Fortuna-logo

Fortuna Bonus i Opinie

Ostatnia aktualizacja: 19/05/2022
Info
Bonus1469 zł w STS
Warunki bonusuBonus 100% od 1 depozytu obrót x3; kurs min. 1,91 brak limitów czasowych
Metody płatnościVisa, MasterCard, BLIK, Tpay, Przelew bankowy
LicencjaPolska
Dostępne walutyPLN
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
Ostatnia AktualizacjaZrecenzowano dnia
Najlepsza alternatywa
stsbet logo
STS
1.640 zł BONUS
Bonus 100% od 1 dep i 100 zł Freebet
50% od 2 dep. i 20 zł Freebet
50% od 3 dep. i 20 zł Freebet
Bonus 100% od 1 dep i 100 zł Freebet
50% od 2 dep. i 20 zł Freebet
50% od 3 dep. i 20 zł Freebet
obrót x3; kurs min. 1,91
30 i 90 dni
7
Fortuna to niewątpliwie jeden z najbardziej doświadczonych buków w Polsce. Mimo wszystko personalnie wolę grać w STS i forBET, ponieważ są bardziej prokonsumenckie.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie: Gigant Zakładów Wzajemnych

Już wiesz, że Zakłady bukmacherskie Fortuna opinie o działalności zbierają od kilkudziesięciu lat. Spółka jest wiceliderem branży bukmacherskiej w Polsce posiada aż 32% obrotów całego rynku.

Co z tego wynika?

Ocenę oferty buka, jak Bonus na start, który jest zawsze warty uwagi, można porównać do biegu długodystansowca. Wymaga on buchalteryjnej precyzji oraz uwzględnienia długiego trwania Fortuny Zakładów Bukmacherskich – giganta zakładów wzajemnych. Przez wielu oceniany jako najlepszy legalny bukmacher. Ale czy na pewno tak jest?

Fortuna Oferta Powitalna

W skład Fortuny Oferty Powitalnej wchodzą promocje, których suma wynosi 2220 zł.

bonus u bukmachera Fortuna

Fortuna kod promocyjny i BONUS 100%, aż do 2000 zł

Fortuna oferuje bonus bukmacherski na start aż do 100% pierwszej wpłaty. Premia przysługuje każdemu typerowi, który złoży pierwszy depozyt i spełni poniższe warunki.

 1. Promocja ma krótki termin ważności, dlatego pierwszą wpłatę należy wykonać do 3 dni od założenia konta w internecie.
 2. Następnie w ciągu 30 dni należy obrócić czterokrotność (4x) pierwszej wpłaty.
 3. W promocji mogą brać udział kupony z min. 3 spotkaniami, których kurs łączny wynosi minimum 1,6.
 4. Jeśli warunek zostanie spełniony, gracz otrzymuje  na konto Fortuna: bonus 100% aż do 2000 zł od pierwszego depozytu.

e Fortuna: zakład bez ryzyka do 200 zł

Drugi Bonus: zakład bez ryzyka do 200 zł w e Fortuna, wchodzący w skład Bonusu Powitalnego Fortuny jest dostępny dla wszystkich nowych graczy. Otrzymanie go jest niezależne od czasu złożenia i wysokości pierwszego depozytu.

Od tego momentu należy dołożyć wszelkich starań, aby uruchomić konto w maks. 10 dni, bo tyle czasu ma nowy gracz na uruchomienie promocji (założenie konta jest banalnie proste i wyjaśniamy poniżej jak zrobić to krok po kroku).  Od momentu aktywacji Zakładu bez ryzyka masz kolejne 10 dni na grę. W przypadku pierwszego doładowania konta i przegranej zwrócona zostaje kwota netto do wysokości max. 200 zł. Można obstawiać dowolne zdarzenia:

 • kurs
 • liczbę meczy (z promocji wyłączono sporty wirtualne)
Zwrot, zgodnie z regulaminem, należy przeznaczyć na dalszą grę. Aby w pełni skorzystać z promocji należy uwzględnić podatek i postawić kupon za 114 zł.

20zł, czyli 2800 punktów FKP na zakłady Fortuna

Każdy nowy posiadacz konta zostaje automatycznie wpisany do programu lojalnościowego: Fortuna Klub Plus. W jego ramach użytkownicy serwisu zbierają punkty, które mogą później wymieniać na zakłady Fortuna. Bukmacher przygotował specjalną promocję powitalną i wręczył nowym graczom upominek w postaci 20 zł, czyli 2800 punktów FKP na start.

Fortuna Nowe Konto

Sprawdź jak w 3 krokach założyć nowe iKonto (Pamiętaj, że iKonto można otworzyć również w naziemnych lokalach Fortuny, których jest w Polsce, aż 629):

 1. Wystarczy wejść na stronę główną bukmachera
 2. Kliknąć w okienko po prawej stronie panelu głównego z napisem REJESTRACJA lub Zwiększamy bonus na mundial/Zarejestruj się
 3. Automatycznie pojawi się formularz rejestracyjny, który należy uzupełnić, a w stopce zaznaczyć: √ Chcę otrzymać bonus powitalny oraz akceptuję postanowienia regulaminu bonusu Zakład bez ryzyka do 150 zł i Bonus 100% od wkładu do 400 zł

Punkty Fortuna Klub Plus

Fortuna ukryła swój program lojalnościowy dla Aktywnych Graczy w stałej promocji, którą są PUNKTY FORTUNA KLUB PLUS. Mechanizm działania oferty jest banalnie prosty, im więcej obstawiasz tym więcej zbierasz punktów. Te później  możesz wymienić na kupony. Punkty FKP mają uprzywilejowaną pozycję wśród innych promocji bukmachera, dlatego warto przyjrzeć się im z bliska. Jakie korzyści płyną ze zbierania punktów? Możesz wymieniać na:

 • bonusy kursowe
 • bonusy dostępne w katalogu
 • darmowe zakłady

Fortuna zakłady bukmacherskie – jak zapisać się do klubu?

Jak zapisać się do klubu, by grać i jednocześnie zbierać punkty? Konieczne jest otwarcie iKonta przez formularz rejestracyjny dostępny online lub w lokalu naziemnym Fortuny. Każdy gracz, który ma indywidualne iKonto jest automatycznie wpisany do Fortuna Klub Plus.

Mało tego, system kolekcjonuje Twoje punkty na podstawie obstawianych zakładów. Za każde postawione 2 zł, otrzymujesz 1 punkt FKP.

Punkty Fortuna

W ciągu jednego dnia możesz zebrać maksymalnie 300 punktów FKP. Dla aktywnych użytkowników Fortuna zakłady bukmacherskie przygotowuje okazjonalnie specjalne oferty i dodatkowe bonusy. Jak wymienić punkty na darmowe zakłady? Punktami FKP można zapłacić za kupon bezpośrednio przy jego zakupie. Wystarczy, że:

 1. Zaloguj się na Twoje iKonto.
 2. Przygotuj kupon, w rubryce Do zapłaty i wpisz stawkę za jaką chcesz puścić kupon.
 3. Poniżej, w tej samej rubryce Do zapłaty znajduje się checkbox – przy nim została automatycznie wskazana liczba punktów na wymianę.
 4. Zaznacz checkbox (pamiętaj o przelicznikach: 1 zł to 140 punktów FKP).

Fortuna Promocje dla Graczy

Wysoką klasę serwisu można ocenić dzięki bogatej ofercie stałych produktów, które są znakiem rozpoznawczym tego bukmachera.

Expert+

Dla wytrawnych graczy znających wartość swoich typów, bukmacher przygotował niebanalną propozycję: Fortuna wskazuje 10-20 zdarzeń z oferty. Typer obstawia kupon na min. 8 pojedynków z przedstawionej oferty. Jeśli wszystkie typy są trafione można zgarnąć nawet 5.000 zł. Uwaga! Wygrana 5.000 zł jest dzielona między wszystkie wygrane kupony, stawka zakładu min. 5 zł. Oferta obejmuje dodatkowo  bonusy kursowe:

 • 8 i 9 zdarzeń na kuponie – bonus kursowy 1.11 (+ 11% do wygranej)
 • 10 i 11 zdarzeń na kuponie – bonus kursowy 1.22 (+ 22% do wygranej)
 • min. 12 zdarzeń na kuponie – bonus kursowy 1.33 (+ 33% do wygranej)

Pojedynek

Dla graczy z fantazją oraz kreatywnym podejściem do zakładów Fortuna przygotowała „wirtualny pojedynek”. Nie musisz typować rzeczywistych wyników, by zwyciężyć. Wskaż poprawnie: „Strzelca”, liczbę bramek, punktów, odpowiedz poprawnie na pytanie czy obie drużyny strzelą i zgarniaj wygraną. Kombinacji jest bez liku. Pojedynki są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych zakładów bukmacherskich.

Hit Dnia

Jak sama nazwa wskazuje jest to wyjątkowa oferta skierowana do odważnych ludzi, którym nie są potrzebne podpórki. W danym dniu Fortuna przygotowuje podwyższone kursy na wybrane spotkania.

Uwaga! Hitu Dnia nie można łączyć z kuponem typu: Bezpieczny. Hit Dnia obejmuje zakłady zawierane na kupony: Solo, AKO oraz Maxikombi.

Fortuna Okazje Bukmachera

SUPEROFERTA+

Ta propozycja dotyczy kuponów AKO i polega na dodawaniu wyższego kursu dla faworyta spotkania.
Zasada obstawiania jest prosta: wybierz z zestawu Superoferty+ faworyta oznaczonego literką F: gracza lub drużynę. By zwiększyć kurs wybranych faworytów, postaw dodatkowe zdarzenia na swoim kuponie

Oto jak działają przeliczniki kursowe:

 • Bieżący – Faworyt obstawiany po kursie w standardowej ofercie
 • F+4 – wyższy kurs niż Bieżący: dodaj do swojego typu 4 kolejne zdarzenia (5AKO) z minimalnymi kursami 1,1
 • F+7 – wyższy kurs niż F+4: dodaj do swojego typu 7 kolejnych zdarzeń (7AKO) z minimalnymi kursami 1,1
 • F+11 – wyższy kurs niż F+7: dodaj do swojego typu 11 kolejnych zdarzeń (12AKO) z minimalnymi kursami 1,1

Early Cash Out

Wypłać swój kupon AKO kiedy chcesz. Czujesz, że los Ci sprzyja i chcesz zatrzymać czas? Propozycja wcześniejszego zamknięcia kuponu jest skierowana do graczy, którzy chcą odebrać swoją wygraną jeszcze przed podaniem ostatecznych wyników spotkań. Oto warunki, które należy spełnić (Pamiętaj, aby sprawdzić dostępność oferty dla Twojego wybranego zakładu):

 • Kupon AKO musi zawierać przynajmniej jedno wygrane wydarzenie oraz żadnego przegranego.
 • Opcja Early Cash Out musi być wcześniej zaakceptowana przez bukmachera.
 • System prosi o potwierdzenie zamknięcia przed rozstrzygnięciem zdarzenia.
 • Decyzji o zamknięciu kuponu nie można cofnąć i jest ona ostateczna.

Mecz+

Jeśli potrafisz przewidzieć nie tylko wynik meczu, ale prawidłowo ocenić przebieg innych sytuacji w trakcie jednego wydarzenia, ta propozycja jest dla ciebie. Podwyższ sobie kurs i zgarnij dodatkowe środki. Wskaż na jednym kuponie AKO lub Maxikombi różne zdarzenia z tego samego meczu, takie jak: główne zdarzenia, kartki i faule, rzuty rożne czy spalone. A najważniejsze, że Mecz+ możesz obstawiać na Bezpiecznym kuponie. Minimalna stawka zakładu wynosi tylko 2 złote.

Gotowiec

Łatwe kupony AKO i MAXIKOMBI – wystarczy wygenerować zakład. Dostępny wyłącznie w punktach naziemnych.

Fortuna Legalny Bukmacher – Co z podatkiem od zakładów?

Legalny Bukmacher Fortuna w Polsce to firma, która jest zarejestrowana w RP oraz uiszczająca 12% podatek o gier. Buk działa w Polsce w 1996 roku. Początkowo pod nazwą Profesjonał, nazwę zmienił na przełomie 2007/2008 roku. Jest obecnie gigantem zakładów bukmacherskich w tym kraju. Jest to wiarygodny bukmacher, który niezależnie od meandrów oferty, gwarantuje swobodę gry oraz bezpieczeństwo zakładów.

Podatek 12% jest wliczony w zakład. Polskie zakłady bukmacherskie przerzuciły kwestię rozliczenia z podatku na siebie. Dlatego do umówionej stawki, gracz nie musi doliczać dodatkowych środków. Warto pamiętać, że:

 • od wygranych powyżej kwoty 2280 zł pobierane jest 10% podatku, podobne zasady obowiązują w pozostałych firmach bukmacherskich.
 • Fortuna zakłady dysponując dużym kapitałem oraz oferując stosunkowo wysokie kursy, wprowadza również okazjonalnie promocje.
 • ich atutem jest przede wszystkim niwelowanie bądź całkowite znoszenie konieczności uiszczania, dość wysokiego jednak, podatku od zakładów.

Fortuna to wiarygodny bukmacher, ponieważ:

 1. Jest on pionierem zakładów internetowych oraz zakładów sportowych na żywo w Polsce.
 2. Od czasu powstania dotrzymuje kroku konkurencji wprowadzając zakłady mobilne oraz aplikacje do pobrania ze strony internetowej.
 3. Posiada licencję Ministerstwa Finansów RP
 4. Zapewnia wszelkie zabezpieczenia i certyfikaty
 5. Co więcej: atrakcyjne bonusy oraz promocje kuszą wysokimi kursami. Sprawdź naszą recenzję nim zaczniesz obstawiać.

Fortuna zaufanie i bezpieczeństwo

Spółka Fortuna zapewnia swoim użytkownikom ochronę i serwis portalu z wykorzystaniem wszelkich, obecnie dostępnych, technologicznych środków bezpieczeństwa. Ma m.in. Certyfikat SSL. Dane graczy są również otoczone szczególną opieką, co potwierdzone jest licencją na prowadzenie działalności wydaną przez Ministerstwo Finansów.

Lokale Fortuna

Fortuna zbudowała swoją potęgę przede wszystkim na ofercie dostępnej w lokalach naziemnych, których w Polsce ma setki. Należy jednak pamiętać, że to ona wprowadziła zakłady bukmacherskie w internecie do Polski, więc pierwsza zaczęła wyznaczać standardy jak grać bezpiecznie online. Na samym dole strony głównej, czerwoną czcionką, bukmacher wymienia najważniejsze warunki, które trzeba spełnić, by móc grać:

 • Oferta dostępna dla osób +18.
 • Grając ryzykujesz swoje finanse.
 • Grając możesz narazić na szwank swoje zdrowie.

Graj Bezpiecznie Online

Jeśli chcesz znać swoje prawa jako typer Fortuny zapoznaj się z dokumentami opublikowanymi na stronie organizatora zakładów:

 • Regulamin – aby grać odpowiedzialnie warto poznać zasady gry oraz obowiązki, które organizator zakładów nałożył na gracza. Jest to dokument na podstawie, którego można dochodzić ewentualnych roszczeń więc warto mieć go w małym palcu.
 • Odpowiedzialna gra – przeciwdziałanie szkodzie jest bardziej efektywne niż leczenie jej następstw. Zdrowie psychiczne oraz fizyczne gracza, leży tak samo w interesie typera co bukmachera. Jak ważnym dla Fortuny jest ten aspekt relacji z klientem pokazuje podanie bezpośrednich linków do stron organizacji walczących z uzależnieniami, jak np. https://terapianaleczow.pl/. Jak również umiejscowienie zasad Odpowiedzialnej Gry na stronie: jest pierwszą zakładką po kliknięciu w panel Pomoc i FAQ.
 • Tutoriale – czyli samouczki – znajdują się w sekcji Pomoc. Aktualnie można skorzystać z dwóch tutoriali: Mój pierwszy zakład / Jak przygotować kupon systemowy MAXIKOMBI. Trudno odmówić im edukacyjnego charakteru, ale w postaci samouczków VIDEO służyłyby na pewno większą pomocą. Tekst ciągły z grafikami w postaci instrukcji obsługi sprawdza się na papierze, w wersji digital warto zainwestować w bardziej interaktywne rozwiązania.
 • Polityka Prywatności/RODO – komunikowanie się bukmachera z graczami często ma charakter spersonalizowany dlatego organizator zakładów dokłada wszelkich starań, by zasady Polityki Prywatności były transparentne, a wrażliwe dane przechowywane bezpiecznie. Tę sekcję można odwiedzić ze strony głównej w panelu pionowym po prawej stronie: Zostań z nami w kontakcie / RODO..

Fortuna Zakłady Bukmacherskie na żywo

Jak wszyscy wiedzą Fortuna jest weteranem zakładów bukmacherskich live. Jako pierwsza na polskim rynku, na podstawie licencji Ministerstwa Finansów, udostępniła graczom tę opcję. Od tego czasu wiele się zmieniło.

Fortuna zaklady na żywo

Fortuna live

Obecnie w ofercie Fortuny jest 5 klasycznych dyscyplin sportowych, są nimi: tenis, piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, baseball. Duży plus należy się bukmacherowi za liczbę rynków, których jest ponad sto. Niestety, pominięto e-sporty oraz bardziej niszowe, a jednak popularne dyscypliny, jak np. golf. Autem oferty na żywo jest streaming live, który nazywa się FORTUNA TV.

Co prawda, nie są relacjonowane wszystkie rozgrywki, ale zawsze odbywa się transmisja przynajmniej kilku meczy. Pamiętaj o warunkach technicznych, wybierz jedną z dwóch opcji, aby w pełni korzystać z usług live:

 1. Zainstaluj lub zaktualizuj wtyczkę Adobe Flash Player
 2. Korzystaj z funkcji HTML Zakłady LIVE

Fortuna Metody Płatności

Metody wpłaty depozytu w Fortunie są różnorodne i jest ich, aż sześć. Bukmacher umożliwia wpłaty w tradycyjny sposób np. bezpośrednio w lokalu naziemnym, ale też wykorzystując nowoczesne narzędzia obsługi bankowości jak np. BLIK (polski system płatności mobilnych). Warto zaznaczyć na wstępie, że serwis nie jest obsługiwany przez cyfrowy portfel Pay Pal. Wybierz jedną z metod wpłaty i postaw swój pierwszy zakład:

 • karta płatnicza
 • Blik
 • mobile
 • gotówka w punkcie
 • karta płatnicza w punkcie
 • przelew bankowy:

Wpłaty / Wypłaty – doładowanie konta

Fortuna umożliwia swoim graczom korzystanie z najnowocześniejszych technologii oraz tradycyjnych metod transferu środków. Każdy użytkownik serwisu z pewnością znajdzie tu odpowiedni dla siebie system płatności.

Fortuna płatności

Karta płatnicza:

 1. Zaloguj się na swoje iKonto (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś sprawdź tu [1. Nowe Konto w Fortunie +
 2. Extra promocje na start] jak krok po kroku poprawnie się zarejestrować).
 3. Wybierz metodę płatności: Karty Płatnicze oraz wpisz wybraną kwotę.
 4. Kliknij Doładowanie konta.
 5. Uzupełnij dane.
 6. Zatwierdź transakcję.
 7. Środki powinny pojawić się na Twoim iKoncie w kilka sekund.

BLIK:

 1. Zaloguj się na swoje iKonto (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś sprawdź tu [1. Nowe Konto w Fortunie + extra promocje na start] jak krok po kroku poprawnie się zarejestrować).
 2. Wybierz metodę płatności: „BLIK” oraz wpisz wybraną kwotę.
 3. Kliknij Doładowanie konta.
 4. Wpisz 6-cio cyfrowy kod, który udostępnia Ci Twój bank w aplikacji mobilnej po kliknięciu w panel BLIK
 5. Przepisz kod oraz zatwierdź transakcję na urządzeniu mobilnym w aplikacji Twojego banku.
 6. Środki powinny pojawić się na Twoim iKoncie w kilka sekund.

Uwaga: BLIK obsługuje następujące banki: PKO Bank Polski, ING Bank Śląski, mBank, Bank Millennium, BZ WBK, Alior Bank, Orange Finanse, Getin Bank, T-Mobile Usługi Bankowe.

Doładowanie Konta Mobile

Przeglądarkowa wersja strony:

 1. Zaloguj się na swoje iKonto w urządzeniu mobilnym przez przeglądarkową wersję strony – gm.mobile (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś sprawdź tu [Fortuna Nowe Konto] jak krok po kroku poprawnie się zarejestrować).
 2. Wybierz opcję: Wpłata oraz postępuj zgodnie z instrukcjami.
 3. Środki powinny pojawić się na Twoim iKoncie w kilka sekund.

W aplikacji bukmacherskiej:

 1. Zaloguj się na swoje iKonto w aplikacji Fortuny (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś sprawdź tu [1. Nowe
 2. Konto w Fortunie + extra promocje na start] jak krok po kroku poprawnie się zarejestrować).
 3. Wybierz opcję: Wpłata, kliknij Potwierdź
 4. Aplikacja przekieruje Cię na przeglądarkową wersję strony.
 5. Ponownie zaloguj się na konto
 6. Wybierz opcję: Wpłata i postępuj zgodnie z instrucjami.
 7. Środki powinny pojawić się na Twoim iKoncie w kilka sekund.

Zdefiniowany przelew bankowy:

 1. Zaloguj się przez aplikację na konto swojego banku.
 2. Wykonaj zdefiniowany przelew bankowy (nr konta do wpłat otrzymałeś podczas rejestracji iKonta)

Uwaga: Doładowanie mobile jest możliwe wyłącznie przez przeglądarkową wersję strony. Aktualnie aplikacje Fortuny nie oferują transferu środków za ich pośrednictwem. Jeśli wybierzesz opcję wpłaty, Twoja aplikacja odpowiednio Cię przekieruje na stronę internetową, na której powinieneś się ponownie zalogować i bez problemu doładować konto.

TABELA WPŁAT DEPOZYTÓW

Bukmacher oferuje swoim graczom wpłatę minimalnej kwoty w wysokości 1 gorsza. Należy jednak pamiętać, że minimalna stawka zakładu to 2 zł. Warto zwrócić uwagę na fakt, że nie ma górnej granicy depozytu, możesz wpłacić na swoje iKonto ile chcesz.

WPŁATY DEPOZYTU FORTUNA
WPŁATA DEPOZYTU
MINIMALNE
MAKSYMALNE
Blik1 zł
Karta Płatnicza1 zł
Tpay.com (przelew bankowy)0,01 zł
Skrill20 zł
payU.com1 zł

Jak wypłacić pieniądze z iKonta Fortuna? Pamiętaj, że wnioski są realizowane codziennie w dni robocze po godzinie 12:00. Aby uzyskać pieniądze w najszybszy możliwy sposób zleć przelew wcześnie rano, między poniedziałkiem a piątkiem. Pamiętaj, że nie są pobierane opłaty za za transfery środków (wpłaty/wypłaty). Środki gracza są wypłacane wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego na konto, które zostało podane przez gracza w formularzu rejestracyjnym iKonta.

 1. Zaloguj się na Twoje iKonto.
 2. Wejdź w opcję Profil użytkownika / Wypłata.

Fortuna Oferta Bukmacherska

Oferta Bukmacherska Fortuny budzi podziw. Firma organizuje zakłady sportowe nie tylko na wydarzenia sportowe, ale też społeczne oraz polityczne. Szeroko zakrojone działania, by wciąż udoskonalać tradycyjny sposób zawierania zakładów w lokalach naziemnych oraz wychodzić naprzeciw wyzwaniom współczesności, ubogacając ofertę zakładów wzajemnych online, są godne naśladowania.

Użytkownik może wybierać z 16 dyscyplin sportowych oraz grać na kilkunastu rynkach. Rynki, jak u większości bukmacherów ulegają zmianie, gdyż są dynamicznym elementem oferty. By nie dać się zaskoczyć, warto śledzić propozycje bukmachera na bieżąco. 16 dyscyplin, w tym:

w porównaniu z innymi polskimi organizatorami zakładów sportowych wydają się skromną liczbą, ale siłą Fortuny jest różnorodność oferty. Obok dyscyplin sportowych można przecież obstawiać wydarzenia polityczne i społeczne. Czy Jarosław Kaczyński zostanie premierem Polski? Warto przejrzeć całą ofertę bukmachera, gdyż można być mile zaskoczonym fantazją organizatora zakładów wzajemnych.

Jakie są Typy Zakładów w Fortunie?

Przygotowano 3 sposoby zawierania zakładów:

 1. zakład pojedynczy – SOLO
 2. zakład akumulowany – AKO
 3. zakłady w kuponie systemowym – MAXIKOMBI
 • SOLO  – Jest to zakład na jedno wydarzenie wybrane z oferty. Wygrywasz jeśli poprawnie wytypujesz faworyta.
 • AKO  – Jest to zakład, który polega na kombinowaniu z dwóch lub więcej zdarzeń na poszczególne wyniki, które są dostępne w ofercie.
 • MAXIKOMBI  – Skierowany do bardziej zaawansowanych graczy, którzy mają już za sobą pierwsze kupony SOLO oraz AKO. Jest to zakład zawierający w sobie kombinacje kuponów AKO oraz SOLO.
  Otrzymujesz możliwość wygranej nawet jeśli nie wyszystke Twoje typy będą zwycięskie. Wyjątkiem od reguły jest obstawienie pewniaków (P), jeśli obstawisz taką grupę na kuponie, Twój zakład będzie wygrany tylko wtedy gdy P będzie odpowiednio wytypowany.

Kursy Fortuna

Warto dodać, że kursy bukmachera plasują się w średniej europejskiej i nie dostają zasadniczo od konkurencji. Jednakże, śledząc uważnie ofertę Fortuny można obstawić kupony po wyjątkowych, jak na polski rynek zakładów bukmacherskich, kursach. Produkty takie jak HIT DNIA, POJEDYNEK lub SUPEROFERTA mogą być wyjątkową okazją, by zwiększyć szansę na wygraną oraz zgarnąć extra środki dzięki wyższym kursom.

Uwaga: Nie można obstawiać zdarzeń, które wzajemnie się wspierają. Dostępna aplikacja dla iKonta uniemożliwi Ci zawarcie zakładu jeśli zakłady nawzajem się wspierają. Jeśli przez przypadek zawrzesz jednak zakład wspierający i wygrasz, wtedy za zwycięski zostanie uznany tylko pierwszy zakład, pozostałe będą liczone po kursie 1,0.

Wirtualne Sporty

Nowością w ofercie są Wirtualne Sporty. Jest to całodobowa rozrywka przez siedem dni w tygodniu. Polega ona na odgadywaniu komputerowo generowanych zdarzeń dostępnych w streamingu live. Pamiętaj, że nie ma górnego limitu wpłat na te zakłady, jednak maksymalny próg wygranej to 200.000 zł (przypominamy, że limit wygranej dla innych kuponów to 600.000 zł).

Zakłady można łączyć w dla jednego wirtualnego wydarzenia. Należy pamiętać, że zakładów wirtualnych oraz zakładów sportowych nie można łączyć. W ramach zabawy można obstawiać 6 dyscyplin sportowych:

 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Wyścigi:
  • psów
  • samochodowe
  • konne
  • motocyklowe

Fortuna Mobilne Zakłady Bukmacherskie

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że trudno przecenić korzyści płynące z obstawiania zakładów na smartphone. Dzięki udogodnieniom mobile grasz gdzie chcesz i kiedy chcesz, wystarczy dostęp do internetu oraz urządzenie spełniające wymagania techniczne. Wiele aplikacji dla urządzeń mobilnych mierzy wysoko, ale nie potrafią połączyć funkcjonalności usług z prostotą designu. Mamy dobrą wiadomość – mobilna oferta Fortuny jest przygotowana na prawdziwie wysokim poziomie, a intuicyjne rozwiązania oraz łatwa nawigacja ułatwiają grę i czynią ją po prostu przyjemniejszą. Projektanci aplikacji postawili na efektywność oraz ergonomię projektu, a oto szczegóły ich sukcesu:

 • szybkie zakłady – wystarczy, że dłużej przytrzymasz kurs, który Cię interesuje
 • streaming na żywo – w ofercie są tysiące transmisji
 • match tracker – wizualizacje maczów na żywo oraz dostęp do zaawansowanych statystyk
 • szczegółowe statystyki – na bieżąco uaktualniane zaawansowane dane
 • powiadomienia Push – nie musisz otwierać aplikacji, aby otrzymywać powiadomienia o kuponach i specjalnych promocjach, gdyż funkacja współpracuje ze smartwatchami.

Niepowetowaną stratą dla jakości usługi jest brak możliwości transferu środków bezpośrednio z aplikacji. Niezależnie od mankamentu doładowanie konta jest jednak banalnie proste. Z tego względu, że aplikacja po wybraniu opcji doładowania automatycznie przekierowuje użytkownika do mobilnej przeglądarki, z której po zalogowaniu się na konto można szybko dokonać wpłaty depozytu.

Fortuna Aplikacja Android

Sprawdź jak w kilku krokach pobrać i zainstalować aplikację:

 1. Łatwa do pobrania (wystarczy kliknąć w ten link: https://www.efortuna.pl/smartphone/pl/aplikacja/)
 2. Kliknij przycisk Dostępne na Android.
 3. Pobieranie aplikacji rozpocznie się automatycznie.
 4. Po pobraniu aplikacji, kliknij przycisk Instaluj.
 5. Po instalacji otwórz aplikację.
 6. Gotowe: graj gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Uwaga: Aplikacji nie znajdziesz w Google Play, ze względu na blokadę aplikacji służącej do obstawiania zakładów. Aplikacja jest do pobrania bezpośrednio ze strony Fortuny. Należy przygotować smartphone przed pobraniem aplikacji na Android, oto jak to zrobić:

 • w ustawieniach telefonu zezwolić urządzeniu na pobieranie aplikacji innych niż w Google Play
 • na stronie bukmachera w zakładce Mobile kliknąć na panel Pobierz Aplikację
 • po zakończeniu pobierania wybrać ją, by rozpocząć proces instalacji
 • otwórz aplikację: graj gdzie chcesz, i kiedy chcesz

Fortuna Aplikacja iOS

Sprawdź jak w kilku krokach pobrać i zainstalować aplikację:

 1. Łatwa do pobrania (wystarczy kliknąć w ten link: https://www.efortuna.pl/smartphone/pl/aplikacja/)
 2. Kliknij przycisk Dostępne na APP Store bądź wyszukaj w App Store aplikacji, wpisując hasło: Fortuna.
 3. Odszukaj i kliknij Free, a następnie Install, jeśli będzie to konieczne Apple poprosi Cię o dodatkową weryfikację danych, po prostu podążaj za instrukcją.
 4. Po zakończeniu instalacji kliknij Open wyraź zgodę na pobieranie przez Fortunę informacji o Twoim położeniu.
 5. Gotowe: graj gdzie chcesz I kiedy chcesz.

Fortuna Program Lojalnościowy zamiast Oferty VIP

Mimo tego, że Fortuna jest najbardziej doświadczonym bukmacherem na polskim rynku zakładów sportowych z dynamicznie rozwijającą się ofertą, wciąż próżno szukać tu oferty VIP. Zamiast tego, firma postawiła na szeroko rozbudowany program lojalnościowy oraz bonusy dla aktywnych graczy.

Szkoda, że pominięto osoby dysponujące większymi środkami na grę, gdyż luksus obstawiania u najbardziej zasłużonego bukachera w kraju z pewnością doceniliby wszyscy obracający wysokimi limitami. Wprowadzajac ekskluzywną ofertę VIP do stałej oferty można w prosty sposób zbudować nową społeczność graczy oraz rozszerzyć zasięg wpływów. Propozycja VIP mogłaby się uzupełniać z działalnością sponsorską Fortuny na rzecz wydarzeń oraz klubów sportowych.

Sponsoring inicjatyw sportowych

Fortuna jest oficjalnym sponsorem Polskiej Reprezentacji w Skokach Narciarskich 2018-2019. Bukmacher już wiele lat wcześniej zdobył wielką popularność wpierając finansowo jeden z najbardziej znanych w Polsce klubów piłkarskich – Legię Warszawa, której jest sponsorem, aż do 2020 roku.

efortuna.pl może dodatkowo pochwalić się działalnością filantropijną dla mniejszych inicjatyw sportowych oraz lokalnych klubów piłkarskich. Wśród licznych beneficjentów mecenatu bukmachera są, m.in. dla Fortuna Cieszyn Bieg, czy turnieje siatkówki plażowej pod nazwą PLAŻA OPEN.

Obsługa Klienta Fortuna

Fortuna godziny otwarcia w święta 2018 dla lokali naziemnych jest godna pochwały. Bukmacher online dokłada wszelkich starań, by w czasie wolnym gracze mieli swobodny dostęp do zakładów. Obsługa klienta online jest natomiast słabym punktem Fortuny. Bukmacher co prawda zatroszczył się o to, aby klient miał dostęp do najpopularniejszych form kontaktu bezpośredniego. Ale niestety, usługi nie do końca spełniają swoją funkcję. W znajdującym się na samym dole strony dziale Pomoc są dostępne Pomoc i FAQ – zawierające w sobie formularz kontaktowy oraz zestaw najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi oraz Wsparcie online, czyli czat live.

 • Wsparcie online – jest troszkę niefortunnym określeniem czatu live. Jest to bezpośredni, a zarazem najszybszy kontakt użytkownika z obsługą klienta. Nie jest możliwe zasięgnięcie informacji przed godziną 9 i po godzinie 17, co dziwi, gdyż obstawiać zakłady można całą dobę.
 • Formularz kontaktowy  –  jest to drugi i ostatni sposób kontaktu z obsługą klienta. Niestety w formularzu kontaktowym jest zbyt dużo pustych pól do wypełnienia, co spowalnia i utrudnia komunikację. Może wystarczą dwie rubryki: imię oraz adres e-mail?

Fortuna opinie 2022

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż oferty bukmacherskie są często sprofilowane pod konkretne grupy odbiorców. Jednak z całą pewnością pod względem dostępności oraz bogactwa propozycji, oferta Fortuny jest wyjątkowa na polskim rynku zakładów wzajemnych.

 1. Gigant polskiej bukmacherki jest zarazem liderem innowacji w dziedzinie obstawiania
 2. Świetnie zaprojektowane aplikacje ułatwiają grę, wysokie kursy i bonusy dają nadzieję dodatkowych zysków
 3. Extra promocje dla nowych graczy oraz tutoriale – wprowadzają krok po kroku w ekscytujący świat zakładów sportowych
Plusy Fortuna
 • aplikacja mobilna,
 • legalny polski bukmacher o wielu latach doświadczenia,
 • szeroka oferta zakładów pre-match i live,
 • transmisja wydarzeń na żywo,
 • bonus powitalny i inne promocje dla graczy.
Minusy Fortuna
 • podatek od gier i zakładów,
 • mało czytelny układ strony internetowej,
 • mało konkurencyjne kursy.

FAQ: Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Fortuna ma jedną z najbogatszych ofert na dziś w Polsce wśród legalnych bukmacherów online. Gracz ma możliwość obstawiania wielu dyscyplin w wariancie pre-match, ale również zakłady na żywo wydarzeń:

 • sportowych,
 • politycznych,
 • kulturalnych.

Każdy kto szuka legalnego bukmachera w Polsce, musi wziąć pod uwagę Fortunę. Fortuna zakłady bukmacherskie to bukmacher zbierający jedne z lepszych opinii wśród graczy, za:

 • bogatą ofertę i wysokie kursy,
 • atrakcyjny bonus powitalny,
 • czytelną szatę graficzną strony www i aplikację mobilną.

Nowi gracze, którzy rejestrują się w Fortunie i chcą skorzystać z bonusu powitalnego, nie muszą wpisywać żadnego kodu bonusowego. Co kluczowe, Fortuna, nowo zarejestrowanym użytkownikom, przygotowała aż trzy bonusy:

 1. 100% od pierwszego depozytu do 1000 zł,
 2. darmowy zakład 100 zł,
 3. darmowe 20 zł na grę.

Jak najbardziej. Przeglądając ofertę w aplikacji, gracze mają możliwość sprawdzenia statystyk w Fortunie, danych drużyn czy zawodników, to pomaga w dokładniejszej analizie wybranego zdarzenia.

Fortuna umożliwia grę dla polskich graczy przez internet. Może się zdarzyć, że za graniczą strona Fortuny nie działa, dlatego zawsze graj na stronie w języku kraju, w którym przebywasz. Strona Fortuny online jest intuicyjna, w pełni spolszczona i prosta w obsłudze. Dlatego obstawianie na efortuna.pl jest szybkie, proste i przyjemne.

Trudno wyobrazić dziś sobie grę tylko z poziomu komputera. Każdy szanujący się bukmacher, który dba o swoich użytkowników, ma również aplikację mobilną. Nie inaczej jest w Fortunie. Aplikacja tego bukmachera jest prosta w obsłudze i ma wszystkie funkcje konta użytkownika dostępne w klasycznej wersji strony internetowej.

Fortuna pozwala na obstawianie boksu oraz wielu innych sportów walki. Gracze mają możliwość zakładania się z bukmacherem na walki MMA czy UFC. Co ważne, mogą wytypować zwycięzcę walki oraz mają inne możliwości, np. liczbę rund, formę zwycięstwa itp.

Fortuna na forach bukmacherskich ma niemal tylko i wyłącznie pozytywne opinie wśród graczy. Kogoś to dziwi? To bezpieczny bukmacher o szerokiej ofercie, dobrym bonusie, atrakcyjnej szacie graficznej, z aplikacją mobilną, który jest też bezpieczny. Jeden z lepszych bukmacherów na rynku.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~