milenium logo

Milenium Zakłady Bonus i Opinie

Zaktualizowano: 19/07/2023
Autor Anna Gwiazda Zaktualizowano 19/07/2023
Informacje
Bonus lepszy 200 zł bonus w Betclic TYLKO U NAS!
Zasady i warunki Obrót 1x kurs min. 2.14 w ciągu 30 dni
Kod promocyjny BETCLICPLVIP
Licencja Polska
Ostatnia aktualizacja Sprawdzono w
Best alternative
betcris logo 300
Betcris Bonus i Opinie
1400 zł Bonus
Dla 3 wpłat
Anna Gwiazda
Anna Gwiazda
Redaktor Naczelna
Oczywiście, nawet gdyby Milenium istniał, daleko mu było do najlepszych. Tutaj warto wskazać na bukmachera Betclic, który może być wzorem dla wielu nowych operatorów.
Anna Gwiazda Redaktor Naczelna

Bukmacher Milenium: stabilny kapitał i dobry bonus?

Czy Milenium jest w czołówce legalnych bukmacherów? Od jakiegoś czasu już nie uświadczysz bonusu w Milenium, bo firma zamknęła swoje podwoje. Czy jest lepsza alternatywa? Tak!

Milenium vs. Betclic – kto wypada lepiej?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta i oczywista. Zdecydowanie lepszym bukmacherem jest Betclic. Niestety, co dla wielu graczy było ogromnym szokiem, bukmacher Milenium został zamknięty. Najpierw w 2020 roku zamknięto do odwołania punkty stacjonarne, co już było niepokojącym sygnałem. Później, tj. 12 kwietnia 2020 roku zaprzestano działalności w Internecie.

To dziwne, ponieważ w dobie lockdownów i kwarantann rynek miał się całkiem dobrze. Zresztą o tym, że spółki w branży są rentowne, najlepiej świadczy liczba legalnych bukmacherów w Polsce. Na połowę maja 2022 roku są to 23. spółki, do których należy 24. bukmacherów, a ich liczba ciągle rośnie.

Warto spróbować alternatywy w Betclic, który nawet gdy Milenium istniał, miał szerszą ofertę, ciekawy bonus powitalny, mnóstwo promocji, natychmiastowy kontakt z Biurem Obsługi Klienta, liczne transmisje wideo, dobre kursy – to wszystko znajdziesz w Betclic. Bezapelacyjnie obecnie jest to absolutny top na polskim rynku zakładów wzajemnych!

Złoty strzał w zakładach Milenium i lepsza oferta Betclic

Lepszy bonus w Betclic
bonusy 2/4 column
Bonus
cashback do 200 PLN
Freebet
jako bonus za cashback
Kod promocyjny
BETCLICVIP
Obrót
Odbierz bonus
Minimalny kurs
2.14
Inne promocje

Milenium strzelił sam sobie gola i zwolnił miejsce dla innych bukmacherów. Betclic zawsze wybijał się z ofertą Cashback, czego Milenium nie udostęniał, zasady są proste:

alternatywa w betclic: bonus na start

Darmowy zakład? Cz bonus bez depozytu w Milenium? Ani to ani to

Wprawdzie bukmacher Milenium nie przyzna Ci bonusu bez depozytu, bo firma już nie istnieje, ale oferta w Betclicu zawsze była ciekawsza.

Jaki jest rejestracyjny kod promocyjny bukmachera Milenium?

Rejestrując się dziś u bukmachera Milenium, kod promocyjny nie był Ci potrzebny. Najważniejsze było, aby podczas rejestracji zaznaczyć dwa okna pozwalające otrzymać bonus powitalny i freebet:

Milenium Zakłady Nowe Konto: pamiętaj o checkboxach!

Musiałeś pamiętać, aby przy tworzeniu Konta Tymczasowego zaznaczyć wszystkie opcje, które zapiszą Cię do promocji.

Rejestracja Milenium Zaklady
Rejestracja w Milenium Zakłady

Po uzupełnieniu podstawowych danych: imię, nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, adres zamieszkania, numer telefonu…

Zaznaczyć wszystkie checkboxy:

Łączna kwota środków wpłaconych na Konto Tymczasowe nie mogła przekroczyć 5000 PLN. Z Konta Tymczasowego nie można również było wypłacić żadnych wygranych.

Rejestracja w Milenium Zakłady PL w 3 krokach

Jeżeli chcesz zarejestrować nowe konto w Milenium Zakłady, nie będziesz mieć z tym problemu. Sprawdź krok po kroku jak to zrobić.

 1. Kliknij ikonę Rejestracja, znajdującą się w prawym, górnym rogu strony bukmachera Milenium.
 2. Podaj, adres e-mail i hasło, a następnie uzupełnij dane Konta Tymczasowego i zaznacz checkboxy dla otrzymania bonusu powitalnego i darmowego zakładu Milenium.
 3. Uzupełnij dane Stałego Konta Gracza Milenium Zakłady PL i przejdź weryfikację konta.

Stałe Konto Gracza Milenium Zakłady

Masz Konto Tymczasowe, które jest ważne przez 28 dni. Jak otworzyć w Milenium Zakłady Bukmacherskie Stałe Konto Gracza? W tym czasie poza danymi niezbędnymi przy Koncie Tymczasowym konieczne jest podanie:

Obowiązkiem jest również przejście pozytywnej weryfikacji przez kontrolę dokumentu potwierdzającego wiek i tożsamość. Jesteś zobowiązany do przesłania skanu lub fotografii.

Oczywiście Stałe Konto Gracza założyć możesz także w jednym ze stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów Milenium.

Milenium: Bonus i Promocje dla Aktywnych Graczy

W Milenium bonus powitalny to tylko jedna z wielu promocji. Bukmacher Milenium przygotował również coś dla aktywnych graczy, którzy mogą skorzystać z wielu różnych promocji:

Wygraj Ligę w Milenium Zakłady Bukmacherskie

Jedną z dodatkowych, stałych promocji to Wygraj Ligę, w której…

do wygrania jest cashback do 1500 PLN.

Rozgrywka odbywa się w czterech ligach, a każdy sezon trwa od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca. Walka toczy się o dodatkowe pieniądze, są awanse i spadki. Ponadto 10 najlepszych graczy z każdej z lig są obdarowywani nagrodami w postaci kredytów na grę.

Wygraj Ligę w Milenium Zakłady Bukmacherskie
LIGALICZBA GRACZYNAGRODA
1. LIGA2505% cashbacku dla najlepszych – NAWET DO 1500 ZŁ
2. LIGA5004% cashbacku dla najlepszych – do 750 zł + awans
3. LIGA10003% cashbacku dla najlepszych – do 400 zł + awans
4. LIGApozostali gracze2% cashbacku dla najlepszych – do 200 zł + awans

Happy Hour w Milenium: graj bez podatku

Zakłady Milenium pozwalają na grę bez podatku. To możliwe podczas gry w tzw. Happy Hour. Wygrane są wówczas zwiększane o 14%, a kurs ogólny jest mnożony przez współczynnik 1,00, a nie standardowe 0,88. Zakłady Happy Hour są dostępne w godzinach podanych w regulaminie dla zakładów prematch, live lub zakładów wirtualnych.

Zasady gry bez podatku w Milenium

 1. W zakładach prematch, na kuponie musisz zawrzeć trzy (ze złotą lub platynową kartą Ligi Mistrzów Milenium) lub cztery zdarzenia (z czerwoną lub srebrną kartą), z kursem minimalnym 1.20;
 2. W zakładach live, na kuponie musisz zawrzeć przynajmniej dwa zdarzenia z kursem minimalnym 1.20;
 3. W zakładach wirtualnych, na kuponie musisz zawrzeć przynajmniej dwa zdarzenia z kursem minimalnym 1.20.

Bonus 5-10-15 w Milenium

Bonus 5-10-15 w Milenium pozwala zwiększyć Ci wygrane na kuponie o dodatkowe 5, 10 lub 15%.

Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy zysk. Do promocji liczą się zdarzenia z kursem minimalnym 1.20.

Bonus jest dla uczestników programu Liga Mistrzów Milenium. Przy zawieraniu zakładów wystarczy zaznaczyć opcję Skorzystaj z BONUSU 5-10-15.

Milenium Bonus 5-10-15
BONUS POWIĘKSZAJĄCY WYGRANĄLiczba zdarzeń na kuponieKurs minimalny
o 5%5-91,2
o 10%10-141,2
o 15%15 i więcej1,2

Na luzie i bez ryzyka w Milenium

Ta promocja w Milenium pozwala Ci obstawiać piłkarskie hity na wyjątkowych warunkach. Wystarczy, że w dniu promocji zawrzesz zakłady za min. 40 PLN, a zdarzenie z promocyjnego meczu wytypujesz w zakładzie pojedynczym lub wielokrotnym za minimum 20 PLN. Jeśli będzie on przegrany, bukmacher zwróci Ci jego stawkę.

Zakłady TURBO Milenium

Zakłady TURBO Milenium to szansa na wyższe wygrane na najpopularniejszych wydarzeniach sportowych. Skorzystaj z promocji i osiągaj nawet o 30% wyższy kurs niż w zakładzie wielokrotnym złożonym z tych samych zdarzeń.

Zakład TURBO dotyczy zakładów przedmeczowych i jest kombinacją od 2 do 4 wybranych zdarzeń z piłki nożnej, koszykówki, tenisa i hokeja na lodzie.

Bonus Grand Milenium

Jeżeli wybierzesz co najmniej 5 zdarzeń w zakładach wielokrotnych, a każde z nich będzie mieć kurs 2.00 lub wyższy, bukmacher podwyższy Twoją potencjalną wygraną o 20%.

Opinie o Milenium

Milenium Zakłady Bukmacherskie za bonus na start zbiera przychylne opinie. Jednak nie oferta powitalna jest przyczyną pozytywnych ocen bukmachera.

 1. Firma jest starym lisem zakładów wzajemnych w Polsce. Powstając w 2004 roku otworzyła pierwszych 15 lokali naziemnych, by kilka lat później mieć ich grubo ponad 100.
 2. Od czasu działalności online spółka zdążyła wielokrotnie udowodnić, że jest w czołówce organizatorów zakładów sportowych.

W recenzji wskazujemy wszystkie plusy i minusy bukmachera Milenium.

Milenium Zakłady Legalny Bukmacher – co z podatkiem od zakładów?

Firma Milenium Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. działa w Polsce od 2004 roku.

Obecnie to jeden z najstarszych bukmacherów na polskim rynku, który zdobywał kolejne licencje, działając w świetle przepisów prawa.

Bukmacher dostosowywał swoje przedsięwzięcie do zmieniających się na przestrzeni lat zapisów ustawy hazardowej. Od 2012 roku spółka prowadzi działalność w Internecie. 12% podatek od wygranych Milenium Zakłady, podobnie jak inne firmy w Polsce, przerzuciło na swoich graczy. Biorąc pod uwagę trudny czas dla typerów, system automatycznie odlicza obowiązującą ustawą kwotę od wygranej.

Dla zmniejszenia obciążeń podatkowych spółka wprowadziła promocję Happy Hours. Dzięki niej, w określonych przez bukmachera godzinach, typerzy są zwolnieni z opłaty podatkowej, którą w całości pokrywa Milenium.

Jest to korzystne rozwiązanie dla obu stron.

Dodatkowy podatek od wygranej powyżej 2280 PLN w Milenium

Poza tym, od kwoty wygranej powyżej 2280 PLN, dodatkowo pobierany jest 10-procentowy podatek. Można go uniknąć, rozbijając zakłady w Milenium na większą ilość kuponów. Na przykład zamiast obstawiania jednego kuponu za 500 PLN z ewentualną wygraną na poziomie 3000 PLN, lepiej zagrać 2 kupony po 250 PLN, kiedy na każdym kuponie potencjalna wygrana wyniesie 1500 PLN.

Czy Milenium Zakłady Bukmacherskie to wiarygodny bukmacher?

Milenium Zakłady Bukmacherskie to bukmacher wiarygodny, który ma licencję Ministerstwa Finansów RP o numerze PS4. 6831.14.2017 z dnia 14.02.2018 roku. Kontrola przez Ministerstwo Finansów jest najlepszą gwarancją wiarygodności. Ponadto Zakłady Bukmacherskie Milenium to właściwe zabezpieczenie serwisu, m.in. przez:

Dzięki temu Milenium właściwie zabezpiecza samą grę, ale też Twoje środki przechowywane na portfelu u bukmachera. Bezpieczne są także składane depozyty i wypłata pieniędzy, które zawsze docierają na Twoje konto podane w procesie rejestracji.

Milenium Zakłady: wyniki na żywo

Oferta Milenium Zakłady Bukmacherskie na żywo jest szeroka, co charakteryzuje tylko najlepszych bukmacherów w internecie. Do zakładki wejdziesz bezpośrednio ze strony głównej, klikając w panel zakłady na żywo. Po przekierowaniu na podstronę masz podgląd tabeli z aktualnymi zdarzeniami. Wszystkie zamieszczane informacje są prezentowane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu na bieżąco możesz śledzić zmieniającą się tabelę kursową.

Milenium Zaklady Na Zywo
Milenium Zakłady wyniki na żywo

Bukmacher udostępnia tracking zdarzeń live. Niestety, nie znajdziesz tu streamingu wideo. Duży plus należy się natomiast za usługę multiscreen, dzięki której można w jednym czasie śledzić różne zdarzenia. Z kolei Kalendarz informuje, jakie mecze będą się odbywały w najbliższych dniach i godzinach. Warto dodać, że zaprojektowana strona zakładów live Milenium jest czytelna i funkcjonalna.

Jaka jest w Milenium oferta zakładów na żywo?

W Milenium zakłady na żywo są szeroko dostępne. Głównie to zakłady z piłki nożnej, piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki, tenisa ziemnego i hokeja na lodzie, ale nie tylko.

Milenium Zakłady Metody Płatności

Milenium Zakłady metody płatności ma nieco ograniczone. Depozytu dokonasz przez jedną z trzech opcji płatności. Co ważne, nie masz żadnych limitów dotyczących minimalnej i maksymalnej wpłaty. Niezależnie od wybranej przez Ciebie opcji, konto gracza zasilisz natychmiast. Każda transakcja finansowa jest również bezpieczna i wolna od prowizji.

WPŁATY DEPOZYTU Milenium
WPŁATY DEPOZYTU
tpay Bonus
Zakłady
tpay Bonus
Zakłady
BLIK Bonus
Zakłady

Pewnym minusem wśród dostępnych opcji płatności jest brak wpłaty kartą. Przy wpłatach możesz utworzyć przelew zdefiniowany. Dzięki temu usprawnisz transakcje w przyszłości, jak również umożliwisz bezpieczny transfer środków z poziomu aplikacji mobilnej.

Wpłata w Milenium krok po kroku

 1. KROK I Kliknij ikonę ze stanem konta lub Wpłaty w Koncie Gracza.
  Milenium Bukmacher Wplata Depozytu
  Wpłata Depozytu u Bukmachera Milenium
 2. KROK II Wybierz preferowaną metodę płatności, podaj kwotę i utwórz przelew zdefiniowany.

  metody-platnosci u bukmachera online
  Metody Płatności u bukmachera online
 3. KROK III Zaakceptuj regulamin i postępuj zgodnie z instrukcją.

  zloz depozyt u bukmachera online
  Złóż depozyt u bukmachera online

Wypłaty w Zakładach Milenium

Wypłaty środków przez Milenium Zakłady są realizowane na rachunek bankowy podany podczas rejestracji. Od momentu złożenia dyspozycji wypłaty do pojawienia się środków na koncie może minąć do 7 dni, choć z reguły trwa to zdecydowanie krócej. Wypłata na Twoim koncie bankowym zaksięgowana może być nawet w kilka godzin.

Wypłata krok po kroku

 1. Wejdź na stronę Milenium Zakłady, zaloguj się na swoje Konto Gracza.
 2. Kliknij okienko Wypłaty.
 3. W pustym okienku wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić z konta i kliknij → Wypłać.

Milenium Zakłady Oferta Bukmacherska

W Milenium Zakłady oferta bukmacherska jest szeroka, a kursy wysokie. Co więcej, jako gracz możesz skorzystać z kilku dodatkowych promocji i programów dla graczy, a wśród nich:

Nie rozczarowuje również sama oferta. Masz możliwość obstawiania wielu dyscyplin popularnych i niszowych (dart, snooker, rugby, krykiet itp.) Problemu nie ma również z obstawianiem e-sportu czy wydarzeń politycznych oraz kulturalno-rozrywkowych.

Bestseller Milenium

Nie jest to promocja sama w sobie, ale pewien ukłon w kierunku graczy. Jeżeli nie wiesz, co obstawiać, nie interesuje Cię sprawdzenie statystyk, a analizy Cię męczą, znajdziesz tu najpopularniejsze zdarzenia obstawiane przez innych graczy. Bestseller Milenium jest aktualizowany na bieżąco, co 20 minut.

Typ Dnia Milenium

Typ Dnia Milenium to jedno lub dwa najciekawsze zdarzenia, które możesz obstawić po wyższym kursie niż w standardowej ofercie. Możesz go dodawać do kuponów pojedynczych, wielokrotnych i rozpisowych. Maksymalna stawka zakładu wynosi 1000 zł.

SUPEROFERTA Milenium

SUPEROFERTA Milenium Zakłady Bukmacherskie jest zestawem kilkunastu popularnych zdarzeń z podwyższonymi kursami, które możesz dorzucić do kuponów AKO. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia z oferty standardowej wynosi 1.10.

SUPEROFERTA MILENIUM
LICZBA zdarzeń z SUPEROFERTYLICZBA zdarzeń z regularnej oferty KURS minimalny
131,10
251,10
371,10
481,10

Łączenie typów w Milenium

Łączenie typów w Milenium to możliwość zagrania nawet pięciu zdarzeń z tego samego spotkania na jednym kuponie. Oferta jest wówczas podzielona na kilka grup, a każda z nich jest oznaczona innym symbolem.

Tilt Milenium

Tilt Milenium to zakłady, które pozwalają Ci obstawiać korespondencyjne pojedynki na bramki i liczbę goli strzelonych przez dwa zespoły w swoich meczach.

Totalizator Milenium (Ligowa 13)

Totalizator Milenium to tzw. Ligowa 13. Zakłady polegają na wytypowaniu wyników ogólnych (wygrana – remis – przegrana) pośród zestawu par składającego się z 13 spotkań z główną pulą wysokości aż 25 000 zł! Zakłady możesz zawierać tradycyjnie w punktach przyjmowania zakładów, a także przez Internet. Cena jednego zakładu prostego to 2 zł.

Wygraną otrzymasz za prawidłowe wytypowanie wszystkich wyników oraz w przypadku typowania z błędem. Nawet za kilka błędów w typowaniu można otrzymać wygraną lub zwrot stawki. Za kupony Totalizatora zbierasz też punkty premiowe w Lidze Mistrzów Milenium.

Zakłady bukmacherskie Milenium: Jak obstawiać?

Wybór zakładów odbywa się przez kliknięcie poszczególnych kursów zdarzeń.

Po wybraniu zakładu i określeniu stawki automatycznie obliczana jest potencjalna wygrana.

Wygraną oblicza się, mnożąc kursy zdarzeń, współczynnik W (równy 0,88) i stawkę. W związku z tym w zakładach bukmacherskich przewidywana wygrana jest znana z góry już w momencie zawarcia zakładu.

Dodatkowe opcje dla zakładów Milenium: Bezpieczny Zakład

Jeżeli zdarza Ci się, że przegrywasz kupony z powodu jednego nietrafionego zdarzenia…

skorzystaj z zakładu Milenium Bezpieczny, wygrywając z jednym błędem na kuponie. Milenium Bezpieczny obejmuje zakłady wielokrotne. W przypadku jednego błędu na kuponie wygrasz 10-krotność stawki Twojego zakładu.

Minimalny kurs ogólny takiego zakładu musi wynosić 180,00, a maksymalny kurs pojedynczego zdarzenia nie może przekroczyć 5,00.

Bukmacher Milenium: Jak sprawdzić kupon?

Chcesz sprawdzić kupon zagrany u bukmachera Milenium? Jeżeli zagrałeś go stacjonarnie, wystarczy, że wejdziesz w zakładkę Strefa Gracza, a następnie Sprawdź Kupon, gdzie w odpowiednim polu wpisujesz numer kuponu zawartego w punkcie.

Zakłady zawarte online sprawdzisz w historii zakładów na Koncie Gracza.

Milenium to również bukmacher, który nie będzie robił problemów z wypłatą wygranych.

Po rozstrzygnięciu ostatniego wydarzenia na kuponie, jeżeli jest on wygrany, środki zostają automatycznie dopisane do Twojego konta.

Wirtualne Sporty Millenium, czyli zakłady na virtual sports

W Milenium Zakłady sportowe to tylko część oferty. Szeroka jest również oferta Milenium na Wirtualne Sporty. Zakłady na virtual sports możesz obstawiać z sześciu dyscyplin:

Blog Bukmacherski Milenium

Ciekawym urozmaiceniem oferty bukmacherskiej jest również blog tematyczny. Można tu odnaleźć przede wszystkim…

analizy sportowe i piłkarskie oraz poradnik typerów. Jest to świetny znak zmiany mentalnej środowiska bukmacherskiego.

Zwrócenie uwagi oraz docenienie pierwiastka kulturowego może pomóc w sieciowaniu  społeczności gromadzące się wokół wspólnych zainteresowań.

Milenium Zakłady Bukmacherskie Mobile

Milenium Zakłady Bukmacherskie Mobile to gra dla użytkowników z poziomu urządzeń mobilnych. Bukmacher Milenium świetnie zoptymalizował stronę internetową, dzięki czemu przeglądarkowa wersja szybko ładuje się naprawdę szybko. Niepodważalnym atutem są dwie aplikacje bukmacherskie:

 1. Aplikacja na Android,
 2. Aplikacja na iOS.

Dzięki nim postawienie kuponu przez telefon lub tablet jest szybkie i proste. Można je pobrać bezpośrednio ze strony głównej. Obie aplikacje są regularnie aktualizowane, dzięki czemu w miarę upływu czasu wzrasta ich funkcjonalność. Jest to obecnie jedna z lepszych propozycji na rynku dedykowana urządzeniom mobilnym o wielu zaletach, które dają możliwość:

Jak pobrać nową aplikację mobilną Milenium Zakłady Bukmacherskie?

Nowa aplikacja mobilna Milenium Zakłady Bukmacherskie jest do pobrania bezpośrednio ze strony bukmachera. Aplikację przygotowano na urządzenia z dwoma systemami – Android oraz iOS.

Program lojalnościowy Milenium Zakłady zamiast oferty VIP

Liga Mistrzów Milenium Zakłady to program lojalnościowy, jaki oferuje bukmacher WZB Milenium Zakłady Bukmacherskie. Otrzymujesz punkty za każdy zakład i branie udziału w konkursach.

Punkty doliczane są za wszystkie zakłady przegrane i wygrane. Im stawka jest wyższa i więcej zdarzeń na kuponie, tym więcej punktów trafia na Twoje konto gracza.

To atrakcyjna, zastępcza oferta dla braku programu VIP.

Obsługa Klienta Milenium Zakłady

Obsługa Klienta Milenium Zakłady jest w pełni profesjonalna. Wystarczy kliknąć zakładkę Pomoc, a następnie Kontakt lub FAQ. W dziale FAQ znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Najważniejszy jest jednak bezpośredni kontakt z supportem możliwy na trzy sposoby:

Sam support jest dobrze przygotowany do swojej pracy i precyzyjnie odpowiada na stawiane pytania. Pomoc jest udzielana przez cały tydzień, również w soboty i niedziele.

Zakłady Milenium PL: dane kontaktowe

Milenium Zakłady – w jakich krajach prowadzi działalność?

Milenium Zakłady Bukmacherskie prowadzi działalność na terenie Polski. Jednakże…

osoby przebywające za granicą również mogą założyć konto online i grać. Konieczne jest jednak posiadanie otwartego rachunku w polskim banku.

Obowiązującą walutą dla zakładów jest PLN (polski złoty). Strona bukmachera dostępna jest wyłącznie w języku polskim. Dla osób przebywających za granicą świetnym rozwiązaniem jest również skorzystanie z oferty zagranicznych bukmacherów online.

Jakość strony internetowej Milenium Zakłady

Milenium Zakłady Bukmacherskie organizuje gry sportowe online oraz w lokalach naziemnych. Do wielkich zalet strony należy zaliczyć świetny interfejs oraz nową, czytelną szatę graficzną.

Strona jest też funkcjonalna. Odnalezienie interesujących zakładów jest proste i szybkie. Cała oferta jest dobrze uporządkowana i dostępna w jednym miejscu. Swoją oddzielną zakładkę mają również statystyki.

Milenium Zakłady sponsor polskiego sportu

Ponadto Milenium Zakłady Bukmacherskie od wielu lat wspiera polskie kluby sportowe. W przeszłości bukmacher był sponsorem dziecięcych drużyn piłkarskich, Polskiej Ligi Koszykówki i gal MMA. Obecnie z dumą wspiera żużlową drużynę, Falubaz Zielona Góra, siatkarki ŁKS Commercecon i piłkarską Elanę Toruń.

Polityka Odpowiedzialnej Gry i Regulamin Milenium Zakłady

Na stronie głównej znajdziesz kilka ważnych z punktu widzenia gry zakładek. Należą do nich:

Czy warto obstawiać w Milenium Zakłady? Opinie o firmie

Obstawianie w Milenium jest powierzeniem swoich środków oraz czasu przeznaczonego na grę w profesjonalne ręce. Doświadczenie w branży bukmacherskiej często idzie w parze z atrakcyjną ofertą, konkurencyjną na rynku zakładów wzajemnych. Tak jest i w tym przypadku. Mimo że bukmacher wyraźnie dopieszcza graczy lokali naziemnych, typerzy online nie mogą czuć się rozczarowani. Dlatego nie dziwi, że Milenium Zakłady opinie ma pochlebne.

Nie bierze się to z niczego. Zakłady przez telefon, proste metody płatności oraz aplikacje bukmacherskie są dużą wartością dodaną dla gracza. Ponadto to ciekawa promocja na start. Milenium buk bonus powitalny przygotował w formie podwojenia pierwszego depozytu aż do kwoty 1500 PLN, a w ofercie jest też wiele promocji dla stałych, aktywnych graczy.

 • atrakcyjny w Milenium Zakłady Bukmacherskie bonus na start,
 • wiele promocji dla stałych graczy,
 • szeroka oferta zakładów prematch oraz live z wysokimi kursami,
 • dobra strona mobilna i aplikacje na urządzenia z systemami Android oraz iOS,
 • organ kontrolny w osobie Ministerstwa Finansów RP,
 • szybkie płatności.
 • niewiele metod wpłat i wypłat,
 • podatek od gier 12% + dodatkowe 10% dla wygranych w kwocie powyżej 2280 PLN.

FAQ: Zakłady Milenium

Jak otworzyć Milenium Zakłady bukmacherskie?

Rejestracja na milenium.pl jest prosta i zajmuje nie więcej niż kilka minut. Po otwarciu strony milenium.pl wystarczy znaleźć przycisk rejestracja (w górnym prawym rogu strony), po czym wypełnić konieczne pola rejestracji. Następnie pozostaje kliknąć link aktywacyjny, który gracz otrzymuje na adres e-mail.

Jak sprawdzić kupon w Zakładach Bukmacherskich Milenium?

Kupony zawarte online sprawdzić można przez konto gracza. Z kolei te zawarte w kolekturach stacjonarnych sprawdza się przez opcję Sprawdź kupon, znajdującej się w Strefie Gracza na stronie milenium.pl. Sprawdzenie kuponu polega na wpisaniu jego numeru w odpowiednim polu.

W jakich godzinach Zakłady Bukmacherskie Milenium są otwarte?

Na milenium.pl gracz może składać zakłady przez 24h/dobę, siedem dni w tygodniu i 365 dni w roku. W przypadku kolektur stacjonarnych godziny ich otwarcia zależne są od dnia oraz lokalizacji samego punktu. Punkty Zakłady Bukmacherskie Milenium otwarte mogą być w godzinach 09:00 – 21:00.

Czy oferta kursowa Milenium Zakłady jest opłacalna?

Oferta kursowa Milenium zakłady jest dobra. Milenium ma dobre kursy, niekiedy najlepsze na rynku, ale wiele zależy od dyscypliny i wydarzenia. Nie ma jednak podstaw do tego, aby narzekać na niskie kursy w Zakładach Milenium.

Czy przesyłanie bukmacherowi wrażliwych danych jest bezpieczne?

Przesłanie skanu dowodu lub paszportu jest wymogiem Ministerstwa Finansów. Działalność bukmachera Milenium w tym zakresie jest regulowana ustawą o ochronie danych osobowych. Wszystkie przesłane bukmacherowi informacje są bezpiecznie przechowywane.

Dlaczego wyświetla się brak wpłaconych na konto środków w Milenium?

Najprawdopodobniej brak widocznego na koncie depozytu, mimo wpłaty środków wynika z błędnego wpisania szczegółów zlecenia. Warto skontaktować się bezpośrednio z Transferuj.pl. Zawsze upewnij się, czy wybrałeś właściwą metodą wpłaty i wpisane dane są prawidłowe przed zleceniem wykonania przelewu.

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1400 zł Bonus
Dla 3 wpłat
Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję