Najlepszy bukmacher PayPal. Szybkie wpłaty na zakłady bukmacherskie

Autor Anna Gwiazda Zaktualizowano 17/01/2023

Operatorzy z ofertą na zakłady bukmacherskie coraz częściej umożliwiają wpłaty przez portfele elektroniczne. Jednym z nich – obok Skrill, Neteller czy ecoPayz – jest PayPal. Bukmacher, który ma taką opcję w dostępnych metodach płatności, pozwala na realizację szybkich, prostych i bezpiecznych depozytów.

Jeśli interesuje Cię bukmacher oferujący zakłady bukmacherskie z metodą PayPal, jesteś we właściwym miejscu. Przyglądamy się najlepszym bukmacherom PayPal, podpowiadamy jak wybrać takiego operatora i wyjaśniamy, czym jest portfel PayPal.

Dowiedz się więcej o PayPal

Najlepszy bukmacher PayPal – STS

STS to bukmacher, który jest dobrze znany wszystkim graczom zakładów bukmacherskich. Nic dziwnego, że to również najlepszy bukmacher PayPal.

Ad disclosure
#
1
STS
5/5

1660 zł Bonus

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
paysafecard.png
dotpay.png
App availability
 • Długi staż na polskim rynku
 • Numer 1 naszego rankingu legalnych buków
 • Czasami gorsze kursy niż u konkurencji
#
2
3.5/5

3754 zł Bonus

cashback, premia 100% i freebet

Bonus 100% do 200 zł
Cashback do 3500 zł
Freebet do 34 zł
obrót x2 w 10 dni; kurs min. 1,91
Metody płatności (5 in total):
visa.png
tpay.png
skrill-direct.png
przelewy24.png
paypal.png
App availability
 • Wiele metod płatności
 • Konkurencyjne kursy
 • Krótki staż na polskim rynku
#
3
4/5

2000 zł Bonus

+ 33 dni gry bez podatku

Bonus od 1. depozytu do 500 zł
obrót x4, kurs min. 1.75
Bonus od 2. depozytu do 600 zł
obrót x3, kurs min. 1.75
Bonus od 3. depozytu do 900 zł
w ciągu 30 dni
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
przelewy24.png
paysafecard.png
App availability
 • Szeroka oferta sportów
 • Aplikacja mobilna
 • Średnia oferta promocji dodatkowych

Ten doświadczony operator to przede wszystkim bardzo szeroka oferta na zakłady przedmeczowe i na żywo. W końcu to wiele metod wpłaty (w tym PayPal), profesjonalna obsługa klienta i bezpieczeństwo. Jeśli jesteś nowym graczem, który dopiero rejestruje się w STS, na pewno docenisz także pakiet powitalny.

Obecnie możesz tam liczyć na bonus depozytowy 100% do 1200 złotych i freebet 25 złotych za samą rejestrację. Dodatkowo bukmacher oferuje cashback na Sporty Wirtualne i gry Betgames (po 20 złotych) oraz zakład bez ryzyka (cashback) do 200 złotych.

Jak wybrać najlepszego bukmachera na zakłady bukmacherskie z PayPal?

Jeśli chcesz grać u najlepszego operatora zakładów bukmacherskich z PayPal, w pierwszej kolejności dokonaj odpowiedniego wyboru bukmachera. Jeżeli ma to być konto tylko u jednego bukmachera z PayPal, przeprowadź dokładną analizę operatorów z tą metodą płatności, ewentualnie oferujących jakąś alternatywę (np. Skrill, Neteller, ecoPayz czy PayU).

Jako że jako mało doświadczony gracz możesz nie wiedzieć, na co zwrócić uwagę podczas wyboru bukmachera zakładów bukmacherskich, skorzystaj z przygotowanej przez nas listy. Odpowiedz sobie na poniższe pytania, a wyselekcjonujesz najlepszego bukmachera z PayPal lub alternatywą tej metody płatności.

Jak wybrać najlepszego bukmachera PayPal?

 1. Bonus bez depozytu – czy otrzymam bonus za samą rejestrację? Jakiej wysokości jest to freebet? Czy mogę skorzystać z freebetu i bonusu powitalnego?
 2. Bonus dla nowego klienta – jaki bonus otrzymam po założeniu konta? Czy pakiet powitalny zawiera bonus gotówkowy, a może jest to cashback?
 3. Wpłaty i wypłaty – ile i jakie metody składania depozytów oraz wypłaty oferuje bukmacher?
 4. Opłaty i limity – czy bukmacher ma limity, jeśli tak na jakie dyscypliny?
 5. Wybór sportów – jak szeroką ofertę ma bukmacher? Czy znajdę tam zakłady na interesujące mniej zdarzenia?
 6. Oferta Live – czy zagram live swoje ulubione dyscypliny? Czy mogę liczyć na oglądanie transmisji wideo?
 7. Oferta Mobile – czy bukmacher ma aplikację, a przynajmniej stronę mobilną?
 8. Bezpieczeństwo – czy bukmacher ma ważną licencję (w Polsce wydaje ją Ministerstwo Finansów)?
 9. Dostawcy oprogramowania – czy bukmacherzy PayPal zaopatrują się u znanych dostawców oprogramowania?
 10. Nowi bukmacherzy – czy powstają nowy bukmacherzy z płatnością PayPal? Czym się wyróżniają?
 11. Obsługa klienta – czy support jest w języku polskim? W jakich godzinach połączę się z konsultantem?

1. Bonusy bez depozytu przed wpłatą PayPal

Zanim zdecydujesz się na wpłatę PayPal, sprawdź, czy wcześniej możesz skorzystać z bonusu bez depozytu u bukmachera. To bonus za samą rejestrację, ewentualnie weryfikację konta gracza.

2. Bonusy powitalne. Odbierz do 1200 złotych w STS za wpłatę PayPal

Zdarza się, że wpłaty przez portfele elektroniczne są wyłączone z promocji. Wpłaty PayPal, mimo iż również jest to portfel internetowy, niemal zawsze są dostępne dla danej promocji powitalnej. To ważne, ponieważ możesz korzystać z tej natychmiastowej i bezpiecznej metody, a jednocześnie ubiegać się o bonus powitalny.

Dobrym tego przykładem jest STS, który kwalifikuje wpłaty PayPal to promocji powitalnej podwojenia pierwszej wpłaty do 1200 złotych.

Cashback od bukmacherów Betclic i PZBuk

Jeśli interesuje Cię cashback (zakład bez ryzyka), najwyższą ofertę mają Betclic (do 550 złotych) i PZBuk (do 500 złotych). To bukmacherzy o kilku różnych metodach składania depozytu. Wprawdzie bez wpłat PayPal, ale za to z ciekawymi alternatywami: Betclic (m.in. Skrill, BLIK, Paysafecard), PZBuk (m.in. Dotpay, BLIK, Tpay).

3. Wpłaty i wypłaty u bukmacherów z PayPal

Wpłaty PayPal to oczywiście tylko jedna z wielu opcji składania depozytów u bukmacherów. Jeśli zdecydujesz się na wpłatę na zakłady bukmacherskie przez PayPal, możesz liczyć na natychmiastową realizację depozytu.

Wpłaty i wypłaty
⏱️ Średni czas wpłaty
natychmiast
⏱️ Najszybsze wpłaty
STS
⏱️ Średni czas wypłaty
15 minut (do wybranych banków)
⏱️ Najszybsze wypłaty
STS

Pamiętaj, że z płatności PayPal skorzystasz tylko podczas realizacji depozytów. Jeśli chcesz wypłacić środki, najczęściej musisz to zrobić na swój rachunek bankowy podany w procesie rejestracji. Dlatego zawsze podawaj prawdziwe dane osobowe i rachunku w banku, po czym zweryfikuj swoje konto gracza.

Jeśli masz konto w wybranym banku (np. mBank, ING, PKO Bank Polski, Millenium, Santander, Alior Bank, Inteligo, Bank Pekao, Getin Bank, Noble Bank, BGŻ BNP Paribas), wypłata na konto nastąpi w ciągu 15 minut.

Tak błyskawiczne wypłaty realizuje m.in. STS, który środki wypłaca 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Jeśli masz konto w innym banku, środki na Twoim rachunku bankowym pojawią się w ciągu maksymalnie 1-2 dni roboczych.

4. Opłaty i limity

Zawsze stawiaj na tych bukmacherów, którzy mają darmowe opcje wpłaty (również przez PayPal). W ten sposób na swoim koncie gracza będziesz mieć dokładnie tyle, ile wpłacasz.

Opłaty i limity
💵 Opłaty
nie
⬆️ Najwyższy limit wpłaty
STS – 25 000 zł
⬇️ Najniższy limit wpłaty
Superbet – 1 zł
🏦 Wypłaty
brak
↕️ Średni limit wpłaty
LV BET – 10 zł
⏱️ Czas realizacji
natychmiast

W przypadku wpłat PayPal niemal zawsze są one wolne od prowizji, aczkolwiek przed realizacją depozytu potwierdź to, przechodząc do zakładki z metodami płatności. Zwróć również uwagę, że bukmacherzy PayPal mogą mieć minimalne limity dla tej metody płatności.

Zawsze są one na tyle niskie, że każdy może pozwolić sobie na realizację wpłaty tą metodą. Na przykład w STS wpłata PayPal musi mieć wysokość minimum 20 złotych. Dla porównania przy innych opcjach płatności jest to niekiedy tylko 1 złotówka.

5. Wybór sportów. Oferta bukmacherów PayPal

Jeśli stawiasz na bukmachera PayPal, musisz wziąć pod uwagę jego ofertę. Obecnie zdecydowanie numerem jeden w tej kategorii jest STS. To operator zakładów bukmacherskich z jedną z najszerszych ofert na rynku, gdzie możesz wybierać pośród najpopularniejszych dyscyplin i sportów niszowych.

Wybór sportów
⚽ Piłka nożna
🏀 Koszykówka
🥋 Sporty walki
🏐 Siatkówka

Na bieżąco masz do wyboru kilkadziesiąt różnych dyscyplin, a wśród nich zdarzenia o zasięgu krajowym oraz międzynarodowym. Co ważne, niemal zawsze poszczególne zdarzenia są znakomicie rozbudowane o rynki dodatkowe. Często mają one konkurencyjną marżę, co przekłada się na dość wysokie kursy.

6. Bukmacher na żywo z płatnościami PayPal

Wpłaty PayPal są natychmiastowe. Dzięki temu depozyt zrealizujesz w ciągu kilkudziesięciu sekund. To bardzo ważne, jeśli chcesz zagrać dane zdarzenia na rynku zakładów live. Podobną szybkość wpłaty gwarantuje PayU, które posiadaja forBET.

Oczywiście potrzebujesz do tego odpowiedniego bukmachera, który ma szeroką ofertę, a najlepiej oferuje także streaming zakładów na żywo. Również w tej kategorii polecanym operatorem jest STS. To najlepszy bukmacher PayPal w kategorii oferty live.

7. Oferta Mobile

Obecnie u bukmachera grasz przede wszystkim z poziomu urządzenia mobilnego. Dlatego, mimo iż możesz składać zakłady przez przeglądarkę internetową, weź pod uwagę również to, czy bukmacher ma aplikację mobilną. Dziś jest to standard, ale aplikacje są różne pod kątem użyteczności i funkcjonalności.

Jeśli to bukmacher PayPal, który ma aplikację lub przynajmniej umożliwia grę przez stronę mobilną, bez trudu zrealizujesz tutaj wpłatę z poziomu swojego smartfona. Oczywiście to samo tyczy się wpłat z wykorzystaniem innych metod płatności i wszystkich pozostałych funkcjonalności konta.

STS – najlepszy bukmacher PayPal z ofertą na mobile

Również w tej kategorii pierwsze miejsce zajmuje STS. Ten bukmacher PayPal ma naprawdę dobrą aplikację mobilną, która jest często aktualizowana. Dzięki temu jest to apka jeszcze bardziej intuicyjna oraz bezpieczna.

sts logo
STS posiada bardzo szybką i bezproblemową aplikację mobilną. Gra mobile to czysta przyjemność.
Sprawdź apkę STS

Oczywiście z jej poziomu masz dostęp do wszystkich funkcjonalności swojego konta. Dlatego możesz realizować wpłaty PayPal, korzystać z innych kanałów płatności, przeglądać całą ofertę pre-match i live, korzystać z bonusów, łączyć się z supportem itp.

8. Bezpieczeństwo bukmacherów z PayPal

Jeśli decydujesz się na założenie konta u bukmacherów PayPal, możesz mieć pewność, że to operatorzy, którzy przykładają dużą wagę do bezpieczeństwa.

Już sam fakt wpłat PayPal do bukmacherów powinien uspokajać. Jest to bowiem popularny pośrednik płatności internetowych, który ma szeroki program ochrony użytkowników. Warto wybrać wpłaty PayPal do bukmacherów, ponieważ:

 1. Transakcje realizowane przez system są w pełni bezpieczne.
 2. Pośrednik nie wymaga podawania danych potrzebnych przy tradycyjnych przelewach bankowych (numer konta, numer karty, dane odbiorcy).
 3. PayPal prowadzi program ochrony swoich klientów.

Oczywiście jako użytkownik, który rejestruje się u bukmachera, wybrany przez siebie podmiot musisz też sprawdzić na kilku innych płaszczyznach:

paypal-jump-button-zaklady
🧾 Licencja Ministra Finansów RP
potwierdzenie wiarygodności
🦺 Strona www szyfrowana protokołem SSL
podstawowe zabezpieczenie
🏆 Polityka Odpowiedzialnej Gry
zaangażowanie w ochronę gracza
🚫 Limitowanie czasu gry i stawianych kwot
działanie przeciw uzależnieniu

Jakie są inne metody wpłaty oprócz PayPal

Oczywiście wpłaty PayPal to tylko jedna z wielu opcji płatności u bukmacherów. Jeśli weźmiemy za przykład często przywoływanego w tym tekście bukmachera STS, poza wpłatami PayPal możesz wykorzystać wiele innych metod składania depozytów (m.in. BLIK, PayU, Dotpay, VISA, MasterCard, Skrill, Neteller).

Zawsze są to wpłaty bezpieczne i natychmiastowe. Często minimalny depozyt jest tutaj na poziomie 1 złotówki, a nigdy nie przekracza 30 złotych.

9. Dostawcy oprogramowania u bukmacherów PayPal

Polscy bukmacherzy korzystają z bardzo wielu oprogramowań. Dobrym tego przykładem jest STS. Ten największy bukmacher w Polsce chce podbijać też zagraniczne rynki (m.in. Wielka Brytania, Malta, Słowenia, Niemcy, Łotwa, Islandia, Luksemburg, Andora, San Marino, Gibraltar). Dlatego w 2019 roku STS podjął współpracę z BetConstruct. Jednak poza tym korzysta on z platform BetGames TV i Sportradar. W końcu należy zauważyć, że STS w 2020 roku kupił czeską spółkę Betsys. To spółka, która jest dostawcą kompleksowych technologii dla operatorów zakładów wzajemnych oraz loterii (m.in. największa loteria w Czechach – Sazka).

Jeśli weźmiemy pod uwagę innych bukmacherów w Polsce, korzystają oni z różnych platform. Między innymi są to SBTech, SB Betting, INTRALOT Interactive, EveryMatrix czy EVON.

10. Nowi bukmacherzy z PayPal

PayPal to ciekawa forma płatności, która jest bezpieczna i natychmiastowa. Przynajmniej na razie jest ona jednak wciąż na bocznym torze, jeśli bierzemy pod uwagę opcje składania depozytów u operatorów zakładów bukmacherskich.

W Polsce wpłaty PayPal obsługuje obecnie wyłącznie STS. Możliwe jednak, że w przyszłości pojawią się nowi bukmacherzy z PayPal. Musisz pamiętać, że rynek firm bukmacherskich na polskim rynku w ostatnich latach zyskał wielu nowych operatorów.

Natomiast na razie korzystaj z innych opcji płatności. Każda firma bukmacherska oferuje wpłaty przelewem (np. przez system Dotpay, PayU czy Tpay), jak również wpłaty kartą płatniczą, a coraz częściej również poprzez BLIK czy portfele elektroniczne (np. Skrill czy ecoPayz).

11. Obsługa klienta bukmacherów z PayPal

Podczas wyboru bukmachera PayPal zwróć też uwagę na poziom Obsługi Klienta. Support to dziś obowiązek każdego operatora zakładów bukmacherskich. Różnie jest natomiast z jakością pracy konsultantów.

Optymalnie, kiedy masz możliwość porozumienia się z Biurem Obsługi Klienta na wiele sposobów. Poza formularzem kontaktowym na stronie przydaje się adres e-mail i telefon. Jednak najlepszą opcją, z której gracze korzystają dziś najczęściej, jest Live Chat. W wielu przypadkach pomóc może też dział FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze i najczęściej zadawane pytania.

Dlaczego warto stawiać, płacąc przez PayPal u bukmacherów?

PayPal to ciekawa alternatywa dla innych metod płatności, choć obecnie jest ona mało popularna u bukmacherów. Jest jednak przynajmniej kilka czynników, które przemawiają za PayPal, tj.:

 • Szybkie i bezpieczne wpłaty – natychmiastowe wpłaty do bukmacherów, bez podawania numeru konta czy danych osobowych.
 • Depozyty wolne od prowizji – wpłaty wolne od opłat u operatorów zakładów bukmacherskich.
 • Duża wiarygodność pośrednika – operator płatności obecny na rynku od 1998 roku.
 • Mobilna wersja strony – wersja mobilna na smartfony.
 • Darmowe przelewy – bezpłatne przelewy między kontami w Polsce i na rachunek bankowy.
 • Płatności automatyczne – możliwość ustawienia preferowanych źródeł płatności oraz płatności automatycznych.
 • Konta walutowe – możliwość prowadzenia kont w wielu walutach.
 • Wszechstronna metoda płatności – możesz używać PayPal do płacenia za zakupy w wielu sklepach internetowych.
 • Dodatkowe zabezpieczenia – między innymi dodatkowy kod cyfrowy dla aplikacji Authenticator albo SMS-em.
anna gwiazda
Osobiście uważam, że PayPal to jeden z najbardziej komfortowych systemów płatności. Szkoda, że tylko jeden polski buk ma go w ofercie.
Sprawdź STS z PayPal

Dlaczego nie warto korzystać z PayPal?

Bez wątpienia wpłaty PayPal to wiele zalet. Jednak jak każda metoda płatności, również w tym przypadku możemy dostrzec kilka wad. Należą do nich m.in.:

 • Mała popularność – niewielu bukmacherów umożliwia wpłaty przez PayPal.
 • Płatne przewalutowanie – 3% za przewalutowanie.
 • Obowiązkowy numer telefonu – od 16 grudnia 2020 PayPal wymaga aktualnego numeru telefonu.
 • Limity dla wpłat – na przykład wpłata w STS od 20 złotych.

Alternatywne metody płatności dla PayPal

Jako że wpłaty PayPal wciąż są mało powszechne wśród bukmacherów, musisz brać pod uwagę alternatywne metody płatności, pośród których wyróżniamy m.in. PayU, Skrill oraz BLIK.

Alternatywy dla PayPal
payu logo
 • najpopularniejszy system płatności
 • wpłaty kartą płatniczą lub przelewem
 • prowizja od 2,2 do 2,5%
Sprawdź PayU
Skrill bukmacher
 • portfel elektroniczny
 • brak powiązania z rachunkiem bankowym
 • ograniczona liczba bukmacherów
Sprawdź Skrill
blik logo
 • natychmiastowe przelewy
 • bezpieczna metoda składania depozytu
 • tylko dla aplikacji mobilnych wybranych banków
Sprawdź BLIK

PayPal: co to jest?

PayPal to system dokonywania płatności za zakupy internetowe. Dedykowany jest on i prywatnym kupującym, którzy dodając do PayPal kartę czy wykonując na konto PayPal doładowanie płacą środkami za zakupy.

PayPal logo

Służy również do prywatnych przelewów, jak i sprzedawcom internetowym np. bukmacherom, dla których Business PayPal Account służy do dobierania płatności od klientów.

Jeśli często dokonujesz transakcji online, to być może słyszałeś już. że zagraniczni bukmacherzy udostępniali płatności PayPal a teraz już takich ze świecą szukać?

PayPal.pl nie jest aż tak znaną metodą płatności – plasuje się na 3. miejscu najpopularniejszych sposobów zapłaty za zakupy online w Polsce. Numer 1 przypada kartcie płatniczej u bukmachera.

Kto stoi za PayPal?

PayPal jest amerykańskim przedsiębiorstwem płatniczym, które zostało założone w 1998 roku. Obecnie liczba zarejestrowanych kont przekroczyła tu już ponad 200 milionów użytkowników. Na polskim rynku PayPal pojawił się kilka lat później, a dokładniej w 2005 roku.

Warto odnotować, że w 2015 roku PayPal zadebiutował na amerykańskiej giełdzie. O tym, jak bezpieczny i popularny jest to pośrednik płatności, najlepiej świadczy fakt, że PayPal jest dostępny w blisko 200 krajach.

PayPal logowanie. Jak założyć konto?

Aby móc korzystać z serwisu należy się poprzez PayPal zalogować. Najpierw trzeba się zarejestrować na stronie PayPal Polska: paypal.pl. Następnie wybrać rodzaj konta: Osobiste czy Firmowe.

W PayPal wymagany jest numer telefonu, bez jego podania nie dokończymy rejestracji. Po zarejestrowaniu i utworzeniu hasła – zalecamy silne, aby środki finansowe przechowywane w portfelu były bezpieczne – wystarczy wejść na stronę firmy i podać swój adres email, który jest w PayPal loginem, a następnie podać hasło.

Sprawdź logowanie krok po kroku poniżej.

PayPal logowanie

Wybierz konto osobiste lub Konto firmowe.

Paypal krok 2 logowania

Podaj swój numer telefonu, wpisz kod aktywacyjny i dokończ rejestrację.

Czy PayPal Polska jest dostępny? Polscy bukmacherzy online.

Niestety, tylko jeden z legalnie działających bukmacherów akceptuje PayPal jako metody płatności, jest to STS. Dla polskiego bukmachera PayPal Polska najwidoczniej nie jest atrakcyjną bramką płatniczą, wolą oni udostępniać płatności bezpośrednio za pomocą kart Visa, Mastercard czy pośrednio przez… PayU.

PayU jest operatorem płatności internetowych umożliwiającym płatność i kartami i za pomocą przelewu internetowego poprzez przekierowanie na strony internetowej bankowości.

Przykładowo w zakładach bukmacherskich forBET, PayPal nie jest akceptowalną formą płatności, ale PayU już tak.

Ad disclosure
Jak oceniamy?
#
1
STS
5/5

1660 zł Bonus

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
paysafecard.png
dotpay.png
App availability
#
2
4/5

50 zł Bonus

Zakład bez ryzyka 100% do 50 złotych

Brak wymaganego obrotu
Min. kurs dla AKO 1.6 na zdarzenie
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
przelewy24.png
payu.png
App availability
#
3
4/5

1400 zł Bonus

Dla 3 wpłat

Kod bonusowy: BC1400
1x, zakład AKO, minimum 3 zdarzenia
min. kurs zdarzenia 1.30
Metody płatności (3 in total):
przelewy24.png
blik.png
skycash.png
App availability
#
4
5/5

3000 zł Bonus

+ 30 dni gry bez podatku

Bonus cashback 100% od 1 dep. do 1000 zł
Obrót 1x, kurs min. 1.30
Bonus od 2 dep. do 2000 zł
Obrót 2x, kurs min. 1.30
Kurs łączny kuponu 2.50
30 dni gry bez podatku
Metody płatności (4 in total):
skycash.png
dotpay.png
payu.png
paysafecard.png
App availability

PayPal a PayU

Jakie są różnice w płatności PayU, PayPal? O tym jak płacić z PayPal, jak działa ta metoda, znajdziesz więcej informacji w dalszej części artykułu. Na ten moment wspomnimy tylko, że w PayPal rejestracja jest niezbędnym krokiem.

bukmacher PayU

Trzeba mieć połączoną kartę kredytową z PayPal kontem lub konto bankowe podpięte, ewentualnie doładować portfel i wykonywać przelewy. Tymczasem PayU może być wykorzystywane jako bramka płatnicza, która przekierowuje do internetowej aplikacji danego banku lub umożliwia płatność za pomocą:

Wystarczy w takiej sytuacji podać tylko email, nie trzeba się logować. PayU ma też opcję używania jako portfel płatniczy, płatności cyklicznych itd., wtedy wymagana jest rejestracja w systemie i dodanie danych karty płatniczej.

Skrill a PayPal. Dla Polskich graczy Skrill jest atrakcyjną alternatywą

W kwestii porównania Skrill a PayPal, to dla polskich użytkowników lepszy jest Skrill, bo mogą legalnie z niego korzystać u bukmachera.

PayPal dostępny jest tylko w STS.  Skrill ma mniejsze opłaty ogólne, ale wyższą prowizję za przewalutowanie i nalicza opłaty za nieaktywność konta, czego PayPal nie czyni. Sprawdź elitarne grono liderów naszego rankingu bukmacherów, którzy oferują płatność Skrill.

Ad disclosure
#
1
STS
5/5

1660 zł Bonus

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
paysafecard.png
dotpay.png
App availability
#
2
3.5/5

3754 zł Bonus

cashback, premia 100% i freebet

Bonus 100% do 200 zł
Cashback do 3500 zł
Freebet do 34 zł
obrót x2 w 10 dni; kurs min. 1,91
Metody płatności (5 in total):
visa.png
tpay.png
skrill-direct.png
przelewy24.png
paypal.png
App availability
#
3
4.5/5

200 zł Bonus

kod: BETCLICPLVIP
TYLKO U NAS!

Cashback
obrót 1x
kurs min. 2.14
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
skrill-direct.png
paysafecard.png
przelewy24.png
Licences:
Malta
App availability

PayPal: jak płacić?

Samo założenie konta na PayPal nie umożliwia płatności online, trzeba powiązać z kontem PayPal kartę lub dodać konto bankowe. Ewentualnie wybrać obie te metody.  Jest opcja korzystania z PayPal bez karty, jedynie za pomocą konta bankowego czy doładowania salda konta PayPal.

Najwygodniej jednak jest używać kart powiązanej z PayPal do płatności online. Aby zacząć płacić za PayPal, trzeba:

 1. Kliknąć opcję: Powiąż rachunek bankowy lub kartę.
 2. Po powiązaniu karty, zostanie na niej zablokowana jednorazowa kwota zwrotna wynosząca 6,5 złotych.

Przy tej transakcji znajdzie się czterocyfrowy kod, który trzeba podać w koncie PayPal, aby dokończyć proces weryfikacji karty. Zalokowana kwota zostanie zwrócona podczas dokonania pierwszej transakcji z PayPal.

Podobny proces weryfikacji dotyczy powiązania konta bakowego i wykonywania z niego na konto PayPal przelewów. Dzięki dodaniu konta możliwa jest wypłata na niego środków otrzymanych na PayPal – np. przy wypłacie od bukmachera PayPalem lub gdy inny użytkownik dokonuje prywatnego przelewu na twoje konto.

Trzecią opcją korzystania z PayPal jest deponowanie środków i płacenie za pomocą salda. Weryfikacja i podanie danych karty kredytowej, debetowej czy konta bankowego to proces jednorazowy.

Wpłata PayPal krok po kroku w STS

Wpłata PayPal jest naprawdę szybka i prosta. Jeśli korzystałeś z jakiegoś portfela elektronicznego, tutaj wygląda to podobnie. Wystarczy, że wybierzesz opcję płatności PayPal i podasz kwotę depozytu, po czym zostaniesz przeniesiony na stronę logowania portfela PayPal.

Podajesz swój e-mail lub numer telefonu, a następnie wpisujesz hasło i realizujesz wpłatę. Płatność jest natychmiastowa, a więc już po chwili możesz zacząć grać u bukmachera.

Tak wygląda wpłata PayPal krok po kroku u bukmachera STS.

 1. Zaloguj się na konto gracza STS i kliknij przycisk Wpłata.

  Krok 1 wpłaty PayPal w STS

 2. Wybierz metodę płatności PayPal, podaj kwotę depozytu i kliknij Wpłać oraz Zapłać z PayPal.

  Krok 2 wpłaty PayPal

 3. Zostaniesz przeniesiony na stronę logowania PayPal, gdzie musisz podać e-mail i hasło.

  Krok 3 wpłaty PayPal

 4. Zrealizuj płatność.

PayPal prowizja: Opłaty za korzystanie z serwisu.

Jak już wspomnieliśmy, PayPal dla kupujących z reguły jest darmowy, chyba że mamy do czynienia z pewnymi szczególnymi transakcjami. Nie jest do końca jasne czy e-płatności będzie można odliczyć od przychodu, ale w zakładach bukmacherskich nie ma to najmniejszego znaczenia. 12% podatek i tak trzeba zapłacić.

Zatem w PayPal nie ma opłat za: rejestrację, posiadanie konta, za wypłatę środków na konto bankowe i krajowe transakcje prywatne, o ile nie dochodzi do przewalutowania.

Zasadniczo PayPal prowizję pobiera od przewalutowania i dokonywane jest to na podstawie ustalanego przez PayPal kursu. Wysyłanie i dobieranie środków finansowych w obrębie Polski w złotówkach jest bezpłatne.

Na PayPal prowizja nalicza się też przy finansowaniu transakcji online kartą kredytową oraz przy międzynarodowych przelewach. Sprzedających z użyciem PayPal, czyli odbierających płatność, dotyczą prowizje oraz opłaty stałe.

Zatem z reguły dla bukmacherów wpłaty PayPalem są bezpłatne, ale już wypłaty środków, zwłaszcza w innych walutach, generują dodatkowe koszty.

Najlepsi zagraniczni bukmacherzy, którzy akceptują PayPal

Zagraniczni bukmacherzy oferują płatność przez PayPal, ale jest to możliwe tylko za granicą. Wymienione poniżej firmy nie mają licencji Ministerstwa Finansów RP na oferowanie zakładów z Polski.

Bukmacherzy internetowi za granicą chętnie akceptują płatności z PayPal, choć większą popularnością cieszy się u zagranicznych bukmacherów Skrill.

Bukmacher z PayPal: Betclic

Betclic to znany bukmacher, z siedzibą na Malcie, który funkcjonuje od 2005 roku. Oferta jest szeroka: obejmuje zakłady bukmacherskie – typy w zakładach na żywo oraz przed spotkaniami, rozrywki koszykarskie, piłkarskie i wiele innych. Klienci zagraniczni mogą płacić za pomocą PayPal.

Właściciel Betclic, BEM Operations Limited, uzyskał 26 września 2018 licencję Ministerstwa Finansów i powrócił z ofertą dla Polaków.

Nie ma tam możliwość płatności PayPal, ale można w Betclic skorzystać ze zwykłych wpłat kartą płatniczą. Spokojnie! To legalny bukmacher online.

PayPal opinie i podsumowanie

Jakie opinie są opinie o PayPal? Forum bukmacherskie, komentarze pod artykułami czy opinie z Google zawierają często dość sprzeczne oceny o PayPal. Wiele osób chwali PayPal za bezpieczeństwo transakcji i łatwość ich przeprowadzania. W Polsce jest jednak tylko jeden legalny bukmacher z PayPal, a ciekawą alternatywą okazuje się Skrill.

Nie brakuje też głosów o tym, że opłaty są spore lub narzekających na problemy z odzyskaniem środków za transakcje, w których sprzedający okazali się nieuczciwi. Okazuje się, że tyle ile użytkowników, tyle opinii.

PayPal to firma o zasięgu światowym z milionami użytkowników, więc z pewnością mogą się trafić osoby niezadowolone. Jednak PayPal ma wiele zalet i warto sprawdzić, czy ten portfel sprawdzi się przy płatnościach online, także w przypadku wpłat dla bukmachera. PayPal z pewnością sprawdzi się dla Polaków za granicą, którzy obstawiają również zakłady na telefon.

paypal-jump-button-zaklady
PayPal to świetna metoda płatności. Gwarantuje bezpieczeństwo i szybkość wpłaty, co jest najważniejsze u bukmacherów online.
Sprawdź najlepszego buka PayPal

FAQ: PayPal u bukmacherów online

Czy legalni bukmacherzy w Polsce oferują wpłaty z PayPal?

Wśród bukmacherów w Polsce tylko STS oferuje płatności PayPalem.

Czy wpłaty lub wypłaty środków w zakładach bukmacherskich PayPal wymagają konta?

Tak, aby korzystać z PayPal w zakładach bukmacherskich trzeba założyć kontozarejestrować się, połączyć z nim konto bankowe albo kartę kredytową, dokonać weryfikacji i dopiero wtedy płacić za transakcje online u bukmacherów.

Czy można mieć PayPal bez karty kredytowej?

Tak, można mieć PayPal bez karty kredytowej. Zamiast niej zamiast podłącz konto bankowe lub doładuj środki, by płacić z salda za transakcje.

Czy PayPal z paysafecard działa jako metoda płatności?

Tak, paysafecard możne być użyte do płatności PayPalem, w krajach, gdzie paysafecard jest akceptowalne. Wystarczy dodać paysafecard jako środek płatniczy w koncie PayPal.

PayPal: od ilu lat można mieć konto?

Konto w PayPal można mieć od 18 roku życia. Osoby nieletnie nie mogą założyć konta na PayPal, więcej plusów i minusów PayPal sprawdź tutaj.

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję

Wszyscy operatorzy są osobiście testowani i porównywani przez recenzentów, którzy dokładnie analizują różne aspekty, w tym bonusy powitalne i metody płatności. Aby ocenić każdy indywidualny obszar zainteresowania, używamy systemu ocen w zakresie od 0 do 5 gwiazdek.