Bukmacher Neteller: ranking polskich bukmacherów online

Autor Radosław Mars Zaktualizowano 17/01/2023

System płatności Neteller jest coraz popularniejszy u polskich bukmacherów online. Czy globalny operator zapewnia szybkie i bezpieczne transakcje?

Tak. Obecnie ma ponad 23 mln użytkowników na całym świecie z transakcjami o wartości miliardów dolarów rocznie! Z rachunkiem Neteller możesz płacić lub grać online, wpłacać i wypłacać pieniądze.

Sprawdź krok po kroku jak szybko i darmowo skorzystać z Neteller i jakie ma opinie.

Najlepsze zakłady bukmacherskie Neteller

Obecnie na polskim rynku bukmacherów, Neteller oferuje jedynie STS. Mamy nadzieję, że lista powiększy się z czasem, ponieważ ten e-porfel Neteller jest lubiany i często wybierany przez typerów.

Całe szczęście, że STS wychodzi na przeciw oczekiwaniom graczy. Nic dziwnego, że znalazł się na pierwszym miejscu naszego rankingu polskich bukmacherów.

Ad disclosure
#
1
STS
5/5

1660 zł Bonus

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
paysafecard.png
dotpay.png
App availability

Bukmacher Neteller: w Polsce tylko STS

System płatności Neteller to jedna z opcji, jeśli źródłem wpłaty jest portfel elektroniczny. Pośród legalnych operatorów w Polsce, zakłady bukmacherskie Neteller oferuje przede wszystkim STS. Jest natomiast możliwe, że wkrótce bukmacherów z Neteller będzie więcej.

W tej recenzji sprawdzisz, czym charakteryzują się płatności Neteller, jakie mają zalety i wady, a przede wszystkim, czy bukmacherzy obsługujący Neteller są bezpieczni. Dzięki nam dowiesz się wszystkiego o tej metodzie płatności, która ma przeszło 23 miliony użytkowników i ponad 20 lat doświadczenia na rynku. Neteller założono bowiem już w 1999 roku.

Sprawdź, czym Neteller różni się m.in. od innego popularnego e-portfela Skrill, czym jest konto Neteller VIP i jak wyrobić bezpłatną przedpłaconą kartę MasterCard, o którą mogą ubiegać się członkowie Neteller o statusie konta Silver, Gold, Platinum i Diamond VIP. Dzięki temu możesz płacić kartą za gry online, realizować depozyty i wypłaty w bankomatach.

Jak wybrać najlepszego bukmachera z Neteller?

Oczywiście metody płatności to tylko jeden z czynników, na jaki musisz zwrócić uwagę podczas wyboru operatora zakładów bukmacherskich. Stąd również bukmacherzy Neteller muszą być wybrani także pod względem innych parametrów.

W tym miejscu zwracamy uwagę na kilka różnych czynników. Wśród nich wymieniamy m.in. bonusy i promocje, opłaty i limity, ofertę pre-match i na żywo, bezpieczeństwo, obsługę klienta, grę mobilną czy dostawców oprogramowania. Poniżej pokrótce opisaliśmy każdy punkt z osobna. Sprawdź je wszystkie, a na pewno również bukmacher Neteller będzie dla Ciebie najlepszą opcją na rynku zakładów bukmacherskich.

Rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze bukmachera z Neteller:

 1. Bonus bez depozytu – sprawdź, czy bukmacher Neteller oferuje darmowy bonus bez depozytu.
 2. Bonus dla nowego klienta – osobne bonusy bukmacherskie Neteller są bardzo rzadkie. Sprawdź natomiast, jaki jest ogólny bonus na start u danego operatora.
 3. Wpłaty i wypłaty – u każdego bukmachera wpłata Neteller jest szybka i bezpieczna. Sprawdź, jak wygląda depozyt, ale i wypłata pieniędzy z zakładów bukmacherskich przez Neteller. Zweryfikuj też inne metody płatności.
 4. Opłaty i limity – prowadzenie konta musi być bezpłatne. Sprawdź, czy u bukmachera Neteller wypłata i wpłata są darmowe.
 5. Wybór sportów – oferta jest kluczowa. Sprawdź, czy jest ona dla Ciebie satysfakcjonująca.
 6. Oferta Live – jeśli grasz na żywo, musisz zweryfikować ofertę zakładów live. Jest ona różna w zależności od bukmachera.
 7. Oferta Mobile – gra z poziomu smartfona jest szybka, wygodna i komfortowa. Sprawdź, czy bukmacher Neteller ma stronę mobilną, witrynę responsywną, a także aplikację na telefon.
 8. Bezpieczeństwo – również z płatnościami Neteller bukmacher musi bezpieczny. W Polsce legalni bukmacherzy mają licencję Ministerstwa Finansów RP.
 9. Dostawcy oprogramowania – kto dostarcza oprogramowanie do buka? Czy jest wiarygodne i przyjemne w obsłudze?
 10. Nowi bukmacherzy – jeśli na rynku pojawi się nowy bukmacher, sprawdź, czy ma on płatność Neteller. Istnieje szansa, że zaoferuje on nawet dodatkowe bonusy bukmacherskie dla wpłat Neteller, aczkolwiek to wciąż rzadkość.
 11. Obsługa klienta – obsługa klienta powinna być kompetentna, dostępna jak najdłużej i 7 dni w tygodniu. Ważne są także metody kontaktu (np. czat na żywo, e-mail).

1. Bonusy bez depozytu u bukmachera z wpłatą Neteller

Jak wspomnieliśmy na wstępie, pośród legalnych operatorów w Polsce z płatnościami Neteller bukmacherka jest mało popularna. Obecnie bukmacherem z wpłatą Neteller jest wyłącznie STS. Częściej znajdziesz możliwość wpłaty przez portfel Skrill.

Jednak i w zakładach STS możesz otrzymać bonus bez depozytu. Obecnie wynosi on 25 zł (proszę zmienić, jeśli dla Państwa jest to 29 zł). Wpisz podczas rejestracji kod promocyjny zbr200 lub 200zbr. W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 złotych, a dodatkowo w ciągu 3 dni także freebet.

Sprawdź bonus Neteller STS

2. Bonusy powitalne

Jak już wiesz, bonus powitalny w STS jest jednym z najlepszych na polskim rynku. Obecnie ten bukmacher Neteller oferuje cały pakiet powitalny na start. Jako nowy użytkownik otrzymasz freebet oraz zakład bez ryzyka, o czym pisaliśmy wyżej. Dodatkowo bukmacher podwoi Twoją wpłatę do kwoty 1200 złotych.

Dzięki temu możesz cieszyć się trzema różnymi bonusami, a to wszystko tylko przy jednej wpłacie. Bonus gotówkowy łączy się bowiem z zakładem bez ryzyka oraz freebetem. Pamiętaj, że o bonus możesz starać się również przy wpłacie przez Neteller.

Przed wypłatą środków musisz dokonać obrotu bonusem. Ma on wymóg 3-krotnego obrotu w zakładach wygranych z kursem wynoszącym 1.91.

3. Płatności u bukmachera. Wpłata Neteller

STS, jako polski bukmacher Neteller, ma darmowe wpłaty na konto. Podobnie jest z wypłatami na rachunek Neteller. Ten portfel elektroniczny opłaty pobiera natomiast za zasilenie konta na e-portfelu. Niezależnie od metody opłata jest tutaj obarczona prowizją w wysokości 2,5%.

Opłaty – Neteller
Opłaty2,5% (dla zasilenia konta Neteller)
Średnia opłata2,5%
Najniższa opłata2,5%
Limityminimum 30 PLN (STS)
Średnie limity30 PLN
Najlepsze limitySTS

Pamiętaj też, że do konta Neteller możesz wyrobić sobie kartę Net+ Prepaid MasterCard. Działa ona na zasadzie podobnej do karty w banku. Możesz nią wypłacać środki z bankomatu, płacić za zakupy itp. Z kartą wiążą się pewne opłaty: opłata roczna – do 10 dolarów, opłaty za wypłatę z bankomatu – 1,75% lub 6 euro, opłaty za wymianę waluty – do 3,99%. Weź tylko pod uwagę, że obecnie nie możesz jej założyć w PLN.

U bukmachera Neteller STS minimalna wpłata tą metodą wynosi 30 złotych. Jak zauważyliśmy, wpłaty dokonasz natychmiast 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Są one też wolne od prowizji.

4. Opłaty i limity konta Neteller

Jeśli za opcję płatności wybierasz Neteller, bukmacher nie będzie od Ciebie żądał żadnych dodatkowych opłat. Pamiętaj natomiast o opłatach związanych z samym kontem i prowizją od zasilenia konta Neteller (2,5%, np. 2,50 zł przy wpłacie 100 złotych). Sama wpłata i wypłata pieniędzy z zakładów bukmacherskich przez Neteller jest darmowa. W praktyce wypłaty z STS dokonasz tylko na konto w banku.

2-4-column-neteller
Średni czas wpłaty
natychmiast
Najszybsze wpłaty
STS
Średni czas wypłaty
kilkanaście minut (wypłata tylko na konto)
Najszybsze wypłaty
STS

Pewne opłaty poniesiesz natomiast za prowadzenie konta, zwłaszcza przy wyrobieniu karty. Wiele zależy od Twojego statusu na Neteller (bez statusu, Silver, Gold, Diamond, Exclusive). Najwyższa opłata za kartę wynosi 10 dolarów rocznie. Za wypłatę środków z bankomatu zapłacisz prowizję w wysokości 1,75%. Są to opłaty na dość wysokim poziomie, dlatego postaraj się o jeden ze statusów VIP.

Samo konto jest darmowe, aczkolwiek pod warunkiem, że logujesz się lub dokonujesz transakcji przynajmniej raz na 6 miesięcy. W innym wypadku Neteller pobiera opłatę w wysokości 5 dolarów miesięcznie.

5. Wybór sportów u bukmacherów z Neteller

Niezależnie od preferowanej metody wpłaty, obowiązkowo musisz wybrać bukmachera z szeroką ofertą. Wiele zależy od tego, jakie dyscypliny sportu grasz najczęściej. Oczywiście najpopularniejszym sportem w ofercie bukmachera STS, podobnie jak każdego innego operatora, jest piłka nożna.

Jednak w STS bardzo dobrze rozbudowane są zakłady z innych dyscyplin. Łącznie jest ich ponad 30. Bez wątpienia pod tym względem STS to absolutna czołówka legalnych bukmacherów w Polsce.

6. Bukmacher Neteller na żywo

Nie musisz często grać na żywo, ale jeśli lubisz stawianie live, koniecznie sprawdź, czy bukmacher z Neteller ma dobrą infrastrukturę tego lobby. Akurat STS, jako jedyny obecnie polski bukmacher Neteller, ma bardzo szeroko rozbudowane zakłady na żywo.

W formacie stawiania zakładów live zagrasz wydarzenia z wielu różnych dyscyplin sportu. Co więcej, STS to również jeden z najszerzej dostępnych streamingów wideo z oferowanych wydarzeń.

7. Oferta Mobile

Gra mobile jest komfortowa i wygodna. Jest też szybsza niż standardowe połączenie przez stronę WWW na komputerze. W przypadku STS, jako bukmachera Neteller na polski rynek, możesz grać z poziomu strony mobilnej lub aplikacji na swoje urządzenia z systemem iOS i Android.

sts jump navi
STS posiada szybką i sprawną aplikację mobilną. Stawiania zakładów mobile to prawdziwa przyjemność.
Poznaj aplikację STS

Oczywiście aplikacja daje Ci dostęp do wszystkich funkcjonalności konta. Możesz zasilić je wpłatą Neteller lub inną metodą płatności. To także funkcja Cash Out, szybki i bezpieczny zakład, powiadomienia, status kuponu, dostęp do pełnej oferty, rozbudowane statystyki, bezpieczeństwo przez biometrię, dostępne promocje, transmisje wideo czy pomoc online 24/7.

8. Bezpieczeństwo

Niezależnie od metody płatności każdy bukmacher musi gwarantować wysoki poziom bezpieczeństwa. STS jest polskim legalnym bukmacherem z licencją MF. Stąd jest on w pełni bezpiecznym podmiotem, który dobrze zabezpiecza Twoje dane i realizowane transakcje. Na konto Neteller logujesz się loginem i hasłem, podobnie jak ma to miejsce w bankowości elektronicznej. Oczywiście pamiętaj, aby nie podawać nikomu danych logowania.

 • strona szyfrowana protokołem bezpieczeństwa,
 • aplikacja STS z logowaniem przez odcisk palca lub skan twarzy,
 • ochrona danych osobowych i wykonywanych transakcji,
 • dwuetapowa weryfikacja konta Neteller,
 • wpłata Neteller przez logowanie loginem i hasłem.

Inne metody płatności u bukmachera poza wpłatą Neteller

Bukmacher z wpłatą Neteller ma też inne metody realizacji depozytów, które musisz sprawdzić przed założeniem konta. Jeśli nawet skupiasz się na portfelu elektronicznym Neteller, weź pod uwagę pozostałe metody płatności.

Akurat STS jest liderem na polskim rynku. Zasilisz tutaj konto gracza również przez BLIK, PayU, Dotpay, Paysafecard, VISA, MasterCard, PayPal czy Skrill. Możesz też dokonać wpłaty w punkcie stacjonarnym. Poniżej wybrane metody płatności w STS.

Płatności STS
NazwaOpłataMin.Czas
VISA0%1 PLNNatychmiast
VISA0%1 PLNNatychmiast
BLIK0%1 PLNNatychmiast
Dotpay0%1 PLNNatychmiast
payu0%1 PLNNatychmiast
Skrill0%30 PLNNatychmiast
paysafecard0%1 PLNNatychmiast
paypal0%20 PLNNatychmiast
neteller0%30 PLNNatychmiast
tpay0%1 PLNNatychmiast

9. Dostawcy oprogramowania w STS

Firmy bukmacherskie najczęściej kupują gotowe oprogramowanie. Krok dalej poszedł STS, który wykupił część czeskiej spółki BetSys. Dzięki temu STS zatrudnia ponad 100 nowych programistów od oprogramowania dla zakładów bukmacherskich, co ma stanowić przewagę firmy na rynku. Czeska firma jest specjalistą od zakładów online, ale również aplikacji mobilnych.

Dodatkowo STS chce znaleźć się na rynku w Wielkiej Brytanii, na Malcie, Łotwie, Słowacji, Gibraltarze, w Niemczech, Słowenii, Islandii, Luksemburgu, Andorze i San Marino. Stąd bukmacher współpracuje z BetConstruct. Poza tym korzysta z platform BetGames TV i Sportradar, a także tworzy swoje oryginalne platformy (np. STS Pay).

10. Nowi bukmacherzy z Neteller: czy się pojawią?

Pośród nowych bukmacherów, którzy mają szansę zagarnąć dla siebie część rynku, należą m.in. PZBuk czy BETFAN. Jednak przynajmniej na razie żaden z tych operatorów nie ma wśród metod płatności wpłat Neteller. Możliwe, że pojawią się one w przyszłości.

Oczywiście każdy z powyższych bukmacherów ma swoje mocne strony. Dlatego przeczytaj nasze recenzje tych operatorów, a być może również dołączysz do społeczności tych firm w branży zakładów bukmacherskich, zasilając konto gracza w inny sposób.

11. Obsługa klienta

Może się zdarzyć, że z jakiegoś powodu nie masz możliwości dokonać wpłaty z poziomu płatności Neteller lub innej metody składania depozytu. Support pomoże Ci w rozwiązaniu problemów W ten sposób dowiesz się też, jak szybko zweryfikować swoje konto gracza.

W STS z biurem obsługi klienta skontaktujesz się na wiele sposobów. Najszybciej z supportem porozmawiasz przez czat na żywo. Zwłaszcza że obsługa STS jest kompetentna i odpowiada w sposób jasny oraz klarowny. Jest też dostępna 24/7. Inna metoda kontaktu jest formularz kontaktowy. Odpowiedzi na swoje pytania możesz też poszukać w dziale FAQ.

Dlaczego warto stawiać, płacąc przez Neteller u bukmacherów?

Niewątpliwie wpłaty Neteller mają mnóstwo zalet. Do największych korzyści składania depozytów tą metodą płatności należą m.in.:

 • Dobra obsługa klienta – jeden z najlepszych supportów na rynku portfeli elektronicznych.
 • Wiele metod wpłat – jako użytkownik z Polski swoje konto na Neteller możesz zasilić na kilkanaście sposobów (m.in. szybki przelew, karta płatnicza).
 • Wiele walut – kilkanaście walut w ofercie, dzięki czemu możesz dodać subkonta z innymi walutami. Pamiętaj jednak, że przewalutowanie jest płatne.
 • Karta do konta – możliwość wyrobienia karty płatniczej do konta. Dzięki niej możesz wypłacać środki z bankomatów, płacić za zakupy itp. Pamiętaj, że mimo wielu walut, do karty nie możesz przypisać polskiej waluty PLN.
 • Program lojalnościowy – program dla użytkowników, w którym zbierasz punkty następnie wymieniane na nagrody.
 • Aplikacja mobilna – apka na urządzenia mobilne, dzięki czemu jeszcze łatwiej możesz dysponować swoimi środkami.
 • Dwuetapowa weryfikacja – długa, ale dwuetapowa weryfikacja, co poprawia bezpieczeństwo.
Radek-Mars-150x150
Moim zdaniem Neteller to jedna z lepszych opcji wpłaty u bukmacherów. Prosta w obsłudze, a do tego anonimowa!
Sprawdź najlepszego buka Neteller

Dlaczego nie warto korzystać z Neteller?

Niewątpliwie Neteller ma mnóstwo zalet. Jednak żeby być sprawiedliwym, musimy też pamiętać o wadach tej metody płatności, a tych jest kilka. Należą do nich m.in.:

 • Mała popularność – niewielka popularność i dostępność wśród bukmacherów. Legalny polski bukmacher Neteller to obecnie niemal wyłącznie STS.
 • Brak PLN dla karty – nie możesz wybrać polskiej waluty PLN dla karty płatniczej.
 • Wysokie opłaty – dość wysokie koszty wypłat w bankomatach i na konto bankowe.

Alternatywne metody płatności u bukmacherów dla wpłat Neteller

Jeśli uważasz, że wpłaty Neteller nie są w Twoim przypadku najlepszą opcją, możesz skorzystać z innych metod płatności. W tym miejscu proponujemy Ci kilka alternatyw dla Neteller. Wskazujemy tutaj płatności przez portfel internetowy Skrill, wpłaty mobilne BLIK oraz szybkie przelewy PayU.

Alternatywy dla Neteller
Skrill bukmacher
 • szersza dostępność u bukmacherów
 • natychmiastowa i bezpieczna płatność
 • opłaty za wpłaty na konto Skrill
Skrill
blik logo
 • szybkie płatności online
 • bezpieczna płatność
 • wpłaty tylko przez aplikację mobilną
BLIK
payu logo
 • duża dostępność banków
 • wpłaty m.in. przez przelewy i karty płatnicze
 • w ofercie tylko polskie banki
PayU

Płatność u bukmachera Neteller

Wiesz już, czym jest Neteller, opisaliśmy również jego największe zalety, nie zapominając o wadach. Nadszedł czas na praktykę! Aby pokazać, jak łatwy, szybki i wygodny jest system płatności Neteller, posłużymy się konkretnym przykładem. neteller logoBędzie nim legalny bukmacher internetowy – STS. Jak wcześniej wspomnieliśmy, jest to na ten moment jedyny polski bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów, który posiada Neteller w swojej ofercie metod płatności.

Jak dokonać wpłaty Neteller w STS krok po kroku

Wpłata Neteller jest bardzo prosta i nie różni się wiele od tego, jak wygląda to w przypadku innych portfeli internetowych. Jedyne, co musisz zrobić to mieć środki na koncie Neteller. Pamiętaj, że w przypadku legalnych polskich bukmacherów wpłaty musisz dokonać w złotówach (PLN).

Stąd musisz mieć konto główne lub subkonto Neteller w PLN. Niestety, w takiej sytuacji i tak nie wyrobisz nowej karty w PLN. Oznacza to, że będziesz musiał liczyć się z przewalutowaniem.

krok 1 wpłaty STS

Zarejestruj się lub zaloguj na stronie STS.

krok 2 wpłaty

Naciśnij przycisk Wpłata.

krok 3 wpłaty

Z dostępnych metod płatności wybierz Neteller, określ kwotę i kliknij przycisk Wpłać.

Neteller: co to jest?

Czy wiesz czym jest Neteller? Takie pytanie zadaje sobie wielu Polaków, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z takiej formy płatności.

Neteller to rodzaj e-portfela. Ta nowoczesna platforma od ponad dziesięciu lat oferuje firmom oraz klientom indywidualnym bezpieczny, szybki i bardzo prosty sposób transferu środków pieniężnych

Obsługą usług Neteller zajmuje się firma Paysafe Financial Services Limited™ założona w 1999 roku. Głównym przedmiotem jej działalności jest oferowanie dostępu do alternatywnych metod płatności firmom oraz osobom prywatnym.

Kto stoi za Neteller?

Neteller to firma założona w 1999 roku. Dziś spółka obsługuje klientów w przeszło 200 krajach świata, rocznie realizując transakcje na poziomie biliona dolarów. Właścicielem Neteller jest spółka Optimal Payments Limited (Paysafe Group), do której należy drugi ogromny e-portfel, czyli Skrill.

Strona jest obsługiwana w 16 językach, w tym przetłumaczona na język polski. O tym, jak ważny jest to gracz na rynku portfeli internetowych oraz jak poważnie i profesjonalnie podchodzi do klienta, najlepiej świadczy znakomity support.

Niewątpliwie jest to portfel elektroniczny budzący zaufanie. Jego największym minusem, przynajmniej z punktu widzenia polskiego gracza, jest brak możliwości założenia karty w PLN.

Konto Neteller

Aby wpłacać u bukmachera przez Neteller, musisz najpierw założyć konto Neteller. Jest to bardzo proste. Wejdź na stronę www.neteller.pl, a następnie postępuj zgodnie z krokami poniżej.

Neteller konto za darmo

Naciśnij przycisk Dołącz za darmo na stronie startowej Neteller.

Neteller formularz rejestracyjny

Wypełnij krótki formularz rejestracyjny.

Niezweryfikowane konto Neteller

Co ważne, wszyscy użytkownicy Neteller rozpoczynają od zarejestrowania niezweryfikowanego rachunku. Niezweryfikowany rachunek jest podstawowym rodzajem konta Neteller.

Konto Neteller: weryfikacja

Weryfikacja konta Neteller zapewni bezpieczeństwo Twojego konta. Umożliwi również dostęp do wyższych limitów transakcji i wielu opcji wpłat.

Aby zweryfikować konto Netellerzasil je, korzystając z dowolnej z dostępnych opcji płatności w sekcji. Następnie prześlij kopię dokumentu tożsamości ze zdjęciem, klikając niebieski baner widoczny na koncie Neteller lub przechodząc do sekcji Rachunek w Ustawieniach. Na końcu zweryfikuj swój adres, podążając za instrukcjami w panelu klienta.

Weryfikacji konta Neteller możesz dokonać także przy pomocy aplikacji mobilnej. W tym celu:

Neteller: opłaty

Czy Neteller pobiera opłaty za wpłaty i wypłaty środków? Ile zapłacą klienci za zakup i sprzedaż kryptowalut? Czy muszą uiszczać opłaty administracyjne lub inne koszty związane z obsługą rachunku?

Neteller: opłaty za zasilenie rachunku

Wysokość opłat za zasilenie konta Neteller wynosi 2,5%. Konto można zasilić aż na kilkadziesiąt sposobów.

Opłaty w Neteller

Co ważne: za pojedyncze zasilenie konta kwotą 20 000 USD (lub równoważną kwotą w innej walucie) lub wyższą kwotą nie będzie pobierana opłata. Operator odliczy jednak wszelkie obowiązujące opłaty bankowe lub opłaty za przeliczenie waluty.

Neteller: opłaty administracyjne

Od 13 marca 2019 osoby, które nie używały konta Neteller przez co najmniej 12 miesięcy zostaną obciążone opłatą administracyjną.

Jej wysokość wyniesie 5 USD (lub równoważną kwotę w innej walucie). Aby uniknąć opłaty administracyjnej, aktywnie używaj rachunku Neteller!

Neteller: opłaty za wymiany walut

Osoby, które wykonają transakcję obejmującą wymianę walut, muszą się liczyć z dodatkową opłatą. Neteller dolicza 3,99% do średniego dziennego kursu waluty na rynku międzybankowym.

Dla użytkowników VIP opłata ta wynosi tylko 1%.

Neteller: bitcoin i inne kryptowaluty

Waluta portfelaOpłata za zakup kryptowaluty (%)Opłata za sprzedaż kryptowaluty (%)
EUR, USD1,50%1,50%
Inne waluty3,00%3,00%

Jak wpłacić pieniądze na konto Neteller?

Zastanawiasz się, jak wpłacić pieniądze na konto Neteller? Transfer środków na konto w Neteller możesz zrealizować:

 • kartą Paysefcard,
 • tradycyjnym przelewem bankowym,
 • Bitcoinem,
 • kartą kredytową Visa lub Mastercard,
 • poprzez system Przelewy24, PayU, Ukash i Trustly.

Neteller: jak wypłacić

Jak wypłacić pieniądze z konta Neteller? Neteller oferuje szybkie, proste i bezpieczne opcje wypłaty. Są to m.in: przelew na konto innego użytkownika Neteller (przelew na adres e-mail), natychmiastowy transfer do witryny sprzedawcy, transfer środków na konto Skrill, przelew bezpośrednio na konto bankowe (dla użytkowników mieszkających w Europie i poza nią), czy też transfer środków na numer telefonu komórkowego.

Jakie sposoby płatności udostępnia Neteller?

Neteller umożliwia swoim klientom:

 1. Wysyłanie i odbieranie szybkich płatności online.
 2. Wysyłanie i odbieranie natychmiastowych przelewów pieniężnych.
 3. Użytkowanie karty Neteller Net+ Virtual Prepaid Mastercard®.
 4. Użytkowanie karty Net+ Prepaid Mastercard®.
 5. Wypłaty pieniędzy z bankomatu.

Neteller: płatności online

Płatności online Neteller, podobnie jak u bukmachera Tpay to świetna alternatywa dla kart kredytowych i debetowych. Pozwala także obronną ręką wyjść z sytuacji, kiedy te… zwyczajnie nie działają.

Przy pomocy e-portfela Neteller możesz wpłacać pieniądze na swoje konto bankowe oraz wypłacać środki z rachunku.

Neteller: przelewy pieniężne

Neteller umożliwia wysyłanie i otrzymywanie przelewów pieniężnych od osób z całego świata. Nawet jeśli nie posiadasz rachunku Neteller.

Aby zrealizować natychmiastowy przelew pieniężny, wystarczy posiadać środki na rachunku oraz adres e-mail odbiorcy. Wykonanie przelewu trwa zaledwie kilka sekund!

Jeśli odbiorca przelewu nie posiada konta Neteller, otrzyma powiadomienia o oczekującym na niego przelewie. Dzięki zaawansowanym systemom bezpiecznych płatności realizacja natychmiastowych przelewów pieniężnych Neteller jest nie tylko szybka, ale również całkowicie bezpieczna.

Karta Neteller Net+ Virtual Prepaid Mastercard

Użytkownicy Neteller mogą korzystać z kart:

 1. Net+ Virtual Prepaid Mastercard®. Jest to karta wirtualna, zapewniająca dostęp do środków na rachunku. Kartą Net+ Virtual Prepaid Mastercard® zapłacisz za zakupy przez internet w punkach honorujących kartę Mastercard®. Pierwsza karta jest bezpłatna. Możesz posiadać maksymalnie 5 kart.g
 2. Karta Neteller Net+ Prepaid Mastercard® jest kartą przedpłaconą. W przeciwieństwie do swojej wirtualnej siostry posiada tradycyjną, plastikową formę. Jest również wyposażona w najbardziej nowoczesny chip oraz technologię PIN. Przy pomocy karty Neteller Net+ Prepaid Mastercard zapłacisz w sklepach stacjonarnych i internetowych, akceptujących arty Mastercard®. Wypłacisz także pieniądze z bankomatu. Środki wykorzystane na zakupy przy pomocy karty są automatycznie potrącane z rachunku Neteller.

Neteller: bitocin i inne kryptowaluty

Neteller umożliwia błyskawiczną sprzedaż i kupno kryptowalut. Kupując kryptowalutę możesz korzystać z ponad 100 alternatywnych metod płatności i wymieniać środki w 28 walutach na Bitcoin, Bitcoin Cash, Ether, Ethereum Classic, Litecoin, XRP oraz 0x.

Po wymianie kryptowaluty na wybraną walutę swojego portfela możesz wykorzystać swoje saldo, aby wysyłać lub wydawać pieniądze.

Neteller: aplikacja mobilna

Klienci, którzy chcą realizować płatności jeszcze szybciej i wygodniej, mogą korzystać z aplikacji mobilnej Neteller. Jest ona dostępna dla użytkowników urządzeń z systemem Android i IOS w ponad 200 krajach.

Aplikacja mobilna Neteller to szybkie i łatwe płatności w dowolnym czasie i dowolnym miejscu. Dzięki niej:

 • prześlesz środki na swoje konto bankowe,
 • sprawdzisz saldo konta,
 • dokonasz bezpiecznej, dyskretnej płatności online,
 • wykonasz płatność kartą, przelewem bankowym lub inną metodą — wybraną z ponad 100 lokalnych,
 • uzyskasz dostęp do najlepszych serwisów bukmacherskich i gier na świecie,
 • skorzystasz z programu VIP, programów partnerskich i lojalnościowych,
 • będziesz mógł uwierzytelniać transakcje z uwierzytelnianiem dwuetapowym, dzięki czemu zapewnisz swoim środkom oraz danym maksymalne bezpieczeństwo.

Jakie przywileje i korzyści osiągnąć osoby, które zdecydują się wziąć udział w programie VIP?

 1. Rachunki wielowalutowe – uczestnicy programu VIP mogą korzystać z rachunków wielowalutowych. Dzięki temu oszczędzają na opłatach za wymianę walut. Mogą także wygodnie płacić podczas międzynarodowych podróży.
 2. Chat VIP – w razie pytań lub wątpliwości, klienci VIP mogą korzystać z chatu online. Usługa jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
 3. Rabaty na wpłaty i wypłaty – osoby o statusie VIP otrzymują atrakcyjne rabaty na wpłaty i wypłaty środkó
 4. Wyższe limity na transakcje – osoby posiadające status Gold, Platinum i Diamond posiadają wyższe limity na wszystkie transakcje.
 5. Szybkie wypłaty – w przypadku osób posiadających status Gold, Platinum i Diamond wypłaty przelewem bankowym są realizowane następnego dnia roboczego.
 6. Dzienny limit wypłat – użytkownicy VIP Bronze i Silver mogą wypłacić do 1000 USD na 24 godziny. Użytkownicy Gold, Platinum oraz Diamond VIP — nawet 3300 USD.
 7. Tańsza wymiana walut. Użytkownicy Neteller o statusie VIP mogą zaoszczędzić na opłatach za wymianę waluty w odniesieniu do wszystkich transakcji związanych z wymianą waluty.
 8. Darmowe przelewy. Osoby o statusie Silver lub wyższym mogą wysyłać pieniądze na całym świecie za darmo.
 9. Osobisty menadżer. VIP-y mogą liczyć na pomoc osobistego menedżera, porozumiewającego się w języku klienta.
 10. Punkty lojalnościowe i nagrody. Za każdy rok korzystania z rachunku klient VIP otrzymuje roczny bonus.

Neteller: kontakt

Neteller kontakt nie jest zbyt rozbudowaną zakładką. W tej sekcji na stronie internetowej znajduje się jedynie formularz kontaktowy. Klientom z pewnością brakuje numeru infolinii czy czatu.

Niemniej jednak e-portfel zazwyczaj działa bez problemów, więc kontakt do Neteller nie będzie potrzebny. Dodatkowo możesz skorzystać zawsze z innych sposobów płatności u bukmachera, ponieważ każdy legalny buk w Polsce, udostępnia przynajmniej kilka różnych możliwości wpłaty.

Neteller: opinie klientów

Popularność Netellera nie jest w naszym kraju imponująca, głównie za sprawą ograniczonej wiedzy na jej temat. Jako metoda płatności, Neteller, ma jednak wiernych fanów, których liczba z miesiąca na miesiąc rośnie.

Jedną z kluczowych zalet tego systemu jest anonimowość. Ważna zwłaszcza dla klientów serwisów bukmacherskich. Z uwagi na fakt, że Neteller podlega jurysdykcji Wielkiej Brytanii, nie udostępnia informacji o transakcjach swoich klientów.

Dużym walorem Netellera jest również brak opłat za zasilenia konta w serwisach bukmacherskich oraz łatwy proces wpłaty środków u bukmacherów.

neteller-jump-button-zaklady
Neteller okazuje się być bardzo ciekawą alternatywą dla typowych metod płatności. Czekamy na dodanie jej przez innych buków.
Najlepszy bukmacher Neteller

FAQ: Bukmacher Neteller

Którzy bukmacherzy umożliwiają graczom płatność w systemie Neteller?

Zasilenie konta poprzez system Neteller udostępnił graczom jedynie STS.

Ile wynosi kwota minimalnej wpłaty przez system Neteller?

Kwota minimalnej wpłaty w serwisie STS wynosi 10 zł. Sprawdź jak łatwo wpłacić pieniądze przez Neteller.

Czy zasilając konto poprzez system Neteller zapłacę prowizję?

Nie, bukmacherzy nie pobierają opłat i prowizji za zasilenie konta poprzez system Neteller.

Jak szybko pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie bukmachera?

Neteller jest bardzo wygodną i… dyskretną formą płatności. Zwłaszcza dla klientów firm bukmacherskich. Transakcje Neteller dokonywane są natychmiastowo, a środki wpływają na konto gracza z reguły w ciągu kilku minut.

Neteller czy Skrill – który e-portfel warto wybrać u bukmachera?

Specyfika obu narzędzi jest podobna. To, które z nich okaże się lepszym wyborem, zależy przede wszystkim od kwestii indywidualnych: potrzeb, oczekiwań, preferowanego zastosowania, czy lokalizacji.

Jak zamknąć konto Neteller?

Aby zamknąć konto Neteller, zaloguj się, przejdź do sekcji Ustawienia > Rachunki, w sekcji Dane osobowe kliknij Zamknij rachunek i podaj powód zamknięcia rachunku. Naciskając przycisk Zamknij rachunek, sfinalizujesz procedurę.

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję

Wszyscy operatorzy są osobiście testowani i porównywani przez recenzentów, którzy dokładnie analizują różne aspekty, w tym bonusy powitalne i metody płatności. Aby ocenić każdy indywidualny obszar zainteresowania, używamy systemu ocen w zakresie od 0 do 5 gwiazdek.