Skip to main content

TOP 8 Najlepszych Bonusów Bukmacherskich w Polsce

Każdy guru bukmacherski powie Ci, że bonus na start to gwarancja szybkiego zarobku… tylko który bukmacher daje naprawdę dobrą kasę na start? Wybrałam najlepsze najlepsze bonusy bukmacherskie w Polsce↓

Lista aktualnych promocji bukmacherskich

Firma Bonus
STS
5/5

1.469 zł BONUS

w tym:
100% od 1 dep. do 1200 zł
29 zł freebet bez depozytu
kod: KODSTSVIP
200 zł zakład bez ryzyka
kod: zbr200 lub 200zbr
20 zł na sporty wirtualne
20 zł na Betgames

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych
Betclic
4.5/5

550 zł BONUS

kod: BETCLICPLVIP
TYLKO U NAS!

Regulamin
Zakład Bez Ryzyka
obrót 8x
kurs min. 2.0
w ciągu 30 dni
LVBET
4/5

3.333 zł BONUS

+ 20 zł bez depozytu

Regulamin
Bonus od 1 depozytu do 2000 zł
obrót x4, kurs min. 2.0
Bonus od 2 depozytu do 1000 zł
obrót x3, kurs min. 2.0
zakład bez ryzyka 333 zł
ETOTO
4.5/5

1.500 zł BONUS

100% od 1 depozytu

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x6
kurs min. 2,20
w ciągu 30 dni
TOTALbet
4.5/5

5.040 zł BONUS

w tym: 40 zł freebet

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,25
w ciągu 90 dni
forBET
5/5

2.200 zł BONUS

+ 14 dni gry bez podatku

Regulamin

Bonus 100% od 1 dep. do 2000 zł
obrót 2x, kurs min. 2.5
Bonus od 2 dep. do 200 zł
obrót 3x, kurs min. 1.4
14 dni gry bez podatku
obrót x3, kurs min. 1.3
PZBuk
4/5

500 zł BONUS

Cashback

Regulamin
Bez wpłaty minimalnej
kurs min. 1.4
CASHBACK
w ciągu 60 dni
Totolotek
4/5

500 zł BONUS

100% od depozytu

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3
kurs min. 1,35
w ciągu 30 dni

Powszechnie wiadomo, że bonusy bukmacherskie to flagowa promocja buków. Są z niej dumne wszystkie legalne zakłady bukmacherskie oraz liderzy rankingu bukmacherów.

Branża zakładów wzajemnych w Polsce kwitnie więc firmy prześcigają się w przygotowywaniu jak najatrakcyjniejszych ofert dla:

 • nowych typerów,
 • aktywnych użytkowników serwisu.

Promocji jest dużo. Dlatego, szczególnie nowym graczom, czasem trudno odnaleźć się w morzu możliwości. My, przeanalizowaliśmy wszystkie legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Po to, aby Twój bukmacherski typ był prosty oraz, co najważniejsze – trafiony.

Najlepsi bukmacherzy online z bonusem bukmacherskim

Najprościej rzecz ujmując – najlepsi bukmacherzy online, bonusem bukmacherskim nazywają dodatkowe środki na grę.

Bonusy wręczają graczom legalni i zagraniczni bukmacherzy internetowi w Polsce.

 1. Zazwyczaj, aby otrzymać bonus na zakłady bukmacherskie należy spełnić określone warunki związane z usługami świadczonymi przez bukmachera.
 2. Bonusy są skierowane do różnych grup użytkowników serwisu dlatego towarzyszą im odmienne zasady promocji.
aktualne bonusy bukmacherskie

Bonus na start

Bonus na start dla początkujących typerów może być niezwykle łatwo dostępny, bo związany np. ze zwykłym założeniem konta. Rejestracja w serwisie oraz proces weryfikacji są konieczne, by móc korzystać dostępnych produktów firmy.

Jak otrzymać Bonus Powitalny u bukmachera?

Sama procedura otrzymania bonusu powitalnego u bukmachera nie jest skomplikowana.

Liderzy naszego rankingu bukmacherów dokładają wszelkich starań, by prawidłowe wypełnienie formularzy nie trwało dłużej niż kilka minut.

Wymagania bonusu dla zaawansowanych graczy często dotyczą % od stawianej kwoty na określone typy zakładów. Może się to wiązać np. z zakładami akumulowanymi. % od wygranej może rosnąć progresywnie np., w interwałach:

 • 4 zakłady – 5%,
 • 16 zakładów – 100%.

Bonusy bukmacherskie mogą się wiązać z programem lojalnościowym. Oczywiście jeśli spółka ma taki w ofercie. Nierzadko dotyczą przeliczników związanych z zebranymi punktami lojalnościowymi na zakłady bukmacherskie.

Kod bonusowy

Jak zdobyć reklamowane przez spółkę bonusy bukmacherskie?  Jedną z bardzo popularnych metod pozyskania dodatkowych środków na grę jest użycie kodu bonusowego.

Mamy w ofercie dla Was dwa grube kody bonusowe. Wystarczy wejść przez nasz link na stronę bukmachera, by uzyskać dodatkowe środki na start.

Firma Bonus
STS
5/5

1.469 zł BONUS

w tym:
100% od 1 dep. do 1200 zł
29 zł freebet bez depozytu
kod: KODSTSVIP
200 zł zakład bez ryzyka
kod: zbr200 lub 200zbr
20 zł na sporty wirtualne
20 zł na Betgames

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych
Firma Bonus
Betclic
4.5/5

550 zł BONUS

kod: BETCLICPLVIP
TYLKO U NAS!

Regulamin
Zakład Bez Ryzyka
obrót 8x
kurs min. 2.0
w ciągu 30 dni

Kod bonusowy to hasło, które bukmacher szeruje z potencjalnymi lub aktywnymi użytkownikami witryny. Słowo-klucz, które może być również ciągiem liczb, należy podać w odpowiedniej rubryce formularza podczas rejestracji konta.

Jak działa kod bonusowy u bukmachera?

Zastanawiasz się jak działa kod bonusowy? Wystarczy kliknąć w link, aby skorzystać z oferty.

Wpisz: KODSTSVIP Odbierz: 1029 zł 

Użytkownik serwisu bukmacherskiego jest proszony o wprowadzenie kodu bonusowego dla dowolnej promocji w odpowiednim miejscu. Następuje to zalogowaniu się do swojego konta.

Hasło dające realny profit może zostać wysłane do gracza mailem, sms-em lub być opublikowane w witrynie bukmachera, czyli dostępne dla każdego.

Kod bonusowy jest często również wynikiem współpracy między zakładem bukmacherskim, a jego partnerem. Zasada realizacji kodu bonusowego wygląda w takim przypadku następująco: należy zarejestrować się do serwisu bukmacherskiego przez portal partnera, by otrzymać dodatkowe środki na grę. Przykładem jest bonus Betclic, który odbierzesz dzięki wpisaniu kodu VIPBETCLICPL.

Jak działa bonus bukmacherski?

Bonusy bukmacherskie należą do jednych z najbardziej pożądanych przez graczy promocji. Każdy typer: początkujący oraz doświadczony potrafią ocenić korzyści wynikające z promocji bonusowych. Aby go otrzymać wystarczy spełnić warunki wstępne wyszczególnione przez bukmachera. W głównej mierze są nimi standardowe działania gracza (jak rejestracja konta czy stawianie kuponów akumulowanych), których obecność bukmacher pragnie w serwisie wzmocnić. Mogą nimi być:

 • Złożenie depozytu za pośrednictwem preferowanych metod płatności
 • Również zachowania związane z obsługą serwisu, które firma chciałaby wypromować, jak np. używanie przeglądarkowych wersji stron na zaklady bukmacherskie lub korzystanie z aplikacji mobilnej, by realizować płatności lub stawiać kupony

Możliwości jest mnóstwo. Jeśli gracz spełni warunki wstępne na dane zostają mu przyznane dodatkowe środki na grę. Z reguły doładowane zostaje konto bonusowe, z którego po spełnieniu odpowiednich warunków, możliwy jest transfer pieniędzy na konto główne lub konto bonusowe. Jakie warunki najczęściej należy spełnić?

Przeważnie dotyczą one kursów minimalnych oraz obrotu. Najprościej rzecz ujmując: zakłady bukmacherskie np. PZBuk określają jaki powinien być kurs minimalny pojedynczego zakładu lub łącznego. Obrót związany jest z pracą wykonaną na przekazanych graczowi środkach bonusowych. Na ogół wymagana liczba obrotów waha się od 2x do 6x.

Jakie bonusy bukmacherskie są dostępne?

Dużą przychylność typerów zyskują bonusy bez depozytu. Dzięki nim można sprawdzić swoje umiejętności w obstawianiu nie inwestując na samym początku ani złotówki.

Bonusy bukmacherskie stanowią najpopularniejszą zachętę dla graczy. Zazwyczaj są przyznawane tuż po doładowaniu konta. Dlatego warto wybrać szybkie metody płatności, jak np. z bukmacherem Tpay. Ze względu na to, że poszczególne grupy użytkowników serwisu różnią się doświadczeniem i preferencjami, również bonusy bukmacherskie są niejednorodne.

Najpopularniejszymi promocjami są bonusy powitalne. Są one przeważnie również najbardziej lukratywną ofertą od bukmachera dla gracza. Jest to jednak zachęta krótkoterminowa oraz dotyczy wąskiej grupy osób – wyłącznie tych, które zarejestrowały nowe konto. Ciekawsze, bo przygotowane przez zaklady bukmacherskie z uwzględnieniem perspektywy długofalowej, wydają się programy lojalnościowe. Każdy członek programu lub dedykowanego klubu jest wynagradzany za lojalność, regularność oraz styl gry.
 1. Freebety, czyli darmowe zakłady są zwykle dedykowane konkretnym spotkaniom, których stawkę pokrywa bukmacher. Freebety na polskim rynku zakładów bukmacherskich przyjmują jednak różnorodną formę. Zdarza się również, że spółka przekazuje graczowi darmowy zakład, za który można postawić dowolny kupon.
 2. Zakład bez ryzyka polega na stawianiu kuponów, a w razie nietrafienia otrzymaniu zwrotu w postaci wniesionej stawki. Warte uwagi są również bonusy za polecenie znajomego, który zapisuje się do serwisu na zaproszenie typera po czym obaj otrzymują ciekawy bonus. Elektryzujące dla wszystkich, którzy znają realia polskiego rynku bukmacherskiego, są bonusy jak w Milenium Happy Hours. Polegają one na częściowym lub całkowitym zniesieniu 12% podatku od wygranej. Szczegółów dotyczących konkretnych typów bonusów dowiesz się w kolejnych akapitach. Zachęcamy do lektury.
Typy bonusów bukmacherskich

Bonus Powitalny

check_green

Bonus bez depozytu – darmowy zakład

check_green

Freebet

check_green

Cashback – zakład bez ryzyka

check_green

Bonusy Lojalnościowe

check_green

Happy Hours – zwrot podatku

check_green

Specjalne Promocje: graj i obstawiaj turnieje

check_green

Bonus za Polecenie

check_green

Bonus Powitalny

Zazwyczaj najlepiej wyeksponowaną promocją bukmachera w jego witrynie online jest Bonus Powitalny. Bardzo trudno go nie zauważyć. Jeśli nie jest prezentowany w formie ogromnego baneru to z pewnością można go odnaleźć wśród zmieniających się slajdów lub migających ikonek portalu. Na ogół polscy bukmacherzy przygotowują promocję 100% od pierwszej wpłaty. Oznacza to, że od wpłaty pierwszego depozytu do wysokości określonej kwoty legalni bukmacherzy internetowi w Polsce przekazują graczowi dodatkowe środki na grę.

Polskie legalne zakłady bukmacherskie mają aktualnie rozpiętość bonusu powitalnego wynoszącego od 50 zł (darmowy zakład w PZBuk) do 1500 zł (bonus od pierwszej wpłaty w LVBET). Każdą promocję przygotowano na podstawie regulaminu. Przyznawane kwoty bukmacher nierzadko wypłaca w transzach z dodatkowymi warunkami do spełnienia. Dla przykładu LVBET przygotował swoim graczom Pakiet Powitalny w wysokości 1500 zł. Warunki promocji wyglądają następująco:

 • dla pierwszego depozytu maksymalna wysokość dodanych środków może wynieść 1000 zł
 • natomiast pozostałe 500 zł może zostać przyznane za wpłatę drugiego depozytu

Bonusy powitalne są zatem pojedynczymi transzami dodatkowych środków na grę (które są przesyłane przez bukmachera na konto bonusowe)lub wchodzą w skład tzw. Pakietów Powitalnych. Pakiet Powitalny może się składać np. z bonusu powitalnego + freebet + darmowy zakład + zakład bez ryzyka (w dowolnej konfiguracji).

Bonus Bez Depozytu u bukmachera

Bonus bez depozytu jest świetnym narzędziem służącym jako probierz umiejętności danego typera. Zwłaszcza na samym początku przygody z bukmacherką.

Zakłady sportowe to nie kasyno online, w którym zazwyczaj szczęśliwy traf decyduje o ostatecznym wyniku. Obstawianie to przede wszystkim metoda, którą można wypracować w czasie.

Zasady bonusu są proste – gracz otrzymuje pewną kwotę pieniędzy za samą rejestrację konta, bez konieczności wnoszenia depozytu. Darmowe zakłady działają jak magnes na potencjalnych graczy. I niestety, nie zdarzają się zbyt często, a jeśli już uda się spotkać ofertę na darmowy zakład, jest ona zwykle krótkoterminowa, a przekazane środki bonusowe nie tak wysokie, jak by się chciało.

Darmowy Zakład stawki w granicach 10zł – 25zł

Stawki wahają się w granicach 10zł – 25zł. Darmowy zakład bez depozytu Totalbet jest obecnie najlepszą na polskim rynku bukmacherskiem, promocją tego typu. Gracz za rejestrację konta stałego (tj. weryfikację) otrzymuje 25 zł na grę.

Świetny przykład użycia bonusu bez depozytu w kampanii promocyjnej, pokazał swego czasu zakład bukmacherski forBET. forBET wszedł przebojem na polski rynek proponując swoim graczom bonus bez depozytu na start w wysokości 20 zł. Kilka miesięcy później po znacznym rozgłosie, który przyniosły mu darmowe zakłady, zmienił ofertę na % od depozytu. Zdecydowanie warto polować na darmowe zakłady, gdyż wychodząc z założenia, że koniec końców zakład bukmacherski i tak wygra jest to jeden z wyjątków, który potwierdza tę regułę.

Freebet

Freebet jest również formą darmowego zakładu. Jednak, aby go otrzymać należy spełnić określone warunki. Bonus bez depozytu polega na przypisaniu dodatkowych środków do konta gracza wyłącznie za rejestrację konta (wystarczy wpisać kod bonusowy lub zaznaczyć odpowiedni checkbox). Freebet jest formą darmowego depozytu przeznaczonego dla aktywnych użytkowników serwisu, który związany jest ściśle z produktami firmy. Gracze otrzymują dodatkowe środki na grę np. za grę przez aplikacje bukmacherskie. Na polskiej mapie legalnych zakładów bukmacherskich szczególnie interesująco wygląda pod tym względem oferta etoto.

etoto kocha Freebety

Bukmacher etoto kocha freebety, wśród jego promocji można znaleźć ich co najmniej kilka.

 1. Warto podkreślić, że darmowe zakłady są tu przyznawane za skorzystanie z produktu np. freebet za postawienie zakładów na telefon lub obstawianie liczby goli za min. 100 zł, a w razie przegranej otrzymanie freebetu
 2. Warto zwrócić uwagę na ostatni przytoczony przykład, gdyż freebet występuje tu w formie Cashbacku.

Czym jest cashback? Czytaj dalej?

Firma Bonus
ETOTO
4.5/5

1.500 zł BONUS

100% od 1 depozytu

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x6
kurs min. 2,20
w ciągu 30 dni

Cashback u bukmachera

Zakład bez ryzyka oznacza, że stawiany kupon jest ubezpieczony na wypadek nietrafionego typy. W praktyce oznacza to, że stawka zakładu zostaje zwrócona w całości lub części na konto gracza.

Zakłady typu cashback stają się coraz bardziej popularne wśród firm bukmacherskich prowadzących działalność w Polsce.

Cashback może wchodzić w skład pakietów powitalnych, jak w przypadku Milenium Zakłady, który dla każdego nowego gracza przygotował 10 zł zwrot w razie nietrafionego kuponu.

Zakład bez ryzyka

Czy zakład bez ryzyka, inaczej nazywany bezpiecznym zakładem może być związany z innymi produktami firmy? Posługując się przykładem warto zwrócić uwagę na promocje wdrażane przez LVBET w tym zakresie dla zakładu typu kombi.

 1. Legalny bukmacher stworzył produkt o nazwie Bezpieczny Kupon 5+
 2. Każdy kto postawi taki kupon w jednym tygodniu na przynajmniej 5 zdarzeń, może liczyć na to, że 1 zdarzenie nietrafione (pozostałe muszą być celne) zostanie ubezpieczone na 50 zł, które automatycznie po rozstrzygnięciu zostaje dopisane na konto gracza

Bonusy Lojalnościowe

Bonusy lojalnościowe są bardzo lubianą promocją bukmacherów skierowaną do aktywnych użytkowników serwisu. Firmy doceniają regularność, zaangażowanie, styl gry, stawki oraz inne zmienne wyróżniające pojedynczych typerów spośród innych użytkowników serwisu. Sposoby spółek na programy lojalnościowe mają dwie zasadnicze reguły:

 1. uczestnikiem programu zostaje każdy kto został zarejestrowany w serwisie lub
 2. bukmacher obserwuje każde konto indywidualnie I w zależności od zasług gracza wysyła zaproszenie do tzw. VIP CLUBU

Automatyczny system zapisów w programie lojalnościowym

Przyjrzyjmy się tej pierwszej strategii, gdyż obejmuje ona wszystkich typerów zakładów sportowych. Totolotek wprowadził automatyczny system zapisów do BET CLUBU, czyli autorskiego programu lojalnościowego bukmachera.

Wystarczy założyć konto, aby być jego członkiem. Jakie płyną z tego tytułu korzyści? Każdy typer – grając, gromadzi na swoim koncie punkty, według określonych przeliczników. System Totolotka owe punkty automatycznie zlicza. Następnie, po upływie danego okresu czasu, w zależności od wielkości kolekcji, gracz może wymienić zgromadzone punkty na bonusy lub nagrody rzeczowe.

bonus bukmacherski promocje

Happy Hours – zwrot podatku

Wyjątkowa promocja dla wszystkich graczy. Firmy okazjonalnie przygotowują bonus redukujący lub całkowicie niwelujący 12% podatek. Nowela ustawy z kwietnia 2017 roku wprowadziła wysoki podatek obrotowy, który firmy przerzuciły na graczy. Bonusy takie jak Gram Grubo w Totolotku lub Happy Hours w Milenium Zakłady wychodzą naprzeciw potrzebom graczy oraz pokazują, że dobrze rozumieją rynek i jego wewnętrzne ograniczenia. Ciekawym rozwiązaniem posłużył się jedyny legalny bukmacher online, u którego podatek za wygrana wynosi 0%.

Specjalne Promocje

Gracze doceniają bonusy bukmacherskie związane z wydarzeniami sportowymi lub społecznymi. Przed dużymi turniejami lub rozgrywkami można zauważyć znaczący wysyp promocji dotyczących konkretnych eventów. Sezon piłkarski jest również dobrą okazją do świętowania.

Przykładowo, LVBET przygotował na sezon 2018/2019 specjalną ofertę dla wszystkich posiadaczy kart członkowskich klubów piłkarskich. Dla wszytskich kibiców bukmacher sponsoruje: bonus 50 zł na grę.

Bonus za Polecenie

Klasyczny i popularny sposób na zgarnięcie dodatkowych środków na grę. Legalni bukmacherzy przeznaczają za polecenie od 50 zł do 100 zł. Warto pamiętać, że promocja najczęściej dotyczy polecającego oraz osoby polecanej.

Dzięki wprowadzaniu coraz nowszych technologii sam proces zaproszenia znajomego oraz procedur weryfikacyjnych jest bardzo łatwy. Większość portali udostępnia w tym celu formularze kontaktowe i media społecznościowe bezpośrednio ze strony bukmachera. Dzięki tym udogodnieniom procedury są coraz prostsze i szybsze.

Czy warto? Bonusy u bukmacherów okiem ekspertów

Jak najbardziej warto. Polecamy Ci przede wszystkim nasze zestawienie najlepszych promocji.

Jeżeli zapoznasz się dokładnie z wymaganiami konkretnych bonusów, masz szansę zgarnąć realne środki na grę, a także pomnażanie kapitału.

Doświadczeni typerzy nigdy nie przechodzą obok bonusów obojętnie.

FAQ: Bonusy Bukmacherskie

Nasz serwis dokładnie opisuje bukmacherów, odnosząc się również do ich bonusów – powitalnych i promocji dla zarejestrowanych użytkowników. Aby mieć możliwość skorzystania z atrakcyjnych bonusów w 2020, również tych bez depozytu, wystarczy więc zapoznać się z opisem bukmachera.

Ostatnimi czasy rywalizacja jest bardzo zacięta i wiele firm posiada świetną ofertę. Najlepsze bonusy u bukmacherów znajdziesz w: STS, LvBet i TOTALbet. Za granicą jest to przede wszystkim bet-at-home.

Każdy bukmacher dba o nowych klientów. Bonusy powitalne oferowane są przez polskich oraz zagranicznych bukmacherów. Szczegóły ofert znajdziesz w recenzjach na naszej stronie.

Nie, nie ma takiej potrzeby. Podatek u legalnych bukmacherów płaci się jedynie od stawianych zakładów. Promocje u bukmacherów nie są obciążone podatkiem. Dodatkowo 10-procentowym podatkiem obciążone są wygrane powyżej 2280 zł.

Warto zapoznać się z ofertą LvBet i PZBuk. Oferuja oni bonus bez depozytu, czyli tzw. freebet.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~