Skip to main content

expekt Bonus i Opinie

Bonus850zł w bet-at-home
Warunki bonusuBonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni
LicencjaMalta
Dostępne walutyPLN, EUR, GBP
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
Najlepsza alternatywa
Oferta
bet-at-home logo

850 zł BONUS

kod bonusu FIRST
Sprawdź
Bezpieczny Link
Wybierz ulubioną metodę płatności
VisaMasterCardTrustlySofortDiners Club
Bonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni

Ocena całościowa
3.5/5
Anna Gwiazda
Autor:

Expekt to mocny gracz na międzynarodowym rynku buków online. Doceniam jego historię i ofertę, jednak w bezpośrednim starciu wybieram Unibet i bet-at-home.

Zrecenzowano dnia
Bonus
80%
darmowy zakład - cashback na pierwszy zakład - wypłata bez obrotu
Mobile
85%
aplikacja na Android
Licencja
70%
bukmacher z licencją UE
Wiarygodność
90%
wiarygodny bukmacher, ocena -B w rankingu SBR

expekt: hazardowy gigant w Europie

expekt jest hazardowym gigantem i jedną z lepiej rozpoznawanych marek na polskim rynku. Popularność zawdzięcza przede wszystkim Zbigniewowi Bońkowi, który przez wiele lat był twarzą kampanii bukmachera. Lubiana i doceniana przez Polaków spółka utraciła ważność licencji po noweli ustawy hazardowej z kwietnia 2017 roku.

Jednak osoby nieprzebywające w Polsce mogą śmiało korzystać z oferty bukmachera, gdyż posiada on niezbędne licencje UE na prowadzenie działalności.

Szwedzka firma powstała w 1999 roku i od tego czasu dystansuje konkurencję ofertą bukmacherską przygotowaną dla jak najszerszego grona odbiorców.

Sprawdź ofertę bukmachera nim postawisz swój pierwszy zakład.

Jeśli jednak przebywasz za granicą pamiętaj, że zaklady bukmacherskie online bet-at-home mają jeszcze lepszą ofertę dla nowych graczy.

Czy expekt jest legalny w Polsce?

Niestety, jeden z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych zakładów bukmacherskich na świecie – expekt – nie otrzymał zgody polskiego ministerstwa na prowadzenie zakładów wzajemnych w internecie.

 • Powszechnie wiadomo, że sposobów na ominięcie przepisów jest mnóstwo, ponadto bukmacher udostępnia stronę internetową w języku polskim oraz polskojęzyczną Obsługę Klienta
 • Należy jednak pamiętać, że grając u nielegalnego bukmachera narusza się prawo. Konsekwencje takich działań mogą prowadzić do kontroli Urzędu Skarbowego oraz wysokich kar finansowych
 • Rekomendujemy korzystanie z usług legalnych zakładów bukmacherskich prezentowanych na opublikowanej liście Ministerstwa Finansów RP

expekt Bonus Powitalny

Bonus powitalny jest doskonałą zachętą do obstawiania dla nowych graczy. Podobnie jest u bukmachera expekt, nim jednak expekt uzyska licencję sprawdź bet-at-home, który ma obecnie jeden z najwyższych kursów na rynku.

bet-at-home-bonus

Bonus 850zł w bet-at-home

Bonus powitalny w bet at home wynosi 850 zł.  0% podatku od bonusu. Czas przeznaczony na realizację warunków bonusu w bet-at-home –  90 dni. Warunki uzyskania bonusu w bet-at-home :

 • bonus  850zł po złożeniu 1 depozytu na konto bonusowe
 • bonus należy aktywować w ciągu 10 dni ( w innym razie bonus przepada ), a następnie masz 90 dni na jego wykorzystanie
 • wypłata bonusu –  obrót 4x z kursem min. 1.7.
Sprawdź bonus 850 zł w bet-at-home

expekt Nowe Konto

Nowe Konto w expekt jest niezbędne, by móc skorzystać z Cashbacku Powitalnego, produktów bukmacherskich oraz innych promocji bukmachera takich, jak bonusy bukmacherskie. Rejestracja konta u bukmachera jest dziecinnie łatwa. Wystarczy odwiedzić stronę główną bukmachera, następnie w prawym górnym rogu kliknąć w ikonkę zarejestruj się:

 1. Po otwarciu formularza rejestracyjnego wypełnij twoje dane osobowe oraz dane logowania konta. Polska jest opisana jako inne.
 2. Zaznacz chceckboxy Dodatkowe informacje, aby zaakceptować regulaminu serwisu.
 3. Następnie kliknij Utwórz konto i odbierz wiadomość wysłaną przez bukmachera na adres email podany podczas rejestracji konta.
 4. Zaloguj się przez otrzymany link aktywacyjny, po czym w pełni aktywuj konto dokonując pierwszej wpłaty.

expekt Promocje dla Aktywnych Graczy

expekt proponuje użytkownikom swojego serwisu dodatkowe promocje, by jeszcze bardziej uatrakcyjnić swoją ofertę bukmacherską.

Wyzwanie na kickoff
Oferta ważna od 10. sierpnia do 3. września 2018. By wziąć udział w promocji wystarczy kliknąć w ikonkę znajdująca się na stronie głównej expekt. Zabawa polega na kolekcjonowaniu punktów, z które gracz otrzymuje nagrody w postaci bonusu. W promocji mogą brać udział kupony na zakłady sportowe: SOLO (1 zł – 2 pkt), AKO (1 zł – 3 pkt), przedmeczowe oraz live. Minimalny kurs powinien wynosić 1,5 a minimalna stawka 4 zł. Klasyfikacja punktowa jest ułożona progresywnie: za najniższy – 1. poziom – 40 zł, dla poziomu najwyższego – 6. – 3.200 zł. Przyznawanie nagród odbywa się w każdy wtorek do 3. września. Uwaga! Na samym końcu expekt przygotuje ogólny ranking graczy spośród, których zostanie wyłoniony najlepszy. Otrzyma on, aż 800 zł dodatkowych środków na grę. Warunki przyznanych bonusów są proste: wystarczy obrócić 6x przyznaną kwotą z kursem minimalnym 2,0 z min. 3 możliwymi wynikami.

Poleć znajomego – odbierz 100 zł

Klasyczna oferta za polecenie przyjaciela. Wystarczy, że polecona osoba postawi tylko 1. kupon, a Ty otrzymasz 100 zł dodatkowych środków na grę. Aby wziąć udział w promocji należy zalogować się na konto. Następnie wejdź w zakładkę  Poleć znajomych. Bezpośrednio ze strony bukmachera, napisz list polecający do przyjaciół lub skontaktuj się z nimi przez media społecznościowe.

Multi+
Oferta dotyczy wybranych, przedmeczowych oraz zakładów live akumulowanych dla +5 zdarzań dyscyplin sportowych: piłka nożna, koszykówka, hokej. Każdy z uczestników może otrzymać, aż 100% więcej za poprawnie wytypowane zakłady. Stawki rosną progresywnie począwszy od kuponów +5 – 5% do kuponów +16 – 100%. Kurs minimalny pojedynczego typu powinien wynieść przynajmniej 1,2. Maksymalny bonus, ktróry można otrzymać wynosi, aż 100.000 zł.

Cash Out
Świetna opcja dla wszystkich, którzy przewidują porażkę w typowaniu prawidłowego wyniku rozgrywki. expekt umożliwia wycofanie środków przed ostatecznym rozstrzygnięciem zakładu. Cash Out może być Częściowy lub Całkowity – to Ty decydujesz ile pieniędzy chcesz wypłacić. Oferta obowiązuje na zakłady pojedyncze oraz wielokrotne.

expekt Legalny Bukmacher – co z podatkiem od zakładów?

Mangas Gaming jest maltańską grupą i właścicielem expekt. Nowa ustawa z kwietnia 2017 roku ograniczyła dostępność polskiego rynku dla zagranicznych firm organizujących zakłady wzajemne. Zatem expekt nie ma polskiej licencji, choć jest legalnie działającym bukmacherem w Unii Europejskiej. Spółka posiada licencję wydaną przez Malta Gaming Authority, która sprawuje nad nią nadzór kontrolny. Podatek dla firm nieposiadających licencji w Polsce wynosi 0%.

expekt Wiarygodny Bukmacher Online

expekt prowadzi działalność od 1999 r. Firma w rankingu wypłacalności plasuje się dość wysoko, bo SBR ocenia ją na -B. Biorąc pod uwagę skalę od +A do F, wynik -B nie jest zły i świadczy o wysokim wskaźniku wypłacalności spółki. Nad serwisem ponadto sprawuje nadzór Malta Gaming Authority. Witryna posiada certyfikat SSL, a firmy Dell i Frontinet Firewall zabezpieczają serwery bukmachera.

expekt zakłady na żywo

Atrakcyjna oferta expekt dla zakładów na żywo wymaga omówienia w osobnym akapicie.

