noblebet-logo

NobleBet Bonus i Opinie

Zaktualizowano: 24/07/2023
Autor Radosław Mars Zaktualizowano 24/07/2023
Informacje
Bonus 1469 zł w STS
Zasady i warunki w tym:
100% od 1 dep. do 1200 zł
29 zł freebet bez depozytu

200 zł zakład bez ryzyka

20 zł na sporty wirtualne
20 zł na Betgames
Kod promocyjny KODSTSVIP
zbr200 lub 200zbr
Metody płatności Visa, MasterCard, Przelew bankowy, Przelewy24, Paysafecard, Dotpay
Licencja Polska
Ostatnia aktualizacja Sprawdzono w
Best alternative
sts logo 300
STS Bonus i Opinie
1660 zł Bonus
Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP
Radosław Mars
Radosław Mars
Recenzent
Radosław Mars Recenzent

NobleBet to nowy polski bukmacher, który właśnie poszerzył grono podmiotów oferujących legalną grę w zakładach wzajemnych w Polsce.

NobleBet – najnowsza opcja na polskim rynku zakładów online

 1. Czy NobleBet opinie będzie mieć pochlebne?
 2. Jak oceniają go nasi eksperci?
 3. Czy NobleBet bonus powitalny ma warty bliższej uwagi?

O tym i wiele więcej w poniższym artykule!

 • licencja Ministra Finansów RP
 • kontakt z supportem przez 365 dni w roku (w godzinach 08:00-22:00)
 • czytelna i funkcjonalna strona internetowa
 • wiele metod wpłat i wypłat
 • atrakcyjny bonus powitalny
 • strona responsywna pozwalająca na grę na urządzeniach mobilnych
 • oferta na sporty wirtualne
 • łatwy proces weryfikacji
 • szeroko rozbudowany dział FAQ
 • brak możliwości wpłaty przez e-portfele
 • bonus powitalny z mnożnikiem
 • brak aplikacji mobilnej
 • brak streamingu video z wydarzeń z oferty LIVE

Czy NobleBet jest wiarygodny?

Jak najbardziej!

 1. NobleBet jest bukmacherem nowym, który wystartował 20 września 2019 roku.
 2. Jest to podmiot legalny, który posiada licencję Ministra Finansów RP o numerze PS4.6831.28.2017, wydaną dnia 3 stycznia 2019 roku.
 3. Właściwie jest to licencja wydana dla właściciela bukmachera – spółki Polski Bukmacher sp. z o.o., o następujących danych: Polski Bukmacher sp. z o.o., Dąbrowa Górnicza, Limanowskiego 10
 4. Okazuje się, że bukmacher NobleBet ma wiele wspólnego z inną znaną firmą bukmacherską w Polsce – LV BET. Czy NobleBet ma szansę tak szybko dołączyć do grona najlepszych firm bukmacherskich na polskim rynku, jak miało to miejsce w przypadku LV BET?

Czy w NobleBet bonus powitalny jest atrakcyjny?

bonus w noblebet

Każdy bukmacher, zwłaszcza nowy, który dopiero wybija się na rynku, chce w jakiś sposób przyciągnąć do siebie użytkowników. Nie ma na to lepszego sposobu niż promocja na START. W NobleBet bonus powitalny jest akurat niezwykle atrakcyjny. Łącznie w bonusach można zgarnąć aż 2000 PLN, co sprawia, że to jeden z najatrakcyjniejszych bonusów powitalnych na rynku. Premiowane są trzy pierwsze depozyty zgodnie z zasadą:

 1. Bonus od pierwszego depozytu 100% do 1200 zł.
 2. Bonus od drugiego depozytu 50% do 600 zł.
 3. Zakład bez ryzyka 100% ekstra do 200 zł na Sporty Wirtualne.

Co kluczowe, w NobleBet kod bonusowy dla skorzystania z promocji powitalnej nie jest konieczny. Każdy nowo zarejestrowany użytkownik może przystąpić do promocji. Co więcej przez 30 dni od rejestracji konta Twoje zakłady są wolne od podatku Prawda, że świetne?!

Jak odebrać bonus powitalny w NobleBet krok po kroku?

Zarejestruj się w NobleBet, korzystając z naszego przycisku, a będą Ci przysługiwać trzy kolejne promocje od wpłaty.

 1. Po pierwsze: Potwierdź link aktywacyjny i zaloguj się na swoje Konto Gracza.Wybierz metodę wpłaty i zasil konto  kwotą minimum 10 PLN. Przygotuj swój kupon kombi składający się z minimum 2 zdarzeń, o kursie łącznym minimum 3.00 i co najmniej 1.30 na każde zdarzenie. Aktywuj bonus z mnożnikiem “x20″ na swoim koncie. Ciesz się z dodatkowej gotówki na grę!
 2. Po drugie: Po wykorzystaniu środków powtórz działanie i ponownie zasil konto, aby otrzymać równowartość połowy wpłaty. Będzie to 5% od drugiego depozytu, z mnożnikiem x10
 3. Po trzecie:Wpłać trzeci raz, odbierając bonus bez ryzyka 100% aż do 200 PLN, do wykorzystania na platformie Sportów Wirtualnych.

Dlaczego bukmacher NobleBet ma bonus z mnożnikiem?

Bukmacher NobleBet, bonus powitalny ma nie tylko atrakcyjny, ale i oryginalny. Jednak nie jest to pierwsza taka oferta na rynku. Są już firmy oferujące legalne zakłady bukmacherskie w Polsce, które postawiły na bonus powitalny z mnożnikiem. Podobną promocję powitalną, ale i bonusy dla stałych graczy, oferuje LV BET, co wskazuje na to, że obie firmy więcej łączy, niż dzieli. Tutaj jest podobnie, kiedy gracz otrzymuje odpowiednio:

Przykładowo, kiedy gracz wpłaci 800 PLN, na jego konto trafi 40 PLN. Po stworzeniu kuponu, który spełnia warunki bonusu, gracz może skorzystać z mnożnika x20 (przy drugiej wpłacie x10), co przy stawce na kupon 40 PLN, w rzeczywistości oznacza grę za 800 PLN (400 PLN przy drugiej wpłacie).

Bonus powitalny NobleBet w pigułce:

Bonus od trzeciej wpłaty w NobleBet w pigułce:

Czy w NobleBet rejestracja jest szybka i prosta?

W NobleBet rejestracja nie zajmuje wiele czasu. Co ważniejsze, podczas zakładania konta nie trzeba nawet dokonać całkowitej rejestracji. Po wejściu na stronę bukmachera wystarczy kliknąć zielony przycisk Rejestracja, znajdujący się w prawym górnym rogu strony.

Noblebet rejestracja

Trzecie okienko, czyli zgoda na otrzymywanie marketingowych komunikatów, nie jest obowiązkowe.

 1. Imię i nazwisko
 2. Adres zamieszkania
 3. Numer telefonu komórkowego
 4. Datę urodzenia
 5. Wybrać płeć.

Tożsamość gracza?

W celu dokonania prawidłowej i pełnej rejestracji, co pozwala na uzyskanie stałego NobleKonta, gracz musi podać adres i dołączyć skany dokumentów. NobleBet i inni polscy bukmacherzy weryfikują tożsamość graczy w podobny sposób, tj. przez:

Konto tymczasowe ma duże ograniczenia, tj.:

Czy NobleBet promocje dla stałych użytkowników ma w swojej ofercie?

W NobleBet promocje dla graczy tyczą się nie tylko bonusów powitalnych. Poza nimi należy wziąć pod uwagę bonusy, które przysługują stałym graczom, a w tym:

Zwrot za 0:0 w Ekstraklasie

Innym bonusem jest zwrot stawki w wysokości 50 PLN za mecz z Ekstraklasy, którego wynik nie zostanie prawidłowo wytypowany i skończy się bezbramkowym remisem.

Minimalna stawka na zakład, aby kwalifikować się do bonusu, wynosi 50 PLN.

Do promocji liczą się też kupony kombi, ale tylko wówczas, kiedy błędnie wytypowany mecz Ekstraklasy zakończy się wynikiem 0:0, a dodatkowo pozostałe wydarzenia na kuponie będą trafione.

Czy NobleBet to legalny i polski bukmacher?

Czy NobleBet to legalny bukmacher online? Bez wątpienia tak. Wszystko z uwagi na fakt, że spółka zarządzająca bukmacherem NobleBet posiada licencję Ministra Finansów RP o numerze PS4.6831.28.2017, która została wydana dnia 3 stycznia 2019 roku.

Sama spółka (Polski Bukmacher sp. z o.o.) to również w pełni polska firma, która jest zarejestrowana w Dąbrowie Górniczej.

Jako że jest to polski bukmacher, nie ma więc obaw o to, że gracze zostaną ukarani przez organy karno-skarbowe. Gracz może więc pewnie i bez problemów korzystać ze swojego konta bankowego, realizując transakcje wpłat i wypłat z oraz na ten rachunek. Nie ma również konieczności korzystania z sieci VPN, która zapewnia anonimowość w sieci.

Czy NobleBet i OKbet to jedno i to samo?

NobleBet należy do spółki Polski Bukmacher sp. z o.o., której prezesem zarządu jest Norbert Ciepierski. Firma jest zarejestrowana na Śląsku i właśnie jej adres daje wiele do myślenia.

Otóż przy ulicy Limanowskiego 10 w Dąbrowie Górniczej zarejestrowana jest również spółka Las Vegas Power Energy Drink. To ważne, ponieważ właśnie do tej firmy należy bukmacher LV BET.

Biorąc pod uwagę ten sam adres i bardzo podobną ofertę bonusu powitalnego, włącznie z mnożnikiem, można domniemywać, że również za NobleBet stoją ludzie od LV BET. Co ciekawe, za chwilę na rynku pojawi się inny bukmacher, którego właścicielem jest Polski Bukmacher sp. z o.o. To OKbet, o którym na razie wiadomo jednak niewiele. Warto podkreślić, że jedna licencja jest na serwisy noblebet.pl oraz okbet.pl.

Jakie podatki pobierają bukmacherzy w Polsce?

Legalni bukmacherzy w Polsce pozwalają na grę bez żadnego ryzyka ze strony organów karno-skarbowych. Wszystko ma jednak swoje dobre i złe strony. Gra u legalnych bukmacherów stacjonarnie i online jest bowiem obarczona podatkiem od zakładów wynoszącym:

Gra bez podatku? Czasami jest możliwa!

Obie formy opodatkowania można próbować obejść. Od 12-procentowego podatku da się uchronić na kilka sposobów, tj. przez:

W NobleBet można liczyć na maksymalnie 20% więcej przy kuponach AKO złożonych z co najmniej sześciu zdarzeń.

Z kolei przed dodatkowym podatkiem powyżej 2280 PLN można się chronić, rozbijając kupony na kilka mniejszych. Na przykład jeden kupon, gdzie do wygrania jest 4000 PLN, można rozbić na dwa mniejsze, gdzie grając za połowę stawki, gracz zyska np. 2 kupony po 2000 PLN, grając za 1/4 stawki – 4 kupony po 1000 PLN itp.

Czy w NobleBet zakłady bukmacherskie online są atrakcyjne?

W NobleBet zakłady bukmacherskie online są bardzo dobrze rozbudowane. W jednym miejscu znaleźć można blisko 50 różnych dyscyplin. Są to:

Pośród oferty na sport, który cieszy się największą popularnością, dominuje piłka nożna. Poza tym to możliwość obstawiania innych popularnych sportów, np.: koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, hokeja na lodzie, tenisa ziemnego itp. Istotne jest, że oferta NobleBet zawiera w sobie również mało popularne, wręcz niszowe dyscypliny, np.:

E-sport w NobleBet

Jako że dużą popularnością cieszy się dziś e-sport, w NobleBet gracz otrzymuje możliwość obstawania mniej i bardziej popularnych wydarzeń e-sportowych na rynku. Pośród gier z dziedziny e-sportu są m.in.:

NobleBet LIVE, czyli gra Na Żywo

W NobleBet można grać również LIVE, czyli obstawiać wydarzenia Na Żywo. W ofercie zakładów LIVE są przeróżne dyscypliny, m.in.:

W zakładce dotyczącej zakładów LIVE w NobleBet znaleźć można również kalendarz. Ukazuje on wydarzenia, które będzie można obstawić podczas gry Na Żywo w ciągu najbliższych godzin i dni.

Metody płatności w NobleBet: wpłaty i wypłaty

NobleBet wpłaty na Konto Gracza pozwala dokonać na kilka sposobów, co ukazuje poniższa tabela. Najważniejsze, że wszystkie wpłaty bez względu na kwotę są:

Metody płatności Noblebet
NazwaOpłataMin. depozytMaks. depozyt
VISA0%10 PLN10 000 PLN
mastercard0%10 PLN10 000 PLN
przelewy240%10 PLN10 000 PLN
plix0%10 PLN10 000 PLN
Paysafecard0%20 PLN3000 PLN
BLIK0%10 PLN10 000 PLN
paypal0%10 PLN10 000 PLN
apple0%10 PLN10 000 PLN
google0%10 PLN10 000 PLN

Niestety, nie ma możliwości wpłaty przez portfele elektroniczne, np.:

Wypłaty w NobleBet

Wypłaty w NobleBet możliwe są tylko po pełnej rejestracji. Jedyną opcją jest wypłata na konto bankowe w wysokości co najmniej 25 PLN.

W zależności od banku, w jakim gracz ma rachunek, środki na jego koncie bankowym mogą pojawić się już po 10 minutach (dla banków ekspresowych kompatybilnych z usługą Rapid Pay).

W przeciwnym razie są one księgowane zgodnie z sesjami przychodzącymi w banku gracza. Zdarza się również w wyjątkowych sytuacjach (np. wysokiej wygrane) przetwarzanie zlecenia wypłaty może zająć do 7 dni roboczych.

Jak wpłacić pieniądze w NobleBet krok po kroku:

Krok 1. Zaloguj się na swoje Konto Gracza w NobleBet.

Noblebet płatność 1Krok 2. Kliknij przycisk “Wpłata”, znajdujący się w górnym prawym rogu strony bukmachera.

Złóż depozyt u bukmachera onlineKrok 3. Wybierz metodę wpłaty, podaj kwotę i wybierz typ bonusu:

płatności u bukmachera onlineKrok 4. Jeżeli to konieczne kontynuuj wpłatę na stronie operatora płatności.

Jaka jest strona bukmachera NobleBet?

Do strony bukmachera nie można mieć większych zastrzeżeń. Została stworzona w jasnej tonacji, jest czytelna i intuicyjna, a wszystkie pozycje są wystarczająco czytelne. Ze strony głównej można się również przenieść do najważniejszych zakładek, m.in.:

Pewne zastrzeżenia można mieć do wczytywania się pewnych zakładek, głównie dyscyplin, co niekiedy sprawia problem lub jest niemożliwe. Należy mieć nadzieję, że wraz z biegiem czasu wszystko będzie działać poprawnie.

NobleBet mobile, czyli aplikacja mobilna

NobleBet mobile app, czyli aplikacja mobilna na smartfony i tablety na razie nie działa. Bukmacher ma jednak w planach stworzenie apki na urządzenia oparte o systemy iOS i Android.

Gra z poziomu telefonów jest jednak możliwa. Strona jest responsywna i poprawnie wczytuje się na urządzeniach mobilnych. Gracz ma również dostęp do pełnej funkcjonalności konta, mając możliwość gry, dokonywania wpłat i wypłat, korzystania z bonusów itp.

Czy NobleBet to bezpieczny i wiarygodny bukmacher?

Nie ulega wątpliwości, że NobleBet to bezpieczny i wiarygodny bukmacher z polską licencją. Ma również ciekawy bonus powitalny i inne promocje warte bliższej uwagi.

Jeżeli dodać do tego szeroką ofertę, wiele metod składania depozytów i niezłe kursy, bukmacher wygląda bardzo przyzwoicie. Wiele wskazuje, że to firma mająca sporo wspólnego z LV BET, co również przemawia na korzyść tego podmiotu.

Minusem jest brak opcji wpłaty przez portfele elektroniczne. Poza tym bukmacher ma zakłady na żywo, ale przynajmniej na razie nie daje możliwości oglądania meczów. Oczywiście dużym mankamentem jest też podatek, ale ten można zniwelować, grając większe AKO.

Obsługa Klienta w NobleBet

W NobleBet Obsługa Klienta jest na wysokim poziomie. Co staje się normą, również tutaj znaleźć można Czat na Żywo, który pozwala na szybki kontakt z supportem. Poza tym każdy gracz może wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy lub adres e-mail. Wszystkie kanały kontaktu zawiera w sobie zakładka Wsparcie, znajdująca się w stopce strony.

NobleBet oferuje kontakt z supportem przez:

Biuro Obsługi Klienta czynne jest codziennie, również w niedziele i święta, w godzinach 08:00 – 22:00. Poza tym NobleBet ma szeroko rozbudowany dział FAQ, gdzie warto zajrzeć, mając jakieś wątpliwości związane z ofertą, rejestracją, weryfikacją czy którymś z produktów.

Oceny bukmachera NobleBet: opinie graczy i ekspertów

Trudno powiedzieć, czy NobleBet opinie będzie mieć tylko i wyłącznie pozytywne. Na rzetelną ocenę bukmachera jest jeszcze za wcześnie, bo ta możliwa będzie dopiero po kilku miesiącach funkcjonowania NobleBet na rynku. Na razie wielkich zastrzeżeń mieć jednak nie można.

Rejestracja jest prosta, bonus powitalny atrakcyjny, a każdy stawiający na zakłady bukmacherskie bet je godny uwagi, może znaleźć tu o całkiem wysokim kursie. Na plus przemawia też legalność bukmachera i licencja od Ministra Finansów RP.

Niestety, to co ma swoje dobre zalety, ma również wady. Tutaj za minus trzeba uznać podatek, od którego można jednak uciec przez kupony z większą liczbą zdarzeń zagrane za odpowiednią stawkę.

FAQ: NobleBet

Czy w NobleBet zakłady bukmacherskie online są atrakcyjne?

Tak, bez wątpienia. W NobleBet zakłady bukmacherskie online to bardzo szeroka oferta zakładów pre-match, na żywo i sportów wirtualnych.

Czy w NobleBet kod promocyjny jest potrzebny?

Nie, nie ma takiej potrzeby. Jednak podczas rejestracji i procesu wpłaty w NobleBet kod promocyjny można wpisać, jeżeli dostało się go od któregoś z partnerów lub samego bukmachera.

Jak wyglądają wypłaty w NobleBet?

Wypłaty w NobleBet należą do prostych. Bukmacher udostępnia wiele form płatności online.

Czy NobleBet jest wart zaufania?

Jak najbardziej. NobleBet to bukmacher wart zaufania. Jest legalny, ma polską licencję i najprawdopodobniej powiązania z LV BET.

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję