stsbet logo

STS Bonus i Opinie

Updated: 20/12/2021
Bonusy
5
Na tle oferty konkurencji

STS ma jeden z najlepszych, najszerszych i najwyższych bonusów na start. Otrzymasz freebet 29 PLN i dodatkowo bonus 100% do 1200 PLN. Dodatkowo możesz zgarnąć cashback na Sporty Wirtualne i Gry Karciane. Jedyny minus to obrót bonusem gotówkowym tylko na wygranych zakładach.

Bonus powitalny
100% od 1 dep. do 1200 zł
200 zł bez ryzyka
29 zł freebet bez depozytu
kod: KODSTSVIP

20 zł na sporty wirtualne
20 zł na Betgames
Inne promocje
Zaproś kumpli do STS
VIP
Brak
Warunki obrotu
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych
Metody Płatności
5
Na tle oferty konkurencji

Dostępne są niemal wszystkie rodzaje metod płatności: karty debetowe, karta pre-paid, e-portfel i bramki płatnicze. Najlepsza oferta na rynku.

Wpłaty
Prowizja: 0%
Min: 1 PLN
Prowizja: 0%
Min: 1 PLN
Prowizja: 0%
Min: 1 PLN
Prowizja: 0%
Min: 1 PLN
Prowizja: 0%
Min: 1 PLN
Wypłaty
Min: 1 PLN
Gry i Dostawcy
5
Ocena gier i dostawców

STS to kilkadziesiąt różnych dyscyplin sportowych. Dzięki temu znajdziesz tutaj coś dla siebie jako fan piłki nożnej, koszykówki, tenisa, ale i niszowych sportów drużynowych i indywidualnych.

Rodzaje gier
Bezpieczeństwo
5
Ocena bezpieczeństwa

Bukmacher jest licencjonowanym podmiotem, który posiada licencję Ministerstwa Finansów. Dodatkowo jest on licencjonowany poza granicami Polski.

Support
4
Ocena obsługi klienta

Profesjonalna obsługa klienta. Support działa 24/7. Z Biurem Obsługi skontaktujesz się przez czat na żywo lub wysłanie pytania przez formularz. Brakuje kontaktu telefonicznego.

Czat na żywo
24/7
Numer telefonu
Wrażenia
5
Ocena strony www

Znakomity bukmacher, który jest liderem w Polsce i podbija inne rynki w Europie. Zdecydowanie obowiązkowe miejsce do gry zakładów sportowych.

bonus w STS
platforma STS
Oferta
1.469 zł BONUS
100% od 1 dep. do 1200 zł
200 zł bez ryzyka
29 zł freebet bez depozytu
kod: KODSTSVIP

20 zł na sporty wirtualne
20 zł na Betgames
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych
7
Świetnie czuję się na stronie STS. Uważam, że łączy doświadczenie z powiewem świeżości na rynku bukmacherskim. Śmiało można porównywać go do najlepszych, zagranicznych buków.

STS: bonus od najlepszych zakładów bukmacherskich w Polsce?

Nie jest tajemnicą, że gigant polskich zakładów sportowych, czyli STS, bonus na start udostępnia dobry, za co zbiera świetne opinie wśród typerów. Długi staż na polskim rynku zakładów wzajemnych oraz ogromny kapitał poważnie dystansują innych buków.

Za co gracze kochają STS? Moim zdaniem przede wszystkim za ogromny wybór sportów i zakładów na żywo. Sprawdź opinie o STS zakłady bukmacherskie, by wycisnąć z oferty firmy jak najwięcej.

Plusy STS
 • Jeden z najbardziej znanych bukmacherów w Polsce
 • Ekskluzywna oferta z naszym linkiem
 • Długi staż na rynku
 • Bardzo rozbudowana oferta sportów
 • Wiele pozytywnych opinii wśród graczy
Minusy STS
 • Kursy nie zawsze są konkurencyjne
 • Znajdziesz wyższy bonus u konkurencji

STS Bonus Powitalny: zgarnij aż 1469 zł

Bonus
bonusy 2/4 column
Bonusaż do 1469 zł
Odbierz bonustutaj
Kod promocyjnyKODSTSVIP na freebet 29 zł
Inne promocjesprawdź tutaj 
Freebetza 29 zł z naszym linkiem
Obrót3-krotnie wartością bonusu
Minimalny kurs1.91

Chcąc cieszyć się dodatkową gotówką na koncie gracza, wystarczy przy rejestracji zaznaczyć opcję: Chcę otrzymać swój bonus startowy! Kwota bonusu w STS zostanie dopisana do Salda Bonusowego automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty.

Moim zdaniem bonus powitalny w STS zakłady bukmacherskie jest w czołówce polskich bukmacherów. To jedna z najlepszych ofert na rynku.

Załóż konto na STS. Nowy gracz może zupełnie za darmo otrzymać podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 1200 zł + 200 zł bez ryzyka + 29 zł freebetu na start z naszym linkiem + 20 zł w Betagames + 20 zł na Sporty Wirtualne, co daje 1469 zł. Sprawdź dokładnie o co chodzi w bonusie STS↓

bonus w STS

Plusy bonusu STS
 • Wysoka wartość całkowita bonusu
 • Kilka bonusów na start w różnych formach, m.in. podwojenie wpłaty i freebet
 • Brak limitu czasowego na wykonanie obrotu
 • Kwota bonusu pojawia się na koncie od razu po dokonaniu depozytu
 • Wymagany tylko 3-krotny obrót kwotą bonusu
Minusy bonusu STS
 • Minimalny kurs zakładu mógłby być niższy
 • Kod promocyjny jest niezbędny, aby otrzymać freebet

Jak odebrać bonus STS krok po kroku

Zasady otrzymania bonusu w STS są bardzo proste. Wystarczy wykonać następujące kroki:

Jak odebrać bonus

 1. Zarejestruj konto.
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty przy użyciu dowolnej metody. Składając depozyt, zaznacz pole Chcę otrzymać swój bonus startowy.
 3. Środki na Twoim koncie bonusowym pojawią się natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
 4. Dokonaj 3-krotnego obrotu w wysokości kwoty bonusu i odbierz premię!

Warunki obrotu bonusu

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na 3-krotność otrzymanej kwoty bonusu (np. 300 zł dla wpłaty 100 zł, 3600 zł dla wpłaty 1200 zł itp.)

 • Do obrotu zaliczają się stawki tylko z WYGRANYCH kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91.
 • Po spełnieniu warunków obrotu środki z salda bonusowego zostaną przypisane do konta depozytowego, skąd gracz będzie mógł je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.
 • Do obrotu zaliczają się zakłady przedmeczowe i zakłady na żywo.
 • NIE WLICZAJĄ się natomiast kupony typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, Hit Dnia, kupony wypłacone w opcji Cash-out, kupony rozliczone w całości jako zwrot oraz kupony przegrane.

Co istotne, obrót nie ma ograniczeń czasowych, co pozwala na spokojną i rozważną grę. Kwotę pozostałą do ukończenia procesu obracania bonusem gracz w każdej chwili może sprawdzić, wchodząc w zakładkę MOJE KONTO Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe.

1. Kod promocyjny STS zakłady bukmacherskie – 29 zł freebet. Tylko u nas!

Tylko z naszym linkiem otrzymasz specjalną promocję powitalną 29 zł freebet na start. Aby skorzystać z oferty, należy wpisać kod promocyjny STS zakłady bukmacherskie: KODSTSVIP przy rejestracji, a następnie zweryfikować Konto Gracza.

Po wykonaniu tej czynności automatycznie powinno pojawić się 29 PLN ekstra środków na koncie. Warunki promocji są proste:

 • obrót 3x,
 • kurs minimalny 1,91.

Freebet jest do wykorzystania na wszystkie sporty bez wyjątku. Więc obstawiaj ulubione dyscypliny i dowolne typy zakładów w STS.

STS voucher: kody promocyjny 29 zł freebet zamiast 25 zł

Atrakcyjna oferta dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają przygodę z bukmacherką. STS oferuje voucher, czyli kod promocyjny, czy warto?

Freebet, aż 29 zł za samą rejestrację konta. Wystarczy w formularzu rejestracyjnym wpisać: KODSTSVIP, by otrzymać ekstra doładowanie w wysokości 29 zł zmiast 25 złotych. Należy pamiętać, że voucher STS łączy się z ofertą powitalną bonus 100% do 1200 zł.

Uwaga! Freebet z oferty STS należy wybrać: logując się przez nasz serwisie z naszym linkiem i wpisując w formularzu STS kod promocyjny: KODSTSVIP wtedy otrzymasz aż 29 zł na start.

2. Zakłady bez ryzyka 20 PLN na gry karciane Betgames i sporty wirtualne

Poza bonusem od depozytu do 1200 PLN i darmowych 29 PLN w STS bonus powitalny zawiera w sobie również zakład bez ryzyka na najnowszy element z oferty największego polskiego bukmachera — zakłady karciane Betgames. Promocja obowiązuje od 28 lutego 2020 roku do odwołania.

Grasz sporty wirtualne? Skorzystaj z zakładu bez ryzyka 20 PLN na Sporty Wirtualne w STS lub wybierz kod promocyjny STS.

Zagraj kupon AKO lub SOLO na sporty wirtualne, z kursem minimalnym 1.90. W razie przegranej otrzymasz zwrot do kwoty 20 PLN.

Przykładowo: Uczestnik zawrzesz zakład za 22,73 PLN, który jest rozliczony jako przegrany, a dostajesz 22,73 × 0,88 = 20,00 PLN bonusu.

Przed wypłatą środków bonusowych musisz wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 20 PLN bonusu, musisz wykonać obrót na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

3. Odbierz dodatkowe 200 złotych w STS

Jeszcze dziś dołącz do społeczności STS, a oprócz bonusu od depozytu, darmowego zakładu i bonusów dla lobby Sportów Wirtualnych i BETGAMES, otrzymasz też zakład bez ryzyka do 200 złotych. Pamiętaj, aby zarejestrować się z kodem bonusowym KODSTSVIP.

STS ubezpieczy Twój pierwszy zagrany kupon. Postaw zakład pojedynczy (SINGLE) lub akumulowany (AKO). Jeżeli wygrasz, odbierzesz swoją wygraną. Jeżeli powinie Ci się noga i nie trafisz, STS zwróci Ci stawkę netto kuponu (stawka pomniejszona o podatek, np. 176 zł przy stawce 200 zł). Możesz odebrać maksymalnie do 200 złotych. Przed wypłatą bonusu dokonaj 3-krotnego obrotu zwrotem. Do obrotu liczą się kupony WYGRANE o kursie minimalnym 1.91.

Inne promocje STS

STS oferuje jeszcze jedną promocję, na którą wart zwrócić uwagę. Poniżej pokażę Ci, jak obstawiać na STS, by zgarniać dodatkowe fundusze. 

Zaproś kumpli do STS

 1. Wpłać depozyt dowolnej wysokości i obróć za łączną kwotę 25 PLN (kurs min. 1.85.).
 2. Po spełnieniu warunków wyślij link z poleceniem do 6 kumpli.
 3. Ty i każdy twój kumpel otrzymacie po 50 PLN, jeżeli zaproszony znajomy wpłaci min. 50 PLN depozytu i dokona obrotu 500 PLN (min kurs 1.85).

Zgarnij kasę za każdego z nich w wysokości 50 zł. Dodatkowo za trzeciego i za szóstego znajomego w otrzymujesz 20 PLN, czyli łącznie 340 PLN!

STS zakłady bukmacherskie oferta, czyli dostępne sporty

Sporty
sporty 2/4 column
ObstawiajTutaj
Liczba sportówokoło 35
Topowy sportpiłka nożna
Najważniejsze ligiPremier League, Primera Division
Polskie ligiEkstraklasa, 1-3 liga
Kursyśrednie
Zakłady na żywodostępne
E-sportdostępny

STS zaklady bukmacherskie są niewątpliwie najpopularniejszym bukmacherem w Polsce. Mimo, że kursy nie są mocną stroną sts zakłady bukmacherskie, to oferta jest przygotowana na bardzo dobrym poziomie.

Sporty dostępne w STS i liczba wydarzeń sportowych powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających typerów. Bukmacher nie ogranicza się tylko do najpopularniejszych dyscyplin, ale sięga również po te niszowe. Bez trudu znajdziesz również zakłady e-sportowe i sporty wirtualne.

Piłka nożna numerem jeden

Oferta polskiego bukmachera jest bardzo bogata. Znajdują się w niej wszystkie główne i wiele niszowych sportów. Niewątpliwie jednak w STS piłka nożna jest najpopularniejszym sportem. Możesz obstawiać wszystkie główne ligi oraz wiele egzotycznych rozgrywek. Kursy na piłkę nożną są przyzwoite, a jeśli interesuje Cię, jak obstawiać piłkę nożną, sprawdź tutaj.

Piłka nożna w STS

Duża sekcja zakładów na piłkę nożną w STS

Niestety podatek od gry u legalnego bukmachera niweluje tę różnicę. O STS opinie są bardzo pozytywne, jeśli chodzi o ofertę na piłkę nożną. Bardzo dużo wydarzeń jest transmitowanych na żywo na stronie bukmachera.

Pozostałe mecze są relacjonowane w formie graficznej. Obstawiając w STS, zyskujesz też dostęp do obszernych statystyk. Co więcej, w każdej chwili możesz zamknąć zakład, korzystając z opcji cashout.

STS ekstraklasa i niższe ligi polskie

Jeśli grasz w STS, ekstraklasa to nie jedyna polska liga, którą możesz obstawiać. Nie powinno dziwić, że polski bukmacher przygotował bardzo bogatą ofertę zakładów na rodzime ligi piłkarskie.

W stsbet dostępna jest ekstraklasa, a także I liga, II liga, a nawet III klasa rozgrywkowa. Możesz typować konkretne wydarzenia oraz zawierać zakłady długoterminowe, sprawdź nasze typy.

Hokej jako drugi sport w STS – czy bonus jest dostępny?

Hokej w ofercie bukmacher jest pozycją numer dwa. Możesz obstawiać ligę polską hokeja oraz wszystkie istotne ligi europejskie.

Kursy
Payout

92-94%

Liczba dostępnych lig

>20

Liczba dostępnych zakładów

>100

Specjalne bonusy

brak

Oczywiście dostępne są również zakłady na NHL. Posiadając konto w STS, możesz oglądać transmisje wideo z meczów hokejowych najlepszej ligi świata! Kursy na hokej w STS także są konkurencyjne.

Bez wątpienia STS posiada najlepszą ofertę hokejową wśród legalnych bukmacherów w Polsce. Również niewiele zagranicznych firm jest w stanie dotrzymać kroku polskiemu bukmacherowi. Jednak czy dostępny jest w STS bonus na hokej? Jak na razie bukmacher nie oferuje specjalnej oferty promocyjnej na ten sport.

Wirtualne Sporty, e-sporty

Nie mogło w ofercie STS zabraknąć miejsca dla Sportów Wirtualnych. Propozycje są skromne, ale transmisje odbywają się regularnie i praktycznie non-stop.

Widać, że STS dużo zainwestował w rozbudowę strony e-sport. Jedna z szybciej rozwijających się gałęzi bukmacherki, czyli zakłady e-sportowe jest u STS zdecydowanie nobilitowana. Typerzy mają do dyspozycji 7 dyscyplin, które mogą obstawiać 24/7, są nimi:

 • StarCraft Broodwar,
 • Hearthstone,
 • Dota 2,
 • Call of Duty,
 • League of Legends,
 • Counter Strike.

STS live sports – lider transmisji video

Jeden z największych polskich bukmacherów posiada bogatą ofertę streamingową. Oferta STS live sports to między innymi transmisje wydarzeń z najważniejszych lig piłkarskich, NHL, NBA i wielu innych.

Streaming w STS

Oferta STS TV

Do transmisji ma dostęp każdy, kto zawarł dowolny kupon w ciągu ostatnich 24 godzin. Streaming w STS należy do najlepszych na polskim rynku.

Kursy na przeciętnym poziomie w STS

Wśród typerów bukmachera STS opinie na temat kursów są umiarkowane. W STS kursy są bowiem średnie. Oferta STS wypada dość słabo na tle bezpośredniej konkurencji. Kursy są z reguły niższe niż w LVBET i etoto.

Porównanie kursów STS
Wydarzenie
Rezultat
STS Bonus
Zakłady
LVBET Bonus
Zakłady
etoto Bonus
Zakłady
Arsenal - Benfica11.801.771.82
Arsenal - Benficax3.853.953.90
Arsenal - Benfica24.254.554.50

Na tle zagranicznych bukmacherów bez licencji wypadają dość dobrze. Należy jednak pamiętać, że gra w STS obciążona jest podatkiem. Tym samym potencjalny zarobek niekoniecznie jest wyższy.

Opinie o kursach na żywo

Jeśli chodzi o STS i opinie o kursach na żywo, są podobne jak w przypadku kursów na wydarzenia przedmeczowe. Zwykle przegrywają w porównaniu z ofertą bezpośrednich konkurentów.

Mimo to kursy na żywo w STS uznaję za przyzwoite. Oczywiście porównanie będzie wypadało różnie, w zależności od konkretnego zdarzenia, które chcesz postawić. Na pewno jednak dużo nie stracisz względem konkurencji, a czasami możesz też zyskać.

STS zakłady na żywo

W ofercie STS zakłady bukmacherskie na żywo są zdecydowanie mocnym punktem programu. Firma dołożyła wszelkich starań, by oferta była bogata, a udogodnienia technologiczne spełniały światowe standardy obsługi zakładów live.

Zakłady na żywo w STS

Wybierz kategorię sportów na żywo, która Cię interesuje.

STS live
Po wejściu w konkretne zdarzenie, będziesz miał dostęp do rezultatu LIVE, a także streamingu w niektórych przypadk Wyświetl więcej

Po wejściu w konkretne zdarzenie, będziesz miał dostęp do rezultatu LIVE, a także streamingu w niektórych przypadkach (po zalogowaniu i postawieniu zakładu)

Zakłady na żywo są świetnie wyeksponowane na stronie głównej portalu. Wystarczy kliknąć zakładkę LIVE, by zostać przekierowanym na podstronę. Układ treści jest idealny. W centrum znajduje się podgląd dla przebiegu bieżących zdarzeń, a po prawej stronie funkcjonalne okna.

Cash out w STS i bonus

Cashout
Cashout

Dostępny

Częściowy

tak

Pełny cashout

tak

Bonusy

nie

W STS możesz w każdej chwili wycofać postawiony zakład. Warunkiem jest nierozstrzygnięcie żadnego ze zdarzeń na kuponie.

Warto skorzystać z tej opcji cashout, gdy trafiłeś już część zdarzeń, a pozostałych nie jesteś pewien. W STS opcja cash out obowiązuje zarówno w przypadku zakładów live, jak i przedmeczowych. Nie ma jednak bonusów za używanie fukncji cash out. 

Warto, żebyś za każdym razem przemyślał, czy skorzystanie z tej opcji opłaca Ci się. Często lepiej pozostać w grze, korygując tylko postawiony kupon.

STS Mobile, czyli m STS

Mobile
mobile 2/4 column
Liczba sportówok. 35
Aplikacjatak, szybka i lekka
Strona mobilnatak, responsywna strona
DostępnośćAndroid i iOS
Funkcjonalność5/5
Zakłady livetak

STS Mobile, nazywany m STS, różni się od ofert innych firm bukmacherskich na telefony komórkowe. Podstawową innowacją jest fakt, że dla swoich aplikacji bukmacherskich STS na Android oraz iOS zaprojektował usługę STSPay.

STS mobile

Łatwa w obsłudze strona mobilna

Zasady jej działania polegają szybkim transferze środków z urządzeń mobilnych, tak aby już w 15 minut pojawiły się na koncie gracza. Przeglądarkowa wersja strony ładuje się szybko, ale warto pobrać ze strony sts.pl aplikacje na Android i iOS.

Aplikacja STS

Apki m sts działają bezbłędnie i, jak do tej pory, nie dopatrzyliśmy się usterek związanych z ich obsługą. Oto co zyskujesz, dzięki aplikacji STS:

 • pełny dostęp do oferty przedmeczowej z aplikacji mobilnej zakładów, live, sportów wirtualnych oraz e-sport,
 • bezpłatny dostęp do transmisji na żywo, statystyk,
 • szybkie kupony, cashout, bonusy,
 • powiadomienia i możliwość śledzenia obstawionych kuponów.

Metody Płatności

Metody płatności u bukmacherów są jednym z elementów usług danej firmy świadczącym bezpośrednio o jakości prowadzonego serwisu. STS współpracuje z wieloma bankami i elektronicznymi portfelami płatniczymi.

Transakcje można wykonywać szybko i bezpiecznie. STS zakłady bukmacherskie współpracuje m.in. z pośrednikiem PayPal. Wachlarz możliwości w ofercie wydaje się być bardzo przyzwoity. Na plus zwłaszcza opcja wpłaty w STS depozytu z BLIK, która jest bardzo popularna i wygodna, a nie zawsze oferowana przez konkurencję. Do tego katy, e-portfele oraz braki płatnicze i karta pre-paid. Te same metody są dostępne przy włączeniu VPN-a.

STS oferuje też wszystkie darmowe wpłaty, a minimalny depozyt zaczyna się już od 1 zł, co stanowi śmiesznie niski próg wejścia – każdy może zatem zacząć grać. Polecamy wybrać wpłatę BLIK-iem lub z bankiem przez np. Dotpay albo kartami. Wszystkie sposoby są bezpieczne, szybkie i wygodne.

Zwłaszcza że realizacja płatności odbywa się 24/7. Można więc wpłacać oraz grać o dowolnej porze dnia i nocy. Aby dokonać pierwszej wpłaty, wystarczy wybrać jedną z metod płatności:

Płatności STS
Nazwa
Opłata
Min.
Czas
VISA
0%1 PLNNatychmiast
BLIK
0%1 PLNNatychmiast
VISA
0%1 PLNNatychmiast
Dotpay
0%1 PLNNatychmiast
payu
0%1 PLNNatychmiast
Skrill
0%30 PLNNatychmiast
paysafecard
0%1 PLNNatychmiast
paypal
0%20 PLNNatychmiast
neteller
0%30 PLNNatychmiast

STS wpłata krok po kroku

W STS wpłata jest prosta. Z pewnością złożenie depozytu nie zabierze Ci wiele czasu. Przebiega ona w następujących krokach:

 1. Wybierz przycisk Wpłata.

  krok 1 wpłaty STS

 2. Z listy wybierz metodę płatności i wpisz kwotę, którą chcesz wpłacić.

  krok 2 wpłaty

 3. Potwierdź płatność i uzupełnij dane.

  krok 3 wpłaty

Obsługa Klienta STS

Obsługa klienta
support 2/4 column
Telefonbrak
Czat na żywotak
E-mailformularz na stronie
Językipolski, angielski, niemiecki, ukraiński, rosyjski.
LokalizacjaPolska
Opłatybrak
Dostępność24/7
Czas reakcjibardzo szybki

W serwisie STS bardzo łatwo jest uzyskać pomoc. Kontakt z konsultantem również nie stanowi problemu. Merytorycznie przygotowani rozmówcy są do dyspozycji użytkowników przez 7 dni w tygodniu przez całą dobę, aż w pięciu językach: polski, angielski, niemiecki, ukraiński, rosyjski.

Najłatwiej otrzymać wsparcie wykorzystując: Pomoc online, Formularz kontaktowy oraz FAQ.

 • Pomoc online – czyli czat na żywo jest podstawową formą wsparcia dla klienta. Łatwo go odnaleźć. Na stronie głównej w prawym dolnym rogu znajduje się niebieski dymek. Trzeba kliknąć, by rozpocząć rozmowę. Konsultanci reprezentują najwyższy poziom profesjonalizmu. Czas reakcji: kilka sekund
 • Formularz kontaktowy – wystarczy kliknąć na PomocKontakt, by znaleźć się w formularzu kontaktowym. Prosty w obsłudze system, dzięki któremu można otrzymać wyczerpujące odpowiedzi na bardziej specjalistyczne zagadnienia
 • FAQ – zestaw najczęściej zadawanych pytań. Należy oddać STS pierwszeństwo w sposobie jakim przygotowuje materiały informacyjne. Nie tylko sam FAQ – również pozostałe produkty ofertowe oraz ważne zagadnienia, napisano w sposób przypominający formułę pytań oraz odpowiedzi. Wzór dla innych firm jak w czytelny sposób pisać o kursach i mnożnikach

STS Wiarygodny Bukmacher Online

Bezpieczeństwo
bezpieczeństwo 2/4 column
Zaufanytak
LicencjaPolska
SSLtak
2-stopniowa weryfikacjatak
Oddzielny fundusztak
Inne środki bezpieczeństwakonieczność dostarczenia zdjęć dokumentów
Rok powstania1997

Pewne jest, że STS to wiarygodny bukmacher online. Jego udziały w polskim rynku bukmacherskim ocenia się na niemal 50%. Duży kapitał – wielka odpowiedzialność. W 2012 roku firma otrzymała zgodę na prowadzenie zakładów sportowych w internecie. Od tego czasu dostosowała ofertę do standardów i zagrożeń wynikających z prowadzenia biznesu w sieci.

Zatem certyfikat SSL, będący standardem potwierdzającym właściwą ochronę klientów i ich kont. Jak również nadzór Ministerstwa Finansów nad poczynaniami spółki, to wierzchołki góry lodowej zabezpieczeń, które wykorzystuje STS. Nieustające inwestycje w nowoczesne technologie widać gołym okiem zaraz po wejściu na stronę internetową bukmachera.

 • Regulamin – wszyscy wiemy, że każdy powinien go znać – nikt w rzeczywistości nie czyta. A szkoda, bo udostępniony dokument na stronie sts.pl jest napisany językiem zrozumiałym nawet dla laików.
 • Odpowiedzialna Gra – tutaj dowiesz się na czym polega zdrowa rozrywka gry na pieniądze oraz jak zauważyć symptomy chorobowe. Można tu odnaleźć adresy organizacji, które zajmują się zdrowiem psychofizycznym osób z uzależnieniami, jak np. http://www.anonimowihazardzisci.org/

STS Legalny Bukmacher – co z podatkiem od zakładów?

Sart-Typ Sport Sp. z o.o. (STS) jest największym legalnym bukmacherem w Polsce. Firma działa od 1997 roku i prowadzi ponad 420 lokali naziemnych.

Przez ponad 20 lat organizuje zakłady sportowe uzyskując licencje na prowadzenie działalności od kolejnych Ministrów. Ustawowy 12% podatek od wygranych był ciosem dla wszystkich zakładów bukmacherskich.

Jak inni bukmacherzy, STS przerzucił koszty podatku na graczy. W zamian za to urozmaicił promocje i zwiększył kursy wybranych zakładów.

Odprowadzanie podatku jest bolesne dla kieszeni, ale sam system działa automatycznie i nie niepokoi użytkownika portalu w trakcie gry. Mechanizm STS polega na uwzględnianiu zarówno 12% podatku, jak i 10% podatku, który jest płacony od wygranej kwoty 2280 zł, do Urzędu Skarbowego.

Jakość strony internetowej STS i symulator bukmacherski

sts.pl zakłady bukmacherskie mają jedną z lepiej zaprojektowanych stron internetowych bukmacherów w Polsce. Szata graficzna portalu nie jest nachalna i ma przyjemny dla oka wygląd.

platforma STS

Strona STS jest intuicyjna i łatwa w obsłudze

Przemyślany układ treści czyni serwis łatwym w nawigacji i czytelnym. Sensowne wydają się wszystkie formy kontaktu służące użytkownikom serwisu do interakcji między sobą.

Od strony technicznej stawianie kuponu nigdy nie było prostsze.

Symulator bukmacherski STS jest narzędziem, dzięki któremu dowiadujesz się o wysokości wygranej jeszcze przed postawieniem kuponu!

STS Rejestracja krok po kroku

Rejestracja na portalu STS trwa zaledwie kilka minut. Sprawdź jak założyć nowe konto u bukmachera. W prawym górnym rogu strony głównej znajduje się ikonka koloru pomarańczowego ZAŁÓŻ KONTO. Kliknij na nią i postępuj zgodnie ze wskazówkami:

 1. Ze strony startowej zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego. Wypełnij Dane Osobowe oraz załącz odpowiednie dokumenty (pamiętaj że fotokopie lub skany powinny być czytelne).
 2. Następnie rozpocznij wypełnianie formularza znajdującego się w środkowej części panelu: Dane Konta.
 3. Teraz przejdź do ostatniego formularza – Potwierdzenie, odnajdziesz go po prawej stronie. Zaznacz checkboxy.
 4. Weryfikacja trwa do 15 minut. W razie problemów dział rejestracji wyśle Ci maila z prośbą o uzupełnienie informacji.

Logowanie STS

Po rejestracji oczywiście będziesz miał możliwość szybkiego dostania się do swojego konta. Logowanie w STS jest szybkie i bezproblemowe.

Podajesz login i hasło po kliknięciu przycisku ZALOGUJ w prawym górnym rogu witryny i szybko przechodzisz do stawiania kuponów.

krok 1 rejestracji STS
Podaj swój e-mail i numer telefonu i wymyśl hasło, którym będziesz się logował. Nie zapomnij o podaniu kodu promo Wyświetl więcej

Podaj swój e-mail i numer telefonu i wymyśl hasło, którym będziesz się logował. Nie zapomnij o podaniu kodu promocyjnego STS.

krok 2 rejestracji

Uzupełnij pozostałe dane osobowe i zaznacz odpowiednie zgody na dole. Gotowe!

Alternatywy dla zakładów bukmacherskich w STS

Na temat STS opinie graczy są pozytywne. Bogata oferta, liczne transmisje live oraz oferowany przez STS wysoki bonus na start zachęcają. Jednak STS ma też swoje wady. Jeśli chodzi o STS opinie o kursach nie mogą być zbyt pozytywne.

Kursy niestety są stosunkowo niskie. Lepsze propozycje mają nie tylko zagraniczni bukmacherzy, ale również krajowi gracze. Dodatkowo gra w STS jest obciążona podatkiem, chociaż to akurat jest normą w naszym kraju. Sprawdź alternatywy poniżej, jeżeli szukasz innych propozycji, równie mocnych propozycji jak STS.

Opinie STS: Czy warto obstawiać?

STS jest firmą z bardzo długim stażem. Otwarta pod koniec lat 90′ minionego tysiąclecia, dziś dysponuje ogromnym kapitałem i jest w naszym rankingu najlepszych bukmacherów w Polsce, a jej udział w rynku wynosi 50%. Strona internetowa STS jest odwiedzana rocznie przez miliony użytkowników. Gra u tego bukmachera nie jest oceniana jako ryzykowna. Jedynie na kursach można trochę stracić.

 1. Wprowadzone produkty takie, jak TYP DNIA czy SUPEROFERTA – oddają z nawiązką pewne niedociągnięcia organizacyjne
 2. Atrakcyjny Bonus na Start, Promocje za polecenie nowego gracza, pomysłowa Oferta VIP oraz proste i bezpieczne zasady zakładów sportowych, są właściwie rękojmią dobrej zabawy
STS to lider naszego rankingu legalnych bukmacherów. Świetna oferta, niezłe kursy i wysoki bonus to tylko początek zalet. Wróć do góry recenzji

FAQ: STS Zakłady Bukmacherskie

Jeśli wiesz jak postawić kupon oferta STS jest bez wątpienia się opłaca. To jeden z najlepszych polskich legalnych bukmacherów. Jego oferta jest bardzo szeroka i sprowadza się nie tylko do zakładów sportowych, ale również wydarzeń politycznych oraz kulturalno-rozrywkowych.

Nie, apka STS jest bardzo lekka! Każdy typer kontem u buka, powinien pobrać aplikację mobilną STS. To szansa na grę z poziomu urządzenia mobilnego. Aplikacja STS jest w pełni bezpieczna oraz ma wszystkie funkcje klasycznej strony internetowej.

W przygotowaniu kuponu (SOLO, AKO, MAXIKOMBI) na STS pomaga kalkulator bukmacherski, który jednocześnie jest narzędziem do ich tworzenia. Przed zatwierdzeniem kuponu, gracz wie, ile przy zakładanej stawce wyniesie potencjalna wygrana.

Z pewnością warto mieć konto u bukmachera STS. To firma o dużym doświadczeniu w świadczeniu usług w zakładów wzajemnych pre-match z topową ofertą na żywo.

 • oferta jest szeroka a kursy przyzwoite,
 • kontakt z supportem prosty,
 • layout czytelny, łatwo postawić kupon live również przez aplikację mobilną STS.

Strona mobilna STS oraz aplikacja natywna bukmachera mają wszystkie funkcjonalności klasycznej witryny internetowej. Dzięki temu każdy gracz może grać i rejestrować się bez żadnych przeszkód z poziomu urządzenia mobilnego: tabletu czy smartfona.

Gracze, którzy zakłady obstawiają przez sts.pl lub aplikację mobilną mają możliwość sprawdzenia swojego kuponu. Wystarczy wejść w zakładkę Moje konto, a następnie Moje zakłady dla kuponów pre-match lub Moje zakłady na żywo dla kuponów LIVE.

Przede wszystkim oferta zakładów na żywo w STS jest bardzo szeroka. Zawiera ona w sobie wydarzenia z piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, tenisa, ale też piłki ręcznej, tenisa ziemnego, hokeja na lodzie, snookera i wielu innych. Co istotne, wiele takich wydarzeń z oferty LIVE jest transmitowanych w formie streamów wideo.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~