Polski bukmacher Dotpay – szybkie i bezpieczne płatności

Autor Anna Gwiazda Zaktualizowano 20/10/2022

System Dotpay umożliwia wykonywanie szybkich płatności online. Środki księgowane są 24 godzin na dobę, także w weekendy i święta. Przelewem Dotpay zapłacisz za usługi i produkty w sklepach internetowych. Zasilisz również konto u najlepszych bukmacherów w internecie.

Lista najlepszych zakładów bukmacherskich z Dotpay

Możliwość płatności przy pomocy Dotpay udostępniły swoim klientom najlepsze firmy bukmacherskie w kraju. W gronie bukmacherów Dotpay znaleźli się:

Ad disclosure
Jak oceniamy?
#
1
STS
5/5

1660 zł Bonus

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
paysafecard.png
dotpay.png
App availability
#
2
4/5

50 zł Bonus

Zakład bez ryzyka 100% do 50 złotych

Brak wymaganego obrotu
Min. kurs dla AKO 1.6 na zdarzenie
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
przelewy24.png
payu.png
App availability
#
3
4/5

1000 zł Bonus

Cashback
+ 50 zł darmowy zakład
z kodem bonusowym: ZB100

Wpłata min. 50 zł
kurs min. 1.4
CASHBACK
w ciągu 30 dni
Metody płatności (4 in total):
visa.png
mastercard.png
dotpay.png
blik.png
App availability
#
4
5/5

3000 zł Bonus

+ 30 dni gry bez podatku

Bonus cashback 100% od 1 dep. do 1000 zł
Obrót 1x, kurs min. 1.30
Bonus od 2 dep. do 2000 zł
Obrót 2x, kurs min. 1.30
Kurs łączny kuponu 2.50
30 dni gry bez podatku
Metody płatności (4 in total):
skycash.png
dotpay.png
payu.png
paysafecard.png
App availability

Nie tylko premie powitalne u bukmachera przyciągają nowych graczy. Niezwykle ważne są szybkie i bezpieczne metody płatności.

Płatności Dotpay w liczbach

Dotpay to wygodna, bezpieczna i coraz bardziej popularna forma wykonywania transakcji bezgotówkowych w Polsce. Trudno przecenić zalety udostępnionych płatności. Dotpay wybiera coraz więcej osób, bo mają ku temu powody:

bukmacher z dotpay

Jak zrealizować przelew w systemie Dotpay?

Aby zrealizować przelew w systemie Dotpay:

Gotowe!

Aby pokazać, jak łatwe, szybkie i wygodne są płatności Dotpay, posłużymy się konkretnym przykładem. Będzie nim LvBet.

Jak dokonać wpłaty Dotpay krok po kroku

Dokonanie wpłaty Dotpay jest łatwiejsze niż myślisz. Sprawdź nasz samouczek krok po kroku i przekonaj się jakie to łatwe.

Sprawdź bukmachera Dotpay – LvBet
Wpłata 1 depozytu w LVBET

Zarejestruj konto gracza lub zaloguj się.

Wpłata 2 depozytu w LVBET

Przejdź do dostępnych metod płatności.

Wpłata 3 depozytu w Lvbet

Wybierz Dotpay i określ kwotę wpłaty.

Co to jest Dotpay?

Dotpay jest operatorem szybkich, wygodnych płatności online. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym transfer środków przebiega niemal w czasie rzeczywistym. Bez konieczności długiego oczekiwania na zaksięgowanie środków. Szybkie przelewy Dotpay działają 24 godziny na dobę. Zrealizowana przez Ciebie płatność od razu trafi więc do odbiorcy. Bez względu na to, o której godzinie i jakiego dnia ją wykonasz.

Sprawdź bukmachera Dotpay – forBET

Dotpay: bezpieczeństwo środków

Absolutnym priorytetem jest dla serwisu Dotpay bezpieczeństwo środków. Firma posiada status Agenta Rozliczeniowego i Krajowej Instytucji Płatniczej. Podlega nadzorowi KNF oraz posiada certyfikat PCI DSS. Dokument stanowi potwierdzenie zgodności działania z restrykcyjnymi międzynarodowymi standardami przetwarzania i szyfrowania danych. Wszystkie procesy w Dotpay odbywają się z użyciem protokołu SSL. Wszelkie informacje są więc należycie chronione.

Oprócz Certyfikatu PCI DSS Level 1 Dotpay posiada także:

Jak pokazują badania rynku oraz rankingi, Dotpay jest najbezpieczniejszym systemem obsługi płatności online. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i rygorystycznych procedur został wielokrotnie uznany za najlepszy serwis obsługujący transakcje płatnicze sklepów internetowych, firm oraz płatności między osobami fizycznymi.

Czy w Dotpay dane osobowe są bezpieczne?

Gromadzone i udostępniane przez Dotpay dane osobowe są tu szczególnie chronione i zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych? Firma przetwarza je wyłącznie w celach związanych z prowadzeniem działalności usługowej serwisu i nie udostępnia innym podmiotom niż ustawowo uprawnione.

Przejrzyste działania i troska o interesy klientów

Od początku swojej działalności głównymi celami serwisu Dotpay są przejrzyste działania i troska o interesy klientów. Jako instytucja zaufania publicznego Dotpay realizuje działania z zachowaniem najwyższej staranności, przy uwzględnieniu obowiązujących standardów i dobrych praktyk rynkowych. Przyjął także zasady ładu korporacyjnego dla instytucji nadzorowanych — dokument wydany przez Komisję Nadzoru Finansowego, będący zbiorem zasad określających wewnętrzne i zewnętrzne relacje instytucji nadzorowanych.

Czy Dotpay akceptuje różnorodne metody płatności?

W Dotpay metody płatności są różnorodne. Firma oferuje szeroki wybór narzędzi i metod płatniczych:

Przelewy elektroniczne PayByLink

Najpopularniejszą formą płatności internetowych w Polsce są przelewy elektroniczne. Klienci Dotpay mogą korzystać z szybkich transferów PayByLink oraz półautomatycznych e-przelewów.

Szybki przelew PayByLink polega na pełnym zintegrowaniu procesu płatności z systemem bankowości elektronicznej. Dane do przelewu wypełniane są automatycznie, a płatnik nie ma możliwości ich edycji. Dzięki temu ryzyko pomyłki zostaje zmniejszone do zera. Realizacja płatności PayByLink trwa kilkanaście sekund. Usługę mogą zrealizować klienci następujących banków:

Dotpay przelewy elektroniczne PayByLink

Z e-przelewów mogą skorzystać klienci banków, które nie udostępniły możliwości wykonania przelewu PayByLink. Dzięki autorskim rozwiązaniom Dotpay, także właściciele kont w następujących bankach realizować szybkie transfery pieniężne:

E-przelew Dotpay
Sprawdź bukmachera Dotpay – LvBet

Czym jest numer zamówienia i transakcji?

Numer zamówienia i numer transakcji to dwa numery używane w procesie płatności. Numer zamówienia figuruje w tytule przelewu i służy do identyfikacji wpłaty, numer transakcji jest kodem, pod którym księguje wpłatę Dotpay.

Jeśli chcesz skontaktować się ze sprzedawcą i omówić szczegóły zamówienia, powołaj się na numer transakcji. Na jego podstawie sprzedający odnajdzie wpłatę.

Dotpay: karty płatnicze

Regulowanie płatności w Dotpay kartami płatniczymi jest również udostępnione. Aby ułatwić oraz usprawnić cały proces, oferuje klientom nowoczesne funkcjonalności:

Płatności odroczone

Dotpay umożliwia realizację płatności odroczonych. Dzięki tej metodzie, klienci sklepów internetowych mogą dokonać zakupów i uregulować płatność do 30 dni od daty zamówienia.

W tym czasie mogą także dokonać zwrotu bez dodatkowych kosztów. Po upływie 30 dni płatność można rozłożyć na wygodne raty: 3, 6 lub 12 miesięcy. Płatności odroczone Dotpay można zrealizować dla zakupów o wartości od 100 zł do 2000 zł.

Visa Checkout

Wygodny sposób płatności kartą zapewnia Dotpay Visa Checkout. Ta bezpłatna usługa pozwala bezpiecznie przechowywać dane karty oraz dane adresowe użytkownika. Dzięki temu płatności są realizowane w ekspresowym tempie, poprzez kilka kliknięć. Visa Checkout obsługuje wszystkie karty debetowe, kredytowe i prepaid systemów Visa, Mastercard, American Express i Discover. Zarejestrowani użytkownicy mogą płacić z Visa Checkout u każdego sprzedawcy, który oferuje to rozwiązanie.

Dotpay a BLIK

Klienci, którzy chcą zrealizować płatność w systemie Dotpay, mogą skorzystać także z wygodnego systemu Dotpay via BLIK, który umożliwia wykonanie szybkiego przelewu za pomocą jednego kliknięcia i bez wychodzenia z koszyka. Aby zrealizować płatność BLIK-iem:

Walutowe płatności

Sprzedawcy, którzy wdrożą w swoich sklepach system Dotpay, będą mogli przyjmować płatności w obcych walutach. Walutowe płatności Dotpay to znakomite udogodnienie dla wszystkich, którzy pragną zaprezentować swoje usługi i towary zagranicznym klientom. Wśród możliwości przyjmowania płatności od kupujących spoza naszego kraju znajdują się:

Przelew z e-portfelem

Wśród oferowanych nowoczesnych produktów płatniczych znajduje się również przelew elektroniczny Dotpay: e-portfele. Korzystający z e-portfeli klienci mogą deponować w nich pieniądze, a następnie dokonywać szybkich i bezpiecznych płatności. Aby potwierdzić transakcję, należy podać specjalny kod. Klienci Dotpay mogą korzystać z następujących portfeli elektronicznych:

Dotpay: płatności gotówkowe

Nie wszyscy wiedzą, że osoby, które nie mogą zapłacić kartą płatniczą lub przelewem, mogą skorzystać w ramach Dotpay z płatności gotówkowych. Takie rozwiązanie umożliwia np. wygenerowanie pocztowego druku przelewu i realizację płatności w banku, na poczcie lub w sklepie.

Płatności gotówkowe Dotpay:

Co ważne, Dotpay nie pobiera od kupujących opłat w żadnym względzie. Ewentualne opłaty może pobierać wyłącznie bank.

Mobilne płatności

Szybkie, wygodne wykonywanie przelewów przy pomocy tabletów i smartfonów umożliwiają mobilne płatności, czyli Dotpay mobile. Zakłady bukmacherskie przez telefon jeszcze nigdy nie były tak proste. Dotpay umożliwia realizację płatności przy pomocy:

Czy znajdziesz w Dotpay raty?

Klienci Dotpay mogą zapłacić za towary i usługi nie tylko własnymi środkami, ale rownież pieniędzmi pożyczonymi od banku. Wszystko dzięki wygodnym ratom online. W dostępnych dla klientów Dotpay  ratach online zakres kwot wynosi od 300 zł do 20 000 zł, a okres spłaty — od 3 miesięcy do 3 lat.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, Dotpay gwarantuje natychmiastową wypłatę środków za sprzedane produkty czy usługi. Proces składania wniosku kredytowego oraz zawarcia umowy przebiega online, bez wychodzenia z domu. Do otrzymania rat online nie jest potrzebne zaświadczenie o zarobkach. Wśród oferowanych przez Dotpay systemów ratalnych są:

Funkcjonalności Dotpay: one click

Przelewy wykonywane za pośrednictwem Dotpay są nie tylko szybkie i bezpieczne, ale również bardzo wygodne. Kupujący mogą realizować transakcje jednym kliknięciem, bez konieczności podawania pełnych danych karty.

Jak wykonać płatność Dotpay one click? Aby zrealizować płatność one click, sprzedawca musi przekazać (w zleceniu płatności) potrzebne parametry. Zadaniem kupującego jest wyrażenie zgody (podczas pierwszej płatności) na zapisanie danych karty przez system Dotpay. Pamiętaj, że wszystkie informacje są przechowywane zgodnie z najwyższymi standardami i w pełni bezpieczne. Po zapisaniu danych karty będziesz mógł wykonywać kolejne transakcje w sklepie tego sprzedawcy, klikając tylko raz.

Sprawdź bukmachera Dotpay – forBET

Cykliczne płatności Dotpay

Osoby lub firm, prowadzące działalność wymagającą płatności subskrypcyjnych mogą skorzystać z opcji płatności cyklicznych Dotpay. Dzięki niej karta płatnicza kupującego będzie cyklicznie obciążana. Takie rozwiązanie przyniesie wymierne korzyści osobom i firmom oferującym abonamentowe udostępnianie usług: dostawcom mediów (np. serwisów VoD), serwisom oferujących prenumeratę prasy, firmom ubezpieczeniowym i telekomunikacyjnym. Taka usługa jest również wygodna dla kupującego. Dzięki płatnościom cyklicznych nie muszą oni pamiętać o konieczności wykonania comiesięcznej opłaty.

Płatności kartą: Dotpay, telefon i IVR

System Interactive Voice Response (IVR) umożliwia interaktywną obsługę osoby dzwoniącej, w tym również realizację płatności kartą płatniczą przez telefon. Bez konieczności dostępu do Internetu Dotpay na telefon jest w zasięgu ręki. Jak działają płatności IVR?

Proces płatności przez telefon odbywa się w następujących etapach:

Co ważne, aby wdrożyć system płatności przez telefon, sprzedawca musi posiadać telefon z opcją przekierowania. Podczas przyjmowania płatności konieczne jest bowiem przełączenie kupującego do centrali Dotpay, gdzie podawane są dane karty. Płatności IVR to znakomite rozwiązanie dla osób, które nie posiadają dostępu do Internetu lub nie potrafią z niego korzystać.

Dotpay zakłady bukmacherskie wybierają coraz chętniej

Nic dziwnego, że bukmacherzy decydują się na współpracę z Dotpay. Zakłady bukmacherskie cenią sobie partnerów, których usługi wpisują się w dynamikę środowiska zakładów wzajemnych. Na współpracę z Dotpay zdecydowały się najlepsze spółki na polskim rynku. Jednym z powodów jest dostępność zakładów przez aplikacje bukmacherskie.

Dotpay w ForBet

ForBet to jeden z najbardziej lubianych przez klientów bukmacherów. Jego działalność regulują zapisy prawa, a potwierdzenie kompetencji stanowi licencja z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016, wydana na okres 6 lat.

Największym zainteresowaniem wśród klientów ForBET cieszą się następujące dyscypliny:

A jakie metody płatności oferuje graczom bukmacher? Dotpay, oczywiście, a także przelew bankowy PayU, przelew bankowy Tpay (Transferuj), karty płatnicze Visa i MasterCard, elektroniczne portmonetki Skycash i karty pre-paid Paysefcard — klienci serwisu mogą zasilić swoje konta na kilka różnych sposobów.

Dotpay w LVBET

Zakłady bukmacherskie LVBet to znany i lubiany przez Polaków bukmacher. Jego działalność reguluje prawo, a kompetencje potwierdza zezwolenie z dnia 13 maja 2016 roku numer PS4.6831.9.2016.EQ. Bukmacher wyróżnia się świeżym podejściem oraz nowoczesnymi, często zaskakującymi pomysłami. Jego głównym założeniem jest dostarczanie klientom ciekawych, w pełni bezpiecznych narzędzi podnoszących komfort i wygodę gry.

Czy klienci LVBET mogą zasilić konto przy pomocy szybkiego przelewu Dotpay? Tak! Taki system płatności nie jest jednak jedynym u bukmachera. Do zasilenia konta w LVBET gracze mogą użyć także:

Dotpay: opinie klientów

Dotpay opinie zbiera dobre, ciesząc się ogromnym zaufaniem polskich klientów. Operator działa na naszym ryku już kilkanaście lat, jego marka jest więc doskonale znana. Klienci Dotpay doceniają przede wszystkim ekspresową realizację płatności. Wysłane z konta środki trafiają na konto odbiorcy nawet w ciągu kilku sekund. Również w nocy, w weekendy i święta. Dotpay punktuje również szerokim wyborem metod płatności. Pod marką Dotpay kryją się bowiem nie tylko tradycyjne ekspresowe przelewy online, ale również płatności ratalne, mobilne, odroczone, walutowe, a nawet przelewy przez telefon.

Plusy płatności Dotpay
  • księgowanie przelewów 24 godziny na dobę,
  • wieloletnie doświadczenie,
  • szeroki wybór narzędzi płatniczych,
  • całkowite bezpieczeństwo środków,
  • możliwość realizowania płatności ratalnych,
  • możliwość realizowania płatności mobilnych.
Minusy płatności Dotpay
  • ograniczona dostępność — nie wszyscy bukmacherzy udostępnili klientom możliwość dokonywania wpłat za pośrednictwem Dotpay,
  • przekierowanie płatności na dane Dotpay (a nie dane bukmachera), co, zwłaszcza w pierwszej chwili może być dla klienta dezorientujące.

FAQ: Bukmacher Dotpay

Jacy bukmacherzy posiadają płatności Dotpay?

Wśród legalnych bukmacherów w Polsce, większość ma dostępne płatności przez Dotpay. Sprawdź nasz ranking, by dowiedzieć się więcej.

Czy Dotpay u bukmacherów to prosty sposób płatności?

Tak. Dotpay to bardzo prosty i popularny sposób płatności u buków. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, by zasilić konto.

Czy bukmacherzy pobierają opłaty za zasilenie konta przez Dotpay?

Bukmacherzy nie pobierają opłat za zasilenie konta w systemie Dotpay. Ewentualne opłaty za transakcje mogą pobierać wyłącznie banki.

Czy można płacić przez Dotpay w bukmacherów przez całą dobę?

Jak najbardziej, Dotpay u bukmacherów jest dostępny non-stop, zaś Biuro Obsługi Klienta Dotpay jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00.

Czy Dotpay jest bankiem?

Nie, Dotpay nie jest bankiem. Serwis obsługuje płatności w internecie, działając na zasadzie pośrednictwa pomiędzy kupującym a sprzedającym.

Ile trwa transfer środków za pośrednictwem Dotpay?

Transfer środków wykonany za pośrednictwem serwisu Dotpay trwa z reguły nie dłużej niż kilka — kilkanaście sekund.

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję

Wszyscy operatorzy są osobiście testowani i porównywani przez recenzentów, którzy dokładnie analizują różne aspekty, w tym bonusy powitalne i metody płatności. Aby ocenić każdy indywidualny obszar zainteresowania, używamy systemu ocen w zakresie od 0 do 5 gwiazdek.