Skip to main content

BETFAN Bonus i Opinie

Bonus850zł w bet-at-home
Warunki bonusuBonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni
LicencjaPolska
Dostępne walutyPLN
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
Najlepsza alternatywa
Oferta
bet-at-home logo

850 zł BONUS

kod bonusu FIRST
Sprawdź
Bezpieczny Link
Wybierz ulubioną metodę płatności
VisaMasterCardTrustlySofortDiners Club
Bonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni

Ocena całościowa
3.5/5
Anna Gwiazda
Autor:

BETFAN to stosunkowo nowy bukmacher na naszym rynku. Zaskoczył mnie bogatą ofertą i niezłym bonusem na start. Wierzę, że ma przed sobą świetlaną przyszłość.

Zrecenzowano dnia
Bonus
80%
jeden z wyższych na rynku polskim
Strona internetowa
75%
łatwa w nawigacji, przejrzysty interfejs
Mobile
70%
pełen dostęp do oferty, brak aplikacji
Licencja
100%
licencja Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
90%
certyfikat SSL
Zakłady bukmacherskie BETFAN niedawno otworzyły serwis! Do grona legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce dołączył nowy polski bukmacher online. Jakie są bonusy, oferta bukmacherska oraz promocje? Sprawdź naszą recenzję.

W listopadzie 2018 BETFAN otrzymał licencję na prowadzenie działalności. Ministerstwo Finansów RP jako 11 firmie udzieliło mu zgody na organizowanie zakładów wzajemnych. Jest to duże zaskoczenie i wielka radość. Liczba legalnych w Polsce bukmacherów szybko rośnie. Najnowszym graczem na rynku jest BETFAN, u którego gra jest legalna i nie wiąże się z żadnymi sankcjami ze strony organów karno-skarbowych.

Plusy BETFAN
 • atrakcyjny bonus powitalny,
 • szeroka oferta zakładów,
 • przejrzysty interfejs,
 • mobilna wersja strony m.betfan pl,
 • łatwy kontakt z suportem,
 • bukmacher legalny.
Minusy BETFAN
 • krótki staż,
 • brak aplikacji natywnej,
 • brak streamingu,
 • trudny w obrocie bonus powitalny.

BETFAN Bonus powitalny – aż 3000 zł

Czym przyciąga BETFAN? Bonus powitalny może być swego rodzaju lepem na nowych graczy. Nowo zarejestrowani użytkownicy mogą uzyskać nawet do 3000 zł w bonusach, co jest rekordową ofertą nie tylko na rynku polskim, ale również jednym z najwyższych bonusów powitalnych na świecie.

Jednak jeśli przebywasz za granicą warto sprawdzić ofertę bet-at-home, w której znajdziesz równie atrakcyjny bonus powitalny na start.

Sprawdź bukmachera bet-at-home

betfan bonus na start

Bonus powitalny w BETFAN jest dostępny w trzech fazach. Po otwarciu konta gracza wystarczy zasilić je kwotą minimum 20 zł. BETFAN oferuje bonus w wysokości:

 • 10% depozytu dla pierwszego depozytu, maksymalnie 150 zł dla depozytu 1500 zł
 • 8% depozytu dla drugiego depozytu, maksymalnie 100 zł dla depozytu 1250 zł
 • 5% depozytu dla trzeciego depozytu, maksymalnie 50 zł dla depozytu 1000 zł

BETFAN bonus na start – jakie są warunki promocji?

 1. Wystarczy zagrać za równowartość wpłaty co najmniej 2 kupony z kursem AKO minimum 2.0
 2. Następnie obrócić bonusem na start pięciokrotnie, zważając na to, aby na kuponie znalazły się co najmniej 3 zdarzenia, a kurs pojedynczego spotkania wynosił minimum 1.2
 3. Ogólny kurs na kuponie musi wynosić minimum AKO 2.0
 4. wykonaniu pięciokrotnego obrotu, na co gracz ma 50 dni, następuje automatyczny transfer środków z salda bonusowego na saldo główne gracza
 5. Środki zostają pomnożone X10

Jedyne zastrzeżenie jest takie, że maksymalna kwota na saldzie bonusowym wynosić może 10 000 zł. Wówczas na saldo główne trafi 100 000 zł (10 000 zł x 10).

BETFAN bukmacher rejestracja i logowanie

Jak wielu polskich bukmacherach, również i BETFAN bukmacher pozwala na szybką rejestrację konta.

BETFAN logowanie i rejestracja_konta

Wystarczy kliknąć przycisk OTWÓRZ KONTO, znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu. W BETFAN gracz może mieć też konto tymczasowe z ograniczoną funkcjonalnością. Ma ono limit w postaci maksymalnej stawki, za którą można obstawiać oraz brak możliwości wypłat wygranych. Chcąc odblokować wszystkie funkcje konta, należy przejść przez proces weryfikacji.
Pełne BETkonto musi być kontem zweryfikowanym. W tym celu należy przesłać wszystkie potrzebne dokumenty, podając swoje dane osobowe i załączając zdjęcie, skan lub kopię elektroniczną dokumentu tożsamości (paszport, dowód osobisty lub karta pobytu), na którym widoczne są:
 • imię i nazwisko
 • data urodzenia
 • numer PESEL
 • seria, numer i data wydania dokumentu tożsamości

BETFAN: bonus stały bez podatku –20% ekstra

Jako, że mieliśmy dopiero co otwarcie bukmachera BETFAN, bonus powitalny jest najważniejszą i najbardziej aktualną promocją. Jednak firma przygotowała również bonusy dla stałych graczy.

 1. Bez podatku do 20% ekstra: promocja, która ma podnieść wygrane.
 2. Dotyczy ona kuponu akumulacyjnego, którego część marży bierze na siebie bukmacher.
 3. Chcąc z tego skorzystać, wystarczy stworzyć kupon z co najmniej 2 zdarzeniami o kursie łącznym 2.00 lub wyższym i kursie pojedynczego zdarzenia minimum 1.25.
 4. BETFAN zmieni współczynnik takiego kuponu z 0.88 na 1.00, niwelując tym samym 12% podatek.
 5. Jeżeli na kuponie znajdą się co najmniej 4 zdarzenia, a kurs ogólny wyniesie 4.00 lub więcej, bukmacher zwiększa wygraną o 20%. Ważne, aby kurs każdego zdarzenia wynosił co najmniej 1.25.

Radar365 BETFAN

Inna promocja na każdy dzień w roku to Radar 365 BETFAN. Dotyczy ona bonusów i promocji w innej formie. Mogą one być dostępne dla wszystkich użytkowników lub być przygotowywane indywidualnie dla konkretnego gracza.

BETFAN kod bonusowy

Zakłady bukmacherskie z pewnością już niebawem przygotują dla graczy kod bonusowy. Będzie to kolejna atrakcja, której nie może zabraknąć w ofercie. BETFAN zaklady bukmacherskie online z pewnością wypuści specjalny kod, dzięki któremu gracze będą mogli zyskać dodatkowe premie od partnerów bukmachera.

Kody bonusowe to jedna z metod promocji, na którą typerzy chętnie polują. Z naszej strony możemy zapewnić, że jak tylko kod będzie dostępny, natychmiast wam go udostępnimy.

BETFAN a inni bukmacherzy w Polsce

Jak wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce: BETFAN również ma licencję Ministerstwa Finansów RP. Dzięki temu zawieranie zakładów jest w pełni bezpieczne i legalne.

Warto wspomnieć również o alternatywach. BETFAN na razie zostaje w tyle pod względem oferty i bonusów. Liderami naszego rankingu legalnych bukmacherów są STS i Betclic, jeżeli mieszkasz za granicą, warto sprawdzić przede wszystkim bet-at-home.

Najlepsze alternatywy
Legalny bukmacher
Wysoki bonus powitalny
Lider zakładów online w PL
Podatek 12%
Legalny bukmacher
Cashback 550 zł
Wysokie kursy
Podatek 12%
Brak podatku 12%
Dobry bonus na start
Dużo promocji
Brak licencji MF

Czy BETFAN jest legalny w Polsce? Wiarygodny zarząd

Prezes zarządu firmy to dobrze znany wszystkim miłośnikom zakładów wzajemnych – Piotr Sienkiewicz. Doświadczony menedżer, który z sukcesami na koncie pracuje w branży bukmacherskiej już od kilku lat. Zarządzał strategią marketingową zarówno weterana rynku takiego jak: Totolotek oraz nowymi zakładami bukmacherskimi forBET. Można się zatem spodziewać profesjonalnej oferty bukmacherskiej na najwyższym poziomie:

 • 2016-2018 – dyrektor do spraw marketingu w sorbet
 • 2013-2016 – działania marketingowe w Totolotek SA
 • 2006-2012 – specjalista od reklamy i programu partnerskiego w Sportingbet

BETFAN pl – kto za tym wszystkim stoi?

Czy nowy bukmacher online BETFAN pl jest rodzimą spółką, czy może jest to zagraniczny zakład bukmacherski? Spółka ma polskie korzenie oraz kapitał.

Pozostałe osoby w zarządzie spółki to: Renata Chałas, Mikołaj Chała, Jarosław Chałas. Analizując powiązania kolejnych firm, można dojść do wniosku, że właścicielem BETFAN jest Jarosław Chałas. Prywatnie to biznesmen prowadzący dużą kancelarię prawniczą Chałas i wspólnicy (chwp.pl), ktróra swoje usługi świadczy dla firm działających na terenie Polski, Ukrainy i Kazachstanu, specjalizując się w doradztwie prawnym, podatkowym, finansowym i usługach księgowych.

Wiele sportowych zależności BETFAN pl

Poza tym Jarosław Chałas zasiada w zarządzie innych spółek. Między innymi jest współwłaścicielem Maguire Sport Agency (maguiresport.pl), która jest agencją zajmującą się obsługą sportowców.

Wśród klientów tego podmiotu są m.in.:

 • Adam Kszczot
 • Marcin Możdżonek
 • Sławomir Peszko
 • Paweł Zagumny.

Nie jest wykluczone, że to właśnie któryś z wymienionych sportowców będzie pierwszym ambasadorem bukmachera BETFAN. Widać więc wyraźnie, że jeśli chodzi o BETFAN, praca jest tam na wysokim poziomie i wszystko dobrze zaplanowane.

BETFAN opinie – co z podatkiem od zakładów?

BETFAN opinie już chwilę po otwarciu serwisu zbiera bardzo dobre. Powodem jest fakt, że spółka działa za zgodą Ministerstwa Finansów RP. Jak wszystkie legalne zakłady bukmacherskie online, BETFAN przerzucił 12% podatek od wygranej na graczy. W ofercie znaleźć jednak można promocje oraz premie, które w całości lub częściowo znoszą podatek.

Legalni bukmacherzy, czyli gra z podatkiem

Podkreślaliśmy, że BETFAN to bukmacher legalny, a gra w nim nie wiąże się z żadnymi sankcjami ze strony urzędu skarbowego. BETFAN ma ważną licencję Ministra Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich na terenie Polski i prowadzi swoją działalność zgodnie z ustawą z 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych.

Problem w tym, że taka gra obarczona jest podatkiem. Poza 12-procentowym podatkiem uważać trzeba na dodatkowy 10-procentowy podatek od wygranych powyżej 2280 zł, który narzucają wszyscy legalni bukmacherzy. Ten można jednak ominąć, rozbijając stawkę na kilka mniejszych kuponów, aby wygrana na jednym kuponie nie przewyższała kwoty 2280 zł. Dodatkowo warto korzystać z promocji Bez podatku do 20% ekstra, która pozwala zwiększyć wygrane do 20%.

BETFAN: KRS, legalność, a bonus powitalny

Wielu graczy zastanawiać może, dlaczego procent bonusu od kolejnych depozytów jest tak niski: 10, 8 i 5%. Wszystko z uwagi na płacony podatek. To zabieg celowy i dobrze przemyślany, który sugeruje, że w BETFAN znają się na rzeczy.

Dzięki temu bukmacher obniża wysokość płaconego przez niego podatku. Trik z zaniżeniem bonusów, a następnie pomnożeniem salda X10 pozwala zminimalizować 12-procentowy podatek, który płacą legalni bukmacherzy w Polsce, również i BETFAN. KRS (Krajowy Rejestr Sądowy) i licencja Ministerstwa Finansów wymuszają na BETFAN takie zawiłe kroki, które dla gracza wcale nie są oczywiste.

Jak obliczyć bonus powitalny w BETFAN w kontekście podatków?

Samo rozbicie bonusu powitalnego na trzy kolejne depozyty nie jest niczym szczególnym. Jednak obniżenie bonusu, a następnie zwiększenie salda jest już jednak mocno skomplikowane i na co dzień bukmacherzy nie stosują takich praktyk. Na uwagę zasługuje wysoka kwota bonusu do wysokości 3000 zł. W praktyce pierwszy depozyt jest podwajany (100%) do kwoty 1500 zł, drugi to natomiast w rzeczywistości 80%, a trzeci tylko 50%. Przy wpłatach 1500 zł + 1250 zł + 1000 zł maksymalnie uzyskać można więc 3000 zł.
Łatwy nie musi być również obrót. Betfan chwali się, że potrzebny jest tylko 5-krotny obrót bonusem z założeniem, że potrzeba minimum 3 zdarzeń na kuponie, każde z kursem minimum 1.2 i kursem ogólnym kuponu minimum 2.0. W praktyce przed przyznaniem bonusu środkami trzeba jeszcze dwukrotnie obrócić, a więc tak naprawdę to 7-krotny obrót. Tak więc, o ile sama wysokość bonusu jest atrakcyjna, to warunki obrotu trudne do zrealizowania.

Jaki jest bukmacher BETFAN?

BETFAN to nowy bukmacher na polskim rynku, który swoją ofertę zaprezentował 25 kwietnia 2019 roku. Licencję otrzymał natomiast 29 października zeszłego roku. Wydaje się, że w niedalekiej przyszłości może to być bardzo interesująca firma od zakładów wzajemnych, która szybko pozyska wielu nowych klientów.

Już zaledwie kilka dni po starcie bukmacher zaczął zbierać dobre i wysokie oceny, choć na ostateczny werdykt trzeba jeszcze trochę poczekać. Faktem jest natomiast, że BETFAN to legalny bukmacher o stosunkowo szerokiej ofercie, który obecnie swoje zakłady oferuje jedynie za pośrednictwem strony internetowej betfan.pl. Firma nie planuje natomiast w najbliższej przyszłości otwierać placówek stacjonarnych.

Oferta bukmacherska BETFAN

Oferta bukmacherska BETFAN jest atrakcyjna oraz uwzględniała najnowsze trendy w branży. W serwisie bukmachera nie barkuje klasyki zakładów, jak i najnowszych rozwiązań na telefon:

Szeroko rozbudowany jest również cieszący się coraz to większą popularnością e-sport:

 • Counter Strike
 • DOTA
 • Hearthstone
 • King of Glory
 • League of Legends
 • NBA2K
 • Overmatch
 • Rocket League
 • StarCraft

Poza tym w BETFAN znaleźć można zakłady z polityki, show-biznesu oraz wydarzeń kulturalnych. O tym, jak innowacyjne podejście do zakładów ma BETFAN świadczy oferta zakładów na rynki finansowe i walut. To jedyny bukmacher oferujący takie zakłady w Polsce. Pośród oferty można znaleźć nawet tak nietypowe zakłady, jak średnia temperatura i średnie opady deszczu w największych miastach Polski.

BETFAN zakłady na żywo

Dobrze wygląda oferta BETFAN zakładów na żywo w zakładce LIVE. Na razie buk nie udostępnia jednak transmisji telewizyjnych. W Betfan nie ma też przebiegu wydarzeń boiskowych.

 

Zakłady na żywo w Betfan

Sam BETFAN zakłady bukmacherskie ma bardzo szeroko rozbudowane. Gracz może obstawiać live 9 dyscyplin, spośród blisko trzydziestu. Obok tak popularnych sportów, jak piłka nożna, tenis czy koszykówka, dostępne są również zakłady ze snookera czy golfa.

Bardzo szeroko rozbudowana jest oferta piłki nożnej. Co kluczowe, coś dla siebie znajdą tutaj miłośnicy obstawiania niższych lig w Polsce. Obstawiać można nawet zakłady z Ligi Okręgowej, która jest szóstym poziomem rozgrywek piłkarskich w Polsce.

