Najlepszy bukmacher bez depozytu w Polsce 2023

Autor Anna Gwiazda Zaktualizowano 02/01/2023

Najchętniej wybierasz bonus bez depozytu, bo możesz wejść do gry z zerowym kapitałem? Szukasz bukmachera bez depozytu w Polsce? Podaję Ci nasz najlepszy wybór na tacy: sprawdź ranking bukmacherów bez depozytu.

Ranking bukmacherów z bonusem bez depozytu

Ad disclosure
#
1
4/5

Dla trzech wpłat

wysłanie maila
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
przelewy24.png
paysafecard.png
App availability

Promocja, jaką jest darmowy bonus, to przywilej najlepszych zakładów na rynku. Obecnie tylko LVBet ma taki bonus w swojej ofercie, biorąc pod uwagę firmy z naszego rankingu.

Plusy
 • Darmowe środki na koncie
 • Okazja do poznania bukmachera
 • Brak strat finansowych
 • Szansa na wysokie wygrane bez ponoszenia kosztów
 • Wygrane bez konieczności obrotu (opcjonalnie)
Minusy
 • Niska wartość bonusu bez depozytu
 • Najczęściej bonus tylko dla nowych graczy
 • Często gracz ma dodatkowe obowiązki (np. weryfikacja konta, zgody marketingowe)

Czym jest bukmacher bez depozytu oraz tzw. freebet?

Sam termin bonus bez depozytu to jedna z form promocji firm oferujących zakłady bukmacherskie, która ma przyciągnąć typera do gry. Co najważniejsze, gracz niczym nie ryzykuje.

bonusy bez depozytu

U bukmachera bez depozytu, aby zgarnąć kasę, wystarczy, że zarejestrujesz się w serwisie, ewentualnie wyślesz zgłoszenie na podanego w regulaminie promocji maila. Wtedy Twoje konto zostanie zasilone kwotą bonusową przeznaczoną na grę. Później z kolei wystarczy wypłacić ewentualną wygraną.

Co to jest bonus bez depozytu w zakładach bukmacherskich?

Darmowy bonus bez depozytu a inne promocje w zakładach bukmacherskich. Co to jest właściwie bonus bez depozytu?

To zakład z bukmacherem bez ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka i dokonywania wpłaty na konto gracza.

Skoro wyjaśniliśmy, co to jest bonus bez depozytu w praktyce, odpowiedzmy jeszcze, jak się ubiegać o darmową gotówkę.

Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie bukmachera. Czasem również musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert promocyjnych na maila bądź drogą elektroniczną wysłać zgłoszenie z prośbą o dopisanie bonusu do konta. Tak jest w przypadku zakładów bukmacherskich LVBET.

Jak odpowiednio wykorzystać freebet bez depozytu na start?

Bonus bez depozytu u bukmachera pozwala na łatwy start ze stawianiem kuponów. Nie wszyscy jednak od razu są zawodowymi graczami. Wszak…

wielu grających przez całe życie pracuje na miano amatorów, tylko dlatego, że nie potrafią trzymać się zasad i właściwie zarządzać swoim budżetem.

Sprawdź, jak stawiać zakłady na mecze, by odpowiednio wykorzystać freebet bez depozytu, który otrzymasz od bukmachera.

Skoro o budżecie mowa – nie każdy dysponuje odpowiednimi środkami i wiedzą, by postawić pierwszy kupon.

Nie brakuje graczy, którzy chcą spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich, ale bez angażowania w grę swoich pieniędzy.

Czy to możliwe? Jak najbardziej. Właśnie dlatego freebet bez depozytu jest aż tak popularny.

Czy możliwy jest bonus bez rejestracji u bukmachera?

Niestety nie. Trzeba w tym miejscu pamiętać, że rejestracja w serwisie bukmachera to zostawienie mu swoich danych osobowych.

 1. W każdej chwili takie konto można jednak zamknąć, a wystarczy do tego kontakt z bukmacherem.
 2. Po dokonaniu rejestracji stajesz się potencjalnym klientem firmy zakładów wzajemnych i otrzymujesz darmowe środki na grę, niczym nie ryzykując.

Jeśli szczęście Ci nie dopisze – możesz zrezygnować z dalszej gry lub zasilić konto środkami ze swojego konta bankowego, bądź też skorzystać z innej metody płatności.

Darmowy bonus bez depozytu w Polsce

Nie ulega wątpliwości, że bonus bez depozytu to promocja, która dla firm bukmacherskich jest atrakcyjna. W zasadzie zyskują na niej dwie strony.

 1. Firma pozyskuje nowego klienta.
 2. Gracz daje sobie szansę na wygraną bez ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka. Oczywiście, nie są to wysokie kwoty, ale nawet całkiem darmowe 10, 20 czy 25 zł może się przydać i posłużyć do zbudowania znacznie większego kapitału na grę, a następnie jego wypłaty.

Powiększenie kapitału może nie nastąpić od razu, ale na przestrzeni dni, tygodni czy nawet miesięcy, bo zakłady bukmacherskie traktować trzeba jak inwestycje długoterminowe.

Najlepszy bukmacher bez depozytu 2023

Firm bukmacherskich na polskim rynku, które działają w pełni legalnie, jest naprawdę sporo. Pytanie więc brzmi: którą z nich wybrać na płaszczyźnie rozdawnictwa darmowych pieniędzy? Spośród firm z naszego rankingu obecnie tylko LVBet oferuje nowym graczom bonus bez konieczności składania depozytu, wybór jest więc prosty.

Bonus bez depozytu u bukmachera LVBet

Ad disclosure
#
4/5

2000 zł Bonus

+ 33 dni gry bez podatku

Bonus od 1. depozytu do 500 zł
obrót x4, kurs min. 1.75
Bonus od 2. depozytu do 600 zł
obrót x3, kurs min. 1.75
Bonus od 3. depozytu do 900 zł
w ciągu 30 dni
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
przelewy24.png
paysafecard.png
App availability

Bonus bez depozytu w LVBet to kwota 20 zł. Po pierwsze, chcąc otrzymać dodatkową gotówkę, należy jako pełnoletni gracz zarejestrować się w serwisie z naszego baneru. Po drugie, należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji oraz ofert bonusowych od LVBet, a następnie przesłać maila na adres promocje lvbet pl, w tytule wpisując Bonus bez Depozytu.

Prośba o zasilenie konta gracza kwotą 20 zł zostanie rozpatrzona w ciągu 48h. Bonus będzie aktywny przez 30 dni od momentu dodania go do konta gracza tylko w zakładach akumulacyjnych, składających się z minimum 3 zdarzeń o łącznym kursie kuponu minimum 2,50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1,25.

 • Ewentualna wygrana podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2,0 tylko na rynkach składających się z co najmniej trzech selekcji (1X2).
 • Jeśli jest to zakład typu kombi, przynajmniej jedno zdarzenie powinno być tzw. zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1,50.
 • Do obrotu nie są zaliczane sporty wirtualne.
 • W zakładzie bonusowym i obrocie wygraną nie można też użyć opcji Cash-Out (zamykania zakładów przed rozstrzygnięciem ostatniego spotkania na kuponie). Zakład rozliczony w ten sposób nie zalicza się na poczet obrotu.

Czy darmowy bonus bez depozytu jest w Polsce popularny?

Niestety, darmowy bonus bez depozytu w Polsce nie jest szczególnie popularny. Obecnie na takie promocje co pewien czas decyduje się kilku bukmacherów, którzy działają legalnie na podstawie polskich przepisów prawa, zgodnie z regulacjami Ministerstwa Finansów RP.

Bukmacherzy sprawdzają też w ten sposób współczynnik rejestracji i to, jak wiele osób zarejestrowało się tylko dlatego, aby zagrać za bonus bez depozytu.

Bonus powitalny bez depozytu: bukmacher też zyskuje

W błędzie są ci, którzy myślą, że tylko gracz może zyskać na promocji, jaką jest bonus powitalny bez depozytu. Bukmacher również wynosi z tego całkiem duże profity.

Kwota kilkunastu czy kilkudziesięciu złotych podarowana graczowi za rejestrację, nie wpłynie na sytuację finansową danej spółki. Wręcz przeciwnie, w dłuższej perspektywie czasu może ją jeszcze poprawić.

 1. Przypomnijmy bowiem, że regularnie na zakładach zarabia tylko 2% grających.
 2. Sęk w tym, aby znaleźć się w tym zaszczytnym gronie, co nie jest możliwe bez trzymania się zasad gry i zarządzania kapitałem.
 3. W związku z tym bukmacher oferujący bonus bez depozytu przewiduje, że wcześniej lub później gracz dołoży się do kapitału firmy.

Inne bonusy u bukmachera, czyli dodatkowe promocje dla graczy

Odebranie bonusu bez depozytu jest to również sygnał dla bukmachera, że gracz może być zainteresowany promocjami i bonusami na start w ofercie bukmachera.

 1. W związku z tym na jego skrzynkę mogą trafiać maile z przygotowanymi promocjami.
 2. Najczęściej są to bonusy podwyższające wpłatę, ale mogą to być również darmowe vouchery, aby ponownie zachęcić gracza.

Bukmacher nie jest jednak Świętym Mikołajem, ani też żadną organizacją charytatywną, a więc takie promocje nie są popularne.

Wypłata od bukmachera bez depozytu na konto bankowe

Jak wypłacić środki z konta jeśli zakłady będą trafione i uda się pomnożyć środki? To zależy od metod płatności z oferty bukmachera oraz warunków określonych w regulaminie promocji. Często zachodzi konieczność ich odblokowania.

By dokonać wypłaty z bukmachera na konto bankowe należy:

 1. Obrócić środkami bonusowymi określoną w regulaminie ilość razy.
 2. Postawić zdarzenia o określonych w warunkach kursach, np. po otrzymaniu 20 zł gracz przed wypłatą jest zmuszony do zagrania 3 × 20 zł po kursie 2,0.

Bonus bez depozytu u bukmachera: jak to wygląda w praktyce?

Jak wspomnieliśmy, taka promocja nie jest szczególnie popularna wśród firm oferujących legalne zakłady bukmacherskie.

Nie każda firma korzysta z takiej możliwości i nagradza swoich użytkowników darmową gotówką tylko za to, że zarejestrują się oni w serwisie.

O wiele częściej w ofercie firm bukmacherskich znaleźć można bonusy od pierwszej i kolejnych wpłat (bonusy od depozytu).

W jakiej formie występuje jednak bonus bez depozytu? Bukmacher może mieć w ofercie promocje takie jak:

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera: freebet

Freebety to w zasadzie darmowa gra, choć nie można ich zamieniać na pieniądze, bo służą jedynie do zagrania kuponu.

Taki darmowy bonus bez depozytu – freebet – zawsze ma też obostrzenia w postaci warunków do spełnienia:

Są to jednak zakłady wolne od ryzyka. Po wygraniu kuponu do konta dodawany jest zysk z zakładu bez stawki, a freebet znika z konta. Przy przegranym zakładzie gracz traci tylko freebet, nie ponosząc żadnych strat finansowych.

Freebety występują w dwóch formach. W obu przypadkach przy wygranej do konta gracza dodaje się jedynie zysk (bez postawionej stawki). Obie formy mają też swój termin ważności, po którym przepadają:

Chcesz dostać freebet bez depozytu? Sprawdź, jak to zrobić

Przede wszystkim freebet za rejestrację jest dostępny tylko dla nowych graczy. Zdarza się, że bukmacher może obdarować stałego gracza niewielkim freebetem, ceniąc sobie jego lojalność, aczkolwiek częściej może on liczyć na darmowy zakład, a nie freebet bez depozytu.

Jednak samo założenie Konta Gracza u bukmachera wcale nie musi jeszcze oznaczać, że otrzymasz bonus bez depozytu. Najczęściej wymagana jest do tego pełna rejestracja, co oznacza weryfikację Konta Gracza przez przesłanie dokumentów. 

Często, aby otrzymać freebet bez depozytu, musisz spełnić dodatkowe warunki.

Bonus za rejestrację bez depozytu a zakład bez ryzyka

Bez wątpienia bonus za rejestrację bez depozytu to bardzo atrakcyjna forma promocji bukmacherskich. Zakład bez ryzyka nie wpisuje się w pełni w schemat tej promocji, ale też jest niezwykle atrakcyjny, a gracz nie ponosi w zasadzie ryzyka, co zresztą sugeruje jego nazwa.

