Skip to main content

STS Bonus i Opinie

von zakladybukmacherskie.net™

1,000 zł BONUS

bonus 100% do 1000 zł
Bonus1000 zł
Warunki bonusuBonus od 1 depozytu - obrót x3, kurs min. 1,91
Metody płatnościkarta kredytowa, Skrill, Neteller, Przelew bankowy
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
WalutyPLN
LicencjaPolska
Ostatnia aktualizacja Grudzień 2018

Ocena całościowa

97%

"Największy bukmacher w Polsce + Świetne Aplikacje Mobilne i Oferta VIP"

Bonus
90%
Przyzwoity
Strona Internetowa
95%
Funkcjonalna strona, estetyczna szata graficzna + nowoczesne narzędzia interakcji
Mobile
100%
Doskonałe Aplikacje + STSPay błyskawiczne transakcje
Licencja
100%
Legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
100%
Pełna ochrona

Gigant polskich zakładów sportowych jakim jest STS opinie dotyczące swojej działalności zbiera od ponad 20 lat. Długi staż na polskim rynku zakładów wzajemnych oraz ogromny kapitał (niemal 50% udziałów rynku) poważnie dystansują konkurencyjne firmy bukmacherskie. Bez wątpienia warto docenić nie tylko Bonus Powitalny, ale przede wszystkim jakość świadczonych usług, inwestycje w innowacje oraz wyznaczanie trendów w polskiej branży zakładów sportowych.

Pewnie wielu zaskoczy fakt, że jedna z najstarszych firm wprowadza rozwiązania, które młodsi konkurenci mogliby śmiało kopiować do swoich serwisów, aby podnieść ich jakość. Przyjrzeliśmy się ofercie bukmachera, tj.: Bonus Powitalny, Promocje, Zakłady na Żywo, STS  Zakłady Mobile oraz sprawdziliśmy najważniejsze informacje dotyczące działalności i usług firmy w internecie. Przekonaj się czy oferta STS zakłady bukmacherskie pasuje do Twojego obrazu tego, co powinien oferować najlepszy bukmacher online. Naszym zdaniem jest w czołówce. Przeczytaj analizę i wyrób swoją opinię na ten temat.

STS Bonus Powitalny

STS Bonus Powitalny w wysokości do 1000 zł za pierwszą wpłatę jest promocją, którą warto mieć na uwadze wybierając najlepszego bukmachera.

sts-bonus-powitalny

BONUS 100% do 1000 zł

Aby odebrać Bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1000 zł wystarczy założyć konto w serwisie STS. Po wpłacie środków, na Twoim koncie bonusowym automatycznie pojawia się równowartość zdeponowanej kwoty, aż do wysokości 1000 zł. Otrzymanie Bonusu jest zintegrowane z założeniem konta u bukmachera. Dlatego pamiętaj, aby podczas rejestracji zaznaczyć chceckbox Chcę otrzymać swój bonus startowy!. W chwili zaksięgowania pierwszej wpłaty Bonus znajduje się na Twoim koncie bonusowym. Aby móc wypłacić przyznane środki z oferty promocyjnej należy spełnić proste warunki.

Po pierwsze należy grać środkami z konta bonusowego. Jak to zrobić? To proste! Kliknij w Bonus. Gdy pojawi się zielona ikonka możesz postawić swój zakład. Po drugie, wysokość Bonusu należy obrócić 3x (jeśli na koncie bonusowym jest kwota 200 zł, obrócić należy jej trzykrotność, czyli 600 zł). Po trzecie, dany zakład jest liczony na poczet obrotu jeśli suma łączna trafionych kuponów została zrealizowana po kursie nie mniejszym niż 1,91. Uwaga! Pamiętaj, że na bieżąco możesz śledzić kwotę pozostałą do realizacji warunków Bonusu. Aby mieć taką możliwość wystarczy zalogować się na Moje kontoObrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe. W tym miejscu zostanie wyświetlona informacja za jaką kwotę należy jeszcze postawić kupony, by móc wypłacić środki z konta.

STS Rejestracja

Rejestracja na portalu STS trwa zaledwie kilka minut. Sprawdź jak założyć nowe konto u bukmachera. W prawym górnym rogu strony głównej znajduje się ikonka koloru pomarańczowego ZAŁÓŻ KONTO. Kliknij na nią i postępuj zgodnie ze wskazówkami:

 1. Ze strony startowej zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego. Wypełnij Dane Osobowe oraz załącz odpowiednie dokumenty (pamiętaj że fotokopie lub skany powinny być czytelne).
 2. Następnie rozpocznij wypełnianie formularza znajdującego się w środkowej części panelu: Dane Konta.
 3. Teraz przejdź do ostatniego formularza – Potwierdzenie, odnajdziesz go po prawej stronie. Zaznacz checkboxy dotyczące: 1) Wskazania pełnoletności +18 2) legalności źródeł przychodu przeznaczonego na depozyt oraz prawdziwości danych osobowych 3) Chcę otrzymać swój bonus startowy, ów powinien być zaznaczony automatycznie, ale upewnij się, że tak jest w istocie.
 4. Weryfikacja trwa do 15 minut. W razie problemów dział rejestracji wyśle Ci maila z prośbą o uzupełnienie informacji.

STS Promocje

Po wykorzystaniu Bonusu powitalnego warto rzucić okiem na STS Promocje. Niebanalne pomysły oraz proste zasady ofert, dzięki którym można zgarnąć dodatkowe środki na grę, są cechą charakterystyczną tego bukmachera.

Wirtualny Tydzień +30 zł

Obstawiasz zakłady wirtualne? Może czas zacząć. STS przygotował promocję, która umożliwia uczestnikom zwrot dla nietrafionych typów. Co tydzień bukmacher oddaje do maks. 30 zł. Zasady są proste. Postaw zakład AKO lub SOLO wyłącznie na sporty wirtualne. Jeśli Twoje typy na 3 pierwszych kuponach będą nietrafione – STS zwraca 50% ich wartości do łącznej wysokości 30 zł. Oferta jest odnawialna, dlatego co poniedziałek na koncie bonusowym można odnaleźć dodatkowe środki na grę. Aby je wypłacić należy 3x obrócić przyznaną kwotą z łącznym kursem 1,91.

Bonus 100 zł za grę

W ramach promocji Polubisz Poniedziałki STS oferuje najbardziej aktywnym graczom danego tygodnia bonus w wysokości do 100 zł. Zwycięzców może być, aż 1000 więc szanse na znalezienie się w gronie wybrańców są dość wysokie. Bukmacher selekcjonuje graczy nagradzając tych, których obrót na koncie depozytowym był w minionym tygodniu najwyższy. Każde wytypowane konto otrzymuje wiadomość e-mail z informacją o przyznanych środkach. Pamiętaj! Twój status w rankingu możesz sprawdzić w dowolnej chwili logując się na Moje KontoPolubisz Poniedziałek. W celu wypłacenia środków z konta bonusowego należy obrócić 3x wysokością przyznanej kwoty z kursem min. 1,91. Aby zagrać za Bonus wystarczy kliknąć na Bonus → następnie po zapaleniu się zielonej ikonki postawić zakład.

BONUS Polubisz PoniedziałkiMiejsce w rankingu typerów
100 zł1-10
50 zł11-100
25 zł111-200
20 zł201-1000

50 zł + 50 zł za polecenie przyjaciela

Zaproś kumpla jest klasyczną promocją za polecenie nowego gracza. Wystarczy, że rekomendujesz osobę, która założy nowe konto w STS oraz wpłaci na nim depozyt, by otrzymać dodatkowe 50 zł dla Ciebie oraz 50 zł dla polecanej osoby. Jak wziąć udział w promocji? To proste. Wystarczy, że zalogujesz się na Moje Konto → i wyślesz zaproszenie przy użyciu jednej z dostępnych metod: e-mail lub facebook. Osoba polecana powinna założyć konto korzystając z Twojego zaproszenia. Następnie, wpłacić depozyt min. 50 zł oraz zagrać za min. 150 zł z minimalnym kursem łącznym 1,5. Jeśli osoba polecona spełni powyższe warunki voucher z Bonusem zostanie przysłany na Twój adres e-mail. Aby zrealizować voucher zaloguj się na Moje Konto → w lewej kolumnie wpisz kod promocyjny. Aby wypłacić środki należy obrócić bonus 50 zł 3x (czyli na kwotę 150 zł) z minimalnym kursem łącznym 1,91.

STS Legalny Bukmacher – co z podatkiem od zakładów?

Sart-Typ Sport Sp. z o.o. (STS) jest największym bukmacherem w Polsce. Firma działa od 1997 roku i prowadzi ponad 420 lokali naziemnych. Przez ponad 20 lat organizowała zakłady sportowe uzyskując licencje na prowadzenie działalności od kolejnych Ministrów.

Ustawowy 12% podatek od wygranych był ciosem dla wszystkich zakładów bukmacherskich. STS wzorem innych firm przerzucił koszty na graczy. W zamian za to urozmaicił promocje i zwiększył kursy wybranych zakładów. Odprowadzanie podatku jest bolesne dla kieszeni, ale sam system działa automatycznie i nie niepokoi użytkownika portalu w trakcie gry. Mechanizm STS polega na uwzględnianiu zarówno 12% podatku, jak i 10% podatku, który jest płacony od wygranej kwoty 2280 zł, do Urzędu Skarbowego.

STS Wiarygodny Bukmacher Online

Trudno wątpić, że STS to wiarygodny bukmacher online. Jego udziały w polskim rynku bukmacherskim ocenia się na niemal 50%. Duży kapitał – wielka odpowiedzialność. W 2012 roku firma otrzymała zgodę na prowadzenie zakładów sportowych w internecie. Od tego czasu dostosowała ofertę do standardów i zagrożeń wynikających z prowadzenia biznesu w sieci. Zatem certyfikat SSL, będący standardem potwierdzającym właściwą ochronę klientów i ich kont. Jak również nadzór Ministerstwa Finansów nad poczynaniami spółki, to wierzchołki góry lodowej zabezpieczeń, które wykorzystuje STS. Nieustające inwestycje w nowoczesne technologie widać gołym okiem zaraz po wejściu na stronę internetową bukmachera.

Regulamin – wszyscy wiemy, że każdy powinien go znać – nikt w rzeczywistości nie czyta. A szkoda, bo udostępniony dokument na stronie sts.pl jest napisany językiem zrozumiałym nawet dla laików. Trudno przecenić korzyści płynące z posiadanej wiedzy dotyczące praw i obowiązków obu stron. Łatwo go odnaleźć: wystarczy wejść w zakładkę Pomoc lub Regulaminy – plik pdf znajduje się w prawej części strony. Tekst jest tłumaczony na rosyjski oraz angielski.

Odpowiedzialna Gra – tutaj dowiesz się na czym polega zdrowa rozrywka gry na pieniądze oraz jak zauważyć symptomy chorobowe. Tekst pozwala na wstępną ocenę zagrożeń i jest ewentualnym źródłem pomocy dla osób borykających się z uzależnieniem. Można tu odnaleźć adresy organizacji, które zajmują się zdrowiem psychofizycznym osób z uzależnieniami, jak np.  http://www.anonimowihazardzisci.org/

STS Zakłady na Żywo

W ofercie STS zakłady bukmacherskie na żywo są zdecydowanie mocnym punktem programu. Firma dołożyła wszelkich starań, by oferta była bogata, a udogodnienia technologiczne spełniały światowe standardy obsługi zakładów live.

STS-zakłady-na-żywo

Zakłady na żywo są świetnie wyeksponowane na stronie głównej portalu. Wystarczy kliknąć zakładkę LIVE, by zostać przekierowanym na podstronę. Układ treści jest idealny. W centrum znajduje się podgląd dla przebiegu bieżących zdarzeń, a po prawej stronie funkcjonalne okna. Wybierz transmisję oraz Statystyki, czyli szybko dostępne szczegółowe dane dotyczące konkretnych zdarzeń. Transmisja Live, czyli telewizja STS jest strzałem w dziesiątkę. Można tu na żywo obejrzeć najważniejsze sportowe wydarzenia, jak Bundesliga czy NBA. Prawdziwa gratka dla fanów sportu. Oprócz tego dla wszystkich zdarzeń udostępniane są wizualizacje live. W oknie poniżej można postawić szybki kupon, a tuż pod nim rozpocząć rozmowę na czacie. Już sama idea integrowania graczy za pośrednictwem tematycznej wymiany zdań, jest dowodem na doskonałe rozumienie sposobu istnienia biznesu w przestrzeni online. Dodatkowo, projekt strony STS koresponduje z dynamicznym środowiskiem zakładów na żywo, mając jednocześnie estetyczną szatę graficzną.

Co więcej, bukmacher stworzył podzakładki ułatwiające nawigację zakładów na żywo. Podgląd wydarzeń pokazuje najważniejsze informacje dotyczące wszystkich dostępnych zakładów. Widok szczegółowy, jak sama nazwa wskazuje, odsyła użytkownika do informacji niezbędnych dla głębokiej analizy danych. Kalendarz, co oczywiste, prezentuje harmonogram dostępnych wydarzeń na najbliższe dni. I niespodzianka: Podziel się opinią – czyli formularz, który gracz może wysłać do bukmachera, oceniając świadczone przez niego usługi. Wychodzenie naprzeciw potrzebom typerów w przypadku STS nie jest pustosłowiem. A oto zestaw dostępnych dyscyplin sportowych:

 • Piłka Nożna
 • Piłka Ręczna
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • League of Legends, Dota, Counter Strike
 • Hokej na Lodzie
 • Tenis
 • Tenis Stołowy
 • Baseball
 • Futsal
 • Siatkówka Plażowa
 • Dart

STS Metody Płatności

Metody Płatności są jednym z elementów usług bukmachera świadczącym bezpośrednio o jakości prowadzonego serwisu. STS współpracuje z wieloma bankami i elektronicznymi portfelami płatniczymi.

STS-metody-płatności

Transakcje można wykonywać szybko i bezpiecznie. Mimo tego, że sts zakłady bukmacherskie nie współpracuje z pośrednikiem PayPal, wachlarz możliwości w ofercie wydaje się być bardzo przyzwoity. Zwłaszcza, że realizacja płatności odbywa się 24/7. Można więc wpłacać oraz grać o dowolnej porze dnia i nocy. Aby dokonać pierwszej wpłaty, wystarczy wybrać jedną z metod płatności:

 • Visa/Mastercard – karta płatnicza
 • Tpay.com – przelew z rachunku
 • PayU/DotPay – szybki transfer
 • Skrill/Neteller – portfel elektroniczny

WPŁATY / WYPŁATY – doładowanie konta

WPŁATY DEPOZYTU STSMINIMALNEMAKSYMALNE
Visa / Mastercard1 zł
PayU.com1 zł
DotPay.com1 zł
Skrill10 zł
Neteller10 zł
Tpay.com0,01 zł

Doładowanie konta w 3 krokach:

 1. Zaloguj się na → Moje konto.
 2. Kliknij zakładkę Wpłaty.
 3. Wybierz preferowaną metodę płatności → postępuj zgodnie z instrukcją.

Wypłata pieniędzy w 3 krokach:

 1. Zaloguj się na → „Moje konto.
 2. Kliknij w zakładkę „Wypłaty.
 3. W polu tekstowym wpisz kwotę → potwierdź zlecenie wpisując hasło do konta STS.

Uwaga! Za transfery środków nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Wypłaty w www.zaklady bukmacherskie sts.pl , realizowane są codziennie od 10-24. Standardowo już 15 min. po zleceniu usługi środki są przelane na, podane podczas rejestracji, indywidualne konto bankowe. Pamiętaj, że po wpłacie środków na konto, aby wypłacić zdeponowane pieniądze należy obrócić depozytem przynajmniej 1x. Minimalny kurs całkowity powinien wynosić 1,5. Do obrotu są liczone zarówno wygrane, jak i nietrafione kupony.

STS Oferta Bukmacherska

STS zaklady bukmacherskie są niewątpliwie najpopularniejszym bukmacherem w Polsce. Stąd tak wiele głosów krytykujących wysokość kursów firmy. Naszym zdaniem plasują się one w granicach przeciętnej krajowej, szczególnie biorąc pod uwagę spotkania z faworytami. Mimo, że kursy nie są mocną stroną STS to oferta bukmacherska jest przygotowana na bardzo dobrym poziomie.

Nadwerężoną opinię w zakresie kursów ratują dwa stałe produkty bukmachera jakimi są: HIT DNIA oraz SUPEROFERTA. W kolumnie po lewej stronie serwisu jest lista dyscyplin sportowych. Na górze tego zestawienia są widoczne, TYP DNIA oraz SUPEROFERTA. W ramach TYPU DNIA – STS wybiera jedno zdarzenie i podnosi jego kurs – można obstawiać dowolne typy kuponów. Aby zagrać w ramach SUPEROFERTY należy na kuponie mieć ponadto dwa inne zakłady ze zwyczajnej oferty bukmachera.
Wystarczy spojrzeć na zakłady przedmeczowe STS i staje się jasne, że zestaw sportów zadowoli nawet najbardziej wybrednych graczy. W ofercie jest, aż 30 dyscyplin więc z pewnością większość kibiców znajdzie tu swój ulubiony sport. Do wyboru są m.in.:

 • Football Australijski
 • Piłka Nożna
 • Hokej na Trawie
 • Piłka Ręczna
 • Kolarstwo
 • Żużel
 • F1
 • Koszykówka
 • Szachy
 • Tenis
 • Piłka Wodna
 • Krykiet
 • Snooker

Jakość strony internetowej STS

sts.pl zaklady bukmacherskie mają jedną z lepiej zaprojektowanych stron internetowych bukmacherów w Polsce. Przemyślany układ treści czyni serwis łatwym w nawigacji i czytelnym. Sensowne wydają się wszystkie formy kontaktu służące użytkownikom serwisu do interakcji  między sobą. Wszelkie działania sprzyjające wymianie spostrzeżeń i myśli, które mogą być zalążkiem do tworzenia społeczności oraz grup wsparcia są względnie nowoczesnym spojrzeniem na tworzenie relacji w internecie. Szata graficzna portalu nie jest nachalna i ma przyjemny dla oka wygląd. Portal jest funkcjonalny, reklamy nie obrażają ani żadnej z płci, ani stylu życia poszczególnych grup. Profesjonalnie zaprojektowany serwis dla świadomego pokolenia typerów.

Wirtualne Sporty, Esporty, Blog

Nie mogło w ofercie STS zabraknąć miejsca dla Sportów Wirtualnych. Propozycje są skromne, ale transmisje odbywają się regularnie i praktycznie non-stop. Zakłady sts umożliwiają swoim graczom stawianie kuponów na 3 dyscypliny (choć ta liczba wciąż zmianie in +):

 • Piłka Nożna
 • Koszykówka
 • Tenis

Widać, że STS dużo zainwestował w rozbudowę strony esport. Jedna z szybciej rozwijających się gałęzi bukmacherki jest u STS zdecydowanie nobilitowana. Typerzy mają do dyspozycji 7 dyscyplin, które mogą obstawiać 24/7, są nimi:

 • StarCraft Broodwar
 • Hearthstone
 • Dota 2
 • Call of Duty
 • League of Legends
 • Counter Strike

Dodatkowym urozmaiceniem oferty jest szczegółowe rozbudowanie podstrony. Gracz odnajdzie tu ABC, czyli wyjaśnienia zasad gry oraz objaśnienia podstawowych pojęć. Kalendarz – harmonogram spotkań na najbliższy tydzień. Blog, na którym odnaleźć można nowinki dotyczące świata eportów, ale też analizy bukmacherskie klasycznych zakładów sportowych.

STS Mobile + Aplikacja na Android i iOS

STS Mobile różni się od ofert innych firm bukmacherskich na telefony komórkowe. Podstawową innowacją jest fakt, że dla swoich Aplikacji na Android oraz iOS zaprojektował usługę STSPay. Zasady jej działania polegają szybkim transferze środków z urządzeń mobilnych, tak aby już w 15 min. pojawiły się na koncie gracza. Przeglądarkowa wersja strony ładuje się szybko, ale warto pobrać ze strony sts.pl Aplikacje na Android i iOS. Apki działają bezbłędnie i, jak do tej pory, nie dopatrzyliśmy się usterek związanych z ich obsługą. Oto co zyskujesz, dzięki aplikacji:

 • Pełny dostęp do oferty przedmeczowej, live, sportów wirtualnych oraz esport.
 • Bezpłatny dostęp do transmisji na żywo, statystyk.
 • Szybkie kupony, cashout, bonusy.
 • Powiadomienia i możliwość śledzenia obstawionych kuponów.

STS Strefa VIP, KLUB STS i wsparcie dla sportu

STS jest jednym z nielicznych bukmacherów w Polsce, którzy mają w swojej ofercie propozycje dla graczy dysponujących wysokimi limitami na grę. Jednak członkostwo w klubie VIP jest możliwe wyłącznie dzięki uzyskanemu zaproszeniu. Eksperci STS biorą pod uwagę regularność gry, wysokości depozytów, wygrane oraz obrót. W ramach podziękowań za zaangażowaną grę Strefa VIP oferuje:

 • Zaproszenia na wydarzenia sportowe
 • Priorytetowa obsługa i szybka autoryzacja
 • Dedykowaną konsultantkę
 • Prezenty urodzinowe

Oprócz ekskluzywnej propozycji skrojonej pod posażnych graczy, STS przygotował niebanalną alternatywę dla przeciętnego Kowalskiego. Wystarczy zapisać się do KLUBU STS i po prostu grać. Każdy uczestnik zdobywa punkty za wygrane oraz przegrane zakłady. Na najlepszego typera miesiąca czekają atrakcyjne nagrody.

Wsparcie dla polskiego sportu jest dla działalności STS chlubną tradycją. Firma może się pochwalić statusem głównego partnera Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz głównego sponsorza dużego klubu sportowego jakim jest Jagiellonia. Spółka wspiera również pomniejsze inicjatywy sportowe oraz założyła Fundację prowadzącą działania na rzecz polskiego sportu.

Obsługa Klienta STS

W serwisie STS bardzo łatwo jest uzyskać pomoc. Kontakt z konsultantem również nie stanowi problemu. Merytorycznie przygotowani rozmówcy są do dyspozycji użytkowników przez 7 dni w tygodniu od 9-24. Najłatwiej otrzymać wsparcie wykorzystując: Pomoc online, Formularz kontaktowy oraz FAQ.

 • Pomoc online – czyli czat na żywo jest podstawową formą wsparcia dla klienta. Łatwo go odnaleźć. Na stronie głównej w prawym dolnym rogu znajduje się niebieski dymek. Trzeba kliknąć, by rozpocząć rozmowę. Konsultanci reprezentują najwyższy poziom profesjonalizmu. Czas reakcji: kilka sekund
 • Formularz kontaktowy – wystarczy kliknąć na PomocKontakt, by znaleźć się w formularzu kontaktowym. Prosty w obsłudze system, dzięki któremu można otrzymać wyczerpujące odpowiedzi na bardziej specjalistyczne zagadnienia
 • FAQ – zestaw najczęściej zadawanych pytań. Należy oddać STS pierwszeństwo w sposobie jakim przygotowuje materiały informacyjne. Nie tylko sam FAQ – również pozostałe produkty ofertowe oraz ważne zagadnienia, napisano w sposób przypominający formułę pytań oraz odpowiedzi. Wzór dla innych firm jak w czytelny sposób pisać o kursach i mnożnikach

STS – w jakich krajach prowadzi działalność?

STS prowadzi działalność wyłącznie w Polsce. Dlatego nawet posiadając konto w polskim banku, ale przebywając za granicą, nie można grać u tego bukmachera. Mimo, że serwis jest zdecydowanie nastawiony na rynek wewnętrzny, dostrzega osoby nieznające języka ojczystego udziałowców STS. Konsultanci mówią biegle po angielsku, a zasadniczy tekst, czyli Regulamin firmy jest przetłumaczony na angielski oraz rosyjski. Walutą, którą można obstawiać jest, oczywiście, PLN, czyli polski złoty.

Czy warto obstawiać w STS?

STS jest firmą z bardzo długim stażem. Otwarta pod koniec lat 90′ minionego tysiąclecia, dziś dysponuje ogromnym kapitałem, a jej udział w rynku wynosi 50%. Strona internetowa STS jest odwiedzana rocznie przez miliony użytkowników. Gra u tego bukmachera nie jest oceniana jako zbyt ryzykowna. Jedynie na kursach można trochę stracić. Choć wprowadzone produkty takie, jak TYP DNIA czy SUPEROFERTA – oddają z nawiązką pewne niedociągnięcia organizacyjne. Atrakcyjny Bonus na Start, Promocje za polecenie nowego gracza, pomysłowa Oferta VIP oraz proste i bezpieczne zasady gry, są właściwie rękojmią dobrej zabawy.

Prześladuje Cię szczęście? Daj mu szansę!

 


Opinie użytkowników

Brak recenzji


Czy masz pytanie lub opinię na temat tego artykułu? Podziel się nimi z nami!

Twój adres e-mail nie będzie uplubliczniony. Niebędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*


1,000 zł BONUS

bonus 100% do 1000 zł

1,000 zł BONUS

bonus 100% do 1000 zł