Skip to main content

Milenium Zakłady Bonus i Opinie

od zakladybukmacherskie.net™

850 zł BONUS

Bonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni
Bonus850zł w bet-at-home
Warunki bonusuBonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni
Metody płatnościVISA, MasterCard, Przelew bankowy, PayU, BLIK
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
WalutyPLN
LicencjaPolska
Ostatnia Aktualizacja Styczeń 2020

Ocena całościowa

90.6%

"Atrakcyjne promocje + Happy Hours bez podatku"

Bonus
90%
100% od pierwszej wpłaty do 760 zł + Zakład bez ryzyka
Mobile
82%
Nowa Aplikacja na Android i iOS
Strona Internetowa
81%
Funkcjonalna strona + Nowoczesna szata graficzna z możliwością zmiany tła
Licencja
100%
Legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
100%
Pełna ochrona

Milenium Zakłady Bukmacherskie ma w ofercie aktualnie Bonus na start, za który słusznie zbiera przychylne opinie.

Doświadczony bukmacher Milenium ze stabilnym kapitałem i dobrym bonusem

Zastanawiasz się, który legalny bukmacher posiada najlepszy bonus

i czy Milenium jest w czołówce?

Zbadaliśmy tę sprawę dokładnie i okazało się, że bonus w Milenium jest naprawdę pokaźny. Na 15-lecie Milenium proponuje aż 100% bonus do 1500 zł. Zdobycie dodatkowej kasy jest stosunkowo proste i nie musisz obawiać się dodatkowych kruczków.

Jeżeli jednak szukasz dobrego buka za granicą, żeby uniknąć podatków, polecamy Ci bet-at-home, czyli lidera naszego rankingu zagranicznych bukmacherów.

Bonus MIlenium i opinie o bukmacherze

Jednak nie tylko Bonus Powitalny, aż do 1500 zł jest przyczyną pozytywnych ocen bukmachera.

 1. Firma jest starym lisem zakładów wzajemnych w Polsce. Powstając w 2004 roku otworzyła pierwszych 15 lokali naziemnych, by kilka lat później mieć ich grubo ponad 100.
 2. Ponadto spółka w 2012 roku rozpoczęła działalność online. Od tego czasu zdążyła wielokrotnie udowodnić, że jest w czołówce organizatorów zakładów sportowych.

Pomysłowe bonusy i promocje są cechą charakterystyczną firmy.

 1. Zakład bez ryzyka lub Happy Hours, dzięki którym gracze w wybranych godzinach są zwalniani z podatku, to najlepszy przykład wyważonej polityki marketingowej firmy. J
 2. jak każdy doświadczony bukmacher, firma w zanadrzu ma program lojalnościowy, którego warunki sprawiają, że warto tu wracać. Sprawdź naszą recenzję nim postawisz swój pierwszy kupon.
Jeśli jednak mieszkasz za granicą i lubisz zakłady online warto sprawdzić ofertę bet-at-home
Sprawdź bukmachera bet-at-home

Plusy i minusy Milenium

Plusy

 • bukmacher z długoletnią historią
 • świetna obsługa klienta dostępna codziennie
 • dostępne aplikacje na Android i iOS
 • bogata oferta promocji i bonusów

Minusy

 • prawdopodobnie najniższy bonus na rynku
 • mało metod płatności (choć możliwe są szybkie przelewy)
 • długie wypłaty pieniędzy (do 7 dni)

Milenium Zakłady Bonus na start

Milenium Zakłady Bonus Powitalny na start przygotował dla nowych graczy, na bardzo korzystnych warunkach. Za samą rejestrację konta u bukmachera można zgarnąć do 1500 zł dodatkowych środków na grę.

Jeśli jesteś fanem obstawiania online i mieszkasz za granicą, warto sprawdzić ofertę bet-at-home na zakłady bukmacherskie.
milenium-bonus

BONUS 100% do 1500 zł

W ramach promocji Bonus na START można zyskać 100% extra środków od pierwszej wpłaty wykorzystując dowolne metody płatności. Maksymalna wysokość Bonusu wynosi 1500 zł. Promocja jest bezpośrednio połączona z formularzem rejestracyjnym. Aby wziąć w niej udział należy podczas rejestracji zaznaczyć checkbox Chcę otrzymać Bonus na Start. Jest to bardzo ważne, gdyż po założeniu konta późniejsze wprowadzenie zmian nie będzie możliwe. Warunki uczestnictwa są dziecinnie proste.

Od momentu pozytywnej weryfikacji założonego konta, gracz ma 10 dni na realizację pierwszego depozytu. Bonus do 1500 zł zostaje automatycznie dopisany do konta. Całą kwotę pierwszego depozytu należy obrócić 4x (do 60 dni od założenia konta). Kupony zaliczone na poczet obrotu bonusem powinny mieć przynajmniej 3 zdarzenia. Kurs minimalny każdego typu powinien wynosić przynajmniej 1,2, a kurs całkowity postawionego kuponu 2,0. 20% Bonus zostaje dopisany do konta typera jeśli zagra za kwotę równą 20% obrotu przy kursie nie mniejszym niż 2,0. Kolejne 80% jest doliczonych po spełnieniu wszystkich pozostałych warunków obrotu. Uwaga! Dziennie można obrócić wyłącznie 10% całej kwoty obrotu (np. dla 200 zł obrót wynosi 800 zł, zatem limit dzienny = 80 zł).

Darmowy zakład 10 zł

Darmowy zakład jest jedną z promocji bukmacherskich skierowaną do wszystkich nowych użytkowników serwisu Milenium Zakłady. Można zyskać +10zł dodatkowych środków na grę. Aby skorzystać z oferty należy w trakcie rejestracji konta zaznaczyć na formularzu Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD. Uwaga! Koniecznym jest kliknięcie w checkbox PRZED otwarciem konta. Na etapie weryfikacji nie będzie już takiej możliwości. Następnie należy wpłacić pierwszy depozyt. Teraz można obstawiać w Milenium bukmacher. Jeśłi nie trafisz kuponu – otrzymujesz zwrot na konto w wysokości do 10 zł. Nawet jeśli postawiłeś wyższą kwotę na nietrafiony kupon, zwrot mimo to, nie może przekroczyć 10 zł. Warto pamiętać, że uzyskane w ten sposób środki są dodawane do konta gracza w postaci Punktów Premiowych. Punkty Premiowe można wymienić na kredyty służące do dalszej gry.

20 zł za zapisanie się do newslettera

Wystarczy podać adres e-mail oraz zapisać się do newslettera, by otrzymać dodatkowe środki na konto. Bukmacher nie łączy tej promocji z innymi. Więc gdy na stronie firmy pojawi się okienko pop-up należy wypełnić dane i cieszyć się dodatkowym bonusem na grę.

Milenium Zakłady Nowe Konto

Rejestracja znajduje się w prawym górnym rogu strony głównej. Okienka z napisem trudno nie zauważyć, gdyż jego kanarkowy odcień odcina się od granatowego tła. Aby założyć nowe konto wystarczy kliknąć w pole tekstowe oraz wypełnić formularz rejestracyjny. Kroków jest zaledwie kilka. Poniżej udzielamy wskazówek jak się poprawnie zarejestrować.

 1. Wyświetli się formularz rejestracyjny Dane Konta, który należy wypełnić oraz checkboxy, które należy zaznaczyć. Odhacz Potwierdzenie ukończenia +18 lat oraz to, że pieniądze wpłacane na konto będą pochodziły z legalnego źródła. Kliknij Utwórz konto użytkownika i przejdź do następnego kroku. Twoje konto zostało aktywowane.
 2. Teraz zostaniesz przekierowany do następnego formularza – Dane osobowe. W tym momencie powinieneś również potwierdzić adres e-mail podany przy rejestracji. Kliknij w link przesłany na Twoją skrzynkę pocztową. Wróć do okna rejestracji i wypełnij dane osobowe. Kliknij Zaktualizuj dane osobowe oraz przejdź do następnego kroku.
 3. Ostatnim etapem jest Potwierdzenie pełnoletności na formularzu rejestracyjnym. Załącz odpowiednie dokumenty, zaznacz checkbox: Chcę otrzymać Bonus na Start oraz Chcę otrzymać Darmowy Zakład. Kliknij w Zakończ rejestrację.
 4. Gotowe. Weryfikacja trwa od kilkunastu minut do 24 godzin.

Milenium Zakłady Promocje dla Aktywnych Graczy

Milenium Zakłady ma w swojej ofercie dodatkowe promocje dedykowane graczom, którzy już zarejestrowali konto. Aktualnie w ofercie online jest program lojalnościowy – Liga Mistrzów, Typ Dnia oraz Happy Hours, dzięki którym zagrasz bez podatku.

Liga Mistrzów Milenium Zaklady

Zakładając konto online u bukmachera jest się automatycznie zapisanym do programu lojalnościowego. Jeśli rejestracja odbyła się w zakładzie naziemnym, należy wypełnić odpowiednie formularze w lokalu. Zasady promocji polegają na zbieraniu Punktów Premiowych, które później można wymieniać w mShopie. Są dwa warianty wymiany: 1) Kredyty, czyli wirtualna gotówka, za którą można zawierać zakłady; 2) Bilety na wybrane mecze (obecnie usługa jest, niestety niedostępna). Punkty są gromadzone na koncie automatycznie, system oblicza je wykorzystując wzór: punkty = stawka x mnożnik. Obliczając mnożnik brana jest pod uwagę liczba zdarzeń w zakładzie. Nie trudno się domyślić: im więcej zdarzeń, tym korzystniejszy przelicznik punktowy.

Typ Dnia: dodatkowy % na wybrane zdarzenia

W ramach zabawy można uzyskać wyższe wygrane dzięk i specjalnym kursom wprowadzonym przez bukmachera. Dodatkową atrakcją jest fakt, że promocję można łączyć z innymi, co jest ewenementem na rynku bukmacherskim w Polsce: to samo zdarzenie może być obstawione na jednym kuponie.

Happy Hours – graj bez podatku 24h na dobę

Idealna promocja dla wszystkich, którzy mają węża w kieszeni dla 12% opłaty podatkowej. Milenium Zakłady codziennie umożliwia graczom obstawianie kuponów, od których jest odliczony podatek+2%. Zasady przyznania promocji sa proste: kazda wygrana jest zwiększana o +14%.

By wziąć udział w zabawie należy posatwiać kupon w określonych godzinach na ulubione rynki i dyscypliny. Promocja stale obowiązuje w serwisie bukmachera i codziennie można zyskiwać dodatkowy % z wygranej:

 1. Wirtualne Sporty / od 00:05 do 14:00 / warunki: przynajmniej 1 zdarzenie i dowolny kurs
 2. Zakłady Przedmeczowe / 14:00 do 15:00 / warunki: od 3ch zdarzeń na kuponie
 3. Zakłady na Żywo / 15:00 do 23:55 / warunki: max. 2 zdarzenia z kursem mi.1,2

Milenium Zakłady Legalny Bukmacher – co z podatkiem od zakładów?

Firma Milenium Zakłady Bukmacherskie sp. z o. o. działa w Polsce od 2004 roku. Z 15 letnim stażem na polskim rynku zdobywała kolejne licencje działając w świetle przepisów prawa. Bukmacher dostosowywał swoje przedsięwzięcie do zmieniających się na przestrzeni lat zapisów ustawy hazardowej. Od 2012 roku spółka prowadzi działalność w internecie.

12% podatek od wygranych Milenium Zakłady, podobnie jak inne firmy w Polsce, przerzuciło na swoich graczy. Biorąc pod uwagę trudny czas dla typerów system automatycznie odlicza obowiązującą ustawą kwotę od wygranej. Dodatkowo spółka wprowadziła promocję Happy Hours. Dzięki niej, w określonych przez bukmachera godzinach typerzy są zwolnieni z opłaty podatkowej, którą w całości pokrywa firma. Jest to korzystne rozwiązanie dla obu stron. Uwaga! Od wygranej kwoty 2280 zł, niezależnie od podatku VAT, jest automatycznie doliczany 10% podatek dla Urzędu Skarbowego.

Milenium Zakłady Wiarygodny Bukmacher Online

O wiarygodności legalnych bukmacherów świadczy nie tylko nadzór organu kontrolnego jakim jest Ministerstwo Finansów RP. Ważne są również konkretne zabezpieczenia serwisu i świadczonych usłu. Certyfikat SSL oraz nowoczesne techniki kryptograficzne wykorzystywane w celu ochrony użytkowników i ich kont, są gwarancją bezpieczeństwa.

Wystarczy otworzyć konto internetowe w Milenium Zakłady Bukmacherskie, by przekonać się, że wiarygodność jest cechą, do której firma przykłada wielką wagę. W interesie bukmachera jest informowanie o zasadach Odpowiedzialnej Gry oraz umożliwienie typerom ręcznego sterowania ustawieniami konta. Na samym wstępnie użytkownik jest proszony o ustalenie indywidualnych limitów na grę. Dodatkowo w panelu głównym są takie kategorie jak: Zablokuj konto, Zawieszenie/ Samowykluczenie, Ograniczenie gry. Wszystkie materiały informacyjne mające służyć graczom pomocą są bez problemu do odnalezienia na stronie oraz na indywidualnych kontach użytkowników serwisu.

 • Regulamin – najważniejszy dokument na stronie bukmachera. Są w nim wyjaśnione zasady oraz warunki obstawiania zakładów wzajemnych. Rozrywka na pieniądze jest świetnym sposobem na spędzanie czasu, ale warto poznać szczegółowo prawa i obowiązki każdej ze stron (organizatora/bukmachera oraz typera/gracza)
 • Odpowiedzialna Gra – gdy rozrywka zmienia się w nałóg warto rozpoznać jego symptomy. Zakładka jest ważna z tego względu, że wskazuje profilaktykę uzależnień. Pomaga również wykonać samoocenę kondycji psychofizycznej typera. Ponadto odnaleźć tu można adresy miejsc gdzie można zwrócić się  o pomoc w razie zaistnienia problemu uzależnienia: http://www.hazardzisci.org/
 • Polityka Prywatności – w tej zakładce gracz może odnaleźć informacje w jakim celu firma przechowuje jego dane osobowe oraz jak są one gromadzone. Ponadto bukmacher dowodzi, że realizuje przepisy Unii Europejskiej dotyczące RODO
 • Zablokuj konto, Zawieszenie/ Samowykluczenie, Ograniczenie gry  Służą one do samodzielnej, manualnej zmianie statusu gracza. Wybierając odpowiednią kategorię można czasowo zawiesić konto, zablokować je lub ograniczyć grę

Milenium Zakłady na Żywo

Oferta Milenium Zakłady Bukmacherskie na żywo jest warta omówienia w osobnym akapicie. Nie od dziś wiadomo, że klasę serwisu można rozpoznać po sposobie przygotowania zakładów live. I wszystko wskazuje na to, że wzb milenium swoją ofertą znacząco dystansuje konkurencję w tym względzie.

Milenium Zakłady na żywo

Do zakładki można wejść bezpośrednio ze strony głównej, klikając w środkowy panel Zakłady na żywo. Po przekierowaniu na podstronę użytkownik ma podgląd tabeli z aktualnymi zdarzeniami. Znajdują się one w samym centrum ekranu. Wszystkie zamieszczane informacje są prezentowane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu na bieżąco można śledzić zmieniającą się tabelę kursową. Bukmacher udostępnia tracking zdarzeń live. Trudno przecenić wartość możliwości śledzenia akcji na żywo. Co prawda nie zastępuje ona w pełni brakującego w ofercie streamingu live, ale stanowi przyzwoity ekwiwalent dla graczy. W tym miejscu warto wspomnieć o charakterze statystyk oraz trackerów. Służą one wyłącznie do podglądu. Ze względu na ograniczenia technologiczne zawsze następuje pewne minimalne opóźnienie w stosunku do zdarzeń w świecie realnym.Z tego względu, podobnie jak w innych serwisach, podglądy tego typu nie są podstawą do ewentualnych roszczeń względem bukmachera.

Specyfiką zakładów na żywo jest duża dynamika zmian nie tylko dla konkretnego zdarzenia. Dotyczy ona również dyscyplin oraz konkretnych propozycji bukmachera. Warto o tym pamiętać szukając ulubionych sportów, gdyż z dnia na dzień mogą nastąpić uzupełnienia oferty. W tym momencie Millenium bukmacher udostępnia zakłady na dyscypliny takie, jak:

 • Piłka Nożna
 • Piłka Ręczna
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Hokej na Lodzie
 • Tenis
 • Rugby
 • Baseball

Zaklady bukmacherskie Milenium zainwestowały w unowocześnienie serwisu. Bukmacherowi należy się duży plus za usługę multiscreen, dzięki której można w jednym czasie śledzić różne zdarzenia. Na stronie ponadto jest zakładka Podgląd, która umożliwia generalną ocenę aktualnych statystyk meczy. Spotkanie jest szczegółową prezentacją konkretnego zdarzenia. Kalendarz informuje jakie mecze będą się odbywały w najbliższych dniach. Warto dodać, że zaprojektowana strona jest czytelna i funkcjonalna.

Milenium Zakłady Metody Płatności

Zakłady Bukmacherskie Milenium wskazuje swoje Metody Płatności, jako element uwiarygadniający go w oczach użytkowników serwisu. Trudno odmówić bukmacherowi słuszności tego twierdzenia. Zabezpieczenie płatności dzięki wyborze odpowiedniego partnera do współpracy to umiejętność godna najlepszych.

milenium-metody-platnosci

Mimo skromnego zestawu firm obsługujących transakcje online, wzb Milenium Zakłady Bukmacherskie zapewnia szybki i bezpieczny przepływ środków. Na mapie transakcji płatniczych u polskich bukmacherów w internecie, firma wykazuje się dużą nonszalancją nie wprowadzając żadnych stawek minimalnych oraz maksymalnych dla wpłat i wypłat środków. Nie ma również żadnych dodatkowych opłat za zlecanie płatności. Wystarczy wybrać pośrednika i zdeponować pierwszą wpłatę:

WPŁATY / WYPŁATY

Wpłata depozytu

Minimalna

Maksymalna

Tpay

0,01 zł

PayU

0,01 zł

Blik

0,01 zł

 

Doładowanie konta w 3 krokach:

 1. Po zalogowaniu się w serwisie → Moje konto, tuż obok ikonki pojawi się okienko Wpłaty
 2. Kliknij zakładkę Wpłaty → wybierz preferowaną metodę płatności → utwórz Przelew zdefiniowan
 3. Po utworzeniu Przelewu zdefiniowanego → zaakceptuj regulamin postępuj zgodnie z instrukcją.

Wypłata pieniędzy w 3 krokach:

 1. Wejdź na stronę Milenium Zakłady, zaloguj się w → Moje konto, po lewej stronie od okienka pojawi się ikonka Wypłaty
 2. Kliknij w okienko Wypłaty → strona przekieruje Cię do zakładki Wypłata na konto
 3. W pustym okienku wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić z konta i kliknij → Wypłać

Uwaga! Przelew zdefiniowany warto utworzyć z dwóch względów. Po pierwsze usprawni on transakcje w przyszłości, a po drugie umożliwi bezpieczny transfer środków z aplikacji mobilnej. Wypłaty środków są przelewane na konto podane podczas rejestracji. Od momentu złożenia polecenia wypłaty do pojawienia się środków na koncie może minąć aż do 7 dni. Szybkie transfery środków są jednym z elementów gwarantujących sukces w biznesie. Dlatego nowa usługa: szybkie transfery Tpay, sprawia, że milenium zaklady bukmacherskie zaczyna doganiać konkurencję.

Milenium Zakłady Oferta Bukmacherska

Kursy w Milenium Zakłady Bukmacherskie nigdy nie były niskie. Dlatego nowy produkt pod nazwą SUPEROFERTA, dodatkowo podnoszący kursy zakładów, trudno pominąć w naszej recenzji. Zasady są proste: bukmacher wybiera kilka meczy z regularnej oferty i podwyższa im kursy. Co trzeba zrobić, by zagrać? Wystarczy postawić kupon wielokrotny AKO i spełnić warunki opisane w tabeli poniżej:

LICZBA zdarzeń z SUPEROFERTYLICZBA zdarzeń z regularnej oferty KURS minimalny
131,1
251,1
371,1
481,1

Kolejny atrakcyjny produkt spółki to TYP DNIA. Selekcjonerzy bukmachera wybierają 1 zdarzenie z codziennej oferty, promowane na stronie głównej jako TYP DNIA właśnie. Oprócz tego, że grono profesjonalistów wybiera najbardziej interesujące mecze, dodatkowo można zwiększyć wygraną, gdyż kurs na TYP DNIA jest również podwyższony. Warto dodać, że dla tego produktu można obstawiać również zakłady typu SOLO.
Rzut oka na zakłady przedmeczowe w ofercie wzb millenium również nie rozczarowuje. Możliwość obstawiania kuponów na e-sporty świadczy o tym, że firma śledzi współczesne trendy w branży. Obecnie bukmacher udostępnia, aż kilkadziesiąt tysięcy rynków dla 16. dyscyplin sportowych, w tym:

Jakość strony internetowej Milenium Zakłady

Milenium Zakłady Bukmacherskie organizuje gry sportowe online oraz w lokalach naziemnych. Mimo wielu zalet serwisu w internecie należy mieć się na baczności sprawdzając ofertę firmy. W przeciwieństwie do np. Totolotka, zaklady Mileniumbuk mają wspólną stronę dla graczy naziemnych i w internecie. Brak wyraźnego rozróżnienia dotyczącego tego komu dedykowana jest promocji, wprowadza dysonans poznawczy i chaos nawet dla konsultantów biura obsługi klienta.

Do wielkich zalet strony należy zaliczyć świetny interfejs oraz nową, czytelną szatę graficzną (w panelu na samej górze strony głównej można zmienić ustawienia tła). Trącące myszką reklamy produktów bukmacherskich z półnagimi kobietami są jednak artefaktem z poprzedniej epoki. Układ treści, niestety, również pozostawia wiele do życzenia. Aby odszukać podstawowe informacje o ofercie bukmachera często należy sięgnąć do wielostronicowego regulaminu. Warto również mieć na uwadze, że na stronie znajdują się dawno zdezaktualizowane informacje. Mimo tych zastrzeżeń strona jest nadspodziewanie funkcjonalna. Zawdzięcza to przede wszystkim ustawieniom konta indywidualnego klienta: jest ono bezpieczne i proste w obsłudze.

Wirtualne Sporty i Blog Bukmacherski

Oferta na Wirtualne Sporty staje się powoli standardem wśród polskich organizatorów zakładów wzajemnych. wzb millenium udostępnił swoim graczom 6 dyscyplin:

 • Ekastraliga
 • Puchar Globu
 • Koszykówka
 • Tenis
 • Wyścigi Psów
 • Wyścigi Koni

Ciekawym urozmaiceniem oferty bukmacherskiej jest również blog tematyczny. Można tu odnaleźć przede wszystkim analizy sportowe i piłkarskie oraz poradnik typerów. Jest to świetny znak zmiany mentalnej środowiska bukmacherskiego. Zwrócenie uwagi oraz docenienie pierwiastka kulturowego może pomóc w sieciowaniu  społeczności gromadzące się wokół wspólnych zainteresowań.

Milenium Zakłady Bukmacherskie Mobile

Milenium Zakłady Bukmacherskie Mobile na pewno nie odstaje od innych firm organizujących zakłady sportowe w Polsce. Wręcz przeciwnie. Świetnie zoptymalizował stronę internetową, dzięki czemu jej przeglądarkowa wersja szybko się ładuje. Niepodważalnym atutem są dwie aplikacje bukmacherskie: Aplikacja na Android oraz Aplikacja na iOS. Dzięki nim, postawienie kuponu to betka. Można je pobrać bezpośrednio ze strony głównej. Obie aplikacje są regularnie aktualizowane, dzięki czemu w miarę upływu czasu wzrasta ich funkcjonalność. Jest to obecnie jedna z lepszych propozycji na rynku dedykowana urządzeniom mobilnym. Oto jakie korzyści można uzyskać dzięki tej usłudze:

 • Szybki dostęp do indywidualnego konta.
 • Pełny dostęp do oferty przedmeczowej oraz live.
 • Podgląd postawionych zakładów oraz wyniki zdarzeń live.
 • Powiadomienia PUSH oraz prezentacja typów bukmacherskich.

Zamiast oferty VIP: Program lojalnościowy Milenium Zakłady

Stworzenie przyjaznych warunków gry osobom dysponującym wysokimi kwotami na rozrywkę jest bardzo istotne z punktu widzenia rozwoju firmy oraz środowiska typerów. Ekskluzywne promocje podnoszą klasę serwisu, czyniąc prestiżową samą grę u danego bukmachera. Jednak inkluzywne strategie marketingowe Milenium Zakłady stanowią atrakcyjną alternatywę dla braku oferty VIP. Otóż, bukmacher zapisuje wszystkich graczy internetowych do programu Liga Mistrzów Milenium, dzięki któremu można zyskać dodatkowe korzyści.

Warunki uczestnictwa są proste: za każdy zawarty zakład otrzymujesz Punkty Premiowe. Punkty zbierasz indywidualnie: w zależności od wysokości stawki na kuponie oraz liczby wybranych zdarzeń. Dodatkowo, członkowie Ligi Mistrzów Milenium biorą udział w konkursach, oraz przyznawane im są extra bonusy.

Milenium wzb w ramach ekskluzywnych przedsięwzięć prowadzi działalność sponsorską. Bukmacher wspiera finansowo mniej i bardziej profesjonalne kluby sportowe, jak np. klub piłkarski Zagłębie Lubin. Roztoczenie opieki nad poszczególnymi dyscyplinami sportu i angażowanie się w inicjatywy promujące kulturę fizyczną, są niezwykle cenione wśród polskich kibiców sportowych.

Obsługa Klienta Milenium Zakłady

Łatwo odnaleźć Obsługę Klienta w serwisie Milenium Zaklady. Wystarczy kliknąć w zakładkę Pomoc. Znajdują się tam szczegółowe opisy usług świadczonych przez bukmachera. Wystarczy jednak wejść w FAQ, aby odnaleźć treści bezpośrednio związane z obsługą klienta. Najważniejszy jest jednak Czat na żywo. Można go uruchomić klikając w czerwony prostokąt z napisem Rozmawiaj teraz, znajdujący się w prawym dolnym rogu strony głównej. Godziny pracy obsługi klienta wyglądają następująco: od 9 do 20, również w soboty i niedziele. W święta dział pomocy jest nieczynny.

 • Rozmawiaj teraz – wystarczy kliknąć w okienko, podać imię oraz e-mail, aby po chwili połączyć się z konsultantem. Dobrze przygotowany zespół odpowiada wyczerpująco na zadawane pytania. Trudno znaleźć ujemne aspekty tego kontaktu. Są nimi chyba tylko sztywne godziny pracy konsultantów. Czas reakcji: od kilku sekund do kilku minut
 • Formularz kontaktowy – można go wysłać z zakładki FAQ. Jest to sprawnie działający system. Wiadomość zostaje przekierowana do konkretnych działów, które wyjaśniają nawet skomplikowane aspekty gry. Czas reakcji: do 1 godziny
 • FAQ – dostępny bezpośrednio ze strony głównej. Jest to bardzo skromny zestaw pytań i odpowiedzi. Rekomendujemy podzielenie go na sekcje oraz rozbudowanie, gdyż pytań o rozrywkę za pieniądze, szczególnie na początku, jest znacznie więcej niż 10

Milenium Zakłady – w jakich krajach prowadzi działalność?

Milenium Zaklady Bukmacherskie prowadzi działalność na terenie Polski. Jednakże osoby przebywające za granicą również mogą założyć konto online i grać. Konieczne jest jednak posiadanie otwartego rachunku w polskim banku. Obowiązującą walutą dla zakładów jest PLN – polski złoty. Strona, niestety, dostępna jest wyłącznie w języku polskim.

Czy warto obstawiać w Milenium Zakłady Bukmacherskie?

Obstawianie w aklady Milenium jest powierzeniem swoich środków oraz czasu przeznaczonego na grę w profesjonalne ręce. Doświadczenie w branży bukmacherskiej często idzie w parze z atrakcyjną ofertą, konkurencyjną na rynku zakładów wzajemnych. Tak jest i w tym przypadku. Mimo, że bukmacher wyraźnie dopieszcza graczy lokali naziemnych, typerzy online nie mogą czuć się zostawieni na lodzie. Zakłady na telefon, proste metody płatnosci oraz aplikacje bukmacherskie są tego najlepszym przykładem.

Bukmacher Milenium przygotował promocje znoszące 12% podatek – Happy Hours + 14%, a wśród stałych produktów można odnaleźć np. SUPEROFERTĘ oraz TYP DNIA. Kurs poszczególnych zdarzeń firma podnosi ręcznie. Mimo tego, że oferta spółki, może nie jest tak fantazyjna jak niektórych firm z branży i spoza niej, jak np. kasyna online, wynika ona na pewno z przemyślanej strategii marketingowej oraz zdroworozsądkowego rozumienia długofalowych potrzeb swoich graczy.

FAQ: Zakłady Milenium

Rejestracja na milenium.pl jest prosta i zajmuje nie więcej niż kilka minut. Po otwarciu strony milenium.pl wystarczy znaleźć przycisk rejestracja (w górnym prawym rogu strony), po czym wypełnić konieczne pola rejestracji. Następnie pozostaje kliknąć link aktywacyjny, który gracz otrzymuje na adres e-mail.

Kupony zawarte online sprawdzić można przez konto gracza. Z kolei te zawarte w kolekturach stacjonarnych sprawdza się przez opcję „Sprawdź kupon”, znajdującej się w „Strefie Gracza” na stronie milenium.pl. Sprawdzenie kuponu polega na wpisaniu jego numeru w odpowiednim polu.

Na milenium.pl gracz może składać zakłady przez 24h/dobę, siedem dni w tygodniu i 365 dni w roku. W przypadku kolektur stacjonarnych godziny ich otwarcia zależne są od dnia oraz lokalizacji samego punktu. Punkty Zakłady Bukmacherskie Milenium otwarte mogą być w godzinach 09:00 – 21:00.

Oferta kursowa Milenium zakłady jest dobra. Milenium ma dobre kursy, niekiedy najlepsze na rynku, ale wiele zależy od dyscypliny i wydarzenia. Nie ma jednak podstaw do tego, aby narzekać na niskie kursy w Zakładach Milenium.

Przesłanie skanu dowodu lub paszportu jest wymogiem Ministerstwa Finansów. Działalność bukmachera Milenium w tym zakresie jest regulowana ustawą o ochronie danych osobowych. Wszystkie przesłane informacje są bezpiecznie przechowywane

Najprawdopodobniej brak widocznego na koncie depozytu, mimo wpłaty środków wynika z błędnego wpisania szczegółów zlecenia. Warto w takim przypadku skontaktować się bezpośrednio z Transferuj.pl. Ponadto należy zawsze upewnić się czy wpisane dane są prawidłowe przed zleceniem wykonania przelewu

 


Opinie użytkowników

Brak recenzji


Czy masz pytanie lub opinię na temat tego artykułu? Podziel się nimi z nami!

Twój adres e-mail nie będzie uplubliczniony. Niebędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*


850 zł BONUS

Bonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni

850 zł BONUS