Otóż przy takiej ofercie powitalnej gracz musi zasilić konto swoimi środkami i zagrać zakład o stawce i kursach, które są zgodne z regulaminem promocji.

Jeżeli wygra, zachowuje i stawkę, i zysk. Jeżeli mu się to nie uda, stawka jest mu zwracana. Prawda, że proste?

Nie jest to więc w pełni bonus bez depozytu. Jak najbardziej jest to jednak promocja, która minimalizuje ryzyko utraty swoich środków. Niestety, zakłady bez ryzyka rzadko występują w bonusach powitalnych, ostatnio jednak pojawił się taki u bukmachera PzBuk.

Bonus bez depozytu w zakładach bukmacherskich: czy warto?

Widać wyraźnie, że nie każde zakłady bukmacherskie oferują bonus bez depozytu nowym użytkownikom. Czy warto skorzystać, jeżeli jest taka możliwość? Czy warto starać się o bonus bez wpłaty, gdy bukmacher go udostępnia?

Moja odpowiedź jest prosta.

Bonus bez depozytu to bardzo dobra opcja i promocja. Jest dobrym wyborem dla wszystkich tych, którzy chcą spróbować swoich sił w grze na prawdziwe pieniądze.

Jest to wówczas szansa na zagranie kuponu lub kuponów bez konieczności angażowania w grę własnych środków. Mimo wszystko zawsze uważaj, żeby nie przesadzić, zakłady to hazard. W razie problemów warto odwiedzić strony zajmujące się pomocą nałogowym hazardzistom.

Czy bonus za rejestrację się opłaca?

Każda z takich promocji to wartość dodana, warto zatem z niej skorzystać, gdyż bonus za rejestrację się po prostu się opłaca. Oczywiście, o ile jest możliwość gry za bonus bez depozytu.

Inaczej wygląda to natomiast w przypadku, kiedy akceptacja takiego bonusu wyklucza skorzystanie z innej promocji powitalnej. Zwłaszcza że takie bonusy to często 100% od wpłaty. Dlatego pozwalają one na znaczne powiększenie swojego kapitału na grę nawet do kwoty 1200 zł.

Na całe szczęście firmy bukmacherskie oferujące zakłady sportowe, które mają w ofercie powitalnej bonus bez depozytu, nie wykluczają użytkowników grających za takie środki z innych promocji powitalnych.

W razie niepowodzenia, przy stosunkowo niewielkim wkładzie, gracz może więc uzyskać całkiem pokaźny kapitał na grę i próbować go powiększać.

Bukmacher bez depozytu: nasza opinia

Bonus bez depozytu pozwala zagrać kupon bez ponoszenia żadnego ryzyka. Wyjątkiem jest bonus bez depozytu oferowany jako freebet. Wówczas środki z wygranego kuponu zostają pomniejszone o jego stawkę (np. wygranie 100 zł z freebetu 20 zł oznacza, że na konto gracza trafia 80 zł).

Czym jest bukmacher bez depozytu i czy polecam bonus za rejestrację? Naszym zdaniem to doskonały bonus dla wszystkich początkujących graczy, którzy nie mogą lub też nie chcą angażować własnych środków na grę.

FAQ: Gdzie dostanę darmowy bonus?

Który bukmacher ma najlepszy bonus bez depozytu?

Spośród firm z naszego rankingu tylko bukmacher LVBet oferuje obecnie bonus bez depozytu.

Bonus bez depozytu – gdzie szukać?

Jeśli chcesz otrzymać taki bonus i zagrać kupon bez ponoszenia zbędnego ryzyka, a przy tym nie łamać prawa, zainteresuj się ofertą legalnych bukmacherów w Polsce i poczytaj o plusach i minusach tego bonusu.

Czy bonus za rejestrację bez depozytu podlega obrotowi?

Wszystko zależy od bukmachera i warunków promocji. Prześledź oferty firm, które rozkładamy na czynniki pierwsze w naszych recenzjach.

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję

Wszyscy operatorzy są osobiście testowani i porównywani przez recenzentów, którzy dokładnie analizują różne aspekty, w tym bonusy powitalne i metody płatności. Aby ocenić każdy indywidualny obszar zainteresowania, używamy systemu ocen w zakresie od 0 do 5 gwiazdek.