totolotek-logo

Totolotek Bonus i Opinie

Zaktualizowano: 30/01/2023
Autor Anna Gwiazda Zaktualizowano 30/01/2023
Bonusy
4
Na podstawie ogólnych bonusów
Totolotek nie oferuje obecnie bonusu powitalnego. Jako alternatywę polecam premię renomowanego bukmachera STS, który na start daje w sumie 1660 zł.
Bonus powitalny
Lepszy w STS
Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP
Inne promocje
pierwszy zakład bez ryzyka ze zwrotem do 100 zł, 80 zł za grę w listopadzie i grudniu, Zaproś kumpli
Kluczowe wymagania
100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 3x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Metody płatności
4
Na podstawie wpłat i wypłat
Poprawny wybór metod płatności. Są standardowo karty, cieszą BLIK i karta pre-paid. Konkurencja ma czasem więcej opcji, ale tutaj też nie ma na co narzekać.
Deposits (5 in total)
Min: 4 PLN
Min: 4 PLN
Min: 4 PLN
Min: 4 PLN
Min: 20 PLN
Withdrawals (2 in total)
Min: 50 PLN
Min: 50 PLN
Gry i dostawcy
4
Ogólna ocena gier i dostawców
Bardzo szeroka oferta, ale poszczególne zakłady mogłyby być lepiej rozbudowane o dodatkowe rynki. Niemniej znajdziesz tutaj zakłady także z całkiem niszowych dyscyplin.
Rodzaje gier
Bezpieczeństwo
5
Ogólna ocena bezpieczeństwa
W pełni legalny bukmacher z licencją od Ministerstwa Finansów. Totolotek prowadzi też Politykę Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.
Obsługa klienta
4.5
Ogólna ocena obsługi klienta
Biuro Obsługi Klienta działa przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 08:00 do 20:00. Jako jeden z nielicznych bukmacherów Totolotek ma uruchomioną infolinię.
Czat na żywo
8:00-20:00
Numer telefonu
E-mail
Mobile
3.5
Ogólne wrażenia z korzystania ze strony
Dobry bukmacher o dużym doświadczeniu, ale z mniejszym udziałem w branży niż można byłoby się spodziewać. Mimo wszystko wciąż to jeden z najważniejszych operatorów na polskim rynku zakładów wzajemnych.
Bonus w Totolotek
Totolotek zakłady na żywo
Best alternative
sts logo 300
STS Bonus i Opinie
1660 zł Bonus
Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP
Anna Gwiazda
Anna Gwiazda
Redaktor Naczelna
Totolotek był jednym z moich ulubionych buków online w Polsce. Zmiana właściciela wpłynęła jednak niekorzystnie na jego ofertę, dlatego szczerze polecam zajrzeć do renomowanego bukmachera STS.
Anna Gwiazda Redaktor Naczelna

Totolotek: najstarszy legalny bukmacher w Polsce

Długa tradycja to niewątpliwy atut dla działalności w wielu różnych branżach. Jednak jest to atut tylko wtedy, gdy firma idzie z duchem czasu. Natomiast Totolotek zaczął ostatnio zwalniać, dlatego bukmacherzy zaczęli wyprzedzać doświadczoną markę pod kątem atrakcyjności oferowanych zakładów.

Dopiero niedawno poznaliśmy potencjalny powód rozwojowej opieszałości Totolotka. Okazało się bowiem, że doświadczona marka została kupiona przez koncern Entain Group, która licencją Totolotka zamierza wprowadzić na polski rynek znany Bwin. Nie dziwi więc, że gracze zaczęli z czasem przenosić się między innymi do firmy STS, która obecnie oferuje im dużo lepsze warunki.

Plusy STS
 • Najbardziej renomowany bukmacher na polskim rynku
 • W ofercie popularne i niszowe sporty
 • Bardzo praktyczna i płynna aplikacja mobilna
 • Bogata oferta bonusowa dla graczy
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa
 • Doskonały kontakt z obsługą klienta
Minusy Totolotka
 • Brak nowości w ofercie bukmachera
 • Brak jakiegokolwiek bonusu powitalnego
 • Ograniczony dostęp do obsługi klienta
 • Niedługo Totolotek jako oddzielna marka najprawdopodobniej zniknie z rynku
Ad disclosure
#
STS
5/5

1660 zł Bonus

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
paysafecard.png
dotpay.png
App availability

Totolotek vs STS: porównanie atrakcyjności oferty

W początkowym okresie działalności firma Totolotek zasłużenie cieszyła się mianem lidera na polskim rynku zakładów sportowych. Jednak czasy się zmieniły, a wraz z nimi zmieniły się również oczekiwania graczy. Dlatego w obecnej sytuacji to inne firmy zaczęły dominować na rynku. Aby to zrozumieć, wystarczy zestawić ofertę Totolotka z ofertą aktualnego lidera rynku, czyli STS.

Dla nowych graczy jedną z najważniejszych kwestii stanowią bonusy powitalne. Przez długi czas Totolotek oferował całkiem niezły bonus od depozytu. Jednak bukmacher całkowicie wycofał ofertę promocyjną. Dla porównania, STS oferuje aktualnie jeden z najciekawszych bonusów powitalnych dla nowych graczy.

Co prawda, Totolotek wciąż oferuje graczom dostęp do różnych zakładów sportowych, ale w tej ofercie brakuje nowości lub niszowych wydarzeń. Pod tym względem STS przewyższa nie tylko Totolotka, ale także większość rynkowej konkurencji. Szeroki wybór wielu zakładów dotyczących różnych dyscyplin sportowych zapewnia graczom niemal nieograniczone możliwości obstawiania.

Dlatego wszelkie porównania wypadają niekorzystnie dla Totolotka. Być może Totolotek, już jako Bwin, powróci do walki o dawną pozycję na rynku. Jednak na ten moment oferta tego bukmachera nie może być żadną konkurencją dla pozostałych firm. Świadczą o tym choćby wspomniany już brak bonusu startowego Totolotka i świetny bonus STS.

Bonus powitalny STS to w sumie 1660 zł

Bonus
bonusy 2/4 column
Bonus
1500 zł bonusu + 60 zł za dodatkowe zadania + 100 zł zakładu bez ryzyka
Odbierz bonus
Inne promocje
pierwszy zakład bez ryzyka ze zwrotem do 100 zł, 80 zł za grę w listopadzie i grudniu, Zaproś kumpli
Freebet
brak
Kod promocyjny
KODSTSVIP
Obrót
3-krotny wartością bonusu
Minimalny kurs
1.91

Bonusy startowe są jednym z najważniejszych elementów rywalizacji pomiędzy bukmacherami. Jeżeli więc jakiś bukmacher rezygnuje z przyznawania takiego bonusu, właściwie sam wyklucza się z rywalizacji o nowych graczy. Dlatego zostawmy już Totolotka i skupmy się na ofercie STS.

Niedawno firma STS zaprezentowała swój nowy bonus powitalny. Jego fundamentem stał się wysoki bonus od trzech pierwszych depozytów na konto. Wysokość takiego bonusu przy każdym kolejnym depozycie wyniesie odpowiednio: 300, 500 i 700 zł. Ich łączna suma wynosi więc 1500 zł.

Do tego gracz może zgarnąć 60 zł bonusu za wykonanie określonych zadań. Jest to ciekawe urozmaicenie, które przy okazji pozwala graczom na zdobycie jeszcze wyższego bonusu na start.

sts bonus

Ostatnim elementem oferty powitalnej jest cashback o wartości 100 zł. Zakład bez ryzyka będzie dla graczy świetnym sposobem na przetestowanie oferty bukmachera. Tym samym łącznie nowi gracze mogą zgarnąć środki bonusowe o wartości 1660 złotych przy rejestracji nowego konta w STS. Trzeba więc przyznać, że to jedna z najciekawszych ofert legalnych bukmacherów.

Plusy bonusu STS
 • Premia dla trzech pierwszych wpłat
 • 100% od 1. depozytu
 • Dodatkowe środki za zadania specjalne i zakład bez ryzyka
 • Długi czas na odbiór premii
Minusy bonusu STS
 • Premia 50% dla 2. i 3. wpłaty
 • Brak darmowego zakładu (freebet)

Jak odebrać bonus STS krok po kroku

Ubiegając się o bonus powitalny Totolotek, należy jedynie wykonać kilka prostych kroków:

 1. Przejdź na stronę STS z naszego polecenia i dokonaj rejestracji, wpisując kod KODSTSVIP.
 2. Dokonaj niezbędnej wpłaty depozytu.
 3. Odbierz automatyczny bonus STS od 1. depozytu i zagraj pierwszy zakład bez ryzyka.
 4. Obróć bonusem od 1. wpłaty i odbierz środki za 2. i 3. depozyt.

Warunki obrotu bonusem

W STS warunki bonusowe nie są szczególnie skomplikowane, choć sam bonus przyznawany jest w trzech transzach. Obowiązuje 3-krotny obrót środkami z tytułu premii powitalnej przy minimalnym kursie o wartości 1.91. Co ważne, by odebrać bonus w STS, musisz podać podczas rejestracji konta gracz kod (KODSTSVIP).

Warto też pamiętać, że bonusem można obracać w zakładach przedmeczowych i na żywo i że trzech pierwszych wpłat należy dokonać w ciągu 30 dni od rejestracji. Otrzymasz też zwrot stawki netto postawionego kuponu do 100 zł, jeżeli Twój pierwszy zakład będzie przegrany, i 60 zł, jeśli w 30 dni spełnisz w dowolnej kolejności po 2 zadania dla każdej z wpłat.

Inne promocje bukmachera Totolotek

Poza tym bukmacher Totolotek ma inne promocje, które są okazyjne, na przykład wdrażane z uwagi na trwające lub zbliżające się wydarzenie sportowe. Wówczas możesz liczyć na grę bez podatku, darmowe zakłady i bonusy od depozytu.

Rejestrując się u bukmachera Totolotek, bonus powitalny to jedna z wielu promocji, z której możesz skorzystać u bukmachera internetowego. Ponadto Totolotek promocje ma również dla stałych graczy. Im będziesz bardziej lojalnym graczem, tym masz większe szanse na skorzystanie z dodatkowych bonusów.

