Jak używać u bukmachera Skrill?

Autor Anna Gwiazda Zaktualizowano 17/01/2023

Obstawiasz zakłady i szukasz wygodnej metody płatności? Bukmacher Skrill ma co prawda w ofercie, ale nie wiesz, co to za metoda?

Bukmacherzy oferują bardzo różne metody płatności, ale tylko kilku ma bezpieczne i pozwalające na dużą anonimowość portfele elektroniczne. Najpopularniejszym e-portfelem na świecie jest Skrill (dawniej Moneybookers).

Mimo iż u wielu polskich buków Skrill nie jest już dostępny, najlepsi wciąż trzymają ten e-portfel w swoich metodach wpłat i wypłat. I słusznie, bo jest to naprawdę znakomita opcja płatności bukmacherskich. Sprawdzamy, który bukmacher Skrill jest najlepszy na polskim rynku?

Ranking bukmacherów ze Skrillem

Ad disclosure
#
1
STS
5/5

1660 zł Bonus

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
paysafecard.png
dotpay.png
App availability
#
2
3.5/5

3754 zł Bonus

cashback, premia 100% i freebet

Bonus 100% do 200 zł
Cashback do 3500 zł
Freebet do 34 zł
obrót x2 w 10 dni; kurs min. 1,91
Metody płatności (5 in total):
visa.png
tpay.png
skrill-direct.png
przelewy24.png
paypal.png
App availability
#
3
4.5/5

200 zł Bonus

kod: BETCLICPLVIP
TYLKO U NAS!

Cashback
obrót 1x
kurs min. 2.14
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
skrill-direct.png
paysafecard.png
przelewy24.png
Licences:
Malta
App availability

Najlepszy bukmacher Skrill w każdej kategorii

Jeśli interesują Cię bukmacherzy Skrill, mamy w Polsce dość wąski wybór. Pośród legalnych operatorów zakładów bukmacherskich w Polsce bukmacherzy Skrill to STS, Betclic oraz Superbet.

2-4-column-skrill
Depozyty
Nowy bukmacher
Wypłaty
Najlepsze sporty
Sekcja LIVE
Limity i opłaty
Mobile
Obsługa klienta
Bezpieczeństwo

Dla nas najlepszy bukmacher Skrill to STS. Zwracamy tutaj uwagę na całokształt tej firmy i z trzech powyższych operatorów wypada ona najlepiej. Jeśli mielibyśmy przydzielić kolejne miejsca na podium, dalej umieścilibyśmy bukmacherów Superbet i Betclic.

Jak wybrać najlepszego bukmachera ze Skrill? Najlepsi bukmacherzy Skrill w Polsce

Wybór najlepszego bukmachera Skrill, podobnie jak dla innych metod płatności (sprawdź: PayPal i Paysafecard) nie jest prosty. Trudno stworzyć obiektywny ranking, ponieważ nie ma dwóch identycznych graczy na rynku zakładów bukmacherskich.

Każdy ma swoje najważniejsze preferencje przy wyborze firmy do gry w zakładach wzajemnych. Wygląda to podobnie, jeśli są to bukmacherzy Skrill. Przy wyborze uwagę powinieneś zwrócić uwagę między innymi na bonusy, wpłaty i wypłaty, opłaty, limity, ofertę, obsługę klienta czy bezpieczeństwo.

 1. Bonus bez depozytu – czy otrzymasz bonus po samej rejestracji konta bez wpłaty depozytu?
 2. Bonus dla nowego klienta – czy otrzymasz bonus gotówkowy od wpłaty, darmowy zakład, a może obydwa bonusy?
 3. Wpłaty i wypłaty – z jakich metod możesz skorzystać poza Skrill?
 4. Opłaty i limity – jaka jest maksymalna wysokość wygranych? Czy buk wprowadził limity?
 5. Wybór sportów – czy bukmacher ma szeroką i zróżnicowaną ofertę?
 6. Oferta Live – jaka jest oferta zakładów na żywo?
 7. Oferta mobile – czy firma bukmacherska ma aplikację, czy tylko stronę mobilną?
 8. Bezpieczeństwo – czy bukmacher jest bezpieczny? Jakie zabezpieczenia posiada?
 9. Dostawcy oprogramowania – jakie oprogramowanie oferują bukmacherzy ze Skrill?
 10. Nowi bukmacherzy – którzy bukmacherzy ze Skrill są nowi na rynku?
 11. Obsługa klienta – w jakich godzinach i w jaki sposób skontaktujesz się z supportem?

1. Bonus bez depozytu, a wpłata do bukmachera przez Skrill

Zawsze lubimy otrzymywać coś zupełnie za darmo, w tym przypadku za rejestrację konta. Najczęściej jest to bonus rzędu 20-30 złotych. Bukmacherem Skrill z taką ofertą jest STS, gdzie możemy odebrać freebet za rejestrację konta gracza.

Ad disclosure
#
STS
5/5

1660 zł Bonus

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
paysafecard.png
dotpay.png
App availability

Jako że jest to bonus bez depozytu, za samą rejestrację i ewentualną weryfikację konta, nie jest ważne, czy zrealizujemy wpłatę Skrill do bukmachera.

Może mieć to natomiast mieć znaczenie, kiedy wpłaty dokonamy w celu wykorzystania bonusu na start. Zwłaszcza zagraniczni bukmacherzy często nie oferują bonusu dla wpłat Skrill. Oczywiście taka informacja zawsze znajdzie się w regulaminie promocji.

20 zł bonus bez depozytu tylko z naszym linkiem

Wybierz Skrill jako metodę płatności u bukmachera i ciesz się promocjami dla nowych oraz aktywnych graczy.

sts jump navi
Uwaga, jeśli zarejestrujesz się w serwisie bukmachera przez nasz link otrzymasz 29 zł bonus bez depozytu. Zagraj bez pierwszej wpłaty nim zdeponujesz środki na indywidualnym koncie STS.
Sprawdź bukmachera Skrill STS

2. Bonus dla nowego klienta

Zdecydowanie ważniejszy bonus, choć już z obowiązkiem zasilenia konta depozytem w odpowiedniej wysokości. Do wyboru masz bonus gotówkowy lub cashback, czyli zakład bez ryzyka.

Niewątpliwie warto korzystać z bonusów na start u najlepszych bukmacherów online. Musisz jednak pamiętać, że żaden bukmacher nie rozdaje pieniędzy za darmo. Przed wypłatą bonusem należy kilkukrotnie obrócić. Dlatego tak ważne jest, aby wcześniej zapoznać się z regulaminem promocji powitalnej. Sprawdźmy też, czy wpłata Skrill do bukmachera nie eliminuje Cię z odebrania bonusu na start.

3. Wpłaty i wypłaty

Jeśli interesuje Cię bukmacher Skrill, mogą Cię mało obchodzić inne metody płatności u bukmacherów. Warto jednak mieć jedną czy dwie alternatywy. Poza tym ważne są limity wpłat i wypłat (np. 1 złotówka dla wpłaty).

Najważniejsze, że wpłaty Skrill są w pełni bezpieczne i natychmiastowe. Konto zasilisz w przeciągu kilkudziesięciu sekund. Po zalogowaniu się na stronie dowolnego bukmachera Skrill, wystarczy wybrać metodę wpłaty Skrill i podać jej kwotę. Następnie zostaniesz poproszony o adres e-portfela Skrill i przeniesieni na swoje konto.

Skrill – opłaty i limity
Opłatynie
Średnia opłatabrak
Najniższa opłatabrak
Limitydla wpłaty
Najlepsze limityBetclic

Jeśli masz tam środki, możesz od razu zlecić przelew zasilający konto bukmachera. Jeśli konto Skrill jest puste, najpierw musisz wpłacić środki na e-portfel.

Limity wpłat Skrill do bukmacherów z tą metodą płatności są różne. Najlepiej wypada pod tym względem bukmacher Betclic, gdzie przez Skrill wpłacisz już kwotę 1 złotówki.

4. Opłaty i limity

Rejestracja i prowadzenie konta bukmacherskiego jest bezpłatne. W Polsce bukmacherzy oferują też bezpłatne wypłaty, ale depozyty mogą być obarczone prowizją. Na szczęście są to pojedyncze przypadki.

Opłaty
nie
Limity
dla wpłaty
Średnia opłata
brak
Średnie limity
Najniższa opłata
brak
Najlepsze limity
Betclic

Jak wspomnieliśmy wyżej, bukmacherzy Skrill mają limity wpłat na różnym poziomie. Jednak nawet mający najwyższe limity STS jest do zaakceptowania. Oczywiście wpłaty Skrill do bukmacherów są bezpłatne.

Prowizję pobiera natomiast sam Skrill, jednak tylko za zasilenie konta na e-portfelu oraz ewentualne wypłaty. Wysokość opłat można zweryfikować na stronie portfela elektronicznego.

5. Wybór sportów

Szerokość oferty to jeden z najważniejszych czynników przy wyborze bukmachera. Jeśli jest to bukmacher Skrill, STS i Betclic są na podobnym poziomie.

Jeśli weryfikujemy ofertę bukmachera, zwróćmy uwagę na liczbę dyscyplin i ofertę zakładów sportowych u bukmachera. Często zdarza się, że ciekawe okazje dają rynki dodatkowe, a nie zakłady główne. Warto mieć to na uwadze, jeśli grasz takie rynki.

Piłka nożna
Tenis
Sporty walki
Skoki narciarskie
Koszykówka
Siatkówka

Oczywiście uwagę trzeba też zwrócić na wysokość kursów i grać tam, gdzie są one najwyższe. Dlatego optymalnie jest mieć konto u kilku bukmacherów Skrill, realizując natychmiastowe wpłaty, kiedy zajdzie taka potrzeba.

6. Oferta Live

Zakłady bukmacherskie live są specyficzne, a więc nie każdy gracz ma predyspozycje do tego, aby grać live. Również na tej płaszczyźnie pośród bukmacherów Skrill polecamy Betclic i STS, zwłaszcza że obie firmy mają szeroko dostępny streaming TV.

betclic logo jump navi
 • szeroko dostępny streaming TV
 • Betclic TV
 • zakłady nie dla każdego
Przejdź do Betclic
sts logo 232x232
 • szeroko dostępny streaming TV
 • STS TV
 • zakłady nie dla każdego
Przejdź do STS

Bardzo ciekawie wygląda tutaj przede wszystkim Betclic TV, choć i STS TV jest bardzo dobre. Mecze mają niezłą jakość i na pewno są dobrym dodatkiem do zakładów na żywo.

Pamiętaj też o kursach, choć musimy mieć na uwadze, że marże na zakłady live zwykle są wyższe, aniżeli ma to miejsce w zakładach prematch.

7. Oferta Mobile

Zakłady mobilne to dziś coś oczywistego. Każdy bukmacher Skrill oferuje aplikację mobilną.

superbet jump navi
Superbet wyróżnia się dobrą ofertą mobile i fajną aplikacją.
Sprawdź apkę Superbet

Dlatego jest to bukmacher Skrill, którego stawiamy bardzo wysoko w klasyfikacji operatorów dla tej metody płatności i ich aplikacji mobilnej. Oczywiście aplikacje mobilne każdego z bukmacherów dają dostęp do wszystkich funkcjonalności konta. Z ich poziomu możemy więc dokonać wpłaty Skrill i inną metodą, złożyć zakład, wypłacić środki, skorzystać z bonusów itp.

Aplikacje bukmacherów Skrill są warte bliższego zainteresowania. Najważniejsze, że pozwalają na płynną grę z poziomu urządzenia mobilnego. Musimy bowiem pamiętać, że gra przez stronę mobilną, choć również atrakcyjna, wymaga lepszego Internetu. W innym wypadku strona mobilna może się przycinać, co jest ważne zwłaszcza dla gry na żywo. Gra przez stronę mobilną pobiera też więcej danych internetowych niż przez aplikację.

8. Bezpieczeństwo

Jak najbardziej wybierani bukmacherzy powinni być bezpieczni, gwarantując klientom najwyższy poziom zabezpieczeń. Stąd ich strony muszą być szyfrowane protokołem SSL, a dane przechowywane w bezpiecznym miejscu.

Oczywiście każdy polski bukmacher Skrill jest bezpieczny i ma licencję Ministerstwa Finansów RP. Pamiętajmy, że STS to firma o ponad 20-letnim doświadczeniu. Betclic, zanim trafił na rynek legalnych polskich bukmacherów, wcześniej był już znanym bukmacherem na naszym rynku, założonym w 2005 r.

Płatności Skrill to najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najważniejsze zalety Skrilla to m.in.:
 • Natychmiastowe wpłaty – łatwe oraz szybkie zasilanie konta i wypłacanie środków.
 • Wiele sposobów zasilenia konta – możliwość zasilenia e-portfela na wiele różnych sposobów (m.in. przelew bankowy, Neteller, Paysafecard, karta płatnicza).
 • Karta płatnicza – możliwość wyrobienia karty płatniczej do konta, co zapewnia nam całkowitą anonimowość. Możemy nią wypłacać pieniądze z bankomatów i realizować e-płatności.
 • Popularność i doświadczenie – Skrill jest znany na całym świecie. Firma istnieje od 2010 roku, ale od 2001 roku portfel działał jako Moneybookers.

9. Dostawcy oprogramowania u bukmacherów ze Skrill

Największym bukmacherem w Polsce jest obecnie STS i tak się składa, że to również operator z możliwością płacenia poprzez portfel Skrill. Co ważne, to firma, która chce być ważnym graczem również za granicą, między innymi w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Luksemburgu, Andorze, San Marino, Słowenii czy na Malcie, Łotwie, Islandii oraz Gibraltarze.

Żeby wyróżnić swój produkt, STS korzysta z oprogramowania kilku dostawców, wśród których są platformy BetGames TV i Sportradar. Poza tym firma w 2019 roku podpisała umowę z BetConstruct, z kolei rok później z czeską spółką Betsys.

Bukmacher Skrill: STS

STS sponsoruje Jagiellonię, to rzetelny i legalny broker z ofertą sportową, sportów wirtualnych, e-sportów, zakładami na żywo i specjalnymi. Ma punkty stacjonarne oraz aplikację internetową i mobilną. Jeśli chodzi o STS a Skrill, to ta metoda płatności jest dostępna przy depozycie minimum 20 zł.

Bukmacher wpłaty od 10 zł proponuje za pomocą Netellera, z kolei Visa, PayU, Dotpay mają minimalne wpłaty ustawione na 1 zł. Przy wpłacie w punkcie gotówką nie ma limitu. Inne metody płatności to: paysafecard; PayU: BLIK, Mastercard. We wszystkich jest 0% prowizji i księgowanie natychmiastowe.

10. Nowi bukmacherzy

Bezpieczniej wybierać doświadczonych bukmacherów z długim stażem na rynku. Jeśli to nowy bukmacher, musimy go dokładnie prześwietlić, choć legalny operator z licencją MF na pewno będzie bezpieczny.

betclic logo jump navi
Na tę chwilę nie ma nowych bukmacherów ze Skrill. Za najnowszą propozycję można uznać Betclic, który wrócił do Polski po długiej przerwie.
Sprawdź bukmachera Skrill Betclic

11. Obsługa klienta

Większość firm oferuje dziś kilka form kontaktu z supportem. Najpopularniejszy jest czat na żywo i dla nas jest to opcja numer 1. Każdy bukmacher Skrill udostępnia też do kontaktu adres e-mail.

Oczywiście najprościej i najszybciej skontaktować się z pracownikiem supportu przez czat na żywo. Wówczas możemy w czasie rzeczywistym porozmawiać o swoim problem i zadać pytanie konsultantowi firmy bukmacherskiej.

Wszyscy bukmacherzy Skrill udostępniają taką formę kontaktu, aczkolwiek w Betclic jest on dobrze ukryty w menu strony. W STS np. ikonkę czatu znajdziemy na głównej stronie.

Dlaczego warto stawiać, płacąc przez Skrill u bukmacherów?

Niewątpliwie wpłaty Skrill niosą w sobie mnóstwo zalet. Przede wszystkim są one natychmiastowe, bezpieczne i wolne od opłat. Co więcej, Skrill pozwala nawet zarabiać na programie partnerskim. Dużym plusem jest też możliwość wyrobienia karty prepaid, aby płacić nią za zakupy, czy wypłacać pieniądze z bankomatów.

 • Natychmiastowa wpłata – szybki przelew na konto gracza o dowolnej porze w ciągu dnia i w nocy.
 • Zero opłat – bezpłatne depozyty bez prowizji.
 • Anonimowość – konto Skrill nie jest w żaden sposób powiązane z kontem bankowym przypisanym do bukmachera.
 • Karta prepaid – możliwość wyrobienia karty do konta, która działa na zasadzie zwykłej karty płatniczej.
 • Aplikacja mobilna – możliwość wpłaty przez Skrill bezpośrednio z apki u bukmachera,
 • Łatwa wypłata pieniędzy – szybka wypłata środków z konta Skrill na rachunek w banku lub korzystanie z nich przez kartę prepaid.
 • Łatwe zasilenie konta Skrill – wpłata na konto Skrill na wiele różnych sposobów (m.in. przelew bankowy, Bitcoin, Neteller, Paysafecard, karta płatnicza).
anna gwiazda
Moim zdaniem Skrill to świetna opcja wpłaty u bukmacherów. Prosta w obsłudze, a do tego anonimowa!
Najlepsi bukmacherzy Skrill

Dlaczego nie warto korzystać z portfela Skrill?

Jak każda metoda płatności, również Skrill ma kilka wad. Na pewno jedną z nich są stosunkowo wysokie opłaty i prowizje. Wprawdzie założenie i prowadzenie konta jest w pełni darmowe, jednak poszczególne operacje są już płatne.

Dlatego niewielką prowizję zapłacimy przy zasilaniu konta Skrill, to samo dotyczy też wypłaty środków na konto w banku i kartą prepaid. Dlatego zwłaszcza przy przelewach na konto w banku warto pomyśleć nad przesyłaniem większych sum pieniędzy.

Innym minusami Skrill są:

 • Mała liczba bukmacherów, którzy oferują ten portfel elektroniczny w metodach wpłaty.
 • Promocje – zdarza się, że bukmacherzy wykluczają z promocji graczy, którzy dokonali wpłaty Skrill. Dlatego bardzo ważne, aby dokładnie czytać regulaminy promocji i konkursów nie tylko pod kątem warunków, ale też ewentualnego wykluczenia z promocji wpłat Skrill.
 • Wpłaty Skrill do bukmachera mogą mieć minimalne limity – wprawdzie konto w Betclic zasilimy przez Skrill już przy wpłacie 1 złotówki, ale na przykład w STS wpłata minimalna to już 30 złotych.

Alternatywne metody płatności dla Skrill

Wpłaty Skrill są atrakcyjną metodą płatności. Niewątpliwie warto rozważyć wpłaty właśnie Skrillem, aczkolwiek gracze muszą mieć wybór, dlatego podsuwamy trzy alternatywy dla e-portfela Skrill.

Alternatywy dla Skrill
blik logo
 • natychmiastowa wpłata
 • wysoki poziom bezpieczeństwa
 • płatności mobilne
BLIK
payu logo
 • szybkie płatności
 • szeroka dostępność
 • w ofercie tylko polskie banki
PayU
pasafecard bukmacher
 • anonimowe płatności
 • szersza dostępność
 • Wpłaty mogą mieć minimalne limity
Paysafecard

Zakłady bukmacherskie: Skrill jako metoda płatności

Skrill to dość popularna, bezpieczna, prosta w obsłudze metoda płatności oraz elektroniczny portfel. Skrill pozwala na transfer środków krajowych czy zagranicznych. Współpracuje z zakładami online, dzięki czemu można u bukmachera ze Skrill wpłacać depozyt i wypłacać wygrane.

Bukmacher Skrill

Jakie korzyści daje Skrill? Jak wygląda krok po kroku płatność Skrill? Polski bukmacher, który wspiera płatność Skrillem to…? Co trzeba jeszcze wiedzieć nna temat Skrill bukmacher? Wszystko znajdziesz w naszym tekście.

Skrill: co to jest?

Powstał w 2011 w Wielkiej Brytanii i nie od początku nazywał się Skrill. Co to jest? Pierwotnie nazywał się Moneybookers, ale w 2011 dokonał rebrandingu. Właścicielem marki jest Paysafe Group (od 2015 roku) które także posiada Neteller, poprzednio głównego konkurenta Skrilla w płatnościach online, oraz system pre-paid Paysafecard. Skrill jest dostępny w kilkudziesięciu krajach, ale nie pozwala użytkownikom zarejestrowanym w USA na przyjmowanie pieniędzy.

Także zagraniczni rezydencji nie mogą wysłać środków z użyciem kart albo konta z lokalizacja w USA. Skrill działa jak bramka escrow dla handlu online, ale także jako portfel elektroniczny (podobnie zresztą jak PayPal). Ponadto Skrill oferuje karty pre-paid.

Skrill jest popularną metodą płatności dla grających online, obstawiających zakłady, robiących zakupy przez Internet czy inwestujących w Forex. Marka idzie z duchem czasu i proponuje również płatności w kryptowalutach.

Kto stoi za Skrill?

Właścicielem spółki Skrill Limited jest spółka, która została założona zgodnie z przepisami prawa Anglii i Walii. Zarejestrowano ją pod numerem 4260907. Spółkę Skrill uruchomiono w 2010 roku, ale historia firmy zaczyna się w 2001 roku, kiedy powstał e-portfel Moneybookers, później przemianowany w Skrilla.

Firma została też upoważniona przez brytyjski urząd ds. usług finansowych (Financial Conduct Authority) do wydawania pieniądza elektronicznego w ramach brytyjskiej ustawy o pieniądzu elektronicznym (numer rejestracji 900001).

Dodajmy jeszcze, że główna siedziba spółki znajduje się w Londynie. Jednak swoje biura ma ona również w innych krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych.

Jak to działa? Skrill: doładowanie konta

Jak można dokonać doładowania Skrill? Środki na konto Skrill przelejesz za pomocą transferu pieniędzy z konta, doładowania Paysafecard przez Skrill, płatności kartą. Do Skrill konta wystarczy dodać konto bankowe lub kartę. Wypłacać można przelewam albo w bankomatach. Niestety nie ma możliwości doładowania Skrill smsem. W przypadku braku konta czy karty, kup za gotówkę Paysafecard w kiosku i wykonaj doładowanie Skrill Paysafecard – ponieważ ten sam właściciel ma obie metody płatności, to taka operacja jest możliwa.

Operacja Skrill doładowanie smsem nie jest wykonalna, ale można za pomocą telefonu otrzymywać płatności, jeśli ma się aplikację mobilną. By odebrać środki, przekazujący musi znać jedynie numer telefonu odbiorcy.

Ponieważ Skrill doładowanie przez SMS nie jest wykonalne, także nie da się za pomocą wykonać za jego pomocą doładowania telefonu – choć można to zrobić mając pre-paid kartę Skrill. Doładowanie telefonu Skrill kartą wykonasz płacąc nią w kiosku za nowy pakiet do telefonu.

Wpłata Skrill – nic prostszego

Jeśli korzystamy z bukmachera Skrill, wpłata za pośrednictwem tej metody jest bardzo podobna do procedur, jakie widzimy przy innych e-portfelach. Jeśli więc jesteśmy już obeznani z wpłatami przez portfel elektroniczny Neteller czy ecoPayz, wpłata na bukmachera przez Skrill wygląda niemal identycznie, a różnica polega tylko na wybraniu innego portfela.

Jednak szybko i natychmiast wpłaty dokonamy również wówczas, kiedy po raz pierwszy korzystamy z tej metody płatności. Wystarczy, że w dostępnych metodach składania depozytów wybierzemy wpłaty Skrill i podamy kwotę, jaką chcemy zasilić konto gracza.

System automatycznie przenosi nas na stronę logowania do serwisu Skrill. Wystarczy, że wpiszemy e-mail i hasło, po czym zatwierdzimy wpłatę na bukmachera. Oczywiście musimy mieć środki na Skrillu lub je uzupełnić.

Jak założyć Skrill?

Aby płacić u bukmachera Skrillem, trzeba najpierw mieć konto na platformie. Należy w tym celu udać się pod adres skrill.com:

Rejestracja konta w Skrill 1

U góry strony kliknij w przycisk Rejestracja.

Rejestracja konta w Skrill 2

Trafisz na poniższą stronę: wypełnij tutaj swoje dane, wybierz hasło i kliknij w Zarejestruj się teraz u dołu formularza. Później postępuj wedle wskazówek mailowych. Będziesz musiał doładować konto poprzez kartę kredytową lub konto bankowe.

Wplata krok po kroku w STS ze Skrill

Wpłata przez Skrill w STS to bułka z masłem, zapoznaj się z naszą instrukcją krok po kroku i wpłać depozyt bez problemu.

bukmacher skrill wpłata krok 1

Zaloguj się na stronie STS i kliknij zakładkę Wpłata.

wpłata krok 2

Z dostępnych metod płatności wybierz Skrill i wpisz kwotę depozytu (w STS wpłaty przez Skrill mają minimalny limit 30 złotych). Kliknij przycisk Wpłać i zostajemy przeniesieni przez system na stronę logowania Skrill.

wpłata krok 3

Zaloguj się do serwisu i potwierdź płatność.

Skrill: możliwości

Co w ofercie ma Skrill? Skrill oferuje m.in.:

Warto mieć na uwadze, że jeśli wybierze się walutę konta Skrill, nie można jej potem zmienić – jedynie program VIP oferuje konta multiwalutowe.

Jakie opłaty znajdziesz w Skrill?

Założenie konta Skrill jest darmowe. Inne związane z użytkownie konta opłaty zostały zebrane w tabeli.

Skrill – opłaty szczegółowe
Rodzaj transakcjiRegion lub walutaOpłata
Płatności internetoweCały światBezpłatnie
Odbiór pieniędzy na konto SkrillCały światBezpłatnie
Wysyłka środków na adres e-mail, do portfela SkrillCały świat1,45% kwoty, opłata minimalna 2,14 złotych
Wysyłka środków na konto bankoweCały światBezpłatnie
Wpłata środków: na konto, w Bitcoinach, na Neteller, za pomocą Przelewy24, Rapid, TrustivKraj zamieszkania1% kwoty
Wpłata środków międzynarodowa: Visa, Mastercard, Swift, JCB, Credit Card Diners, American Express, PaysafecardCały świat1% kwoty
Wypłata środków: przelew na kontoKraj zamieszkania23,59 złotych (5.5 euro)
Wypłata środków: VisaKraj zamieszkania7,5% kwoty
Wypłata środków: SWIFTCały świat23,59 złotych (5.5 euro)
Opłata za bezczynność na koncie: naliczana, jeśli w ciągu 12 miesięcy nie dokonano przynajmniej jednego logowania lub dokonania transakcji3 euro za miesiąc, a od 13 marca 2019: 5 euro miesięcznie, jeśli nie odnotowane żadnej aktywności na koncie w ciągu 12 miesięcy.
Opłata za zakup lub sprzedaż kryptowaluty1,5% kwoty dla USD, EUR,

3% dla innych walut
Przeliczenie waluty3,99% powyżej podstawowego kursu

Adnotacja: W przypadku używania karty kredytowej do celów hazardowych wydawca karty może pobierać opłatę za zaliczkę gotówkową, w której Skrill nie ma udziału i na której wysokość nie ma żadnego wpływu.

Opinie typerów o Skrill

Jakie są na temat Skrill opinie? Bukmacher oferujący płatności za pomocą Skrill zazwyczaj spotyka się z pozytywnym odzewem użytkowników. Wielu legalnych buków oferuje wpłaty Skrill, sprawdź nasz ranking i wybierz najlepszego.

Skrill jest chwalony za wygodę, szybkość transakcji, niskie opłaty. Niezadowolenie budzi brak możliwości darmowego posiadania konta multiwalutowego. Użytkownicy grający w kilku walutach, muszą zakładać kilka kont, by obejść ten zapis oraz by uniknąć dość drogiego przewalutowania.

Właśnie – opłaty są generalnie niskie, ale przewalutowanie drogie i na to narzekają klienci Skrill.  Zdarzają się też blokady kont, ale z tym musi się liczyć osoba grająca nielegalnie i Skrill wyraźnie przed tym ostrzega. Jeśli ktoś obstawia jedną walutę i gra u legalnych bukmacherów, to powinien ze Skrilla być zadowolony.

skrill-jump-button-zaklady
Skrill to jedna z najwygodniejszych metod płatności u bukmacherów. Szybka, anonimowa i łatwa w obsłudze.
Wróć do rankingu bukmacherów

FAQ: Bukmacher ze Skrill

Jak wypłacić pieniądze u bukmachera przez Skrill?

Wpłata i wypłata przez Skrill u bukmachera wygląda podobnie jak w przypadku innych metod płatności. Wystarczy wybrać metodę wypłaty Skrill oraz w odpowiednim polu podać kwotę wypłaty.

Które zakłady bukmacherskie udostępniają płatności przez Skrill?

Jest on dostępny w większości legalnych dla Polaków bukmacherów. Co istotne, u licencjonowanych bukmacherów w taki sposób można tylko zasilić konto, ale nigdy w ten sposób wypłacić środków.

Czy Betclic ma w ofercie wpłaty przez Skrill?

Tak, Betclic posiada możliwość wpłaty przez Skrill. Sprawdź plusy i minusy takiej płatności i sam zdecyduj, czy warto.

Jak wykonać wpłatę u bukmachera przez Skrill?

Wpłata przez Skrill jest natychmiastowa. Jeżeli użytkownik posiada środki na koncie Skrill, wystarczy wybrać tę metodę wpłaty, podać kwotę depozytu i zalogować się na stronie Skrill, dokładną instrukcję znajdziesz w naszym tekście.

Dlaczego warto skorzystać z opcji wpłaty przez Skrill u polskich bukmacherów?

Przede wszystkim to wpłaty natychmiastowe. Dodatkowo gwarantują anonimowość, dzięki której nie musisz martwić się o swoje dane w internecie.

Kiedy bukmacher blokuje konto za płatności Skrillem?

Nie ma takiej możliwości – jeśli jest opcja płatności Skrillem, to bukmacher zaksięguje środki. Może się natomiast zdarzyć, że Skrill zablokuje transfer albo konto w przypadku wpłaty dla bukmacherów bez licencji MF.

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję

Wszyscy operatorzy są osobiście testowani i porównywani przez recenzentów, którzy dokładnie analizują różne aspekty, w tym bonusy powitalne i metody płatności. Aby ocenić każdy indywidualny obszar zainteresowania, używamy systemu ocen w zakresie od 0 do 5 gwiazdek.