Lotto_logo

lotto.pl Bonus i Opinie

Ostatnia aktualizacja: 06/07/2022
Info
BonusNielimitowany!
Warunki bonusuZagraj i zgarnij główną nagrodę
Metody płatnościVisa, MasterCard, Dotpay, BLIK, Przelew bankowy (Rapid Transfer)
LicencjaMalta
Dostępne walutyPLN
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
Ostatnia AktualizacjaZrecenzowano dnia
Oferta
BONUS
Nielimitowany!
7
Cieszę się, że lotto wreszcie przeniosło się również do internetu. Niemniej jednak gry w lotto mogły się już znudzić przez lata. Właśnie dlatego czasami stawiam na bingo online, które wydaje mi się łatwiejsze i ciekawsze.

Czy gry losowe online na gry.lotto.pl mają dobre opinie?

Trudno znaleźć osobę, która nigdy nie kupiła losu na jedną z wielu gier Totalizatora Sportowego.

Ale czy opinie o stawianiu kuponów na gry.lotto.pl?

Test loterii online

Gry losowe TS online są nowoczesną propozycją spółki, która udostępnia prosty sposób na zakup: Eurojackpot, Mini Lotto, Lotto i Lotto Plus. Jednak czy oferta na lotto online pl jest równie atrakcyjna jak jej starszy odpowiednik: bingo online?

Zrobiliśmy test obu grom losowym↓

Opinie graczy: czy warto założyć nowe konto na gry.lotto.pl?

Założenie konta na stronie internetowej Totalizatora Sportowego jest bardzo proste, jednak potrzebny będzie do tego dowód osobisty.

Rejestracja na polskim lotto online krok po kroku

Pamiętaj, że jeśli już zdecydujesz się na grę w lotto online pl musisz zarejestrować konto. Gdy klikniesz na Graj lub Zarejestruj się witryna przeniesie Cię na podstronę gry.lotto.pl.

gry lotto pl rejestracja
 1. Po kliknięciu: Rejestracja, jesteśmy proszeni o podanie adresu email, hasła, kodu PIN, który składa się z sześciu cyfr
 2. Następnie przechodzimy do szczegółowych informacji takich, jak: imiona, nazwisko, PESEL, numer dowodu osobistego, konta bankowego czy adresu zamieszkania i numeru telefonu. Bez tych danych konto nie zostanie utworzone.
 3. Teraz tylko zaznaczenie kilku zgód na przetwarzanie danych. Następnie potwierdzenie źródła utrzymywania pieniędzy i prawie gotowe

Jest tylko jedno ale – politycy oraz najbliższa rodzina muszą zaznaczyć odpowiedni kwadracik w formularzu. Wymaga tego Ustawa z 1.03.2018 o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Teraz tylko trzeba chwilę poczekać na maila aktywacyjnego i.. prawie gotowe! System będzie oczekiwać 7 dni na skan dowodu. Bez tego nie jest możliwe zasilenie portfela. Natomiast konto zostanie usunięte jeżeli nie dopilnujemy ostatniej formalności po tym czasie.

Logowanie na gry.lotto.pl: szybko, łatwo i przyjemnie?

Tak! Gdy przejdziesz już cały proces rejestracji i weryfikacji konta, logowanie na gry.lotto.pl to betka.

Czego potrzebuję do logowania na lotto online?

Jeżeli zarejestrowałeś się na Lotto, do serwisu polskiego lotto online logowanie przeprowadzisz tylko po wpisaniu dwóch danych — loginu i hasła.

 1. Wejdź na stronę gry.lotto.pl.
 2. Kliknij przycisk Zaloguj się.
 3. Podaj login i hasło logowania.

Czy skan dowodu w lotto to konieczność?

Wielu graczy obawia się ujawnienia swoich wrażliwych danych przesyłając kopie dokumentów przez internet. To zrozumiałe. Jak zatem otworzyć konto lotto bez skanu dowodu?

Skan dowodu w lotto nie jest niezbędny

By zarejestrować się w serwisie i grać w lotto online, wystarczy podejść do najbliższej kolektury. Po okazaniu dokumentu tożsamości, obsługa założy konto bez konieczności dodatkowego wysyłania do lotto skanu Twojego dowodu osobistego.

Od tej pory możesz już bez przeszkód wziąć udział w losowaniu lotto online.

Stawiamy kupony lotka

Kolektury dostępne są niemal w każdej miejscowości. Można je znaleźć na:

 • stacjach benzynowych
 • w sklepach
 • od grudnia 2018 kupony na najpopularniejsze gry, można kupić także w sieci na lotto.pl !

Choć o możliwości zakupu kuponów przez Internet mówiło się już od kilku lat, wciąż jest to wielka niespodzianka.

Tak właśnie Totalizator Sportowy wykorzystuje swoją szansę i obecne przepisy hazardowe w Polsce.

Jak złożyć kupon na lotto pl przez internet. Krok po kroku.

Chciałbyś po raz pierwszy złożyć kupon? Sprawdź jak zrobić to krok po kroku.  Gra na Lotto.pl jest naprawdę prosta. Wystarczy zarejestrować się w serwisie i zweryfikować swoje Konto Gracza przez przesłanie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. Następnie zasil Konto Gracza kwotą minimum 10 PLN, wybierz interesującą grę, skreśl liczby i zagraj.

 1. Zarejestruj się w serwisie Lotto.pl.jak zlozyc kupon na gry.lotto.pl
 2. Zweryfikuj swoje Konto Gracza. Zasil Konto.
 3. Wybierz interesującą Cię grę.wybierz gry na gry.lotto.pl z najlepszymi opiniami
 4. Skreśl liczby i zagraj.
Pamiętaj o weryfikacji Konta. Twoje Konto Tymczasowe jest ważne tylko 90 dni. Po 30 dniach od zamknięcia Konta Tymczasowego Twoje Konto Gracza zostanie automatycznie usunięte. Dlatego o całej weryfikacji najlepiej pamiętać już na początku

Opinie o promocjach i niespodzianka na gry.lotto.pl

Użytkownicy gier kasynowych i hazardowych, którzy rejestrują się na stronach operatorów, zazwyczaj mogą liczyć na bonusy i promocje. Czy czeka Cię również niespodzianka na gry.lotto.pl?

Niestety, przynajmniej na razie nie możesz liczyć na żaden bonus. Nie ma tu podwojenia pierwszej wpłaty ani też żadnego programu lojalnościowego dla najbardziej aktywnych.

Jeżeli szukać dobrych stron braku promocji, cieszy fakt, że nie musisz obracać swoimi wygranymi, ale możesz je bezpośrednio wypłacić na konto w banku.

Czy mogę ubiegać się o kod promocyjny na gry.lotto.pl?

Skoro Totalizator Sportowy nie przewidział żadnej promocji dla nowych i aktywnych graczy. Przynajmniej na razie nie możesz liczyć na kod promocyjny na gry.lotto.pl opinie graczy nie pozostawiły na operatorze suchej nitki. Najprawdopodobniej, kod promocyjny pojawi się w niedalekiej przyszłości.

Zwłaszcza że Totalizator Sportowy już organizował takie akcje. Na przykład w 2019 roku, kiedy za rejestrację z kodem promocyjnym WYGRYWAMYRAZEM gracz dostawał darmowe 10 PLN na grę w dowolne gry z portfolio marki LOTTO.

Monopolista lotto.pl oferuje legalne gry liczbowe i loterie pieniężne

O legalnym organizowaniu przez Totalizator Sportowy na stronie lotto.pl świadczą przepisy prawa o dotyczące hazardu, a co za tym idzie:

 • konsultowanie regulaminu gier z Ministerstwem Finansów RP,
 • nadzór organów kontrolnych nad prawidłowym działaniem spółki.

lotto.pl zbiera w tym zakresie również dobre opinie, gdyż w myśl przepisów hazardowych, zezwala na zawieranie zakładów wyłącznie użytkownikom, którzy aktualnie znajdują się na terenie Polski (jest to konieczność). System sprawdza położenie łącza (dla ułatwienia, należy udostępnić lokację stronie).

Jednak zmieniając za granicą proxy na polskie, jest możliwe zawieranie zakładów lotto online. Jednak nie polecamy tej strategii, bo:

 1. Po pierwsze jest to jawne łamanie prawa obowiązującego w naszym kraju, jak i regulaminu ilotto
 2. A po drugie jak już jesteś za granicą lepiej skorzystać z oferty Bingo Unibet, który ma o wiele bogatszą ofertę gier oraz promocji niż polski monopolista.

Odpowiedzialna Gra na w totolotku online

Ponadto, totolotek online. jako wiarygodny operator, zapewnia funkcjonalne zabezpieczenia przed małoletnimi graczami, jak i osobami, które mogą cierpieć na uzależnienie.

 1. Przede wszystkim, wymagane jest potwierdzenie wieku – osoby poniżej 18. roku życia nie będą miały zweryfikowanego konta.
 2. Kolejnym krokiem jest ustawienie limitów, pieniędzy wydawanych na zdrapki w lotto online
 3. Następnie, ograniczenia związane z czasem spędzonym na stronie.

Dodatkowo, w Odpowiedzialnej grze można znaleźć ankietę, za pomocą której można monitorować czy nie wpadamy w stan uzależnienia od gier losowych.

Opinie podatku od wygranej w lotto.pl

Dużo kontrowersji i niedopowiedzeń zawsze krąży wokół spraw związanych z finansami i wygranymi. Mianowicie – podatek od wygranych zakładów. W naszym kraju system podatkowy działa bardzo dobrze i choć budzi niepokój to jest on zrozumiały i nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że należy go uiścić. Jednak właściwym pytaniem jest – kiedy i od jakiej kwoty?

Uwaga! Niektórzy decydują się na grę z Polski u Unibet Bingo ze względu na brak zobowiązań podatkowych. Nie polecamy tej strategii, ze względu na przepisy prawa. A poza tym do 2280 zł podatek od wygranej w lotto za granicą wcale nie jest wyższy od polskiego, bowiem w kraju w ogóle go nie płacisz. Szczegóły niżej↓

Ile zapłacisz podatku od gier lotto i od jakiej kwoty?

Podobnie jak inni operatorzy gier i zakładów z licencją Totalizator Sportowy ułatwia proces płatności dla US. Trudno ukryć, że owa automatyzacja systemu wpływa również na dobre opinie o gry.lotto.pl. Serwis samodzielnie pobiera i opłaca podatek.

Zapłacisz jeżeli wygrasz więcej niż 2280 zł, 10% tej kwoty (czy to 2281 zł czy kilka milionów) system automatycznie potrąca podatek. Opłata dotyczy wszystkich gier na lotto.pl również zdrapek lotto online. Następnie przesyła raport do odpowiednich organów.

Wygrana poniżej 2280 zł jest zwolniona z tej daniny. Totalizator Sportowy prowadzi też ewidencję takich wygranych. Dlatego każda z nich jest zapisana i zarchiwizowana.

Duże emocje podczas losowania lotto.pl na żywo

Każde losowanie lotto online na żywo to wiele emocji, szczególnie przy bardzo dużych kumulacjach, których nie brakuje – szczególnie w przypadku Eurojackpot.

Od wielu lat Polacy uruchamiali telewizory o określonej godzinie, wybierając kanał Polsatu, który przez wiele lat był jedynym dostawcą obrazu. Znani prezenterzy informowali o wylosowanych numerkach, a procedurze przyglądali się przedstawiciele Komisji Gier i Zakładów.

Lotto.pl na żywo dotrzymuje kroku ulubionej grze Polaków.

Lotto na żywo

Obecnie wyniki lotto online oraz tradycyjnych zakładów, dostępne są na stronie gry.lotto.pl opinie o serwisie dlatego są coraz lepsze. Natomiast samo losowanie lotto online (jak i archiwalne) można oglądać na żywo, na stronie.

Wystarczy poprawnie zalogować się do swojego konta.

System działa intuicyjnie jak w przypadku zakładów na żywo u bukmacherów. Jest to znaczne ułatwienie dla osób, które nie posiadają telewizora, są w podróży, biurze, u znajomych i nie chcą czekać. Aktualizowanie wyników na stronie głównej odbywa się dość szybko jednak nie automatycznie.

Jak sprawdzić wyniki lotto online?

Grasz w gry liczbowe Lotto i zastanawiasz się, jak sprawdzić wyniki Lotto? To nie problem. Wystarczy, że …

 1. wejdziesz na stronę lotto.pl,
 2. po czym klikniesz przycisk Wyniki znajdujący się w prawej górnej części strony internetowej Lotto.

W ten sposób sprawdzisz ostatnie, ale i historyczne wyniki gier liczbowych, które organizuje Totalizator Liczbowy:

 • Lotto,
 • Szybkie 600,
 • Euro Jackpot,
 • Keno,
 • Multi Multi,
 • Ekstra Pensja,
 • Mini Lotto,

Oczywiście wyniki Lotto sprawdzisz też na innych stronach internetowych. Wystarczy w wyszukiwarce Google wpisać frazę wyniki Lotto. Dostępne są one na wielu różnych stronach w Internecie, a więc sprawdzenie wyników, zwłaszcza ostatniego losowania, nie jest problemem.

Sprawdzanie wyników na lotto.gry.pl: opinie graczy

Serwis działa już od dłuższego czasu. Jakie są opinie o lotto.gry.pl jeśli chodzi o sprawdzanie wyników zakładów? Nasze nie są najgorsze, choć zdecydowanie obsługa serwisów międzynarodowych, jak Unibet Bingo jest dużo bardziej intuicyjna.

Metody płatności na lotto.pl

Zarejestrowałeś się w Lotto i chcesz zasilić swoje Konto Gracza? Nie będziesz mieć z tym żadnego problemu. Wprawdzie metody płatności Lotto.pl ma średnio rozbudowane, to w pełni wystarczające do zasilenia Konta.

Lotto metody płatnościDokonamy tego na stronie internetowej, a także aplikacji mobilnej, która dostępna jest na Androida i iOS. Środki możesz wpłacić przez:

Płatności w lotto.pl
Metody płatności w lotto.plDostępność
Przelewy natychmiastoweTAK
Visa/MastercardTAK
BLIK – dostęp do ponad 30 banków!TAK
DotpayTAK

Płatności są darmowe, a minimalna wysokość depozytu to zaledwie 10 PLN.

Jak wpłacić pieniądze na Lotto.pl krok po kroku:

 1. Zarejestruj i zaloguj się w serwisie gry.lotto.pl. Kliknij ikonę ze stanem Konta, a zostaniesz przeniesiony na stronę płatności (portfel.lotto.pl). metody platnosci lotto.pl
 2. Kliknij przycisk Wpłać. Wybierz metodę płatności.wplac depozyt na gry.lotto.pl
 3. Podaj kwotę, zaznacz zapoznanie się z regulaminem i kliknij przycisk Zatwierdź.podaj kwote depozytu na gry.lotto.pl
 4. Kontynuuj płatność (np. przez logowanie do systemu bankowości internetowej).

Opinie o tempie księgowania transakcji na gry.lotto.pl

Pieniądze niemal natychmiast trafiają do portfela lotto i pozwalają na zawieranie pierwszych zakładów. Jako, że lotto opinie ma bardzo korzystne, wpływa na to kilka faktów.

 1. Pierwszym jest minimalna wpłata, która wynosi 10 złotych.
 2. Druga to brak jakichkolwiek opłat za wypłatę wygranej ani za prowadzenie konta!
 3. W dodatku wypłaty (do 2280 zł) są realizowane niemal natychmiastowo.

Jeżeli wygrana budzi wątpliwości. Spółka wydłuża czas na weryfikację do 7 dni, aby sprawdzić podejrzenia.

Gdy wygrana przekracza kwotę 2280 zł, należy odwiedzić jeden z 17-stu oddziałów lotto po odbiór nagrody pomniejszonej o 10% podatek.

Oferta lotto.pl: gry losowe oraz loterie pieniężne

Jakie zakłady można zawierać za pomocą strony internetowej oraz aplikacji mobilnej? Jak wygląda ten proces i czy można skorzystać z dodatkowych opcji, subskrypcji? Jesteście gotowi, bo zaczynamy przegląd dostępnej oferty lotto online!

Popularne loterie online

Lotto.pl oferuje graczom wszystkie najpopularniejsze loterie online. Oferta jest na tyle interesująca, że odnajdą się tu zarówno nowi gracze, jak i starzy wyjadacze.

Eurojackpot, Mini Lotto i zdrapki dostępne od ręki

Totalizator Sportowy pozwala na zawieranie następujących zakładów:

 • Lotto
 • Lotto Plus
 • Eurojackpot
 • Mini Lotto

Zdrapki lotto online są dostępne od niedawna, dzięki czemu użytkownicy gry.lotto.pl opinie wystawiają ostatnio trochę lepsze.

 • System pozwala na grę praktycznie całą dobę.
 • Możliwość zawierania aktualnych zakładów na kilkanaście minut przed planowanym losowaniem danej gry jest wyłączona.

Szybkie kupowanie losów i subskrypcja kuponu w lotto online

Zakłady lotto online pozwalają na szybkie kupowanie losów.

Wystarczy tylko wybrać interesujący rodzaj spośród oferty, termin gry, liczbę zakładów, wybrać liczby lub system chybił trafił, a następnie zaakceptować.

Totalizator Sportowy pozwala także na subskrypcję kuponu – te same liczby biorą udział w kilku losowaniach pod rząd (do określonego czasu) lub do końca limitu na koncie.

Natomiast niemożliwym jest zawieranie zakładów, jeżeli w portfelu lotto nie ma wystarczających środków.

Aktualne wyniki lotto pozwalają na szybką weryfikację, czy kupon dał nam wygraną, wtedy możemy skorzystać z automatycznej wypłaty (pamiętamy jednak o limitach) lub dalej obracać pieniędzmi, zawierając kolejne zakłady lotto!

Test polskiego lotto online przez internet: nasze opinie

Strona internetowa lotto pl jest bardzo czytelna i prawdę mówiąc, wszystko jest widoczne z głównego pulpitu. W naszym teście polskie lotto online przez internet nie wypadł najgorzej, opnie jednak nie pozostawiają złudzeń, że dorównuje zagranicznej konkurencji.

Po poprawnym zalogowaniu wystarczy wybrać strefę gracza. Znajduje się tam samouczek o grze, jak można odebrać wygraną oraz zawierać zakłady gier losowych.

Prawdę mówiąc więcej informacji nie jest potrzebnych, ponieważ sama gra opiera się na rachunku prawdopodobieństwa, dlatego wszelkie samouczki, wskazówki i porady nie są zupełnie potrzebne.

Jak wygrać w lotto, opinie o stronie

Choć można spotkać teorię, że z łatwością udaje się wytypować wygraną szóstkę w dużym lotku. Pytanie tylko – dlaczego tak często są kumulacje i wciąż brakuje szczęśliwców, którzy od razu otrzymują te wielkie wygrane. Co jest ważne – praktycznie nigdy ta sama osoba nie wygrywa dwa razy.

Wracając jednak do strony – wszystko jest dostępne za pomocą kilku kliknięć.

 • Wygrana lotto? Wybierz zakładkę z rekordami.
 • Wyniki losowania lotto? Możesz sprawdzić same numerki czy nawet obejrzeć powtórkę losowania z dowolnego dnia.

Jak widać, gry.lotto.pl opinie graczy wzięło sobie mocno do serca, przygotowując miejsce, gdzie wszystko jest dostępne i jakże proste w obsłudze!

Lotto mobile, czyli gra z poziomu smartfona

Gra w Lotto możliwa jest nie tylko z poziomu komputera, ale również urządzenia mobilnego. Przez smartfona grać możesz przez przeglądarkę, wpisując w niej adres strony lotto.pl, ale również z poziomu dedykowanej grze lotto aplikacji mobilnej (lotto mobile app). Gra w Lotto online mobile nie jest więc problemem.

Skąd pobrać aplikację lotto online na telefon?

Jeżeli chcesz grać przez telefon w Lotto online, aplikacja nie jest Ci niezbędna, ale na pewno bardzo pomocna. Co ważne, daje ona dostęp do wszystkich funkcjonalności klasycznej strony internetowej.

Aplikacja Lotto pozwoli Ci więc wpłacać środki, wypłacać gotówkę na rachunek bankowy, składać zakłady we wszystkich grach Lotto, czy sprawdzać ich wyniki.

Jak pobrać aplikację lotto na Androida?

Aplikacja lotto opinie zbiera pochlebne, aczkolwiek nie zawsze zainstalujesz ją ze sklepu odpowiedniego dla systemu Twojego telefonu. Dobrym przykładem jest Google Play.

Google Play, z którego pobierasz wiele różnych aplikacji na telefony z systemem Android, nie ma aplikacji dla gier hazardowych i liczbowych, czyli również są gry lotto.

Dlatego też, jeżeli interesuje Cię aplikacja lotto na Androida, pobierzesz ją bezpośrednio ze strony lotto.pl.

Pamiętaj, aby w ustawieniach telefonu pozwolić na instalację aplikacji pochodzącej z nieznanych źródeł.

Jak zainstalować aplikację lotto na iOS?

Takiego problemu nie mają użytkownicy telefonów z systemem iOS.

Każdy, kogo interesuje aplikacja lotto na telefon z systemem iOS, pobierze ją bezpośrednio ze sklepu odpowiedniego dla tego systemu, czyli App Store.

Obsługa klienta w lotto.pl

Chcielibyśmy rozpisywać się o samych zaletach Totalizatora Sportowego. W końcu ze względu na panujące przepisy działa na terenie Polski i ma monopol na legalne gry losowe w sieci. Jednak gry.lotto.pl opinie graczy powinien traktować poważniej. W zawiązku z tym, niestety musimy się do czegoś… przyczepić.

Wiele firm tworzy obsługę klienta w prosty sposób – instalując czaty, które kilka godzin, a niekiedy nawet całą dobę obsługują konsultanci. Jest to świetne rozwiązanie, jednak lotto.pl online nie udostępnia czatu live.

Jak więc można się skontaktować w przypadku problemów i pytań?

 1. Pierwsza możliwość to skorzystanie z infolinii, która jest czynna od 8:00 do 24:00 każdego dnia.
 2. Można też napisać maila, albo wysłać tradycyjny list pocztą lub kurierem.
 3. Jeżeli to nam nie odpowiada, zawsze pozostaje wycieczka do najbliższej kolektury, jednak.. jaki jest wtedy sens korzystania z ilotto?

Lotek przejmuje rynek gier losowych w Polsce, a TS idzie o krok dalej

Jak już wiadomo lotek jest jedynym w Polsce, legalnym operatorem gier losowych online. Ale to nie koniec niespodzianek! Totalizator Sportowy wykorzystał podjęte przez sejm kroki legislacyjne, oferując jako jedyny podmiot w Polsce – legalne kasyno internetowe!

Jako jedyny dostawca tego typu usług, udostępnił legalne kasyno internetowe oraz najpopularniejsze zakłady, dostępne do tej pory tylko w kolekturze. Warunek jest jeden – gracz musi fizycznie znajdować się na terenie Rzeczpospolitej Polski.

Operator wzmacnia swoją wiarygodność ubiegając się o członkostwo w międzynarodowych stowarzyszeniach, jak World Lotteries Association.

Czy warto grać na gry.lotto.pl? Opinie nie pozostawiają wątpliwości.

Żeby wygrać, trzeba grać – to hasło reklamowe najlepiej odpowiada na powyższe pytanie. Osoby, które są mocno związane z lotto uważają, że szansa na wygraną to 50/50 – albo się wygra, albo nie. Szkoda, że w rzeczywistości nie jest to takie proste.

Gry losowe, jak sama nazwa wskazuje, mogą zapewniać niespodzianki, ponieważ opierają się o rachunek prawdopodobieństwa.

Szansa na wygraną jest minimalna, ale niekiedy wystarczy tylko jeden los, aby wygrać niesamowite pieniądze (szczególnie w jackpot lotto), by zapewnić sobie świetną emeryturę lub tzw. ekstra pensję.

Polacy chętnie chodzą do kolektur, głównie wtedy, gdy kumulacje sięgają kilkudziesięciu milionów złotych, żyjąc te kilka godzin wielkimi marzeniami. Następnie wyniki lotto sprowadzają nas na ziemię, niekiedy w brutalny sposób. Dlatego o gry.lotto.pl opinie nie są, aż tak wspaniałe.

Jedno jest pewne – jeżeli nie kupimy losu lub nie postawimy zakładu sportowego u bukmachera, nie mamy żadnej szansy na wygraną. Posiadając ten jeden kupon, możemy zapewnić sobie wysokie wygrane, bo szczęściu czasami trzeba pomóc.

FAQ: lotto.pl

Sprawdź jak uniknąć wysyłania skanu dowodu. Jeżeli chcesz wysłać skan dowodu na Lotto, zaloguj się w serwisie, kliknij ikonę swojego Konta →  Szczegóły Konta → Skan dowodu. Możesz przesłać zdjęcie/screen z komputera/telefonu lub je wykonać.

Jak najbardziej można je obejrzeć w internecie. Losowanie Lotto online jest dostępne na żywo. Co więcej, w serwisie znajdziesz również losowania archiwalne.

I tak, i nie. Jeżeli grasz w Lotto online, wygrane mogą być opodatkowane. Podatek w wysokości 10% obowiązuje od wygranych przekraczających 2280 PLN.

lotto.pl to internetowy serwis loterii Totalizatora Sportowego. Składanie kuponów wygląda tu tak, jak w przypadku kolektur stacjonarnych. Jedynym wyjątkiem jest dokonywanie transakcji online przez Internet.

Gra w lotto online niesie wiele korzyści. Każdy, kto w loteriach bierze udział regularnie, teraz nie musi już martwić się o to, że nie zdąży czy zapomni zdać kuponu. Dzięki lotto online wystarczy dostęp do sieci, konto w banku oraz komputer lub urządzenie mobilne.

Wygrane do kwoty 2280 zł są przypisywane automatycznie do konta gracza. Powyżej tej kwoty już nie, a odbiera się je w kolekturach. Dlatego wszystkie informacje o wygranej zapisują się w historii transakcji na koncie gracza.

Dokładnie tak samo. Nie ma dwóch innych kumulacji. Wszystkie kumulacje dostępne stacjonarnie występują również w lotto online. Zmienia się tylko sposób składania zakładu.

Tak, na lotto.pl można odtworzyć archiwalne wyniki. W serwisie gracz ma dostęp do wyników, które padły w ciągu ostatniego miesiąca.

Chcesz grać w Lotto online za darmo? Na razie nie masz takiej możliwości. Totalizator Sportowy obecnie nie przewiduje żadnego bonusu za samą rejestrację, a więc musisz zasilić Konto Gracza kwotą minimum 10 PLN.


Komentarze

paweł 26/01/2022 o 22:18

Przecież to ściema, wyciąganie kasy. Nie można nic wygrać. Lipa straszna

Odpowiedz

Radosław Mars 22/02/2022 o 11:33

lotto.pl opiera się na pewno na dużej losowości i szczęściu, trudno tam o jakiekolwiek umiejętności. Dlatego dużo bardziej polecam zakłady bukmacherskie, w których przy odpowiedniej wiedzy, można wygrać o wiele więcej niż w grach losowych.

Odpowiedz

Konrad 28/01/2021 o 19:40

Ja jestem zawiedzony portalem lotto.pl. Rejestracja tam wygląda co najmniej tak, jakbym chciał się włamać do jakiegoś konta w pentagonie. Podczas rejestracji występują liczne błędy. Gdy chcę zagrać portal generuje komunikat, że coś poszło nie tak. Obsługa klienta nie jest w stanie udzielić żadnych informacji na temat awarii. 5 godzin później dalej nie da się zagrać online, co zmusza do wyjścia z domu i zrobienia tego ręcznie. Jest to druga taka sytuacja na dwie próby zagrania online.

Odpowiedz

Radosław Mars 09/02/2021 o 09:57

Tak, z pewnością lotto.pl nie jest jeszcze do końca dopracowane. Warto też, jeżeli mieszkasz lub bywasz za granicą, zainteresować się innymi loteriami, albo grą bingo od Unibet. Alternatyw jest wiele, nie trzeba ograniczać się tylko do polskiego Lotto 🙂

Odpowiedz

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*