Bonus King Size w Totolotku

Bonus King Size w Totolotku to zwiększenie wygranych w kuponach akumulowanych (AKO). Jeśli chcesz skorzystać z bonusu King Size, musisz jedynie:

 1. Postawić kupon AKO ze stawką minimum 20 PLN i minimum pięcioma zdarzeniami.
 2. Wybierać zdarzenia z kursem minimalnym w wysokości 1.21.

Procent od wygranej jest zależny od liczby zdarzeń na kuponie, co przedstawia poniższa tabela. Maksymalny bonus w promocji King Size Totolotek wynosi aż 66%.

Bonus King Size w Totolotku
Liczba zdarzeń na kuponie
Wysokość bonusu
55%
610%
715%
820%
925%
1030%
1135%
1240%
1345%
1450%
15-2952%
3066%

U bukmachera Totolotek promocje poza bonusem powitalnym są bardzo nieliczne. Zdecydowanie brakuje mi tutaj kilku promek, choć Bonus King Size w Totolotku oceniam pozytywnie. Jest to bowiem szansa na redukowanie podatku od gry i zwiększanie wygranych na kuponach AKO.

Mimo wszystko powinno być ich tutaj zdecydowanie więcej. Myślę, że wzorem dla Totolotka mogą być na przykład LV BET czy forBET.

Czy Totolotek ma bonus bez depozytu (freebet Totolotek bonus 25)?

Staramy się, abyście jako gracze mieli jak najlepsze oferty promocyjne. Dlatego jak tylko Totolotek udostępni bonus bez depozytu, będziecie wiedzieć o tym pierwsi. Oczywiście pod warunkiem, że będzie to oferta łączona z bonusem powitalnym Totolotek. Freebet Totolotek najprawdopodobniej wyniesie wtedy ok. 25 PLN.

Jaki jest rejestracyjny kod promocyjny bukmachera Totolotek?

Rejestrując się dziś u bukmachera Totolotek, kod promocyjny nie jest Ci potrzebny. Możliwe, że podanie kodu bonusowego Totolotek będzie konieczne przy oferowanym freebecie. Bądź na bieżąco z podawanymi przez nas informacjami, a na pewno nie przegapisz darmowego zakładu Totolotek, podobnie jak właściwego kodu promocyjnego uprawniającego do jego odbioru.

Totolotek Bet Club Klub Graczy, czyli program lojalnościowy

Bukmacher Totolotek ma również swój własny program lojalnościowy pod nazwą Totolotek Bet Club. Rejestrując się w serwisie, automatycznie dołączasz do programu Bet Club. Składając kolejne zakłady…

gromadzisz punkty, które następnie możesz wymienić na dodatkowe bonusy na grę.

Punkty zdobywasz za składanie zakładów ze stawką minimalną w wysokości 20 PLN:

Poza tym bukmacher Totolotek organizuje specjalne, czasowe promocje punktowe. Dzięki nim…

za składanie kuponów przysługuje wyższa punktacja.

Osiągnięty status utrzymuje się przez trzy miesiące od dnia jego osiągnięcia. Punkty zebrane na koncie lub karcie Bet Club Totolotek wymienić możesz po zebraniu minimum 5000 punktów. Statusy występujące w programie Bet Club wyglądają następująco:

Totolotek Bet Club
STATUSLICZBA PUNKTÓWKorzyści
SREBRNYod 0 do 5000 punktów Bet Club
ZŁOTYod 5000 do 20000 punktów Bet Clubo 20% punktów Bet Club więcej przy każdym zakładzie
PLATYNOWYpowyżej 20000 punktów Bet Clubo 50% punktów Bet Club więcej przy każdym zakładzie

Bet Club: Jak wymienić punkty Totolotek?

Wystarczy wejść na stronę Totolotka, a następnie w Menu → Bet Club. Jeżeli posiadasz na koncie odpowiednią liczbę zebranych punktów, możesz wymienić je na bonus.

5000 punktów Bet Club odpowiada bonusowi w wysokości 5 PLN.

Po wymianie punktów ich suma na Twoim koncie zostanie pomniejszona o cenę wybranego bonusu.

Totolotek Legalny Bukmacher — co z podatkiem od zakładów?

Nikt nie ma wątpliwości, że Totolotek (dawniej znany jako Toto-Mix), jest jednym z najlepszych legalnych bukmacherów działających w Polsce. Totolotek S.A. — jako legalny bukmacher — pozwolenie na prowadzenie działalności w Internecie otrzymał w 2013 roku. Jednak jego początki sięgają 1992 roku.

Skoro Totolotek to legalny podmiot, jeżeli nie trafisz z promocją gry bez podatku, musisz liczyć się z pomniejszeniem postawionych stawek o 12%, np. postawione:

Dodatkowy, 10-procentowy podatek u bukmachera Totolotek

Poza tym, że u bukmachera Totolotek musisz zmagać się z 12-procentowym podatkiem, dodatkowo musisz uważać na 10-procentowy podatek od wygranych powyżej 2280 PLN. Wynika to z Ustawy o podatku dochodowym.

Totolotek gra bez podatku — czy to możliwe?

Czy u bukmachera Totolotek można grać bez podatku? Tak, ale pod pewnymi warunkami.

Totolotek bez podatku
Totolotek: graj bez podatku

Bukmacher przejmie na siebie 12-procentowy podatek od stawki, jeśli skorzystasz z okazji i zagrasz zakłady zwolnione z opodatkowania (np. gra bez podatku wynikająca z ogłoszonej promocji).

Z kolei…

jeżeli chcesz uniknąć 10-procentowego podatku od wygranych powyżej 2280 PLN, musisz rozbijać stawki tak, aby ewentualna wygrana na jednym kuponie nie przekroczyła tej kwoty, np.:

Podatek ominiesz, a przynajmniej zmniejszysz go przez promocję King Size. Wystarczy, że zagrasz kupon ze stawką w wysokości minimum 20 PLN i 7 zdarzeniami na kuponie, o kursie minimalnym każdego z nich w wysokości 1.21. Wówczas…

bukmacher doliczy do Twojej wygranej 15%. To więcej niż 12-procentowy podatek.

Jak zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie Totolotek?

Jeżeli chcesz zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie Totolotek, z pewnością sobie z tym poradzisz. Serwis jest czytelny i intuicyjny.

Poza tym Totolotek przygotował krótki przewodnik, który znajdziesz w zakładce FAQ i pomoc, znajdującej się w MENU konta gracza. Obejrzeć możesz nawet specjalnie przygotowany w tym celu wideoprzewodnik.

Totolotek Zakłady Bukmacherskie na żywo

Oczywiście Totolotek zakłady bukmacherskie na żywo ma w swojej ofercie. Nie jest jednak liderem w tym segmencie rynku, choć to aż 40 000 zdarzeń Live w miesiącu.

Totolotek zakłady na żywo

Jeżeli przyjrzeć się dokładnie zakładom bukmacherskim Totolotek, oferta Live sprowadza się przede wszystkim do sześciu dyscyplin, m.in:

Co może być dla Ciebie pewnym rozczarowaniem, zakłady na żywo Totolotek nie są transmitowane na żywo. Dostępne są natomiast wizualizacje graficzne prezentujące aktualny przebieg wydarzenia z oferty zakładów Live.

Oferta live, czy warto stawiać w Totolotku?

Bukmacher nie gra pierwszych skrzypiec na polskim rynku zakładów wzajemnych live. Sprawdź, u którego bukmachera najlepiej obstawiać na żywo. Jednak oferta firmy jest przyzwoita, biorąc pod uwagę dostępne dyscypliny sportowe oraz warte ryzyka, dość wysokie kursy.

Bukmacher  pilnuje tego, aby każdy gracz zdawał sobie sprawę, że wizualizacje gry nie są podstawą do ewentualnych roszczeń wobec firmy. Komunikat dotyczący tej kwestii pojawia się w zakładce jednak zbyt często i obniża komfort gry.

Totolotek Metody Płatności

Totolotek udostępnił różne metody płatności, dzięki którym konto gracza doładujesz szybko i bezpiecznie. Między innymi to bukmacher Tpay i Dotpay, który pośredniczy kilkudziesięciu różnym bankom. Minimalna wpłata to zaledwie 4 PLN. lub 20 zł dla Paysafecard. Wszystkie metody są darmowe, a do tego procesowane natychmiast. Oferta płatności jest bardzo dobra – cieszą karty debetowe, karta pre-paid,  bramki płatnicze, e-portfel i BLIK.

To tak naprawdę wszystkie możliwe rodzaje metod wpłat depozytu. Na tle innych bukmacherów Totolotek prezentuje się zatem bardzo dobrze. Przy włączonym VPN-ie metody pozostają te same. W tabeli zawarliśmy szczegóły dotyczące wpłaty w Totolotku depozytu:

Metody płatności Totolotek
NazwaOpłataMin.Czas procesowania
VISA0%4 złNatychmiast
VISA0%4 złNatychmiast
BLIK0%4 złNatychmiast
Skrill0%4 złNatychmiast
Paysafecard0%20 złNatychmiast
przelew0%4 złNatychmiast
dotpay0%4 złNatychmiast

Jak dokonać wpłaty na konto Totolotek krok po kroku

Wpłata depozytu w Totolotku to żaden problem. Zrobisz to w kilku prostych krokach. Instrukcję znajdziesz poniżej.

totolotek depozyt 1

Zaloguj się do swojego konta i kliknij przycisk Wpłata u góry ekranu.

totolotek depozyt 2

Następnie wybierz metodę płatności.

totolotek depozyt 3

Na koniec określ kwotę depozytu i kliknij Kontynuuj, by dokończyć transakcję.

Wypłaty u bukmachera Totolotek

Wypłaty wygranych bukmacher Totolotek realizuje w ciągu 7 dni od otrzymania dyspozycji. Minimalna kwota wypłaty wynosi 10 PLN. Środki są przelewane na Twój rachunek bankowy podany w procesie rejestracji. Wypłata jest wolna od opłat i prowizji.

Jak wypłacić środki z konta Totolotek

1. Zaloguj się na swoje konto u bukmachera Totolotek. 2. Wejdź w MENU, po czym kliknij okienko Wypłata. 3. Podaj kwotę wypłaty (minimum 10 PLN) i kliknij przycisk Kontynuuj.

Oferta bukmachera Totolotek

Jeżeli interesuje Cię oferta, Totolotek Zakłady Bukmacherskie to przede wszystkim wydarzenia sportowe. Oferta bukmachera Totolotek to przeszło 30 różnych dyscyplin sportowych, wśród których najpopularniejsze są:

Poza tym to wiele dyscyplin niszowych, na przykład: bandy, pesapallo, dart, snooker, futbol australijski. W ofercie nie mogło zabraknąć wydarzeń z coraz popularniejszego dziś e-sportu. Oczywiście z bukmacherem zakładać się możesz również na wydarzenia polityczne, np. wybory prezydenckie, parlamentarne itp.

Skoki narciarskie w Totolotku

U bukmachera Totolotek skoki narciarskie to dyscyplina, która w żaden sposób się nie wyróżnia. Oferta na skoki narciarskie w Totolotku jest przeciętna. Liczba zakładów na skoki jest przyzwoita, jednak wielu konkurentów oferuje więcej. Przeważnie możesz typować kilkanaście pojedynków head-to-head, wobec kilkudziesięciu w ofertach rywali.

Masz możliwość typować zwycięzców zawodów i skoczków, którzy zajmą miejsca w czołówce, ale tylko spośród ograniczonej grupy faworytów. Totolotek nadrabia dość wysokimi kursami i ciekawymi zakładami specjalnymi oraz długoterminowymi. Jeśli lubisz obstawiać wydarzenia niestandardowe lub rozliczane po upływie dłuższego czasu, oferta na skoki narciarskie w Totolotku jest właśnie dla Ciebie. Ja oceniam ją jako przeciętną.

Oferta bukmachera Totolotek: siatkówka

Jak u każdego bukmachera, i w Totolotku siatkówka jest obecna. Jest w czym wybierać, chociaż oferta węższa niż u konkurencji. Znajdziesz tutaj zakłady na rynki dodatkowe, w tym handicapy, liczbę punktów, sety, dokładny wynik itp.

Pod względem oferty zakłady na siatkówkę w firmie Totolotek to rozgrywki ligowe i międzynarodowe. Pośród lig znajdziesz te najważniejsze w Europie i na świecie, w tym Plus Ligę i Tauron Ligę. Zagrasz także mecze z Ligi Mistrzów, Ligi Mistrzyń i innych pucharów, jak również rozgrywki reprezentacyjne (np. MŚ, ME, Liga Narodów i inne).

Oferta Toto-Mix i Dodatkowe Produkty

Rynek zakładów sportowych (dawniej Toto-Mix) to główny produkt bukmachera. Zakłady polegają na typowaniu różnego rodzaju zdarzeń, które mogą być dyscyplinami sportowymi, jak również wydarzeniami kulturalnymi lub społecznymi. W ofercie Toto-Mix odnaleźć można różne opcje typowania, dzięki czemu znajdziesz interesujący Cię rynek, w którym czujesz się najlepiej.

Ponadto, choć na razie niedostępne z poziomu strony internetowej i aplikacji mobilnej, oferta bukmachera Totolotek to również:

Totolotek Sporty Wirtualne

Virtual Sports są już stałym produktem Spółki. Totolotek postawił na jedne z najbardziej dynamicznych zakładów. Trzeba przyznać, że ciekawa oferta i udogodnienia dla graczy pokazują jak doskonale bukmacher radzi sobie w ciągle zmieniającym się środowisku. Praktyczną usługą, niezwykle poprawiającą jakość gry, jest transmisja live dla wybranych zdarzeń. W tej chwili są wyłącznie 3 dyscypliny sportowe:

Niestety, są również pewne niedociągnięcia, których nie można przemilczeć. Po pierwsze Totolotek nie planuje na razie poszerzenia swojej oferty o dodatkowe dyscypliny. Po drugie,

firma jako jedyna w kraju ma licencję na organizowanie zakładów, na wyścigi konne oraz psów – kupony na te zdarzenia można obstawiać wyłącznie w lokalach naziemnych.

Zakłady bukmacherskie Totolotek: Jak obstawiać?

Wybór zakładu odbywa się poprzez kliknięcie poszczególnych kursów zdarzeń.

 1. Po wybraniu rodzaju zakładu i określeniu stawki na poszczególne zakłady automatycznie obliczana jest potencjalna wygrana.
 2. Wystarczy, że potwierdzisz zakład, a trafi on do centralnej bazy danych zakładów.
 3. Jeżeli żadne z wydarzeń na kuponie się nie rozpoczęło, masz 10 minut na anulowanie zawartego zakładu.

Totolotek bez podania przyczyny może odmówić przyjęcia Twojego zakładu, ale praktycznie się to nie zdarza. Jeżeli już, w niektórych przypadkach kupon jest objęty procesem autoryzacji, o czym zostaniesz poinformowany.

Dodatkowe opcje zakładów Totolotek

Dla poszczególnych rodzajów zakładów Totolotek może udostępnić opcje dodatkowe. Najpopularniejsze z nich, o których musisz pamiętać to m.in.:

Bukmacher Totolotek: Jak sprawdzić kupon?

Chcesz sprawdzić kupon zagrany u bukmachera Totolotek? Nie ma z tym problemu. Jeżeli zagrałeś go stacjonarnie na kartę Bet Club Totolotek lub online przez stronę czy aplikację, sprawdzisz go, przechodząc do zakładki Moje Zakłady.

Bukmacher Totolotek: Jak odebrać wygraną?

Totolotek to bukmacher, który nie będzie robił problemów z wypłatą Twoich wygranych.

Po rozstrzygnięciu ostatniego wydarzenia na kuponie, o ile jest on trafiony, wygrana zostanie automatycznie dopisana do Twojego konta gracza.

Totolotek wiarygodny bukmacher online

Totolotek Sp z o.o. to wiarygodny bukmacher online, który działa na podstawie sześcioletniego zezwolenia Ministra Finansów o numerze PS4. 6831.8.2018 z dnia 02.04.2019 roku.

Gra u bukmachera Totolotek jest więc zgodna z obowiązującym prawem.

Sam bukmacher na rynku działa od 1992 roku. Ostatnie zmiany właścicielskie miały miejsce w 2019 roku. 21 marca 2019 roku spółka Merkur Sportwetten GmbH, która należy do Grupy Gauselmann, złożyła wniosek o przejęcie firmy Totolotek S.A. z siedzibą w Warszawie. Wcześniej bukmacher należał do greckiej spółki Intralot.

Zmiana powinna być z korzyścią dla gracza. Grupa Gauselmann to bowiem jeden z największych podmiotów w branży:

Czy Zakłady Bukmacherskie Totolotek są bezpieczne?

Zakłady Bukmacherskie Totolotek to gra bezpieczna i odpowiedzialna.

Totolotek wykorzystał interaktywne metody służące bezpieczeństwu użytkowników.

Przed wejściem na stronę główną należy zweryfikować wiek użytkownika, klikając w odpowiednie pole tekstowe. Jedynie osoby pełnoletnie dokonają też samej rejestracji w serwisie. Dobrze…

zabezpieczona przed atakami jest też sama strona, podobnie jak wszystkie operacje finansowe.

Po wejściu do serwisu, w stopce znajdziesz najważniejsze z punktu widzenia bezpieczeństwa informacje, które zebrano w kilku zakładkach:

Bezpieczeństwo gracza w firmie Totolotek

Totolotek przygotował standardowe mechanizmy zabezpieczające dane swoich klientów.

Spółka Totolotek wykorzystuje najnowsze zabezpieczenia technologiczne oraz serwisowe, w tym Certyfikat SSL.  Dodatkowe środki kontrolne Ministerstwa Finansów RP są gwarancją 100% bezpieczeństwa graczy.

Do swojej strategii bezpieczeństwa Totolotek dodał również standardowe limity stawek oraz wygranych.

Maksymalna wygrana na jednym kuponie wynosi 500 000 PLN.

Totolotek S.A. realizuje także obowiązki wynikające z ustawy z dnia 1 marca 2018 roku o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. W związku z tym jest obowiązek ewidencjonowania przyjętych stawek o wartości co najmniej 8000 PLN (art. 35 ust. 1 pkt 4 tej ustawy).

Limity stawek, czasu i zawieszenie konta u bukmachera Totolotek

W każdej chwili bukmacher Totolotek daje Ci również możliwość zamknięcia konta, ograniczenia czasu na grę lub stawek zawieranych zakładów:

Jak usunąć konto Totolotka

Chcesz usunąć konto Totolotek i nie wiesz jak to zrobić? To proste. Totolotek umożliwia usunięcie konta, zmiany limitów i zawieszenia możesz z poziomu zakładki Moje Konto → Odpowiedzialna gra, tam też sprawdzisz swoje aktualne limity. Ewentualnie możesz napisać na adres [email protected].

Jakość Strony Internetowej Totolotek

Z całą pewnością stronę internetową bukmachera Totolotek można nazwać nowoczesną. Powodem jest nie tylko ostatnia modernizacja interfejsu, ale przede wszystkim unikatowy design umożliwiający niemal intuicyjne poruszanie się po serwisie. Szybkie odnalezienie niezbędnych informacji ułatwia kompozycja infografik.

Chcesz założyć konto, czy pobrać aplikację bukmacherską?

Przekonaj się, że to naprawdę proste. Cała oferta jest zebrana w jednym miejscu i niezwykle sprawnie uporządkowana.

Łatwo odnaleźć interesującą kategorię i bezpośrednio wejść do poszukiwanej zakładki, nie będąc jednocześnie bombardowanym tabelami oraz statystykami wyników. Tak samo łatwo odnaleźć wszystkie wykresy oraz dane dotyczące rozgrywek. W porównaniu z innymi polskimi bukmacherami Totolotek bierze pod uwagę również potrzeby mniej doświadczonych typerów. Strona dostępna jest w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

Totolotek Mobile: Mobilne Zakłady Bukmacherskie

Oferty mobilne na zakłady bukmacherskie zrewolucjonizowały model obstawiania zakładów na telefon w Internecie. Smartfony, iPhony, tablety, iPady z aplikacjami bukmacherów lub gra przez przeglądarki mobilne to wygoda i komfort. Sprawdziliśmy, jak z modernizacją systemu obstawiania poradził sobie Totolotek Mobile. W tym przypadku mobilne zakłady bukmacherskie dostępne są z poziomu:

Z poziomu strony i samej aplikacji możesz korzystać z pełnej funkcjonalności konta. Co więcej…

Totolotek przygotował specjalny bonus dla użytkowników, którzy zainstalowali apkę.

Totolotek aplikacja: Jak i skąd ją pobrać?

Pobranie aplikacji Totolotek jest szybkie i proste. Z uwagi na obostrzenia sklepu Google Play, aplikację Totolotek na Androida pobierzesz ze strony internetowej bukmachera. Wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z poniższą instrukcją.

Pobierz w Totolotku Aplikację na Android

W aplikacjach u wszystkich bukmacherów masz dostęp do pełnej oferty na żywo oraz przedmeczowej. Dużym plusem w Totolotku jest możliwość doładowania konta bezpośrednio w aplikacji oraz…

BONUS w Totolotku za złożenie depozytu przez mobile!

Totolotek aplikacja
 1. Wejdź na stronę Totolotka.
 2. W zakładce Aplikacja Mobilna kliknij przycisk Pobierz Aplikację.
 3. Pobieranie aplikacji rozpocznie się automatycznie, choć możesz otrzymać komunikat, że pobierasz ją z nieznanego źródła – zlekceważ to – instalacja jest bezpieczna (zezwól na instalowanie aplikacji z nieznanego źródła).
 4. Po pobraniu aplikacji kliknij przycisk Instaluj.
 5. Po instalacji otwórz aplikację.
 6. Gotowe: graj, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

100% do 49 zł w, czyli Totolotek bonus mobile

Totolotek przygotował bonus dla użytkowników swojej aplikacji mobilnej. Jeżeli masz zweryfikowane konto gracza i…

dokonasz depozytu z poziomu aplikacji (NIE STRONY MOBILNEJ!), otrzymasz bonus powitalny Totolotek mobile w wysokości 100% do 49 PLN.

Co ważne, skorzystanie z tej oferty nie wyklucza Cię z ogólnej promocji powitalnej, jaką przygotował Totolotek (bonus 100% do 1000 PLN).

Otrzymasz bonus mobilny bukmachera Totolotek, jeżeli Twój pierwszy depozyt złożony przez aplikację, wyniesie 20 PLN lub więcej. Przed wypłatą — kwotę depozytu i bonusu — musisz obrócić 3-krotnie w zakładach z kursem minimalnym 1.90. Masz na to 30 dni od dokonania wpłaty.

Pobierz w Totolotku Aplikację na iOS

Sprawdź jak w kilku krokach pobrać i zainstalować aplikację iOS bukmachera Totolotek na Twoim urządzeniu:

 1. Wejdź na stronę Totolotka lub wyszukaj aplikacji w App Store aplikacji, wpisując hasło: Totolotek sport.
 2. Odszukaj aplikację, a następnie Install, jeśli będzie to konieczne Apple poprosi Cię o dodatkową weryfikację danych, po prostu podążaj za instrukcją.
 3. Po zakończeniu instalacji kliknij Open wyraź zgodę na pobieranie przez Totolotka informacji o Twoim położeniu.
 4. Gotowe: graj gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Krok po kroku: rejestracja w Totolotku

Bukmacher Totolotek ma prosty proces rejestracji. Jest on podobny do zakładania konta w innych firmach bukmacherskich, a polega na podaniu podstawowych, zawsze prawdziwych danych osobowych.

Totolotek rejestracja
Totolotek: rejestracja
 1. Kliknij żółty przycisk Zarejestruj się teraz i odbierz swoje bonusy!, znajdujący się w górnym, lewym rogu strony bukmachera.
 2. Wypełnij prawdziwymi danymi formularz rejestracyjny, po czym kliknij Ukończenie rejestracji.
 3. Potwierdź rejestrację, klikając w link, który dotarł na podany w procesie rejestracji adres e-mail.
 4. Twoje konto zostało aktywowane. Możesz zalogować się w serwisie!

Nowe konto u bukmachera Totolotek: tymczasowe czy pełne?

Przy rejestracji nowy użytkownik ma do wyboru dwie opcje konta:

Podczas rejestracji musisz podać następujące dane: kraj rejestracji, datę urodzenia, e-mail, hasło (minimum 8 znaków), płeć, imię, nazwisko, adres, narodowość, numer PESEL.

Dodatkowo zaznacz okienko potwierdzające pełnoletność oraz akceptację polityki prywatności, bezpieczeństwa i regulamin.

Opcjonalnie, co jest zalecane, udziel zgody na otrzymywanie ofert marketingowych. Pamiętaj również, aby w polu BONUS wybrać opcję TAK, chcę bonus powitalny!

Totolotek Zakłady Bukmacherskie: konto tymczasowe

Rejestrując konto w firmie Totolotek Zakłady Bukmacherskie, masz możliwość założenia konta tymczasowego.

To konto z wieloma ograniczeniami, które poprzedza pełną rejestrację.

Jeżeli dokonasz rejestracji w procedurze uproszczonej, musisz pamiętać o kilku kluczowych kwestiach, tj.:

Jak zweryfikować rejestrację konta w zakładach Totolotek?

Po rejestracji konta w zakładach Totolotek należy je zweryfikować. W procedurze pełnej lub po podaniu danych konta tymczasowego, musisz załączyć lub wysłać — na adres wskazany w regulaminie bukmachera Totolotek — skany lub fotografie odpowiednich dokumentów:

Dodatkowo spółka ma prawo żądać przesłania dokumentów uzupełniających, potwierdzających tożsamość lub wiek uczestnika, np.:

Jeżeli nie doślesz dokumentów lub odmówisz ich wysłania, będzie to jednoznaczne z odmową rejestracji lub blokadą konta.

W serwisie możesz się również zarejestrować w dowolnym punkcie naziemnym, zabierając ze sobą dowód osobisty.

Totolotek Program Lojalnościowy w Ofercie VIP – VIP Club

Jeżeli będziesz lojalnym graczem, masz możliwość trafić do grona najlepszych klientów bukmachera Totolotek. VIP Club to miejsce ekskluzywne, w którym możesz liczyć na dodatkowe korzyści w postaci:

Członkostwo w klubie VIP Club Totolotek to szczególna forma nobilitacji. Członkiem klubu VIP Club możesz zostać tylko na zaproszenie działu marketingu. Pamiętaj, że każde konto oceniane jest indywidualnie, a firma honoruje aktywnych i lojalnych graczy. Tak więc graj regularnie i bądź cierpliwy!

Obsługa Klienta Totolotek

Obsługa Klienta bukmachera Totolotek jest na bardzo wysokim poziomie. BOK pracuje przez 7 dni w tygodniu, w godzinach 8:00 – 23:00. Kontakt z supportem możliwy jest na trzy sposoby:

Totolotek S.A.: kontakt telefoniczny i adres spółki

Siedziba Spółki Totolotek

BOK Totolotek — kontakt telefoniczny (numery telefonów)

Jakie kraje obsługuje Totolotek?

Bukmacher Totolotek kieruje swoją ofertę do osób przebywających na terenie RP. Aby zarejestrować się w serwisie, musisz posiadać konto w polskim banku, ale możesz składać zakłady również wówczas, kiedy przebywasz poza granicami kraju. Użytkownicy mogą obstawiać wyłącznie w polskiej walucie PLN (polski złoty).

Czy warto obstawiać u bukmachera Totolotek? Opinie o firmie

Nigdy nie wiesz w 100%, że trafne będą Twoje typy. Totolotek Zakłady Bukmacherskie to jednak bezdyskusyjnie weteran w swojej branży w Polsce i jeden z jej liderów.

Duże doświadczenie firmy oraz ogromny kapitał są gwarancją solidnie świadczonych usług i nie inaczej jest w tym przypadku. Oferta zakładów sportowych bukmachera niemal dorównuje najlepszym na rynku oraz zdecydowanie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy.

Warto pamiętać, że Totolotek ma również jeden z najlepszych programów lojalnościowych w Polsce oraz niecodzienną ofertę VIP. W końcu Totolotek to bezproblemowy kontakt z supportem. Jeśli zdecydujesz się na grę u tego bukmachera, na pewno warto zatrzymać się tu na dłużej.

sts jumpnavi
STS nie bez powodu lideruje w branży bukmacherów. Oferuje znakomity bonus na start oraz atrakcyjne promocje dodatkowe, a także zapewnia merytoryczne wsparcie obsługi klienta.
Wróć do premii powitalnej

FAQ: Totolotek

Jakie opinie ma bonus bukmachera Totolotek?

Bonus powitalny bukmachera Totolotek obecnie nie istnieje. W zamian rekomenduję premię powitalną bukmachera STS.

Jak sprawdzić kupon Totolotka?

Totolotek pozwala sprawdzić kupon zakładów online i stacjonarnych, złożonych na kartę Bet Club. Swoje kupony sprawdzisz w zakładce Moje Zakłady.

Jak u bukmachera Totolotek stworzyć e-kupon?

Totolotek pozwala stworzyć własny e-kupon. Wystarczy, że klikniesz kursy wybranych zdarzeń, które mają znaleźć się na kuponie, podobnie jak ma to miejsce przy tworzeniu biletu zakładów. Następnie — zamiast Postaw Zakład — kliknij przycisk Wygeneruj e-kupon.

Aplikacja Totolotek – co musisz wiedzieć?

Ważne jest to, że Totolotek udostępnia aplikację zarówno na iOS jak i Android, dzięki czemu jego oferta jest kompletna.

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1660 zł Bonus
Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP
Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję

Wszyscy operatorzy są osobiście testowani i porównywani przez recenzentów, którzy dokładnie analizują różne aspekty, w tym bonusy powitalne i metody płatności. Aby ocenić każdy indywidualny obszar zainteresowania, używamy systemu ocen w zakresie od 0 do 5 gwiazdek.