatem podejść strategicznie do obstawiania? Jest na to wiele strategii. Możemy między innymi:

 • Kierować się najwyższym kursem – jeżeli planujemy obstawiać tylko jeden zakład MMA, wystarczy przeanalizować ofertę każdego z bukmacherów i wybrać tego, który oferuje najwyższy możliwy zakład na sportowca, w którego formę wierzymy. Jednak takie myślenie może też doprowadzić do paru komplikacji..
 • Sprawdzić, jakie dostępne są bonusy i oferty specjalne – jak zarobić podwójnie? Albo postawić zakład bez dodatkowych kosztów? Każdy legalny bukmacher w Polsce ma możliwość przyciągania graczy różnego typu dodatkami, a robią one naprawdę wrażenie. Korzystając z aplikacji mobilnej, możemy otrzymać nawet dodatkowe 40 zł do wykorzystania w STS, zapraszając znajomego – 50 zł, a miesięcznie otrzymamy zwrot do 100 złotych. Jeżeli chcemy właśnie u tego bukmachera obstawiać zakłady MMA, na start otrzymamy bonus do 1000 złotych. Totolotek również oferuje zwrot w formie bonusu do 1000 złotych (o ile tyle samo się wpłaciło). Nieco mniej – bo 500 zł oferuje totalbet. LVBet pozwala na darmowy zakład do 40 zł. Dlatego zanim zarejestrujemy się u określonego operatora, warto sprawdzić, gdzie otrzymamy największy zwrot.
 • Zapoznać się z regulaminem wypłat oraz metod płatności– to będzie najbardziej czasochłonna część zadania. Każdy bonus, każdy zwrot, każda oferta specjalna u bukmachera jest opatrzona długimi i skomplikowanymi regulaminami. Aby wypłacić pieniądze, trzeba wykonać określony obrót pieniężny między zakładami o danej wartości. Tym samym może się okazać, że nigdy nie uda nam się wypłacić pieniędzy lub wykorzystać dodatków, jakie oferują zakłady bukmacherskie w Internecie!

Sztuczki doświadczonych graczy – jak zawierać zakłady MMA w sieci

Jesteśmy już po etapie wyboru bukmachera i chcemy postawić pierwszy kupon. Warto pamiętać, że aktualnie na rynku zakłady na telefon oferuje każdy bukmacher. Wybieramy spotkanie, analizujemy szanse, określamy kwotę i.. gotowe? Skoro chcesz w ten sposób podchodzić do sprawy, to równie dobrze, możesz na ślepo typować. Zaprawieni w bojach typiarze podchodzą analitycznie do sprawy i najczęściej stosują różne strategie, aby najlepiej wytypować spotkanie. Między innymi:

 • Określają formę zawodnika – od tego powinno się zacząć. Określenie tego, w jakiej formie jest zawodnik MMA to wręcz postawa. Jego siła, zręczność, przebyte urazy, regeneracja po ostatnich walkach, opinie trenerów i fizjoterapeutów – takie informacje mogą przybliżyć do wytypowania właściwego wyniku dla zakłady bukmacherskie MMA na żywo
 • Weryfikują statystyki – nie tylko ostatnich walk MMA danych zawodników, ale jeżeli to możliwe – i ich spotkań w historii. Czy będą chcieli się odegrać? A może pokazać, że są niepokonani. Możliwości jest wiele, dlatego warto zastanowić się, jaki charakter mają zawodnicy tego spotkania, które obstawiasz
 • Sprawdzają motywację zawodników – każdy, kto był lub jest sportowcem wie, jak dużo daje sama motywacja. Być może dany zawodnik osiąga same zwycięstwa i nie chce psuć swojej passy? A może próbuje utrzymać tytuł mistrza? Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Internecie w oparciu o te informacje
 • Słuchają plotek – problemy osobiste, spadek formy – takich wiadomości nie przeczytamy w branżowych portalach, dlatego z pomocą przychodzą te.. plotkarskie. Niejednokrotnie publikowali informacje związane z głośnymi awanturami zawodników, ich wypadkami czy wpadkami. Wbrew pozorom takie wydarzenia także rzutują na finalne wyniki MMA na żywo!

Naturalnie można na wiele sposobów analizować zawodników, ich formę i szansę na zwycięstwo. Mimo, ze zakłady sportowe to nie kasyno online, tutaj również można opierać się na własnych przeczuciach. W końcu Fortuna sprzyja zuchwałym!

Jak bezpiecznie obstawiać zakłady sportowe w Internecie?

W Polsce dużo uwagi poświęcanej jest bezpiecznym grom w zakładach bukmacherskich. Przed postawieniem pierwszego kuponu warto sprawdzić jakie metody płatności oferuje firma. Bukmacherzy internetowi przywiązują dużą wagę do bezpieczeństwa w sieci, szczególnie formy płatności sa chronione. Partnerzy, z którymi współpracują firmy są zawsze godni zaufania. Jednym z nich jest bukmacher Tapy. Z usług tego pośrednika płatności korzysta, aż 6 bukmacherów online w Polsce. Wszystkie operacje odbywają się pod czujnym okiem organów kontrolnych.

Odpowiedzialna Gra

Walka z uzależnieniem i utratą pieniędzy to także priorytet wszystkich serwisów, które oferują typy. Dlatego trzeba pamiętać o umiarze i rozsądku. Na szczęście, można to zrobić z małą pomocą legalnych bukmacherów. Z jednej strony ustawienia limitów wydatków czy czasu spędzonego na stronie może doprowadzić do poznania granicy i jej nie przekroczenia, ale warto też pamiętać o tym, żeby..

Jak obstawiać bezpiecznie? Zasady Odpowiedzialnej Gry

Nietrafiony kupon

 • nigdy, przenigdy nie starać się odrobić przegranej – podwójny zakład? A może obstawienie wyższej kwoty niż zazwyczaj, bo.. wczoraj kupon nie wszedł? To zła droga, która wielokrotnie prowadzi do strat

Multiobstawianie

 • nie obstawiać wielu spotkań na jednym kuponie – choć jest to bardzo kuszące, typy się sumują, przez co można wygrać znacznie wyższe sumy, ale.. co jeżeli jakieś spotkanie potoczy się inaczej, niż zakładaliśmy?

Pewniaki

 • nigdy nie wierzyć w pewniaki, które typują internauci – w sieci nie brakuje poradników, jak i miejsc, w których ludzie sugerują, kto może wygrać. Nigdy im nie wierz, a zawsze zakłady online opieraj o własną wiedzę i analizę spotkania

Ulubiony sportowiec

 • nie stawiaj na ulubionego sportowca – bo tego dnia jego forma nie pozwoli Ci na wygraną. Zawsze analizuj szansy i zagrożenia. Kibicowanie pozostaw dla serca, ale obstawianie pozostaw umysłowi

Zakłady bukmacherskie MMA. Podsumowanie.

U legalnych bukmacherów nie brakuje sparingów zakłady bukmacherskie MMA – polskie KSW, amerykańskie UFC czy Bellator to skarbnica wielu możliwości na postawienie zakładów. Dlatego analizuj, bezpiecznie stawiaj kupony i ciesz się emocjonującymi walkami zawodników, poznając lepiej ich możliwości i siłę.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~