Skip to main content

Ranking bukmacherów – najlepsi bukmacherzy online w 2019

Oddajemy w Wasze ręce aktualny ranking bukmacherów online. Nasze zestawienie zostało przygotowane z myślą o wszystkich miłośnikach sportu. Dlatego wyłoniliśmy dla Was najlepsze zakłady bukmacherskie w 2019 roku. Wybrani przez nas organizatorzy zakładów wzajemnych gwarantują rozrywkę na światowym poziomie. Warto podkreślić, że poniższa lista obejmuje firmy licencjonowane przez Ministerstwo Finansów RP. Masz więc pewność, że stawiając kupony u bukmacherów, których polecamy działasz zawsze zgodnie z literą prawa.

Branża zakładów bukmacherskich online w Polsce jest w rozkwicie. Polacy chętnie zamienią rozrywkę obstawiania w lokalach naziemnych, na stawianie kuponów w sieci. Trend ów łatwo dostrzec biorąc pod lupę strategie biznesowe samych firm, które chętnie inwestują w rozbudowę serwisów internetowych. Zdarzają się również bukmacherzy, jak np. zakłady bukmacherskie forBET, dedykujace swoją działalność wyłącznie zakładom wzajemnym w internecie. Coraz większa konkurencja na rynku sprawia, że wybór najlepszych zakładów bukmacherskich może być kłopotliwy. Szczególnie początkujący gracze mogą czuć się zagubieni w morzu atrakcyjnych ofert bukmacherskich. My, wiemy jak poprawnie ocenić produkty bukmachera: metody płatności, aplikacje bukmacherskie czy promocje i bonusy. Dlatego tworząc ranking bukmacherów online podzieliliśmy się z Wami:

  • eksperckim doświadczeniem w branży
  • ocenami oraz opiniami profesjonalnych i okazjonalnych graczy

Ranking bukmacherów internetowych – 4 najlepszych na rynku

Firma Bonus Link
LVBet Bonus i Opinie LVBet Bonus i Opinie 20 zł bez depozytu
+ do 1500 zł
Sprawdź
forBET Bonus i Opinie forBET Bonus i Opinie do 1200 zł Sprawdź
etoto Bonus i Opinie etoto Bonus i Opinie freebet 40 zł
+ 200% do 100 zł
+ 100% do 900 zł
Sprawdź
PZBuk Bonus i Opinie PZBuk Bonus i Opinie Freebet 50 zł Sprawdź

Porady bukmacherskie

Licencja na organizowanie zakładów w danym kraju jest ważna. Warto również zwrócić uwagę na aktualizowany ranking SBR (Sportsbook Review), który w rzetelny sposób opisuje wypłacalność i wiarygodność bukmacherów. SBR 2018 jest obiektywnym źródłem wiedzy o bukmacherach. W zestawieniu można odnaleźć np. bet365 z najwyższą notą A+, co plasuje go w czołówce światowych bukmacherów online. Uwaga! bet365 próżno szukać na liście Ministerstwa Finansów RP, nie mają oni zgody na prowadzenie działalności w Polsce.

W ranking bukmacherów znajdziesz te spółki, które najlepiej zaspokajają potrzeby typerów. My, znamy rynek i wiemy, na które aspekty zwrócić uwagę, aby wybór był trafiony. Powiemy Ci kto daje najwyższe kursy: Totolotek, czy LVBET? Dowiesz się u kogo warto założyć konto, by otrzymać korzystny bonus powitalny lub bonus bez depozytu: Totalbet, czy forBET? Jednak dla graczy nie tylko atrakcyjna oferta bukmacherska jest ważna – najważniejsze jest zaufanie. O wiarygodności bukmachera decyduje przede wszystkim jego wypłacalność oraz uczciwa polityka względem użytkowników. Organizatorzy zakładów sportowych online prześcigają się w przygotowywaniu interesujących promocji dla swoich graczy. Zweryfikowaliśmy ich działania i poddaliśmy testom najwyższej próby:

Zakłady bukmacheraskie online

Ocena

Bonusy powitalne

Aplikacje mobilne

Oferty zakładów bukmacherskich

Wysokości kursów

Metody płatności

Dodatkowe koszty

 

Obowiązkiem bukmachera jest zapewnienie szybkich oraz bezpiecznych metod realizowania depozytów, a także wypłacania środków z konta. Funkcjonalność strony internetowej oraz zakładów mobile jest niezbędna, by w pełni cieszyć się ofertą bukmachera. Aplikacje mobilne powinny być łatwe do pobrania, a przeglądarkowe wersje strony zoptymalizowane.

Analiza bukmacherska – jak wybraliśmy 6. najlepszych bukmacherów online?

Ranking bukmacherów internetowych 2019, który oddajemy w Twoje ręce powstał na podstawie konkretnych propozycji organizatorów zakładów sportowych online. Nasze zestawienie nie powstało po to, by Cię przekonać do gry w sieci. Najskuteczniejszym sposobem na rzetelne sprawdzenie faktów jest wyciąganie właściwych wniosków z twardych danych w szerokim kontekście. Ranking bukmacherów jak przez szkło powiększające pokazuje kulisy legalnych zakładów bukmacherskich, gdyż wiemy jak ważne jest, aby czas oraz środki przeznaczone na grę były ulokowane w dobrych rękach.
Nasza lista obejmuje wszystkie wady i zalety związane z promocjami oraz obsługą serwisu online. Kompleksowo stworzony ranking bukmacherów jest wynikiem holistycznej analizy danych, w którym każdy poszczególny element wpływa na obraz i ocenę całości.

1. LVBET

LVBET zagościł na polskim rynku zakładów wzajemnych w czerwcu 2016 roku. Na fali sukcesów bukmacherskich oraz ofert dla kasyn za zachodnią granicą, postanowił otworzyć biznes również w Polsce. Ze względu na przepisy prawa firma musiała zrezygnować z prowadzenia kasyn online w Polsce. Uzyskana od Ministra Finansów licencja umozliwia spółce organizację zakładów sportowych. Nazdór kontrolny ministerstwa gwarantuje użytkownikom serwisu nie tylko pewność legalności stawianych kuponów, ale również bezpieczeństwo wrażliwych danych oraz założonego konta.

Super Bukmacherskie! LVBet Bonus i Opinie

1,520 zł BONUS

bonus bez depozytu 20 zł
bonus x100 do 1000 zł
bonus x50 do 500 zł
Bonus Sprawdź

LVBET jest na czele naszego zestawienia. Wynika to przede przede wszystkim z warunków bonusu powitalnego, kóry od kilku miesięcy znacznie dystansuje konkurencję. 1500 zł na start jest bardzo korzystną ofertą dla wszystkich nowych graczy. Natomaist od czasu do czasu, firma uzupełnia premię nastart o bonus bez depozytu, który również wchodzi w skład pakietu powitalnego. Dodatkowo darmowy zakład w wysokości 50 zł mogą zdobyć wszyscy kibice klubów piłkarskich, które LVBET sposnoruje. Ponadto bukmacher ma w ofercie inne ciekawe produkty, które są świadectwem dużej dynamiki serwisu oraz wyczulenia na nieustannie zmieniające się środkowisko sportowe. Blog bukmacherski to interesująca inicjatywa, która wnosi w sztywne ramy polskiej bukmacherki powiew świeżego pomysłu na biznes. LVBET jest zdecydowanie liderem naszego rankingu wziąwszy pod uwagę całokształt oferty bukmacherskiej z bonusami oraz promocjami włącznie.

2. forBET

Zakłady bukmacherskie forBEt zasługują na wysokie miejsce w naszym rankingu. Powody są oczywiste: świetna oferta bukmacherska z głębokim zrozumieniem potrzeb graczy. forBET zakłady bukmacherskie online od czasu do czasu oferuje bonus bez depozytu. Z tego względu firma przywiązuje dużą wagę do intuicyjnej nawigacji strony, udogodnień technologicznych oraz ogólnej funkcjonalności serwisu. Jest to bukmacher Tpay co świadczy o zrozumieniu potrzeb graczy i dynamicznego środowiska zakładów w internecie. Ambitny portal z dużymi aspiracjami ma przede wszystkim:

  • bogatą ofertę na zakłady – w tym: sieciowe gry online i popularne e-sporty
  • świetnie przygotowaną ofertę powitalną dla swoich nowych graczy
forBET Bonus i Opinie

1,200 zł BONUS

bonus 100% do 400 zł
bonus 75% do 400 zł
bonus 50% do 400 zł
Bonus Sprawdź

Spółka rozpoczynając działalność postawiła na wysoki bonus bez depozytu. W obecnej chwili nie spoczywa na laurach po sukcesie minionej kampanii, dlatego zaproponowała osobom po raz pierwszy rejestrującym się w serwisie bonus bez depozytu 20 zł oraz wysoką promocję od pierwszej wpłaty.

Bonus Powitalny może wynosić u tego bukmachera, aż 1200 zł. Po rejestracji w serwisie oraz pierwszych zdeponowanych środkach, na koncie automatycznie pojawia się bonus 100% do 400 zł. Od kolejnych depozytów można otrzymać 75% oraz 50% wniesionej kwoty, co łącznie może dać niebagatelną sumę, aż 1200 zł. Oprócz pakietu powitalnego, aktywni gracze znajdą tu: wysokie kursy (przede wszystkim na żużel), łatwe do pobrania i obsługi aplikacje na Android i iOS, stronę internetową, której wyważony design nie przyprawia o zawrót głowy, a wręcz przeciwnie – skutecznie zachęca do pozostania dłużej w serwisie oraz rzetelną obsługę klienta na prawdziwie światowym poziomie.

3. etoto

Firma powstała w 2011 roku. Bukmacher organizuje zakłady w lokalach naziemnych oraz internecie. W ostatnich miesiącach udoskonalono ofertę spółki, dzięki czemu ranking bukmacherów został poszerzony o dodatkowe miejsce na liście. Mocnymi stronami etoto są przede wszystkim łatwa w nawigacji strona internetowa, którą użytkownik serwisu może zwiedzać niemal intuicyjnie oraz szeroka oferta zakładów na żywo oraz przedmeczowych.

etoto Bonus i Opinie

1,040 zł BONUS

bonus od 1 depozytu 200% do 100 zł
bonus od drugiego depozytu 200% do 900 zł
freebety 2x 20 zł
Bonus Sprawdź

Obecność na liście zawdziędza etoto również atrakcyjnemu bonusowi powitalnemu, który w tym miejscu warto opisac. Dla każdego nowego użytkownika serwisu bukmacher przygotował niebanalną propozycję: 500 zł dodatkowych środków na grę. Wystarczy zarejestrować nowe konto w witrynie bukmachera, przejść poprawnie weryfikację (sama procedura trwa do 15 min.), by otrzymać bunus na start w wysokości 100% wniesionej kwoty, aż do 1000 zł. Etoto kocha freebety, a w ofercie promocyjnej jest ich co najmniej kilka do zdobycia. Mimo, że aplikacja firmy nie miała jeszcze swojej premiery, przeglądarkowa wersja strony działa świetnie. Aby zachęcić wszystkich niecierpliwych dedykowanej aplikacji etoto, bukmacher zachęca do stawiania kuponów przez urządzenia mobilne bez aplikacji wręczając każdemu freebet w wysokości 50 zł. Warto sprawdzić tego bukmachera i spodziewać się niespodziewanego, gdyż etoto lubi zaskakiwać.