etoto logo

ETOTO Bonus i Opinie

Ostatnia aktualizacja: 30/06/2022
Bonusy
3
Na tle oferty konkurencji

Etoto ma najwyższy procentowo bonus na rynku – 200% do 100 PLN. To coś dla Ciebie, jeżeli chcesz wpłacić niewielką sumę pieniędzy, bo znacznie zwiększysz swój bankroll. Brakuje freebetów za rejestrację i darmowego zakładu.

Bonus powitalny
200% do 200 PLN
Inne promocje
Gem Set Mecz, Basket Freebet, Niższy podatek na europejskie puchary, 20 PLN na siatkówkę
VIP
Brak
Warunki obrotu
200% do 200 PLN
kurs min. 2,20
obrót 1x
w ciągu 30 dni
Metody Płatności
3.5
Na tle oferty konkurencji

Niezbyt szeroka oferta metod płatności. Konkurencja potrafi mieć ich więcej. Na plus obecność BLIK-a.

Wpłaty
Prowizja: 0%
Min: 1 PLN
Prowizja: 0%
Min: 1 PLN
Prowizja: 0%
Min: 1 PLN
Prowizja: 0%
Min: 1 PLN
Wypłaty
Min: 1 PLN
Gry i Dostawcy
4
Ocena gier i dostawców

Niezła, szeroka oferta na zakłady sportowe i specjalne. W Etoto zagrasz zakłady z większości sportów drużynowych oraz indywidualnych – letnich i zimowych.

Rodzaje gier
Bezpieczeństwo
5
Ocena bezpieczeństwa

Etoto to legalny polski bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów. Stąd wymagana jest też dodatkowa weryfikacja graczy. Firma ma też szyfrowaną, bezpieczną stronę WWW i przestrzega ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO).

Support
3.5
Ocena obsługi klienta

Konsultanci na czacie live są do Twojej dyspozycji od 09:00 do 22:00. Oprócz tego możesz napisać wiadomość na maila [email protected]

Czat na żywo
9:00-22:00
Numer telefonu
e-mail
Wrażenia
4
Ocena strony www

Solidny bukmacher o stronie łatwej w nawigacji. Dobre miejsce do składania zakładów wzajemnych bez ryzyka złamania prawa.

etoto bonus na start
zakłady na żywo w ETOTO
Oferta
200 zł BONUS
200% do 200 PLN
200% do 200 PLN
kurs min. 2,20
obrót 1x
w ciągu 30 dni
7
ETOTO zyskuje ostatnio coraz większą popularność. Jego mocną stroną są program bonusowy ETOTOMANIA i naprawdę dopracowana aplikacja mobilna. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko transmisji wydarzeń sportowych na żywo.

etoto: bonus powitalny młodego bukmachera

O tym bukmacherze opinie są zróżnicowane. Jedni chwalą dostępny w etoto bonus na start, drudzy doceniają freebety dla aktywnych graczy, inni natomiast utyskują na skromną ofertę.

Podzielone zdania dotyczące sposobu organizacji zakładów wzajemnych są, jak wiadomo, siłą napędową rozwoju marki. W swojej recenzji poddaję etoto kompleksowej ocenie.

Plusy ETOTO
 • Bonus powitalny 200%
 • Szybkie wpłaty bez prowizji
 • Aplikacja na urządzenia mobilne
 • Legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów RP.
Minusy ETOTO
 • Podatek od zakładów sportowych 12%
 • Dodatkowy podatek 10% od wygranych powyżej 2280 zł

Bonus powitalny w etoto. Jedyny bonus 200% na rynku!

Bonus
bonusy 2/4 column
Bonus200% do 200 zł
Inne promocjetutaj
Kod promocyjnybrak
Freebetniedostępny
Obrót1x w 30 dni
Minimalny kurs2,20
Odbierz bonustutaj

Bonusy gotówkowe są najpopularniejsze wśród graczy. Większość bukmacherów oferuje bonus w wysokości 100% od pierwszej wpłaty. Bukmacher etoto bonus ma jeszcze wyższy i jako jedyny na rynku oferuje aż 200%, aczkolwiek tylko do kwoty 200 zł. Jeżeli wpłacisz 100 zł, otrzymasz darmowe 200 zł, a łącznie na grę będziesz mieć 300 zł.

