Skip to main content

Bet at home Bonus i Opinie

von zakladybukmacherskie.net™

50 € BONUS

bonus do 50 EUR
Bonus50 EUR
Warunki bonusuBonus od 1 depozytu - obrót x4, kurs min. 1,7
Metody płatnościkarta kredytowa, PayPal, Skrill, Neteller, Przelew bankowy, PaySafeCard, trustly
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
WalutyPLN, EUR
LicencjaMalta, Anglia
Ostatnia aktualizacja Grudzień 2018

Ocena całościowa

87%

"Bukmacher z doświadczeniem, ponad 10 lat na rynku online"

Bonus
85%
atrakcyjny bonus na start, korzystne warunki
Strona Internetowa
90%
funkcjonalna, łatwa w nawigacji
Mobile
90%
aplikacja na Android
Licencja
80%
bukmacher z licencją UE, brak licencji RP
Bezpieczeństwo
90%
wiarygodny bukmacher, ocena -C w rankingu SBR

Bet at home nie posiada zgody oraz licencji Ministerstwa Finansów RP na organizowanie zakładów wzajemnych online w Polsce.

Mimo tego, że bukmacher znajduje się w ścisłej czołówce zakładów bukmacherskich online w Europie – korzystanie z usług spółki jest w Polsce nielegalne. Firma udostępnia dla polskich graczy serwis w języku polskim oraz polskojęzyczną obsługę klienta. Warto jednak pamiętać, że każdy kto omija obowiązujące przepisy ustawy hazardowej naraża się na konsekwencje prawne, kontrolę Urzędu Skarbowego oraz może ponieść odpowiedzialność finansową. Zachęcamy do gry w serwisach online zakładów bukmacherskich, które otrzymały zgodę Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie działalności.

Niemal od 20 lat organizuje zakłady wzajemne i jest jednym z najczęściej wybieranych bukmacherów. Spółka została ufundowana w Austrii i obecnie ma główne siedziby w macierzystym kraju oraz na Malcie. Liczba 5 milionów użytkowników serwisu jest najlepszym dowodem na wysoką jakość świadczonych usług. Podstawowa działalność bukmachera to organizacja zakładów sportowych. Codziennie w ofercie można znaleźć ponad 7 tysięcy zakładów.

Firma utrzymuje niesłabnącą popularność dzięki atrakcyjnym ofertom bonusowym dla nowych graczy. Aktywni użytkownicy serwisu mogą natomiast liczyć na bonusy reload. Sprawdź bukmachera nim postawisz swój pierwszy zakład. Jeśli zaś przebywasz w Polsce, sprawdź ofertę forBET, który obecnie ma jeden z nawyższych bonusów powitalnych na rynku.

Bet at home Bonus Powitalny

Atrakcyjny bonus powitalny cieszy się niesłabnącą popularnością wśród nowych graczy, dzięki korzystnym warunkom promocji.

bet-at-home-bonus-powitalny

50 EUR Bonusu na Zakłady

Promocja jest przeznaczona dla wszystkich osób, które mają zarejestrowane konto w bet at home, a którzy nie dokonali jeszcze pierwszej wpłaty. Dodatkowe środki na grę w wysokości 50 EUR są przyznawane na konto bonusowe w momencie zdeponowania minimum 100 EUR. Na koncie gracza w polu Skorzystaj z bonusu należy wpisać kod FIRST. W zależności od wysokości zdeponowanych środków, odpowiednia kwota bonusu zostanie dopisana do konta gracza.

Należy pamiętać, że od chwili przyznania bonusu użytkownik serwisu ma 10 dni na jego aktywację, w przeciwnym wypadku dodatkowe środki przepadają. Po aktywacji bonusu gracz w terminie do 90 dni powinien spełnić warunki przyznanego bonusu. Aby mieć możliwość wypłaty bonusu należy obrócić go min. 4x z kursem minimalnym 1,7. Należy pamiętać, że do obrotu wliczane są zakłady zawarte za środki bonusowe lub środki związane z bonusem. W ramach promocji można stawiać kupony na zakłady przedmeczowe, wirtualne oraz zakłady na żywo. Jeśli gracz dysponuje innymi bonusami związanymi z pozostałymi promocjami, bonus jest ustawiony w kolejce bonusowej.

Sprawdź Bonus 1200 zł w forBET

Bet at home Nowe Konto

Korzystanie z produktów promocyjnych Bet at home oraz regularnej oferty bukmacherskiej wymaga rejestracji w serwisie bukmachera. Otwarcie nowego jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę główną bukmachera i kliknąć w pole znajdujące się w prawym górnym rogu Zarejestruj się!:
Gdy otworzy się formularz rejestracyjny należy uzupełnić Dane osobowe. Pamiętaj, aby wszystkie informacje były prawdziwe i poprawnie wprowadzone.

 1. Dane dostępu –-wprowadź informacje dotyczące nowego konta, jak: hasło oraz pytania pomocnicze
 2. Następnie wystarczy zaznaczyć checkbox, by zaakceptować warunki serwisu
 3. Kliknij Zarejestruj się teraz! i postępuj zgodnie z instrukcją. Pamiętaj, aby na Twoim koncie w zakładce Skorzystaj z bonusu zaznaczyć wolę otrzymania dodatkowych środków na grę, wpisując kod FIRST

Bet at home Promocje dla Aktywnych Graczy

Bonus powitalny jest atrakcyjnym, ale zaledwie wstępem do interesujących promocji użytkowników serwisu.

Betmastercup
W promocji biorą udział wszyscy zarejestrowani gracze serwisu. Wystarczy poprawnie typować kupony, by zostać uczestnikiem Betmastercup. Każdy zakład w wysokości minimum 1 EUR jest brany pod uwagę i umożliwia zbieranie punktów. Jeżeli kupon postawiony został w innej walucie niż EUR, przeliczany jest aktualny kurs walutowy za postawiony zakład. Kupony przegrane nie są wliczane w grę, ale też za przegrane zakłady nie są odejmowane punkty. Zasady gry są proste. Im wyższy kurs na dane zdarzenie oraz stawka szanse znalezienia się na wysokiej pozycji w rankingu rosną. Rozgrywka trwa cały miesiąc od 1 do ostatniego dnia. Pierwszego dnia następnego miesiąca wyłaniany jest zwycięzca, który otrzymuje bonus na dalszą grę. Aby wypłacić środki należy wykonać 3x obrót za minimalny kurs 1,5.

Send Me Sixty
Bet at home przygotował niebanalną promocję dla swoich graczy. Codziennie wysyła wiadomość SMS do losowo wybranego użytkownika serwisu. Szczęśliwiec otrzymuje 60 EUR dodatkowych środków na dalszą grę. Warunki promocji są proste. Wystarczy mieć zaktualizowany nr telefonu komórkowego. System korzysta z numeru podanego podczas rejestracji więc jeśli w międzyczasie zmieniłeś nr telefonu, należy go zaktualizować. Aby to zrobić wystarczy zalogować się do konta na stronie internetowej bukmachera i wejść w zakładkę Dane osobowe. SMS z kodem bonusowym zostaje dostarczony do odbiorcy. Treść wiadomości należy wpisać po zalogowaniu na konto gracza w zakładce Zrealizuj bon.

Premier League Cashback do 50 EUR

Dla wszystkich fanów piłki noznej bukmacher przygotował promocję Cashback. By wzią w niejć udział  wystarczy postawić pojedynczy kupon na jeden z meczy Premier League. Aby postawić kupon Cashout należy przejść do zakładów Cashback. Jeśli Twój typ będzie nietrafiony, gdyż mecz zakończył się remisem 0:0 – otrzymasz zwrot na konto w wysokości do 50 EUR. By wypłacić bonus nalezy w ciągu 180 dni obrócić go min. 3x z kursem minimanlnym 1,50.

Zwycięzca Dnia + 50 EUR

Codziennie do wygrania dodatkowe środki na grę. Bukmacher losuje codzinnie jedno konto zarejestrowane w serwisie. Szczęśliwie wylosowany użytkownik serwisu jeśli zaloguje się w  dniu, w którym został wytypowany na swoje konto – otrzymuje bonus od bukmachera. Jeśli bonus w wysokości 50 EUR  nie zostanie odebrany w danym dniu, jego wysokość uzupełnia pulę nagród dnia następnego. Pula Jackpota jest uzupełniana w kolejnych dniach, aż do momentu, w którym środki zostaną przekazane laureatowi losowania dla danego dnia.

Wygraj Porshe 911

Jest to promocja dla wytrwałych – trwa już 10 lat! Legendarny już wyścig po wóz-legendę zaczął się w 2008 roku. Wtedy własnie ogłoszono warunki zabawy. Każdy kto postawi jeden zakład dziennie w bet-at-home może wygrać Porshe 911. Z udziału w promocji eliminowani są użytkownicy, którzy przegapili choćby 1 dzień, w któym nie postawili kuponu. Konkurs jest na bieżąco aktualizowany więc czapki z głów dla wytrwalców, którzy już 10 lat konkurują o ten ekskluzywny samochód.

Bet at home Legalny Bukmacher – co z podatkiem od zakładów?

Bet at home jest bukmacherem legalnie świadczącym usługi w Unii Europejskiej. Przez wiele lat posiadał również licencję w Polsce. Ze względu na nowelizację ustawy z kwietnia 2017 roku, jego licencja wygasła. W 2014 roku bukmacher otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności przez Komisję ds. Hazardu w Zjednoczonym Królestwie. Bukmacher ma przyznaną maltańską licencję na czas nieokreślony. KontA użytkowników serwisu są chronione dzięki organowi kontrolnemu, sprawującemu nadzór nad spółką. Firma ponadto ma aktualną licencję rządu Irlandii oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Szlezwik-Holsztynu. Ze względu na to, że firma obecnie nie ma licencji na prowadzenie działalności, podatek wynosi 0%.

Bet at home Wiarygodny Bukmacher Online

Wiarygodność jest ściśle związana z wypłacalnością bukmachera. Pod tym względem Bet at home nie ma nic do ukrycia. Bukmacher w swoim serwisie na samym dole strony głównej opublikował Wskaźniki wypłacalności. Można tu rzucić okiem na statystyki oraz widocznie zauważyć, że wszystkie wypłaty plasują się na poziomie 100%. Wiarygodność bukmachera jest gwarantowana również kapitałem spółki, który z roku na rok notuje zawrotne tempo wzrostu.

Bet at home zakłady na żywo

Bet at home przyzwoicie zorganizował ofertę zakładów na żywo. Typowanie w czasie rzeczywistym, podczas trwania wydarzenia z ciągle zmianiającym się kursem w trakcie rozgrywki, jest produktem flagowym firmy wartym osobnego omówienia.

 

bet at home zakłady na żywo

 

Nawigacja serwisu jest dziecinnie prosta. Na stronie głównej bukmachera można w prosty sposób przejść w zakładkę zakładów na żywo, wystarczy na nią kliknąć. Następnie, aby mieć wgląd do trwających oraz zbliżających się zakładów sportowych należy kliknąć w zakładkę Klasyczny. Podstrona uzupełniona jest o niezbędny w zakładach live Kalendarz, w którym można śledzić nadchodzące wydarzenia i zaplanować swoje typy. Układ kombinacyjny ułatwia śledzenie zdarzeń, a transmisje live dają możliwość bezpośredniego śledzenia przebiegu meczu

Bet at home umożliwia zawieranie zakładów akumulowanych. Aby zagwarantować sobie taką możliwość wystarczy wybrać na kuponie Opcje kursów oraz zaakceptować wszystkie zmiany kursów, bądź zmiany wyłącznie wyższych kursów. Aktualnie Bet at home udostępnia 10. dyscyplin sportowych oraz 2. esporty:

 • Piłka Nożna
 • Tenis
 • Hokej
 • Siatkówka Plażowa
 • Badminton
 • Baseball
 • Snooker
 • Futsal
 • Snooker
 • Tenis Stołowy
 • Counter-Strike
 • League of Legends

Bet at home Metody Płatności

Organizacja metod płatności w Bet at home zbiera przychylne opinie. Transakcje są realizowane we współpracy z wiarygodnymi pośrednikami.

bet at home metody płatności

Doładowywania oraz wypłaty środków można wykonywać w szybki oraz bezpieczny sposób. Tempo realizacji dyspozycji jest różne w zależności od wybranej formy transferu środków. Najdłużej trwają transakcje przez przelw bankowy. Należy pamiętać, że minimalna wpłata wynosi 10 zł. Jak zdeponować środki? Wystarczy zalogować się na konto, wybrać pośrednika i postawić swój pierwszy zakład:

 • Trustly
 • Visa / Mastercard
 • SKRILL
 • Przelew bankowy
 • NETELLER
 • Paysafecard
 • PayPal

WPŁATY / WYPŁATY

Bet at home umożliwia grę w walucie, którą użytkownik serwisu chciałby stawiać zakłady. Wystarczy w tej sprawie napisać maila do obsługi serwisu. Bukmacher jednak zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za różnice kursowe.

WYPŁATA DEPOZYTU MINIMALNE MAKSYMALNE
Przelew bankowy 1 zł
Visa/Mastercard 75 zł 5.000 EUR, czyli ok. 20.000 PLN
Skrill 30 zł 6.000 EUR, czyli ok. 24.000 PLN
Paysafecard 30 zł 5.000 EUR, czyli ok. 20.000 PLN
Neteller 30 zł 10.000 EUR, czyli ok. 40.000 PLN
Trustly 30 zł
PayPal 10 zł 5.000 EUR, czyli ok. 20.000 PLN

 

Uwaga! Przy wypłacaniu środków przelewem bankowym pierwsze 3. transfery w miesiącu są zwolnione z opłat. Za kolejne transakcje bukmacher pobiera opłatę w wys. 5 EUR, czyli ok. 20 PLN. Za wypłaty przez Skrill, 2. pierwsze są zwolnione, od kolejnych ok. 20 PLN dodatkowej opłaty. Wypłaty są przekazywane na rachunek podany podczas rejestracji. Firma udziela wypłat pieniężnych w walucie EUR.

Bet at home Oferta Bukmacherska

Bet at home może pochwalić się bogata ofertą bukmacherską. Firma zapewnia, że każdego dnia użytkownicy mają do wyboru ponad 75. dyscyplin oraz średnio 24. 000 rynków. Są to liczby imponujące. Dlatego warto bliżej przyjrzeć się propozycjom spółki.

Firma umożliwia stawianie 4. typów kuponów: zakład pojedynczy, zakład kombinowany, zakład systemowy oraz zakład wielokrotny. W zależności od rodzaju wydarzenia oraz dostępnych rynków gracz dysponuje różnymi typami kuponów do wyboru. Zestawienie dyscyplin sportowych wygląda znakomicie, firma oferuje zakłady przedmeczowe na 34. sporty. Wśród nich znajdują się zakłady specjalne oraz polityka i wydarzenia społeczne m.in.:

 • Piłka Nożna
 • Tenis
 • Piłka Ręczna
 • Koszykówka
 • Hokej
 • Koszykówka
 • Hokej na Lodzie
 • Rugby
 • Kolarstwo
 • Boks Biathlon
 • Golf

Jakość strony internetowej Bet at home

Strona internetowa Bet at home jest funkcjonalna oraz łatwa w nawigacji. Szata graficzna jest spójna z treścią serwisu. Układ informacji na stronie ma czytelny charakter. Tuż po wejściu w witrynę łatwo odnaleźć kluczowe zakładki oraz pola tekstowe zaprojektowane w logiczny i spójny sposób. Popielate odcienie szaty graficznej ułatwiają koncentrację na świetnie przygotowanych statystykach oraz tabelach. Dostępność kuponu w dowolnej chwili oraz niezależnie od miejsca aktualnego przebywania na stronie świadczy o przemyślanym pomyśle całość serwisu bukmacherskiego.

Bet at home Mobile

Wśród udogodnień dla graczy w ofercie Bet at home nie mogło zabraknąć propozycji na telefony komórkowe oraz tablety. Bukmacher przygotował, nie tylko zoptymalizowaną wersję strony dla urządzeń mobilnych, ale również aplikację mobilną, która znacznie ułatwia grę. Obsługa jest tym prostsza, gdyż spółka opublikowała krótki samouczek, dzięki który wyjaśnia i tak nieskomplikowany sposób jej funkcjonowania. Bukmacher, oprócz pełnego dostępu do oferty (również zakładów na żywo + transmisji live), umożliwia za pomocą aplikacji:

 • postawienie kuponu w kilka sekund
 • aktywację bonusów kilkoma kliknięciami
 • usługę Cash-Out
 • szybkie i bezpieczne deponowanie środków przy użyciu smartfona

Bet at home – oferta VIP

Ekskluzywnej oferty VIP Bet at home jeszcze dla zakładów bukmacherskich nie ma w swojej ofercie. Jest to niepowetowaną stratą dla serwisu, gdyż osoby dysponujące wysokimi kwotami na grę wpływają korzystnie na jakość oferty. Niezależnie od tego, spółka włączając się w sponsoring oraz patronaty wydarzeń sportowych, zdecydowanie podnosi klasę świadczonych usług.

Obsługa Klienta Bet at home

Sposób działania Obsługi Klienta w Bet at home jest godny polecenia innym zakładom bukmacherskim. Dobrym pomysłem jest publikacja numerów telefonów do poszczególnych działów. Jest to duże ułatwienie, dzięki któremu można bezpośrednio nawiązać kontakt z osobami odpowiedzialnymi za różne aspekty oferty bukmacherskiej firmy. Oprócz tych usług, firma oferuje również inne metody kontraktu, są nimi:

Czat – w serwisach online trudna do przecenienia komórka obsługi klienta. Można się zalogować do czatu za pośrednictwem zakładki „Pomoc”. Wystarczy na nią kliknąć, a następnie w dymek czatu po prawej stronie ekranu. Następnie należy uzupełnić dane i wpisać temat rozmowy. Kontakt jest bezpretensjonalny i rzeczowy.

Formularz kontaktowy – konsultanci odpowiadają merytorycznie oraz zrozumiały na zadawane pytania.

FAQ – podstawowy zestaw najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzi. Jakkolwiek przydatne zestawienie, bukmacher mógłby zadbać o bardziej praktyczne informacje oraz uwzględnić specyfikę poszczególnych krajów, w których oferuje usługi.

Bet at home – w jakich krajach prowadzi działalność?

Bet at home posiada spółki w Niemczech, Austrii, na Malcie oraz Gibraltarze. Serwis jest dostępny w wielu krajach więc należy sprawdzać możliwość gry bezpośrednio w kraju, w którym się aktualnie przebywa. Serwis jest tłumaczony, aż na 11 języków co sprawia, że jest w ścisłej czołówce firm, których ideałem jest ponadnarodowa miłość do sportu. Podstawową walutą, za którą można stawiać kupony jest EUR. Jakkolwiek bukmacher umożliwia obstawianie w rodzimej walucie gracza, wystarczy wysłać mail w tej sprawie do obsługi klienta.

Czy warto obstawiać w Bet at home?

Bet at home jest firmą, która ma światową renomę. Jest to spółka z dużym doświadczeniem w organizacji zakładów wzajemnych. Wiarygodny i pewny bukmacher z oceną C- w rankingu SBR. Spółka przez wiele lat działała legalnie na polskim rynku i jest jedną z najlepiej rozpoznawanych w kraju. Obstawianie u Bet at home nie należy do najprostszych ze względu na unieważnioną licencję. Niezależnie od polskiego prawodawstwa, w sieci spotkać można polską wersję strony bukmachera, który walczy o dostęp do rynku. Firma oferuje atrakcyjne bonusy oraz interesującą ofertę kursową, a za zakłady nie jest odprowadzany 12% podatek. Gra u bukmachera, który nie prowadzi legalnej działalności w Polsce jest niezgodna z przepisami prawa i w konsekwencji może skutkować nałożeniem na użytkownika serwisu wysokich kar finansowych. Zachęcamy do gry u legalnych bukmacherów, których można odnaleźć na opublikowanej liście Ministerstwa Finansów RP.

Przejdź do bukmachera forBET

Opinie użytkowników

Brak recenzji


Czy masz pytanie lub opinię na temat tego artykułu? Podziel się nimi z nami!

Twój adres e-mail nie będzie uplubliczniony. Niebędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*


50 € BONUS

bonus do 50 EUR

50 € BONUS

bonus do 50 EUR