Skip to main content

Typiko Bonus i Opinie

od zakladybukmacherskie.net™

850 zł BONUS

bonus bet-at-home
Bonus od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni
Bonus850 zł w bet-at-home
Warunki bonusuBonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni
Metody płatnościVISA, MasterCard, Przelew bankowy, Paysafecard, Tpay, Dotpay, PayU, skycash
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
WalutyPLN
LicencjaPolska
Ostatnia Aktualizacja Marzec 2020

Ocena całościowa

100%

"Legalne zakłady bukmacherskie w internecie 2019"

Licencja
100%
licencja Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
100%
certyfikat SSL

Firma jest już wpisana na listę Ministerstwa Finansów RP dlatego jeszcze przed otwarciem mamy pewność, że będzie to wiarygodny operator zakładów wzajemnych.

Typiko sp. z o.o. – co o niej wiemy?

 1. Firma Typiko sp. z o.o. z Bielska Białej 28 listopada 2018 roku otrzymała licencję z Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie działalności.
 2. Oznacza to, że zakłady bukmacherskie Typiko dołączyły jako 13 do wąskiego grona firm legalnych bukmacherów online.

Sprawdź naszą recenzję i dowiedz się czego możesz się podziewać po nowym bukmacherze online.Jak będzie wyglądał bonus powitalny Typiko? Kiedy będzie można stawiać pierwsze kupony? Zapraszamy do lektury. Nim firma rozpocznie działalność warto sprawdzić ofertę forBET, której bonus na start wynosi, aż 2000 zł.

Typiko – kiedy premiera?

Otwarcia serwisu bukmacherskiego możemy się spodziewać nie wcześniej niż pod koniec 2019 r. Zazwyczaj bukmacherzy potrzebują co najmniej kilku miesięcy na przygotowanie oferty oraz uruchomienie platformy dla graczy.

 • Co prawda w Krajowym Rejestrze Sądowym można znaleźć informację, że firma została wpisana do KRS już latem 2016 roku.
 • Jednak, jak wszyscy pamiętają, był to również burzliwy okres nowelizacji ustawy hazardowej.

Trudno się dziwić właścicielom spółki, że czekali na wyklarowanie się sytuacji prawnej w Polsce. Obecnie sytuacja już się ustabilizowała, a nawet więcej – uregulowany rynek zakładów online odnotował znaczący wzrost od momentu wprowadzenia rewolucyjnych zapisów eliminujących szarą strefę z polskiego rynku. W samym 2019 roku, zanotowano wzrost, aż o 22%.

Czy znajdziemy w ofercie Typiko – Bonus powitalny na start?

Biorąc pod uwagę świeżość wpisu do rejestru bukmacherów trudno oczekiwać, by firma już teraz promowała swój bonus powitalny.

Nim bukmacher otworzy swój serwis sprawdź konieczne ofertę bet-at-home, który jest najwyżej w naszym rankingu bukmacherów online

bet-at-home-bonus

Co do faktu, że bonus bukmacherski dla nowych graczy będzie dostępny nie mamy wątpliwości. Premie powitalne są zawsze mile widziane przez graczy online. Modnymi na polskim rynku są obecnie bonusy:

 • progresywny od pierwszej wpłaty (aż do 2000 zł)
 • freebet (do 30 zł)
 • bonus bez depozytu (do 30 zł)

Można być niemal w 100% pewnym, iż spółka wybierze jedną z zaprezentowanych możliwości + extra dodatek na start.

Sprawdź bukmachera bet-at-home

Czy Typiko to Typico?

Nazwa firmy wydaje się znajoma, prawda? Jednak zdziwią się wszyscy, którzy ofertę rodzimej spółki Typiko pomylą z maltańskim operatorem zakładów wzajemnych oraz kasyna online – Typico. To dwie różne spółki i nie mają z sobą nic wspólnego.

Była prezeska Bet Sport Poland Sp. z o.o., Aleksandra Kuliniak zasiada obecnie w fotelu prezesa Typiko. P. Kuliniak była wcześniej związana z branżą programowania więc można sądzić, że jest idealną osobą na stanowisko zarządzające w spółce zajmującej się świadczeniem usług online.

Typiko Nowe Konto

Wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce muszą spełnić podobne procedury rejestracji użytkowników swoich serwisów. Firma jest wpisana również do Polskiej Klasyfikacji Działalności, z której zapisów wynika, że Typiko ma zgodę na wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi. Czy oznacza to, że zakład bukmacherski będzie prowadził działalność naziemną? To się wkrótce okaże. Zatem, by założyć konto online z pewnością niezbędne będzie:

Nowe konto u bukmachera online

Rejestracja

Ukończone 18 lat

check_green

Posiadanie konta w polskim banku

check_green

Przesłanie czytelnych skanów/zdjęć dowodu tożsamości/paszportu

check_green

 

Typiko Promocje dla Aktywnych Graczy

Promocje dla aktywnych graczy to must-have każdego bukmachera. Typiko zakłady bukmacherskie ma szanse konkurować z gigantami rynku jeśli będzie potrafił zatrzymać u siebie graczy. Na całokształt oferty buka mają wpływ przede wszystkim:

 • Wysokość kursów
 • Promocje na podatek od wygranej (częściowe lub całkowite zwolnienie gracza z płatności)
 • Program lojalnościowy
 • Promocje na zakłady wielokrotne

Czy w Typiko oferta bukmacherska będzie warta grzechu?

Tajemnicą poliszynela są szczegóły oferty bukmacherskiej. Jednak obecne trendy w zakładach online oraz zainteresowania Polaków z całą pewnością znajdą swoje odzwierciedlenie w produktach i usługach bukmachera, a więc:

Typiko Legalny Bukmacher: co z podatkiem od zakładów?

Jak każdy legalny bukmacher najmłodszy buk online będzie pobierał 12% podatek od wygranej. Dodatkowo od kwoty 2280 zł, 10% podatek do Urzędu Skarbowego. U wszystkich polskich bukmacherów dodatkowe opłaty wyglądają podobnie. Najważniejsze, by zakład bukmacherski Typiko rozsądnie przygotował ofertę Happy Hours, która może zredukować wysokie koszty, które muszą ponosić gracze. Czas pokaże jak spółka wyjdzie z tego impasu.

Metody płatności w Typiko

Zakłady bukmacherskie w Polsce prześcigają się w oferowaniu jak najbardziej różnorodnych metod płatności. Oczywiście na samym początku serwis nie będzie zapewne miał jak STS – autorskiego błyskawicznego systemu płatności STSPAY.

Tego czego możemy się spodziewać jest związane z prawidłowym i skutecznym funkcjonowaniem serwisu w początkowym okresie działalności. Bukmacher Typiko będzie musiała uwzględnić przyzwyczajenia Polaków do wybranych metod oraz możliwości współpracy z bankami. W pierwszym okresie działalności możemy się zatem spodziewać następujących form transakcji bezgotówkowych:

 • Przelew bankowy
 • Płatność kartą VISA/MASTERCARD
 • BLIK – system płatności mobilnych

Typiko mobile

Każdy poważny bukmacher ma aplikację natywną, dzięki której użytkownicy serwisu mogą grać zawsze i wszędzie.

Młodzi bukmacherzy na samym początku najpierw optymalizują stronę internetową. Umożliwia to graczom od samego początku działania serwisu na pełne korzystanie z oferty przy użyciu urządzeń mobilnych.

W międzyczasie spółki prowadzą testy aplikacji natywnej. Zapewne podobnej strategii można się spodziewać po nowym bukmacherze w interencie: na początku działalności przeglądarkowa wersja strony → bukmacherska aplikacja mobilna w późniejszym okresie

Czy warto obstawiać w Typiko?

Z pewnością nie zwiodą się ci, którzy szukają legalnego, bezpiecznego i wiarygodnego bukmachera. Z pewnością szczegóły oferty należy będzie ocenić w odpowiednim czasie.

Uzyskana Ministerstwie Finansów RP licencja jest gwarancją rzetelnej działalności firmy. Pod znakiem zapytania pozostanie jakość konkretnych produktów oraz usług. Nim nowe zakłady bukmacherskie online otworzą swoje podwoje warto sprawdzić ofertę lidera zakładów sportowych online, czyli forBET.

Sprawdź bukmachera bet-at-home

FAQ: Typiko

Z pewnością gra w Typiko będzie opłacalna. Możemy się spodziewać atrakcyjnej oferty pod względem:

 • kursów
 • bonusu powitalneg
 • promocji dla stałych użytkowników
 • szaty graficznej itp.

Rynek jest zbyt mocno nasycony, a więc słaby bukmacher nie będzie miał siły przebicia.

Bukmacher Typiko nie ma żadnych powiązań z zagranicznym bukmacherem o tej samej nazwie. Opinii jednego nie można więc kojarzyć z tym, który za chwilę pojawi się na polskim rynku. Z wydawaniem obiektywnych opinii trzeba więc na razie się wstrzymać.

Na razie strona Typiko.pl nie działa. Wydaje się, że najwcześniej zostanie otwarta pod koniec lub przynajmniej w czwartym kwartale 2019 roku.Sama spółka Typiko Sp. z o.o. została zarejestrowana w Polsce już w połowie czerwca 2016 roku, a więc na długo przed wejściem w życie ustawy hazardowej. Koncesję na oferowanie zakładów przez Internet firma dostała 28 listopada 2018 roku.

Na razie nie jest to możliwe. Ewentualnie można spróbować skontaktować się z samą spółką, do której należy strona typiko.pl (Typiko Sp. z o.o., ul. Katowicka 127, 43-300 Bielsko-Biała).


Opinie użytkowników

Brak recenzji


Czy masz pytanie lub opinię na temat tego artykułu? Podziel się nimi z nami!

Twój adres e-mail nie będzie uplubliczniony. Niebędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*


850 zł BONUS

bonus bet-at-home
Bonus od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni

850 zł BONUS

bonus bet-at-home
Bonus od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni