Skip to main content

BestBet Bonus i Opinie

Bonus850zł w bet-at-home
Warunki bonusuBonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni
LicencjaPolska
Dostępne walutyPLN
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
Najlepsza alternatywa
Oferta
bet-at-home logo

850 zł BONUS

kod bonusu FIRST
Sprawdź
Bezpieczny Link
Wybierz ulubioną metodę płatności
VisaMasterCardTrustlySofortDiners Club
Bonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni

Ocena całościowa
3.5/5
Anna Gwiazda
Autor:
Od kilku lat profesjonalnie doradzam firmom związanym z branżą bukmacherską na rynku krajowym i międzynarodowym.
Zrecenzowano dnia
Bonus
80%
Bonus bez depozytu + jeden z najwyższych na rynku!
Strona Online
75%
Udogodnienia technologiczne dla graczy
Zakłady Mobile
80%
Aplikacje Android i iOS: łatwe w obsłudze, zajmują mało miejsca
Licencja
100%
Legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
90%
Pełna ochrona

Rynek bukmacherów w Polsce poszerza się tak szybko, że naprawdę trudno nadążyć za zmianami. Trzeba powiedzieć sobie szczerze: jest to dobry czas dla takich bukmacherów jak BestBet. W wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego BestBet oznacza najlepszy zakład. Zezwolenie polskiego Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych otrzymał w styczniu 2019 r.

Nowy bukmacher BestBet

BestBet to nowy bukmacher, który jeszcze nie oferuje zakładów, ale jest od tego bliżej niż dalej. Warto podkreślić, iż jest to już szesnasty legalny bukmacher w Polsce. Na razie informacje o nim są szczątkowe, ale bazując na doświadczeniu, można pokusić się o próbę jego analizy.

 1. Czy można spodziewać się po nim czegoś spektakularnego, czy będzie tylko przeciętnym bukmacherem ze słabą ofertą?
 2. Jaki będzie więc bukmacher BestBet?

Bonusy bukmacherskie w BestBet

Gdybać można również o bonusie powitalnym. Nie ulega natomiast wątpliwości, że bonusy bukmacherskie w BestBet będą dostępne. Jakie? To już inna kwestia.

Nim BestBet otworzy swój serwis, sprawdź ofertę innego legalnego bukmachra: bet-at-home, który w tej chwili udostępnia atrakcyjny bonus powitalny dla nowych graczy.

bet-at-home-bonus

Atrakcyjny bonus bez depozytu w BestBet

Najprawdopodobniej będzie to jakiś atrakcyjny bonus od depozytu w BestBet. Być może nawet nie tylko od pierwszej wpłaty, ale również kolejnych. Tutaj wzorem do naśladowania jest bonus powitalny w bet-at-home gdzie w pierwszej wpłacie zyskać można nawet do 850 zł. Dobrze przedstawia się również Milienium. Czy BestBet pójdzie tak daleko? Kto wie, być może !

Pierwsza wpłata co najmniej podwojona, czyli Bonus od Depozytu

Ważne, aby pierwsza wpłata była co najmniej podwojona. Być może w ofercie BestBet gracze znajdą bonus od depozytu Dobrą promocję powitalną dla graczy ma na przykład TOTALbet, gdzie bukmacher daje drugie tyle, co wynosił depozyt do kwoty 500 zł.

 1. Jednak nie tylko wysokość bonusu jest ważna
 2. Równie istotne, aby bonus powitalny był czytelny i prosty w obrocie
 3. Wówczas zyskają na nim początkujący, ale i bardziej doświadczeni gracze

A może Freebet na start w BestBet

Czy Bonus od pierwszego depozytu to wszystko? Innym rodzajem bonusu powitalnego, a najlepiej dodatkową promocją, będzie freebet. Czy BestBet udostępni freebet w sowjej ofercie? Takie promocje ma kilku bukmacherów:

 • STS – 29 zł (kod: KODSTSVIP)
 • LV BET – 20 zł
 • ETOTO – 20 zł
 • Fortuna – 2800 punktów FKP (20 zł)

BestBet: bezpieczny zakład u bukmachera online?

Niektórzy bukmacherzy online oferują też zakład ubezpieczony. Czy BestBet będzie jednym z nich? Tutaj wpłata jest już konieczna, ale w przypadku przegrania pierwszego kuponu, do pewnej kwoty wartość zakładu jest zwracana.

Promocja na start u nowego bukmachera internetowego

Nie ulega więc wątpliwości, że podobnie jak każdy inny bukmacher online, bonus powitalny zaoferuje też nowy bukmacher internetowy. Bez wątpienia nowo zarejestrowani użytkownicy dostaną jakąś promocję na START.

Jaki bonus powitalny

w BestBet?

Co otrzymam na start?

Bonus + 200% / 100% / 50%

% od pierwszego depozytu

Bonus bez Depozytu

Zakład bez pierwszej wpłaty

Freebet

Kupon za darmo

Zakład ubezpieczony

Zwrot środków na dalszą grę

Dodatkowy % z wygranej

Powiększenie zwycięstwa o wskazany %

Pikujący rynek bukmacherów online

Fakt, że na polskim rynku tak szybko przybywa nowych bukmacherów, nie bierze się oczywiście z niczego. Najwidoczniej biznesmeni zauważyli, że inwestycja w rynek zakładów bukmacherskich to szansa na duże zyski. Nawet pomimo tego, że wydaje się on już przesycony.

BestBet: nowy bukmacher na rynku zakładów w Polsce

Wcześniej, z uwagi na mnogość podmiotów oferujących zakłady online bez podatku, małe firmy nie miały szans na przebicie się.

 1. Dziś zdrowa konkurencja pozwala rywalizować nawet z najlepszymi i najbardziej znanymi legalnymi bukmacherami w Polsce, którymi są: STS, Totolotek, forBET, Fortuna itp
 2. Od kiedy w życie weszła ustawa antyhazardowa w polskiej branży bukmacherskim pojawiło się wiele nowych firm, które rozbijają monopol doświaczonych spółek

Jak zostało wspomniane, BestBet to nowy bukmacher na polskim rynku, o którym po raz pierwszy można było usłyszeć na początku tego roku. Co kluczowe, jako jedenasty bukmacher otrzymał zgodę na oferowanie usług, na rynku stacjonarnym. Wcześniej zgody uzyskali:

 • E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 • FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
 • Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 • Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.
 • Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.
 • TOTOLOTEK S.A.
 • LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 • SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 • TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 • forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

Zakłady online a punkty stacjonarne

W Polsce proces przyznawania licencji na zakłady stacjonarne i internetowe jest bowiem od siebie niezależny. Z punktu widzenia Ministerstwa Finansów to dwa różne byty. O oddzielną licencję trzeba starać się przy ubieganiu się o zezwolenie online i prowadzenie usług w punktach naziemnych.

BestBet również online: bestbet.pl czy bestbet24.pl?

21 maja 2019 roku bukmacher otrzymał licencję na zakłady online. W internecie nie wystartuje on jednak pod domeną bestbet.pl, ale nieco inną – bestbet24.pl.

Było niemal pewne, że BestBet Sp. z o.o. zacznie ubiegać się o zezwolenie na oferowanie zakładów przez Internet. Stało się to naprawdę szybko, ale nie ma się co dziwić, bo to właśnie sieć jest w tej branży szansą na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców, rozwój, a tym samym duże zyski.

BestBet poszedł nieco inną drogą niż znany i ceniony w branży zakładów stacjonarnych Superbet. Bukmacher rodem z Rumunii od przeszło roku swoje usługi oferował w kilkudziesięciu naziemnych punktach, po czym wystąpił o przyznanie licencji na świadczenie usług online. W BestBet nie chcieli czekać i niemal od razu zaczęli walczyć o licencję na organizowanie zakładów przez Internet.

Co z podatkiem od zakładów w BestBet?

Firm świadczących zakłady bukmacherskie przez Internet jest w tej chwili w Polsce szesnaście. Niestety, nie są to legalni bukmacherzy bez podatku, a podmioty opodatkowane. Nie wiemy na razie, kiedy ruszy bukmacher BestBet który jest w ich gronie. Wydaje się, że może to być koniec 2019 lub początek 2020 roku.

Kto stoi za bukmacherem BestBet?

Trudno analizować bukmachera, który nie wyszedł jeszcze ze swoją ofertą do klientów. Wiele o firmie powiedzieć mogą jednak jej właściciele. Jak jest w przypadku bukmachera BestBet?

Prezesem zarządu BestBet Sp. z o.o. jest Robert Krupski. Wcześniejsze nazwy spółki to OakTree Gaming sp. z o.o. i xTip Zakłady Sportowe sp. z o.o., choć obecnie jedynym właścicielem jest spółka akcyjna TMT Investments. To akurat podmiot, który specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym.

Wiele wskazuje na to, że za bukmachera BestBet odpowiada biznesmen Kamil Kliniewski.

 1. To nie tylko prezes i główny akcjonariusz notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych spółki Kerdos Group. Jest on również dobrze znanym w świecie biznesu inwestorem.
 2. Na płaszczyźnie zakładów bukmacherskich warto zauważyć, że to on był odpowiedzialny za transakcję zakupu Totolotka przez niemieckiego giganta – grupę Gauslemanna.

Co wiemy o BestBet24 sp. z o.o. ?

Zresztą pod adresem BestBet Sp. z o.o. (Warszawa ul. Solec 12/U52) zarejestrowana jest też firma BestBet24 Sp. z o.o., co jest odpowiednikiem internetowej strony bukmachera.

 1. Ten sam adres to siedziba spółki XTIP Polska Sp. z o.o., na której czele również stoi Kliniewski
 2. Udziały są tu równo podzielone na polskie TMT i niemieckie Merkur Sportwetten GmbH

Ten ostatni podmiot też nie jest przypadkowy. Firma ta jest specjalistą od tworzenia automatów hazardowych, która dostarcza maszyny polskiemu Totalizatorowi Sportowemu, co może wyjaśniać, dlaczego Kliniewski brał udział w transakcji sprzedaży tego bukmachera.

Dane o bukmacherze BestBet

Nazwa BestBet Sp. z o.o.
Adres ul. Solec 18/u52, 00-410 Warszawa
KRS 0000627848
NIP 5272774913
REGON 364990408

Oferta nowgo bukmachera w Internecie

Trudno obecnie zgadnąć, jaka będzie oferta bukmachera BestBet. Wydaje się jednak, że na płaszczyźnie szerokości oferty powinno być to coś, co przyciągnie graczy. Nie może więc ustępować pod tym kątem najlepszym bukmacherom w Polsce. Tylko tak można bowiem wybić się przed coraz dłuższy szereg bukmacherów lub do nich dołączyć.

Oferta musi być szeroka. Nie tylko na płaszczyźnie dyscyplin, ale i zdarzeń. Powinny one mieć rozszerzenie i dać szansę obstawiania nie tylko zakładów na zwycięstwo, ale też mniej popularnych pozycji.

Czego możemy spodziewać się po BestBet?

Oczywiście oferta musi się sprowadzać nie tylko do zakładów przedmeczowych, ale też i LIVE. Dobrym pomysłem do zachęcenia użytkownika do rejestracji jest:

 • możliwość oglądania streamów wideo z wydarzeń sportowych

Jako że nie brak w Polsce miłośników obstawiania zakładów dotyczących polskich lig, przyda się również szeroka oferta na:

Jako że jest to nowy bukmacher, powinien dopracować też szatę graficzną swojej strony internetowej

 • Ważna jest czytelność witryny i dobre dobranie barw

Tutaj przestrogą mogą być Polskie Zakłady Bukmacherskie, które nie dopracowały strony www.pzbuk.pl. Na wielu płaszczyznach ma ona wiele do nadrobienia. Jeśli porównać ją ze stronami innych bukmacherów działających w Polsce, np. efortuna.pl, sts.pl, iforbet.pl itp., projekt jest spełnia potrzeb użytkowników.

Metody płatności w BestBet

Wpłata i wypłata środków to kwestia kluczowa, jeśli chodzi o szybkość transakcji, ale również i bezpieczeństwo. Nie wiadomo na razie, jakie metody wpłaty i wypłaty będą mieć do wyboru użytkownicy bukmachera BestBet. Powinno ich być na tyle dużo, że będzie on mógł sobie wybrać tę, która odpowiada mu najbardziej. Najpopularniejsze metody składania depozytu to:

 • karta kredytowa
 • szybki przelew internetowy
 • portfel internetowy (Skrill, Neteller)
 • Paysafecard

Czy BestBet udostępni aplikacje bukmacherskie Android i iOS?

Bez wątpienia wygląd strony internetowej jest ważny. Tak samo istotne jest, aby witryna internetowa bukmachera BestBet była responsywna. Wówczas będzie dostosowana do odtwarzania bez utraty jakości na urządzeniach mobilnych typu tablet czy smartfon.

Nie wiadomo czy od razu, ale bukmacher powinien zadbać również o aplikację natywną. Czy BestBet udostępni aplikacje bukmacherskie Android i iOS? Wiele wskazuje na to, że tak, choć w przypadku „apek” na urządzenia z Androidem nie będzie ich można pobrać ze sklepu Google Play. Ma to związek z polityką Google’a, który nie pozwala na umieszczanie w sklepie aplikacji dotyczących między innymi rynku zakładów bukmacherskich.

Kontakt z supportem w BestBet

Niezależnie od tego, jaki bukmacher online wychodzi ze swoją ofertą do klientów, musi on im zostawić furtkę do kontaktu z obsługą. Nie inaczej będzie z bukmacherem BestBet.

 • Na płaszczyźnie kontaktu na pewno pomocny będzie LIVE chat. To najprostsza, ale przede wszystkim najszybsza droga kontaktu z supportem

Oczywiście nie jest to jedyna możliwość.

 • Z biurem obsługi klienta z pewnością będzie można skontaktować się przez adres e-mail
 • Możliwy jest też kontakt telefoniczny, choć z tej opcji użytkownicy firm bukmacherskich korzystają najrzadziej

BestBet: opinie graczy

Trudno obecnie o znalezienie oceny bukmachera BestBet. Opinie nie są dostępne z jednego, ale prostego powodu: na razie bukmacher ten nie istnieje w świadomości graczy, bo samo otrzymanie zezwolenia to zbyt mało.

 1. Najpierw musi on wyjść ze swoją ofertą do klientów, pobyć na rynku przynajmniej kilka miesięcy, a dopiero później przyjdzie czas na stawianie ocen
 2. Legalni bukmacherzy opinie mają dziś bardzo różne
 3. Najważniejsze, aby każdy gracz ocenił go osobiście i nie sugerował się tylko tym, co mówią lub piszą o nim inni
 4. Opinie o bukmacherach są bowiem zależne od wielu różnych czynników
 5. Nie tylko szerokości oferty, ale również wysokości kursów, bonusu powitalnego czy czytelności strony internetowej

FAQ: BestBet

Wiele zależy od tego, jakim budżetem na grę dysponuje gracz. Jeżeli nie chce on ryzykować utraty środków, powinien postawić na firmę, która gwarantuje darmowe środki na grę, bez konieczności angażowania w to swojego kapitału.

Jesli chcesz złożyć depozyt, dobrym wyborem będzie bukmacher gwarantujący co najmniej podwojenie pierwszej wpłaty. Wówczas, przykładowo wpłacając 400 zł, na koncie gracza znajdzie się aż 800 zł. Taką promocję od pierwszej wpłaty ma na przykład bukmacher forBET.

Jest to polska firma, która niebawem powinna zadebiutować ze swoją ofertą na rynku stacjonarnym, ale i w Internecie.

Trudno powiedzieć. Firma na działalność internetową zezwolenie otrzymała 21 maja 2019 roku. W związku z tym minie kilka miesięcy, zanim zadebiutuje ona w sieci. Wyczekiwać można jej pod koniec 2019 lub na początku 2020 roku.

Co najważniejsze, bukmacher BestBet jest w pełni legalny. Gra, oczywiście jak bukmacher będzie już dostępny stacjonarnie i online, nie będzie więc wiązać się z żadnymi sankcjami skarbowymi. BestBet posiada dwa zezwolenia na prowadzenie działalności – stacjonarnie i online.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*