Jesteśmy grupą ekspertów rynku zakładów bukmacherskich

Mówimy o nas: zespół redakcyjny. Nasza redakcja składa się z dziennikarzy oraz doświadczonych typerów. My, po prostu, kochamy sport. Jesteśmy żarliwymi obserwatorami oraz praktykami. Bierzemy udział nie tylko w ligach typerów, ale również półmaratonach.

Jako typerzy zakładów wzajemnych oraz uczestnicy zawodów sportowych, doskonale rozumiemy emocje związane z oczekiwaniem na wynik rozgrywki. Z doświadczenia wiemy, że emocje mogą pomóc zawodnikom w odniesieniu zwycięstwa. Natomiast typerzy muszą racjonalnie oceniać sytuację na boisku, gdyż w tej dziedzinie rozrywki impuls, albo przeczucie mogą doprowadzić gracza, co najwyżej, do utraty środków na grę.

Zakłady bukmacherskie to rozrywka na pieniądze. Dlatego, tworząc serwis bukmacherski, kierujemy się doświadczeniem, wiedzą oraz badaniem rynku. Chłodna analiza faktów niezależnie od rynku i dyscypliny jest najlepszym doradcą w niełatwej zabawie stawiania kuponów. Każdy, a szczególnie początkujący gracz, musi być świadom zagrożeń związanych z hazardem. Mówią o nas, że rzucamy nowe światło na tę śmiałą rozrywkę, publikując teksty demitologizujące jej złą sławę, poparte rzetelnym śledztwem dziennikarskim. Sprawdźcie i oceńcie sami efekty naszej pracy.

  • Pasja

    Każdy wygrany zakład to dla nas wielkie wydarzenie. Po prostu uwielbiamy grać u bukmacherów. Ale jeszcze bardziej cieszmy się, gdy możemy pokazać innym, jak to robić.

  • Szczerość

    Z nami możesz czuć się bezpiecznie. Recenzje i artykuły są szczere, a my wkładamy wiele energii, aby każdy temat przedstawić tak obiektywnie, jak tylko możemy.

  • Skuteczność

    Jesteśmy skuteczni, ponieważ zajmujemy się stawianiem zakładów od wielu lat. Stale rozwijamy swoje umiejętności i korzystamy ze zdobytego doświadczenia.

Zakłady bukmacherskie online to nasza pasja

Profesjonalizm oraz pasję można sprowadzić do wspólnego mianownika. Gdy minie okres pierwszego entuzjazmu związanego z nową bukmacherską przygodą, warto skoncentrować się na stylu oraz technice gry. W miarę zgłębiania tematyki zakładów bukmacherskich, typerzy odkrywają różne metody i systemy obstawiania.

W naszym serwisie nie zachęcamy do gry online lub w lokalach naziemnych. Dajemy użytkownikom serwisu garść sprawdzonych informacji na przykładach konkretnych bukmacherów. Interesują nas zawsze fakty oraz wiarygodne rankingi.

Każdy gracz powinien być świadom swoich preferencji, by móc wybrać najlepszego bukmachera z morza ofert. Nasze recenzje i Wasze opinie, gdyż teksty przygotowywane są również z pomocą doświadczonych i początkujących użytkowników serwisów bukmacherskich, mają za zadanie pomóc nowym graczom znalezienie właściwego sposobu wdrażania indywidualnych strategii w atrakcyjnym środowisku zakładów wzajemnych.

Jesteśmy z Wami od 2018 roku

Od 4 lat kreujemy nowe i udoskonalamy stare treści na naszej stronie. To dzięki temu znajdziesz u nas najlepsze artykuły bukmacherskie w internecie.

Zapoznaj się z historią naszej strony:

otwarcie strony zb

Otwarcie strony zakladybukmacherskie.net

Otwarcie strony zakladybukmacherskie.net i publikacja pierwszych recenzji.

ranking bukmacherów zb

Nasz autorski ranking bukmacherów

Opisujemy wszystkich bukmacherów na polskim rynku i powstaje nasz ranking najlepszych legalnych operatorów, który rozwijamy do dzisiaj.

tipy i kursy zb

Najlepsze typy i porady bukmacherskie w internecie

Strona nadal się rozwija. Powstają artykuły z typami na ekstraklasę i euro 2020, czyli jedne z najchętniej czytanych poradników typerskich w świeci.

uznanie zb

Zaufanie i rozpoznawalność na rynku

Niemalże 100 opublikowanych tekstów o bukmacherce. Wartościowe newsy, profesjonale typy i szczere recenzje.

Recenzje i opinie

Naszym celem jest weryfikacja oraz analiza ofert wszystkich legalnych bukmacherów w internecie. Pracujemy po to, by dostarczyć użytkownikom rzetelnych informacji, które będą mogli wykorzystać obstawiając online. Najważniejszym kryterium, które nowi gracze rozważają nim rozpoczną przygodę z bukmacherem jest bonus powitalny.

W niektórych promocjach występuje on a pakiecie z dodatkowymi bonusami (np. zakładami bez ryzyka lub freebetami), które tworzą pakiety powitalne. Zebraliśmy je w jednym miejscu, opisaliśmy oraz stworzyliśmy hierarchię opłacalności na szczycie, której znajdują się najbardziej lukratywne okazje. Oczywiście bonusy są zaledwie czubkiem góry lodowej zmiennych, które należy wziąć pod uwagę pisząc o wybranym bukmacherze.

W perspektywie długofalowej istotna jest liczba rynków oraz różnorodność dyscyplin oraz kursy bukmacherskie poszczególnych zdarzeń. Warto wiedzieć który bukmacher ma w ofercie ulubioną dyscyplinę typera, bo nie jest tajemnicą poliszynela, że stawianie kuponów jest grą związaną z posiadaną wiedzą. Dlatego należy zawsze obstawiać sporty, których jest się miłośnikiem. Niemałą rolę dla komfortu typowania odgrywa dostęp do usług mobile oraz dostępność i funkcje aplikacji mobilnych.
Informacje zawarte w niniejszym serwisie mają charakter poglądowy. W jaki sposób użytkownicy serwisu skorzystają z treści tu opisanych jest ich indywidualną kwestią. My, dzielimy się wyłącznie naszym doświadczeniem i pasją.

Ania Gwiazda (redaktor naczelna zakladybukmacherskie.net)

Nim rozpoczęłam współpracę z zakladybukmacherskie.net pracowałam jako dziennikarka w prasie i telewizji. Jestem szczęściarą, której hobby stało się zawodem. Od kilku lat profesjonalnie doradzam firmom związanym z branżą bukmacherską na rynku krajowym i międzynarodowym.

Skąd jesteśmy?

Biura KaFe Rocks, wiodącej firmy w branży marketingu afiliacyjnego gier online, znajdują się na Malcie. Poniżej zostawiamy Ci mapę, dzięki której sprawdzisz, gdzie dokładnie mieści się nasza siedziba.

Redaktorzy oraz recenzenci zakladybukmacherskie.net

Poznaj bliżej naszą redakcję. Każdy z nas ma doświadczenie w innej dziedzinie, dzięki czemu świetnie się uzupełniamy. Ekipa nie jest duża, ponieważ stawiamy na jakość, nie na ilość!

Anna Gwiazda
Redaktor Naczelna
19
Recenzje
37
Poradniki
7
Lata
Zakłady sportowe
Ekspert
Radosław Mars
Recenzent
5
Recenzje
7
Poradniki
5
Lata
Typy
Ekspert
Piotr Zwarty
Recenzent
1
Recenzje
0
Poradniki
10
Lata
Finanse
Ekspert

Skontaktuj się z nami!

Chcesz zostawić nam wiadomość? A może szukasz odpowiedzi na jakieś pytania związane z bukmacherką i sportem?

Pisz śmiało! Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej:

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
kontakt redakcja
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~