Metody płatności w BETFAN

 

Metody płatności w Betfan

Certyfikat bezpieczeństwa SSL nie wystarczy, by zdobyć zaufanie graczy. Ważna jest ochrona danych, ale również tempo transakcji. Ekipa BetFan, pracując wcześniej z największymi legalnymi zakładami bukmacherskimi w kraju z pewnością nas zaskoczy szybkim wdrażaniem ulepszeń do systemu płatności. Na początku możemy się zapewne spodziewać from przelewów, takich jak:

Metody płatności w BETFAN

      Charakterystyka płatności

BLIK
 • Współpraca z ponad 30. bankami w Polsce
 • Dedykowany płatnością mobile
 • Błyskawiczne i bezpieczne przelewy
Przelewy24
 • Współpraca z zaufanymi pośrednikami, jak Tpay
 • Płatności mobile i klasyczne
 • Bezpieczne i popularne transakcje
Karta Visa/Mastercard
 • Płatności mobile i klasyczne
 • Bezpieczne i popularne transakcje

System płatności mobilnych BLIK umożliwia bukmacherowi , a ponadto usprawnia zakłady mobile. Jest to szybki sposób na wzmocnienie wiarygodności oraz błyskawiczne i bezpieczne przelewy. Przelew bankowy oraz karta nie są tak szybkimi formami płatności, ale za to jednym iż najpopularniejszych metod w Polsce.

Wpłaty i wypłaty w BETFAN sp. z o.o.

Wszystkie wpłaty i wypłaty w BETFAN sp. z o.o. nie są obciążone prowizją. Martwi, że pośród wpłat dostępna jest tylko jedna metoda – Przelewy24. Konto zasilić można przelewem z 26 banków. Nie ma natomiast możliwości zasilenia konta gracza przez ecoPayz, Skrill, a nawet karty debetowe i kredytowe. Minimalna kwota depozytu w BETFAN to 1 zł.

Wypłaty realizowane są przez 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00 – 23:00. Odbywają się one na zweryfikowany rachunek bankowy. Jeśli jest to wypłata ekspresowa (obecnie możliwa do 19 banków), pieniądze na rachunku bankowym pojawiają się już po 15-30 minutach. Również minimalna kwota wypłaty wynosi 1 zł.

Jakość strony internetowej BETFAN

Graficy betfan.pl postawili na minimalizm. Ogromny plus należy się również za szatę graficzną. Interfejs jest czytelny i przejrzysty, a kolorystyka zielono-żółta miła dla oka. Większych problemów nie sprawia też przeglądanie oferty, rejestracja, logowanie, składanie zakładów, weryfikacja konta gracza, wpłaty, wypłaty itp.

Pod względem wizualnym witryna jest przyjazna użytkownikom serwisu. Wskazanie na samym starcie adresu do kontaktu świadczy natomiast bardzo dobrze o standardach pracy z klientem. Wskazuje to, że transparentność działalności oraz dostępność obsługi klienta będą traktowane priorytetowo.

Czym przekonuje BETFAN sp. z o.o.?

Bukmacher BETFAN to podmiot, który należy do polskiej spółki BETFAN sp. z o.o. Mimo iż firma nie ma obecnie żadnych placówek stacjonarnych, to ma szansę zaistnieć w świadomości graczy polskiego rynku zakładów wzajemnych. Przede wszystkim do rejestracji zachęca ogromny, ponieważ liczący sobie nawet 3000 zł bonus powitalny, co jest zdecydowanie najlepszym wynikiem na rynku.

Obecnie żaden polski bukmacher nie jest w stanie zaoferować nowym graczom takiego bonusu powitalnego, a niewiele tak wysokich bonusów na start oferują nawet najlepsi bukmacherzy na świecie.

Ambasadorowe BETFAN

Na razie BETFAN nie ma jeszcze żadnych ambasadorów, ale pewnie szybko się to zmieni. Nie ulega wątpliwości, że dla rozpowszechnienia usług w niedalekiej przyszłości BETFAN będzie reklamowany przez sportowców lub dziennikarzy, jak zrobiło to wiele innych legalnych polskich bukmacherów, m.in. forBET, Fortuna, E-Toto, TOTALbet

Pytaliście: BETFAN sp. z o.o kiedy premiera? Serwis jest już otwarty!

29 października 2018 roku legalni bukmacherzy w Polsce zostali powiększeni o kolejnego bukmachera BETFAN sp. z o.o . Już parę dni po zaanonsowaniu w mediach informacji oraz wpisie na listę bukmacherów Ministerstwa Finansów RP, udostępniono zalążek serwisu online.

Internet będzie docelowym środowiskiem ekspansji nowego bukmachera. Spółka początkowo zacznie działalność wyłącznie online i trudno w tej chwili powiedzieć, czy oraz kiedy otworzy punkty naziemne.

BETFAN mobile

Wiarygodny bukmacher, a szczególnie nowy bukmacher online nie istnieje jeśli nie ma propozycji gry na telefon. Bukmacher BETFAN na początku optymalizuje stronę, by później wypuścić bukmacherską aplikację natywną. Prezes firmy – Piotr Sienkiewicz zakłady bukmacherskie zna od  podszewki. Dzięki niemu możemy się spodziewać ciekawych rozwiązań podpatrzonych u konkurencji.

 • niestety, Betfan nie doczekał się jeszcze aplikacji mobilnej, choć w przyszłości z pewnością pojawi się apka na urządzenia z systemami Android oraz iOS.
 • pod adresem m.betfan pl jest jednak dostępna w pełni funkcjonalna mobilna wersja strony internetowej, z której gracz ma dostęp do wszystkich funkcjonalności witryny w wersji na komputer.

Oferta VIP BETFAN

Oferta VIP BETFAN powstanie zapewne opcjonalnie. Polscy legalni bukmacherzy online w swoich ofertach przeważnie nie mają propozycji dla graczy VIP. Odpowiednikiem oferty VIP jest na ogół program lojalnościowy.

Możemy się więc spodziewać, że BETFAN niebawem stworzy program lojalnościowy. Zasady uczestnictwa w takim programie polegają na możliwości zbierania punktów oraz ich wymiany na nagrody rzeczowe. Lojalni oraz regularni gracze mogą ponadto spodziewać się indywidualnych promocji i opieki dedykowanego konsultanta.

Bezpieczny i wiarygodny bukmacher BETFAN: wrażenia z gry

BETFAN to nowy gracz na polskim rynku zakładów wzajemnych, który może szybko dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Pomoże w tym wysoki bonus powitalny do 3000 zł, szeroka oferta zakładów oraz czytelny interfejs. To wszystko przemawia za bukmacherem BETFAN, który w dalszym ciągu ma jednak nieco do nadrobienia.

Minusem są bardzo wąskie możliwości w zakresie składania depozytów. Poza tym dużym mankamentem dla grających zakłady LIVE jest brak live streamingu, a przynajmniej ekranu przebiegu wydarzeń boiskowych. W innych firmach bukmacherskich działających w Polsce legalnie to już standard.

Na ostateczną ocenę jest jeszcze za wcześnie. Na tę chwilę nie wydaje się natomiast, aby była to firma, która jest nieprzygotowana do funkcjonowania na rynku i nie popełniono tu wielu błędów, jak zrobił to ostatnio PZBuk.

Obsługa klienta BETFAN

BETFAN bukmacher to również łatwy kontakt z supportem. Już tradycyjnie firma pozwala się kontaktować z osobami od obsługi graczy nie tylko mailowo i telefonicznie, ale również przez chat.

Dane firmy

Nazwa BETFAN Sp. z o.o.
Ulica ul. Śmiała 26
Miejscowość 01-523 Warszawa
KRS 0000727637
NIP 5252747132
REGON 369967041

Zakłady online nie mają możliwości przebicia się w drapieżnym środowisku gier i zakładów, bez możliwości szybkiego kontaktu bezpośredniego z konsultantem. Obsługa klienta jest zazwyczaj pierwszym działem, do którego kieruje swoje kroki początkujący gracz – im lepszy pierwszy kontakt, tym większa szansa, że gracz powróci na stronę buka. Zazwyczaj bukmacherzy nie szczędzą grosza i chętnie inwestują w profesjonalną obsługę klienta już na samym początku działalności.

Zakłady na telefon w BETFAN

Wiele poprawić trzeba również na płaszczyźnie zakładów na telefon w BETFAN. Wydaje się, że aplikacja mobilna na urządzenia z systemami Android oraz iOS jest niezbędna i powinna zostać jak najszybciej stworzona. Przyda się też rozszerzenie oferty LIVE o streaming.

Jak na początkującego bukmachera jest jednak znacznie więcej plusów niż minusów. Widać, że za marketing oraz pion sportowy odpowiadają ludzie, którym branża zakładów bukmacherskich jest już dobrze znana. Może być więc tylko i wyłącznie lepiej i nie jest wykluczone, że w niedalekiej przyszłości BETFAN dołączy do najpopularniejszych firm bukmacherskich w Polsce: Totolotka, Fortuny czy STS.

BETFAN opinie 2021

Serwis BETFAN działa dopiero od kilku miesięcy. Trudno więc o rzetelne opinie na temat tego bukmachera. Gracze, którzy założyli tu konto, dopiero poznają bukmachera BETFAN, opinie ich nie są więc do końca reprezentatywne.

Jak to zwykle bywa, obok graczy zadowolonych z szerokości oferty, promocji czy szaty graficznej, znajdą się ci, którzy będą narzekać. Pewnie już na poziomie odbierania bonusu powitalnego, który jest dość zawiły i trudny do wykonania, bo 7-krotny obrót wielu niedoświadczonym graczom może się nie udać.

Plusy i minusy gry w BETFAN

Oceniając bukmachera BETFAN, trzeba pamiętać, że jego staż jest niewielki. Nie będzie żadnym przekłamaniem stwierdzenie, że ten bukmacher dopiero raczkuje na rynku. Z pewnością byłoby to o wiele trudniejsze, gdyby w projekt zaangażowali się przypadkowi ludzie, a nie zespół na czele z Piotrem Sienkiewiczem, który w przeszłości pracował w kilku innych firmach bukmacherskich.

Niewiele można się tu przyczepić do bardzo bogatej oferty i atrakcyjnej, miłej dla oka szaty graficznej. Atrakcyjny w ujęciu wysokości jest też bonus powitalny. Problemem może być natomiast obrót środkami bonusowymi. Minusy to też brak aplikacji na urządzenia mobilne, brak streamingu i tylko jedna metody realizacji depozytu. Na tym polu BETFAN musi się poprawić, ale jak na niewielki staż ocena jest jak najbardziej pozytywna.

FAQ: BETFAN

Bukmacher BETFAN jest w Polsce legalny, gdyż otrzymał od Ministerstwa Finansów licencję na oferowanie zakładów sportowych online. Za grę na BETFAN pl nie grożą więc żadne sankcje karne i skarbowe.

BETFAN ma bardzo atrakcyjny bonus powitalny, jeśli spojrzeć na niego z punktu widzenia kwoty. W trzech pierwszych wpłatach zupełnie za darmo otrzymać można nawet 3000 zł. Niestety, jest to bonus dość zawiły i mało czytelny dla początkujących graczy. Poza tym jest on trudny w obrocie.

BETFAN to nowy bukmacher na polskim rynku. Na razie nie ma więc aplikacji natywnej do pobrania na urządzenia mobilne. Z poziomu tabletów i smartfonów grać można jednak przez stronę mobilną, wpisując w adres przeglądarki urządzenia m.betfan pl.

Jest za wcześnie, aby oceniać opinie bukmachera BETFAN. Wydaje się jednak, że w niedalekiej przyszłości może to być jeden z lepszych bukmacherów w Polsce, gdyż odpowiadają za niego ludzie o dużym doświadczeniu w zakładach bukmacherskich.

BETFAN ma bardzo szeroką ofertę. Co ważne, ciekawie wygląda tu oferta na niższe ligi polskie. Nie tylko III ligę, która jest szeroko dostępna u bukmacherów, ale również IV ligę oraz ligę okręgową.

Na razie BETFAN nie oferuje żadnych kodów bonusowych. Bardzo możliwe, że zmieni się to w przyszłości. Nie jest wykluczone, że kod bonusowy będzie umożliwiał otrzymanie dodatkowych środków.

W tej chwili BETFAN nie ma w swojej ofercie promocyjnej freebetu. Warto jednak wspomnieć o innej promocji: Bez podatku do 20% extra. To szansa na zwiększenie wygranych nawet o 20%, a więc w praktyce zniwelowanie podatku i możliwość osiągnięcia większych wygranych.

BETFAN jest bukmacherem, który ceni sobie bezpieczeństwo graczy. Strona jest szyfrowana, dobrze chronione są też dane graczy i realizowane przez nich transakcje (wpłaty/wypłaty). Na płaszczyźnie bezpieczeństwa wiele zależy jednak od samych użytkowników, którzy nie powinni dzielić się danymi logowania, zapisywać haseł itp.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*