lvbet logo

LVBET Bonus i Opinie

Zaktualizowano: 13/02/2024
Autor Anna Gwiazda Zaktualizowano 13/02/2024
Bonusy
5
Na podstawie ogólnych bonusów
LVBET przygotował jeden z najlepszych, najszerszych i najwyższych bonusów na rynku. Otrzymasz bonus dla 3 pierwszych wpłat – łącznie do 2000 PLN. Dodatkowo będziesz grać przez 33 dni bez podatku.
Bonus powitalny
+ 33 dni gry bez podatku
Inne promocje
Bonus 600 PLN na sporty wirtualne, 20 PLN za pobranie aplikacji, LV Kombi Boost, Codzienny cashback 30 PLN, Podbici faworyci, Kurs+, Esports Full Buy, Bezpieczny kupon od 4 selekcji, Weekend z Player Bets, 100 PLN na e-sport, 20 PLN na sporty wirtualne, Gruby kupon
VIP
Brak
Kluczowe wymagania
Bonus od 1. depozytu do 500 zł
obrót x4, kurs min. 1.75
Bonus od 2. depozytu do 600 zł
obrót x3, kurs min. 1.75
Bonus od 3. depozytu do 900 zł
w ciągu 30 dni
Metody płatności
4.5
Na podstawie wpłat i wypłat
Świetny wybór metod wpłat depozytu. Bardzo dobrze, że są BLIK i PayPal. Do tego standardowo karty debetowe. Na plus także karta pre-paid. Niczego, jeśli chodzi o sposoby płatności, nie brak.
Deposits (5 in total)
Opłata: 0%
Min: 1 PLN
Maks: 10 000 PLN
Opłata: 0%
Min: 1 PLN
Maks: 10 000 PLN
Opłata: 0%
Min: 1 PLN
Maks: 25 000 PLN
Opłata: 0%
Min: 1 PLN
Maks: 25 000 PLN
Opłata: 0%
Min: 20 PLN
Maks: 3000 PLN
Withdrawals (1 in total)
Min: 25 PLN
Gry i dostawcy
4
Ogólna ocena gier i dostawców
Bukmacher o nieco węższej ofercie niż konkurencja, ale w każdej chwili znajdziesz tutaj zakłady na przeszło 20 dyscyplin. LV BET kładzie też duży nacisk na e-sport.
Rodzaje gier
Bezpieczeństwo
5
Ogólna ocena bezpieczeństwa
LV BET działa na podstawie licencji Ministerstwa Finansów i jest w pełni legalnym bukmacherem w Polsce. Dobrze dba też o dane osobowe i pieniądze graczy.
Obsługa klienta
4.5
Ogólna ocena obsługi klienta
Support LV BET to solidni, kompetentni pracownicy udzielający szybkiej i profesjonalnej pomocy przez całą dobę. Możliwy jest kontakt przez czat live lub e-mail, nie ma jednak infolinii.
Czat na żywo
24/7
Numer telefonu
E-mail
Mobile
4
Ogólne wrażenia z korzystania ze strony
Dobry, solidny bukmacher, aczkolwiek mogą denerwować bugi na stronie WWW. Najlepiej korzystać z LV BET poprzez aplikację mobilną
lvbet bonus na start
Zakłady na żywo w LVBET
Oferta
2000 zł Bonus
+ 33 dni gry bez podatku
Anna Gwiazda
Anna Gwiazda
Redaktor Naczelna
LVBET to gigant na polskim rynku bukmacherów. Znany jest z dobrego marketingu i świetnych promocji. Przyznam, że często zaglądam na jego stronę. Szeroka oferta robi wrażenie.
Anna Gwiazda Redaktor Naczelna

LVBET – bonus powitalny w gronie najlepszych

Firma weszła do branży dopiero w połowie 2016 roku, ale przebojem zdobyła polski rynek. Pora więc na rzetelną ocenę jego oferty oraz perspektyw rozwoju. LVBET dołączył do elitarnego grona najlepszych zakładów bukmacherskich w Polsce.

 • Konkurencyjna oferta bonusowa, bonus bez depozytu
 • Aplikacje na Android i iOS z pełną ofertą na mobile i intuicyjną nawigacją
 • Szeroka oferta dyscyplin sportowych oraz rynków
 • Promocje dotyczą głównie piłki nożnej
 • Apki należy aktualizować manualnie, by mieć dostęp do pełnej oferty bukmachera

Bonus powitalny LV BET – odbierz nawet 2000 złotych

Bonus w LVBET
bonusy 2/4 column
Bonus
2000 zł  
Freebet
Nie  
Inne promocje
Obrót
x4 od 1. depozytu, x3 od 2. depozytu, x2 od 3. depozytu  
Kod promocyjny
brak
Minimalny kurs
1.75
Odbierz bonus

Od wielu lat gracze cenią bukmachera LV BET za wiele rzeczy, w tym szeroką ofertę, mnóstwo metod płatności i… bonus powitalny! Bukmacher co pewien okres aktualizuje swoją ofertę promocyjną dla nowych graczy. Obecnie po rejestracji z naszego linka możesz odebrać w LV BET bonus powitalny w wysokości 2000 PLN. Na pakiet powitalny LV BET składają się następujące bonusy:

lvbet bonus

Bonus jest naprawdę dobry, chociaż tym razem bukmacher zaproponował mniej niż poprzednio. Łącznie pakiet bonusowy wynosił aż 3333 PLN, a do tego również 20 PLN za rejestrację. Teraz jest niższy, ale w miejsce zakładu bez ryzyka otrzymujesz bonus klasyczny dla 3. depozytu. Jest za to gra bez podatku. Z całą pewnością jest to jeden z najlepszych bonusów bukmacherskich na polskim rynku.

Plusy bonusu LVBET
 • łączny pakiet 2000 PLN
 • bonus 100% dla 1. wpłaty
 • niska wpłata minimalna
 • bonusy łatwe w obrocie
 • 33 dni gry bez podatku
Minusy bonusu LVBET
 • bonus 50% dla 2. wpłaty

Jak odebrać bonus krok po kroku

Przeprowadzam Cię krok po kroku przez etapy odbioru bonusów w LV BET:

Odbierz bonus

 1. Przejdź na stronę bukmachera LV BET z naszego polecenia
 2. Dokonaj pełnej rejestracji.  
 3. Wpłać minimum 10 PLN i odbierz bonus od 1. wpłaty  
 4. Dokonaj obrotu bonusem i odbierz premie dla 2. i 3. wpłaty

Warunki obrotu bonusem

Obrót jest konieczny, jeżeli chcesz wypłacić bonus. Dotyczy to również bonusu w LV BET. Poniżej znajdziesz najważniejsze warunki dla odbioru i obrotu każdego z bonusów dla 1., 2. i 3. wpłaty w LV BET.

Moja opinia o bonusie powitalnym LV BET

Uważam, że bonus w LV BET to jedna z najlepszych ofert bukmacherskich na powitanie. Niezależnie od tego, jakim graczem jesteś – mało lub bardzo doświadczonym, a także jakim kapitałem dysponujesz – niskim lub wysokim – warto wykorzystać pakiet na start w LV BET.

Wprawdzie kwota bonusu 100% do 500 PLN jest dość niska, ale wciąż całkiem atrakcyjna. Szczególnie że 4-krotny obrót w ciągu 30 dni w zakładach po kursie 1.75 nie jest szczególnie wymagający. Dlatego uważam, że każdy powinien sięgnąć po bonus w LV BET. Zwłaszcza że przez 33 dni możesz grać bez podatku!

Inne promocje

W obszarze bonusów specjalnych i promocji dla graczy LV BET jest numerem 1. na polskim rynku bukmacherów. Każdy gracz znajdzie tutaj wiele promocji, z których możesz skorzystać, Ty również! Poniżej podaję stałe promocje.

Dodatkowo promocje w LV BET pojawiają się terminie zbliżania się i rozgrywania danego wydarzenia sportowego.

20 PLN za pobranie aplikacji

Pobierz aplikację LV BET na urządzenie mobilne. Następnie z poziomu apki dokonaj wpłaty i zagraj kupon za stawkę w wysokości 20 PLN lub wyższej o kursie minimalnym 1.75. Jeżeli przegrasz – bukmacher zwrócić Ci 20 PLN w formie bonusu. Obróć nim 3-krotnie w zakładach z kursem minimalnym 1.75. Masz na to 30 dni.

LV Kombi Boost

Graj kupony AKO z kursem selekcji 1.25 lub wyższym. W zależności od liczby zdarzeń na kuponie możesz podwyższyć wygraną od 3% do 75%.

Bonus 600 PLN na sporty wirtualne

Podczas pierwszego depozytu w zakładce WPŁATA zaznacz “Powitalne 600 PLN na Gry & Wirtualki”. Otrzymasz bonus 100% do 600 PLN (minimalna wpłata to 20 PLN). Przed wypłatą środki bonusowe podlegają 6-krotnemu obrotowi w lobby Sportów Wirtualnych po kursie minimalnym 1.50. Wciąż możesz skorzystać z bonusów z głównej oferty powitalnej dla 2. i 3. wpłaty.

Codzienny cashback 30 PLN

Zapisz się do promocji i wpłać minimum 60 PLN. Postaw pierwszy kupon za stawkę przynajmniej 60 PLN. Jeżeli będzie on przegrany – otrzymasz zwrot 30 PLN (bonus z mnożnikiem 1 PLN x30). Każdego dnia możesz odebrać jeden taki cashback. Wykorzystaj go na regulaminowym kuponie (minimum 3 selekcje, kurs minimalny selekcji 1.25, minimalny kurs łączny 2.50).

Podbici faworyci

Najwyższe kursy na wybrane wydarzenia z oferty. W każdym dniu znajdziesz w LV BET spotkania z najniższą marżą na rynku.

Kurs+

Graj zakłady po kursie nawet o 30% wyższym w stosunku do regularnej oferty, a wygrasz więcej. Pamiętaj o ograniczeniach (tylko na jednym kuponie, ograniczenie stawki, wyłącznie za środki własne, nie można łączyć z grą bez podatku, nie można łączyć z LV Kombi Boost).

Esports Full Buy

Zapisz się do promocji (dostępna od każdego poniedziałku) i obróć do czwartku przynajmniej 1500 PLN netto w regulaminowych grach esportowych. W zamian od piątku (14:00) do niedzieli (00:00) e-sport będziesz grać za darmo. Kupon grany bez podatku musi mieć kurs minimalny 2.25 i składać się przynajmniej z 2 selekcji.

Bezpieczny kupon od 4 selekcji

Zapisz się do promocji i postaw kupon, w którym są minimum 4 selekcje, każda z kursem 3.00 lub wyższym. Stawka minimalna to 20 PLN. Jeżeli pierwszy taki kupon w tygodniu będzie przegrany – otrzymasz bonus w wysokości do 50 PLN. Bonus musisz obrócić 3-krotnie w ciągu 30 dni w zakładach po kursie minimalnym 1.75.

Weekend z Player Bets

Zagraj zakład na dowolne wydarzenia z oferty Player Bets w piątek, sobotę oraz niedzielę. Stawka kuponu to minimum 30 PLN. Jeżeli zakład okaże się przegrany, następnego dnia dostaniesz zwrot 30 PLN w bonusie. Przed wypłatą w ciągu 14 dni musisz obrócić bonusem 3-krotnie w zakładach z kursem 1.75 lub wyższym.

100 PLN na e-sport

Zapisz się do promocji i od czwartku do środy obróć minimum 500 PLN netto w lobby e-sportu. Zakład musi składać się minimum z 2 selekcji, a kurs minimalny kuponu to 1.75. Otrzymasz 100 PLN w bonusie. Środkami bonusowymi musisz obrócić 5-krotnie w zakładach po kursie minimalnym 1.75. Masz na to 30 dni.

20 PLN na sporty wirtualne

Zagraj w tygodniu zakłady na e-sport za minimum 100 PLN netto i o kursie 1.50 lub wyższym. Otrzymasz 20 PLN w bonusie. Bonus jest ważny przez 30 dni i podlega 5-krotnemu obrotowi.

Gruby kupon

Specjalnie przygotowany kupon z kursem całkowitym wyższym nawet o 20%.

Jak widzisz, LV BET ma bardzo liczne promocje. Moim zdaniem to bukmacher ze zdecydowanie najlepszą ofertą pod względem promocji dla aktywnych użytkowników. Do odbioru masz jeden z najlepszych bonusów powitalnych oraz możesz skorzystać z licznych promocji dla użytkowników, które pozwalają wygrywać jeszcze więcej.

LVBET kod promocyjny

Wszyscy, którzy zapiszą się w LV BET, kod promocyjny (LVBET bonus code), a tym samym Bonus bez Depozytu, otrzymają do 48 godzin po przesłaniu wiadomości bukmacherowi. Warunki są proste, wystarczy:

 1. Zarejestrować się w serwisie bukmachera korzystając z linku na naszej stronie,
 2. Napisać do bukmachera na adres e-mail (pomoc lvbet), wpisując w tytule wiadomości bonus bez depozytu,
 3. Gdy użyjesz kod promocyjny LVBet, w ciągu 48 godzin bonus powinien pojawić się na Twoim koncie online.

LV BET Nowe Konto krok po kroku

Sprawdź jak w 6 krokach zarejestrować nowe konto: lvbet rejestracja

 1. Wystarczy wejść na stronę główną bukmachera
 2. Kliknąć na okienko po prawej stronie ZAREJESTRUJ SIĘ/ I ODBIERZ BONUS
 3. Automatycznie pojawi się w formularz rejestracyjny
 4. Wystarczy wypełnić formularz – uzupełnij wszystkie dane
 5. Jeśli masz kod promocyjny LVBet – wpisz go
 6. System automatycznie zapisuje nowego gracza do aktualnych promocji

Program Lojalnościowy – LV BET Punkty

Skutecznym i długofalowym sposobem otrzymywania dodatkowych środków do wykorzystania na grę, są LV Bet Punkty. System jest bardzo prosty:

Punkty lojalnościowe można zbierać w dowolnym czasie i dowolnej ilości – wystarczy grać, gdyż system gromadzi je automatycznie na koncie użytkownika. Jest to flagowy program lojalnościowy dlatego przyznane dodatkowe środki nie tracą swojej ważności. Dużym atutem tej inicjatywy jest fakt, że możesz nimi dysponować w dowolny sposób: przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić.

Bukmacher od czasu do czasu organizuje promocje towarzyszące, które umożliwiają zdobycie jeszcze większej liczby punktów.

Jak być na bieżąco z promocjami? Najlepszym sposobem, by nie dać się zaskoczyć to zapisać się do newslettera, który uzupełniony jest o aktualne promocje, warto również śledzić stronę internetową oraz profile społecznościowe. Uwaga: Wszystkie promocje są aktualne w czasie publikacji opinii. W tracie roku oferta bukmachera może ulec zmianie.

LVBET Legalny Bukmacher – co z podatkiem od zakładów?

LVBet jest legalnym bukmacherem internetowym działającym na terenie Polski. Na podstawie zezwolenia na prowadzenie działalności, przyznanej przez Ministerstwo Finansów, spółka podlega regulacjom organu nadzorującego. Dzięki licencji, zarówno bukmacherskie zakłady internetowe oraz naziemne lokale zakładów wzajemnych są wiarygodne, cieszące się zaufaniem klientów.

Bogata oferta bonusów oraz wysokie kursy w LVBET, spotykają się z wciąż rosnącym zainteresowaniem amatorów oraz graczy z profesjonalnym zacięciem. Wachlarz promocji sprawia, że ustawowo wprowadzony 12% podatek od zakładów nie obciąża zbytnio portfela gracza. Uwaga: Należy pamiętać, że podatek w wysokości 12% pobierany jest od kwoty stawki zakładu, natomiast jeśli wygrana przekracza 2280 zł wtedy pobierany jest dodatkowy podatek od wygranej w wysokości 10%.

LVBET Wiarygodny Bukmacher

Licencja Ministerstwa Finansów nie jest jedyną rękojmią, na której LVBets buduje swoją wiarygodność na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Najmłodszy stażem bukmacher pragnie cieszyć się zaufaniem nie tylko urzędów, ale przede wszystkim być służyć wsparciem dla swoich graczy.

Bukmacher wyraźnie artykułuje, że oferta jest skierowana dla osób +18, a na stronie głównej są, aż 4 zakładki poświęcone odpowiedzialnej grze:

Biorąc pod uwagę rozbudowane treści dotyczące odpowiedzialnej gry dużym mankamentem jest praktyczny aspekt obsługi konta, w którym brakuje funkcji ustawiania limitów depozytu. Dużym plusem jest natomiast fakt, że wszystkie depozyty wykonuje się przez pośredników transakcji, którzy posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia. Oprócz dysponowania certyfikatem SSL, niewątpliwym atutem portalu jest jego zabezpieczenie oraz licencjonowanie przez Ministerstwo Finansów RP.

LVBETS Zakłady na Żywo

LVBET zakłady na żywo są kolejnym dowodem na to, że bukmacher rozumie potrzeby swoich graczy. Jest parę detali, które naszym zdaniem można poprawić. Jednak należy wyraźnie podkreślić, że projekt strony internetowej, aplikacja mobilna oraz zakłady live pokazują, że dobry marketing firmy idzie w parze ze skuteczną realizacją obietnic.

Na chwilę obecną w ofercie na żywo znajdują się następujące dyscypliny sportowe:

Dział Sportowy na bieżąco dokłada do oferty kolejne dyscypliny oraz rynki. Jak zagrać live? To proste:

 1. Wystarczy odwiedzić stronę internetową LVBETS i zalogować się na swoje konto.
 2. Należy wejść w zakładkę Zakłady na żywo.
 3. Następnie wystarczy dodać pozycję do zakładu, ustawić stawkę zakładu i zagrać.
Zakłady na żywo w LVBET

Śledzenie na żywo kuponów – prostota i funkcjonalność

Bukmacher zapewnił 2 sposoby obstawiania na żywo: widok konferencyjny – umożliwia ogólny wgląd w kursy oraz wyniki, aż kilkudziesięciu wydarzeń jednocześnie oraz widok pojedynczy – pozwala na śledzenie kuponu dla konkretnych dyscyplin oraz rynków. Dodatkowo Bukmacher przygotował tygodniowy kalendarz wydarzeń live. W nim można zaplanować swój zakład wybierając w panelu dyscypliny oraz rynki. Na bieżąco uaktualniane statystyki tworzą kompletną bazę danych dla wszystkich typów zdarzeń, czyli zarówno dla pojedynków trwających, jak i zakończonych.

Dla graczy live przygotowano również ofertę interesujących dodatków i bonusów. Ze względu na swój dynamiczny charakter warto śledzić najnowsze kody promocyjne i inne udogodnienia bezpośrednio ze źródła. Czegoś jednak brakuje: Biorąc pod uwagę ambicje i rozmach proponowanych usług, wielkim nieobecnym oferty bukmachera jest streaming-live. Mało tego, bukmacher nie planuje również w najbliższym czasie powiększenia oferty o taką innowację dla graczy. Uwaga! Zgodnie z regulaminem zakładów bukmacherskich statystyki mają jedynie poglądowy charakter oraz nie są podstawą do ewentualnych roszczeń. W gestii gracza leży śledzenie wyniku (zob. art.8 pkt.9

[w:]

Regulamin).

LVBET Metody Płatności

Wszystkie wpłaty są wykonywane za pośrednictwem portfeli elektronicznych, bankowości mobilnej i błyskawicznej. Oferta jest dobra, cieszy szczególnie obecność Paysafecard i BLIK-a oraz PayPal.

Dla tradycjonalistów są karty. Z włączonym VPN-em metody są identyczne. Wpłata w LVBET depozytu zaczyna się już od 1 zł. Każda metoda jest darmowa i natychmiastowa. Szczegóły płatności znajdziesz w tabeli:

Metody płatności LVBET
NazwaOpłataMin. depozytMaks. depozyt
VISA0%1 PLN10 000 PLN
VISA0%1 PLN10 000 PLN
przelewy240%1 PLN25 000 PLN
paypal0%1 PLN25 000 PLN
Paysafecard0%1 PLN3000 PLN
BLIK0%1 PLN25 000 PLN
plix0%1 PLN25 000 PLN
apple0%1 PLN25 000 PLN
google0%1 PLN25 000 PLN

Dzięki różnorodnym metodom płatności, obowiązują rozmaite kwoty wpłat oraz wypłat minimalnych i maksymalnych, które wahają się od 1 zł do 25.000 zł. Ukłonem w stronę klientów jest również brak opłat za transfery środków (wpłaty/wypłaty).

Bukmacher wprowadził natomiast minimalny limit wypłat (poza Paysafecard i PayPal) – 10 zł – jednak bez górnego progu. Wypłacenie środków z konta jest banalnie proste dzięki usłudze RapidPay, dzięki której pieniądze na Twoim koncie w ekspresowym tempie, już nawet w 10 min.

Nowa funkcjonalność BLIK

Na stronie lvbet.pl możesz teraz dokonywać wpłat poprzez BLIK i jednocześnie stawiać zakłady dzięki nowej funkcjonalności.

Wpłata depozytu krok po kroku

Wpłata depozytu w LVBET to żaden problem. Zrobisz to w kilku prostych krokach. Poniżej instrukcja:

lvbet depozyt 1

Wejdź na stronę główną LVBET i zaloguj się do swojego konta.

lvbet depozyt 2

Następnie wybierz metodę płatności do złożenia depozytu.

lvbet depozyt 3

Na koniec określ kwotę depozytu i zleć transakcję.

LV BET oferta bukmacherska

Niesłabnąca popularność serwisu wynika między innymi z przemyślanej strategii rozwoju. LVBet wpisał się w rosnący trend rynku zakładów bukmacherskich online. Choć otworzył w 21 największych miastach w Polsce (m.in. Warszawa, Wrocław, Łódź, Radom), aż 31. lokali naziemnych, to jego języczkiem zainteresowania są przede wszystkim zakłady wzajemne w internecie. Do dyspozycji gracza są zakłady na, aż 45 dyscyplin, z których nie wszystkie są zdarzeniami na zakłady sportowe. Ciekawym urozmaiceniem oferty jest wprowadzenie kategorii Polityka, w której można obstawiać wynik ważnych dla Polski lub świata rozgrywek politycznych.

Oczywiście tradycyjne dyscypliny sportowe mają w ofercie swoje stałe miejsce będąc niezmiennie kołem zamachowym tej branży. Zatem można obstawiać wyniki popularnych sportów takich jak, m.in. piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, Hokej czy zakłady bukmacherskie Formuła 1. Lubisz niszowe sporty? Fani m.in. Futbolu Galeickiego czy Surfingu również znajdą tu swoje miejsce. Bukmacher obsługuje dziesiątki rynków w zależności od dyscypliny oraz dnia. Orientację, jakie rynki są aktualnie dostępne dla danego sportu, ułatwia wskazówka dostępna na panelu po lewej stronie ekranu głównego – wystarczy kliknąć na dyscyplinę a automatycznie wyświetlą się dostępne rynki.

Fame MMA w LVBET

Ostatnimi czasy gala Fame MMA zyskała ogromną sławę. Mimo że niektórzy nadal uważają, że nie można jej traktować jako widowisko sportowe, to z pewnością można na niej zarobić stawiając zakłady.

LVBET udostępnia zakłady na Fame MMA, a oferta jest całkiem szeroka. Kursy zazwyczaj zbliżone do konkurencji, dlatego jeżeli lubisz stawiać w LVBET, możesz bez problemu wziąć pod uwagę również to wydarzenie.

LVBET skoki narciarskie

Zakłady na skoki narciarskie są w Polsce bardzo popularne. Doskonale zdają sobie z tego sprawę bukmacherzy, tworzący ofertę głównie z myślą o krajowym rynku. Dowodem jest propozycja LVBET. Bukmacher udostępnia Ci bardzo bogatą ofertę zakładów. W ofercie na skoki narciarskie od LVBet znajdują się zakłady na:

Ponadto skoki narciarskie w LVBET to wiele zakładów specjalnych na poszczególne konkursy, jak również na cały sezon. Kursy na zakłady standardowe i specjalne są dosyć wysokie. Ofertę zakładów na skok narciarskie w LVBet uznaję zatem za bardzo atrakcyjną.

Oferta LV BET – siatkówka

Pod względem oferty na dyscyplinę, jaką jest siatkówka, LV BET to absolutny top. Wydaje się, że oferta jest nawet lepsza, a przynajmniej równie atrakcyjna, jak w przypadku bukmachera STS. Jako gracz możesz obstawiać w LV BET bardzo różne mecze z siatkówki – klubowe i reprezentacyjne. Wystarczy zauważyć, że LV BET ma nawet rozgrywki regionalne z różnych krajów Europy.

Bardzo dobrze wygląda to także w obszarze samych rynków. W turniejach zagrasz zakłady długoterminowe i specjalne. Z kolei w przypadku poszczególnych meczów, szczególnie w ligach polskich, innych najmocniejszych w Europie i w najważniejszych turniejach – również zakłady na poszczególnych zawodników. Oczywiście w LV BET siatkówka to również najróżniejsze zakłady na sety, handicapy punktowe i setowe, linie punktów na drużyny, w meczu i secie, czy zakłady na dokładny wynik. Przekonasz się, że jest w czym wybierać.

Jak grać w LVBET i zgarnąć dodatkowe bonusy

Dla wytrawnych graczy w ofercie znajdują się również niebanalne zakłady, jak na przykład – kombi. Zakłady kombi są dostępne w zależności od oferty. Jeżeli w nawiasie znajduje się zapis można kombinować – wtedy gracz ma zielone światło do obstawiania. W innych przypadkach zdarzeń podobnych, bądź tych samych wydarzeń, nie ma możliwości ich łączenia.

Jak grać?

Bukmacher dysponuje pakietem zakładów specjalnych dla poszczególnych dyscyplin i rynków, które są na bieżąco uaktualniane. Dla typerów z długim stażem przygotowano interesującą ofertę kursową oraz bogate rynki piłki nożnej. Natomiast, gracze śledzący trendy współczesnej bukmacherki oraz młodsi użytkownicy serwisu, których LVBET lubi rozpieszczać swoimi propozycjami zabawy, z pewnością będą usatysfakcjonowani zakładami na e-sporty.

Jakość Strony Internetowej LV BET zakłady bukmacherskie

Dlaczego warto obstawiać z LVBET? Gdyż aktywnym graczom przysługują dodatkowe korzyści. Wystarczy brać czynny udział w zakładach oraz dokonywać dużej ilości depozytów. Każde konto jest rozpatrywane indywidualnie. Jednak można być pewnym, że lojalność na pewno się opłaci. Mocnym punktem działalności LV BET zakłady bukmacherskie jest strona internetowa i zakłady na telefon. Choć pojawia się tu kilka mankamentów. Mimo, że brakuje mapy strony, która jest podstawą nawigacji, łatwo odnaleźć się w gąszczu bonusów oraz promocji. Zaprojektowana, by służyć graczom – jest czytelna.

Atutem, który doceni każdy klient są widoczne na stronie głównej najważniejsze zakłady oraz dostępne rynki dla danej dyscypliny. Ułatwia to orientację oraz szybkie odnalezienie pożądanego wydarzenia. Dzięki temu strona spełnia swoją rolę: jest funkcjonalna i przejrzysta. Dodatkowo, graficy posłużyli się żółto-czarną paletą barw, która przyciąga wzrok. Wykorzystane kolory ostrzegawcze działają na zasadzie kontrastu. Wzbudzają zaufanie, jak również wzmacniają przekaz: pasji kibicowania oraz obietnice: dreszczu emocji i smaku zwycięstwa.

Nowe logo LVBET

W lutym 2019 LV BET zaprezentował zupełnie nowe logo, które odzwierciedla nowoczesne podejście firmy do zakładów online. Graficy bukmachera pozostali przy kolorystyce czarno-żółtej, jednak typografia wskazuje na dynamikę zmian i zapowiada udoskonalenie serwisu. Menedżerowie spółki informują, że jest to ich reakcja na oczekiwania ich graczy.

LV BET Mobilne Zakłady Bukmacherskie

Bukmacher po raz kolejny udowadnia, że jest trendsetterem zakładów sportowych online. W połowie maja 2018 miała swoją premierę nowa aplikacja na Androida. Niewątpliwą zaletą korzystania z serwisu mobile jest stały dostęp do całej oferty zakładów.

Bez żadnych ograniczeń możesz grać gdzie chcesz i kiedy chcesz. Wystarczy, że masz telefon komórkowy oraz łączność z internetem. Tutaj również obowiązuje LVBET kod promocyjny oraz bonus na start.

Aplikacja na Android

Aplikacja bukmacherska na telefony komórkowe została zaprojektowana dla wszystkich wielbicieli obstawiania w internecie. Jest to pozycja obowiązkowa jeśli cenisz sobie szybki dostęp do informacji w jednym miejscu.

Szczegóły techniczne:

Oto co zyskujesz dzięki aplikacji:

 1. Pełny dostęp do oferty przedmeczowej oraz live.
 2. Match tracker – wizualizacje na żywo, teraz możesz na bieżąco śledzić przebieg wydarzeń.
 3. Błyskawiczne wpłaty i wypłaty – nawet do 10 min., dzięki usłudze Rapid Pay wszystkie transfery środków odbywają się w rekordowym czasie.
 4. Prostota i funkcjonalność – aplikacja jest prosta w obsłudze oraz dzięki zastosowaniu intuicyjnych rozwiązań niezwykle funkcjonalna.

Brak dostępu do Aplikacji na Androida w sklepie Google Play, aby ją pobrać należy:

Minusem oferty na telefony komórkowe jest brak aplikacji dla iOS. Bukmacher zachęca wszystkich, którzy mają iPhone’a do korzystania z przeglądarkowej wersji strony na telefonie. Jednak jest to alternatywa nie w pełni satysfakcjonująca dla użytkownika, gdyż mimo dostępu do pełnej oferty, strona mobilna LV Bet zakłady bukmacherskie ładuje się zbyt wolno.

Zamiast Oferty VIP LVBET – Bonusy dla aktywnych graczy

Zapewne wielu graczy zaskoczy fakt, że w bogatym zestawie promocji i bonusów LV BET, nie ma ekskluzywnej oferty dla graczy VIP. Standardy działalności bukmachera są ponadprzeciętne jak na polski rynek.  Dlatego wyłączenie osób dysponujących wysokimi limitami z dodatkowych przywilejów jest w naszej ocenie strategicznym błędem. Trudno przecenić wieloaspektowe korzyści płynące z zabawy graczy VIP. Nowy zasięg zainteresowań oraz dynamika przepływu środków z pewnością podniosłyby wysoką klasę serwisu oraz wzmocniły smak zwycięstwa i wielkich emocji.

Zamiast oferty VIP, firma przygotowała swoim graczom propozycję bardziej egalitarną. Dla aktywnych użytkowników serwisu przygotowano promocje oraz bonusy. Benefity są przyznawane w zależności od intensywności i regularności obstawiania. Plusem tej strategii jest indywidualna ocena każdego konta. Dzięki niej wytwarza się personalna więź między serwisem a użytkownikiem. Ten system obu stronom przynosi korzyści.

Łączy Nas Pasja

Łączy Nas Pasja jest wyjątkowym portalem dla pasjonatów sportu. Inicjatywa pokazuje, że horyzonty myślenia LVBET o działalności bukmacherskiej są wciąż nowe i świeże.

Zespół dziennikarzy sportowych przygotowuje wiarygodne analizy bukmacherskie oraz teksty o tematyce lifestylowej. Na stronie są również blogi oraz vlogi znanych komentatorów zakładów wzajemnych.

LVBET na YouTube

Wysoko oceniamy nie tylko merytoryczną stronę portalu, ale też zdrowy dystans do rywalizacji online. Przykładem zespołu myślenia ironicznego są humorystyczne filmiki zamieszczane na koncie LV BET: YouTube

Kanał ma prawie 22 tys. subskrypcji. Najnowsze filmy są oglądane przez kilkadziesiąt tysięcy osób, pod którymi użytkownicy zostawiają komentarze. Śmiało wiec można powiedzieć, że projekt odniósł sukces. Większość użytkowników regularnie odwiedza kanał i ogląda publikowane treści. Jest to bez wątpienia świadectwo wysokiej jakości serwisu. Umiejętność tworzenia społeczności aktywnych graczy jest atutem godnym naśladowania przez inne firmy.

Obsługa Klienta LVBET

support 2/4 column
Telefon
Brak
Lokalizacja
Polska
Czat na żywo
Tak
Dostępność
24/7
E-mail
Czas reakcji
Szybki
Języki
polski, angielski

Jeżeli chcesz skontaktować się z supportem LV BET, możesz to zrobić na kilka sposobów, tj.:

Poza tym masz dobrze rozbudowany dział FAQ, gdzie również możesz szukać odpowiedzi na swoje pytania, bez potrzeby kontaktu z supportem.

Jakie kraje obsługuje LVBET ?

Firma działa na terenie Polski. Oferta LV BET jest dedykowana osobom przebywającym na terenie kraju. Mamy dobrą wiadomość dla osób, które nie znają języka polskiego – niebawem pojawi się anglojęzyczna wersja strony. Walutą używaną w serwisie jest PLN, czyli polski złoty.

Uwaga! Po wpisaniu w wyszukiwarkę Google hasła LVBET jako druga wyświetla się strona zagranicznej firmy. Prowadzi ona kasyno online. Jej nazwa, logo, szata graficzna oraz użyta paleta kolorów jest taka sama jak bukmachera polskiego. Strona polska deklaruje deklaruje jednak, że z zagranicznym serwisem nie ma nic wspólnego

Czy warto obstawiać u LVBET?

Czy obstawianie u LVBET się opłaca? Na to pytanie najłatwiej znaleźć odpowiedź szacując indywidualny bilans zysków i strat. Bez dwóch zdań można natomiast stwierdzić, że oferta bukmachera jest bardzo konkurencyjna wobec innych zakładów wzajemnych działających w Polsce. Zakłady zyskują popularność równą kasynu online.

 1. Świeżość propozycji i nowoczesność rozwiązań są epitetami doskonale oddającymi ducha rywalizacji tej firmy o nowych klientów
 2. Bukmacher przebija stawkę wysokimi kursami, pomysłowymi propozycjami bonusów oraz promocji
 3. Graczy nieznoszących monotonii z pewnością zadowolą: aplikacja na Android, oferta na żywo, tradycyjne i nietypowe dyscypliny oraz e-sporty

Całość oferty plasuje firmę w pierwszej lidze zakładów bukmacherskich w Polsce. Jeśli jesteś amatorem – otrzymasz odpowiednie wskazówki na start. Jeśli jesteś doświadczonym graczem – otrzymasz aktualne statystyki i analizy sportowe.

FAQ: LVBET

Jak zgarnąć bonus w LVBET?

Rejestrując konto gracza i dokonując wpłaty. Szczegóły promocji bonusowej bukmachera oraz instrukcję jego odbioru znajdziesz w naszym bonusowym paragrafie.

Co oznacza bonus z mnożnikiem w LVBET?

Dla początkujących graczy może to być promocja mało czytelna i dość zawiła. W praktyce to jednak zwykły bonus, a mnożnik oznacza pomnożenie wygranych x100, x50, czy x10 w zależności od bonusu.

Czy LVBET oferuje płatność BLIK?

W LVBET Blik dostępny jest już dłuższego czasu. Jedna z najpopularniejszych metod płatności umożliwia szybkie wpłaty u bukmachera.

Jak postawić kupony kombi w LVBET?

Stawianie kuponów kombi w LVBET jest bardzo proste i nie różni się niczym innym od reszty bukmacherów. Wystarczy wybrać kilka różnych zdarzeń, po czym określić stawkę i złożyć zakład.

Jak mogę postawić fame mma w LVBET?

W LVBET grać można zakłady nie tylko MMA, a w tym fame MMA, ale również wiele innych sportów walki. Wystarczy w zakładce dyscyplin wybrać MMA/Kick-boxing, po czym znaleźć odpowiednią galę, walkę i wybrać zdarzenie, które chce się obstawić.

Support LVBET przez czat live: czy obsługa klienta jest dobra?

Obsługa klienta w LVBET stoi na wysokim poziomie. Swoją sprawę u bukmachera rozwiążesz poprzez czat na żywo, email lub formularz kontaktowy.

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2000 zł Bonus
+ 33 dni gry bez podatku
Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję