totalbet logo

Totalbet Bonus i Opinie

Zaktualizowano: 30/01/2023
Autor Anna Gwiazda Zaktualizowano 30/01/2023
Bonusy
5
Na podstawie ogólnych bonusów
TOTALbet ma najwyższy bonus na rynku - nawet do 5000 PLN. Stawiamy jednak na premię powitalną od STS, której suma to 1469 zł, a w tym 100% od 1 dep. do 1200 zł, 200 zł bez ryzyka, 29 zł freebet bez depozytu, 20 zł na sporty wirtualne i 20 zł na Betgames
Bonus powitalny
Lepszy w STS
Inne promocje
Zaproś kumpli do STS, Pewny bonus 30 złotych do odebrania w lokalu
VIP
brak
Kluczowe wymagania
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych
Metody płatności
3.5
Na podstawie wpłat i wypłat
Przeciętny wybór metod płatności. Znajdziemy tu kartę pre-paid, bramki płatnicze, BLIK, karty debetowe. Brakuje mocno jakiegoś e-portfela.
Deposits (5 in total)
Min: 1 PLN
Min: 1 PLN
Min: 1 PLN
Min: 1 PLN
Min: 1 PLN
Withdrawals (1 in total)
Min: 1 PLN
Gry i dostawcy
4
Ogólna ocena gier i dostawców
Dobra, standardowa oferta na wiele dyscyplin sportowych. Szeroko rozbudowana jest też sekcja sportów elektronicznych. Dostępne są także zakłady specjalne.
Rodzaje gier
Bezpieczeństwo
5
Ogólna ocena bezpieczeństwa
TOTALbet to bukmacher legalny, z licencją na prowadzenie działalności w branży od Ministra Finansów RP. Stąd dobrze zabezpiecza środki finansowe i dane osobowe graczy.
Obsługa klienta
4
Ogólna ocena obsługi klienta
Wykwalifikowani konsultanci TOTALbet pracują w godzinach 09:00 - 23:00. Obok czatu na żywo i e-maila bukmacher ten ma również czynną infolinię.
Czat na żywo
9:00-23:00
Numer telefonu
E-mail
Mobile
3.5
Ogólne wrażenia z korzystania ze strony
Solidny bukmacher, który ma ciekawy bonus, wiele innych promocji, niezłą ofertę i mnóstwo systemów płatności. Do zajęcia miejsca w topce brakuje lepszych kursów, bardziej przejrzystych warunków bonusu i więcej metod płatności.
Bonus powitalny w TOTALbet
totalbet zakłady na żywo
Best alternative
sts logo 300
STS Bonus i Opinie
1660 zł Bonus
Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP
Anna Gwiazda
Anna Gwiazda
Redaktor Naczelna
TOTALbet wyróżnia się na polskim rynku bukmacherów. Posiada niezłą ofertę najwyższy bonus powitalny w naszym kraju. Przyznam jednak, że wolę innych buków z STS na czele.
Anna Gwiazda Redaktor Naczelna

Opinie o TOTALbet: bonus najwyższy na rynku to nie wszystko

Czy wiesz, że TOTALbet bonus powitalny ma najwyższy na rynku? Jednak pomimo tego postanowiłem, że nie znajdzie się w naszej liście najlepszych buków.

Dlaczego? Przede wszystkim z uwagi na przeciętne kursy i słabo rozwinięty streaming wydarzeń live. Więcej o tym przeczytasz w recenzji.

 • Wysoki bonus powitalny
 • Dostępna aplikacja mobilna
 • Szeroka oferta zakładów
 • Sporo promocji dodatkowych
 • Nierozwinięty streaming wydarzeń live
 • Brak dostępnych e-portfeli w metodach płatności

Bukmacher TOTALbet vs. STS, czyli starcie na wysokim poziomie

Pomimo wysokiego bonusu i ogólnie dobrej oferty, widać, że TOTALbet nie wszedł jeszcze na najwyższy poziom, gdy porównamy go z STS.

STS to nasz TOP 1 rankingu legalnych bukmacherów w Polsce i niezaprzeczalnie przeważa nad TOTALbet pod kilkoma względami. Przede wszystkim udostępnia lepszy streaming i zazwyczaj daje wyższe kursy. Do tego w STS znajdziesz wszystkie możliwe metody płatności. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, przeczytaj naszą recenzję bukmachera STS.

TOTALbet oferta bukmacherska

Sporty
sporty 2/4 column
Obstawiaj
Polskie ligi
Ekstraklasa, 1-3 Liga, Puchar Polski
Liczba sportów
30+
Kursy
Wysokie
Topowy sport
Piłka nożna
Zakłady na żywo
dostępne
Najważniejsze ligi
Premier League, Bundesliga, Serie A
E-sport
dostępny

Oferta Bukmacherska TOTALbet zapowiada się obiecująco. Można tu z powodzeniem odnaleźć zakłady bukmacherskie na e-sporty oraz zakłady specjalne. Dla zakładów specjalnych prym wiodą wydarzenia polityczne w skali międzynarodowej.

Aktualnie bukmacher udostępnia przeszło dwadzieścia kilka dyscyplin sportowych oraz zakłady specjalne, w tym: Promocje, Sport, Polityka. Wśród sportów znajdują się wszystkie najpopularniejsze dyscypliny.

Totalbet zakłady przygotował kilka propozycji na e-sporty. Co miesiąc przed ekranem monitora zasiada prawie 1 milion Polaków. Trudno się dziwić, że gigant przemysłu rozrywkowego w Polsce i całej Europie Środkowo-Wschodniej zainwestował właśnie w ten biznes.

Jakie rynki udostępnia TOTALbet?

Wystarczy kliknąć na wybrany sport, aby wyświetlić zestaw dostępnych rynków. Bukmacher ma ich obecnie w ofercie kilkanaście. Bardzo poręczny projekt strony umożliwia obstawienie kuponu w każdej chwili.

W prawym dolnym rogu, tuż przy dymku czatu na żywo w każdej chwili jest widoczny prostokątny panel z napisem Kupon. Po prawej stronie od tabeli znajduje się ciekawe urozmaicenie serwisu – okno z opublikowanymi tweetami. Dzięki niemu można nieustannie śledzić aktualności ze świata sportu szerowane przez social media TOTALbet.

Na pierwszym miejscu piłka nożna

TOTALbet bardzo mocno stawia na piłkę nożną, czyli nadal najpopularniejszy ze sportów w Polsce. Dlatego fani wszelkich rodzimych rozgrywek znajdą dla siebie bardzo dużo ciekawych wydarzeń – i to nie tylko na spotkania Ekstraklasy, czy 1. Ligi. 

piłka nożna TOTALbet
Czytelna i rozbudowana sekcja piłki nożnej

Bukmacher daje najwyższe kursy na Wartę Poznań i wysokie na Legię Warszawa. Entuzjaści futbolu mogą skorzystać też z oferty Freebet za kupony na najlepsze europejskie ligi w wysokości 25 złotych.

W TOTALbet piłkę nożną znajdziesz też w zakładce live, a także w transmisjach na żywo (egzotyczne ligi). Bukmacher wypada pod tym kątem co najmniej solidnie w porównaniu z innymi, choć wiele rzeczy, jak ilość transmisji spotkań można by poprawić.

Polska piłka nożna w TOTALbet

Sport w TOTALbet kusi fanów ojczystej piłki szeroką ofertą na Ekstraklasę, Puchar Polski, a także ligi 1., 2. i 3.

To jedna z przyczyn, dlaczego opinie o TOTALbet są tak bardzo sprzyjające wśród entuzjastów niższych lig. Zakłady na nie są w TOTALbet ciekawe pod kątem kursów, a także różnorodności.

TOTALbet mocno stoi tenisem

Futbol, choć rozbudowany u bukmachera TOTALbet, nie jest jedynym sportem, na który warto rzucić okiem. Organizator zakładów dołożył sporych starań, by urozmaicić ofertę tenisową – stąd w ofercie znajdziemy szereg turniejów ATP i WTA i innych z rozbudowanymi zakładami specjalnymi i szczegółowymi.

tenis 2 column
Payout
95%
Kursy
Liczba dostępnych lig
rozgrywki WTA, ATP, Challenger, IFT i inne
Liczba dostępnych zakładów
40+
Specjalne bonusy
brak

Tenis znajduje swoje miejsce również w sekcji z zakładami na żywo, a pomniejsze rozgrywki są też udostępnione w formie transmisji na żywo. Oferta w TOTALbet jest w porównaniu z innymi bukmacherami (np. STS, czy PZBuk) bardzo szeroka, a kursy nieznacznie przewyższają te dostępne u konkurencji.

Streaming w TOTALbet

Coraz więcej bukmacherów decyduje się na zawarcie w swojej ofercie specjalnej zakładki ze streamami na żywo. TOTALbet dodał taką opcję, którą sukcesywnie rozwija. Oczywiście w TOTALbet na żywo nie zobaczymy czołowych rozgrywek.

Swoje miejsce znalazły tam ligi egzotyczne, niższe ligi europejskie, a także transmisje pomniejszych turniejów, np. tenisowych. To oferta, której jeszcze trochę brakuje do konkurencji, ale wysoka jakość transmisji może cieszyć oko.

TOTALbet: przeciętne kursy

Jedną z taktyk bukmachera na zdobycie nowych użytkowników jest zaoferowanie im korzystnych kursów wspieranych przez dobre bonusy. W TOTALbet kursy należą do przciętnych, dużo lepsze posiada na przykład etoto

Porównanie kursów TOTALbet
Wydarzenie / Rezultattotalbet Bonus
Zakłady
STS Bonus
Zakłady
totolotek Bonus
Zakłady
Tottenham – Manchester United / 12.802.802.93
Tottenham – Manchester United / x3.403.353.35
Tottenham – Manchester United / 22.652.552.50

Poza tym w TOTALbet można znaleźć wiele krótkich promocji, które są okazyjne, wdrażane ze względu na trwające bądź zbliżające się wydarzenie sportowe. Promocje mogą mieć formę:

W taki sposób premiuje się w TOTALbet wiele różnych dyscyplin, od e-sportu, przez sporty drużynowe, aż po gale mieszanych sztuk walki.

Kursy na żywo

Ze względu na wysokie kursy, opinie o zakładach na żywo TOTALbet są pozytywne. Operator oferuje ciekawe i różnorodne kursy na wiele najważniejszych sportów, a także posiada rozbudowaną bazę e-sportowych rozgrywek z wysokimi stawkami.

TOTALbet zakłady na żywo

Warto przyjrzeć się ofercie zakładów live TOTALbet w osobnym akapicie. Wydaje się, że jeden z najmłodszych bukmacherów online w Polsce doskonale zna wartość profesjonalnie zorganizowanych zakładów live.

Widać tutaj bardzo dobry pomysł rozplanowania sekcji LIVE, który uwzględnia dynamiczny charakter środowiska zakładów na żywo.

totalbet zakłady na żywo

Zakładkę Live można dostrzec bezpośrednio ze strony głównej. Znajduje się ona w lewym górnym rogu witryny. Wystarczy w nią kliknąć. Lewą i centralną część portalu wypełnia tabela aktualnych zdarzeń. Ponad nią jest lista dyscyplin, które są dostępne w ofercie, aktualnie to m.in.:

W panelu powyżej zestawu dyscyplin są przygotowane trzy zakładki: Wydarzenie, Multi i Kalendarz.

Wydarzenie prezentuje szczegółowo wybrany mecz lub rozgrywkę uwzględniając przyjrzeć dostępne rynki. Multi jest zakładką, dzięki której gracze mogą korzystać z podglądu multiscreen.

Możliwość cash out w TOTALbet

Cashout
cashout 2 column
Cashout
Częściowy
tak
Pełny
tak
Bonusy
nie

Oprócz bonusów, TOTALbet zrobił kolejny ukłon w stronę graczy i zaoferował im skuteczny cash out na przejrzystych warunkach. Rozliczyć przed czasem można zakłady AKO i SOLO, ale także i LIVE, co jest bardzo przydatną funkcją.

Nie dotyczy on jedynie kuponów postawionych z bonusowych środków, lecz poza tym może być stosowany na wszystkich spotach i wydarzeniach, o ile jest oczywiście dostępny.

W TOTALbet bonus powitalny to 5000 zł. Mimo wszystko wolę ten od STS

Bonus
bonusy 2/4 column
Bonus
5000 zł
Freebet
40 zł
Inne promocje
Obrót
4x
Kod promocyjny
brak
Minimalny kurs
1.25
Odbierz bonus

TOTALbet oferuje graczom bonus o wartości aż 5000 zł. Kwotowo ta oferta jest bezkonkurencyjna, jednak w ujęciu ogólnym bardziej odpowiada mi bonus STS. To w sumie 1.429 zł, a w tym:

bonus w STS

Bo choć kwota jest niższa, STS oczekuje tylko 3-krotnego obrotu sumą bonusową, co zdecydowanie wypada na korzyść grających u tego bardzo renomowanego polskiego bukmachera. Warto więc zajrzeć do STS.

Plusy bonusu STS
 • Kilka premii na start w różnych formach
 • Przystępne warunki
 • Kwota bonusu pojawia się na koncie od razu po dokonaniu depozytu
Minusy bonusu STS
 • Minimalny kurs zakładu mógłby być niższy

Wolisz jednak bonus TOTALbet? Odbierz go krok po kroku

Dołącz do społeczności TOTALbet, rejestrując się z naszego linka.

Jak odebrać bonus w TOTALbet

 1. Dokonaj pierwszej wpłaty w wysokości co najmniej 10 PLN, która zostanie podwojona (maksymalnie do 5000 PLN)
 2. Wybierz formę bonusu: 4 × 4 lub 5 × 3 (wyboru dokonujesz, stawiając kupon aktywacyjny),
 3. W ciągu 90 dni obracaj bonusem na kuponach AKO, z kursem każdego zdarzenia w wysokości minimum 1.25.

Warunki obrotu bonusem

Warunki bonusu w TOTALbet są umiarkowanie rozbudowane. Na pewno znajdziesz łatwiejsze do otrzymania bonusy u innych polskich bukmacherów. Tutaj z kolei głównym atutem jest wysokość nagrody, sięgająca aż 5000 zł. Przygotuj się wcześniej dobrze, by zgarnąć całą pulę.

 • bonus powitalny w wysokości 100% do 5000 zł, z wpłatą minimalną w wysokości 10 PLN,
 • bonus dostępny w jednej z dwóch form do obrotu (4 × 4 zdarzenia lub 3 × 5 zdarzeń; każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs minimum 1.25),
 • czas na obrót to 90 dni od momentu postawienia zakładu aktywacyjnego,
 • jednokrotny obrót depozytem uwolni 25% bonusu (1250 PLN dla wersji 4 × 4) lub 20% bonusu (1000 PLN dla wersji 5 × 3),
 • uwolniona kwota trafia na saldo główne i można ją wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę,
 • obrót może być kontynuowany przy kolejnych wpłatach, aż do uwolnienia 100% lub upłynięcia terminu przysługującego na obrót (90 dni od aktywacji).

Zgarnij 40 zł we freebetach

Jeżeli lubicie otrzymywać freebety, TOTALbet jest bukmacherem, którego nie możecie pominąć. Każdy nowy użytkownik, który założy konto na TOTALbet, ma szansę otrzymywać aż osiem darmowych zakładów o łącznej wartości 40 zł. Freebety są przyznawane za:

Inne promocje TOTALbet: Bonus i Promocje dla Aktywnych Graczy

Pakiet Powitalny to nie wszystko. Również stałe promocje i bonusy bukmacherskie TOTALbet Polska trzymają poziom. Łącznie gracz może liczyć na kilka dodatkowych premii.

Total Bonus: TOTALbet, czyli wygrane wyższe o nawet 113%

TOTALbet premiuje graczy, którzy stawiają kupony akumulowane. Dlatego zwiększa potencjalną wygraną na kuponach AKO o procent zależny od liczby zdarzeń, maksymalnie nawet o 113% przy 30 zdarzeniach na kuponie. Bonusem od 1% wzwyż nagradzane są wszystkie kupony AKO, które:

Totalbet – wygrane w procentach
Liczba zdarzeńWysokość bonusu
3gra bez podatku
41%
53%
65%
77%
810%
913%
1016%
1120%
1224%
1328%
1433%
1538%
1643%
1748%
1853%
1958%
2063%
2168%
2273%
2378%
2483%
2588%
2693%
2798%
28103%
29108%
30113%

Maksymalna wartość bonusu doliczonego do kuponu nie może przekroczyć 25 000 zł. TOTAL BONUS nie łączy się z innymi promocjami.

Bezpieczny Zakład TOTALbet

Jeżeli lubicie stawiać większe kupony AKO, na pewno znacie ten ból, kiedy na kuponie błędnie wytypowaliście tylko jedno zdarzenie. Szkoda, bo wygrana była na wyciągnięcie ręki, ale trzeba obejść się smakiem.

TOTALbet rozumie graczy, którzy znaleźli się w takiej sytuacji, oferując im Bezpieczny Zakład. W praktyce to zwrot stawki zakładu, jeżeli na kuponie błędnie wytypowano tylko jedno zdarzenie. Oczywiście pod pewnymi warunkami:

Masz urodziny? Masz bonus od TOTALbet

Na szczególne względy i hojność bukmachera mogą również liczyć solenizanci. Każdy gracz, który ma urodziny, może otrzymać freebet w wysokości 10 zł.

Oferta jest skierowana do graczy o zweryfikowanych kontach, którzy złożyli przynajmniej jeden zakład z poziomu salda głównego. O bonus można aplikować trzy dni przed urodzinami, w dniu urodzin oraz trzy dni po urodzinach. Wystarczy kontrakt z Biurem Obsługi Klienta.

Gra bez podatku na wszystko

Graj w TOTALbet bez podatku. Postaw kupon akumulowany na zakłady sportowe składający się z minimum 3 zdarzeń, z minimalnym kursem każdej pozycji w wysokości 1.20. Jeśli wygrasz trzy takie kupony od poniedziałku do piątku, na co trzecim zakładzie bukmacher doliczy kwotę niwelującą podatek.

Jeżeli grasz zakłady LIVE, możesz skorzystać z możliwości gry bez podatku nawet dla zakładów pojedynczych (SINGLE). Wystarczy, że postawisz minimum trzy zakłady z salda głównego, które składają się z jednego lub dwóch zdarzeń z oferty LIVE, z minimalnym kursem 1.20. Zakład możesz postawić za dowolną stawkę.

Loteria Lucky 22

Wpłać depozyt, postaw zakład za min. 10 PLN i weź udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Im więcej postawisz, tym więcej otrzymasz szans w loterii. Codziennie możesz zgarnąć 100, 50, 20 lub 10 PLN. Oprócz tego czekają na Ciebie nagrody z losowań finałowych, odbywających się na zakończenie każdego etapu. Każdy kolejny etap kończy się 22. miesiąca.

TOTAL BOOST

Graj najwyższe kursy. Dzięki temu Twoje wygrane będą jeszcze wyższe.

TOTALbet Aplikacja Mobile

mobile 2/4 column
Liczba sportów
30+
Dostępność
Android, iOS
Aplikacja
tak
Funkcjonalność
5/5
Strona mobilna
tak
Zakłady live
tak

Młoda firma rynku bukmacherskiego online w Polsce jest już przygotowana, by oferować usługi Totalbet mobile, czyli zakłady mobilne. Nie tylko w TOTALbet bonus, ale również dostęp mobile przyciąga tu nowych graczy.

TOTALbet mobile
Czytelna strona mobile

Każdy gracz doskonale wie jak podnosi komfort gry dobra strona mobile. Możliwość obstawiania w prosty sposób zawsze i wszędzie, to coś, co wszyscy lubimy najbardziej. Na szczęście bukmacher TOTALbet udostępnia aplikacje bukmacherskie na iOS oraz Android. Aplikacja TOTALbet umożliwia dostęp do pełnej oferty bukmachera i daje dosłownie na wyciągnięcie ręki:

TOTALbet Metody Płatności

Metody Płatności dostępne w oferice bukmachera pozwalają na szybkie i bezpieczne zasilenie konta gracza. Złóż depozyt i zgarnij bonus w TOTALbet, wybierając najlepszą, odpowiadającą Tobie metodę płatności.

TOTALbet współpracuje z kilkudziesięcioma bankami, dzięki czemu przelewy depozytowe są natychmiastowe. Proponowane metody to BLIK, karty, karta pre-paid, bramki płatnicze. Jest ich sporo, brakuje jednak e-portfeli. Mimo wszystko oferta jest niezła i dobrze prezentuje się na tle konkurencji. Na plus są niska kwota minimalna depozytu (1 zł) i brak prowizji:

Metody płatności Totalbet
NazwaOpłataMin.Czas procesowania
VISA0%1 złNatychmiast
Mastercard0%1 złNatychmiast
przelewy240%1 złNatychmiast
payu0%1 złNatychmiast
Paysafecard0%1 złNatychmiast
Dotpay0%1 złNatychmiast
BLIK0%1 złNatychmiast

Problemów nie ma również z wypłatami, które realizowane są w ramach usługi Pay Express, zaledwie w czasie do 8 minut od zlecenia. Oczywiście również wypłaty w TOTALbet nie podlegają prowizji, a wypłacać można minimalne kwoty, zaczynając od 1 PLN.

Mimo młodego stażu na polskim rynku zakładów wzajemnych spółka dysponuje dość licznymi formami płatności. TOTALbet zachwala szybkość oferowanego transferu środków oraz brak jakichkolwiek dodatkowych kosztów obsługi.

Złóż depozyt w 3 krokach

Wpłaty depozytu w TOTALbet dokonasz szybko i bezproblemowo. Zobacz, jak to zrobić w kilku krokach:

 1. Należy zalogować się w serwisie → Moje konto

  TOTALbet wpłata depozytu

 2. W Moje Konto kliknąć w zakładkę Wpłata

  Złóż depozyt

 3. Wybrać preferowaną metodę płatność, określić wartość depozytu → postępować zgodnie z instrukcją.

  TOTALbet wybierz metode platnosci

Obsługa Klienta TOTALbet

support 2/4 column
Telefon
tak
Lokalizacja
Polska
Czat na żywo
tak
Opłaty
brak
E-mail
tak
Dostępność
9-23 od poniedziałku do niedzieli
Język
polski
Czas reakcji
natychmiast

Do zakładki Pomoc można trafić przez stronę główną. Znajduje się ona w prawym górnym rogu, opatrzona ikonką znaku zapytania. Tuż obok jest dostępny dymek czatu. Obsługa klienta TOTALbet pracuje codziennie od 9 do 23. Zatem kontakt z konsultantem za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji jest banalnie prosty.

W jakich krajach prowadzi działalność?

TOTALbet jest spółką prowadzącą działalność w Polsce. Oferta bukmachera jest kierowana do Polaków oraz osób przebywających na terenie Polski. Walutą, za którą można stawiać kuponu jest PLN, czyli polski złoty.

TOTALbet Legalny Bukmacher – co z podatkiem od zakładów?

bezpieczeństwo 2/4 column
Zaufany
tak
Oddzielny fundusz
nie
Licencja
Polska
Inne środki bezpieczeństwa
brak
SSL
tak
Rok powstania
2017
2-stopniowa weryfikacja
nie

TOTALbet bukmacher rozpoczął działalność w 2017 roku uzyskując licencję Ministra Finansów. Od lipca 2018 organizuje zakłady wzajemne w internecie. Organem kontrolującym działalność firmy jest organ kontrolny, czyli Ministerstwo. Pełna współpraca bukmachera wynika z przepisów prawa, do których poważna firma jaką jest TOTALbet w pełni dostosowała świadczone usługi.

W związku z tym odprowadzany jest również 12% podatek obrotowy. Plusem jest fakt, że wzorem innych bukmacherów, dodatkowe koszty związane z wygraną są automatycznie rozliczane przez system.

TOTALbet Wiarygodny Bukmacher Online

Totalbet zakłady bukmacherskie są wiarygodnym bukmacherem online. Gwarantem wypłacalności spółki jest nie tylko nadzór Ministerstwa Finansów RP.

Duże znaczenie ma również ogromny kapitał, którym zarządza konsorcjum. Inwestycje w najnowsze unowocześnienia zabezpieczeń witryny, by w pełni chronić dane użytkowników oraz ich konta potwierdza certyfikat SSL przyznany bukmacherowi.

Totalbet ciężką pracą zdobywa zaufanie klientów. Jak i inne legalne zakłady bukmacherskie online, publikuje na swojej stronie internetowej treści realizujące politykę Odpowiedzialnej Gry.

Uwiarygadnia swoją obecność również rzetelnie informując użytkowników serwisu o prawach i obowiązkach organizatora zakładów oraz typera.

Jak zacząć obstawiać? FAQ i Samouczki

Tuż przed odwiedzeniem witryny pojawia się komunikat, który nakazuje potwierdzenie pełnoletności. Czytelny układ treści umożliwia szybką nawigację do zakładki Pomoc.

Spółka udostępnia szereg usług pełniących funkcje wsparcia dla użytkowników serwisu, są nimi: FAQ, Samouczki oraz Regulaminy.

Jakość strony internetowej TOTALbet

Website TOTALbet jest nastawiony przede wszystkim na maksymalizację wygody stawiania zakładów. Dlatego też znaczną większość ekranu zajmować będzie okno z wyszczególnionymi tabelami kursów, rodzajami zdarzeń, etc. Po prawej znajdziemy informacje o najważniejszych bonusach, a menu na górze strony i po lewej jej stronie znacznie ułatwiają nawigację.

strona TOTALbet
Łatwa w obsłudze strona internetowa

Obsługa konta jest tu bardzo prosta, a założenie go wymaga jedynie podstawowych informacji. Po rejestracji zobaczymy stosowną notkę o wszystkich dostępnych promocjach i bonusach, a następnie staniemy przed możliwością puszczenia kuponu. Pod zakładką TOTALgames znajdziemy też możliwość puszczenia zakładów na gry kasynowe takie jak poker, bakarat i blackjack.

Rejestracja w TOTALbet w 3 krokach

Trzeba przyznać, że rejestracja w TOTALbet to bułka z masłem.

Krok 1 rejestracji Totalbet

W prawym górnym roku znajduje się ikonka Załóż Konto: Po wyświetleniu się formularza rejestracyjnego wypełnij Dane Konta

krok 2

Następnie Dane użytkownika – podając wyłącznie prawdziwe informacje – wrażliwe dane są chronione przez serwis. Poniżej znajdują się checkboxy, które należy zaznaczyć oraz nie zapomnieć, aby potwierdzić Chęć otrzymania Bonus 100% od wpłaty

krok 3

Na koniec kliknij pole tekstowe z napisem Rejestracja i postępuj zgodnie z instrukcją

TOTALbet freebet: 40 złotych za rejestrację

Poza bonusem powitalnym (100% do 5000 zł) TOTALbet dla nowo zarejestrowanych graczy przygotował zupełnie za darmo freebety w wysokości 40 zł. Chcąc ubiegać się o darmową gotówkę na zakłady, wystarczy:

 1. przejść pełną rejestrację, dostarczając supportowi dokument tożsamości,
 2. poczekać na weryfikację danych przez pracowników TOTALbet.

Alernatywy dla TOTALbet

Bardzo surowy layout może potęgować wrażenie bycia rzuconym na głęboką wodę, co niektórych graczy, szczególnie początkujących, może odstraszyć. Dużo lepiej w tym zakresie radzą sobie marki takie jak STS, czy Betclic, a także LV Bet, które posiadają bardziej przystępne witryny.

Według opinii, TOTALbet nie jest też przystępnym miejscem dla graczy, którzy oczekują dużej ilości transmisji na żywo, bo na ten moment ich ilość jest bardzo ograniczona.

Alternatywy dla TOTALbet
sts comparison
 • przejrzysta strona
 • szeroka oferta bonusowa
 • średnie kursy
STS
lvbet comparison
 • rozbudowane zakłady live
 • duży nacisk na Wirtualne Sporty
 • skomplikowane warunki bonusów
LVBET
betclic comparison
 • bardzo łatwe warunki obrotu bonusem
 • możliwość rozliczania się w obcych walutach
 • możliwość rozliczania się w obcych walutach
Betclic

Czy warto obstawiać w TOTALbet? Opinie o bukmacherze

TOTALbet bukmacher rozpoczął działalność online dopiero w lipcu 2018 roku. Jest więc stosunkowo młodą spółką na rynku bukmacherskim w Polsce. Niech krótki staż organizatora zakładów wzajemnych nie zwiedzie jednak potencjalnych graczy.

Firma przynależy do dużego konsorcjum GZPR, który jest gigantem rynku rozrywkowo-biznesowego w Polsce. Sukcesy oraz trudne do przecenienia doświadczenie w branży z pewnością zaowocuje niebanalnymi propozycjami dla nowo powstałej firmy bukmacherskiej.

Już teraz TOTALbet posiada najwyższy bonus na strat, cashout, freebety, aplikację, rozbudowującą się ofertę zakładów przedmeczowych oraz przemyślany projekt strony internetowej. Wszystko wskazuje na to, że firma już próbuje gonić lub nawet dystansować konkurencję.

totalbet logo jump navi
TOTALbet to młody bukmacher z ogromnym potencjałem. Wyróżnia go najwyższy bonus na rynku i niezła oferta.
Wróć do góry

FAQ: TOTALbet

Czy TOTALbet posiada własną aplikację?

Tak. Na tę chwilę aplikacja Totalbet dostępna jest na telefony z systemem Android. Prawdopodobnie bukmacher niedługo rozszerzy swoją ofertę również na system iOS.

Jaki bonus oferuje TOTALbet?

TOTALbet oferuje rekordowy bonus od pierwszego depozytu sięgający aż 100% do 5000 PLN. Atrakcyjniejszy jest jednak bonus w STS.

Jak przebiega rejestracja w TOTALbet?

Nie jest to trudny proces. Omawiam go krok po kroku. Rejestracja w Totalbet polega na podaniu swoich danych i uwierzytelnieniu konta przez wysłanie skanu dokumentu tożsamości.

Czy TOTALbet daje freebet?

Tak! Jest to 40 zł na start. Więcej o freebecie w TOTALbet dowiesz się w naszej recenzji.

Czy Totalbet ma dobre opinie?

Tak. TOTALbet rozwija się z każdym rokiem i zbiera pozytywne opinie. Jest cenionym bukmacherem na polskim rynku.

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję