Skip to main content

LBSBET bonus i opinie

Bonus+ 30$ za darmo
100 % do 750$
LUB 200% do 400$
Warunki bonusu30$ za darmo po weryfikacji konta
Bonus 100% od 1 depozytu do 750 &
obrót 12x
kurs min. 1.8 w ciągu 60 dni
LUB
Bonus 200% od 1 depozytu do 400 $
obrót 15x
kurs min. 1.8 w ciągu 30 dni
Metody płatnościVisa, MasterCard, Neteller, Skrill, Paysafecard
Dostępne walutyEUR, GBP, USD
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
Lubimy to
Oferta

750 $ BONUS

+ 30$ za darmo
100 % do 750$
LUB 200% do 400$
Bezpieczny Link
Wybierz ulubioną metodę płatności
VisaMasterCardPaysafecardNetellerSkrill
30$ za darmo po weryfikacji konta
Bonus 100% od 1 depozytu do 750 &
obrót 12x
kurs min. 1.8 w ciągu 60 dni
LUB
Bonus 200% od 1 depozytu do 400 $
obrót 15x
kurs min. 1.8 w ciągu 30 dni

Ocena całościowa
3.5/5
Radosław Mars

LBSBET jest kojarzony z nowatorskim podejściem do zakładów bukmacherskich online. Podoba mi się jego bonus na start, szczególnie to, że daje graczom środku bez wpłacania depozytu. Uważam, że jest to ciekawa alternatywa dla polskich buków, niestety dostanie się na stronę wymaga zazwyczaj użycia programu VPN.

Zrecenzowano dnia
Bonus
95%
bonus bez limitu!
Strona internetowa
88%
dość nowoczesna
Mobile
80%
dobrze zoptymalizowana pod mobile
Licencja
70%
brak licencji Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
90%
gwarantuje wszelkie niezbędne zabezpieczenia

LBSBET – bukmacher, jakiego nie było na polskim rynku

Chociaż LBSBET funkcjonuje już na rynku od jakiegoś czasu, a wśród zagranicznych graczy zyskuje coraz większą popularność, to część Polaków nie wie nawet o jego istnieniu. Sądzimy jednak, że warto przyjrzeć się bliżej temu operatorowi i wyrobić sobie własne zdanie na jego temat.

Oprócz lektury poniższej recenzji, proponujemy także samemu zerknąć na jego stronę:

 • Została wykonana przejrzyście, a najważniejsze informacje są na wyciągnięcie ręki
 • Znajdziemy tam m.in. oferowany przez LBSBET bonus
 • Na forach internetowych zaczynają się pojawiać opinie o bukmacherze LBSBET, z którymi również warto się zapoznać

Analiza, którą przeprowadziliśmy w ramach tworzenia recenzji wykazała, że firma ta jest bukmacherem godnym zaufania. Podobne wrażenia można odnieść, czytając opinie o LBSBET, których cały czas przybywa na forach i w serwisach poświęconych zakładom.

Plusy LBSBET
 • ładna, przejrzysta szata graficzna,
 • duży wybór najpopularniejszych form płatności,
 • duży bonus od pierwszego depozytu.
Minusy LBSBET
 • brak polskiej wersji językowej,
 • małe problemy z obsługą klienta.

Bonus powitalny w LBSBET: 100% OD DEPOZYTU !

UWAGA! Do odebrania Bonusu w LBSBET może być koniecznie użycie programu VPN.

W LBSBET bonus powitalny ma dwie różne formy zależne od wysokości pierwszego depozytu.

LBSBET bonus

Bonus powitalny w LBSBET

100% do 750 USD

 • podwojenie pierwszej wpłaty do wysokości 750 USD,
 • przed wypłatą depozyt + kwotę bonusu należy obrócić 12-krotnie w zakładach po kursie minimalnym 1.80 (np. 500 USD wpłaty + 500 USD bonusu = 12 000 USD obrotu),
 • czas na wykonanie obrotu – 60 dni.

200% do 400 USD

 • 200% od pierwszej wpłaty do wysokości 400 USD,
 • przed wypłatą depozyt + kwotę bonusu należy obrócić 15-krotnie w zakładach po kursie minimalnym 1.80 (np. 100 USD wpłaty + 200 USD bonusu = 4500 USD obrotu),
 • czas na wykonanie obrotu – 30 dni.

Darmowe 30 USD od LBSBET

Dodatkowo w LBSBET otrzymać można 30 USD po weryfikacji konta (KYC) i numeru telefonu. Po spełnieniu tych warunków gracz może ubiegać się o darmowe 30 USD, korzystając z kodu KYCTEL600. Przed przeniesieniem bonusowych środków na konto główne, należy spełnić warunki obrotu:

 • 20-krotny obrót kwotą 30 USD w zakładach po kursie minimalnym 1.80
 • czas na wykonanie obrotu – 30 dni

Czy bonus w LBSBET jest atrakcyjny?

Bonus w LBSBET jest atrakcyjny pod względem maksymalnej, możliwej do otrzymania kwoty. Trudne są natomiast warunki jego obrotu.

Problem mogą mieć zwłaszcza gracze, którzy na co dzień obstawiają kursy niższe niż 1,80.

Bonus Code w LBSBET

Dokonując depozytu środków w LBSBET, w ostatnim kroku (przy logowaniu się do opcji płatności) będziemy poproszeni o wpisanie tzw. bonus code, czyli kodu uprawniającego do dodatkowej promocji.

Jeśli trafisz gdzieś na taki kod (a według opinii o LBSBET, od czasu do czasu pojawiają się na różnych forach), to powinieneś wpisać go właśnie w tym polu.

Niektóre promocje potrafią być zaskakująco korzystne. Kody są też często udostępniane przez samego bukmachera.

Czy możemy liczyć na freebet w LBSBET?

Freebet był kiedyś bardzo popularną formą promocji. Uprzywilejowany gracz (zazwyczaj z powodu  rejestracji nowego konta) mógł postawić jeden zakład w granicach określonej kwoty.

 • W przypadku przegranej – jego wkład był zwracany w części lub całości.
 • Jeśli jednak wygrał, przysługiwała mu całość wygranej.

W LBSBET freebet nie występuje i nie ma raczej możliwości, żeby kiedykolwiek się pojawił. Taka forma przyznawania środków na grę odchodzi powoli w zapomnienie, co zostało spowodowane nadużywaniem przez niektórych graczy warunków promocji.

Jak się zarejestrować w LBSBET? Instrukcja krok po kroku

Rejestracja konta gracza w LBSBET, tak jak mówią liczne opinie, jest dziecinnie prosta. Formularze rejestracyjne u wielu bukmacherów są mocno ujednolicone, więc osoby mające nawet minimalne doświadczenie, nie powinny mieć żadnego problemu.

rejestracja

 1. Wprowadź poprawny adres strony LBSBET. Wydawać by się mogło, że nie ma w tym nic trudnego, jednak „standardowy” link może być blokowany przez polskie łącze.
 2. Kliknij w link przenoszący do rejestracji. Teraz wystarczy, że poprawnie wypełnisz wszystkie formalności związane z rejestracją konta, nie zapomnij też o skanie dowodu tożsamości.
 3. Zaznacz chęć otrzymania bonusu. Jest to nawet zwrot do 200% wpłaty!

Odpowiedzialna gra w LBSBET

Firma odpowiedzialna za działania marki LBS jest świadoma potrzeby zapewniania graczom bezpiecznego i przyjaznego środowiska gry. Jak widzimy w praktyce, organizator nie poprzestaje na zapewnieniach.

Każdy gracz, za pośrednictwem strony bukmachera, ma dostęp do szeregu narzędzi online, dzięki którym rozgrywka będzie jeszcze bezpieczniejsza. W tabeli poniżej, postanowiliśmy opisać pokrótce każde z rozwiązań stosowanych przez LBSBET.

Limit depozytów Pozwala na ustalenia górnego limitu kwoty, jaką jesteśmy w stanie poświęcić w określonym czasie. Po jego przekroczeniu nie będziemy mogli grać dalej. Rozwiązanie to jest świetne dla graczy, którzy zdają sobie sprawę z ich impulsywnych decyzji podczas rozgrywki.
Przerwa w grze Każdy z graczy, który poczuje, że powinien zrobić sobie przerwę od gry, może poprosić o to dział obsługi klienta. Konto zostanie zablokowane na określony czas. Podczas przerwy gracz może ochłonąć i nabrać dystansu,  żeby za jakiś czas powrócić do spędzania czasu w ten sposób.
Wykluczenie Na prośbę gracza, obsługa klienta może wykluczyć jego konto z gry na czas nieokreślony. Nie będzie miał już dostępu do serwisu.

Samodzielna kontrola przebiegu gry

Oprócz udostępniania technicznych narzędzi, LBSBET zachęca graczy, aby od czasu do czasu przejrzeli historię swoich gier. To zdrowy nawyk.

W ten sposób możemy zaobserwować, kiedy nasza gra stanie się niebezpieczna dla domowego budżetu i przestanie być niezobowiązującym sposobem na spędzanie wolnego czasu.

Powinniśmy pamiętać, że jesteśmy odpowiedzialni za własną grę i żadne systemy, ani narzędzia internetowe nie będą w stanie utrzymać prawidłowej higieny gry, kiedy sami nie będziemy tego chcieli.

Test na uzależnienie

W jednej z zakładek, znajdujących się na stronie organizatora, możemy znaleźć zestaw pytań do samodzielnej odpowiedzi. Jak twierdzą specjaliści LBSBET – jeśli na wiele z tych pytań odpowiemy twierdząco, możliwe, że potrzebna będzie nam pomoc specjalisty.

Organizator udostępnia kontakt do sugerowanych przez niego organizacji, które zajmują się pomocą dla osób uzależnionych od hazardu. Zachęca także do szukania wsparcia wśród rodziny i przyjaciół.

Weryfikacja pełnoletności graczy

Dostawca usługi LBSBET bardzo restrykcyjnie podchodzi do weryfikowania wieku swoich graczy. Jest to jeden z warunków uzyskania i utrzymania w mocy licencji, którą otrzymała firma.

Proces polega na przesłaniu dokumentów weryfikacyjnych – głównie dowodu tożsamości. Obsługa klienta może poprosić nas też o przesłanie jakiegokolwiek rachunku zaadresowanego do nas, nie starszego jednak niż 6 miesięcy.

Na czas weryfikacji konto może zostać dezaktywowane. Cała procedura jest przystępnie opisana na stronie bukmachera.

Bezpieczeństwo graczy na pierwszym miejscu

Strona LBSBET jest bardzo dobrze zabezpieczona. Wszystkie wrażliwe dane, wiadomości prywatne i historia gier są szyfrowane przy użyciu najnowszych standardów technologicznych.

Firma dba o aktualizację zapór i poprawną ochronę swoich graczy.

Czy gra w LBSBET jest w Polsce legalna?

Rewolucja, jaką kilka lat temu przeszedł cały polski rynek gier hazardowych wstrząsnęła każdym z nas. Wielu znanych bukmacherów, pokerroomów i kasyn online przestraszyło się nowych regulacji i przestało akceptować konta graczy z kraju nad Wisłą. Zdarzyło się też, że kilka marek postarało się o legalne działanie na polskim rynku.

Niestety, LBSBET nie należy do grupy firm, które otrzymały licencję Ministerstwa finansów.  Powierzając swoje środki temu bukmacherowi i rozpoczynając grę, możemy narazić się na nieprzyjemności ze strony Urzędu Skarbowego.

Na szczęście, organizator akceptuje polskich graczy i nie traktuje ich w sposób gorszy. Dostępne są dla nich wszystkie promocje i typy zakładów.

Czy LBSBET jest wiarygodnym bukmacherem?

 1. LBSBET, pomimo braku licencji na świadczenie usług w Polsce, jest licencjonowanym organizatorem zakładów wzajemnych. Organem wydającym stosowny dokument, jest Curacao Gaming Commission.
 2. LBSBET dba o bezpieczną i odpowiedzialną grę swoich klientów, tworząc im komfortowe warunki do rozrywki. Wnikliwie weryfikuje wiek graczy, aby nie dopuszczać do gier hazardowych nieletnich. Każdy klient może korzystać z udostępnionych narzędzie, służących do kontrolowania budżetu.
 3. Wpłaty i wypłaty odbywają się za pomocą znanych i cenionych metod, gwarantujących bezpieczeństwo przepływu środków.

Jak złożyć pierwszy depozyt w LBSBET – krok po kroku

Składanie depozytu w LBSBET przebiega bardzo szybko. Do dyspozycji mamy wiele popularnych form płatności pozwalających na natychmiastowe doładowanie konta. Cała procedura obejmuje zaledwie trzy kroki:

Krok 1. Zaloguj się do swojego konta. W prawym górnym rogu odszukaj przycisk „Deposit”. Zostaniesz przeniesiony do zakładki wyboru formy płatności.

Sprawdź bukmachera LBSBET

LBSBET depozyt

Krok 2. Wybierz najwygodniejszy dla Ciebie sposób dokonania depozytu. Klikając w ikonę „info” znajdziesz szczegóły wpłaty – między innymi minimalną i maksymalną kwotę, a także czas, w jakim zostanie zrealizowany depozyt.

LBSBET depozytKrok 3. Zaloguj się do wybranej formy płatności i dokończ składanie depozytu. Ten punkt będzie wyglądał inaczej w każdym z portfeli i kont bankowych.

LBSBET depozyt

Wpłaty i wypłaty w LBSBET

Wpłaty

Bukmacher oddaje do dyspozycji graczy możliwość dokonywania depozytu za pomocą najpopularniejszych portfeli i kont internetowych. Jako jeden z nielicznych, honoruje także wpłaty realizowane za pomocą bitcoinów, co może okazać się gratką dla fanów kryptowalut. Nie znaleźliśmy jednak opinii o LBSBET, które mogłyby potwierdzić, że faktycznie ta metoda cieszy się tak dużym powodzeniem.

Metoda płatności Prowizja Czas realizacji Minimalna kwota Maksymalna kwota
VISA 0% Natychmiast 10 5000
Skrill 0% Natychmiast 10 5000
Bank Transfer 0% Natychmiast 10 5000
Bitcoin 0% Natychmiast 10 5000
Neteller 0% Natychmiast 10 5000
PaysafeCard 0% Natychmiast 10 5000

Wypłaty

Wypłaty można realizować za pomocą tych samych środków płatności, co depozyty. Jedyną różnicą będzie minimalna kwota wypłaty, jaką można zlecić (20 USD), a także najwyższa kwota wypłaty. Jednorazowo będzie to 3000 USD.

Metoda płatności Prowizja Czas realizacji Minimalna kwota Maksymalna kwota
VISA 0% Natychmiast 20 3000
Skrill 0% Natychmiast 20 3000
Bank Transfer 0% Natychmiast 20 3000
Bitcoin 0% Natychmiast 20 3000
Neteller 0% Natychmiast 20 3000
PaysafeCard 0% Natychmiast 20 3000

Jakość obsługi klienta w LBSBET

Jako jeden z pierwszych czynników, na które zwracamy uwagę przygotowując nasze recenzje jest dostępność i jakość obsługi klienta, jaką oferuje dany bukmacher:

 • uważamy, że całodobowy dostęp do kontaktu z supportem, a także możliwość natychmiastowego otrzymania pomocy jest kluczowa, kiedy w grę wchodzą postawione pieniądze,
 • doceniamy także możliwość porozmawiania z żywym człowiekiem, który prowadzi konwersacje profesjonalnie i z szacunkiem,
 • dużo mniej komfortowa jest wymiana zdań z chatbotem, który najczęściej odsyła nas w różne miejsca witryny, gdzie powinniśmy znaleźć odpowiedź na zadane pytanie.

LSBET na swojej stronie informuje, że są bardzo dumni z poziomu obsługi, jaki udało im się wypracować, a swoim ludziom ufają w 100%. Jak, na tle innych bukmacherów, wypada sprawność działu obsługi klienta w LSBET? Jakie opcje kontaktu są dostępne dla graczy i jak długo będziemy musieli czekać na reakcję?

Czat na żywo

Niestety, nie możemy potwierdzić, że zachwalana przez bukmachera obsługa klienta jest faktycznie natychmiastowa i nienaganna. Otwierając dymek czatu (który, pomimo anglojęzycznej i każdej kolejnej wersji serwisu ukazywał się w języku hiszpańskim) dostaliśmy informację, że konsultanci będą dostępni za… trzy godziny. Bot poprosił nas o adres email i imię, obiecując, że niedługo się z nami skontaktują. Informację otrzymaliśmy po nieco mniej, niż trzech godzinach.

Obsługa odpowiedziała w otwartym dymku rozmowy. Był to żywy konsultant, który odpowiedział dokładnie na wszystkie pytania. To chyba pierwsza sytuacja, kiedy teoretycznie czat, mający funkcjonować całą dobę, nie działa przez kilka godzin. Pozostaje mieć nadzieję, że to jednorazowa sytuacja. Za pomocą czatu możemy porozmawiać z pracownikiem w języku angielskim.

Rozmowa telefoniczna

Połączenie telefoniczne jest zdecydowanie najszybszym sposobem, żeby uzyskać odpowiedź na nurtujące nas pytania.

Zostajemy połączeni z konsultantem posługującym się językiem angielskim. Możemy wypytać go o każdą sprawę. Udzielona przez niego odpowiedź będzie z pewnością profesjonalna i pomoże rozwiązać nasz problem.

Kontakt mailowy

Na stronie bukmachera znajdziemy adres mailowy, pod którym możemy uzyskać wszystkie niezbędne informacje, a także załatwić sprawy bezpośrednio dotyczące naszego konta.

Adres mailowy jest oczywiście dostępny przez 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu. Odpowiedź powinniśmy otrzymać w ciągu kilku godzin. Wiadomość najlepiej napisać w języku angielskim.

Ogólne wrażenia z rozgrywki

LBSBET robi bardzo profesjonalne pierwsze wrażenie.

 • Dostępność zakładów z wielu sportów i poziomów rozgrywek sprawia, że będzie świetnym wyborem dla nieco bardziej doświadczonych graczy, którzy już znaleźli swoją niszę
 • Początkujący zaś mogą cieszyć się konkurencyjnymi kursami na zdarzenia w popularnych spotkaniach. Przypadnie do gustu także miłośnikom zakładów live
 • Na żywo obstawimy kilkadziesiąt spotkań każdego dnia. Ilość zakładów dla pojedynczego spotkania potrafi się mocno wahać i jest uzależniona od jego rangi

Brak strony w języku polskim

Według opinii znalezionych na forach dyskusyjnych, brak języka polskiego w LBSBET nie jest bardzo dokuczliwym problemem. Witryna jest dostępna w siedmiu językach, z językiem angielskim – najbardziej popularnym – na czele. Większość użytkowników zaznajomionych z realiami gry w internecie poradzi sobie bez problemu.

LBSBET: opinie

Opisywany przez nas bukmacher nie jest może najmłodszą firmą, ale jego czas na polskim rynku dopiero nadejdzie. Dlatego właśnie, zaobserwowane przez nas w internecie opinie o LBSBET znajdują się głównie na zagranicznych forach internetowych i anglojęzycznych, facebookowych grupach.

Sądzimy, że jeśli LBSBET postanowi, chociaż w minimalnym stopniu, skierować swoją uwagę w kierunku polskich graczy, to na rodzimych forach znajdą się jego zwolennicy.

FAQ: LBSBET

Tak, LBSBET oferuje bonus powitalny o wartości 200% od depozytu. Środki bonusowe bez limitu od pierwszej wpłaty.

Tak, do organizatora należy także kasyno online LBSBET, z którego gracze mogą korzystać w ramach tych samych środków. Nie mogę jednak za jego pomocą obracać środków bonusowych z bonusu dla nowych graczy.

Tak, od czasu do czasu kody bonusowe LBSBET pojawiają się na forach tematycznych, a także w korespondencji z samą firmą. Taki kod musimy podać podczas dokonywania depozytu.

W chwili obecnej bukmacher LBSBET nie oferuje freebetu, możesz jednak skorzystać z innych promocji.

Niestety nie. Bukmacher LBSBET nie jest legalny nie otrzymał licencji polskiego Ministerstwa finansów.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*