Skip to main content

etoto Bonus i Opinie

von zakladybukmacherskie.net™

1,000 zł BONUS

bonus 200% do 1000 zł
Bonus1000 zł
Warunki bonusuBonus od 1 depozytu - obrót x4, kurs min. 2,2
Metody płatnościkarta kredytowa, Przelew bankowy
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
WalutyPLN
LicencjaPolska
Ostatnia aktualizacja Grudzień 2018

Ocena całościowa

91%

"Atrakcyjny Bonus Powitalny + dodatkowe freebety"

Bonus
85%
Atrakcyjny Bonus Powitalny
Strona Internetowa
90%
Dobra optymalizacja + szybko się ładuje
Mobile
80%
Freebet 50 zł za kupon mobile + brak Aplikacji Mobilnej
Licencja
100%
Legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
100%
Pełna ochrona

O etoto opinie są zróżnicowane. Jedni chwalą Bonus na start, drudzy atrakcyjne freebety dla aktywnych graczy, inni natomiast utyskują na skromną ofertę bukmachera. Podzielone zdania dotyczące sposobu organizacji zakładów wzajemnych są, jak wiadomo, siłą napędową rozwoju marki.

Firma założona w 2011 roku ma stabilną pozycję na polskim rynku. etoto zakłady bukmacherskie prowadzi w punktach naziemnych (kilkadziesiąt w wielu większych i mniejszych miastach) oraz, w internecie. Kierunki rozwoju oferty bukmacherskiej świadczą o wysokiej klasie serwisu, a świetnie zaprojektowana strona internetowa jest łatwa w nawigacji. Widać, że bukmacher goni konkurencję wprowadzając ulepszenia serwisu online. Planowaną aplikację na urządzenia mobilne poprzedziła premiera doskonale zoptymalizowanej, przeglądarkowej wersji strony. Sprawdź naszą opinię o działalności etoto nim zaczniesz obstawiać.

etoto Bonus Powitalny na Start

etoto Bonus Powitalny na start jest ofertą przyzwoitą, biorąc pod uwagę inne promocje dla nowych graczy na polskim rynku zakładów wzajemnych. Za samą rejestrację konta można zyskać, aż 1.000 zł dodatkowych środków na grę.

etoto_bonus_powitalny

BONUS 200% do 1000 zł

Oferta Powitalna, nazwana przez bukmachera Grą Ofensywną, jest oparta na prostych zasadach. Zakładasz nowe konto w etoto, a w zamian otrzymujesz od pierwszej wpłaty Bonus 200% do 1000 zł. Promocja jest skierowana wyłącznie do nowych graczy. Aby otrzymać Bonus 200% wystarczy zasilić swoje konto etoto IKK. Minimalna wpłata to 1 złoty, z które otrzymuje się 1 zł Bonusu. Za wpłatę 500 zł otrzymuje się 1000 zł Bonusu. Możesz wpłacić większy depozyt, ale promocja obejmuje maksymalnie 500 zł dodatkowych środków na konto. Po wpłaceniu pierwszego depozytu Bonus jest przyznawany użytkownikowi automatycznie na konto bonusowe.

Od tego momentu gracz ma 60 dni na wykorzystanie promocji. Kwotę, liczoną łącznie: bonus + depozyt, należy obrócić w tym czasie 4x. Promocja obowiązuje na zaklady bukmacherskie online: przedmeczowych oraz live. Minimalny kurs dla 1 zdarzenia powinien wynosić 2,2. Łączny kurs minimalny dla zakładów wielokrotnych wynosi 2,2 a pojedynczy typ powinien, być postawiony po kursie przynajmniej 1,2. Po spełnieniu wszystkich wymagań wygrana jest twoja, możesz z nią robić co chcesz: wypłacić lub grać dalej.

etoto Nowe Konto

Wyjątkowa szybka rejestracja, by móc otworzyć na etoto Nowe Konto. Bukmacher reklamuje, że proces trwa tylko 90 s. W rzeczywistości jest to kilka minut, ale w porównaniu z innymi serwisami jest to i tak ekspresowe tempo. Sprawdź jak krok po kroku założyć Indywidualne Konto Klienta (IKK):

 1. Ze strony głównej w prawym górnym roku wejdź w ikonę Załóż Konto.
 2. Zostaniesz przekierowany w podzakładkę Bonusową, kliknij Skorzystaj z Bonusu i przejdź do formularza rejestracyjnego.
 3. Wypełnij formularz odpowiadając na wszystkie pytania zgodnie z prawdą. Następnie kliknij Załóż Konto. Teraz dołącz zdjęcie lub skan dokumentu (dowodu osobistego lub paszportu).
 4. Sprawdź mail podany podczas rejestracji, otrzymasz wiadomość o założeniu konta oraz statusie Twojej weryfikacji.
 5. Weryfikacja trwa kilka minut.

etoto Promocja dla Aktywnych Graczy

etoto kocha freebety. Dla swoich aktywnych graczy przygotował promocje, które w większości polegają na wręczaniu dodatkowych środków na grę. Po spełnieniu odpowiednich warunków kursowych i obrotowych dla danych freebetów, wygrane można dowolnie wykorzystać: na dalszą grę lub wypłacić z konta.

MNIEJ – WIĘCEJ

50 zł freebet za zakłady na sumę goli  – Promocja MNIEJ-WIĘCEJ dotyczy zakładów przedmeczowych piłki nożnej: wytypuj liczbę bramek za min. 100 zł przy min. kursie 1,9. W razie powodzenia odbierz wygraną, jednak jeśli nie trafisz prawidłowego wyniku bukmacher w prezencie daje 50 zł freebetu na dalszą grę. Jak skorzystać z promocji? Wystarczy, że po rozliczeniu meczu klikniesz w okienko „Zatwierdź”, a w ciągu 30 min. dodatkowy freebet pojawi się na Twoim koncie. Jedno konto może korzystać z promocji maks. 1x w tygodniu.

Misja Grudzień: codziennie freebety i bonusy

Świąteczny kalendarz z czekoladkami w wersji zaproponowanej przez bukmachera może naprawdę osłodzić życie. Codziennie w ofercie darmowe zakłady na dowolne zdarzenia oraz bonusy. Ciekawe urozmaicenie oferty i możliwość zgarnięcia dodatkowych środków na grę. Oferta obowiązuje na zakłady mobile i w wersji desktopowej serwisu.

Nocne Granie: freebet 50 zł

Promocja na zakłady live takich dyscyplin, jak:

 • NFL
 • NHL
 • MLS
 • MLB
 • NBA

Kazdy kto postawi kupon pojedynczy za min. 100 zł z kursem minimalnym 1,95 i nie trafi swojego typu, może otrzymać 1x w tygodniu freebet o wartości 50 zł. Po rozstrzygnięciu zakładu wystarczy zatwierdzić otrzymanie freebetu, który pojawi się w ciągu 20 minut od polecnia wykonania zlecenia.

Typuj naszą – freebet 50 zł

Oferta dla kibiców polskich drużyn futbolowych. Wystarczy postawić zakład akumulowany: min. 3 zdarzenia z kursem min. na pojedyncze zdarzenie 1,40 na jedną z polskich lig (kupony w promocji obowiązują, aż do 4 ligi) i w razie niepowodzenia – odbierz freebet 50 zł. Darmowy zakład można odebrać raz w tygodniu. Pamiętaj, aby po rozstrzygnięciu meczu zatwierdzić otrzymanie freebetu.

