lvbet logo

LVBET Bonus i Opinie

Ostatnia aktualizacja: 20/10/2022
Bonusy
5
Na tle oferty konkurencji

LVBET ma jeden z najwyższych i najobszerniejszych bonusów na rynku dla trzech pierwszych wpłat – w sumie do 3333 PLN. Do odebrania bonusy gotówkowe dla dwóch pierwszych wpłat, a do tego cashback. Dodatkowo zgarniesz bonus freebet 20 PLN za samą rejestrację.

Bonus powitalny
+ 20 zł bez depozytu
Inne promocje
Dwie dychy na sporty wirtualne, Operacja: E-SPORTS, Gruby kupon, Zbijamy podatek po rejestracji, Bonus 600 zł na sporty wirtualne, LV Kombi Boost, Codzienny cashback 25 PLN / 50 PLN, Bezpieczny kupon od 4 selekcji, 50 złotych za karnet Unii Leszno, Wisły Płock, Śląska Wrocław i Stali Mielec, Super Typer, Typuj Ekstraklasę, Graj o złoto, Potężny Jackpot, Podbici faworyci, VARyfikacja w Ekstraklasie
VIP
Brak
Warunki obrotu
Bonus od 1. depozytu do 1500 zł
obrót x4, kurs min. 1.75
Bonus od 2. depozytu do 1500 zł
obrót x3, kurs min. 1.75
zakład bez ryzyka 333 zł
Płatności
4.5
Na tle oferty konkurencji

Świetny wybór metod wpłat depozytu. Bardzo dobrze, że są BLIK i PayPal. Do tego standardowo karty debetowe. Na plus także karta pre-paid. Niczego, jeśli chodzi o sposoby płatności, nie brak.

Wpłaty
Prowizja: 0%
Min: 1 PLN
Maks: 10 000 PLN
Prowizja: 0%
Min: 1 PLN
Maks: 10 000 PLN
Prowizja: 0%
Min: 1 PLN
Maks: 25 000 PLN
Prowizja: 0%
Min: 1 PLN
Maks: 25 000 PLN
Prowizja: 0%
Min: 20 PLN
Maks: 3000 PLN
Wypłaty
Min: 25 PLN
Gry
4
Ocena gier i dostawców

Bukmacher o nieco węższej ofercie niż konkurencja, ale w każdej chwili znajdziesz tutaj zakłady na przeszło 20 dyscyplin. LV BET kładzie też duży nacisk na e-sport.

Rodzaje gier
Bezpieczeństwo
5
Ocena bezpieczeństwa

LV BET działa na podstawie licencji Ministerstwa Finansów i jest w pełni legalnym bukmacherem w Polsce. Dobrze dba też o dane osobowe i pieniądze graczy.

Support
4
Ocena obsługi klienta

Support LV BET to solidni, kompetentni pracownicy udzielający szybkiej i profesjonalnej pomocy przez całą dobę. Możliwy jest kontakt przez czat live lub e-mail, nie ma jednak infolinii.

Czat na żywo
24/7
Numer telefonu
e-mail
Wrażenia
4
Ocena strony www

Dobry, solidny bukmacher, aczkolwiek mogą denerwować bugi na stronie WWW. Najlepiej korzystać z LV BET poprzez aplikację mobilną

lvbet bonus na start
Zakłady na żywo w LVBET
Oferta
3.333 zł BONUS
+ 20 zł bez depozytu
Bonus od 1. depozytu do 1500 zł
obrót x4, kurs min. 1.75
Bonus od 2. depozytu do 1500 zł
obrót x3, kurs min. 1.75
zakład bez ryzyka 333 zł
7
LVBET to gigant na polskim rynku bukmacherów. Znany jest z dobrego marketingu i świetnych promocji. Przyznam, że często zaglądam na jego stronę. Szeroka oferta robi wrażenie.

LVBET – bonus powitalny w gronie najlepszych

Firma weszła do branży dopiero w połowie 2016 roku, ale przebojem zdobyła polski rynek. Pora więc na rzetelną ocenę jego oferty oraz perspektyw rozwoju. LVBET dołączył do elitarnego grona najlepszych zakładów bukmacherskich w Polsce.

Zakłady wzajemne online sprofilowano tak, aby przyciągnąć uwagę raczej nowego pokolenia graczy. W LVBET bonus na start sięga kwoty aż 3333 zł. W tej recenzji znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz obstawiać.

Plusy LVBET
 • Konkurencyjna oferta bonusowa, bonus bez depozytu
 • Aplikacje na Android i iOS z pełną ofertą na mobile i intuicyjną nawigacją
 • Szeroka oferta dyscyplin sportowych oraz rynków
Minusy LVBET
 • Atrakcyjne promocje, z których większość na piłkę nożną
 • Apki należy aktualizować manualnie, by mieć dostęp do pełnej oferty bukmachera

Bonus powitalny w LVBET. Odbierz nawet 3333 PLN!

Bonus w LVBET
bonusy 2/4 column
Bonus3333 zł
Inne promocjesprawdź tutaj
Kod promocyjnybrak
Freebetdostępny
Obrót4x
Minimalny kurs1.75
Odbierz bonustutaj

Łącznie w LVBET możesz odebrać nawet 3333 PLN. Dlatego jest to dziś jedna z najwyższych promocji na polskim rynku bukmacherów. Bonus w LVBET to promocja od trzech pierwszych wpłat, tj.:

 • 100% do 1500 PLN przy pierwszym depozycie,
 • 50% do 1500 PLN przy drugim depozycie,
 • zakład bez ryzyka do 333 PLN przy trzecim depozycie.

Dotychczas bonus powitalny LVBET, mimo iż był wysoki, oceniano średnio. Głównie z uwagi na fakt, że miał dość skomplikowany mnożnik, a więc należało go wykorzystać jednorazowo na jednym kuponie.

Lvbet bonus

Teraz uległo to zmianie, w związku z czym możesz odebrać klasyczny bonus 100% od pierwszej wpłaty. Przy drugim bonusie powitalnym w LV BET także nie ma mnożnika. Pozostał on jedynie przy cashbacku

Ogromny plus należy się również za freebet. Ma on wysokość 20 zł. Na pewno mógłby być wyższy, ale pamiętaj, że te środki dostaniesz za samą rejestrację z naszego polecenia i weryfikację swojego konta. Są to więc w pełni darmowe środki.

Jak odebrać bonus krok po kroku

Jeżeli chcesz odebrać bonus powitalny w LVBET, wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z poniższą instrukcją. Od darmowych środków dzielą Cię tylko cztery kroki.

Odbierz bonus

 1. Zarejestruj się z naszego polecenia.
 2. Odbierz freebet w wysokości 20PLN.
 3. Dokonaj wpłaty i odbierz bonus 100% dla pierwszego depozytu.
 4. Skorzystaj z bonusów od 2. i 3. wpłaty.

Warunki obrotu bonusem

Poniżej znajdziesz wykaz szczegółów dotyczących wszystkich trzech promocji składających się obecnie na atrakcyjny bonus powitalny LVBET.

Bonus 1500 zł od pierwszego depozytu

 • Bonus 100% do 1500 PLN,
 • Minimalna wpłata to 10 PLN,
 • Bonus aktywny przez 30 dni od dokonania depozytu,
 • Wymagany 4-krotny obrót,
 • Kurs minimalny do obrotu to 1.75,
 • Do obrotu nie liczą się zakłady systemowe rozliczone z cash-out, z oferty Sportów Wirtualnych, Player Bets i Gry Karciane.

Bonus do 1500 zł od drugiej wpłaty

 • Bonus 50% od drugiej wpłaty,
 • Minimalna wpłata to 10 PLN,
 • Ważność bonusu to 30 dni,
 • Wypłata wygranej po 3-krotnym obrocie depozytem po kursie minimalnym 1.75,
 • Do obrotu nie liczą się zakłady systemowe rozliczone cash-out, Sporty Wirtualne, zakłady Player Bets ani Gry Karciane.

Zakład bez ryzyka do 333 zł

 • Zakład bez ryzyka to 333 PLN
 • Minimalna wpłata to 25 PLN,
 • Należy zaznaczyć opcję „Zakład Bez Ryzyka”,
 • Depozyt zostanie powiększony o kwotę 1%,
 • Minimalny kurs zakładu to 1.75 dla zakładów SINGLE i AKO,
 • Przy trafionym kuponie zwrot wygranej na konto z możliwością wypłaty bez obrotu,
 • Przy przegranym kuponie bonus w kwocie stawki do 333,30 zł,
 • Zwrot bez ryzyka podlega 1-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1.75,
 • Bonus ważny przez 30 dni.

Dodatkowych 20 zł bez depozytu – warunki promocji

Warunki promocji są banalnie proste. Żeby otrzymać bonus bez depozytu w wysokości 20 zł, dokonaj rejestracji i aktywuj konto, potwierdzając swój adres e-mail. Dokończ rejestrację, klikając w przycisk Pełna rejestracja i zaznacz Potwierdzam jako potwierdzenie chęci otrzymania bonusu bez depozytu.

 • Bonus 20 zł automatycznie pojawi się na Twoim koncie,
 • Bonus z mnożnikiem jest ważny 30 dni. Możesz go wykorzystać w zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25,
 • Zaznacz na kuponie przycisk Użyj bonusu Wygrane x20,
 • Wygrana z kuponu podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0 na rynkach składających się z co najmniej trzech selekcji.
Plusy bonusu LVBET
 • Bonus do 3333 złotych
 • Bonus 100% dla pierwszej wpłaty
 • Darmowy zakład do 333 złotych
 • Freebet za rejestrację - 20 złotych
 • Maksymalnie 4-krotny obrót
Minusy bonusu LVBET
 • Bonus 50% dla drugiej wpłaty

Moja opinia o bonusie powitalnym LV BET

LV BET to bezsprzecznie jeden z najlepszych, a bardzo możliwe, że w ogóle najlepszy bukmacher na polskim rynku w obszarze bonusów. Jeżeli spojrzysz na bonus LV BET, masz tam wszystko. Otrzymasz freebet już za samą rejestrację. Później możesz odebrać dwa bonusy gotówkowe 100% i 50% dla pierwszej i drugiej wpłaty. Z kolei trzeci depozyt to zakład bez ryzyka.

Jako że warunki bonusu są stosunkowo łatwe w realizacji, uważam, że to znakomity bonus dla nowych i początkujących, ale również znacznie bardziej doświadczonych graczy. Na pewno jest on zdecydowanie atrakcyjniejszy niż bonus z mnożnikiem, jaki LV BET oferował wcześniej.

Inne promocje

Promocje i specjalne bonusy bukmacherskie to specjalność LVBET.pl. Cechą charakterystyczną tego lidera dodatkowych promocji dla aktywnych graczy jest szybka reakcja na dynamicznie zmieniające się środowisko polskiej bukmacherki.

Nowe zakłady specjalne pojawiają się niemal w każdym tygodniu. Możesz być pewien, że wszystkie ważne mecze Reprezentacji Polski będą wyjątkowo celebrowane. Trzymaj rękę na pulsie i nie daj się zaskoczyć.

Dwie dychy na sporty wirtualne

Obstaw w tygodniu kupony na Sporty Wirtualne za minimum 100 złotych. W zamian otrzymasz bonus w wysokości 20 złotych, który zostanie przyznany w poniedziałek. Bonus wykorzystasz na Sporty Wirtualne.

Operacja: E-SPORTS – co tydzień 100 PLN

Dokonaj tygodniowego obrotu w wysokości co najmniej 500 zł na zakłady e-sportowe, po kursie 1.75 lub wyższym. W każdy czwartek odbieraj 100 zł na dodatkowe zakłady.

Do promocji zaliczane są jedynie zakłady kombinacyjne. Bonus podlega 5-krotnemu obrotowi po kursie min. 1.75.

Gruby kupon

Kurs całkowity podniesiony nawet o 20% na wybrane mecze. Sprawdź dzisiejszą ofertę na stronie bukmachera.

Zbijamy podatek po rejestracji

Przez 14 dni po założeniu konta Twoje zakłady będą podwyższane o 14% w ramach zbijania podatku. Do promocji zaliczane są zakłady kombinacyjne na co najmniej 3 zdarzenia z kursem łącznym min. 2.40.

Bonus 600 zł na sporty wirtualne

Zarejestruj się w LV BET i dokonaj wpłaty w wysokości minimum 20 zł. Otrzymasz bonus na Sporty Wirtualne w wysokości 100% nawet do 600 zł. Sporty Wirtualne w LV BET to elektroniczna piłka nożna, tenis oraz wyścigi chartów, koni i zaprzęgów.

Przed wypłatą środki bonusowe podlegają 6-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.50. Obrotu dokonasz wyłącznie w lobby Sportów Wirtualnych.

LV Kombi Boost

Graj kupony akumulowane i zyskaj nawet do 75% więcej. Pamiętaj, że minimalny kurs do selekcji to 1.25. Minimum zdarzeń na kuponie to 3 (+3%). Maksymalną wartość 75% osiągniesz przy 13 zdarzeniach na kuponie.

Codzienny cashback 25 PLN / 50 PLN

Ciekawa promocja codzienna, którą znajdziesz w zakładce Biorę udział w swoim panelu gracza. Za wpłatę miniumum 50 zł możesz odebrać zwrot w wysokości 25 zł przy wygranym zakładzie, z kolei depozyt w kwocie 100 zł lub więcej pozwoli Ci zgarnąć nawet do 50 zł.

Równowartość 25 zł otrzymasz w postaci premii w kwocie 1 zł z mnożnikiem kursu o wartości x25, z kolei równowartość 50 zł wystąpi jako podwojenie tej stawki, czyli 2 PLN z mnożnikiem kursu x25.

Bezpieczny kupon od 4 selekcji

Zapisz się do promocji i postaw kupon, w którym grasz na underdogów. Musi on składać się z minimum 4 zdarzeń, każde o kursie 3.00 lub wyższym. Jeżeli tylko jedno zdarzenie będzie przegrane, otrzymasz zwrot w wysokości stawki, ale nie więcej niż 50 złotych.

50 złotych za karnet Unii Leszno, Wisły Płock, Śląska Wrocław i Stali Mielec

Jeżeli jesteś kibicem Unii Leszno, Wisły Płock, Śląska Wrocław lub Stali Mielec, możesz liczyć na 50-złotowy bonus. Wystarczy, że wyślesz na adres [email protected] zrzut ekranu z systemu biletowego danego klubu lub karty kibica wraz z widniejącym na nim imieniem, nazwiskiem i numerem karnetu.

W tytule maila wpisz Karnet Unia Leszno, Wisła Płock, Śląsk Wrocław lub Stal Mielec. Bonus podlega 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75.

Super Typer

Wytypuj poprawnie rezultaty wszystkich meczów zaliczanych do konkursu i wygraj naprawdę duże pieniądze. Możesz zgarnąć nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Pamiętaj, że minimalna stawka zakładu to 10 złotych. Możesz obstawiać tylko zwycięstwo gospodarzy, gości lub remis (1X2).

Typuj Ekstraklasę

Wytypuj na jednym kuponie wszystkich dziewięć meczów danej kolejki Ekstraklasy. Pamiętaj, żeby typować tylko 1X2, a kupon grać przynajmniej za 10 zł. Pula zależy od liczby bramek w poprzedniej kolejce. LV BET płaci po 500 zł za każdą bramkę, kumulując pulę, jeżeli nikt nie wytypuje poprawnie wszystkich rozstrzygnięć w poprzedniej serii gier. Gra toczy się o dziesiątki tysięcy złotych.

Graj o złoto

Zawalcz o nagrody z puli 160 000 zł. W każdej z czterech edycji możesz wygrać złotą monetę i ponad 31 000 zł w bonusach. Graj kupony z oferty zakładów sportowych o stawce minimalnej 20 zł. Punkty do rankingu nalicza się według metody kurs netto x liczba selekcji.

Bez wątpienia promocje w LV BET są bardzo liczne. W mojej ocenie to najlepszy bukmacher pod względem promocji dla aktywnych użytkowników. Dlatego zalecam konto w LV BET. Oprócz jednego z najlepszych bonusów na rynku pośród legalnych operatorów możesz też liczyć na najróżniejsze promocje, które dają szansę zwiększyć swój bankroll.

Potężny Jackpot

Wytypuj prawidłowo kupon z minimum 4 dokładnymi wynikami w dowolnych rozgrywkach, ewentualnie traf kupon AKO o kursie minimum 500 i złożony przynajmniej z 3 selekcji. Weźmiesz udział w podziale Potężnego Jackpota, którego pula wynosi przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych. Pamiętaj, że trafione kupony muszą mieć stawkę 2 zł lub wyższą.

Podbici faworyci

​Sprawdzaj codziennie, jakie wydarzenia z oferty LV BET możesz obstawić z najwyższym kursem na rynku. W ten sposób możesz wydatnie zwiększyć swoją potencjalną wygraną.

VARyfikacja w Ekstraklasie

Jeżeli nie trafisz swojego kuponu, ponieważ w meczu Ekstraklasy sędzia nie uznał bramki po wideo analizie VAR, napisz na adres [email protected] z numerem kuponu kwalifikującym się do zwrotu. Otrzymasz zwrot stawki netto takiego kuponu aż do 100 złotych. W promocji liczą się kupony zagrane za minimum 10 złotych i z kursem 1.50 lub wyższym.

LVBET kod promocyjny

Wszyscy, którzy zapiszą się w LV BET, kod promocyjny (LVBET bonus code), a tym samym Bonus bez Depozytu, otrzymają do 48 godzin po przesłaniu wiadomości bukmacherowi. Warunki są proste, wystarczy:

 1. Zarejestrować się w serwisie bukmachera korzystając z linku na naszej stronie,
 2. Napisać do bukmachera na adres e-mail (pomoc lvbet), wpisując w tytule wiadomości bonus bez depozytu,
 3. Gdy użyjesz kod promocyjny LVBet, w ciągu 48 godzin bonus powinien pojawić się na Twoim koncie online.

LV BET Nowe Konto krok po kroku

Sprawdź jak w 6 krokach zarejestrować nowe konto:
lvbet rejestracja

 1. Wystarczy wejść na stronę główną bukmachera
 2. Kliknąć na okienko po prawej stronie ZAREJESTRUJ SIĘ/ I ODBIERZ BONUS
 3. Automatycznie pojawi się w formularz rejestracyjny
 4. Wystarczy wypełnić formularz – uzupełnij wszystkie dane
 5. Jeśli masz kod promocyjny LVBet – wpisz go
 6. System automatycznie zapisuje nowego gracza do aktualnych promocji

Program Lojalnościowy – LV BET Punkty

Skutecznym i długofalowym sposobem otrzymywania dodatkowych środków do wykorzystania na grę, są LV Bet Punkty. System jest bardzo prosty:

 •  za każde obstawione 25 zł gracz otrzymuje 1 punkt
 •  za każde 100 punktów gracz otrzymuje 5 zł extra

Punkty lojalnościowe można zbierać w dowolnym czasie i dowolnej ilości – wystarczy grać, gdyż system gromadzi je automatycznie na koncie użytkownika. Jest to flagowy program lojalnościowy dlatego przyznane dodatkowe środki nie tracą swojej ważności. Dużym atutem tej inicjatywy jest fakt, że możesz nimi dysponować w dowolny sposób: przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić.

Bukmacher od czasu do czasu organizuje promocje towarzyszące, które umożliwiają zdobycie jeszcze większej liczby punktów.

Jak być na bieżąco z promocjami? Najlepszym sposobem, by nie dać się zaskoczyć to zapisać się do newslettera, który uzupełniony jest o aktualne promocje, warto również śledzić stronę internetową oraz profile społecznościowe. Uwaga: Wszystkie promocje są aktualne w czasie publikacji opinii. W tracie roku oferta bukmachera może ulec zmianie.

LVBET Legalny Bukmacher – co z podatkiem od zakładów?

LVBet jest legalnym bukmacherem internetowym działającym na terenie Polski. Na podstawie zezwolenia na prowadzenie działalności, przyznanej przez Ministerstwo Finansów, spółka podlega regulacjom organu nadzorującego. Dzięki licencji, zarówno bukmacherskie zakłady internetowe oraz naziemne lokale zakładów wzajemnych są wiarygodne, cieszące się zaufaniem klientów.

Bogata oferta bonusów oraz wysokie kursy w LVBET, spotykają się z wciąż rosnącym zainteresowaniem amatorów oraz graczy z profesjonalnym zacięciem. Wachlarz promocji sprawia, że ustawowo wprowadzony 12% podatek od zakładów nie obciąża zbytnio portfela gracza. Uwaga: Należy pamiętać, że podatek w wysokości 12% pobierany jest od kwoty stawki zakładu, natomiast jeśli wygrana przekracza 2280 zł wtedy pobierany jest dodatkowy podatek od wygranej w wysokości 10%.

LVBET Wiarygodny Bukmacher

Licencja Ministerstwa Finansów nie jest jedyną rękojmią, na której LVBets buduje swoją wiarygodność na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Najmłodszy stażem bukmacher pragnie cieszyć się zaufaniem nie tylko urzędów, ale przede wszystkim być służyć wsparciem dla swoich graczy.

Bukmacher wyraźnie artykułuje, że oferta jest skierowana dla osób +18, a na stronie głównej są, aż 4 zakładki poświęcone odpowiedzialnej grze:

 • Regulamin – jest to najważniejszy dokument, z którym przed przystąpieniem do gry każdy gracz powinien się zapoznać. Tutaj w czytelny sposób opinie są warunki i zasadny, na których opiera się całokształt zakładów wzajemnych LVBET.
 • Porady dla graczy – zajmują aż 1/5 strony głównej. W 5 oddzielnych zakładkach znajdują się podstawowe zasady profesjonalnej gry oraz zdefiniowane role bukmachera i gracza: legalność gry, ryzyko gry, rywalizacja online – graj z emocjami, zakłady są tylko zabawą na pieniądze, poznaj ofertę bukmachera
 • Odpowiedzialna gra – oprócz porad, na stronie znajduje się osobny dokument poświęcony odpowiedzialnej grze. Są tutaj szczegółowo opisane: prewencja, symptomy uzależnienia od hazardu oraz adresy stron, na których można szukać pomocy. Warta uwagi jest przestroga jak chronić swoje konto przed dziećmi.
 • Polityka Prywatności – mimo, że znajduje się w stopce strony głównej jest niezwykle ważnym dokumentem, informującym jakie są sposoby oraz cele gromadzenia, a także przechowywania wrażliwych danych klienta.

Biorąc pod uwagę rozbudowane treści dotyczące odpowiedzialnej gry dużym mankamentem jest praktyczny aspekt obsługi konta, w którym brakuje funkcji ustawiania limitów depozytu. Dużym plusem jest natomiast fakt, że wszystkie depozyty wykonuje się przez pośredników transakcji, którzy posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia. Oprócz dysponowania certyfikatem SSL, niewątpliwym atutem portalu jest jego zabezpieczenie oraz licencjonowanie przez Ministerstwo Finansów RP.

LVBETS Zakłady na Żywo

LVBET zakłady na żywo są kolejnym dowodem na to, że bukmacher rozumie potrzeby swoich graczy. Jest parę detali, które naszym zdaniem można poprawić. Jednak należy wyraźnie podkreślić, że projekt strony internetowej, aplikacja mobilna oraz zakłady live pokazują, że dobry marketing firmy idzie w parze ze skuteczną realizacją obietnic.

Na chwilę obecną w ofercie na żywo znajdują się następujące dyscypliny sportowe:

 • piłka nożna
 • tenis
 • tenis stołowy
 • koszykówka
 • siatkówka/siatkówka plażowa
 • baseball
 • golf
 • krykiet
 • MMA
 • Kickboxing
 • e-sporty (League of Legends, Counter Strike: Go, Dota 2)

Dział Sportowy na bieżąco dokłada do oferty kolejne dyscypliny oraz rynki. Jak zagrać live? To proste:

 1. Wystarczy odwiedzić stronę internetową LVBETS i zalogować się na swoje konto.
 2. Należy wejść w zakładkę Zakłady na żywo.
 3. Następnie wystarczy dodać pozycję do zakładu, ustawić stawkę zakładu i zagrać.
Zakłady na żywo w LVBET

Śledzenie na żywo kuponów – prostota i funkcjonalność

Bukmacher zapewnił 2 sposoby obstawiania na żywo: widok konferencyjny – umożliwia ogólny wgląd w kursy oraz wyniki, aż kilkudziesięciu wydarzeń jednocześnie oraz widok pojedynczy – pozwala na śledzenie kuponu dla konkretnych dyscyplin oraz rynków. Dodatkowo Bukmacher przygotował tygodniowy kalendarz wydarzeń live. W nim można zaplanować swój zakład wybierając w panelu dyscypliny oraz rynki. Na bieżąco uaktualniane statystyki tworzą kompletną bazę danych dla wszystkich typów zdarzeń, czyli zarówno dla pojedynków trwających, jak i zakończonych.

Dla graczy live przygotowano również ofertę interesujących dodatków i bonusów. Ze względu na swój dynamiczny charakter warto śledzić najnowsze kody promocyjne i inne udogodnienia bezpośrednio ze źródła. Czegoś jednak brakuje: Biorąc pod uwagę ambicje i rozmach proponowanych usług, wielkim nieobecnym oferty bukmachera jest streaming-live. Mało tego, bukmacher nie planuje również w najbliższym czasie powiększenia oferty o taką innowację dla graczy. Uwaga! Zgodnie z regulaminem zakładów bukmacherskich statystyki mają jedynie poglądowy charakter oraz nie są podstawą do ewentualnych roszczeń. W gestii gracza leży śledzenie wyniku (zob. art.8 pkt.9 [w:] Regulamin).

LVBET Metody Płatności

Wszystkie wpłaty są wykonywane za pośrednictwem portfeli elektronicznych, bankowości mobilnej i błyskawicznej. Oferta jest dobra, cieszy szczególnie obecność Paysafecard i BLIK-a oraz PayPal.

Dla tradycjonalistów są karty. Z włączonym VPN-em metody są identyczne. Wpłata w LVBET depozytu zaczyna się już od 1 zł. Każda metoda jest darmowa i natychmiastowa. Szczegóły płatności znajdziesz w tabeli:

Metody płatności LVBET
NazwaOpłataMin. depozytMaks. depozyt
VISA0%1 PLN10 000 PLN
VISA0%1 PLN10 000 PLN
przelewy240%1 PLN25 000 PLN
paypal0%1 PLN25 000 PLN
Paysafecard0%1 PLN3000 PLN
BLIK0%1 PLN25 000 PLN
plix0%1 PLN25 000 PLN
apple0%1 PLN25 000 PLN
google0%1 PLN25 000 PLN

Dzięki różnorodnym metodom płatności, obowiązują rozmaite kwoty wpłat oraz wypłat minimalnych i maksymalnych, które wahają się od 1 zł do 25.000 zł. Ukłonem w stronę klientów jest również brak opłat za transfery środków (wpłaty/wypłaty).

Bukmacher wprowadził natomiast minimalny limit wypłat (poza Paysafecard i PayPal) – 10 zł – jednak bez górnego progu. Wypłacenie środków z konta jest banalnie proste dzięki usłudze RapidPay, dzięki której pieniądze na Twoim koncie w ekspresowym tempie, już nawet w 10 min.

Wpłata depozytu krok po kroku

Wpłata depozytu w LVBET to żaden problem. Zrobisz to w kilku prostych krokach. Poniżej instrukcja:

lvbet depozyt 1

Wejdź na stronę główną LVBET i zaloguj się do swojego konta.

lvbet depozyt 2

Następnie wybierz metodę płatności do złożenia depozytu.

lvbet depozyt 3

Na koniec określ kwotę depozytu i zleć transakcję.

LV BET oferta bukmacherska

Niesłabnąca popularność serwisu wynika między innymi z przemyślanej strategii rozwoju. LVBet wpisał się w rosnący trend rynku zakładów bukmacherskich online. Choć otworzył w 21 największych miastach w Polsce (m.in. Warszawa, Wrocław, Łódź, Radom), aż 31. lokali naziemnych, to jego języczkiem zainteresowania są przede wszystkim zakłady wzajemne w internecie. Do dyspozycji gracza są zakłady na, aż 45 dyscyplin, z których nie wszystkie są zdarzeniami na zakłady sportowe. Ciekawym urozmaiceniem oferty jest wprowadzenie kategorii Polityka, w której można obstawiać wynik ważnych dla Polski lub świata rozgrywek politycznych.

Oczywiście tradycyjne dyscypliny sportowe mają w ofercie swoje stałe miejsce będąc niezmiennie kołem zamachowym tej branży. Zatem można obstawiać wyniki popularnych sportów takich jak, m.in. piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, Hokej czy zakłady bukmacherskie Formuła 1. Lubisz niszowe sporty? Fani m.in. Futbolu Galeickiego czy Surfingu również znajdą tu swoje miejsce. Bukmacher obsługuje dziesiątki rynków w zależności od dyscypliny oraz dnia. Orientację, jakie rynki są aktualnie dostępne dla danego sportu, ułatwia wskazówka dostępna na panelu po lewej stronie ekranu głównego – wystarczy kliknąć na dyscyplinę a automatycznie wyświetlą się dostępne rynki.

Fame MMA w LVBET

Ostatnimi czasy gala Fame MMA zyskała ogromną sławę. Mimo że niektórzy nadal uważają, że nie można jej traktować jako widowisko sportowe, to z pewnością można na niej zarobić stawiając zakłady.

LVBET udostępnia zakłady na Fame MMA, a oferta jest całkiem szeroka. Kursy zazwyczaj zbliżone do konkurencji, dlatego jeżeli lubisz stawiać w LVBET, możesz bez problemu wziąć pod uwagę również to wydarzenie.

LVBET skoki narciarskie

Zakłady na skoki narciarskie są w Polsce bardzo popularne. Doskonale zdają sobie z tego sprawę bukmacherzy, tworzący ofertę głównie z myślą o krajowym rynku. Dowodem jest propozycja LVBET. Bukmacher udostępnia Ci bardzo bogatą ofertę zakładów. W ofercie na skoki narciarskie od LVBet znajdują się zakłady na:

 • zwycięzcę konkursu,
 • zwycięzcę pojedynczej serii,
 • TOP 5, TOP 10, TOP 15,
 • liczne zakłady head-to-head.

Ponadto skoki narciarskie w LVBET to wiele zakładów specjalnych na poszczególne konkursy, jak również na cały sezon. Kursy na zakłady standardowe i specjalne są dosyć wysokie. Ofertę zakładów na skok narciarskie w LVBet uznaję zatem za bardzo atrakcyjną.

Oferta LV BET – siatkówka

Pod względem oferty na dyscyplinę, jaką jest siatkówka, LV BET to absolutny top. Wydaje się, że oferta jest nawet lepsza, a przynajmniej równie atrakcyjna, jak w przypadku bukmachera STS. Jako gracz możesz obstawiać w LV BET bardzo różne mecze z siatkówki – klubowe i reprezentacyjne. Wystarczy zauważyć, że LV BET ma nawet rozgrywki regionalne z różnych krajów Europy.

Bardzo dobrze wygląda to także w obszarze samych rynków. W turniejach zagrasz zakłady długoterminowe i specjalne. Z kolei w przypadku poszczególnych meczów, szczególnie w ligach polskich, innych najmocniejszych w Europie i w najważniejszych turniejach – również zakłady na poszczególnych zawodników. Oczywiście w LV BET siatkówka to również najróżniejsze zakłady na sety, handicapy punktowe i setowe, linie punktów na drużyny, w meczu i secie, czy zakłady na dokładny wynik. Przekonasz się, że jest w czym wybierać.

Jak grać w LVBET i zgarnąć dodatkowe bonusy

Dla wytrawnych graczy w ofercie znajdują się również niebanalne zakłady, jak na przykład – kombi. Zakłady kombi są dostępne w zależności od oferty. Jeżeli w nawiasie znajduje się zapis można kombinować – wtedy gracz ma zielone światło do obstawiania. W innych przypadkach zdarzeń podobnych, bądź tych samych wydarzeń, nie ma możliwości ich łączenia.

Jak grać?

 • Wybierz kilka selekcji na jednym kuponie.
 • Wybierz Kombi.
 • Wszystkie selekcje automatycznie łączą się w jeden kupon.

Bukmacher dysponuje pakietem zakładów specjalnych dla poszczególnych dyscyplin i rynków, które są na bieżąco uaktualniane. Dla typerów z długim stażem przygotowano interesującą ofertę kursową oraz bogate rynki piłki nożnej. Natomiast, gracze śledzący trendy współczesnej bukmacherki oraz młodsi użytkownicy serwisu, których LVBET lubi rozpieszczać swoimi propozycjami zabawy, z pewnością będą usatysfakcjonowani zakładami na e-sporty.

Jakość Strony Internetowej LV BET zakłady bukmacherskie

Dlaczego warto obstawiać z LVBET? Gdyż aktywnym graczom przysługują dodatkowe korzyści. Wystarczy brać czynny udział w zakładach oraz dokonywać dużej ilości depozytów. Każde konto jest rozpatrywane indywidualnie. Jednak można być pewnym, że lojalność na pewno się opłaci. Mocnym punktem działalności LV BET zakłady bukmacherskie jest strona internetowa i zakłady na telefon. Choć pojawia się tu kilka mankamentów. Mimo, że brakuje mapy strony, która jest podstawą nawigacji, łatwo odnaleźć się w gąszczu bonusów oraz promocji. Zaprojektowana, by służyć graczom – jest czytelna.

Atutem, który doceni każdy klient są widoczne na stronie głównej najważniejsze zakłady oraz dostępne rynki dla danej dyscypliny. Ułatwia to orientację oraz szybkie odnalezienie pożądanego wydarzenia. Dzięki temu strona spełnia swoją rolę: jest funkcjonalna i przejrzysta. Dodatkowo, graficy posłużyli się żółto-czarną paletą barw, która przyciąga wzrok. Wykorzystane kolory ostrzegawcze działają na zasadzie kontrastu. Wzbudzają zaufanie, jak również wzmacniają przekaz: pasji kibicowania oraz obietnice: dreszczu emocji i smaku zwycięstwa.

Nowe logo LVBET

W lutym 2019 LV BET zaprezentował zupełnie nowe logo, które odzwierciedla nowoczesne podejście firmy do zakładów online. Graficy bukmachera pozostali przy kolorystyce czarno-żółtej, jednak typografia wskazuje na dynamikę zmian i zapowiada udoskonalenie serwisu. Menedżerowie spółki informują, że jest to ich reakcja na oczekiwania ich graczy.

LV BET Mobilne Zakłady Bukmacherskie

Bukmacher po raz kolejny udowadnia, że jest trendsetterem zakładów sportowych online. W połowie maja 2018 miała swoją premierę nowa aplikacja na Androida. Niewątpliwą zaletą korzystania z serwisu mobile jest stały dostęp do całej oferty zakładów.

Bez żadnych ograniczeń możesz grać gdzie chcesz i kiedy chcesz. Wystarczy, że masz telefon komórkowy oraz łączność z internetem. Tutaj również obowiązuje LVBET kod promocyjny oraz bonus na start.

Aplikacja na Android

Aplikacja bukmacherska na telefony komórkowe została zaprojektowana dla wszystkich wielbicieli obstawiania w internecie. Jest to pozycja obowiązkowa jeśli cenisz sobie szybki dostęp do informacji w jednym miejscu.

Szczegóły techniczne:

 • Łatwa do pobrania.
 • Zajmuje mało miejsca.
 • Ma tylko 10 MB.

Oto co zyskujesz dzięki aplikacji:

 1. Pełny dostęp do oferty przedmeczowej oraz live.
 2. Match tracker – wizualizacje na żywo, teraz możesz na bieżąco śledzić przebieg wydarzeń.
 3. Błyskawiczne wpłaty i wypłaty – nawet do 10 min., dzięki usłudze Rapid Pay wszystkie transfery środków odbywają się w rekordowym czasie.
 4. Prostota i funkcjonalność – aplikacja jest prosta w obsłudze oraz dzięki zastosowaniu intuicyjnych rozwiązań niezwykle funkcjonalna.

Brak dostępu do Aplikacji na Androida w sklepie Google Play, aby ją pobrać należy:

 • W ustawieniach telefonu zezwolić urządzeniu na pobieranie aplikacji innych niż w Google Play.
 • Na stronie bukmachera w zakładce Mobile kliknąć na panel Pobierz Aplikację.
 • Po zakończeniu pobierania wybrać LVBET.APK, by rozpocząć proces instalacji.
 • Otwórz aplikację: graj gdzie chcesz, i kiedy chcesz.

Minusem oferty na telefony komórkowe jest brak aplikacji dla iOS. Bukmacher zachęca wszystkich, którzy mają iPhone’a do korzystania z przeglądarkowej wersji strony na telefonie. Jednak jest to alternatywa nie w pełni satysfakcjonująca dla użytkownika, gdyż mimo dostępu do pełnej oferty, strona mobilna LV Bet zakłady bukmacherskie ładuje się zbyt wolno.

Zamiast Oferty VIP LVBET – Bonusy dla aktywnych graczy

Zapewne wielu graczy zaskoczy fakt, że w bogatym zestawie promocji i bonusów LV BET, nie ma ekskluzywnej oferty dla graczy VIP. Standardy działalności bukmachera są ponadprzeciętne jak na polski rynek.  Dlatego wyłączenie osób dysponujących wysokimi limitami z dodatkowych przywilejów jest w naszej ocenie strategicznym błędem. Trudno przecenić wieloaspektowe korzyści płynące z zabawy graczy VIP. Nowy zasięg zainteresowań oraz dynamika przepływu środków z pewnością podniosłyby wysoką klasę serwisu oraz wzmocniły smak zwycięstwa i wielkich emocji.

Zamiast oferty VIP, firma przygotowała swoim graczom propozycję bardziej egalitarną. Dla aktywnych użytkowników serwisu przygotowano promocje oraz bonusy. Benefity są przyznawane w zależności od intensywności i regularności obstawiania. Plusem tej strategii jest indywidualna ocena każdego konta. Dzięki niej wytwarza się personalna więź między serwisem a użytkownikiem. Ten system obu stronom przynosi korzyści.

Łączy Nas Pasja

Łączy Nas Pasja jest wyjątkowym portalem dla pasjonatów sportu. Inicjatywa pokazuje, że horyzonty myślenia LVBET o działalności bukmacherskiej są wciąż nowe i świeże.

Zespół dziennikarzy sportowych przygotowuje wiarygodne analizy bukmacherskie oraz teksty o tematyce lifestylowej. Na stronie są również blogi oraz vlogi znanych komentatorów zakładów wzajemnych.

LVBET na YouTube

Wysoko oceniamy nie tylko merytoryczną stronę portalu, ale też zdrowy dystans do rywalizacji online. Przykładem zespołu myślenia ironicznego są humorystyczne filmiki zamieszczane na koncie LV BET: YouTube

Kanał ma prawie 22 tys. subskrypcji. Najnowsze filmy są oglądane przez kilkadziesiąt tysięcy osób, pod którymi użytkownicy zostawiają komentarze. Śmiało wiec można powiedzieć, że projekt odniósł sukces. Większość użytkowników regularnie odwiedza kanał i ogląda publikowane treści. Jest to bez wątpienia świadectwo wysokiej jakości serwisu. Umiejętność tworzenia społeczności aktywnych graczy jest atutem godnym naśladowania przez inne firmy.

Obsługa Klienta LVBET

Nic tak nie ułatwia życia gracza jak sprawnie funkcjonujący Dział Obsługi Klienta. Firma postarała się, aby wszystkie uruchomione w tym zakresie obszary aktywności działały jak w zegarku.

Przede wszystkim nawigacja strony do Działu Obsługi jest banalnie prosta i przejrzysta. Wystarczy wejść ze strony głównej w zakładkę Pomoc.

Czat na żywo w LVBET: profesjonalizm i doświadczenie

Świadczony zakres usług jest kompleksowy. Klient może poszukać rozwiązań nurtujących go zagadnień w:

FAQ – zestawie najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi lub zapytać o wszystkie aspekty dotyczące korzystania z serwisu konsultanta

Można wybrać jedną z trzech metod całodobowego kontaktu: czat na żywo, e-mail, formularz kontaktowy.

 • Czat na żywo – jest to najszybszy bezpośredni kontakt klienta z konsultantem. Szeroki zakres wiedzy obsługi jest imponujący: od ogólnych zagadnień po szczegółowe paragrafy regulaminu. Oczywiście są konsultanci przygotowani lepiej i gorzej, ale tych pierwszych jest zdecydowanie więcej. Serwis świadczonej pomocy jest profesjonalny. Dodatkowo można pobrać zapis rozmowy oraz ocenić usługę po jej zakończeniu.
  Czas reakcji: w zależności od szybkości łącza internetowego: od liku do kilkunastu sekund
 • E-mail – jest to drugi pod względem szybkości kontakt klienta z konsultantem. Wypowiedzi są formalne z uwzględnieniem wszystkich zwrotów grzecznościowych oraz stopek informacyjnych. W porównaniu z czatem udzielane odpowiedzi są jednak bardziej lakoniczne. Konsultanci stosują również strategię odsyłania klienta do serwisu bukmachera lub czasu na żywo w celu uzyskania szczegółowych danych.
  Czas reakcji: do pół godziny
 • Formularz kontaktowy – jest to trzeci pod względem szybkości kontakt klienta z konsultantem. Odpowiedzi są bardzo rzeczowe i sformułowane w sposób sytuujący wypowiedź konsultanta pomiędzy swobodnym kontaktem na czacie, a sztywnymi ramami e-maila. Odpowiedzi są długie oraz wyczerpujące odsyłające pytającego do czatu w razie dodatkowych pytań. Czas reakcji: do godziny

Jakie kraje obsługuje LVBET ?

Firma działa na terenie Polski. Oferta LV BET jest dedykowana osobom przebywającym na terenie kraju. Mamy dobrą wiadomość dla osób, które nie znają języka polskiego – niebawem pojawi się anglojęzyczna wersja strony. Walutą używaną w serwisie jest PLN, czyli polski złoty.

Uwaga! Po wpisaniu w wyszukiwarkę Google hasła LVBET jako druga wyświetla się strona zagranicznej firmy. Prowadzi ona kasyno online. Jej nazwa, logo, szata graficzna oraz użyta paleta kolorów jest taka sama jak bukmachera polskiego. Strona polska deklaruje deklaruje jednak, że z zagranicznym serwisem nie ma nic wspólnego

Czy warto obstawiać u LVBET?

Czy obstawianie u LVBET się opłaca? Na to pytanie najłatwiej znaleźć odpowiedź szacując indywidualny bilans zysków i strat. Bez dwóch zdań można natomiast stwierdzić, że oferta bukmachera jest bardzo konkurencyjna wobec innych zakładów wzajemnych działających w Polsce. Zakłady zyskują popularność równą kasynu online.

 1. Świeżość propozycji i nowoczesność rozwiązań są epitetami doskonale oddającymi ducha rywalizacji tej firmy o nowych klientów
 2. Bukmacher przebija stawkę wysokimi kursami, pomysłowymi propozycjami bonusów oraz promocji
 3. Graczy nieznoszących monotonii z pewnością zadowolą: aplikacja na Android, oferta na żywo, tradycyjne i nietypowe dyscypliny oraz e-sporty

Całość oferty plasuje firmę w pierwszej lidze zakładów bukmacherskich w Polsce. Jeśli jesteś amatorem – otrzymasz odpowiednie wskazówki na start. Jeśli jesteś doświadczonym graczem – otrzymasz aktualne statystyki i analizy sportowe.

FAQ: LVBET

Rejestrując konto gracza i dokonując wpłaty. Szczegóły promocji bonusowej bukmachera oraz instrukcję jego odbioru znajdziesz w naszym bonusowym paragrafie.

Dla początkujących graczy może to być promocja mało czytelna i dość zawiła. W praktyce to jednak zwykły bonus, a mnożnik oznacza pomnożenie wygranych x100, x50, czy x10 w zależności od bonusu.

W LVBET Blik dostępny jest już dłuższego czasu. Jedna z najpopularniejszych metod płatności umożliwia szybkie wpłaty u bukmachera.

Stawianie kuponów kombi w LVBET jest bardzo proste i nie różni się niczym innym od reszty bukmacherów. Wystarczy wybrać kilka różnych zdarzeń, po czym określić stawkę i złożyć zakład.

W LVBET grać można zakłady nie tylko MMA, a w tym fame MMA, ale również wiele innych sportów walki. Wystarczy w zakładce dyscyplin wybrać MMA/Kick-boxing, po czym znaleźć odpowiednią galę, walkę i wybrać zdarzenie, które chce się obstawić.

Obsługa klienta w LVBET stoi na wysokim poziomie. Swoją sprawę u bukmachera rozwiążesz poprzez czat na żywo, email lub formularz kontaktowy.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*

gdpr
Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję