superbet logo

Superbet Bonus i Opinie

Updated: 18/06/2021
Info
Bonus1469 zł w STS
Warunki bonusuBonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych
Metody płatnościVisa, MasterCard, BLIK, Tpay, Przelewy24, Przelew bankowy, Neteller, Skrill, Paysafecard, Revolut
LicencjaPolska
Dostępne walutyPLN
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
Ostatnia AktualizacjaZrecenzowano dnia
Oferta
1.469 zł BONUS
1469 zł w STS
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych
Anna Gwiazda
Moim zdaniem Superbet ma dobrą promocję na start, który powoli angażuje się on również w sponsoring w Polsce. Przykładem jest klub żużlowy Falubaz Zielona Góra. Nie przebija jeszcze oferty STS w obu zakresach, jednak drzemie w nim duży potencjał.

Superbet: bonus u bukmachera z licencją

Listę legalnych bukmacherów online uzupełnił nowy zakład bukmacherski z Rumunii. Polskim graczom Superbet z bonusem powitalnym jest już dobrze znany. Firma od końca 2017 roku dostępny jest w formie stacjonarnych kolektur.

Superbet znajdując się wśród bukmacherów z licencją gwarantuje bezpieczeństwo zakładów, ale czy jest lepszy niż STS?

Superbet vs. STS

Zrobiłem porównanie obu firm. Poza oczywistym większym doświadczeniem STS, wyróżnia się on większą liczbą rynków oraz wielopoziomową ofertą bonusową dla nowych graczy. Casback Superbet jest przyzwoity, jednak w porównaniu: STS wygrywa, a Superbet przegrywa.

Bonus powitalny w Superbet: Cashback 500 zł i do 50 zł od wpłaty

Bonus powitalny
bonusy 2/4 column
BonusCashback do 500 zł i 100% od pierwszej wpłaty do 50 zł
Kod promocyjnydla Superbet brak; dla STS: KODSTSVIP na 29 zł
Freebetdla Superbet brak; dla STS: z naszym linkiem 29 zł
Obrót, min. kurs4x, 1.3
Odbierz bonusLepszy bonus w STS → Odbierz tutaj
Inne promocjeSupergame, Mocne uderzenie, poniedziałek

Superbet przygotował bonus powitalny w formie Cashbacku do 500 zł w pierwszym tygodniu oraz do 50 zł na start od pierwszej wpłaty. STS ma ciekawszą ofertę powitalną. dla nowych graczy z Polski.

Kwota bonusu w Superbet zostanie dopisana do salda gracza automatycznie po zaksięgowaniu min. 20 zł. 50 zł wydaje się skromną ofertą w porównaniu z innymi bukmacherami.

Firma nadrabia ciekawą ofertą Cashback, która trwa aż tydzień od pozytywnej weryfikacji konta. Niezależnie od tego oferta powitalna STS wciąż przebija Superbet, sprawdź↓

Sprawdź bonusy w STS

bonus powitalny w Superbet

Oferta dostępna w Polsce jest podobna do rumuńskiej wersji serwisu Superbet.

Jak odberać bonus w Superbet?

Aby aktywować w Superbet bonus, nie będzie trzeba wpisywać specjalnego kodu bonusowego.

Odbierz bonus w Superbet

 1. Zaloguj się na stronie
 2. Wpłać min. 20 zł
 3. Spełnij warunki obrotu

Warunki obrotu

Aby wypłacić środki, jak zawsze należy spełnić kilka prostych warunków związanych z obrotem bonusu:

 • Do obrotu zaliczają się stawki ze zwycięskich kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,98 i dla pojedynczego zdarzenia: 1,30; wpłata to 20 zł.
 • Środki będzie można wypłacić lub grać dalej po spełnieniu warunków.
 • Do obrotu zaliczają się zakłady przedmeczowe i zakłady na żywo, jak również wszystkie kupony przegrane.
 • Dodatkowo: przez pierwszy tydzień możesz grać bez obaw z zakładami bez ryzyka do 500 zł.
/alert]

Superbet – promocje poza bonusem powitalnym

Bonus powitalny to nie wszystko, co graczom w Polsce oferuje Superbet. Promocje są bardzo różne:

Super Game z pulą 25 000 złotych

Odpowiedz na 4 pytania i weź udział w losowaniu nagród z puli 25 000 złotych. Jeśli odpowiesz na 4 pytania, łączna pula to aż 10 000 złotych. Jeśli będziesz mieć mniej szczęścia i udzielisz poprawnych odpowiedzi na 2 lub 3 pytania – pula w obu przypadkach to 7500 złotych.

Super Spin

Loguj się na swoje konto i każdego dnia spróbuj szczęścia w loterii Super Spin. Możesz trafić bonus na zakłady sportowe lub sporty wirtualne. Nagrodą główną jest Jackpot 10 000 złotych.

Mocne uderzenie

Graj kupony akumulowane (AKO), składające się z minimum 5 zdarzeń każde o kursie minimalnym 1.20. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy bonus dopisany do kuponu. Maksymalnie możesz podwoić swoją potencjalną wygraną, jeśli obstawisz 30 zdarzeń z kursem minimalnym 1.20.

Poniedziałkowy Super Bonus

Dokonaj wpłaty w poniedziałek w wysokości minimum 50 złotych i wykorzystaj tę kwotę na zakład:

 • pojedynczy z kursem minimalnym kursem 1.60;
 • AKO z minimum 2 zdarzeniami na kuponie, gdzie każde z nich ma kurs przynajmniej 1.60.

Z oferty wybierz zdarzenia, które zostaną zakończone przed końcem poniedziałku. Niezależnie od wyniku kuponu otrzymasz bonus w wysokości 50 złotych.

Środa i czwartek z NBA bez ryzyka

Dokonaj wpłaty minimum 25 złotych i postaw zakład przedmeczowy dokładnie za tę kwotę na czwartkowe mecze NBA. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz 22 złote w bonusie z wymogiem 1-krotnego obrotu.

Pamiętaj, że musi to być zakład złożony z konta depozytowego i składać się z minimum 2 zdarzeń z kursem minimalnym każdej selekcji w wysokości 1.60. Możesz powtórnie skorzystać z bonusu w czwartek, obstawiając piątkowe mecze NBA.

Weekendowy cashback 10%

Obstawiaj kupony akumulowane przez weekend, a otrzymasz cashback w wysokości 10% przegranych. Pamiętaj, że kupony liczone do promocji muszą mieć kurs minimalny 2.50, z kursem minimalnym każdej selekcji 1.60. Jeśli w weekend przegrasz ponad 100 złotych, 10-procentowy cashback będzie Twój.

50 złotych za Ekstraklasę

Jeśli lubisz typować Ekstraklasę, możesz odebrać bonus w wysokości 50 złotych. Postaw zakład pojedynczy na mecz z najbliższej kolejki Ekstraklasy z kursem minimalnym 1.40 lub zakład akumulowany z minimum 2 wydarzeniami z minimalnym 1.40 dla każdej selekcji, gdzie przynajmniej jedna jest zakładem na mecz z najbliższej kolejki Ekstraklasy.

Jeśli łącznie zawrzesz zakłady na kwotę minimum 300 złotych, po zakończeniu kolejki dostaniesz bonus w wysokości 50 złotych.

Od 15 do 30% więcej w każdy wtorek

Obstawiaj we wtorki kupony akumulowane, aby odebrać 15-30% w bonusie do kwoty 200 złotych. Kupony z łączną stawką 50-199 złotych to 15% bonusu, 200–299 złotych (20%), 300–499 złotych (25%), powyżej 500 złotych (30%). Pamiętaj, że kupony akumulowane muszą mieć kurs minimalny 2.50, a każde zdarzenie na kuponie kurs przynajmniej 1.60.

Zakłady specjalne

W Superbet znajdziesz rozbudowaną ofertę na najważniejsze mecze i turnieje. W ten sposób możesz obstawiać zakłady spośród jeszcze większej oferty rynków dodatkowych.

Super Mecz

Każdego dnia Superbet oferuje wybrane przedmeczowe zakłady bukmacherskie z podwyższonymi kursami. W ten sposób możesz zagrać zdarzenia po najwyższych kursach na rynku, dzięki temu wygrasz jeszcze więcej.

Super live

Podwyższone kursy w zakładach na żywo. Jeśli grasz live, zwiększ swoje wygrane poprzez jak najwyższe kursy.

Super Szansa

Jeśli grasz tzw. taśmy, promocja Super Szansa powinna Cię zainteresować. Zagraj kupon akumulowany składający się z 11 zdarzeń na kuponie z kursem minimalnym 1.30 dla każdej selekcji. Jeśli błędnie wytypujesz tylko jeden mecz, Superbet wypłaci Ci 10% wygranej z 10 poprawnie wytypowanie zdarzeń.

Super Club

Zbieraj punkty i odbieraj vouchery na darmowe zakłady. Wystarczy, że zgłosisz się do jednego z punktów stacjonarnych Superbet i wyrobisz kartę członkowską.

Zakłady bukmacherskie z kraju Drakuli. Co o nich wiemy?

O tym, jak poważny jest to gracz w kraju Drakuli, najlepiej świadczą liczby. Zakłady bukmacherskie powstały w 2008 roku. Zatrudnia się tam przeszło 2500 pracowników, którzy pracują w blisko 1200 naziemnych kolekturach. Każdego roku na rynku rumuńskim pojawia się kolejnych kilkadziesiąt punktów Superbet.

Od kilku lat spółka funkcjonuje również w Internecie pod adresem Superbet.ro. Firma wykonuje też szeroko zakrojone działania w zakresie sponsoringu.

Gigant zakładów wzajemnych i partner wielkiego biznesu

Czy wiesz, że jest to największa firma na rynku zakładów i gier w Rumunii? Ostatnio pozyskała ona nowego partnera, którym został amerykański fundusz inwestycyjny Blackstone.

 1. Zainwestował on w rumuńską spółkę 175 milionów euro i przejął mniejszościowy pakiet w Superbet
 2. Inwestycja została zrealizowana przez Blackstone Tactical Opportunities, czyli element grupy Blackstone
 3. Nowy udziałowiec to jeden z największych funduszy ubezpieczeniowych na świecie, którego wartość przekracza 500 miliardów dolarów

Bukmacher Superbet podbija rynki Europy

Co cieszy, to fakt, że Polska jest niezwykle istotnym punktem w strategii rozwoju spółki. Nasz kraj to furtka do podboju kolejnych rynków Europy Środkowej i wschodniej. Już teraz głośno mówi się o ekspansji rynku na Słowacji i w Serbii.

Superbet w Polsce

W samej Polsce Superbet pojawił się pod koniec 2017 roku, kiedy otrzymał pozwolenie na prowadzenie zakładów wzajemnych, ale jedynie w formie punktów stacjonarnych. Zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 29 września 2017 roku na prowadzenie działalności w zakresie urządzania zakładów wzajemnych bukmacherskich i totalizatorów zostało wydane na okres sześciu lat.

Obecnie to więc legalne zakłady bukmacherskie.

Legalne zakłady bukmacherskie – Superbet

Obstawianie w firmie jest legalne online oraz na płaszczyźnie kolektur stacjonarnych.

 • Oficjalny wniosek o przyznanie licencji na oferowanie zakładów bukmacherskich złożono 18 kwietnia 2019 roku.
 • Ponieważ procedura licencyjna Ministerstwa Finansów RP jest dość skomplikowana, trochę trzeba było poczekać nim buk otrzymał oficjalną licencję MF RP na.

Podstawowe dane Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o

W Polsce firma działa przez spółkę córkę Superbet Zakłady Bukmacherskie Spółka z o.o.

 1. W zarządzie polskiego oddziału znalazło się wielu byłych pracowników Fortuny, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Są nimi m.in.: Laš Antonin (dyrektor marketingu), Warlewski Adam (szef technologiczny) i Vojtěch Bajgar.
 2. Od najstarszego bukmachera na świecie (William Hill) do firmy trafili natomiast Jamie Hart, Peter Morgan, Stuart Weston czy Finbarr Joy.
Nazwa Superbet Zakłady Bukmacherskie Spółka z o.o.
Adres ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice
NIP 9542775133
REGON 366704393
KRS 0000666114
Zarząd Superbet w Polsce
Imię i nazwisko Funkcja
Dobeš Aleš Prezes Zarządu
Laš Antonin Wiceprezes Zarządu Do Spraw Operacyjnych
Bajgar Vojtech Wiceprezes Zarządu Do Spraw Ekonomiczno-Finansowych
Warlewski Adam Członek Zarządu
Pechna Lukáš Członek Zarządu

Superbet – oferta zakładów bukmacherskich z Rumunii

Zacząć należy od tego, że jest to firma z Rumunii. Właśnie tam najprężniej działa Superbet. Zakłady bukmacherskie w tym kraju są równie popularne co w Polsce, a firma jest na lokalnym rynku rumuńskim liderem.

 1. Superbet to zresztą jedna z marek należących do SuperBet Holding Romania
 2. Firma została założona w Bukareszcie, a założył ją biznesmen Sacha Dragić

Cały konglomerat skupia w sobie pięć głównych marek detalicznych:

 • Superbet
 • Bet Arena
 • Go Bet
 • Magic Jackpot
 • Superbet.ro (rumuńska wersja strony)
Superbet oferta nowego bukmachera

Co interesuje nowych graczy, którzy będą chcieli dołączyć do gry? Oferta nowego bukmachera niewątpliwie jest jednym z najważniejszych czynników. Nie można jeszcze przeanalizować layoutu strony internetowej przeznaczonej dla Polaków, ale zrobić to można na podstawie rumuńskiej wersji.

Jak sprawdzić kupon w Superbet?

Widać wyraźnie, że rumuńska witryna internetowa jest czytelna i daje możliwość wygenerowania kuponu do druku, który można zdać w punkcie naziemnym.

Sporty w zakładach bukmacherskich Superbet

Po lewej stronie znajduje się dość krótka, choć bogata w wydarzenia lista dyscyplin sportowych. Najważniejsze z nich to:

W selekcji najważniejszych wydarzeń i meczów przydaje się też ekran główny. Nie jest tam prezentowana cała oferta na dzisiaj, ale najważniejsze wydarzenia i rozgrywki. Różna jest też sama ranga wydarzeń do obstawiania:

 1. Od lig państwowych, przez międzynarodowe, aż po rozgrywki towarzyskie, turnieje mistrzowskie czy olimpijskie
 2. Oczywiście grać można zdarzenia przedmeczowe, ale i zdarzenia LIVE (na żywo)

Polskie ligi w Superbet

Polscy gracze, którzy zdecydują się na grę lub już to robią w kolekturach stacjonarnych, liczyć mogą na możliwość obstawiania lig polskich. Od wejścia na rynek online oferta firmy będzie poszerzana.

Super Bet: bukmacher, kasyno i loterie

Co jeszcze oferuje Super Bet? Oferta rumuńsko-polskiego bukmachera na rodzimym rynku (Rumunii) zawiera w sobie również:

 • kasyno
 • kasyno LIVE
 • loterie (Superbet LOTO)

Duża część gier w kasynie Superbet pochodzi od Net Entertainment, który bez wątpienia jest jednym z największych dostawców gier kasynowych online na świecie. Niestety, Polacy nie będą mieć dostępu do kasyna online. Niewątpliwie jest to pewien mankament, ale wynika z polskiego prawa. Od pewnego czasu wiadomo bowiem, że monopol na gry kasynowe w Polsce ma Totalizator Sportowy. Gracze mogą jednak skorzystać z możliwości gry w sportach wirtualnych.

Rejestracja u bukmachera

Jak kosztowna jest gra u bukmachera? Cennik rejestracji nie będzie zawierać w sobie żadnych opłat. Rejestracja będzie darmowa i przebiegała sprawnie jak u innych firm oferujących zakłady bukmacherskie. Zazwyczaj nie zajmuje ona więcej niż kilka czy kilkanaście minut. Z pewnością nie inaczej będzie i tym razem.

Weryfikacja konta w Superbet.pl

Proces weryfikacji graczy zarejestrowanych na Superbet.pl jest zbliżony do innych firm działających na rynku zakładów bukmacherskich. Gracz musi dosłać też skany dokumentu tożsamości

Logowanie w Superbet

Superbet logowanie

Na pewno, by zalogować się w serwisie Superbet konieczne będzie podanie:

 • Pełnych danych osobowych, a w tym imienia, nazwiska czy numeru dowodu osobistego
 • Potrzebny do wypłat będzie też numer konta bankowego

Metody płatności online w Superbet

Przed wypłatą środków najpierw trzeba je wpłacić. Chyba, że jedną z opcji będzie w Superbet bonus bez depozytu, ale nnie w tej chwili. Z wpłatą środków na konto gracza nie ma problemów. Klienci Superbet w Polsce mają możliwość skorzystania z kilku różnych możliwości złożenia depozytu online:

 • Visa
 • Mastercard
 • Skrill
 • Neteller
 • Paysafecard
 • Przelew bankowy
 • BLIK
 • Tpay
 • Revolut
 • Przelewy24

Poza tym możliwa jest też wpłata gotówki w punkcie stacjonarnym.

Super Bet – aplikacja mobilna

Większość graczy nie wyobraża sobie, aby nie móc złożyć zakładu lub przejrzeć oferty z poziomu urządzenia mobilnego.

 1. Do tego niezbędna jest apka lub przynajmniej responsywna strona, która nie zacina się i jest przystosowana do odczytu na smartfonach i tabletach
 2. Akurat w rumuńskiej wersji bukmachera Super Bet aplikacja mobilna jest dostępna i w polskiej też

Gracze z Polski mają możliwość gry z poziomu aplikacji, choć być może nie powstanie ona od razu. Poza tym jest dostępna na urządzenia ze wszystkimi systemami: Android i Apple.

Support w Superbet

Stawieni kuponów u tego buka nie różni się niczym od tego, co oferują inne zakłady. Polscy gracze są z reguły obyci na rynku zakładów bukmacherskich.

Kontakt z supportem przez stronę Superbet.pl możliwy jest już teraz. Użytkownik może wysłać wiadomość przez specjalny formularz, dołączając do niego załącznik. Obecnie przycisk pomocy do wysłania wiadomości znajduje się na dole witryny po jej prawej stronie, jak również:

 1. okno czatu LIVE
 2. Poza tym można spodziewać się innych metod kontaktu: przez adres e-mail i dział FAQs

Punkty Superbet

W krótkim czasie na rynku powstało blisko 50 punktów legalnych zakładów bukmacherskich Superbet.

 1. Są one które zlokalizowane w wielu polskich miastach, m.in.: Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Sosnowcu, Tychach, Warszawie, Wrocławiu, Zabrzu czy Zielonej Górze
 2. Według pierwotnych planów do końca 2019 roku Superbet chce otworzyć w Polsce przynajmniej 150 stacjonarnych kolektur

Godziny otwarcia punktów Superbet

Już same punkty Superbet godziny otwarcia mają podobne do innych znanych bukmacherów dysponujących swoimi kolekturami stacjonarnymi nad Wisłą.

Warto zauważyć, że stacjonarne punkty bukmachera prezentują się niezwykle imponująco. Rumuni nie oszczędzają i od początku stawiają na budowę wizerunku profesjonalnego buka.

Sponsoring Superbet w Polsce

Twarzą marki jest Jerzy Dudek. Skoro bukmacher ma być super postawiono też na superbohatera wśród polskich sportowców, bo chyba wszyscy pamiętają Dudek dance z finału Ligi Mistrzów w Stambule.

Nie ulega więc wątpliwości, że biorąc pod uwagę zakłady bukmacherskie, Polska na zaangażowaniu marki Superbet, tak jak i Betrally, które jeszcze nie posiada licencji, może tylko i wyłącznie zyskać.

Kogo sponsoruje Superbet? Rapid Bukareszt, Ceahlaul Piatra Neamt i inni…

Superbet sponsorował lub sponsoruje wiele drużyn i wydarzeń sportowych:

 • Rapid Bukareszt, Ceahlaul Piatra Neamt, CSU Craiova, Petrolul Ploiesti, ASA Târgu Mures, Gaz Metan Mediaş, Rapid Academy – piłka nożna
 • BGS Motorsport – wyścigi motocyklowe
 • turniej w Brasov, turniej Futures: tenis ziemny
 • finały rumuńskiej ligi koszykarskiej, Asesoft CSU Ploiesti, Star ExmBank CSM – koszykówka
 • maraton w Bukareszcie
 • Dinamo BikeXpert Racing Team: kolarstwo

Opinie graczy o Superbet

Jak gracze oceniają zakłady bukmacherskie Superbet? Opinie są dość dobre po otwarciu strony online. Całkiem dobra oferta na start w postaci cashbacku może skusić graczy, którzy dopiero zaczynają przygodę z bukmacherką. Zatem do plusów zaliczyć można:

 • ciekawy bonus powitalny,
 • atrakcyjną, choć niezbyt szeroką ofertę,
 • popularne metody płatności,
 • dobry i czytelny layout strony internetowej

FAQ: Superbet

Bukmacher Superbet jest to nowa firma na polskim rynku, która niebawem swoje usługi będzie udostępniał w formie online. Wtedy też, udostępni bonus powitalny dla nowych graczy. Pierwotnie Superbet jest z Rumunii, a jego polską spółką jest Superbet Zakłady Bukmacherskie Spółka z o.o.

W połowie kwietnia 2019 Superbet złożył wniosek o pozwolenie na organizację zakładów bukmacherskich online. Jego weryfikacja potrwać powinna około sześciu miesięcy, a więc strona Superbet.pl najwcześniej będzie otwarta dla rejestracji w 2020 roku.

Zakłady bukmacherskie Superbet to legalny bukmacher. Obecnie ma on licencję na prowadzenie działalności w stacjonarnych kolekturach, od 2020 roku dostępny będzie też online.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~