Skip to main content

LVBet Bonus i Opinie

von zakladybukmacherskie.net™

1,500 zł BONUS

bonus x100 do 1000 zł
bonus x50 do 500 zł
Bonus1500 zł
Warunki bonusuBonus od 1 depozytu - obrót x4, kurs min. 1,25; Bonus od 2 depozytu - obrót x3, kurs min. 1,25
Metody płatnościkarta kredytowa, Skrill, Przelew bankowy, PaySafeCard
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
WalutyPLN
LicencjaPolska
Ostatnia aktualizacja Grudzień 2018

Ocena całościowa

97.8%

"Najwyższy na rynku Bonus Powitalny + rewelacyjne promocje"

Bonus
100%
najwyższy Bonus na rynku
Strona Internetowa
93%
intuicyjne rozwiązania
Mobile
96%
pełny dostęp do oferty + Aplikacja na Android
Licencja
100%
legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
100%
funkcjonalne zabezpieczenia

LVBet Bonus dla nowych graczy ma obecnie najwyższy na rynku. Między innymi dlatego ten legalny bukmacher zbiera pozytywne opinie. Firma weszła do branży dopiero w połowie 2016 roku, ale przebojem zdobyła polski rynek. Zakłady wzajemne online sprofilowano tak, aby przyciągnąć uwagę raczej nowego pokolenia graczy. Od tego czasu bukmacher próbuje zdystansować konkurencję pomysłami na biznes i nic nie wskazuje na to, że planuje obniżyć swój lot.

Spełnione, szumnie zapowiadane w chwili otwarcia obietnice: dynamiki rozwoju, świeżych pomysłów oraz nowego podejścia do klienta stały się kluczem do sukcesu. Już dziś ugruntowana pozycja bukmachera pozwala na rzetelną ocenę jego oferty oraz perspektyw rozwoju. Tutaj w pigułce znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć zanim zaczniesz obstawiać.

LVBet Bonus Powitalny na Start

Do końca 2018 roku LVBet jest ważna oferta firmy, którą buk postanowił zakasować konkurencję: oferta promocyjna dla Nowych Graczy.Spółka przygotowała największy na polskim rynku PAKIET POWITALNY, który można powiększyć nawet do wartości 1500 zł.

lvbet-bonus-powitalny

BONUS do 1000 zł

od pierwszej wpłaty – 1% od depozytu z mnożnikiem kursu x100 (do równowartości 1000 zł).

Aby otrzymać Bonus należy się zarejestrować na portalu LVBet.pl. Następnie doładować konto za min. 50 zł. Pamiętaj, aby wybrać Bonus z mnożnikiem. Bonus w postaci 1% od pierwszej wpłaty z mnożnikiem x100 został dodany. Teraz wystarczy na kuponie aktywować mnożnik x100 i za otrzymane środki promocyjne postawić zakład.  Jeśli wybierzesz zakład typu kombi to przynajmniej jedno zdarzenie powinno mieć kurs min. 1,5. Następnie postaw swój pierwszy zakład z mnożnikiem x100 i zgarnij równowartość 1000 zł na dalszą grę. Aby w pełni skorzystać z promocji i móc wypłacić dodatkowe środki należy kwotę depozytu z mnożnikiem obrócić 4x (w dowolnym czasie) po kursie min. 2,0.

BONUS OD DRUGIEGO DEPOZYTU DO 500 zł

od drugiej wpłaty – 1% od depozytu z mnożnikiem kursu x50 (do równowartości 500 zł)

Pamiętaj, że promocje są połączone. Dlatego Bonus od drugiego depozytu można otrzymać wyłącznie po wykonaniu pierwszej wpłaty. Należy wpłacić kolejny depozyt za min. 50 zł. Pamiętaj, aby wybrać Bonus z mnożnikiem. Bonus w postaci 1% od drugiej wpłaty z mnożnikiem x50 został dodany. Teraz wystarczy na kuponie aktywować mnożnik x50 i za otrzymane środki promocyjne postawić zakład. Jeśli wybierzesz zakład typu kombi to przynajmniej jedno zdarzenie powinno mieć kurs min. 1,5. Postaw swój zakład z mnożnikiem x50 i zgarnij równowartość 500 zł na dalszą grę. Aby w pełni skorzystać z promocji i móc wypłacić dodatkowe środki należy kwotę depozytu z mnożnikiem obrócić 3x (w dowolnym czasie) po kursie min. 2,0.

Sumując BONUSY możesz zyskać, aż do 1500 zł na start!

Dla graczy obstawiających mniej niż 50 zł także przygotowano ofertę specjalną:

BONUS DLA WPŁAT PONIŻEJ 50 zł

od pierwszej wpłaty 10 zł-49 zł – 10% od depozytu z mnożnikiem kursu x10

Jak skorzystać z promocji ? To proste – wystarczy zarejestrować konto u bukmachera. Poniżej wyjaśniamy krok po kroku jak założyć nowe konto.

 

LVBet Nowe Konto

Sprawdź jak w 6 krokach zarejestrować nowe konto:

 1. Wystarczy wejść na stronę główną bukmachera.
 2. Kliknąć na okienko po prawej stronie „ZAREJESTRUJ SIĘ/ I ODBIERZ BONUS”.
 3. Automatycznie pojawi się w formularz rejestracyjny.
 4. Wystarczy wypełnić formularz – uzupełnij wszystkie dane.
 5. Jeśli masz kod promocyjny LVBet – wpisz go.
 6. System automatycznie zapisuje nowego gracza do aktualnych promocji .

 

lvbet rejestracja

LVBet Promocje dla Aktywnych Graczy

Promocje i specjalne bonusy to specjalność LV BET. Cechą charakterystyczną tego lidera dodatkowych promocji dla aktywnych graczy jest szybka reakcja na dynamicznie zmieniające się środowisko polskiej bukmacherki. Nowe zakłady specjalne pojawiają się niemal w każdym tygodniu. Możesz być pewien, że wszystkie ważne mecze Reprezentacji Polski będą wyjątkowo celebrowane. Trzymaj rękę na pulsie i nie daj się zaskoczyć.

20 zł na sporty wirtualne

Oferta skierowana dla wszystkich miłośników sportów wirtualnych. Za każdy postawiony kupon o minimalnej wartości 100zł z kursem min. 1,50 – w następnym tygodniu, każdy gracz otrzymuje bonus w wysokości 20zł na dalszą grę. Promocja zaczyna się i kończy w poniedziałek, co oznacza z początkiem nowego tygodnia gracz otrzymuje premię. Dodatkowe środki powinny wpłynąc na konto do godziny 17:00. Bonus jest do wykorzystania na sporty wirtualne w ciągu 30 dni i podlega 5x obrotowi.

Kalendarz Adwentowy

Promocja bukmachera z dużą dawką humoru oraz możliwością uzyskania dodatkowych środków na grę. Zakład bukmacherski publikuje codziennie informację o premii na wybrane zakłady z oferty dla danego dnia, która wynosi od 7% do 10%. Oferta obowiązuje na zakłady sportowe obstawiane z aplikacji mobilnej oraz wersji desktopowej serwisu online. promocjajest ważna do 24 grudnia.

NBA NHL Night Live

Promocja skierowana do wszystkich miłośników koszykówki oraz hokeja na lodzie. Od paździenika 2018 do kwietnia 2019 każdy kto postawi kupon w godzinach 0:00 – 6:00 bierze udział w turnieju najlepszych typerów. Za każdy wygrany kupon otrzymuje się punkty+, a za każdy nietrafiony punkty- Najlepsi typerzy moga wygrać, aż 4.000 zł. Zaba obowiązuje na zakłady NBA oraz NHL.

Turniej Europejskie Puchary

Turniej polega na zbieraniu punktów za mecze w ramach rozgrywek:

 • Liga Mistrzów
 • Liga Europy

Po rozstrzygnięciu maczów grupowych oraz zakończeniu rozgrywek osoby, które wytypowały najwięcej trafień otrzymują nagrody od 600 zł do 50 zł. Za trafione kupony otrzymuje się punkty dodatnie, a za nietrafione – ujemne.

Gruby Kupon

Kurs całkowity podniesiony nawet o +20% na wybrane mecze. Sprawdź dzisiejszą ofertę na stronie bukmachera.

Bonus 50 zł dla Kibiców Klubów Sportowych 

LVBet przygotował kolejną edycję promocji dla kibiców klubów sportowych. Karnetowicze klubów, których bukmacher jest sponsorem, czyli: WISŁY KRAKÓW, PIASTA GLIWICE, WISŁY PŁOCK, WIDZEWA ŁÓDŹ oraz ARKI GDYNIA, mogą zgarnąć dodatkowe środki na grę.

Aby otrzymać BONUS wystarczy przesłać imienny karnet na sezon 2018/2019 dla wybranego klubu na adres: [email protected]

BEZPIECZNY KUPON 5+

Postaw kupon kombi na przynajmniej 5 wydarzeń w jednym tygodniu. Zwrot przysługuje na 1 nietrafione wydarzenie jeśli pozostałe będą celne. Zwrot w postaci bonusu do 50 zł odbywa się na konto gracza.

Dodatkowy Bonus LVBet

MULTIKOZAK

Dodatki bonusowe do wygranych kuponów kombi:

dla czterech zakładów to +7,5%, dla pięciu to +10%, dla sześciu to +15%, dla siedmiu to +20%, dla ośmiu to +25. Wysokość kuponu wynosi min. 10 zł, a kurs min. 3,0.

Program Lojalnościowy – LVBet Punkty

Skutecznym i długofalowym sposobem otrzymywania dodatkowych środków do wykorzystania na grę, są LV Punkty. System jest bardzo prosty:

 •  za każde obstawione 25 zł gracz otrzymuje 1 punkt
 •  za każde 100 punktów gracz otrzymuje 5 zł extra

Punkty lojalnościowe można zbierać w dowolnym czasie i dowolnej ilości – wystarczy grać, gdyż system gromadzi je automatycznie na koncie użytkownika. Jest to flagowy program lojalnościowy dlatego przyznane dodatkowe środki nie tracą swojej ważności. Dużym atutem tej inicjatywy jest fakt, że możesz nimi dysponować w dowolny sposób: przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić. Bukmacher od czasu do czasu organizuje promocje towarzyszące, które umożliwiają zdobycie jeszcze większej liczby punktów.

Jak być na bieżąco z promocjami?

Najlepszym sposobem, by nie dać się zaskoczyć to zapisać się do newslettera, który uzupełniony jest o aktualne promocje, warto również śledzić stronę internetową oraz profile społecznościowe.

Uwaga: Wszystkie promocje są aktualne w czasie publikacji opinii. W tracie roku oferta bukmachera może ulec zmianie.

LVBet Legalny Bukmacher – co z podatkiem od zakładów?

LVBet jest legalnym bukmacherem internetowym działającym na terenie Polski. Na podstawie zezwolenia na prowadzenie działalności, przyznanej przez Ministerstwo Finansów, spółka podlega regulacjom organu nadzorującego. Dzięki licencji, zarówno bukmacherskie zakłady internetowe oraz naziemne lokale zakładów wzajemnych są wiarygodne, cieszące się zaufaniem klientów.

Bogata oferta bonusów oraz wysokie kursy w LVBet, spotykają się z wciąż rosnącym zainteresowaniem amatorów oraz graczy z profesjonalnym zacięciem. Wachlarz promocji sprawia, że ustawowo wprowadzony 12% podatek od zakładów nie obciąża zbytnio portfela gracza.

Uwaga: Należy pamiętać, że podatek w wysokości 12% pobierany jest od kwoty stawki zakładu, natomiast jeśli wygrana przekracza 2280 zł wtedy pobierany jest dodatkowy podatek od wygranej w wysokości 10%.

 LVBet Wiarygodny Bukmacher

Licencja Ministerstwa Finansów nie jest jedyną rękojmią, na której LVBet buduje swoją wiarygodność na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Najmłodszy stażem bukmacher pragnie cieszyć się zaufaniem nie tylko urzędów, ale przede wszystkim być służyć wsparciem dla swoich graczy.

Bukmacher wyraźnie artykułuje, że oferta jest skierowana dla osób +18, a na stronie głównej są, aż 4 zakładki poświęcone odpowiedzialnej grze:

Regulamin – jest to najważniejszy dokument, z którym przed przystąpieniem do gry każdy gracz powinien się zapoznać. Tutaj w czytelny sposób opinie są warunki i zasadny, na których opiera się całokształt zakładów wzajemnych LVBet.

Porady dla graczy – zajmują aż 1/5 strony głównej. W 5 oddzielnych zakładkach znajdują się podstawowe zasady profesjonalnej gry oraz zdefiniowane role bukmachera i gracza: legalność gry, ryzyko gry, rywalizacja online – graj z emocjami, zakłady są tylko zabawą na pieniądze, poznaj ofertę bukmachera

Odpowiedzialna gra – oprócz porad, na stronie znajduje się osobny dokument poświęcony odpowiedzialnej grze. Są tutaj szczegółowo opisane: prewencja, symptomy uzależnienia od hazardu oraz adresy stron, na których można szukać pomocy. Warta uwagi jest przestroga jak chronić swoje konto przed dziećmi.

Polityka Prywatności – mimo, że znajduje się w stopce strony głównej jest niezwykle ważnym dokumentem, informującym jakie są sposoby oraz cele gromadzenia, a także przechowywania wrażliwych danych klienta.

Biorąc pod uwagę rozbudowane treści dotyczące odpowiedzialnej gry dużym mankamentem jest praktyczny aspekt obsługi konta, w którym brakuje funkcji ustawiania limitów depozytu. Dużym plusem jest natomiast fakt, że wszystkie depozyty wykonuje się przez pośredników transakcji, którzy posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia. Oprócz dysponowania certyfikatem SSL, niewątpliwym atutem portalu jest jego zabezpieczenie oraz licencjonowanie przez Ministerstwo Finansów RP.

LVBet Zakłady na Żywo

LVBet zakłady na żywo są kolejnym dowodem na to, że bukmacher rozumie potrzeby swoich graczy.

Jest parę detali, które naszym zdaniem można poprawić. Jednak należy wyraźnie podkreślić, że projekt strony internetowej, aplikacja mobilna oraz zakłady live pokazują, że dobry marketing firmy idzie w parze ze skuteczną realizacją obietnic.

Na chwilę obecną w ofercie na żywo znajdują się następujące dyscypliny sportowe: piłka nożna, tenis, tenis stołowy, koszykówka, siatkówka/siatkówka plażowa, baseball, golf, krykiet, MMA/ Kickboxing, e-sporty (League of Legends, Counter Strike: Go, Dota 2). Dział Sportowy na bieżąco dokłada do oferty kolejne dyscypliny oraz rynki. Jak zagrać live? To proste:

 1. Wystarczy odwiedzić stronę internetową LVBet i zalogować się na swoje konto.
 2. Należy wejść w zakładkę Zakłady na żywo.
 3. Następnie wystarczy dodać pozycję do zakładu, ustawić stawkę zakładu i zagrać.
lvbet zakłady na żywo

Śledzenie na żywo kuponów – prostota i funkcjonalność

Bukmacher zapewnił 2 sposoby obstawiania na żywo: widok konferencyjny – umożliwia ogólny wgląd w kursy oraz wyniki, aż kilkudziesięciu wydarzeń jednocześnie oraz widok pojedynczy – pozwala na śledzenie kuponu dla konkretnych dyscyplin oraz rynków. Dodatkowo Bukmacher przygotował tygodniowy kalendarz wydarzeń live. W nim można zaplanować swój zakład wybierając w panelu dyscypliny oraz rynki. Na bieżąco uaktualniane statystyki tworzą kompletną bazę danych dla wszystkich typów zdarzeń, czyli zarówno dla pojedynków trwających, jak i zakończonych.

Dla graczy live przygotowano również ofertę interesujących dodatków i bonusów. Ze względu na swój dynamiczny charakter warto śledzić najnowsze kody promocyjne i inne udogodnienia bezpośrednio ze źródła. Czegoś jednak brakuje: Biorąc pod uwagę ambicje i rozmach proponowanych usług, wielkim nieobecnym oferty bukmachera jest streaming-live. Mało tego, bukmacher nie planuje również w najbliższym czasie powiększenia oferty o taką innowację dla graczy. Uwaga! Zgodnie z regulaminem zakładów bukmacherskich statystyki mają jedynie poglądowy charakter oraz nie są podstawą do ewentualnych roszczeń. W gestii gracza leży śledzenie wyniku (zob. art.8 pkt.9 [w:] Regulamin).

LVBet Metody Płatności

Wszystkie wpłaty są wykonywane za pośrednictwem portfeli elektronicznych, bankowości mobilnej i błyskawicznej (niestety, serwisu nie obsługuje cyfrowy portfel PayPal). Warto sprawdzić z kim współpracuje LVBet, aby zapewnić bezpieczeństwo przepływu środków, są nimi: Blik, Dotpay/e-Card, Paysafecard, Przelewy24, Skrill, Tpay.

lvbet zakłady na żywo

Wpłaty / Wypłaty

Sprawdź krok po kroku jak wpłacić depozyt:

 1. Zaloguj się na swoje konto (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś sprawdź [LVBet Rejestracja Konta] jak poprawnie się zarejestrować).
 2. Przejdź do zakładki Płatności (górny panel).
 3. Wybierz preferowaną metodę płatności.
 4. Zaznacz panel z Bonusem Powitalnym.
 5. Wpisz wybraną kwotę depozytu i potwierdź chęć złożenia depozytu.
 6. Zatwierdź transakcję w systemie bankowości.

Dzięki różnorodnym metodom płatności, obowiązują rozmaite kwoty wpłat oraz wypłat minimalnych i maksymalnych, które wahają się od 10 zł do 20.000 zł.

Ukłonem w stronę klientów jest również brak opłat za transfery środków (wpłaty/wypłaty). Bukmacher wprowadził natomiast minimalny limit wypłat: 25 zł, jednak bez górnego progu. Wypłacenie środków z konta jest banalnie proste dzięki usłudze RapidPay, dzięki której pieniądze na Twoim koncie w ekspresowym tempie, już nawet w 10 min.

LVBet Oferta Bukmacherska

Niesłabnąca popularność serwisu wynika między innymi z przemyślanej strategii rozwoju. LVBet wpisał się w rosnący trend rynku zakładów bukmacherskich online. Choć otworzył w 21 największych miastach w Polsce (m.in. Warszawa, Wrocław, Łódź, Radom), aż 31 lokali naziemnych, to jego języczkiem zainteresowania są przede wszystkim zakłady wzajemne w internecie.

Do dyspozycji gracza są zakłady na, aż 45 dyscyplin, z których nie wszystkie są zdarzeniami sportowymi. Ciekawym urozmaiceniem oferty jest wprowadzenie kategorii Polityka, w której można obstawiać wynik ważnych dla Polski lub świata rozgrywek politycznych.

Oczywiście tradycyjne dyscypliny sportowe mają w ofercie swoje stałe miejsce będąc niezmiennie kołem zamachowym tej branży. Zatem można obstawiać wyniki popularnych sportów takich jak, m.in. Piłka Nożna, Siatkówka, czy Hokej. Lubisz niszowe sporty? Fani m.in. Futbolu Galeickiego czy Surfingu również znajdą tu swoje miejsce.

Bukmacher obsługuje dziesiątki rynków w zależności od dyscypliny oraz dnia. Orientację, jakie rynki są aktualnie dostępne dla danego sportu, ułatwia wskazówka dostępna na panelu po lewej stronie ekranu głównego – wystarczy kliknąć na dyscyplinę a automatycznie wyświetlą się dostępne rynki.

Jak Grać w LVBet i Zgarnąć Dodatkowe Bonusy

Dla wytrawnych graczy w ofercie znajdują się również niebanalne zakłady, jak na przykład – kombi. Zakłady kombi są dostępne w zależności od oferty. Jeżeli w nawiasie znajduje się zapis można kombinować – wtedy gracz ma zielone światło do obstawiania. W innych przypadkach zdarzeń podobnych, bądź tych samych wydarzeń, nie ma możliwości ich łączenia.

Jak grać?

 • Wybierz kilka selekcji na jednym kuponie.
 • Wybierz Kombi.
 • Wszystkie selekcje automatycznie łączą się w jeden kupon.

Bukmacher dysponuje pakietem zakładów specjalnych dla poszczególnych dyscyplin i rynków, które są na bieżąco uaktualniane. Dla typerów z długim stażem przygotowano interesującą ofertę kursową oraz bogate rynki piłki nożnej. Natomiast, gracze śledzący trendy współczesnej bukmacherki oraz młodsi użytkownicy serwisu, których LVBet lubi rozpieszczać swoimi propozycjami zabawy, z pewnością będą usatysfakcjonowani zakładami na e-sporty.

Jakość Strony Internetowej LVBet

Dlaczego warto obstawiać z LVBet? Gdyż aktywnym graczom przysługują dodatkowe korzyści. Wystarczy brać czynny udział w zakładach oraz dokonywać dużej ilości depozytów. Każde konto jest rozpatrywane indywidualnie. Jednak można być pewnym, że lojalność na pewno się opłaci.

Mocnym punktem działalności LVBet jest strona internetowa. Choć pojawia się tu kilka mankamentów. Mimo, że brakuje mapy strony, która jest podstawą nawigacji, łatwo odnaleźć się w gąszczu bonusów oraz promocji. Zaprojektowana, by służyć graczom – jest czytelna.

Atutem, który doceni każdy klient są widoczne na stronie głównej najważniejsze zakłady oraz dostępne rynki dla danej dyscypliny. Ułatwia to orientację oraz szybkie odnalezienie pożądanego wydarzenia. Dzięki temu strona spełnia swoją rolę: jest funkcjonalna i przejrzysta.

Dodatkowo, graficy posłużyli się żółto-czarną paletą barw, która przyciąga wzrok. Wykorzystane kolory ostrzegawcze działają na zasadzie kontrastu. Wzbudzają zaufanie, jak również wzmacniają przekaz: pasji kibicowania oraz obietnice: dreszczu emocji i smaku zwycięstwa.

Nowe logo LV BET 2019

W lutym 2019 LV BET zaprezentują zupełnie nowe logo, które odzwierciedla nowoczesne podejście firmy do zakładów online. Graficy bukmachera pozostali przy kolorystyce czarno-żółtej, jednak typografia wskazuje na dynamikę zmian i zapowiada udoskonalenie serwisu już niebawem. Menedżerowie spółki informują, że jest to ich reakcja na oczekiwania ich graczy:

lvbet_nowe_logo_2019

LVBet Mobilne Zakłady Bukmacherskie

Bukmacher po raz kolejny udowadnia, że jest trendsetterem zakładów sportowych online. W połowie maja 2018 miała swoją premierę nowa aplikacja na Androida. Niewątpliwą zaletą korzystania z serwisu mobile jest stały dostęp do całej oferty zakładów. Bez żadnych ograniczeń możesz grać gdzie chcesz i kiedy chcesz. Wystarczy, że masz telefon komórkowy oraz łączność z internetem.

Aplikacja na Android

Aplikacja na telefony komórkowe została zaprojektowana dla wszystkich wielbicieli obstawiania w internecie. Jest to pozycja obowiązkowa jeśli cenisz sobie szybki dostęp do informacji w jednym miejscu.

Szczegóły techniczne:

 • Łatwa do pobrania.
 • Zajmuje mało miejsca.
 • Ma tylko 10 MB.

Oto co zyskujesz dzięki aplikacji:

 1. Pełny dostęp do oferty przedmeczowej oraz live.
 2. Match tracker – wizualizacje na żywo, teraz możesz na bieżąco śledzić przebieg wydarzeń.
 3. Błyskawiczne wpłaty i wypłaty – nawet do 10 min., dzięki usłudze Rapid Pay wszystkie transfery środków odbywają się w rekordowym czasie.
 4. Prostota i funkcjonalność – aplikacja jest prosta w obsłudze oraz dzięki zastosowaniu intuicyjnych rozwiązań niezwykle funkcjonalna.

Brak dostępu do Aplikacji na Androida w sklepie Google Play, aby ją pobrać należy:

 • W ustawieniach telefonu zezwolić urządzeniu na pobieranie aplikacji innych niż w Google Play.
 • Na stronie bukmachera w zakładce Mobile kliknąć na panel Pobierz Aplikację.
 • Po zakończeniu pobierania wybrać LVBET.APK, by rozpocząć proces instalacji.
 • Otwórz aplikację: graj gdzie chcesz, i kiedy chcesz.

Minusem oferty na telefony komórkowe jest brak aplikacji dla iOS. Bukmacher zachęca wszystkich, którzy mają iPhon'a do korzystania z przeglądarkowej wersji strony na telefonie. Jednak jest to alternatywa nie w pełni satysfakcjonująca dla użytkownika, gdyż mimo dostępu do pełnej oferty, strona mobilna LVBet ładuje się zbyt wolno.

Zamiast Oferty VIP LVBet – Bonusy dla aktywnych graczy

Zapewne wielu graczy zaskoczy fakt, że w bogatym zestawie promocji i bonusów LVBet, nie ma ekskluzywnej oferty dla graczy VIP. Standardy działalności bukmachera są ponadprzeciętne jak na polski rynek.  Dlatego wyłączenie osób dysponujących wysokimi limitami z dodatkowych przywilejów jest w naszej ocenie strategicznym błędem. Trudno przecenić wieloaspektowe korzyści płynące z zabawy graczy VIP. Nowy zasięg zainteresowań oraz dynamika przepływu środków z pewnością podniosłyby wysoką klasę serwisu oraz wzmocniły smak zwycięstwa i wielkich emocji.

Zamiast oferty VIP, firma przygotowała swoim graczom propozycję bardziej egalitarną. Dla aktywnych użytkowników serwisu przygotowano promocje oraz bonusy. Benefity są przyznawane w zależności od intensywności i regularności obstawiania. Plusem tej strategii jest indywidualna ocena każdego konta. Dzięki niej wytwarza się personalna więź między serwisem a użytkownikiem. Ten system obu stronom przynosi korzyści.

Łączy Nas Pasja

Łączy Nas Pasja jest wyjątkowym portalem dla pasjonatów sportu. Inicjatywa pokazuje, że horyzonty myślenia LVBet o działalności bukmacherskiej są wciąż nowe i świeże. Zespół dziennikarzy sportowych przygotowuje wiarygodne analizy bukmacherskie oraz teksty o tematyce lifestylowej. Na stronie są również blogi oraz vlogi znanych komentatorów zakładów wzajemnych.

Wysoko oceniamy nie tylko merytoryczną stronę portalu, ale też zdrowy dystans do rywalizacji online. Przykładem zespołu myślenia ironicznego są humorystyczne filmiki zamieszczane na koncie YouTube bukmachera.

Kanał ma prawie 22 tys. subskrypcji. Najnowsze filmy są oglądane przez kilkadziesiąt tysięcy osób, pod którymi użytkownicy zostawiają komentarze. Śmiało wiec można powiedzieć, że projekt odniósł sukces. Większość użytkowników regularnie odwiedza kanał i ogląda publikowane treści. Jest to bez wątpienia świadectwo wysokiej jakości serwisu. Umiejętność tworzenia społeczności aktywnych graczy jest atutem godnym naśladowania przez inne firmy.

Obsługa Klienta LVBet

Nic tak nie ułatwia życia gracza jak sprawnie funkcjonujący Dział Obsługi Klienta. Firma postarała się, aby wszystkie uruchomione w tym zakresie obszary aktywności działały jak w zegarku.

Przede wszystkim nawigacja strony do Działu Obsługi jest banalnie prosta i przejrzysta. Wystarczy wejść ze strony głównej w zakładkę Pomoc.

Świadczony zakres usług jest kompleksowy. Klient może poszukać rozwiązań nurtujących go zagadnień w: FAQ – zestawie najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi lub zapytać o wszystkie aspekty dotyczące korzystania z serwisu konsultanta. Można wybrać jedną z trzech metod całodobowego kontaktu: czat na żywo, e-mail, formularz kontaktowy.

JAKOŚĆ USŁUG

Czat na żywo – jest to najszybszy bezpośredni kontakt klienta z konsultantem. Szeroki zakres wiedzy obsługi jest imponujący: od ogólnych zagadnień po szczegółowe paragrafy regulaminu. Oczywiście są konsultanci przygotowani lepiej i gorzej, ale tych pierwszych jest zdecydowanie więcej. Serwis świadczonej pomocy jest profesjonalny. Dodatkowo można pobrać zapis rozmowy oraz ocenić usługę po jej zakończeniu.
Czas reakcji: w zależności od szybkości łącza internetowego: od liku do kilkunastu sekund

E-mail – jest to drugi pod względem szybkości kontakt klienta z konsultantem. Wypowiedzi są formalne z uwzględnieniem wszystkich zwrotów grzecznościowych oraz stopek informacyjnych. W porównaniu z czatem udzielane odpowiedzi są jednak bardziej lakoniczne. Konsultanci stosują również strategię odsyłania klienta do serwisu bukmachera lub czasu na żywo w celu uzyskania szczegółowych danych.
Czas reakcji: do pół godziny

Formularz kontaktowy – jest to trzeci pod względem szybkości kontakt klienta z konsultantem. Odpowiedzi są bardzo rzeczowe i sformułowane w sposób sytuujący wypowiedź konsultanta pomiędzy swobodnym kontaktem na czacie, a sztywnymi ramami e-maila. Odpowiedzi są długie oraz wyczerpujące odsyłające pytającego do czatu w razie dodatkowych pytań. Czas reakcji: do godziny

Jakie kraje obsługuje LVBet?

Firma działa na terenie Polski. Oferta LVBet jest dedykowana osobom przebywającym na terenie kraju. Mamy dobrą wiadomość dla osób, które nie znają języka polskiego – niebawem pojawi się anglojęzyczna wersja strony. Walutą używaną w serwisie jest PLN, czyli polski złoty.

Uwaga! Po wpisaniu w wyszukiwarkę Google hasła LV BET jako druga wyświetla się strona zagranicznej firmy. Prowadzi ona kasyno online. Jej nazwa, logo, szata graficzna oraz użyta paleta kolorów jest taka sama jak bukmachera polskiego. Strona polska deklaruje deklaruje jednak, że z zagranicznym serwisem nie ma nic wspólnego

Czy warto obstawiać u LVBet?

Czy obstawianie u LVBet się opłaca? Na to pytanie najłatwiej znaleźć odpowiedź szacując indywidualny bilans zysków i strat. Bez dwóch zdań można natomiast stwierdzić, że oferta bukmachera jest bardzo konkurencyjna wobec innych zakładów wzajemnych działających w Polsce.

Świeżość propozycji i nowoczesność rozwiązań są epitetami doskonale oddającymi ducha rywalizacji tej firmy o nowych klientów. Bukmacher przebija stawkę wysokimi kursami, pomysłowymi propozycjami bonusów oraz promocji. Graczy nieznoszących monotonii z pewnością zadowolą: aplikacja na Android, oferta na żywo, tradycyjne i nietypowe dyscypliny oraz e-sporty. Całość oferty plasuje firmę w pierwszej lidze zakładów bukmacherskich w Polsce. Jeśli jesteś amatorem – otrzymasz odpowiednie wskazówki na start. Jeśli jesteś doświadczonym graczem – otrzymasz aktualne statystyki i analizy sportowe.

 


Opinie użytkowników

Brak recenzji


Czy masz pytanie lub opinię na temat tego artykułu? Podziel się nimi z nami!

Twój adres e-mail nie będzie uplubliczniony. Niebędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*


1,500 zł BONUS

bonus x100 do 1000 zł
bonus x50 do 500 zł

1,500 zł BONUS

bonus x100 do 1000 zł
bonus x50 do 500 zł