pzbuk_logo

PZBuk Bonus i Opinie

Updated: 13/08/2021
Info
BonusCashback
+ 20 zł darmowy bonus
z kodem bonusowym: ZB100
Warunki bonusuBez wpłaty minimalnej
kurs min. 1.4
CASHBACK
w ciągu 60 dni
Metody płatnościPrzelewy24, Dotpay, BLIK, Tpay
LicencjaPolska
Dostępne walutyPLN
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
Ostatnia AktualizacjaZrecenzowano dnia
Oferta
500 zł BONUS
Cashback
+ 20 zł darmowy bonus
z kodem bonusowym: ZB100
Bez wpłaty minimalnej
kurs min. 1.4
CASHBACK
w ciągu 60 dni
+ 20 zł darmowy bonus
z kodem bonusowym: ZB100
Anna Gwiazda
PZBuk wszedł przebojem na polski rynek bukmacherów online. Strona ma swoje mankamenty, ale broni się bonusem bez depozytu i przejrzystymi warunkami promocji. Lubię wracać do PZBuk, szczególnie gdy stawiam mobilnie.

Czy PZBuk bonus najłatwiejszą premią na start w Polsce?

Pewnie zgodzisz się z tym, że w Polsce łatwo znaleźć bukmachera z przyzwoitym bonusem na start. Ale czy wiesz, gdzie go najłatwiej obrócić?

Obróciliśmy dostępny w PZBuk bonus. Okazało się, że warunki do jego otrzymania są naprawdę proste. Sprawdź nasz poradnik i przekonaj się, jak zdobyć 500 zł na start bez depozytu. Wejdź do gry i zgarnij od razu całą pulę!

Plusy PZBuk
 • Zaskakująco łatwe warunki do spełnienia
 • Do zgarnięcia CASHBACK 500 zł
 • Brak kruczków i dodatkowych zastrzeżeń
 • Jeśli wygrasz otrzymujesz całą kwotę na konto depozytowe
Minusy PZBuk
 • Podatek w wysokości 12% i dodatkowe 10% od wygranych powyżej 2280 PLN
 • Konieczność pełnej rejestracji i podania numeru telefonu

Bonus w PZBuk aż 500 zł bez depozytu!

Bonus
bonusy 2/4 column
Bonus500 zł cashback
Inne promocjesprawdź tutaj
Kod promocyjnyZB100
Freebettak
Obrótbrak
Minimalny kurs1.40
Odbierz bonustutaj

W PZBuk bonus powitalny ma formę darmowego cashback, znaną na przykład z Betclic. Jednak PZBuk poszedł krok dalej i wyprzedził konkurencję:

 • gracz otrzyma zwrot do 500 zł w postaci darmowego zakładu za pierwszy przegrany kupon niezależnie od tego kiedy zostanie rozliczony.
 • zwrot nastąpi nawet gdy gracz wygra parę kolejnych kuponów, a następnie trafia na pierwszy rozliczony jako przegrany.
 • w promocji biorą udział zakłady wielokrotne z kursem min. 1.4 na każde zdarzenie.

Bonus na start w PZBUK

To bezsprzecznie najlepszy cashback na polskim rynku bukmacherskim. Otrzymasz zwrot za pierwszy przegrany zakład, chociaż wcześniej możesz wygrać kilka czy kilkanaście kuponów. Nikt inny nie ma tego w swojej ofercie.

Pamiętaj tylko, że podczas rejestracji musisz podać kod bonusowy ZB100. Dzięki temu dodatkowo dostaniesz jeszcze freebet w wysokości 20 złotych.

Plusy bonusu PZBuk
 • Cashback do 500 złotych
 • Cashback na pierwszy PRZEGRANY zakład
 • Zakład bez ryzyka bez wymogu obrotu
 • Niskie kursy minimalne dla kuponu z bonusem cashback
 • Dodatkowy freebet 20 złotych
Minusy bonusu PZBuk
 • Cashback tylko na kupony AKO
 • Obowiązek podania kodu bonusowego
 • Oferta ograniczona czasowo

Jak odebrać bonus PZBuk krok po kroku

Ubiegając się o bonus powitalny w PZBuk, należy wykonać kilka prostych kroków:

Jak odebrać bonus

 1. Zarejestruj się w serwisie bukmachera.
 2. Dokonaj wpłaty depozytu.
 3. Spełnij warunki bonusowe.

Warunki obrotu bonusem

Zacznij od wpisania kodu promocyjnego podczas rejestracji o treści ZB100. Dzięki temu otrzymasz darmowy zakład w wysokości 20 złotych. Wystarczy, że po rejestracji dokonasz wpłaty w wysokości minimum 20 złotych, co jest wymagane, jeśli chcesz skorzystać z oferty cashback do 500 złotych.

 • Wykorzystaj swój freebet na zakład złożony z minimum 2 zdarzeń po kursie minimalnym 1.40 każde. Bonus jest dostępny w rozwijanym menu dostępnych promocji. Masz 30 dni na jego wykorzystanie.
 • Podobnie postąp z zakładem bez ryzyka cashback. Wystarczy, że złożysz kupon AKO (min. 2 zdarzenia na kuponie, każde o kursie min. 1.40).
 • Pamiętaj, że otrzymasz zwrot bez wymogu obrotu za pierwszy przegrany zakład, nawet jeśli wcześniejsze zakłady będą wygrane.

Należy pamiętać, że przed wypłatą nie ma wymaganego obrotu.

Inne promocje

Mimo że oferta bukmacherska PZBuk – cherry online polska dopiero nabiera kształtów, można tu odnaleźć o wiele atrakcyjnych propozycji. Oprócz bonus bukmacherski na start, spółka przygotowała również premie dla aktywnych użytkowników serwisu.

Kombo +25%

Graj zakłady AKO z kursem minimalnym 1.30, a skorzystasz z kombodoładowania. Za 3 spotkania na kuponie Twoja wygrana zostanie powiększona o 2%. Maksymalnie możesz zyskać 25% (przy 7 zdarzeniach na kuponie). Pamiętaj, że promocja Kombo obowiązuje tylko na wybrane rozgrywki piłki nożnej, tenisa ziemnego, koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej. Sprawdzisz je na stronie promocji.

Cashback 12%

Zapisz się do promocji i stawiaj kupony wielokrotne z kursem minimum 1.40 na zdarzenie (minimalna stawka 2,12 zł). Jeśli nie trafisz, otrzymasz zwrot 12% stawki w formie darmowego zakładu z wygranymi bez wymogu obrotu. Freebet wykorzystasz na zakład AKO z kursem minimalnym 1.40 na zdarzenie. Możesz otrzymać nawet 999 złotych zwrotu.

Happy hours

Korzystaj z promocji happy hours i gromadź 2 razy więcej punktów lojalnościowych, które możesz wymienić na bonusy w sklepie gracza.

Zakłady KARDIO

Opcja dostępna na aplikacji lub stronie mobilnej. Wybierz funkcję Kardio z małą ikonką kardiogramu i czas, w którym padnie następna bramka. Zależnie od obstawionego zdarzenia masz następujące przedziały czasowe: 30 sekund, 1 minuta, 5 minut i 10 minut.

MEGA KURS

W wybranym zdarzeniu dnia, które jest oznaczone specjalnym banerem, kurs celowo jest wyższy. Dzięki temu Twoje wygrane zyskają na wartości.

Odbierz freebet 20 złotych z naszym kodem

Zarejestruj się w PZBuk z naszym kodem bonusowym ZB100, a dodatkowo otrzymasz freebet w wysokości 20 złotych. Wystarczy, że podczas rejestracji podasz kod promocyjny, a następnie złożysz depozyt w wysokości minimum 20 złotych, a więc tyle, ile wymaga skorzystanie z bonusu cashback.

Jeżeli spełnisz te proste warunki, aktywujesz freebet. Wykorzystaj go na zakłady akumulowane z każdym zdarzeniem na kuponie w wysokości minimum 1.40. Wygrane z tego zakładu nie wymagają obrotu.

Kod bonusowy PZBuk

Pamiętaj, aby w PZBuk zarejestrować się z kodem bonusowym ZB100, który musisz wpisać w odpowiednim polu podczas rejestracji. Dzięki temu zyskasz nie tylko bonus powitalny w formie cashbacka do 500 złotych. Dodatkowo, o czym piszemy wyżej, możesz otrzymać freebet w wysokości 20 złotych, jeżeli dokonasz depozytu w wysokości 20 złotych lub więcej.

Freebet nie jest wysoki, ale zawsze to darmowe środki, które możesz przeznaczyć na zakład akumulowany. Dzięki temu możesz zwiększyć swój bankroll. Zwłaszcza że wygrane z kuponu freebet nie podlegają wymogowi obrotu.

Sklep gracza – program lojalnościowy PZBuk

Od połowy 2018 roku wszyscy się zastanawiali: PZBuk – kiedy rozpocznie oficjalną działalność? Firma otworzyła serwis we wrześniu 2018 roku i od początku działalności oferuje atrakcyjną ofertę powitalną.

Nic tak nie służy zacieśnianiu więzi między bukmacherem a typerem, jak dobrze skrojony program lojalnościowy. PZBuk oferuje w sklepie gracza za samą rejestrację konta 600 dodatkowych punktów na konto. Bukmacher doceni regularność odwiedzin serwisu.

 1. Za codzienne logowanie w Pzbuk gracz otrzymuje dodatkowe 25 punktów
 2. To nie koniec atrakcji, za każdy poprawnie dodany dokument, posiadacz konta otrzymuje, aż 500 punktów
 3. Punkty Pzbuk są przyznawane za wpłaty środków oraz stawianie kuponów live i na zakłady przedmeczowe

Na co można wymienić Pzbuk punkty? Oferta bukmachera obejmuje bonusy, darmowe zakłady i wiele innych, satysfakcjonujących ekwiwalentów.

Cash-out – zabezpiecz kupon

Promocja Cash-out pozwala graczowi na wypłatę części środków wpłaconych na kupon przed jego zamknięciem. Zgodnie z polskim prawem w przypadku wygranej powyżej kwoty 2280 zł pobierane jest 10% podatku. 

PZBuk to również inne promocje i profity, jakie możesz czerpać z gry u tego bukmachera.

Między innymi możesz korzystać z podwyższonych kursów na wybrane zdarzenia, gry bez podatku w wybranym czasie i na właściwe selekcje, a nawet odbierać darmowe zakłady.

PBZuk legalny bukmacher online

Tak, PZBuk jest legalnym bukmacherem online. Bowiem w połowie 2018 roku otrzymał zgodę Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie działalności. Każda firma bukmacherska w Polsce musi otrzymać taką zgodę, by móc organizować zakłady wzajemne w świetle prawa.

Ustawa z kwietnia 2017 roku wprowadziła rewolucję na rynku legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce. W wielkiej części zlikwidowano szarą strefę. Od lipca 2017 roku wprowadzono ustawowy nakaz zamykania domen, które naruszają obowiązujące przepisy. W związku z tym branża bukmacherska stała się w Polsce wąska. Dlatego każdy nowy bukmacher cieszy się dużym zainteresowaniem graczy oraz konkurencji.

Opinie o bukmacherze PZBukuk

Polskie Zakłady Bukmacherskie opinie z działalności zbierały jeszcze przed otwarciem strony online. Forum bukmacherskie było pełne recenzji o bukmacherze, które pojawiały się formie spekulacji od miesięcy. Powodem tego ogromnego zainteresowania jest:

 1. Fakt, iż Cherry AB, właściciel PZBuk to dobrze znana Polakom firma
 2. Prowadzi ona tak popularne serwisy, jak: ComeOn! oraz cherrycasino.com
 3. Z tego powodu bukmacher jest w czołówce naszego rankingu bukmacherów

Nowy bukmacher online przygotował:

 • bonusy na start,
 • promocje dla aktywnych graczy,
 • kod bonusowy,
 • punkty lojalnościowe.

Sprawdziliśmy je wszystkie. Poniżej publikujemy rezultat naszego śledztwa. Zapoznaj się z informacjami, z pierwszej ręki, nim postawisz swój pierwszy kupon.

Licencja PZBuk na prowadzenie działalności

PZBuk jest legalny w Polsce. Wynika to z zapisów licencji, której udzielił spółce Minister Finansów RP. Licencja PZBuk na prowadzenie działalności ma numer PS4.6831.26.2017. Gwarantuje ona firmie możliwość organizowania zakładów bukmacherskich online.  Serwis rozpoczął działalność z końcem września 2018.

Gwarancje ministerialneważne dla graczy. Użytkownicy serwisu bukmachera mogą być pewni, że portal jest bezpieczny, a ich dane w pełni chronione.

Wynika to z nadzoru państwowego organu kontrolnego nad spółką oraz odpowiednich certyfikatów, w tym SSL zapewniających bezpieczeństwo graczy.

PZBuk co z podatkiem od zakładów?

Posiadanie licencji Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie działalności wiąże się z koniecznością opłacania podatków. Nie od dziś wiadomo, że…

każdy zarejestrowany bukmacher musi płacić daninę na rzecz państwa.

Zgodnie z nowelą ustawy hazardowej z 2017 roku…

podatek od wygranej dla graczy wynosi w Polsce 12%.

Jest to dość wysoka kwota w skali europejskiej. Bukmacherzy dwoją się i troją, by odciążyć typera, który grając ponosi duże koszty. Dlatego…

serwis bukmacherski online automatycznie pobiera określoną ustawą stawkę podatku z wygranego kuponu.

Ponadto, legalne Polskie Zakłady Bukmacherskie, często wprowadzają promocje znoszące w całości lub częściowo kwotę podatku.

Nie można również zapominać o dodatkowej opłacie do Urzędu Skarbowego przy wygranej powyżej 2240 zł. Wynosi ona 10%. Trudne warunki w jakich gracze muszą sobie radzić są zawsze zachętą dla bukmachera. Z tego względu wprowadzają oni…

kreatywne rozwiązania w zakresie świadczonych usług, jak np. PZBuk kod bonusowy. Co wiąże się z jeszcze lepszymi promocjami dla graczy.

Czy w PZBuk Zakłady na Żywo opłaca się obstawiać?

Zakłady PZBuk mogą śmiało zanotować swój pierwszy sukces na rynku bukmacherskim w Polsce.

Zakłady live PZBukofertą naprawdę wartą osobnego akapitu.

Warto na samym wstępie zaznaczyć, że…

nawigacja strony do zakładki na żywo jest dziecinnie prosta. Wystarczy odwiedzić stronę główną bukmachera, by z lewego górnego rogu przejść do zakładki.

pzbuk-zaklady-na-zywo

W samej zakładce jest nie mniej niespodzianek. Już sama liczba dyscyplin pokazuje, że bukmacher PZBuk zaplanował wejście na rynek w wielkim stylu. Mimo, że serwis jest wciąż w rozbudowie samych dyscyplin na zakłady live jest już kilkanaście. Firma postanowiła zainwestować w różnorodność. Dlatego obok tradycyjnych dyscyplin są również zakłady na e-sporty. Jednym słowem, każdy znajdzie tu coś dla siebie, m.in.:

zaklady bukmacherskie na tenis w stszaklady bukmacherskie na snooker w sts

zaklady sportowe na kolarstwo w sts

Nie można pominąć w recenzji czytelnego układu treści. Bardzo ważny jest również dostęp do statystyk oraz podgląd (wizualizacje zdarzeń). PZBuk na żywo wyposażył tę sekcję o tabele pokazujące w czasie rzeczywistym informacje dotyczące konkretnych zdarzeń. Każdy gracz może również zaplanować grę, na najbliższe dni i godziny, korzystając z uaktualnionego kalendarza.

Metody Płatności PZBuk

Nowy bukmacher PZBuk rozwija serwis w zawrotnym tempie. Strategicznie na chwilę obecną udostępniono 2 najważniejsze metody płatności są to przelewy i karta płatnicza.

Biorą pod uwagę skalę przedsięwzięcia należy pochwalić bukmachera za oferowane formy płatności. Przelewy bankowe są niezawodnymi sposobami na bezpieczne płatności. Bukmacherem Tpay PZBuk jeszcze nie jest, ale tymczasem oferuje:

 • Przelew bankowy,
 • Blik,
 • Dotpay
 • Karta płatnicza: Mastercard oraz Visa – płatnośc przez Dotpay,
 • Przelewy24.

Bukmacher Dotpay

Warto w tym miejscu dodać, że za system płatniczym BLIK PZBuk stoi około 30 różnych banków. W ramach jednego mechanizmu nastąpiła unifikacja banków, by ułatwić życie konsumentom w dziedzinie transakcji bezgotówkowych.

BLIK logo

Na sam początek działalności wybór właśnie tej metody świadczy o wielkiej rozwadze firmy. Jest również znakiem roztropności. Od razu PZBuk zakłady wszedł do gry z dużymi i zaufanymi partnerami transakcji. Wszystkie transakcje są one sprawdzane przez Dział Płatności. Maksymalny czas oczekiwania to 24 godziny od czasu wpłynięcia zlecenia. Na chwilę obecną nowy polski bukmacher oferuje przelew bankowy jako metodę wypłaty, jej czas realizacji zależny jest od godzin pracy banku.

PZBuk oferta bukmacherska

Nowy bukmacher 2018 to między innymi pzbuk.pl zakłady. Firma uzyskała licencję w połowie 2018 roku i już na początku jesieni otworzyła serwis. Strona internetowa PZBuk jest wciąż w rozbudowie. Jej obecny kształt zaskakuje pomysłowością i wskazuje ambitne ścieżki rozwoju nowego buka.

Obecnie w ofercie jest 27 dyscyplin. Są wśród nich stricte sportowe kategorie, jak zakłady bukmacherskie na koszykówkę, czy:

 • siatkówka
 • unihokej
 • futsal
 • szachy
 • futbol AU
 • MMA
 • bandy
 • krykiet

Nikogo chyba nie zaskoczy fakt, że są tu również Zakłady specjalne. Na chwilę obecną można obstawiać wydarzenia z dziedziny społecznej i politycznej Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. W miarę jak serwis będzie się zakorzeniał w polskich realiach z pewnością odnajdziemy tu również polskie akcenty. Z całą pewnością kampania parlamentarna 2019 będzie miała tu swój ślad.

PZBuk sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie

Pierwsza umowa sponsorska najmłodszego zakładu bukmacherskiego online. Od grudnia 2018 PZBuk to:

 • Sponsor Główny Polskiej Ligi Hokeja
 • jak również: Sponsor Pucharu Polski
 • a dodatkowo: Sponsor Reprezentacji Polski
 • oraz: Sponsor Polskiego Hokeja

Umowa ze związkiem obowiązuje do końca października 2019. Decyzja o współpracy z prywatnym sponsorem zapadła na posiedzeniu Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki – Polskiego Związku Hokeja.

Jakość Strony Internetowej PZBuk

Nowy bukmacher na polskim rynku zakładów wzajemnych wnosi nową jakość. Nie jest to chyba zaskoczeniem dla nikogo. Mimo to, szata graficzna jest zdecydowanie słabym punktem tego serwisu internetowego. Jednak stonowane kolory i odpowiednia tematycznie treść, zaakcentowana w możliwie konkretny sposób są świetną alternatywą dla przaśnych, polskich witryn online.

Dobry design kuponu i prostota rejestracji spełniają wymagania graczy. Brak komplikacji i dążenie do prostoty przekazu. W tak dynamicznym środowisku, profesjonalizm jest dobrą wróżbą mówiącą wiele o przyszłych kierunkach rozwoju serwisu.

PZBuk mobile

Nowy polski bukmacher bez zakładów na telefon nie istnieje. Polskie Zakłady Bukmacherskie świetnie zdają sobie z tego sprawę. Było to bezpośrednią przyczyną udostępnienia przez serwis bukmacherski w internecie dostępu do przeglądarkowej wersji strony.

Polskie Zakłady Bukmacherskie online zaprezentowały już  bukmacherskich aplikacji natywnych,  oraz mogą pochwalić się zoptymalizowaną stroną na urządzenia mobilne. Właśnie dlatego strona mobilna PZBuk, jak apka na Android oraz Apple świetnie spełnia swoje funkcje. Funkcjonalne rozwiązania gwarantują duży komfort obsługi. Bukmacher online zadbał o to, by gracze mieli dostęp do:

 • Szybkich płatności,
 • Stawiania kuponów mobile,
 • Pełen dostęp do oferta bukmachera PZBuk.

PZBuk nowe konto krok po kroku

Nie ulega wątpliwości, że rejestracja w serwisie bukmachera jest banalnie prosta. Wystarczy wejść na stronę główną PZBuk . Następnie kliknąć w ikonkę znajdującą się w centrum na samym dole. By rozpocząć procedurę zakładania nowego konta, gracz powinien włączyć zielony prostokąt z napisem Rejestracja.

PZBuk nowe konto

PZBuk nowe konto

Następnie wystarczy wypełnić formularz na stronie buka. Założenie konta można wykonać w trzech krokach:

 1. Wypełnić formularz na stronie bukmachera Hasło Konta i Nazwa Gracza → Nr PESEL → Dane Osobowe → Ustawić lilmity czasu gry i obrotu: dzienne/miesięczne
 2. Zaznaczyć wszystkie checkboxy. Potwierdzić prawdziwość informacji, zgodę na przetwarzanie danych oraz regulamin serwisu. W tym miejscu należy również wprowadzić Pzbuk kod bonusowy jeśli gracz taki posiada
 3. Po uzupełnieniu formularza, należy kliknąć przycisk Kontynuuj i postępować zgodnie z instrukcją. Przede wszystkim należy uzupełnić wszystkie dokumenty, by rozpocząć procedurę weryfikacji konta gracza.

Należy pamiętać, że aktywowanie konta trwa zaledwie chwilę. Biorąc ten fakt pod uwagę trzeba zaznaczyć, iż proces weryfikacji może być nieco dłuższy.

Wszystko zależy od czytelności przesłanych dokumentów. W tym miejscu chcielibyśmy uwrażliwić czytelnika na ten aspekt. W prosty sposób można uniknąć opóźnień związanych z całą procedurą przesyłając doberj jakości zdjęcia lub skany.

PZBuk Oferta VIP

Podobnie jak inne polskie zakłady bukmacherskie online, PZBuk zakłady ofertę VIP przygotował w postaci programu lojalnościowego. Warto podkreślić, że jest to świetna zachęta, by zapisać się w serwisie bukmachera. Jest to również jeden z najlepszych sposobów na budowanie trwałej relacji z użytkownikami serwisu. Dlatego…

zbieranie punktów się opłaca, a dodatkowo wiele z nich można uzyskać po prostu zapisując się w serwisie i przechodząc proces rejestracji.

Jest to dobra metoda, by w łatwy sposób zdobyć dodatkowe środki na grę lub inne gadżety. Mamy nadzieję, że w miarę rozwoju serwis PZBuk online będzie dostępna prawdziwa oferta VIP. Nie można zapominać, że propozycje dla graczy z dużym budżetem na grę czynią portal bardziej prestiżowym.

PZBuk sponsor imprez sportowych

W kwietniu 2019 roku, Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBuk zostały sponsorem imprez sportowych: oficjalnym sponsorem i głównym bukmacherem:

 • Energa Basket Women oraz Men League,
 • Suzuki Polish Cup,
 • Super Cup Polski.

Obsługa Klienta PZBuk

Najlepsze polskie zakłady bukmacherskie zawsze wyróżnia profesjonalne podejście do obsługi klienta. Warto w tym miejscu podkreślić, że bukmacher dołożył wszelkich starań, aby użytkownicy od samego początku funkcjonowania serwisu mieli pełen dostęp do Obsługi Klienta.

Choć wiele jeszcze jest do zrobienia w kwestii organizacji działu pomocy. Od chwili uruchomienia serwisu można liczyć na konsultantów. Są oni dostępni na czat live PZBuk. Profesjonalnie przygotowaną ekipę można pochwalić za świetne przygotowanie merytoryczne oraz kulturę pracy. Każdy kto ma ochotę wysłać maila również może to zrobić bezpośrednio z Punktu Obsługi Klienta. Konsultanci pracują od 10:00 do 19:00 przez 7 dni w tygodniu i jak na początek pracy serwisu są to bardzo przyzwoite godziny pracy.

Czy warto obstawiać w PZBuk?

W każdej grze musi być wygrywający i przegrywający. Szczególnie w grze na pieniądze znalezienie się w tej grupie osób jest przykre. Nie zmienia to faktu, że zakłady bukmacherskie w internecie wraz z kasynem online zdobywają coraz większą popularność, dlatego ofertę PZBuk warto mieć na uwadze.

 1. Po pierwsze obstawianie w pzbuk.pl to przede wszystkim gra z wiarygodną firmą. Ministerstwo Finansów RP udzieliło bukmacherowi licencji na prowadzenie zakładów online. Wszyscy użytkownicy mogą być pewni, że ich konta są chronione, a dane bezpieczne.
 2. Po wtóre nowy polski bukmacher z zaskakuje ofertąi próbuje dystansować konkurencyjne spółki.
 3. Przyzwoity Bonus Powitalny; Program Lojalnościowy może przynieść duże profity.
 4. Warto dać mu szansę, gdyż spółka Cherry AB, czyli właściciel serwisu to dobrze znany organizator zakładów wzajemnych. Jej wejście na polski rynek z dodało rumieńców biznesowi bukmacherskiemu w naszym kraju.

FAQ: PZBuk - Polskie Zakłady Bukmacherskie

Tak, z pewnością się opłaca: PZBuk nowym użytkownikom przygotował bonus powitalny w wysokości 500 zł CASHBACK.

Tak, bukmacher PZBuk udostępnia dwie aplikacje mobilne. Jedna na urządzenia Android, druga na Apple + świetną stronę mobile.

KOD BONUSOWY w PZBuk uzyskasz, klikając w nasz link. Sprawdź kod bonusowy i zgarnij dodatkowe środki na start.

Bukmacher PZBuk opinie nadal musi zbierać, jak do tej pory nie są złe. Jest to wciąż stosunkowo nowy bukmacher na polskim rynku, który w dalszym ciągu przebija się do świadomości graczy. Minusem w jego przypadku jest słaba szata graficzna, która odstrasza niektórych graczy, ale ogólne oceny są pozytywne.

PZBuk ma w swojej ofercie freebet. Jest to dodatkowych 20 zł.


Komentarze

Avatar

Marcin 06/03/2020 o 07:54

Zakłady kardio są bardzo fajnych urozmaiceniem gry.
„Postawiony zakład zostaje podzielony na trzy przedziały czasowe, każdy z nich to coraz większa wygrana”
Opcja jest dostępna tylko na urządzenia mobilne. Korzystanie z tego na urządzeniach mobilnych ma swoje zalety. Można korzystać z niej nawet w kolejce do kasy 🙂
Aplikacja na iPhone jest przejrzysta i intuicyjna. Warto się zainteresować.

Odpowiedz

Avatar

Darek 12/02/2020 o 15:48

PZBUK ma już aplikacje na telefon i to całkiem sprawną 🙂 Premie dla aktywnych użytkowników są super! Lubie obstawiać zakłady po pracy. Jest to dla mnie forma odpoczynku. Dodają one chęci do aktywnego uczestnictwa w grach. Mają duży wybór zakładów. PZBUK zadbał też o nową szatę graficzną, która jest lepsza i wygodniejsza niż wcześniej.

Odpowiedz
Radosław Mars

Bartek 13/02/2020 o 11:13

Na pewno PZBuk jest wyróżniającym się bukmacherem, ale zawsze warto sprawdzić go na tyle innych buków na polskim rynku. Właśnie dlatego piszemy rzetelne recenzje i porównujemy firmy. Zachęcamy do zapoznania się też z innymi legalnymi bukmacherami.

Odpowiedz

Avatar

Krystian 12/02/2020 o 08:09

Bardzo podoba mi się bukmacher. Mam z nim dobre doświadczenie. Ma przejrzystą stronę, aplikację na telefon. Serwis jest stabilny ani razu mi się nie zawiesił. Chyba ma wpływ na to wprowadzenie nowej wersji strony. Zadbali również o nową szatę graficzną 🙂

Od razu mogłem zacząć grę bez skanowania dokumentów itp. Wystarczyło podać podstawowe dane i po 2 minutach mogłem już się zalogować i obstawiać. Jest to duży plus, gdy chcesz szybko obstawić dany mecz a np. jesteś początkującym i nie miałeś konta. Ja tak zaczynałem. 🙂

Często dostaje informacje o promocjach od PZBUK. Dzieje się to 2-3 razy w tygodniu jak dostaje sms lub maila.

No i bardzo szybko wypłaca się pieniądze 🙂

PZBUK wprowadził ciekawe opcje. Zakłady Kardio w aplikacji. Im później padnie bramka, tym wyższa jest wygrana. Jak ktoś tak lubi, jak ja, to może dobrze się bawić podczas gry z tą opcją.

Odpowiedz

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~