traf-logo

Traf – Zakłady Wzajemne Bonus i Opinie

Updated: 22/04/2021
Info
Bonus550 zł w Betclic
Warunki bonusuZakład Bez Ryzyka
obrót 8x
kurs min. 2.0
w ciągu 30 dni
LicencjaPolska
Dostępne walutyPLN
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
Ostatnia AktualizacjaZrecenzowano dnia
Oferta
550 zł BONUS
550 zł w Betclic
Zakład Bez Ryzyka
obrót 8x
kurs min. 2.0
w ciągu 30 dni
Anna Gwiazda
Traf Online to idealny wybór dla osób zafascynowanych wyścigami konnymi… i tylko dla nich. Bukmacher posiada wąską specjalizację. Szanuję taki wybór, jednak uważam, że wprowadzenie jakiegokolwiek bonusu na start to minimum, które powinien zapewnić każdy operator!

Traf Zakłady – najlepszy wybór dla fanów wyścigów konnych

Wszyscy ci, którzy lubią, a przynajmniej chcą spróbować obstawiać gonitwy konne, mogą odetchnąć z ulgą: już można obstawiać online!

Teraz nie jest to konieczne, bo powstały zakłady online (www trafonline.pl) odpowiadające gonitwom konnym organizowanym w Polsce i we Francji.

Sprawdzamy stronę Traf i bonus, który udostępnia bukmacher.

Traf vs. Bet-at-home: Kto lepszy?

Traf jest specyficznym bukmacherem, który w swojej ofercie ma tylko i wyłącznie wyścigi konne.

Jeżeli specjalizujesz się w gonitwach konnych, lubisz ten sport i się nim emocjonujesz, jego oferta może Cię zainteresować.

Jednak większość graczy obok wyścigów konnych przechodzi z boku, a jeżeli lokuje tu swoje środki, to raczej dla zabawy i weryfikacji zakładów w tej formie.

Nie ma w tym nic dziwnego. Obstawianie wyścigów konnych jest naprawdę trudne.

Musisz rozróżniać pojęcia (np. flat racing, jump racing, hardling, boxed racing, derby, distaff, maiden), sprawdzać pogodę, specyfikę torów, a także dżokejów i same konie.

Obstawianie wyścigów konnych nie jest więc dla wszystkich.

Traf – Zakłady Wzajemne Bonus Powitalny

Na razie nie wiemy, czy bukmacher Traf – Zakłady Wzajemne bonus powitalny zaoferuje swoim użytkownikom. Nie ma też żadnych informacji na temat innych promocji, np. bonusu lojalnościowego dla aktywnych użytkowników. Być może to melodia przyszłości. Czy dalekiej? To się dopiero okaże.

Nim bukmacher udostępni bonus dla graczy, a Ty mieszkasz za granicą sprawdź bonus u jednego z najlepszych zagranicznych bukmacherów w internecie.

Niepodważalnym faktem jest bowiem, że Traf – Zakłady Wzajemne to bukmacher, który ma całkowity monopol na zakłady konne w Internecie.

 1. Jako że nie ma na legalnym rynku w Polsce żadnej konkurencji, nie musi również oferować promocji.
 2. Z drugiej strony, na przykład podwojenie depozytu lub darmowy zakład pozwoliłyby zainteresować się ofertą przez graczy, którzy nie są na co dzień zaznajomieni z gonitwami konnymi.

Jak było do tej pory w Traf?

Dotychczas legalna gra możliwa była tylko stacjonarnie. Jednak nie każdy miał czas i możliwości, aby stawiać się na gonitwach organizowanych na:

 • sopockim hipodromie
 • wrocławskim torze Partynice
 • na warszawskim Służewcu
 • lub odwiedzić punkt naziemny bukmachera Traf – Zakłady Wzajemne

Zakłady są legalnie i czytelne. Mimo, iż bukmacher Traf – Zakłady Wzajemne sprzedażą zakładów na gonitwy konne zajmuje się od 2010 roku, dopiero teraz wyszedł z ofertą do sieci.

Traf – Zakłady Wzajemne: rejestracja i logowanie krok po kroku

Chcąc obstawiać na Traf – Zakłady Bukmacherskie, konto w serwisie trafonline.pl jest niezbędne. Z serwisu mogą korzystać tylko osoby pełnoletnie i posiadające polski numer PESEL.

Zarejestrować się natomiast można z dowolnego miejsca na ziemi. Sama rejestracja nie jest jednak skomplikowana i zajmie jedynie kilka minut.

Traf rejestracja
 1. Wystarczy wypełnić zgodnie z prawdą wymagane pola. Użytkownik rejestrujący konto w Traf – Zakłady Bukmacherskie musi podać: dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail, hasło, numer telefonu, numer PESEL, datę urodzenia, numer dowodu osobistego), adres zamieszkania (ulicę, numer domu – ewentualnie numer mieszkania, miasto, kod pocztowy), numer konta bankowego.
 2. Należy zaznaczyć zapoznanie się z regulaminem, oznaczyć zgody, jak i podać źródło środków przeznaczonych na grę:
 • działalność gospodarcza
 • umowa o dzieło lub umowa zlecenia
 • umowa o prace
 • spadek, darowizna
 • wykonywanie wolnego zawodu
 • emerytura lub renta
 • wygrana lub nagroda.

Jak zalogować się na konto na Traf – Zakłady Wzajemne?

Po wypełnieniu wniosku o rejestrację, w ciągu 15 minut na adres e-mail podany podczas rejestracji powinna przyjść wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

 • Warto przy tym sprawdzić folder SPAM
 • Jeżeli link nie jest aktywny, należy wkleić go w pasek adresu przeglądarki. Później można przystąpić do logowania i przeglądania oferty

Jak zalogować się na konto na Traf – Zakłady Wzajemne? Można to zrobić w bardzo prosty sposób, bo wystarczy wpisać w odpowiednie pola nazwę użytkownika oraz hasło.

Konto na Traf – Zakłady Wzajemne: weryfikacja konta

Chcąc mieć dostęp do pełnej oferty na Traf – Zakłady Wzajemne, weryfikacja konta jest niezbędna.

 1. W tym celu należy przesłać skany wymaganych dokumentów
 2. Pełny proces weryfikacji konta po przesłaniu skanów dokumentów trwa do 15 minut. O zakończonym procesie weryfikacji gracz informowany jest przez e-mail
 3. Ważne, aby przesłać zdjęcia wysokiej jakości wykonane cyfrowym aparatem fotograficznym, telefonem komórkowym lub skorzystać ze skanera. Plik powinien mieć format JPG i nie może przekraczać wielkości 10 MB. Dane na załączonym skanie muszą być przejrzyste i czytelne
Co istotne, jeżeli proces rejestracji nie zostanie dokończony, to konto wraz z danymi osobowymi zostanie usunięte w ciągu 7 dni.

Odpowiedzialna gra na Traf – Zakłady Wzajemne

Ważne, że serwis Traf przywiązuje ogromną rolę do bezpieczeństwa swoich graczy. Również uświadamia ich w zakresie zagrożeń, jakie może nieść w sobie nieodpowiedzialne oddawanie się rozrywce online w formie obstawiania gonitw konnych. Odpowiedzialna gra na Traf – Zakłady Wzajemne to między innymi:

 • dzienny i miesięczny limit zakładów
 • dzienny i miesięczny limit czasu spędzonego na stronie trafonline.pl
 • ochrona małoletnich
 • kontrola aktywności gracza
 • zawieszenie aktywności na co najmniej 24 godziny
 • samowykluczenie na co najmniej 3 miesiące
 • zablokowanie konta

Zmniejszenie limitów jest natychmiastowe. Natomiast ich zwiększenie jest możliwe po:

 • 24 godzinach od chwili zgłoszenia dla pierwszej zmiany
 • tygodnia od chwili zgłoszenia dla drugiej zmiany
 • 3 miesiącach od chwili zgłoszenia dla trzeciej i każdej kolejnej zmiany

Czy Traf – Zakłady Wzajemne promocje dla stałych graczy są potrzebne?

W Polsce rynek wyścigów konnych jest rynkiem niszowym. W żadnej skali nie można go porównać z rynkiem zakładów sportowych…

Każdy, kto jednak miał możliwość obstawiania wyścigów konnych, a taką możliwość w przeszłości dawał Totolotek, który w swoich punktach nawet transmitował wyścigi (np. ze Szwecji), doskonale wie, że to wciągające i atrakcyjne.

Bez wątpienia w Traf – Zakłady Wzajemne promocje dla stałych graczy się przydadzą. Na razie trzeba na nie poczekać. Oby niezbyt długo…

Traf będzie chciał przyciągnąć nowych użytkowników, a nie ma na to lepszego sposobu niż bonus powitalny i inne promocje.

Przykładowo Total Casino ma nie tylko bonus powitalny, ale i bonus za aktywację konta. Jednak Lotto online nie oferuje już żadnych promocji.

Traf – Zakłady Wzajemne: legalny, czy nie?

Każdy bukmacher, który ma pozwolenie Ministerstwa Finansów, jest legalny. W związku z tym również i bukmacher Traf – Zakłady Wzajemne legalny jest jak najbardziej. Zezwolenie na prowadzenie usług przez Internet bukmacher otrzymał 30 listopada 2018 roku. Numer koncesji, która na to pozwala to PS4.6831.3.2018.

Czy w Traf – Zakłady Wzajemne podatek obowiązuje graczy?

Każdy bukmacher, który jest legalny, obarcza graczy podatkiem. Przy gonitwach konnych jest podobnie. Bukmacher Traf – Zakłady Wzajemne podatek pobiera od wygranej w wysokości określonej przez właściwe przepisy prawa.

 1. Co jednak kluczowe, pula wygranych zależy od łącznej kwoty wpłaconych składek.
 2. Na wypłatę Traf przeznacza co najmniej 50% wpływów z zebranej puli
 3. Wygrana jest iloczynem wysokości wpłaconej stawki i wygranej odpowiadającej jednostce rozliczeniowej dla danego zakładu
 4. Oczywiście pula zakładów jest z reguły niższa niż wypłacone wygrane, a różnica zasila konto bukmachera

Oferta na wyścigi konne: Traf – Zakłady Bukmacherskie.

Wyścigi konne organizowane są w Polsce od 1841 roku…

Jako ciekawostki warto dodać, że pierwszy tor zlokalizowany był na podwarszawskim Polu Mokotowskim, a największą popularnością wyścigi konne cieszyły się w okresie międzywojennym.

Obecnie daleko im pod tym względem do dawnych czasów, ale oferta Traf – Zakłady Wzajemne może to zmienić…

Tory wyścigowe obsługiwane przez Traf znajdują się nie tylko w Polsce, ale i we Francji. Bukmacher zapowiada również ekspansję kolejnych rynków zagranicznych, co należy rozumieć jako poszerzenie oferty tej szlachetnej formy rywalizacji sportowej.

Oferta Traf – Zakłady Wzajemne
Kraj Obsługiwane tory
Polska         Służewiec (Warszawa)

Partynice (Wrocław)

Hipodrom (Sopot)

Francja         Le Bouscat (Bordeaux)

Vincennes (Paryż)

        Hippodrome de la Loire        (Cordemais)

        Hippodrome de la Côte d’Azur (Cagnes-sur-Mer)

Hippodrome de Pau (Pau)

La Touques (Deauville).

Traf – Zakłady Wzajemne: jak grać, aby wygrać?

Wyścigi konne to dla wielu nowość. Dlatego w pierwszej chwili mogą oni czuć się zagubieni, widząc ofertę Traf – Zakłady Wzajemne. Jak grać, aby mieć realne szanse na wygraną? Zacząć należy od tego, że bukmacher oferuje dwie formy zakładów:

 1. Jednogonitwowe,
 2. Wielogonitwowe.

Jak obstawiać w Traf online zakłady jednogonitwowe?

Chcąc obstawiać w Traf online zakłady jednogonitwowe, gracz ma do wyboru pięć możliwości:

 • Zakład zwyczajny (ZWC),
 • Porządek (PDK),
 • Dwójka (DWJ),
 • Trójka (TRJ),
 • Czwórka (CZW).

Chcąc zagrać wybraną opcję, wystarczy wejść na stronę Traf – Zakłady Wzajemne, kliknąć zakładkę: Graj teraz!, a następnie…

wybrać datę oraz tor, znaleźć gonitwę, wybrać zakład (ZWC, PDK, DWJ, TRJ lub CZW) i zaznaczyć numer konia lub numery koni, na które chce się postawić. Zasady gry dla poszczególnych zakładów jednogonitwowych obrazuje tabela.

Zakłady jednogonitwowe w Traf – Zakłady Wzajemne
Rodzaj zakładu Zasady Liczba koni w gonitwie Minimalny koszt pojedynczego zakładu Możliwość zastosowania systemu BOX
ZWC wytypowanie zwycięskiego konia 2 konie lub więcej 5 zł NIE
PDK wytypowanie dwóch koni, które zajmą pierwsze i drugie miejsce w wyścigu (w dowolnej kolejności) 7 koni lub więcej 3 zł TAK
DWJ wytypowanie koni, które zajmą pierwsze i drugie miejsce (we wskazanej kolejności) 3-6 koni 3 zł TAK
TRJ wytypowanie koni, które zajmą pierwsze, drugie i trzecie miejsce w gonitwie (we wskazanej kolejności) 3 konie lub więcej 3 zł TAK
CZW wytypowanie koni, które zajmą pierwsze, drugie, trzecie i czwarte miejsce w gonitwie (we wskazanej kolejności) 7 koni lub więcej 1 zł TAK

Jak obstawiać w Traf online zakłady wielogonitwowe?

Chcąc obstawiać w Traf online zakłady wielogonitwowe, gracz ma do wyboru cztery możliwości:

 • Dubla (DBL)
 • Tripla (TPL)
 • Kwinta (KWN)
 • Septyma (SPT)

Chcąc zagrać wybraną opcję, wystarczy wejść na stronę Traf – Zakłady Wzajemne, kliknąć zakładkę: Graj teraz!, a następnie…

wybrać datę oraz tor, znaleźć gonitwę, wybrać zakład (DBL, TPL, KWN, SPT) i zaznaczyć minimum po jednym koniu w poszczególnych gonitwach. Zasady gry dla poszczególnych zakładów wielogonitwowych obrazuje tabela.

Zakłady wielogonitwowe w Traf – Zakłady Wzajemne
Rodzaj zakładu Zasady Minimalny koszt pojedynczego zakładu Możliwość zastosowania systemu BOX
DBL wytypowanie koni, które zajmą pierwsze miejsca w dwóch gonitwach 2 zł TAK
TPL wytypowanie koni, które zajmą pierwsze miejsca w trzech gonitwach 3 zł TAK
KWN wytypowanie koni, które zajmą pierwsze miejsca w pięciu gonitwach 2 zł TAK
SPT wytypowanie koni, które zajmą pierwsze miejsca w siedmiu gonitwach 1 zł TAK

Jak grać systemem w Traf – Zakłady Wzajemne?

Typowanie wyników gonitw możliwe jest również z wykorzystaniem systemów. Jak grać systemem w Traf – Zakłady Wzajemne? Systemy są dwa:

BOX

 • pozwalający na zagranie wszystkich możliwych kombinacji z wybranych koni (np. TRJ 2, 3, 4 w BOKSIE to 6 kombinacji: 2-3-4, 2-4-3, 3-2-4, 3-4-2, 4-2-3, 4-3-2)
 • system BOX na kuponie jest oznaczony symbolem: # (np. TRJ #2,3,4)
 • możliwość zagrania systemem tylko kilku koni (np. przy zakładzie CZW – 1/2/#4,6,8,10,12 – oznacza to, że konie nr 1 i 2 muszą dobiec do mety we wskazanej kolejności, a reszta w dowolnej).

ŚCIANA

 • pozwalający na zagranie wszystkich koni w gonitwie na jedno miejsce (np. przy zakładzie CZW 1/2/*/*oznacza wytypowanie dwóch pierwszych koni, podczas kiedy koń trzeci i czwarty jest dowolny)
 • system ŚCIANA jest oznaczony symbolem: *

Do kogo należy bukmacher Traf – Zakłady Wzajemne?

Traf – Zakłady Wzajemne to w 100% polski i legalny bukmacher. Jest on inny od dobrze znanych na rynku firm bukmacherskich. Wszystko z uwagi na ofertę.

 1. Traf oferuje wyłącznie zakłady na wyścigi koni i kłusaków odbywające się na torach wyścigowych w Polsce i we Francji.
 2. Firma należy do Totalizatora Sportowego.
 3. Oznacza to, że TS będzie miał monopol na ten rynek i jest to jego kolejny produkt po Lotto online i Total Casino.
Dane bukmachera Traf - Zakłady Wzajemne
Nazwa
Traf - Zakłady Wzajemne Sp. z.o.o
Adresul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa
NIP113-280-51-90
KRS0000358998
Kapitał zakładowy4.551.000 PLN

Traf – Zakłady Wzajemne jest bukmacherem legalnym, posiada on zezwolenie wydane przez Ministra finansów RP i działa zgodnie z ustawą z 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych.

Koncesję na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet, MF przyznało bukmacherowi 30 listopada 2018 roku (nr PS4.6831.3.2018)

Jakie metody płatności oferuje Traf – Zakłady Wzajemne?

Bukmacherzy pozwalają na zasilenie konta na wiele sposobów. Traf – Zakłady Wzajemne metody płatności ma bardzo ograniczone i pozwala zasilić konto tylko w polskich złotówkach (PLN), jedynie przez:

 • przelew tradycyjny lub internetowy

Dla natychmiastowego zasilenia konta należy wybrać przelew online. Co istotne, zasilenie portmonetki elektronicznej na trafonline.pl musi mieć miejsce z konta, które zostało podane podczas rejestracji.:

 • Jeżeli wpłata zostanie wykonana z innego rachunku, to Traf w ciągu 7 dni zwróci środki na konto, z którego zostały przelane
 • Wszystkie wpłaty są darmowe, a koszty złożenia depozytów ponosi bukmacher

Wypłaty na Traf – Zakłady Wzajemne

Proste i bezpłatne są również wypłaty na Traf – Zakłady Wzajemne

Gracz dyspozycję wypłaty może złożyć w każdej chwili, wypłacając całość lub część środków zgromadzonych na elektronicznej portmonetce.

Środki zostaną przelane w ciągu 7 dni od złożenia dyspozycji…

Jeżeli wygrane nie zostaną wypłacone w ciągu 90 dni od dnia wygranej, bukmacher automatycznie przeleje środki na konto podane podczas rejestracji.

Jaka jest strona internetowa bukmachera Traf – Zakłady Wzajemne?

Strona internetowa Traf – Zakłady Wzajemne jest czytelna i prosta w nawigacji.

 1. Ma również ciekawy design, a więc poruszanie się po witrynie i znalezienie właściwych informacji jest łatwe
 2. Ze strony głównej można bezpośrednio dokonać logowania, ale też przenieść się do działu FAQ czy poradnika dla gracza
 3. Inne zakładki dotyczą Kontaktu czy Odpowiedzialnej gry

Na stronie jest też wiele informacji prawnych, a w tym pozwolenia oraz regulamin informujący o zakładach, sposobie ich zawierania, rozliczeniach itp.

Czy Traf – Zakłady Wzajemne ma mobile app?

Bukmacher nie ma na razie aplikacji mobilnej. Nie jest jednak wykluczone, że bukmacher Traf – Zakłady Wzajemne mobile app niebawem stworzy, czego wymaga rynek zakładów XXI wieku.

Aplikacja jest potrzebna do płynnej gry z poziomu urządzeń mobilnych. Nie oznacza to jednak, że gonitw konnych nie można obstawiać z telefonu:

 • Jak najbardziej, bo strona automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości urządzeń mobilnych
 • Jest to witryna mobilna i responsywna

Obsługa Klienta Traf – Zakłady Wzajemne

Obecnie obsługa klienta Traf – Zakłady Wzajemne to przede wszystkim kontakt przez e-mail i telefon:

 • Infolinia Spółki Traf: 459 59 99 60
 • e-mail: kontakt @ trafonline.pl

Poza tym na stronie trafonline.pl, w zakładce „Kontakt” znajduje się formularz kontaktowy. W celu wysłania wiadomości do bukmachera podać trzeba imię, nazwisko oraz e-mail. Szeroko rozbudowany jest również dział FAQ.

Czy warto obstawiać na Traf wyścigi konne online?

Bez wątpienia wszyscy obstawiający na Traf wyścigi konne online, nie poczują się rozczarowani…

Spółka jest legalna i bezpieczna, a oferta bardzo szeroka. Obecnie zawiera w sobie gonitwy z Polski i Francji, ale w niedalekiej przyszłości być może pojawią się też zakłady na tory z wielkiej Brytanii, RPA czy USA.

Co ważne z punktu widzenia gracza…

Obstawianie gonitw konnych, przy niewielkim nakładzie finansowym może przynieść ogromne wygrane. Trafienie kursów 26.00 czy 30.00 nie jest tu niczym zaskakującym, nie mówiąc już o kursach 5.00, 7.00, 10.00 itp.

Traf Zakłady: Opinie graczy

Najlepszą oceną każdego bukmachera są oceny użytkowników. Czy Traf Zakłady opinie graczy ma pozytywne? Tak, są pochlebne, ale na razie ocen jest niewiele, bo serwis jest młody i dopiero pojawił się w Internecie.

Z zalegalizowania możliwości obstawiania wyścigów konnych przez Internet na Traf, zadowoleni będą więc nie tylko profesjonalni gracze i miłośnicy zakładów konnych, ale i ci początkujący. Z pewnością Traf – Zakłady Wzajemne to bukmacher, który nie będzie narzekał na brak zainteresowania.

Jednak bukmachera Traf można ocenić na podstawie dotychczasowej działalności na rynku stacjonarnym. Wówczas ocen jest znacznie więcej i trudno znaleźć opinie skrajnie negatywne. Gracze Traf Zakłady oceniają z reguły bardzo pochlebnie.

Plusy Traf Online
 • specjalistyczny bukmacher dla wyścigów konnych,
 • legalny bukmacher należący do Totalizatora Sportowego,
 • wysoki poziom bezpieczeństwa danych osobowych, transakcji i środków,
 • polska waluta,
 • oferta na największe wyścigi konne w Polsce i Francji.
Minusy Traf Online
 • brak jakichkolwiek bonusów
 • strona nadal wymaga dopracowania,
 • nie wiemy, w jakich godzinach dostępna jest infolinia,
 • prowizja od zakładów.
 • wąska oferta (tylko wyścigi konne).

FAQ: Traf Zakłady Wzajemne

Tak, bukmacher Traf – Zakłady Wzajemne online jest już dostępny z poziomu strony trafonline.pl. To pierwszy polski bukmacher w pełni skupiony na wyścigach konnych.

Zakłady na wyścigi konne w Traf to jedyny produkt tego bukmachera. Obecnie ma on zakłady na gonitwy z Polski i z Francji, ale w planach jest ekspansja innych zagranicznych rynków gonitw konnych.

Tak. Traf – Zakłady Wzajemne legalny jest w 100%. Spółka ma pozwolenie Ministerstwa Finansów RP na świadczenie usług przez Internet. Od 2010 roku legalnie działa też na rynku stacjonarnym.

Nie. W Traf waluta jedyna i obowiązkowa to polski złoty (PLN).


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~