etoto logo

ETOTO Bonus i Opinie

Zaktualizowano: 16/02/2023
Autor Anna Gwiazda Zaktualizowano 16/02/2023
Bonusy
4
Na podstawie ogólnych bonusów
Etoto ma najwyższy procentowo bonus na rynku – 200%. Za pierwszy depozyt możesz zgarnąć darmowe 100 złotych. Potrojenie depozytu to dobra oferta, natomiast kwota maksymalna jest bardzo niska. Rekompensuje to brak konieczności obrotu bonusem i proste warunki obrotu depozytem.
Bonus powitalny
200% od 1. depozytu
Inne promocje
Freebet do wykorzystanai w aplikacja, Liga VIP. Mixbet
VIP
tak, za zaproszenie
Kluczowe wymagania
obrót 1x depozytem
kurs min. 2.50
w ciągu 30 dni
Metody płatności
3.5
Na podstawie wpłat i wypłat
Niezbyt szeroka oferta metod płatności. Konkurencja potrafi mieć ich więcej. Na plus obecność BLIK-a.
Deposits (4 in total)
Opłata: 0%
Min: 1 PLN
Opłata: 0%
Min: 1 PLN
Opłata: 0%
Min: 1 PLN
Opłata: 0%
Min: 1 PLN
Withdrawals (1 in total)
Min: 1 PLN
Gry i dostawcy
4
Ogólna ocena gier i dostawców
Niezła, szeroka oferta na zakłady sportowe i specjalne. W Etoto zagrasz zakłady z większości sportów drużynowych oraz indywidualnych – letnich i zimowych.
Rodzaje gier
Bezpieczeństwo
5
Ogólna ocena bezpieczeństwa
Etoto to legalny polski bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów. Stąd wymagana jest też dodatkowa weryfikacja graczy. Firma ma też szyfrowaną, bezpieczną stronę WWW i przestrzega ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO).
Obsługa klienta
3.5
Ogólna ocena obsługi klienta
Etoto chwali się, że oferuje kontakt z supportem poprzez czat na żywo w godzinach od 09:00 do 22:00. Połączenie z konsultantem jest szybkie, a pracownicy supportu kompetentni. Poza tym możesz skontaktować się z supportem poprzez e-mail ([email protected]).
Czat na żywo
9:00-22:00
Numer telefonu
E-mail
Mobile
4
Ogólne wrażenia z korzystania ze strony
Solidny bukmacher o stronie łatwej w nawigacji. Dobre miejsce do składania zakładów wzajemnych bez ryzyka złamania prawa.
zakłady na żywo w ETOTO
Oferta
100 zł Bonus
200% od 1. depozytu
Anna Gwiazda
Anna Gwiazda
Redaktor Naczelna
ETOTO zyskuje ostatnio coraz większą popularność. Jego mocną stroną jest np. naprawdę dopracowana aplikacja mobilna. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko transmisji wydarzeń sportowych na żywo.
Anna Gwiazda Redaktor Naczelna

Etoto: recenzujemy bonus powitalny i ofertę młodego bukmachera

O tym bukmacherze opinie są zróżnicowane. Jedni chwalą dostępny w etoto bonus na start, drudzy doceniają freebety dla aktywnych graczy, inni natomiast utyskują na skromną ofertę.

Podzielone zdania dotyczące sposobu organizacji zakładów wzajemnych są, jak wiadomo, siłą napędową rozwoju marki. W swojej recenzji poddaję etoto kompleksowej ocenie.

 • bonus w formie gotówki,
 • wysoka wartość procentowa premii,
 • brak konieczności obrotu bonusem,
 • proste warunki obrotu depozytem.
 • niska maksymalna kwota bonusu,
 • konieczność obrotu depozytem.

W etoto bonus bez obrotu?

Bonus
bonusy 2/4 column
Bonus
cash bonus 200% do 100 zł
Freebet
tak, 20 złotych na aplikację mobilną
Inne promocje
Obrót
Kod promocyjny
brak
Minimalny kurs
2.50
Odbierz bonus

Przygotowany przez etoto bonus powitalny to niewątpliwie oferta inna niż wszystkie. Bukmacher przekonuje, że jego bonus nie wymaga obrotu. Postanowiłem to sprawdzić. Okazuje się, że jest to stwierdzenie nieco na wyrost, lecz oferta etoto i tak jest interesująca, a na pewno oryginalna. Aby wypłacić otrzymany od etoto bonus, nie musisz stawiać za niego zakładów.

Jednak do uwolnienia środków bonusowych niezbędne jest wykonanie obrotu depozytem. Warunki obrotu narzucone przez etoto zdecydowanie wyróżniają bonus od etoto na tle konkurencji. Większość bukmacherów wymaga obrotu bonusem, często wielokrotnego. Przemawia to na korzyść etoto, ale powinieneś przy tym pamiętać, że u wielu bukmacherów nie musisz stawiać za depozyt, aby uwolnić premię.

etoto bonus

Moim zdaniem bonus powitalny w Etoto to dobra opcja szczególnie dla graczy z mniejszym kapitałem na grę. Nie przekonuje mnie maksymalna wysokość bonusu, która wynosi 100 zł. Przy bonusach konkurencji oferta etoto wygląda blado. To duży minus, jednak ostatecznie zaproponowany przez etoto bonus oceniam umiarkowanie pozytywnie.

Plusy bonusu etoto
 • Aż 200% od pierwszego depozytu
 • Przejrzyste i warunki bonusowe
 • Niewymagający obrót
 • Przyzwoity minimalny kurs na zdarzenie
 • Niska wpłata minimalna
Minusy bonusu etoto
 • Konkurencja posiada więcej bonusów do wyboru
 • Niski maksymalny bonus

Moja opinia o bonusie powitalnym Etoto

Uważam, że bonus w Etoto to całkiem atrakcyjna promocja. Jeszcze lepiej, gdyby bonus od 1. depozytu był wyższy pod względem kwoty. Maksymalnie możesz odebrać 200 złotych, a to dość mało.

Mimo wszystko na pewno warto skorzystać z bonusu Etoto. Szczególnie promocja powinna przypaść do gustu każdemu, kto ma mniejszy budżet na grę. Z drugiej strony nawet bardziej doświadczeni gracze, którzy chętnie grają za wyższe stawki, chętnie skorzystają z bonusu 200%. Wciąż takie bonusy to rzadkość wśród operatorów zakładów bukmacherskich.

Jak odebrać bonus etoto krok po kroku

Jeżeli chcesz odebrać w Etoto bonus powitalny, teraz jest to naprawdę proste. Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją, a już za chwilę będziesz cieszyć się bonusem 200% na grę u bukmachera Etoto:

Jak odebrać bonus

 1. Zarejestruj się w etoto z naszego polecenia.
 2. Dokonaj wpłaty depozytu w wysokości min. 1 zł.
 3. Obstaw zakłady za wysokość depozytu
 4. Po rozliczeniu wszystkich zakładów bonus będzie gotowy do wypłaty.

Warunki obrotu bonusem od etoto

W opisie i regulaminie bonusu od etoto przeczytasz, że nie wymaga on obrotu. Zwróć jednak uwagę na konieczność obrotu całością środków gotówkowych, które wpłaciłeś. Dopiero po dokonaniu nimi obrotu na warunkach narzuconych przez bukmachera, bonus zostanie uwolniony. Zatem tak naprawdę etoto po prostu przerzuciło konieczność wykonania obrotu z bonusu na depozyt.

Tak czy inaczej, bonus nie jest dostępny do wypłaty od razu po odebraniu. Musisz spełnić warunki, które jednak są bardzo proste. Doświadczony typer raczej nie będzie miał problemu z wykonaniem 1 obrotu depozytem. Aby uwolnić i wypłacić bonus, pamiętaj o poniższych warunkach:

 • bonus jest równy 200% depozytu,
 • maksymalna wysokość premii to 100 zł,
 • wpłata minimalna to 1 zł,
 • uwolnienie bonusu wymaga 1-krotnego obrotu depozytem,
 • do obrotu zaliczane są tylko kupony AKO,
 • kurs kuponu to 2.50, a pojedynczych zdarzeń 1.3,
 • na wykonanie obrotu depozytem masz 30 dni od wpłaty.

Wymagania dotyczące obrotu bonusem w etoto są proste. Na tle zasad u konkurencji wypadają bardzo dobrze. Bonus jako całość prezentuje się już nieco gorzej. Wielu rywali, jak choćby LVBet, posiada lepszą ofertę. Jednak ostatecznie oferowany przez etoto bonus uważam za całkiem niezły.

Kod bonusowy w etoto?

Aby odebrać maksymalny bonus, wystarczy rejestracja w serwisie i spełnienie warunków obrotu. W etoto kod bonusowy nie jest potrzebny.

Dzięki temu w etoto zakłady bukmacherskie są proste do postawienia, a każdy ma szansę na równe traktowanie w kwestii przyznawanych promocji.

Inne promocje bukmachera

Jako gracz możesz też korzystać z promocji dla aktywnych graczy. W każdym momencie jest to kilka różnych promocji. Dlatego pamiętaj, aby regularnie sprawdzać, jakie promocje Etoto przygotował dla graczy w danym okresie. Poniżej przedstawiam kilka takich promocji.

Mixbet w etoto

etoto dołącza do grona bukmacherów, umożliwiających obstawianie wielu typów z danego zdarzenia na jednym kuponie. Na razie opcja jest dostępna tylko dla meczów piłki nożnej.

Freebet do wykorzystania w aplikacji

Dokonaj swojej pierwszej wpłaty, a otrzymasz freebet w wysokości 20 złotych do wykorzystania w aplikacji mobilnej. Darmowy zakład możesz wykorzystać w ciągu 7 dni. Pamiętaj, że wygrana z darmowego zakładu jest pomniejszona o stawkę freebeta.

Liga VIP

Bądź jednym z najbardziej lojalnych klientów Etoto, a dołączysz do Klubu VIP. Jako członek Klubu VIP Etoto możesz liczyć na wiele korzyści (priorytetowe wypłaty, osobisty asystent, bonus powitalny za członkostwo, specjalne bonusy i promocje, bonusy urodzinowe, wyjazdy VIP).

Żeby zostać członkiem Klubu VIP Etoto, musisz dostać specjalne zaproszenie. Bukmacher zwraca uwagę na lojalność, częstotliwość gry, zaangażowanie czy stawiane zakłady. Jeżeli myślisz, że zasługujesz na członkostwo w Klubie VIP, możesz też napisać na adres e-mail [email protected].

Trzeba sprawiedliwie przyznać, że promocje w Etoto dla stałych graczy wyglądają mocno średnio, jeżeli porównać je z tym, co oferuje najlepsza konkurencja. Na polskim rynku jednym z liderów w tym obszarze jest LV BET, gdzie jest bardzo wiele różnych promek dla graczy. W przypadku Etoto przede wszystkim są to freebety. Oczywiście, jeżeli jest na to szansa, warto odebrać taki bonus i zagrać kupon za darmowe środki.

ETOTO Nowe Konto krok po kroku

Wyjątkowa szybka rejestracja, by móc otworzyć na etoto Nowe Konto. Bukmacher reklamuje, że proces trwa tylko 90 s. W rzeczywistości jest to kilka minut, ale w porównaniu z innymi serwisami jest to i tak ekspresowe tempo. Sprawdź jak krok po kroku założyć Indywidualne Konto Klienta (IKK):

 1. Ze strony głównej w prawym górnym roku wejdź w ikonę Załóż Konto.
 2. Zostaniesz przekierowany w podzakładkę Bonusową, kliknij Skorzystaj z Bonusu i przejdź do formularza rejestracyjnego.
 3. Wypełnij formularz odpowiadając na wszystkie pytania zgodnie z prawdą. Następnie kliknij Załóż Konto. Teraz dołącz zdjęcie lub skan dokumentu (dowodu osobistego lub paszportu).
 4. Sprawdź mail podany podczas rejestracji, otrzymasz wiadomość o założeniu konta oraz statusie Twojej weryfikacji.
 5. Weryfikacja trwa kilka minut.

ETOTO Legalny Bukmacher – co z podatkiem od zakładów?

Firma ETOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2011 roku. Uzyskując licencję Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie zakładów wzajemnych w Polsce dołączyła do elitarnego grona legalnych bukmacherów.

Gdy w 2017 roku prezydent podpisał znowelizowaną Ustawę Hazardową w polskiej branży zakładów sportowych nastąpiło trzęsienie ziemi. ETOTO, śladem innych firm, przerzucił 12% podatek od wygranej na swoich graczy. Bukmacher oferuje w zamian dość wysokie kursy, promocje i bonusy, których celem jest odciążenie kieszeni typera. Wprowadzona usługa automatycznego wliczania podatku w postawiony zakład, ma uczynić grę bardziej komfortową dla użytkowników serwisu.

Uwaga! Nie można zapomnieć, że oprócz Ministerstwa podatki pobiera również Urząd Skarbowy. Dlatego od wygranej kwoty 2280 zł doliczany jest podatek w wysokości 10%.

Fakty o ETOTO zakłady bukmacherskie

Firma założona w 2011 roku ma stabilną pozycję na polskim rynku.

 1. ETOTO zakłady bukmacherskie prowadzi w punktach naziemnych (kilkadziesiąt w wielu większych i mniejszych miastach) oraz, w internecie
 2. Kierunki rozwoju oferty bukmacherskiej świadczą o wysokiej klasie serwisu, a świetnie zaprojektowana strona internetowa jest łatwa w nawigacji
 3. Widać, że bukmacher goni konkurencję wprowadzając ulepszenia serwisu online.
 4. Planowaną aplikację na urządzenia mobilne poprzedziła premiera doskonale zoptymalizowanej, przeglądarkowej wersji strony

Sprawdź naszą opinię o działalności etoto oraz ranking bukmacherów nim zaczniesz obstawiać.

ETOTO.pl wiarygodny bukmacher online

ETOTO organizuje zakłady na wydarzenia sportowe, społeczne i polityczne. Prowadzenie działalności w lokalach naziemnych oraz internecie wymaga otrzymania zgody odpowiedniego organu kontrolnego, którym w tym wypadku jest Ministerstwo Finansów.

Nadzór ministerialny nad spółką gwarantuje ochronę danych i bezpieczeństwo gry. Dodatkowo, ETOTO.pl wiarygodny bukmacher online, zabezpiecza serwis posiadając certyfikat SSL oraz stosując najnowsze i sprawdzone technologie. Wszystko po to, by nie zawieść zaufania swoich użytkowników.

Po wejściu na portal, w prawym dolnym rogu strony, odnaleźć można notkę dotyczącą podstawowych zasad serwisu. Warunki korzystania z portalu są banalnie proste: należy mieć +18 lat oraz mieć świadomość tego, że hazard może prowadzić do uzależnień. Realizując politykę Odpowiedzialnej gry, etoto zamieszcza również szereg dokumentów, które mają pomóc graczom chronić ich interesy, poznać ich prawa oraz obowiązki.

etotot Limity Gry / Zawieszenie Konta

Każdy posiadacz konta IKK w razie potrzeby może sam ustalić dzienne, tygodniowe oraz miesięczne limity depozytu, stawek oraz nietrafionych zdarzeń.

Wystarczy wejść na Moje konto → Ustawienia konta → Ograniczenia konta. Konto można również czasowo zawiesić. Aby to zrobić należy wejść na Moje konto → Ustawienia → Zawieszenie aktywności → wybierz okres → kliknij Potwierdź

Dodatkowe zabezpieczenie uniemożliwia cofnięcie wydanego polecenia zawieszenia konta w etotot. Bardziej radykalną formą jest wykluczenie konta na okres min. 3 miesięcy. W tym czasie użytkownik ma dostęp do IKK, ale nie może wykonywać transakcji finansowych.

ETOTO Zakłady Bukmacherskie na żywo

ETOTO zakłady bukmacherskie na żywo przygotował z dużą starannością. Do Zakładów live można przejść bezpośrednio ze strony głównej.

zakłady na żywo w ETOTO
Tabele zakładów live w ETOTO

W kolumnie po lewej stronie są zaprezentowane aktualne dyscypliny sportowe oraz rynki, których jest kilkadziesiąt. Znajdujące się sporty live to wzorcowy przykład podstawowego zestawu sportowego dla graczy online. Niemal każdy kibic znajdzie tu swoją ulubioną dziedzinę lub pokrewną. Próżno tu szukać niszowych dyscyplin, ale żelazną klasykę uzupełniają e-sporty oraz dość egzotyczna rozrywka jak siatkówka plażowa czy piłka wodna. Oto kompletna lista złotej trzynastki ETOTO zakładów bukmacherskich:

Na podstronie zamieszczono dodatkowe podzakładki, dzięki którym nawigacja ofertą na żywo staje się dziecinnie prosta. Pond kolumną z aktualnymi dyscyplinami są karty, takie jak: Wszystkie zdarzenia, podgląd zdarzeń, podgląd azjatycki, Kalendarz na żywo. Wszystkie zdarzenia są rozwinięciem kolumny po lewej stronie, czyli szczegółowo opisanymi rozgrywkami odbywającymi się w czasie rzeczywistym. Podgląd zdarzeń jest precyzyjnie pokazanymi możliwościami zakładów na dane zdarzenie z dodatkowo wydzielonymi kategoriami.

Typy zakładów różnią się od siebie w zależności od dyscypliny oraz konkretnego zdarzenia. Podgląd azjatycki jest to pionowe ułożenie treści dla aktualnych zdarzeń. Zamiast orientacji horyzontalnej -+ jest wertykalna ±. Kalendarz na żywo jest harmonogramem obecnych oraz przyszłych wydarzeń. Można zaplanować zdarzenia, aż na 4 dni kolejne dni.

Wizualizacje na żywo w ETOTO

Opiniując zakłady live nie można zapomnieć o wizualizacjach na żywo, które są dostępne dla wszystkich aktualnie rozgrywających się zdarzeń. Po prawej stronie panelu widnieje okienko „Postaw zakład”, pod którym znajduje się wizualizacja na żywo dla wybranego zdarzenia.

Rozmiar okna można zmieniać w zależności od potrzeb. Bardzo dobre zestawienie stonowanego koloru niebieskiego oraz czerwieni nakreśla ramy, w których użytkownik szybko się odnajduje. Niestety brak transmisji live, mimo dostępności wizualizacji na żywo, zdecydowanie obniża jakość serwisu.

ETOTO Metody Płatności

Metody płatności u bukmachera etoto są możliwe wyłącznie online. Bukmacher współpracuje ze skromną liczbą pośredników transakcji. Choć jak wiadomo, nie liczba, ale jakość usług jest najcenniejsza. Pod tym względem firma dość dobrze sobie radzi.

Transfer środków, które pojawiają się nierzadko już kilka minut na koncie użytkownika, również wynagradza przeciętną, na tle innych firm bukmacherskich w Polsce, ofertę transakcji online. Kwota minimalna, którą można zdeponować, wynosi 1 zł.

Natomiast środki można wypłacać już od 0,01 zł. Za realizację zleceń płatności nie są pobierane dodatkowe opłaty. Niebawem etoto zapewne dołączy do grona bukmacherów Tpay. Tymczasem wybierz jedną z form płatności i postaw swój pierwszy zakład:

Metody płatności etoto
NazwaOpłataMin.Czas oczekiwania
VISA0%1 PLNNatychmiast
VISA0%1 PLNNatychmiast
przelewy240%1 PLNNatychmiast
BLIK0%1 PLNNatychmiast
0%1 PLNNatychmiast
googlepay0%1 PLNNatychmiast
paysafecard0%1 PLNNatychmiast

Wpłata depozytu

Poniżej znajdziesz krótką instrukcję wpłaty depozytu w PZBUK. Cała procedura jest szybka i prosta.

Wpłata 1 depozytu w etoto

Wejdź do swojego konta etoto, klikając przycisk Zaloguj się w prawym górnym rogu ekranu.

Wpłata 2 depozytu w etoto

Następnie kliknij przycisk Wpłata.

Wpłata 3 depozytu w etoto

Na koniec wybierz metodę płatności i określ kwotę depozytu. Kliknij Wpłać.

Wypłata pieniędzy w 3 krokach:

 1. Wejdź do serwisu, zaloguj się w → Moje konto.
 2. Kliknij w zakładkę Wypłaty.
 3. Postępuj zgodnie z instrukcją (polecenie wypłaty można wykonać anulować przed zaksięgowaniem środków: wejdź w Historia transakcji → Anuluj).

Uwaga! Wypłacać można jedynie środki z Twojego Salda online (Saldo całkowite jest podglądem depozytu+bonusów, dla których wypłat należy spełnić osobne warunki). Zazwyczaj realizacja zlecenia trwa kilka minut. Jednak maksymalny czas oczekiwania metodą przelewów na konto wynosi 60 min. W przypadku transakcji w weekend oraz święta, realizacja zlecenia może nastąpić w kolejny dzień roboczy.

ETOTO oferta bukmacherska

ETOTO od początku działalności konkurował z doświadczonymi bukmacherami wysokimi kursami na zakłady online. Szczególnie w ostatnich miesiącach oferta internetowa bukmachera została sprofilowana tak, aby nawet najbardziej wymagający gracze byli zadowoleni z oferty firmy.

Obecnie zakłady przedmeczowe obejmują, aż 30 dyscyplin sportowych. Wśród wziętych dyscyplin są również modne sporty, m.in.:

Dodatkowo w ofercie odnaleźć można zakłady specjalne oraz e-sporty. Obie dziedziny zyskują rosnącą popularność w Polsce, a oferta bukmachera jest przygotowana na światowym poziomie. Kto wygra wybory 2020 w USA? Kto uzyska najwięcej głosów w kolejnych wyborach parlamentarnych w Wielkiej Brytanii? Z etoto można się zakładać niemal o wszystkie najważniejsze wydarzenia ze świata społeczno-politycznego.

Skoki narciarskie w etoto

Choć skoki narciarskie nie są w etoto głównym sportem, oferta bukmachera w tym zakresie jest bardzo ciekawa. Polski bukmacher musi przygotować atrakcyjną propozycję zakładów na skoki narciarskie, ponieważ krajowi typerzy je uwielbiają, a w etoto wiedzą o tym doskonale. U tego bukmachera możesz typować, jakie pozycje uzyskają w zawodach poszczególni skoczkowie z Polski i innych krajów.

Masz też możliwość typowania, kto z danej pary skoczków osiągnie lepszy wynik. Bardzo pozytywnie wypadają zakłady na żywo w skokach narciarskich. Szybko aktualizowane wyniki i kursy ułatwiają obstawianie. Musimy również wspomnieć o wysokich kursach, jakie na skoki narciarskie oferuje etoto. Uważam, że zakłady na skoki narciarskie w etoto to dobra propozycja.

Oferta Etoto – siatkówka

W Etoto siatkówka jest ważnym sportem. Na pewno jako gracz będziesz usatysfakcjonowany, jeżeli grasz ligi polskie. Oprócz podstawowych zakładów znajdziesz tutaj wiele rynków dodatkowych, w tym te na punkty poszczególnych zawodników. W zależności od rozgrywek możesz je też znaleźć w innych popularnych rozgrywkach w Europie. Oczywiście nawet bez tego w Etoto siatkówka daje duże możliwości do gry, ponieważ rynki zakładów są szerokie i dobrze rozbudowane. Zagrasz więc handicapy, linie punktów, zakłady na sety, dokładny wynik i kilka innych.

Oczywiście siatkówka w Etoto to również wszystkie kluczowe rozgrywki międzynarodowe – klubowe i reprezentacyjne. Pośród tych pierwszych zagrasz przede wszystkim rozgrywki Ligi Mistrzów i Mistrzyń, Puchar CEV i Puchar Challenge. Jeżeli grają reprezentacje, w zależności od tego, jaki jest to rok i okres w sezonie, możesz obstawiać m.in. MŚ, ME i pozostałych kontynentów, IO, Puchar Narodów, memoriały, turnieje towarzyskie czy eliminacje.

Jakość strony internetowej ETOTO pl

Czy jakość strony internetowej ETOTO pl w ostatnim czasie uległa zmianie na plus? Tak, czytelność i dostosowanie serwisu do potrzeb nawet najbardziej wybrednych graczy, są najważniejszymi udoskonaleniami portalu internetowego bukmachera.

Dzięki wprowadzeniu nowoczesnych rozwiązań przeglądarkowa wersja strony zaprojektowana dla telefonów komórkowych ładuje się szybko i bez problemów. Dlatego nawet brak aplikacji mobilnej jest łatwy do zniesienia.

Przemyślany układ treści na stronie bukmachera ETOTO

Szata graficzna pomaga w orientacji na stronie. Stonowany granat z elementami czerwieni, wskazującymi najważniejsze elementy serwisu, usprawnia nawigację. Użytkownicy z pewnością docenią przemyślany układ treści na stronie ETOTO.

 1. Na stronie głównej w lewej części serwisu znajduje się kolumna z dyscyplinami oraz polecanymi przez bukmachera zdarzeniami
 2. Po środku są prezentowane slajdy z dostępnymi promocjami, najważniejszymi rozgrywkami oraz zakładami live
 3. Po prawej stronie znajdują się okienka informacyjne dotyczące: rejestracji konta, postawienia kuponu, aktualnych zakładów live oraz kalendarz na żywo

Warto podkreślić, że z łatwością można tu odnaleźć dział pomocy, znajduje się on na samym dole wraz z aktualnymi promocjami oraz ofertą bukmachera.

ETOTO – mobilne zakłady bukmacherskie

ETOTO przez kilka ostatnich miesięcy pracował nad optymalizacją strony pod zakłady na telefony komórkowe oraz udostępnieniem natywnych aplikacji. Prace zakończyły się owocnie, gdyż bukmacher w swoim serwisie oferuje dwa typy bukmacherskich aplikacji mobilnych do pobrania:

 1. Aplikacja etoto na Android.
 2. Aplikacja etoto na iOS.

Warto dodać, iż za pomocą przeglądarkowej wersji strony, gracze również mają dostęp do serwisu online. W wersji mobile również nie jest potrzebny etoto kod bonusowy, by zdobyć bonus. Dodatkowo dla wszystkich użytkowników, którzy wybiorą zakłady na telefon oraz zakłady przez aplikacje bukmacherskie, firma przygotowała atrakcyjne promocje i bonusy. Zobacz co w ofercie mobile proponuje ETOTO:

Obsługa Klienta ETOTO

support 2/4 column
Telefon
Brak
Lokalizacja
Polska
Czat na żywo
Tak
Opłaty
Brak
E-mail
Dostępność
9:00-22:00, przez 7 dni w tygodniu
Języki
polski, angielski
Czas reakcji
Szybki

Na stronie Etoto znajdziesz informacje, że support pracuje w godzinach od 09:00 do 22:00, przez 7 dni w tygodniu. Dostępne metody kontaktu to:

Zwróć uwagę, aby do okna czatu przechodzić ze strony głównej (obok godziny i daty, pod polem logowania/rejestracji). Nie wchodź na czat poprzez sekcję Pomoc -> Czat, ponieważ przeniesiesz się tylko na stronę główną. Z supportem poprzez czat połączysz się w godzinach 9:00-22:00 przez 7 dni w tygodniu. Odpowiedzi są udzielane w języku polskim lub angielskim.

Poza godzinami pracy czatu możesz napisać na e-mail [email protected], a odpowiedź otrzymasz tak szybko, jak to możliwe. Możesz także poszukać odpowiedzi na swoje pytania w sekcji FAQ. Trzeba sprawiedliwie przyznać, że jest ona dobrze rozbudowana.

ETOTO – w jakich krajach prowadzi działalność?

ETOTO prowadzi działalność wyłącznie w Polsce. Firma ma trochę więcej ograniczeń niż inni polscy bukmacherzy online. Otwarcie konta w internecie, podczas gdy przebywa się za granicą jest kłopotliwe, a jeszcze trudniej zagrać.

Obsługa klienta jest pod tym względem również mało pomocna. Jest to ewenement na skalę kraju, gdyż zakłady w internecie udostępnia dla osób nieprzebywających w Polsce choćby LVBet, bukmacher podlegają temu samemu prawodawstwu co ETOTO.

Trudno ocenić inaczej strategię specjalistów firmy jak stratną – dla klientów oraz samej spółki. Strona jest dostępna wyłącznie w języku polskim, a walutą, którą można postawić kupon jest PLN – polski złoty. Na uwagę zasługuje fakt, że mimo braku tłumaczenia serwisu, konsultanci ETOTO mówią w językach: angielskim oraz niemieckim.

Czy warto obstawiać w ETOTO?

Oferta bukmacherska etoto nie ułatwia odpowiedzi na to pytanie. Firma ma skromny zestaw promocji i bonusów. Ów brak rekompensuje nowym graczom atrakcyjny Bonus Powitalny. Natomiast aktywni typerzy z pewnością docenią propozycje zawarte w pakiecie Liga VIP oraz ciekawe etoto freebety.

 1. Stosunkowo wysokie kursy oraz prostotę obsługi serwisu należy uznać za mocne atuty bukmachera
 2. Brak aplikacji mobilnej nie podnosi jakości portalu, ale przeglądarkowa wersja strony szybko się ładuje oraz udostępnia wszystkie niezbędne funkcje serwisu
 3. Wiele czynników wskazuje na to, że ETOTO będzie dążył do tego, aby znaleźć się w pierwszym szeregu najlepszych bukmacherów online
 4. Z pewnością warto śledzić poczynania portalu, gdyż z miesiąca na miesiąc oferta zakładów sportowych jest coraz bardziej atrakcyjna

FAQ: ETOTO

Jak zdobyć bonus w ETOTO?

Bonus powitalny w ETOTO jest bardzo atrakcyjny.

 1. Od pierwszej wpłaty można otrzymać dodatkowo 200% do 200 zł
 2. Nie trzeba spełniać tu żadnych dodatkowych warunków, ponieważ bonus do konta gracza jest dopisywany automatycznie

Jakie opinie zbiera ETOTO?

Z pewnością ETOTO nie jest tak popularnym bukmacherem, jak na przykład STS czy Fortuna. Mimo wszystko jest coraz powszechniejszy i zbiera naprawdę dobre opinie. Wynika to nie tylko z atrakcyjnego bonusu powitalnego, ale również szerokiej oferty czy atrakcyjnej szaty graficznej.

Kod bonusowy ETOTO, czy to gra warta świeczki?

Aby otrzymać bonusy od depozytu w ETOTO, nie trzeba nawet wpisywać dodatkowych kodów, gdyż środki bonusowe do konta są dopisywane automatycznie. Ważne natomiast, aby przy pierwszym freebecie zaakceptować jego ofertę w okienku pop-up. Wówczas po rejestracji i weryfikacji konta gracz otrzyma zupełnie darmowe 20 zł.

ETOTO daje bonus za aplikację?

Aplikacja ETOTO to obowiązek dla każdego użytkownika zarejestrowanego u tego bukmachera. Pozwala korzystać z jego oferty w każdej chwili z poziomu urządzenia mobilnego, jeżeli tylko ma ono połączenie z Internetem. ETOTO nie daje specjalnego bonusu za aplikację.

Co najważniejsze, aplikacja ETOTO ma wszystkie funkcje konta dostępnego na klasycznej stronie internetowej.

Czy ETOTO oferuje NBA?

Tak. Możesz śmiało stawiać na NBA w ETOTO.

Co to jest kasozwrot w ETOTO?

Kasozwrot to ciekawa opcja dla wszystkich użytkowników ETOTO, którzy obstawiają mecze tenisa. Po zapisaniu się do promocji gracze mogą otrzymać nawet zwrot 25% stawki do maksymalnie 100 zł jako środki bonusowe. Do promocji liczą się zakłady ze stawką minimalną w wysokości 50 zł.

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

100 zł Bonus
200% od 1. depozytu
Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję