Skip to main content

PZBuk Bonus i Opinie

von zakladybukmacherskie.net™

50 zł BONUS

Darmowy Zakład
Bonus50 zł
Warunki bonusuzakład wielokrotny - kurs min. 2.0
Metody płatnościPrzelew bankowy
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
WalutyPLN
LicencjaPolska
Ostatnia aktualizacja Grudzień 2018

Ocena całościowa

99.2%

"Najnowszy bukmacher na rynku + darmowy zakład na start!"

Bonus
100%
darmowy zakład
Mobile
96%
zoptymalizowany na wszystkie urządzenia
Wypłacalność
100%
legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów RP
Wiarygodność
100%
funkcjonalne zabezpieczenia
Licencja
100%
Licencja Ministerstwa Finansów RP

Nowego bukmachera – PZBuk, Bonus powitalny dla nowych graczy jest zdecydowanie  warty grzechu. Polskie Zakłady Bukmacherskie opinie z działalności, zbierały jeszcze przed otwarciem strony online. Forum bukmacherskie było pełne recenzji o bukmacherze, które pojawiały się formie spekulacji od miesięcy. Powodem tego ogromanego zainteresowania jest fakt, iż Cherry AB, właściciel PZBuk to dobrze znana Polakom firma. Prowadzi ona tak popularne serwisy, jak: ComeOn! oraz cherrycasino.com

Nowy bukmacher online przygotował: bonusy na start, promocje dla aktywnych graczy, kod bonusowy oraz punkty lojalnościowe. Sprawdziliśmy je wszystkie. Poniżej publikujemy rezultat naszego śledztwa. Zapoznaj się z informacjami, z pierwszej ręki, nim postawisz swój pierwszy kupon.

PZBuk Bonus powitalny

Przez ostatnie miesiące wszyscy się zastanawiali: pzbuk – kiedy rozpocznie oficjalną działalność ? Firma otworzyła serwis we wrześniu 2018 roku i od początku działalnosci oferuje atrakcyjny bonus na start. Najlepsze zakłady bukmacherskie online trudno wybrać, sprawdź naszą analizę i przekonaj się, czy oferta pzbuk online spełnia Twoje oczekiwania.

pzbuk_bonus_powitalny

Darmowy Zakład 50 zł

pzbuk bonus jest związany z rejestracją konta. Wystarczy założyć nowe konto w serwisie, by wziąć udział w promocji. Każdy kto przejdzie pozytywną weryfikację w systemie może otrzymać darmowy zakład na start. Wystarczy złożyć depozyt w kwocie minimum 50 zł. Następnie należy postawić kupon wielokrotny z kursem minimalnym 2.0. Stawka liczona na poczet bonusu powinna wynosić minimum 50 zł.

Aby aktywować darmowy bonus na koncie należy ponownie zalogować się w serwisie bukmachera. Darmowy Zakład nie jest obarczony dodatkowymi kosztami ze strony gracza. Bonus powitalny można wykorzystać na zakłady wielokrotne z kursem minimalnym 2.0. Wygrana obejmuje kwoty ponad postawioną stawkę zakładu. Ukłonem w stronę graczy jest brak jakichkolwiek dodatkowych warunków do spełnienia. Wyłączywszy również konieczność obrotu wygranej kwoty. Gracz może skorzystać z promocji do 60 dni od aktywowania bonusu. Tak dobra propozycja na start być może zostanie rozwinięta kiedyś o bonus bez depozytu z czego wszyscy byliby zadowoleni.

pzbuk nowe konto

Nie ulega wątpliwości, że rejestracja w serwisie bukmachera jest banalnie prosta. Wystarczy wejść na stronę główną PZBuk . Następnie kliknąć w ikonkę znajdującą się w centrum na samym dole. By rozpocząć procedurę zakładania nowego konta, gracz powinien włączyć zielony prostokąt z napisem Rejestracja. Następnie wystarczy wypełnić formularz na stronie buka. Założenie konta można wykonać w trzech krokach:

 1. Wypełnić formularz na stronie bukmachera Hasło Konta i Nazwa Gracza → Nr PESEL → Dane Osobowe
 2. Zaznaczyć wszystkie checkboxy. Potwierdzić prawdziwość informacji, zgodę na przetwarzanie danych oraz regulamin serwisu. W tym miejscu należy również wprowadzić pzbuk kod bonusowy jeśli gracz taki posiada
 3. Po uzupełnieniu formularza, należy kliknąć przycisk Kontynuuj i postępować zgodnie z instrukcją. Przede wszystkim należy uzupełnić wszystkie dokumenty, by rozpocząć procedurę weryfikacji konta gracza.

Należy pamiętać, że aktywowanie konta trwa zaledwie chwilę. Biorąc ten fakt pod uwagę trzeba zaznaczyć, iż proces weryfikacji może być nieco dłuższy. Wszystko zależy od czytelności przesłanych dokumentów. W tym miejscu chcielibyśmy uwrażliwić czytelnika na ten aspekt. W prosty sposób można uniknąć opóźnień związanych z całą procedurą przesyłając doberj jakości zdjęcia lub skany.

PZBuk promocje dla aktywnych graczy

Pomimo, iż oferta bukmacherska pzbuk – cherry online polska, dopiero nabiera kształtów można tu odnaleźć o wiele atrakcyjnych propozycji. Oprócz bonus bukmacherski na start, spółka przygotowała również premie dla aktywnych użytkowników serwisu.

Kombodoładowanie + 15% na zakłady wielokrotne

Promocja jest skierowana do graczy zakładów wielokrotnych. Wystarczy postawić kupon na 2. lub więcej zdarzeń, by zyskać dodatkowy % . Pula wygranych to, aż 10.000 GBP. Zasady prezentują się następująco:

Kupon wielokrotny
Dodatkowy %
2 1%
3
2%
4
3%
5 4%
6 5%
7-10 10%
11+ 15%

 

Każda wygrana wypłacana jest natychmiast po rozliczeniu kuponu bez konieczności obrotu wygraną kwotą. W ramach promocji mozna obstawiać:

 • Premier League
 • Bundesliga
 • La Liga
 • Serie A
 • Ligue 1
 • Liga Mistrzów
 • Liga Europy
 • Esktraklasa
 • mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów

Sklep gracza – program lojalnościowy

Nic tak nie służy zacieśnianiu więzi między bukmacherem a typerem, jak dobrze skrojony program lojalnościowy. Gracz otrzymuje za samą rejestrację konta 600 dodatkowych punktów na konto. Bukmacher doceni regularność odwiedzin serwisu. Za codzienne logowanie pzbuk gracz otrzymuje dodatkowe 25 punktów. To nie koniec atrakcji, za każdy poprawnie dodany dokument, posiadacz konta otrzymuje, aż 1000 punktów. Punkty pzbuk są przyznawane za wpłaty środków oraz stawianie kuponów live i na zakłady przedmeczowe. Na co można wymienić pzbuk punkty? Oferta bukmachera obejmuje bonusy, darmowe zakłady i wiele innych, satysfakcjonujących ekwiwalentów.

PZBuk legalny bukmacher

PZBUK w połowie 2018 roku otrzymał zgodę Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie działalności. Każda firma bukmacherska w Polsce musi otrzymać taką zgodę, by móc organizować zakłady wzajemne w świetle prawa. Ustawa z kwietnia 2017 roku wprowadziła rewolucję na rynek zakładów bukmacherskich w Polsce. W wielkiej części zlikwidowano szarą strefę. Od lipca 2017 roku wprowadzono ustawowy nakaz zamykania domen, które naruszają obowiązujące przepisy. W związku z tym branża bukmacherska stała się w Polsce wąska. Dlatego każdy nowy bukmacher cieszy się dużym zainteresowaniem graczy oraz konkurencji.

PZBuk legalny jest w Polsce. Wynika to z zapisów licencji, której udzielił spółce Minister Finansów RP. Licencja PZBuk numer PS4.6831.26.2017., gwarantuje firmie możliwość organizowania zakłady bukmacherskie online. Serwis rozpoczął działalność z końcem września 2018. Gwarancje ministerialne są ważne również dla graczy. Użytkownicy serwisu bukmachera mogą być pewni, że portal jest bezpieczny, a ich dane w pełni chronione. Wynika to z nadzoru państwowego organu kontrolnego nad spółką oraz odpowiednich certyfikatów, w tym SSL zapewniających bezpieczeństwo graczy.

PZBuk co z podatkiem od zakładów?

Posiadanie licencji Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie działalności wiąże się z koniecznością opłacania podatków. Nie od dziś wiadomo, że każda zarejestrowana firma musi płacić daninę na rzecz państwa. Zgodnie z nowelą ustawy hazardowej z 2017 roku, podatek od wygranej wynosi w Polsce 12%. Jest to dość wysoka kwota w skali europejskiej. Bukmacherzy dwoją się i troją, by odciążyć typera, który grając ponosi duże koszty. Dlatego serwis bukmacherski online automatycznie pobiera określoną ustawą stawkę podatku z wygranego kuponu. Ponadto, legalne Polskie Zakłady Bukmacherskie, często wprowadzają promocje znoszące w całości lub częściowo kwotę podatku.

Nie można również zapominać o dodatkowej opłacie do Urzędu Skarbowego przy wygranej powyżej 2240 zł. Wynosi ona 10%. Trudne warunki w jakich gracze muszą sobie radzić są zawsze zachętą dla bukmachera. Z tego względu wprowadzają oni kreatywne rozwiązania w zakresie świadczonych usług,jak np. pzbuk kod bonusowy. Co wiąże się z jeszcze lepszymi promocjami dla graczy.

PZBuk Zakłady na Żywo

Zakłady PZBuk mogą śmiało zanotować swój pierwszy sukces na rynku bukmacherskim w Polsce. Zakłady live pzbuk są ofertą naprawdę wartą osobnego akapitu. Warto na samym wstępie zaznaczyć, że nawigacja strony do zakładki na żywo jest dziecinnie prosta. Wystarczy odwiedzić stronę główną bukmachera, by z lewego górnego rogu przejść do zakładki.

pzbuk_zaklady_na_zywo

W samej zakładce jest nie mniej niespodzianek. Już sama liczba dyscyplin pokazuje, że bukmacher pzbuk zaplanował wejście na rynek w wielkim stylu. Mimo, że serwis jest wciąż w rozbudowie samych dyscyplin na zakłady live jest już 11. Firma postanowiła zainwestować w różnorodność. Dlatego obok tradycyjnych dyscyplin są również e-sporty. Jednym słowem, każdy znajdzie tu coś dla siebie, m.in.:

 • Piłka Nożna
 • E-sport
 • Tenis
 • Hokej na Lodzie
 • Snooker & Billard

Nie można pominąć w recenzji czytelnego układu treści. Bardzo ważny jest również dostęp do statystyk oraz podgląd (wizualizacje zdarzeń). PZBuk na żywo wyposażył tę sekcję o tabele pokazujące w czasie rzeczywistym informacje dotyczące konkretnych zdarzeń. Każdy gracz może również zaplanować grę, na najbliższe dni i godziny, korzystając z uaktualnionego kalendarza.

Metody Płatności PZBuk

Nowy bukmacher pzbuk rozwija serwis w zawrotnym tempie. Strategicznie na chwilę obecną udostępniono 2 najważniejsze metody płatności są to przelewy.

Biorą pod uwagę skalę przedsięwzięcia należy pochwalić bukmachera za oferowane formy płatności. Przelewy bankowe są niezawodnymi sposobami na bezpieczne płatności. Bukmacher oferuje:

 • Przelew bankowy
 • Blik

Warto w tym miejscu dodać, że za system płatniczym BLIK pzbuk stoi około 30 różnych banków. W ramach jednego mechanizmu nastąpiła unifikacja banków, by ułatwić życie konsumentom w dziedzinie transakcji bezgotówkowych. Na sam początek działalności wybór właśnie tej metody świadczy o wielkiej rozwadze firmy. Jest również znakiem roztropności. Od razu pzbuk zakłady wszedł do gry z dużymi i zaufanymi partnerami transakcji. Wszystkie transakcje są one sprawdzane przez Dział Płatności. Maksymalny czas oczekiwania to 24 godziny od czasu wpłynięcia zlecenia. Na chwilę obecną nowy polski bukmacher oferuje przelew bankowy jako metodę wypłaty, jej czas realizacji zależny jest od godzin pracy banku.

PZBuk oferta bukmacherska

Nowy bukmacher 2018 to między innymi pzbuk.pl zakłady. Firma uzyskała licencję w połowie 2018 roku i już na początku jesieni otworzyła serwis. Strona internetowa PZBuk jest wciąż w rozbudowie. Jej obecny kształt zaskakuje pomysłowością i wskazuje ambitne ścieżki rozwoju nowego buka.

Obecnie w ofercie jest 27 dyscyplin. Są wśród nich stricte sportowe kategorie:

 • piłka nożna
 • siatkówka
 • unihokej
 • futsal
 • szachy
 • futbol AU
 • MMA
 • bandy
 • krykiet

Nikogo chyba nie zaskoczy fakt, że są tu również Zakłady specjalne. Na chwilę obecną można obstawiać wydarzenia z dziedziny społecznej i politycznej Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. W miarę jak serwis będzie się zakorzeniał w polskich realiach z pewnością odnajdziemy tu również polskie akcenty. Z całą pewnością kampania parlamentarna 2019 będzie miała tu swój ślad.

PZBuk sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie

Pierwsza umowa sponsorska najmłodszego zakładu bukmacherskiego online. Od grudnia 2018 PZBuk to:

 • Sponsor Główny Polskiej Ligi Hokeja
 • jak również: Sponsor Pucharu Poslski
 • a dodatkowo: Sponsor Reprezentacji Polski
 • oraz: Sponsor Polskiego Hokeja

Umowa ze związkiem obowiązuje do końca października 2019. Decyzja o współpracy z prywatnym sponsorem zapadła na posiedzeniu Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki – Polskiego Związku Hokeja.

Jakość Strony Internetowej PZBuk

Nowy bukmacher na polskim rynku zakładów wzajemnych wnosi nową jakość. Nie jest to chyba zaskoczeniem dla nikogo. Przejrzysta szata graficzna jest zdecydowanie mocnym punktem tego serwisu internetowego. Stonowane kolory i odpowiednia tematycznie treść, zaakcentowana w możliwie konkretny sposób są świetną alternatywą dla przaśnych, polskich witryn online. Dobry design kuponu i prostota rejestracji spełniają wymagania graczy. Brak komplikacji i dążenie do prostoty przekazu. W tak dynamicznym środowisku, profesjonalizm jest dobrą wróżbą mówiącą wiele o przyszłych kierunkach rozwoju serwisu.

pzbuk mobile

Nowy polski bukmacher bez oferty na urządzenia mobilne nie istnieje. Polskie Zakłady Bukmacherskie świetnie zdają sobie z tego sprawę. Było to bezpośrednią przyczyną udostępnienia przez serwis bukmacherski w internecie dostępu do przeglądarkowej wersji strony. Polskie Zakłady Bukmacherskie online nim zaprezentują projekty aplikacji natywnych, mogą pochwalić się zoptymalizowaną stroną na urządzenia mobilne. Właśnie dlatego strona mobilna pzbuk świetnie spełnia swoje funkcje. Funkcjonalne rozwiązania gwarantują duży komfort obsługi. Bukmacher online zadbał o to, by gracze mieli dostęp do:

 • Szybkich płatności
 • Stawiania kuponów mobile
 • Pełen dostęp do oferta bukmachera pzbuk

PZBuk Oferta VIP

Podobnie jak inne polskie zakłady bukmacherskie online, pzbuk zakłady ofertę VIP przygotował w postaci programu lojalnościowego. Warto podkreślić, że jest to świetna zachęta, by zapisać się w serwisie bukmachera. Jest to również jeden z najlepszych sposobów na budowanie trwałej relacji z użytkownikami serwisu. Dlatego zbieranie punktów się opłaca, a dodatkowo wiele z nich można uzyskać po prostu zapisując się w serwisie i przechodząc proces rejestracji. Jest to dobra metoda, by w łatwy sposób zdobyć dodatkowe środki na grę lub inne gadżety. Mamy nadzieję, że w miarę rozwoju serwis pzbuk online będzie dostępna prawdziwa oferta VIP. Nie można zapominać, że propozycje dla graczy z dużym budżetem na grę czynią portal bardziej prestiżowym.

Obsługa Klienta PZBuk

Najlepsze polskie zakłady bukmacherskie zawsze wyróżnia profesjonalne podejście do obsługi klienta. Warto w tym miejscu podkreślić, że bukmacher dołożył wszelkich starań, aby użytkownicy od samego początku funkcjonowania serwisu mieli pełen dostęp do Obsługi Klienta.

Choć wiele jeszcze jest do zrobienia w kwestii organizacji działu pomocy. Od chwili uruchomienia serwisu można liczyć na konsultantów. Są oni dostępni na czat live pzbuk. Profesjonalnie przygotowaną ekipę można pochwalić za świetne przygotowanie merytoryczne oraz kulturę pracy. Każdy kto ma ochotę wysłać maila również może to zrobić bezpośrednio z Punktu Obsługi Klienta. Konsultanci pracują od 10:00 do 19:00 przez 7 dni w tygodniu i jak na początek pracy serwisu są to bardzo przyzwoite godziny pracy.

Czy warto obstawiać w PZBuk?

W każdej grze musi być wygrywający i przegrywający. Szczególnie w grze na pieniądze znalezienie się w tej grupie osób jest dojmujące. Nie zmienia to faktu, że zakłady bukmacherskie w interencie zdobywają coraz większą popularność, dlatego ofertę pzbuk warto mieć na uwadze. Po pierwsze obstawianie w pzbuk.pl to przede wszystkim gra z wiarygodną firmą. Ministerstwo Finansów RP udzieliło bukmacherowi licencji na prowadzenie zakładów online. Wszyscy użytkownicy mogą być pewni, że ich konta są chronione, a dane bezpieczne. Po wtóre nowy polski bukmacher z pewnością będzie zaskakiwać ofertą, by próbować zdystansować konkurencyjne spółki. Obecnie Darmowy Zakład jest warty grzechu, a program lojalnościowy ma przyzwoity kształt. Warto dać mu szansę, gdyż spółka Cherry AB, czyli właściciel serwisu organizuje zakłady wzajemne nie od wczoraj. Jej wejście na polski rynek z pewnością doda rumieńców biznesowi bukmacherskiemu w naszym kraju.


Opinie użytkowników

Brak recenzji


Czy masz pytanie lub opinię na temat tego artykułu? Podziel się nimi z nami!

Twój adres e-mail nie będzie uplubliczniony. Niebędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*


50 zł BONUS

Darmowy Zakład

50 zł BONUS

Darmowy Zakład