Skip to main content

forBET Bonus i Opinie

zakladybukmacherskie.net™

1200 zł BONUS

bonus 100% do 400 zł
bonus 75% do 400 zł
bonus 50% do 400 zł
Bonusdo 1200 zł
Warunki bonusuBonus od 1 depozytu:
obrót x4, kurs min. 1,3
Bonus od 2 depozytu:
obrót x4, kurs min. 1,3
Bonus od 3 depozytu:
obrót x4, kurs min. 1,3
Metody płatnościKarta płatnicza, Przelew bankowy, PaySafeCard, Tpay, Dotpay, PayU
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
WalutyPLN
LicencjaPolska
Ostatnia aktualizacja Maj 2019

Ocena całościowa

95%

"Uczciwy bukmacher + jeden z najwyższych bonusów powitalnych na rynku"

Bonus
100%
Bonus bez depozytu + jeden z najwyższych na rynku 100% bonus
Strona Internetowa
85%
Udogodnienia technologiczne dla graczy
Mobile
90%
Szybko się ładuje + Aplikacje Android i iOS: łatwe w obsłudze, zajmują mało miejsca
Licencja
100%
Legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
100%
Pełna ochrona

Życzliwe opinie forBET zakłady bukmacherskie wypracowały godnym pochwały Bonus za rejestrację konta. Jest on obecnie jednym z najwyższych na rynku. Relatywnie młody bukmacher online po świetnej kampanii Bonus bez depozytu, którą zapoczątkował swoją działalność, postawił teraz na wysoką promocję od pierwszej wpłaty. Jest to znak rozwoju firmy i ugruntowania jej pozycji na rynku.

Dostosowując ofertę do dynamicznego świata zakładów w internecie, for bet organizuje okazjonalne promocje i bonusy, które są nieodłącznym elementem tej strategii. Próżno tu szukać programu lojalnościowego czy punktów do zbierania, choć w planach jest rozbudowa serwisu o propozycje dla graczy VIP. Jest to interesujący bukmacher plasująco się wysoko w rankingu bukmacherów internetowych 2019, dla najmłodszego pokolenia typerów. Sprawdź forbet.pl nim zaczniesz obstawiać.

forBET Bonus na Start

Zdecydowanie wartym grzechu jest otwarcie Nowego Konta w forBET. Bonus na Start jest tym co typerzy znają najlepiej: Bonus 100% od pierwszej wpłaty. Bonus powitalny jest jednym z najwyższych na rynku i wynosi, aż 1200 zł. Uwaga! Pakiet Powitalny składa się z 3 Bonusów na start.

forBET bonus na start

BONUS 100% do 400 zł

Po wpłacie pierwszego depozytu za minimum 20 zł, Bonus 100% zostaje przyznany automatycznie. Jest zablokowany do momentu wykorzystania wpłaconego depozytu. Bonus powitalny forbet można odblokować obracając przynajmniej 1x depozyt z minimalnym kursem 2,0. Można obstawić dowolna liczbę kuponów i zdarzeń (tylko kupony systemowe są wyłączone z możliwości odblokowania Bonusu). Ważne jest, aby liczba kuponów odpowiadała kwocie wpłaconego depozytu. Środki Bonusowe są przeznaczone wyłącznie na grę, aby je wypłacić należy wykonać 4x obrót na kuponach zawierających min. 3 zdarzenia, z których kurs minimalny poszczególnych zakładów wyniesie przynajmniej 1,3. Czas na spełnienie warunków Bonusowych wynosi 30 dni od momentu aktywacji Bonusu na forbet.pl

BONUS forBET maks. 400 zł – 75% od wkładu

Po wpłacie drugiego depozytu za minimum 20 zł, Bonus forBET zostaje przyznany automatycznie. Warunki promocji są analogiczne do Bonusu 100%. Bonus –75% od wkładu jest zablokowany do momentu wykorzystania wpłaconego depozytu. Bonus można odblokować obracając przynajmniej 1x depozyt z minimalnym kursem 2,0. Można obstawić dowolna liczbę kuponów i zdarzeń (tylko kupony systemowe są wyłączone z możliwości odblokowania Bonusu). Ważne jest, aby liczba kuponów odpowiadała kwocie wpłaconego depozytu. Środki Bonusowe są przeznaczone wyłącznie na grę, aby je wypłacić należy wykonać 4x obrót na kuponach zawierających min. 3 zdarzenia, z których kurs minimalny poszczególnych zakładów wyniesie przynajmniej 1,3. Czas na spełnienie warunków Bonusowych wynosi 30 dni od momentu aktywacji Bonusu.

BONUS forBET maks. 400 zł – 50% od wkładu

Po wpłacie trzeciego depozytu za minimum 20 zł, Bonus forBET zostaje przyznany automatycznie. Warunki promocji są analogiczne do Bonusu 100% oraz Bonusu –75%. Bonus –50% od wkładu jest zablokowany do momentu wykorzystania wpłaconego depozytu. Bonus można odblokować obracając przynajmniej 1x depozyt z minimalnym kursem 2,0. Można obstawić dowolna liczbę kuponów i zdarzeń (tylko kupony systemowe są wyłączone z możliwości odblokowania Bonusu). Ważne jest, aby liczba kuponów odpowiadała kwocie wpłaconego depozytu. Środki Bonusowe są przeznaczone wyłącznie na grę, aby je wypłacić należy wykonać 4x obrót na kuponach zawierających min. 3 zdarzenia, z których kurs minimalny poszczególnych zakładów wyniesie przynajmniej 1,3. Czas na spełnienie warunków Bonusowych wynosi 30 dni od momentu aktywacji Bonusu.

 Sprawdź 1200 zł na start w forBET

forBET bonus bez depozytu

Wchodząc na polski rynek zaproponował forBET: bonus bez depozytu. Był to strzał w dziesiątkę, dzięki któremu spółka zdobyła lojalnych graczy. Bonusu bez depozytu w forBET jako trwałego elementu oferty bukmachera już nie ma, jednak organizator zakładów wzajemnych od czasu do czasu ma w zestawie swoich promocji darmowy bonus. Warto sprawdzać promocje bukmachera, gdyż nierzadko można tam znaleźć ulubiony bonus każdego typera.

forBet Rejestracja

 1. Wejdź na stronę bukmachera – zakładka Rejestracja – wypełnij formularz
 2. Potwierdź rejestrację eKonta klikając w link aktywacyjny przesłany na Twój E-mail. Gotowe!

Ile trwa weryfikacja w iforbet.pl? Aktywacja for bet eKonto trwa zaledwie kilka minut. Trzeba jednak pamiętać, aby przesłany dowód tożsamości lub paszport były kolorowe oraz czytelne. W razie kłopotów Dział Pomocy poprosi o dodatkowy skan. Wystarczy dodać nowy dokument i zapisać. Po kilku minutach konto jest aktywne. Duży plus za łatwą i prostą rejestrację konta!

forBET kod promocyjny

Bazowe w forBET bonusy dla nowych graczy często nie są jedyną ofertą na start. Od czasu do czasu można trafić również na inną promocję w forBET. Kod promocyjny udostępniany przez bukmachera daje możliwość zwiększenia pakietu powitalnego nawet o kilkadziesiąt złotych. Warto śledzić oferty bukmachera, bo można trafić na dodatkowy kod promocyjny forBET.

forSport w forBET. Opinie i szczegóły o promocjach dla Aktywnych Graczy

Zakłady bukmacherskie forBET opinie zbierają przyzwoite również dzięki bukmacherskim ofertom bonusowym i promocyjnym dla aktywnych graczy. W osobnej zakładce znajdują się aktualności dotyczące świata sportu oraz promocje, jak np. Zakłady bez ryzyka oraz Bonusy kursowe. Oferta forSport jest bardzo dynamiczna, dlatego niemal codziennie można trafić zdarzenie z ciekawym kursem lub w atrakcyjnej promocji.

forBET Promocje

Bonusy powitalne w forBET, promocje dla aktywnych graczy oraz świetny design strony internetowej to główne zalety tego bukmachera. Przyjrzyjmy się propozycjom dla aktywnych graczy.

Szczęśliwa 13 forBET

do wygrania, aż 100.00- tys. zł. Promocja dotyczy 13 meczów wybranych przez bukmachera. Aby wziąć udział w zabawie należy obstawić dokładny wynik zdarzeń. Dla osoby, która trafi 13 na 13 poprawnych wyników przygotowano niebagatelną nagrodę, aż 100.000 zł. Główna nagroda jest przekazana na konto gracza bez konieczności spełniania warunków obrotu.  Dla osoby, która trafi 10 poprawnych wyników – Bonus 100 zł. Szczęśliwiec z 12 poprawnymi typami otrzyma iPhone 8. 500 zł jest przyznawane dla osoby, która wytypuje 12 poprawnych zdarzeń. Bonus nalezy obrócić w ciągu 30 dni min. 4x, a łączny kurs kuponów nie powinien mieć mniej niż 2,0.

Bonus Urodzinowy

Świętuj razem z forBET i zyskuj dodatkowe środki na grę. Wystarczy, że przez ostatnie 3 miesiące wpłaciłeś minimum 100 zł depozytu w serwisie iforbet oraz obróciłeś tę kwotę przynajmniej jednokrotnie. Gracze, którzy spełnili te warunki mogą liczyć na bonus w wysokości 20 zł. Aby wypłacić środki należy obrócić premię 2x po kursie minimalnym 2,0.

Mecz Dnia

iforbet.pl codziennie lub raz na dwa dni wskazuje jeden mecz, który jest w specjalnej ofercie dla użytkowników serwisu. Do wygrania są Bonusy w postaci dodatkowych środków na eKonto lub wyższe kursy na wybrane zdarzenie. Nie daj się zaskoczyć! Śledź stronę bukmachera i bądź na bieżąco z promocjami.

forBET Legalny Bukmacher

Legalni bukmacherzy działający w Polsce to między innymi forbet. Informuje o tym baner na stronie firmy. Jednak wystarczy sprawdzić portal Ministerstwa Finansów, by przekonać się, że firma jest wpisana do rejestru bukmacherów z licencją.

forBET: podatek od zakładów. Jakie rozwiązania wprowadził bukmacher?

Ustawa z roku 2017 nakazuje płacenie 12% podatku od wygranej dotyczy to również bukmachera forBET. Podatek, śladem innych zakładów, przerzucił na graczy. W praktyce wygląda to następująco: kupon za 100 zł ma wartość 88 zł. Na szczęście marketing firmy znosi tę niedogodność w okazjonalnie organizowanych promocjach. Od czasu do czasu można trafić na specjalną ofertę z korzystnym kursem, dzięki któremu podatek może zostać praktycznie zniesiony.

Uwaga! Należy pamiętać, że od wygranej powyżej 2280 zł pobierany jest dodatkowy podatek dla Urzędu Skarbowego w wysokości 10%. Atutem bukmachera jest to, że profesjonalnie obsługuje użytkowników serwisu. Cały forbet podatek i dodatkowe koszty wynikłe z przestrzegania przepisów prawa są automatycznie uwzględniane przez firmę.

forBET zakłady bukmacherskie: Uczciwy Bukmacher Online

Bukmacher forBET rozpoczął działalność w 2016 roku gdy Ministerstwo Finansów udzieliło mu zezwolenia prowadzenia zakładów w internecie, na okres 6 lat. Działając wyłącznie w sieci, forBet zakłady bukmacherskie organizuje w taki sposób, by:

 • Zabezpieczać dane użytkowników
 • Chronić konta graczy

Wprowadzenie najnowszych technologii i zabezpieczeń, jak np. certyfikat SSL, oraz administracja organu rządowego są zasadniczą rękojmią uczciwej polityki wobec klientów.

forBET Bukmacher: Graj Bezpiecznie Online

Przed otwarciem serwisu forBET, bukmacher udostępnia pole tekstowe z informacją dotyczącą wieku użytkowników. Nie masz +18 lat? Nie graj. Należy potwierdzić wiek i wziąć odpowiedzialność za grę we własne ręce. Jednak bukmacher przygotował również dość liczne możliwości wsparcia dla osób, które są dorosłe, ale z problemami uzależnienia od hazardu. Jest to niezwykła jak na rynek polski strategia mówienia wprost. Na stronie startowej znajduje się zakładka Centrum Wsparcia, w której można znaleźć: Dla uzależnionych / Polityka Prywatności / Polityka dotycząca plików cookies / Regulaminy: Regulamin oraz forbet Regulamin Odpowiedzialnej Gry.

 • Regulamin – konstytucja firmy oraz użytkownika, który podczas rejestracji musi potwierdzić: „zapoznałem się z regulaminem”. Dokument należy przyswoić, aby w razie roszczeń znać prawa i obowiązki obu stron
 • Dla uzależnionych – zakładka, w której odnaleźć można definicję tego czym jest uzależnienie od hazardu, ankietę sprawdzającą indywidualne predyspozycje oraz linki do stron internetowych organizacji i ośrodków pomagających osobom grającym patologicznie
 • Regulamin Odpowiedzialnej Gry – można go odnaleźć u każdego polskiego bukmachera. Jest to zestaw zasad odpowiedzialnej gry oraz prewencja uzależnień od hazardu. Bukmacher zamieszcza linki bezpośrednio do organizacji, które mogą udzielić wsparcia w zakresie uzależnień, jak choćby: http://www.hazardzisci.org
 • Polityka plików cookies – ważny dokument wyjaśniający cele statystyczne gromadzenia danych użytkowników

Natychmiast po zalogowaniu się na konto użytkownik jest informowany o limitach gry. Wskaźniki oscylują w granicach wielkości maksymalnych, dlatego można je samodzielnie zmieniać po kontakcie z Call Center. Zestawienie limitów wygląda następująco:

 • Maksymalna stawka za jeden zakład 100 000 PLN
 • dzienny dla stawek 10 000 000 PLN
 • miesięczny dla stawek 10 000 000 PLN
 • dla przegranych zakładów (miesięczny) 1 000 000 PLN
 • dzienny dla czasu spędzonego na grze  24 g
 • miesięczny dla czasu spędzonego na grze 744 g

forBET Zakłady Bukmacherskie na żywo

forBET zakłady bukmacherskie na żywo, wziął sobie za punkt honoru. Spółka, która działa wyłącznie w internecie nie może mieć przeciętnej oferty live. I pod tym względem iforbet opinie gromadzi przyzwoite zedcydowanie dystansując konkurencję.

forbet-zakłady-na-żywo

Czytelny panel główny ułatwia nawigację podstrony. Użytkownik ma do dyspozycji podgląd do trzech różnych podzakładkek. Lista spotkań obejmuje zdarzenia, które odbędą się w najbliższym czasie. W podzakładce Wydarzenie można śledzić konkretną imprezę z transmisją live lub wizualizacją na żywo. Zakładka Kalendarz spotkań i transmisji video pokazuje pełny program rozgrywek, które odbędą się w najbliższych godzinach i dniach. Podstrona jest bardzo funkcjonalna oraz umożliwia dotarcie do ważnych informacji w szybkim czasie. Obecnie dostępnych jest 8 dyscyplin sportowych, jednak ich liczba ciągle ulega zmianie i jest to zdecydowanie tendencja rosnąc, gdyż  forBET w najbliższym czasie planuje rozszerzenie oferty dyscyplin sportowych:

Mamy dobrą wiadomość: Skromny zestaw sportów uzupełniono dość licznymi rynkami, których jest kilkadziesiąt. Wybrane zdarzenia są transmitowane na żywo. Transmisja live ma pewne ograniczenia, ale za to wizualizacje na żywo są dostępne na wszystkie rozgrywki z oferty bukmachera. Niestety, osoby grające na kilku rynkach równocześnie zawiedzie fakt, że legalny bukmacher forBET nie wprowadził usługi multiscreen. Wszyscy, którzy chcą oglądać mecze w jednym czasie muszą otwierać kolejne karty przeglądarki, co oczywiście nie podnosi jakości serwisu.

 Przejdź do bukmachera forBET

forBET Metody Płatności

Wszystkie transakcje w iforbet.pl można wykonać wyłącznie online. Bukmacher proponuje 3 metody płatności. Serwis umożliwia przelewy bankowe oraz wpłaty kartami VISA i MASTERCARD. W ramach systemu Dotpay.com można korzystać z portmonetek elektronicznych, takich jak: Paysafecard, mPay, skycash. Jak większość polskich bukmacherów iforbet.pl niestety, nie współpracuje z PayPal. Jednak mocnym atutem oferty firmy jest szybki transfer środków za pośrednictwem innych metod płatności, które pojawiają się na koncie już kilka minut po złożeniu zlecenia wpłaty.

forbet-metody-płatności

Wybierz jedną z form płatności i postaw swój pierwszy zakład:

 • karta pałatnicza: Visa / Mastercard
 • przelew bankowy
 • Dotpay.com
 • PayU.com
 • Tpay.com
 • Paysafecard
 • Skycash

forBET Wpłata i Wypłata środków

Zobacz jak w prosty sposób można doładować konto iforbet.pl:

 1. Zaloguj się do Twojego e-Konta na iforbet.pl
 2. Wejdź w zakładkę Wpłatyforportfel
 3. Wybierz preferowaną formę płatności i postępuj zgodnie z instrukcją.

Uwaga! W razie gdyby środki nie pojawiły się na Twoim eKoncie do 15 min. należy wylogować i zalogować się ponownie na konto. Jeśliby mimo to, pojawiły się problemy bukmacher sugeruje kontakt z biurem obsługi poprzez formularz kontaktowy na stronie głównej forBET. Wpłata zazwyczzaj jest księgowana natychmiast, ale zdarzają czasem opóźnienia.

Wpłata depozytu

Minimalna

Maksymalna

Dotpay

1 zł

PayU

1 zł

Tpay

1 zł

 

Zobacz jak w trzech krokach możesz wypłacić środki z konta:

 1. Zaloguj się do Twojego eKonta na iforbet.pl
 2. Wejdź w zakładkę Wypłatyforportfel
 3. W polu Podaj kwotę należy wpisać wysokość wypłaty środków i postępuj zgodnie z instrukcją.

Minimalną kwotą jaką można wypłacić/wpłacić jest 1 zł. Za transfer środków fotbet nie pobiera żadnych dodatkowych opłat .Uwaga! Dla bezpieczeństwa numer konta bankowego jest dodatkowo weryfikowany po pierwszej transakcji. Doładowanie konta oraz wypłata środków odbywa się poprzez numer rachunku bankowego podanego przy rejestracji konta.

forBET Oferta Bukmacherska

Prowadząc działalność wyłącznie online, oferta bukmacherska forBET zwłaszcza dotycząca wyskości kursów siłą rzeczy musi być jedną z najciekawszych na rynku. I tak jest w istocie. Oprócz okazjonalnych promocji znoszących 12% podatek, regularna oferta kursowa bukmachera jest również warta uwagi.

Zakłady bukmacherskie forBET w ofercie zakładów przedmeczowych udostępniają 27 dyscyplin oraz dziesiątki rynków (wystarczy kliknąć na wybrany sport, by mieć podgląd dostępnych rynków). Jest to dość przyzwoita liczba. A dodatkowo iforbet.pl udostępnia zakłady na sieciowe gry onilne i popularne e-sporty (Counter Strike, League of Legends) oraz zakłady specjalne (aktualnie można obstawiać wynik wyborów prezydenckich w Warszawie lub szacunkowa liczba zdobytych bramek przez Cristiano Ronaldo dla Juvetus Turyn w sezonie 2018/2019). Wśród tradycyjnych i bardziej niszowych dyscyplin znaleźć można bardzo lubiane przez typerów sporty, takie jak:

Sporty wirtualne

Sporty wirtualne cieszą się rosnącym zainteresowaniem graczy online. iforbet.pl czyni zadość temu trendowi i udostępnia użytkownikom swojego serwisu, aż 7 dyscyplin sportowych, w tym: tenis oraz koszykówkę. Wizualizacje na żywo umożliwiają śledzenie wybranych zdarzeń, a czytelny układ treści na stronie internetowej ułatwia nawigację serwisu.

Jakość strony internetowej iforbet.pl

Chyba nikogo nie zaskoczy fakt, że strona internetowa forBET jest jedną z najlepszych w polskiej branży zakładów wzajemnych online. Zaprojektowana przy użyciu nowoczesnych narzędzi w pełni realizuje potrzeby każdego wymagającego użytkownika serwisu. Przede wszystkim zwraca uwagę pragmatyzm projektu. Stronę główną otwiera pole tekstowe, w którym należy potwierdzić +18. Przechodząc bezpośrednio do portalu widać tabelę kursów oraz aktualnych zdarzeń. Tu nic nie jest przypadkowe, dlatego podstawowe kategorie takie, jak: zakłady bukmacherskie czy zakłady na żywo są dostępne bezpośrednio z panelu głównego, a kolumna z dyscyplinami po lewej stronie serwisu. Czytelność podzakładek nie powinna sprawić problemu nawet początkującym graczom.

iforbet.pl postanowił zainwestować w intuicyjne rozwiązania, kosztem dłuższych partii tekstu. Dzięki temu, strona główna oraz najważniejsze zakładki nie są przeładowane treścią. Nie zapomniano również o osobach lubiących szczegółowe instrukcje. Dlatego wszystkie treści informacyjne są przekierowywane do osobnego okna. To sprawia, że nawigacja serwisem jest wyjątkowo prosta. Administracja strony zasługuje na pochwałę. Na portalu nie ma zbędnych, zdezaktualizowanych zakładek, co nie zawsze jest regułą w innych serwisach zakładów sportowych.

forBET Mobile: Zakłady Bukmacherskie

Bukmacher online nie istnieje bez dobrych bukmacherskich aplikacji mobilnych. Dostęp do gier zawsze i wszedzie jest cenny jak dobra oferta kursowa. ForBET doskonale zdaje sobie z tego sprawę dlatego udostępnił również e-sporty na urządzenia mobilne. I dlatego inżynierowie bukmachera przygotowali dwie aplikacje dla telefonów komórkowych. Obie ważą mało, wzorem strony internetowej projekt jest funkcjonalny a design minimalistyczny. Wystarczy parę kliknięć, by postawić zakład forBET.  Mobliny sytem jest bardzo funkcjoalny, a podstawowe funkcje obu aplikacji to:

 • szybkie doładowanie konta iforbet
 • dostęp do zakładów na żywo
 • możliwość obstawiania zakładów przedmeczowych
 • match tracker, czyli śledzenie zdarzeń przy użyciu wizualizacji

forBET Aplikacja Android

 1. Wejdź na stronę główną iforbet.pl
 2. Pośrodku ekranu kliknij w okienko forBET Aplikacja mobilna / Pobierz
 3. Przesuń kursorem na dół ekranu oraz kliknij okienko Zainstaluj Android
 4. Następnie kliknij Pobierz, po czym automatycznie rozpocznie się pobieranie
 5. Po pobraniu aplikacji, kliknij przycisk Instaluj. I postępuj zgodnie z instrukcją
 6. Po instalacji otwórz aplikację
 7. Gotowe: graj gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Uwaga! Ze względu na przepisy prawa aplikacji nie można pobrać z Google Play, a wyłącznie bezpośrednio ze strony bukmachera.

forbet Aplikacja iOS

 1. Wejdź na stronę główną forBET (lub do Apple Store i wpisz w wyszukiwarkę forBET)
 2. Pośrodku ekranu kliknij w okienko forBET Aplikacja mobilna / Pobierz
 3. Przesuń kursorem na dół ekranu oraz kliknij okienko Zainstaluj Android
 4. Następnie kliknij Pobierz, po czym automatycznie rozpocznie się pobieranie
 5. Po pobraniu aplikacji, kliknij przycisk Instaluj. I postępuj zgodnie z instrukcją
 6. Po instalacji otwórz aplikację
 7. Gotowe: graj gdzie chcesz i kiedy chcesz.

iforbet.pl Oferta VIP oraz indywidualna oferta lojalnościowa

Oferta VIP dedykowana graczom operującym wysokimi stawkami jest obecnie w planach forBET. Ów pomysł wskazuje na atrakcyjny kierunek rozwoju firmy. Propozycje skierowane do osób, które bawi gra dużymi kwotami może przynieść dodatkowe korzyści obu stronom zakładu i podnieść atrakcyjność portalu. W chwili obecnej zamiast oferty VIP, iforbet.pl przygotował wewnętrzny program lojalnościowy. Oficjalnie nie ma go na stronie bukmachera, ale stali gracze z pewnością znają korzyści płynące z regularnej gry w serwisie. Każde eKonto jest oceniane indywidualnie przez dział marketingu. W zamian za lojalność i aktywność na portalu, użytkownikom oferowane są atrakcyjne bonusy i ciekawe promocje.

Sponsoring forBET: Wspieramy polski sport

Sponsoring oraz działalność patronacka są cechą charakterystyczną działalności zakładów bukmacherskich forBET. Firma wspiera większe i mniejsze kluby oraz wydarzenia sportowe. Szczególną troską pod tym względem otacza inicjatywy związane z dyscyplinami, takimi jak: żużel oraz piłka nożna.

FORBET: kontakt z Obsługą Klienta

Nie da się ukryć, że zakłady sportowe online są w Polsce rynkiem prężnie, ale wciąż jednak rozwijającym się. Nierzadko typerzy z długim stażem wolą korzystać z usług lokali, aniżeli grać w internecie. Obsługa Klienta forBET uwzględnia ten szczególny aspekt polskiego środowiska zakładów wzajemnych oraz wychodzi naprzeciw potrzebom swoich graczy. iforbet.pl proponuje dwa rodzaje kontaktu bezpośredniego z konsultantem. Forbet kontakt umozliwia przez: livechat oraz infolinia, które są dostępne od 6:00 do 22:00.

Skontaktuj się – czyli livechat, jest najważniejszym kontaktem bezpośrednim w środowisku, którego istotą jest ciągła zmiana. Konsultanci odpowiadają szybko na zgłoszenie, a udzielane informacje są zwięzłe. W celu uzyskania bardziej szczegółowych danych, konsultanci szerują link do źródła i zachęcają do jego lektury. Czas reakcji: od kilku do kilkunastu sekund.

 • Infolinia – czyli telefoniczny kontakt z konsultantem. Jest to sprawnie działający mechanizm wsparcia dla użytkowników serwisu. Rozmówcy są świetnie przygotowani oraz uzupełniają livechat wiedzą szczegółową dotyczącą produktów i usług świadczonych przez iforbet.pl. Warto dzwonić w celu wyjaśniania bardziej skomplikowanych aspektów gry. Czas reakcji: od kilku do kilkunastu sekund
 • Formularz zgłoszeniowy – forma kontaktu dostępna z okna dialogowego Skontaktuj się. Dział Pomocy zachęca, aby wszelkie pytania kierować za jego pośrednictwem gdy pojawią się poza godzinami pracy biura. W stosunku do form kontaktu bezpośredniego ma ona swoje technologiczne ograniczenia, a jednak odpowiedzi przesyłane są odpowiednio szybko a treść ich jest na temat. Czas reakcji: od kilkunastu minut do kilku godzin
 • E-mail – czyli możliwość przesłania zapytania odpowiedniemu działowi. Są ich 3: Pomoc Ogólna, Reklamacje, Reklama i współpraca. Udogodnienie polegające na wysłaniu wiadomości bezpośrednio do rąk adresata bez pośrednictwa Formularza kontaktowego. Szybka i łatwa konsultacja skomplikowanych zagadnień szczegółowych
 • FAQ – czyli zestaw najpopularniejszych pytań i odpowiedzi. FAQ podzielono na 3 różne kategorie: Rejestracja i konto, Wpłaty i wypłaty, czy Zawieranie zakładów. Podręczny przewodnik po podstawowych problemach, które może napotkać każdy początkujący gracz serwisu

iforbet.pl  – w jakich krajach prowadzi działalność?

Legalny bukmacher w polsce musi posiadać licencję na prowadzenie działalność w RP. Aczkolwiek nie tylko osoby przebywające w kraju mogą korzystać z usług firmy. Ważne jest to, aby sprawdzić czy prawo w państwie pobytu zezwala na grę w www.forbet.pl . Jeśli tak jest w istocie, to śmiało można obstawiać. Walutą, którą można grać jest polski złoty – PLN. Niestety, strona nie jest tłumaczona na języki obce.

Opinie forBET: Czy warto obstawiać ?

Zakłady bukmacherskie w internecie są wciąż rozwijającą się gałęzią branży w Polsce. iforbet opinie zbiera pozytywne, gdyż odważnie postanowił zainwestować wyłącznie w działalność online. Pod tym względem wpisuje się idealnie w ducha czasów, którego impuls płynie z zachodnich państw Europy. Przeniesienie biznesu do internetu wymaga opanowania innych narzędzi sprzedaży niż wymagają tego punkty naziemne. Dlatego firma nadzwyczaj dobrze radzi sobie w sieci.

Udogodnienia technologiczne oraz świetny projekt serwisu iforbet.pl i towarzyszących mu aplikacji, świadczy o bardzo dobrym starcie bukmachera w branży. Ważnym elementem jego oferty są konkurencyjne kursy walutowe – jedne z najwyższych w Polsce. Stosunkowo duży wybór dyscyplin oraz rynków sprawia, że większość typerów znajdzie w ofercie zakładów bukmacherskich forBET swoje ulubione zakłady sportowe.

 Sprawdź 1200 zł na start w forBET

 


Opinie użytkowników

Brak recenzji


Czy masz pytanie lub opinię na temat tego artykułu? Podziel się nimi z nami!

Twój adres e-mail nie będzie uplubliczniony. Niebędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*


1200 zł BONUS

bonus 100% do 400 zł
bonus 75% do 400 zł
bonus 50% do 400 zł

1200 zł BONUS