Skip to main content

Ranking bukmacherów – najlepsi bukmacherzy online w 2019

Oddajemy w Wasze ręce aktualny ranking bukmacherów online. Nasze zestawienie zostało przygotowane z myślą o wszystkich miłośnikach sportu. Dlatego wyłoniliśmy dla Was najlepsze zakłady bukmacherskie w 2019 roku. Wybrani przez nas organizatorzy zakładów wzajemnych gwarantują rozrywkę na światowym poziomie. Warto podkreślić, że poniższa lista obejmuje firmy licencjonowane przez Ministerstwo Finansów RP. Masz więc pewność, że stawiając kupony u bukmacherów, których polecamy działasz zawsze zgodnie z literą prawa.

Branża zakładów bukmacherskich online w Polsce jest w rozkwicie. Polacy chętnie zamienią rozrywkę obstawiania w lokalach naziemnych, na stawianie kuponów w sieci. Trend ów łatwo dostrzec biorąc pod lupę strategie biznesowe samych firm, które chętnie inwestują w rozbudowę serwisów internetowych. Zdarzają się również bukmacherzy, jak np. zakłady bukmacherskie forBET, dedykujace swoją działalność wyłącznie zakładom wzajemnym w internecie. Coraz większa konkurencja na rynku sprawia, że wybór najlepszych zakładów bukmacherskich może być kłopotliwy. Szczególnie początkujący gracze mogą czuć się zagubieni w morzu atrakcyjnych ofert bukmacherskich. My, wiemy jak poprawnie ocenić produkty bukmachera. Dlatego tworząc ranking bukmacherów online podzieliliśmy się z Wami wieloletnim eksperckim doświadczeniem w branży, jak również ocenami oraz opiniami profesjonalnych i okazjonalnych graczy.

Licencja na organizowanie zakładów jest ważna. Warto również zwrócić uwagę na aktualizowany ranking SBR (Sportsbook Review), który w rzetelny sposób opisuje wypłacalność i wiarygodność bukmacherów. SBR 2018 jest obiektywnym źródłem wiedzy o bukmacherach. W zestawieniu można odnaleźć np. bet365 z najwyższą notą A+, co plasuje go w czołówce światowych bukmacherów online. Uwaga! bet365 próżno szukać na liście Ministerstwa Finansów RP, nie mają oni zgody na prowadzenie działalności w Polsce.

Ranking bukmacherów internetowych – 9 najlepszych na rynku

Wzór Recenzja / Opinia Cena
1 lvbet_logo Super Bukmacherskie! LVBet Bonus i Opinie

97.8%

"Najwyższy na rynku Bonus Powitalny + rewelacyjne promocje"

1,500 zł BONUS

bonus x100 do 1000 zł
bonus x50 do 500 zł
BonusSprawdź
2 forBET-logo forBET Bonus i Opinie

95%

"Uczciwy bukmacher + jeden z najwyższych bonusów powitalnych na rynku"

1,200 zł BONUS

bonus 100% do 400 zł
bonus 75% do 400 zł
bonus 50% do 400 zł
BonusSprawdź
3 totolotek_logo Totolotek Bonus i Opinie

96.2%

"Doświadczony bukmacher z wysokimi kursami"

1,020 zł BONUS

bonus do 1000 zł
freebet 20 zł
BonusSprawdź
4 etoto-logo etoto Bonus i Opinie

91%

"Atrakcyjny Bonus Powitalny + dodatkowe freebety"

1,000 zł BONUS

bonus 200% do 1000 zł
BonusSprawdź
5 sts-logo STS Bonus i Opinie

97%

"Największy bukmacher w Polsce + Świetne Aplikacje Mobilne i Oferta VIP"

1,000 zł BONUS

bonus 100% do 1000 zł
BonusSprawdź
6 Milenium Zakłady Bonus i Opinie

95%

"Atrakcyjne promocje + Happy Hours bez podatku"

760 zł BONUS

bonus 100% do 760 zł
10 zł freebet
BonusSprawdź
7 totalbet logo Totalbet Bonus i Opinie

94%

"Nowy bukmacher online 2018 + dobra oferta na start"

500 zł BONUS

bonus 100% do 500 zł
25 zł freebet bez depozytu
BonusSprawdź
8 Fortuna-logo Fortuna Bonus i Opinie

94%

"Wiarygodny bukmacher + solidna oferta"

400 zł BONUS

bonus 100% do 400 zł
bez ryzyka do 100 zł
BonusSprawdź
9 pzbuk_logo PZBuk Bonus i Opinie

99.2%

"Najnowszy bukmacher na rynku + darmowy zakład na start!"

50 zł BONUS

Darmowy Zakład
BonusSprawdź

Porady bukmacherskie

Ranking bukmacherów ma na celu wskazanie tych spółek, które najlepiej zaspokajają potrzeby typerów. My, znamy rynek i wiemy, na które aspekty zwrócić uwagę, aby wybór był trafiony. Powiemy Ci kto daje najwyższe kursy: Totolotek, czy forBET? Dowiesz się u kogo warto założyć konto, by otrzymać korzystny bonus powitalny lub bonus bez depozytu: Totalbet, czy forBET? Jednak dla graczy nie tylko atrakcyjna oferta bukmacherska jest ważna – najważniejsze jest zaufanie. O wiarygodności bukmachera decyduje przede wszystkim jego wypłacalność oraz uczciwa polityka względem użytkowników. Organizatorzy zakładów sportowych online prześcigają się w przygotowywaniu interesujących promocji dla swoich graczy. Zweryfikowaliśmy ich działania i poddaliśmy testom najwyższej próby:

  • Bonusy powitalne
  • Aplikacje mobilne
  • Oferty zakładów bukmacherskich
  • Wysokości kursów
  • Metody płatności
  • Dodatkowe koszty

Obowiązkiem bukmachera jest zapewnienie szybkich oraz bezpiecznych metod realizowania depozytów, a także wypłacania środków z konta. Funkcjonalność strony internetowej oraz zakładów mobile jest niezbędna, by w pełni cieszyć się ofertą bukmachera. Aplikacje mobilne powinny być łatwe do pobrania, a przeglądarkowe wersje strony zoptymalizowane.

Analiza bukmacherska – jak wybraliśmy 6. najlepszych bukmacherów online?

Ranking bukmacherów internetowych 2019, który oddajemy w Twoje ręce powstał na podstawie konkretnych propozycji organizatorów zakładów sportowych online. Nasze zestawienie nie powstało po to, by Cię przekonać do gry w sieci. Najskuteczniejszym sposobem na rzetelne sprawdzenie faktów jest wyciąganie właściwych wniosków z twardych danych w szerokim kontekście. Ranking bukmacherów jak przez szkło powiększające pokazuje kulisy zakładów bukmacherskich, gdyż wiemy jak ważne jest, aby czas oraz środki przeznaczone na grę były ulokowane w dobrych rękach.
Nasza lista obejmuje wszystkie wady i zalety związane z promocjami oraz obsługą serwisu online. Kompleksowo stworzony ranking bukmacherów jest wynikiem holistycznej analizy danych, w którym każdy poszczególny element wpływa na obraz i ocenę całości.

LVBET

Super Bukmacherskie! LVBet Bonus i Opinie

1,500 zł BONUS

bonus x100 do 1000 zł
bonus x50 do 500 zł
BonusSprawdź

LVET zagościł na polskim rynku zakładów wzajemnych w czerwcu 2016 roku. Na fali sukcesów bukmacherskich oraz ofert dla kasyn za zachodnią granicą, postanowił otworzyć biznes również w Polsce. Ze względu na przepisy prawa firma musiała zrezygnować z prowadzenia kasyn online w Polsce. Uzyskana od Ministra Finansów licencja umozliwia spółce organizację zakładów sportowych. Nazdór kontrolny ministerstwa gwarantuje użytkownikom serwisu nie tylko pewność legalności stawianych kuponów, ale również bezpieczeństwo wrażliwych danych oraz założonego konta.

LVBET jest na czele naszego zestawienia. Wynika to przede przede wszystkim z warunków bonusu powitalnego, kóry od kilku miesięcy znacznie dystansuje konkurencję. 1500 zł na start jest bardzo korzystną ofertą dla wszystkich nowych graczy. Natomaist od czasu do czasu, firma uzupełnia premię nastart o bonus bez depozytu, który również wchodzi w skład pakietu powitalnego. Dodatkowo darmowy zakład w wysokości 50 zł mogą zdobyć wszyscy kibice klubów piłkarskich, które LVBET sposnoruje. Ponadto bukmacher ma w ofercie inne ciekawe produkty, które są świadectwem dużej dynamiki serwisu oraz wyczulenia na nieustannie zmieniające się środkowisko sportowe. Blog bukmacherski to interesująca inicjatywa, która wnosi w sztywne ramy polskiej bukmacherki powiew świeżego pomysłu na biznes. LVBET jest zdecydowanie liderem naszego rankingu wziąwszy pod uwagę całokształt oferty bukmacherskiej z bonusami oraz promocjami włącznie.

forBET

forBET Bonus i Opinie

1,200 zł BONUS

bonus 100% do 400 zł
bonus 75% do 400 zł
bonus 50% do 400 zł
BonusSprawdź

Zakłady bukmacherskie forBEt zasługują na wysokie miejsce w naszym rankingu. Powody są oczywiste: świetna oferta bukmacherska z głębokim zrozumieniem potrzeb graczy. forBET zakłady bukmacherskie online oferuje bonus bez depozytu. Z tego względu firma przywiązuje dużą wagę do intuicyjnej nawigacji strony, udogodnień technologicznych oraz ogólnej funkcjonalności serwisu. Ambitny portal z dużymi aspiracjami ma przede wszystkim:

  • bogatą ofertę na zakłady – w tym: sieciowe gry online i popularne e-sporty
  • świetnie przygotowaną ofertę powitalną dla swoich nowych graczy

Spółka rozpoczynając działalność postawiła na wysoki bonus bez depozytu. W obecnej chwili nie spoczywa na laurach po sukcesie minionej kampanii, dlatego zaproponowała osobom po raz pierwszy rejestrującym się w serwisie bonus bez depozytu 20 zł oraz wysoką promocję od pierwszej wpłaty.

Bonus Powitalny może wynosić u tego bukmachera, aż 1200 zł. Po rejestracji w serwisie oraz pierwszych zdeponowanych środkach, na koncie automatycznie pojawia się bonus 100% do 400 zł. Od kolejnych depozytów można otrzymać 75% oraz 50% wniesionej kwoty, co łącznie może dać niebagatelną sumę, aż 1200 zł. Oprócz pakietu powitalnego, aktywni gracze znajdą tu: wysokie kursy (przede wszystkim na żużel), łatwe do pobrania i obsługi aplikacje na Android i iOS, stronę internetową, której wyważony design nie przyprawia o zawrót głowy, a wręcz przeciwnie – skutecznie zachęca do pozostania dłużej w serwisie oraz rzetelną obsługę klienta na prawdziwie światowym poziomie.

Totolotek

Totolotek Bonus i Opinie

1,020 zł BONUS

bonus do 1000 zł
freebet 20 zł
BonusSprawdź

Totolotek jest gigantem polskich zakładów wzajemnych. Firma nieprzerwanie od ponad 20 lat organizuje zakłady bukmacherskie i bez cienia przesady można powiedzieć, że jest trendsetterem rynku bukmacherskiego w Polsce. Przynależność do dużej grupy prowadzącej działalność, aż na 5. kontynentach umożliwia spółce międzynarodową współpracę w zakresie kreacji i wdrażania strategii rozwoju. Beneficjentami wielonarodowej burzy mózgów są użytkownicy serwisu totolotek.pl

Świetny bonus na start: przyznawany automatycznie 100% do kwoty 1000 zł za rejestrację konta, jest zaledwie czubkiem góry lodowej bonusów i promocji w ofercie bukmachera. Dla wszystkich nowych graczy spółka dodatkowo proponuje darmowy zakład 20 zł ekstra środków na grę. Aktywni typerzy mogą liczyć na wysokie kursy, jak również korzystne promocje związane z członkostwem w jednym z najlepiej skrojonych w Polsce programów lojalnościowych oraz niebanalną ofertę VIP. Totolotek jest marką, której ogromny kapitał mówi wiele o jakości produktów – są po prostu znakomite.

Milenium

Milenium Zakłady Bonus i Opinie

760 zł BONUS

bonus 100% do 760 zł
10 zł freebet
BonusSprawdź

Kolejne miejsce na naszej liście otwiera Milenium Zakłady. Spółka jest obecna na polskim rynku zakładów wzajemnych od 2002 roku. Otworzyła swoje podwoje 15 lokalami, by parę lat później mieć ich już 100. Ugruntowana i dobrze znana polskim graczom marka nie jest jedynym powodem notowanie jej wysoko w naszym rankingu bukmacherów.

Milenium Zakłady ma atrakcyjny bonus powitalny dla każdego nowego gracza. Wystarczy zalogować się do serwisu, by uzyskać możliwość otrzymania, aż 100% dodatkowych środków na grę do wysokości 760 zł. Bukmacher jest znany z niestandardowego podejścia do organizowania promocji i bonusów. Dlatego nawet najbardziej wymagający typerzy znajdą tu, obok dość wysokich kursów, wachlarz możliwości uatrakcyjniający rozrywkę. Wystarczy wymienić zakład bez ryzyka, czy Happy Hours, dzięki którym gracze są czasowo zwolnieni z podatku, by dać posmak wyjątkowości oferty Milenium Zakłady. Dla wszystkich, których skusi bonus powitalny firma przygotowała program lojalnościowy z atrakcyjnymi propozycjami. Duże ambicje firmy są realizowane w sposób metodyczny i korzystny dla gracza, co obu stronom przyniesie długofalowe korzyści.

Totalbet

Totalbet Bonus i Opinie

500 zł BONUS

bonus 100% do 500 zł
25 zł freebet bez depozytu
BonusSprawdź

Nasz ranking bukmacherów plasuje na wysokiej pozycji najmłodszego bukmachera online w Polsce. Totalbet wszedł na rynek bukmacherski przebojem. Nic w tym dziwnego. Właścicielem spółki jest gigant przemysłu rozrywkowo-eventowego Grupa Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych (GZPR). Konsorcjum jest właścicielem znanych i lubianych radiostacji, gazet oraz stacji telewizyjnych, jak np. Superexpress czy ESKA. Biorąc pod uwagę rozmach przedsięwzięć towarzyszących, po Totalbet można się spodziewać naprawdę atrakcyjnej oferty bukmacherskiej.

Bonus Powitalny dla nowych graczy jest przyzwoity. Za rejestrację konta bukmacher oferuje, freebet bez depozytu 25 zł oraz, aż 100% pierwszej wpłaty depozytu do wysokości 500 zł. Dodatkowo każdej osobie, która poprawnie wypełniła formularz rejestracyjny oraz przeszła pozytywną weryfikację konta firma wręcza freebet. Wysokość freebetu wynosi 25 zł, a dopisane do konta środki nie podlegają obrotowi. Dość wysokie kursy, coraz bogatsza oferta na zakłady przedmeczowe oraz live, przygotowane aplikacje mobilne, wszystko to pozwala oceniać Totalbet jako dobrze zapowiadającego się bukmacher. Możemy być pewni, że już niebawem zaskoczy on nas wszystkich atrakcyjnymi promocjami stając w szranki z weteranami polskich zakładów bukmacherskich.

etoto

etoto Bonus i Opinie

1,000 zł BONUS

bonus 200% do 1000 zł
BonusSprawdź

Firma powstała w 2011 roku. Bukmacher organizuje zakłady w lokalach naziemnych oraz internecie. W ostatnich miesiącach udoskonalono ofertę spółki, dzięki czemu ranking bukmacherów został poszerzony o dodatkowe miejsce na liście. Mocnymi stronami etoto są przede wszystkim łatwa w nawigacji strona internetowa, którą użytkownik serwisu może zwiedzać niemal intuicyjnie oraz szeroka oferta zakładów przedmeczowych oraz live.

Obecność na liście zawdziędza etoto również atrakcyjnemu bonusowi powitalnemu, który w tym miejscu warto opisac. Dla każdego nowego użytkownika serwisu bukmacher przygotował niebanalną propozycję: 500 zł dodatkowych środków na grę. Wystarczy zarejestrować nowe konto w witrynie bukmachera, przejść poprawnie weryfikację (sama procedura trwa do 15 min.), by otrzymać bunus na start w wysokości 100% wniesionej kwoty, aż do 500 zł. Etoto kocha freebety, a w ofercie promocyjnej jest ich co najmniej kilka do zdobycia. Mimo, że aplikacja firmy nie miała jeszcze swojej premiery, przeglądarkowa wersja strony działa świetnie. Aby zachęcić wszystkich niecierpliwych dedykowanej aplikacji etoto, bukmacher zachęca do stawiania kuponów przez urządzenia mobilne bez aplikacji wręczając każdemu freebet w wysokości 50 zł. Warto sprawdzić tego bukmachera i spodziewać się niespodziewanego, gdyż etoto lubi zaskakiwać.