Skip to main content

Totalbet Bonus i Opinie

od zakladybukmacherskie.net™

350 zł BONUS

bonus bet-at-home
Bonus od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni
Bonus350zł w bet-at-home
Warunki bonusuBonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni
Metody płatnościVISA, MasterCard, Przelew bankowy, Przelewy24, Dotpay, PayU, BLIK
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
WalutyPLN, EUR, GBP, USD
LicencjaMalta
Ostatnia Aktualizacja Grudzień 2019

Ocena całościowa

92%

"Nowy bukmacher online 2018 + dobra oferta na start"

Bonus
90%
przyzwoity bonus i freebet bez depozytu
Strona Internetowa
85%
łatwa w nawigacji
Mobile
85%
aplikacje na Android oraz iOS
Licencja
100%
legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
100%
certyfikat SSL

Bukmacher online uzyskał licencję na prowadzenie działalności od Ministerstwa Finansów RP w marcu 2018 roku. Już w lipcu 2018 zaklady bukmacherskie rozpoczęły organizację zakładów sportowych przez internet.  Spółka zaczyna odnosić małe sukcesy i powoli zbiera przyzwoite opinie, Totalbet znalazł się również dość wysoko w rankingu bukmacherów internetowych.

Opinie o Totalbet: młody bukmacher z ambicjami

Młody bukmacher z ambicjami zbiera dobre opinie. TOTALbet ma atrakcyjne promocje:

 1. bonus na start 100% od depozytu do 500 zł
 2. freebet 10 zł za rejestrację

Atutem jest również doświadczenie w szeroko rozumianej branży rozrywkowej. Bukmacher zwyczajnie wie jak organizować zabawę na pieniądze. Firma należy do Grupy Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. Konsorcjum jest właścicielem znajomo brzmiących tytułów, takich jak: popularne radiostacje ESKA, ESKA ROCK oraz VOX, czy tabloidu Superexpress.

Wiarygodne przedsięwzięcia eventowe, fonograficzne i wydawnicze są domeną tego giganta. Dowiedz się czy serwis bukmacherski dorównuje przebojowością innych inicjatyw Grupy ZPR.

Totalbet Bonus Powitalny

Totalbet przygotował dla nowych graczy zaklady bukmacherskie, a tam klasyczny Bonus Powitalny: 100% od pierwszego wkładu, aż do 500 zł. Jest to przyzwoita oferta na start za rejestrację konta.

Jeśli natomiast mieszkasz za granicą sprawdź ofertę bet-at-home, w której jest jeszcze więcej atrakcyjnych ofert powitalnych:

Sprawdź bukmachera bet-at-home

Totalbet bonus powitalnyBONUS 100% do 500 zł

W ramach promocji Totalbet Bonus 100% jak sama nazwa wskazuje, wystarczy założyć konto i doładować konto po raz pierwszy, aby otrzymać 100% od kwoty depozytu. Maksymalna wysokość środków dodatkowych przyznanych z Bonusu, które mogą pojawić się koncie nowego gracza wynosi 500 zł. Zatem wysokość złożonego depozytu może być wyższa, ale bonusowe 100% tylko do 500 zł. Dodatkowo Bonus 500zł można łączyć z Bezpiecznym Zakładem. Oznacza to, że jeśli jedno zdarzenie na Twoim kuponie okaże się nietrafione – zakłady bukmacherskie zwracają Ci postawione pieniądze.

Po wpłacie środków na konto przyznany Bonus jest zamrożony. Aby go aktywować, należy obrócić 1x wysokością całego wpłaconego depozytu: przynajmniej 2 różne kupony po łącznym kursie minimalnym 2,0. Po rozliczeniu kuponów czas wykorzystać środki z konta bonusowego. Jak wypłacić środki z konta bonusowego? To proste! Wystarczy przyznaną kwotę obrócić min. 6x po minimalnym kursie 2,0. Pamiętaj, że pojedynczy kupon musi posiadać przynajmniej 3 zdarzenia, a kurs pojedynczego zakładu powinien wynosić min. 1,20. Do momentu spełnienia warunków Bonusu, przyznane środki są udostępniane z SALDA Bonusowego. W chwili gdy wykonania pełnych obrotów z uwzględnieniem kursów minimalnych – środki automatycznie dopisywane są do SALDA głównego.

Totalbet Nowe Konto

Aby skorzystać zarówno z regularnych, jak i promocyjnych ofert należy się zarejestrować oraz przejść pozytywną weryfikację konta. Pamiętaj, że w Total bet możeszotworzyć 2 typy kont:

 • Tymczasowe – wymagana wyłącznie rejestracja
 • Stałe – wymagana rejestracja i weryfikacja

Sprawdź jak otworzyć Nowe Konto w Totalbet. W prawym górnym roku znajduje się iknonka Załóż Konto:

 1. Po wyświetleniu się formularza rejestracyjnego wypełnij Dane Konta
 2. Następnie Dane użytkownika – podając wyłącznie prawdziwe informacje – wrażliwe dane są chronione przez serwis
 3. Poniżej znajdują się checkboxy, które należy zaznaczyć oraz nie zapomnieć, aby potwierdzić Chęć otrzymania Bonus 100% od wpłaty
 4. Następnie kliknij pole tekstowe z napisem Rejestracja i postępuj zgodnie z instrukcją

TOTALbet freebet: 10 złotych za rejestrację

Poza bonusem powitalnym (100% do 500 zł) TOTALbet dla nowo zarejestrowanych graczy
przygotował zupełnie za darmo freebet w wysokości 10 zł. Chcąc ubiegać się o darmową
gotówkę na zakłady, wystarczy:

 1. przejść pełną rejestrację, dostarczając supportowi dokument tożsamości
 2. poczekać na weryfikację danych przez pracowników TOTALbet

Warunki Freebetu w TOTALbet

Jak zdobyć Freebet w TOTALbet? Należy spełnić pewne warunki.

 1. Freebet jest dostępny do zagrania przez kupon elektroniczny (ang. betslip). Jest on dostępny w prawym dolnym rogu ekranu
 2. Betslip ma przycisk służący do obstawienia kuponu ze środków freebetu (10 PLN TOTALbet freebet), a nie ze środków salda głównego
 3. Co istotne, przycisk: 10 PLN TOTALbet freebet pojawia się na kuponie dopiero wtedy, kiedy spełnia on warunki promocji
 4. Kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00

Każdy użytkownik, który chce upewnić się, że na jego koncie dodano bonusowe 10 zł, może
to zrobić z poziomu swojego konta.

 1. W sekcji Moje konto wystarczy przejść do kategorii Freebety
 2. Bonus w tej formie na koncie gracza ważny jest przez 30 dni od czasu weryfikacji konta, a jego stawka nie podlega dzieleniu

Totalbet Promocje dla Aktywnych Graczy

Nie tylko Pakiet Powitalny kusi w ofertach promocyjnych i bonusów bukmacherskich Totalbet Polska. Promocje dla graczy już zarejestrowanych trzymają poziom serwisu w dobrej kondycji.

Total Bonus

Promocja dotyczy kuponów AKO, dla których wygrana może być podniesiona o Bonus wartości od 5% do, aż 30%. Wielkim atutem Total Bonus jest automatyczna aktywacja promocji po zamieszczeniu na kuponie mininmum 5 zdarzeń. Oto warunki uczestnictwa: potaw kupon AKO z kursem minimalnym 1,2 dla pojedynczego zdarzenia, za minimum 1 zł. Jak obliczyć wysokość Bonusu? To łatwe, przelicznik jest prograsywny dla liczby zdarzeń, dla:

Liczba zakładów AKO

Procent wygranej

Warnuki promocji

5

+5%
 • zakład pojedynczy min.  1zł
 • kurs min. 1,20

6

+ 10%
 • zakład pojedynczy min.  1zł
 • kurs min. 1,20

7

+ 15%
 • zakład pojedynczy min.  1zł
 • kurs min. 1,20

8

+ 20%
 • zakład pojedynczy min. 1zł
 • kurs min. 1,20

9

+ 25%
 • zakład pojedynczy min. 1zł
 • kurs min. 1,20

+10

+ 30%
 • zakład pojedynczy min. 1zł
 • kurs min. 1,20

 

Pamiętaj! Total Bonus nie łączy się z promocjami wchodzącymi w skład Pakietu Powitalnego.

Bezpieczny Zakład

Kolejna trafiona promocja. Wystarczy spełnić warunki, by Bezpieczny Zakład automatycznie objął kupon gracza. Zasady Bezpiecznego Zakładu są dobrze znane: polegają na ubezpieczeniu typu w przypadku gdy jedno ze zdareń okaże się nietrafione. Wtedy kupon jest przeliczany po kursie 1,0 i ostatecznie równy stawce wyjściowej. Aby kupon został zaliczony do promocji musi: 1) mieć przynajmniej 10 zdarzeń 2) minimalna stawka przynajmniej 10 zł 3) kurs minimalny dla pojedynczego zdarzenia wynosi 1,2. Uwaga! Promocja obejmuje kupony zawarte wyłacznie z salda głównego gracza.

Kasomania Loteria

Zakłady bukmacherskie zorganizowały promocję, w której może wziąć udział każdy kto posiada zweryfikowane konto w Totalbet online. Regulamin jest prosty: za każdy postawiony zakład w wys. 10 zł, otrzymuje się 1 punkt. Za każde kolejne 10 zł, następne punkty. Dzięki kumulacji można zwiększyć szane na wygraną, a pula nagród jest wysoka i wynosi, aż 218.300 zł :

 • codziennie – 10 x 100 zł
 • co piątek – 2000 + 500 zł
 • dni specjale – 7.300 zł
 • wielki finał – 50.000 zł , 30.000 zł, 10.000 zł oraz 2 x 5.000 zł

Jest to wyjątkowa oferta bukmacherska. Wynika to z faktu, że pieniądze można wypłacić bez konieczności obrotu lub po prostu przeznaczyć na dalszą grę. By wziąć udział w promocji wystarczy zalogować się na konto Totalbet i zapisać do loterii promocyjnej.

Totalbet Legalny Bukmacher – co z podatkiem od zakładów?

Totalbet bukmacher rozpoczął działalność w 2017 roku uzyskując licencję Ministra Finansów. Do lipca 2018 roku prowadził wyłącznie działalność naziemną, a od lipca 2018 rozpoczął organizację zakładów wzajemnych w internecie. Organem kontrolującym działalność firmy jest organ kontrolny, czyli Ministerstwo. Pełna współpraca bukmachera wynika z przepisów prawa, do których poważna firma jaką jest Totalbet w pełni dostosowała świadczone usługi. W związku z tym odprowadzany jest również 12% podatek obrotowy. Plusem jest to, że wzorem innych bukmacherów, dodatkowe koszty związane z wygraną są automatycznie rozliczane przez system.

Warto pamiętać, że jeśli wygrana przekroczy 2280 zł, dodatkowo pobierany jest podatek do Urzędu Skarbowego. Tutaj system bukmachera również automatycznie uwzględnia dodatkowe koszty więc wszystko jest rozliczane bez udziału osób trzecich.

Totalbet Wiarygodny Bukmacher Online

Totalbet zakłady bukmacherskie są wiarygodnym bukmacherem online. Gwarantem wypłacalności spółki jest nie tylko nadzór Ministerstwa Finansów RP. Duże znaczenie ma również ogromny kapitał, którym zarządza konsorcjum. Inwestycje w najnowsze unowocześnienia zabezpieczeń witryny, by w pełni chronić dane użytkowników oraz ich konta potwierdza certyfikat SSL przyznany bukmacherowi. Totalbet praca zdobywa zaufanie klientów. Jaki inne legalne zaklady bukmacherskie online, publikuje na swojej stronie internetowej treści realizujące politykę Odpowiedzialnej Gry. Uwiarygadnia swoją obecność również rzetelnie informując użytkowników serwisu o prawach i obowiązkach organizatora zakładów oraz typera.

Tuż przed odwiedzeniem witryny pojawia się komunikat, który nakazuje potwierdzenie pełnoletności. Czytelny układ treści umożliwia szybką nawigację do zakładki Pomoc. Spółka udostępnia szereg usług pełniących funkcje wsparcia dla użytkowników serwisu, są nimi: FAQ, Samouczki oraz Regulaminy. Godziny pracy Biura Obsługi Klienta są zadowalające. Klient może kontaktować się z działem codzinnie od godziny 9 do 23.

 • Regulamin zakładów / Odpowiedzialna Gra / Promocje – dokumenty czytelnie określające zasady gry w serwisie. Dotyczą generalnych zasad organizacji zakładów wzajemnych. Tutaj użytkownik serwisu dowie się jakie są prawa i obowiązki typera oraz spółki. „Odpowiedzialna Gra” jest dokumentem, w którym użytkownik dowie się jakie zagrożenia może nieść z sobą hazard (www). Regulaminy aktualnych promocji szczegółowo opisują zasady zawierania zakładów dla wybranych ofert.
 • FAQ – zestaw najczęściej zadawanych pytań. Ważna zakładka, która powinna być podstawowym źródłem wsparcia dla nowych graczy. Zestawienie obejmuje najbardziej palące zagadnienia dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherką
 • Jak zacząć? / Vademecum gracza – teksty informacyjne, służące nowym graczom jako poradniki. Teksty wyjaśniają krok po kroku jakie działania należy podjąć, aby we właściwy sposób rozpocząć obstawianie u bukmachera
 • Cash-Out – zakładka, w której wyjaśnione zostały zasady wypłacania środków przed rozstrzygnięciem typowanego zdarzenia

Totalbet zakłady na żywo

Totalbet zakłady na żywo

Warto przyjrzeć się ofercie zakładów na żywo Totalbet w osobnym akapicie. Wydaje się, że najmłodszy bukmacher online w Polsce doskonale zna wartość profesjonalnie zorganizowanych zakładów live. Serwis jest wciąż w trakcie rozbudowy i w niedalekiej przyszłości z pewnością będzie udoskonalany. Tymczasem widać bardzo dobre początki ogólnego projektu, który uwzględnia dynamiczny charakter środowiska zakładów na żywo.

Zakładkę „Live” można dostrzec bezpośrednio ze strony głównej. Znajduje się ona w lewym górnym rogu witryny. Wystarczy w nią kliknąć. Lewą I centralną część portalu wypełnia tabela aktualnych zdarzeń. Ponad nią jest lista dyscyplin, które są dostępne w ofercie, aktualnie jest ich 7:

Wystarczy kliknąć na wybrany sport, aby wyświetlić zestaw dostępnych rynków. Bukmacher ma ich obecnie w ofercie kilkanaście. Bardzo poręczny projekt strony umożliwia obstawienie kuponu w każdej chwili. W prawym dolnym rogu, tuż przy dymku czatu na żywo w każdej chwili jest widoczny prostokątny panel z napisem „Kupon”. Po prawej stronie od tabeli znajduje się ciekawe urozmaicenie serwisu – okno z opublikowanymi tweetami. Dzięki niemu można nieustannie śledzić aktualności ze swiata sportu szerowane przez social media Totalbet.

W panelu powyżej zestawu dyscyplin są przygotowane trzy zakładki:

 1. Wydarzenie
 2. Multi
 3. Kalendarz

„Wydarzenie” prezentuje szczegółowo wybrany mecz lub rozgrywkę uwzględniając przyjrzeć dostępne rynki. „Multi” jest zakładką, dzięki której gracze mogą korzystać z podglądu multiscreen. Jest to zdecydowanie wyróżniające bukmachera udogodnienia dla graczy zapowiadające dobry kierunek rozwoju witryny. W tej chwili dostępne są wyłącznie wizualizacje na żywo dla każdego wydarzenia, ale jak zapowiada firma już niebawem będą udostępniane również transmisje live.

Totalbet Metody Płatności

Metody Płatności u bukmachera Totalbet są przygotowane w sposób, który zadowoli większość użytkowników serwisu.

TotalBet metody płatności

Mimo młodego stażu na polskim rynku zakładów wzajemnych spółka dysponuje dość licznymi formami płatności. A już niedługo rozpocznie współpracę z bardzo popularnymi pośrednikami branży bukmacherskiej: Skrill oraz Neteller. Totalbet zachwala szybkość oferowanego transferu środków oraz brak jakichkolwiek dodatkowych kosztów obsługi i być może niebawm będzie bukmacherem Tpay. Firma może się pochwalić współpracą z kilkudziesięcioma bankami. Spółka oferuje szybkie przelewy bankowe, transakcje za pomocą portfeli elektronicznych oraz płatności prepaid lub kartą debetową. Aby postawić pierwszy zakład należy doładować konto wybierając jedną z form płatności:

 • Dotpay.com
 • PayU.com
 • Visa / Mastercard
 • Portfele Masterpass/ Visa Checkout
 • Blik
 • Paysafecard

WPŁATY / WYPŁATY

WPŁATA DEPOZYTU MINIMALNE MAKSYMALNE
Blik 1 zł
Visa/Mastercard 1 zł
Portfele Visa Checkout/Masterpass 1 zł
Paysafecard 1 zł
Dotpay 1 zł

 

Zasilenie konta w 3 krokach:

 1. Należy zalogować się w serwisie → „Moje konto”
 2. W „Moje Konto” kliknąć w zakładkę „Wpłata”
 3. Wybrać preferowaną metodę płatność, określić wartość depozytu → postępować zgodnie z instrukcją.

Wypłata środków w 3 krokach:

 1. Wejdź na stronę Totalbet, zaloguj się w → „Moje konto”
 2. Kliknij w okienko „Wypłata”
 3. Określ wysokość wypłacanych → postępuj zgodnie z instrukcją

Uwaga! Minimalna kwota wypłaty wynosi 1 zł. Totalbet nie pobiera opłat za trasfer środków. Zlecenia wypłat są realizowane w dni robocze. Jeśli dyspozycja została zarejestrowana do godz. 10:00, wypłata nastąpi tego samego dnia, po godz. 12:00. Wszystkie zlecenia wystawione po godz. 10:00 są realizowane w kolejnym dniu roboczym. Wpłaty powinny być księgowane na koncie gracza już kilka minut po wynonanym transferze środków. Jeśli tak się nie stało, należy powiadomić Dział Obsługi Klienta.

Totalbet Oferta Bukmacherska

Oferta Bukmacherska Totalbet zapowiada się obiecująco. Firma wciąż pracuje nad rozbudową serwisu dlatego wśród propozycji wciąż nie ma, choćby zakładów na sporty wirtualne. Można tu jednak z powodzeniem odnaleźć zakłady bukmacherskie na esporty oraz zakłady specjalne. Dla zakładów specjalnych prym wiodą wydarzenia polityczne w skali międzynarodowej.  Bukmaher Totalbet zapewnia, że niebawem jego oferta będzie dużo bogatsza. Sądząc po rozmachu przygotowań można się spodziewać naprawdę interesujących propozycji.

Tymczasem, oczekując na pełną ofertę Totalbet w internecie, warto przyjrzeć się atrakcyjnym zakładom przedmeczowym. Aktualnie bukmacher udostępnia 23 dyscypliny sportowe oraz zakłady specjalne, w tym: Promocje, Sport, Polityka. Wśród sportów znajdują się wszystkie najpopularniejsze dyscypliny. Prezentowane zestawienie dowodzi przemyślanej strategii rozwoju. Mając w komplecie dyscypliny obowiązkowe, można się spodziewać ubogacania oferty o niszowe sporty. Tymczasem prezentujemy kompletną listę dostępnych dyscyplin Totalbet online:

 • piłka nożna
 • piłka ręczna
 • dart
 • tenis
 • koszykówka
 • hokej na lodzie
 • tenis stołowy
 • snooker
 • lekkoatletyka
 • boks
 • MMA
 • Baseball
 • biathlon
 • assie rules
 • futball amerykański
 • futsal
 • golf
 • kolarststwo
 • krykiet
 • pesapallo
 • rugby
 • snooker
 • sporty motorowe
 • formuła 1

Totalbet zakłady przygotował 5 propozycji na e-sporty. Co miesiąc przed ekranem monitora zasiada prawie 1 milion Polaków. Trudno się dziwić, że gigant przemysłu rozrywkowego w Polsce i całej Europie Środkowo-Wschodniej zainwestował właśnie w ten biznes. Ze względu na dynamikę serwisu, również tu spodziewamy się dodatkowych atrakcji w najbliższym czasie:

 • Counter Strike Global Offensive
 • Starcraft
 • League of Legends
 • Rainbow Six Siege
 • Heart Stone

Jakość strony internetowej Totalbet

Strona internetowa Totalbet zapowiada się okazale. Aktualnie rozbudowywana witryna ukazuje przemyślany projekt, dzięki któremu nawigowanie strony jest dziecinnie łatwe. Wynika to z faktu, że przezornie inżynierowie Totalbet online postawili na maksymalną funkcjonalność serwisu.

Prostota szaty graficznej ułatwia odnalezienie kluczowych dla portalu bukmacherskiego zakładek takich,  jak: Po pierwsze, Sport dla zakładów przemeczowych.  Jak również Live dla kuponów stawianych na żywo. Po drugie, bardzo przydatne zakładki ze strony głównej znajdują się również tuż nad aktualną tabelą meczy, są nimi: Cashout, Płatności, Statystyki. Cashout informuje w jaki sposób wypłacić środki przed rozstrzygnieciem zdarzenia. Czytelność oraz dostępność tych informacji jest niezwykle ważna, by efektywnie nawigować serwis. Po trzecie, Płatności mówią same za siebie i dotyczą wpłat/wypłat u bukmachera. Po czwarte zakładka Statystyki ułatwia analizę zdarzeń minionych oraz plany na kolejne mecze. Już pobieżny ogląd strony startowej wskazuje na funkcjonalny kierunek rozwoju witryny, którego odbiorcę można wskazać bezbłędnie: typer. I czytelność serwisu jest chyba narazie najlepszą recenzją dla portalu zakłady bukmacherskie Totalbet online.

Totalbet Aplikacja Mobile

Najmłodsza firma rynku bukmacherskiego online w Polsce jest już przygotowana, by oferować usługi Totalbet mobile, czyli zakłady na telefon. Metoda wielokierunkowego rozwoju witryny z pewnością będzie skuteczna i zyska przychylność graczy w internecie. Nie tylko zawodowy, również przygodny gracz wie jak podnosi komfort gry, możliwość obstawiania w prosty sposób zawsze i wszędzie. Już wkrótce firma udostępni aplikacje bukmacherskie na iOS oraz Widnow Phone. Tymczasem  można korzystać z aplikacji Totalbet Android, która umożliwia dostęp do pełnej oferty bukmachera i dosłownie na wyciągnięcie ręki:

 • szybkie płatności
 • powiadomienia push
 • match tracker

Totalbet – oferta VIP

Oferta VIP nie jest jeszcze dostępna wśród atrakcyjnych propozycji Totalbet Polska. Ponieważ witryna wciaż się rozbudowuje, a jej rozmach daje nadzieję na wartościowe rozwiązania dla typerów, być może oferta VIP zostanie wprowadzona do stałych produktów firmy. Ekskluzywne propozycje dla osób dysponujących wysokimi stawkami na grę znacząco podnoszą rangę serwisu, a tym samym atrakcyjność zakładu bukmacherskiego. Rekomendujemy przygotowanie lukratywnej oferty dla typerów, których obecność może wnieść nową jakość zakładów.

Obsługa Klienta Totalbet

Do zakładki Pomoc można trafić przez stronę główną. Znajduje się ona w prawym górnym rogu, opatrzona ikonką znaku zapytania. Tuż obok jest dostępny dymek czatu. Obsługa Klienta Totalbet pracuje codziennie od 9 do 23. Zatem kontakt z konsultantem za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji jest banalnie prosty.

 • Czat – profesjonalna i niemal natychmiastowa metoda łączności z rozmówcą. Dymek czatu znajduje się w prawym górnym rogu strony głównej, ale również w prawym dolnym rogu wszystkich zakładek bukmachera. Wysokiej klasy świadczona usługa oraz kompetentni konsultanci. Czas reakcji: od kilku sekund do kilku minut
 • Formularz kontaktowy / Infolinia – Do wyjaśniania szczegółowych i bardziej skomplikowanych zagadnień warto użyć dostępnego formularza kontaktowego lub infolinii. Czas reakcji: od kilku sekund do kilkudziesięciu minut
 • FAQ – pytania i odpowiedzi w zestawieniu najczęściej pojawiających się problemów. Warto sprawdzić FAQ nim podejmie się jakiekolwiek inne próby uzyskania pomocy

Totalbet – w jakich krajach prowadzi działalność?

Totalbet jest spółką prowadzącą działalność w Polsce. Oferta bukmachera jest kierowana do Polaków oraz osób przebywających na terenie Polski. Walutą, za którą można stawiać kuponu jest PLN, czyli polski złoty.

Czy warto obstawiać w Totalbet?

Totalbet bukmacher rozpoczął działalność online dopiero w lipcu 2018 roku. Jest więc niezwykle młodą spółką na rynku bukmacherskim w Polsce. Niech krótki staż organizatora zakładów wzajemnych nie zwiedzie jednak potencjalnych graczy. Firma przynależy do dużego konsorcjum GZPR, który jest gigantem rynku rozrywkowo-biznesowego w Polsce. Sukcesy oraz trudne do przecenienia doświadczenie w branży z pewnością zaowocuje niebanalnymi propozycjami dla nowo powstałej firmy bukmacherskiej.

 1. Obecny Totalbet bonus na strat, cashout, freebety, aplikacje, rozbudowująca się oferta zakładów przedmeczowych oraz przemyślany projekt strony internetowej wskazuje na to, że firma już próbuje gonić lub nawet dystansować konkurencję
 2. Należy poważnie potraktować starania bukmachera, choćby dlatego, że można trafić na ciekawy kurs w ramach inicjatywy TOTALboost
 3. Firma wystartowała z impetem i warto śledzić jej poczynania w zaresie organizacji zakładów sportowych

FAQ: Totalbet

Tak. Na tę chwilę aplikacja Totalbet dostępna jest na telefony z systemem Android. Prawdopodobnie bukmacher niedługo rozszerzy swoją ofertę również na system iOS.

Totalbet oferuje bonus 100% od pierwszego depozytu do 500 złotych!

Nie jest to trudny proces. Rejestracja w Totalbet polega na podaniu swoich danych i uwierzytelnieniu konta przez wysłanie skanu dokumentu tożsamości.

Tak. Totalbet zbiera pozytywne opinie i jest cenionym bukmacherem na polskim rynku.


Opinie użytkowników

Brak recenzji


Czy masz pytanie lub opinię na temat tego artykułu? Podziel się nimi z nami!

Twój adres e-mail nie będzie uplubliczniony. Niebędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*


350 zł BONUS

bonus bet-at-home
Bonus od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni

350 zł BONUS