Skip to main content

Najlepszy Bukmacher Bez Depozytu w Polsce

Szukasz najlepszego bukmachera bez depozytu w Polsce? Dobrze trafiłeś. Wyjaśniamy krok po kroku kto oferuje darmowy bonus bez depozytu: bez brudnych sztuczek.

 • Bonus bez depozytu, co to za promocja?
 • Czy łączy się ona z innymi promocjami?
 • I w końcu: czy warto z niej korzystać?

Sprawdź gdzie otrzymasz bonus bez depozytu i dowiedz wiele więcej z artykułu, w którym pod lupę bierzemy wszystkich bukmacherów bez depozytu.

1 bukmacher z ofertą na darmowy bonus

Promocja, jaką jest darmowy bonus to przywilej najlepszych buków na rynku. Sprawdź liderów naszego rankingu bukmacherów z ofertą na darmowy bonus.

# Firma Bonus
1
LVBET
4.5/5

20 zł bez depozytu

Bonus bez Depozytu

Regulamin
wysłanie maila

Sprawdź gdzie otrzymasz bonus bez depozytu na start?

Sprawdź firmy, które oferują tzw. bonus bez depozytu. Nie wszyscy od razu są zawodowymi graczami. Wszak…

wielu grających przez całe życie pracuje na miano amatorów, tylko dlatego, że nie potrafią trzymać się zasad i właściwie zarządzać swoim budżetem.

Sprawdź jak obstawiać mecze !

Skoro o budżecie mowa – nie każdy dysponuje odpowiednimi środkami i wiedzą, by postawić pierwszy kupon.

Nie brakuje graczy, którzy chcą spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich, ale bez angażowania w grę swoich pieniędzy.

Czy to możliwe?

Czym jest bonus bez depozytu?

Sam termin bonus bez depozytu to jedna z form promocji firm oferujących zakłady bukmacherskie, która ma przyciągnąć typera do gry. Co najważniejsze, gracz niczym nie ryzykuje. Wystarczy, że:

 1. Zarejestruje się w serwisie,
 2. Ewentualnie wyśle zgłoszenie na podanego w regulaminie promocji maila,
 3. Po czym jego konto zostanie zasilone kwotą bonusową przeznaczoną na grę.

Czy możliwy jest bonus bez rejestracji u bukmachera?

Nie. Trzeba w tym miejscu pamiętać, że rejestracja w serwisie bukmachera to zostawienie mu swoich danych osobowych.

 1. W każdej chwili takie konto można jednak zamknąć, a wystarczy do tego kontakt z bukmacherem,
 2. Po dokonaniu rejestracji użytkownik staje się potencjalnym klientem firmy zakładów wzajemnych i otrzymuje darmowe środki na grę, niczym nie ryzykując.

Jeśli szczęście mu nie dopisze – może zrezygnować z dalszej gry lub zasilić konto środkami ze swojego konta bankowego, bądź też skorzystać z innej metody płatności.

Darmowy bonus bez depozytu w Polsce

Nie ulega wątpliwości, że bonus bez depozytu to promocja, która dla firm bukmacherskich jest atrakcyjna. W zasadzie zyskują na niej dwie strony.

 1. Firma pozyskuje nowego klienta
 2. Gracz daje sobie szansę na wygraną bez ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka. Oczywiście, nie są to wysokie kwoty, ale nawet całkiem darmowe 10, 20 czy 25 zł może się przydać i posłużyć do zbudowania znacznie większego kapitału na grę, a następnie jego wypłaty
Powiększenie kapitału może nie nastąpić od razu, ale na przestrzeni dni, tygodni czy nawet miesięcy, bo zakłady bukmacherskie traktować trzeba jak inwestycje długoterminowe.

Czy darmowy bonus bez depozytu jest w Polsce popularny?

Niestety, darmowy bonus bez depozytu w Polsce nie jest szczególnie popularny. Obecnie na takie promocje decyduje się zaledwie kilku bukmacherów, którzy działają legalnie na podstawie polskich przepisów prawa, zgodnie z regulacjami Ministerstwa Finansów RP.

Darmowy bonus bez depozytu to jednak promocja, która nie musi być stała, a pojawia się w ofercie firmy bukmacherskiej co pewien okres. Również dla sprawdzenia współczynnika rejestracji i tego, jak wiele osób zarejestrowało się tylko dlatego, aby zagrać za bonus bez depozytu.

Bonus powitalny bez depozytu – bukmacher też zyskuje

W błędzie są ci, którzy myślą, że tylko gracz może zyskać na promocji, jaką jest bonus powitalny bez depozytu. Bukmacher również wynosi z tego całkiem duże profity.

Kwota kilkunastu czy kilkudziesięciu złotych podarowana graczowi za rejestrację, nie wpłynie na sytuację finansową danej spółki. Wręcz przeciwnie, w dłuższej perspektywie czasu może ją jeszcze poprawić.

 1. Przypomnijmy bowiem, że regularnie na zakładach zarabia tylko 2% grających
 2. Sęk w tym, aby znaleźć się w tym zaszczytnym gronie, co nie jest możliwe bez trzymania się zasad gry i zarządzania kapitałem
 3. W związku z tym bukmacher oferujący bonus bez depozytu przewiduje, że wcześniej lub później gracz dołoży się do kapitału firmy

Promocje u Bukmachera, czyli dodatkowy bonus dla graczy

Odebranie bonusu bez depozytu jest to również sygnał dla bukmachera, że gracz może być zainteresowany promocjami i innymi bonusami bukmacherskimi.

 1. W związku z tym na jego skrzynkę mogą trafiać maile z przygotowanymi promocjami
 2. Najczęściej bonusami podwyższającymi wpłatę, ale mogą to być również darmowe vouchery, aby ponownie zachęcić gracza do gry

Bukmacher nie jest jednak Świętym Mikołajem ani też żadną organizacją charytatywną (przynajmniej w stosunku do graczy), a więc takie promocje nie są popularne.

Darmowe Bonusy bez depozytu

Dostępność

LV BET

PZBuk

Wypłata z bukmachera na konto bankowe

Jak wypłacić środki z konta jeśli zakłady będą trafione i uda się pomnożyć środki?

 1. W zależności od metod płatności, które oferuje bukmacher
 2. Warunków określonych w regulaminie promocji, np. często zachodzi konieczność ich odblokowania

By dokonać wypłaty z bukmachera na konto bankowe należy:

 • obrócić środkami bonusowymi określoną w regulaminie ilość razy
 • postawić zdarzenia o określonych w warunkach kursach, np. po otrzymaniu 20 zł gracz przed wypłatą jest zmuszony do zagrania 3 × 20 zł po kursie 2,0

Bonus bez depozytu – bukmacher i jego promocje

Jak wspomnieliśmy, taka promocja nie jest szczególnie popularna wśród firm oferujących legalne zakłady bukmacherskie. Nie każda firma korzysta z takiej możliwości i nagradza swoich użytkowników darmową gotówką tylko za to, że zarejestrują się oni w serwisie.

O wiele częściej w ofercie firm bukmacherskich znaleźć można bonusy od pierwszej i kolejnych wpłat (bonusy od depozytu). W jakiej formie występuje jednak bonus bez depozytu? Bukmacher może mieć w ofercie promocje, takie jak:

 • Zasileniem konta gracza odpowiednią kwotą
 • Freebety
 • Zakłady bez ryzyka

Darmowy bonus bez depozytu – freebet

Freebety to w zasadzie darmowa gra, choć nie można ich zamieniać na pieniądze, a służą one jedynie do zagrania kuponu. Taki darmowy bonus bez depozytu – freebet, zawsze ma też obostrzenia w postaci warunków do spełnienia:

 • Postawienie za odpowiedni kurs
 • Obrotu freebeta (najczęściej trzykrotnie)

Są to jednak zakłady wolne od ryzyka. Po wygraniu kuponu do konta dodawany jest zysk z zakładu bez stawki, a freebet znika z konta. Przy przegranym zakładzie gracz traci tylko freebet, nie ponosząc żadnych strat finansowych. Freebety występują w dwóch formach. W obu przypadkach, przy wygranej do konta gracza dodaje się jedynie zysk (bez postawionej stawki). Obie formy mają też swój termin ważności, po którym przepadają.

token – kwota freebetu musi zostać wykorzystana od razu w całości
free-play – kwota freebetu może zostać wykorzystana na kilku kuponach

Bonus za rejestrację bez depozytu a zakład bez ryzyka

Bez wątpienia bonus za rejestrację bez depozytu to bardzo atrakcyjna forma promocji bukmacherskich. Zakład bez ryzyka nie wpisuje się w pełni w schemat tej promocji, ale również jest niezwykle atrakcyjny, a gracz nie ponosi w zasadzie ryzyka, co zresztą sugeruje jego nazwa. Otóż przy takiej ofercie powitalnej gracz musi zasilić konto swoimi środkami i zagrywa zakład o stawce i kursach, które są zgodne z regulaminem promocji. Jeżeli wygra, zachowuje i stawkę, i zysk. Jeżeli mu się to nie uda, stawka jest mu zwracana. Prawda, że proste?

Nie jest to więc w pełni bonus bez depozytu. Jak najbardziej jest to jednak promocja, która minimalizuje ryzyko utraty swoich środków. Niestety, zakłady bez ryzyka rzadko występują w bonusach powitalnych, a oferowane są graczom, którzy od dłuższego czasu są już klientami firmy.

Najlepszy bukmacher: bonus bez depozytu 2019

Firm bukmacherskich na polskim rynku, które działają w pełni legalnie, jest naprawdę sporo. Pytanie więc brzmi:  którą z nich wybrać na płaszczyźnie rozdawnictwa darmowych pieniędzy? O której można powiedzieć, że to najlepszy bukmacher? Bonus bez depozytu sam w sobie oferuje tylko kilka z nich, ale niektórzy bukmacherzy takie promocje dedykują nowym graczom co jakiś czas. Warto więc śledzić naszą listę, by być na bieżąco.

1. STS – bonus bez depozytu

Firma Bonus
STS
5/5

1.249 zł BONUS

+ 29 zł freebet bez depozytu
+ 20 zł zakład bez ryzyka
kod: KODSTSVIP

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych
Wpisz: KODSTSVIP i odbierz 1029 zł na start w STS

Kolejnym ważnym bukmacherem na polskim rynku jest STS. Bonus bez depozytu jest w tym przypadku freebetem. Tylko logując się przez nasz link możesz otrzymać freebet wysokości 29 zł, który na koncie gracza znajdzie się od razu po rejestracji niezależnie od tego, czy użytkownik dokona depozytu. Wystarczy, że przy rejestracji w polu kod promocyjny użytkownik wpisze frazę KODSTSVIP, a w ciągu 3 dni zostanie on dopisany do konta gracza. Co istotne, freebet łączy się z inną promocją na start, a mianowicie bonusem powitalnym do 1000 zł. STS freebet to także przyjazne warunki obrotu:

Otrzymaną kwotę należy obrócić trzykrotnie, czyli łącznie zagrać za 75 zł w zakładach z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91

2. LV BET – bonus bez depozytu

Firma Bonus
LVBET
4.5/5

1.520 zł BONUS

+ 20 zł bez depozytu

Regulamin
Bonus od 1 depozytu do 1000 zł
obrót x4, kurs min. 2.0
Bonus od 2 depozytu do 500 zł
obrót x3, kurs min. 2.0
bonus bez depozytu 20 zł
w ciągu 30 dni

Jedną z firm, która oferuje graczom darmowe środki, jest LV BET. Bonus bez depozytu sprowadza się tutaj do kwoty 20 zł. Po pierwsze chcąc otrzymać dodatkową gotówkę, należy jako pełnoletni gracz zarejestrować się w serwisie z naszego baneru. Po drugie wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji oraz ofert bonusowych od LV BET. A następnie przesłać maila na adres promocje lvbet pl, w tytule wpisując Bonus bez Depozytu. Prośba o zasilenie konta gracza kwotą 20 zł zostanie rozpatrzona w ciągu 48h.

Bonus będzie aktywny przez 30 dni od momentu dodania go do konta gracza. Jego aktywacja możliwa jest tylko w zakładach kombi (akumulacyjnych) składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2,50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1,25.

 • Ewentualna wygrana podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2,0, tylko na rynkach składających się z co najmniej trzech selekcji (1X2).
 • Jeśli jest to zakład typu kombi, przynajmniej jedno zdarzenie powinno być tzw. zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1,50.
 • Do obrotu nie są zaliczane sporty wirtualne.
 • W zakładzie bonusowym i obrocie wygraną nie można też użyć opcji Cash-Out (zamykania zakładów przed rozstrzygnięciem ostatniego spotkania na kuponie). Zakład rozliczony w ten sposób nie zalicza się na poczet obrotu.

Bukmacher: bonus bez depozytu – czy warto?

Widać wyraźnie, że nie każdy bukmacher, bonus bez depozytu oferuje nowym użytkownikom. Czy warto z niej skorzystać, jeżeli jest taka możliwość? Czy warto starać się o bonus bez wpłaty gdy bukmacher go udostępnia?

Bonus bez depozytu to bardzo ciekawa opcja i promocja. Jest dobrym wyborem dla wszystkich tych, którzy chcą spróbować swoich sił w grze na prawdziwe pieniądze. Jest to wówczas szansa na zagranie kuponu lub kuponów bez konieczności angażowania w grę własnych środków.

Czy bonus za rejestrację się opłaca?

Każda z takich promocji to wartość dodana i warto z niej skorzystać, gdy\z bonus za rejestrację się po prostu się opłaca. Oczywiście o ile jest możliwość gry za bonus bez depozytu.

Inaczej wygląda to natomiast w przypadku, kiedy to akceptacja takiego bonusu wyklucza skorzystanie z innej promocji powitalnej.

 1. Zwłaszcza że takie bonusy to często 100% od wpłaty. Dlatego pozwalają one na znaczne powiększenie swojego kapitału na grę nawet do kwoty 1200 zł
 2. Na całe szczęście, firmy bukmacherskie oferujące zakłady sportowe, które mają w ofercie powitalnej bonus bez depozytu, nie wykluczają użytkowników grających za takie środki z innych promocji na START
 3. W razie niepowodzenia, przy stosunkowo niewielkim wkładzie gracz może więc uzyskać całkiem pokaźny kapitał na grę i próbować go powiększać

Kasyno – bonus bez depozytu

Firm oferujących zakłady wzajemne w Polsce nie brakuje i każdy gracz powinien znaleźć coś w sam raz dla siebie. Jednak nie można tego powiedzieć o kasynach. W zasadzie dostępne jest tylko jedno legalne kasyno – Total Casino.

Co na płaszczyźnie pierwszej wpłaty charakteryzuje to kasyno? Bonus bez depozytu to promocja, na którą mogą tu liczyć zarejestrowani gracze, czy może są zmuszeni do tego, aby spełnić dodatkowe warunki?

Polskie kasyno online – bonus bez depozytu w TotalCasino

Nie ulega wątpliwości, że to najlepsze, ale i jedyne legalne polskie kasyno online. Bonus bez depozytu w Total Casino jednak nie występuje, a przynajmniej nie w takiej formie, jakiej życzyłoby sobie wielu graczy. O co chodzi?

Otóż w celu aktywacji darmowych spinów gracz musi najpierw dokonać wpłaty, co zobliguje go do skorzystania z bonusu powitalnego 100% od pierwszej wpłaty. Maksymalna wartość takiego bonusu, który przed wypłatą należy obrócić 30x, to 1200 zł. Właśnie drugie tyle może zasilić konto gracza. Dopiero po wykorzystaniu tego bonusu użytkownik może przystąpić do korzystania z darmowych spinów (free spins). Liczba spinów do wykorzystania na grach kasyna Total Casino zależna jest od wysokości wpłaconych środków. Gracz otrzymuje 20 free spins za każde wpłacone 100 zł, ale nie może otrzymać więcej niż 240 spinów.

Jak skorzystać z bonusu bez depozytu w kasynie online?

 1. Po wykorzystaniu bonusu wystarczy wcisnąć w okienko z przyciskiem „akceptuję”, po czym gracz zostanie przekierowany do gry, gdzie może wykorzystać swoje darmowe spiny
 2. Od momentu akceptacji użytkownik ma 7 dni na skorzystanie z darmowych free spins
 3. Koniecznie muszą one zostać wykorzystane w jednej z dwóch gier, a mianowicie Age of the Gods lub Age of the Gods: Goddes of Wisdom
 4. Również i darmowe spiny wymagają 30-krotnego obrotu

Co to jest bonus bez depozytu?

Darmowy bonus a inne promocje bukmachera. Co to jest bonus bez depozytu?

 1. Wszyscy klienci firm bukmacherskich cenią sobie wszelkiego rodzaju bonusy
 2. Pomagają one zwiększyć kapitał przeznaczony na grę
 3. Jak również zakładać się z bukmacherem bez ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka i dokonywania wpłaty na konto gracza
 4. Wówczas jest to tzw. bonus bez depozytu

Skoro wyjaśniliśmy, co to jest bonus bez depozytu w praktyce, odpowiedzmy jeszcze, jak się ubiegać o taką darmową gotówkę. Otóż gracz zainteresowany takim bonusem musi jedynie zarejestrować się w serwisie bukmachera. Czasem również wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert promocyjnych na maila. Bądź drogą elektroniczną wysłać zgłoszenie z prośbą o dopisanie bonusu do konta (np. LV BET).

Bonus bez depozytu – co to?

Czym jest bonus bez depozytu? Co to oznacza dla gracza, który zamierza zarejestrować się w firmie oferującej taką promocję?

 1. To doskonały bonus dla wszystkich początkujących graczy, którzy nie mogą lub też nie chcą angażować własnych środków na grę
 2. Bonus bez depozytu pozwala na zagranie kuponu lub kuponów bez ponoszenia żadnego ryzyka
 3. Jeżeli kupon zostanie przegrany, gracz traci bonusowe środki, przy wygranym zakładzie trafiają one na konto gracza

Wyjątkiem jest bonus bez depozytu oferowany jako freebet. Wówczas środki z wygranego kuponu zostają pomniejszone o jego stawkę (np. wygranie 100 zł z freebetu 20 zł oznacza, że na konto gracza trafia 80 zł)

FAQ: Gdzie dostanę darmowy bonus?

Każdy bonus bez depozytu jest atrakcyjną promocją powitalną. Z reguły nie są to wysokie kwoty, ale te rzędu 10 czy 20 zł. Mimo wszystko przekonuje to wielu graczy do rejestracji na stronie bukmachera oferującego bonus bez depozytu.

Niestety, nie wszyscy bukmacherzy oferują bonus bez depozytu. Pośród legalnych na polskich runku firm bukmacherskich taką promocję powitalną mają m.in.: STS, LVBet czy Etoto. Jednak bonus bez depozytu, ewentualnie zakład bez ryzyka może zostać zaoferowany przez bukmachera również stałemu użytkownikowi.

Kasyna internetowe nie oferują ochoczo bonusu bez depozytu. W ich ofercie znaleźć niekiedy można jednak darmowe spiny na wybrane gry, które przysługują graczowi zaraz po rejestracji, choć nie jest to reguła. Otrzymują je także stali gracze kasyna online.

Firmy bukmacherskie swoim klientom przygotowują bardzo różne oferty promocyjne, a bonus bez depozytu jest tylko jedną z takich promocji powitalnych, której w swojej ofercie wszystkie firmy nie mają. Jaki bukmacher daje bonus bez depozytu? Na polskim rynku aktualnie taka promocja znajduje się w ofercie sześciu bukmacherów. Są nimi LV BET, Totolotek, STS oraz Fortuna. Pozbawieni takiej promocji są aktualnie użytkownicy rejestrujący się w Totalbet, PZ Buk, eToto oraz forBET. W eToto i Milenium dostępny jest jednak zakład bez ryzyka. Z kolei forBET to firma, która miała już w swojej ofercie bonus bez depozytu. Po raz ostatni taka promocja aktualna była tam przez nieco ponad tydzień w końcówce listopada 2018 roku.

W Polsce jest obecnie wielu legalnych bukmacherów. Mimo wielkiego popytu na takie usługi widać wyraźnie, że i podaż jest duża. Nic dziwnego, że firmy próbują na różne sposoby walczyć o klientów. Głównie tych, którzy nie mają jeszcze konta w serwisie. Bukmacherzy przygotowują atrakcyjne oferty powitalne. W skład takich promocji wchodzić może, choć wcale nie musi, bonus bez depozytu. Pozwala on założyć się z bukmacherem bez ponoszenia ryzyka i konieczności wpłacania własnych środków. Gdzie dostenę darmowybonus? LV BET (20 zł), Totolotek (20 zł), STS (29 zł) oraz Fortuna (20 zł). To firmy, które nowym użytkownikom oferują bonus bez depozytu tylko za samą rejestrację.

Jedną z najpopularniejszych i najatrakcyjniejszych z punktu widzenia gracza promocji jest tak zwany bonus bez depozytu. Gdzie szukać takich promocji? Chcąc otrzymać taki bonus i zagrać kupon bez ponoszenia zbędnego ryzyka, a przy tym nie łamiąc prawa, zainteresować się należy ofertą firm LV BET, Totolotek, STS oraz Fortuna. Wszystkie wymienione firmy to absolutna czołówka wśród polskich bukmacherów. W promocji „bonus bez depozytu” oferują one nowo zarejestrowanym graczom darmowe środki w wysokości 20-25 zł.