polski bukmacher logo

Polski Bukmacher Bonus i Opinie

Zaktualizowano: 03/02/2023
Autor Anna Gwiazda Zaktualizowano 03/02/2023
Informacje
Bonus 550 zł w Betclic
Zasady i warunki Zakład Bez Ryzyka
obrót 8x
kurs min. 2.0
w ciągu 30 dni
Licencja Polska
Ostatnia aktualizacja Sprawdzono w
Best alternative
Betclic logo
Betclic Bonus i Opinie
200 zł Bonus
kod: BETCLICPLVIP
TYLKO U NAS!
Anna Gwiazda
Anna Gwiazda
Redaktor Naczelna
Anna Gwiazda Redaktor Naczelna

Nie jest tajemnicą, że obecnie na polskim rynku, sektor zakładów wzajemnych rozwija się bardzo dobrze. Dzieje się tak mimo niekorzystnych dla graczy regulacji związanych z wysokim podatkiem (12%). Trudno o inne wnioski skoro ostatnie parę lat pokazały, iż grono legalnych buków się znacznie powiększyło.

Wiele wskazuje na to, że niebawem do coraz szerszego grona bukmacherów oferujących legalną grę w zakładach sportowych, dołączy kolejny podmiot. W zasadzie stało się to już faktem. Polski Bukmacher, bo o nim mowa, otrzymał już pozwolenie na prowadzenie działalności na tej płaszczyźnie. Czy będzie to firma, która na rynek zakładów wzajemnych w Polsce wprowadzi nową jakość? Czy może nie mamy się co spodziewać żadnych nowości?

Polski Bukmacher Bonus powitalny

Nim nowy polski bukmacher otworzy swój serwis, sprawdź ofertę Betclic, który ma obecnie jedne z najlepszych kursów na rynku.

Oferta nowego bukmachera na rynku jest jeszcze w powijakach, ale nie zapominajmy o bardzo ważnej kwestii. Przyciąga ona nowych graczy do danej firmy bukmacherskiej, a więc bonusach powitalnych i innych ofertach promocyjnych. LvBet weszło przebojem na polski rynek. Czy tak samo będzie z nowym Polskim Bukmacherem?

Wszystko wskazuje na to, że tak. By zdobyć zaufanie graczy trzeba mieć naprawdę atrakcyjną ofertę. Na tej płaszczyźnie nowo zarejestrowani użytkownicy nie będą rozczarowani. Możemy być pewni, że firma zaoferuje im coś extra, co przekona ich do gry na NobleBET oraz OKbet.

Na szczegóły musimy jeszcze poczekać. Oczywiście, nie wszystko sprowadza się tylko do samej oferty. Liczy się również wysokość kursów, ale też szata graficzna strony, jak i jej wersja mobilna, najlepiej w postaci aplikacji stworzonej na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Co jeszcze?

Polski Bukmacher  nowa marka na rynku zakładów wzajemnych

Na wstępie trzeba zadać sobie pytanie, czy Polski Bukmacher to zupełnie nowy gracz na rynku. Jeżeli przyjrzeć mu się nieco bliżej, można mieć co do tego pewne wątpliwości. Zacznijmy jednak od tego, że Polski Bukmacher to podmiot, który działa lub dopiero zacznie działać na rynku zakładów wzajemnych i będzie to robić w pełni legalnie. Usługi oferowane będą tutaj na zasadzie licencji Ministra Finansów z dnia 3 stycznia 2019 o numerze PS4.6831.28.2017. Uzyskała je firma o następujących danych:

Informacje o Polskim Bukmacherze
Polski BukmacherDane
NazwaPolski Bukmacher sp. z o.o.
AdresDąbrowa Górnicza
ul. Limanowskiego 10
Nr KRS0000687635
NR NIP6292481907
REGON367989720

Nowy Polski Bukmacher i dwa serwisy bukmacherskie na start

Wiemy również, że Polski Bukmacher zadeklarował działalność pod dwoma domenami:

Czy dwa serwisy na start dla nowego polskiego bukmachera to nie jest zbyt wiele? Czytaj dalej i dowiedz się co stoi za taką odważną decyzją.

Polski legalny bukmacher tylko dla wybranych?

Sam fakt, że jeden bukmacher będzie oferował zakłady na dwóch różnych stronach, wśród wielu może budzić pewne wątpliwości. Jednak zupełnie niepotrzebnie. Wiele wskazuje na to, że strategia, jaką przyjmuje ten polski legalny bukmacher, nie wzięła się znikąd i jest dobrze przemyślana.

OKbet i NOBLEBET : opinie o dwóch nowych serwisach

Wiele o serwisach OKbet i NOBLEBET mogą powiedzieć ich nazwy. Tak więc termin noble to z języka angielskiego wspaniały, szlachetny czy dostojny. Z kolei OKbet wziął się najprawdopodobniej od dobrze wszystkim znanego terminu OK, który w polskim słowniku swój odpowiednik ma w słowie dobry. Co z tego wnika? Nie jest wykluczone, a nawet jest to bardzo prawdopodobne, że serwis nobleBET.pl będzie dla graczy premium, a OKbet.pl dla wszystkich pozostałych użytkowników.

Pewnych skojarzeń szukać można również wśród nazwy samego bukmachera – Polski Bukmacher. Oznaczać on może nie tylko to, że firma jest w 100% polska i ma krajowy kapitał. Równie dobrze jest to ukierunkowanie na ofertę zakładów i mocny nacisk na polskie rozgrywki ligowe. Jeżeli tak to z pewnością nie tylko na piłkę nożną, ale również hokej, koszykówkę, siatkówkę czy żużel. Przypomnijmy, że żużlowa PGE Ekstraliga to najlepsza liga żużla na świecie, a wśród graczy nie brakuje miłośników speedwayu.

Niemal na pewno Polski Bukmacher ze swoją ofertą nie będzie chciał też podbijać rynków europejskich. Sugeruje to nazwa portalu pl. W wersji zagranicznej adres takiej witryny powinien brzmieć .com, ale ta domena jest już zajęta przez kasyno.

Nowy bukmacher polski od LvBet?

Jeśli bliżej przyjrzeć się adresowi nowej firmy, to można wpaść w zakłopotanie. Okazuje się, że przy ulicy Limanowskiego 10 w Dąbrowie Górniczej zarejestrowanych jest kilka firm. A jedną z nich jest Las Vegas Power Energy Drink. Wszystko prowadzi więc do bukmachera LVbet. Czyżby nowy bukmacher polski był od LvBet?

Co ciekawe, sam LVbet nie jest podmiotem o dużym bagażu doświadczenia. Firma powstała dopiero w 2016 roku. Dzięki dużym nakładom finansowym szybko jednak wskoczyła do czołówki podmiotów, które oferują legalne zakłady wzajemne w Polsce. Po co im nowy bukmacher polski, skoro LVbet radzi sobie naprawdę dobrze?

Oczywiście chodzi o większy udział w rynku, a tym samym również zwiększenie dochodów z prowadzenia działalności w tej branży. Dwie nowe marki pozwolą spółce-matce zwiększyć udział w rynku o co najmniej kilka procent. Tutaj LVbet, o ile nasze domysły są słuszne, idzie podobną drogą, jak wiele zagranicznych czołowych firm w branży. Rekordziści mają pod sobą nie tyle kilka czy kilkanaście, ile nawet kilkadziesiąt marek bukmacherów czy kasyn.

Najlepszy Polski Bukmacher: Kto za tym wszystkim stoi?

Jest jeszcze jeden mianownik łączący LVbet i Polskiego Bukmachera. To postać pani Agnieszki Wójtowicz. Dane z KRS ujawniają, że prezesem spółki Polski Bukmacher jest pan Norbert Ciepierski, z kolei jej udziałowcem i członkiem rady nadzorczej jest właśnie pani Agnieszka Wójtowicz, która od 12 maja 2017 roku zasiada także w radzie nadzorczej spółki LV BET Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o.

Oczywiście, zdarzyć się może tak, że Polski Bukmacher nie ma nic wspólnego z LVbet, a pani Agnieszka Wójtowicz postanowiła odejść z tego bukmachera. Takie sytuacje w przeszłości już się zdarzały. Przykładem takiej wolty jest Superbet, który do polskiego oddziału firmy ściągnął dużą część personelu Fortuny. W tym przypadku o wiele bardziej prawdopodobne jest jednak, że Polski Bukmacher to marka ściśle powiązana z LVbet, stworzona po to, aby zwiększyć udziały firmy na rynku legalnych bukmacherów w Polsce.

Czy będzie to najlepszy polski bukmacher w internecie?

Jako że oferta bukmacherów na polskim rynku jest coraz szersza, nie łatwo go zdominować i mieć monopol na graczy. Dawniej tym przywilejem mogły się szczycić firmy STS czy Fortuna. Dziś wygląda to już zgoła odmiennie, a więc czy to możliwe, że na naszych oczach tworzy się najlepszy polski bukmacher? Na takie odważne zapowiedzi i oceny zdecydowanie za wcześnie. Zwłaszcza że nie wiadomo jeszcze nawet, jaką ofertę swoim graczom przygotuje Polski Bukmacher. Jeżeli będzie on skupiał się na polskich rozgrywkach, to na pewno musi ona być bardzo szeroka.

Wkrótce powinniśmy się również przekonać, czy firma zdecyduje się na jakieś akcje promocyjne, a w zasadzie, jaką będą one miały formę, bo trudno wyobrazić sobie, aby takich działań nie było w ogóle. Reklamy firm bukmacherskich w Internecie są już normą, ale coraz częściej takie podmioty wychodzą z nimi również do telewizji, która w dalszym ciągu jest głównym medium w Polsce. Chcąc być bardziej wiarygodnym, bukmacherów reklamują też ludzie z pierwszych stron gazet, a w zasadzie sprzed obiektywów kamer. W ostatnim czasie wiele firm bukmacherskich pozyskało dziennikarzy sportowych, np. Tomasz Smokowski, Tomasz Hajto, Robert Kołtoń, Mateusz Borek i Michał Pol reklamują etoto. Czy i jeżeli tak na kogo postawi Polski Bukmacher?

Który polski bukmacher jest najlepszy?

Na razie nie wiemy, kiedy Polski Bukmacher zainauguruje swoją działalność i zadebiutuje oficjalnie na rynku, choć na pewno jesteśmy tego coraz bliżej. Na razie natomiast graczom muszą wystarczyć inne podmioty oferujące zakłady wzajemne w Polsce. Który polski bukmacher jest najlepszy? Rzuć okiem na nasz obiektywny ranking bukmacherów.

Wybór jednego bukmachera jest mocno kłopotliwy. Mniejszy problem jest natomiast z wyselekcjonowaniem kilku firm, które zaliczają się do ścisłej czołówki. Wśród nich z pewnością znajdzie się wspominany już LVbet. Podobnie jak STS, forBET czy Fortuna. Nie ulega wątpliwości, że gracze z Polski mają coraz mniej powodów do narzekań, bo rosnąca konkurencja, z czym niewątpliwe obecnie mamy do czynienia, to z reguły większe korzyści dla samego gracza.

FAQ: Polski Bukmacher

Czy Polski Bukmacher jest legalny?

Tak. Polski Bukmacher jest legalny, ponieważ uzyskał licencję Ministerstwa Finansów RP na organizowanie zakładów wzajemnych w internecie.

Jaki bonus oferuje Polski Bukmacher?

Polski Bukmacher nie przedstawił bonusu, ponieważ nie otworzył jeszcze strony. Można spodziewać się jednak, że będzie to promocja zbliżona do polskiej konkurencji.

Aplikacja Polski Bukmacher – czy można grać przez telefon?

Polski Bukmacher nie wypuścił jeszcze swojej aplikacji, ponieważ nie ma też strony głównej. Jednak jego związki z LvBet pozwalają przypuszczać, że szybko wyda swoją apkę na telefon.

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję