Skip to main content

Totolotek Bonus i Opinie

od zakladybukmacherskie.net™

850 zł BONUS

bonus bet-at-home
Bonus od 1 depozytu
obrót x4, kurs min. 1,7 w ciągu 90 dni
Bonus850zł w bet-at-home
Warunki bonusuBonus 50% od 1 depozytu
obrót x4, kurs min. 1,7 w ciągu 90 dni
Metody płatnościVISA, MasterCard, Skrill, Przelew bankowy, Tpay, Dotpay
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
WalutyPLN
LicencjaPolska
Ostatnia Aktualizacja Luty 2020

Ocena całościowa

96.2%

"Doświadczony bukmacher z wysokimi kursami"

Bonus
95%
Jeden z najwyższych na rynku
Strona Internetowa
93%
Nowoczesny design, praktyczne rozwiązania
Mobile
93%
Pełny dostęp do oferty + aplikacja na Android i iOS
Licencja
100%
Legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
100%
Pełna ochrona

Opinie Totolotek zakłady bukmacherskie w środowisku graczy i konkurencji ma niezmiennie przychylne. Bukmacher od ponad 20 lat wnosi ponadprzeciętną jakość do branży zakładów wzajemnych w Polsce, kształtując standardy pracy oraz wyznaczając kierunki rozwoju. Od wielu lat jest w czołówce rankingu zakładów bukmacherskich w internecie.

Jego siłą jest różnorodność produktów, jak choćby Totomix oraz okazjonalne promocje. Już sama strona startowa kusi ekscytującymi ofertami z niewinnie wyskakujących okienek. A w zakładkach jest jeszcze więcej okazji do zgarnięcia dodatkowych środków na grę. Oferta internetowa oraz lokali naziemnych pokazuje, że firma jest w absolutnej czołówce zakładów sportowych. Przeanalizowaliśmy Totolotek Bonus Powitalny, Promocje, Pakiet Lojalnościowy, Ofertę i Aplikacje Mobile oraz inne oferowane usługi. Recenzja, którą oddajemy w Wasze ręce rzuca nowe światło na działalność bukmachera. Zanim zaczniesz obstawiać zapoznaj się z naszymi ustaleniami i nie daj się zaskoczyć.

Totolotek Bonus Powitalny

Jeśli przebywasz za granicą, warto również sprawdzić bet-at-home, lidera światowego rankingu bukmacherów online.

Sprawdź bukmachera bet-at-home

W Totolotek Bonus Powitalny dla nowych graczy zaskakuje niebanalną ofertą na start. Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś rekomendujemy, aby zrobić to właśnie teraz. Aktualna promocja na tle innych firm wygląda bardzo zachęcająco:

 • Bonus 100% do 1000 zł – przyznawany automatycznie od pierwszej wpłaty
 • Freebet 20 zł – dodatkowe środki do wykorzystania na grę

totolotek-bonus-powitalny

BONUS 100% do 1000 zł

Bonus na start Totolotek jest przyznawany automatycznie do pierwszej wpłaty na konto. Kwota Bonusu widoczna jest na saldzie Bonus (dostępnym na Twoim indywidualnym koncie Totolotek). Należy go aktywować zawierając zakład z salda Bonusowego. Minimalna wpłata by uruchomić promocję wynosi 20 zł. Wszystkie przyznane środki Bonusowe należy przeznaczyć na grę, nie można ich wypłacić. Aby móc w pełni dysponować środkami i skorzystać z promocji konieczny jest przynajmniej 3x obrót (bonusem + depozytem). Kurs minimalny powinien wynosić 2,0 dla, przynajmniej, 1 zdarzenia. Środki pozyskane z obrotu przyznawane są do konta głównego. Możesz z nimi robić co chcesz: grać dalej lub wypłacić. W 180 dni należy wykorzystać środki Bonusowe, gdyż po tym terminie konto się zeruje i niewykorzystana kwota przepada.

BONUS 20 zł freebet

Bonus bukmacherski jest przyznawany automatycznie do pierwszej wpłaty na konto. Należy aktywować Bonus zawierając zakład z salda Bonusowego, które masz na Twoim koncie. Przyznanego Bonusu nie można wliczyć do konta głównego, a środki pozyskane w promocji należy przeznaczyć na grę. Aby w pełni korzystać z promocji należy obrócić środkami min. 3x, a kurs minimalny przynajmniej 1 zdarzenia powinien wynosić 2,0. Uwaga: Ważność bonusu wygasa 30 dni od aktywacji konta. Należy pamiętać, że obie promocje Bonus 100% + Bonus 20 zł freebet stanowią Pakiet Powitalny i nie można ich łączyć z innymi promocjami bukmachera.

Totolotek Nowe Konto

Sprawdź jak prosta jest rejestracja Totolotek nowe konto:

 1. Wystarczy wejść na stronę główną bukmachera
 2. Kliknąć w okienko znajdujące się na samym środku strony głównej z napisem Zarejestruj się !
 3. Automatycznie pojawi się formularz rejestracyjny, który należy uzupełnić. Wszystkie dane muszą być prawdziwe
 4. Prześlij skan dowodu osobistego lub paszportu
 5. Uzupełnij dane Twojego nowego konta: nazwę użytkownika, hasło…
 6. Kliknij w okienko Utwórz konto
 7. Na Twój adres e-mail otrzymasz wiadomość od bukmachera → Potwierdź rejestrację
 8. Twoje konto jest aktywowane → możesz zalogować się w serwisie

W serwisie można się zarejestrować również w dowolnym punkcie naziemnym, których jest w Polsce ponad 350. Należy pamiętać o zabraniu z sobą dowodu tożsamości. Sprawdź Totolotek zakłady bukmacherskie godziny otwarcia od poniedziałku do niedzieli.

Totolotek Program Lojalnościowy Bet Club Klub Graczy

Zasady Programu Lojalnościowego udowadniają nie tylko przebojowość marketingową Totolotka. Jest on przede wszystkim świadectwem przenikliwego zrozumienia potrzeb graczy. Dzięki starannej analizie oraz swoistej trosce o komfort użytkowników serwisu – Totolotek pokazał, że inne zakłady bukmacherskie mogą się od niego uczyć tego, jak tworzyć relacje z klientem.

Każda osoba zarejestrowana w serwisie jest automatycznie zapisana do członkostwa w programie Bet Club Klub Graczy. Wystarczy grać, a punkty lojalnościowe same gromadzą się na Twoim koncie. W zamian za punkty, możesz otrzymać: dodatkowe bonusy na grę oraz nagrody rzeczowe. Przeliczniki dla poszczególnych typów zakładów:

 • Toto-Mix: wniesiona stawka x 1 punkt (min. 2 zdarzenia)
 • Toto-Mix Live: wniesiona stawka x 2 punkty
 • Toto-Liga i Toto-Gol: wniesiona stawka x 3 punkty
 • Virtual Sports: wniesiona stawka x 3 punkty

Zwiększ bonus punktowy dzięki premiom punktowym. Umożliwiają one włączenie na Twoim koncie jeszcze korzystniejszych przeliczników. Dla każdej premii są oddzielne zasady. Sprawdzaj swoje konto i dostępne promocje na bieżąco. Możesz zadecydować o kolejności aktywacji poszczególnych promocji lub skorzystać z kilku premii jednocześnie. Jak to zrobić?

 1. Włącz na swoim koncie usługę Premie punktowe.
 2. Postaw zakład.

Rodzaje premii punktowych:

 • premie internetowe: PIŁKARSKA (+400), LIVE (+200), SYSTEM (+300), BANK (+2000)
 • premie w lokalach naziemnych: MAKLER (+10), AKO BIS (+300) ,VIRTUALS (+400), VIP (+3000)
 • rekomendowane przez Totolotek: PIŁKARSKA (+400), SYSTEM (+300), SUPER FAN (+1500)

Jak wymienić punkty Totolotek?

Wystarczy wejść na stronę Totolotka w zakładkę Bonusy → Bet Club → Przejdź do Bet ClubSklep z nagrodami. W katalogu nagród możesz wyszukać dowolny produkt. Musisz posiadać na koncie odpowiednią liczbę zebranych punktów, wybrać z oferty satysfakcjonujący upominek i go zamówić. Suma punktów na Twoim koncie zostanie pomniejszona o cenę wybranego produktu.
W ofercie aktualnie są, m. in. dodatkowe Bonusy w cenie od 8.000 do 59.000 punktów, telewizor Samsung za 600.000 punktów, czy Huawei P10 Lite za 240.000 punktów.

Pamiętaj, że należy na bieżąco śledzić stronę bukmachera. Dla Bet Club okazjonalnie pojawiają się w ofercie dodatkowe promocje, dzięki którym aktywni użytkownicy mogą zyskać jeszcze więcej. Uwaga!
Z jednego kuponu można zebrać max. 1000 punktów

Totolotek Graj Bez Podatku i Dodatkowe Promocje

Zamiast kwiatów, totolotek – wręczanie najbliższym kuponów jest już powszechnie znanym obyczajem. Tymczasem bukmacher dokłada wszelkich starań by zadowolić nie tylko lojalnych graczy, ale wszystkich, którzy czują, że szczęście im sprzyja. Obok solidnej oferty lojalnościowej, podstawą tej strategii jest również bogata oferta Bonusów oraz Promocji.

GRAJ BEZ PODATKU
Dla wszystkich, którzy nie chcą płacić 12% podatku bukmacher przygotował alternatywne zagrania:

Gram Grubo

 • postaw min. 20 zł
 • wybierz min. 3 zdarzenia na jednym kuponie (Toto-Mix lub Live)
 • kurs min. dla kuponu – 2,5
 • kurs min. dla poszczególnych zdarzeń > 1,3

Gram Grubo Piątek 

 • postaw min. 20 zł
 • wybierz min. 1 zakład z oferty Toto-Mix lub Toto-Mix Live
 • kurs min. dla kuponu – 2,0
 • kurs min. dla poszczególnych zdarzeń > 1,06

Bonusy kursowe:Do kuponów Gram Grubo zostają doliczone bonusy w wys. 1,003. Dzięki temu podatek 12% na zakład zostanie zniesiony. Kuponów Gram Grubo nie można łączyć z innymi promocjami zwiększającymi wygraną.

Należy pamiętać, że środowisko zakładów bukmacherskich jest bardzo dynamiczne. Dokładamy wszelkich starań, aby prezentować aktualne produkty firmy. Warto jednak pamiętać, że wszystkie promocje bukmachera w trakcie roku mogą ulec zmianie.

Bonus 70 zł – Poleć Przyjaciela

Dodatkowy Bonus 70 zł za polecenie nowego gracza. Łatwy sposób, aby zgarnąć extra środki na grę, a znajomych zarazić pasją zakładów wzajemnych.

Totolotek Legalny Bukmacher – co z podatkiem od zakładów?

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że Totolotek zakłady bukmacherskie jest jednym z legalnych bukmacherów działających w Polsce. Świadcząc usługi od ponad 20 lat stworzył wiarygodną i solidną markę. Każdy kto zdecyduje się tu obstawiać może być pewien, że powierza swoje środki w dobre ręce.

Po tym jak ustawowo wprowadzono 12% podatek od wygranej, aby móc rozwijać ofertę firmy w tak drapieżnym środowisku, bukmacherzy zdecydowali przerzucić opłaty na graczy. Nie inaczej jest w Totolotku, u którego podatek od wygranego kuponu jest obliczany następująco: stawka x kurs x podatek 0,88. Należy również pamiętać, że Totolotek od zakładów dla wygranej kwoty powyżej 2280 zł pobiera dodatkowo 10% podatek. Podobnie robią inni bukmacherzy. Zgodnie z Ustawą o podatku dochodowym, ów % przekazywany jest do Urzędu Skarbowego.

Gram Grubo, czyli specjalna oferta na kupon Totolotek została przygotowana dla wszystkich, którzy pragną grać, ale legalnie ominąwszy podatek. Gram Grubo bez podatku to Bezterminowa promocja Totolotka. Kuponów Gram Grubo są 2 rodzaje 1) Gram Grubo oraz 2) Gram Grubo Piątek. Dla obu kuponów zostają doliczone bonusy kursowe w wys. 1,003, co praktycznie znosi 12% podatek od wygranej.

Totolotek wiarygodny bukmacher

Totolotek jest Spółką zarejestrowaną w Polsce, która jest również częścią dużej międzynarodowej grupy działającej na 5 kontynentach. Funkcjonując wspólnie, poszczególni członkowie grupy wypracowali światowe standardy bezpieczeństwa, by w pełni chronić użytkowników serwisów. W tym miejscu warto również podkreślić, że Totolotek zakłady bukmacherskie podlega polskiemu prawu oraz jego regulacjom. Dzięki licencji Ministra Finansów, świadczone usługi są dodatkowo chronione przez organ kontrolny.

Totolotek pomysłowo wykorzystał interaktywne metody służące bezpieczeństwu użytkowników. Tuż przed wejściem na stronę główną, należy zweryfikować wiek użytkownika klikając w odpowiednie pole tekstowe – nie wejdziesz jeśli nie potwierdzisz, że masz +18 lat. Po otwarciu strony w oczy rzucają się ikonki Pomoc, Regulamin oraz Odpowiedzialna gra. Oto opublikowane dokumenty, które szczegółowo opisują warunki oraz zasady gry:

 • Regulamin – każdy gracz powinien go przeczytać zanim zacznie obstawiać. W zabawie na pieniądze, jeszcze bardziej niż w innych formach rozrywki, ważna jest świadomość tego jakie zasady obowiązują zarówno gracza, jak i organizatora zakładów.
 • Odpowiedzialna gra – dotyczy zasad oraz warunków, które należy spełnić, by grać odpowiedzialnie. Dokument podzielony jest na kilka rozdziałów poświęconych: – zaangażowaniu bukmachera w inicjatywę, – raportu z działań, – informacji dotyczących limitów, – wyjaśnieniu czym jest hazard oraz wskazówkami gdzie szukać pomocy, jak np. http://www.poradnia-uzaleznien.pl/
 • Samouczki – w serwisie jest całkiem sporo materiałów dotyczących tego jak stawiać pierwsze kroki w dziedzinie zakładów wzajemnych: począwszy od rejestracji konta, po bardziej zaawansowane zasady zawierania i rozstrzygania poszczególnych zakładów.
 • Prawo/Polityka Prywatności/cookies/CSR – w tych zakładkach użytkownik może poznać podstawy prawne zawieranych zakładów oraz ich zgodność z prawem. Może też dowiedzieć się na jakich zasadach są przechowywane przez bukmachera jego wrażliwe dane oraz jakie inicjatywy firma podejmuje, by realizować założenia polityki społecznej odpowiedzialności biznesu.

Graj Bezpiecznie Online

Totolotek podobnie jak inne firmy z branży bukmacherskiej w Polsce przygotował standardowe mechanizmy zabezpieczające dane swoich klientów. Spółka Totolotek wykorzystuje najnowsze zabezpieczenia technologiczne oraz serwisowe, by chronić dane użytkowników, włączywszy w nie Certyfikat SSL. Dodatkowe środki kontrolne Ministerstwa Finansów są gwarancją 100% bezpieczeństwa graczy. Do swojej strategii bezpieczeństwa dodał również standardowe limity stawek oraz wygranych:

 • 100.000 zł – jest limitem dla zakładów pojedynczych oraz wielozdarzeniowych zawierających od 2 do 14 zdarzeń
 • 500.000 zł – jest limitem dla zakładów: systemowych, mieszanych oraz prostych wielozdarzeniowych zawierających od 15 do 32 zdarzeń

Pamiętaj, że każde konto ma standardowy limit stawek: dzienny 10 .000 zł oraz miesięczny 100.000 zł Każdy gracz może samodzielnie zmniejszyć limit. Aby dokonać zwiększenia limitu należy napisać zgłoszenie na adres [email protected] Limit stawek/czasu można sprawdzić po zalogowaniu się na konto w serwisie totolotek.pl, w zakładce Moje Konto → Odpowiedzialna gra.

Totolotek jest jedynym bukmacherem w Polsce, który oprócz obowiązującej litery prawa z własnej inicjatywy podejmuje działania uwiarygadniające markę w świadomości użytkowników. Różnorodne prospołeczne przedsięwzięcia składają się na cztery zasadnicze obszary aktywności: – Odpowiedzialna Gra – Sponsoring Polskiego Sportu – Przeciwdziałanie Korupcji W Sporcie – Przeciwdziałanie Praniu Brudnych Pieniędzy. Akcje prowadzone równolegle na różnych płaszczyznach są doskonałą formą zaskarbienia zaufania potencjalnych graczy oraz profesjonalnych typerów, jak również wypróbowania wiarygodności bukmachera.

Totolotek Zakłady Bukmacherskie na żywo

totolotek-zakłady-na-żywo

Totolotek w ofercie ma 6 bardzo popularnych dyscyplin sportowych, są nimi:

Bukmacher nie gra pierwszych skrzypiec na polskim rynku zakładów wzajemnych live. Jednak oferta firmy jest przyzwoita, biorąc pod uwagę dostępne dyscypliny sportowe oraz warte ryzyka, dość wysokie kursy. Niestety, jakość usługi zakładów na żywo nie jest w pełni zadowalająca ze względu brak transmisji live, co przy obstawianiu na żywo jest dość poważnym uchybieniem. W trakcie gry użytkownik ma dostęp do uaktualnianych na bieżąco statystyk oraz wizualizacji zdarzeń. Bukmacher  pilnuje tego, aby każdy gracz zdawał sobie sprawę, że wizualizacje gry nie są podstawą do ewentualnych roszczeń wobec firmy. Komunikat dotyczący tej kwestii pojawia się w zakładce jednak zbyt często i obniża komfort gry.

Totolotek Metody Płatności

Totolotek wprowadził cztery metody doładowań dla konta online. Niestety mimo, że w Polsce jest  ponad 350 lokali naziemnych, nie można w nich wpłacić depozytu na konto internetowe. Firma również nie współpracuje w tym zakresie z portfelem elektronicznym PayPal. Warto jednak przyjrzeć się metodom wpłat, gdyż rekompensują one wymienione wyżej niedogodności. Jest to bukmacher Tpay, który posredniczy, aż 30 różnym bankom oraz portfele elektroniczne ułatwiają transakcje dla graczy online. Wybierz jedną z metod wpłaty i postaw swój pierwszy zakład:

 • karta płatnicza lub przelew bankowy / Dotpay.com
 • Paysafecard
 • Tpay.com
 • Skrill
 • Blik

Wpłaty / Wypłaty – doładowanie konta

Niewątpliwym atutem Totolotka jest to, że nie wprowadził żadnych limitów dla wypłat. Możesz zlecać wypłatę od najmniejszych po ogromne kwoty. Wszystkie transakcje odbywają się bezgotówkowo oraz bez dodatkowych kosztów.  Minimalna wartość wpłaconego depozytu to 1 zł, nie ma górnych limitów doładowań konta. Oferta Totolotek dotycząca metod wpłat wpisuje się w pewien sprawdzony standard na polskim rynku. Szkoda, że firma nie współpracuje np. z RapidPay, tak aby usprawnić transfer środków w szybko zmieniającym się środowisku jakim jest branża bukmacherska.

totolotek-metody-płatności

Jak dokonać wpłaty krok po kroku:

 1. Zaloguj się na swoje Totolotek online konto (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś sprawdź tu [1. Totolotek Nowe Konto] jak krok po kroku poprawnie się zarejestrować)
 2. Kliknij w okienko Wpłaty/Wypłaty  →  Wpłać na konto  → Wybierz metodę płatności
 3. Po przekierowaniu na bezpieczną stronę, pamiętaj aby postępować zgodnie z instrukcjami
 4. Środki powinny znaleźć się na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia w zależności od pory dnia, w której wykonany był transfer

Oto tabela wpłat depozytów Totolotek:

Wpłata depozytu

Minimalna

Maksymalna

Dotpay

1 zł

Paysafecard

20 zł

Tpay

1 zł

Skrill

1 zł

Jak wypłacić pieniądze z konta? Wypłata środków jest banalnie prosta, choć czas realizacji zlecenia trwa, aż do 7 dni roboczych od dnia przesłania polecenia wypłaty. Analogicznie do wpłat, wypłaty są realizowane za pośrednictwem przelewu na konto bankowe. Środki zostaną przelane wskazany numer, podany przez gracza podczas rejestracji na portalu. Cały system działa intuicyjnie:

 1. Zaloguj się na swoje Totolotek online konto
 2. Kliknij w okienko Moje konto lub Wpłaty/Wypłaty  → Zleć wypłatę
 3. W okienku kwota wpisz wysokość wypłaty
 4. Kliknij zapisz

Totolotek Oferta Bukmacherska

Totolotek słynie ze swoich sztandarowych ofert: zakładów bukmacherskich – Toto-Mix, Toto-Racing i GBI; totalizatory piłkarskie – Toto-Liga i Toto-Gol; oraz totalizator konny – Toto-Lotek,. Biorąc pod uwagę różnorodne zainteresowania graczy bukmacher pokazał, że potrafi się zakładać z niemal z każdym i prawie o wszystko. W Totolotku można obstawiać, aż 28 dyscyplin sportowych, są wśród nich tradycyjne sporty, jak:

Jak również niszowe:

 • bandy
 • pesapallo

W zestawie jest również podział na sporty olimpijskie oraz sporty zimowe – coś dla okazjonalnych kibiców.
Rynków zakładów sportowych są dziesiątki – można wybierać w bardzo różnorodnej ofercie.

Totomix Oferta i Dodatkowe Produkty

Totomix – jest głównym produktem bukmachera. Zakłady polegają na typowaniu różnego rodzaju zdarzeń, które mogą być dyscyplinami sportowymi, jak również wydarzeniami kulturalnymi lub społecznymi. Bukmacher może pochwalić się rozmachem zakładów rozpisując na przykład grę na typowanie przyszłego prezydenta Warszawy, o którego fotel walczą: Rafał Trzaskowski (kurs: 1,75) oraz Patryk Jaki (kurs: 1,95). W ofercie Toto-Mix odnaleźć można ponadto różne opcje typowania, a zatem wybrać dowolny dostępny rodzaj zakładów.

Zakład Bezpieczny –  Nawet jeśli jedno zdarzenie na kuponie będzie nietrafione, otrzymujesz wygraną:

 • wszystkie zdarzenia → trafione  pełna kwota wygranej
 • jedno nietrafione → wniesiona stawka x 10 x podatek (12%)

Warunki zakładu: Oferta dotyczy zakładów prostych Toto-Mix; min. kurs wszystkich zdarzeń – 150;
maks. kurs jednego zdarzenia – 5,0. Aby obstawić kupon wystarczy kliknąć: zagraj zakład bezpieczny. Znajdziesz go nad okienkiem zagraj. Uwaga: Zakładu bezpiecznego nie można wybrać w aplikacji oraz nie dotyczy oferty live. Warto pamiętać, że mimo 12% podatku nałożonego na legalnie działających bukmacherów – Totolotek ma jedne z najwyższych kursów w Polsce. Jakość serwisu podnoszą na pewno dodatkowe promocje takie jak, Gram Grubo, dzięki którym można w całości zniwelować podatek.

Totolotek Sporty Wirtualne

Virtual Sports są nowym produktem Spółki. Totolotek postawił na jedne z najbardziej dynamicznych zakładów. Trzeba przyznać, że ciekawa oferta i udogodnienia dla graczy pokazują jak doskonale bukmacher radzi sobie w ciągle zmieniającym się środowisku. Praktyczną usługą, niezwykle poprawiającą jakość gry, jest transmisja live dla wybranych zdarzeń. W tej chwili są wyłącznie 3 dyscypliny sportowe:

 • piłka nożna
 • koszykówka
 • tenis

Niestety, są również pewne niedociągnięcia, których nie można przemilczeć. Po pierwsze Totolotek nie planuje na razie poszerzenia swojej oferty o dodatkowe dyscypliny. Po drugie, firma jako jedyna w kraju ma licencję na organizowanie zakładów, na wyścigi konne oraz psów – kupony na te zdarzenia można obstawiać wyłącznie w lokalach naziemnych.

Jakość Strony Internetowej Totolotek

Z całą pewnością stronę internetową Totolotka można nazwać nowoczesną. Powodem jest nie tylko ostatnia modernizacja interfejsu, ale przede wszystkim unikatowy design umożliwiający niemal intuicyjne poruszanie się po serwisie. Szybkie odnalezienie niezbędnych informacji ułatwia kompozycja infografik. Chcesz założyć konto? Czy pobrać aplikację bukmacherską? Cała oferta w jednym miejscu niezwykle sprawnie uporządkowana.

Wyglądem przypomina pierwszą stronę ulotki reklamowej supermarketu, do której dołączono streaming live aktualnie rozgrywanego meczu w virtual sports. Dzięki temu łatwo odnaleźć interesującą kategorię i bezpośrednio wejść do poszukiwanej zakładki – nie będąc jednocześnie bombardowanym tabelami oraz statystykami wyników. Wszystkie wykresy oraz dane dotyczące rozgrywek można łatwo odnaleźć klikając po prostu w Zakłady Bukmacherskie. Natomiast już przy samej próbie wejścia do serwisu pojawiają się pola tekstowe dotyczące weryfikacji wieku oraz subskrypcji. Ich wygląd jest spójny z koncepcją wizualną całego portalu Totolotka. W porównaniu z innymi polskimi bukmacherami, strona Totolotka bierze pod uwagę również potrzeby mniej doświadczonych typerów.

Totolotek Mobilne Zakłady Bukmacherskie

Oferty mobilne w branży bukmacherskiej zrewolucjonizowały model obstawiania zakładów na telefon w internecie. Smartfony, iPhony, tablety, iPady z aplikacjami bukmacherów lub gra przez przeglądarki mobilne są wygodne oraz łatwe w użyciu. Sprawdziliśmy jak z modernizacją systemu obstawiania poradził sobie Totolotek. Firma umożliwia grę przez stronę mobilną oraz przygotowała aplikacje na Android oraz iPhone.

Totolotek Aplikacja Android

W aplikacjach masz dostęp do pełnej oferty na żywo oraz przedmeczowej. Dużym plusem jest możliwość doładowania konta bezpośrednio w aplikacji. Sprawdź w kilku krokach jak ją pobrać:

 1. Wejdź na stronę Totolotka.
 2. W zakładce Mobile kliknij pobierz.
 3. Pobieranie aplikacji rozpocznie się automatycznie, choć możesz otrzymać komunikat, że pobierasz ją z nieznanego źródła – zlekceważ to – instalacja jest bezpieczna.
 4. Po pobraniu aplikacji, kliknij przycisk Instaluj.
 5. Po instalacji otwórz aplikację.
 6. Gotowe: graj gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Uwaga! Aplikacji Totolotka, ani aplikacji żadnego innego bukmachera nie odnajdziesz w Google Play, ze względu na blokadę aplikacji służącej do obstawiania zakładów. Dlatego należy przygotować smartphone przed pobraniem aplikacji na Android. Oto co należy zrobić:

 • W ustawieniach telefonu zezwolić urządzeniu na pobieranie aplikacji innych niż w Google Play.
 • Na stronie bukmachera w zakładce Mobile kliknąć na panel Pobierz Aplikację
 • Po zakończeniu pobierania rozpocząć proces instalacji aplikacji.
 • Otwórz aplikację: graj gdzie chcesz, i kiedy chcesz

Totolotek bukmacher: Aplikacja iOS

Sprawdź jak w kilku krokach pobrać i zainstalować aplikację iOS bukmachera Totolotek na Twoim urządzeniu:

 1. Wejdź na stronę Totolotka lub wyszukaj aplikacji w App Store aplikacji, wpisując hasło: Totolotek sport
 2. Odszukaj aplikację, a następnie Install, jeśli będzie to konieczne Apple poprosi Cię o dodatkową weryfikację danych, po prostu podążaj za instrukcją
 3. Po zakończeniu instalacji kliknij Open wyraź zgodę na pobieranie przez Totolotka informacji o Twoim położeniu
 4. Gotowe: graj gdzie chcesz i kiedy chcesz

Totolotek Program Lojalnościowy w Ofercie VIP – VIP Club

Oferta VIP bukmachera Totolotek jest jedną z nielicznych w Polsce. Osoby grające z dużą częstotliwością mogą liczyć na specjalne bonusy i promocje. Zaproszenie do klubu VIP można uzyskać będąc aktywnym oraz lojalnym graczem. Zaproszenie do klubu VIP można otrzymać wyłącznie bezpośrednio od bukmachera. Dział Marketingu przyznaje członkostwo wybranym klientom według indywidualnie przygotowanych kryteriów.

Co trzeba zrobić, by zostać członkiem VIP Club? Wystarczy założyć konto w Totolotku oraz regularnie obstawiać kupony. Firma honoruje aktywnych graczy, a każde konto jest oceniane indywidualnie. Pakiet VIP jest również elementem strategii solidarnościowej. Dlatego każdy członek może liczyć na dodatkowe korzyści niezależnie od wysokości wpłacanych depozytów. Jedno jest pewne – warto dołączyć do tego elitarnego klubu. Sporządzając promocje wchodzące w skład zaproszeń do CLUB VIP, Dział Marketingu bierze pod uwagę sposób gry każdego gracza oraz dostosowuje ofertę najlepiej pasującą do ducha rywalizacji danej osoby. Aktualne korzyści z VIP Club: freebety, promocje sprofilowane pod użytkownika, bonus urodzinowy, konkursy, wycieczki zagraniczne oraz indywidualna obsługę gracza.

Obsługa Klienta Totolotek

Jest to zdecydowanie mocny punkt w ofercie bukmachera. Dział Obsługi Klienta, na który składają się: konsultacja telefoniczna, czat live oraz e-mail są dostępne przez 7 dni w tygodniu 9:30-21:30 (w poniedziałki 10-21:30). Jest to zdecydowanie europejski standard, choć niezwykle pomocnym byłby czat live dostępny całą dobę.

 • Pomoc online – Czyli czat live. By skontaktować się bezpośrednio z konsultantem należy kliknąć w pomarańczową ikonkę w kształcie dymku tekstowego po prawej stronie ekranu. Dzięki tej funkcji nawiązanie kontaktu jest bardzo łatwe. Trudniej jest z uzyskaniem wyczerpujących informacji od obsługi klienta. Warto zainwestować w czat live, tak aby użytkownik miał poczucie profesjonalizmu świadczonych usług. Czas reakcji: do kilku minut
 • E-mail – sprawnie działająca usługa. Można uzyskać rzeczowe informacje dotyczące sposobów funkcjonowania serwisu. Mimo, że konwencja listowna jest dość formalnym sposobem kontaktu, można z konsultantem pokonwersować wymieniając listy. Profesjonalna pomoc i skuteczna metoda kontaktu.
 • Infolinia – Obok czatu live jest to niezwykle poręczne narzędzie do natychmiastowego rozwiązywania palących problemów. Możliwość kontaktu telefonicznego przez 7 dni w tygodniu zdecydowanie wyróżnia Totolotka spośród innych firm działających na rynku. Jest to rozsądna odpowiedź na potrzeby klientów oraz wiadomy znak, że obstawianie zakładów nie odbywa się między poniedziałkiem a piątkiem, a przeważnie właśnie w weekendy gracze potrzebują bezpośredniej pomocy. Konsultanci świetnie przygotowani, kulturalni oraz cierpliwi. Duży plus za tę usługę.

Jakie kraje obsługuje Totolotek?

Warto podkreślić, że światowy poziom oferty Totolotek nie jest przypadkowy. Spółka od 2005 roku jest częścią międzynarodowej grupy INTRALOT, która ma swoje placówki, aż w 57 krajach na świecie.

Bukmacher Totolotek kieruje swoją ofertę do osób przebywających na terenie RP. Aby zarejestrować się w serwisie należy posiadać konto w polskim banku, jednak można grac przebywając za granicą. Strona nie bez powodu została przetłumaczona na język angielski (ikonka znajduje się u góry strony obok godziny). Otóż gracze niebędący aktualnie w Polsce mogą obstawiać za pośrednictwem komputerowej wersji strony (nie jest to, niestety, możliwe za pośrednictwem usług mobile). Użytkownicy mogą obstawiać wyłącznie w polskiej walucie PLN, czyli polski złoty.

Totolotek – czy warto obstawiać?

Nigdy nie wiesz w 100%, że Twój pewniak wygra. Bezdyskusyjne jest jednak to, że Totolotek zakłady bukmacherskie jest weteranem swojej branży w Polsce. A jak powszechnie wiadomo duże doświadczenie firmy oraz ogromny kapitał są gwarancją solidnie świadczonych usług. Nie inaczej jest w tym przypadku.  Oferta zakładów sportowych bukmachera niemal dorównuje najlepszym na rynku oraz zdecydowanie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy.

Smykałka do innowacji oraz niewyczerpane źródło pomysłów są domeną tego bukmachera. Atrakcyjne bonusy oraz promocje, jak również wysokie kursy z pewnością zadowolą najbardziej wymagających typerów. Warto pamiętać, że Totolotek ma jeden z najlepszych programów lojalnościowych w Polsce oraz niecodzienną ofertę VIP. Jeśli zdecydujesz się na grę u tego bukmachera – na pewno warto zatrzymać się tu na dłużej.

FAQ: Totolotek

Tak. Oferta Totolotka to wiele dyscyplin sportowych i mnóstwo różnych zakładów do postawienia. Jest to bardzo doświadczony bukmacher, który dba o bogaty wybór.

Totolotek oferuje bonus nawet do 1000 zł na start. Więcej o tym jak zdobyć dodatkowe pieniądze dowiesz się w naszej recenzji.

Tak. Totolotek online oferuje zakłady na podstawie licencji wydanej przy Ministerstwo Finansów RP.

Ważne jest to, że Totolotek udostępnia aplikację zarówno na iOS jak i Android, dzięki czemu jego oferta jest kompletna.


Opinie użytkowników

Brak recenzji


Czy masz pytanie lub opinię na temat tego artykułu? Podziel się nimi z nami!

Twój adres e-mail nie będzie uplubliczniony. Niebędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*


850 zł BONUS

bonus bet-at-home
Bonus od 1 depozytu
obrót x4, kurs min. 1,7 w ciągu 90 dni

850 zł BONUS