Git Typ – freebet 50zł

Zakład bukmacherski wybiera w każdym tygodniu 4 mecze. By odebrać freebet 50 zł należy wybrać jeden z nich i postawić kupon live z kursem min. 1,95 za minimum100 zł.  Jeśli Twój typ nie będzie wygrany, etoto daje Ci w prezencie darmowy zakład.

etoto Legalny Bukmacher – co z podatkiem od zakładów?

Firma E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2011 roku. Uzyskując licencję Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie zakładów wzajemnych w Polsce dołączyła do elitarnego grona legalnych bukmacherów.

Gdy w 2017 roku prezydent podpisał znowelizowaną Ustawę Hazardową w polskiej branży zakładów sportowych nastąpiło trzęsienie ziemi. Etoto, śladem innych firm, przerzucił 12% podatek od wygranej na swoich graczy. Bukmacher oferuje w zamian dość wysokie kursy, promocje i bounsy, których celem jest odciążenie kieszeni typera. Wprowadzona usługa automatycznego wliczania podatku w postawiony zakład, ma uczynić grę bardziej komfortową dla użytkowników serwisu. Uwaga! Nie można zapomnieć, że oprócz Ministerstwa podatki pobiera również Urząd Skarbowy. Dlatego od wygranej kwoty 2280 zł doliczany jest podatek w wysokości 10%.

etoto wiarygodny Bukmacher Online

etoto organizuje zakłady na wydarzenia sportowe, społeczne i polityczne. Prowadzenie działalności w lokalach naziemnych oraz internecie wymaga otrzymania zgody odpowiedniego organu kontrolnego, którym w tym wypadku jest Ministerstwo Finansów. Nadzór ministerialny nad spółką gwarantuje ochronę danych i bezpieczeństwo gry. Dodatkowo, etoto wiarygodny bukmacher online, zabezpiecza serwis posiadając certyfikat SSL oraz stosując najnowsze i sprawdzone technologie. Wszystko po to, by nie zawieść zaufania swoich użytkowników.

Po wejściu na portal, w prawym dolnym rogu strony, odnaleźć można notkę dotyczącą podstawowych zasad serwisu. Warunki korzystania z portalu są banalnie proste: należy mieć +18 lat oraz mieć świadomość tego, że hazard może prowadzić do uzależnień. Realizując politykę Odpowiedzialnej gry, etoto zamieszcza również szereg dokumentów, które mają pomóc graczom chronić ich interesy, poznać ich prawa oraz obowiązki.

Regulamin / Regulamin ofert / Zasady zakładów – przejrzyście i czytelnie napisane dokumenty. W pierwszym można odnaleźć ogólne zasady gry z etoto. W drugim natomiast – szczegółowo opisane warunki korzystania z promocji bukmachera. Trzeci jest w pełni poświęcony warunkom zakładów. Podzielenie regulaminu na 3 części jest świetnym sposobem na odnalezienie się w gąszczu zasad. Warto również podkreślić, że autorzy dokumentów postarali się, by zagadnienia były wyjaśniane językiem prostym i zrozumiałym dla osób nietrawiących żargonu prawniczego.

Odpowiedzialna Gra – każdy wiarygodny bukmacher (i pod tym względem etoto nie odstaje od śrdniej krajowej) ma na swoim portalu informacje wyjaśniające czym w istocie jest hazard. Wskazane zostają symptomy patologii oraz zamieszczone dane teleadresowe organizacji, które mogą pomóc w walce ze skutkami nałogu, jak np. http://www.psychologia.edu.pl.

Polityka Prywatności / Ochrona danych osobowych – niezwykle ważne informacje dotyczące wrażliwych danych uczestników. Bukmacher szczegółowo opisuje czy oraz w jakich celach wykorzystywane są personalia użytkowników. Jak gromadzone są dane i w jaki sposób zabezpiecza się prywatność graczy.

etoto Limity Gry / Zawieszenie Konta

Każdy posiadacz konta IKK w razie potrzeby może sam ustalić dzienne, tygodniowe oraz miesięczne limity depozytu, stawek oraz nietrafionych zdarzeń. Wystarczy wejść na Moje konto  Ustawienia konta  Ograniczenia konta. Konto można również czasowo zawiesić. Aby to zrobić należy wejść na Moje konto  Ustawienia  Zawieszenie aktywności  →  wybierz okres  → kliknij Potwierdź. Dodatkowe zabezpieczenie uniemożliwia cofnięcie wydanego polecenia zawieszenia konta. Bardziej radykalną formą jest wykluczenie konta na okres min. 3 miesięcy. W tym czasie użytkownik ma dostęp do IKK, ale nie może wykonywać transakcji finansowych.

etoto Zakłady Bukmacherskie na żywo

etoto zakłady bukmacherskie na żywo przygotował z dużą starannością. Do Zakładów live można przejść bezpośrednio ze strony głównej.

etoto zakłady na żywo

W kolumnie po lewej stronie są zaprezentowane aktualne dyscypliny sportowe oraz rynki, których jest kilkadziesiąt. Znajdujące się sporty live to wzorcowy przykład podstawowego zestawu sportowego dla graczy online. Niemal każdy kibic znajdzie tu swoją ulubioną dziedzinę lub pokrewną. Próżno tu szukać niszowych dyscyplin, ale żelazną klasykę uzupełniają e-sporty oraz dość egzotyczna rozrywka jak siatkówka plażowa czy piłka wodna. Oto kompletna lista złotej trzynastki etoto:

 • Piłka Nożna
 • Tenis
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Piłka Ręczna
 • Baseball
 • e-sport
 • Siatkówka Plażowa
 • Krykiet
 • Kolarstwo
 • Futsal
 • Golf
 • Piłka Wodna

Na podstronie zamieszczono dodatkowe podzakładki, dzięki którym nawigacja ofertą na żywo staje się dziecinnie prosta. Pond kolumną z aktualnymi dyscyplinami są karty, takie jak: Wszystkie zdarzenia, podgląd zdarzeń, podgląd azjatycki, Kalendarz na żywo. Wszystkie zdarzenia są rozwinięciem kolumny po lewej stronie, czyli szczegółowo opisanymi rozgrywkami odbywającymi się w czasie rzeczywistym. Podgląd zdarzeń jest precyzyjnie pokazanymi możliwościami zakładów na dane zdarzenie z dodatkowo wydzielonymi kategoriami. Typy zakładów różnią się od siebie w zależności od dyscypliny oraz konkretnego zdarzenia. Podgląd azjatycki jest to pionowe ułożenie treści dla aktualnych zdarzeń. Zamiast orientacji horyzontalnej -+ jest wertykalna ±. Kalendarz na żywo jest harmonogramem obecnych oraz przyszłych wydarzeń. Można zaplanować zdarzenia, aż na 4 dni kolejne dni.

Opiniując zakłady live nie można zapomnieć o wizualizacjach na żywo, które są dostępne dla wszystkich aktualnie rozgrywających się zdarzeń. Po prawej stronie panelu widnieje okienko „Postaw zakład”, pod którym znajduje się wizualizacja na żywo dla wybranego zdarzenia. Rozmiar okna można zmieniać w zależności od potrzeb. Bardzo dobre zestawienie stonowanego koloru niebieskiego oraz czerwieni nakreśla ramy, w których użytkownik szybko się odnajduje. Niestety brak transmisji live, mimo dostępności wizualizacji na żywo, zdecydowanie obniża jakość serwisu.

etoto Metody Płatności

Metody płatności w etoto są możliwe wyłącznie online. Bukmacher współpracuje ze skromną liczbą pośredników transakcji. Choć jak wiadomo, nie liczba, ale jakość usług jest najcenniejsza. Pod tym względem firma dość dobrze sobie radzi.

etoto metody płatności

Transfer środków, które pojawiają się nierzadko już kilka minut na koncie użytkownika również wynagradza przeciętną, na tle innych firm bukmacherskich w Polsce, ofertę transakcji online. Kwota minimalna, którą można zdeponować wynosi 1 zł. Natomiast środki można wypłacać już od 0,01 zł. Za realizację zleceń płatności nie są pobierane dodatkowe opłaty. Wybierz jedną z form płatności i postaw swój pierwszy zakład:

 • karta pałatnicza / VISA, Mastercard
 • przelew bankowy / Płatności24

WPŁATY / WYPŁATY

DEPOZYTWPŁATYWYPŁATY
karta kredytowa1 zł0,01 zł
przelew bankowy / Płatności241 zł 0,01 zł

Doładowanie konta w 3 krokach:

 1. Zaloguj się do Twojego konta internetowego IKK → Moje konto.
 2. Wejdź w zakładkę Wpłata.
 3. Wybierz dowolną metodę płatności i postępuj zgodnie z instrukcją.

Wypłata pieniędzy w 3 krokach:

 1. Wejdź do serwisu, zaloguj się w → Moje konto.
 2. Kliknij w zakładkę Wypłaty.
 3. Postępuj zgodnie z instrukcją (polecenie wypłaty można wykonać anulować przed zaksięgowaniem środków: wejdź w Historia transakcjiAnuluj).

Uwaga! Wypłacać można jedynie środki z Twojego Salda online (Saldo całkowite jest podglądem depozytu+bonusów, dla których wypłat należy spełnić osobne warunki). Zazwyczaj realizacja zlecenia trwa kilka minut. Jednak maksymalny czas oczekiwania metodą przelewów na konto wynosi 60 min. W przypadku transakcji w weekend oraz święta, realizacja zlecenia może nastąpić w kolejny dzień roboczy.

etoto Oferta Bukmacherska

etoto od początku działalności konkurował z doświadczonymi bukmacherami wysokimi kursami na zakłady online. Szczególnie w ostatnich miesiącach oferta internetowa bukmachera została sprofilowana tak, aby nawet najbardziej wymagający gracze byli zadowoleni z oferty firmy.

Obecnie zakłady przedmeczowe obejmują, aż 30 dyscyplin sportowych. Wśród wziętych dyscyplin są również modne sporty, m.in.:

 • Boks
 • Piłka Ręczna
 • Siatkówka
 • Piłka Nożna
 • Netball
 • Surfing
 • Trotting

Dodatkowo w ofercie odnaleźć można zakłady specjalne oraz e-sporty. Obie dziedziny zyskują rosnącą popularność w Polsce, a oferta bukmachera jest przygotowana na światowym poziomie. Kto wygra wybory 2020 w USA? Kto uzyska najwięcej głosów w kolejnych wyborach parlamentarnych w Wielkiej Brytanii? Z etoto można się zakładać niemal o wszystkie najważniejsze wydarzenia ze świata społeczno-politycznego.

Jakość strony internetowej etoto

Jakość strony internetowej etoto w ostatnim czasie uległa zmianie na plus. Czytelność i dostosowanie serwisu do potrzeb nawet najbardziej wybrednych graczy, są najważniejszymi udoskonaleniami portalu internetowego bukmachera. Dzięki wprowadzeniu nowoczesnych rozwiązań przeglądarkowa wersja strony zaprojektowana dla telefonów komórkowych ładuje się szybko i bez problemów. Dlatego nawet brak aplikacji mobilnej jest łatwy do zniesienia.

Szata graficzna pomaga w orientacji na stronie. Stonowany granat z elementami czerwieni, wskazującymi najważniejsze elementy serwisu, usprawnia nawigację. Użytkownicy z pewnością docenią przemyślany układ treści. Na stronie głównej w lewej części serwisu znajduje się kolumna z dyscyplinami oraz polecanymi przez bukmachera zdarzeniami. Po środku są prezentowane slajdy z dostępnymi promocjami, najważniejszymi rozgrywkami oraz zakładami live. Po prawej stronie znajdują się okienka informacyjne dotyczące: rejestracji konta, postawienia kuponu, aktualnych zakładów live oraz kalendarz na żywo. Warto podkreślić, że z łatwością można tu odnaleźć dział pomocy, znajduje się on na samym dole wraz z aktualnymi promocjami oraz ofertą bukmachera.

etoto – mobilne zakłady bukmacherskie

etoto przez kilka ostatnich miesięcy pracował nad optymalizacją strony pod telefony komórkowe. Premiera aplikacji mobilnej wciąż jest w planach. Tymczasem za pomocą przeglądarkowej wersji strony, gracze mają dostępu do serwisu mobile. Dodatkowo, aby zachęcić użytkowników do korzystania z telefonów komórkowych, etoto przygotował atrakcyjna promocję.  Każdy postawi kupon za pośrednictwem urządzenia mobilnego otrzymuje freebet w wysokości 50 zł na dalszą grę. Zobacz co w ofercie mobile proponuje etoto:

 • szybki dostęp do konta online
 • dodatkowe promocje I bonusy dedykowane specjalnie dla telefonów komórkowych i tabletów.
 • pełny dostęp do oferty live
 • dostęp do oferty przedmeczowej

etoto Oferta VIP – Liga VIP

etoto jest jednym z niewielu bukmacherów w Polsce, który ma ofertę dedykowaną graczom VIP. Liga VIP jest propozycją skierowaną do lojalnych użytkowników serwisu obstawiających regularnie kupony. Każde konto jest oceniane indywidualnie. Zaproszenia do Ligi VIP są przyznawane wziąwszy pod uwagę 4 zasadnicze aspekty aktywności użytkownika w serwisie: lojalność, częstotliwość, zaangażowanie oraz zakłady. W zależności od sposobu oraz rodzaju gry dla poszczególnych graczy jest sporządzana indywidualny pakiet VIP. W trakcie procesu weryfikacji oceniane są preferencje użytkownika i styl gry. Liga VIP docenia zarówno graczy obstawiających małe kwoty, ale z dużą częstotliwością, jak i tych grających rzadziej, ale regularnie obracających dużymi stawkami.

Mimo, że to etoto na bieżąco selekcjonuje konta, by wręczyć zaproszenie do członkostwa w Lidze VIP, jest w tym procesie furtka dla niecierpliwych typerów. Jeśli gracz uważa, że jego konto powinno być wzięte pod uwagę w procesie weryfikacji, można samodzielnie napisać do bukmachera, by przyspieszyć całą procedurę: [email protected] Sprawdź jakie bezpośrednie korzyści płyną z członkostwa w Lidze VIP:

 • Bonus Powitalny
 • Bonusy Urodzinowe
 • Oferty i Bonusy
 • Wyjazdy VIP
 • Osobisty Asystent
 • Priorytetowe Wypłaty

Obsługa Klienta etoto

eoto prowadzi sieć lokali naziemnych w kilkunastu polskich miastach. Niezależnie od tego, rosnąca popularność serwisu online sprawia, że wiele osób odkrywa korzyści płynące z gry w internecie. Aby ułatwić nowym graczom start w rozrywce online, bukmacher oddał do dyspozycji użytkowników kilka ważnych kanałów kontaktu z konsultantami etoto. Firma postawiła na czat na żywo oraz E-mail. W ramach kontaktu niebezpośredniego udostępniono FAQ, czyli zestaw najczęściej zadawanych pytań. Mamy dobrą wiadomość dotyczącą godzin dyżuru konsultantów, odbywają się one od 9 do 22, przez 7 dni w tygodniu.

CZAT. kliknij tutaj – kontakt z konsultantem można nawiązać bezpośrednio ze strony głównej bukmachera. Wystarczy kliknąć w ikonkę znajdującą się po prawej stronie ekranu oraz wybrać temat dyskusji. Konsultanci są dobrze przygotowani do rozmowy, a udzielane informacje rzeczowe. Jedynym minusem jest nieznajomość oferty przez obsługę klienta na taką skalę, że użytkownik sam łatwiej odnajduje się na portalu niż konsultanci.Czas reakcji: od kilku do kilkunastu sekund.

E-mail – tradycyjna forma kontaktu z klientem, która w przypadku etoto działa doskonale. Mimo, że zakłady w internecie są niezwykle dynamicznym środowiskiem, w którym czat na żywo powinien być bardziej skutecznym narzędziem komunikacji – u tego bukmachera jest zdecydowanie odwrotnie. Profesjonalni konsultanci opisują szczegółowo konkretne zagadnienia angażując swoją wiedzę i wyobraźnię w trakcie odpowiedzi na pytania.  Czas reakcji: do 1 godziny.

FAQ – niezwykle przydatny zbiór pytań i odpowiedzi. W prosty I zrozumiały sposób można uzyskać informacje na najbardziej palące pytania w kategoriach: Rejestracja i Konto, Wpłaty i Wypłaty, Zakłady, Odpowiedzialna gra oraz Bonusy. Trudno przecenić użyteczność tej zakładki.

etoto – w jakich krajach prowadzi działalność?

etoto prowadzi działalność wyłącznie w Polsce. Firma ma trochę więcej ograniczeń niż inni polscy bukmacherzy online. Otwarcie konta w internecie, podczas gdy przebywa się za granicą jest kłopotliwe, a jeszcze trudniej zagrać. Obsługa klienta jest pod tym względem również mało pomocna. Jest to ewenement na skalę kraju, gdyż zakłady w internecie udostępnia dla osób nieprzebywających w Polsce choćby Totolotek i LVBet. Oba zakłady bukmacherskie podlegają temu samemu prawodawstwu co etoto. Trudno ocenić inaczej strategię specjalistów firmy jak stratną – dla klientów oraz samej spółki. Strona jest dostępna wyłącznie w języku polskim, a walutą, którą można postawić kupon jest PLN – polski złoty. Na uwagę zasługuje fakt, że mimo braku tłumaczenia serwisu, konsultanci etoto mówią w językach: angielskim oraz niemieckim.

Czy warto obstawiać w etoto?

Oferta bukmacherska etoto nie ułatwia odpowiedzi na to pytanie. Firma ma skromny zestaw promocji i bonusów. Ów brak rekompensuje nowym graczom atrakcyjny Bonus Powitalny. Natomiast aktywni typerzy z pewnością docenią propozycje zawarte w pakiecie Liga VIP oraz ciekawe freebety.

Stosunkowo wysokie kursy oraz prostotę obsługi serwisu należy uznać za mocne atuty bukmachera. Brak aplikacji mobilnej nie podnosi jakości portalu, ale przeglądarkowa wersja strony szybko się ładuje oraz udostępnia wszystkie niezbędne funkcje serwisu. Wiele czynników wskazuje na to, że etoto będzie dążył do tego, aby znaleźć się w pierwszym szeregu najlepszych bukmacherów online. Z pewnością warto śledzić poczynania portalu, gdyż z miesiąca na miesiąc oferta bukmachera jest coraz bardziej atrakcyjna.

Prześladuje Cię szczęście? Daj mu szansę!

„18+, Tylko Nowi Klienci, Obstawiaj Odpowiedzialnie – www.begambleaware.org
Wszystkie bonusy podlegają Zasadom i Warunkom etoto”


Opinie użytkowników

Brak recenzji


Czy masz pytanie lub opinię na temat tego artykułu? Podziel się nimi z nami!

Twój adres e-mail nie będzie uplubliczniony. Niebędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*


1,000 zł BONUS

bonus 200% do 1000 zł

1,000 zł BONUS

bonus 200% do 1000 zł