expekt zakłady na żywo

W centralnym miejscu panelu znajdują się podstawowe zakładki ułatwiające nawigację serwisu, należy kliknąć w okienko NA ŻYWO, by przenieść się do zakładów live. Prezentowana tabela przedstawia aktualne wydarzenia oraz te, które rozpoczną się w najbliższym czasie. Wydarzenia są ułożone dyscyplinami, w których można wyróżnić poszczególne rozgrywki. W tym miejscu można również zmienić układ wyników wyszukiwania wybierając jedną z dostępnych kategorii: Wynik meczu, Liczba goli, Wynik 1. połowy. Dodatkowe zakładki umożliwiają poszerzenie podglądu. Po kliknięciu na dane wydarzenia wyświetlony zostaje szczegółowy podgląd zdarzenia dostępne rynki oraz wizualizacje. expekt zapewnia funkcję multiscreen, dzięki której można śledzić kilka zdarzeń równocześnie. Wszystkie dane dotyczące rozgrywek można znaleźć w zakładce Statystyki, w której są one na bieżąco uaktualniane.

Aktualnie expekt ma w ofercie 11 bardzo popularnych dyscyplin oraz różnorodne rynki, więc z pewnością wiele osób znajdzie tu swoje ulubione sporty. Warto zaznaczyć, że środowisko zakładów na żywo jest bardzo dynamiczne, a oferta na bieżąco jest uaktualniana. Obecnie w zestawieniu bukmachera znajdują się:

expekt Metody Płatności

Metody płatności w expekt są na tyle różnorodne, aby w szybki I bezpieczny sposób deponować środki na koncie gracza.

expekt metody płatności

Bukmacher obsługuje wiele krajów dlatego zależnie od państwa, w którym aktualnie przebywa użytkownik serwisu możliwe są inne formy płatności. Metody są różne, ale wśród nich polscy gracze z pewnością odnajdą znajome formy dokonywania transakcji. Dla osób przebywających w Polsce obowiązują następujące metody płatności (bukmacher Tpay i bukmacher PayPal nie są dostępni):

Dla osób mówiących po polsku i przebywających poza granicami kraju np. na Malcie, dostępne formy płatności to:

 • Visa / debetowa kredytowa
 • Skrill
 • Neteller
 • przelew bankowy

WPŁATY / WYPŁATY

Szybkie tempo realizacji oraz bezpieczeństwo transakcji są cechami charakteryzującymi usługi płatności w expekt.

WYPŁATA DEPOZYTU MINIMALNE MAKSYMALNE
Visa 15 zł
Trustly 15 zł
Skrill 40 zł
Ecopayz 15 zł
Neteller 40 zł
przelew bankowy 40 zł

Doładowanie konta w 3. krokach:

 1. Zaloguj się w serwisie expekt.
 2. W prawym górnym rogu kliknij w ikonkę Wpłać.
 3. Wybierz preferowaną formę płatności → postępuj zgodnie z instrukcją.

Wypłata środków w 3. krokach:

 1. Zaloguj się na konto, po czym w prawym górnym rogu kliknij Wypłać.
 2. Następnie uzupełnij dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy) → dodaj go do zakładki Moje dokumenty w opcjach Twojego konta.
 3. Wybierz metodę wypłaty środków (najprawdopodobniej będzie to przelew bankowy), wybierz wysokość kwoty, zaakceptuj → postępuj zgodnie z instrukcją.

Uwaga! Transfer wypłacanych środków za pośrednictwem przelewu bankowego może trważ, aż 7 dni. Możliwe jest bezpłatne wypłacanie środków 1x w tygodniu. Od kolejnych poleceń wypłaty są pobierane dodatkowe opłaty. W razie doładowań konta za pośrednictwem karty, pobierana jest opłata w wysokości 2% od deponowanej kwoty, jeśli wysokość wpłacanych środków będzie niższa niż 400 zł. Aktualnie możliwość transakcji na terenie Polski dla kart Maestro oraz Mastercard są niedostępne. Jeżeli wybrałeś inny kraj pobytu niż „inne”, czyli Polska, Dział Płatności może zażądać dowodu pobytu w innym kraju, może to być rachunek za wodę, prąd, gaz etc.

expekt Oferta Bukmacherska

Wartym uwagi w ofercie expekt są na pewno kursy. Bukmacher jest świadomy swoich atutów, dlatego uwzględnił ofertę kursową w osobnej zakładce. Można do niej przejść klikając w kursy. Znajdzie się tam zestawienie wydarzeń z uwypukleniem wysokości kursów.
Atrakcyjna oferta kursowa jest uzupełniona 34. dyscyplinami na zakłady sportowe oraz niezliczoną ilością rynków. Bukmacher zadbał o to, by wybór był jak największy, a portal dedykowany graczom o różnych zainteresowaniach. Na liście sportów dla zakładów przedmeczowych znajdują się również esporty, co świadczy o udoskonalaniu portalu zgodnie z duchem czasów, oto jakie dyscypliny można między innymi odnaleźć w witrynie expekt:

 • Piłka Nożna
 • Esporty
 • Tenis
 • Narciarstwo górskie
 • Piłka Ręczna
 • Narciarstwo alpejskie
 • Koszykówka
 • Pessapallo
 • Sztuki Walk
 • Rajdy Samochodowe
 • Hokej na Lodzie
 • Rugby
 • Kolarstwo
 • Żużel
 • Formuła 1
 • Golf

Jakość strony internetowej expekt

Strona internetowa expekt ma przyzwoity projekt. Informacje są ułożone czytelnie, a oprawa wizualna całości nie jest nachalna oraz wzmacnia przekaz bukmachera. Biel i pomarańcz są świetnie wyważone. Ciepłym kolorem są uwypuklone promocje oraz produkty bukmacherskie. Na białym tle prezentowane są tabele oraz statystyki, czyli właściwa treść serwisu bukmacherskiego. Strona nie jest zaprojektowana oszczędnie, ale równowaga tekstów marketingowych oraz związanych bezpośrednio z obstawianiem jest zachowana. Witryna jest superszybka, łatwo się przechodzi z jednego działu do drugiego. Ponadto logiczny układ zakładek ułatwia rozrywkę i podnosi jakość serwisu.

Expekt Mobile

W ofercie expekt Mobile jest bardzo dobrze zaprojektowana aplikacja na Android (mało waży, szybko się ładuje) oraz przeglądarkowa wersja strony. Spełnienie minimalnych wymagań technicznych zakładów na telefon umożliwia obstawianie kuponów zawsze i wszędzie. Warto pochylić się nad propozycją expekt KOMÓRKA, gdyż zdecydowanie podnosi ona komfort gry. Aplikacja jest do pobrania na stronie bukmachera, a podstawowe korzyści płynące z jej obsługi to:

 • Dostęp do bogatej oferty przedmeczowej oraz live.
 • Szybki dostęp do bieżących oraz rozliczonych zakładów, dzięki temu zawsze można kontrolować swoje działania.
 • Dostęp do udoskonalonej usługi Cash Out, można włączyć opcję Całkowitą lub Częściową.
 • Ciekawy design, dobra kopia oficjalnej witryny bukmachera.

expekt – oferta VIP

expekt przygotował ofertę VIP, która jest swoistym programem lojalnościowym. Lojalni oraz aktywni gracze mogą liczyć na specjalne względy bukmachera.

bet365 program VIP

Podobnie jak w innych firmach bukmacherskich, zaproszenia do oferty VIP są wysyłane przez bukmachera do typerów, którzy wyróżniają się na tle innych użytkowników serwisu regularnością i stylem gry. Oferta jest dość atrakcyjna, a szczęśliwcy, którzy zostaną zaproszeni do oferty VIP mogą liczyć na:

 • Specjalne, zamknięte dla innych graczy promocje i konkursy.
 • Wyjazdy VIP na duże I ważne wydarzenia sportowe w Europie.
 • Spersonalizowane bonusy.
 • Prywatny asystent.
 • Jeszcze szybsze wpłaty/wypłaty.

Obsługa Klienta expekt

expekt udostępnia swój dział Obsługi Klienta codziennie od 10-23. Wsparcie internetowe jest dostępne w języku polskim i już spełnienie tych dwóch kryteriów (język oraz godziny otwarcia) sprawia, że obsługa klienta jest mocną stroną bukmachera. Wystarczy wejść na stronę główną expect → kliknąć w zakładkę: Pomoc:

 • Czat na żywo – natychmiastowy odbiór zgłoszenia przez konsultanta. Rozmówcy są gruntowanie przygotowani do pracy oraz wykazują gotowość do podejmowania inicjatywy.
 • Formularz kontaktowy – bardziej formalny kontakt z obsługą klienta. Odpowiedzi udzielane są do 24. godzin od złożenia zapytania.
 • FAQ – zestaw pytań i odpowiedzi. Bardzo praktyczne porady szczególnie w pierwszym okresie obsługi serwisu. Dobrze zredagowana, poręczna lista najważniejszych pytań.

expekt – w jakich krajach prowadzi działalność?

Strona internetowa bukmachera przetłumaczona jest, aż na 7 różnych języków. Bukmacher oferuje usługi w wielu krajach. Należy pamiętać, że na liście bukmachera Polska znajduje się w kategorii inne. Z bogactwa dostępnych walut można wybrać również PLN, czyli polski złoty.

Czy warto obstawiać w expekt?

Expekt jest zdecydowanie w pierwszej lidze organizatorów zakładów wzajemnych w Europie. Wysokie kursy oraz atrakcyjna oferta produktów bukmacherskich jest dobrą zachętą dla wszystkich, którzy chcieliby doświadczyć wysokiej klasy gry prosto ze Szwecji. Podejmując decyzję gry u bukmachera należy mieć na uwadze, że nie ma on licencji w Polsce. Zatem stawianie kuponów w expekt jest naruszeniem polskiego prawa. Obstawianie u bukmachera wiąże się również pominięciem 12% opłaty podatkowej, która u tego bukmachera wynosi 0%.

Kasyno: Nowy obszar w expekt

Dla znudzonych sportem, bądź niecierpliwych graczy, chcących pomnożyć swoje zyski od razu, expekt przygotował szeroką ofertę kasyna online oraz atrakcyjne gry. Dostępne są zarówno Video-Sloty, Sloty klasyczne, gry stołowe jak i live kasyno. Na użytkowników serwisu czeka tutaj prawie 350 różnych gier. Kasyno expekt korzysta z usług międzynarodowego operatora Gaming Technology Solutions Limited (GTS).

expekt-bonus-kasyno

Gry Hazardowe 3D i Sloty Online

Tutaj nawet najbardziej wybredny gracz znajdzie coś dla siebie, bo w Kasynie Expekt można zagrać aż na kilkuset Slotach Video (m.in. Gonzo’s Quest, Starburst), a także na slotach klasycznych. Mamy możliwość gry na kilkudziesięciu slotach online.

expekt-casino-gry

Ruletka i Black Jack
W tradycyjnej wersji do wyboru mamy 9 stołów do Ruletki i 10 do Blackjacka. Stawki zaczynają się od 0,10€, a kończą na tysiącach Euro. Zaś w opcji Kasyno Live możemy podejść do 7 stołów z Ruletką i kilkudziesięciu z Blackjackiem.

Gry stołowe

Spośród gier stołowych innych niż Ruletka i Blackjack mamy możliwość gry w Baccarat, Texas Hold’em, Punto Banco (w trzech wersjach stawek) i inne. Zwolennicy tych gier znajdą też coś dla siebie w wersji gry z krupierem na żywo, bo Kasyno Live w Expekt daje taką możliwość. Ofertę uzupełnia kilka stołów z pokerem online.

expekt-casino-liveJackpot

Kasyno Expekt daje nam możliwość gry na kilkunastu Slotach z Jackpotem, (np. Hall of Gods, Mega Fortune, Mega Moolah, Mega Joker), którego wysokość może wynosić kilkanaście milionów złotych.

Media Społecznościowe

expekt funkcjonuje też w mediach społecznościowych. Prowadzony jest profil bukmachera na Twitterze, a ilość wpisów i interakcji świadczy, o tym, że ktoś o dobre imię operatora w sieci naprawdę dba. Dla tych, którzy obserwują Expekt na Twitterze przygotowane są czasami osobne expekt bonusy i ciekawe konkursy. Ponadto prowadzony jest patronacki serwis Piłka okiem experta, na bieżąco aktualizowany o prognozy i informacje ze światowych boisk. Otwarto również dedykowany produktom firmy oraz usługom kanał w serwisie YouTube.

Podsumowanie: expekt jest bardzo dobrym bukmacherem

expekt jest w światowej czołówce firm organizujących rozrywkę na pieniądze. Do skorzystania z jego usług zachęcają:

 • Atrakcyjne promocje dla nowych oraz aktywnych graczy.
 • Szybkie i bezpieczne transfery środków.
 • Licencja UE oraz certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo gry.
 • Prosta obsługa zakładów i funkcjonalny profil gracza.

Tym, którzy trzymają węża w kieszeni z pewnością spodoba się fakt, że można zagrać już od stawki 0,50 PLN i minimalnej wpłaty wysokości 15 zł. Osoby dysponujące większymi limitami na grę oraz potrzebą szybkiego przepływu gotówki również znajdą tu coś dla siebie. Potrzebę dynamicznej gry i wysokich obrotów zapewnią zakłady bukmacherskie na żywo lub kasyno expekt. Pamiętaj jednak, że zaklady bukmacherskie online w expekt.com są w Polsce nielegalne. Obstawianie online, również przez aplikacje bukmacherskie, może skutkować konsekwencjami prawnymi dla każdego użytkownika serwisu.  Rekomendujemy grę u bukmacherów, którzy mają zgodę Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie działalności.

Sprawdź bonus 850 zł w bet-at-home

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*