Skip to main content

Postaw zakłady na EURO 2020 i strzel gola najlepszym bukmacherom

Typowanie i obstawianie ME 2021 odbywa się w dniach 11 czerwca 2021 – 11 lipca 2021: zakłady na 51 meczów.

Szukasz najlepszych typów i zakładów na EURO 2020 w 2021 roku? Sprawdź kompleksowy poradnik, z którego dowiesz się, jak stawiać, by wygrać.

Kursy na Euro 2020

Koszyki Euro zostały podzielone, grupy wylosowane, a kursy na finał EURO wystawione. Jeszcze niedawno wydawało się, że powtórzenie wyniku sprzed czterech lat i gra w ćwierćfinale reprezentacji Polski będzie trudne. Gra podopiecznych Jerzego Brzęczka wyglądała bardzo słabo. Teraz reprezentację Polski objął Paulo Sousa, ale wciąż daleko nam do faworytów całego turnieju.

W tabeli poniżej widać, że największe szanse na zwycięstwo mają reprezentacje, które były w pierwszym koszyku podczas losowania grup ME 2020

EURO 2021 Kursy na finał EURO
Drużyna
STS Bonus
Zakłady
Betclic Bonus
Zakłady
LV BET Bonus
Zakłady
Polska80.0075.0081.00
Francja5.506.005.50
Belgia6.506.006.50
Anglia6.007.006.00
Hiszpania10.009.009.00
Niemcy8.008.008.00
Holandia15.0013.0015.00
Włochy10.0011.009.00
Portugalia10.009.009.00
Chorwacja35.0030.0034.00
Dania25.0030.0026.00
Szwajcaria65.0075.0067.00
Ukraina50.0075.0051.00
Rosja65.0075.0067.00

Zakłady na EURO 2020 w 2021 roku rozpalą graczy do czerwoności. Co powinieneś obstawiać i jak analizować ME 2021, aby typowanie EURO 2021 było owocne? Poznaj nasze typy, najlepsze kursy i ofertę u polskich buków!

Typy bukmacherskie na EURO 2020 w 2021 roku

Kto wygra? Typowanie meczy EURO 2020 w 2021 roku

Typowanie meczów EURO 2021 to tylko jedna z opcji. Nie ma problemu, aby pójść krok dalej i wytypować zwycięzcę całego turnieju. Kursy na mistrzostwa Europy są różne w zależności od bukmacherów. W ogólnej ocenie największe szanse daje się między innymi:

Typy na EURO: kto wygra

  1. Anglia – czwarta drużyna MŚ w Rosji w 2018 roku
  2. Belgia – brązowy medalista MŚ w Rosji w 2018 roku
  3. Francja – złoty medalista MŚ w Rosji w 2018 roku
  4. Niemcy, Holandia, Hiszpania, Włochy i Portugalia
  5. Mniejsze szanse: Chorwacja i Dania

W dalszej kolejności według oddsmakerów szanse na zwycięstwo mają Niemcy, Holandia, Hiszpania, Włochy i Portugalia. Mniejsze szanse daje się Chorwacji i Danii, a jeszcze dalej jest reprezentacja Polski. Szanse na zwycięstwo Polski wylicza się podobnie do reprezentacji Rosji i Szwajcarii.

Jak skutecznie typować wyniki na EURO 2020?

Przede wszystkim przy typowaniu wyników Euro 2020 należy brać pod uwagę kadrę drużyn, ale też formę, a nawet warunki atmosferyczne, zwłaszcza że mecze są rozgrywane na całym Kontynencie.

Już przy typowaniu wyników przed ostatnią kolejką fazy grupowej należy spojrzeć w terminarz i spróbować przewidzieć, w którym miejscu drabinki dana reprezentacja woli się znaleźć, aby mieć jak największe szanse i jak najdłużej pozostać w turnieju Euro 2020.

EURO 2020 w 2021 roku zakłady bukmacherskie na króla strzelców

Inną opcją na EURO 2021 są zakłady bukmacherskie na króla strzelców całej imprezy. Niewątpliwie to o wiele trudniejsze, aniżeli obstawianie meczów piłki nożnej z EURO 2021.

Jednak, biorąc pod uwagę terminarz EURO 2021 i próbując przewidzieć wyniki, prowadziliśmy typy najskuteczniejszego zawodnika ME 2020 w piłce nożnej.

Kursy na najlepszego strzelca Euro 2020
Zawodnik
STS Bonus
Zakłady
ETOTO Bonus
Zakłady
TOTALbet Bonus
Zakłady
Robert Lewandowski20.0024.0020.00
Harry Kane (Anglia)7.507.506.20
Romelu Lukaku (Belgia)7.508.507.20
Cristiano Ronaldo (Portugalia)15.0014.0012.00
Kylian Mbappe (Francja)10.0011.009.40
Raheem Sterling (Anglia)50.0041.0035.00
Antoine Griezmann (Francja)25.0031.0022.00
Memphis Depay (Holandia)20.0018.0015.00
Serge Gnabry (Niemcy)40.0036.0030.00
Eden Hazard (Belgia)40.0041.0035.00
Alvaro Morata (Hiszpania)25.0031.0025.00
Ciro Immobile (Włochy)25.0026.0022.00
Timo Werner (Niemcy)25.0031.0025.00
Karim Benzema (Francja)20.0019.0015.00

Zakłady na EURO 2021: jakie najlepsze typy na początek rozgrywek

Doświadczenie podpowiada, że im bliżej imprezy docelowej, tym mniej atrakcyjne kursy na poszczególne zdarzenia. Wielokrotnie value na różne zakłady wyszukać można zaraz po otwarciu rynku.

Dobre typy na Euro 2020
Reprezentacja Włoch wygra grupę A (1.52 STS) – oprócz reprezentacji Squadra Azzurra w grupie A są jeszcze Szwajcaria, Turcja i Walia. Co najważniejsze dla typu, Włosi wszystkie trzy swoje mecze grupowe rozegrają na Stadio Olimpico w Rzymie. Istnieje duża szansa, że sięgną po komplet punktów.
Zwycięstwo Danii w meczu z Finlandią (1.55 STS) – w grupie B ME 2020 rywalizują Dania, Finlandia, Rosja i Belgia. Finowie są kopciuszkiem i debiutantem na mistrzostwach Europy. Wydaje się, że wszystkie pozostałe trzy drużyny — dla osiągnięcia dobrego wyniku w grupie — muszą ich pokonać. Pierwszym przeciwnikiem Finów będą Duńczycy. Istotne, że mecz odbędzie się w Kopenhadze na stadionie Parken.
Anglia wygra grupę D (1.40, STS) – kurs nie jest szczególnie wysoki, ale nie wydaje się, aby któraś z pozostałych drużyn mogła zagrozić Anglikom w zwycięstwie w grupie. Poza Synami Albionu w grupie D są jeszcze Chorwacja, Czechy i Szkocja. Jedynym zagrożeniem wydają się Chorwaci, ale ci po MŚ w Rosji mocno odmłodzili kadrę i nie są tą samą drużyną, która sięgała po srebro ostatniego Mundialu. Areną wszystkich trzech grupowych meczów Anglików będzie słynne Wembley w Londynie.
Polska-Słowacja. Obie drużyny strzelą bramkę (2.20, Etoto) – wszystko wskazuje na to, że dla obu drużyn będzie to mecz, którego nie mogą przegrać. Może to wskazywać, że zespoły zagrają zachowawczo. Z drugiej strony jedna bramka powinna otworzyć ten mecz. Patrząc na to, jak słabo wygląda polska defensywa, wydaje się, że Słowacy mają spore szanse na gola. Dlatego typ na bramkę Słowacji również jest uzasadniony. Osobiście stawiamy, że obie drużyny zdobędą przynajmniej po bramce, ponieważ wciąż lepszych piłkarzy ma po swojej stronie Paulo Sousa.
Walia poniżej 3.5 punktów w grupie (1.45, STS) – reprezentacja Walii jest w jednej grupie z Włochami, Szwajcarią i Turcją. Wydaje się, że zdobycie 4 punktów może być bardzo trudne. Nie zakładamy, że Walia pokona Włochów, a raczej spodziewamy się porażki tego zespołu, choć będzie to ich trzeci mecz w grupie. Wcześniej Walijczycy grają ze Szwajcarią oraz Turcją i nie są dla nas faworytem w żadnym z tych spotkań.
Belgia powyżej 5,5 punktu w grupie (1.40, STS) – słusznie Belgia jest stawiana w roli jednego z faworytów całego turnieju. W grupie B Belgowie zagrają z Rosją, Danią i Finlandią i wydaje się, że dwa zwycięstwa to absolutne minimum, jakie powinny ugrać "Czerwone Diabły". Tyle wystarczy, aby wygrać swoją grupę, a to ważne, ponieważ jej zwycięzca w 1/8 finału trafi na zespół z trzeciego miejsca, choć może to być ktoś z trójki Portugalia, Francja, Niemcy, ale też trzeci zespół grupy A, D lub E, a wtedy o awans do ćwierćfinału będzie o wiele łatwiej.
Finlandia ostatnie miejsce w grupie B (1.54, PZBuk – całkiem przyjemny kurs, bo nie spodziewamy się, że Finowie ugrają coś na tym turnieju. Belgia, a zwłaszcza Dania oraz Rosja muszą pokonać Finów, jeśli chcą wejść do fazy pucharowej, nawet z miejsca numer trzy. Wprawdzie Finlandia nieźle zaczęła kwalifikacje mistrzostw świata 2022, ale remisy z Bośnią i Hercegowiną czy Ukrainą były bardzo szczęśliwe. Jest to najsłabszy zespół grupy B.
Macedonia Północna. Liczba goli w grupie C – ponad 1,5 (1.70, STS) – faktem jest, że Macedonia Północna to zespół skazywany na pożarcie. Jednak w ostatnim czasie zespół ten notuje naprawdę fajne wyniki. Bez wątpienia to drużyna ofensywna, która powinna grać do przodu, co będzie skutkować okazjami bramkowymi. Dwie bramki na trzy mecze to nie jest wynik nie do zrobienia. Zwłaszcza jeśli spojrzymy na przeciwników, a więc ofensywne zespoły Austrii, Ukrainy czy Holandii.
Chorwacja zajmie miejsce 1-2 w grupie D (1.60, STS) Chorwaci zaczynają najtrudniejszym meczem z Anglią. Później mają dwóch słabszych przeciwników, a więc drużyny Czech oraz Szkocji. Wprawdzie Chorwacja to już zupełnie inny zespół niż ten, który wywalczył srebrny medal mistrzostw świata w Rosji, nadal jest to drużyna lepsza od Czechów czy Szkotów. Wydaje nam się, że Chorwaci powinni bez problemu awansować dalej i zająć 2. miejsce w grupie D za Anglią.
Polska awansuje z grupy (1.50, Betclic) – dwa ostatnie mecze sparingowe przed ME pokazały, że apetyty kibiców nie są tak bardzo rozbudzone, jak miało to miejsce przed wcześniejszymi finałami ME czy MŚ. Poza tym z Euro 2021 wypadł Arkadiusz Milik. Dla nas awans Polski do fazy pucharowej jest jednak absolutnym minimum. Być może ten brak bańki i pompowania balonika naszym reprezentantom może wyjdzie tylko na dobre.
Francja na 1. miejscu, Portugalia na 2. miejscu w grupie F (7.00, STS) – kurs bardzo wysoki, ale właśnie te dwa zespoły widzimy na dwóch pierwszych miejscach w grupie F. Francuzi to faworyci całego turnieju, Portugalia ma nieco mniejsze szanse, ale wydaje nam się, że jest to zespół przynajmniej na obecnym poziomie reprezentacji Niemiec. Po takim kursie spróbujemy zagrać ten typ.

Typowanie wyników Euro 2020: typy długoterminowe i krótkoterminowe

Jak każda poważna impreza piłkarska, również Euro 2020 cieszy się dużym zainteresowaniem wśród typerów. Jeśli chcesz grać typy na Euro 2020 weź pod uwagę zakłady krótko- i długoterminowe:

Typowanie wyników Euro 2020 (typy krótkoterminowe) – typy na Euro 2020 krótkoterminowe to zakłady na poszczególne mecze.
  • Możesz obstawiać tylko zwycięzcę takiego pojedynku, ale też wybrać jedną z opcji zakładów dodatkowych.
  • Każdy mecz na Euro 2020 będzie bogaty w dodatkowe opcje (m.in. liczba bramek, handicapy, kartki, rzuty rożne, zakłady łączone, strzelec bramki, pierwsza połowa, druga połowa, obie strzelą/nie strzelą i wiele więcej).
Typy na Euro 2020 długoterminowe – zakłady, które nie dotyczą pojedynczych spotkań, ale dłuższego terminu rozliczenia.
  • Do takich zakładów zaliczamy na przykład zwycięzcę Euro 2020, awans z grupy, króla strzelców, fazę odpadnięcia z turnieju itp.

Zakłady na Euro 2021 jak obstawiać, by wygrać?

Bez wątpienia obstawianie meczów EURO 2021, podobnie jak długoterminowe zakłady na EURO 2021, może przynieść oczekiwany efekt w postaci zwiększenia bankrolla.

Niewątpliwie jest to najważniejsza piłkarska impreza kolejnego lata, dlatego nie ma mowy o odpuszczaniu tych rozgrywek przez którąś z reprezentacji. Oczywiście, jako że to piłka nożna, obstawianie nie może być wynikiem przeczucia.

Zawsze za każdym typem powinna stać rzetelna analiza. Przy meczu reprezentacji, podobnie jak stawiając zakłady z lig piłki nożnej, pod uwagę należy brać m.in.:

  • 1. Sytuacja kadrowa

    Sprawdź sytuację kadrową obu drużyn, czy są ważne zmiany w drużynie lub kontuzje czołowych zawodników?

  • 2. Miejsce rozgrywek

    Miejsce, w którym odbywa się spotkanie ma wielką wagę, czy drużyna jest gospodarzem, czy gośćmi? Wsparcie publiczności oraz znajome miejsce może korzystnie wpłynąć na wynik meczu

  • 3. Miejsce w tabeli

    Czy drużyna, której zwycięstwo planujesz obstawić znajduje się wysoko, czy nisko w tabeli? Jej osiągnięcia są kluczowe, by celnie zanalizować mozliwości.

  • 4. Styl gry obu drużyn

    Jaki jest styl gry może znacząco wpłynąć na ostateczną ocenę rezultatu meczu. Czy jest on bardziej agresywny, czy może zachowawczy, bardziej intuicyjny czy może strategiczny?

  • 5. Arbiter spotkania

    Kto jest arbitrem spotkania ma kluczowe znaczenie, kim jest sędzia, jak rozstrzygał w przeszłości sprawy sporne, ile czerwonych kartek wręczył, woli mediować, czy jest bardziej zasadniczy?

  • 6. Mecze bezpośrednie

    Sprawdź czy drużyny grały z sobą wcześniej i jaki był efekt tego spotkania, weź pod uwagę również inne wcześniej omówione sprawy: byli gospodarzami spotkania, czy gośćmi? Kto był  arbitrem?

Jeżeli nie wiecie, jak obstawiać piłkę nożną lub nie macie czasu na analizowanie meczów, w tym miejscu znajdziecie zakłady na EURO 2021 i analizy poszczególnych pojedynków.

Pamiętajcie, że obstawianie meczów finałów na pewno będzie znacznie trudniejsze niż typowanie eliminacji EURO 2020.

Polska grupa na EURO 2020

Jak już dobrze wiesz, Polska na Euro 2020 trafiła do grupy E, w której zagra z Hiszpanią, Szwecją oraz Słowacją. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem grupy są Hiszpanie. Polacy i Szwedzi mają równe szanse, żeby zająć drugie miejsce w grupie (2.00, STS). Czy tym samym warto typować mecze Polaków i stawiać na naszą reprezentację?

Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam. Jeśli jednak nie chcesz typować pojedynczych meczów, możesz zagrać, że Biało-Czerwoni awansują do 1/8 finału (1.45, STS). Pamiętaj, że do fazy pucharowej awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy oraz 4 z 6 najlepszych zespołów z trzecich miejsc. Awans jest więc naszym obowiązkiem, choć niewątpliwie decydujący może być tutaj pierwszy mecz w turnieju przeciwko Słowacji (14 czerwca).

Kadry na Euro 2020 Polski, Hiszpanii, Szwecji i Słowacji

  • Polska Euro 2020: Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny, Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Paweł Dawidowicz, Kamil Glik, Michał Helik, Tomasz Kędziora, Kamil Piątkowski, Tymoteusz Puchacz, Maciej Rybus, Przemysław Frankowski, Kamil Jóźwiak, Mateusz Klich, Kacper Kozłowski, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Jakub Moder, Przemysław Płacheta, Piotr Zieliński, Dawid Kownacki, Karol Świderski, Jakub Świerczok, Robert Lewandowski. Trener: Paulo Sousa.
  • Hiszpania Euro 2020: David De Gea, Unai Simon, Robert Sanchez, Cesar Azpilicueta, Marcos Llorente, Eric Garcia, Aymeric Laporte, Pau Torres, Diego Llorente, Jordi Alba, Jose Gaya, Rodri Hernandez, Sergio Busquets, Pedri Gonzalez, Thiago Alcantara, Koke, Fabian Ruiz, Dani Olmo, Mikel Oyarzabal, Alvaro Morata, Gerard Moreno, Ferran Torres, Adama Traore, Pablo Sarabia. Trener: Luis Enrique.
  • Szwecja Euro 2020: Robin Olsen, Karl-Johan Johnsson, Kristoffer Nordfeldt, Mikael Lustig, Martin Olsson, Ludwig Augustinsson, Andreas Granqvist, Filip Helander, Emil Krafth, Victor Lindelof, Pontus Jansson, Marcus Danielson, Sebastian Larsson, Albin Ekdal, Emil Forsberg, Gustav Svensson, Ken Sema, Viktor Claesson, Mattias Svanberg, Kristoffer Olsson, Jens Cajuste, Marcus Berg, Alexander Isak, Dejan Kulusevski, Jordan Larsson, Robin Quaison. Trener: Janne Andersson.
  • Słowacja Euro 2020: Dusan Kuciak, Martin Dubravka, Marek Rodak, Lubomir Satka, Peter Pekarik, Tomas Hubocan, Milan Skriniar, Jakub Holubek, Denis Vavro, Matus Bero, Laszlo Benes, Marek Hamsik, Stanislav Lobotka, Ondrej Duda, Patrik Hrosovsky, Juraj Kucka, Vladimir Weiss, Erik Jirka, Tomas Suslov, Lukas Haraslin, Robert Mak, Michal Duris, Robert Bozenik, David Strelec. Trener: Stefan Tarković.

Polska grupa Euro 2020: wyniki

Sprawdzaj aktualne wyniki meczów polskiej grupy na EURO 2020.

polska grupa EURO 2020

Tabela: Polska na Euro 2020

Sprawdzaj tabelę Polski na EURO 2021 po każdej z trzech kolejek grupowych.

Polska tabela na EURO 2020

Eliminacje na EURO 2020 polskiej grupy

Podopieczni Paulo Sousa (wcześniej Jerzego Brzęczka) mieli dość łatwą drogę na mistrzostwa Europy. Jeżeli wziąć pod lupę eliminacje na EURO 2021, Polska grupa nie była szczególnie wymagająca. Poza biało-czerwonymi o awans na EURO 2020 rywalizowały Austria, Macedonia Północna, Słowenia, Izrael i Łotwa. Polacy w 10 meczach:

  • odnieśli 8 zwycięstw, notując jeden remis i raz przegrywając,
  • 18 bramek zdobytych i tylko pięć straconych: bilans bramkowy w eliminacjach Polska EURO 2021,
  • najlepszy strzelec Robert Lewandowski: choć zdobył tylko pięć bramek.

Poza Polakami bezpośredni awans na ME 2021 wywalczyła druga w grupie Austria. Trzecia była Macedonia Północna, a dalej Słowenia, Izrael i Łotwa.

EURO 2020 w 2021 roku: Grupy

Poprzez ranking i koszyki Euro drużyny uczestniczące na EURO 2021 na grupy podzielono w toku losowania, które odbyło się 30 listopada o godzinie 18:00 w Bukareszcie. Jeżeli wziąć pod uwagę mistrzostwa Europy 2021, grupy mają po cztery drużyny, a wszystkich grup jest sześć.

W turnieju EURO 2021 udział wezmą więc 24 zespoły narodowe. Z każdej z grup do 1/8 finału awansują po dwie drużyny + 4 z 6 z najlepszym bilansem z trzeciego miejsca. Po pierwszej fazie rozgrywek z turnieju odpadnie więc tylko osiem drużyn. Zespoły z trzecich miejsc są klasyfikowane w oddzielnej tabeli na podstawie następujących kryteriów:

Kryteria awansu na EURO 2020

  1. Liczby zdobytych punktów
  2. Bilansu bramek zdobytych i straconych
  3. Liczby bramek zdobytych
  4. Klasyfikacji fair play turnieju EURO 2021
  5. Pozycji w rankingu reprezentacji UEFA (liczone są mecze eliminacji i Mistrzostw Europy 2012, eliminacji i Mistrzostw Świata 2014, eliminacji i Mistrzostw Europy 2016)

W samej fazie grupowej EURO 2021 mecze są rozgrywane systemem każdy z każdym, wszystkie zespoły rozegrają więc po trzy spotkania. Ta faza turnieju skupia więc w sobie aż 36 spotkań.

grupa A,B,C EURO 2020
GRUPA A
GRUPA B
GRUPA C
włochy-flaga Włochy
dania-flaga Dania
holandia-flaga Holandia
turcja-flaga Turcja
finlandia-flaga Finlandia
ukraina-flaga Ukraina
walia-flaga Walia
belgia-flaga Belgia
austria-flaga Austria
szwajcaria-flaga Szwajcaria
rosja-flaga Rosja
rosja-flaga Macedonia Północna
Grupy D,E,F EURO 2020
GRUPA D
GRUPA E
GRUPA F
anglia-flaga Anglia
hiszpania-flaga Hiszpania
wegry-flaga Węgry
chorwacja-flaga Chorwacja
szwecja-flaga Szwecja
portugalia-flaga Portugalia
szkocja-flaga Szkocja
polska-flaga Polska
francja-flaga Francja
czechy-flaga Czechy
czechy-flaga Słowacja
niemcy-flaga Niemcy

Nie trzeba być ekspertem od piłki nożnej, aby stwierdzić, że tzw. grupą śmierci jest grupa F.

Eliminacje na Euro 2021: wszystkie drużyny i koszyki EURO 2020

Wiemy już, kto zakwalifikował się do EURO 2021, znamy też koszyki Euro i podział na grupy. Na ME wystąpią::

EURO 2020 GRUPY
EURO 2020 Grupa A eliminacji

Anglia i Czechy

EURO 2020 Grupa B eliminacji

Ukraina i Portugalia

EURO 2020 Grupa C eliminacji

Niemcy i Holandia

EURO 2020 Grupa D eliminacji

Szwajcaria i Dania

EURO 2020 Grupa E eliminacji

Chorwacja i Walia

EURO 2020 Grupa F eliminacji

Hiszpania i Szwecja

EURO 2020 Grupa G eliminacji

Polska i Austria

EURO 2020 Grupa H eliminacji

Francja i Turcja

EURO 2020 Grupa I eliminacji

Belgia i Rosja

EURO 2020 Grupa J eliminacji

Włochy i Finlandia

Eliminacje mistrzostw Europy nie były zbyt wymagające i wszystkie faworyzowane drużyny zakwalifikowały się na finały ME 2021. Można powiedzieć, że eliminacje EURO 2021 wyniki miały takie, jakich większość kibiców oczekiwała, a więc bez większych niespodzianek.

Uwaga, na EURO 2021 tabela jest uzupełniona o większą liczbę uczestników. Stawkę zasilają drużyny, które wygrały baraże EURO 2020: Węgry, Słowacja, Szkocja i Macedonia Północna.

Faza Pucharowa EURO 2021

W fazie pucharowej EURO 2021 odbędzie się 15 meczów:

  • 8 meczów 1/8 finału,
  • 4 mecze 1/4 finału (ćwierćfinały),
  • 2 mecze 1/2 finału (półfinały),
  • finał.

W fazie pucharowej — na każdym z jej etapów — przegrywający odpada z turnieju o mistrzostwo Europy. Dlatego, o ile pojedynek w 90 minutach zakończy się remisem, zarządzana jest dogrywka trwająca 2 × 15 minut. Jeśli i ona nie wyłoni zwycięzcy, o awansie decydują rzuty karne.

Gdzie grać piłkarskie mistrzostwa Europy? Sprawdź ofertę bukmacherów!

Jak każdy inny duży turniej, również Mistrzostwa Europy w piłce nożnej sprawiają, że bukmacherzy prześcigają się w ofertach promocyjnych. Sprawdź, jakie promocje EURO są warte bliższej uwagi.

Pamiętaj, aby...

regularnie i często zaglądać na strony z promocjami. Pewne jest bowiem, że poza już przygotowanymi i obowiązującymi ofertami omówionymi poniżej, operatorzy zakładów bukmacherskich będą mieć specjalne promocje na poszczególne dni czy mecze (np. freebety, happy hours itp.).

STS EURO 2020

Jeśli masz zamiar grać typy bukmacherskie EURO 2020, STS to zdecydowanie jeden z najlepszych bukmacherów na ten turniej.

Najpopularniejszy bukmacher w Polsce przygotował bardzo szeroką ofertę, dzięki czemu typowanie wyników Euro to kilkaset możliwości na każdy mecz ME. Idź do STS

STS to również zakłady długoterminowe. Dzięki temu możesz spróbować wytypować mistrza Europy lub króla strzelców całej imprezy. O wiele łatwiej wytypować zespół, który awansuje do 1/8 finału, czy wygra swoją grupę – to wszystko w zakładach na EURO 2020 w STS.

To nie wszystko. STS nie prześpi okazji i przygotował specjalne promocje na EURO 2020. Dlatego warto być z tym bukmacherem na bieżąco, bo to jeden z czołowych, jeśli nie najlepszy operator zakładów wzajemnych na polskim rynku↓

Zapisz się do promocji i wykonuj misje

Weźmiesz udział w losowaniu gwarantowanej puli z 1 500 000 złotych. Każdy dzień Euro to inna misja. Co ważne, jeśli nie minął termin ich ważności, możesz realizować także poprzednie misje. Żeby wziąć udział w losowaniu, musisz spełnić przynajmniej 17 z 25 misji. Nagroda 1 500 000 złotych zostanie podzielona proporcjonalnie do liczby wszystkich użytkowników, którzy spełnią ten warunek.

150 000 złotych do podziału za grę w lokalu

Odwiedź lokal STS od 9 do 22 czerwca i wytypuj kupon z dowolnymi 6 meczami fazy grupowej EURO 2020 za stawkę przynajmniej 15 złotych. Jeśli trafisz przynajmniej 4 z nich, weźmiesz udział w podziale 150 000 złotych. Dodatkowo możesz wziąć udział w podziale puli 50 000 złotych, jeśli postawisz przynajmniej 5 takich kuponów. Wysokość nagrody będzie proporcjonalnym podziałem puli nagród do liczby zwycięzców.

Betclic EURO 2020

Czy warto mieć konto w Betclic na EURO 2020? Zdecydowanie tak!  Oczywiście podstawą są dobrze rozbudowane mecze, które mają wiele – mniej i bardziej popularnych rynków dodatkowych.

Przeglądając ofertę bukmachera Betclic na EURO 2020, widzimy wyraźnie, że operator bardzo solidnie przygotował się do Mistrzostw Europy. Idź do Betclic

Oczywiście podstawą są dobrze rozbudowane mecze, które mają wiele – mniej i bardziej popularnych rynków dodatkowych. Poza tym to typy bukmacherskie długoterminowe. Możesz wytypować zwycięzcę ME, zespół grający w finale i króla strzelców. Jeśli chcesz zagrać mniej ryzykowne zakłady terminowe, wytypuj zwycięzcę danej grupy, zespół awansujący do 1/8 finału, czy dwie drużyny z danej grupy, które zagrają w fazie pucharowej. Wejdź na Betclic i przekonaj się, jak ciekawą ma on ofertę na EURO 2020.

Król typerów EURO

Promocja trwa od 11 czerwca do 11 lipca. Zapisz się do niej każdego tygodnia i graj zakłady wielokrotne na EURO, ale i inne dyscypliny. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 5, a stawka każdego zakładu to 10 złotych. Każdego dnia gracz z najwyższym trafionym kursem AKO wygrywa 1000 złotych.

Dodatkowo za trafione kupony zbierasz punkty do klasyfikacji generalnej i możesz być jednym z laureatów na dwóch etapach konkursu – 24 czerwca (50 zwycięzców) i 12 lipca (20 zwycięzców). Na każdym etapie wygrani podzielą między siebie pulę 50 000 złotych. Dodatkowo do wygrania jest koszulka meczowa ulubionej drużyny piłkarskiej.

EURO doładowanie

Zapisz się do promocji, typuj EURO i walcz o doładowanie. Wystarczy, że będziesz obstawiać kupony AKO (min. 2 zdarzenia, kurs min. kuponu 1.50, min. stawka 20 złotych) w okresie od 11 do 23 czerwca. Pamiętaj, że muszą to być kupony ze zdarzeniami na mecze Polaków. Jeśli minimum 3 takie kupony będą wygrane, otrzymasz EURO DOŁADOWANIE w wysokości 40 zł (3 kupony), 100 zł (5 kuponów) lub 200 złotych (10 kuponów).

Cashback 40 złotych

Zapisz się do promocji i typuj w mecze AKO złożone przynajmniej z 5 zdarzeń i z kursem minimalnym 4.00. Jeśli tylko jeden kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot postawionej stawki w bonusie do 40 złotych.

LV BET EURO 2020

Oferta LV BET na EURO 2020 również jest ciekawa.

Jak u innych operatorów, również tutaj znajdziesz dobrze rozbudowane zakłady meczowe. Poza tym to terminowe typy bukmacherskie EURO 2020 (m.in. zwycięzca, awans do finału, król strzelców, zwycięzca grupy, awans z grupy). Idź do LV BET

Jednak LV BET to nie tylko typowanie wyników Euro. Bardzo ciekawą opcją w LV BET na EURO 2020 jest tzw. Fantasy Kadra. Jest to opcja, gdzie możesz wytypować zawodników, którzy pojawią się w pierwszym składzie kolejnego meczu Polaków na Mistrzostwach Europy. Jesteśmy ciekawi, czy uda Ci się odgadnąć wybory selekcjonera Paulo Sousy.

Cashback 50% do 25 złotych

Dokonaj wpłaty w wysokości minimum 50 złotych, po czym tego samego dnia postaw wpłacone środki na mecze EURO. Pamiętaj, że zakład musi być rozliczony w dniu postawienia kuponu. Jeśli Twój kupon będzie przegrany, otrzymasz bonus w wysokości połowy stawki do 25 złotych (np. 1 złotówka z mnożnikiem x25).

EURO Typer

Obstawiaj wyniki spotkań danej rundy fazy grupowej. Jeśli wytypujesz poprawnie 12 zwycięzców, otrzymasz aż 50 000 złotych. Przy 11 trafionych typach wygrasz 5000 złotych, a przy 10 dobrych typach – 20 złotych. Pamiętaj, aby typować tylko mecze w wariancie 3-drogowym 1X2 i o stawce minimalnej 20 złotych.

500 złotych na fazę pucharową

Po zakończeniu fazy grupowej EURO odbierz bonus do kwoty 500 złotych. Wystarczy, że dokonasz wpłaty na swoje konto gracza w dniach od 26 do 29 czerwca.

Etoto EURO 2020

Poza zakładami na poszczególne spotkania EURO 2020 w Etoto jest mnóstwo opcji, aby zagrać terminowe typy bukmacherskie na Euro.

ETOTO na EURO 2020 również daje radę. Oferta jest tutaj przeogromna, bezsprzecznie jedna z najszerszych pośród wszystkich operatorów zakładów wzajemnych w Polsce w kategorii typów bukmacherskich na Euro. Idź do ETOTO

Poza zakładami na poszczególne spotkania EURO 2020 w Etoto jest mnóstwo opcji, aby zagrać terminowe typy bukmacherskie na Euro. Wśród nich są zakłady na zwycięzcę ME, zwycięzcę w grupie, awans z grupy czy króla strzelców.

Jednak poza tym to mnóstwo innych opcji długoterminowych (np. ostatnie miejsce w grupie, kto lepszy w grupie, kto lepszy w całych ME, liczba punktów drużyny w grupie, etap eliminacji drużyny, awans do finału, awans do półfinału, awans do ćwierćfinału, najlepszy strzelec drużyny, pierwsze ME dla zwycięzcy).

ETOTOMANIA

Cashback, gra bez podatku, bonusy od depozytu i freebety – to wszystko możesz mieć podczas EURO dzięki promocji ETOTOMANIA. Każdego dnia możesz liczyć na inny bonus.

TOTALbet EURO 2020

TOTALbet także przygotował się na EURO 2020.

Do wyboru masz zakłady na mecze Mistrzostw Europy i wiele zakładów długoterminowych, których liczbę możemy porównać do tego, co oferuje Etoto. Idź do TOTALbet

Pośród nich w ofercie TOTALbet na EURO 2020 znajdziesz m.in. zakłady na zwycięzcę ME czy awans do 1/8 finału. Duży plus należy się TOTALbet za inne typy na Euro 2020 (m.in. ostatnie miejsce w grupie, etap eliminacji, najlepszy strzelec danej reprezentacji, awans do finału, awans do 1/2 finału, awans do 1/4 finału, zwycięzca z pierwszym zwycięstwem na ME, kto lepszy, najlepszy młody piłkarz turnieju, drużyna z największą liczbą bramek, zakład łączony zwycięzca + król strzelców, liczba punktów w grupie, zespół odpadnie po rzutach karnych).

Zdobądź piłkę na EURO

Weź udział w promocji, w której wygrasz piłkę Euro. Promocja jest skierowana do nowych i aktualnych graczy TOTALbet, a także poleconych użytkowników. Wystarczy, że zagrasz w okresie promocji kupon składający się z minimum 4 zdarzeń za 100 złotych lub więcej. Minimalny kurs zdarzenia to 1.20. Po rozliczeniu kuponu TOTALbet wyśle Ci piłkę Euro.

Reload EURO 5000

Dokonaj wpłaty do 11 lipca 2021 r., a otrzymasz bonus od swojej pierwszej wpłaty. Dokonaj jego obrotu na kuponach z minimum 4 zdarzeniami każde z kursem min. 1.25. Jeden pełny obrót kwotą depozytu uwalnia 25% kwoty bonusu.

Codzienny freebet 25 złotych

Stawiaj kupony przez całe EURO. Każdego dnia czeka na Ciebie freebet w wysokości 25 złotych. Wystarczy, że postawisz kupon AKO składający się z minimum 4 zdarzeń, każde z kursem minimalnym 1.20 i za stawkę co najmniej 100 złotych. Pamiętaj, że przynajmniej jeden mecz na kuponie musi pochodzić z oferty przedmeczowej na EURO. Otrzymany freebet wykorzystasz na kupony SOLO bądź AKO z kursem całkowitym 2.0 lub wyższym.

forBET EURO 2020

W ofercie forBET EURO 2020 także wygląda bardzo przyzwoicie. Jeśli chcesz stawiać w forBet EURO 2020 i mają to być zakłady na dłuższy termin, możesz wytypować zwycięzcę czy króla strzelców, podobnie jak zwycięzcę grupy czy finalistów.sy

Zakłady na pojedyncze mecze są dobrze rozbudowane o rynki dodatkowe. Poza tym to wiele opcji w zakładach terminowych – mniej i bardziej popularnych na rynku typów EURO 2020. Idź do forBET

Inne zakłady to możliwość wytypowania najlepszego zawodnika turnieju i młodego piłkarza całych ME. Możesz też spróbować wytypować grupę, z której zespół wygra EURO 2020, a jeśli jesteś wytrawnym typerem – w zakładzie łączonym zwycięzcę ME i króla strzelców imprezy. Ciekawe są też zakłady na drużyny, które zdobędą najmniej i najwięcej bramek podczas ME 2020.

A może zwycięzcą będzie drużyna, która nigdy wcześniej nie sięgnęła po ten puchar (np. Polska)? O to również możesz założyć się z forBET w zakładach na EURO 2020.

Dwie Jedenastki na EURO

W promocji Dwie Jedenastki na EURO znajdziesz 22 różne promocje. Wejdź w podstronę promocji, kliknij dzisiejszą kartę i odkryj ukrytą pod nią okazję.

Ranking EURO

Graj w okresie EURO kupony akumulowane złożone z minimum 3 zdarzeń, każde z kursem minimalnym 1.30 lub wyższym. Zbieraj punkty w rankingu i wygrywaj nagrody. Trzech najlepszych typerów wygra wysokiej klasy włoskie skutery. Poza tym najlepsza 50 graczy podzieli się bonusami o łącznej wartości aż 50 000 złotych. W konkursie otrzymasz jeden punkt za każdą złotówkę stawki przegranego kuponu i jeden punkt za każdą złotówkę wygranej trafionego kuponu.

Gra o bonus

Zmierz się z innymi typerami w darmowej grze forGOL. Rywalizujesz w fazie grupowej (10-14 czerwca, pula 3000 złotych), półfinałach (15-17 czerwca, pula 3000 złotych) i finale (18-20 czerwca, pula 4000 złotych). Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę forGOL (www.iforbet.pl/podstrona/forgol) i wpiszesz login do swojego konta. Masz tyle szans, ile chcesz. W każdej fazie wygrywa 20 najlepszych typerów. Pamiętaj, że nikt nie jest wykluczony i na każdym etapie udział mogą wziąć wszyscy użytkownicy.

12 zawodnik

Wybierz ulubioną drużynę EURO i zostań jej Dwunastym Zawodnikiem. Im lepiej pójdzie temu zespołowi, tym zgarniesz więcej bonusów. Żeby było sprawiedliwie, forBET podzielił drużyny na własne koszyki: 1. (Belgia, Anglia, Włochy, Hiszpania, Francja, Niemcy), 2. (Chorwacja, Rosja, Szwajcaria, Holandia, Ukraina, Polska), 3. (Austria, Dania, Turcja, Szwecja, Portugalia, Czechy), 4. (Finlandia, Walia, Węgry, Słowacja, Szkocja, Macedonia Północna).

Postaw kupon złożony z minimum 4 zdarzeń, każde z kursem min. 1.30 i za stawkę przynajmniej 50 złotych. Pamiętaj, że jedno ze zdarzeń musi pochodzić z oferty 12. zawodnik z kursem 1.01. Jest to równoznaczne z wyborem drużyny na cały turniej EURO 2020. Postaw minimum 15 nieidentycznych kuponów.

Każda drużyna zdobywa punkty za zwycięstwo w meczu, strzelenie bramki, zdobycie dwóch goli, zdobycie trzech goli i więcej, czyste konto, awans do 1/8 finału, awans do ćwierćfinału, awans do półfinału, 2. miejsce, zwycięstwo na EURO.

PZBuk EURO 2020

Swoją ofertę na EURO 2020 ma także PZBuk.

Bukmacher typy na Euro podzielił na kilka kategorii (m.in. zwycięzca, zwycięzca grupy, kwalifikacja z grupy, etap eliminacji, król strzelców, finalista). Idź do PZBuk

W tym przypadku oferta również jest satysfakcjonująca. W ofercie PZBuk na EURO 2020 znajdziesz coś specjalnie dla siebie, jeśli chcesz grać zakłady podstawowe i dodatkowe na dany mecz, ale i typować rynki terminowe.

Typer 1X2

Typuj rozstrzygnięcia w wybranych meczach EURO 2020, traf przynajmniej 8 z 10 wyników, a wygrasz swoją część z puli nagród 4000 złotych. Udział w konkursie jest darmowy. Wystarczy, że wcześniej postawisz zakład kwalifikowany (AKO z kursem min. 3.00 i za stawkę min. 50 złotych). Pula nagród dla typerów, którzy wytypują poprawnie 8 meczów to 500 złotych, 9 meczów – 1500 złotych, 10 meczów – 2000 złotych.

Dodatkowo wskaż przedział goli, ile padnie ich w typowanych meczach. To Jackpot, dzięki któremu możesz zdobyć dodatkowe 1000 złotych.

Totolotek EURO 2020

Totolotek to najstarszy bukmacher w Polsce.

Jeśli interesują Cię zakłady na EURO 2020, Totolotek dobrze wywiązał się ze swojego zadania i przygotował bardzo bogaty rynek na ten turniej. Typowanie wyników Euro dotyczy tutaj zakładów na poszczególne mecze ME, ale i rynków terminowych. Idź do Totolotka

Obstawisz tutaj m.in. zwycięzcę turnieju, króla strzelców czy finalistę. Poza tym to wiele zakładów na poszczególne grupy (m.in. zwycięzca grupy, awans z grupy, ostatnie miejsce w grupie, trzecie miejsce w grupie, punkty w grupie, bramki w grupie).

EUROPAKA 800 złotych

EUROPAKA to specjalny bonus od Totolotka dla każdego, kto nie ma jeszcze tutaj swojego konta gracza. Jeśli masz zamiar je w najbliższej przyszłości założyć, zrób to teraz. Dzięki temu zyskasz więcej niż zwykle. Łącznie możesz odebrać nawet 800 darmowych środków na grę:

  1. Freebet 21 złotych za rejestrację i weryfikację konta.
  2. Bonus na start 100% do 500 złotych.
  3. Cashback (zakład bez ryzyka) na pierwszy zakład do 230 złotych.
  4. Bonus od depozytu w aplikacji 100% do 49 złotych.

BETFAN EURO 2020

BETFAN przygotował bardzo szeroką ofertę na EURO 2020. W jednym miejscu znajdziesz zakłady krótko- i długoterminowe.

BETFAN jest znany z tego, że w jego ofercie zawsze znajduje się wiele ciekawych i oryginalnych zakładów, których nie ma u innych bukmacherów. Teraz też są oryginalne pozycje (np. sędzia finału). Idź do BETFAN

Jeśli chcesz obstawić poszczególne mecze, nie musisz nawet szukać ich w rozwijanej ofercie. Wystarczy, że klikniesz zakładkę EURO 2020. Ciekawe są także zakłady statystyczne (np. liczba rzutów karnych, liczba żółtych kartek, liczba bramek samobójczych, liczba hat-tricków, bramka w pierwszej minucie, bramka zdobyta przez bramkarza, gol z przewrotki itp.).

Ranking Euro

Zapisz się do promocji, graj kupony Euro i wygrywaj nagrody gotówkowe oraz freebety. Każda złotówka wydana na zakłady na EURO to jeden punkt w rankingu. Zdobądź ich przynajmniej 1000, a otrzymasz bonus 50 złotych i 5x freebetów po 2 złote. Jeśli zdobędziesz milion punktów, otrzymasz bonus 300 złotych, voucher na wakacje o wartości 20 000 złotych oraz 4 000 złotych na Konto Główne.

Kalendarz Mistrzostw Europy 2021: co, gdzie, kiedy?

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2021 rozpoczną się 11 czerwca, a mecz otwarcia ME 2021 odbędzie się Rzymie. Turniej zgodnie z planem powinien potrwać przez miesiąc, do 11 lipca, kiedy w Londynie odbędzie się wielki finał.

1
1-co-euro-2020-2021
EURO 2020 w 2021

Mistrzostwa EURO 2020 odbywają się w 2021 roku

2
2.kiedy rozgrywki 11.06-11.07-2021
EURO 2021 kiedy?

Mistrzostwa Europy odbędą się między 11 czerwca 2020 a 11 lipca 2021 r.

3
3.gdzie euro 2020-2021 12 stadionow
EURO 2021 gdzie?

Mistrzostwa EUropy odbędą się w 12 europejskich miastach

4
4.mecz finalowy ME 2020
EURO 2020 gdzie odbędzie się mecz finałowy?

Mecz finałowy ME odbędzie się 11 lipca 2021 roku na stadionie Wembley w Londynie

Terminarz na EURO 2021, terminarz wygląda następująco:

Faza grupowa EURO 2021:

Terminarz: faza grupowa EURO 2021
MECZ
DATA
DRUŻYNA
GODZINA
STADION
1
11.06.2021
Turcja – Włochy
21:00
Stadio Olimpico, Rzym
2
12.06.2021
Walia – Szwajcaria
15:00
Stadion Olimpijski, Baku
3
12.06.2021
Dania – Finlandia
18:00
Parken, Kopenhaga
4
12.06.2021
Belgia – Rosja
21:00
Stadion Kriestowskij, Petersburg
5
13.06.2021
Anglia – Chorwacja
15:00
Stadion Wembley, Londyn
6
13.06.2021
Austria – Macedonia Północna
18:00
Arena Narodowa, Bukareszt
7
13.06.2021
Holandia – Ukraina
21:00
Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
8
13.06.2021
Szkocja – Czechy
15:00
Hampden Park, Glasgow
9
14.06.2021
Polska – Słowacja
18:00
Estadio La Cartuja, Sevilla
10
14.06.2021
Hiszpania – Szwecja
21:00
Estadio La Cartuja, Sevilla
11
15.06.2021
Węgry – Portugalia
18:00
Puskás Aréna, Budapeszt
12
15.06.2021
Francja – Niemcy
21:00
Allianz Arena, Monachium
13
16.06.2021
Finlandia – Rosja
15:00
Stadion Kriestowskij, Petersburg
14
16.06.2021
Turcja – Walia
18:00
Stadion Olimpijski, Baku
15
16.06.2021
Włochy – Szwajcaria
21:00
Stadio Olimpico, Rzym
16
17.06.2021
Ukraina – Macedonia Północna
15:00
Arena Narodowa, Bukareszt
17
17.06.2021
Dania – Belgia
18:00
Parken, Kopenhaga
18
17.06.2021
Holandia – Austria
21:00
Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
19
18.06.2021
Szwecja – Słowacja
15:00
Estadio La Cartuja, Sevilla
20
18.06.2021
Chorwacja – Czechy
18:00
Hampden Park, Glasgow
21
18.06.2021
Anglia – Szkocja
21:00
Stadion Wembley, Londyn
22
19.06.2021
Węgry – Francja
15:00
Puskás Aréna, Budapeszt
23
19.06.2021
Portugalia – Niemcy
18:00
Allianz Arena, Monachium
24
19.06.2021
Hiszpania – Polska
21:00
Estadio La Cartuja, Sevilla
25
20.06.2021
Szwajcaria – Turcja
18:00
Stadion Olimpijski, Baku
26
20.06.2021
Włochy – Walia
18:00
Stadio Olimpico, Rzym
27
21.06.2021
Macedonia Północna – Holandia
18:00
Johan Cruyff ArenA, Amsterdam
28
21.06.2021
Ukraina – Austria
18:00
Arena Narodowa, Bukareszt
29
21.06.2021
Rosja – Dania
21:00
Parken, Kopenhaga
30
21.06.2021
Finlandia – Belgia
21:00
Stadion Kriestowskij, Petersburg
31
22.06.2021
Chorwacja – Szkocja
21:00
Hampden Park, Glasgow
32
22.06.2021
Czechy – Anglia
21:00
Stadion Wembley, Londyn
33
23.06.2021
Słowacja – Hiszpania
18:00
Estadio La Cartuja, Sevilla
34
23.06.2021
Szwecja – Polska
18:00
Estadio La Cartuja, Sevilla
35
23.06.2021
Portugalia – Francja
21:00
Puskás Aréna, Budapeszt
36
23.06.2021
Niemcy – Węgry
21:00
Allianz Arena, Monachium

Faza Pucharowa EURO 2021:

1/8 finału EURO 2021:

terminarz-1/8-finału-euro-2021
MECZ
DATA
DRUŻYNA
GODZINA
STADION
3726.06.2021A2 – B218:00Johan Cruyff Arena, Amsterdam
3826.06.2021A1 – C221:00Stadion Wembley, Londyn
3927.06.2021C1 – D3/E3/F318:00Puskás Aréna, Budapeszt
4027.06.2021B1 – A3/D3/E3/F321:00San Mamés, Bilbao
4128.06.2021D2 – E218:00Parken, Kopenhaga
4228.06.2021F1 – A3/B3/C321:00Arena Narodowa, Bukareszt
4329.06.2021D1 – F218:00Aviva Stadium, Dublin
4429.06.2021E1 – A3/B3/C3/D321:00Hampden Park, Glasgow

1/4 finału EURO 2021:

terminarz-1/4-finału-euro-2021
MECZ
DATA
DRUŻYNA
GODZINA
STADION
452.07.2021Zwycięzca meczu 41 – Zwycięzca meczu 4218:00Stadion Kriestowskij, Petersburg
462.07.2021Zwycięzca meczu 39 – Zwycięzca meczu 3721:00Allianz Arena, Monachium
473.07.2021Zwycięzca meczu 40 – Zwycięzca meczu 38 18:00Stadion Olimpijski, Baku
483.07.2021Zwycięzca meczu 43 – Zwycięzca meczu 4421:00Stadio Olimpico, Rzym

1/2 finału EURO 2021:

terminarz-1/2-finału-euro-2021
MECZ
DATA
DRUŻYNA
GODZINA
STADION
496.07.2021Zwycięzca meczu 45 – Zwycięzca meczu 4621:00Stadion Wembley, Londyn
507.07.2021Zwycięzca meczu 48 – Zwycięzca meczu 4721:00Stadion Wembley, Londyn

Finał EURO 2021:

terminarz-finał-euro-2021
DATA
DRUŻYNA
GODZINA
STADION
11.07.2021Zwycięzca meczu 49 – Zwycięzca meczu 5021:00Stadion Wembley, Londyn

Mecz finałowy Euro 2020 w 2021 roku: gdzie i kiedy?

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej zakończą się 11 lipca 2021 roku. Mecz finałowy EURO 2021 zostanie rozegrany na stadionie Wembley w Londynie.

Na Wembley odbędą się także obydwa półfinały, a wcześniej trzy mecze Anglików w fazie grupowej ME 2021 i jeden mecz 1/8 finału.

Nowy stadion Wembley otwarto w 2007. Stanął on w miejscu starego Wembley, które istniało od 1923 do 2003 roku. Obecnie obiekt mieści 90 000 kibiców.

Gdzie odbędzie się EURO 2021 w piłce nożnej? Nowy format.

Euro 2021 z kilku powodów będzie historyczne. Po raz pierwszy w historii użyty zostanie system wideoweryfikacji VAR. Poza tym, co jest czymś dotąd niespotykanym w żadnej innej dyscyplinie sportu, ME 2021 odbędą się w 11 miastach w 11 różnych państwach-gospodarzach.

Miasta gospodarze i stadiony EURO 2020:”

Euro 2020 stadiony
Miasto
Stadion
Pojemność
Baku (Azerbejdżan)Stadion Olimpijski w Baku68 700
Kopenhaga (Dania)Parken38 065
Londyn (Anglia)Stadion Wembley90 000
Monachium (Niemcy)Allianz Arena75 000
Budapeszt (Węgry)Puskás Aréna68 000
Dublin (Irlandia)Aviva Stadium51 700
Rzym (Włochy)Stadio Olimpico72 698
Amsterdam (Holandia)Johan Cruyff Arena56 000
Bukareszt (Rumunia)Arena Narodowa55 600
Petersburg (Rosja)Stadion Kriestowskij67 000
Glasgow (Szkocja)Hampden Par52 063
Bilbao (Hiszpania)San Mamés53 332

Warto wspomnieć, że o organizację ME 2021, choć nieskutecznie, aplikowały też dwa stadiony w Polsce: Stadion Śląski w Chorzowie (54 477), Stadion Narodowy w Warszawie (56 000).

A gdzie zagrają Polacy na EURO 2021? W fazie grupowej pierwszy mecz rozegrają na arenie Stadion Kriestowskij w Petersburgu, po czym na spotkanie z Hiszpanią polecą do Sevilli (Estadio La Cartuja), aby na ostatni pojedynek fazy grupowej ponownie zagrać w Petersburgu.

Jeżeli podopieczni Paulo Sousy awansują dalej, w zależności od tego, które miejsce zajmą w grupie E, w 1/8 finału zagrają w Kopenhadze, Sevilli, Glasgow lub Budapeszcie.

Warto obstawiać piłkarskie mistrzostwa Europy?

Zdecydowanie tak. Po pierwsze, zakłady bukmacherskie z piłki nożnej na EURO 2020 sprawiają, że poszczególne mecze turnieju są zdecydowanie atrakcyjniejsze i emocjonujące podczas oglądania.

Po drugie, choć zależne jest to od rzetelności i podejścia gracza do gry, zakłady na piłkę nożną z UEFA EURO mogą przynosić profity finansowe.

Rodzaje zakładów na mistrzostwach Europy w piłce nożnej.

Do najpopularniejszych zakładów na mistrzostwa Europy w piłce nożnej należą:

  • 1X2 — wytypowanie wyniku meczu,
  • 1X, X2 — tzw. Podwójna Szansa, zwycięstwo którejś z drużyn zabezpieczone remisem,
  • DNB — Draw No Bet, Zakład Bez Remisu, remis w meczu = zwrot stawki,
  • Over/Under — zakład dotyczący liczby goli w meczu,
  • Both To Score — Obie Drużyny Strzelą Bramkę (BTS, BTTS),
  • Handicapy — europejskie oraz azjatyckie, doliczanie lub odejmowanie wskazanej w zakładzie liczby bramek dla jednej z drużyn,
  • Zakłady na rzuty rożne — liczba cornerów w meczu, liczba rzutów rożnych poszczególnej drużyny, liczba rzutów rożnych w połowie itp.
  • Ilość kartek w meczu — liczba kartek w meczu (żółtych, czerwonych lub łącznie), liczba kartek jednej z drużyn,
  • Zakład Do przerwy/Koniec meczu — wskazanie wyniku do przerwy i końcowego rezultatu (np. 1/2, 2/1, X/X),
  • Dokładny wynik — dokładny wynik meczu, połowy,
  • Strzelec gola — zdobywca gola w meczu,
  • Zakłady długoterminowe.

Zakłady długoterminowe na mistrzostwa Europy w piłce nożnej

Zakłady długoterminowe na mistrzostwa Europy w piłce nożnej mogą być bardzo różne, np.:

  • zwycięzca ME,
  • finalista ME,
  • wyjście z grupy/odpadnięcie po fazie grupowej,
  • etap eliminacji drużyny (faza grupowa, 1/8 finału, ćwierćfinał, półfinał, finał, zwycięzca),
  • najlepszy strzelec turnieju UEFA EURO.

Mistrzostwa Europy w zakładach Live

Mistrzostwa Europy w zakładach live (na żywo) oferują wszyscy bukmacherzy bez wyjątku. Najlepiej grać u bukmacherów z szeroką ofertą gry na żywo, gdzie limity są wysokie, a ponadto firma oferuje streaming wideo.

W ten sposób można oglądać mecz, jednocześnie składając zakłady na mistrzostwa UEFA EURO. Jak zwykle przy zakładach live pamiętać trzeba o najważniejszych zasadach gry na żywo, a więc chłodnej analizie, podejściu do gry bez emocji i rozsądnego zarządzania kapitałem.

Gdzie oglądać transmisję ME w Piłce Nożnej?

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej będziemy oglądać przede wszystkim w Telewizji Polskiej, która miała pokazać w sumie wszystkie 51 spotkań. Mecze EURO 2021 będą transmitowane przez:

  • stację TVP 1,
  • stację TVP 2,
  • stację TVP Sport,
  • stronę internetową tvpsport.pl,
  • aplikację mobilną TVP Sport.

W ciągu 31 dni na antenach Telewizji Polskiej kibice mieli obejrzeć 36 spotkań fazy grupowej, osiem meczów 1/8 finału, cztery ćwierćfinały, dwa półfinały i finał, który, jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa, zaplanowano na 12 lipca 2020 roku w Londynie.

Szczegółowy plan transmisji dostępny jest na stronie internetowej TVP. Wiele informacji znajdziesz również na stronie PZPN.

Streamy online u bukmacherów internetowych

Z dostępem do transmisji z mistrzostw Europy w piłce nożnej 2021 problemów być więc nie powinno. Jeżeli komuś nie odpowiada komentarz czy studio przedmeczowe TVP, może skorzystać ze streamingów online ME u buków online (na pewno szeroko dostępnych na czas EURO 2021), jak i bukmacherów prowadzących transmisje sportowe. Liderem pod tym kątem są:

  • STS,
  • LVBET.

Wydaje się, że właśnie u liderów naszego rankingu bukmacherów online jest największa szansa na transmisje z EURO 2021. Inni bukmacherzy, którzy mogą zaoferować streaming to m.in.:

  • forBET,
  • Betclic,

Prawa telewizyjne do transmisji EURO 2020 w wybranych krajach UE posiadały:

  • Norwegia (NRK, TV2),
  • Szwecja (SVT, TV4),
  • Niemcy (ARD, ZDF),
  • Wielka Brytania (BBC, ITV).

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej — co to za turniej?

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to turniej o miano najlepszej reprezentacji na Starym Kontynencie. W obecnym formacie w finałach ME występują 24 drużyny narodowe, które są podzielone na sześć grup, po cztery zespoły w każdej.

Do najlepszej szesnastki (fazy pucharowej) awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup + 4 najlepsze spośród reprezentacji z trzecich miejsc. W fazie pucharowej aż do wyłonienia zwycięzcy gra toczy się systemem, kiedy przegrywający odpada.

Plusy
  • szeroka oferta zakładów
  • łatwy dostęp dla kluczowych informacji na zakłady na piłkę nożną
  • promocje i bonusy specjalnie na mistrzostwa Europy
  • impreza transmitowana w telewizji, Internecie, u bukmacherów itp.
Minusy
  • niewiadoma dotycząca formy piłkarzy po długim sezonie ligowym
  • świadomość, że na dużych imprezach, gdzie gra toczy się o największe trofea, trudno o niespodzianki

Historia mistrzostw Europy w footballu

Mistrzostwa Europy w footballu organizowane są cyklicznie co cztery lata. Po raz pierwszy turniej odbył się w 1960 roku, kiedy na Starym Kontynencie najlepsza była reprezentacja ZSRR.

ME organizowane są przez Unię Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA).

System rozgrywek — kto gra na mistrzostwach Europy w piłce nożnej?

W eliminacjach do mistrzostw Europy udział bierze 55 drużyn narodowych zrzeszonych w europejskiej federacji (UEFA).

W zależności od systemu eliminacji drużyny kwalifikują się bezpośrednio po zajęciu wskazanego w regulaminie miejsca w tabeli grupy eliminacyjnej lub dodatkowo z baraży o udział na ME.

Paulo Sousa za Jerzego Brzęczka

Co najważniejsze względem Mistrzostw Europy, jakie miały się odbyć w 2020 roku, jest zmiana na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. Mimo iż Jerzy Brzęczek awansował na EURO 2020, jego miejsce zajął Paulo Sousa.

Wydaje się, że zmiana ta była podyktowana nie tyle występem na Euro, ile eliminacjami do mistrzostw świata, które w przyszłym roku odbędą się w Katarze. Eliminacje do tej imprezy już wystartowały, a Polska rozegrała w nich 3 mecze, zdobywając w nich 4 punkty.

Przynajmniej na razie Paulo Sousa zbiera średnie oceny, ale widać wyraźnie, że jest to trener, który nie boi się grać ofensywnie. Z pewnością jest też szkoleniowcem o lepszym warsztacie od Brzęczka. Portugalczyk ma ze sobą pracę m.in. w Anglii (Queens Park Rangers, Swansea City, Leicester City). Poza tym tremował Videoton FC, Maccabi Tel Awiw, FC Basel, Fiorentinę, Tianjin Tianhai czy Girondins Bordeaux. Czas pokaże, jak za kadencji Sousy Polska pokaże się na Mistrzostwach Europy. Celem minimum jest awans z grupy do fazy pucharowej.

Złota 11 najlepszych piłkarzy

Trudno było wytypować złotą 11 najlepszych piłkarzy ME 2020, ponieważ to turniej kreuje nowe gwiazdy, podczas kiedy dobrze znani piłkarze nie zawsze imponują formą. Tym trudniej jest teraz określić jak będzie wyglądała na EURO 2021.

Nie będąc oryginalnym, pokuszę się o wytypowanie piłkarzy, którzy mieli duże szanse, aby się w niej znaleźć w 2020 roku.

  • Złota 11 najlepszych piłkarzy (1-4-3-3): Thibaut Courtois (Belgia) – Kieran Trippier (Anglia), Raphael Varane (Francja), Matthijs de Ligt (Holandia), Ben Chilwell (Anglia) – Federico Chiesa (Włochy), Kevin De Bruyne (Belgia), Jadon Sancho (Anglia) – Harry Kane (Anglia), Romelu Lukaku (Belgia), Cristiano Ronaldo (Portugalia)

Historia Mistrzostw Europy w Piłkę Nożną (zwycięzcy)

Dotychczas mistrzostwa Europy w piłkę nożną odbywały się 15-krotnie. Najwięcej zwycięstw — po trzy — mają reprezentacje Hiszpanii i Niemiec, dwa razy po tytuł sięgała Francja.

Po jednym triumfie mają ZSRR (pierwszy zwycięzca), Włochy, Czechosłowacja, Holandia, Dania, Grecja i Portugalia (obrońca tytułu z 2016 roku).

Co ciekawe, podczas piętnastu pierwszych edycji tylko raz udało się obronić wywalczony cztery lata wcześniej tytuł. Sztuki tej dokonali Hiszpanie (2008 i 2012).

Sprawdź kursy na najlepszego strzelca Idź do góry

FAQ: Zakłady na Euro 2020

Obstawianie zakładów bukmacherskich na EURO 2020 będzie możliwe u wszystkich bukmacherów bez wyjątku. Warto wybrać bukmachera, który ma szeroką ofertę (pre-match i live), oferuje wysokie kursy i pozwala na grę bez limitów lub gdzie są one wysokie.

Typowanie EURO 2021 musi być poprzedzone drobiazgową analizą. Nie należy typować na tzw. czuja. Każdy typ musi być poparty rzetelną analizą, skupiającą się na najważniejszych aspektach meczu.

Trudno już dziś o pewne typy na EURO 2021, bo do turnieju pozostało jeszcze sporo czasu. Wydaje się, że w fazie grupowej Dania nie powinna mieć problemu z pokonaniem Finlandii. Swoje grupy — odpowiednio A i D — wygrać powinny reprezentacje Włoch oraz Anglii.

Obstawianie EURO 2021 należy poprzedzić gruntowną analizą i sprawdzeniem kursów typów doświadczonych graczy. Najważniejsze, aby dany mecz przeanalizować pod kątem sytuacji kadrowej reprezentacji. Kadry mogą być bowiem osłabione przez kontuzje, kartki, inne zdarzenia losowe.

Możesz wytypować zwycięzcę Euro 2021, ale zawsze potrzebny jest łut szczęścia. Nie graj takich typów za duże pieniądze, ale traktuj to jako zabawę. Pamiętaj, że poziom jest bardzo wyrównany, a o odpadnięciu z turnieju na etapie fazy pucharowej może decydować słabszy dzień, błąd czy przypadek.

Trudno powiedzieć, kto wygra Euro 2021, ale mamy swoich faworytów. Nie będziemy oryginalni i postawimy na kogoś z trójki Francja, Anglia oraz Belgia. Wszystkie drużyny mają piekielnie mocne, a przy tym bardzo wyrównane kadry. Dodatkowo do reprezentacji Francji w końcu został powołany Karim Benzema. Na pewno nie inwestowalibyśmy w typowanie na zwycięzców Hiszpanów i Niemców.


Brak komentarzy


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~