Zakłady bukmacherskie na żywo – Jak grać live?

Jak najszybciej ocenić wartość całej oferty bukmachera online? Sprawdź jak organizuje zakłady na żywo, a wszystko będzie widać jak na dłoni.

Dynamiczne środowisko zakładów live pokazuje umiejętność wdrażania nowych technologii. Bukmacherzy dwoją się i zadowalając nawet najbardziej wymagających graczy.

Lista najlepszych bukmacherów z ofertą live

Jedno jest pewne: wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce oferują zakłady na żywo. Organizatorzy zakładów wzajemnych szybko dostosowali się do potrzeb typerów zwiększając liczbę dostępnych dyscyplin oraz rynków. Oto lista najlepszych w branży:

Buki Bonus
STS

1.660 zł BONUS

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

STS
Visa
MasterCard
Skrill
PayU
BLIK
Warunki
100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Fuksiarz

500 zł BONUS

Cashback 50% do 500 złotych

Fuksiarz
PayU
BLIK
Dotpay
Tpay
Przelewy24
Warunki
Brak wymaganego obrotu
Min. kurs dla AKO 1.6 na zdarzenie
PZBuk

1.000 zł BONUS

Cashback
+ 50 zł darmowy zakład
z kodem bonusowym: ZB100

PZBuk
Tpay
Przelewy24
Dotpay
BLIK
Warunki
Wpłata min. 50 zł
kurs min. 1.4
CASHBACK
w ciągu 30 dni
ETOTO

100 zł BONUS

200% od 1. depozytu

ETOTO
Visa
MasterCard
Przelewy24
BLIK
Paysafecard
Warunki
obrót 1x depozytem
kurs min. 2.50
w ciągu 30 dni
BETFAN

300 zł BONUS

200% do 300 złotych

BETFAN
MasterCard
Przelew bankowy
Przelewy24
BLIK
Paysafecard
Warunki
obrót 1x
kurs min. 3.00
kupony AKO
w ciągu 14 dni
TYLKO U NAS: kod promocyjny ZB300
Superbet

3.754 zł BONUS

cashback, premia 100% i freebet

Superbet
MasterCard
Visa
Tpay
Neteller
PayPal
Warunki
Bonus 100% do 200 zł
Cashback do 3500 zł
Freebet do 34 zł
obrót x2 w 10 dni; kurs min. 1,80
LVBET

3.333 zł BONUS

+ 20 zł bez depozytu i 33 dni gry bez podatku

LVBET
Visa
MasterCard
Paysafecard
BLIK
Przelewy24
Warunki
Bonus od 1. depozytu do 1500 zł
obrót x4, kurs min. 1.75
Bonus od 2. depozytu do 1500 zł
obrót x3, kurs min. 1.75
zakład bez ryzyka 333 zł
Betcris

1.400 zł BONUS

Dla 3 wpłat

Betcris
Przelewy24
SkyCash
Przelew bankowy
BLIK
Warunki
Kod bonusowy: BC1400
1x, zakład AKO, minimum 3 zdarzenia
min. kurs zdarzenia 1.30
forBET

3.000 zł BONUS

+ 30 dni gry bez podatku

forBET
Dotpay
PayU
BLIK
SkyCash
Paysafecard
Warunki
Bonus cashback 100% od 1 dep. do 1000 zł
Obrót 1x, kurs min. 1.30
Bonus od 2 dep. do 2000 zł
Obrót 2x, kurs min. 1.30
Kurs łączny kuponu 2.50
30 dni gry bez podatku
Betclic

200 zł BONUS

kod: BETCLICPLVIP
TYLKO U NAS!

Betclic
Visa
MasterCard
Skrill
Paysafecard
BLIK
Warunki
Cashback
obrót 1x
kurs min. 2.14

Optymalizacja serwisu pod kątem funkcjonalności dla stawiania kuponów live jest cennym udogodnieniem dla graczy. Firmy szukają sposobu na ofertę doskonałą, którą prześcigną konkurencję. Bukmacherzy dostrzegają wartość zakładów live, a to oznacza, że typerzy mogą liczyć na jeszcze ciekawsze propozycje z ich strony. Obstawiać online można:

Obstawianie live

Można odnotować rosnącą popularność zakładów live. Szczególnie obstawianie w internecie tworzy idealne warunki, by korzystać z tej formy rozrywki. Livebetting jako forma spędzania wolnego czasu dostarcza mocniejszych wrażeń niż zwykłe obstawianie przedmeczowe. Zmieniający się z sekundy na sekundę wynik rozgrywki sprawia, że niektórzy po prostu kochają ekscytację towarzyszącą tej ciągłej niepewności wygranej w zakładaniu się u bukmachera.

zakłady na żywo

Dzięki nieustannym fluktuacjom związanym z danym meczem – zwycięstwo jest tym słodsze. Jednak upadek z wysokiego konia jest nie mniej bolesny. Niepohamowana żądza emocji związana z obstawianiem live może mocno nadwerężyć kieszeń typera. Jak obstawiać, by nie stracić? Wiele osób gra dla rozrywki, ale profesjonalni typerzy czerpią regularne zyski z obstawiania, gdyż rozumieją mechanizmy zakładów na żywo. Emocje i przeczucia są w bukmacherce złym doradcą. Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do lektury.

Czym są zakłady na żywo?

Zakłady na żywo mają bardzo prostą definicję. Jest to obstawianie zdarzeń w czasie ich trwania. Kursy tych zdarzeń ulegają zmianie w czasie rzeczywistym. Zmiany kursowe są bardzo dynamiczne, a ich wysokość w danej chwili związana jest z przebiegiem danego spotkania.

Dla przykładu można posłużyć się meczem piłki nożnej. W czasie takiej rozgrywki są momenty, kiedy możliwość obstawiania jest zamrażana. Dzieje się tak w sytuacjach, które radykalnie mogą zmienić lub zmieniły przebieg spotkania, są nimi np. rzut rożny, albo strzelony właśnie gol. Chwilę później bukmacher uwalnia obstawianie i można z powodzeniem typować dalej.

Zakłady live, inaczej niż przedmeczowe, są dedykowane skrupulatnej i wnikliwej analizie tego co się aktualnie dzieje na boisku. Bukmacherzy udostępniają pod tym względem szereg możliwości, również technologicznych. Są to między innymi bezpieczne metody płatności. Jedną z nich jest szczególnie mocno obecny w zakładach bukmacherskich Tpay.  Można się założyć niemal o każdy szczegół przebiegu meczu. Obstawianie wygranej lub przegranej danego zawodnika, albo drużyny jest zaledwie kroplą w morzu potrzeb graczy live. Każdy wie, że mecz piłki nożnej różni się od turnieju tenisa. Dlatego w zależności od dyscypliny bukmacher oferuje rynki, na które przyjmuje zakłady. Można stawiać kupony na tak różne zdarzenia jak, np. kto otrzyma żółtą kartkę oraz inne zdarzenia towarzyszące rozgrywkom.

Mecze live

Zakłady na żywo są osobną dziedziną wiedzy bukmacherskiej. Różnią się pod wieloma względami od zakładów przedmeczowych oraz wymagają od gracza dużo więcej roztropności w obstawianiu zdarzeń. Chłodna analiza rozgrywki jest zazwyczaj niewystarczająca, by trafnie wytypować wynik meczu. Bardzo cenna jest szczegółowa wiedza dotycząca danej dyscypliny oraz specyfiki rynków. Zapoznaj się z typowaniem mundialu 2022.

Sugerowanymi typami zakładów dla stawiania zakładów na żywo są kupony SOLO. Warto zrobić krok wstecz i racjonalnie ocenić szanse zwycięstwa gdy intuicja kusi, by obstawiać kupony akumulowane na niestandardowe rynki. Jeśli rozrywkę w obstawianie live typer traktuje jak inwestycję, która powinna się zwrócić – lepiej nie udziwniać.

  • Typuj zawsze takie dyscypliny oraz zdarzenia, na których się znasz
  • Tym bardziej nie próbuj odrabiać strat na wznoszącej fali entuzjazmu
  • Koncentracja na faktach, doświadczeniu oraz wiedzy jest najlepszym sposobem na ograniu bukmachera w trakcie meczy live

Wyniki na żywo

Jedną z najważniejszych cech dobrego bukmachera jest szybka transmisja danych. Wyniki na żywo powinny być udostępniane natychmiast po zakończeniu rozgrywki. A nowoczesne technologie umożliwiają osiągniecie niemal 100% perfekcji w tym zakresie. Bukmacherzy udostępniają użytkownikom serwisów różne formy bezpośredniego wglądu w przebieg meczu oraz jego końcowy wynik.

Statystyki są najpopularniejszą formą dzielenia się informacjami oraz gromadzenia danych w jednym miejscu. Bardzo często są one udostępniane jako osobna kategoria, do której można przejść bezpośrednio ze strony głównej portalu lub z zakładki Zakłady na żywo. W tym miejscu warto wspomnieć o warunkach dostępu do informacji.

Na stronie każdego bukmachera znajduje się informacja, że statystyki oraz wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy oraz nie są podstawą do roszczeń względem bukmachera.
Powodem takiej sytuacji jest ułomność urządzeń służących do transmisji danych. Otóż, najlepiej poinformowane o wynikach rozstrzygnięć poszczególnych zdarzeń są wyłącznie osoby, które obserwują rozgrywkę z trybun. Więc jeśli obstawiasz zakłady na żywo i masz tyle szczęścia, że możesz oglądać mecz w rzeczywistości pamiętaj o tym, że masz dużą przewagę nad typerami online. W takiej sytuacji o Twojej wygranej decyduje również refleks i dobra łączność z internetem.

Jakość strony zakładów na żywo

Dobry design podstrony zakładów na żywo jest jednym z ważniejszych elementów, na które należy zwrócić uwagę wybierając odpowiedniego bukmachera. Strona powinna być zaprojektowana w sposób, który nie wzbudza wątpliwości, że jest dedykowana zakładom live. Tablę z kalendarzem aktualnych oraz nadchodzących spotkań przeważnie publikuje się w centrum ekranu, co praktykują bukmacherzy Dotpay, tacy jak choćby STS i Fuksiarz. Jest to ogólny podgląd dzięki, któremu łatwo zorientować się jak wysokie są kursy oraz, jakie dyscypliny i rynki są aktualnie dostępne.

Z reguły po prawej stronie panelu, bądź przy dymku z czatem na samym dole ekranu, znajduje się ikonka z kuponem. Niezależnie od sposobu nawigacji strony, kupon powinien być zawsze na wyciągnięcie ręki. W tym miejscu warto dodać, że w Polsce funkcjonuje jedyne legalne kasyno online, które również udostępnia gry i zakłady na żywo.

Kalendarz zakładów live

Użytkownik serwisu bukmacherskiego powinien mieć dostęp do Kalendarza. Kalendarz może być opublikowany w formie tabeli lub rozwijanej listy z datami spotkań. Zazwyczaj bukmacherzy udostępniają wydarzenia odbywające się w ramach danego tygodnia. Przeważnie kompletna lista spotkań obejmuje 4 następujące po sobie dni. Po kliknięciu w wybraną rozgrywkę wyświetla się szczegółowy opis spotkania z rynkami oraz kursami włącznie.

Bukmacherzy z najlepszą ofertą live Transmisje na żywo Wizualizacje na żywo

forBET

STS

Betclic

LV BET

ETOTO

PZBuk

Wizualizacje oraz transmisje na żywo. Trudno przecenić rolę jaką odgrywa podgląd live przy obstawianiu na żywo. Zakłady na żywo zdobywają popularność również dzięki przyspieszonemu rozwojowi technologii. Obstawianie przez telefon w dowolnym miejscu o dowolnej porze zakładów na telefon jest tym atrakcyjniejsze, im szybsze jest łącze, a ruchomy obraz zdarzenia działa bezbłędnie.

Wizualizacje i transmisje live

Wizualizacje online są powszechnie dostępną metodą śledzenia zdarzeń. Ruchome grafiki przedstawiające w czasie rzeczywistym zmiany, które następują podczas spotkania są doskonałym uzupełnieniem statystyk oraz tabel. Jeszcze cenniejsze są transmisje live. Jest to rzadziej występujące udogodnienie w ofertach bukmacherów działających w Polsce, ale niezmiennie wszyscy organizatorzy zakładów wzajemnych dążą do tego, by transmisje na żywo udostępniać jak najczęściej. Obowiązkowo bardzo ważne mecze lub turnieje dają gwarancję dużej oglądalności. Dlatego straming live związany jest przede wszystkim ze wzmacnianiem przekazu już dobrze wypromowanych spotkań.

Można zaobserwować jednak widoczny trend, by transmisje na żywo upowszechniać dla coraz większej oraz różnorodnej liczby spotkań. Ciekawą inicjatywę podjął STS. Gigant zakładów bukmacherskich postanowił otworzyć swoją prywatną telewizję. Dzięki temu przedsięwzięciu udostępnia streamingi live na jeszcze więcej wydarzeń, gromadząc przed monitorami rzecze typerów online.

Dodatkową atrakcją są opcje multiscreen, dzięki którym osoba grająca na różnych rynkach może w prosty sposób śledzić symultanicznie przebieg kilku zdarzeń. Jeśli bukmacher oferuje takie udogodnienie na ogół wystarczy zalogować się na konto oraz otworzyć podgląd wielokrotny. Następnie wybrać zdarzenia.

Kursy zakładów na żywo

Kursy bukmacherskie zakładów na żywo różnią się od przedmeczowych. Dlatego tak ważne jest to, w jaki sposób bukmacher oferuje transfer środków.  Największe różnice można dostrzec w wysokości marży bukmacherskiej. Sytuacja ta jest spowodowana stosunkowo wyższym ryzykiem bukmachera dla organizacji zakładów live. Wynika to z faktu, że kupony można stawiać na szczegółowe zdarzenia, a czynnik ludzki czasami po prostu zawodzi. Weźmy dla przykładu sytuację, w której zawodnik uległ kontuzji, a gracze online dostrzegli to szybciej niż osoby odpowiedzialne za zamianę kursów.

Po pierwsze wyższa marża bukmachera oznacza mniejsze korzyści dla gracza. Dlatego tak ważne jest, aby typer doskonale znał obstawianą dyscyplinę oraz rynki. Po drugie wiedza daje przewagę nad strategiami bukmachera i umożliwia właściwą analizę gry w taki sposób, by wyjść na swoje grając w odpowiednim momencie, po zawyżonym kursie.

Zakłady na żywo to dobry sposób na szybkie wygrane Wróć do rankingu bukmacherów

FAQ: Jak wybrać najlepsze zakłady na żywo?

Tak, na zakładach live można zarobić. W kwietniu 2018 r. padła rekordowa suma wygranych dla zakładów na żywo organizowanych przez bukmachera Fortuna. Zwycięski kupon miał, aż 500.000 zł. Anonimowy typer obstawił 6. meczy tenisa na łączną kwotę 30 zł, co przy trafieniu każdego kolejnego zdarzenia doprowadziło go do tej astronomicznej kwoty.

Najprostszą i najskuteczniejszą metodą śledzenia obstawionych kuponów live jest obserwacja spotkania z wykorzystaniem wizualizacji na żywo lub transmisji live. Nim postawi się pierwszy kupon na żywo warto sprawdzić czy bukmacher oferuje udogodnienia technologiczne: jak opcja multicreen jeśli planowane jest typowanie kilku zdarzeń jednocześnie.

Zakłady na żywo charakteryzuje duża dynamika zmian. Dla początkujących grace tempo może być zawrotne, ale ma ono swoje plusy. Rozstrzygnięcia zdarzeń odbywają się natychmiast, a kupony zakładów live rozliczane bezpiecznie i błyskawicznie.

By nie przegrać obstawiając zakłady na żywo, należy przede wszystkim należy grać z głową.

  1. Początkujący gracz przed obstawianiem live powinien wcześniej zdobyć doświadczenie na zakładach przedmeczowych.
  2. Impulsywność w tej rozrywce może wyłącznie zaszkodzić finansom typera.
  3. Obstawiać dyscypliny oraz rynki, które się zna od podszewki.
  4. Warto również pamiętać, że należy trzeźwo kalkulować podczas gry.
  5. Najlepszym doradcą są statystyki oraz teoria.
gdpr
Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję