TOP 9 Najlepszych Bonusów Bukmacherskich w Polsce

Autor Anna Gwiazda Zaktualizowano 17/01/2023

Każdy guru bukmacherski powie Ci, że bonus na start to gwarancja szybkiego zarobku… tylko który bukmacher daje naprawdę dobrą kasę na start?

Wybraliśmy najlepsze najlepsze bonusy bukmacherskie w Polsce↓

Lista aktualnych promocji bukmacherskich

Ad disclosure
Jak oceniamy?
#
STS
5/5

1660 zł Bonus

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
paysafecard.png
dotpay.png
App availability
#
4/5

50 zł Bonus

Zakład bez ryzyka 100% do 50 złotych

Brak wymaganego obrotu
Min. kurs dla AKO 1.6 na zdarzenie
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
przelewy24.png
payu.png
App availability
#
4/5

1000 zł Bonus

Cashback
+ 50 zł darmowy zakład
z kodem bonusowym: ZB100

Wpłata min. 50 zł
kurs min. 1.4
CASHBACK
w ciągu 30 dni
Metody płatności (4 in total):
visa.png
mastercard.png
dotpay.png
blik.png
App availability
#
4.5/5

100 zł Bonus

200% od 1. depozytu

obrót 1x depozytem
kurs min. 2.50
w ciągu 30 dni
Metody płatności (4 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
przelewy24.png
App availability
#
4/5

300 zł Bonus

200% do 300 złotych

obrót 1x
kurs min. 3.00
kupony AKO
w ciągu 14 dni
TYLKO U NAS: kod promocyjny ZB300
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
przelewy24.png
blik.png
paysafecard.png
App availability
#
3.5/5

3754 zł Bonus

cashback, premia 100% i freebet

Bonus 100% do 200 zł
Cashback do 3500 zł
Freebet do 34 zł
obrót x2 w 10 dni; kurs min. 1,91
Metody płatności (5 in total):
visa.png
tpay.png
skrill-direct.png
przelewy24.png
paypal.png
App availability
#
4/5

2000 zł Bonus

+ 33 dni gry bez podatku

Bonus od 1. depozytu do 500 zł
obrót x4, kurs min. 1.75
Bonus od 2. depozytu do 600 zł
obrót x3, kurs min. 1.75
Bonus od 3. depozytu do 900 zł
w ciągu 30 dni
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
przelewy24.png
paysafecard.png
App availability
#
4/5

1400 zł Bonus

Dla 3 wpłat

Kod bonusowy: BC1400
1x, zakład AKO, minimum 3 zdarzenia
min. kurs zdarzenia 1.30
Metody płatności (3 in total):
przelewy24.png
blik.png
skycash.png
App availability
#
5/5

3000 zł Bonus

+ 30 dni gry bez podatku

Bonus cashback 100% od 1 dep. do 1000 zł
Obrót 1x, kurs min. 1.30
Bonus od 2 dep. do 2000 zł
Obrót 2x, kurs min. 1.30
Kurs łączny kuponu 2.50
30 dni gry bez podatku
Metody płatności (4 in total):
skycash.png
dotpay.png
payu.png
paysafecard.png
App availability
#
4.5/5

200 zł Bonus

kod: BETCLICPLVIP
TYLKO U NAS!

Cashback
obrót 1x
kurs min. 2.14
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
skrill-direct.png
paysafecard.png
przelewy24.png
Licences:
Malta
App availability

Powszechnie wiadomo, że bonusy bukmacherskie to flagowa promocja buków. Są z niej dumne wszystkie legalne zakłady bukmacherskie oraz liderzy rankingu bukmacherów.

Branża zakładów wzajemnych w Polsce kwitnie więc firmy prześcigają się w przygotowywaniu jak najatrakcyjniejszych ofert dla:

Promocji jest dużo. Dlatego, szczególnie nowym graczom, czasem trudno odnaleźć się w morzu możliwości. My przeanalizowaliśmy wszystkie legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Po to, aby Twój bukmacherski typ był prosty oraz, co najważniejsze – trafiony.

Jak działają bonusy bukmacherskie?

Nie ulega wątpliwości, że bonusy bukmacherskie to dodatkowe profity oferowane przez bukmachera, które mają zachęcić do skorzystania z jego oferty. Jeśli jesteś graczem operatorów zakładów wzajemnych, na pewno korzystasz z bonusów bukmacherskich.

W tym artykule opiszemy najlepsze bonusy bukmacherskie 2023. Sprawdź, gdzie otrzymasz najatrakcyjniejszy bonus u bukmachera. Dowiesz się też, jak najlepiej wykorzystać wszystkie promocje cykliczne i bonusy na start oferowane przez bukmachera.

Najlepsi bukmacherzy online z bonusem bukmacherskim

Najprościej rzecz ujmując – najlepsi bukmacherzy online, bonusem bukmacherskim nazywają dodatkowe środki na grę.

Bonusy wręczają graczom legalni i zagraniczni bukmacherzy internetowi w Polsce.

 1. Zazwyczaj, aby otrzymać bonus na zakłady bukmacherskie należy spełnić określone warunki związane z usługami świadczonymi przez bukmachera.
 2. Bonusy są skierowane do różnych grup użytkowników serwisu dlatego towarzyszą im odmienne zasady promocji.
bonusy bukmacherskie

Jak otrzymać Bonus Powitalny u bukmachera?

Sama procedura otrzymania bonusu powitalnego u bukmachera nie jest skomplikowana.

Liderzy naszego rankingu bukmacherów dokładają wszelkich starań, by prawidłowe wypełnienie formularzy nie trwało dłużej niż kilka minut.

Niezależnie od tego, z jakiego bukmachera skorzystasz, wszystkie strony bukmacherskie oferują bonusy. Samo skorzystanie z bonusów bukmacherskich również jest stosunkowo proste. Wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z poniższą instrukcją.

 1. Zarejestruj się u bukmachera – żeby otrzymać bonus bukmacherski, najpierw musisz dokonać rejestracji na stronie operatora. Podczas rejestracji podaj adres e-mail i hasło, którymi będziesz logować się na strony bukmacherskie. Bonusy możesz otrzymać już za samą rejestrację i weryfikację konta. Częściej masz jednak wymóg wpłaty środków. Pamiętaj, że niekiedy obowiązkowo musisz podać kod promocyjny.
 2. Zapoznaj się z regulaminem bonusu bukmacherskiego – obowiązkowo przeczytaj regulamin bonusu bukmacherskiego. Zwróć uwagę na warunki odbioru bonusu, ale także jego obrót. Może się okazać, że nie otrzymasz bonusu, jeśli na przykład skorzystasz z niewłaściwej metody wpłaty, która jest wykluczona w regulaminie.
 3. Dokonaj depozytu środków – najczęściej firmy oferujące zakłady bukmacherskie bonusy na start przygotowują w dwóch formach – tzw. cashback (zakład bez ryzyka) i bonus gotówkowy. W obu przypadkach musisz dokonać depozytu na swoje konto gracza. Zrobisz to m.in. przez kartę płatniczą, e-portfel czy szybki przelew internetowy.
 4. Obróć bonusem – jeśli są na polskim rynku bonusy bukmacherskie bez obrotu, dotyczy to wyłącznie freebetów, a więc darmowych zakładów, ale też nie zawsze. Każdy bukmacher z bonusem na start wymaga obrotu. Zwróć uwagę na warunki (m.in. czas na obrót, kurs minimalny, minimalna liczba zdarzeń na kuponie). Tylko w ten sposób dokonasz obrotu bonusem bukmacherskim, dzięki czemu będziesz mógł przetransportować środki z konta bonusowego na depozytowe, po czym je wypłacić.

Bonusy bukmacherskie 2023. Rodzaje bonusów w zakładach bukmacherskich

Jeśli odwiedzisz strony bukmacherskie, bonusy oferowane przez bukmacherów mogą mieć jedną z trzech form. Są to bonusy freebet, cashback oraz od depozytu. Poniżej streściliśmy poszczególne typy promocji. Ukazujemy ich wady i zalety, ale też wskazujemy najlepsze bonusy bukmacherskie 2023 w swoich kategoriach.

Bonus bukmacherski od depozytu (od wpłaty)

Najpopularniejszym bonusem bukmacherskim jest premia od wpłaty (np. 100% do 2000 złotych). Zazwyczaj jest to bonus dla pierwszego depozytu, ale może dotyczyć też dwóch wpłat (n. LV BET). Oczywiście są to bonusy z wymogiem obrotu, ale dają one największe możliwości w zakresie skorzystania z dodatkowych środków oferowanych przez graczy. To zdecydowanie najwyższe bonusy bukmacherskie na rynku.

Najlepsze bonusy od wpłaty wśród legalnych bukmacherów w Polsce mają m.in. ETOTO i STS.

Darmowy zakład, czyli bonus bukmacherski freebet

Freebet jest darmowym zakładem, który otrzymasz za rejestrację i weryfikację swojego konta u operatora zakładów wzajemnych. Niekiedy wymagany jest też kod promocyjny (np. STS100 w STS). Oznacza to, że swój kupon stawiasz na koszt bukmachera, co jest jego największą zaletą. Poza tym freebet może być promocją tymczasową (np. za zagranie wymaganego zakładu).

Największym minusem takiego bonusu jest jego niska kwota. Zazwyczaj są to bonusy w wysokości 20-30 złotych. Mogą to być bonusy bukmacherskie bez obrotu, ale często mają taki wymóg.

Najlepsze bonusy w kategorii freebet oferują PZBuk (50 złotych), Superbet (34 złote).

Freebet jest formą darmowego depozytu przeznaczonego dla aktywnych użytkowników serwisu, który związany jest ściśle z produktami firmy. Gracze otrzymują dodatkowe środki np. za zakłady przez aplikacje bukmacherskie.

Zakład bez ryzyka, czyli bonus bukmacherski cashback

Inną promocją, jaką znajdziesz w ofercie firm od zakładów bukmacherskich, jest bonus cashback. W najprostszym tłumaczeniu jest to zakład bez ryzyka, który o ile będzie przegrany, bukmacher zwróci Ci jego stawkę. W zależności od warunków promocji zwracana jest kwota brutto (cała stawka kuponu) lub netto (stawka pomniejszona o podatek). W ten sposób możesz zagrać kupon bez ryzyka straty.

Możliwy zwrot dotyczy zazwyczaj tylko pierwszego przegranego kuponu. Wyjątkiem na rynku jest tutaj PZBuk, który oferuje zwrot za pierwszy przegrany zakład w ogóle, nawet jeśli wcześniej jeden lub więcej kuponów będzie wygranych. Warto z tego skorzystać przy stawianiu zakładów na Mundial 2022.

Różnie wygląda też kwestia obrotu zwrotem, ale zazwyczaj jest on wymagany przed możliwością wypłaty zwróconych środków. Najlepsze bonusy bukmacherskie cashback oferują m.in. BETFAN (600 złotych), PZBuk (500 złotych), Betclic (550 złotych) czy LV BET (333 złote).

Wykorzystaj swój bonus u bukmachera na 100%

Pewnie chciałbyś znaleźć tzw. złoty środek na wykorzystanie promocji, jakie oferują strony bukmacherskie. Bonusy są jednak na tyle różne, że trudno o takie porady. Zwłaszcza że różne mogą być także Twoje cele.

Pomysł na bonusy bukmacherskie bez depozytu 2023

Jeśli korzystasz z darmowego zakładu (freebet), możesz zagrać za pełną stawkę kilkanaście czy kilkadziesiąt zdarzeń. Wówczas Twoja potencjalna wygrana będzie wysoka, ale szansa na sukces bardzo niewielka. Jednak z uwagi na fakt, że jest to darmowy zakład, nie jest to zły pomysł. 

Oczywiście freebet możesz też wykorzystać tylko dla niewielkiego zwiększenia bankrollu. Wówczas 20 czy 30 złotych możesz kilkukrotnie pomnożyć, aby mieć budżet na grę na poziomie 100, 200 czy 500 złotych. Taka wygrana jest znacznie bardziej realna.

Pomysł na bonusy bukmacherskie cashback 2023

Podobnie jest z zakładem bez ryzyka (cashback), kiedy w razie przegranej stawka brutto lub netto kuponu jest zwracana. Także przy tym bonusie bukmacherskim możesz spróbować rozbić bank, tworząc taki kupon, który przy dużej dozie szczęścia da Ci rekordową wygraną. Oczywiście może być to bezpieczniejsza opcja, na przykład podwojenie kapitału.

Pomysł na bonusy bukmacherskie od depozytu 2023

W końcu często bonusem bukmacherskim jest premia gotówkowa. Najczęściej to podwojenie pierwszego depozytu (np. 100% do 2000 złotych). Jeśli zdecydowałeś się na taki bonus na start, bukmacher daje Ci większe możliwości w zakresie zarządzania kapitałem. Jako że nigdy nie są to bonusy bukmacherskie bez obrotu, ważne jest, aby obrać przemyślaną strategię, najlepiej rozbijając cały bankroll na kilka lub kilkanaście kuponów. 

Przykład

Przy wpłacie 1000 złotych i bonusie 100%, masz na grę 2000 złotych. Możesz więc podzielić ten kapitał na 10 kuponów po 200 złotych, 20 kuponów po 100 złotych, 40 kuponów po 50 złotych, a nawet 80 kuponów po 25 złotych. Możliwości są spore. Pamiętaj natomiast, aby z obrotem zdążyć w czasie określonym w regulaminie.

To dobra opcja, oczywiście, o ile jest to możliwe, ponieważ np. LV BET do niedawna oferował tylko mnożnik kuponu (np. x100). Jest to tożsame z podwojeniem wpłaty, ale wymusza wykorzystanie bonusu na jednym kuponie.

Top 3 bukmacherów z ofertami bonusowymi

Skoro bonusy bukmacherskie są bardzo różne, trudno ocenić, która oferta promocyjna jest najlepsza. Jesteśmy zdania, że to kwestia indywidualna.

Poza tym nigdy przy wyborze bukmachera nie należy kierować się wyłącznie bonusami bukmacherskimi. Ważne są też inne czynniki, a w tym oferta, obsługa klienta, zakłady na żywo, metody płatności czy bezpieczeństwo.

Rozumiemy, że poszczególni gracze mają swoje ulubione rodzaje bonusów. Dlatego uważamy, że optymalnie, kiedy bukmacher oferuje cały pakiet powitalny, a w nim kilka różnych ofert promocyjnych. Stąd w naszym rankingu wskazujemy TOP 3 bukmacherów właśnie z całymi pakietami na start.

Bonusy bukmacherskie na start w STS

sts logo 232x232
Liczba sportów
30+
Metody płatności
BLIK, PayU, Dotpay, VISA, MasterCard, PayPal, Skrill, Neteller, Paysafecard
Licencja
PS4.6831.20.2017.KLE
Aplikacja
TAK
Odbierz bonus

Najpopularniejszy polski bukmacher z największym udziałem w rynku. STS przygotował szeroką ofertę i ma wiele metod płatności. W zakresie bonusów, oprócz zakładu bez ryzyka 100 złotych możesz otrzymać bonus gotówkowy od pierwszej, drugiej i trzeciej wpłaty. W sumie nawet 1500 zł. Jeśli wykonasz przygotowane przez STS zadania bonusowe, otrzymasz dodatkowe 60 zł.

Dodatkowo odbierz darmowy zakład na Sporty Wirtualne i gry Betgames (20 złotych).

Bonusy bukmacherskie na start w forBET

forbet logo 232x232
Liczba sportów
30+
Metody płatności
BLIK, PayU, Dotpay, pay.com, VISA, MasterCard, PayPal, Paysafecard, Google Pay, SkyCash
Licencja
PS4.6831.10.2016
Aplikacja
TAK
Odbierz bonus

Bardzo popularny polski bukmacher, który ma szeroką ofertę i atrakcyjny bonus. Dawniej firma promowała się grą bez podatku. Dziś jest to możliwe tylko podczas cyklicznych promocji oraz przez 30 dni po rejestracji.

Dodatkowo otrzymasz zakład bez ryzyka do 1000 złotych i cash bonus 100% do 2000 złotych za drugą wpłatę. To kompletna oferta, która zadowoli każdego typera.

Bonusy bukmacherskie na start w LV BET

lvbet logo 232
Liczba sportów
40+
Metody płatności
BLIK, PLIX, Dotpay, VISA, MasterCard, PayPal, Przelewy24, Paysafecard
Licencja
PS4.6831.9.2016.EQK
Aplikacja
TAK
Odbierz bonus

LV BET to bukmacher dobrze znany na polskim rynku. Firma ma szeroką ofertę, wiele metod depozytów, a także najróżniejsze promocje. Atrakcyjne są też bonusy bukmacherskie na start w LV BET. Pierwsze 20 PLN otrzymasz za samą rejestrację i weryfikację konta gracza.

Później skorzystasz z dwóch premiowanych depozytów, do 3000 zł, a to wszystko przy pierwszym zakładzie bez ryzyka wynoszącym 333 złotych. W sumie daje to bonus w wysokości 3333 złotych.

Kod bonusowy

Jak zdobyć reklamowane przez spółkę bonusy bukmacherskie?  Jedną z bardzo popularnych metod pozyskania dodatkowych środków na grę jest użycie kodu bonusowego.

Mamy w ofercie dla Was dwa grube kody bonusowe. Wystarczy wejść przez nasz link na stronę bukmachera, by uzyskać dodatkowe środki na start.

Ad disclosure
#
STS
5/5

1660 zł Bonus

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
paysafecard.png
dotpay.png
App availability
Ad disclosure
#
4.5/5

200 zł Bonus

kod: BETCLICPLVIP
TYLKO U NAS!

Cashback
obrót 1x
kurs min. 2.14
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
skrill-direct.png
paysafecard.png
przelewy24.png
Licences:
Malta
App availability
Ad disclosure
#
4/5

300 zł Bonus

200% do 300 złotych

obrót 1x
kurs min. 3.00
kupony AKO
w ciągu 14 dni
TYLKO U NAS: kod promocyjny ZB300
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
przelewy24.png
blik.png
paysafecard.png
App availability

Kod bonusowy to hasło, które bukmacher szeruje z potencjalnymi lub aktywnymi użytkownikami witryny. Słowo-klucz, które może być również ciągiem liczb, należy podać w odpowiedniej rubryce formularza podczas rejestracji konta.

Jak działa kod bonusowy u bukmachera?

Zastanawiasz się jak działa kod bonusowy? Wystarczy kliknąć w link, aby skorzystać z oferty.

pzbuk-232x232
Przejdź do PZBuk i odbierz 50 zł darmowy zakład z kodem bonusowym: ZB100
Wejdź

Użytkownik serwisu bukmacherskiego jest proszony o wprowadzenie kodu bonusowego dla dowolnej promocji w odpowiednim miejscu. Następuje to zalogowaniu się do swojego konta.

Hasło dające realny profit może zostać wysłane do gracza mailem, sms-em lub być opublikowane w witrynie bukmachera, czyli dostępne dla każdego. Kod bonusowy jest często również wynikiem współpracy między zakładem bukmacherskim, a jego partnerem.

Zasada realizacji kodu bonusowego wygląda w takim przypadku następująco: należy zarejestrować się do serwisu bukmacherskiego przez portal partnera, by otrzymać dodatkowe środki na grę. Przykładem jest bonus Betclic, który odbierzesz dzięki wpisaniu kodu VIPBETCLICPL.

Specjalne i ekskluzywne promocje bukmacherskie

Oczywiście jako gracz powinieneś korzystać z bonusów powitalnych. Jednak poza nimi pamiętaj o innych promocjach. Obecnie bukmacherzy przeciągają się w promocjach okolicznościowych, które mają bardzo różną formę (np. freebet, bonus od depozytu, cashback, gra bez podatku, MaxiZysk).

Dodatkowo wielu bukmacherów nagradza swoich graczy w dniu ich urodzin. Dlatego sprawdź, czy Twój bukmacher ma w swojej ofercie taki bonus bukmacherski. Zawsze możesz też zyskiwać dodatkową gotówkę na polecaniu nowych graczy.

Jak więc widzisz, jest wiele bonusów i promocji bukmacherskich, które sprawiają, że rosną szanse na wygraną i zwiększenie bankrollu.

Zwiększone kursy i wyższe AKO. Strony bukmacherskie z bonusami Boost

Osobny akapit poświęcimy promocjom Boost. To bonusy, które odpowiadają kursom na poszczególne zdarzenia. W swojej ofercie mają je między innymi Betclic i PZBuk. Jeśli grasz zakład w promocji Boost, masz pewność, że kurs jest tutaj zdecydowanie wyższy niż w przypadku tego, co znajdziesz w standardowej ofercie bukmachera.

Jeszcze innym bonusem jest Multi+, znany m.in. z oferty Betclic. Jednak bonus na podobnych zasadach znajdziesz też u innych bukmacherów (np. PZBuk, LV BET). To bonus, który premiuje grę kuponów akumulowanych. Krótko mówiąc, im umieścisz na kuponie więcej zdarzeń, tym otrzymasz wyższy dodatkowy procent do wygranej (np. +5%, +30%, +100%).

Zwróć tylko uwagę na minimalny kurs pojedynczego zdarzenia zaliczanego do promocji i stawkę, za jaką musisz zagrać swój kupon. Jeśli grasz kupony AKO, na pewno powinieneś regularnie korzystać z oferty bukmacherów z tą promocją.

Bonusy Lojalnościowe

Bonusy lojalnościowe są bardzo lubianą promocją bukmacherów skierowaną do aktywnych użytkowników serwisu. Firmy doceniają regularność, zaangażowanie, styl gry, stawki oraz inne zmienne wyróżniające pojedynczych typerów spośród innych użytkowników serwisu. Sposoby spółek na programy lojalnościowe mają dwie zasadnicze reguły:

 1. Uczestnikiem programu zostaje każdy kto został zarejestrowany w serwisie.
 2. Bukmacher obserwuje każde konto indywidualnie i w zależności od zasług gracza wysyła zaproszenie do tzw. VIP CLUBU.

Automatyczny system zapisów w programie lojalnościowym

Wystarczy założyć konto, aby być jego członkiem. Jakie płyną z tego tytułu korzyści? Każdy typer – grając, gromadzi na swoim koncie punkty, według określonych przeliczników. System owe punkty automatycznie zlicza. Następnie, po upływie danego okresu czasu, w zależności od wielkości kolekcji, gracz może wymienić zgromadzone punkty na bonusy lub nagrody rzeczowe.

Happy Hours – zwrot podatku

Wyjątkowa promocja dla wszystkich graczy. Firmy okazjonalnie przygotowują bonus redukujący lub całkowicie niwelujący 12% podatek. Nowela ustawy z kwietnia 2017 roku wprowadziła wysoki podatek obrotowy, który firmy przerzuciły na graczy.

Bonusy takie wychodzą naprzeciw potrzebom graczy oraz pokazują, że dobrze rozumieją rynek i jego wewnętrzne ograniczenia.

Bonus za Polecenie

Klasyczny i popularny sposób na zgarnięcie dodatkowych środków na grę. Legalni bukmacherzy przeznaczają za polecenie od 50 zł do 100 zł. Warto pamiętać, że promocja najczęściej dotyczy polecającego oraz osoby polecanej.

Dzięki wprowadzaniu coraz nowszych technologii sam proces zaproszenia znajomego oraz procedur weryfikacyjnych jest bardzo łatwy.

Większość portali udostępnia w tym celu formularze kontaktowe i media społecznościowe bezpośrednio ze strony bukmachera. Dzięki tym udogodnieniom procedury są coraz prostsze i szybsze.

Metody płatności w zakładach bukmacherskich a bonusy

Jeśli chcesz zasilić konto bukmachera, możesz to zrobić na wiele różnych sposobów. Jednak wcześniej sprawdź w regulaminie promocji, czy wybrana przez Ciebie metoda płatności nie wyklucza z odebrania dodatkowych środków. Zdarza się tak często przy portfelach internetowych (np. Skrill czy Neteller). Dlatego tak ważne jest, aby czytać regulaminy bonusów bukmacherskich.

Zwłaszcza że warunkiem odebrania bonusu jest wpisanie podczas rejestracji lub realizacji wpłaty kodu promocyjnego. Innym razem już po zasileniu środków po bonusów musisz zgłosić się do supportu przez e-mail lub czat na żywo.

Oczywiście często jest on automatycznie dodawany do Twojego konta po realizacji depozytu. Poniżej w tabeli przedstawiamy pięć najczęściej wybieranych metod płatności i ich cechy.

Metody płatności u bukmacherów
MetodaCechy
VISApłatność mobilna,
natychmiastowy natychmiastowa płatność,
możliwa prowizja,
oferowane przez większość banków
Mastercardpłatność mobilna,
natychmiastowy natychmiastowa płatność,
możliwa prowizja,
oferowane przez większość banków
Paysafecardnatychmiastowa płatność,
anonimowość,
tylko metoda składania depozytów,
karta typu prepaid.
payuszybkie płatności internetowe,
transakcje zabezpieczone protokołem SSL,
dostępne dla wielu banków,
obowiązek posiadania konta w jednym z dostępnych banków.
BLIKpłatność mobilna,
natychmiastowy czas realizacji,
obowiązek posiadania aplikacji,
dla wybranych banków.

Warunki bonusowe. Na co zwrócić uwagę?

Jeśli chcesz znaleźć najlepsze bonusy bukmacherskie, ranking takich promocji jest narzędziem, na które musisz zwrócić uwagę. Co jednak ważniejsze, dokładnie zapoznaj się z regulaminem promocji, w tym z warunkiem obrotu bonusem. Jest kilka kluczowych punktów dotyczących obrotu, tj.:

 • Ilość wykonanych obrotów – liczba wykonanych obrotów jest różna (np. x3, x5). Zwróć uwagę, jak wiele obrotów musisz wykonać i co liczy się do obrotu – sam bonus czy bonus + depozyt.
 • Zakłady zaliczane do obrotu – w zależności od regulaminu nie zawsze możesz dokonać obrotu na dowolnych zakładach. Na przykład bukmacher może dopuszczać tylko rynki 3-drogowe.
 • Liczba zdarzeń kuponu zaliczanego do obrotu – zdarza się, że do obrotu bukmacher zalicza tylko kupony akumulowane, w liczbie np. 2 czy 3 zdarzeń na kuponie. W takiej sytuacji zakłady pojedyncze nie zaliczają się na poczet obrotu.
 • Kurs minimalny zdarzenia zaliczany do obrotu – jeśli bukmacher dopuszcza do obrotu zakłady pojedyncze, kurs takiego zdarzenia zwykle jest wyższy (np. 1.80, 2.00). W przypadku kuponów akumulowanych z reguły mogą to być niższe kursy (np. minimum 1.30, 1.50), ale nie jest to regułą. Zwykle kurs minimalny zakładów zaliczanych do obrotu bonusem wynosi między 1.50 a 2.50.
 • Czas na obrót bonusem – im masz go więcej, tym lepiej. Często to 30 dni na wykonanie całego obrotu. Lepiej jeśli bukmacher ma dłuższy termin 90 dni. Musisz pamiętać, że jeśli nie wykonasz obrotu w regulaminowym terminie, stracisz wszystkie bonusowe środki wraz z pochodzącymi z nich wygranymi.

Co jest kluczowe, wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w regulaminie. Zawsze o pomoc możesz też poprosić pracownika supportu. W przypadku legalnych polskich bukmacherów warunki są do zaakceptowania, aczkolwiek i tutaj zdarzają się mniej atrakcyjne bonusy bukmacherskie. Stosunkowo proste warunki obrotu ma np. forBET (4x obrót, zakłady pojedyncze lub AKO, min. kurs 1.75, czas na obrót 30 dni).

Pamiętaj też, że w zależności od bukmachera i promocji może być zabronione wypłacanie środków z konta depozytowego do czasu ukończenia obrotu. Jeśli znajdziesz taki zapis w regulaminie, jego złamanie oznacza zrzeknięcie się przyznanych środków bonusowych i osiągniętych dzięki nim wygranych.

Dlaczego bukmacherzy dają bonusy?

Im szybciej zrozumiesz, że bukmacher nie jest instytucją charytatywną, tym lepiej. Jak każda firma, jest on nastawiony na zysk, dlatego dla wielu wydaje się dziwne, że bukmacherzy potrafią oferować bardzo wysokie bonusy.

Oczywiście nie robią tego bezcelowo. Celem takiego działania jest zainteresowanie potencjalnego gracza swoją ofertą i nakłonienie go do rejestracji w serwisie. Wabikiem jest atrakcyjny, wysoki bonus powitalny lub nawet niski, ale darmowy zakład freebet.

Żeby już skorzystać z bonusu od depozytu, musisz zasilić konto. Jeśli zaczynasz wygrywać, szybko przychodzą myśli o wysokich wygranych i niezależności finansowej. Jeśli przegrywasz, chcesz się odbić i tracisz jeszcze więcej – nie tylko bonus, ale też kolejne środki pieniężne. Dlatego tak ważne jest, abyś do gry u bukmachera był gotowy pod kątem mentalnym.

Kiedy nie warto korzystać z bonusu bukmacherskiego?

Wydaje się to mało prawdopodobne, ale są sytuacje, kiedy powinieneś darować sobie bonus bukmacherski. Wymieniliśmy trzy takie sytuacje:

 • Mało atrakcyjny bonus – nie korzystaj z bonusu, jeśli jest on trudny w realizacji w stosunku do korzyści, jakie możesz dzięki niemu osiągnąć (np. trudny obrót).
 • Bonus trudny w obrocie – o atrakcyjności bonusu świadczy jego wysokość, ale i warunki obrotu. Jeśli są one naprawdę trudne, nawet najwyższy bonus może być mało opłacalny. Stąd warto rozważyć rezygnację z takich środków.
 • Rzadko grasz u bukmachera – najlepsi gracze mają konta przynajmniej u kilkunastu różnych bukmacherów, a zakłady składają tam, gdzie kursy są najwyższe, po czym po ewentualnej wygranej wypłacają środki. Jeśli chcesz iść ich drogą, nie możesz skorzystać z bonusu na start. W takiej sytuacji wykonanie obrotu może być niemożliwe do zrealizowania, a wcześniejsza wypłata środków i tak skutkuje utratą bonusu.

Czy warto? Bonusy u bukmacherów okiem ekspertów

Jak najbardziej warto. Polecamy Ci przede wszystkim nasze zestawienie najlepszych promocji. Pamiętaj jednak, aby nie wybierać bukmachera tylko z uwagi na bonus. Jeśli chcesz być profesjonalnym graczem, traktuj go jako wartość dodaną, ale nie czynnik decydujący.

Już przy samej ocenie bonusów bukmacherskich sprawdź ranking takich promocji. Oczywiście możesz też stworzyć swoje własne zestawienie ulubionych bukmacherów i oferowanych przez nich bonusów.

Jeśli wybierzesz bukmachera, który oferuje bonus na start lub korzystasz z innej promocji, pamiętaj, aby zapoznać się z jej regulaminem. Przez bonus możesz zwiększyć swój bankroll, zagrać zakład na koszt bukmachera lub puścić kupon bez ryzyka. Innym razem dzięki promocji zagrasz bez podatku, po większych kursach lub otrzymasz specjalny bonus AKO.

To wszystko zwiększa Twoje szanse na wygrane i pozwala myśleć o realnym pomnażaniu kapitału, ale rób to z głową. Doświadczeni typerzy nie przechodzą obok bonusów obojętnie, ale wybierają promocje, które są z ich punktu widzenia optymalne.

Plusy bonusów bukmacherskich
 • Możliwość zdobycia dodatkowych środków na grę
 • Brak obawy przed stratą przy bonusach bez depozytu
 • Wysokie bonusy od depozytu
 • Zwiększenie kapitału
 • Możliwość wyższych wygranych
Minusy bonusów bukmacherskich
 • Chęć stawiania większych sum
 • Trudne warunki bonusowe u niektórych buków

FAQ: Bonusy Bukmacherskie

Gdzie znaleźć najlepsze bonusy bukmacherskie?

Nasz serwis dokładnie opisuje bukmacherów, odnosząc się również do ich bonusów – powitalnych i promocji dla zarejestrowanych użytkowników. Aby mieć możliwość skorzystania z atrakcyjnych bonusów, również tych bez depozytu, wystarczy więc zapoznać się z opisem bukmachera.

Którzy bukmacherzy mają najlepsze bonusy?

Ostatnimi czasy rywalizacja jest bardzo zacięta i wiele firm posiada świetną ofertę. Najlepsze bonusy u bukmacherów znajdziesz w: STS i LvBet. Za granicą jest to przede wszystkim bet-at-home.

Bonusy powitalne: gdzie ich szukać?

Każdy bukmacher dba o nowych klientów. Bonusy powitalne oferowane są przez polskich oraz zagranicznych bukmacherów. Szczegóły ofert znajdziesz w recenzjach na naszej stronie.

Czy od promocji u bukmacherów płaci się podatek?

Nie, nie ma takiej potrzeby. Podatek u legalnych bukmacherów płaci się jedynie od stawianych zakładów. Promocje u bukmacherów nie są obciążone podatkiem. Dodatkowo 10-procentowym podatkiem obciążone są wygrane powyżej 2280 zł.

Który bonus bez depozytu jest najlepszy?

Warto zapoznać się z ofertą LvBet i PZBuk. Oferuja oni bonus bez depozytu, czyli tzw. freebet.

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję

Wszyscy operatorzy są osobiście testowani i porównywani przez recenzentów, którzy dokładnie analizują różne aspekty, w tym bonusy powitalne i metody płatności. Aby ocenić każdy indywidualny obszar zainteresowania, używamy systemu ocen w zakresie od 0 do 5 gwiazdek.