Skip to main content

ETOTO Bonus i Opinie

Bonus200% od depozytu
Warunki bonusuBonus 200% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 2,20
w ciągu 30 dni
Metody płatnościVisa, MasterCard, Skrill, Neteller, Przelew bankowy, Przelewy24, Dotpay, BLIK
LicencjaPolska
Dostępne walutyPLN
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
Lubimy to
Oferta

200 zł BONUS

200% od depozytu
Bezpieczny Link
Wybierz ulubioną metodę płatności
VisaMasterCardSkrillPrzelewy24BLIK
Bonus 200% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 2,20
w ciągu 30 dni

Ocena całościowa
4.5/5
Anna Gwiazda
Autor:

ETOTO zyskuje ostatnio coraz większą popularność. Jego mocną stroną są program bonusowy ETOTOMANIA i naprawdę dopracowana aplikacja mobilna. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko transmisji wydarzeń sportowych na żywo.

Zrecenzowano dnia 29/10/2020
Bonus
85%
Atrakcyjny Bonus Powitalny
Strona Internetowa
85%
Dobra optymalizacja + szybko się ładuje
Mobile
85%
Apki na Android i iOS
Licencja
100%
Legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
100%
Pełna ochrona

Stabilna pozycja na rynku, młodego bukmachera ETOTO

O ETOTO opinie są zróżnicowane. Jedni chwalą Bonus na start, drudzy atrakcyjne freebety dla aktywnych graczy, inni natomiast utyskują na skromną ofertę bukmachera. Podzielone zdania dotyczące sposobu organizacji zakładów wzajemnych są, jak wiadomo, siłą napędową rozwoju marki.

Firma założona w 2011 roku ma stabilną pozycję na polskim rynku.

 1. ETOTO zakłady bukmacherskie prowadzi w punktach naziemnych (kilkadziesiąt w wielu większych i mniejszych miastach) oraz, w internecie
 2. Kierunki rozwoju oferty bukmacherskiej świadczą o wysokiej klasie serwisu, a świetnie zaprojektowana strona internetowa jest łatwa w nawigacji
 3. Widać, że bukmacher goni konkurencję wprowadzając ulepszenia serwisu online.
 4. Planowaną aplikację na urządzenia mobilne poprzedziła premiera doskonale zoptymalizowanej, przeglądarkowej wersji strony

Sprawdź naszą opinię o działalności etoto oraz ranking bukmacherów nim zaczniesz obstawiać.

Plusy ETOTO
 • bonus powitalny 200% do 200 PLN,
 • program bonusowy ETOTOMANIA,
 • szybkie wpłaty bez prowizji,
 • aplikacja na urządzenia mobilne,
 • legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów RP.
Minusy ETOTO
 • podatek od zakładów sportowych 12%,
 • dodatkowy podatek 10% od wygranych powyżej 2280 PLN,
 • brak transmisji na żywo.

ETOTO Bonus na Start: 200% do 200 zł

ETOTO Bonus na start w pakiecie powitalnym oferuje wyjątkową promocję ! Za samą rejestrację konta można zyskać, aż 200% do 200 zł dodatkowych środków na grę.

Bonus powitalny ETOTO

ETOTO BONUS 200% do 200 zł

ETOTO bonus powitalny ma bardzo atrakcyjny. Nowi użytkownicy mogą liczyć na bonus w wysokości 200% aż do kwoty 200 zł. Przykładowo wpłać:

 • 10 zł, dodatkowo otrzymasz 20 zł. Łącznie masz 30 zł na grę.
 • 50 zł, dodatkowo otrzymasz 100 zł. Łącznie masz 150 zł na grę.
 • 100 zł, dodatkowo otrzymasz 200 zł. Łącznie masz 300 zł na grę.
 • 300 zł, dodatkowo otrzymasz 200 zł. Łącznie masz 500 zł na grę.

Według wielu użytkowników to najlepsza, a przynajmniej jedna z lepszych ofert promocyjnych dostępnych na rynku, która potraja pierwszą wpłatę aż do 200 zł. Przed wypłatą, bonusem i depozytem trzeba obrócić 4 razy, na co gracz ma 30 dni. Obrotu można dokonać na zdarzeniach:

 • pojedynczych z kursem min. 2.20,
 • wielokrotnych z kursem min. 2.20, gdzie minimalny kurs każdego wydarzenia na kuponie wynosi 1.50

Bonus od ETOTO w pigułce

 • bonus 200% do 200 zł
 • oferta dla kont zarejestrowanych po 1 sierpnia 2019 roku
 • minimalny depozyt kwalifikujący do odebrania bonusu – 1 zł
 • konieczność przejścia pozytywnej weryfikacji tożsamości na podstawie dokumentu – dowodu osobistego lub paszportu
 • maksymalna wartość bonusu – 200 zł
 • czas na dokonanie obrotu – 30 dni
 • 4-krotny obrót depozytem i bonusem w zakładach przedmeczowych lub LIVE
 • obrót w zakładach pojedynczych o kursie min. 2.20 lub zakładach wielokrotnych o łącznym kursie kuponu 2.20,z minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia w wysokości 1.50
 • bonus nie łączy się z innymi promocjami
Odbierz Bonus 200% w ETOTO

ETOTO Nowe Konto krok po kroku

etoto-rejestracja

Wyjątkowa szybka rejestracja, by móc otworzyć na etoto Nowe Konto. Bukmacher reklamuje, że proces trwa tylko 90 s. W rzeczywistości jest to kilka minut, ale w porównaniu z innymi serwisami jest to i tak ekspresowe tempo. Sprawdź jak krok po kroku założyć Indywidualne Konto Klienta (IKK):

 1. Ze strony głównej w prawym górnym roku wejdź w ikonę Załóż Konto.
 2. Zostaniesz przekierowany w podzakładkę Bonusową, kliknij Skorzystaj z Bonusu i przejdź do formularza rejestracyjnego.
 3. Wypełnij formularz odpowiadając na wszystkie pytania zgodnie z prawdą. Następnie kliknij Załóż Konto. Teraz dołącz zdjęcie lub skan dokumentu (dowodu osobistego lub paszportu).
 4. Sprawdź mail podany podczas rejestracji, otrzymasz wiadomość o założeniu konta oraz statusie Twojej weryfikacji.
 5. Weryfikacja trwa kilka minut.

Zaproś znajomych do ETOTO

Zaproś do 10 znajomych, otrzymując 50 PLN za każdego poleconego, czyli łącznie aż 500 PLN.

Pamiętaj, że aby odebrać bonus musisz mieć na swoim koncie obrót na min. 50 PLN po kursie 2,20. Z kolei polecony musi dokonać obrotu na kwotę minimum 300 PLN.

Przed wypłatą otrzymanego bonusu musisz obrócić nim 5-krotnie w zakładach pre-match lub live.

Może to być zakład pojedynczy o kursie min. 2.20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2.20 i minimalnym pojedynczego zdarzenia 1.30.

ETOTO Legalny Bukmacher – co z podatkiem od zakładów?

Firma ETOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2011 roku. Uzyskując licencję Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie zakładów wzajemnych w Polsce dołączyła do elitarnego grona legalnych bukmacherów.

Gdy w 2017 roku prezydent podpisał znowelizowaną Ustawę Hazardową w polskiej branży zakładów sportowych nastąpiło trzęsienie ziemi. ETOTO, śladem innych firm, przerzucił 12% podatek od wygranej na swoich graczy. Bukmacher oferuje w zamian dość wysokie kursy, promocje i bonusy, których celem jest odciążenie kieszeni typera. Wprowadzona usługa automatycznego wliczania podatku w postawiony zakład, ma uczynić grę bardziej komfortową dla użytkowników serwisu.

Uwaga! Nie można zapomnieć, że oprócz Ministerstwa podatki pobiera również Urząd Skarbowy. Dlatego od wygranej kwoty 2280 zł doliczany jest podatek w wysokości 10%.

ETOTO wiarygodny Bukmacher Online

ETOTO organizuje zakłady na wydarzenia sportowe, społeczne i polityczne. Prowadzenie działalności w lokalach naziemnych oraz internecie wymaga otrzymania zgody odpowiedniego organu kontrolnego, którym w tym wypadku jest Ministerstwo Finansów.

Nadzór ministerialny nad spółką gwarantuje ochronę danych i bezpieczeństwo gry. Dodatkowo, ETOTO wiarygodny bukmacher online, zabezpiecza serwis posiadając certyfikat SSL oraz stosując najnowsze i sprawdzone technologie. Wszystko po to, by nie zawieść zaufania swoich użytkowników.

Po wejściu na portal, w prawym dolnym rogu strony, odnaleźć można notkę dotyczącą podstawowych zasad serwisu. Warunki korzystania z portalu są banalnie proste: należy mieć +18 lat oraz mieć świadomość tego, że hazard może prowadzić do uzależnień. Realizując politykę Odpowiedzialnej gry, etoto zamieszcza również szereg dokumentów, które mają pomóc graczom chronić ich interesy, poznać ich prawa oraz obowiązki.

 • Regulamin / Regulamin ofert / Zasady zakładów – przejrzyście i czytelnie napisane dokumenty. W pierwszym można odnaleźć ogólne zasady gry z ETOTO. W drugim natomiast – szczegółowo opisane warunki korzystania z promocji bukmachera. Trzeci jest w pełni poświęcony warunkom zakładów. Podzielenie regulaminu na 3 części jest świetnym sposobem na odnalezienie się w gąszczu zasad. Warto również podkreślić, że autorzy dokumentów postarali się, by zagadnienia były wyjaśniane językiem prostym i zrozumiałym dla osób nietrawiących żargonu prawniczego.
 • Odpowiedzialna Gra – każdy wiarygodny bukmacher (i pod tym względem ETOTO nie odstaje od śrdniej krajowej) ma na swoim portalu informacje wyjaśniające czym w istocie jest hazard. Wskazane zostają symptomy patologii oraz zamieszczone dane teleadresowe organizacji, które mogą pomóc w walce ze skutkami nałogu, jak np. http://www.psychologia.edu.pl.
 • Polityka Prywatności / Ochrona danych osobowych – niezwykle ważne informacje dotyczące wrażliwych danych uczestników. Bukmacher szczegółowo opisuje czy oraz w jakich celach wykorzystywane są personalia użytkowników. Jak gromadzone są dane i w jaki sposób zabezpiecza się prywatność graczy.

ETOTO Limity Gry / Zawieszenie Konta

Każdy posiadacz konta IKK w razie potrzeby może sam ustalić dzienne, tygodniowe oraz miesięczne limity depozytu, stawek oraz nietrafionych zdarzeń.

Wystarczy wejść na Moje konto → Ustawienia konta → Ograniczenia konta. Konto można również czasowo zawiesić. Aby to zrobić należy wejść na Moje konto → Ustawienia → Zawieszenie aktywności → wybierz okres → kliknij Potwierdź

Dodatkowe zabezpieczenie uniemożliwia cofnięcie wydanego polecenia zawieszenia konta. Bardziej radykalną formą jest wykluczenie konta na okres min. 3 miesięcy. W tym czasie użytkownik ma dostęp do IKK, ale nie może wykonywać transakcji finansowych.

ETOTO Zakłady Bukmacherskie na żywo

ETOTO zakłady bukmacherskie na żywo przygotował z dużą starannością. Do Zakładów live można przejść bezpośrednio ze strony głównej.

etoto zakłady na żywo

W kolumnie po lewej stronie są zaprezentowane aktualne dyscypliny sportowe oraz rynki, których jest kilkadziesiąt. Znajdujące się sporty live to wzorcowy przykład podstawowego zestawu sportowego dla graczy online. Niemal każdy kibic znajdzie tu swoją ulubioną dziedzinę lub pokrewną. Próżno tu szukać niszowych dyscyplin, ale żelazną klasykę uzupełniają e-sporty oraz dość egzotyczna rozrywka jak siatkówka plażowa czy piłka wodna. Oto kompletna lista złotej trzynastki ETOTO:

Na podstronie zamieszczono dodatkowe podzakładki, dzięki którym nawigacja ofertą na żywo staje się dziecinnie prosta. Pond kolumną z aktualnymi dyscyplinami są karty, takie jak: Wszystkie zdarzenia, podgląd zdarzeń, podgląd azjatycki, Kalendarz na żywo. Wszystkie zdarzenia są rozwinięciem kolumny po lewej stronie, czyli szczegółowo opisanymi rozgrywkami odbywającymi się w czasie rzeczywistym. Podgląd zdarzeń jest precyzyjnie pokazanymi możliwościami zakładów na dane zdarzenie z dodatkowo wydzielonymi kategoriami. Typy zakładów różnią się od siebie w zależności od dyscypliny oraz konkretnego zdarzenia. Podgląd azjatycki jest to pionowe ułożenie treści dla aktualnych zdarzeń. Zamiast orientacji horyzontalnej -+ jest wertykalna ±. Kalendarz na żywo jest harmonogramem obecnych oraz przyszłych wydarzeń. Można zaplanować zdarzenia, aż na 4 dni kolejne dni.

Wizualizacje na żywo w ETOTO

Opiniując zakłady live nie można zapomnieć o wizualizacjach na żywo, które są dostępne dla wszystkich aktualnie rozgrywających się zdarzeń. Po prawej stronie panelu widnieje okienko „Postaw zakład”, pod którym znajduje się wizualizacja na żywo dla wybranego zdarzenia.

Rozmiar okna można zmieniać w zależności od potrzeb. Bardzo dobre zestawienie stonowanego koloru niebieskiego oraz czerwieni nakreśla ramy, w których użytkownik szybko się odnajduje. Niestety brak transmisji live, mimo dostępności wizualizacji na żywo, zdecydowanie obniża jakość serwisu.

Odbierz Bonus 1040 zł w etoto

ETOTO Metody Płatności

Metody płatności u bukmachera etoto są możliwe wyłącznie online. Bukmacher współpracuje ze skromną liczbą pośredników transakcji. Choć jak wiadomo, nie liczba, ale jakość usług jest najcenniejsza. Pod tym względem firma dość dobrze sobie radzi.

etoto metody płatności

Transfer środków, które pojawiają się nierzadko już kilka minut na koncie użytkownika również wynagradza przeciętną, na tle innych firm bukmacherskich w Polsce, ofertę transakcji online. Kwota minimalna, którą można zdeponować wynosi 1 zł. Natomiast środki można wypłacać już od 0,01 zł. Za realizację zleceń płatności nie są pobierane dodatkowe opłaty. Niebawem etoto zapewne dołączy do grona bukmacherów Tpay. Tymczasem wybierz jedną z form płatności i postaw swój pierwszy zakład:

WPŁATY / WYPŁATY

Depozyt

Wpłaty

Wypłaty

Visa/Mastercard

1 zł 0,01 zł

Przelewy24

1 zł 0,01 zł

Blik

1 zł 0,01 zł

Dotpay

1 zł 0,01 zł

Neteller

1 zł 0,01 zł

Skrill

1 zł 0,01 zł

 

Doładowanie konta w 3 krokach:

 1. Zaloguj się do Twojego konta internetowego IKK → Moje konto.
 2. Wejdź w zakładkę Wpłata.
 3. Wybierz dowolną metodę płatności i postępuj zgodnie z instrukcją.

Wypłata pieniędzy w 3 krokach:

 1. Wejdź do serwisu, zaloguj się w → Moje konto.
 2. Kliknij w zakładkę Wypłaty.
 3. Postępuj zgodnie z instrukcją (polecenie wypłaty można wykonać anulować przed zaksięgowaniem środków: wejdź w Historia transakcjiAnuluj).

Uwaga! Wypłacać można jedynie środki z Twojego Salda online (Saldo całkowite jest podglądem depozytu+bonusów, dla których wypłat należy spełnić osobne warunki). Zazwyczaj realizacja zlecenia trwa kilka minut. Jednak maksymalny czas oczekiwania metodą przelewów na konto wynosi 60 min. W przypadku transakcji w weekend oraz święta, realizacja zlecenia może nastąpić w kolejny dzień roboczy.

ETOTO Oferta Bukmacherska

ETOTO od początku działalności konkurował z doświadczonymi bukmacherami wysokimi kursami na zakłady online. Szczególnie w ostatnich miesiącach oferta internetowa bukmachera została sprofilowana tak, aby nawet najbardziej wymagający gracze byli zadowoleni z oferty firmy.

Obecnie zakłady przedmeczowe obejmują, aż 30 dyscyplin sportowych. Wśród wziętych dyscyplin są również modne sporty, m.in.:

 • Boks
 • Piłka Ręczna
 • Siatkówka
 • Piłka Nożna
 • Netball
 • Surfing
 • Trotting
 • Formuła 1

Dodatkowo w ofercie odnaleźć można zakłady specjalne oraz e-sporty. Obie dziedziny zyskują rosnącą popularność w Polsce, a oferta bukmachera jest przygotowana na światowym poziomie. Kto wygra wybory 2020 w USA? Kto uzyska najwięcej głosów w kolejnych wyborach parlamentarnych w Wielkiej Brytanii? Z etoto można się zakładać niemal o wszystkie najważniejsze wydarzenia ze świata społeczno-politycznego.

Jakość strony internetowej ETOTO

Czy jakość strony internetowej ETOTO w ostatnim czasie uległa zmianie na plus? Tak, czytelność i dostosowanie serwisu do potrzeb nawet najbardziej wybrednych graczy, są najważniejszymi udoskonaleniami portalu internetowego bukmachera.

Dzięki wprowadzeniu nowoczesnych rozwiązań przeglądarkowa wersja strony zaprojektowana dla telefonów komórkowych ładuje się szybko i bez problemów. Dlatego nawet brak aplikacji mobilnej jest łatwy do zniesienia.

Przemyślany układ treści na stronie bukmachera ETOTO

Szata graficzna pomaga w orientacji na stronie. Stonowany granat z elementami czerwieni, wskazującymi najważniejsze elementy serwisu, usprawnia nawigację. Użytkownicy z pewnością docenią przemyślany układ treści na stronie ETOTO.

 1. Na stronie głównej w lewej części serwisu znajduje się kolumna z dyscyplinami oraz polecanymi przez bukmachera zdarzeniami
 2. Po środku są prezentowane slajdy z dostępnymi promocjami, najważniejszymi rozgrywkami oraz zakładami live
 3. Po prawej stronie znajdują się okienka informacyjne dotyczące: rejestracji konta, postawienia kuponu, aktualnych zakładów live oraz kalendarz na żywo

Warto podkreślić, że z łatwością można tu odnaleźć dział pomocy, znajduje się on na samym dole wraz z aktualnymi promocjami oraz ofertą bukmachera.

ETOTO – mobilne zakłady bukmacherskie

ETOTO przez kilka ostatnich miesięcy pracował nad optymalizacją strony pod zakłady na telefony komórkowe oraz udostępnieniem natywnych aplikacji. Prace zakończyły się owocnie, gdyż bukmacher w swoim serwisie oferuje dwa typy bukmacherskich aplikacji mobilnych do pobrania:

 1. aplikacja etoto na Android
 2. aplikacja etoto na iOS

Warto dodać, iż za pomocą przeglądarkowej wersji strony, gracze również mają dostęp do serwisu online. Dla wszystkich użytkowników, którzy wybiorą zakłady na telefon oraz zakłady przez aplikacje bukmacherskie, firma przygotowała atrakcyjne promocje i bonusy. Zobacz co w ofercie mobile proponuje ETOTO:

 • szybki dostęp do konta online
 • nowoczesne logowanie jednym kliknięciem – odciskiem palca
 • dodatkowe promocje i bonusy dedykowane specjalnie dla aplikacji Android oraz iOS
 • pełny dostęp do oferty live
 • dostęp do oferty przedmeczowej

ETOTOMANIA w E-TOTO: program lojalnościowy

ETOTOMANIA to program lojalnościowy, który oferuje zarejestrowanym graczom bukmacher E-TOTO. W programie każdy z graczy może uzyskać jeden z trzech statusów:

 1. Brązowy – 1-349 punktów lojalnościowych,
 2. Srebrny – 350-1699 punktów lojalnościowych,
 3. Złoty – 1700 i więcej punktów lojalnościowych.

Status jest przyznawany na podstawie punktów lojalnościowych zdobytych przez gracza w poprzednim miesiącu kalendarzowym, przy czym ważne, aby w tym okresie gracz dokonał co najmniej jednej wpłaty i złożył minimum jeden zakład za stawkę w wysokości minimum 5 PLN. Wówczas automatycznie uzyskuje status Brąz.

Jak zdobywać punkty w programie lojalnościowym ETOTOMANIA?

Punkty lojalnościowe gracze zdobywają za składanie zakładów ze stawką w wysokości co najmniej 5 PLN, które zostaną rozliczone (freebety się nie liczą). Punkty gracza są aktualizowane automatycznie co 15 minut. Poza stawką ich liczba jest również zależna od wysokości kursu danego zakładu, a im wyższy kurs kuponu, tym większy przelicznik punktów w programie lojalnościowym.

Przedział kursów

Współczynnik przeliczenia punktów lojalnościowych

Liczba punktów lojalnościowych za każde postawione 5 PLN

1.50 – 1.99

współczynnik 1

1 punkt lojalnościowy za każde postawione 5 PLN

2.00 – 2.99

współczynnik 2

2 punkty lojalnościowe za każde postawione 5 PLN

3.00 – 4.99

współczynnik 3

3 punkty lojalnościowe za każde postawione 5 PLN

5.00 – 9.99

współczynnik 4

4 punkty lojalnościowe za każde postawione 5 PLN

10.00 lub wyższy

współczynnik 5

5 punktów lojalnościowych za każde postawione 5 PLN

Liczba punktów uzyskanych w poprzednim miesiącu kalendarzowym przekłada się na aktualny status gracza. Od tego zależy natomiast wartość nagród, z których gracz może skorzystać. Jest ona codziennie i na bieżąco aktualizowana na stronie www.etoto.pl/etotomania. Wystarczy wejść na stronę, po czym sprawdzić nagrodę pod właściwym dla siebie statusem (Brąz, Srebro, Złoto) i datą. Pośród nagród są m.in.:

 • bonusy od depozytu,
 • freebet od postawienia zakładu,
 • bonusy od postawienia zakładu.
 • Bonus od depozytu w programie ETOTOMANIA

Chcąc otrzymać bonus od depozytu w programie ETOTOMANIA, należy dokonać wpłaty w wysokości co najmniej 1 PLN. Wpisz w oknie Wprowadź kod bonusu kod widoczny danego dnia na stronie www.etoto.pl/etotomania pod właściwym dla gracza statusem.

Przed możliwością wypłaty, w ciągu 30 dni wartość bonusu + kwotę depozytu (maksymalna kwota wpłaty liczonej do obrotu to maksymalna wartość bonusu), należy obrócić 4-krotnie, grając:

 • zdarzenia przedmeczowe oraz LIVE
 • zakłady pojedyncze (single) z kursem minimalnym w wysokości 2.20,
 • zakłady wielokrotne (AKO) z kursem całego kuponu minimum 2.20 i każdym pojedynczym zdarzeniem na kuponie z kursem minimum 1.30.

Freebet od postawienia zakładu w programie ETOTOMANIA

Chcąc otrzymać freebet od postawienia zakładu w programie ETOTOMANIA, przed postawieniem zakładu należy kliknąć przycisk Zapisz się, po czym postawić zakład spełniający wszystkie warunki promocji na dany dzień i dla właściwego statusu gracza. Po postawieniu zakładu gracz musi jeszcze kliknąć przycisk Zatwierdź.

Freebet do konta gracza jest przypisywany w ciągu 72 godzin i jest ważny przez 30 dni. Wygrana z freebeta jest dopisywana do konta gracza, będąc pomniejszoną o stawkę darmowego zakładu.

Bonus od postawienia zakładu w programie ETOTOMANIA

Chcąc otrzymać bonus od postawienia zakładu w programie ETOTOMANIA, przed postawieniem zakładu należy kliknąć przycisk Zapisz się, a następnie postawić zakład spełniający warunki promocji na dany dzień i dla właściwego statusu gracza. Po postawieniu zakładu pozostaje tylko kliknąć przycisk Zatwierdź.

Nagroda jest dopisywana do konta gracza w ciągu 72 godzin i trzeba ją odebrać do końca dnia. Przed możliwością wypłaty, w ciągu 30 dni bonus należy obrócić 6-krotnie zgodnie z warunkami promocji, grając:

 • zdarzenia przedmeczowe oraz LIVE,
 • zakłady pojedyncze (single) z kursem minimalnym w wysokości 2.20,
 • zakłady akumulowane (AKO) z kursem kuponu minimum 2.20 i każdym pojedynczym zdarzeniem na kuponie z kursem minimalnym 1.30.

ETOTO Oferta VIP – Liga VIP

ETOTO jest jednym z niewielu bukmacherów w Polsce, który ma ofertę dedykowaną graczom VIP. Liga VIP jest propozycją skierowaną do lojalnych użytkowników serwisu obstawiających regularnie kupony. Każde konto jest oceniane indywidualnie. Zaproszenia do Ligi VIP są przyznawane wziąwszy pod uwagę 4 zasadnicze aspekty aktywności użytkownika w serwisie: lojalność, częstotliwość, zaangażowanie oraz zakłady. W zależności od sposobu oraz rodzaju gry dla poszczególnych graczy jest sporządzana indywidualny pakiet VIP. W trakcie procesu weryfikacji oceniane są preferencje użytkownika i styl gry. Liga VIP docenia zarówno graczy obstawiających małe kwoty, ale z dużą częstotliwością, jak i tych grających rzadziej, ale regularnie obracających dużymi stawkami.

Mimo, że to etoto na bieżąco selekcjonuje konta, by wręczyć zaproszenie do członkostwa w Lidze VIP, jest w tym procesie furtka dla niecierpliwych typerów. Jeśli gracz uważa, że jego konto powinno być wzięte pod uwagę w procesie weryfikacji, można samodzielnie napisać do bukmachera, by przyspieszyć całą procedurę: ligaVIP@etoto.pl. Sprawdź jakie bezpośrednie korzyści płyną z członkostwa w Lidze VIP:

 • Bonus Powitalny
 • Bonusy Urodzinowe
 • Oferty i Bonusy
 • Wyjazdy VIP
 • Osobisty Asystent
 • Priorytetowe Wypłaty

Obsługa Klienta ETOTO

eoto prowadzi sieć lokali naziemnych w kilkunastu polskich miastach. Niezależnie od tego, rosnąca popularność serwisu online sprawia, że wiele osób odkrywa korzyści płynące z gry w internecie. Aby ułatwić nowym graczom start w rozrywce online, bukmacher oddał do dyspozycji użytkowników kilka ważnych kanałów kontaktu z konsultantami ETOTO. Firma postawiła na czat na żywo oraz E-mail. W ramach kontaktu niebezpośredniego udostępniono FAQ, czyli zestaw najczęściej zadawanych pytań. Mamy dobrą wiadomość dotyczącą godzin dyżuru konsultantów, odbywają się one od 9 do 22, przez 7 dni w tygodniu.

 • CZAT. kliknij tutaj – kontakt z konsultantem można nawiązać bezpośrednio ze strony głównej bukmachera. Wystarczy kliknąć w ikonkę znajdującą się po prawej stronie ekranu oraz wybrać temat dyskusji. Konsultanci są dobrze przygotowani do rozmowy, a udzielane informacje rzeczowe. Jedynym minusem jest nieznajomość oferty przez obsługę klienta na taką skalę, że użytkownik sam łatwiej odnajduje się na portalu niż konsultanci.Czas reakcji: od kilku do kilkunastu sekund
 • E-mail – tradycyjna forma kontaktu z klientem, która w przypadku ETOTO działa doskonale. Mimo, że zakłady w internecie są niezwykle dynamicznym środowiskiem, w którym czat na żywo powinien być bardziej skutecznym narzędziem komunikacji – u tego bukmachera jest zdecydowanie odwrotnie. Profesjonalni konsultanci opisują szczegółowo konkretne zagadnienia angażując swoją wiedzę i wyobraźnię w trakcie odpowiedzi na pytania.  Czas reakcji: do 1 godziny
 • FAQ – niezwykle przydatny zbiór pytań i odpowiedzi. W prosty I zrozumiały sposób można uzyskać informacje na najbardziej palące pytania w kategoriach: Rejestracja i Konto, Wpłaty i Wypłaty, Zakłady, Odpowiedzialna gra oraz Bonusy. Trudno przecenić użyteczność tej zakładki

Czy kontakt z obsługą klienta w etoto jest profesjonalny?

Kontakt z obsługą klienta w ETOTO jest bezproblemowy. Najprościej jest skontaktować się przez chat na żywo, ale nie jest to jedyna możliwość.

Kontakt możliwy jest również przez e-maila. W ETOTO dobrze rozbudowano również dział FAQ.

ETOTO – w jakich krajach prowadzi działalność?

ETOTO prowadzi działalność wyłącznie w Polsce. Firma ma trochę więcej ograniczeń niż inni polscy bukmacherzy online. Otwarcie konta w internecie, podczas gdy przebywa się za granicą jest kłopotliwe, a jeszcze trudniej zagrać.

Obsługa klienta jest pod tym względem również mało pomocna. Jest to ewenement na skalę kraju, gdyż zakłady w internecie udostępnia dla osób nieprzebywających w Polsce choćby Totolotek i LVBet. Oba zakłady bukmacherskie podlegają temu samemu prawodawstwu co ETOTO.

Trudno ocenić inaczej strategię specjalistów firmy jak stratną – dla klientów oraz samej spółki. Strona jest dostępna wyłącznie w języku polskim, a walutą, którą można postawić kupon jest PLN – polski złoty. Na uwagę zasługuje fakt, że mimo braku tłumaczenia serwisu, konsultanci ETOTO mówią w językach: angielskim oraz niemieckim.

Czy warto obstawiać w ETOTO?

Oferta bukmacherska etoto nie ułatwia odpowiedzi na to pytanie. Firma ma skromny zestaw promocji i bonusów. Ów brak rekompensuje nowym graczom atrakcyjny Bonus Powitalny. Natomiast aktywni typerzy z pewnością docenią propozycje zawarte w pakiecie Liga VIP oraz ciekawe freebety.

 1. Stosunkowo wysokie kursy oraz prostotę obsługi serwisu należy uznać za mocne atuty bukmachera
 2. Brak aplikacji mobilnej nie podnosi jakości portalu, ale przeglądarkowa wersja strony szybko się ładuje oraz udostępnia wszystkie niezbędne funkcje serwisu
 3. Wiele czynników wskazuje na to, że ETOTO będzie dążył do tego, aby znaleźć się w pierwszym szeregu najlepszych bukmacherów online
 4. Z pewnością warto śledzić poczynania portalu, gdyż z miesiąca na miesiąc oferta zakładów sportowych jest coraz bardziej atrakcyjna

FAQ: ETOTO

Bonus powitalny w ETOTO jest bardzo atrakcyjny.

 1. Od pierwszej wpłaty można otrzymać dodatkowo 200% do 200 zł
 2. Nie trzeba spełniać tu żadnych dodatkowych warunków, ponieważ bonus do konta gracza jest dopisywany automatycznie

Z pewnością ETOTO nie jest tak popularnym bukmacherem, jak na przykład STS czy Fortuna. Mimo wszystko jest coraz powszechniejszy i zbiera naprawdę dobre opinie. Wynika to nie tylko z atrakcyjnego bonusu powitalnego, ale również szerokiej oferty czy atrakcyjnej szaty graficznej.

Aby otrzymać bonusy od depozytu w ETOTO, nie trzeba nawet wpisywać dodatkowych kodów, gdyż środki bonusowe do konta są dopisywane automatycznie. Ważne natomiast, aby przy pierwszym freebecie zaakceptować jego ofertę w okienku pop-up. Wówczas po rejestracji i weryfikacji konta gracz otrzyma zupełnie darmowe 20 zł.

Aplikacja ETOTO to obowiązek dla każdego użytkownika zarejestrowanego u tego bukmachera. Pozwala korzystać z jego oferty w każdej chwili z poziomu urządzenia mobilnego, jeżeli tylko ma ono połączenie z Internetem. ETOTO nie daje specjalnego bonusu za aplikację.

Co najważniejsze, aplikacja ETOTO ma wszystkie funkcje konta dostępnego na klasycznej stronie internetowej.

Tak. Możesz śmiało stawiać na NBA w ETOTO.

Kasozwrot to ciekawa opcja dla wszystkich użytkowników ETOTO, którzy obstawiają mecze tenisa. Po zapisaniu się do promocji gracze mogą otrzymać nawet zwrot 25% stawki do maksymalnie 100 zł jako środki bonusowe. Do promocji liczą się zakłady ze stawką minimalną w wysokości 50 zł.


Opinie użytkowników

Brak recenzji


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*