ebetx-logo

BetX Bonus i Opinie

Zaktualizowano: 30/01/2023
Autor Anna Gwiazda Zaktualizowano 30/01/2023
Informacje
Bonus 1469 zł w STS
Zasady i warunki w tym:
100% od 1 dep. do 1200 zł
29 zł freebet bez depozytu

200 zł zakład bez ryzyka

20 zł na sporty wirtualne
20 zł na Betgames
Kod promocyjny KODSTSVIP
zbr200 lub 200zbr
Metody płatności Visa, MasterCard, Dotpay, BLIK, Przelew bankowy, Przelewy24, SkyCash
Licencja Polska
Ostatnia aktualizacja Sprawdzono w
Best alternative
sts logo 300
STS Bonus i Opinie
1660 zł Bonus
Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP
Anna Gwiazda
Anna Gwiazda
Redaktor Naczelna
Anna Gwiazda Redaktor Naczelna

Czym przekonuje BetX jako nowy bukmacher na polskim rynku?

Czy BetX, jako nowy bukmacher na polskim rynku, ma szansę zaistnieć przy tak dużej konkurencji?

Mówimy: SPRAWDZAM!

Oferta bukmacherów w Polsce jest coraz szersza. Pojawiają się nowi gracze, którym nie łatwo przebić się na rynku, zwłaszcza że wciąż na polskich graczy otwartych jest wielu bukmacherów z zagranicy (np. bet-at-home).

Zapraszamy do lektury↓

Rekordowy bonus powitalny BetX. Do 7777 zł w gotówce!

W dobie tak ogromnej konkurencji nowy bukmacher na polskim rynku musi przekonać wysoką promocją powitalną, by zbierać dobre opinie.

Tak postąpił bukmacher BetX. Bonus powitalny to w tym przypadku aż do 7777 PLN. Jednak niezwykle trudne warunki obrotu, pamiętaj, że STS ma podobną ofertę i dużo prostszy regulamin.

Bonus BetX Polska nie jest automatycznie dopisywany do konta, ale uwalniany w 4 krokach po 25% jego wartości.

bonus powitalny betx

Jeżeli jednak przyjrzymy mu się bliżej, można mieć pewne zastrzeżenia. Bonus BetX Polska nie jest automatycznie dopisywany do konta, ale uwalniany w 10 krokach po 10% jego wartości.

Plusy BetX
 • Wysoki bonus do 7777 PLN
 • Niska wpłata minimalna w wysokości 10 PLN
 • Bonus ważny do 7 dni od daty rejestracji
 • Bonus uwalniany w 4 etapach
 • 60 dni na wykonanie obrotu bonusem
Minusy BetX
 • Brak automatycznego dopisania środków bonusowych
 • Do obrotu zaliczane tylko kupony AKO z minimum 3 zdarzeniami

Warunki obrotu bonusem powitalnym

Po zasileniu Konta Gracza, Twój Bonus Powitalny zostanie wstępnie aktywowany. Nie jest jednak jeszcze gotowy do obstawiania i wypłat. W tym celu musisz obrócić depozytem. Warunki obrotu depozytem, aby uwolnić bonus powitalny w BetX przedstawiają się następująco:

Co oznacza odblokowywanie bonusu BetX etapami?

Odblokowanie całego bonusu BetX jest umiarkowanie trudne. Pewnym ułatwieniem jest uwalnianie go etapami. Bonus jest uwalniany w 4 etapach. Na czym to polega? Najlepiej wytłumaczyć to na przykładzie.

Przykład:

Po spełnieniu 25% obrotu(1000zł), na Twoim koncie zostanie zaksięgowane 25% premii(250zł). Po wykonaniu kolejnego kroku, na koncie pojawi się kolejna transza. W sumie musisz dokonać 4 obroty po 1000 zł każdy, aby uwolnić bonus BetX 4x250zł.

Co oznacza odblokowywanie bonusu BetX etapami?

Odblokowanie całego bonusu BetX jest trudne. Zwłaszcza przy wpłacie powyżej 1200 PLN, kiedy kurs minimalny kuponu musi wynieść 4.00.

Dlatego firma poszła na rękę graczom. Bonus jest uwalniany w 10 etapach. Dobrze obrazuje to poniższy przykład.

Przykład:

Premia za pierwszą wpłatę zostanie wypłacona w 10 krokach. Po spełnieniu:

Po wykonaniu wszystkich 10 kroków otrzymasz łącznie 10 × 100 PLN, czyli całą wartość składanego depozytu.

Podwójne Wejście + Grasz To Masz + Boomerang = dodatkowe bonusy BetX

W BetX bonus gotówkowy do 7777 PLN to tylko jedna z promocji przygotowanych dla nowych użytkowników. Jednocześnie bukmacher przygotował trzy inne bonusy dla nowych graczy:

Zagraj bez ryzyka do 50 PLN w BetX Polska!

Zakład bez ryzyka w BetX Polska przysługuje wszystkim nowym użytkownikom. Jego wysokość określa wartość pierwszego depozytu.

Jeżeli zakład będzie przegrany, otrzymasz od bukmachera zwrot w postaci Darmowego Kuponu do 50 PLN. Aby wypłacić środki, wystarczy, że zagrasz Darmowy kupon w zakładach po kursie 1,01.

Warunki Bezpiecznego Zakładu BetX:

Grasz to grasz – zgarnij bonus w BetX dla aktywnych

Im więcej przeznaczysz na zakłady, tym wyższy bonus od BetX dostaniesz. Wysokość bonusu jest uzależniona od obrotu, jaki wykonałeś w poprzednim miesiącu kalendarzowym. Obrazowo prezentuje to poniższa tabela:

Wartość miesięcznego obrotuWartość bonusu
500 – 1999,99 zł10 zł
2000 – 4999,99 zł20 zł
5000 – 9999,99 zł50 zł
10 000 – 19 999,99 zł100 zł
20 000 zł200 zł

Boomerang, czyli przegraj, a i tak wygraj

Postaw zakład kumulowany o kursie łącznym min. 200, a otrzymasz wynagrodzenie nawet, jeśli nie trafisz jednej selekcji. W takim przypadku bukmacher wypłaci Ci 10-krotność stawki, nie uwzględniając podatku! Maksymalny kurs pojedynczego zdarzenia to 8.0, a maksymalna kwota bonusu wynosi 1000 zł.

Jak zarejestrować się w BetX?

W BetX rejestracja Konta Gracza jest szybka i prosta. Nie różni się niczym od zakładania konta u innych bukmacherów.Rejestracja w BetX

Proces rejestracji zamyka się w czterech krokach:

 1. Szczegóły konta (nazwa użytkownika, hasło, e-mail, numer telefonu).
 2. Dane osobowe (imię, nazwisko, PESEL, płeć, data urodzenia, adres).
 3. Bezpieczeństwo i warunki (pytanie bezpieczeństwa i odpowiedź, kod captcha, ewentualny kod promocyjny, zgody marketingowe, oświadczenie o pełnoletności).
 4. Weryfikacja (potwierdzenie rejestracji przez kliknięcie wiadomości wysłanej na podany adres e-mail).

Rejestracja w BetX zajmuje 2-3 minuty. Trudno też o pomyłkę przy uzupełnianiu danych osobowych, gdyż płeć i datę urodzenia system zaciąga automatycznie po wpisaniu numeru PESEL.

Jak wykonać bezpieczne logowanie na BetX?

Aby zalogować się na BetX, wystarczy podać nazwę użytkownika i hasło. Przy problemach system pozwala skorzystać z funkcji przypomnienia hasła.

Ważne, aby logowanie na BetX przeprowadzić BEZ funkcji zapamiętywania hasła w przeglądarce. Dla bezpieczeństwa swoich danych i środków na Koncie Gracza lepiej każdorazowo wpisywać dane logowania.

Czym jest aktywacja Konta Gracza BetX?

Zakłady na BetX zawierać możesz po rejestracji i weryfikacji danych osobowych.

Aktywacja Konta Gracza BetX polega na uzupełnieniu zakładki Aktywacja Konta, gdzie musisz:

Bonusowy hattrick vs. inne promocje BetX

Jako nowy bukmacher w Polsce, na pewno przekona ofertą powitalną. Bonusowy hattrick wygląda imponująco nawet na tle bukmacherów o ugruntowanej pozycji na rynku.

Znacznie słabsza jest oferta bonusów dla stałych graczy. Obecnie to dwie promocje dla graczy, którzy lubią grać kupony akumulowane.

Jednak można być pewnym, że wkrótce w ofercie bonusowej pojawiają się inne promocje BetX dla stałych graczy. Dziś są to:

Bumerang — wygrywasz, nawet kiedy przegrasz!

Bumerang Bonus w BetX to promocja na kupony akumulowane, o przynajmniej 8 zdarzeniach i kursie minimalnym kuponu 200.

Jeżeli zagrasz taki kupon, a błędnie odgadniesz tylko jedną selekcję, na Twoje Konto Gracza przeleje 10-krotność stawki. Pamiętaj o warunkach:

Wygraj nawet 2x więcej z Bonusem Akumulowanym

Bonus Akumulowany jest wśród polskich graczy jedną z najpopularniejszych promocji. Pozwala bowiem zwiększyć wygraną na kuponach AKO. Wielu graczy w ten sposób zmniejsza obciążenia podatkowe od zakładów wzajemnych (12%).

W BetX Bonus Akumulowany to nawet 2-krotnie wyższe wygrane. 100% premii uzyskasz, kiedy na Twoim Kuponie znajdzie się 29 lub 30 zdarzeń, każde z kursem minimalnym 1.25.

Możliwy wzrost wypłat, jakie możesz otrzymać w zależności od liczby wygranych selekcji, ukazuje poniższa tabela.

Betx -2x więcej, bonus akumulowany
Liczba selekcji na kuponiePremia do wygranej
6-8+5%
9-11+10%
12-14+20%
15-16+30%
17-18+40%
19-20+50%
21-22+60%
23-24+70%
25-26+80%
27-28+90%
29-30+100%

Czy BetX to legalny bukmacher online w Polsce?

BetX Polska to w pełni legalny bukmacher online. To firma o dużym doświadczeniu, która na rynku w Polsce pojawiła się w maju 2020 roku.

Usługi są świadczone na podstawie licencji Ministerstwa Finansów (nr zezwolenia PS4.6835.164.2019), wydanej na okres 6 lat. Kanałem usług jest Internet. Grać można za pośrednictwem strony ebetx.pl oraz aplikacji mobilnej, dostępnej na urządzenia z systemem iOS i Android.

Firma stara się również w Ministerstwie Finansów o zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych. Umożliwi to firmie oferowanie usług w lokalach publicznych.

BetX — bukmacher z polską licencją o międzynarodowym zasięgu

Markę na rynki w Europie i Afryce już w 2003 roku wprowadza spółka EVONA ELECTRONIC Ltd, a więc to zagraniczny bukmacher, jeden z niewielu, którym przyznano licencję w Polsce. Pozwolenie MF RP pozwala na świadczenie usług na terytorium kraju, ale działa także na rynkach Czech, Tanzanii i Ghany.

Zasięgi BetX: Kongo, Kamerunu, Gwinei Terytorialnej, Republiki Środkowoafrykańskiej, Rumunii, Czarnogóry, Chorwacji, Liberii, Nigerii, Malty i wielu innych krajów.

Jakiej wysokości jest podatek od gier w BetX Polska?

Niezależnie od stażu na rynku, podatek od gier obowiązuje każdego legalnego bukmachera w Polsce. Podobnie jak w innych firmach, w BetX podatek od gier to dwie stawki:

Jak nie płacić podatków od zakładów w Polsce?

Jeżeli któryś bukmacher nie pobiera podatku, oznacza to, że pokrywa go z własnej kieszeni. Są sposoby, aby unikać opodatkowania, ale nie zawsze można z nich skorzystać. Są nimi:

Oferta BetX — 150 000 wydarzeń miesięcznie

Oferta BetX to ok. 150 000 różnych wydarzeń każdego miesiąca. Jako gracz znajdziesz tu zakłady z wielu różnych dyscyplin (m.in. piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka, sporty walki, futbol australijski, badminton, futsal, rugby, dart, tenis stołowy i wiele więcej).

Poza tym bukmacher deklaruje, że będzie na bieżąco poszerzał ofertę zakładów sportowych i wprowadzał nowe dyscypliny. Co ucieszy graczy z Polski, pracuje nad nową, atrakcyjną ofertą dedykowaną na rynek krajowy.

Wiąże się to na pewno m.in. z umową z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Bez niej — podobnie jak inni bukmacherzy — nie może oferować zakładów na mecze piłkarskie w Polsce, czyli choćby obstawianie ekstraklasy.

Rodzaje zakładów w BetX

W Regulaminie bukmacher BetX ujął kilka rodzajów zakładów:

20 000 wydarzeń w ofercie LIVE BetX

Ciekawie wygląda również oferta LIVE w BetX Polska. Jak deklaruje bukmacher, miesięcznie w jego ofercie pojawia się do 20 000 wydarzeń na żywo.

Co warte odnotowania, bo wielu bukmacherów nie ma takiej opcji, pozwala łączyć na kuponie zakłady na żywo i przedmeczowe.

Kursy bukmachera BetX

Porównywanie kursów nie jest proste. Każdy bukmacher ma inną marżę na konkretną dyscyplinę czy klasę rozgrywek. Pewne porównania są jednak na miejscu.

Kursy bukmachera BetX wyglądają obiecująco. W trzech sprawdzonych przez nas przypadkach za każdym razem bukmacher narzucał niższą marżę, niż dobrze wszystkim znany hegemon zakładów wzajemnych w Polsce — STS.

Kursy BetX
ZdarzenieMarża BetXMarża STS
Manchester City – Arsenal2.51%5.26%
SFC Opawa – Bohemians Prague 19051.95%7.57%
Elizabeth Halbauer – Panna Udvardy7.07%9.97%

Przynajmniej w niektórych przypadkach kursy Betx są więc naprawdę atrakcyjne. Pamiętaj, że im niższa marża, tym wyższe kursy!

Nowy bukmacher w Polsce z szeroką ofertą Sportów Wirtualnych

Bukmacher implementuje nowoczesne rozwiązania i technologie. Dlatego zamierza konkurować z największymi bukmacherami na polskim rynku, również w dziedzinie Sportów Wirtualnych.

Mimo iż to nowy bukmacher w Polsce, oferta gier wirtualnych BetX jest godna uwagi. Wychodzi wieloletnie doświadczenie jako producenta i dostawcy sprzętowego terminali dla naziemnej branży rozrywkowej. Firma jest też producentem oprogramowania do zakładów bukmacherskich online i innych gier. Dlatego oferowane gry wirtualne zachwycają grafiką. Wśród nich są m.in.:

Wpłaty w BetX tylko przez Dotpay

Przynajmniej na razie płatności w BetX obsługuje szeroko rozbudowany system Dotpay. Minimalna wpłata wynosi 5 PLN, maksymalna — 5000 PLN.

Dotpay to sprawdzony system bezpiecznych i natychmiastowych płatności internetowych. Za jego pośrednictwem wpłaty w BetX dokonasz na kilka sposobów:

Pamiętaj, aby przy wpłacie bezpośrednio z rachunku bankowego Konto Gracza zasilać środkami z rachunku przypisanego do gracza.

Niestety, nie ma na razie możliwości wpłaty przez Neteller, ecoPayz, Skrill, a nawet Paysafecard czy Przelewy24. Logo dwóch ostatnich metod jest jednak umieszczone w stopce, a więc możliwe, że wkrótce pojawią się one w opcjach wpłaty.

Jak dokonać wpłaty w BetX krok po kroku:

 1. Zaloguj się na swoje Konto Gracza i kliknij Kredyt, w górnym prawym rogu strony ebetx.pl. zloz depozyt w BetX
 2. Podaj kwotę w przedziale 5-5000 PLN.potwierdz platnosc u bukmachera
 3. Wybierz sposób realizacji płatności przez Dotpay.

Wypłaty w BetX w 7 dni

W każdej chwili jako użytkownik możesz złożyć polecenie wypłaty środków zgromadzonych na Koncie Gracza. Podobnie jak wpłata, również wypłata jest wolna od prowizji.

Środki wypłacisz tylko na rachunek bankowy, który jest przypisany do Konta Gracza. Czas realizacji wypłaty wynosi do 7 dni roboczych

Czy strona internetowa BetX jest intuicyjna?

Strona internetowa jest prosta i czytelna, ale nie do końca intuicyjna, zwłaszcza dla nowych, mało doświadczonych graczy. Stworzono ją w ciemnej kolorystyce. Tłem dla strony jest kolor szary, przez który przebijają się biel i róż, w jakim wyświetlają się kursy.

Prosty i czytelny serwis

Na górze w centralnej części strony znajdują się odnośniki do produktów (Zakłady sportowe, Zakłady na żywo, Wirtualne wyścigi, Wirtualny sport, Bonusy). Poniżej znajdziesz przyciski kierujące do oferty, wyników i statystyk przy Zakładach sportowych i kalendarz — przy Zakładach na żywo.

Po lewej stronie bukmacher BetX umieścił rozwijane menu zakładów sportowych. Z kolei w górnym prawym rogu są przyciski rejestracji i logowania (przed rejestracją) oraz dane konta, aktywne kupony i kwota środków (po rejestracji).

Poniżej jest okno Betslip do tworzenia zakładów. Bezpośrednio z paska zakładów możesz postawić kupon podstawowy lub systemowy, a nawet zagrać na chybił-trafił, kiedy to algorytm dobiera zdarzenia na kuponie.

Szeroko rozbudowana jest także stopka strony, gdzie znajdziesz numer licencji, ale i linki do oferty, informacje o firmie, pomocy czy regulaminów.

Co z aplikacją BetX mobile?

Buk deklaruje, że ze swoją ofertą wychodzi do graczy przez stronę internetową i aplikację mobilną, co więcej w dwóch systemach — Android i iOS.

Na razie nie ma jednak aplikacji na system operacyjny Apple Inc. Jest natomiast link do pobrania apki BetX mobile na Androida, ale nie działa. Z pewnością zmieni się to w niedalekiej przyszłości, ponieważ sprawna apka — zwłaszcza na urządzenia z systemem Android — jest podstawą w walce o klienta.

Masz smartfona? Graj przez stronę mobilną BetX!

Na szczęście na zagrasz tu z poziomu smartfona czy tabletu. Wystarczy, że wejdziesz na stronę mobilną — m.ebetx.pl. Wersja BetX mobile jest dużo bardziej intuicyjna niż strona na komputer. Strona mobilna daje graczom dostęp do pełnej funkcjonalności Konta Gracza i całej oferty.

Czy BetX to bezpieczny bukmacher internetowy?

Dobry bonus powitalny, szeroka oferta i usługi w pełni legalne to nie wszystko. Jako gracz musisz sprawdzić, czy bukmacher internetowy jest wiarygodny i bezpieczny.

To wieloletnie doświadczenie zbudowane przez spółkę matkę, co przekłada się na świadczenie najwyższej jakości usług. Bez wątpienia przywiązuje dużą wagę do bezpieczeństwa. Świadczy o tym:

Polityka Odpowiedzialnej Gry w BetX

Bukmacherowi BetX znane jest również pojęcie Odpowiedzialnej Gry. Rozumiemy przez ten termin kilka kroków i decyzji, które podjęto w BetX. Bukmacher m.in.:

Kto stoi za spółką BetX Polska?

BetX Polska to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, której siedziba znajduje się w Bielsku-Białej. Co ciekawe, wcześniej w spisie Ministerstwa Finansów bukmacher widniał jako Typiko.

Zmiany na BetX dokonano kilka tygodni przed startem bukmachera. Prezesem Zarządu BetX Polska jest Krzysztof Wal, a jego skład uzupełnia Kusik Peter.

Dane spółki:

Lista udziałowców i skład rady nadzorczej BetX Polska

Dane Krajowego Rejestru Sądowniczego wskazują, że spółka BetX Polska ma pięciu bezpośrednich udziałowców:

W skład rady nadzorczej wchodzą: Krzysztof Mrowiec, Ewelina Szczotka oraz Podhora Robert. Z BetX łączyć trzeba także Jacka Blycharza i Jerzego Stańkę — dwóch przedsiębiorców znanych z rynku automatów do gier.

Przez wiele lat obaj byli związani Izbą Gospodarczą Producentów i Operatorów Urządzeń Rozrywkowych.

Co ważniejsze, wspólnie zakładali przemianowane na BetX Typiko. Poza tym Blycharz nadal posiada udziały w spółce połączonej z BetX Polska — firmie BetX z siedzibą w Warszawie (nr KRS 0000750227). Z kolei Stańko ma udziały w spółkach zależnych.

Obsługa Klienta BetX tylko przez maila

Być może jest tak dlatego, że to nowy bukmacher w Polsce i dopiero tworzy sieć konsultantów, ale musi szybko poprawić formę kontaktu z graczami. Niestety, przynajmniej na razie obsługa klienta BetX wymaga gorzkich słów krytyki. Z supportem skontaktujesz się wyłącznie przez maila ([email protected]).

Opinie o BetX i ocena redakcji

Jako nowy bukmacher na rynku, opinie BetX wśród graczy nie są jeszcze do końca znane i wyrobione. Zwłaszcza że bukmacher nie wyszedł z żadną kampanią reklamową, a więc dopiero przedstawia się graczom i próbuje zdobyć zaufanie na rynku zakładów wzajemnych w Polsce.

Na pewno bukmacherowi BetX sporo brakuje do najlepszych. Strona jest stosunkowo prosta, ale nie zachwyca designem i wyglądem. Dużym minusem jest brak aplikacji mobilnej i czatu na żywo do kontaktu z supportem. Szersze mogłyby być również opcje płatności, poszerzone zwłaszcza o Paysafecard i Przelewy24.

Niezłe są natomiast kursy, coraz szersza powinna być też oferta. Jest też coś, za co wypada pochwalić bukmachera BetX.

Bonus powitalny w formie trzech różnych promocji to oferta warta docenienia i rejestracji. Cień na ofertę powitalną rzuca natomiast obrót i sama konstrukcja bonusu od depozytu.

FAQ: BetX

Jaki bonus powitalny ma nowy, legalny bukmacher BetX?

Nowy, legalny bukmacher BetX przygotował dla nowych użytkowników bonusowy hattrick: bonus 100% do 5000 PLN, Bezpieczny Zakład do 200 PLN i Darmowy Kupon 30 PLN.

Jak zagrać zakłady bukmacherskie online w BetX przez telefon?

Obecnie zakłady bukmacherskie online w BetX nie są dostępne z poziomu aplikacji. Najprawdopodobniej apki — na system iOS oraz Android — są w przygotowywaniu i niebawem będą dostępne do pobrania na urządzenia mobilne.

Czy licencja bukmacherska BetX jest ważna na terytorium Polski?

Tak, ponieważ licencja bukmacherska BetX została wydana przez Ministerstwo Finansów (PS4.6835.164.2019). To licencja na 6 lat i tylko na ofertę online.

Jak przebiega rejestracja w BetX i co jest do niej potrzebne?

Rejestracja w BetX jest szybka i prosta. Najważniejsze, aby podać prawdziwe dane osobowe, a jeszcze przed rozpoczęciem gry je zweryfikować, przesyłając skan dowodu osobistego lub paszportu.

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję