Skip to main content

Pzbuk Bonus i Opinie

zakladybukmacherskie.net™

500 zł BONUS

Bonus 100% od 1 depozytu:
kurs min. 2.0, obrót x4
w ciągu 60 dni
Bonus500 zł
Warunki bonusuBonus od 1 depozytu:
kurs min. 2.0, obrót x4
w ciągu 60 dni
Metody płatnościKarta płatnicza, Przelew bankowy, Przelewy24, Dotpay, BLIK
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
WalutyPLN
LicencjaPolska
Ostatnia aktualizacja Wrzesień 2019

Ocena całościowa

95.6%

"Najnowszy bukmacher na rynku + darmowy zakład na start!"

Bonus
90%
darmowy zakład
Mobile
88%
zoptymalizowany na wszystkie urządzenia
Wypłacalność
100%
legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów RP
Wiarygodność
100%
funkcjonalne zabezpieczenia
Licencja
100%
Licencja Ministerstwa Finansów RP

U nowego bukmachera – Pzbuk, Bonus Powitalny dla nowych graczy jest zdecydowanie warty grzechu.

Opinie o Pzbuk – Polskich Zakładach Bukmacherskich

Polskie Zakłady Bukmacherskie opinie z działalności, zbierały jeszcze przed otwarciem strony online. Forum bukmacherskie było pełne recenzji o bukmacherze, które pojawiały się formie spekulacji od miesięcy. Powodem tego ogromnego zainteresowania jest:

 1. Fakt, iż Cherry AB, właściciel Pzbuk to dobrze znana Polakom firma
 2. Prowadzi ona tak popularne serwisy, jak: ComeOn! oraz cherrycasino.com
 3. Z tego powodu bumacher jest w czołówce naszego rankingu bukmacherów

Nowy bukmacher online przygotował:

 • bonusy na start
 • promocje dla aktywnych graczy
 • kod bonusowy
 • punkty lojalnościowe

Sprawdziliśmy je wszystkie. Poniżej publikujemy rezultat naszego śledztwa. Zapoznaj się z informacjami, z pierwszej ręki, nim postawisz swój pierwszy kupon.

Pzbuk Bonus 100%, czyli 500 zł na start

Od połowy 2018 roku wszyscy się zastanawiali: Pzbuk – kiedy rozpocznie oficjalną działalność ? Firma otworzyła serwis we wrześniu 2018 roku i od początku działalności oferuje atrakcyjną ofertę powitalną. Pzbuk bonus na start dla nowych graczy to doskonała zachęta do gry.

Najlepsze zakłady bukmacherskie online trudno wybrać, sprawdź naszą analizę i przekonaj się, czy oferta Pzbuk online spełnia Twoje oczekiwania.

pzbuk bonus powitalny

Bonus w Pzbuk, aż 500 zł od pierwszej wpłaty

Pzbuk bonus bukmacherski jest związany z rejestracją konta. Wystarczy założyć nowe konto w serwisie, by wziąć udział w promocji. Każdy kto przejdzie pozytywną weryfikację w systemie może otrzymać bonus na start, aż do 100%:

 • Wystarczy złożyć depozyt w kwocie minimum 100 zł lub maksymalnie 200 zł
 • Następnie należy obrócić bonusem min 4x z kursem min. 2,0 do 60 dni od momentu przyznania promocji powitalnej

Warunki przyznania bonusu

Aby aktywować bonus na koncie należy spełnić okreslone warunki:

 1. Ponownie zalogować się w serwisie bukmachera. Bonus nie jest obarczony dodatkowymi kosztami ze strony gracza.
 2. Dodatkowe środki można wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem minimalnym 2,0. Wygrana obejmuje kwoty ponad postawioną stawkę zakładu.
 3. Ukłonem w stronę graczy jest brak jakichkolwiek dodatkowych warunków do spełnienia. Wyłączywszy również konieczność obrotu wygranej kwoty.
 4. Gracz może skorzystać z promocji do 60 dni od aktywowania bonusu.

Tak dobra propozycja na start być może zostanie rozwinięta kiedyś o bonus bez depozytu z czego wszyscy byliby zadowoleni.

Pzbuk kod bonusowy

Tylko naszym Pzbuk kodem bonusowym obstawianie będzie jeszcze bardziej emocjonujące. Wpisz  w formularzu rejestracyjnym: ZB100 i obstawiaj Twoje ulubione zakłady sportowe.

Odbierz Bonus 150% od depozytu do 300 zł w Pzbuk

Pzbuk nowe konto

Nie ulega wątpliwości, że rejestracja w serwisie bukmachera jest banalnie prosta. Wystarczy wejść na stronę główną Pzbuk . Następnie kliknąć w ikonkę znajdującą się w centrum na samym dole. By rozpocząć procedurę zakładania nowego konta, gracz powinien włączyć zielony prostokąt z napisem Rejestracja. Następnie wystarczy wypełnić formularz na stronie buka. Założenie konta można wykonać w trzech krokach:

 1. Wypełnić formularz na stronie bukmachera Hasło Konta i Nazwa Gracza → Nr PESEL → Dane Osobowe → Ustawić lilmity czasu gry i obrotu: dzienne/miesięczne
 2. Zaznaczyć wszystkie checkboxy. Potwierdzić prawdziwość informacji, zgodę na przetwarzanie danych oraz regulamin serwisu. W tym miejscu należy również wprowadzić Pzbuk kod bonusowy jeśli gracz taki posiada
 3. Po uzupełnieniu formularza, należy kliknąć przycisk Kontynuuj i postępować zgodnie z instrukcją. Przede wszystkim należy uzupełnić wszystkie dokumenty, by rozpocząć procedurę weryfikacji konta gracza.

Należy pamiętać, że aktywowanie konta trwa zaledwie chwilę. Biorąc ten fakt pod uwagę trzeba zaznaczyć, iż proces weryfikacji może być nieco dłuższy. Wszystko zależy od czytelności przesłanych dokumentów. W tym miejscu chcielibyśmy uwrażliwić czytelnika na ten aspekt. W prosty sposób można uniknąć opóźnień związanych z całą procedurą przesyłając doberj jakości zdjęcia lub skany.

Pzbuk promocje dla aktywnych graczy

Pomimo, iż oferta bukmacherska Pzbuk – cherry online polska, dopiero nabiera kształtów można tu odnaleźć o wiele atrakcyjnych propozycji. Oprócz bonus bukmacherski na start, spółka przygotowała również premie dla aktywnych użytkowników serwisu.

Kombodoładowanie + 15% na zakłady wielokrotne

Promocja jest skierowana do graczy zakładów wielokrotnych. Wystarczy postawić kupon na zakłady sportowe 2. lub więcej zdarzeń, by zyskać dodatkowy % . Pula wygranych to, aż 10.000 GBP. Zasady prezentują się następująco:

Kupon wielokrotny
Dodatkowy %
2 1%
3 2%
4
3%
5 4%
6 5%
7-10 10%
11+ 15%

 

Każda wygrana wypłacana jest natychmiast po rozliczeniu kuponu bez konieczności obrotu wygraną kwotą. W ramach promocji można obstawiać zakłady bukmacherskie na piłkę nożną:

 • Premier League
 • Bundesliga
 • La Liga
 • Serie A
 • Ligue 1
 • Liga Mistrzów
 • Liga Europy
 • Esktraklasa
 • mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów

Sklep gracza – program lojalnościowy Pzbuk

Nic tak nie służy zacieśnianiu więzi między bukmacherem a typerem, jak dobrze skrojony program lojalnościowy. Pzbuk oferuje w sklepie gracza za samą rejestrację konta 600 dodatkowych punktów na konto. Bukmacher doceni regularność odwiedzin serwisu.

 1. Za codzienne logowanie w Pzbuk gracz otrzymuje dodatkowe 25 punktów
 2. To nie koniec atrakcji, za każdy poprawnie dodany dokument, posiadacz konta otrzymuje, aż 1000 punktów
 3. Punkty Pzbuk są przyznawane za wpłaty środków oraz stawianie kuponów live i na zakłady przedmeczowe

Na co można wymienić Pzbuk punkty? Oferta bukmachera obejmuje bonusy, darmowe zakłady i wiele innych, satysfakcjonujących ekwiwalentów.

Cash-out – zabezpiecz kupon

Promocja Cash-out pozwala graczowi na wypłatę części środków wpłaconych na kupon przed jego zamknięciem. Zgodnie z polskim prawem w przypadku wygranej powyżej kwoty 2280 zł pobierane jest 10% podatku. 

Komborakieta – do 30% bonusu na tenis 

Promocja Komborakieta odnosi się do zakładów wielokrotnych przedmeczowych i pozwala na zwiększenie wygranej do 30% na kuponie na wszystkie rozgrywki tenisa. Wysokość wygranej zależy od ilości zdarzeń na kuponie:

 • zakład podwójny – 2% więcej bonus
 • zakład potrójny – 5% więcej bonusu
 • 4-krotny –7% więcej bonusu
 • 5-krotny –10% więcej bonusu
 • 6-krotny – 15% więcej bonusu
 • 7-10 krotny – 25% więcej bonusu
 • 11-krotny i więcej – 30% więcej bonusu 

Zasady promocji:

 • max kwota wygranych na kuponie – 5.000 EUR
 • kurs min. każdego zdarzenia  na kuponie wielokrotnym – 1.50

Pzbuk legalny bukmacher online

CZy Pzbuk jest legalnym bukmacherem online? W połowie 2018 roku firma otrzymała zgodę Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie działalności. Każda firma bukmacherska w Polsce musi otrzymać taką zgodę, by móc organizować zakłady wzajemne w świetle prawa.

Ustawa z kwietnia 2017 roku wprowadziła rewolucję na rynku legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce. W wielkiej części zlikwidowano szarą strefę. Od lipca 2017 roku wprowadzono ustawowy nakaz zamykania domen, które naruszają obowiązujące przepisy. W związku z tym branża bukmacherska stała się w Polsce wąska. Dlatego każdy nowy bukmacher cieszy się dużym zainteresowaniem graczy oraz konkurencji.

Licencja Pzbuk na prowadzenie działalności

Pzbuk legalny jest w Polsce. Wynika to z zapisów licencji, której udzielił spółce Minister Finansów RP. Licencja Pzbuk na prowadzenie działalności ma numer PS4.6831.26.2017. Gwarantuje ona firmie możliwość organizowania zakładów bukmacherskich online.
Serwis rozpoczął działalność z końcem września 2018. Gwarancje ministerialne są ważne również dla graczy. Użytkownicy serwisu bukmachera mogą być pewni, że portal jest bezpieczny, a ich dane w pełni chronione. Wynika to z nadzoru państwowego organu kontrolnego nad spółką oraz odpowiednich certyfikatów, w tym SSL zapewniających bezpieczeństwo graczy.

Pzbuk: rejestracja krok po kroku

Zakład bukmacherski Pzbuk rejestrację umożliwił w bardzo dogodny sposób. Zajmuje ona niewiele czasu, sprawdź nasz samouczek jak zrobić to szybko i efektywnie:

 1. Po pierwsze wejdź na stronę bukmachera www.pzbuk.pl i kliknij w ikonkę Zarejestruj się

  PZBuk rejestracja

  Pzbuk rejestracja

 2. Natępnie wprowadź hasło, login oraz e-mail

  PZBuk login

  Pzbuk login

 3. Uzupełnij pola tekstowe wprowadzjąc: dane osobowe, numer dowodu, nr PESEL

  dane osobowe PZBuk

  dane osobowe Pzbuk

 4. Wprowadź indywidualne limity gry w Pzbuk
  limity gry PZBuk

  limity gry Pzbuk

   

Po ustaleniu limitów gry należy kliknąć Ustaw sugerowane limity oraz Utwórz konto. Konto jest w tym momencie otwarte. By w pełni je aktywować, należy poczekać na weryfikację danych przez bukmachera. Zajmuje ona chwilę. Jednak już teraz można deponować środki na koncie.

Pzbuk co z podatkiem od zakładów?

Posiadanie licencji Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie działalności wiąże się z koniecznością opłacania podatków. Nie od dziś wiadomo, że każda zarejestrowana firma musi płacić daninę na rzecz państwa. Zgodnie z nowelą ustawy hazardowej z 2017 roku, podatek od wygranej wynosi w Polsce 12%. Jest to dość wysoka kwota w skali europejskiej. Bukmacherzy dwoją się i troją, by odciążyć typera, który grając ponosi duże koszty. Dlatego serwis bukmacherski online automatycznie pobiera określoną ustawą stawkę podatku z wygranego kuponu. Ponadto, legalne Polskie Zakłady Bukmacherskie, często wprowadzają promocje znoszące w całości lub częściowo kwotę podatku.

Nie można również zapominać o dodatkowej opłacie do Urzędu Skarbowego przy wygranej powyżej 2240 zł. Wynosi ona 10%. Trudne warunki w jakich gracze muszą sobie radzić są zawsze zachętą dla bukmachera. Z tego względu wprowadzają oni kreatywne rozwiązania w zakresie świadczonych usług,jak np. Pzbuk kod bonusowy. Co wiąże się z jeszcze lepszymi promocjami dla graczy.

Czy w Pzbuk Zakłady na Żywo opłaca się obstawiać?

Zakłady Pzbuk mogą śmiało zanotować swój pierwszy sukces na rynku bukmacherskim w Polsce. Zakłady live Pzbuk są ofertą naprawdę wartą osobnego akapitu. Warto na samym wstępie zaznaczyć, że nawigacja strony do zakładki na żywo jest dziecinnie prosta. Wystarczy odwiedzić stronę główną bukmachera, by z lewego górnego rogu przejść do zakładki.

pzbuk_zaklady_na_zywo

W samej zakładce jest nie mniej niespodzianek. Już sama liczba dyscyplin pokazuje, że bukmacher Pzbuk zaplanował wejście na rynek w wielkim stylu. Mimo, że serwis jest wciąż w rozbudowie samych dyscyplin na zakłady live jest już 11. Firma postanowiła zainwestować w różnorodność. Dlatego obok tradycyjnych dyscyplin są również e-sporty. Jednym słowem, każdy znajdzie tu coś dla siebie, m.in.:

Nie można pominąć w recenzji czytelnego układu treści. Bardzo ważny jest również dostęp do statystyk oraz podgląd (wizualizacje zdarzeń). Pzbuk na żywo wyposażył tę sekcję o tabele pokazujące w czasie rzeczywistym informacje dotyczące konkretnych zdarzeń. Każdy gracz może również zaplanować grę, na najbliższe dni i godziny, korzystając z uaktualnionego kalendarza.

Metody Płatności Pzbuk

Nowy bukmacher Pzbuk rozwija serwis w zawrotnym tempie. Strategicznie na chwilę obecną udostępniono 2 najważniejsze metody płatności są to przelewy i karta płatnicza.

Biorą pod uwagę skalę przedsięwzięcia należy pochwalić bukmachera za oferowane formy płatności. Przelewy bankowe są niezawodnymi sposobami na bezpieczne płatności. Bukmacherem Tpay Pzbuk jeszcze nie jest, ale tymczasem oferuje:

 • Przelew bankowy
 • Blik
 • Dotpay
 • Karta płatnicza: Mastercard oraz Visa – płatnośc przez Dotpay
 • Przelewy24

Warto w tym miejscu dodać, że za system płatniczym BLIK Pzbuk stoi około 30 różnych banków. W ramach jednego mechanizmu nastąpiła unifikacja banków, by ułatwić życie konsumentom w dziedzinie transakcji bezgotówkowych. Na sam początek działalności wybór właśnie tej metody świadczy o wielkiej rozwadze firmy. Jest również znakiem roztropności. Od razu Pzbuk zakłady wszedł do gry z dużymi i zaufanymi partnerami transakcji. Wszystkie transakcje są one sprawdzane przez Dział Płatności. Maksymalny czas oczekiwania to 24 godziny od czasu wpłynięcia zlecenia. Na chwilę obecną nowy polski bukmacher oferuje przelew bankowy jako metodę wypłaty, jej czas realizacji zależny jest od godzin pracy banku.

Pzbuk oferta bukmacherska

Nowy bukmacher 2018 to między innymi pzbuk.pl zakłady. Firma uzyskała licencję w połowie 2018 roku i już na początku jesieni otworzyła serwis. Strona internetowa Pzbuk jest wciąż w rozbudowie. Jej obecny kształt zaskakuje pomysłowością i wskazuje ambitne ścieżki rozwoju nowego buka.

Obecnie w ofercie jest 27 dyscyplin. Są wśród nich stricte sportowe kategorie, jak zakłady bukmacherskie koszykówka, czy:

 • piłka nożna
 • siatkówka
 • unihokej
 • futsal
 • szachy
 • futbol AU
 • MMA
 • bandy
 • krykiet

Nikogo chyba nie zaskoczy fakt, że są tu również Zakłady specjalne. Na chwilę obecną można obstawiać wydarzenia z dziedziny społecznej i politycznej Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. W miarę jak serwis będzie się zakorzeniał w polskich realiach z pewnością odnajdziemy tu również polskie akcenty. Z całą pewnością kampania parlamentarna 2019 będzie miała tu swój ślad.

Pzbuk sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie

Pierwsza umowa sponsorska najmłodszego zakładu bukmacherskiego online. Od grudnia 2018 Pzbuk to:

 • Sponsor Główny Polskiej Ligi Hokeja
 • jak również: Sponsor Pucharu Poslski
 • a dodatkowo: Sponsor Reprezentacji Polski
 • oraz: Sponsor Polskiego Hokeja

Umowa ze związkiem obowiązuje do końca października 2019. Decyzja o współpracy z prywatnym sponsorem zapadła na posiedzeniu Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki – Polskiego Związku Hokeja.

Jakość Strony Internetowej Pzbuk

Nowy bukmacher na polskim rynku zakładów wzajemnych wnosi nową jakość. Nie jest to chyba zaskoczeniem dla nikogo. Mimo to, szata graficzna jest zdecydowanie słabym punktem tego serwisu internetowego. Jednak stonowane kolory i odpowiednia tematycznie treść, zaakcentowana w możliwie konkretny sposób są świetną alternatywą dla przaśnych, polskich witryn online.

Dobry design kuponu i prostota rejestracji spełniają wymagania graczy. Brak komplikacji i dążenie do prostoty przekazu. W tak dynamicznym środowisku, profesjonalizm jest dobrą wróżbą mówiącą wiele o przyszłych kierunkach rozwoju serwisu.

Pzbuk mobile

Nowy polski bukmacher bez zakładów na telefon nie istnieje. Polskie Zakłady Bukmacherskie świetnie zdają sobie z tego sprawę. Było to bezpośrednią przyczyną udostępnienia przez serwis bukmacherski w internecie dostępu do przeglądarkowej wersji strony.

Polskie Zakłady Bukmacherskie online nim zaprezentują projekty bukmacherskich aplikacji natywnych, mogą pochwalić się zoptymalizowaną stroną na urządzenia mobilne. Właśnie dlatego strona mobilna Pzbuk świetnie spełnia swoje funkcje. Funkcjonalne rozwiązania gwarantują duży komfort obsługi. Bukmacher online zadbał o to, by gracze mieli dostęp do:

 • Szybkich płatności
 • Stawiania kuponów mobile
 • Pełen dostęp do oferta bukmachera Pzbuk

Pzbuk Oferta VIP

Podobnie jak inne polskie zakłady bukmacherskie online, Pzbuk zakłady ofertę VIP przygotował w postaci programu lojalnościowego. Warto podkreślić, że jest to świetna zachęta, by zapisać się w serwisie bukmachera. Jest to również jeden z najlepszych sposobów na budowanie trwałej relacji z użytkownikami serwisu. Dlatego zbieranie punktów się opłaca, a dodatkowo wiele z nich można uzyskać po prostu zapisując się w serwisie i przechodząc proces rejestracji. Jest to dobra metoda, by w łatwy sposób zdobyć dodatkowe środki na grę lub inne gadżety. Mamy nadzieję, że w miarę rozwoju serwis Pzbuk online będzie dostępna prawdziwa oferta VIP. Nie można zapominać, że propozycje dla graczy z dużym budżetem na grę czynią portal bardziej prestiżowym.

Pzbuk sponsor imprez sportowych

W kwietniu 2019 roku, Polskie Zakłady Bukmacherskie Pzbuk zostały sponsorem imprez sportowych: oficjalnym sponsorem i głównym bukmacherem:

 • Energa Basket Women oraz Men League
 • Suzuki Polish Cup
 • Super Cup Polski

Obsługa Klienta Pzbuk

Najlepsze polskie zakłady bukmacherskie zawsze wyróżnia profesjonalne podejście do obsługi klienta. Warto w tym miejscu podkreślić, że bukmacher dołożył wszelkich starań, aby użytkownicy od samego początku funkcjonowania serwisu mieli pełen dostęp do Obsługi Klienta.

Choć wiele jeszcze jest do zrobienia w kwestii organizacji działu pomocy. Od chwili uruchomienia serwisu można liczyć na konsultantów. Są oni dostępni na czat live Pzbuk. Profesjonalnie przygotowaną ekipę można pochwalić za świetne przygotowanie merytoryczne oraz kulturę pracy. Każdy kto ma ochotę wysłać maila również może to zrobić bezpośrednio z Punktu Obsługi Klienta. Konsultanci pracują od 10:00 do 19:00 przez 7 dni w tygodniu i jak na początek pracy serwisu są to bardzo przyzwoite godziny pracy.

Czy warto obstawiać w Pzbuk?

W każdej grze musi być wygrywający i przegrywający. Szczególnie w grze na pieniądze znalezienie się w tej grupie osób jest przykre. Nie zmienia to faktu, że zakłady bukmacherskie w interencie wraz z kasynem online zdobywają coraz większą popularność, dlatego ofertę Pzbuk warto mieć na uwadze.

 1. Po pierwsze obstawianie w pzbuk.pl to przede wszystkim gra z wiarygodną firmą. Ministerstwo Finansów RP udzieliło bukmacherowi licencji na prowadzenie zakładów online. Wszyscy użytkownicy mogą być pewni, że ich konta są chronione, a dane bezpieczne.
 2. Po wtóre nowy polski bukmacher z zaskakuje ofertąi próbuje dystansować konkurencyjne spółki.
 3. Ktualny Bonus Popwitalny jest wart grzechu, a Program Lojalnościowy może przynieść duże profity.
 4. Warto dać mu szansę, gdyż spółka Cherry AB, czyli właściciel serwisu to dobrze znany organizator zakładów wzajemnych. Jej wejście na polski rynek z dodało rumieńców biznesowi bukmacherskiemu w naszym kraju.

  Plusy i minusy Pzbuk

  Plusy

  • wprowadzenie nowości na polskim rynku
  • ciekawa oferta startowa
  • dobrze zoptymalizowana strona mobile
  • Darmowy Zakład bez konieczności wielkrotnego obracania

  Minusy

  • stosunkowo mały wybór sposobów płatności
  • brak aplikacji na telefon Odbierz Bonus 150% od depozytu do 300 zł w Pzbuk

   FAQ: Pzbuk - Polskie Zakłady Bukmacherskie

   Pzbuk nowym użytkownikom przygotował bonus powitalny w wysokości 150% od pierwszego depozytu, ale nie więcej niż 300 zł. Maksymalną wartość bonusu można odebrać przy wpłacie 200 zł lub więcej. Minimalna wartość depozytu, przy której przysługuje bonus to 100 zł (gracz otrzyma 150 zł bonusu). Aby skorzystać z bonusu powitalnego, gracz musi zweryfikować swój numer telefonu, dokonać depozytu oraz aktywować bonus podczas wpłaty. Przed wypłatą sumę depozytu i bonusu należy obrócić 4-krotnie w zakładach po kursie minimalnym 2.0. Czas na obrót depozytem i środkami bonusowymi to 60 dni.

   Bukmacher Pzbuk opinie nadal zbiera ponieważ jest to wciąż stosunkowo nowy bukmacher na polskim rynku, który w dalszym ciągu przebija się do świadomości graczy. Minusem w jego przypadku jest słaba szata graficzna, która odstrasza niektórych graczy, ale ogólne oceny są pozytywne.

   Pzbuk nie ma kodu bonusowego. Po wpisaniu Chcąc skorzystać z promocji powitalnej, należy jedynie aktywować bonus podczas składania depozytu i mieć zweryfikowany numer telefonu.

   Pzbuk nie ma już w swojej ofercie freebetu. Jednak gracz może zbierać tu punkty lojalnościowe, np. za rejestrację, weryfikację konta, wpłaty, zagrane kupony, codzienne logowanie, które potem ma szansę wymienić w sklepie gracza, m.in. na darmowy zakład.

   Kontakt z biurem obsługi klienta Pzbuk możliwy jest między innymi przez chat. To najprostsza i najszybsza forma kontaktu. Poza tym z supportem skontaktować się można przez e-mail. Pomocny jest też dział FAQ, gdzie gracz znajdzie odpowiedź na wiele nurtujących go pytań.

   Obsługa strony internetowej Pzbuk online nie sprawia żadnych problemów. Bukmacher powinien natomiast popracować nad jej szatą graficzną, bo na tle konkurencji wygląda zbyt ubogo.

   Niestety, na razie Pzbuk nie ma swojej aplikacji natywnej. Można jednak być pewnym, że w przyszłości takowa powstanie, bo nikt nie wyobraża sobie dzisiaj gry bez korzystania przy tym z urządzeń mobilnych. Na razie użytkownicy Pzbuk muszą być cierpliwi, a gracze korzystający z tabletów lub smartfonów logować się na stronie przez przeglądarki internetowe. Na szczęście strona pzbuk.pl na telefonach działa wystarczająco płynnie.

   Rejestracja w Pzbuk nie odbiega tu w niczym od tego, co można zaobserwować u innych bukmacherów. Przez cały proces rejestracji gracz przechodzi w kilka minut, krok po kroku postępując zgodnie z zaleceniami i podpowiedziami bukmachera.


Opinie użytkowników

Brak recenzji


Czy masz pytanie lub opinię na temat tego artykułu? Podziel się nimi z nami!

Twój adres e-mail nie będzie uplubliczniony. Niebędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*


500 zł BONUS

Bonus 100% od 1 depozytu:
kurs min. 2.0, obrót x4
w ciągu 60 dni

500 zł BONUS