ewinner-logo

eWINNER Bonus i Opinie

Zaktualizowano: 24/07/2023
Autor Anna Gwiazda Zaktualizowano 24/07/2023
Informacje
Bonus 1469 zł w STS
Zasady i warunki Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych
Metody płatności Przelewy24, BLIK, Visa, MasterCard
Licencja Polska
Ostatnia aktualizacja Sprawdzono w
Best alternative
sts logo 300
STS Bonus i Opinie
1660 zł Bonus
Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP
Anna Gwiazda
Anna Gwiazda
Redaktor Naczelna
To dobrze, że na polskim rynku bukmacherów pojawiają się takie firmy jak eWINNER. Podoba mi się nowoczesny design i ciekawy bonus u tego buka. Uważam jednak, że brakuje mu jeszcze trochę doświadczenia i sprawniejszej obsługi klienta.
Anna Gwiazda Redaktor Naczelna

eWINNER: bonus z czołówki polskich bukmacherów?

Nowe zakłady bukmacherskie eWINNER to firma, która w 2018 roku otrzymała zgodę Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie działalności.

Sprawdziliśmy wielu legalnych polskich bukmacherów w naszych recenzjach. Czy dostępny w eWINNER bonus jest godny uwagi? Sprawdź poniższą recenzję i dowiedz się więcej.

Bonus eWINNER vs. bonus STS

Czy da się porównać oferty obu firm? Na pewno tak i mogę powiedzieć, że oba bonusy mają swoje plusy. Zacznę od tego, że w STS możesz odebrać freebet za samą rejestrację w kwocie 25 złotych, a jeśli zarejestrujesz się z naszego polecenia i z naszym kodem – będzie to nawet 29 złotych.

STS ma też większy bonus gotówkowy. Pod tym kątem jest to znacznie lepsza oferta od eWINNER. Jednak haczyk kryje się w obrocie, gdyż na jego poczet liczą się tylko wygrane kupony z kursem minimalnym 1.91.

Osobiście wyżej cenię sobie bonus STS, ale oczywiście nie pogardziłem też dodatkową gotówką od eWINNER. Pamiętaj tylko, że promocje u operatorów zakładów potrafią być bardzo dynamiczne. Dlatego zawsze sprawdzaj, czy warunki promocji są nadal aktualne.

Bonus eWINNER. Cashback i darmowa gotówka!

Bonus
bonusy 2/4 column
Bonus
cashback 100 złotych
Obrót
brak obowiązku
Kod promocyjny
brak; kod STS: KODSTSVIP
Min. kurs
Freebet
brak; dla STS: z naszym linkiem 29 zł
Odbierz bonus
lepszy bonus w STS → odbierz tutaj
Inne promocje

Podobnie jak inni bukmacherzy, również eWINNER ma bonus powitalny. Co więcej, możesz w tym przypadku liczyć na dwa bonusy na start, choć są one mniej atrakcyjne w stosunku do wielu innych firm legalnie działających w Polsce.

Przy pierwszej wpłacie możesz skorzystać z zakładu bez ryzyka do kwoty 100 złotych. Druga wpłata to już bonus do 500 złotych, ale tylko w wysokości 50%. Sam pomysł stworzenia oferty powitalnej należy ocenić pozytywnie. Martwi niski bonus eWINNER.

Cashback 100 złotych to zdecydowanie za mało. Pokaźniejsze oferty mają PZBuk i Betclic, ale też STS czy LV BET. Bonus gotówkowy do 500 złotych można zaakceptować, ale powinna to być oferta podwojenia depozytu (100%), a nie tylko połowy drugiej wpłaty (50%). Dla otrzymania bonusu musisz zaznaczyć checkbox podczas rejestracji.

ewinner bonus powitalny

Czy jest to atrakcyjny bonus na start? Na pewno daleko mu do najlepszych promocji legalnych bukmacherów w Polsce. Niemniej jednak jest do zaakceptowania, zwłaszcza jeśli lubisz grać żużel, bo w eWINNER oferta na tzw. czarny sport jest znakomicie rozbudowana. Poza tym to specjalne zakłady na życzenie Custom Bet.

Plusy bonusu eWINNER
 • Cashback od pierwszej wpłaty
 • Bonus gotówkowy od drugiego depozytu
 • Niska wpłata minimalna
 • Brak wymogu obrotu cashbackiem
Minusy bonusu eWINNER
 • Zwrot stawki netto cashbacku
 • Niski bonus powitalny

Jak odebrać bonus eWINNER krok po kroku?

Żeby odebrać bonus w eWINNER, zrobisz to z kilku prostych krokach. Wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

Odbierz bonus

 1. Zarejestruj się w eWinner konto gracza.
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty w kwocie minimum 20 złotych.
 3. Skorzystaj z bonusu cashback.
 4. Ciesz się wygraną lub otrzymanym zwrotem cashback.

Warunki obrotu bonusem

Jeśli chcesz skorzystać z bonusów eWINNER, już podczas rejestracji zaznacz specjalny checkbox. Następnie dokonaj pierwszej wpłaty w wysokości przynajmniej 20 złotych. Jeśli Twój pierwszy zakład o stawce przynajmniej 20 złotych będzie wygrany, zachowasz swoją wygraną.

Jeśli przegrasz, dostaniesz zwrot stawki pomniejszonej o podatek (netto) bez konieczności obrotu. Możesz grać dalej lub wypłacić swój zwrot. Maksymalny zwrot to 100 złotych (przy stawce 113,64 złote lub wyższej). Odbierz cashback w 4 krokach:

 • Wpłać minimum 20 złotych.
 • Zagraj kupon SOLO lub AKO.
 • Odbierz wygraną lub zwrot stawki do 100 złotych.
 • Jeśli przegrasz, odbierz cashback bez wymogu obrotu.

Później możesz skorzystać z bonusu od drugiego depozytu. Wpłać minimum 20 złotych i odbierz połowę zrealizowanego depozytu, maksymalnie do 500 złotych (przy wpłacie 1000 złotych). Zagraj równowartością wpłaty w zakładach pojedynczych lub akumulowanych po kursie minimalnym kuponu 1.50.

Otrzymasz bonus z wymogiem 6-krotnego obrotu w ciągu 30 dni. Do obrotu wliczają się kupony SINGLE i AKO z kursem minimalnym 2.50.

Inne promocje w eWINNER

Operator eWINNER ma też inne promocje, z których mogą korzystać gracze na co dzień. Przede wszystkim to wiele okazji do zdobycia freebetów, czyli darmowych zakładów, ale nie tylko.

E-sport bez podatku

Zagraj kupon na e-sport, który składa się z minimum 3 zdarzeń każde o kursie 1.20. Każdy taki kupon będzie zakładem bez podatku. Dzięki temu Twoja potencjalna wygrana będzie o 12% wyższa niż normalnie.

Wirtualne Poniedziałki

Graj sporty wirtualne w eWINNER w każdy poniedziałek. Wrzuć na kupon przynajmniej 3 zdarzenia, a eWINNER zwiększy Twoją wygraną o podatek.  Dzięki temu na Twoje konto trafi 100% wygranej.

Combo Dnia

Combo Dnia to najwyższe kursy na najpopularniejsze wydarzenia sportowe. W ramach Combo eWINNER podwyższa kursy na poszczególne zdarzenia z różnych dyscyplin.

4x freebet 25 złotych na żużel

Wytypuj kupon za 49 złotych przynajmniej z jednym zdarzeniem z oferty żużla. Niech minimalny kurs kuponu wynosi 2.50. W zamian otrzymasz freebet w wysokości 25 złotych. Możesz nim zagrać kupon o kursie maksymalnym 10.00. Taki bonus możesz odebrać w piątek, sobotę, niedzielę oraz poniedziałek.

Freebet na 2. Ligę

Postaw kupon z kompletem wydarzeń z 2. Ligi polskiej, aczkolwiek muszą to być wyłącznie zakłady 1×2. Kupon musi być postawiony za minimum 20 złotych. W zamian odbierzesz freebet, którego wysokość będzie zależeć od liczby bramek w kolejce, gdzie 1 gol to 1 złotówka.

Kod bonusowy eWINNER

Przynajmniej na razie nie masz obowiązku wpisywania kodu promocyjnego w eWINNER. Najważniejsze, abyś zaznaczył checkbox, że chcesz skorzystać z bonusów. Możliwe jednak, że kod przyda się w przyszłości, na przykład przy czasowych promocjach. Dlatego warto być na bieżąco z promocjami eWINNER.

Jak przebiega w eWinner rejestracja Konta Gracza?

W eWinner rejestracja Konta Gracza jest szybka i prosta. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami.

eWINNER rejestracja konta
 1. Przejść na stronę bukmachera przez nasz przycisk
 2. Kliknij okno Zarejestruj się w górnym prawym rogu strony bukmachera i wpisz w odpowiednie pola dane użytkownika (e-mail, numer telefonu, hasło, kod promocyjny eWINNER – nie jest wymagany).
 3. Zaznacz okno Chcę otrzymać  bonusy powitalne i zgody marketingowe
 4. Kliknij przycisk Dalej. Podaj dane osobowe (imię, nazwisko, obywatelstwo, państwo urodzenia, numer PESEL, miasto, kod pocztowy, ulicę, numer domu, numer mieszkania)
 5. Wprowadź kod SMS, który przyszedł na Twój telefon komórkowy
 6. Zaznacz zapoznanie się z regulaminem, poprawność danych osobowych itp

Konto tymczasowe i stałe w eWinner pl

Rejestracja na eWinner pl jest jednoznaczna z założeniem tymczasowego betKonta, które ma pewne ograniczenia, tj.:

Konto tymczasowe

Konto tymczasowe ważne jest przez 28 dni od daty rejestracji. W tym terminie należy dokonać pełnej rejestracji, co wiąże się z przesłaniem skanów odpowiednich dokumentów, czyli weryfikacją. Stałe betKonto pozwala na:

Konto stałe

Dla dokonania weryfikacji, pełnej rejestracji i założenia betKonta stałego należy:

 1. załączyć na swoim Koncie Gracza skany lub fotografie dowodu osobistego (z widocznymi danymi osobowymi, datą urodzenia, numerem dowodu tożsamości oraz terminem jego ważności)
 2. podać numer polskiego rachunku bankowego
 3. zaakceptować oświadczenie o zgodności ze stanem faktycznym podanych w procesie rejestracji danych oraz danych z dowodu osobistego.

Czy eWinner to bukmacher internetowy legalny?

Bukmacher internetowy legalny w Polsce to taki, który posiada licencję Ministerstwa Finansów RP. Co istotne, polski rząd udziela koncesji oddzielnie na:

W przypadku tego bukmachera jest to:

Bukmacher na razie nie zamierza ubiegać się o licencję na zakłady oferowane w punktach stacjonarnych. Najprawdopodobniej, przynajmniej na razie, zostanie w Internecie.

Opinie o eWinner

Bukmacher eWinner to nowy podmiot na rynku zakładów wzajemnych w Polsce, który ze swoim serwisem wystartował z końcem września 2019 roku. Czy eWinner opinie będzie mieć na tyle pochlebne, że szybko przyciągnie do siebie nowych graczy?

Wygląda na to, że wielu użytkowników Fortuny, STS, forBET, LV BET i innych legalnych bukmacherów może przenieść się na eWinner. Nie dość, że to legalny bukmacher internetowy w Polsce, ma on również bardzo atrakcyjną ofertę powitalną i niezłe kursy. Jaki jest eWinner?

Czy niebawem będzie to bukmacher legalny w Polsce numer 1?

Z takimi zapowiedziami na razie należy się wstrzymać, ale jest szansa, że w niedalekiej przyszłości dołączy on do czołówki bukmacherów online, które działają zgodnie z polskim ustawodawstwem.

Kto stoi za eWinner sp. z o.o.?

Jeżeli szukać informacji o eWinner, KRS wskazuje, że eWinner sp. z o.o. została założona w 2017 roku. Członkowie reprezentacji:

Bogate zaplecze eWinner.pl

Spółka w całości należy do Aleam sp. z o.o., która z kolei jest własnością spółki komandytowo-akcyjnej Stefczyk Nieruchomości – Towarzystwo Zarządzające Skok. Właśnie ta spółka jest właścicielem Stefczyk Finanse o kapitale zakładowym w wysokości 250 mln zł.

To akurat plus, ponieważ świadczy o dużym i pewnym zapleczu finansowym. Uwagę należy jeszcze zwrócić na dwa podmioty z udziałami w Stefczyk Nieruchomości. Wszystkie firmy są zarejestrowane w tym samym miejscu co eWinner.pl: Gdynia, ul. Legionów 126-128 tj.:

Podatek od gry w eWinner Polska

Jeżeli kogoś interesuje legalny bukmacher, ranking firm oferujących zakłady wzajemne na pierwszym miejscu na pewno miałby firmę, która nie pobiera podatku. W Polsce to jednak niemożliwe, a jeżeli jakiś bukmacher oferuje grę bez podatku, oznacza to, że pokrywa go z własnej kieszeni, jak dawniej robił to forBET. W eWinner Polska takiej opcji (przynajmniej na razie) nie ma. Podatek wynosi:

Jak legalnie ominąć podatek?

W drugim przypadku warto omijać prawo, jednocześnie go nie łamiąc. Wystarczy rozbijać większe kupony na dwa lub kilka mniejszych z proporcjonalnie podzieloną stawką, aby wygrana na jednym kuponie nie przekraczała 2280 PLN.

Bardzo możliwe, że również na eWinner pl będzie można znaleźć promocje częściowo znoszące podatek. Przy podatku 12-procentowym od zakładów, jeżeli to możliwe, warto korzystać z:

Czy w eWinner zakłady bukmacherskie są różnorodne?

Jak każdy bukmacher, również i eWinner zakłady bukmacherskie ma bardzo różne. Oczywiście najpopularniejsze dyscypliny, które są najszerzej rozbudowane to:

Rzecz jasna można tu znaleźć również mniej popularne dyscypliny, np.:

Czym są w eWinner zakłady Custom Bet?

Oryginalnym dodatkiem są w eWinner zakłady Custom Bet. Najprościej rzecz ujmując, jest to zakład na życzenie. Wystarczy wejść w zakładkę Custom Bet, która jest dostępna do kliknięcia bezpośrednio ze strony głównej i wypełnić formularz, na który dział bukmacherski odpowiada w ciągu 12 godzin.

To narzędzie dla wszystkich tych, którzy chcą zaproponować autorski zakład do oferty bukmachera. Co kluczowe, tyczy się to nie tylko dyscyplin sportowych, ale również wydarzeń z zakresu polityki, rozrywki czy kultury. Przy zgłaszaniu propozycji należy podać:

Zakłady LIVE w eWinner

Zakłady na żywo w swojej ofercie ma każdy bukmacher. Pozostaje pytanie, jak szeroką ma on ofertę na grę LIVE. Przynajmniej na razie, eWinner wypada na tym tle słabiej od wielu bukmacherów o dłuższym stażu.

Oczywiście gra LIVE jest możliwa, ale sporo do życzenia pozostawia jej zakres. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości się to zmieni. Oczekujemy udostępnienia streamingu z meczów, który u nowych bukmacherów jest bardzo rzadko dostępny.

Na razie graczom pozostaje bardzo przyjemny w odbiorze tracker.

Metody płatności w eWinner: wpłaty i wypłaty

W eWinner wpłaty dokonać można na dwa sposoby, co ukazuje poniższa tabela.

Metoda depozytuCzas realizacji wpłaty
szybki przelew bankowynatychmiast
karta płatniczanatychmiast
BLIKnatychmiast

Ograniczenia w dokonywanych płatnościach

Konto można zasilać:

Z kolei wypłaty wygranych możliwe są tylko:

Czas realizacji wypłaty uzależniony jest od banku, w jakim gracz posiada rachunek. Jeśli bank gracza obsługuje przelewy natychmiastowe, środki mogą się na nim znaleźć nawet w kilka minut. W przeciwnym wypadku zostaną zaksięgowane na rachunku przy najbliższej sesji rozliczeniowej banku.

Jak zasilić Konto Gracza w eWinner krok po kroku:

Krok 1. Zaloguj się na Konto Gracza w eWinner.

Wpłata 1 w eWINNERKrok 2. Przejdź do sekcji Konto Użytkownika → Wpłata. Wybierz metodę płatności i podaj kwotę składanego depozyt. Następnie złóż depozyt.

Wpłata 2 depozytu w eWINNER

Jaka jest strona eWinner?

Strona eWinner nie rzuca na kolana, ale jest prosta i czytelna, a przecież o to tutaj chodzi. Stworzona w jasnej kolorystyce witryna nie bije po oczach, ale jest in plus, co zresztą potwierdzają opinie użytkowników o eWinner. Stronie nie można więc mieć nic do zarzucenia. W stopce strony umieszczone są informacje o bukmacherze i info przydatne dla gracza. Z poziomu witryny głównej gracz może również przenieść się do najważniejszych zakładek, a w tym:

eWinner mobile, czyli aplikacja mobilna

W końcu bukmacher zainwestował w pełni profesjonalną: eWINNER mobile app, przez co gra z poziomu urządzeń mobilnych jest jeszcze prostsza.

Obecnie aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem Android, a więc dominującym system operacyjny smartfonów.

Wkrótce pojawi się również eWINNER mobile na urządzenia obsługujące system iOS.

Warto pamiętać, że z uwagi na politykę sklepu Google Play, aplikacji na Androida nie można pobrać od Google’a, a wyłącznie ze strony internetowej bukmachera.

Po jej instalacji użytkownik ma dostęp do pełnej oferty bukmachera eWINNER, łącznie z promocjami i zakładami LIVE. Zyskuje również całkowitą kontrolę nad swoim kontem, mogąc na przykład dokonywać wpłat czy wypłat.

Jak grać przez aplikację?

 1. Ściągnij plik instalacyjny ze strony internetowej bukmachera.
 2. Zmień ustawienia w telefonie, udzielając zgody na pobieranie plików spoza sklepu Google Play.
 3. Odszukaj pobrany plik i rozpocznij jego instalację.
 4. Brawo, właśnie zainstalowałeś apkę  eWINNER. Uruchom aplikację i baw się dobrze!

W eWinner aplikacja mobilna nie była dostępna od początku działania serwisu. Przez pierwsze miesiące eWinner mobile była stroną przeglądarkową. Doskonale i szybko wczytująca się na urządzeniach typu smartfon, ale tylko tyle — bez osobnej apki.

Czy bukmacher eWinner jest wiarygodny i bezpieczny?

Przed wyborem bukmachera wielu graczy zwraca uwagę na bezpieczeństwo i wiarygodność danego podmiotu. Zwłaszcza wówczas, kiedy jest to nowy bukmacher można mieć pewne wątpliwości co do jego wiarygodności. Jednak bukmacher eWinner nie daje powodów do obaw.

Jest bezpieczny, wiarygodny i ma duże zaplecze finansowe. Nie ma więc obaw, że nawet wysokie wygrane nie zostaną wypłacone. Niepodważalnie jest to również legalny bukmacher. 2017 to data założenia całej spółki, rok później (październik 2018) firma dostała licencję, a po kolejnych jedenastu miesiącach umożliwiała już grę online.

eWinner sp. z o.o. – właściciel bukmachera

Właścicielem bukmachera jest eWinner sp. z o.o. To spółka zarejestrowana w Gdyni, której prezesem jest Grzegorz Nowak. O powiązaniach właścicieli będzie w późniejszej części recenzji. Tutaj wypada wspomnieć, że bukmacher eWinner, od Ministerstwa Finansów RP, otrzymał polską licencję o numerze PS4.6831.29.2017 na oferowanie zakładów bukmacherskich w internecie w dniu 30 października 2018 roku, startując niecały rok później – 25 września 2019 roku.

Czy ten legalny polski bukmacher online w niedalekiej przyszłości stanie się jednym z hegemonów na krajowym rynku zakładów wzajemnych? To się dopiero okaże, ale są przesłanki, które pozwalają tak twierdzić. Dane bukmachera przedstawiają się następująco:

Obsługa klienta w eWINNER

Żadnego problemu nie ma również z kontaktem z supportem. W eWINNER jest on dostępny w trzech formach, choć nie przez całą dobę, a jedynie w godzinach 08:00-23:00. Poza tym warto spojrzeć na bardzo szeroko rozbudowany dział FAQ. Gracze, którzy nie chcą lub nie mogą skontaktować się z supportem, znajdą tam wiele przydanych informacji.

Biuro Obsługi Klienta dla graczy dostępne jest przez:

Oceny bukmachera eWinner: opinie graczy i ekspertów

Jaki legalny bukmacher jest najlepszy? Czy to eWinner? Bez wątpienia to bardzo dobry bukmacher, a przynajmniej na takiego się zapowiada. Dlatego eWinner opinie z pewnością będzie mieć pozytywne, przynajmniej w zdecydowanej większości.

Bukmacher ma bardzo ciekawą ofertę, choć minusem jest wąska oferta zakładów na żywo. Duży plus należy się bukmacherowi za bonus powitalny, który wynosi aż 650 PLN. Poza tym ciekawym dodatkiem jest formularz do zakładów na życzenie – Custom Bet. Oczywiście jest to podmiot wiarygodny i legalny.

 • Licencja Ministra Finansów RP, legalny bukmacher z Polski
 • Niezłe kursy, oferta na sporty wirtualne, zakłady na życzenie „Custom Bet”
 • Atrakcyjny bonus powitalny do 650 PLN
 • Konto tymczasowe
 • Czytelna i funkcjonalna strona internetowa
 • Niskie limity wpłat i wypłat
 • Strona mobilna
 • Łatwy i szybki kontakt z supportem przez 365 dni w roku
 • Brak możliwości wpłaty przez e-portfele
 • Brak aplikacji mobilnej
 • Wymóg pełnej rejestracji w ciągu 28 dni od założenia konta
 • Brak streamingu video z wydarzeń z oferty LIVE
 • Wąska oferta zakładów na żywo

FAQ: eWINNER

Czy warto obstawiać w eWINNER zakłady bukmacherskie?

I tak, i nie. TAK, jeżeli wziąć pod uwagę zakłady pre-match. Nie, jeśli liczyć tylko zakłady na żywo. Nad tym eWinner ciągle musi pracować, by być naprawdę atrakcyjnym w przyszłości.

Czy polski bukmacher eWINNER jest legalny?

Tak, eWINNER to legalny bukmacher: Sp. z o.o. jest zarejestrowana w Gdyni. Bukmacher ma też licencję od Ministerstwa Finansów wydaną 30.10.2018 roku.

Rejestracja w eWINNER zakłady bukmacherskie, czy się opłaca?

Rejestracja będzie się opłacać. Jako że konkurencja na rynku legalnych bukmacherów jest coraz większa, można się spodziewać atrakcyjnego bonus powitalnego, wysokich kursów, ładnej szaty graficznej, dobrej obsługi klienta itp.

eWINNER: kiedy rozpoczął działalność?

Od kiedy eWinner działa legalnie? Spółka powstała w 2017 roku, rok później dostała licencję na zakłady online, a serwis bukmacherski eWinner ruszył pod koniec września 2019 roku.

Komentarze
 1. Janusz pisze:

  Czy jeżeli założyłem konto tymczasowe, to mogę je skasować i stworzyć nowe dla siebie? Przykładowo, gdy popełniłem błąd przy rejestracji i nie otrzymałem bonusu powitalnego?

  1. Bartek pisze:

   Hej, w takim wypadku polecamy kontakt z konsultantem na stronie. Chat dostępny jest 7 dni w tygodniu od 8 do 23.

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję