CS GO – zakłady bukmacherskie online

Bez wątpienia gra CS GO, czyli kolejna odsłona znanej strzelanki Counter Strike, cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.

Graczy jednoczą przede wszystkim wspólne serwery, na których można mierzyć się z sobą bez żadnych ograniczeń. Nie wolno również pominąć świetnej mechaniki gry, uważanej za jedną z najlepszych w historii gier FPS.

Wygraj ulubiona skórkę w CS GO Jackpot online!

W grze, równie ważne co szybkie strzelanie, jest posiadanie wyróżniających się skinów. Są to specjalne grafiki na broń, które sprawiają, że karabiny są nietuzinkowe i wyróżniają się swoim wyglądem, budząc zachwyt innych graczy.

Idealnym miejscem, by wygrać upragniony skin jest CS GO Jackpot.

Działa on jak zwykły jackpot w kasynie, jednak stawką są skiny w cs:go.

Gracze stawiają pieniądze, licząc, że trafi im się wymarzona skórka.

Strony oferujące taką zabawę wyrastają jak grzyby po deszczu, a ludzie bawią się świetnie, również poza samą grą.

Lista legalnych bukmacherów z CS GO

Legalni bukmacherzy w Polsce już jakiś czas temu wyczuli, że warto uruchomić zakłady bukmacherskie online w dziedzinie esportowej. CS GO jest na tę chwilę najpopularniejszym sportem wirtualnym w naszym kraju.

Kasyno Bonus
STS
5/5

1.469 zł BONUS

w tym:
100% od 1 dep. do 1200 zł
29 zł freebet bez depozytu
kod: KODSTSVIP

200 zł zakład bez ryzyka
20 zł na sporty wirtualne
20 zł na Betgames

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych
Betclic
4.5/5

550 zł BONUS

kod: BETCLICPLVIP
TYLKO U NAS!

Regulamin
Zakład Bez Ryzyka
obrót 8x
kurs min. 2.0
w ciągu 30 dni
LVBET
4/5

3.333 zł BONUS

+ 20 zł bez depozytu

Regulamin
Bonus od 1. depozytu do 1500 zł
obrót x4, kurs min. 1.75
Bonus od 2. depozytu do 1500 zł
obrót x3, kurs min. 2.50
zakład bez ryzyka 333 zł
PZBuk
4/5

500 zł BONUS

Cashback
+ 20 zł darmowy bonus
z kodem bonusowym: ZB100

Regulamin
Bez wpłaty minimalnej
kurs min. 1.4
CASHBACK
w ciągu 60 dni
ETOTO
4.5/5

200 zł BONUS

200% do 200 PLN

Regulamin
200% do 200 PLN
kurs min. 2,20
obrót 6x
w ciągu 30 dni
Fuksiarz
4/5

500 zł BONUS

Cashback 50% do 500 złotych bez obrotu

Regulamin
Bonus 50% od 1 depozytu
brak wymaganego obrotu
min. 2 zdarzenia z kursem 1.20 każde
forBET
5/5

2.200 zł BONUS

+ 14 dni gry bez podatku

Regulamin

Bonus 100% od 1 dep. do 2000 zł
obrót 2x, kurs min. 2.5
Bonus od 2 dep. do 200 zł
obrót 3x, kurs min. 1.4
14 dni gry bez podatku
obrót x3, kurs min. 1.3
Totolotek
4/5

500 zł BONUS

100% od depozytu

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3
kurs min. 1,35
w ciągu 30 dni
BETFAN
4/5

600 zł BONUS

Cashback z kodem bonusowym: ZB600

Regulamin
obrót 1x
kurs min. 3,8
w ciągu 7 dni
TYLKO U NAS: kod promocyjny: ZB600
TOTALbet
4.5/5

5.040 zł BONUS

w tym: 40 zł freebet

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,25
w ciągu 90 dni

CS GO – czy warto stawiać zakłady w wirtualnym świecie?

Świat wirtualnego sportu już dawno przestał istnieć jedynie z strefie domowego zacisza. Gry zaczynają się profesjonalizować. Na tę chwilę organizowane są setki turniejów w CS GO, których pule nagród sięgają nawet kilku milionów złotych. Coraz popularniejsze stają się również zakłady bukmacherskie na mecze Counter Strike’a. W poniższym artykule odpowiadamy czy warto stawiać na CS GO i jak grać, żeby wygrać?

Jakie kupony bukmacherskie postawisz w CS GO?

U bukmacherów znajdziemy wiele możliwości postawienia kuponu. Zazwyczaj są to takie zakłady jak:

 • Suma map – jak dużo map zostanie rozegranych (zazwyczaj gra się w systemie 3 map, jednak przy przewadze dwóch, mapa trzecia nie jest rozgrywana)
 • Handicap – zakład, w którym jeden z zespołów ma określoną przewagę wygranych rund (np. + 1,5 rundy)
 • Suma rund (w CS GO gra się do 16 wygranych rund, jednak w przypadku, gdy obie drużyny zgromadzą po 15 oczek rozpoczyna się dogrywkę, a więc tak naprawdę suma rund jest nieograniczona)
 • Dogrywka – czy będzie dogrywka przy danej mapie
 • Liczba zabójstw zawodnika – zakład, czy konkretny zawodnik ustrzeli daną liczbę przeciwników

To tylko niektóre z możliwości, jakie dają nam zakłady bukmacherskie online. Więcej możliwości znajdziesz bezpośrednio na stronach bukmacherów.

Przygotuj się do stawiana na Counter Strike

Przed podstawieniem swojego pierwszego zakładu na mecz Counter Strike’a, sugerujemy zapoznanie ze specyfiką gry i związanymi z nią komplikacjami. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę, że wynik meczu może zależeć od różnych czynników:

 • Czy turniej rozgrywany jest offline czy online?
 • Jaka jest pula nagród? Jeżeli nie jest wysoka można oczekiwać, że topowe zespoły nie będą mocno walczyły o wygraną
 • Czy nie doszło do transferów w składzie danego zespołu? W CS GO często dochodzi do roszad w składach, a po zmianie zawodników często potrzeba czasu na powrót do czołówki

Wymienione wyżej czynniki są charakterystyczne dla całej sceny esportowej i należy brać je pod uwagę przy stawianiu zakładów u bukmacherów online.

Counter Strike – jak grać?

Gra w strzelankę Counter Strike jest popularna, ponieważ łatwo zrozumieć jej zasady i rozpocząć swoją przygodę. Z drugiej strony umożliwia ogromny rozwój umiejętności i dlatego zauważalna jest przepaść między graczami rekreacyjnymi a profesjonalnymi.

Ludzie spędzają wiele godzin, by rozwinąć się w grze. Szacuje się, że aby uzyskać wysoki poziom wśród graczy amatorskich, trzeba mieć przynajmniej 1000 godzin rozgrywki. Counter Strike to nie tylko strzelanie, chodzi przede wszystkim o trzymanie się taktyki.

 1. Każda drużyna składa się z 5 osób, które wzajemnie się wspierają
 2. Każda połowa meczu (15 rund) podzielona jest na dwie strony – terrorystów i antyterrorystów
 3. Bycie po stronie terrorystów polega na podłożeniu bomby i doprowadzeniu do jej wybuchu, antyterroryści mają uniemożliwić jej podłożenie lub rozbroić bombę przed jej wybuchem
 4. Gracze mają swoje zadania, można być snajperem, osobą wspierającą i rzucającą granaty, graczem wchodzącym jako pierwszy w pojedynki strzelecki
 5. Wygrywa drużyna, która jako pierwsza wygra 16 rund

CS GO – rangi w grze

Gra Counter Strike: Global Offensive umożliwia rozwijanie swoich umiejętności, a na serwerach spotkasz zarówno zupełnie początkujących graczy, jak i prawdziwych wyjadaczy. Dlatego też wprowadzone zostały rangi CS GO. W zależności o liczby wygranych meczów, możesz awansować o kolejne stopnie.

Swoją przygodę zaczyna się od rangi Silver I, a skończyć można jako Global Elite. Różnica pomiędzy takimi graczami to prawdziwa przepaść, dlatego na serwerach dobierani są przeciwnicy zgodnie z posiadaną rangą. W innym przypadku rywalizacja nie miałaby żadnego sensu.

Słowniczek cs:go – najważniejsze zwroty

Tak jak każda gra esportowa, cs:go posiada swoje słowa, które rozumieją tylko gracze. Do najważniejszych należą:

 • Frag – zabójstwa w grze
 • Headshot – zabicie przeciwnika poprzez strzał w głowę
 • Smoke – granat dymny, który rzuca się, by nie było widać przeciwnika
 • Flash – granat błyskowy, który oślepia osoby znajdujące się w pobliżu
 • Nade – odłamkowy granat zadający obrażenia przeciwnikom

Dodatkowo, każda mapa posiada miejscówki, które posiadają swoje własne nazwy. Dzięki temu gracze, komunikując się wzajemnie, wiedzą gdzie znajduje się przeciwnik i mogą łatwiej go wyeliminować. Nauka odpowiednich nazw i szybka komunikacja są jednymi z kluczowych umiejętności w CS GO.

Jak rozwijał się e-sport na świecie?

Co ciekawe, początki rywalizacji esportowej sięgają już 1972 roku, kiedy na Uniwersytecie Stanforda zorganizowano pierwszy turniej w grę wideo. Była to kosmiczna strzelanka o nazwie Spacewar, stworzona dziesięć lat wcześniej przez czterech studentów.

Prawdziwy boom nastąpił jednak w kolejnym dziesięcioleciu, już w 1981 roku Atari zorganizowało ogólnokrajowy turniej o nazwie The Space Invaders Championship.

W wydarzeniu wzięło udział aż 10 tys. graczy z całych Stanów Zjednoczonych, co przerosło jakiekolwiek oczekiwania organizatorów. Właśnie w latach 80 zaczęła się prawdziwa moda na rywalizację w grach wideo.

Trend nie skończył się w kolejnych latach, wręcz przeciwnie. W 1994 roku, w związku ze stale rosnącym zainteresowaniem powstała organizacja esportowa DreamHack, która do dzisiaj organizuje jedne z największych turniejów na scenie CS GO. Od tego czasu pule nagród i liczba widzów rosły w zastraszającym tempie.

Czy esport jest popularny? Jak wypada CS GO?

Dzisiaj esport może śmiało konkurować – pod względem popularności – z wieloma klasycznymi dyscyplinami sportowymi. Najlepiej pokazują to statystyki Twitcha. Tylko od lipca do grudnia 2015 roku widzowie przeznaczyli w sumie, aż 475 milionów godzin na oglądanie zmagań esportowych!

W tych liczbach zawsze wysoko plasuje się CS GO. Znajduje się on na drugim miejscu w rankingu popularności Twitch z dorobkiem 27% całego zainteresowania.

Dla przykładu można podać, że finałowe spotkanie turnieju MLG Columbus 2016 w Counter-Strike: Global Offensive między Luminosity i Natus Vincere było oglądane przez 1,3 mln ludzi na całym świecie. Tak ogromne liczby mówią same za siebie.

Z każdym rokiem przybywa nowych sponsorów, a nagrody stają się coraz atrakcyjniejsze. Również zakłady bukmacherskie starają się nadążyć za rozwojem e-sportu proponując coraz więcej zakładów na CS GO.

Może ruletka CSGO zamiast zakładów bukmacherskich?

Ciekawą alternatywą dla stawiania zakładów na e-sport jest granie w ruletkę CSGO.

Tak naprawdę strony z ruletkami udostępniają skiny nie tylko dla counter strike’a, ale też wielu innych, znanych e-sportowych tytułów, np. Dota 2, czy LOL.

Znany z dobrej jakości ruletki, jest choćby serwis CSGO500. W recenzji znajdziesz nasz specjalny kod na dodatkowe coinsy.

Gdzie oglądać zmagania? Twitch tv i stacje telewizyjne

Ponieważ e-sport nie jest jeszcze uznawany w naszym kraju za sport równie popularny jak piłka nożna, czy siatkówka, trudno było o transmisje w otwartej telewizji. Z pomocą przychodził zawsze Twitch tv, czyli platforma, która pozwala na streamowanie wirtualnej rozgrywki.

Twitch to nie tylko transmisje profesjonalnych meczów, ale również otwarta platforma, na której każdy może udostępniać swoje treści.

Właśnie w taki sposób najlepsi streamerzy zbudowali własne marki i ogromną rzeszę fanów. W Polsce przez twitch streamują choćby takie gwiazdy jak Izak, Pago, Leh. Każdy z nich dostaje dotacje i subskrypcje, które składają się na bardzo wysokie zarobki.

Twitch cs go

Każdy, kogo interesuje stawianie zakładów na CS GO powinien zainteresować się platformą Twitch. Bez niej nigdy nie będziesz na bieżąco, a postawienie wygranego kupony przysporzy Ci wiele więcej trudności.

Co prawda, największe stacje telewizyjne takie, jak Polsat, zainteresowały się już esportem i znajdziemy na nich transmisje największych turniejów. Nie ma jednak na razie rozwiniętej siatki programów esportowych, a cała społeczność gromadzi się właśnie na Twitchu. To tam znajdziesz najlepszych komentatorów i wszystkie, nawet najbardziej niszowe turnieje.

HLTV – bądź zawsze na bieżąco!

Oprócz serwisu Twitch, który przeznaczony jest przede wszystkim do streamowania, czyli udostępniania filmów na żywo, do dyspozycji osób zainteresowanych CS GO jest również portal HLTV. Znajdziesz tam wszystkie możliwe statystyki i wyniki meczów CS’a. Strona jest w całości dedykowana grze Counter Strike, dlatego próżno szukać informacji o LOLu czy Fifie.

HLTV prowadzi ranking zespołów i zaawansowane statystyki. Dzięki niemu będziesz mógł bez problemu obstawić właściwie kolejne mecze CS GO u bukmachera online. Sprawdzi tam choćby:

 • Wyniki spotkań
 • Liczbę fragów każdego zawodnika
 • Informacje o najnowszych turniejach
 • Najlepszych graczy danego miesiąca lub turnieju

CSGO – najlepsi streamerzy

Każda osoba zainteresowana oglądaniem CSGO wybiera sobie zazwyczaj swoich ulubionych streamerów, którzy publikują swoje treści na Youtube oraz prowadzą transmisje przez Twitch.

Najbardziej znani polscy streamerzy to między innymi:

 • Izak
 • Pasha
 • Pago
 • Ewron
 • Leh
 • Isamu
 • Saju

Z zagranicy popularni są przede wszystkim:

 • Shroud
 • S1mple
 • Freakazoid

Oglądanie streamów to nie tylko sama rozgrywka CS GO. To przede wszystkim interakcja ze streamerem, słuchanie anegdot, obserwowanie reakcji gracza. Taka rozrywka staje się coraz bardziej popularna,

choć nie można stawiać zakładów bukmacherskich na streamerów, to świetny sposób na wdrożenie się w świat esportu.

Major CS GO, czyli mistrzostwa świata w Counter Strike’u

Jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie profesjonalnego grania w CS GO jest Major. Turniej rozgrywany dwa razy do roku z pulą nagród w wysokości 1 miliona dolarów. Wszystkie najlepsze zespoły szykują się na wydarzenie, by wywalczyć upragniony tytuł.

Turniej Major to idealna okazja do tego, żeby postawić zakład na zespoły CS GO.

Bukmacherzy zawsze szykują wiele różnych możliwości, a osoby zainteresowane mogą przebierać w ofertach.

Warto wcześniej prześledzić mniejsze turnieje, dzięki czemu będziesz mógł z łatwością określić swoich faworytów.

Oczywiście Counter Strike bywa nieprzewidywalny, ale zazwyczaj okazuje się łatwiejszy do przewidzenia od piłki nożnej czy koszykówki.

Najlepsi gracze cs:go

Tak jak każda dyscyplina sportowa, również Counter Strike posiada najlepszych graczy, którzy znani są wśród wszystkich fanów esportowych emocji. Są to przede wszystkim:

Pseudonim Narodowość Pozycja
S1mple Ukraina Snajper
Elige USA Rifler (grający z karabinem maszynowym)
Gla1ve Dania IGL (prowadzący grę)
Zywoo Francja Snajper

Więcej informacji można znaleźć choćby w prowadzonym corocznie rankingu HLTV, o którym wspomnieliśmy już wcześniej.

Czy warto grać i oglądać CS’a?

Na tak postawione pytanie, każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Nie ma wątpliwości, że CS to gra, która dostarcza dużą dawkę emocji. Można go śmiało porównać do prawdziwych sportów. Dodatkowo, każdy może spróbować swoich sił, nie ograniczają Cię predyspozycje fizyczne, czy też kondycja.

CS GO jest atrakcyjny zarówno jako e-sport do oglądania jak i gra na własną rękę.

Trudno więc się dziwić, że zakłady bukmacherskie online wprowadzają coraz szerszą ofertę na CS’a.

Scena esportowa jest nadal w trakcie dynamicznego rozwoju i być może kiedyś prześcignie nawet klasyczne dyscypliny.

W tym momencie na pewno stanowi ciekawą alternatywę, którą warto rozważyć w trakcie wieczornego wypoczynku.

FAQ: CS GO

Nie ma wątpliwości, że betowanie CS GO wymaga pewnego doświadczenia i wiedzy. Może być na pewno opłacalne, a bukmacherzy udostępniają często dobre kursy na e-sport.

CS GO bets dostępne są na wielu stronach legalnych bukmacherów online w Polsce. Sprawdź nasze listy buków, żeby sprawdzić, gdzie warto grać.

Ruletka cs go to gra kasynowa, która pozwala na zdobycie upragnionych skinów w grze Counter Strike. CS GO jackpot staje się ostatnio bardzo popularną rozrywką.

Typy na CSGo najłatwiej sprawdzać na forach e-sportowych i z zakładami bukmacherskimi. Znajdziesz tam wiele osób, które mają dużą wiedzą o stawianiu zakładów.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~