TOP 9 Najlepszych Bonusów Bukmacherskich w Polsce

Każdy guru bukmacherski powie Ci, że bonus na start to gwarancja szybkiego zarobku… tylko który bukmacher daje naprawdę dobrą kasę na start?

Wybraliśmy najlepsze najlepsze bonusy bukmacherskie w Polsce↓

Lista aktualnych promocji bukmacherskich

Buki Bonus
STS
5/5

1.469 zł BONUS

100% od 1 dep. do 1200 zł
29 zł freebet bez depozytu
kod: KODSTSVIP

200 zł zakład bez ryzyka
20 zł na sporty wirtualne
20 zł na Betgames

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych
Betclic
4.5/5

550 zł BONUS

kod: BETCLICPLVIP
TYLKO U NAS!

Regulamin
Zakład Bez Ryzyka
obrót 8x
kurs min. 2.0
w ciągu 30 dni
Fuksiarz
4/5

500 zł BONUS

Cashback 50% do 500 złotych bez obrotu

Regulamin
Bonus 50% od 1 depozytu
brak wymaganego obrotu
min. 2 zdarzenia z kursem 1.20 każde
PZBuk
4/5

1.000 zł BONUS

Cashback
+ 20 zł darmowy zakład
z kodem bonusowym: ZB100

Regulamin
Wpłata min. 20 zł
kurs min. 1.4
CASHBACK
w ciągu 30 dni
LVBET
4/5

3.333 zł BONUS

+ 20 zł bez depozytu

Regulamin
Bonus od 1. depozytu do 1500 zł
obrót x4, kurs min. 1.75
Bonus od 2. depozytu do 1500 zł
obrót x3, kurs min. 2.50
zakład bez ryzyka 333 zł
ETOTO
4.5/5

200 zł BONUS

200% do 200 PLN

Regulamin
200% do 200 PLN
kurs min. 2,20
obrót 6x
w ciągu 30 dni
forBET
5/5

2.200 zł BONUS

+ 14 dni gry bez podatku

Regulamin

Bonus 100% od 1 dep. do 2000 zł
obrót 2x, kurs min. 2.5
Bonus od 2 dep. do 200 zł
obrót 3x, kurs min. 1.4
14 dni gry bez podatku
obrót x3, kurs min. 1.3
Totolotek
4/5

500 zł BONUS

100% od depozytu

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3
kurs min. 1,35
w ciągu 30 dni
BETFAN
4/5

600 zł BONUS

Cashback z kodem bonusowym: ZB600

Regulamin
obrót 1x
kurs min. 3,8
w ciągu 7 dni
TYLKO U NAS: kod promocyjny: ZB600
TOTALbet
4.5/5

5.040 zł BONUS

w tym: 40 zł freebet

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,25
w ciągu 90 dni

Powszechnie wiadomo, że bonusy bukmacherskie to flagowa promocja buków. Są z niej dumne wszystkie legalne zakłady bukmacherskie oraz liderzy rankingu bukmacherów.

Branża zakładów wzajemnych w Polsce kwitnie więc firmy prześcigają się w przygotowywaniu jak najatrakcyjniejszych ofert dla:

 • nowych typerów,
 • aktywnych użytkowników serwisu.

Promocji jest dużo. Dlatego, szczególnie nowym graczom, czasem trudno odnaleźć się w morzu możliwości. My przeanalizowaliśmy wszystkie legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Po to, aby Twój bukmacherski typ był prosty oraz, co najważniejsze – trafiony.

Jak działają bonusy bukmacherskie?

Nie ulega wątpliwości, że bonusy bukmacherskie to dodatkowe profity oferowane przez bukmachera, które mają zachęcić do skorzystania z jego oferty. Jeśli jesteś graczem operatorów zakładów wzajemnych, na pewno korzystasz z bonusów bukmacherskich.

W tym artykule opiszemy najlepsze bonusy bukmacherskie 2021. Sprawdź, gdzie otrzymasz najatrakcyjniejszy bonus u bukmachera. Dowiesz się też, jak najlepiej wykorzystać wszystkie promocje cykliczne i bonusy na start oferowane przez bukmachera.

Najlepsi bukmacherzy online z bonusem bukmacherskim

Najprościej rzecz ujmując – najlepsi bukmacherzy online, bonusem bukmacherskim nazywają dodatkowe środki na grę.

Bonusy wręczają graczom legalni i zagraniczni bukmacherzy internetowi w Polsce.

 1. Zazwyczaj, aby otrzymać bonus na zakłady bukmacherskie należy spełnić określone warunki związane z usługami świadczonymi przez bukmachera.
 2. Bonusy są skierowane do różnych grup użytkowników serwisu dlatego towarzyszą im odmienne zasady promocji.
bonusy bukmacherskie

Jak otrzymać Bonus Powitalny u bukmachera?

Sama procedura otrzymania bonusu powitalnego u bukmachera nie jest skomplikowana.

Liderzy naszego rankingu bukmacherów dokładają wszelkich starań, by prawidłowe wypełnienie formularzy nie trwało dłużej niż kilka minut.

Niezależnie od tego, z jakiego bukmachera skorzystasz, wszystkie strony bukmacherskie oferują bonusy. Samo skorzystanie z bonusów bukmacherskich również jest stosunkowo proste. Wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z poniższą instrukcją.

 1. Zarejestruj się u bukmachera – żeby otrzymać bonus bukmacherski, najpierw musisz dokonać rejestracji na stronie operatora. Podczas rejestracji podaj adres e-mail i hasło, którymi będziesz logować się na strony bukmacherskie. Bonusy możesz otrzymać już za samą rejestrację i weryfikację konta. Częściej masz jednak wymóg wpłaty środków. Pamiętaj, że niekiedy obowiązkowo musisz podać kod promocyjny.
 2. Zapoznaj się z regulaminem bonusu bukmacherskiego – obowiązkowo przeczytaj regulamin bonusu bukmacherskiego. Zwróć uwagę na warunki odbioru bonusu, ale także jego obrót. Może się okazać, że nie otrzymasz bonusu, jeśli na przykład skorzystasz z niewłaściwej metody wpłaty, która jest wykluczona w regulaminie.
 3. Dokonaj depozytu środków – najczęściej firmy oferujące zakłady bukmacherskie bonusy na start przygotowują w dwóch formach – tzw. cashback (zakład bez ryzyka) i bonus gotówkowy. W obu przypadkach musisz dokonać depozytu na swoje konto gracza. Zrobisz to m.in. przez kartę płatniczą, e-portfel czy szybki przelew internetowy.
 4. Obróć bonusem – jeśli są na polskim rynku bonusy bukmacherskie bez obrotu, dotyczy to wyłącznie freebetów, a więc darmowych zakładów, ale też nie zawsze. Każdy bukmacher z bonusem na start wymaga obrotu. Zwróć uwagę na warunki (m.in. czas na obrót, kurs minimalny, minimalna liczba zdarzeń na kuponie). Tylko w ten sposób dokonasz obrotu bonusem bukmacherskim, dzięki czemu będziesz mógł przetransportować środki z konta bonusowego na depozytowe, po czym je wypłacić.

Bonusy bukmacherskie 2021. Rodzaje bonusów w zakładach bukmacherskich

Jeśli odwiedzisz strony bukmacherskie, bonusy oferowane przez bukmacherów mogą mieć jedną z trzech form. Są to bonusy freebet, cashback oraz od depozytu. Poniżej streściliśmy poszczególne typy promocji. Ukazujemy ich wady i zalety, ale też wskazujemy najlepsze bonusy bukmacherskie 2021 w swoich kategoriach.

Bonus bukmacherski od depozytu (od wpłaty)

Najpopularniejszym bonusem bukmacherskim jest premia od wpłaty (np. 100% do 2000 złotych). Zazwyczaj jest to bonus dla pierwszego depozytu, ale może dotyczyć też dwóch wpłat (n. LV BET). Oczywiście są to bonusy z wymogiem obrotu, ale dają one największe możliwości w zakresie skorzystania z dodatkowych środków oferowanych przez graczy. To zdecydowanie najwyższe bonusy bukmacherskie na rynku.

Najlepsze bonusy od wpłaty wśród legalnych bukmacherów w Polsce mają m.in.: TOTALbet (5000 złotych), forBET (2000 złotych), Etoto (1500 złotych), Totolotek (1000 złotych i 49 złotych dla aplikacji mobilnej), STS (1200 złotych) czy LV BET (2000 złotych dla pierwszej wpłaty i 1000 złotych dla drugiej wpłaty).

Darmowy zakład, czyli bonus bukmacherski freebet

Freebet jest darmowym zakładem, który otrzymasz za rejestrację i weryfikację swojego konta u operatora zakładów wzajemnych. Niekiedy wymagany jest też kod promocyjny (np. PEWNE25 w STS). Oznacza to, że swój kupon stawiasz na koszt bukmachera, co jest jego największą zaletą. Poza tym freebet może być promocją tymczasową (np. za zagranie wymaganego zakładu).

Największym minusem takiego bonusu jest jego niska kwota. Zazwyczaj są to bonusy w wysokości 20-30 złotych. Mogą to być bonusy bukmacherskie bez obrotu, ale często mają taki wymóg.

Najlepsze bonusy w kategorii freebet oferują STS (25 złotych), LV BET (20 złotych) czy TOTALbet (20 złotych + 20 złotych za spełnienie dodatkowych wymogów).

Freebet jest formą darmowego depozytu przeznaczonego dla aktywnych użytkowników serwisu, który związany jest ściśle z produktami firmy. Gracze otrzymują dodatkowe środki np. za zakłady przez aplikacje bukmacherskie.

Na polskiej mapie legalnych zakładów bukmacherskich szczególnie interesująco wyglądała pod tym względem oferta etoto. Niestety obecnie bukmacher wycofał się z freebetów, czekamy na wielki powrót!

Zakład bez ryzyka, czyli bonus bukmacherski cashback

Inną promocją, jaką znajdziesz w ofercie firm od zakładów bukmacherskich, jest bonus cashback. W najprostszym tłumaczeniu jest to zakład bez ryzyka, który o ile będzie przegrany, bukmacher zwróci Ci jego stawkę. W zależności od warunków promocji zwracana jest kwota brutto (cała stawka kuponu) lub netto (stawka pomniejszona o podatek). W ten sposób możesz zagrać kupon bez ryzyka straty.

Możliwy zwrot dotyczy zazwyczaj tylko pierwszego przegranego kuponu. Wyjątkiem na rynku jest tutaj PZBuk, który oferuje zwrot za pierwszy przegrany zakład w ogóle, nawet jeśli wcześniej jeden lub więcej kuponów będzie wygranych.

Różnie wygląda też kwestia obrotu zwrotem, ale zazwyczaj jest on wymagany przed możliwością wypłaty zwróconych środków. Najlepsze bonusy bukmacherskie cashback oferują m.in. BETFAN (600 złotych), PZBuk (500 złotych), Betclic (550 złotych) czy LV BET (333 złote).

Wykorzystaj swój bonus u bukmachera na 100%

Pewnie chciałbyś znaleźć tzw. złoty środek na wykorzystanie promocji, jakie oferują strony bukmacherskie. Bonusy są jednak na tyle różne, że trudno o takie porady. Zwłaszcza że różne mogą być także Twoje cele.

Pomysł na bonusy bukmacherskie bez depozytu 2021

Jeśli korzystasz z darmowego zakładu (freebet), możesz zagrać za pełną stawkę kilkanaście czy kilkadziesiąt zdarzeń. Wówczas Twoja potencjalna wygrana będzie wysoka, ale szansa na sukces bardzo niewielka. Jednak z uwagi na fakt, że jest to darmowy zakład, nie jest to zły pomysł. 

Oczywiście freebet możesz też wykorzystać tylko dla niewielkiego zwiększenia bankrollu. Wówczas 20 czy 30 złotych możesz kilkukrotnie pomnożyć, aby mieć budżet na grę na poziomie 100, 200 czy 500 złotych. Taka wygrana jest znacznie bardziej realna.

Pomysł na bonusy bukmacherskie cashback 2021

Podobnie jest z zakładem bez ryzyka (cashback), kiedy w razie przegranej stawka brutto lub netto kuponu jest zwracana. Także przy tym bonusie bukmacherskim możesz spróbować rozbić bank, tworząc taki kupon, który przy dużej dozie szczęścia da Ci rekordową wygraną. Oczywiście może być to bezpieczniejsza opcja, na przykład podwojenie kapitału.

Pomysł na bonusy bukmacherskie od depozytu 2021

W końcu często bonusem bukmacherskim jest premia gotówkowa. Najczęściej to podwojenie pierwszego depozytu (np. 100% do 2000 złotych). Jeśli zdecydowałeś się na taki bonus na start, bukmacher daje Ci większe możliwości w zakresie zarządzania kapitałem. Jako że nigdy nie są to bonusy bukmacherskie bez obrotu, ważne jest, aby obrać przemyślaną strategię, najlepiej rozbijając cały bankroll na kilka lub kilkanaście kuponów. 

Przykład

Przy wpłacie 1000 złotych i bonusie 100%, masz na grę 2000 złotych. Możesz więc podzielić ten kapitał na 10 kuponów po 200 złotych, 20 kuponów po 100 złotych, 40 kuponów po 50 złotych, a nawet 80 kuponów po 25 złotych. Możliwości są spore. Pamiętaj natomiast, aby z obrotem zdążyć w czasie określonym w regulaminie.

To dobra opcja, oczywiście, o ile jest to możliwe, ponieważ np. LV BET oferuje tylko mnożnik kuponu (np. x100). Jest to tożsame z podwojeniem wpłaty, ale wymusza wykorzystanie bonusu na jednym kuponie.

Top 3 bukmacherów z ofertami bonusowymi

Skoro bonusy bukmacherskie są bardzo różne, trudno ocenić, która oferta promocyjna jest najlepsza. Jesteśmy zdania, że to kwestia indywidualna.

Poza tym nigdy przy wyborze bukmachera nie należy kierować się wyłącznie bonusami bukmacherskimi. Ważne są też inne czynniki, a w tym oferta, obsługa klienta, zakłady na żywo, metody płatności czy bezpieczeństwo.

Rozumiemy, że poszczególni gracze mają swoje ulubione rodzaje bonusów. Dlatego uważamy, że optymalnie, kiedy bukmacher oferuje cały pakiet powitalny, a w nim kilka różnych ofert promocyjnych. Stąd w naszym rankingu wskazujemy TOP 3 bukmacherów właśnie z całymi pakietami na start.

Bonusy bukmacherskie na start w STS

Liczba sportów

30+

Metody płatności

BLIK, PayU, Dotpay, VISA, MasterCard, PayPal, Skrill, Neteller, Paysafecard

Licencja

PS4.6831.20.2017.KLE

Aplikacja

TAK

Odbierz bonus

Przejdź do STS

Najpopularniejszy polski bukmacher z największym udziałem w rynku. STS przygotował szeroką ofertę i ma wiele metod płatności. W zakresie bonusów, oprócz freebetu 25 złotych możesz otrzymać bonus gotówkowy 100% do 1200 złotych.

Dodatkowo odbierz darmowy zakład na Sporty Wirtualne i gry Betgames (20 złotych), a w zależności od momentu rejestracji również zakład bez ryzyka (200-300 złotych).

Bonusy bukmacherskie na start w forBET

Liczba sportów

30+

Metody płatności

BLIK, PayU, Dotpay, pay.com, VISA, MasterCard, PayPal, Paysafecard, Google Pay, SkyCash

Licencja

PS4.6831.10.2016

Aplikacja

TAK

Odbierz bonus

Przejdź do forBET

Bardzo popularny polski bukmacher, który ma szeroką ofertę i atrakcyjny bonus. Dawniej firma promowała się grą bez podatku. Dziś jest to możliwe tylko podczas cyklicznych promocji oraz przez 14 dni po rejestracji.

Dodatkowo otrzymasz bonus 100% do 2000 złotych, a także MaxiZysk przy drugiej wpłacie aż do 200 złotych, co pozwoli 2-krotnie zwiększyć Twoją ewentualną wygraną.

Bonusy bukmacherskie na start w LV BET

Liczba sportów

40+

Metody płatności

BLIK, PLIX, Dotpay, VISA, MasterCard, PayPal, Przelewy24, Paysafecard

Licencja

PS4.6831.9.2016.EQK

Aplikacja
TAK
Odbierz bonus

Przejdź do LVBET

LV BET to bukmacher dobrze znany na polskim rynku. Firma ma szeroką ofertę, wiele metod depozytów, a także najróżniejsze promocje. Atrakcyjne są też bonusy bukmacherskie na start w LV BET.Pierwsze 20 PLN otrzymasz za samą rejestrację i weryfikację konta gracza.

Później skorzystasz z dwóch premiowanych depozytów do 2000 i 1000 złotych, a to wszystko przy pierwszym zakładzie bez ryzyka wynoszącym 333 złotych. W sumie daje to bonus w wysokości ponad 3000 złotych. Pamiętaj tylko, że bonusy od wpłaty mają tutaj formę mnożników, dlatego najpierw zapoznaj się z regulaminem promocji powitalnej.

Kod bonusowy

Jak zdobyć reklamowane przez spółkę bonusy bukmacherskie?  Jedną z bardzo popularnych metod pozyskania dodatkowych środków na grę jest użycie kodu bonusowego.

Mamy w ofercie dla Was dwa grube kody bonusowe. Wystarczy wejść przez nasz link na stronę bukmachera, by uzyskać dodatkowe środki na start.

Kasyno Bonus
STS
5/5

1.469 zł BONUS

100% od 1 dep. do 1200 zł
29 zł freebet bez depozytu
kod: KODSTSVIP

200 zł zakład bez ryzyka
20 zł na sporty wirtualne
20 zł na Betgames

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych
Kasyno Bonus
Betclic
4.5/5

550 zł BONUS

kod: BETCLICPLVIP
TYLKO U NAS!

Regulamin
Zakład Bez Ryzyka
obrót 8x
kurs min. 2.0
w ciągu 30 dni
Kasyno Bonus
BETFAN
4/5

600 zł BONUS

Cashback z kodem bonusowym: ZB600

Regulamin
obrót 1x
kurs min. 3,8
w ciągu 7 dni
TYLKO U NAS: kod promocyjny: ZB600

Kod bonusowy to hasło, które bukmacher szeruje z potencjalnymi lub aktywnymi użytkownikami witryny. Słowo-klucz, które może być również ciągiem liczb, należy podać w odpowiedniej rubryce formularza podczas rejestracji konta.

Jak działa kod bonusowy u bukmachera?

Zastanawiasz się jak działa kod bonusowy? Wystarczy kliknąć w link, aby skorzystać z oferty.

Wpisz: KODSTSVIP Odbierz: 29 zł

Użytkownik serwisu bukmacherskiego jest proszony o wprowadzenie kodu bonusowego dla dowolnej promocji w odpowiednim miejscu. Następuje to zalogowaniu się do swojego konta.

Hasło dające realny profit może zostać wysłane do gracza mailem, sms-em lub być opublikowane w witrynie bukmachera, czyli dostępne dla każdego. Kod bonusowy jest często również wynikiem współpracy między zakładem bukmacherskim, a jego partnerem.

Zasada realizacji kodu bonusowego wygląda w takim przypadku następująco: należy zarejestrować się do serwisu bukmacherskiego przez portal partnera, by otrzymać dodatkowe środki na grę. Przykładem jest bonus Betclic, który odbierzesz dzięki wpisaniu kodu VIPBETCLICPL.

Specjalne i ekskluzywne promocje bukmacherskie

Oczywiście jako gracz powinieneś korzystać z bonusów powitalnych. Jednak poza nimi pamiętaj o innych promocjach. Obecnie bukmacherzy przeciągają się w promocjach okolicznościowych, które mają bardzo różną formę (np. freebet, bonus od depozytu, cashback, gra bez podatku, MaxiZysk).

Dodatkowo wielu bukmacherów nagradza swoich graczy w dniu ich urodzin. Dlatego sprawdź, czy Twój bukmacher ma w swojej ofercie taki bonus bukmacherski. Zawsze możesz też zyskiwać dodatkową gotówkę na polecaniu nowych graczy.

Jak więc widzisz, jest wiele bonusów i promocji bukmacherskich, które sprawiają, że rosną szanse na wygraną i zwiększenie bankrollu.

Zwiększone kursy i wyższe AKO. Strony bukmacherskie z bonusami Boost

Osobny akapit poświęcimy promocjom Boost. To bonusy, które odpowiadają kursom na poszczególne zdarzenia. W swojej ofercie mają je między innymi Betclic, PZBuk czy TOTALbet. Jeśli grasz zakład w promocji Boost, masz pewność, że kurs jest tutaj zdecydowanie wyższy niż w przypadku tego, co znajdziesz w standardowej ofercie bukmachera.

Jeszcze innym bonusem jest Multi+, znany m.in. z oferty Betclic. Jednak bonus na podobnych zasadach znajdziesz też u innych bukmacherów (np. TOTALbet, Totolotek, PZBuk, LV BET). To bonus, który premiuje grę kuponów akumulowanych. Krótko mówiąc, im umieścisz na kuponie więcej zdarzeń, tym otrzymasz wyższy dodatkowy procent do wygranej (np. +5%, +30%, +100%).

Zwróć tylko uwagę na minimalny kurs pojedynczego zdarzenia zaliczanego do promocji i stawkę, za jaką musisz zagrać swój kupon. Jeśli grasz kupony AKO, na pewno powinieneś regularnie korzystać z oferty bukmacherów z tą promocją.

Bonusy Lojalnościowe

Bonusy lojalnościowe są bardzo lubianą promocją bukmacherów skierowaną do aktywnych użytkowników serwisu. Firmy doceniają regularność, zaangażowanie, styl gry, stawki oraz inne zmienne wyróżniające pojedynczych typerów spośród innych użytkowników serwisu. Sposoby spółek na programy lojalnościowe mają dwie zasadnicze reguły:

 1. Uczestnikiem programu zostaje każdy kto został zarejestrowany w serwisie.
 2. Bukmacher obserwuje każde konto indywidualnie i w zależności od zasług gracza wysyła zaproszenie do tzw. VIP CLUBU.

Automatyczny system zapisów w programie lojalnościowym

Przyjrzyjmy się tej pierwszej strategii, gdyż obejmuje ona wszystkich typerów zakładów sportowych. Totolotek wprowadził automatyczny system zapisów do BET CLUBU, czyli autorskiego programu lojalnościowego bukmachera.

Wystarczy założyć konto, aby być jego członkiem. Jakie płyną z tego tytułu korzyści? Każdy typer – grając, gromadzi na swoim koncie punkty, według określonych przeliczników. System Totolotka owe punkty automatycznie zlicza. Następnie, po upływie danego okresu czasu, w zależności od wielkości kolekcji, gracz może wymienić zgromadzone punkty na bonusy lub nagrody rzeczowe.

Happy Hours – zwrot podatku

Wyjątkowa promocja dla wszystkich graczy. Firmy okazjonalnie przygotowują bonus redukujący lub całkowicie niwelujący 12% podatek. Nowela ustawy z kwietnia 2017 roku wprowadziła wysoki podatek obrotowy, który firmy przerzuciły na graczy.

Bonusy takie jak Gram Grubo w Totolotku lub Bez Podatku w BETFAN wychodzą naprzeciw potrzebom graczy oraz pokazują, że dobrze rozumieją rynek i jego wewnętrzne ograniczenia.

Bonus za Polecenie

Klasyczny i popularny sposób na zgarnięcie dodatkowych środków na grę. Legalni bukmacherzy przeznaczają za polecenie od 50 zł do 100 zł. Warto pamiętać, że promocja najczęściej dotyczy polecającego oraz osoby polecanej.

Dzięki wprowadzaniu coraz nowszych technologii sam proces zaproszenia znajomego oraz procedur weryfikacyjnych jest bardzo łatwy.

Większość portali udostępnia w tym celu formularze kontaktowe i media społecznościowe bezpośrednio ze strony bukmachera. Dzięki tym udogodnieniom procedury są coraz prostsze i szybsze.

Metody płatności w zakładach bukmacherskich a bonusy

Jeśli chcesz zasilić konto bukmachera, możesz to zrobić na wiele różnych sposobów. Jednak wcześniej sprawdź w regulaminie promocji, czy wybrana przez Ciebie metoda płatności nie wyklucza z odebrania dodatkowych środków. Zdarza się tak często przy portfelach internetowych (np. Skrill czy Neteller). Dlatego tak ważne jest, aby czytać regulaminy bonusów bukmacherskich.

Zwłaszcza że warunkiem odebrania bonusu jest wpisanie podczas rejestracji lub realizacji wpłaty kodu promocyjnego. Innym razem już po zasileniu środków po bonusów musisz zgłosić się do supportu przez e-mail lub czat na żywo.

Oczywiście często jest on automatycznie dodawany do Twojego konta po realizacji depozytu. Poniżej w tabeli przedstawiamy pięć najczęściej wybieranych metod płatności i ich cechy.

Metody płatności u bukmacherów
Metoda
Cechy
VISA
płatność mobilna,
natychmiastowy natychmiastowa płatność,
możliwa prowizja,
oferowane przez większość banków
Mastercard
płatność mobilna,
natychmiastowy natychmiastowa płatność,
możliwa prowizja,
oferowane przez większość banków
Paysafecard
natychmiastowa płatność,
anonimowość,
tylko metoda składania depozytów,
karta typu prepaid.
payu
szybkie płatności internetowe,
transakcje zabezpieczone protokołem SSL,
dostępne dla wielu banków,
obowiązek posiadania konta w jednym z dostępnych banków.
BLIK
płatność mobilna,
natychmiastowy czas realizacji,
obowiązek posiadania aplikacji,
dla wybranych banków.

Warunki bonusowe. Na co zwrócić uwagę?

Jeśli chcesz znaleźć najlepsze bonusy bukmacherskie, ranking takich promocji jest narzędziem, na które musisz zwrócić uwagę. Co jednak ważniejsze, dokładnie zapoznaj się z regulaminem promocji, w tym z warunkiem obrotu bonusem. Jest kilka kluczowych punktów dotyczących obrotu, tj.:

Ilość wykonanych obrotów – liczba wykonanych obrotów jest różna (np. x3, x5). Zwróć uwagę, jak wiele obrotów musisz wykonać i co liczy się do obrotu – sam bonus czy bonus + depozyt.
Zakłady zaliczane do obrotu – w zależności od regulaminu nie zawsze możesz dokonać obrotu na dowolnych zakładach. Na przykład bukmacher może dopuszczać tylko rynki 3-drogowe.
Liczba zdarzeń kuponu zaliczanego do obrotu – zdarza się, że do obrotu bukmacher zalicza tylko kupony akumulowane, w liczbie np. 2 czy 3 zdarzeń na kuponie. W takiej sytuacji zakłady pojedyncze nie zaliczają się na poczet obrotu.
Kurs minimalny zdarzenia zaliczany do obrotu – jeśli bukmacher dopuszcza do obrotu zakłady pojedyncze, kurs takiego zdarzenia zwykle jest wyższy (np. 1.80, 2.00). W przypadku kuponów akumulowanych z reguły mogą to być niższe kursy (np. minimum 1.30, 1.50), ale nie jest to regułą. Zwykle kurs minimalny zakładów zaliczanych do obrotu bonusem wynosi między 1.50 a 2.50.
Czas na obrót bonusem – im masz go więcej, tym lepiej. Często to 30 dni na wykonanie całego obrotu. Lepiej jeśli bukmacher ma dłuższy termin 90 dni. Musisz pamiętać, że jeśli nie wykonasz obrotu w regulaminowym terminie, stracisz wszystkie bonusowe środki wraz z pochodzącymi z nich wygranymi.

Co jest kluczowe, wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w regulaminie. Zawsze o pomoc możesz też poprosić pracownika supportu. W przypadku legalnych polskich bukmacherów warunki są do zaakceptowania, aczkolwiek i tutaj zdarzają się mniej atrakcyjne bonusy bukmacherskie. Stosunkowo proste warunki obrotu ma np. forBET (2x obrót, zakłady AKO z min. 3 zdarzeniami, min. kurs zdarzenia 1.30, czas na obrót 14 dni).

Pamiętaj też, że w zależności od bukmachera i promocji może być zabronione wypłacanie środków z konta depozytowego do czasu ukończenia obrotu. Jeśli znajdziesz taki zapis w regulaminie, jego złamanie oznacza zrzeknięcie się przyznanych środków bonusowych i osiągniętych dzięki nim wygranych.

Dlaczego bukmacherzy dają bonusy?

Im szybciej zrozumiesz, że bukmacher nie jest instytucją charytatywną, tym lepiej. Jak każda firma, jest on nastawiony na zysk, dlatego dla wielu wydaje się dziwne, że bukmacherzy potrafią oferować bardzo wysokie bonusy.

Oczywiście nie robią tego bezcelowo. Celem takiego działania jest zainteresowanie potencjalnego gracza swoją ofertą i nakłonienie go do rejestracji w serwisie. Wabikiem jest atrakcyjny, wysoki bonus powitalny lub nawet niski, ale darmowy zakład freebet.

Żeby już skorzystać z bonusu od depozytu, musisz zasilić konto. Jeśli zaczynasz wygrywać, szybko przychodzą myśli o wysokich wygranych i niezależności finansowej. Jeśli przegrywasz, chcesz się odbić i tracisz jeszcze więcej – nie tylko bonus, ale też kolejne środki pieniężne. Dlatego tak ważne jest, abyś do gry u bukmachera był gotowy pod kątem mentalnym.

Kiedy nie warto korzystać z bonusu bukmacherskiego?

Wydaje się to mało prawdopodobne, ale są sytuacje, kiedy powinieneś darować sobie bonus bukmacherski. Wymieniliśmy trzy takie sytuacje:

 • Mało atrakcyjny bonus – nie korzystaj z bonusu, jeśli jest on trudny w realizacji w stosunku do korzyści, jakie możesz dzięki niemu osiągnąć (np. trudny obrót).
 • Bonus trudny w obrocie – o atrakcyjności bonusu świadczy jego wysokość, ale i warunki obrotu. Jeśli są one naprawdę trudne, nawet najwyższy bonus może być mało opłacalny. Stąd warto rozważyć rezygnację z takich środków.
 • Rzadko grasz u bukmachera – najlepsi gracze mają konta przynajmniej u kilkunastu różnych bukmacherów, a zakłady składają tam, gdzie kursy są najwyższe, po czym po ewentualnej wygranej wypłacają środki. Jeśli chcesz iść ich drogą, nie możesz skorzystać z bonusu na start. W takiej sytuacji wykonanie obrotu może być niemożliwe do zrealizowania, a wcześniejsza wypłata środków i tak skutkuje utratą bonusu.

Czy warto? Bonusy u bukmacherów okiem ekspertów

Jak najbardziej warto. Polecamy Ci przede wszystkim nasze zestawienie najlepszych promocji. Pamiętaj jednak, aby nie wybierać bukmachera tylko z uwagi na bonus. Jeśli chcesz być profesjonalnym graczem, traktuj go jako wartość dodaną, ale nie czynnik decydujący.

Już przy samej ocenie bonusów bukmacherskich sprawdź ranking takich promocji. Oczywiście możesz też stworzyć swoje własne zestawienie ulubionych bukmacherów i oferowanych przez nich bonusów.

Jeśli wybierzesz bukmachera, który oferuje bonus na start lub korzystasz z innej promocji, pamiętaj, aby zapoznać się z jej regulaminem. Przez bonus możesz zwiększyć swój bankroll, zagrać zakład na koszt bukmachera lub puścić kupon bez ryzyka. Innym razem dzięki promocji zagrasz bez podatku, po większych kursach lub otrzymasz specjalny bonus AKO.

To wszystko zwiększa Twoje szanse na wygrane i pozwala myśleć o realnym pomnażaniu kapitału, ale rób to z głową. Doświadczeni typerzy nie przechodzą obok bonusów obojętnie, ale wybierają promocje, które są z ich punktu widzenia optymalne.

Plusy bonusów bukmacherskich
 • Możliwość zdobycia dodatkowych środków na grę
 • Brak obawy przed stratą przy bonusach bez depozytu
 • Wysokie bonusy od depozytu
 • Zwiększenie kapitału
 • Możliwość wyższych wygranych
Minusy bonusów bukmacherskich
 • Chęć stawiania większych sum
 • Trudne warunki bonusowe u niektórych buków

FAQ: Bonusy Bukmacherskie

Nasz serwis dokładnie opisuje bukmacherów, odnosząc się również do ich bonusów – powitalnych i promocji dla zarejestrowanych użytkowników. Aby mieć możliwość skorzystania z atrakcyjnych bonusów w 2020, również tych bez depozytu, wystarczy więc zapoznać się z opisem bukmachera.

Ostatnimi czasy rywalizacja jest bardzo zacięta i wiele firm posiada świetną ofertę. Najlepsze bonusy u bukmacherów znajdziesz w: STS, LvBet i TOTALbet. Za granicą jest to przede wszystkim bet-at-home.

Każdy bukmacher dba o nowych klientów. Bonusy powitalne oferowane są przez polskich oraz zagranicznych bukmacherów. Szczegóły ofert znajdziesz w recenzjach na naszej stronie.

Nie, nie ma takiej potrzeby. Podatek u legalnych bukmacherów płaci się jedynie od stawianych zakładów. Promocje u bukmacherów nie są obciążone podatkiem. Dodatkowo 10-procentowym podatkiem obciążone są wygrane powyżej 2280 zł.

Warto zapoznać się z ofertą LvBet i PZBuk. Oferuja oni bonus bez depozytu, czyli tzw. freebet.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~