Skip to main content

Jesteśmy grupą ekspertów rynku zakładów bukmacherskich

Mówimy o nas: zespół redakcyjny. Nasza redakcja składa się z dziennikarzy oraz doświadczonych typerów. My, po prostu, kochamy sport. Jesteśmy żarliwymi obserwatorami oraz praktykami. Bierzemy udział nie tylko w ligach typerów, ale również półmaratonach. Jako typerzy zakładów wzajemnych oraz uczestnicy zawodów sportowych, doskonale rozumiemy emocje związane z oczekiwaniem na wynik rozgrywki. Z doświadczenia wiemy, że emocje mogą pomóc zawodnikom w odniesieniu zwycięstwa. Natomiast typerzy muszą racjonalnie oceniać sytuację na boisku, gdyż w tej dziedzinie rozrywki impuls, albo przeczucie mogą doprowadzić gracza, co najwyżej, do utraty środków na grę.

Zakłady bukmacherskie to rozrywka na pieniądze. Dlatego, tworząc serwis bukmacherski, kierujemy się doświadczeniem, wiedzą oraz badaniem rynku. Chłodna analiza faktów niezależnie od rynku i dyscypliny jest najlepszym doradcą w niełatwej zabawie stawiania kuponów. Każdy, a szczególnie początkujący gracz, musi być świadom zagrożeń związanych z hazardem. Mówią o nas, że rzucamy nowe światło na tę śmiałą rozrywkę, publikując teksty demitologizujące jej złą sławę, poparte rzetelnym śledztwem dziennikarskim. Sprawdźcie i oceńcie sami efekty naszej pracy.

Zakłady bukmacherskie online to nasza pasja

Profesjonalizm oraz pasję można sprowadzić do wspólnego mianownika. Gdy minie okres pierwszego entuzjazmu związanego z nową bukmacherską przygodą, warto skoncentrować się na stylu oraz technice gry. W miarę zgłębiania tematyki zakładów bukmacherskich, typerzy odkrywają różne metody i systemy obstawiania. W naszym serwisie nie zachęcamy do gry online lub w lokalach naziemnych. Dajemy użytkownikom serwisu garść sprawdzonych informacji na przykładach konkretnych bukmacherów. Interesują nas zawsze fakty oraz wiarygodne rankingi.

Każdy gracz powinien być świadom swoich preferencji, by móc wybrać najlepszego bukmachera z morza ofert. Nasze recenzje i Wasze opinie, gdyż teksty przygotowywane są również z pomocą doświadczonych i początkujących użytkowników serwisów bukmacherskich, mają za zadanie pomóc nowym graczom znalezienie właściwego sposobu wdrażania indywidualnych strategii w atrakcyjnym środowisku zakładów wzajemnych.

Recenzje i opinie

Naszym celem jest weryfikacja oraz analiza ofert wszystkich legalnych bukmacherów w internecie. Pracujemy po to, by dostarczyć użytkownikom rzetelnych informacji, które będą mogli wykorzystać obstawiając online. Najważniejszym kryterium, które nowi gracze rozważają nim rozpoczną przygodę z bukmacherem jest bonus powitalny. W niektórych promocjach występuje on a pakiecie z dodatkowymi bonusami (np. zakładami bez ryzyka lub freebetami), które tworzą pakiety powitalne. Zebraliśmy je w jednym miejscu, opisaliśmy oraz stworzyliśmy hierarchię opłacalności na szczycie, której znajdują się najbardziej lukratywne okazje. Oczywiście bonusy są zaledwie czubkiem góry lodowej zmiennych, które należy wziąć pod uwagę pisząc o wybranym bukmacherze.

W perspektywie długofalowej istotna jest liczba rynków oraz różnorodność dyscyplin oraz kursy bukmacherskie poszczególnych zdarzeń. Warto wiedzieć który bukmacher ma w ofercie ulubioną dyscyplinę typera, bo nie jest tajemnicą poliszynela, że stawianie kuponów jest grą związaną z posiadaną wiedzą. Dlatego należy zawsze obstawiać sporty, których jest się miłośnikiem. Niemałą rolę dla komfortu typowania odgrywa dostęp do usług mobile oraz dostępność i funkcje aplikacji mobilnych.
Informacje zawarte w niniejszym serwisie mają charakter poglądowy. W jaki sposób użytkownicy serwisu skorzystają z treści tu opisanych jest ich indywidualną kwestią. My, dzielimy się wyłącznie naszym doświadczeniem i pasją.

Ania Gwiazda (redaktor naczelna zakladybukmacherskie.net)
Nim rozpoczęłam współpracę z zakladybukmacherskie.net pracowałam jako dziennikarka w prasie i telewizji. Jestem szczęściarą, której hobby stało się zawodem. Od kilku lat profesjonalnie doradzam firmom związanym z branżą bukmacherską na rynku krajowym i międzynarodowym

Redaktorzy oraz recenzenci zakladybukmacherskie.net

Anna Gwiazda

Anna
Redaktor Naczelna

Od kilku lat profesjonalnie doradzam firmom związanym z branżą bukmacherską na rynku krajowym i międzynarodowym.

Radosław Mars

Radek
Recenzent

Jestem ekspertem w dziedzinie zakładów bukmacherskich i kasyn online. Na co dzień interesuję się przede wszystkim piłką nożną i e-sportem.

Piotr Zwarty

Piotr
Recenzent

Znam bukmacherkę od podszewki. W swych ocenach kieruję się przede wszystkim wysokimi kursami i kwestią wiarygodności operatora.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~