Skip to main content

Zakłady bukmacherskie online: PayPal jako metoda płatności.

Wiesz jak wygląda kwestia bukmacherów z PayPal? Bukmacherzy w Polsce nie akceptują PayPal. Więc wybraliśmy najlepsze alternatywy, które są świetnym zamiennikiem dla możliwości, które dawał PayPal.

Czytaj dalej ↓

Jak używać u bukmachera Paypal?

Jeśli często dokonujesz transakcji online, to być może słyszałeś już. że zagraniczni bukmacherzy udostępniali płatności PayPal a teraz już takich ze świecą szukać?

Co to takiego i czemu służy?

PayPal to portfel elektroniczny, który pozwala wykonywać transakcje za towary i usługi online, A więc złożyć depozyt oraz wypłać środki u bukmachera oraz środki między użytkownikami. To bardzo popularna metoda płatności na świecie: ponad milion stron, witryn czy sklepów internetowych na świecie oferuje możliwość płatności PayPal portfelem.

PayPal logo

Najwięcej z nich jest w USA, gdzie mieszka ponad połowa użytkowników PayPal, także PayPal.de czy PayPal.uk mają rzesze klientów, zarówno prywatnych jak i biznesowych.

PayPal.pl nie jest aż taką znaną metodą płatności – plasuje się na 3. miejscu najpopularniejszych sposobów zapłaty za zakupy online w Polsce, po płatności kartami VISA i MasterCard.

Plusy płatności przez PayPal
 • Bezpieczna transakcja, w której dane karty kredytowej nie są w całości ujawniane bukmacherowi, a wpłacających chroni program ochronny i szyfrowanie
 • Wiele opcji używania portfela: możliwość doładowania konta i płacenia z salda, podłączenia karty kredytowej lub konta bankowego – dużo możliwości metod wpłaty dla bukmachera
 • Darmowa rejestracja konta, brak opłat miesięcznych i darmowe transakcje dla kupujących w krajowej walucie, jeśli nie dochodzi do przewalutowania
 • Obsługiwany w 190 krajach
 • Aplikacja internetowa i mobilna, co skutkuje łatwością wpłaty czy wypłat dla bukmachera PayPalem z wielu urządzeń
Minusy płatności przez PayPal
 • Koszty przy przewalutowaniu: naliczana jest dodatkowa prowizja poza podstawowym kursem
 • Konieczność rejestracji: nie ma możliwości korzystania z PayPal jak z bramki płatniczej, w której podaje się tylko email i można dokonać płatności; trzeba mieć zweryfikowane konto
 • Za odbiór płatności pobierane są opłaty: jeśli do tego pochodzą one z dalekiego kraju i są w innej walucie, naliczane opłaty znacząco rosną

PayPal: co to jest?

PayPal to system dokonywania płatności za zakupy internetowe. Dedykowany jest on i prywatnym kupującym, którzy dodając do PayPal kartę czy wykonując na konto PayPal doładowanie płacą środkami za zakupy.

Służy również do prywatnych przelewów, jak i sprzedawcom internetowym np. bukmacherom, dla których Business PayPal Account służy do dobierania płatności od klientów.

Czy PayPal Polska jest dostępny? Polscy bukmacherzy online.

Niestety, żaden z legalnych bukmacherów w Polsce nie akceptuje PayPal jako metody płatności. Jeśli chodzi o polskie zakłady bukmacherskie, PayPal nie może być użyty do obsługi wpłat czy wypłat.

Dla polskiego bukmachera PayPal Polska najwidoczniej nie jest atrakcyjną bramką płatniczą, wolą oni udostępniać płatności bezpośrednio za pomocą kart Visa, Mastercard czy pośrednio przez… PayU.

bukmacher PayU

PayU jest operatorem płatności internetowych umożliwiającym płatność i kartami i za pomocą przelewu internetowego poprzez przekierowanie na strony internetowej bankowości.

Przykładowo w zakładach bukmacherskich forBET, PayPal nie jest akceptowalną formą płatności, ale PayU już tak.

Firma Bonus
forBET
5/5

2.000 zł BONUS

2000 zł

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu do 1000 zł
Bonus 75% od 2 depozytu do 500 zł
Bonus 50% od 3 depozytu do 500 zł
obrót x4
kurs min. 2.0
w ciągu 30 dni

Skrill a PayPal. Dla Polskich graczy Skrill jest atrakcyjną alternatywą

W kwestii porównania Skrill a PayPal, to dla polskich użytkowników lepszy jest Skrill, bo mogą legalnie z niego korzystać u bukmachera.

PayPal nie jest metodą płatności u żadnego legalnego w Polsce zakładu bukmacherskiego.  Skrill ma mniejsze opłaty ogólne, ale wyższą prowizję za przewalutowanie i nalicza opłaty za nieaktywność konta, czego PayPal nie czyni. Sprawdź elitarne grono liderów naszego rankingu bukmacherów, którzy oferują płatność Skrill: LV BET oraz Skrill: STS.

Firma Bonus
STS
5/5

1.269 zł BONUS

w tym: 29 zł freebet bez depozytu
20 zł zakład bez ryzyka
20 zł na sporty wirtualne
kod: KODSTSVIP

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych
Firma Bonus
LVBET
4/5

3.333 zł BONUS

+ 20 zł bez depozytu

Regulamin
Bonus od 1 depozytu do 2000 zł
obrót x4, kurs min. 2.0
Bonus od 2 depozytu do 1000 zł
obrót x3, kurs min. 2.0
zakład bez ryzyka 333 zł

PayPal: jak płacić?

Samo założenie konta na PayPal nie umożliwia płatności online, trzeba powiązać z kontem PayPal kartę lub dodać konto bankowe. Ewentualnie wybrać obie te metody.  Jest opcja korzystania z PayPal bez karty, jedynie za pomocą konta bankowego czy doładowania salda konta PayPal. Najwygodniej jednak jest używać kart powiązanej z PayPal do płatności online. Aby zacząć płacić za PayPal, trzeba:

 1. Kliknąć opcję: Powiąż rachunek bankowy lub kartę.
 2. Po powiązaniu karty, zostanie na niej zablokowana jednorazowa kwota zwrotna wynosząca 6,5 złotych.

Przy tej transakcji znajdzie się czterocyfrowy kod, który trzeba podać w koncie PayPal, aby dokończyć proces weryfikacji karty. Zalokowana kwota zostanie zwrócona podczas dokonania pierwszej transakcji z PayPal. Podobny proces weryfikacji dotyczy powiązania konta bakowego i wykonywania z niego na konto PayPal przelewów. Dzięki dodaniu konta możliwa jest wypłata na niego środków otrzymanych na PayPal – np. przy wypłacie od bukmachera PayPalem lub gdy inny użytkownik dokonuje prywatnego przelewu na twoje konto.

Trzecią opcją korzystania z PayPal jest deponowanie środków i płacenie za pomocą salda. Weryfikacja i podanie danych karty kredytowej, debetowej czy konta bankowego to proces jednorazowy. Potem te informacje są już w systemie i tym samym płatności przebiegają szybko i sprawnie. Nie ma konieczności podawania kodów CVC czy wpisywania jednorazowych kodów od banku by zatwierdzać płatności.

Najlepsi zagraniczni bukmacherzy, którzy akceptują PayPal

Zagraniczni bukmacherzy oferują płatność przez PayPal, ale jest to możliwe tylko za granicą. Wymienione poniżej firmy nie mają licencji Ministerstwa Finansów RP na oferowanie zakładów z Polski. Pamiętaj, że gra u tych bukmacherów z Polski jest nielegalna i może skutkować konsekwencjami prawno-skarbowymi.

Bukmacherzy internetowi za granicą chętnie akceptują płatności z PayPal, choć większą popularnością cieszy się u zagranicznych bukmacherów Skrill. Początkowo na współpracę z bukmacherami PayPal patrzył nieprzychylnie, bo nie chciał być kojarzony z hazardem, ale aktualnie u kilku dużych, cieszących się za granicą dobrą renomą bukmacherów, płatność PayPal jest możliwa. Zagraniczni bukmacherzy, u których można płacić z PayPal to m.in.: Betsson, Expekt, Bet365.

PayPal logowanie. Jak założyć konto?

Aby móc korzystać z serwisu należy się poprzez PayPal zalogować. Najpierw trzeba się zarejestrować na stronie PayPal Polska: paypal.pl. Następnie wybrać rodzaj konta: Personal czy Business. Sprawdź bukmachera bet-at-home

 

bukmacher paypal

W PayPal email jest wymagany, bez jego podania nie dokończymy rejestracji. Po zarejestrowaniu i utworzeniu hasła – zalecamy silne, aby środki finansowe przechowywane w portfelu były bezpieczne – wystarczy wejść na stronę firmy i podać swój adres email, który jest w PayPal loginem, a następnie podać hasło.

paypal rejestracja konta

Wskazane, choć niekonieczne, jest także podanie numeru telefonu, tak by w razie problemów z kontem PayPal, smsy weryfikacyjne mogły być wysłane. Jeśli zapomniałeś hasła, kliknij w Masz problem z zalogowaniem się?, a otrzymasz możliwość jego resetu i ponownego w PayPal logowania z nowym hasłem.

paypal logowanie

 

Zawsze też w razie problemów, dostępna jest PayPal infolinia:  801 38 66 86, lub można wybrać z PayPal kontakt mailowy albo poszukać odpowiedzi na pytania w dziale FAQ. Wszystkie te opcje znajdują się w zakładce pomoc na koncie PayPal. Warto wspomnieć, że PayPal ma usługę nazywającą się PayPal.me – dzięki niej otrzymasz środki od znajomych i rodziny bezpośrednio na swoje konto, zakładając prywatne łącze do wpłat.

Bukmacher: PayPal jako metoda płatności krok po kroku

Jak wygląda w praktyce płatność u bukmachera PayPalem? Prześledźmy proces na podstawie przykładu Bet-at-home. Zakładamy, że gracz założył już konto na PayPal, niezbędne do dokonania wpłaty u bukmachera tą metodą płatności, ale nie ma jeszcze konta gracza.

Bet-at-home: PayPal

 1. Krok pierwszy: rejestracja konta

Najpierw trzeba założyć konto na bet-at-home, jeśli jeszcze się takiego nie posiada. Można to zrobić poprzez wypełnienie formularza (screenshot poniżej), gdzie konieczne jest podanie danych takich jak imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail, data urodzenia i waluta oraz wybrania hasła. Nie ma konieczności podawania numeru telefonu.

Uwaga – kraj zamieszkania podany w formularzu jest bardzo istotny. Nawet jeśli grasz z zagranicy, a podasz zamieszkanie w kraju rodzinnym, to możesz nie mieć dostępu do niektórych funkcjonalności metod płatności, które różnią się zależnie od kraju zamieszkania. Przykładowo – grasz z Holandii, podajesz adres w Polsce. Rezydenci Polski nie mają dostępu do PayPala, więc w twoich metodach płatności nie pojawi się ta opcja. Metody płatności są bowiem ustalane nie na podstawie geolokalizacji, ale kraju podanego w formularzu.

Rejestracja z PayPal

Istnieje łatwiejszy sposób rejestracji, jeśli masz już konto PayPal. Możesz połączyć konto PayPal z kontem u bukmachera. Wystarczy, że klikniesz w przycisk poniżej zaznaczony na screenshocie nad polami formularzy, a następnie będzie postępował wedle wskazówek na ekranie. Zostaniesz poproszony o zalogowanie na swoje PayPal konto. W podobny sposób możesz połączyć się z kontem Google (usługi Gmail itd.) i nie wypełniać formularza. Przycisk do logowania się za pomocą konta Google znajduje się obok PayPal.

paypal rejestracja

2.  Krok drugi: e-mail weryfikacyjny

Pamiętaj! Gra z bet-at-home jest w Polsce nielegalna. Kupony można stawiać tylko w kraju, którego prawo pozwala na grę u bukmachera.

Jeśli nie łączyłeś kont Google czy PayPal, a wypełniałeś formularz to po kliknięciu w „Zarejestruj się teraz” na dole formularza, dostaniesz monit o wysłaniu maila weryfikacyjnego na podany email. Wejdź na pocztę, kliknij w link z maila, a zostaniesz zweryfikowany. Przeniesie cię z powrotem do bet-at-home:

paypal email weryfikacyjny

Teraz możesz już się logować za pomocą maila lub numeru klienta, który został ci podany po weryfikacji mailowej (patrz screenshot powyżej – strzałka) oraz hasła wymyślonego przy rejestracji. Jednak, aby grać, musisz doładować konto.

3.  Krok trzeci: doładowanie konta z PayPal

Aby doładować konto, zaloguj się, a następnie u góry ekranu wybierz ikonkę „Teraz doładuj konto gracza” – patrz screenshot poniżej.

doladowanie konta z paypal

Jest też druga opcja – na stronie głównej poniżej monitu o powitaniu, trochę po lewej stronie, znajdziesz wymienione dostępne metody płatności. Możesz od razu z tamtego pola wybrać interesującą cię metodą – czyli w naszym przykładzie PayPal – patrz screenshot poniżej.

Od razu zostaniesz przeniesiony na ekran z wpłatą PayPala – patrz kolejny screenshot. Jeśli kliknąłeś powyżej „Doładuj konto gracza”, zamiast ikonki PayPal na stronie głównej, to najpierw trafisz na podstronę z wyborem metody płatności, gdzie musisz wybrać PayPal – spójrz na strzałki poniżej. Kliknij dalej.

doladuj konto gracza paypal

Bet-at-home mobile PayPal

Uwaga! bet-at-home nie ma polskiej licencji na prowadzenie działalności. Gra u tego bukmachera jest w Polsce nielegalna, a osoby grające mogą ponosic odpowiedzialność karną.

Adnotacja: w bet-at-home mobile Paypal, ta strona wygląda tak:

bet at home mobile paypal

Tu po prostu klikasz na ikonkę PayPal.

W aplikacji internetowej, po wybraniu płatności z PayPal, zostaniesz przeniesiony na podstronę z płatnościami PayPal – patrz screenshot poniżej. Podaj na niej:

 • Tam, gdzie strzałka 1 na poniższym swój e-mail do logowania do konta PayPal
 • Tam, gdzie strzałka 2 kwotę doładowania
 • Tam, gdzie strzałka 3 walutę doładowania
 • Kliknij w miejsce ze strzałką 4, a zostaniesz przekierowany na swoje konto PayPal. Będziesz musiał się zalogować

aplikacja_mobilna_paypal

Środki zostaną wkrótce zaksięgowane na twoje konta gracza.

Uwaga: nie wszyscy bukmacherzy oferują takie same metody płatności w tych samych krajach. Trudno niestety na stronie znaleźć kompletne listy metod płatności dla poszczególnych krajów. Jedyną opcją jest zalogowanie się u danego bukmachera i sprawdzenie, czy oferuje wpłaty z PayPal dla rezydentów danego kraju.

PayPal a PayU

Jakie są różnice w płatności PayU, PayPal? O tym jak płacić z PayPal, jak działa ta metoda, więcej jest informacji w dalszej części artykułu. Na ten moment wspomnimy tylko, że z PayPal rejestracja jest niezbędnym krokiem. Trzeba mieć połączoną kartę kredytową z PayPal kontem lub konto bankowe podpięte, ewentualnie doładować portfel i wykonywać przelewy. Tymczasem PayU może być wykorzystywane jako bramka płatnicza, która przekierowuje do internetowej aplikacji danego banku lub umożliwia płatność za pomocą:

 • Blik
 • Google Pay
 • Apple Pay

Wystarczy w takiej sytuacji podać tylko email, nie trzeba się logować. PayU ma też opcję używania jako portfel płatniczy, płatności cyklicznych itd., wtedy wymagana jest rejestracja w systemie i dodanie danych karty płatniczej. Jeśli chodzi o popularne strony z aukcjami, to umożliwia korzystanie i z PayU i z PayPala: Allegro oraz Ali Express. Dopiero w 2017 roku pojawiła się opcja PayPal Ali Express. Jest zatem też nadzieja, że kiedyś zaczną oferować płatność z PayPal zakłady bukmacherskie w Polsce.

Zagraniczni bukmacherzy w Polsce

Dla zagranicznych bukmacherów 2017 był przełomowym rokiem dla działalności w Polsce. Od kwietnia 2017 roku zagranicznych bukmacherzy dostępnych w Polsce jest znacznie mniej – ze względu na konieczność posiadania licencji od Ministerstwa Finansów. Aktualnie zagraniczni bukmacherzy legalni w Polsce to raptem kilka firm, jak np. czeska Fortuna, jeden z zagranicznych bukmacherów z licencją. Krążą pogłoski, że pojawią się kolejni, bo ubiegają się o licencję, jednak nie wiadomo, kiedy to nastąpi. Warto wiedzieć, że wiele znanych i pracujących na skalę światową zakładów nie jest legalnymi bukmacherami zagranicznymi według polskiego prawa.

Obstawianie u bukmacherów zagranicznych w Polsce, którzy nie są legalnymi zakładami, wiąże się z konsekwencjami prawnymi. Jak już wspomnieliśmy, wśród legalnych zagranicznych bukmacherów nie znajdziemy firm oferujących płatności z PayPal. Należy jednak pamiętać, że nie wszyscy zagraniczni bukmacherzy dla Polaków są niedostępni – rodacy grający w innych krajach, gdzie dany bukmacher jest legalny, mogą obstawiać u zagranicznych bukmacherów. Freebet, bonusy na powitanie i inne interesujące usługi są wtedy dla nich na wyciagnięcie ręki – w Polsce nie można oferować m.in. bonusów na start u bukmacherów online. Oczywiście wtedy da się także znaleźć bukmachera z PayPal, jeśli ma się wyraźne życzenie użycia tej metody płatności.

PayPal: korzyści użytkowania

Do głównych zalet korzystania z PayPal należą:

 • Bezpieczeństwo. Firma szyfruje dane, a każdorazowa płatność nie wymaga podawania poufnych danych karty. Ponadto sprzedawca nie otrzymuje pełnych danych kupującego, a zakupy z PayPal objęte są programem ochrony kupujących.
 • Globalny zasięg. PayPal jest akceptowany w wielu krajach na świecie i daje możliwość przyjmowania i dokonywania płatności w innych walutach.
 • Mobilność. Poza aplikacją internetową jest też mobilna aplikacja, która pozwala łatwo wykonywać transakcje za pomocą smartfonu.
 • Darmowa rejestracja i płatności – z nielicznymi wyjątkami. Generalnie PayPal jest bezpłatny dla kupujących, jedynie wysyłanie środków z karty kredytowej, przelewy zagraniczne podlegają opłatom. Rejestracja i użytkowanie są darmowe. Więcej o opłatach poniżej.
 • Szybkość transakcji. PayPal udostępnia OneTouchTM – funkcję, która pozwala ominąć logowanie, podawanie informacji dotyczących rozliczenia, dzięki czemu sama transakcja odbywa się za pomocą dosłownie jednego kliknięcia.

PayPal prowizja: Opłaty za korzystanie z serwisu.

Jak już wspomnieliśmy, PayPal dla kupujących z reguły jest darmowy, chyba że mamy do czynienia z pewnymi szczególnymi transakcjami. Nie jest do końca jasne czy e-płatności będzie można odliczyć od przychodu, ale w zakładach bukmacherskich nie ma to najmniejszego znaczenia. 12% podatek i tak trzeba zapłacić.

Zatem w PayPal nie ma opłat za:

 • rejestrację
 • posiadanie konta
 • za wypłatę środków na konto bankowe i krajowe transakcje prywatne, o ile nie dochodzi do przewalutowania

Zasadniczo PayPal prowizję pobiera od przewalutowania i dokonywane jest to na podstawie ustalanego przez PayPal kursu. Wysyłanie i dobieranie środków finansowych w obrębie Polski w złotówkach jest bezpłatne.

Na PayPal prowizja nalicza się też przy finansowaniu transakcji online kartą kredytową oraz przy międzynarodowych przelewach. Sprzedających z użyciem PayPal, czyli odbierających płatność, dotyczą prowizje oraz opłaty stałe. Zatem z reguły dla bukmacherów wpłaty PayPalem są bezpłatne, ale już wypłaty środków, zwłaszcza w innych walutach, generują dodatkowe koszty.

Wybrane opłaty z PayPal znajdują się w tabeli. W przypadku wysyłki środków prywatnych to nadawca ponosi opłaty, dla odbiorcy jest to zawsze bezpłatna transakcja. Wysyłka środków komercyjnych jest dla nadawców darmowa (kupno), dla odbiorców (sprzedaż) obowiązują stawki jak poniżej.

Rodzaj transakcji Region lub waluta Opłata
Wysyłka środków, prywatna Kraj zamieszkania/Polska, PLN Bezpłatnie (jeśli nie przelica się waluty)
Wysyłka środków, prywatna W euro lub koronach szwedzkich do Europejskiego Obszaru Gospodarczego Bezpłatnie (jeśli nie przelica się waluty)
Wysyłka środków, prywatna Odbiorca z USA, Kanady, Europy Północnej, Europy I i II, w tym Polski 9,99 PLN
Wysyłka środków, prywatna Odbiorca z innego kraju 19,99 PLN
Wysyłka środków, komercyjna Cały świat bezpłatnie
Odbiór środków, komercyjna Kraj zamieszkania/Polska, PLN; W euro lub koronach szwedzkich do EOG lub UE 2,9% plus 0,80 PLN
Odbiór środków, komercyjna Nadawca z Europy Północnej Opłata jak krajowe (powyżej) plus jej wartość procentowa powiększona o odsetek 0,9%
Odbiór środków, komercyjna Nadawca ze strefy euro, USA, Kanady Opłata jak krajowe (powyżej) plus jej wartość procentowa powiększona o odsetek 1,0%
Odbiór środków, komercyjna Nadawca z kraju spoza strefy euro Opłata jak krajowe (powyżej) plus jej wartość procentowa powiększona o odsetek 1,5%
Odbiór środków, komercyjna Nadawca z innego kraju Opłata jak krajowe (powyżej) plus jej wartość procentowa powiększona o odsetek 2,0%
Przeliczenie waluty 2,5% powyżej podstawowego kursu

Bukmacher z PayPal: Betclic

BetClic to znany bukmacher, z siedzibą na Malcie, który funkcjonuje od 2005 roku. Oferta jest szeroka: obejmuje zakłady bukmacherskie – typy w zakładach na żywo oraz przed spotkaniami, rozrywki koszykarskie, piłkarskie i wiele innych. Klienci zagraniczni mogą płacić za pomocą PayPal.

Właściciel Betclic, BEM Operations Limited, uzyskał 26 września 2018 licencję Ministerstwa Finansów i powrócił z ofertą dla Polaków.

Nie ma tam możliwość płatności PayPal, ale można w Betclic skorzystać ze zwykłych wpłat kartą płatniczą. Spokojnie! To legalny bukmacher online.

bukmacher z kartą płatniczą
Firma Bonus
Betclic
4.5/5

550 zł BONUS

kod: BETCLICPLVIP
TYLKO U NAS!

Regulamin
Zakład Bez Ryzyka
obrót x6
kurs min. 2.0
w ciągu 30 dni

Zagraniczni bukmacherzy z PayPal

Uwaga! Gra u bukmacherów bez polskiej licencji może skutkować odpowiedzialnością karną gracza, gdyż jest złamaniem prawa. Stawiaj kupony tylko w legalnych zakładach bukmachrskich.

Bukmacher EXpekt. To skandynawski broker istniejący już od 1999 roku. Poza zakładami bukmacherskimi – typy od zakładów na żywo przez BTS po inne standardowe zakłady przed wydarzeniami – proponuje także streaming rozgrywek na żywo. Pokazywana jest m.in. Primera Division, Serie A, Australian Open. Poza sportowymi emocjami Expekt ma w ofercie też kasyno, poker, bingo. Liczne metody płatności obejmują karty kredytowe i debetowe oraz popularne portfele elektroniczne: PayPal, Neteller, Skrill. Minimalny depozyt to od 5 do 10 euro, zależnie od metody wpłaty.

Bukmacher z Pay Pal: William Hill to firma z Wielkiej Brytanii. Ma w metodach płatności PayPal, Skrill, Visa, MasterCard, Maestro i wiele innych. Oferta William Hill jest bardzo szeroka: od amerykańskiego footballu przez koszykówkę, piłkę nożną po golf, boks, a nawet e-sports i MMA. Zakłady na żywo, różne typy zakładów przed wydarzeniami oraz BTS: bukmacher William Hill ma wszystkie znane rodzaje zakładów w ofercie. Dla klientów z zagranicy są dostępne korzystne bonusy – np. za depozyt 10 funtów, 30 funtów otrzymuje się na darmowe zakłady.

Bukmacher z PayPal: Bet365 to firma z Wielkiej Brytanii, która powstał w 2000 roku. W ofercie liczne, standardowe dla wysokiej jakości bukmacherów typy zakładów. Poza sportowymi rozgrywkami, na stronie Bet365 jest także kasyno, poker; Bet365 był pierwszym bukmacherem oferującym zakłady na e-sport. Można obstawiać zakłady na żywo. Metody płatności obejmują: Mastercard, Maestro, Visa, Visa Electron, Neteller, Skrill, PayPal, Entropay, czek i przelew bankowy.

Bukmacherzy z PayPal bez polskiej licencji

Bukma: her z PayPal Betsson to szwedzka firma, istniejąca od 1963 roku. Jest notowany na giełdzie sztokholmskiej. Jeśli chodzi o ofertę, to Betsson proponuje piłkę nożną, hokej, amerykański football, koszykówkę, MMA, ale nie ma np. wyścigów konnych. Bardzo szczegółowo jest potraktowany europejski rynek piłki nożnej. Można także obstawiać wydarzenia polityczne. Metody płatnicze to Skrill, Visa, Neteller, Mastercard/Maestro, Paysafecard, EcoPayz, EntroPay przelew i PayPal.

Bukmacher z PayPal: Betfair zostało założone w 2000 roku w Wielkiej Brytanii. Zakłady na stronie dotyczą rozgrywek piłki nożnej, badmintona, e-sportów, koszykówki, siatkówki i innych. Wśród typów zakładów jest BTS, Over/Under, a także bogata oferta zakładów na żywo. Metody płatności to karta kredytowa, debetowa, Neteller, Skrill, PayPal i przelew. Minimalny depozyt wynosi od 5 do 12 funtów, zależnie od metody płatności.

Bukmacher z PayPal: Bet-at-home to znany i prestiżowy bukmacher, który specjalizuje się w piłce nożnej. Sponsoruje wiele drużyn tej dyscypliny jak FC Schalke, Hertha Berlin, SV Reid. Bukmacher działa od 1999 roku. Poza piłka nożną, w ofercie jest też tenis, baseball i inne. Metody płatności obejmują: Visa, Mastercard, Diners Club, Dotpay, Skrill, giropay, PayPal, SOFOR, paysafecard, Neteller, iDeal, Western Union, przelew bankowy.

Kraje PayPal. Które państwa obsługuje pośrednik?

Nikogo nie zaskoczy fakt, że popularny pośrednik transakcji jest rozpoznawany w wielu państwach na całym świecie. Które kraje PayPal ma na swojej liście? Sprawdź to:

Europa Płn.: Dania, Finlandia, Grenlandia, Islandia, Norwegia, Szwecja, Wyspy Alandzkie, Wyspy Owcze. Europa I: Austria, Belgia, Cypr, Czarnogóra, Estonia, Francja (w tym Gujana Francuska, Gwadelupa, Martynika, Reunion i Mayotte), Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Malta, Monako, Niemcy, Portugalia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Watykan, Włochy i Wielka Brytania (w tym Wyspy Normandzkie i Wyspa Man). Europa II: Albania, Andora, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Gruzja, Kosowo, Liechtenstein, Litwa, Łotwa, Macedonia, Mołdawia, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Szwajcaria, Ukraina i Węgry.

PayPal opinie

Jakie opinie są opinie o PayPal? Forum bukmacherskie, komentarze pod artykułami czy opinie z Google zawierają często dość sprzeczne oceny o PayPal. Wiele osób chwali PayPal za bezpieczeństwo transakcji i łatwość ich przeprowadzania. W Polsce nie ma jednak legalnych bukmacherów z PayPal, a ciekawą alternatywą okazuje się Skrill. Nie brakuje też głosów o tym, że opłaty są spore lub narzekających na problemy z odzyskaniem środków za transakcje, w których sprzedający okazali się nieuczciwi. Okazuje się, że tyle ile użytkowników, tyle opinii.

PayPal to firma o zasięgu światowym z milionami użytkowników, więc z pewnością mogą się trafić osoby niezadowolone. Jednak PayPal ma wiele zalet i warto sprawdzić, czy ten portfel sprawdzi się przy płatnościach online, także w przypadku wpłat dla bukmachera. PayPal z pewnością się sprawdzi dla Polaków za granicą, którzy obstawiają również zakłady na telefon.

FAQ: PayPal u bukmacherów online

Bukmacherzy w Polsce nie oferują płatności PayPalem. Można jedynie używać PayPal u legalnych bukmacherów zagranicznych. Pamiętaj, że w Polsce bukmacherzy, którzy nie mają licencji MF RP, nie są legalni.

Tak, aby korzystać z PayPal w zakładach bukmacherskich trzeba założyć kontozarejestrować się, połączyć z nim konto bankowe albo kartę kredytową, dokonać weryfikacji i dopiero wtedy płacić za transakcje online u bukmacherów.

Tak, można mieć PayPal bez karty kredytowej. Zamiast niej zamiast podłącz konto bankowe lub doładuj środki, by płacić z salda za transakcje.

Tak, paysafecard możne być użyte do płatności PayPalem, w krajach, gdzie paysafecard jest akceptowalne. Wystarczy dodać paysafecard jako środek płatniczy w koncie PayPal.

Konto w PayPal można mieć od 18 roku życia. Osoby nieletnie nie mogą założyć konta na PayPal, więcej plusów i minusów PayPal sprawdź tutaj.