Zakłady bukmacherskie — hokej na lodzie

Hokej na lodzie nie należy do ulubionych dyscyplin polskich kibiców. Polska hokej liga nie jest zbyt bogata, przez co poziom rozgrywek nie zachwyca. Niemniej dyscyplina ta ma grono zagorzałych zwolenników.  W całej Polsce popularne są natomiast zakłady bukmacherskie na hokej.

Co z tego wynika?

W miastach z bogatymi tradycjami hokejowymi mecze wciąż przyciągają tysiące kibiców. Kraków, Nowy Targ, Tychy czy Oświęcim to niektóre z takich miejscowości. Nie tylko w wymienionych miastach, ale w całej Polsce popularne są natomiast zakłady sportowe na hokej.

Sprawdź gdzie i jak obstawiać hokeja online!

Top Lista Zakładów Bukmacherskich z hokejem na lodzie

Buki Bonus
STS

1.660 zł BONUS

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

STS
Visa
MasterCard
Skrill
PayU
BLIK
Warunki
100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Fuksiarz

500 zł BONUS

Cashback 50% do 500 złotych

Fuksiarz
PayU
BLIK
Dotpay
Tpay
Przelewy24
Warunki
Brak wymaganego obrotu
Min. kurs dla AKO 1.6 na zdarzenie
PZBuk

1.000 zł BONUS

Cashback
+ 50 zł darmowy zakład
z kodem bonusowym: ZB100

PZBuk
Tpay
Przelewy24
Dotpay
BLIK
Warunki
Wpłata min. 50 zł
kurs min. 1.4
CASHBACK
w ciągu 30 dni
ETOTO

100 zł BONUS

200% od 1. depozytu

ETOTO
Visa
MasterCard
Przelewy24
BLIK
Paysafecard
Warunki
obrót 1x depozytem
kurs min. 2.50
w ciągu 30 dni
BETFAN

300 zł BONUS

200% do 300 złotych

BETFAN
MasterCard
Przelew bankowy
Przelewy24
BLIK
Paysafecard
Warunki
obrót 1x
kurs min. 3.00
kupony AKO
w ciągu 14 dni
TYLKO U NAS: kod promocyjny ZB300
Superbet

3.754 zł BONUS

cashback, premia 100% i freebet

Superbet
MasterCard
Visa
Tpay
Neteller
PayPal
Warunki
Bonus 100% do 200 zł
Cashback do 3500 zł
Freebet do 34 zł
obrót x2 w 10 dni; kurs min. 1,80
LVBET

2.020 zł BONUS

+ 20 zł bez depozytu i 33 dni gry bez podatku

LVBET
Visa
MasterCard
Paysafecard
BLIK
Przelewy24
Warunki
Bonus od 1. depozytu do 1500 zł
obrót x4, kurs min. 1.75
Bonus od 2. depozytu do 1500 zł
obrót x3, kurs min. 1.75
zakład bez ryzyka 333 zł
Betcris

1.400 zł BONUS

Dla 3 wpłat

Betcris
Przelewy24
SkyCash
Przelew bankowy
BLIK
Warunki
Kod bonusowy: BC1400
1x, zakład AKO, minimum 3 zdarzenia
min. kurs zdarzenia 1.30
forBET

3.000 zł BONUS

+ 30 dni gry bez podatku

forBET
Dotpay
PayU
BLIK
SkyCash
Paysafecard
Warunki
Bonus cashback 100% od 1 dep. do 1000 zł
Obrót 1x, kurs min. 1.30
Bonus od 2 dep. do 2000 zł
Obrót 2x, kurs min. 1.30
Kurs łączny kuponu 2.50
30 dni gry bez podatku
Betclic

200 zł BONUS

kod: BETCLICPLVIP
TYLKO U NAS!

Betclic
Visa
MasterCard
Skrill
Paysafecard
BLIK
Warunki
Cashback
obrót 1x
kurs min. 2.14

Hokej — zakłady bukmacherskie. Czy popularne w Polsce?

Polska hokej liga oraz inne rozgrywki budzą zainteresowanie typerów, którzy niekoniecznie odczuwają sportowe emocje związane z pojedynkami hokejowymi.

hokej zakłady

Zatem dlaczego zakłady sportowe u bukmachera na hokej są tak popularne? Odpowiedź jest prosta — umożliwiają stosunkowo łatwe i wysokie wygrane.

Hokej — zakłady przedmeczowe

Regulaminowy czas gry w meczu hokejowym może się zakończyć wygraną którejś z drużyn lub remisem. W przypadku remisu gra toczy się nadal w celu wyłonienia zwycięzcy. Dlatego w przypadku hokeja zakłady przedmeczowe na wynik są dostępne w dwóch wariantach:

 • Zakład trójdrogowy 1X2 — obstawiasz wynik w regulaminowym czasie gry, nie uwzględniając dogrywki i karnych.
 • Zakład 1 2 — obstawiasz, kto będzie ostatecznym zwycięzcą spotkania. W tym przypadku nie ma znaczenia, czy mecz zakończy się po 3 tercjach, dogrywce czy karnych.

Pozostałe przedmeczowe zakłady na hokej

Poza podstawowymi zakładami na hokej, bukmacherzy oferują również zakłady specjalne. Popularne zakłady, to:

 • Linie liczby goli — decydujesz, czy w meczu padnie więcej czy mniej niż X goli. Bukmacher określa kursy dla kilku linii goli— 2,5, 3,5, 4,5 itd. Możesz też obstawić liczbę goli tylko jednej z drużyn.
 • Handicap — Bukmacher daje jednej z drużyn przewagę jednego lub kilku goli już na starcie. W praktyce handicap otrzymuje zwykle słabsza z drużyn, a zakład dotyczy tego, jaką liczbą bramek wygra lepszy zespół. Przykład: Typ na drużynę z handicapem -2,5 oznacza, że wygra ona różnicą co najmniej 3 bramek. Typ na zespół z handicapem +2,5 jest równoznaczny zakładowi na zwycięstwo tej drużyny lub porażkę różnicą goli nie większą niż 2.
 • Dokładny wynik — w hokeju zakłady bukmacherskie na dokładny wynik są niezwykle trudne do obstawiania, ze względu na dużą liczbę goli w meczach. Jednak jeśli uda Ci się trafić, otrzymasz wysoką wygraną dzięki atrakcyjnym kursom.
 • Wynik tercji — bukmacherzy posiadający bogatą ofertę umożliwiają również typowanie wyników poszczególnych tercji. Niejednokrotnie spotkasz się również z zakładami kombinowanymi typu: drużyna nr 1 wygra I tercję/przegra mecz, przegra I tercję/wygra mecz itd.
 • Strzelec gola — możesz obstawić zawodnika, który Twoim zdaniem strzeli gola w spotkaniu. Kursy na napastników są niższe niż na obrońców. Wysoka skuteczność gracza w ostatnich spotkaniach również wpływa na obniżenie potencjalnej wygranej.
 • Pierwszy/ostatni gol — kto strzeli pierwszego lub ostatniego gola w meczu/tercji.
 • Jaką różnicą goli zakończy się spotkanie — zakład dotyczy różnicy w liczbie goli strzelonych przez obie drużyny bez wskazywania zwycięzcy
 • Inne zakłady — poza najpopularniejszymi zakładami sportowymi na hokej, bukmacherzy oferują rozmaite zakłady specjalne.Znajdziesz je u bukmacherów z najbogatszą ofertą w kategorii hokeja na lodzie.

Hokej na żywo — na czym polegają zakłady live?

Zakłady bukmacherskie live budzą wyjątkowo wiele emocji, ze względu na szybkie tempo rozgrywki. Sytuacja w meczu zmienia się bardzo dynamicznie. Wraz z nią modyfikowane są kursy na poszczególne zdarzenia. Musisz zatem zachować czujność, aby nie przegapić okazji na zawarcie korzystnego zakładu. Zakłady na hokej na żywo w dużej mierze pokrywają się z zakładami oferowanymi przed meczem. Różnica dotyczy głównie wysokości kursów.

Długoterminowe zakłady na hokej

Podobnie jak w innych sportach drużynowych, również w hokeju zakłady bukmacherskie mogą mieć odległy czas realizacji. Mowa o zakładach na hokej dotyczących takich zdarzeń, jak:

 • zwycięzca ligi
 • kto spadnie z ligi
 • zwycięzca turnieju mistrzowskiego
 • konkretne miejsce danej drużyny w rozgrywkach
 • która drużyna zajmie wyższą pozycję w zawodach
 • czy dana drużyna zajmie wyższą czy niższą pozycję w lidze niż w poprzednim sezonie
 • ile punktów zdobędzie zwycięzca ligi
 • i wiele innych

Hokej — zakłady bukmacherskie na poszczególne rozgrywki

Liczba corocznych rozgrywek jest w hokeju o wiele mniejsza niż w piłce nożnej. Nie we wszystkich krajach funkcjonują ligi zawodowe. Tam, gdzie hokej jest popularny, przeważnie funkcjonują ligi na maksymalnie 3-4 poziomach rozgrywkowych. Nie oznacza to jednak wcale, że możliwych zakładów na hokej jest mało. Polecamy jednak, aby wybierać w przypadku hokeja zakłady bukmacherskie na rozgrywki na najwyższym poziomie. Przewidywalność wyników w tym przypadku jest po prostu największa. W poniższej tabelce wymieniamy rozgrywki, które warto obstawiać, wraz z omówieniem ich specyfiki.

RozgrywkiCechy
National Hockey League(NHL) — Liga zrzeszająca drużyny ze Stanów Zjednoczonych i Kanady. Jest to zdecydowanie najsilniejsza liga hokejowa na świecie.wysokie wyniki
wiele dogrywek
wyrównany poziom
wyniki trudne do przewidzenia
Polska Hokej Liga(PHL) — Rozgrywki hokejowe w Polsce stoją co najwyżej na przeciętnym poziomie. Mimo to zakłady bukmacherskie na polski hokej cieszą się w naszym kraju dużą popularnością.mocno zróżnicowany poziom rozgrywek(wysokie zwycięstwa)
wysoka przewidywalność wyników
agresywna gra — wiele kar
Hokejowa Liga Mistrzów(CHL) — Europejski odpowiednik piłkarskiej Ligi Mistrzów. Mistrzowskie rozgrywki hokejowe stoją jednak na zdecydowanie niższym poziomie niż piłkarskie.mocno zróżnicowany poziom(wysokie zwycięstwa)
łagodna gra
wyniki trudne do przewidzenia, ze względu na sparingowe traktowanie niektórych meczy przez część drużyn
Kontynentalna Hokejowa Liga(KHL) — de facto liga rosyjska, w której gościnnie udział biorą zespoły z innych krajów — głównie z byłego Związku Radzieckiego. Określana jest jako druga najsilniejsza liga Świata. Duża liczba drużyn i meczy sprawia, że nie brakuje emocji ani zdarzeń do stawiania zakładów bukmacherskich.zróżnicowany poziom rozgrywek
agresywna gra — dużo kar
wiele dogrywek
wyniki trudne do przewidzenia
Ligi europejskie (SHL, DEL, czeska Extraliga i inne) — po ligach amerykańskich oraz KHL, za najsilniejsze uważa się ligi europejskie, a wśród nich rozgrywki w Szwecji, Niemczech i w Czechach. Mecze w ligach europejskich zwykle trwają krócej niż w Ameryce, a drużyny rozgrywają nieco mniej spotkań.zróżnicowany poziom rozgrywek
wysoka przewidywalność wyników
łagodna gra — niewiele kar
Ligi europejskie (SHL, DEL, czeska Extraliga i Mistrzostwa Świata — w hokeju Mistrzostwa Świata to najważniejszy spośród corocznych turniejów hokejowych. Drużyny są podzielone na dywizje, w których rywalizują o awans do wyższej dywizji oraz bronią się przed spadkiem do niższej. wyrównany poziom
agresywna gra ze względu na wysoką stawkę
relatywnie proste obstawianie zakładów, które ułatwia system rozgrywek: faza grupowa + system pucharowy.

Hokej zakłady bukmacherskie — jak grać, by wygrywać?

Jeśli chodzi o hokej zakłady bukmacherskie pozwalają w dłuższej perspektywie na stosunkowo łatwy zarobek. Wynika to z dużych różnic w poziomie sportowym pomiędzy drużynami, a także ze złożoności gry, dzięki której typer dysponuje dużą bazą danych. Nie oznacza to oczywiście, że podamy niezawodny przepis na skuteczne zakłady na hokej. Jednak wskażemy Ci, na co powinieneś zwracać uwagę jako typer.

Skuteczne typy hokej — jak obstawiać przed meczem?

Przygotowując kupon z typami bukmacherskimi, powinieneś brać pod uwagę szereg czynników. Każdemu z nich powinieneś przypisywać nieco inną wagę, w zależności od tego, co konkretnie chcesz obstawić. Jeżeli typy na hokej dotyczą liczby goli, drugorzędne znaczenie ma to, kto wygra spotkanie. Natomiast obstawiając zwycięzcę, jest Ci obojętne, ile wpadnie bramek. W poniższej tabelce przedstawiamy czynniki, które powinieneś brać pod uwagę wraz z ich krótkim omówieniem.

Poziom sportowy zespołówOceń, która drużyna ma lepszych zawodników. Sprawdź sukcesy odnoszone przez zespół w ostatnich latach.
Aktualna seria drużynyKażda seria kiedyś się kończy. Niemniej jednak, jeśli dana drużyna wygrała kilka ostatnich spotkań, prawdopodobnie jest w wysokiej formie. Tym samym zwiększa się prawdopodobieństwo, że zwycięży również w kolejnym meczu. Pamiętaj jednak, aby sprawdzać z kim wygrywał bądź przegrywał dany zespół. Seria zwycięstw może być efektem potyczek ze słabszymi rywalami, a porażek — z lepszymi.
Kadry meczowePomimo że hokej jest grą zespołową, kontuzja 1-2 zawodników może całkowicie odmienić oblicze drużyny. Ponadto, w meczach o mniejszą stawkę trenerzy mogą oszczędzać najlepszych zawodników. Zatem zawsze sprawdzaj, czy liderzy są w kadrze meczowej oraz kto wystąpi jako pierwszy bramkarz.
Znaczenie wyniku dla sytuacji w tabeliCzasami teoretycznie o wiele słabsza drużyna jest faworytem meczu z liderem tabeli. Ma to miejsce, gdy lepszy zespół nie potrzebuje dodatkowych punktów, aby osiągnąć cel. Jednocześnie słabsza ekipa może walczyć np. o utrzymanie w lidze, co doda zawodnikom motywacji.
Historia pojedynkówSprawdź, jakiej wyniki padały w poprzednich meczach pomiędzy danymi drużynami. Jest to bardzo ważna kwestia, nie zapominaj o niej. Możliwe, że pozornie lepszej drużynie nie odpowiada styl gry przeciwnika, przez co regularnie z nim przegrywa. A może trener wyjątkowo dobrze zna dany zespół, dzięki czemu przygotowuje skuteczną strategię?
Przewaga własnego lodowiskaZwykle drużyny osiągają lepsze wyniki, grając na własnym lodowisku. Pomaga im doping kibiców, znajomość tafli oraz brak konieczności odbywania dalekiej podróży na mecz. Bukmacherzy doskonale o tym wiedzą. Dlatego w ofertach hokeja zakłady bukmacherskie przewidują zwykle niższe kursy na zwycięstwa gospodarzy a wyższe na gości.
Różnice w poziomie sportowym formacji obronnych i atakujących w obu drużynachNiektóre drużyny mają świetnych napastników, jednak kiepskich obrońców. W innych ekipach może być wręcz odwrotnie. Zwróć na to uwagę, kiedy stawiasz zakłady na zwycięstwo. Jednak czynnik ten jest jeszcze ważniejszy, gdy Twoje typy na hokej dotyczą liczby goli. Jeżeli spotkają się 2 zespoły z bramkostrzelnymi atakującymi i słabymi defensorami, możesz spodziewać się wielu strzelonych goli.
Jak często obie drużyny faulująWskaźnik ten pozwoli Ci wytypować przybliżoną liczbę przyznanych w meczu kar. Wykorzystaj go także przy innych zakładach. Zwróć uwagę na różnice w agresji obu drużyn. Jeśli jedna z ekip fauluje zdecydowanie rzadziej, jej szanse na zwycięstwo wzrastają. Rzecz w tym, iż prawdopodobnie o wiele dłużej zespół ten będzie grał w przewadze.

U kogo obstawiać zakłady na hokej?

Hokej na lodzie to dyscyplina, którą w swojej ofercie uwzględniają wszyscy bukmacherzy. Niemniej nie każdy może się pochwalić równie atrakcyjnymi propozycjami. Wybraliśmy dla Ciebie kilku bukmacherów, u których naszym zdaniem warto stawiać zakłady na hokej.

1. forBET – zakłady bukmacherskie na hokej

Firma Bonus
forBET

3.000 zł BONUS

+ 30 dni gry bez podatku

forBET
Dotpay
PayU
BLIK
SkyCash
Paysafecard
Warunki
Bonus cashback 100% od 1 dep. do 1000 zł
Obrót 1x, kurs min. 1.30
Bonus od 2 dep. do 2000 zł
Obrót 2x, kurs min. 1.30
Kurs łączny kuponu 2.50
30 dni gry bez podatku

W ofercie bukmachera forBET hokej stanowi jedną z ważniejszych kategorii. Obstawiać możesz wydarzenia przedmeczowe, jak i hokej live. W obu opcjach forBET udostępnia w kategorii hokej zakłady bukmacherskie na mecze wszystkich najważniejszych lig. Szczególnie polecamy obstawianie w forBET zakładów na hokej live, ze względu na możliwość śledzenia transmisji wideo nawet ze spotkań z niższych poziomów rozgrywkowych.

2. LvBet — zakłady sportowe na hokej

Firma Bonus
LVBET

2.020 zł BONUS

+ 20 zł bez depozytu i 33 dni gry bez podatku

LVBET
Visa
MasterCard
Paysafecard
BLIK
Przelewy24
Warunki
Bonus od 1. depozytu do 1500 zł
obrót x4, kurs min. 1.75
Bonus od 2. depozytu do 1500 zł
obrót x3, kurs min. 1.75
zakład bez ryzyka 333 zł

LvBet to bukmacher działający od kilku lat. Firma posiada standardową ofertę na zakłady sportowe na hokej. W ofercie znajdują się zakłady przedmeczowe, jak i hokej live. Na stronie bukmachera możesz na żywo śledzić relacje z wydarzeń sportowych, w tym także z meczów hokejowych. Wśród legalnych bukmacherów LvBet oferuje jedne z najwyższych kursów. Uwagę zwraca również wyjątkowo korzystna oferta bonusowa.

3. STS — zakłady bukmacherskie na hokej na lodzie

Firma Bonus
STS

1.660 zł BONUS

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

STS
Visa
MasterCard
Skrill
PayU
BLIK
Warunki
100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91

STS to jeden z największych i najbardziej znanych bukmacherów w Polsce. Bukmacher posiada interesującą ofertę bonusową oraz duży wybór zakładów przedmeczowych i na żywo. Jeśli chodzi o STS i zakłady bukmacherskie na hokej na lodzie, oferta przewyższa większość pozostałych bukmacherów. Z pewnością bogactwo ofertowe w tej kategorii wynika po części z zaangażowania STS w Polską Hokejową Ligę. Od wielu lat firma jest sponsorem tytularnym STS Sanok. Firma STS posiada ciekawą propozycję dla typerów obstawiających hokej na żywo. Niemal każdemu wydarzeniu hokejowemu towarzyszy transmisja wideo, dostępna bez wymogu złożenia depozytu.

4. PZBuk — zakłady na hokej

Firma Bonus
PZBuk

1.000 zł BONUS

Cashback
+ 50 zł darmowy zakład
z kodem bonusowym: ZB100

PZBuk
Tpay
Przelewy24
Dotpay
BLIK
Warunki
Wpłata min. 50 zł
kurs min. 1.4
CASHBACK
w ciągu 30 dni

W 2018 roku PZBuk został sponsorem Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Tym samym bukmacher sponsoruje Polską Hokej Ligę oraz Reprezentację Polski w Hokeju na Lodzie. Takie wyróżnienie zobowiązuje bukmachera do sporządzania atrakcyjnych ofert zakładów na hokej. Zgodnie z oczekiwaniami PZBuk oferuje wyjątkowo bogatą ofertę zakładów na Polską Hokej Ligę. Do każdego zdarzenia przypisanych jest kilkadziesiąt opcji zakładów. Jednak PZBuk nie ogranicza się w kwestii hokeja do zakładów bukmacherskich na mecze polskich drużyn. Bogata i interesująca jest także oferta na mecze rozgrywane w ramach lig europejskich, KHL, NHL oraz rozgrywek międzynarodowych.

5. etoto — hokej zakłady bukmacherskie

Firma Bonus
ETOTO

100 zł BONUS

200% od 1. depozytu

ETOTO
Visa
MasterCard
Przelewy24
BLIK
Paysafecard
Warunki
obrót 1x depozytem
kurs min. 2.50
w ciągu 30 dni

etoto to bukmacher, który wyróżnia się wysokimi kursami. Według wielu zestawień, średnie kursy na mecze w etoto są najwyższe wśród legalnych bukmacherów w Polsce. Liczba zdarzeń i opcji zakładów również jest zadowalająca. Jeśli chodzi o hokej, zakłady bukmacherskie w etoto to zdarzenia z wszystkich najważniejszych lig. Nieco słabiej wygląda oferta zakładów na hokej dla wydarzeń z niższych klas rozgrywkowych. W etoto możesz również obstawiać hokej live z dostępem do relacji graficznych i transmisji wideo z wydarzeń.

6. Betclic — hokej zakłady bukmacherskie

Firma Bonus
Betclic

200 zł BONUS

kod: BETCLICPLVIP
TYLKO U NAS!

Betclic
Visa
MasterCard
Skrill
Paysafecard
BLIK
Warunki
Cashback
obrót 1x
kurs min. 2.14

Zakłady bukmacherskie: hokej — zasady

Dla typerów obstawiających zakłady bukmacherskie na hokej zasady gry są niezwykle istotne, aby mogli trafnie typować wyniki. Podstawowe zasady gry w hokeja przedstawiają się następująco:

 • Mecz hokejowy składa się z 3 tercji po 20 minut.
 • Podczas przerw w grze czas jest zatrzymywany.
 • W przypadku remisu rozgrywana jest dogrywka, która trwa 5 minut lub do pierwszego gola.
 • Gdy dogrywka nie przynosi rezultatu, odbywa się seria rzutów karnych. Wyjątkiem są rozgrywki play-off w większości lig zawodowych. W meczach tej fazy dogrywki są rozgrywane aż do skutku, a każda z nich trwa zwykle 20 minut.
 • Na tafli może przebywać maksymalnie 6 graczy z danej drużyny(w tym bramkarz).
 • Faul jest równoznaczny z przyznaniem zawodnikowi kary wykluczenia z gry na okres: 2, 5, 10, 20 minut lub całego meczu.
 • W większości przypadków przyznanie kary dla zawodnika oznacza dla drużyny grę w osłabieniu.
 • Po faulu, sytuacji spornej, wypadnięciu krążka poza taflę, uwolnieniu oraz spalonym następuje wznowienie — rzut sędziowski krążkiem, o który walczy dwóch hokeistów z przeciwnych drużyn.

Krótka historia hokeja

Pierwszy mecz hokejowy rozegrano w 1875 roku. Miało to miejsce w Montrealu, zatem nie bez powodu za kolebkę dyscypliny uznaje się Kanadę. Hokej na lodzie znajduje się w programie Zimowych Igrzysk Olimpijskich od ich pierwszej edycji, która odbyła się w 1924 roku we francuskim Chamonix.

FAQ: Zakłady Bukmacherskie Hokej

Obstawiając zakłady sportowe na hokej masz do wyboru wiele opcji. Najpopularniejsze zakłady dotyczą: zwycięzcy meczu, zwycięzcy z handicapem i liczby goli w meczu

Hokej na lodzie jest uznawany przez typerów za jedną z najbardziej dochodowych dyscyplin. Niemniej jednak sukces wymaga analizy statystyk i stosowania strategii.

Zakłady na hokej oferują wszyscy bukmacherzy. Najciekawiej prezentują się oferty: forBET, Fortuna, etoto, STS i LvBet.

Typu bukmacherskie w hokeja na żywo to ciekawa opcja. Na obstawianie hokeja live decyduj się wówczas, kiedy oglądasz dane spotkanie hokejowe.

National Hockey League (NHL) to najlepsza hokejowa liga świata, a więc u poważnych bukmacherów typy na hokej NHL możesz grać za naprawdę duże stawki. Jeżeli znasz się na NHL i chcesz grać grubo, wybieraj bukmacherów, którzy nie limitują swoich graczy.

Zastanawiasz się, co najlepiej obstawiać w hokeju? To zależy od Ciebie i Twojej wiedzy. Możesz grać na liczbę goli czy konkretnych zawodników. Jeżeli jednak wybierasz zakłady na zwycięzcę, skorzystaj z opcji 2-drogowej i obstawiaj zakłady Moneyline (ML, KZ), co oznacza zwycięstwo Twojej drużyny włącznie z dogrywką czy karnymi.

American Hockey League to liga rezerwowa dla NHL, w której drużyny AHL pełnią rolę zespołów farmerskich dla klubów NHL. Dlatego typy na AHL nie są tak popularne, jak w przypadku NHL. Jeżeli jednak interesujesz się hokejem i potrafisz wyłapać value w AHL, na pewno znajdziesz co najmniej kilku bukmacherów, którzy pozwalają obstawiać typy AHL.

gdpr
Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję