Skip to main content

Najlepsze Bonusy Bukmacherskie w Polsce

Każdy guru bukmacherski powie Ci, że świetny bonus na start to gwarancja szybkiego zarobku

tylko który bukmacher daje naprawdę dobrą kasę na start?

Sprawdziliśmy oferty rożnych buków i przygotowaliśmy idealne zestawienie zarówno dla laików, jak i doświadczonych typerów.

Sprawdź najlepsze bonusy bukmacherskie i wejdź do gry o grube stawki!

Lista aktualnych promocji bukmacherskich

Powszechnie wiadomo, że bonusy bukmacherskie to flagowa promocja, z której są dumne wszystkie legalne zakłady bukmacherskie oraz liderzy rankingu bukmacherów.

Firma Bonus Link
STS Bonus i Opinie STS Bonus i Opinie 1200 zł + 29 zł freebet bez depozytu
Tylko u nas!
kod: KODSTSVIP
Sprawdź
forBET Bonus i Opinie forBET Bonus i Opinie 2000 zł Sprawdź
Betclic Bonus i Opinie Betclic Bonus i Opinie 500 zł Cashback
Tylko u nas!
kod: VIPBETCLICPL
Sprawdź
LV BET Bonus i Opinie LV BET Bonus i Opinie 1500 zł + 20 zł bez depozytu Sprawdź
PZBuk Bonus i Opinie PZBuk Bonus i Opinie 50 zł Sprawdź
ETOTO Bonus i Opinie ETOTO Bonus i Opinie 200 zł Sprawdź
Totalbet Bonus i Opinie Totalbet Bonus i Opinie 5000 zł + 40 zł freebet Sprawdź

Branża zakładów wzajemnych w Polsce kwitnie więc firmy prześcigają się w przygotowywaniu jak najatrakcyjniejszych ofert dla:

 • nowych typerów
 • aktywnych użytkowników serwisu

Promocji jest dużo. Dlatego, szczególnie nowym graczom, czasem trudno odnaleźć się w morzu możliwości. My, przeanalizowaliśmy wszystkie legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Po to, aby Twój bukmacherski typ był prosty oraz, co najważniejsze – trafiony.

Najlepsi bukmacherzy online z bonusem bukmacherskim

Najprościej rzecz ujmując – najlepsi bukmacherzy online, bonusem bukmacherskim nazywają dodatkowe środki na grę, które legalni bukmacherzy internetowi w Polsce wręczają swoim graczom.

 1. Zazwyczaj, aby otrzymać bonus na zaklady bukmacherskie należy spełnić określone warunki związane z usługami świadczonymi przez bukmachera.
 2. Bonusy są skierowane do różnych grup użytkowników serwisu dlatego towarzyszą im odmienne zasady promocji.
bonusy bukmacherskie

Bonus na start

Bonus na start dla początkujących typerów może być niezwykle łatwo dostępny, bo związany np. ze zwykłym założeniem konta. Rejestracja w serwisie oraz proces weryfikacji są konieczne, by móc korzystać dostępnych produktów firmy.

Jak otrzymać Bonus Powitalny u bukmachera?

Sama procedura otrzymania bonusu powitalnego u bukmachera nie jest skomplikowana.

Konieczne jest poświęcenie kilku minut na prawidłowe wypełnienie formularzy.

Wymagania bonusu dla zaawansowanych graczy często dotyczą % od stawianej kwoty na określone typy zakładów. Może się to wiązać np. z zakładami akumulowanymi. % od wygranej może rosnąć progresywnie np., w interwałach:

 • 4 zakłady – 5%
 • 16 zakładów – 100%

Bonusy bukmacherskie mogą się wiązać z programem lojalnościowym jeżeli, oczywiście, spółka ma taki w ofercie. Nierzadko dotyczą przeliczników związanych z zebranymi punktami lojalnościowymi na zaklady bukmacherskie.

Kod bonusowy

Jak zdobyć reklamowane przez spółkę bonusy bukmacherskie? Jedną z bardzo popularnych metod pozyskania dodatkowych środków na grę jest użycie kodu bonusowego.

Kod bonusowy to hasło, które bukmacher szeruje z potencjalnymi lub aktywnymi użytkownikami witryny. Słowo-klucz, które może być również ciągiem liczb, należy podać w odpowiedniej rubryce formularza podczas rejestracji konta.

Jak działa kod bonusowy u bukmachera?

Aktywny użytkownik serwisu bukmacherskiego np. etoto, może być również poproszony o wprowadzenie kodu bonusowego dla dowolnej promocji w odpowiednim miejscu, po zalogowaniu się do swojego konta.

Hasło dające realny profit może zostać wysłane do gracza mailem, sms-em lub być opublikowane w witrynie bukmachera, czyli dostępne dla każdego.

Kod bonusowy jest często również wynikiem współpracy między zakładem bukmacherskim, a jego partnerem. Zasada realizacji kodu bonusowego wygląda w takim przypadku następująco: należy zarejestrować się do serwisu bukmacherskiego przez portal partnera, by otrzymać dodatkowe środki na grę.

Super Bukmacherskie! LV BET Bonus i Opinie

1.520 zł BONUS

Bonus od 1 depozytu do 1000 zł
obrót x4, kurs min. 2.0
Bonus od 2 depozytu do 500 zł
obrót x3, kurs min. 2.0
bonus bez depozytu 20 zł
w ciągu 30 dni
Bonus Sprawdź

Jak działa bonus bukmacherski?

Bonusy bukmacherskie należą do jednych z najbardziej pożądanych przez graczy promocji. Każdy typer: początkujący oraz doświadczony potrafią ocenić korzyści wynikające z promocji bonusowych. Aby go otrzymać wystarczy spełnić warunki wstępne wyszczególnione przez bukmachera. W głównej mierze są nimi standardowe działania gracza (jak rejestracja konta czy stawianie kuponów akumulowanych), których obecność bukmacher pragnie w serwisie wzmocnić. Mogą nimi być:

 • Złożenie depozytu za pośrednictwem preferowanych metod płatności
 • Również zachowania związane z obsługą serwisu, które firma chciałaby wypromować, jak np. używanie przeglądarkowych wersji stron na zaklady bukmacherskie lub korzystanie z aplikacji mobilnej, by realizować płatności lub stawiać kupony

Możliwości jest mnóstwo. Jeśli gracz spełni warunki wstępne na dane zostają mu przyznane dodatkowe środki na grę. Z reguły doładowane zostaje konto bonusowe, z którego po spełnieniu odpowiednich warunków, możliwy jest transfer pieniędzy na konto główne lub konto bonusowe. Jakie warunki najczęściej należy spełnić?

Przeważnie dotyczą one kursów minimalnych oraz obrotu. Najprościej rzecz ujmując: zakłady bukmacherskie np. PZBuk określają jaki powinien być kurs minimalny pojedynczego zakładu lub łącznego. Obrót związany jest z pracą wykonaną na przekazanych graczowi środkach bonusowych. Na ogół wymagana liczba obrotów waha się od 2x do 6x.

Jakie bonusy bukmacherskie są dostępne?

Dużą przychylność typerów zyskują bonusy bez depozytu. Dzięki nim można sprawdzić swoje umiejętności w obstawianiu nie inwestując na samym początku ani złotówki.

Bonusy bukmacherskie stanowią najpopularniejszą zachętę dla graczy. Zazwyczaj są przyznawane tuż po doładowaniu konta. Dlatego warto wybrać szybkie metody płatności, jak np. z bukmacherem Tpay. Ze względu na to, że poszczególne grupy użytkowników serwisu różnią się doświadczeniem i preferencjami, również bonusy bukmacherskie są niejednorodne.

Najpopularniejszymi promocjami są bonusy powitalne. Są one przeważnie również najbardziej lukratywną ofertą od bukmachera dla gracza. Jest to jednak zachęta krótkoterminowa oraz dotyczy wąskiej grupy osób – wyłącznie tych, które zarejestrowały nowe konto. Ciekawsze, bo przygotowane przez zaklady bukmacherskie z uwzględnieniem perspektywy długofalowej, wydają się programy lojalnościowe. Każdy członek programu lub dedykowanego klubu jest wynagradzany za lojalność, regularność oraz styl gry.
 1. Freebety, czyli darmowe zakłady są zwykle dedykowane konkretnym spotkaniom, których stawkę pokrywa bukmacher. Freebety na polskim rynku zakładów bukmacherskich przyjmują jednak różnorodną formę. Zdarza się również, że spółka przekazuje graczowi darmowy zakład, za który można postawić dowolny kupon.
 2. Zakład bez ryzyka polega na stawianiu kuponów, a w razie nietrafienia otrzymaniu zwrotu w postaci wniesionej stawki. Warte uwagi są również bonusy za polecenie znajomego, który zapisuje się do serwisu na zaproszenie typera po czym obaj otrzymują ciekawy bonus. Elektryzujące dla wszystkich, którzy znają realia polskiego rynku bukmacherskiego, są bonusy jak w Milenium Happy Hours. Polegają one na częściowym lub całkowitym zniesieniu 12% podatku od wygranej. Szczegółów dotyczących konkretnych typów bonusów dowiesz się w kolejnych akapitach. Zachęcamy do lektury.

 

Typy bonusów bukmacherskich

Bonus Powitalny

check_green

Bonus bez depozytu – darmowy zakład

check_green

Freebet

check_green

Cashback – zakład bez ryzyka

check_green

Bonusy Lojalnościowe

check_green

Happy Hours – zwrot podatku

check_green

Specjalne Promocje: graj i obstawiaj turnieje

check_green

Bonus za Polecenie

check_green

Bonus Powitalny

Zazwyczaj najlepiej wyeksponowaną promocją bukmachera w jego witrynie online jest Bonus Powitalny. Bardzo trudno go nie zauważyć. Jeśli nie jest prezentowany w formie ogromnego baneru to z pewnością można go odnaleźć wśród zmieniających się slajdów lub migających ikonek portalu. Na ogół polscy bukmacherzy przygotowują promocję 100% od pierwszej wpłaty. Oznacza to, że od wpłaty pierwszego depozytu do wysokości określonej kwoty legalni bukmacherzy internetowi w Polsce przekazują graczowi dodatkowe środki na grę.

Polskie legalne zakłady bukmacherskie mają aktualnie rozpiętość bonusu powitalnego wynoszącego od 50 zł (darmowy zakład w PZBuk) do 1500 zł (bonus od pierwszej wpłaty w LVBET). Każdą promocję przygotowano na podstawie regulaminu. Przyznawane kwoty bukmacher nierzadko wypłaca w transzach z dodatkowymi warunkami do spełnienia. Dla przykładu LVBET przygotował swoim graczom Pakiet Powitalny w wysokości 1500 zł. Warunki promocji wyglądają następująco:

 • dla pierwszego depozytu maksymalna wysokość dodanych środków może wynieść 1000 zł
 • natomiast pozostałe 500 zł może zostać przyznane za wpłatę drugiego depozytu

Bonusy powitalne są zatem pojedynczymi transzami dodatkowych środków na grę (które są przesyłane przez bukmachera na konto bonusowe)lub wchodzą w skład tzw. Pakietów Powitalnych. Pakiet Powitalny może się składać np. z bonusu powitalnego + freebet + darmowy zakład + zakład bez ryzyka (w dowolnej konfiguracji).

forBET Bonus i Opinie

2.000 zł BONUS

Bonus 100% od 1 depozytu do 1000 zł
Bonus 75% od 2 depozytu do 500 zł
Bonus 50% od 3 depozytu do 500 zł
obrót x4
kurs min. 2.0
w ciągu 30 dni
Bonus Sprawdź

Bonus Bez Depozytu u bukmachera

Bonus bez depozytu jest świetnym narzędziem służącym jako probierz umiejętności danego typera. Zwłaszcza na samym początku przygody z bukmacherką.

Zakłady sportowe to nie kasyno online, w którym zazwyczaj szczęśliwy traf decyduje o ostatecznym wyniku. Obstawianie to przede wszystkim metoda, którą można wypracować w czasie.

Zasady bonusu są proste – gracz otrzymuje pewną kwotę pieniędzy za samą rejestrację konta, bez konieczności wnoszenia depozytu. Darmowe zakłady działają jak magnes na potencjalnych graczy. I niestety, nie zdarzają się zbyt często, a jeśli już uda się spotkać ofertę na darmowy zakład, jest ona zwykle krótkoterminowa, a przekazane środki bonusowe nie tak wysokie, jak by się chciało.

Darmowy Zakład stawki w granicach 10zł – 25zł

Stawki wahają się w granicach 10zł – 25zł. Darmowy zakład bez depozytu Totalbet jest obecnie najlepszą na polskim rynku bukmacherskiem, promocją tego typu. Gracz za rejestrację konta stałego (tj. weryfikację) otrzymuje 25 zł na grę.

Świetny przykład użycia bonusu bez depozytu w kampanii promocyjnej, pokazał swego czasu zakład bukmacherski forBET. forBET wszedł przebojem na polski rynek proponując swoim graczom bonus bez depozytu na start w wysokości 20 zł. Kilka miesięcy później po znacznym rozgłosie, który przyniosły mu darmowe zakłady, zmienił ofertę na % od depozytu. Zdecydowanie warto polować na darmowe zakłady, gdyż wychodząc z założenia, że koniec końców zakład bukmacherski i tak wygra jest to jeden z wyjątków, który potwierdza tę regułę.

Freebet

Freebet jest również formą darmowego zakładu. Jednak, aby go otrzymać należy spełnić określone warunki. Bonus bez depozytu polega na przypisaniu dodatkowych środków do konta gracza wyłącznie za rejestrację konta (wystarczy wpisać kod bonusowy lub zaznaczyć odpowiedni checkbox). Freebet jest formą darmowego depozytu przeznaczonego dla aktywnych użytkowników serwisu, który związany jest ściśle z produktami firmy. Gracze otrzymują dodatkowe środki na grę np. za grę przez aplikacje bukmacherskie. Na polskiej mapie legalnych zakładów bukmacherskich szczególnie interesująco wygląda pod tym względem oferta etoto.

etoto kocha Freebety

Bukmacher etoto kocha freebety, wśród jego promocji można znaleźć ich co najmniej kilka.

 1. Warto podkreślić, że darmowe zakłady są tu przyznawane za skorzystanie z produktu np. freebet za postawienie zakładów na telefon lub obstawianie liczby goli za min. 100 zł, a w razie przegranej otrzymanie freebetu
 2. Warto zwrócić uwagę na ostatni przytoczony przykład, gdyż freebet występuje tu w formie Cashbacku.

Czym jest cashback? Czytaj dalej?

ETOTO Bonus i Opinie

200 zł BONUS

Bonus 200% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 2,20
w ciągu 30 dni
Bonus Sprawdź

Cashback u bukmachera

Zakład bez ryzyka oznacza, że stawiany kupon jest ubezpieczony na wypadek nietrafionego typy. W praktyce oznacza to, że stawka zakładu zostaje zwrócona w całości lub części na konto gracza. Zakłady typu cashback stają się coraz bardziej popularne wśród firm bukmacherskich prowadzących działalność w Polsce. Cashback może wchodzić w skład pakietów powitalnych, jak w przypadku Milenium Zakłady, który dla każdego nowego gracza przygotował 10 zł zwrot w razie nietrafionego kuponu.

Zakład bez ryzyka

Czy zakład bez ryzyka, inaczej nazywany bezpiecznym zakładem może być związany z innymi produktami firmy? Posługując się przykładem warto zwrócić uwagę na promocje wdrażane przez LVBET w tym zakresie dla zakładu typu kombi.

 1. Legalny bukmacher stworzył produkt o nazwie Bezpieczny Kupon 5+
 2. Każdy kto postawi taki kupon w jednym tygodniu na przynajmniej 5 zdarzeń, może liczyć na to, że 1 zdarzenie nietrafione (pozostałe muszą być celne) zostanie ubezpieczone na 50 zł, które automatycznie po rozstrzygnięciu zostaje dopisane na konto gracza

Bonusy Lojalnościowe

Bonusy lojalnościowe są bardzo lubianą promocją bukmacherów skierowaną do aktywnych użytkowników serwisu. Firmy doceniają regularność, zaangażowanie, styl gry, stawki oraz inne zmienne wyróżniające pojedynczych typerów spośród innych użytkowników serwisu. Sposoby spółek na programy lojalnościowe mają dwie zasadnicze reguły:

 1. uczestnikiem programu zostaje każdy kto został zarejestrowany w serwisie lub
 2. bukmacher obserwuje każde konto indywidualnie I w zależności od zasług gracza wysyła zaproszenie do tzw. VIP CLUBU

Automatyczny system zapisów w programie lojalnościowym

Przyjrzyjmy się tej pierwszej strategii, gdyż obejmuje ona wszystkich typerów zakładów sportowych. Totolotek wprowadził automatyczny system zapisów do BET CLUBU, czyli autorskiego programu lojalnościowego bukmachera.

Wystarczy założyć konto, aby być jego członkiem. Jakie płyną z tego tytułu korzyści? Każdy typer – grając, gromadzi na swoim koncie punkty, według określonych przeliczników. System Totolotka owe punkty automatycznie zlicza. Następnie, po upływie danego okresu czasu, w zależności od wielkości kolekcji, gracz może wymienić zgromadzone punkty na bonusy lub nagrody rzeczowe.

bonus bukmacherski promocje

Happy Hours – zwrot podatku

Wyjątkowa promocja dla wszystkich graczy. Firmy okazjonalnie przygotowują bonus redukujący lub całkowicie niwelujący 12% podatek. Nowela ustawy z kwietnia 2017 roku wprowadziła wysoki podatek obrotowy, który firmy przerzuciły na graczy. Bonusy takie jak Gram Grubo w Totolotku lub Happy Hours w Milenium Zakłady wychodzą naprzeciw potrzebom graczy oraz pokazują, że dobrze rozumieją rynek i jego wewnętrzne ograniczenia. Ciekawym rozwiązaniem posłużył się jedyny legalny bukmacher online, u którego podatek za wygrana wynosi 0%.

PZBuk Bonus i Opinie

50 zł BONUS

Bonus bez depozytu
kurs min. 2.0
bez obrotu
w ciągu 60 dni
Bonus Sprawdź

Specjalne Promocje

Gracze doceniają bonusy bukmacherskie związane z wydarzeniami sportowymi lub społecznymi. Przed dużymi turniejami lub rozgrywkami można zauważyć znaczący wysyp promocji dotyczących konkretnych eventów. Sezon piłkarski jest również dobrą okazją do świętowania. Przykładowo, LVBET przygotował na sezon 2018/2019 specjalną ofertę dla wszystkich posiadaczy kart członkowskich klubów piłkarskich. Dla wszytskich kibiców bukmacher sponsoruje: bonus 50 zł na grę.

Bonus za Polecenie

Klasyczny i popularny sposób na zgarnięcie dodatkowych środków na grę. Legalni bukmacherzy przeznaczają za polecenie od 50 zł do 100 zł. Warto pamiętać, że promocja najczęściej dotyczy polecającego oraz osoby polecanej.

Dzięki wprowadzaniu coraz nowszych technologii sam proces zaproszenia znajomego oraz procedur weryfikacyjnych jest bardzo łatwy. Większość portali udostępnia w tym celu formularze kontaktowe i media społecznościowe bezpośrednio ze strony bukmachera. Dzięki tym udogodnieniom procedury są coraz prostsze i szybsze.

FAQ

Nasz serwis dokładnie opisuje bukmacherów, odnosząc się również do ich bonusów – powitalnych i promocji dla zarejestrowanych użytkowników. Aby mieć możliwość skorzystania z atrakcyjnych bonusów, również tych bez depozytu, wystarczy więc zapoznać się z opisem bukmachera.

Bonusy bez depozytu oferowane przez polskich bukmacherów zebrane są obecnie na stronie zakladybukmacherskie.net, w zakładce „Bonusy” -> „Bonus bez depozytu”.

Nie, nie ma takiej potrzeby. Podatek u legalnych bukmacherów płaci się jedynie od stawianych zakładów. Dodatkowo 10-procentowym podatkiem obciążone są wygrane powyżej 2280 zł.

Zdecydowanie tak. To bardzo ciekawe oferty, które pozwalają uzyskać co najmniej kilkaset dodatkowych złotych. Na pewno to jedne z najlepszych ofert promocyjnych na rynku. Dodać do nich można też oferty powitalne w forBET i TOTALbet.

Wybierz ofertę bonusową, która spełnia Twoje potrzeby. Warto prześledzić różne portale bukmacherskie, by znaleźć odpowiednie promocje spełniające nasze oczekiwania.

Celem bonusów bukmacherskich na start jest pozyskanie nowych klientów. Dodatkowe środki na grę są również atrakcyjną strategią marketingową, by zatrzymać aktywnych użytkowników serwisu. Atrakcyjne bonusy bukmacherskie są obok wysokich kursów bukmachera jednymi z najważniejszych czynników decydujących o jakości świadczonych usług.

Przeważnie bukmacher już na samym początku łączy oferty bonusowe w jeden pakiet powitalny. Z tego względu nierzadko można spotkać wysoki bonus powitalny z darmowym zakładem lub freebetem na start. Z zasady ręczne łączenie ofert z różnych promocji nie jest możliwe. Choć zawsze warto przeczytać warunki oraz zasady dotyczące poszczególnych bonusów.

Do każdej promocji bukmacherzy przygotowują regulamin. W regulaminach wyjaśniają szczegółowo zasady kolejnych promocji. Warto jednak podkreślić, że każda spółka dba o to, aby typerzy, z krótkiej noty informacyjnej dowiadywali się czego dotyczy promocja oraz jakie warunki należy spełnić. W razie jakichkolwiek pytań należy skontaktować się z działem obsługi klienta. Zazwyczaj czat na żywo z konsultantem wystarczy, by rozwiać wszelkie wątpliwości.