Bukmacher PayU – szybki i wygodny sposób płatności u buków online

Autor Anna Gwiazda Zaktualizowano 24/07/2023

Zakłady bukmacherskie online żyją z tego, że zapewniają możliwość dynamicznego obstawiania zakładów, a także są dostępne bez względu na dzień, czy godzinę, w każdym miejscu. Wystarczy łączność z internetem. Takie udogodnienia wymagają równie szybkiego sposobu płatności.

Ponieważ bez natychmiastowego przepływu pieniędzy, gracze nie mieliby szansy czerpać z atutów gry online i tym samym zakłady internetowe nie miałyby sensu. Jednym z najszybszych, a jednocześnie najbardziej bezpiecznych i komfortowych metod płatności jest system bukmachera PayU.

Lista najlepszych bukmacherów PayU

Bukmacherzy z polską licencją, którzy posiadają już funkcjonujące strony internetowe, udostępniają różne możliwości dokonywania płatności. Dwóch z nich ma w swojej ofercie PayU.

Ad disclosure
Jak oceniamy?
#
1
STS
5/5

1660 zł Bonus

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
paysafecard.png
dotpay.png
App availability
#
2
4/5

50 zł Bonus

Zakład bez ryzyka 100% do 50 złotych

Brak wymaganego obrotu
Min. kurs dla AKO 1.6 na zdarzenie
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
przelewy24.png
payu.png
App availability
#
3
4/5

1400 zł Bonus

Dla 3 wpłat

Kod bonusowy: BC1400
1x, zakład AKO, minimum 3 zdarzenia
min. kurs zdarzenia 1.30
Metody płatności (3 in total):
przelewy24.png
blik.png
skycash.png
App availability
#
4
5/5

3000 zł Bonus

+ 30 dni gry bez podatku

Bonus cashback 100% od 1 dep. do 1000 zł
Obrót 1x, kurs min. 1.30
Bonus od 2 dep. do 2000 zł
Obrót 2x, kurs min. 1.30
Kurs łączny kuponu 2.50
30 dni gry bez podatku
Metody płatności (4 in total):
skycash.png
dotpay.png
payu.png
paysafecard.png
App availability

Oznacza to, że wpłaty i wypłaty u bukmachera mogą być dokonywane za pomocą tego systemu, a gracze mogą wybrać PayU jako domyślny sposób dokonywanych przez nich płatności. Poniższa lista prezentuje wszystkie legalne zakłady bukmacherskie w internecie, które posiadają w swojej ofercie płatność PayU:

Pozostali bukmacherzy online udostępniają systemy zbliżone funkcjonalnością do PayU, które posiadają podobny wachlarz sposobów płatności oraz możliwość dokonywania natychmiastowych przelewów na konto gracza u bukmachera online. Wiele zakładów bukmacherskich stale poszerza wybór systemów płatniczych, dlatego powyższa lista może wydłużać się z biegiem czasu. Aby przybliżyć bardziej system i jego możliwość, omówimy w artykule dokładnie co to PayU oraz jak płacić przez PayU.

Co to jest PayU?

Jest to operator płatności internetowych działający jako system, daje nam on możliwość dokonywania oraz otrzymywania wpłat przez Internet w trybie natychmiastowym. PayU udostępnia możliwość płacenia kartą kredytową lub natychmiastowym przelewem bankowym, a także popularnym w Polsce systemem BLIK.

bukmacher PayU

Bukmacher PayU to gwarancja wygodnej płatności i wachlarz dostępnych sposobów na transfer pieniędzy.

Spółki z Grupy PayU są obecne w 17 krajach na 4 kontynentach i dostarczają ponad 300 wygodnych i bezpiecznych metod płatności: karty, przelewy elektroniczne, raty, odroczona płatność, cykliczna płatność, zapłata jednym kliknięciem. Zatrudniają ponad 14000 pracowników na całym świecie i prowadzą działalność w 133 krajach. Jest to najlepszy dowód na to, że wybierając tę metodę płatności możemy być pewni szybkiej obsługi i profesjonalizmu. To idealny wybór dla każdego bukmachera online, ponieważ zapewnia duży wybór sposobów płatności i umożliwia cieszenie się dynamiczną rozgrywką, dlatego też zakłady chętnie korzystają z usług PayU.

Lider płatności online w Polsce już dostępny u buków

Poniżej omówione zostaną możliwości, jakie otrzymujemy płacąc za pośrednictwem tego systemu, co to jest PayU, a także jacy bukmacherzy udostępniają płatność PayU w swoim katalogu.

Należy przede wszystkim zaznaczyć, że PayU jest liderem płatności online w Polsce, a od 2006 roku podbija rynek systemów płatności online nie tylko w naszym kraju, ale również na świecie. Dlatego należy przeanalizować jak działa PayU oraz jaki ma wpływ na grę w zakładach na sport.

Bukmacher PayU – jak płacić?

Zakłady bukmacherskie online, które wybierają system PayU stawiają na wygodę i szybkość dokonywania wpłat i wypłat. Wystarczy wybrać z wielu możliwości uiszczenia płatności, które oferuje nam system. Wszystko znajduje się w jednym miejscu i rozliczane jest w trybie natychmiastowym. Chociaż system płatności online jest bardzo zaawansowanym mechanizmem, jego obsługa jest naprawdę prosta i nie wymaga wiedzy informatycznej.

Konieczne jest jedynie, zależnie od wybranej metody płatności – posiadanie odpowiednich danych. I tak, przy płatności kartą płatniczą – niezbędne będzie podanie numeru karty i kodu CVC, z kolei po wyborze przelewu online, będziemy musieli zalogować się do swojego banku podając odpowiedni numer klienta i hasło. W zasadzie na tym kończy się cała operacja. Jednak aby na pewno wszystko było jasne i nie powstały żadne wątpliwości. W kolejnym punkcie artykułu omówimy, krok po kroku, dokonanie płatności u bukmachera PayU. Jak płacić u jednego z legalnych zakładów bukmacherskich – STS?

Zakłady STS PayU – omówienie płatności krok po kroku

Zacznijmy od tego, że posiadamy już konto w Milenium Zakłady. Teraz, aby postawić odpowiednie zakłady musimy wpłacić środki na nasze konto. Chcemy dokonać tego za pomocą systemu Zakładów STS PayU. Z uwagi na to, że podjęcie decyzji mamy już za sobą, jesteśmy już na półmetku zadania. Dalsza część to bardzo proste do wykonania czynności, które zostaną pokazane, krok po kroku, poniżej.

Jak wygląda płatność poprzez system PayU w jednym z legalnych bukmacherów online, którzy oferuję tę możliwość? Na potrzeby naszego poradnika utworzyliśmy konto demonstracyjne zakładach STS. Posiadając w nim konto, możliwe jest składanie depozytu za pomocą różnych form, w tym właśnie poprzez PayU.

Krok 1. Zarejestruj się lub zaloguj na stronie STS.

Wpłata 1 depozytu w stsKrok 2. Kliknij Wpłata, by dokonać depozytu.

Wpłata 2 depozytu w stsKrok 3. Z dostępnych metod płatności wybierz PayU i kliknij Wpłać.

Wpłata w STS z PayU

Depozyt został już złożony. Pieniądze powinny być zaksięgowane błyskawiczne. Jednak w razie wątpliwości bądź opóźnień można sprawdzić status transakcji dzięki wiadomości wysłanej przez system na Twój e-mail podany podczas rejestracji konta.

Minimalna wpłata: bukmacher i widełki

W zakładach bukmacherskich minimalnej wpłaty bukmacherzy zazwyczaj nie ograniczają. Więc można deponować nawet poniżej 1 zł. Zdarza się, że nie można wpłacić mniej niż 10 złotych, na przykład w zakładzie bukmacherskim LvBet, jednak jest to bardzo rzadkie zjawisko. Wynika to z prostego faktu. Bukmacherzy nie ograniczają minimalnych wpłat, by nie doprowadzić do zniechęcenia graczy. W końcu lepsza jest dla firmy bukmacherskiej taka sytuacja, gdy dany użytkownik gra małymi stawkami, niż gdyby miał nie grać w ogóle.

Ranking bukmacherów PayU

W Polsce możemy wybierać spośród 15 legalnych, zarejestrowanych przez Ministra Finansów, zakładów bukmacherskich. Do dzisiaj, swoją działalność uruchomiło 9 bukmacherów, zaś 5 z nich posiada w swojej ofercie płatności system PayU. Lista ta stale się powiększa. Należy również pamiętać, że inni bukmacherzy mają najczęściej podpisane umowy z konkurencyjnymi systemami płatności, które udostępniają podobny wachlarz możliwości. Poniżej omówimy krótko wiodące marki z naszej listy najlepszych krajowych bukmacherów, którzy współpracują z PayU.

PayU – jak zapłacić przez PayU bezpiecznie

Od 2007 roku PayU zarejestrowane jest jako Agent Rozliczeniowy. Aby uzyskać taki status, zgodnie z polskim prawem, podmiot musi spełnić bardzo rygorystyczne warunki raportowania oraz normy bezpieczeństwa. Dlatego też sięgając po usługi PayU mamy pewność, że powierzone przez nas środki są jak najbardziej bezpieczne i na pewno trafią we wskazane miejsce.

Co więcej PayU może pochwalić się uzyskaniem certyfikatu wystawianego przez firmy obsługujące płatność kartami. Jest to certyfikat PCI DSS, który uznaje się na całym świecie. Otrzymanie certyfikatu traktuje się jako potwierdzenie najwyżej jakości usług i stosowania optymalnych systemów zabezpieczeń. Strony PayU, na których podajemy poufne dane, niezbędne do dokonania płatności, takie jak adres, dane osobowe, numery kart, numery rachunków bankowych szyfrowane są rozszerzonym protokołem SSL (EV). Dzięki temu szansa, że trafią do osób niepożądanych jest znikoma. Wszystkie informacje są przechowywane jedynie w centrach danych PayU i nie udostępnia się ich pod żadnym pozorem w celach komercyjnych.

Agent Rozliczeniowy PayU – bezpieczeństwo transakcji
certyfikat PCI DSS
 protokół SSL (EV)

Bukmacher PayU – zachowanie odpowiedniej ostrożności

Należy pamiętać, że pomimo swobody i wygody, a także wielu zabezpieczeń podczas dokonywania płatności PayU w internecie, wymagane jest zachowanie szczególnej ostrożności. Przede wszystkim nie należy wykonywać transakcji u bukmacherów, których serwisy posiadają nieskuteczne zabezpieczenia, ponieważ możemy zostać narażeni na  udostępnienie wrażliwych danych osobom niepowołanym. Próba dochodzenia swoich praw w takiej sytuacji jest skazana na niepowodzenie. Najlepszym i tak naprawdę jedynym sposobem, aby uniknąć jakichkolwiek niejasności w tym temacie, jest gra wyłącznie w zakładach bukmacherskich, które gwarantują pełną ochronę dokonywanych płatności.

Wskazuje się dlatego wyłącznie sprawdzone spółki, które obejmuje:

  1. Nadzór kontrolny Ministerstwa Finansów
  2. Powyżej wspomniane zostały metody płatności u bukmacherów, którzy posiadają licencję na prowadzenie działalności w Polsce
  3. Nie jest wskazane jednak stawianie zakładów u nielegalnych bukmacherów

Związane są z tym wyżej wymienione zagrożenia, a także możliwość sprawdzenia naszego konta przez odpowiedni urząd kontrolny. Konsekwencją może być wszczęcie śledztwa i dochodzenie prawno-skarbowej odpowiedzialności od gracza.

Oszustwa PayU

Pomimo że system jest dopracowany i zabezpieczony na wiele sposobów, zdarzają się również oszustwa PayU, do których system jest w pewien sposób wykorzystywany. Wszyscy ci, którzy dokonują płatności za pośrednictwem serwisu PayU (robiąc za jego pośrednictwem przelewy, w takich miejscach jak bukmacher PayU albo PayU Allegro) muszą mieć się na baczności, bowiem łatwo się nabrać na pułapkę internetowych oszustów. Zdarzyło się w 2017 roku, że rozsyłane były fałszywe wiadomości mailowe z informacją: PayU – Potwierdzenie przyjętej płatności kartą.

W mailu natomiast znajdowała się informacja o treści: “Witaj, zarejestrowaliśmy zlecenie płatności dla – tutaj nazwa dowolnej, znanej firmy. Możesz w dowolnym momencie sprawdzić status transakcji”

Link do zarejestrowania zlecenia płatności (której wcześniej użytkownik nie dokonał) prowadził do całkiem wiarygodnej strony PayU. Jednak nie był to prawdziwy serwis, a  oszuści podszywali się pod znane firmy, a także samo PayU. Dodatkowo wiadomość zawierała również załącznik, który był wirusem i mógł pobrać wszystkie wrażliwe dane z komputera. Oznacza to, że powinnyśmy dokładnie sprawdzać wszystkie informacje i być uważnym.

Bukmacher PayU: zalety i wady płatności

Bukmacher PayU – plusy

Wybierając płatność PayU w zakładzie bukmacherskim możemy liczyć na to, że płatność będzie w pełni bezpieczna, a dodatkowo pieniądze znajdą się natychmiastowo na naszym koncie, niezależnie od dnia, czy godziny.

PayU jest dużą firmą, która posiada odpowiednie certyfikaty oraz renomę, dlatego możemy być spokojni o swoje pieniądze. Dodatkowo korzystając z systemu PayU mamy do wyboru kilka sposobów dokonania płatności, który możemy wybrać w zależności od tego, co w danej chwili jest dla nas bardziej korzystne. Oznacza to pełną wygodę i bezpieczeństwo, a także możliwość szybkiej wpłaty, która jest niezwykle ważna dla gracza online.

Bukmacher PayU – minusy

Minusem płatności poprzez system PayU może być wybór banków, który ograniczony jest jedynie do polskich banków. Jeżeli gracz posiada konto w zagranicznej placówce, nie będzie miał możliwości dokonania wpłaty.

Jest to jednak rzadka sytuacja, ponieważ polscy gracze w znacznej większości posiadają konta bankowe w spółkach zarejestrowanych w naszym kraju. Może również zdarzyć się, że dla osoby niezaznajomionej, system będzie nieczytelny. Jest to rozbudowana strona, która posiada wiele możliwości dokonywania przelewów. Jednak tak naprawdę wymaga to jedynie chwilowego przystosowania, ponieważ PayU zaprojektowane jest w możliwie najbardziej przystępny dla użytkownika sposób.

Sprawdź bukmachera PayU STS

PayU a PayPal: różnice

Przede wszystkim system PayU jest pośrednikiem w przelewie miedzy kupującym a sprzedającym. W sytuacji, gdy dwie osoby mają konta w różnych bankach, ten sposób zapłaty przyspiesza dotarcie pieniędzy na konto sprzedawcy usługi. Jeżeli mają w tych samych bankach – nie następuje przyspieszenie, ponieważ płatność i tak księgowana jest natychmiastowo.

Z drugiej strony mając konto PayPal możemy płacić w miejscach, w których nie dałoby się zapłacić inaczej. Ponieważ np. nie posiadamy karty kredytowej albo sklep zagraniczny nie akceptuje polskiej karty. To nie zdarza się obecnie już zbyt często. Konto PayPal można doładować przelewem ze swojego banku lub dodać do niego numer karty (kredytowej, płatniczej). Jest to bezpieczne, ponieważ co do zasady druga strona przelewu nie posiada żadnych szczegółowych danych. A PayPal chroni transakcje w razie nieotrzymania towaru. Widać więc, że między PayU a PayPal różnice są dość spore.

Popularne metody płatności u bukmacherów online

W polskich zakładach bukmacherskich bardzo chętnie wybiera się płatność za pomocą systemu PayU, ale również płatności kartą i BLIK. Należy zaznaczyć, że system PayU to platforma, która jest pewnym pośrednikiem i umożliwia dokonanie różnych rodzajów płatności. Oznacza to, że nie jest to sposób płatności, ale serwis, który daje wybór kilku sposobów wpłacenia pieniędzy na nasze konto gracza. Istnieją jednak również inne systemy oraz sposoby.

Niektóre zakłady bukmacherskie online umożliwiają transakcje bezpośrednio z ich strony, zaś inne korzystają z usług pośredników płatności jakimi są: PayU, Dotpay lub Tpay. Należy podkreślić, że bukmacherzy internetowi odchodzą od tradycyjnych form płatności, takich jak przelewy bankowe dokonywane bezpośrednio z konta gracza. W związku z dynamicznym rozwojem rynku bukmacherskiego w internecie, stawia się na szybki obrót pieniędzy i udostępnienie graczom jak najbardziej płynnej rozgrywki.

Alternatywy dla bukmachera PayU – bukmacher formy płatności

Poza wymienionymi powyżej sposobami, wśród polskich bukmacherów internetowych, popularne są również inne metody płatności. Organizatorzy zakładów wzajemnych udostępniają również dla wygodny aplikacje bukmacherskie. Jest to na przykład Blik, czyli stosunkowo nowa metoda płatności, wybierana przede wszystkim przez młodych ludzi. Bardzo szybki sposób płatności, polegający na wpisaniu odpowiedniego kodu, który wyświetla się w aplikacji banku na ekranie telefonu. Nadal popularny, choć już coraz rzadziej wykorzystywany tradycyjny przelew bankowy, który jest formą archaiczną i posiadającą wiele wad. Przede wszystkim bardzo długi okres rozliczenia, który może trwać nawet kilka dni. Z uwagi na to, jest zdecydowanie gorszym sposobem od PayU.

Warto również wspomnieć o portfelu elektronicznym Skrill, który akceptuje czterech legalnych Polskich bukmacherów: STS, Fortuna i LVBet. Jest to bardzo popularna na świecie metoda płatności, która mocno rozwija się ostatnimi czasy w Polsce. Na razie jest to znacząco mniejsza skala niż system PayU oraz inni pośrednicy, jednak warto wziąć pod uwagę sukces tego portfela elektronicznego za granicą.

Płatności PayU – rozwój

Konto PayU to pomysł, który pojawił się pod koniec listopada ubiegłego roku i dostępny będzie dla wszystkich użytkowników Allegro oraz wybranych sklepów internetowych. W kolejnych latach będzie się go systematycznie wprowadzało do większości pozostałych e-sklepów, a także może pojawić się u bukmacherów online.

Najważniejszą i najbardziej promowaną zaletą konta PayU jest to, że wszystkie dane (zarówno osobowe, jak i dotyczące kart czy rachunków bankowych) podawane są przez kupującego tylko raz, a miejscem ich przechowywania jest PayU. Opłacając zakupy, klient wybiera ulubioną płatność i nie musi już rejestrować się w e-sklepie. Będzie to prawdopodobnie bardzo prężnie rozwijająca się funkcja, która może również w znaczącym stopniu umocnić PayU na szczycie najbardziej popularnych metod wpłaty u bukmachera.

PayU: opinie

Pomimo że znajdą się przeciwnicy systemu PayU, opinie:

PayU osiągnęło szeroki, międzynarodowy zasięg i zdobyło miliony użytkowników, dzięki bezawaryjnemu działaniu i wygodzie użytkowania. Bez wątpienia udostępnienie natychmiastowych płatności przyczyniło się do polepszenia jakości zakupów i rozrywki w internecie. Wypierając tradycyjne metody płatności – takie jak przelew bankowy. Wiązał się długim okresem rozliczenia i możliwością pomyłki przy wprowadzaniu danych. Należy zaznaczyć, że PayU stale się rozwija i wprowadziło ostatnimi czasy funkcję PayU Express, która umożliwia dokonywanie płatności w 0,5 sekundy.

Nasze dane są zachowane w pamięci i wystarczy jedynie potwierdzić dokonanie płatności. Jest to opcja oddająca wygodę płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i zyskuje coraz większe grono zwolenników. Dodatkowo, jeżeli dana osoba nie wie jak działa PayU, ich strona prowadzi wszystkich nowych użytkowników krok po kroku i udostępnia dokładne informacje jak zapłacić przez PayU.

STS PayU

To jedną z najbardziej rozpoznawalnych, a jednocześnie najstarszych firm bukmacherskich w Polsce. STS posiada szeroki wybór metod płatności i współpracuje z systemem PayU od dłuższego czasu.

Ad disclosure
#
STS
5/5

1660 zł Bonus

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
paysafecard.png
dotpay.png
App availability

forBET PayU

jeden z młodszych zakładów bukmacherskich na naszym rynku, który jednak prężnie się rozwija. Udostępnia wiele metod płatności, w tym przede wszystkim system PayU, dzięki któremu dokonywanie wpłat na konto gracza następuje natychmiastowo.

Ad disclosure
#
5/5

3000 zł Bonus

+ 30 dni gry bez podatku

Bonus cashback 100% od 1 dep. do 1000 zł
Obrót 1x, kurs min. 1.30
Bonus od 2 dep. do 2000 zł
Obrót 2x, kurs min. 1.30
Kurs łączny kuponu 2.50
30 dni gry bez podatku
Metody płatności (4 in total):
skycash.png
dotpay.png
payu.png
paysafecard.png
App availability

Najważniejsze kwestie u bukmachera PayU

Czym różni się przelew online od tradycyjnego?

Usługa przelewu online (tzw. pay-by-link) polega na tym, że następują pełna integracja procesu płatności z systemem bankowym. Wszystkie dane w czasie finalizowania płatności przelewu wypełniane są w sposób automatyczny, a ich edycja jest niemożliwa. Dzięki temu nie musimy wprowadzać danych ręcznie. Realizacja płatności tym kanałem jest bardzo szybka – to zaledwie kilkanaście sekund, podczas gdy przelew tradycyjny realizowany jest w czasie 2-3 dni. Przewaga przelewów PayU jest w takim razie niezaprzeczalna i bardzo przydatna podczas gry u bukmacherów online.

Żeby skorzystać z przelewu elektronicznego trzeba mieć konto internetowe?

Tak, aby móc skorzystać z usługi niezbędne jest posiadanie dostępu do serwisu banku współpracującego z PayU. Wszystkie liczące się banki w Polsce mają umowę z systemem PayU, nie trzeba więc obawiać się, że nasz bank nie udostępnia takiej możliwości. Z tego powodu PayU jest popularne wśród legalnych internetowych bukmacherów.

Kiedy płatność trafi na konto sklepu?

Płatność szybkim przelewem elektronicznym realizowana jest od razu, także w soboty, niedziele i święta. O każdej godzinie, może być to nawet środek nocy. Umożliwia to płynne stawianie zakładów i jest znaczącym ułatwieniem w porównaniu do tradycyjnych przelewów.

Plusy płatności PayU
  • możemy zapłacić za wszystko z góry bez obaw, że wydłuży to czas realizacji zamówienia (o czas oczekiwania na przelew z innego banku). Ponieważ przelewy wykonywane są natychmiastowo,
  • nie ma konieczności ręcznego wpisywania kwoty przelewu ani danych sprzedawcy, co zapobiega powstawaniu błędów przy wpłatach.
  • bezpieczeństwo, wygoda i szybkość (w systemie PayU jedyne, co musimy zrobić, to zalogowanie się na stronie banku i wpisanie kodu potwierdzającego przelew.  Reszta, łącznie z wylogowaniem, odbywa się automatycznie), to umożliwia nam zaoszczędzenie czasu i uniknięcie jakichkolwiek problemów z płatnością.
Minusy płatności PayU
  • osoby, które nie miały do czynienia z płatnością PayU mogą poczuć się zdezorientowane. Kiedy w polu „Odbiorca Przelewu” zobaczą dane firmy zewnętrznej, a nie sklepu, w którym robią zakupy.
  • zdarza się, że w razie problemów z przetworzeniem transakcji nie otrzymujemy od razu stosownych informacji o błędzie. W większości przypadków otrzymuje je tylko sprzedający albo nikt. Jednak są to rzadkie sytuacje.
  • niektóre systemy udostępniają dodatkowe, płatne opcje (m.in. ubezpieczenia transakcji), co jednym kupującym się podoba, a innych może mylić.

FAQ: Bukmacher PayU

Którzy bukmacherzy w Polsce posiadają płatność PayU?

Legalni bukmacherzy w Polsce często udostępniają płatność PayU. Sprawdź nasz ranking, by wybrać najlepszego buka.

Czy PayU sprawdza się u bukmacherów?

Tak, jest to szybka i bezpieczne metoda płatności. Wystarczy kilka prostych kroków, by zapłacić przez PayU u bukmachera.

Bukmacher PayU, czy to bezpieczne?

Jak najbardziej, PayU to firma z doświadczeniem i odpowiednimi zabezpieczeniami.

PayU, a inne sposoby płatności u bukmacherów

Oprócz PayU, bukmacherzy udostępniają wiele innych metod płatności, jak np. Paysafecard, Dotpay, czy Skrill. Poznaj plusy i minusy PayU.

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję

Wszyscy operatorzy są osobiście testowani i porównywani przez recenzentów, którzy dokładnie analizują różne aspekty, w tym bonusy powitalne i metody płatności. Aby ocenić każdy indywidualny obszar zainteresowania, używamy systemu ocen w zakresie od 0 do 5 gwiazdek.