Według mnie bonus jest atrakcyjny dla wszystkich nowych i mniej doświadczonych graczy zakładów bukmacherskich, którzy mają mniejszy budżet na grę. Wydaje się, że właśnie do nich etoto kieruje swoją ofertę. Oczywiście, darmowych 200 zł powinien odebrać każdy. Zwłaszcza że w wielu dyscyplinach etoto ma naprawdę ciekawe kursy i jest w czołówce legalnych bukmacherów operujących na polskim rynku.

etoto bonus na start

Szkoda tylko, że maksymalna kwota bonusu etoto jest tak niska. Pod względem wysokości pierwszej wpłaty większość bonusów gotówkowych jest znacznie wyższych, choć są to promocje 100% dla podwojenia pierwszego depozytu (np. LVBET, forBET, STS).

Plusy bonusu etoto
 • Aż 200% od pierwszego depozytu
 • Przejrzyste warunki bonusowe
 • Wpłata od razu na konto depozytowe
 • Przyzwoity minimalny kurs na zdarzenie (2.20)
Minusy bonusu etoto
 • Konkurencja posiada więcej bonusów do wyboru
 • Dość niski maksymalny bonus

Moja opinia o bonusie powitalnym Etoto

Uważam, że Etoto ma ciekawy bonus, ale jest to promocja przede wszystkim dla początkujących graczy. Co jest najważniejsze, za darmo możesz otrzymać 200 złotych, a sam bonus Etoto to 200%. Żaden inny bukmacher nie oferuje obecnie tak wysokiego bonusu, jeżeli wziąć pod uwagę procent od pierwszej wpłaty.

Szkoda, że maksymalna suma to właśnie tylko 200 złotych. Jednak konkurencja ma znacznie więcej (np. 1500 złotych w LV BET), chociaż zwykle jest to bonus 100%.

Jak odebrać bonus etoto krok po kroku

Jeżeli chcesz cieszyć się bonusem w wysokości 200%, wystarczy, że będziesz postępować według poniższej instrukcji. Dzielą Cię od niego 4 kroki:

Jak odebrać bonus

 1. Zarejestruj się w etoto z naszego polecenia.
 2. Dokonaj wpłaty depozytu w wysokości min. 1 zł.
 3. Odbierz bonus 200%.
 4. Wykonaj obrót bonusem powitalnym.

Warunki obrotu bonusem etoto

Dużym atutem bonusu etoto jest fakt, iż ma on jasne i czytelne zasady obrotu. Dzięki temu nawet na pewno będą one dla Ciebie klarowne. Poniżej najważniejsze warunki bonusu etoto:

 • wpłata minimalna w wysokości 1 PLN,
 • maksymalna kwota bonusu to 200 PLN,
 • bonus nie obowiązuje przy wpłatach Skrill i Neteller,
 • bonus z wymogiem 1-krotnego obrotu,
 • czas na obrót 30 dni,
 • obrót na kuponach SINGLE (kurs minimalny 2.20) i AKO (kurs minimalny każdego zdarzenia 1.30).

Czytelny i zrozumiały regulamin promocji bukmacherskich to istotny aspekt gry. Dlatego należy doceniać starania operatora, gdy ten odpowiednio się przygotowuje, służąc klientowi zrozumiałą informacją.

Kod bonusowy w etoto?

Aby odebrać maksymalny bonus, wystarczy rejestracja w serwisie i spełnienie warunków obrotu. W etoto kod bonusowy nie jest potrzebny.

Dzięki temu w etoto zakłady bukmacherskie są proste do postawienia, a każdy ma szansę na równe traktowanie w kwestii przyznawanych promocji.

Inne promocje bukmachera

W etoto promocje dla stałych graczy są sporadyczne. Spójrz poniżej, co jeszcze czeka na Ciebie w ofercie bukmachera.

Gem Set Mecz

Postaw kupon na mecze tenisa live za min 50 zł i zgarnij bonus w wysokości 15 zł. Kurs kuponu musi wynosić co najmniej 2.0. Przed wypłatą musisz wykonać 6-krotny obrót środkami bonusowymi po kursie min. 2.2. Do promocji kwalifikują się tylko kupony postawione przez aplikację etoto.

Basket Freebet

Promocja podobna do Gem Set Mecz. Bonus również przysługuje za obstawianie kuponów przez aplikację, jednak tylko na mecze koszykówki. Możesz typować live i przed rozpoczęciem spotkań. Za postawienie zakładu za min. 50 zł otrzymasz 15 zł w formie freebetu.

Niższy podatek na europejskie puchary

Zapisz się do promocji i postaw w aplikacji mobilnej zakład akumulowany na Ligę Mistrzów, Ligę Europy lub Ligę Konferencji. Zakład musi składać się przynajmniej z 3 zdarzeń o łącznym kursie 2.00 lub wyższym.

Jeżeli postawisz kupon za 60 złotych lub więcej – Etoto zmniejszy Twój podatek o połowę, jeżeli zagrasz przynajmniej za 100 złotych – będzie to kupon całkowicie bez podatku.

20 PLN na siatkówkę

Zapisz się do promocji i postaw w aplikacji kupon na siatkówkę na żywo za 50 złotych lub więcej. Bukmacher Etoto doda Ci bonus w wysokości 20 złotych. Pamiętaj, że całkowity kurs zakładu musi wynosić 2.00. Bonusem należy obrócić 6-krotnie w zakładach AKO (łączny kurs 2.20, kurs każdego zdarzenia minimum 1.30).

Inne promocje w Etoto oceniam średnio, jednak i tak w tym obszarze jest lepiej niż dawniej. Szkoda tylko że promki są dość niskie, ale to zrozumiałe skoro nawet bonus na start w Etoto ma niską wartość kwotową.

ETOTO Nowe Konto krok po kroku

Wyjątkowa szybka rejestracja, by móc otworzyć na etoto Nowe Konto. Bukmacher reklamuje, że proces trwa tylko 90 s. W rzeczywistości jest to kilka minut, ale w porównaniu z innymi serwisami jest to i tak ekspresowe tempo. Sprawdź jak krok po kroku założyć Indywidualne Konto Klienta (IKK):

 1. Ze strony głównej w prawym górnym roku wejdź w ikonę Załóż Konto.
 2. Zostaniesz przekierowany w podzakładkę Bonusową, kliknij Skorzystaj z Bonusu i przejdź do formularza rejestracyjnego.
 3. Wypełnij formularz odpowiadając na wszystkie pytania zgodnie z prawdą. Następnie kliknij Załóż Konto. Teraz dołącz zdjęcie lub skan dokumentu (dowodu osobistego lub paszportu).
 4. Sprawdź mail podany podczas rejestracji, otrzymasz wiadomość o założeniu konta oraz statusie Twojej weryfikacji.
 5. Weryfikacja trwa kilka minut.

ETOTO Legalny Bukmacher – co z podatkiem od zakładów?

Firma ETOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2011 roku. Uzyskując licencję Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie zakładów wzajemnych w Polsce dołączyła do elitarnego grona legalnych bukmacherów.

Gdy w 2017 roku prezydent podpisał znowelizowaną Ustawę Hazardową w polskiej branży zakładów sportowych nastąpiło trzęsienie ziemi. ETOTO, śladem innych firm, przerzucił 12% podatek od wygranej na swoich graczy. Bukmacher oferuje w zamian dość wysokie kursy, promocje i bonusy, których celem jest odciążenie kieszeni typera. Wprowadzona usługa automatycznego wliczania podatku w postawiony zakład, ma uczynić grę bardziej komfortową dla użytkowników serwisu.

Uwaga! Nie można zapomnieć, że oprócz Ministerstwa podatki pobiera również Urząd Skarbowy. Dlatego od wygranej kwoty 2280 zł doliczany jest podatek w wysokości 10%.

Fakty o ETOTO zakłady bukmacherskie

Firma założona w 2011 roku ma stabilną pozycję na polskim rynku.

 1. ETOTO zakłady bukmacherskie prowadzi w punktach naziemnych (kilkadziesiąt w wielu większych i mniejszych miastach) oraz, w internecie
 2. Kierunki rozwoju oferty bukmacherskiej świadczą o wysokiej klasie serwisu, a świetnie zaprojektowana strona internetowa jest łatwa w nawigacji
 3. Widać, że bukmacher goni konkurencję wprowadzając ulepszenia serwisu online.
 4. Planowaną aplikację na urządzenia mobilne poprzedziła premiera doskonale zoptymalizowanej, przeglądarkowej wersji strony

Sprawdź naszą opinię o działalności etoto oraz ranking bukmacherów nim zaczniesz obstawiać.

ETOTO.pl wiarygodny bukmacher online

ETOTO organizuje zakłady na wydarzenia sportowe, społeczne i polityczne. Prowadzenie działalności w lokalach naziemnych oraz internecie wymaga otrzymania zgody odpowiedniego organu kontrolnego, którym w tym wypadku jest Ministerstwo Finansów.

Nadzór ministerialny nad spółką gwarantuje ochronę danych i bezpieczeństwo gry. Dodatkowo, ETOTO.pl wiarygodny bukmacher online, zabezpiecza serwis posiadając certyfikat SSL oraz stosując najnowsze i sprawdzone technologie. Wszystko po to, by nie zawieść zaufania swoich użytkowników.

Po wejściu na portal, w prawym dolnym rogu strony, odnaleźć można notkę dotyczącą podstawowych zasad serwisu. Warunki korzystania z portalu są banalnie proste: należy mieć +18 lat oraz mieć świadomość tego, że hazard może prowadzić do uzależnień. Realizując politykę Odpowiedzialnej gry, etoto zamieszcza również szereg dokumentów, które mają pomóc graczom chronić ich interesy, poznać ich prawa oraz obowiązki.

 • Regulamin / Regulamin ofert / Zasady zakładów – przejrzyście i czytelnie napisane dokumenty. W pierwszym można odnaleźć ogólne zasady gry z ETOTO. W drugim natomiast – szczegółowo opisane warunki korzystania z promocji bukmachera. Trzeci jest w pełni poświęcony warunkom zakładów. Podzielenie regulaminu na 3 części jest świetnym sposobem na odnalezienie się w gąszczu zasad. Warto również podkreślić, że autorzy dokumentów postarali się, by zagadnienia były wyjaśniane językiem prostym i zrozumiałym dla osób nietrawiących żargonu prawniczego.
 • Odpowiedzialna Gra – każdy wiarygodny bukmacher (i pod tym względem ETOTO nie odstaje od śrdniej krajowej) ma na swoim portalu informacje wyjaśniające czym w istocie jest hazard. Wskazane zostają symptomy patologii oraz zamieszczone dane teleadresowe organizacji, które mogą pomóc w walce ze skutkami nałogu, jak np. http://www.psychologia.edu.pl.
 • Polityka Prywatności / Ochrona danych osobowych – niezwykle ważne informacje dotyczące wrażliwych danych uczestników. Bukmacher szczegółowo opisuje czy oraz w jakich celach wykorzystywane są personalia użytkowników. Jak gromadzone są dane i w jaki sposób zabezpiecza się prywatność graczy.

etotot Limity Gry / Zawieszenie Konta

Każdy posiadacz konta IKK w razie potrzeby może sam ustalić dzienne, tygodniowe oraz miesięczne limity depozytu, stawek oraz nietrafionych zdarzeń.

Wystarczy wejść na Moje konto → Ustawienia konta → Ograniczenia konta. Konto można również czasowo zawiesić. Aby to zrobić należy wejść na Moje konto → Ustawienia → Zawieszenie aktywności → wybierz okres → kliknij Potwierdź

Dodatkowe zabezpieczenie uniemożliwia cofnięcie wydanego polecenia zawieszenia konta w etotot. Bardziej radykalną formą jest wykluczenie konta na okres min. 3 miesięcy. W tym czasie użytkownik ma dostęp do IKK, ale nie może wykonywać transakcji finansowych.

ETOTO Zakłady Bukmacherskie na żywo

ETOTO zakłady bukmacherskie na żywo przygotował z dużą starannością. Do Zakładów live można przejść bezpośrednio ze strony głównej.

zakłady na żywo w ETOTO

Tabele zakładów live w ETOTO

W kolumnie po lewej stronie są zaprezentowane aktualne dyscypliny sportowe oraz rynki, których jest kilkadziesiąt. Znajdujące się sporty live to wzorcowy przykład podstawowego zestawu sportowego dla graczy online. Niemal każdy kibic znajdzie tu swoją ulubioną dziedzinę lub pokrewną. Próżno tu szukać niszowych dyscyplin, ale żelazną klasykę uzupełniają e-sporty oraz dość egzotyczna rozrywka jak siatkówka plażowa czy piłka wodna. Oto kompletna lista złotej trzynastki ETOTO zakładów bukmacherskich:

Na podstronie zamieszczono dodatkowe podzakładki, dzięki którym nawigacja ofertą na żywo staje się dziecinnie prosta. Pond kolumną z aktualnymi dyscyplinami są karty, takie jak: Wszystkie zdarzenia, podgląd zdarzeń, podgląd azjatycki, Kalendarz na żywo. Wszystkie zdarzenia są rozwinięciem kolumny po lewej stronie, czyli szczegółowo opisanymi rozgrywkami odbywającymi się w czasie rzeczywistym. Podgląd zdarzeń jest precyzyjnie pokazanymi możliwościami zakładów na dane zdarzenie z dodatkowo wydzielonymi kategoriami.

Typy zakładów różnią się od siebie w zależności od dyscypliny oraz konkretnego zdarzenia. Podgląd azjatycki jest to pionowe ułożenie treści dla aktualnych zdarzeń. Zamiast orientacji horyzontalnej -+ jest wertykalna ±. Kalendarz na żywo jest harmonogramem obecnych oraz przyszłych wydarzeń. Można zaplanować zdarzenia, aż na 4 dni kolejne dni.

Wizualizacje na żywo w ETOTO

Opiniując zakłady live nie można zapomnieć o wizualizacjach na żywo, które są dostępne dla wszystkich aktualnie rozgrywających się zdarzeń. Po prawej stronie panelu widnieje okienko „Postaw zakład”, pod którym znajduje się wizualizacja na żywo dla wybranego zdarzenia.

Rozmiar okna można zmieniać w zależności od potrzeb. Bardzo dobre zestawienie stonowanego koloru niebieskiego oraz czerwieni nakreśla ramy, w których użytkownik szybko się odnajduje. Niestety brak transmisji live, mimo dostępności wizualizacji na żywo, zdecydowanie obniża jakość serwisu.

ETOTO Metody Płatności

Metody płatności u bukmachera etoto są możliwe wyłącznie online. Bukmacher współpracuje ze skromną liczbą pośredników transakcji. Choć jak wiadomo, nie liczba, ale jakość usług jest najcenniejsza. Pod tym względem firma dość dobrze sobie radzi.

Transfer środków, które pojawiają się nierzadko już kilka minut na koncie użytkownika, również wynagradza przeciętną, na tle innych firm bukmacherskich w Polsce, ofertę transakcji online. Kwota minimalna, którą można zdeponować, wynosi 1 zł.

Natomiast środki można wypłacać już od 0,01 zł. Za realizację zleceń płatności nie są pobierane dodatkowe opłaty. Niebawem etoto zapewne dołączy do grona bukmacherów Tpay. Tymczasem wybierz jedną z form płatności i postaw swój pierwszy zakład:

Metody płatności etoto
Nazwa
Opłata
Min.
Czas oczekiwania
VISA
0%
1 PLN
Natychmiast
VISA
0%
1 PLN
Natychmiast
przelewy24
0%
1 PLN
Natychmiast
BLIK
0%
1 PLN
Natychmiast

Wpłata depozytu

Poniżej znajdziesz krótką instrukcję wpłaty depozytu w PZBUK. Cała procedura jest szybka i prosta.

Wpłata 1 depozytu w etoto

Wejdź do swojego konta etoto, klikając przycisk Zaloguj się w prawym górnym rogu ekranu.

Wpłata 2 depozytu w etoto

Następnie kliknij przycisk Wpłata.

Wpłata 3 depozytu w etoto

Na koniec wybierz metodę płatności i określ kwotę depozytu. Kliknij Wpłać.

Wypłata pieniędzy w 3 krokach:

 1. Wejdź do serwisu, zaloguj się w → Moje konto.
 2. Kliknij w zakładkę Wypłaty.
 3. Postępuj zgodnie z instrukcją (polecenie wypłaty można wykonać anulować przed zaksięgowaniem środków: wejdź w Historia transakcjiAnuluj).

Uwaga! Wypłacać można jedynie środki z Twojego Salda online (Saldo całkowite jest podglądem depozytu+bonusów, dla których wypłat należy spełnić osobne warunki). Zazwyczaj realizacja zlecenia trwa kilka minut. Jednak maksymalny czas oczekiwania metodą przelewów na konto wynosi 60 min. W przypadku transakcji w weekend oraz święta, realizacja zlecenia może nastąpić w kolejny dzień roboczy.

ETOTO oferta bukmacherska

ETOTO od początku działalności konkurował z doświadczonymi bukmacherami wysokimi kursami na zakłady online. Szczególnie w ostatnich miesiącach oferta internetowa bukmachera została sprofilowana tak, aby nawet najbardziej wymagający gracze byli zadowoleni z oferty firmy.

Obecnie zakłady przedmeczowe obejmują, aż 30 dyscyplin sportowych. Wśród wziętych dyscyplin są również modne sporty, m.in.:

 • Boks
 • Piłka Ręczna
 • Siatkówka
 • Piłka Nożna
 • Netball
 • Surfing
 • Trotting
 • Formuła 1

Dodatkowo w ofercie odnaleźć można zakłady specjalne oraz e-sporty. Obie dziedziny zyskują rosnącą popularność w Polsce, a oferta bukmachera jest przygotowana na światowym poziomie. Kto wygra wybory 2020 w USA? Kto uzyska najwięcej głosów w kolejnych wyborach parlamentarnych w Wielkiej Brytanii? Z etoto można się zakładać niemal o wszystkie najważniejsze wydarzenia ze świata społeczno-politycznego.

Skoki narciarskie w etoto

Choć skoki narciarskie nie są w etoto głównym sportem, oferta bukmachera w tym zakresie jest bardzo ciekawa. Polski bukmacher musi przygotować atrakcyjną propozycję zakładów na skoki narciarskie, ponieważ krajowi typerzy je uwielbiają, a w etoto wiedzą o tym doskonale. U tego bukmachera możesz typować, jakie pozycje uzyskają w zawodach poszczególni skoczkowie z Polski i innych krajów.

Masz też możliwość typowania, kto z danej pary skoczków osiągnie lepszy wynik. Bardzo pozytywnie wypadają zakłady na żywo w skokach narciarskich. Szybko aktualizowane wyniki i kursy ułatwiają obstawianie. Musimy również wspomnieć o wysokich kursach, jakie na skoki narciarskie oferuje etoto. Uważam, że zakłady na skoki narciarskie w etoto to dobra propozycja.

Jakość strony internetowej ETOTO pl

Czy jakość strony internetowej ETOTO pl w ostatnim czasie uległa zmianie na plus? Tak, czytelność i dostosowanie serwisu do potrzeb nawet najbardziej wybrednych graczy, są najważniejszymi udoskonaleniami portalu internetowego bukmachera.

Dzięki wprowadzeniu nowoczesnych rozwiązań przeglądarkowa wersja strony zaprojektowana dla telefonów komórkowych ładuje się szybko i bez problemów. Dlatego nawet brak aplikacji mobilnej jest łatwy do zniesienia.

Przemyślany układ treści na stronie bukmachera ETOTO

Szata graficzna pomaga w orientacji na stronie. Stonowany granat z elementami czerwieni, wskazującymi najważniejsze elementy serwisu, usprawnia nawigację. Użytkownicy z pewnością docenią przemyślany układ treści na stronie ETOTO.

 1. Na stronie głównej w lewej części serwisu znajduje się kolumna z dyscyplinami oraz polecanymi przez bukmachera zdarzeniami
 2. Po środku są prezentowane slajdy z dostępnymi promocjami, najważniejszymi rozgrywkami oraz zakładami live
 3. Po prawej stronie znajdują się okienka informacyjne dotyczące: rejestracji konta, postawienia kuponu, aktualnych zakładów live oraz kalendarz na żywo

Warto podkreślić, że z łatwością można tu odnaleźć dział pomocy, znajduje się on na samym dole wraz z aktualnymi promocjami oraz ofertą bukmachera.

ETOTO – mobilne zakłady bukmacherskie

ETOTO przez kilka ostatnich miesięcy pracował nad optymalizacją strony pod zakłady na telefony komórkowe oraz udostępnieniem natywnych aplikacji. Prace zakończyły się owocnie, gdyż bukmacher w swoim serwisie oferuje dwa typy bukmacherskich aplikacji mobilnych do pobrania:

 1. Aplikacja etoto na Android.
 2. Aplikacja etoto na iOS.

Warto dodać, iż za pomocą przeglądarkowej wersji strony, gracze również mają dostęp do serwisu online. W wersji mobile również nie jest potrzebny etoto kod bonusowy, by zdobyć bonus. Dodatkowo dla wszystkich użytkowników, którzy wybiorą zakłady na telefon oraz zakłady przez aplikacje bukmacherskie, firma przygotowała atrakcyjne promocje i bonusy. Zobacz co w ofercie mobile proponuje ETOTO:

 • szybki dostęp do konta online,
 • nowoczesne logowanie jednym kliknięciem – odciskiem palca,
 • dodatkowe promocje i bonusy dedykowane specjalnie dla aplikacji Android oraz iOS,
 • pełny dostęp do oferty live,
 • dostęp do oferty przedmeczowej.

Obsługa Klienta ETOTO

eoto prowadzi sieć lokali naziemnych w kilkunastu polskich miastach. Niezależnie od tego, rosnąca popularność serwisu online sprawia, że wiele osób odkrywa korzyści płynące z gry w internecie. Aby ułatwić nowym graczom start w rozrywce online, bukmacher oddał do dyspozycji użytkowników kilka ważnych kanałów kontaktu z konsultantami ETOTO.

Firma postawiła na czat na żywo oraz E-mail. W ramach kontaktu niebezpośredniego udostępniono FAQ, czyli zestaw najczęściej zadawanych pytań. Mamy dobrą wiadomość dotyczącą godzin dyżuru konsultantów, odbywają się one od 9 do 22, przez 7 dni w tygodniu.

 • CZAT. kliknij tutaj – kontakt z konsultantem można nawiązać bezpośrednio ze strony głównej bukmachera. Wystarczy kliknąć w ikonkę znajdującą się po prawej stronie ekranu oraz wybrać temat dyskusji. Konsultanci są dobrze przygotowani do rozmowy, a udzielane informacje rzeczowe. Jedynym minusem jest nieznajomość oferty przez obsługę klienta na taką skalę, że użytkownik sam łatwiej odnajduje się na portalu niż konsultanci.Czas reakcji: od kilku do kilkunastu sekund
 • E-mail – tradycyjna forma kontaktu z klientem, która w przypadku ETOTO działa doskonale. Mimo, że zakłady w internecie są niezwykle dynamicznym środowiskiem, w którym czat na żywo powinien być bardziej skutecznym narzędziem komunikacji – u tego bukmachera jest zdecydowanie odwrotnie. Profesjonalni konsultanci opisują szczegółowo konkretne zagadnienia angażując swoją wiedzę i wyobraźnię w trakcie odpowiedzi na pytania.  Czas reakcji: do 1 godziny
 • FAQ – niezwykle przydatny zbiór pytań i odpowiedzi. W prosty I zrozumiały sposób można uzyskać informacje na najbardziej palące pytania w kategoriach: Rejestracja i Konto, Wpłaty i Wypłaty, Zakłady, Odpowiedzialna gra oraz Bonusy. Trudno przecenić użyteczność tej zakładki

Czy kontakt z obsługą klienta w etoto jest profesjonalny?

Kontakt z obsługą klienta w ETOTO jest bezproblemowy. Najprościej jest skontaktować się przez chat na żywo, ale nie jest to jedyna możliwość.

Kontakt możliwy jest również przez e-maila. W ETOTO dobrze rozbudowano również dział FAQ.

ETOTO – w jakich krajach prowadzi działalność?

ETOTO prowadzi działalność wyłącznie w Polsce. Firma ma trochę więcej ograniczeń niż inni polscy bukmacherzy online. Otwarcie konta w internecie, podczas gdy przebywa się za granicą jest kłopotliwe, a jeszcze trudniej zagrać.

Obsługa klienta jest pod tym względem również mało pomocna. Jest to ewenement na skalę kraju, gdyż zakłady w internecie udostępnia dla osób nieprzebywających w Polsce choćby Totolotek i LVBet. Oba zakłady bukmacherskie podlegają temu samemu prawodawstwu co ETOTO.

Trudno ocenić inaczej strategię specjalistów firmy jak stratną – dla klientów oraz samej spółki. Strona jest dostępna wyłącznie w języku polskim, a walutą, którą można postawić kupon jest PLN – polski złoty. Na uwagę zasługuje fakt, że mimo braku tłumaczenia serwisu, konsultanci ETOTO mówią w językach: angielskim oraz niemieckim.

Czy warto obstawiać w ETOTO?

Oferta bukmacherska etoto nie ułatwia odpowiedzi na to pytanie. Firma ma skromny zestaw promocji i bonusów. Ów brak rekompensuje nowym graczom atrakcyjny Bonus Powitalny. Natomiast aktywni typerzy z pewnością docenią propozycje zawarte w pakiecie Liga VIP oraz ciekawe etoto freebety.

 1. Stosunkowo wysokie kursy oraz prostotę obsługi serwisu należy uznać za mocne atuty bukmachera
 2. Brak aplikacji mobilnej nie podnosi jakości portalu, ale przeglądarkowa wersja strony szybko się ładuje oraz udostępnia wszystkie niezbędne funkcje serwisu
 3. Wiele czynników wskazuje na to, że ETOTO będzie dążył do tego, aby znaleźć się w pierwszym szeregu najlepszych bukmacherów online
 4. Z pewnością warto śledzić poczynania portalu, gdyż z miesiąca na miesiąc oferta zakładów sportowych jest coraz bardziej atrakcyjna

FAQ: ETOTO

Bonus powitalny w ETOTO jest bardzo atrakcyjny.

 1. Od pierwszej wpłaty można otrzymać dodatkowo 200% do 200 zł
 2. Nie trzeba spełniać tu żadnych dodatkowych warunków, ponieważ bonus do konta gracza jest dopisywany automatycznie

Z pewnością ETOTO nie jest tak popularnym bukmacherem, jak na przykład STS czy Fortuna. Mimo wszystko jest coraz powszechniejszy i zbiera naprawdę dobre opinie. Wynika to nie tylko z atrakcyjnego bonusu powitalnego, ale również szerokiej oferty czy atrakcyjnej szaty graficznej.

Aby otrzymać bonusy od depozytu w ETOTO, nie trzeba nawet wpisywać dodatkowych kodów, gdyż środki bonusowe do konta są dopisywane automatycznie. Ważne natomiast, aby przy pierwszym freebecie zaakceptować jego ofertę w okienku pop-up. Wówczas po rejestracji i weryfikacji konta gracz otrzyma zupełnie darmowe 20 zł.

Aplikacja ETOTO to obowiązek dla każdego użytkownika zarejestrowanego u tego bukmachera. Pozwala korzystać z jego oferty w każdej chwili z poziomu urządzenia mobilnego, jeżeli tylko ma ono połączenie z Internetem. ETOTO nie daje specjalnego bonusu za aplikację.

Co najważniejsze, aplikacja ETOTO ma wszystkie funkcje konta dostępnego na klasycznej stronie internetowej.

Tak. Możesz śmiało stawiać na NBA w ETOTO.

Kasozwrot to ciekawa opcja dla wszystkich użytkowników ETOTO, którzy obstawiają mecze tenisa. Po zapisaniu się do promocji gracze mogą otrzymać nawet zwrot 25% stawki do maksymalnie 100 zł jako środki bonusowe. Do promocji liczą się zakłady ze stawką minimalną w wysokości 50 zł.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~