Skip to main content

Unibet Bonus i Opinie

od zakladybukmacherskie.net™

200 zł BONUS

Zakład Bez Ryzyka
obrót x6, kurs min. 1,4
w ciągu 30 dni
Bonus200 zł
Kategoria BonusuCashback
Warunki bonusuZakład Bez Ryzyka
obrót x6
kurs min. 1,4
w ciągu 30 dni
Metody płatnościVisa, MasterCard, Przelew bankowy, Trustly, EcoPayz
LicencjaMalta
Dostępne walutyPLN, EUR, GBP, USD
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
Ostatnia Aktualizacja Maj 2020

Ocena całościowa

91%

"Liderów Gier Losowych w Europie !"

Bonus
90%
przyzwoity
Strona Internetowa
100%
dobry design, intuicyjne rozwiązania
Mobile
90%
Aplikacja na Android
Licencja
85%
bukmacher z licencją UE, brak licencji RP
Bezpieczeństwo
90%
nowoczesne zabezpieczenia, ocena B w rankingu SBR

Uwaga! Należy pamiętać, że Unibet nie posiada zgody oraz licencji Ministerstwa Finansów RP na organizowanie zakładów wzajemnych online w Polsce.

Unibet po polsku za granicą

Firma Unibet, wzorem innych, popularnych marek na rynku gier hazardowych, udostępnia swój serwis w języku polskim.

 1. Z usług bukmachera korzystać mogą jednak wyłącznie osoby przebywające za granicą, gdyż zakłady bukmacherskie nie dysponuje licencją na prowadzenie działalności w Polsce
 2. Brak odpowiedniej licencji, którą wydaje Ministerstwo Finansów RP, powoduje, że gra u tego bukmachera może być dla Polaków ryzykowna
 3. Konsekwencją gry są zazwyczaj: kontrola Urzędu Skarbowego oraz odpowiedzialność karno-skarbowa – najczęściej związana karami finansowymi.

Liczne zalety pl Unibet

 • Ponad 20 lat doświadczenia na rynku gier hazardowych, w rankingu SBR miejsce B,czyli wysoka pozycja w kryterium wypłacalności, posiadacz licencji Unii Europejskiej (Malta),
 • Liczne nagrody wiarygodności przyznane przez Independant Gambling Authority, w tym dwukrotny tytuł najlepszego bukmachera w Europie
 • Liczne bonusy powitalne na gry hazardowe oraz zaklady bukmacherskie online
 • Dostęp do innowacyjnej Unibet TV, intuicyjne rozwiązania wprowadzone dla kuponów oraz aplikacji mobilnych
 • Biuro Obsługi klienta w języku polskim dostępne w godzinach od 10:00 do 22:00, natomiast w języku angielskim dostępne całodobowo

Europejski bukmacher w rankingu SBR

Czy europejski bukmacher jest wysoko notowany w rankingu wiarygodności SBR? Tak! A ponadto jest obecny w ponad 100 krajach na całym świecie.

Unibet Bonus Powitalny

Liczne bonusy dla nowych graczy są flagową inicjatywą Unibet związaną z grami hazardowymi. W ofercie bukmachera jest również intrygujący bonus na start dla miłośników zakładów wzajemnych.

Unibet Bonus Powitalny

Zakład Bez Ryzyka 100% do 200 zł

Ten zakład jest strzałem w dziesiątkę dla wszystkich nowicjuszy. Unibet ubezpiecza pierwszy postawiony zakład, aż do 200 zł. Dzięki niemu każdy kto dopiero rozpoczyna przygodę ze stawianiem kuponów ma koło ratunkowe – bukmacher zwraca wartość nietrafionego zakładu. Bukmacherowi udaje się sprawić wrażenie, że warunki gry w Unibet realizują starą angielską zasadę gry fair play, w której nowi gracze dostają swoją szanse na popełnienie błędu:

 • Bonus dotyczy zakładów z oferty przedmeczowej
 • Zakład Bez Ryzyka jest bonusem automatycznie przypisanym do konta, po rejestracji oraz weryfikacji w serwisie, aby go wykorzystać należy wcześniej uaktywnić/zaakceptować go → Moje konto
 • Zakładu Bez Ryzyka nie można dzielić, dotyczy on jednego kuponu od minimalnej wartości 20 zł, do wartości maksymalnej 200 zł. Kurs minimalny dla tej oferty wynosi 1,40.
Bonus skierowany jest do osób, które zarejestrowały konto z polską wersją językową. Konto należy otworzyć, następnie poddać pełnej weryfikacji oraz aktywować doładowując je.
Po wpłaceniu depozytu w zakładce Moje konto należy zaznaczyć Zakład Bez Ryzyka i postawić kupon na wybrane zdarzenie.
Jeżeli postawiony zakład okaże się nietrafiony, bukmacher zwraca wartość kuponu do 200 zł w postaci środków bonusowych na konto. Aby wypłacić otrzymane środki należy obrócić bonusem 6x z kursem minimalnym 1,40. Ważność promocji trwa 30 dni.

Unibet Nowe Konto – rejestracja krok po kroku

Założenie konta w Unibet jest niezbędne, by móc korzystać z ofert bukmachera. Proces rejestracyjny trwa kilka minut, proces weryfikacji konta u bukmachera Unibet może okazać się nieco dłuższy. Trwać może do kilku dni po uprzednim przesłaniu dokumentów oraz złożeniu prośby o rozpoczęcie procedury.

Unibet Rejestracja Konta

 1. Nowe konto należy otworzyć klikając na pole tekstowe wypełnione kolorem żółtym → Zarejestruj się, można je odnaleźć na stronie głównej bukmachera w prawym górnym rogu,
 2. Formularz rejestracyjny składa się z 4 etapów, w których uzupełnia się informacje związane z danymi osobowymi, adresem zamieszkania oraz hasłami i zabezpieczeniami nowego konta.
 3. Należy odpowiedzieć na przesłany przez bukmachera E-mail → klikając w niego. Następnie uzupełnić konto przesyłając dokumenty potwierdzające tożsamość oraz dane konta bankowego. Przekazane bukmacherowi informacje będą zweryfikowane, a status użytkownika serwisu można sprawdzić klikając: Zweryfikuj Konto.

Promocje dla Aktywnych Graczy

Unibet słynie z promocji i bonusów bukmacherskich związanych z aktualnymi wydarzeniami sportowymi lub produktami bukmacherskimi firmy. Oferta spółki jest bardzo dynamiczna i w przeciwieństwie do innych bukmacherów promocje mają krótki termin ważności. Najważniejsze, by na bieżąco śledzić ofertę firmy.

Poleć Przyjaciela do Unibet i zgarnij do 1250 PLN

W Unibet bonus w formie premii od depozytu czy freebetu obecnie nie jest dostępny. W zamian gracz może zgarnąć aż do 1250 PLN za polecenie bukmachera innym graczom i zaproszenie ich do gry. Program Poleć Przyjaciela to aż pięć bonusów za każdego z pięciu kolejnych poleconych graczy.

Zgarnij 1250 zł w Unibet
Kolejność Nagroda
Za pierwszego przyjaciela Darmowy zakład 150 PLN
Za drugiego przyjaciela 100% Bonusu od depozytu do 200 PLN
Za trzeciego przyjaciela Darmowe środki bonusowe 250 PLN
Za czwartego przyjaciela Darmowe środki bonusowe 300 PLN
Za piątego przyjaciela Darmowe środki bonusowe 350 PLN

Jak odebrać bonus za polecenie gracza krok po kroku

 1. Poleć gracza, korzystając ze specjalnego linku (przez Unibet, przez stronę Poleć Przyjaciela)
 2. Polecony gracz musi zarejestrować się w Unibet, a następnie w ciągu 60 dni obrócić 1000 PLN w zakładach bukmacherskich
 3. Po spełnieniu tych warunków bonus zostanie dopisany do Twojego Konta w ciągu 72 godzin.

Wszystkie bonusy przed wypłatą muszą zostać obrócone 1-krotnie. Obrotu należy dokonać zakładach sportowych (przedmeczowych i na żywo) po kursie minimalnym 1.40.

Zwrot za pierwszego strzelca – zwrot do 100 zł 

Odbierz zwrot pieniędzy w gotówce po nieudanym typie na pierwszego strzelca. Warunki promocji:

 • zakłady pojedyncze
 • przegrane zakłady przedmeczowe 
 • min wartość zakładu 30 zł
 • max wartość zakładu 100 zł
 • zwrot w przypadku gola strzelonego w pierwszych 10 min gry
 • gole samobójcze nie są brane pod uwagę 
 • stawki refundowane nie podlegają obrotowi

Promocja dotyczy rozgrywek:

 • Permier League
 • Liga Mistrzów 
 • Liga europy
 • La Liga
 • Mistrzostwa ujęte w Sportsbooku ( więcej informacji na stronie UNIBET)

Klub Darmowych Zakładów  – Free bet za 30 zł 

Obstaw 4 mecze i otrzymaj 30 zł bonusu od Unibet. Warunki konkursu:

 • 4 zakłady na mecze na żywo w ciągu tygodnia
 • min kwota zakładu 30 zł
 • min kurs każdego zakładu 1.4
 • darmowy zakład ważny do 7 dni
 • początek promocji 5 sierpień

The Ultimate Sixth Man Experience

Jest to promocja dla fanów gier E-sportowych. W prestiżowym turnieju tzw. Star Ladder Major, zmierzą się najlepsze drużyny w CS:GO. Jeśli wniesiesz zakład o wartości 30 zł weźmiesz udział w losowaniu o super wycieczkę dla dwóch osób do Malmo (04.09-06.09) na turniej DreamHack. Losowanie 09.09.2019.  Warunki pormocji:

 • za każde postawione 30 zł otrzymasz los na loterie
 • zakłady powinny być wniesione w okresie od 23.08 – 08.09.2019
 • zakłady przedmeczowe 
 • zakłady na żywo
 • nie ma minimalnej wartości kursu 
 • zakłady zamknięte (cash-out) nie biorą udziału w promocji

Unibet Legalny Bukmacher w Polsce? Co z podatkiem od zakładów?

Unibet posiada międzynarodową licencję Unii Europejskiej na organizowanie gier oraz zakładów w internecie. Uzyskał ją od Maltańskiej Komisji ds. Gier (MGA), która jest organem nadzorującym firmy świadczące usługi hazardowe z siedzibą na Malcie. Firma świadczy usługi w ponad 100 krajach na całym świecie, jednak gra z Unibet w Polsce jest nielegalna. Strona internetowa spółki została wpisana do krajowego rejestru domen zakazanych, co jest zgodne z nowelą ustawy z kwietnia 2017 roku. Sprawdź listę legalnych bukmacherów online.

 • Zatem, użytkownicy serwisu przebywający na terenie Polski i korzystający z usług spółki nie płacą 12% podatku od wygranych, ale jednocześnie łamią prawo, gdyż firma nie ma licencji na prowadzenie działalności w naszym kraju. Działanie wbrew literze prawa może zakończyć się dla gracza konsekwencjami prawnymi oraz finansowymi.
 • Spółka najprawdopodobniej niebawem uzyska zgodę Ministra Finansów RP na organizowanie zakładów wzajemnych, a dopóki to się nie stanie warto wybierać firmy działające w ramach obowiązujących przepisów. Jedną z nich jest na przykład forBET, który ma aktualnie jeden z najwyższych bonusów powitalnych na rynku.

Bukmacher Unibet z licencją Ministerstwa Finansów RP?

Unibet najprawdopodobniej stara się o zgodę na działalność w Polsce. W oczekiwaniu na licencję tego bukmachera warto rzucić okiem na ranking bukmacherów internetowych. Znajdziesz tam wszystkie legalne i najlepsze zakłady bukmacherskie w Polsce.

Czy Unibet jest wiarygodnym bukmacherem?

Unibet jest jednym z najpopularniejszych zakładów bukmacherskich w Europie.

 1. Nierzadko jest sponsorem lub partnerem imprez sportowych. Dlatego często można spotkać nazwę i logo firmy na stadionach oraz w mediach podczas relacji dużych wydarzeń sportowych
 2. Firma nie dorównuje wielkością oraz rozmachem inwestycji gigantom rynku zakładów wzajemnych, ale jej wkład w rozwój branży jest znaczymy, więc warto z bliska przyjrzeć się ofercie spółki
 3. Unibet posiada maltańską licencję, która uznawana jest przez wiele krajów w Unii Europejskiej
 4. Operator zapewnia nowoczesne systemy zabezpieczeń i dba o bezpieczeństwo przetwarzanych danych osobowych

Unibet od ponad 20 lat w branży

Bukmacher prowadzi szeroko zakrojoną działalność od ponad 20 lat. Statystyki oraz kapitał zakładowy spółki liczony w setkach milionów funtów mówią same za siebie. Ponad 15 milionów graczy w ponad 100 krajach bierze udział w organizowanych grach i zakładach.

W tym miejscu warto wspomnieć o dużym doświadczeniu spółki związanym z organizacją gier losowych. Firma jest częścią Kindred, która organizuje zakłady wzajemne, gry na automatach, w bingo, zdrapki, gry w pokera i kasynie online.

Unibet zakłady na żywo

Przez wiele lat świetne sprofilowane pod użytkowników serwisu rozwiązania Unibet dla zakładów na żywo, były inspiracją dla niejednego serwisu bukmacherskiego. Dziś już wszystkie firmy organizujące zakłady wzajemne wiedzą, że jeśli chcą zatrzymać gracza muszą postawić na nowoczesne technologie już w fazie projektu danego produktu.

Jednak zakłady na żywo są wciąż atrakcyjną ofertą w katalogu produktów spółki, mimo galopujących innowacji wprowadzanych przez innych bukmacherów online.

Opinie o Unibet live

Tuż po wejść w zakładkę Na żywo teraz po lewej stronie znajduje się rozwijana lista dyscyplin oraz rynków. Imponująco wygląda liczba rynków dla piłki nożnej oraz, hokeja na lodzie czy futbolu amerykańskiego. W centrum wyświetlane są trzy tabele: Polecane wydarzenia, czyli rekomendacje Unibet, Na Żywo Teraz, czyli aktualne wydarzenia, na które można stawiać kupony oraz Nadchodzące – 4 wydarzenia odbywające się w najbliższym czasie. Strona jest przejrzysta, gdyż tabele wyświetlają zaledwie kilka zdarzeń więc podgląd nie jest przeładowany treścią, co sprzyja czytelności przekazu. Wśród licznych dyscyplin można odnaleźć między innymi:

 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Hokej na Lodzie
 • Boks
 • Tenis
 • Koszykówka

Transmisje na żywo są specjalnością firmy. Unibet TV udostępnia mecze na wszystkie najważniejsze europejskie ligi. Aby móc oglądać streaming live należy mieć aktywowane oraz doładowane w minimalnej wysokości konto gracza lub po prostu postawić kupon na dane zdarzenie.

Unibet Oferta Bukmacherska

Oferta bukmacherska Unibet jest warta uwagi, gdyż bogata oferta rynków jest dużym atutem Unibet. Firma szczególną uwagą obdarzyła piłkę nożną, której zdarzeń często można liczyć w setkach.
W zakładach przedmeczowych gracze znajdą wszystkie popularne dyscypliny sportowe, są tu i piłka nożna (bagatela 30.000 rynków!), na której Unibet pl opiera również identyfikację wizualną spółki oraz promocje, jak również ukochany przez Polaków żużel.

Szeroki wybór sportów w Unibet 1

Wybór jest bogaty, a oferta została sporządzona w przemyślany sposób i z pewnością miłośnicy tradycyjnych sportów oraz kibice najważniejszych lig znajdą tu swoje miejsce:

 • Piłka Nożna, Piłka Ręczna, Wodna
 • Siatkówka
 • Koszykówka
 • Hokej na Lodzie
 • Tenis
 • Polityka
 • Futbol Amerykański
 • Szachy
 • Wyścigi Konne
 • Wyścigi Psów
 • WWE/Pro Wrestling
 • Polityka
 • Sporty Motorowe
 • Kolarstwo
 • Sporty Zimowe
 • Trotting-Kłusaki
 • UFC/MMA
 • Krykiet
 • Piłka Plażowa
 • Formuła 1

Kursy w Unibet 3

Unibet 3 nie ma niskich kursów i w większości przypadków są one nieco wyższe, niż bukmacherów działających w Polsce, ale na przykład Betsson ma w tym względzie ciekawszą ofertę. Dodatkową atrakcją oferty bukmachera jest zakładka News, w której publikowane są wszystkie aktualne wydarzenia z pogranicza sportu i zakładów wzajemnych.

Jakość strony internetowej Unibet

Stronę Unibet łatwo nawigować. Należy pamiętać, że firma organizuje również inne gry hazardowe, jak poker kasyno czy bingo. Nie wpływa to jednak na czytelność serwisu. W górnej części panelu głównego należy kliknąć w zakładkę „Bukmacher”, by poznać ofertę firmy związaną z organizacją zakładów wzajemnych. Na dole strony głównej jest widoczna mapka serwisu oraz spis treści każdej z podstron.

Reasumując, może powiedzieć, że serwis Unibet charakteryzuje czytelność, intuicyjność I funkcjonalność rozwiązań.

Unibet Metody Płatności

Unibet w kwestii metod płatności, bukmacher nie różni się od innych konkurencyjnych firm bukmacherskich prowadzących działaność w Polsce bez licencji. Próżno tu szukać popularnych pośredników jak Skrill i Neteller lub Przelewy24. Nie jest to również bukmacher Tpay. W zamian znaleźć można pośredników płatności cieszących się względnym zaufaniem w innych państwach Europy niż Polska i niezwiązanych bezpośrednio interesem wynikającym z noweli ustawy hazardowej.

Wpłata depozytu w Unibet

Aby złożyć depozyt należy zalogować się na swoje konto gracza:

 • następnie otworzyć zakładkę → ŚrodkiDepozyt. Należy wybrać jedną z dostępnych metod płatności.
 • użytkownicy mogą wykonać transakcję używając tradycyjnego przelewy bankowego lub wpłacając kartą kredytową/debetową.
 • Unibet proponuje również użycie pośredników transakcji jakimi są dobrze znane firmy zajmujące się przelewami natychmiastowymi: Ecopayz oraz Trustly. Unibet nie pobiera dodatkowych opłat za wpłaty/wypłaty.
 • realizując politykę odpowiedzialnej gry, bukmacher umożliwia ustawienie limitów na grę, dziennych, tygodniowych oraz miesięcznych.

Czy serwis Unibet pl jest legalny?

Jeżeli uznamy, że prawo UE jest nad prawem państwa członkowskiego, wówczas można byłoby założyć, że Unibet jest legalny. Kwestia legalności jest jednak nie do końca jasna.

 • Sam Unibet na świadczenie swoich usług w Polsce nie posiada licencji Ministerstwa Finansów RP
 • Dlatego w myśl polskiego prawa jest nielegalny, a gra może być zagrożona nałożeniem sankcji skarbowych
 • Należy więc zachować ostrożność i możliwie jak największą anonimowość, m.in. dokonując wpłat i wypłat przez portfele elektroniczne (np. ecoPayz)

Unibet VIP

Nic tak nie pomaga zbudować marki serwisu jak przemyślany program lojalnościowy. Marketingowcy Unibet świetnie zdają sobie z tego sprawę, ale na nieszczęście wszystkich typerów, ich oferta dotyczy tylko graczy Bingo. Produkt jakim są zakłady sportowe nie ma dedykowanego programu lojalnościowego, ani ofert specjalnych dla graczy, którzy dysponują wysokimi limitami na grę.

Szkoda, gdyż zarówno:

 • inkluzywne inicjatywy jakimi są ogólnodostępne programy
 • jak i ekskluzywne oferty dla wąskiej grupy odbiorców czynią portal czymś więcej niż tylko serwisem internetowym, staje się on dzięki nim miejscem spotkań.

Kwestia programu lojalnościowego dla zakładów bukmacherskich tym bardziej zaskakuje, że Unibet zainwestowała w blog sportowy służący przecież podobnym celom tworzenia więzi długofalowych z klientem.

Unibet Mobile

Unibet jest znanym innowatorem zakładów wzajemnych i swego czasu był również liderem zmian w kwestii używania technologii. Zakłady na telefon w ofercie firmy są już od dawna standardem. Oferuje swoim graczom na całym świecie aplikacje bukmacherskie na Android, iOS, jak również powoli odchodzący w zapomnienie Windows Phone. Ze względu na to, że oferowane usługi są dostępne w różnych krajach, podobnie jak metody płatności, podlegają różnemu prawodawstwu.

Aplikacja Unibet pl

Na skutek regulacji prawnych oraz zasad aktualizacji oprogramowania, klientom z Polski udostępniono wyłącznie aplikację na Android, którą należy pobrać ze strony internetowej bukmachera. Wcześniej w ustawieniach urządzenia należy wyrazić zgodę na pobieranie aplikacji z nieznanych źródeł, następnie ją zainstalować. Oto kilka zasadniczych korzyści płynących z używania apki:

 • Dostęp do ogromnej liczby rynków, dyscyplin oraz szczegółowych statystyk piłkarskich na żywo
 • Pełny dostęp do konta (możliwość zmiany ustawień, przesyłania uzupełnień np. dokumentów)
 • Możliwość transferu środków w aplikacji
 • Świetny design, nowoczesny, intuicyjny interfejs

Obsługa Klienta Unibet

Unibet dołożył wszelkich starań, aby osoba szukająca pomocy znalazła ją w serwisie bezproblemowo. By przejść do działu pomocy wystarczy kliknąć w okienko „Centrum Pomocy”. Obsługa w języku polskim odbywa się od 10-22, natomiast w wersji angielskiej – całodobowo.

 • Czat na Żywo – czat należy odszukać w wyszukiwarce podzakładki Pomoc → wpisać hasło czat → kliknąć Kontakt Live Chat. Usługa jest dostępna przez cały tydzień od 10-22.
 • E-mail – biuro sugeruje, aby korzystać z tej opcji, w przypadku szukania pomocy poza godzinami pracy biura.
 • FAQ – jest to pierwsza strona, do której użytkownik serwisu zostaje przekierowany po otwarci okna pomocy. Zagadnienia są ułożone w przemyślany sposób i rzeczywiście można tu odnaleźć garść najpopularniejszych pytań i odpowiedzi.

Czy warto obstawiać w Unibet?

Wnioski z charakterystyki i oceny usług bukmachera są czytelne. Unibet jest firmą z rozbudowaną ofertą dyscyplin oraz rynków. W porównaniu z innymi bukmacherami obiektywnie można stwierdzić, że spółka posiada kopalnię o niemal niewyczerpanym bogactwie zasobów.

Oferta jest dodatkowo wzmocniona funkcjonalnym projektem zakładów na żywo. Ów produkt bukmachera jest dobrym przykładem na to jak efektywnie łączyć intuicyjne rozwiązania z czytelnym designem, który ponadto ma walory estetyczne. Oferta kursowa nie jest najmocniejszą stroną spółki i łatwo można znaleźć operatorów, którzy mają dużo ciekawsze propozycje. Metody płatności są ograniczone, co zresztą dotyczy wszystkich organizatorów zakładów wzajemnych w Polsce.

Unibet opinie 2019

O ile kursy i metody płatności zazwyczaj nie są czynnikiem, który drastycznie wpływa na decyzję wyboru bukmachera. O tyle, posiadanie licencji jest ważnym aspektem, który powinien wziąć pod uwagę każdy kto chciałby rozpocząć przygodę z bukmacherką. Unibet nie ma polskiej licencji na prowadzenie zakładów. Jeśli dana osoba znajduje się w kraju, którego prawo zezwala na stawianie kuponów u buka nie widzimy przeciwwskazań do gry. Odradzamy jednak grę w firmie gdy osoba przebywa na terenie Polski, gdyż jest to działanie wbrew obowiązującej ustawie i może grozić konsekwencjami finansowymi oraz prawnymi.

Dla osób pragnących grać polecamy legalnych bukmacherów, którzy również mają atrakcyjne oferty na zakłady sportowe, jak na przykład forBET, który ma jeden z najlepszych bonusów na start dla nowych graczy.

FAQ: Unibet

Jeżeli dana witryna Unibet nie działa, najprawdopodobniej została dodana do Rejestru Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą, czyli rejestru domen zakazanych. Można być pewnym, że oferta Unibet dostępna jest wówczas pod innym adresem (np. pl unibet-11 com).

Tak, ze strony zakładów sportowych gracz może przenieść się do oferty kasyna bez konieczności zakładania nowego konta i transferu środków.

Aplikacje Unibet dają możliwość korzystania z oferty firmy z poziomu urządzeń mobilnych, jeżeli użytkownik ma dostęp do sieci. Unibet ma trzy aplikacje mobilne dla:

 • kasyna
 • zakładów sportowych
 • pokera

 

Anna Gwiazda
O Autorze:
Redaktor Naczelna

Od wielu lat Unibet jest w mojej ulubionej trójce bukmacherów online. Uważam, że ich rozbudowana platforma to strzał w dziesiątkę.


Opinie użytkowników

Brak recenzji


Czy masz pytanie lub opinię na temat tego artykułu? Podziel się nimi z nami!

Twój adres e-mail nie będzie uplubliczniony. Niebędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*


200 zł BONUS

Zakład Bez Ryzyka
obrót x6, kurs min. 1,4
w ciągu 30 dni

200 zł BONUS

Zakład Bez Ryzyka
obrót x6, kurs min. 1,4
w ciągu 30 dni