Skip to main content

Zakłady bukmacherskie na telefon – nowa technologia w zasięgu ręki

Przed dwudziestoma laty, pasjonaci zakładów sportowych na całym świecie mogli korzystać wyłącznie z ofert lokali naziemnych. Pod koniec ubiegłego wieku firmy bukmacherskie szukające nowych, łatwiejszych metod obstawiania rozpoczęły rewolucję technologiczą zakładów wzajemnych. W taki sposób powstały pierwsze zakłady sportowe w internecie. Ich ojcami założycielami byli współcześni giganci światowej bukmacherki, jak: exspekt czy bet-at-home. Obecnie nie tylko gra online, ale również zakłady na telefon trwale wpisują się w nowoczesne oblicze rynku bukmacherskiego.

Punkty stacjonarne są wciąż chętnie odwiedzane przez typerów. Weterani polskich zakładów bukmacherskich mają nadal setki punktów: STS – 430, a Fortuna, ich niebagatelną liczbę – niemal 600. Mimo bogatej oferty naziemnej, zarówno doświadczeni, jak i początkujący gracze coraz chętniej korzystają z usług bukmacherów za pośrednictwem ich witryn online. Wraz z rozwojem technologii, gra u naziemnych bukmacherów, w porównaniu do internetowych organizatorów zakładów wzajemnych, wydaje się zbyt czasochłonna. Dlatego trend przenoszenia biznesu do sieci z pewnością się utrzyma, a dla niektórych spółek jest wręcz docelową gałęzią sprzedaży.

Wzór Recenzja / Opinia Cena
1 lvbet_logo Super Bukmacherskie! LVBet Bonus i Opinie

97.8%

"Najwyższy na rynku Bonus Powitalny + rewelacyjne promocje"

1,500 zł BONUS

bonus x100 do 1000 zł
bonus x50 do 500 zł
BonusSprawdź
2 forBET-logo forBET Bonus i Opinie

95%

"Uczciwy bukmacher + jeden z najwyższych bonusów powitalnych na rynku"

1,200 zł BONUS

bonus 100% do 400 zł
bonus 75% do 400 zł
bonus 50% do 400 zł
BonusSprawdź
3 totolotek_logo Totolotek Bonus i Opinie

96.2%

"Doświadczony bukmacher z wysokimi kursami"

1,020 zł BONUS

bonus do 1000 zł
freebet 20 zł
BonusSprawdź
4 etoto-logo etoto Bonus i Opinie

91%

"Atrakcyjny Bonus Powitalny + dodatkowe freebety"

1,000 zł BONUS

bonus 200% do 1000 zł
BonusSprawdź
5 sts-logo STS Bonus i Opinie

97%

"Największy bukmacher w Polsce + Świetne Aplikacje Mobilne i Oferta VIP"

1,000 zł BONUS

bonus 100% do 1000 zł
BonusSprawdź
6 Milenium Zakłady Bonus i Opinie

95%

"Atrakcyjne promocje + Happy Hours bez podatku"

760 zł BONUS

bonus 100% do 760 zł
10 zł freebet
BonusSprawdź
7 totalbet logo Totalbet Bonus i Opinie

94%

"Nowy bukmacher online 2018 + dobra oferta na start"

500 zł BONUS

bonus 100% do 500 zł
25 zł freebet bez depozytu
BonusSprawdź
8 Fortuna-logo Fortuna Bonus i Opinie

94%

"Wiarygodny bukmacher + solidna oferta"

400 zł BONUS

bonus 100% do 400 zł
bez ryzyka do 100 zł
BonusSprawdź
9 pzbuk_logo PZBuk Bonus i Opinie

99.2%

"Najnowszy bukmacher na rynku + darmowy zakład na start!"

50 zł BONUS

Darmowy Zakład
BonusSprawdź

Mobile platform

Wszyscy znają korzyści płynące z dostępu do usług za pośrednictwem internetu. Są nimi, przede wszystkim: oszczędność czasu oraz pieniędzy. Nie inaczej jest z rynkiem zakładów bukmacherskich online. Bukmacherzy dystansują się nawzajem inwestując w nowe technologie serwisów, zakłady na telefon lub projektując atrakcyjne aplikacje bukmacherskie. Logiczną konsekwencją tych działań jest redukcja kosztów związanych z prowadzeniem zakładów naziemnych. Pewnie już domyślasz się jakie są skutki wprowadzanych zmian? Dzięki serwisom online podniesiony zostaje komfort gry typerów: oferta bukmacherska jest bogatsza, a pojawiających się promocji – coraz więcej. Mało tego: warunki ofert specjalnych są atrakcyjniejsze dla gracza oraz bardziej przystępne.

Ogólny zarys udogodnień płynących z dostępu do obstawiania online oraz z urządzeń mobilnych został zaprezentowany. Zakłady na telefon oraz aplikacje bukmacherskie dają jeszcze więcej profitów. Zapraszamy do lektury.

Jak wybrać najlepsze zakłady na telefon?

Zakłady na telefon oraz aplikacje bukmacherskie różnią się od siebie pod wieloma względami. Wybór najlepszej aplikacji jest tak samo żmudny, jak wybór najlepszego bukmachera. Taki stan rzeczy nie powinien nikogo dziwić. Najlepsze aplikacje bukmacherskie udostępniają pełną ofertę firmy. Wybór oprogramowania jest zatem zawsze wtórny do wyboru właściwego bukmachera. Jeśli jeszcze nie znalazłeś spółki, która by spełniała Twoje oczekiwania, zachęcamy do lektury artykułu. Nasz poradnik informuje o tym, na co zwrócić uwagę, by wybrać najlepszego bukmachera dla siebie.

fortuna strona mobilna

Przede wszystkim, nim pobierzesz aplikację, by rozpocząć przygodę z bukmacherką, sprawdź czy takie działanie jest legalne w Twoim kraju zamieszkania. Otóż, w Polsce jest wyłącznie 8. firm legalnie oferujących usługi online. Wszystkie one są wzmiankowane na opublikowanej online liście Ministerstwa Finansów. Korzystając z ich usług możesz być pewien, że zarówno stawianie kuponów, jak i korzystanie z aplikacji jest w pełni zgodne z literą prawa.

Spółki projektują dla swoich ofert dedykowane aplikacje bukmacherskie. Najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, pod które firmy bukmacherskie działające w Polsce tworzą aplikacje, to: iOS oraz Android. Ich funkcja polega na uproszczeniu obsługi serwisu bukmachera udostępniając go na urządzenia mobilne. Kompatybilność aplikacji z urządzeniami, takimi jak: smartphone, tablet, iPhone czy iPad – upraszcza zakłady na telefon, a także umożliwia szybki oraz bezpieczny dostęp do pełnej oferty bukmachera.

Jak działa przeglądarkowa wersja strony?

Pierwszym bukmacherem w Polsce, który rozpoczął działalność online była spółka Fortuna. W roku 2012 otrzymała licencję Ministra Finansów na prowadzenie działalności online. Od tego czasu Polacy pokochali obstawianie w internecie oraz zakłady na telefon i coraz chętniej używają w tym celu urządzeń mobilnych. Pytanie brzmi, co wybrać: przeglądarkową wersję strony czy aplikację mobilną?

Odpowiedź wydaje się prosta: aplikacje są zaprojektowane po to, by usprawnić obsługę serwisu, a przeglądarkowe wersje stron można jedynie zoptymalizować w taki sposób, by nie spowalniały dostępu do treści. Ciekawym przykładem jest zakład bukmacherski Fortuna. Jak wspomniano wyżej – jest jednym z pionierów zakładów bukmacherskich w internecie. Jednak wystarczy pobieżnie przyjrzeć się jego aplikacjom, by stwierdzić, że liderem innowacji nie pozostał.

Poprzez aplikacje Fortuny – niestety, nie można wykonywać płatności. System w aplikacji, co prawda, akceptuje zlecenie, ale aby je potwierdzić przekierowuje gracza do przeglądarkowej wersji strony, z której dopiero po zalogowaniu na konto można zrealizować transakcję. Bukmacherzy zatem wykorzystują swoje zakłady przeglądarkowe wersje strony, do realizacji zleceń płatności. Dużo prostszym sposobem na szybkie i bezpieczne transfery środków, jednego z podstawowych elementów, który sprawia, że zakłady na telefon mają lepszą jakość, jest udostępnienie graczom możliwości wpłat i wypłat bezpośrednio z aplikacji.

Usługi mobile – prostota i funkcjonalność

Bukmacherzy przy projekcie aplikacji bukmacherskich pracują zespołowo. Wynika to z faktu, że od przybytku głowa nie boli, a najważniejsze jest to, aby gracz miał pewność, że dedykowany produkt będzie spełniał swoje funkcje: był prosty w obsłudze i bezpieczny. Zasada jest prosta: grono specjalistów odpowiedzialnych za design, oprogramowanie czy marketing z pewnością stworzą produkt bardziej odpowiadający potrzebom typera, niż pojedyncza osoba. Jednak firmy na samym początku często przeinwestowują zakłady na telefon. Zdarza się, że w jednym czasie tworzą aplikacje bukmacherskie dla różnych systemów. Wszystko po to, aby wypuścić produkt jak najszybciej na rynek. Efektem takich działań są skomplikowane produkty, których funkcje różnią się z potrzebami użytkowników. Dlatego nie spotykają się one z zainteresowaniem graczy.

Bonus bukmacherski za obstawianie na telefonie?

Czasem nawet świetnie zaprojektowana aplikacja, nie jest doceniana przez użytkowników serwisu. Powodów takiego stanu rzeczy może być wiele. Zakłady na telefon są wciąż novum na polskim rynku, dlatego produkt bukmacherski na urządzenia mobline powinien być zawsze dobrze wypromowany. Najlepszą metodą, by osiągnąć ten cel jest zadbanie, by w ofercie pojawił się dodatkowy bonus za grę na urządzeniach mobilnych.

Bonus bukmacherski za stawianie kuponów przez aplikację (lub po prostu z urządzeń mobilnych) jest doskonałą metodą, aby otrzymać dodatkowe środki na grę. Po pierwsze dlatego, że jest to świetna metoda na sprawdzenie aplikacji bukmacherskiej firmy. Po drugie, jeśli aplikacja jest naprawdę dobrze zaprojektowana, może znacznie ułatwić obstawianie online. Freebety lub zakłady bez ryzyka są częstymi propozycjami dla ofert mobile. Warto dać się skusić, gdyż jeśli używanie aplikacji okaże się gehenną można w prosty sposób ją odinstalować z urządzenia.

Sposób działania aplikacji mobilnej

Zakłady na telefon i stworzone pod nie aplikacje bukmacherskie mają za zadanie ułatwienie graczom dostępu do oferty bukmachera. Wystarczy założyć konto w danym serwisie, pobrać aplikację oraz ponownie zalogować się danymi konta, które uprzednio zostało zweryfikowane. Dobrze zaprojektowana aplikacja powinna działać w sposób intuicyjny, a jej design w uproszczeniu oddawać oprawę wizualną oraz możliwości tradycyjnej witryny online.

Z pewnością przed pobraniem aplikacji, warto sprawdzić jakie zakłady na telefon dają nam możliwości oraz czy interesujące nas funkcje są dostępne. Większość bukmacherów twierdzi, że udostępnia ofertę w całości. Jeśli jesteś miłośnikiem obstawiania live, sprawdź, czy tracking zakładów na żywo jest możliwy. Jeśli tak jest w istocie, dowiedz się, czy bukmacher udostępnia wizualizacje, czy może również transmisje live.

Zakłady online są wciąż nowym sposobem rozrywki w Polsce – tym bardziej udogodnienia w postaci aplikacji bukmacherskich. Są to również produkty, które ulegają ciągłej transformacji, w miarę rozbudowy macierzystej witryny bukmachera, aplikacje bukmacherskie również są aktualizowane o nowe narzędzia i funkcje. Warto o tym pamiętać po pobraniu aplikacji na urządzenie mobilne. Należy ją regularnie aktualizować, a jeśli produkt po prostu nam nie odpowiada – odinstalować. Warto sprawdzać co kilka tygodni lub miesięcy aplikacje bukmacherskie, które nie spełniły naszych oczekiwań. Dynamika środowiska zakładów w internecie przerasta wyobrażenia nawet samych użytkowników serwisów. Z tego względu kilka miesięcy po premierze aplikacji jej wygląd i funkcje mogą ulec radykalnej poprawie.

Stawianie zakładów na telefonie

Obstawianie przy użyciu aplikacji mobilnej powinno być szybkie i proste. Taki był zasadniczy cel tworzenia aplikacji – aby ułatwić dostęp do oferty oraz usprawnić procedurę stawiania kuponów. Ikonka do obstawiania kuponów w dobrze zaprojektowanej aplikacji powinna znajdować się w widocznym miejscu, a samo obstawianie wymagać zaledwie paru kliknięć. Ważną funkcją jest również możliwość stawiania szybkich zakładów, szczególnie grając live. Stawianie takiego kuponu powinno być jeszcze prostsze i wymagać zaledwie jednego kliknięcia – dłuższego przytrzymania wybranego kursu.

FAQ

Tak. Firmy udostępniając zakłady na telefon i współpracując z twórcami aplikacji, bankami oraz pośrednikami płatności (dzięki którym możliwe są płatności mobile) w pełni chronią konto użytkownika oraz jego dane. Należy również pamiętać, że cały serwis bukmachera (w tym aplikacje mobilne) są pod nadzorem organu kontrolnego, który jest gwarantem bezpieczeństwa.
Wiele aplikacji udostępnia powiadomienia Push, które współpracują ze smartwatchami. Wystarczy włączyć tę funkcję, aby na bieżąco być informowanym o rozstrzygnięciach zdarzeń. Powiadomienia są przesyłane na wyświetlacz więc nie ma potrzeby dodatkowe logowanie się w aplikacji.
Tak. Wszyscy legalni bukmacherzy, którzy udostępniają dla graczy aplikację mobilną umożliwiają również płatności za jej pośrednictwem. Firmy oferują także przelewy błyskawiczne współpracując z pośrednikami, jak: LVBET z RapidPay, lub tworzą autorskie formy przelewów błyskawicznych, jak: STS – STSPAY.

Dynamiczny rozwój technologii, która udoskonala się na naszych oczach sprawia, że zakłady na telefon są coraz łatwiejsze. Jakkolwiek dostęp do serwisów bukmacherskich jest obecnie banalnie prosty należy zawsze pamiętać, że stawienie zakładów jest rozrywką na pieniądze. Nigdy nie należy stawiać kuponów z nudów, bawiąc się bezmyślnie telefonem. Niezależnie od wybranego przez nas narzędzia do obstawiania, należy zawsze grać z głową, chłodno kalkulować oraz nigdy nie grać pod wpływem impulsu bądź przeczucia.