betway logo 300

Betway Bonus i Opinie

Ostatnia aktualizacja: 27/06/2022
Info
Bonus1640 zł w STS
Warunki bonusuBonus 100% od 1 dep. do 300 złotych
100 złotych Freebet
50% od 2 dep. do 500 złotych
50% od 3 dep. do 700 złotych
LicencjaPolska
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
Strona po angielskutak
Ostatnia AktualizacjaZrecenzowano dnia
Najlepsza alternatywa
stsbet logo
STS
1.640 zł BONUS
Bonus 100% od 1. depozytu
Bonus 100% od 1 dep. do 300 złotych
100 złotych Freebet
50% od 2 dep. do 500 złotych
50% od 3 dep. do 700 złotych
2x freebet 20 złotych na Sporty Wirtualne i BetGames
18
Betway wciąż nie zawitał na polskim rynku zakładów bukmacherskich, ale już posiada licencję Ministra Finansów RP na ich organizowanie. Wiarygodność bukmachera to dobry prognostyk na przyszłość.

Bukmacher Betway w Polsce!

Betway bukmacher wchodzi do Polski. Międzynarodowa firma otrzymała już licencję od Ministerstwa Finansów RP. Oznacza to, że bukmacher Betway w Polsce może zacząć działać lada dzień. Wydaje się, że debiut nowego operatora jest coraz bliższy.

Betway Polska licencję nad Wisłą otrzymał 28 września 2021 roku. Licencja o numerze PS4.6831.1.2021 została wydana na okres 6 lat. Jako że wielu firmom po otrzymaniu pozwolenia wejście na rynek zajmowało kilkanaście miesięcy, jesteśmy bardzo bliscy debiutu tego podmiotu.

Betway Polska, czyli kto?

Fakty o firmie
betway 2/4 columns
Nazwa właścicielaGM Gaming Limited
Adres właściciela9, Empire Stadium Street, Gzira, GZR 1300, Malta
PodmiotBetway
Przedstawicielstwo w PolsceGaming in Poland Sp. z o.o.
Adres przedstawiciela w Polsceul. Zwycięska 20A/204, 53-033 Wrocław

Betway Polska to tak naprawdę Gaming in Poland Sp. z o.o. Firma mieści się przy ul. Zwycięskiej 20A/204 we Wrocławiu. To przedstawiciel spółki GM Gaming Limited z siedzibą na Malcie, do której należy Betway. W Polsce strona bukmachera będzie działać pod adresem betway.pl.

Sama firma została założona już w 2006 roku. Dlatego też jest to jeden z najstarszych bukmacherów w branży o zasięgu międzynarodowym. W Polsce Betway bukmacher będzie działać tylko przez Internet. Firma nie złożyła bowiem wniosku o prowadzenie działalności stacjonarnej.

O tym, jak poważna jest to firma, najlepiej świadczy jej zaangażowanie w sponsoring. Bukmacher Betway sponsoruje lub sponsorował kluby z Premier League, Bundesligi, La Liga, 2. Bundesligi, NBA czy NHL.

Oferta Betway: sporty u bukmachera

Sporty
sporty 2/4 column
Liczba sportów+30
Topowy sportpiłka nożna
Najważniejsze ligiPremier League, Primera Division, Bundesliga, Serie A
Polskie ligiEkstraklasa, 1. Liga, 2. Liga
Kursyśrednie
Zakłady na żywodostępne
E-sportdostępny

Należy jeszcze poczekać na to, co zaoferuje Betway. Sporty możliwe do obstawiania na pewno będą bardzo różne. Na razie można sugerować się wyłącznie tym, co legalny bukmacher Betway oferuje na innych rynkach.

Można się domyślać, że również bukmacher Betway Polska zaoferuje ok. 30 różnych dyscyplin. Najpopularniejsza jest rzecz jasna piłka nożna. Oprócz tego są tenis, siatkówka, koszykówka czy piłka ręczna. Oczywiście na betway.pl poszczególne zdarzenia będziesz obstawiać w formacie prematch (przedmeczowym) i live (na żywo).

W ofercie znajdą się także zakłady na popkulturę oraz politykę. Można domniemywać, że w Betway w Polsce pojawią się również sporty wirtualne i e-sport, a może nawet gry karciane. Na pewno natomiast nie będzie miejsca na gry kasynowe.

Powitalny bonus Betway w Polsce: czy bonus Betway wymaga kodu promocyjnego?

Jeżeli dokonasz rejestracji w Betway, bonus będzie Twój. Na razie to tylko domysły, wydaje się jednak, że bukmacher zaoferuje freebet, tak jak wygląda to na innych rynkach. Mam nadzieję, że Betway w Polsce zaoferuje także bonus gotówkowy, najlepiej cały pakiet na start. Może się on składać np. z następujących bonusów:

 • freebet,
 • cashback,
 • gotówkowy,
 • gra bez podatku.

Możliwe, że w Betway kod promocyjny dla otrzymania bonusu na start u bukmachera nie będzie konieczny. Wystarczy, że zarejestrujesz się z naszego polecenia. W każdym razie będziemy na bieżąco monitorować sytuację.

Strona internetowa Betway: rejestracja i logowanie

W Betway rejestracja przebiegnie szybko i sprawnie. Z pewnością cały proces będzie bardzo intuicyjny. Wystarczy, że podasz dane:

 • konta użytkownika,
 • osobowe,
 • kontaktowe.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego w Betway logowanie będzie możliwe po weryfikacji przez link, który trafi na Twój adres e-mail. Możliwe także, że potrzebny będzie w Betway kod rejestracyjny, tego jednak dowiemy się, gdy bukmacher oficjalnie wejdzie na rynek w Polsce.

Rejestracja na stronie Betway krok po kroku

Zakładanie konta u wiarygodnego bukmachera powinno być intuicyjne. Jeżeli chcesz dokonać rejestracji w Betway Polska, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

 1. Wejdź na stronę betway.pl.
 2. Kliknij przycisk rejestracji.
 3. Uzupełnij formularz rejestracyjny i sprawdź, czy obowiązuje w Betway kod rejestracyjny.
 4. Kliknij link weryfikacyjny, który otrzymasz na adres e-mail.

Betway bukmacher: wady i zalety

Czas pokaże, czy bukmacher Betway w Polsce się przebije. Wydaje się, że szanse na to ma naprawdę spore. Widać, że Betway Polska chce dobrze przygotować ofertę. Na pewno bukmacher zaoferuje wiele dyscyplin i metod płatności. Jestem ciekaw oferty bonusowej.

Liczę na to, że będzie to odrobinę więcej niż na zagranicznych rynkach. Szczególnie że konkurencja w Polsce jest naprawdę duża, nowym użytkownikom trzeba więc zaoferować coś ekstra. Ciekawe też, jak bukmacher rozwiąże kwestię podatku. Raczej będzie on pobierany w standardowej wysokości.

Betway jeszcze nie otworzył polskiego serwisu www, ale już przykuwa uwagę. Oferta zakładów na rynki zagraniczne jest obiecująca. Wróć do paragrafu o firmie

FAQ: Betway

Wydaje się, że jest to kwestia maksymalnie kilku miesięcy. Na pewno bukmacher Betway zechce wystartować jeszcze przed mistrzostwami świata w piłce nożnej, które odbędą się pod koniec 2022 roku.

Na zagranicznych stronach opinie bukmacherskie o Betway są pozytywne. Jest to operator o międzynarodowej renomie, który mocno angażuje się w sponsoring.

Oferta Betway Polska na pewno będzie szeroka. Wydaje się, że liczba dyscyplin przekroczy 30 różnych sportów. Bardzo prawdopodobne jest także, że w ofercie pojawią się sporty wirtualne i e-sport.

Liczba dostępnych metod płatności Betway Polska powinna być szeroka. Oprócz wpłat za pośrednictwem karty płatniczej, prawdopodobnie zrealizujesz depozyt szybkim przelewem internetowym. Możliwe są też wpłaty BLIKiem, przez portfele elektroniczne, PayPal czy Paysafecard.

Fakt, że bukmacher Betway jest wiarygodny, nie budzi wątpliwości. Firma ma zasięg międzynarodowy i działa od 2006 roku. Betway w Polsce otrzymał już licencję Ministerstwa Finansów RP.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~