Skip to main content

Polscy bukmacherzy online z płatnością Paysafecard

Chcesz zapłacić za towar, usługę lub obstawić zakład bukmacherski lub zagrać w kasynie online? Podaj 16-znakowy kod PIN, który znajduje się na karcie. To wszystko!

Firma Bonus Link
forBET Bonus i Opinie forBET Bonus i Opinie 2000 zł Sprawdź
LVBET Bonus i Opinie LVBET Bonus i Opinie 1500 zł Sprawdź

Natychmiastowe płatności z Paysafecard

Płatności za pomocą Paysafecard są realizowane natychmiastowo. Ich zalety docenili nie tylko właściciele sklepów internetowych, ale również niejeden polski bukmacher. Paysefcard to:

 • bezpieczne
 • szybkie
 • pewne transakcje w Internecie

Paysafecard to nowoczesna, w pełni bezpieczna metoda płatności online typu prepaid. Aby z niej skorzystać, nie musisz posiadać konta bankowego, karty płatniczej ani kredytowej! Jak to możliwe?

By dokonać płatności, wystarczy tylko zakupić kartę paysafecard: do wyboru karty o wartościach 20, 30, 50, 100 lub 200 zł), a następnie zrealizować płatność u najlepszych bukmacherów w Polsce.

 

bukmacher paysafecard

Paysafecard: co to jest? 

Paysefcard to nowoczesna metoda płatności, wykorzystująca technologię pre-paid.

 1. Dzięki Paysafecard zrealizujesz płatności w sklepach internetowych różnych branż, np. w serwisie Amazon czy Skype
 2. Bez konieczności posiadania konta bankowego i karty kredytowej
 3. Aby zrealizować płatność przy pomocy Paysafecard, wystarczy wprowadzić 16-znakowy PIN

Lista najlepszych zakładów bukmacherskich z Paysefcard w Polsce

Możliwość płatności przy pomocy Paysafecard udostępniły swoim klientom:

Paysafecard — płać wygodnie u bukmacherów online, sklepach internetowych i nie tylko

Możliwość płatności przy pomocy Paysafecard u bukmacherów online nie jest wyjątkiem. Swoim klientom udostępniły ją również sklepy internetowe.

To popularna metoda płatności, wykorzystywana przez polskie i zagraniczne firmy. Paysafecard to gwarancja szybkiego transferu i całkowitego bezpieczeństwa środków.

Płatność Paysafecard – forBET. Krok po kroku.

Aby pokazać, jak łatwe, szybkie i wygodne są płatności Paysafecard, posłużymy się konkretnym przykładem. Będzie nim forBET. Jak dokonać wpłaty Paysafecard w ForBET – krok po kroku.

 1. Zaloguj się na swoje konto w portalu iforbet.pl, wpisując nazwę użytkownika i hasło.

Bukmacher Paysafecard

 

 1. Naciśnij przycisk Wpłać, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.
2. Wybierz wpłać w forbet

 

 1. Wybierz metodę płatności. Uwaga – w ogólnym widoku nie znajdziesz przycisku Paysafecard. Aby zapłacić kartą pre-paid, naciśnij przycisk Dotpay, a następnie wpisz i zaakceptuj kwotę transferu. Po wykonaniu tych czynności naciśnij przycisk Wpłać.
3. Wybierz metodę płatności Dotpay

 

 1. Spośród dostępnych sposobów płatności wybierz Paysafecard. Ikona Paysafecard znajduje się na dole strony.
4. Wybierz metodę płatności Paysefcard

 

 1. Wpisz wymagane dane, potwierdź zgody i zaakceptuj kwotę.
5. Uzupełnij dane
 1. Wpisz 16-cyfrowy kod PIN i naciśnij przycisk Płatność.
6. Wprowadź PIN

W ciągu kilkunastu kilku chwil Twoje konto na forBET zostanie zasilone!

Paysafecard: bezpieczeństwo środków

Przy realizacji płatności z użyciem Paysafecard, bezpieczeństwo środków jest gwarantowane. Wartojednak pamiętac, by wybierac grę wyłacznie u legalnych bukmacherów online. Kart używa się niemal tak samo, jak gotówki, a podawanie jakichkolwiek wrażliwych danych takich jak numer karty kredytowej czy dane osobowe, nie jest konieczne.

PIN-ów Paysafecard nie można zhakować. Ze względu na zastosowane mechanizmy bezpieczeństwa, wykonanie takiej operacji jest technicznie niemożliwe. Nie można także powielić dostępnych środków za pomocą generatorów.

Używaj Paysafecard z głową !

Aby uniknąć przykrych niespodzianek, pamiętaj o tym, by używać Paysafcard z głową:

 • wprowadzać swoje PIN-y Paysafecard jedynie w autoryzowanych sklepach internetowych Paysafecard;
 • nie podawać PIN-ów w e-mailach, SMS-ach ani przez telefon;
 • w razie podejrzanych aktywności na koncie My paysafecard natychmiast je zablokować.

Ważne: jak deklaruje operator karty Paysafecard, urzędy, instytucje, kancelarie adwokackie i sądy nie znajdują się wśród sklepów internetowych współpracujących z Paysafecard. Nigdy nie wyrażaj zgody na uiszczenie za pośrednictwem Paysafecard kary lub opłaty za monit!

Po dokonaniu blokady PIN-ów nie można ich już wykorzystywać do płatności. Użytkownik może jednak złożyć wniosek o zwrot posiadanych środków.

Paysafecard: międzynarodowy sukces

Karta Paysafecard zyskała uznanie klientów na całym świecie. Obecnie jest ona dostępna aż 46 krajach! W zależności od kraju PIN-y Paysafecard są dostępne w różnych nominałach w odpowiednich walutach krajowych.

Paysefcard: gdzie kupić?

Wiele osób, które chcą rozpocząć płatności przy pomocy tych wygodnych kart prepaid zastanawia się gdzie kupić Paysefcard? Karta jest dostępna w tysiącach puntów handlowych w całej Polsce. Oferują ją m.in.:

 • sklepy – Fresh Market i Żabka, Pepco, Polo Market, Real, Ruch, Auchan, Dino, Carrefour, Dobry Wybór, Leclerc, Eservice, Euronet, Hubiz, ICP, Intermarché, Komputronik, Lewiatan, Małpka Express, PSS Społem, Stefczyk Finanse, Delikatesy Centrum, 1 Minute;
 • salony prasowe Inmedio, Kolporter,

Dzięki wygodnej wyszukiwarce punktów sprzedaży, dostępnej na stronie internetowej Paysafecard, szybko znajdziesz najbliższy od domu, szkoły lub pracy punkt.

Paysefcard online: czy można zakupić kartę przez internet?

Osoby, które nie chcą lub nie mogą zakupić karty w stacjonarnym punkcie, mogą dokonać zakupu także online. Taką możliwość udostępniły serwisy mojepłatności.pl czy Przelewy24.

Paysefcard: kwoty (PIN-y) kart

Za ile można kupić Paysefcard? W zależności od swoich potrzeb możesz kupić kartę o wartości 20, 30, 50, 100 lub 200 zł.

Gdzie zapłacę kartą Paysefcard?

Za jakie usługi i produkty zapłacę kartą Paysefcard?

Kartą Paysefcard możesz zapłacić za:

 • gry i aplikacje społecznościowe na portalach społecznościowych. Dzięki Paysefcard uregulujesz płatność bezpiecznie, bez użycia karty kredytowej. Zachowasz także kontrolę nad wydatkami;
 • rozmowy telefoniczne, wiadomości, usługi internetowe typu VoIP (Voice over IP) i komunikatory;
 • usługi internetowe i podróże. Korzystając z Paysefcard szybko i wygodnie zapłacisz za usługi hostingowe, przestrzeń dyskową „w chmurze” na zdjęcia, filmy i muzykę, czy rezerwacje wycieczek na internetowych platformach podróży;
 • zakłady sportowe, poker i inne.

Paysafecard: kwoty opłat

Korzystanie z Paysafecard oraz dokonywanie płatności z zasady nie wymagają pokrycia żadnych opłat. W szczególnych sytuacjach operator karty może obciążyć Cię jednak dodatkowymi kosztami.

Koszt Tytułem
10 zł Opłata operacyjna pobierana od 13 miesiąca, od pozostałych dostępnych środków PIN-u (przez 12 miesięcy po nabyciu paysafecard operator nie pobiera opłaty)
20 zł Operacyjna: od 13. miesiąca na koncie My paysafecard odpisywana jest miesięczna opłata w wysokości, jeżeli użytkownik nie zrealizował w przeciągu 12 miesięcy żadnej transakcji z wykorzystaniem My paysafecard.
20 zł Za wykup
Opłata naliczana zgodnie z kursem wymiany walut obowiązującym w chwili dokonywania transakcji Opłata za przeliczenie waluty: paysafecard pobiera opłatę w przypadku transakcji wymagających przeliczenia waluty.

Paysefcard: limit transakcji

Maksymalna kwota transakcji kartą Paysefcard wynosi 1000 zł. Aby ją zrealizować, możesz połączyć maksymalnie 10 kart.

1. forBet Paysafecard

Doskonale znany i lubiany przez Polaków bukmacher forBET. Paysafecard ma w ofercie niemal od początku swojej działalności. Organizuje on zakłady na podstawie licencji z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016, wydanego na okres 6 lat.

forBET Bonus i Opinie

2.000 zł BONUS

Bonus 100% od 1 depozytu do 1000 zł
Bonus 75% od 2 depozytu do 500 zł
Bonus 50% od 3 depozytu do 500 zł
obrót x4
kurs min. 2.0
w ciągu 30 dni
Bonus Sprawdź

Największym zainteresowaniem wśród klientów ForBET cieszą się następujące dyscypliny:

ForBet: Paysafecard i inne sposoby płatności

Klienci ForBet mogą doładować swoje konto przy pomocy nowoczesnych kart Paysafecard prepaid o nominałach 20, 30, 50, 100 lub 200 zł. Jakie alternatywy oferuje graczom ten polski bukmacher? Paysafecard nie jest jedynym sposobem dokonania płatności. Minimalna kwota doładowania zależy od wybranego sposobu wpłaty. Najniższą możliwą wartością jest 1 zł. Gracze mogą zasilić swoje konto także:

Jak doładować konto w serwisie ForBet? Aby doładować konto w serwisie ForBet:

 • zaloguj się do swojego Panelu Klienta;
 • naciśnij przycisk Wpłać, który znajduje się w prawym górnym rogu strony;
 • wybierz sposób płatności;
 • wybierz kwotę, jaką chcesz zasilić swoje konto.

Po wykonaniu tych czynności zostaniesz przeniesiony na bezpieczną stronę, na której uzyskasz szczegółowe informacje na temat wykonania depozytu w zależności od wybranej metody płatności. Pamiętaj, aby nie wprowadzać żadnych zmian i trzymać się instrukcji. W przeciwnym razie zaksięgowanie wpłaty może znacząco się wydłużyć.

My paysafecard — osobiste konto na PIN-y

My paysafecard to osobiste konto płatnicze, umożliwiające wygodne administrowanie posiadanymi PIN-ami (kartami). Aby zacząć z niego korzystać, dokonaj bezpłatnej rejestracji. Następnie wczytaj zakupione PIN-y.

Dzięki dostępnym w jednym miejscu środkom Twoje płatności staną się jeszcze prostsze. Posiadając konto My paysafecard, będziesz mógł dokonywać wpłat przy pomocy nazwy użytkownika i hasła.

Paysafecard Mastercard – karta prepaid

W ofercie Paysafecard znajduje się także karta prepaid Mastercard.

 1. Możesz używać jej dokładnie tak, jak karty kredytowej, płacąc za zakupy i usługi online i offline we wszystkich punktach akceptujących Mastercard
 2. Kartę Paysafecard Mastercard zasilisz za pośrednictwem konta My paysafecard

Karta Paysafecard Mastercard jest wyposażona w:

 • Chip zapewniający dodatkowe bezpieczeństwo podczas transakcji płatniczych
 • Hologram
 • Numer kontrolny (CVC2)
 • Specjalne oznakowanie MC, widoczne tylko w świetle ultrafioletowym

Jej użytkowanie jest więc w pełni bezpieczne.

Nim zaczniesz korzystać z karty paysafecard Mastercard

 • załóż konto My paysafecard;
 • zamów kartę Paysafecard Mastercard online przez swoje konto my paysafecard;
 • aktywuj kartę online i korzystaj z niej w 35 milionach punktach akceptujących.

Paysafecard Mastercard: limity

Rodzaj limitu Karta dla dorosłych Karta dla młodzieżt
Maksymalne dostępne środki na karcie 20 000 zł 4 000 zł
Maksymalnie doładowanie na dzień 8000 zł 4000 zł
Maksymalne doładowanie na miesiąc 20 000 zł 8000 zł
Maksymalne doładowanie na rok 200 000 zł
Limit transakcji 4000 zł 4000 zł
Dzienny limit transakcji 8000 zł 4000 zł
Limit wypłat z bankomatu 2000 zł 2000 zł
Wypłata z bankomatu na dzień 2000 zł 2000 zł
Wypłata z bankomatu na miesiąc 5000 zł 5000 zł

Mastercard – Paysafecard: kwoty opłat

Koszty wynikające z używania karty Paysafecard Mastercard:

Koszt Tytułem
40 zł opłata roczna
4% prowizja przy zasilaniu karty
3% (minimum 15 zł) prowizja za wypłatę gotówki w bankomatach
2% prowizja przy płatnościach w walutach obcych

Paysafecard: zwrot środków

Jak złożyć wniosek o zwrot środków z Paysafecard?

Aby złożyć wniosek o zwrot środków, przygotuj następujące dane i dokumenty:

 • dane konta bankowego (nazwa banku, IBAN, BIC),
 • kopię PIN-u, ktorego dotyczy zwrot.

Pozostałe dokumenty, które mogą być wymagane:

 • kopia dokumentu tożsamości ze zdjęciem,
 • potwierdzenie miejsca zamieszkania (np. kopia rachunku za prąd lub media).

Ważne: za zwrot operator karty pobiera i odlicza opłatę operacyjną w wysokości 20 zł.

Przetworzenie wniosku o zwrot może potrwać do jedenastu dni roboczych.

Paysafecard: maksymalna dyskrecja

Płatności kartą Paysafecard akceptuje tysiące sklepów internetowych z branży gier, mediów społecznościowych, muzyki, filmu i rozrywki! Aby skorzystać z karty, nie musisz podawać swoich danych osobowych, danych bankowych ani numerów karty kredytowej. Taka forma płatności zapewnia więc maksymalną dyskrecją i anonimowość.

Aplikacja mobilna Paysafecard

Aby zwiększyć komfort korzystania z płatności Paysafecard, dostawca karty przygotował dla swoich klientów aplikację mobilną. Dzięki niej:

 • dokonasz szybkiej rejestracji,
 • wyszukasz najbliższy punktu sprzedaży,
 • zalogujesz się do my paysafecard,
 • zrealizujesz szybką płatność,
 • sprawdzisz saldo dostępnych środków i wczytasz PIN-y.

Aby wygodnie doładować konto, Zeskanuj kod QR znajdujący się na voucherze. Kwota doładowania natychmiast pojawi się na Twoim koncie My paysafecard! W celu dokoniania szybkiej płatności online, otwórz aplikację, wybierz scan2pay i kod QR paysafecard, który następnie pojawi się w oknie płatności sklepu internetowego i umożliwi wyjątkowo łatwą i bezpieczną realizację płatności.

Aplikacja przewiduje możliwość logowania przy pomocy odcisku palca, nazwy użytkownika i hasła lub w 2 krokach.

Paysafecard: płatności w innych walutach

Dzięki karcie Paysafecard możesz wygonie realizować płatności nie tylko w złotówkach, ale również w innych obcuch walutach. Aby wyliczyć należną kwotę, skorzystaj z przelicznika walut, dostępnego na stronie Paysafecard.

Paysafecard: problem z wczytaniem PIN-ów

Jeśli masz problem z wczytaniem PIN-u Paysafecrad, zaloguj się do swojego konta: My paysafecard, a następnie sprawdź aktualny status w punkcie → Mój status. Może się bowiem okazać, że przekroczyłeś limit doładowań. Na szczęście w tej samej zakładce możesz go podnieść.

Paysafecard: duplikaty

Czy jeśli zgubiłem kartę, mogę otrzymać duplikat? Niestety nie. Operator Paysafecard nie wydaje duplikatów zagubionych kart.

2. LvBet Paysafecard

LVBET Paysafecard jako metodę płatności zaoferował jako jeden z pierwszych bukmacherów w Polsce.

Super Bukmacherskie! LVBET Bonus i Opinie

1.520 zł BONUS

Bonus od 1 depozytu do 1000 zł
obrót x4, kurs min. 2.0
Bonus od 2 depozytu do 500 zł
obrót x3, kurs min. 2.0
bonus bez depozytu 20 zł
w ciągu 30 dni
Bonus Sprawdź

Firma prowadzi działalność na podstawie zezwolenia z dnia 13 maja 2016 roku numer PS4.6831.9.2016.EQK i podlega nadzorowi Ministerstwa Finansów RP. Bukmacher wyróżnia się świeżym podejściem oraz nowoczesnymi, często zaskakującymi pomysłami. Jego głównym założeniem jest dostarczanie klientom ciekawych, w pełni bezpiecznych narzędzi podnoszących komfort i wygodę gry.

LVBET: Paysafecard i inne sposoby płatności

Jakie alternatywy oferuje graczom ten polski bukmacher? Paysafecard nie jest jedynym sposobem dokonania płatności. Minimalna kwota wpłaty w LVBET wynosi 10 zł, a jeśli realizowana jest przez Skrill – 40 zł. Do zasilenia konta w LVBET gracze mogą użyć także:

 • systemu PAYMENTICON,
 • BLIK-a,
 • szybkich przelewów Dotpay, Przelewy24, Tpay,
 • kart płatniczych Visa o Mastercard,
 • systemu Skrill.

Jak doładować konto w serwisie LvBet? Aby doładować konto w serwisie LVBET:

 • zaloguj się do swojego Panelu Klienta;
 • przejdź do okna wpłat;
 • określ kwotę i formę dokonania wpłaty;
 • zaakceptuj wpłatę;
 • zatwierdź transakcje w systemie bankowości elektronicznej.

Totalizator Sportowy bukmacher: Paysefcard w Total TotalCasino

Paysafecard w TotalCasino byłby znakiem modernizacji rynku hazardowego w Polsce. Pierwszym legalne kasyno w internecie oferujące modną i anonimową formę płatności.

Klienci TotalCasino mają do dyspozycji ponad 100 gier slotowych, ruletkę oraz gry karciane. Czy użytkownicy mogą zapłacić za grę kartami pre-paid Paysefcard? Niestety nie. Zasilenie konta w TotalCasino jest możliwe wyłącznie BLIK-iem, szybkim przelewem bankowym lub kartą kredytową. Właścicielem i operatorem kasyna online jest Totalizator Sportowy.

Totalizator sportowy bukmacher: Paysefcard w Lotto

Zakłady Lotto oferowane przez Totalizator Sportowy to doskonale znana Polakom marka. Czy osoby, które chcą obstawić zakłady Lotto mogą zapłacić za grę kartami Paysefcard? Niestety, podobnie jak w przypadku klientów TotalCasino, także gracze w Lotto nie zapłacą kartą Paysefcard.

Paysafecard: opinie klientów

Paysefcard to nowoczesna, inna niż wszystkie pozostałe forma płatności. Jej innowacyjny charakter docenili klienci. Ich opinie są jednoznaczne: karta Paysafecard to prawdziwa rewolucja na rynku płatności. Punktuje przede wszystkim:

 • prostotą użytkowania
 • maksymalnym bezpieczeństwem
 • możliwością kontroli własnych finansów, co w przypadku gier i zakładów sportowych ma niebagatelne znaczenie
Dużym walorem jest także całkowita dyskrecja. Aby zrealizować płatność, nie trzeba podawać danych osobowych, numeru konta ani numeru karty płatniczej

Płatności Paysefcard pokochali także bukmacherzy online. Dzięki kartom klienci mogą zasilać swoje konta szybko, wygodnie i… nie opuszczać rozpoczętych transakcji.

Paysafecrad zalety

 • możliwość zakupu karty w stacjonarnym punkcie lub online
 • bezpieczeństwo użytkowania
 • bezpieczeństwo użytkowania
 • dyskrecja wykonywania płatności
 • pełna kontroli kosztów
 • korzystanie z aplikacji mobilnej
 • dodatkowe usługi: konta my Paysafecard i karty Paysafecard Mastercard

Paysafecrad wady

 • limit transakcji (1000 zł)
 • możliwość połączenia maksymalnie 10 kart
 • brak możliwości wyrobienia duplikatu utraconego PIN-u

FAQ: Bukmacher z Paysafecard

Nie wszyscy bukmacherzy dają możliwość wpłaty przez Paysafecard. Największe firmy umożliwiające składanie depozytów przez wpisanie kodu Paysafecard to: LVBet, forBET, TOTALbet i Totolotek.

Oczywiście, że tak. Należy jednak pamiętać, że tak złożony depozyt oznacza wycofanie środków na konto bankowe. Nie ma innej możliwości.

Tak, choć to pewne ryzyko. Wpłata przez Paysafecard oznacza wypłatę na rachunek bankowy. Łącząc to z regulacjami prawnymi i ewentualnymi sankcjami, może to stanowić ryzyko nałożenia grzywny ze strony fiskusa. W przypadku bukmacherów zagranicznych, bez licencji Ministerstwa Finansów bezpieczniej korzystać z portfeli internetowych.

To szansa zasilenia konta gracza bez obciążania swojego rachunku bankowego. Jest to również wpłata natychmiastowa i wolna od prowizji.