Zakłady bukmacherskie na telefon – nowa technologia w zasięgu ręki

Pewnie wiesz, że pierwsze zakłady sportowe w internecie wypromowali giganci polskiej bukmacherki, jak: STS czy Betclic.

A od kilku lat zakłady online na zawsze zmieniły oblicze polskiej bukmacherki. W 2023 roku nie tylko gra online, ale przede wszystkim zakłady na telefon i aplikacje bukmacherskie ułatwiają jak nigdy stawianie kuponów.

Lista najlepszych bukmacherów z zakładami mobile

Buki Bonus
STS

1.660 zł BONUS

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

STS
Visa
MasterCard
Skrill
PayU
BLIK
Warunki
100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Fuksiarz

500 zł BONUS

Cashback 50% do 500 złotych

Fuksiarz
PayU
BLIK
Dotpay
Tpay
Przelewy24
Warunki
Brak wymaganego obrotu
Min. kurs dla AKO 1.6 na zdarzenie
PZBuk

1.000 zł BONUS

Cashback
+ 50 zł darmowy zakład
z kodem bonusowym: ZB100

PZBuk
Tpay
Przelewy24
Dotpay
BLIK
Warunki
Wpłata min. 50 zł
kurs min. 1.4
CASHBACK
w ciągu 30 dni
ETOTO

100 zł BONUS

200% od 1. depozytu

ETOTO
Visa
MasterCard
Przelewy24
BLIK
Paysafecard
Warunki
obrót 1x depozytem
kurs min. 2.50
w ciągu 30 dni
BETFAN

300 zł BONUS

200% do 300 złotych

BETFAN
MasterCard
Przelew bankowy
Przelewy24
BLIK
Paysafecard
Warunki
obrót 1x
kurs min. 3.00
kupony AKO
w ciągu 14 dni
TYLKO U NAS: kod promocyjny ZB300
Superbet

3.754 zł BONUS

cashback, premia 100% i freebet

Superbet
MasterCard
Visa
Tpay
Neteller
PayPal
Warunki
Bonus 100% do 200 zł
Cashback do 3500 zł
Freebet do 34 zł
obrót x2 w 10 dni; kurs min. 1,80
LVBET

2.020 zł BONUS

+ 20 zł bez depozytu i 33 dni gry bez podatku

LVBET
Visa
MasterCard
Paysafecard
BLIK
Przelewy24
Warunki
Bonus od 1. depozytu do 1500 zł
obrót x4, kurs min. 1.75
Bonus od 2. depozytu do 1500 zł
obrót x3, kurs min. 1.75
zakład bez ryzyka 333 zł
Betcris

1.400 zł BONUS

Dla 3 wpłat

Betcris
Przelewy24
SkyCash
Przelew bankowy
BLIK
Warunki
Kod bonusowy: BC1400
1x, zakład AKO, minimum 3 zdarzenia
min. kurs zdarzenia 1.30
forBET

3.000 zł BONUS

+ 30 dni gry bez podatku

forBET
Dotpay
PayU
BLIK
SkyCash
Paysafecard
Warunki
Bonus cashback 100% od 1 dep. do 1000 zł
Obrót 1x, kurs min. 1.30
Bonus od 2 dep. do 2000 zł
Obrót 2x, kurs min. 1.30
Kurs łączny kuponu 2.50
30 dni gry bez podatku
Betclic

200 zł BONUS

kod: BETCLICPLVIP
TYLKO U NAS!

Betclic
Visa
MasterCard
Skrill
Paysafecard
BLIK
Warunki
Cashback
obrót 1x
kurs min. 2.14
zakłady mobilne

Bukmacher i kasyno online na telefon

Przed dwudziestoma laty, pasjonaci zakładów sportowych na całym świecie mogli korzystać wyłącznie z ofert lokali naziemnych. Pod koniec ubiegłego wieku firmy bukmacherskie szukające nowych, łatwiejszych metod obstawiania rozpoczęły rewolucję technologiczną zakładów wzajemnych.

Punkty stacjonarne są wciąż chętnie odwiedzane przez typerów. Weterani polskich zakładów bukmacherskich mają nadal setki punktów: STS – 430, a Fortuna, ich niebagatelną liczbę – niemal 600. Mimo bogatej oferty naziemnej, zarówno doświadczeni, jak i początkujący gracze coraz chętniej korzystają z usług bukmacherów za pośrednictwem ich witryn online.

Wraz z rozwojem technologii, gra u naziemnych bukmacherów, w porównaniu do internetowych organizatorów zakładów wzajemnych, wydaje się zbyt czasochłonna.

Rewolucja dotknęła nie tylko bukmacherów, ale i kasyna, bowiem coraz modniejsze są kasyna online. Dlatego trend przenoszenia biznesu do sieci z pewnością się utrzyma, a dla niektórych spółek jest wręcz docelową gałęzią sprzedaży.

Platforma mobilna

Wszyscy znają korzyści płynące z dostępu do usług za pośrednictwem internetu. Są nimi, przede wszystkim: oszczędność czasu oraz pieniędzy. Nie inaczej jest z rynkiem zakładów bukmacherskich online. Bukmacherzy dystansują się nawzajem inwestując w nowe technologie serwisów, zakłady na telefon lub projektując atrakcyjne aplikacje bukmacherskie.

Logiczną konsekwencją tych działań jest redukcja kosztów związanych z prowadzeniem zakładów naziemnych. Pewnie już domyślasz się jakie są skutki wprowadzanych zmian? Dzięki serwisom online podniesiony zostaje komfort gry typerów:

  • Oferta bukmacherska jest bogatsza
  • Coraz więcej promocji
  • Warunki ofert specjalnych są atrakcyjniejsze oraz bardziej przystępne

udogodnień płynących z dostępu do obstawiania online oraz z urządzeń mobilnych został zaprezentowany. Zakłady na telefon oraz aplikacje bukmacherskie dają jeszcze więcej profitów. Zapraszamy do lektury.

Jak wybrać najlepsze zakłady na telefon?

Zakłady na telefon oraz aplikacje bukmacherskie również w kasynie online różnią się od siebie pod wieloma względami. Wybór najlepszej aplikacji jest tak samo żmudny, jak wybór z listy najlepszych krajowych bukmacherów. Taki stan rzeczy nie powinien nikogo dziwić.

Najlepsze aplikacje bukmacherskie udostępniają pełną ofertę firmy. Wybór oprogramowania jest zatem zawsze wtórny do wyboru właściwego bukmachera. Jeśli jeszcze nie znalazłeś spółki, która by spełniała Twoje oczekiwania, zachęcamy do lektury artykułu. Nasz poradnik informuje o tym, na co zwrócić uwagę, by wybrać najlepszego bukmachera dla siebie.

zakłady na telefon

Przede wszystkim, nim pobierzesz aplikację, by rozpocząć przygodę z bukmacherką, sprawdź czy takie działanie jest legalne w Twoim kraju zamieszkania. Otóż, w Polsce jest wyłącznie 9. firm legalnie oferujących usługi online. Wszystkie one są wzmiankowane na opublikowanej online liście Ministerstwa Finansów. Korzystając z ich usług możesz być pewien, że zarówno stawianie kuponów, jak i korzystanie z aplikacji jest w pełni zgodne z literą prawa.

Spółki projektują dla swoich ofert dedykowane aplikacje bukmacherskie. Najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, pod które firmy bukmacherskie działające w Polsce tworzą aplikacje, to:

  • iOS
  • Android
  • Windows Phone

ch funkcja polega na uproszczeniu obsługi serwisu bukmachera udostępniając go na urządzenia mobilne. Kompatybilność aplikacji z urządzeniami, takimi jak: smartphone, tablet, iPhone czy iPad – upraszcza zakłady na telefon, a także umożliwia szybki oraz bezpieczny dostęp do pełnej oferty bukmachera.

Jak działa przeglądarkowa wersja strony?

Pierwszym bukmacherem w Polsce, który rozpoczął działalność online była spółka Fortuna. W roku 2012 otrzymała licencję Ministra Finansów na prowadzenie działalności online. Od tego czasu Polacy pokochali obstawianie w internecie oraz zakłady na telefon i coraz chętniej używają w tym celu urządzeń mobilnych. Pytanie brzmi, co wybrać: przeglądarkową wersję strony czy aplikację mobilną?

Odpowiedź wydaje się prosta: aplikacje są zaprojektowane po to, by usprawnić obsługę serwisu, a przeglądarkowe wersje stron można jedynie zoptymalizować w taki sposób, by nie spowalniały dostępu do treści. Ciekawym przykładem jest zakład bukmacherski Fortuna. Jak wspomniano wyżej, jest jednym z pionierów zakładów bukmacherskich w internecie. Jednak wystarczy pobieżnie przyjrzeć się jego aplikacjom, by stwierdzić, że liderem innowacji nie pozostał.

Ważną cechą sprawnie działającego serwisu są łatwe w obsłudze sposoby płatności u bukmachera. Poprzez aplikacje Fortuny – niestety, nie można wykonywać płatności. System w aplikacji, co prawda, akceptuje zlecenie, ale aby je potwierdzić przekierowuje gracza do przeglądarkowej wersji strony, z której dopiero po zalogowaniu na konto można zrealizować transakcję.

Bukmacherzy zatem wykorzystują swoje zakłady przeglądarkowe wersje strony, do realizacji zleceń płatności. Dużo prostszym sposobem na szybkie i bezpieczne transfery środków np. przez pośrednika Tpay, jednego z podstawowych elementów, który sprawia, że zakłady na telefon mają lepszą jakość, jest udostępnienie graczom możliwości wpłat i wypłat bezpośrednio z aplikacji.

Usługi mobile – prostota i funkcjonalność

Bukmacherzy przy projekcie aplikacji bukmacherskich pracują zespołowo. Wynika to z faktu, że od przybytku głowa nie boli, a najważniejsze jest to, aby gracz miał pewność, że dedykowany produkt będzie spełniał swoje funkcje: był prosty w obsłudze i bezpieczny. Zasada jest prosta: grono specjalistów odpowiedzialnych za design, oprogramowanie czy marketing z pewnością stworzą produkt bardziej odpowiadający potrzebom typera, niż pojedyncza osoba.

Jednak firmy na samym początku często przeinwestowują zakłady na telefon. Zdarza się, że w jednym czasie tworzą aplikacje bukmacherskie dla różnych systemów. Wszystko po to, aby wypuścić produkt jak najszybciej na rynek. Efektem takich działań są skomplikowane produkty, których funkcje różnią się z potrzebami użytkowników. Dlatego nie spotykają się one z zainteresowaniem graczy.

Zakłady na telefon u bukmacherów

Prostota i bezpieczeństwo. Co jest ważne w grze mobile u bukmachera na telefonie? Sprawdź najważniejsze podpunkty poniżej.

Zakłady i gry na telefonCzy posiada?
Pełen dostęp do oferty bukmachera / kasynacheck_green
Funkcjonalne rozwiązaniacheck_green
Intuicyjny designcheck_green
Dostęp do oferty zawsze i wszędziecheck_green
Minimalne wymagania sprzętowecheck_green

Bonus bukmacherski za obstawianie na telefonie?

Czasem nawet świetnie zaprojektowana aplikacja, nie jest doceniana przez użytkowników serwisu. Powodów takiego stanu rzeczy może być wiele. Zakłady na telefon są wciąż novum na polskim rynku, dlatego produkt bukmacherski na urządzenia mobline powinien być zawsze dobrze wypromowany. Najlepszą metodą, by osiągnąć ten cel jest zadbanie, by w ofercie pojawił się dodatkowy bonus za grę na urządzeniach mobilnych.

Bonusy powitalne w ofercie zakładów bukmacherskich za stawianie kuponów przez aplikację (lub po prostu z urządzeń mobilnych) jest doskonałą metodą, aby otrzymać dodatkowe środki na grę. Po pierwsze dlatego, że jest to świetna metoda na sprawdzenie aplikacji bukmacherskiej firmy.

Po drugie, jeśli aplikacja jest naprawdę dobrze zaprojektowana, może znacznie ułatwić obstawianie online. Freebety lub zakłady bez ryzyka są częstymi propozycjami dla ofert mobile. Warto dać się skusić, gdyż jeśli używanie aplikacji okaże się gehenną można w prosty sposób ją odinstalować z urządzenia.

Sposób działania aplikacji mobilnej

Zakłady na telefon i stworzone pod nie aplikacje mobilne zakładów bukmacherskich mają za zadanie ułatwienie graczom dostępu do oferty bukmachera. Wystarczy założyć konto w danym serwisie, pobrać aplikację oraz ponownie zalogować się danymi konta, które uprzednio zostało zweryfikowane. Dobrze zaprojektowana aplikacja powinna działać w sposób intuicyjny, a jej design w uproszczeniu oddawać oprawę wizualną oraz możliwości tradycyjnej witryny online. Z pewnością przed pobraniem aplikacji, warto sprawdzić:

  • Jakie zakłady na telefon dają nam możliwości
  • Czy interesujące nas funkcje są dostępne

Większość bukmacherów twierdzi, że udostępnia ofertę w całości. Jeśli jesteś miłośnikiem obstawiania live, sprawdź, czy tracking zakładów na żywo jest możliwy. Jeśli tak jest w istocie, dowiedz się, czy bukmacher udostępnia wizualizacje, czy może również transmisje live.

Zakłady online są wciąż nowym sposobem rozrywki w Polsce – tym bardziej udogodnienia w postaci aplikacji bukmacherskich. Są to również produkty, które ulegają ciągłej transformacji, w miarę rozbudowy macierzystej witryny bukmachera, aplikacje bukmacherskie również są aktualizowane o nowe narzędzia i funkcje. Warto o tym pamiętać po pobraniu aplikacji na urządzenie mobilne.

Należy ją regularnie aktualizować, a jeśli produkt po prostu nam nie odpowiada – odinstalować. Warto sprawdzać co kilka tygodni lub miesięcy aplikacje bukmacherskie, które nie spełniły naszych oczekiwań. Dynamika środowiska zakładów w internecie przerasta wyobrażenia nawet samych użytkowników serwisów. Z tego względu kilka miesięcy po premierze aplikacji jej wygląd i funkcje mogą ulec radykalnej poprawie.

Stawianie zakładów na telefonie

Obstawianie przy użyciu aplikacji mobilnej powinno być szybkie i proste. Taki był zasadniczy cel tworzenia aplikacji – aby ułatwić dostęp do oferty oraz usprawnić procedurę stawiania kuponów. Ikonka do obstawiania kuponów w dobrze zaprojektowanej aplikacji powinna znajdować się w widocznym miejscu, a samo obstawianie wymagać zaledwie paru kliknięć.

Ważną funkcją jest również możliwość stawiania szybkich zakładów bukmacherskich live. Stawianie takiego kuponu powinno być jeszcze prostsze i wymagać zaledwie jednego kliknięcia – dłuższego przytrzymania wybranego kursu.

FAQ: Zakłady na telefon

Tak. Firmy bukmacherskie udostępniając zakłady na telefon i współpracując z twórcami aplikacji, bankami oraz pośrednikami płatności (dzięki którym możliwe są płatności mobile) w pełni chronią konto użytkownika oraz jego dane. 

Wiele aplikacji udostępnia powiadomienia Push, które współpracują ze smartwatchami. Wystarczy włączyć tę funkcję, aby na bieżąco być informowanym o rozstrzygnięciach zdarzeń.

Tak. Wszyscy legalni bukmacherzy, którzy udostępniają dla graczy aplikację mobilną umożliwiają również płatności za jej pośrednictwem. Firmy oferują także przelewy błyskawiczne współpracując z pośrednikami, jak: LVBET z RapidPay, lub tworzą autorskie formy przelewów błyskawicznych, jak: STS – STSPAY.

Dynamiczny rozwój technologii, która udoskonala się na naszych oczach sprawia, że zakłady na telefon są coraz łatwiejsze. Jakkolwiek dostęp do serwisów bukmacherskich jest obecnie banalnie prosty należy zawsze pamiętać, że stawienie zakładów jest rozrywką na pieniądze.

gdpr
Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję